ZIMOWE GRAND PRIX SZCZYRKU edycja V

Doliny, COS OPO Szczyrk Skrzyczne
10.03.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miejscowość Klub Opłata
Aksamit Jan - N / M 9-10 Stryszawa Mks Babia Gora
Zapłacone
Bandoła Kacper - N / M 11-12 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Biegun Krzysztof - N / M 20-35 Żabnica 18 Bielski Batalion Powietrznodesantowy
Zapłacone
Biela Dominik - N / M 13-15 Rajcza Mkn Zryw
Zapłacone
Bieniek Zofia - N / K 11-12 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Bukowska Izabela - S / K 19-35 Bielsko-Biała
Zapłacone
Cembala Jakub - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Cembala Weronika - N / K 0-8 Szczyrk Uks Szczyrk
Zapłacone
Chabrzyk Bartosz - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Ćwiklińska Joanna - N / K 9-10 Sucha Beskidzka Mks Babia Góra
Zapłacone
Dikow-Iwanow Zuzanna - N / K 9-10 Szczyrk Mks Skrzyczne
Zapłacone
Dobrzańska Maja - N / K 13-15 Meszna Ks Live
Zapłacone
Dobrzańska Tosia - N / K 9-10 Meszna Ks Live
Zapłacone
Dyduch Agnieszka - N / K 36-55 Sucha Beskidzka
Zapłacone
Dyduch Marta - N / K 11-12 Sucha Beskidzka Mks Babia Góra
Zapłacone
Dyduch Michał - N / M 9-10 Sucha Beskidzka Mks Babia Góra
Zapłacone
Działyńska Milena - N / K 9-10 Szczyrk Uks 1
Zapłacone
Freudenreich Magda - N / K 16-19 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Frycz Kamil - N / M 0-8 Jaworze
Zapłacone
Frycz Mateusz - N / M 9-10 Jaworze
Zapłacone
Gajda Jakub - N / M 11-12 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Gil Marcin - S / M 19-35 Chełmek
Zapłacone
Gluza Maja - N / K 16-19 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Gluza Paweł - N / M 16-19 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Górecka Klaudia - N / K 20-35 Bielsko-Biała
Zapłacone
Haratek Martyna - N / K 11-12 Szczyrk Mks Skrzyczne Szczyrk
Zapłacone
Hula Wiktor - N / M 9-10 Szczyrk
Zapłacone
Jankowska Marcela - N / K 11-12 Szczyrk Uks Orlik
Zapłacone
Jaworski Borys - N / M 0-8 Jaworze Ks Live
Zapłacone
Juraszek Miłosz - N / M 0-8 Meszna Uks Szczyrk Orlik
Zapłacone
Jurowaty Franciszek - N / M 9-10 Stryszawa Babia Góra Sucha Beskidzka
Zapłacone
Karolak Jakub - S / M 0-18 Bielsko-Biała
Zapłacone
Karolak Krzysztof - S / M 36-100 Bielsko-Biała
Zapłacone
Karolak Nadia - N / K 9-10 Bielsko-Biała
Zapłacone
Konior Jakub - N / M 0-8 Szczyrk Uks Szczyrk1
Zapłacone
Konior Kajetan - N / M 0-8 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Krupa-Frycz Wojciech - N / M 13-15 Szczyrk
Zapłacone
Kuczyńska Klaudia - N / K 16-19 Żywiec Żywiecki Klub Narciarski
Kufel Kuba - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Kwiecień Ryszard - N / M 56-100 Sosnowiec
Zapłacone
Laszczak Alicja - N / K 13-15 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Laszczak Michał - N / M 0-8 Szczyrk Uks Szczyrk
