ZIMOWE GRAND PRIX SZCZYRKU edycja V

Doliny, COS OPO Szczyrk Skrzyczne
10.03.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miejscowość Klub Opłata
Aksamit Jan - N / M 9-10 Stryszawa Mks Babia Gora

Zapłacone

Bandoła Kacper - N / M 11-12 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Biegun Krzysztof - N / M 20-35 Żabnica 18 Bielski Batalion Powietrznodesantowy

Zapłacone

Biela Dominik - N / M 13-15 Rajcza Mkn Zryw

Zapłacone

Bieniek Zofia - N / K 11-12 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Bukowska Izabela - S / K 19-35 Bielsko-Biała

Zapłacone

Cembala Jakub - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Cembala Weronika - N / K 0-8 Szczyrk Uks Szczyrk

Zapłacone

Chabrzyk Bartosz - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Ćwiklińska Joanna - N / K 9-10 Sucha Beskidzka Mks Babia Góra

Zapłacone

Dikow-Iwanow Zuzanna - N / K 9-10 Szczyrk Mks Skrzyczne

Zapłacone

Dobrzańska Maja - N / K 13-15 Meszna Ks Live

Zapłacone

Dobrzańska Tosia - N / K 9-10 Meszna Ks Live

Zapłacone

Dyduch Agnieszka - N / K 36-55 Sucha Beskidzka

Zapłacone

Dyduch Marta - N / K 11-12 Sucha Beskidzka Mks Babia Góra

Zapłacone

Dyduch Michał - N / M 9-10 Sucha Beskidzka Mks Babia Góra

Zapłacone

Działyńska Milena - N / K 9-10 Szczyrk Uks 1

Zapłacone

Freudenreich Magda - N / K 16-19 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Frycz Kamil - N / M 0-8 Jaworze

Zapłacone

Frycz Mateusz - N / M 9-10 Jaworze

Zapłacone

Gajda Jakub - N / M 11-12 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Gil Marcin - S / M 19-35 Chełmek

Zapłacone

Gluza Maja - N / K 16-19 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Gluza Paweł - N / M 16-19 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Górecka Klaudia - N / K 20-35 Bielsko-Biała

Zapłacone

Haratek Martyna - N / K 11-12 Szczyrk Mks Skrzyczne Szczyrk

Zapłacone

Hula Wiktor - N / M 9-10 Szczyrk

Zapłacone

Jankowska Marcela - N / K 11-12 Szczyrk Uks Orlik

Zapłacone

Jaworski Borys - N / M 0-8 Jaworze Ks Live

Zapłacone

Juraszek Miłosz - N / M 0-8 Meszna Uks Szczyrk Orlik

Zapłacone

Jurowaty Franciszek - N / M 9-10 Stryszawa Babia Góra Sucha Beskidzka

Zapłacone

Karolak Jakub - S / M 0-18 Bielsko-Biała

Zapłacone

Karolak Krzysztof - S / M 36-100 Bielsko-Biała

Zapłacone

Karolak Nadia - N / K 9-10 Bielsko-Biała

Zapłacone

Konior Jakub - N / M 0-8 Szczyrk Uks Szczyrk1

Zapłacone

Konior Kajetan - N / M 0-8 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Krupa-Frycz Wojciech - N / M 13-15 Szczyrk

Zapłacone

Kuczyńska Klaudia - N / K 16-19 Żywiec Żywiecki Klub Narciarski

Niezapłacone

Kufel Kuba - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Kwiecień Ryszard - N / M 56-100 Sosnowiec

Zapłacone

Laszczak Alicja - N / K 13-15 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Laszczak Michał - N / M 0-8 Szczyrk Uks Szczyrk

Zapłacone

Lichosyt Ksawery - S / M 0-18 Bielsko-Biała

Zapłacone

Lichosyt Nikodem - S / M 0-18 Bielsko-Biała

Zapłacone

Lichosyt Patrycja - S / K 36-100 Bielsko-Biała

Zapłacone

Łoziński Patryk - N / M 0-8 Szczyrk Uks Orlik

Zapłacone

Madej Pascal - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Madejczyk Borys - N / M 20-35 Wisła

Niezapłacone

Marian Miłosz - N / M 13-15 Pietrzykowice Ks Beskidy

Zapłacone

Matlak Emilia - N / K 16-19 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Mrowiec Witold - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Osak Aleksandra - N / K 0-8 Bielsko-Biała Ks Live

Zapłacone

Osak Joanna - N / K 11-12 Bielsko-Biała Ks Live

Zapłacone

Otrząsek Michał - N / M 11-12 Szczyrk Uks Szczyrk

Zapłacone

Paluch Kamila - N / K 9-10 Szczyrk,ul.południowa26 Uks Szczyrk

Zapłacone

Pawlik Konrad Lula - N / M 9-10 Zabrzeg Ks Live

Zapłacone

Pieczka Marcin - N / M 20-35 Szczyrk

Zapłacone

Przybyla Wojciech - N / M 0-8 Szczyrk Uks 1 Szczyrk

Zapłacone

Przybyła Wiktoria - N / K 13-15 Szczyrk Uks Szczyrk 1

Zapłacone

Rozner Julita - N / K 11-12 Buczkowice Uks Szczyrk

Zapłacone

Rozner Kuba - N / M 9-10 Buczkowice Uks Szczyrk

Zapłacone

Rutkowski Jakub - N / M 13-15 Szczyrk

Zapłacone

Sanetra Bartek - N / M 13-15 Godziszka Mks Skrzyczne

Zapłacone

Sędłak Mirosław - N / M 36-55 Raszyn Sporteum

Zapłacone

Seredyńska Anna - N / K 11-12 Międzyrzecze Dolne Mkn Zryw

Zapłacone

Seredyńska Olga - N / K 0-8 Międzyrzecze Dolne Mkn Zryw

Zapłacone

Siedlaczek Dominika - N / K 13-15 Szczyrk Uks 1 Szczyrk

Zapłacone

Siedlaczek Piotr - N / M 9-10 Szczyrk Uks 1 Szczyrk

Zapłacone

Skaziak Patryk - N / M 9-10 Szczyrk Uks 1 Szczyrk

Zapłacone

Słowik Katarzyna - N / K 20-35 Kruszyna

Zapłacone

Sroka Bartosz - N / M 36-55 Bochnia 18 Bielski Batalion Powietrznodesantowy

Zapłacone

Styrna Jakub - N / M 13-15 Szczyrk Mks Skrzyczne

Zapłacone

Styrna Michał - N / M 9-10 Szczyrk Mks Skrzyczne

Zapłacone

Szczotka Hubert - N / M 11-12 Pszczyna Mkn Zryw

Niezapłacone

Szczotka Virginia - N / K 13-15 Pszczyna Mkn Zryw

Niezapłacone

Szczyrba Franciszek - N / M 0-8 Wodzisław Śląski

Zapłacone

Szczyrba Marek - N / M 20-35 Wodzisław Śląski

Zapłacone

Tarnawa Karolina - N / K 13-15 Szczyrk Uks Szczyrk

Zapłacone

Tarnawa Mateusz - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk

Zapłacone

Telec Aleksander - N / M 0-8 Bielsko-Biała Ks Live

Zapłacone

Telec Alicja - N / K 0-8 Bielsko-Biała Ks Live

Zapłacone

Wełniak Grzegorz - N / M 36-55 Godziszka

Zapłacone

Widz Julia - N / K 9-10 Bielsko-Biała Mkn Zryw

Zapłacone

Wojtasiński Konrad - N / M 11-12 Bielsko Biała Mkn Zryw

Zapłacone

Zaręba Marta - N / K 9-10 Bielsko-Biała Mkn Zryw

Zapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU