ZIMOWE GRAND PRIX SZCZYRKU edycja II

Szczyrk, SON, Solisko Suche
03.02.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miejscowość Klub Opłata
Aksamit Jan - N / M 9-10 Stryszawa
Zapłacone
Bandoła Kacper - N / M 11-12 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Bartkiewicz Marta - N / K 20-35 Bielsko-Biała
Biegun Krzysztof - N / M 20-35 Żabnica 18 Bielski Batalion Powietrznodesantowy
Zapłacone
Biela Dominik - N / M 13-15 Rajcza Mkn Zryw
Zapłacone
Bieniek Zofia - N / K 11-12 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Cembala Jakub - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Cembrzyńska Marysia - N / K 0-8 Grodzi Ks Live
Zapłacone
Chabrzyk Bartosz - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Chabrzyk Przemysław - N / M 16-19 Szczyrk Ks Live
Zapłacone
Dikow-Iwanow Zuzanna - N / K 9-10 Szczyrk Mks Skrzyczne
Zapłacone
Dobrzańska Maja - N / K 13-15 Meszna Ks Live
Zapłacone
Dobrzańska Tosia - N / K 9-10 Meszna Ks Live
Zapłacone
Doruch Miłosz - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Dudwał Wojtek - N / M 36-55 Gliwice Szkwał Pławniowice
Działyńska Milena - N / K 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Freudenreich Magda - N / K 16-19 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Gajda Jakub - N / M 11-12 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Gluza Maja - N / K 16-19 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Gluza Paweł - N / M 16-19 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Goc Hania - N / K 0-8 Bielsko-Biała
Zapłacone
Goc Jerzy - N / M 36-55 Bielsko-Biała
Zapłacone
Górecka Klaudia - N / K 20-35 Bielsko-Biała
Zapłacone
Górna Jadwiga - N / K 13-15 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Gorzawska Zuzanna - N / K 9-10 Szczyrk
Zapłacone
Hamerlak Antoni - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Haratek Martyna - N / K 11-12 Szczyrk Mks Skrzyczne Szczyrk
Zapłacone
Herjan Jacek - S / M 19-35 Bielsko-Biała
Zapłacone
Hula Wiktor - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Jakubiec Sebastian - N / M 16-19 Bielsko Biała
Zapłacone
Jankowska Marcela - N / K 11-12 Szczyrk
Zapłacone
Jaworski Borys - N / M 0-8 Jaworze Skiteen
Zapłacone
Juraszek Miłosz - N / M 0-8 Meszna Uks Szczyrk
Zapłacone
Jurowaty Franciszek - N / M 9-10 Stryszawa Babia Góra Sucha Beskidzka
Zapłacone
Karczmarek Tomek - N / M 16-19 Dąbrowa Górnicza
Kliś Karol - N / M 16-19 Godziszka
Zapłacone
Kochaj Jerzy - N / M 20-35 Meszna
Zapłacone
Kocur Daniel - N / M 20-35 Bielsko Biała
Konieczna Zosia - N / K 0-8 Bielsko-Biala Live
Zapłacone
Konior Jakub - N / M 0-8 Szczyrk Uks Szczyrk1
Zapłacone
Konior Kajetan - N / M 0-8 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Kuczyńska Klaudia - N / K 16-19 Żywiec
Zapłacone
Kufel Kuba - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Kurowski Patryk - N / M 20-35 Meszna
Kwiecień Ryszard - N / M 56-100 Sosnowiec
Zapłacone
Laszczak Alicja - N / K 13-15 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Laszczak Michał - N / M 0-8 Szczyrk Uks Szczyrk
Zapłacone
Lipart Tomasz - N / M 20-35 Wilkowice
Zapłacone
Łoziński Patryk - N / M 0-8 Szczyrk Uks Orlik
Zapłacone
Madej Olivier - N / M 13-15 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Madej Pascal - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Marian Miłosz - N / M 13-15 Pietrzykowice Ks Beskidy
Zapłacone
Matlak Emilia - N / K 16-19 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Matusik Maciej - N / M 16-19 Sosnowiec
Zapłacone
Matusik Marcin - N / M 36-55 Sosnowiec
