Nie masz konta? Załóż konto.
Problem z logowaniem? Resetuj hasło

Wróć do logowania

Masz już konto? Zaloguj się

Żywiec Beskid Extreme Triathlon 2017 - 1/2 IM

Żywiec

28.05.2017r.

Kategoria

  • Triathlon dystans 1/2 IM, Kobiety 16-99
  • Triathlon dystans 1/2 IM, Mężczyźni 16-99

Miasto

  • Bełchatów
  • Białystok
  • Bielsko-Biała
  • Brzezinka Średzka
  • Bytom
  • Czarnowo
  • Dąbrowa Górnicza
  • Gdynia
  • Gliwice
  • Godziszka
  • Gowarzewo
  • Jastrzębie-Zdrój
  • Jaworzno
  • Jeleśnia
  • Józefosław
  • Jutrosin
  • Katowice
  • Kędzierzyn-Kożle
  • Kielce
  • Kraków
  • Łaziska Górne
  • Łódź
  • Maków Podhalański
  • Mińsk Mazowiecki
  • Mysłowice
  • Namysłów
  • Oświęcim
  • Piekary Śląskie
  • Piła
  • Płaza
  • Poznań
  • Puławy
  • Rybnik
  • Siemianowice Ślaskie
  • Siewierz
  • Sosnowiec
  • Stara Wieś
  • Sulejowek
  • Świdwin
  • Świnoujście
  • Szczyrk
  • Toruń
  • Tychy
  • Wągrowiec
  • Warszawa
  • Węgierska Górka
  • Wieliczka
  • Wierzbica
  • Wrocław
  • Ząbki
  • Zabrze
  • Żory
  • Żywiec

Nazwa klubu

  • -
  • 3Flow Triathlon Team/uks Ożarowice
  • 3Ride4Fun
  • 40Latek Tychy
  • Aktywna Strona Życia
  • Alpebike.pl
  • Atol Bike Puławy
  • Bbl Mikołów
  • Beskidy Tri Sport Team
  • Bestia
  • Biegam Z Radości
  • Chop Ze Żelaza Tri Team
  • Chop Ze Żelaza Triathlon Team
  • Cisowianka
  • D:s
  • Długobiegacze
  • E-Podróżnik.pl
  • Fc Rubol
  • Gdynskie Morsy
  • Jarmołowicz Team
  • K+S
  • Ks Tęcza
  • Kt "żywiec"
  • Kuźnia Triathlonu
  • Los Bieganeros / Tmt
  • Luci Fer Team
  • Łódź Kocha Sport
  • Masaj
  • Mkl Maraton Świnoujście
  • Nogi Mnie Bolą...
  • Ntt Triada Namysłów
  • Olivkovelove , Opp Katowice
  • Sealed Air
  • Silesiaman Triathlon Team
  • Solum Tri Team
  • Trenuj Triathlon/hrmax Żory
  • Tri_Jaworzno
  • Triathlon Academy
  • Tricarbon.pl
  • Trifit.pl
  • Tropaka
  • Ts Metal Węgierska Górka
  • Uks Cityzen Poznań/be3 Inpulse.pl
  • Urbańczyk Dziadu Team
  • Wieliczka Solne Miasto
  • Wowo
  • Wujek Biega
  • Wujek Biega Katowice
  • Złodzieje Zapalniczek

1.

Szymon Babiński

Zabrze

1/2 IM, M 16-99

Cisowianka

28

2.

Aleksandra Cul

Węgierska Górka

1/2 IM, K 16-99

Ts Metal Węgierska Górka

16

3.

Szymon Drabas

Sosnowiec

1/2 IM, M 16-99

Luci Fer Team

9

4.

Andrzej Gościej

Wieliczka

1/2 IM, M 16-99

Wieliczka Solne Miasto

14

5.

Adam Jaśkiewicz

Piła

1/2 IM, M 16-99

4

6.

Daniel Jurczak

Mińsk Mazowiecki

1/2 IM, M 16-99

Tropaka

23

7.

Mariusz Kapela

Bytom

1/2 IM, M 16-99

Chop Ze Żelaza Tri Team

21

8.

Robert Kopydłowski

Oświęcim

1/2 IM, M 16-99

E-Podróżnik.pl

25

9.

Jakub Król

Poznań

1/2 IM, M 16-99

Uks Cityzen Poznań/be3 Inpulse.pl

6

10.

Szymon Ligocki

Siemianowice Ślaskie

1/2 IM, M 16-99

Chop Ze Żelaza Tri Team

3

11.

Artur Parol

Ząbki

1/2 IM, M 16-99

26

12.

Dariusz Paryż

Dąbrowa Górnicza

1/2 IM, M 16-99

Luci Fer Team

11

13.

Dorota Pawłowicz

Białystok

1/2 IM, K 16-99

Kuźnia Triathlonu

8

14.

Dawid Ratajek

Łódź

1/2 IM, M 16-99

Łódź Kocha Sport

2

15.

Michał Rubiś

Gowarzewo

1/2 IM, M 16-99

Fc Rubol

13

16.

Joanna Rumińska-Pietrzyk

Kraków

1/2 IM, K 16-99

Aktywna Strona Życia

5

17.

Darek Skwierczynski

Sulejowek

1/2 IM, M 16-99

24

18.

Sebastian Stolarek

Poznań

1/2 IM, M 16-99

27

19.

Mariusz Tlałka

Warszawa

1/2 IM, M 16-99

Masaj

15

20.

Paweł Typiński

Jutrosin

1/2 IM, M 16-99

Solum Tri Team

1

21.

Marcin Urbańczyk

Dąbrowa Górnicza

1/2 IM, M 16-99

Urbańczyk Dziadu Team

10

22.

Robert Wagner

Bytom

1/2 IM, M 16-99

7

23.

Sławomir Waleczek

Brzezinka Średzka

1/2 IM, M 16-99

22

24.

Daniel Wójcik

Katowice

1/2 IM, M 16-99

Silesiaman Triathlon Team

17

25.

Filip Żok

Siemianowice Śląskie

1/2 IM, M 16-99

12