Zapłacone
Lichosyt Ksawery - S / M 0-18 Bielsko-Biała
Zapłacone
Lichosyt Nikodem - S / M 0-18 Bielsko-Biała
Zapłacone
Lichosyt Patrycja - S / K 36-100 Bielsko-Biała
Zapłacone
Łoziński Patryk - N / M 0-8 Szczyrk Uks Orlik
Zapłacone
Madej Pascal - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Madejczyk Borys - N / M 20-35 Wisła
Marian Miłosz - N / M 13-15 Pietrzykowice Ks Beskidy
Zapłacone
Matlak Emilia - N / K 16-19 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Mrowiec Witold - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Osak Aleksandra - N / K 0-8 Bielsko-Biała Ks Live
Zapłacone
Osak Joanna - N / K 11-12 Bielsko-Biała Ks Live
Zapłacone
Otrząsek Michał - N / M 11-12 Szczyrk Uks Szczyrk
Zapłacone
Paluch Kamila - N / K 9-10 Szczyrk,ul.południowa26 Uks Szczyrk
Zapłacone
Pawlik Konrad Lula - N / M 9-10 Zabrzeg Ks Live
Zapłacone
Pieczka Marcin - N / M 20-35 Szczyrk
Zapłacone
Przybyla Wojciech - N / M 0-8 Szczyrk Uks 1 Szczyrk
Zapłacone
Przybyła Wiktoria - N / K 13-15 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Rozner Julita - N / K 11-12 Buczkowice Uks Szczyrk
Zapłacone
Rozner Kuba - N / M 9-10 Buczkowice Uks Szczyrk
Zapłacone
Rutkowski Jakub - N / M 13-15 Szczyrk
Zapłacone
Sanetra Bartek - N / M 13-15 Godziszka Mks Skrzyczne
Zapłacone
Sędłak Mirosław - N / M 36-55 Raszyn Sporteum
Zapłacone
Seredyńska Anna - N / K 11-12 Międzyrzecze Dolne Mkn Zryw
Zapłacone
Seredyńska Olga - N / K 0-8 Międzyrzecze Dolne Mkn Zryw
Zapłacone
Siedlaczek Dominika - N / K 13-15 Szczyrk Uks 1 Szczyrk
Zapłacone
Siedlaczek Piotr - N / M 9-10 Szczyrk Uks 1 Szczyrk
Zapłacone
Skaziak Patryk - N / M 9-10 Szczyrk Uks 1 Szczyrk
Zapłacone
Słowik Katarzyna - N / K 20-35 Kruszyna
Zapłacone
Sroka Bartosz - N / M 36-55 Bochnia 18 Bielski Batalion Powietrznodesantowy
Zapłacone
Styrna Jakub - N / M 13-15 Szczyrk Mks Skrzyczne
Zapłacone
Styrna Michał - N / M 9-10 Szczyrk Mks Skrzyczne
Zapłacone
Szczotka Hubert - N / M 11-12 Pszczyna Mkn Zryw
Szczotka Virginia - N / K 13-15 Pszczyna Mkn Zryw
Szczyrba Franciszek - N / M 0-8 Wodzisław Śląski
Zapłacone
Szczyrba Marek - N / M 20-35 Wodzisław Śląski
Zapłacone
Tarnawa Karolina - N / K 13-15 Szczyrk Uks Szczyrk
Zapłacone
Tarnawa Mateusz - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk
Zapłacone
Telec Aleksander - N / M 0-8 Bielsko-Biała Ks Live
Zapłacone
Telec Alicja - N / K 0-8 Bielsko-Biała Ks Live
Zapłacone
Wełniak Grzegorz - N / M 36-55 Godziszka
Zapłacone
Widz Julia - N / K 9-10 Bielsko-Biała Mkn Zryw
Zapłacone
Wojtasiński Konrad - N / M 11-12 Bielsko Biała Mkn Zryw
Zapłacone
Zaręba Marta - N / K 9-10 Bielsko-Biała Mkn Zryw
Zapłacone

Imię i nazwisko

Miejscowość

Kategoria

Nazwa klubu

(wymagany do płatności on-line)

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU