Nie masz konta? Załóż konto.
Problem z logowaniem? Resetuj hasło

Wróć do logowania

Masz już konto? Zaloguj się

Żywiec Beskid Extreme Triathlon 2017 - 1/2 IM

Żywiec

28.05.2017r.

Kategoria

  • Triathlon dystans 1/2 IM, Kobiety 16-99
  • Triathlon dystans 1/2 IM, Mężczyźni 16-99

Miasto

  • Bełchatów
  • Białystok
  • Brzezinka Średzka
  • Bytom
  • Czarnowo
  • Dąbrowa Górnicza
  • Gdynia
  • Gliwice
  • Godziszka
  • Gowarzewo
  • Jastrzębie-Zdrój
  • Jaworzno
  • Jeleśnia
  • Józefosław
  • Jutrosin
  • Katowice
  • Kędzierzyn-Kożle
  • Kielce
  • Kraków
  • Łaziska Górne
  • Łódź
  • Mińsk Mazowiecki
  • Mysłowice
  • Namysłów
  • Oświęcim
  • Piekary Śląskie
  • Piła
  • Płaza
  • Poznań
  • Puławy
  • Rybnik
  • Siemianowice Ślaskie
  • Sosnowiec
  • Stara Wieś
  • Sulejowek
  • Świdwin
  • Świnoujście
  • Szczyrk
  • Toruń
  • Tychy
  • Warszawa
  • Węgierska Górka
  • Wieliczka
  • Wierzbica
  • Wrocław
  • Ząbki
  • Żory
  • Żywiec

Nazwa klubu

  • -
  • 3Ride4Fun
  • 40Latek Tychy
  • Aktywna Strona Życia
  • Alpebike.pl
  • Atol Bike Puławy
  • Bbl Mikołów
  • Beskidy Tri Sport Team
  • Biegam Z Radości
  • Chop Ze Żelaza Tri Team
  • Chop Ze Żelaza Triathlon Team
  • D:s
  • E-Podróżnik.pl
  • Fc Rubol
  • Gdynskie Morsy
  • Jarmołowicz Team
  • K+S
  • Ks Tęcza
  • Kt "żywiec"
  • Kuźnia Triathlonu
  • Los Bieganeros / Tmt
  • Luci Fer Team
  • Łódź Kocha Sport
  • Masaj
  • Mkl Maraton Świnoujście
  • Nogi Mnie Bolą...
  • Ntt Triada Namysłów
  • Olivkovelove , Opp Katowice
  • Sealed Air
  • Silesiaman Triathlon Team
  • Solum Tri Team
  • Trenuj Triathlon/hrmax Żory
  • Tri_Jaworzno
  • Triathlon Academy
  • Tricarbon.pl
  • Trifit.pl
  • Tropaka
  • Ts Metal Węgierska Górka
  • Uks Cityzen Poznań/be3 Inpulse.pl
  • Urbańczyk Dziadu Team
  • Wieliczka Solne Miasto
  • Wowo
  • Wujek Biega
  • Wujek Biega Katowice

1.

Wojciech Błaszczuk

Wierzbica

1/2 IM, M 16-99

2.

Szymon Caputa

Godziszka

1/2 IM, M 16-99

K+S

3.

Patryk Ciupka

Żory

1/2 IM, M 16-99

Trenuj Triathlon/hrmax Żory

4.

Michał Czesuła

Rybnik

1/2 IM, M 16-99

5.

Wojtek Dębicki

Namysłów

1/2 IM, M 16-99

Ntt Triada Namysłów

6.

Przemysław Dydak

Dąbrowa Górnicza

1/2 IM, M 16-99

Luci Fer Team

7.

Marek Dziwoki

Rybnik

1/2 IM, M 16-99

8.

Jakub Gałuszka

Żywiec

1/2 IM, M 16-99

Kt "żywiec"

9.

Grzegorz Gancarz

Kraków

1/2 IM, M 16-99

Aktywna Strona Życia

10.

Michał Gmyrek

Jastrzębie-Zdrój

1/2 IM, M 16-99

11.

Piotr Górnisiewicz

Kraków

1/2 IM, M 16-99

12.

Mirek Groński

Łaziska Górne

1/2 IM, M 16-99

Bbl Mikołów

13.

Piotr Iwan

Rybnik

1/2 IM, M 16-99

14.

Artur Jarmołowicz

Kielce

1/2 IM, M 16-99

Jarmołowicz Team

15.

Marcin Jasnoch

Bytom

1/2 IM, M 16-99

Bbl Mikołów

16.

Jarosław Jopek

Tychy

1/2 IM, M 16-99

D:s

17.

Mariusz Kapela

Bytom

1/2 IM, M 16-99

Chop Ze Żelaza Tri Team

18.

Iwo Klisz

Wrocław

1/2 IM, M 16-99

Triathlon Academy

19.

Micha Kopacy

Kraków

1/2 IM, M 16-99

20.

Michał Kopacz

Kraków

1/2 IM, M 16-99

21.

Wojciech Kościelny

Żywiec

1/2 IM, M 16-99

Nogi Mnie Bolą...

22.

Robert Krawenda

Płaza

1/2 IM, M 16-99

23.

Jarosław Krzemiński

Toruń

1/2 IM, M 16-99

3Ride4Fun

24.

Robert Kulig

Tychy

1/2 IM, M 16-99

25.

Robert Kulig

Tychy

1/2 IM, M 16-99

26.

Adam Lebioda

Katowice

1/2 IM, M 16-99

Wujek Biega Katowice

27.

Robert Lewandowski

Łódż

1/2 IM, M 16-99

Biegam Z Radości

28.

Michał Ligocki

Siemianowice Śląskie

1/2 IM, M 16-99

Chop Ze Żelaza Tri Team

29.

Tomasz Ligocki

Siemianowice Śląskie

1/2 IM, M 16-99

Chop Ze Żelaza Triathlon Team

30.

Arek Ługowski

Tychy

1/2 IM, M 16-99

Alpebike.pl

31.

Arek Ługowski

Tychy

1/2 IM, M 16-99

Alpebike.pl

32.

Karol Małysz

Stara Wieś

1/2 IM, M 16-99

Beskidy Tri Sport Team

33.

Piotr Mazurek

Jaworzno

1/2 IM, M 16-99

Tri_Jaworzno

34.

Mariusz Mazurkiewicz

Kędzierzyn-Kożle

1/2 IM, M 16-99

35.

Marcin Mikoś

Katowice

1/2 IM, M 16-99

Wujek Biega

36.

Grzegorz Mróz

Tychy

1/2 IM, M 16-99

37.

Roman Mrozek

Katowice

1/2 IM, M 16-99

38.

Roman Mrozek

Katowice

1/2 IM, M 16-99

Zapłacone

39.

Wojciech Nowak

Gliwice

1/2 IM, M 16-99

Wowo

Zapłacone

40.

Wojciech Nowak

Gliwice

1/2 IM, M 16-99

Wowo

41.

Daniel Oleś

Czarnowo

1/2 IM, M 16-99

Sealed Air

42.

Mateusz Orlik

Piekary Śląskie

1/2 IM, M 16-99

Olivkovelove , Opp Katowice

43.

Piotr Pawlica

Jeleśnia

1/2 IM, M 16-99

44.

Czarek Psyk

Świdwin

1/2 IM, M 16-99

Tricarbon.pl

45.

Rafał Rakoczy

Tychy

1/2 IM, M 16-99

40Latek Tychy

46.

Przemysław Rybak

Puławy

1/2 IM, M 16-99

Atol Bike Puławy

47.

Grzegorz Sławiński

Świnoujście

1/2 IM, M 16-99

Mkl Maraton Świnoujście

48.

Jarek Smoleń

Mysłowice

1/2 IM, M 16-99

49.

Damian Smoter

Wrocław

1/2 IM, M 16-99

50.

Mariusz Stec

Szczyrk

1/2 IM, M 16-99

Beskidy Tri Sport Team

51.

Piotr Szałański

Bełchatów

1/2 IM, M 16-99

-

52.

Michał Szerling

Józefosław

1/2 IM, M 16-99

Trifit.pl

53.

Maciej Szpunar

Gdynia

1/2 IM, M 16-99

Gdynskie Morsy

54.

Eric Visentin

Wrocław

1/2 IM, M 16-99

Los Bieganeros / Tmt

55.

Łukasz Zaziąbł

Kraków

1/2 IM, M 16-99

56.

Wojciech Zieliński

Łódź

1/2 IM, M 16-99

Ks Tęcza

Zapłacone

Opłać zawody

Imię i nazwisko

Miejscowość

Kategoria

Nazwa klubu

350.00

(wymagany do płatności on-line)