Zapłacone
Matusik Sylwia - N / K 36-55 Sosnowiec
Zapłacone
Matusik Szymon - N / M 13-15 Sosnowiec
Zapłacone
Migacz Adam - S / M 0-18 Godziszka
Zapłacone
Mrowiec Witold - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Osak Aleksandra - N / K 0-8 Bielsko-Biała Ks Live
Zapłacone
Osak Joanna - N / K 11-12 Bielsko-Biała Ks Live
Zapłacone
Otrząsek Michał - N / M 11-12 Szczyrk Uks Szczyrk
Zapłacone
Paluch Kamila - N / K 9-10 Szczyrk,ul.południowa26 Uks Szczyrk
Zapłacone
Parfiniewicz Grzegorz - N / M 36-55 Szcyrk
Pawlik Konrad Lula - N / M 9-10 Zabrzeg Ks Live
Zapłacone
Pieczka Marcin - N / M 20-35 Szczyrk
Zapłacone
Poncyljusz Łukasz - N / M 9-10 Warszawa Alpiclub
Przybyla Marcin - N / M 20-35 Szczyrk
Zapłacone
Przybyla Wojciech - N / M 0-8 Szczyrk Uks 1 Szczyrk
Zapłacone
Przybyła Wiktoria - N / K 13-15 Szczyrk Uks Szczyrk
Zapłacone
Rakszawski Alex - N / M 0-8 Meszna Racing Kids
Zapłacone
Rozner Julita - N / K 11-12 Buczkowice Uks Szczyrk
Zapłacone
Rozner Kuba - N / M 9-10 Buczkowice Uks Szczyrk
Zapłacone
Rutkowski Jakub - N / M 13-15 Szczyrk
Zapłacone
Sędłak Anna - N / K 11-12 Czechowice-Dziedzice
Zapłacone
Sędłak Zofia - N / K 0-8 Czechowice-Dziedzice
Zapłacone
Seredyńska Anna - N / K 11-12 Międzyrzecze Dolne Mkn Zryw
Zapłacone
Seredyńska Olga - N / K 0-8 Międzyrzecze Dolne Mkn Zryw
Serwińska Paulina - N / K 0-8 Bytom
Serwiński Tomasz - N / M 20-35 Bytom
Siedlaczek Dominika - N / K 13-15 Szczyrk Uks 1 Szczyrk
Zapłacone
Siedlaczek Piotr - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Skaziak Mikołaj - N / M 13-15 Szczyrk Uks 1 Szczyrk
Zapłacone
Skaziak Patryk - N / M 9-10 Szczyrk Uks 1 Szczyrk
Zapłacone
Skolarz Damian - N / M 36-55 Cięcina
Zapłacone
Śliwa Filip - N / M 9-10 Słotwina Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Słota Agnieszka - N / K 0-8 Bielsko-Biała
Zapłacone
Słowik Katarzyna - N / K 20-35 Kruszyna
Zapłacone
Słowik Piotr - N / M 56-100 Kruszyna
Zapłacone
Sowa Adam - N / M 36-55 Katowice
Zapłacone
Sowa Artur - N / M 20-35 Katowice
Zapłacone
Sroka Bartosz - N / M 36-55 Bochnia 18 Bielski Batalion Powietrznodesantowy
Zapłacone
Styrna Jakub - N / M 13-15 Szczyrk
Zapłacone
Styrna Michał - N / M 9-10 Szczyrk Mks Skrzyczne
Zapłacone
Swadźba Tomasz - N / M 36-55 Wyry Fortuna Wyry
Szczotka Hubert - N / M 11-12 Pszczyna Mkn Zryw
Zapłacone
Szczotka Virginia - N / K 13-15 Pszczyna Mkn Zryw
Zapłacone
Szczygieł Szymon - N / M 20-35 Imielin 18 Bielski Batalion Powietrznodesantowy
Zapłacone
Tarnawa Karolina - N / K 13-15 Szczyrk Uks Szczyrk
Zapłacone
Tarnawa Mateusz - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk
Zapłacone
Telec Alicja - N / K 0-8 Bielsko Ks Live
Zapłacone
Telec Olek - N / M 0-8 Bielsko Ks Live
Zapłacone
Tomankiewicz Natalia - N / K 11-12 Jaworzno Mks Skrzyczne
Zapłacone
Turza Wojciech - N / M 11-12 Chrzanów
Zapłacone
Tusiewicz Mikołaj - N / M 9-10 Łodygowice Ks Mms Dendysski
Zapłacone
Wełniak Grzegorz - N / M 36-55 Godziszka
Zapłacone
Wełniak Rafał - N / M 36-55 Rybarzowice
Zapłacone
Widz Julia - N / K 9-10 Bielsko-Biała Mkn Zryw
Zapłacone
Wieczorek Hubert - N / M 0-8 Katowicew
Zapłacone
Wieczorek Jakub - N / M 16-19 Szczyrk Uks Szczyrk
Wieczorek Maja - N / K 9-10 Katowice Mks Skrzyczne
Zapłacone
Więzik Adam - N / M 11-12 Szczyrk Uks 1 Szczyrk
Zapłacone
Wójtowicz Michał - N / M 20-35 Tychy
Zając Piotr - N / M 36-55 Szczyrk
Zaręba Marta - N / K 9-10 Bielsko-Biała Mkn Zryw
Zapłacone

Imię i nazwisko

Miejscowość

Kategoria

Nazwa klubu

(wymagany do płatności on-line)

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU