Nie masz konta? Załóż konto.
Problem z logowaniem? Resetuj hasło

Wróć do logowania

Masz już konto? Zaloguj się

Żywiec Beskid Extreme Triathlon 2017 - 1/4 IM

Żywiec

28.05.2017r.

Kategoria

  • Triathlon na dystansie 1/4 IM, Kobiety 16-99
  • Triathlon na dystansie 1/4 IM, Mężczyźni 16-99

Miasto

  • Andrychów
  • Białka
  • Bielsko-Biała
  • Bulowice
  • Chorzów
  • Cieszyn
  • Czaniec
  • Czechowice-Dziedzice
  • Czeladź
  • Częstochowa
  • Dąbrowica
  • Gliwice
  • Gowarzewo
  • Jasienica
  • Jastrzebie-Zdrój
  • Jaworzno
  • Katowice
  • Kęty
  • Kraków
  • Kuczwały 55
  • Limanowa
  • Lublin
  • Łódź
  • Michalowice
  • Mikołów
  • Mińsk Mazowiecki
  • Mysłowice
  • Olsztyn
  • Opole
  • Oswięcim
  • Piotrków Trybunalski
  • Poznań
  • Przezchlebie
  • Pyskowice
  • Racibórz
  • Radlin
  • Radom
  • Radzionków
  • Ruda Śląska
  • Rybnik
  • Rzeszów
  • Siemianowice Śląskie
  • Siewierz
  • Skawina
  • Sosnowiec
  • Tarnów
  • Tychy
  • Ustroń
  • Wadowice
  • Warszawa
  • Wieliczka
  • Wieprz
  • Wodzislaw Slaski
  • Wrocław
  • Zabierzow
  • Zabrze
  • Żory
  • Żywiec

Nazwa klubu

  • -
  • #czeladzbiega
  • 3Flow Triathlon Team/uks Ożarowice
  • 40 Latek Tychy
  • Adex Bike Team Wrocław
  • Akademiarolkarza.pl
  • Aktywna Strona Życia
  • Alior Running Team
  • Amator
  • Banda Grudnia
  • Beskidy Tri Sport Team
  • Białe Czy Czarne Skarpetki?
  • Bieg Opolski
  • Biegaj Z Trenerami
  • Biketimeteam.pl
  • Body Mind Experts
  • Brak
  • Chopzeżelaza
  • Cycling Jura
  • D:s
  • Doman
  • Eko Motel Na Wierzynka Park Pinokio
  • Ekomptel Na Wierzynka Park Pinokio
  • Fenix Tychy
  • Fti Racing Team
  • Future Processing Running Team
  • Gb Galopujące Slimaki
  • Gliwice
  • Honorowi Dawcy Krwi
  • Hrmax Żory
  • Ipronman
  • Iron Mario
  • It-Technlogies.pl
  • Jestem Zwyciezca
  • K.t. Zywiec
  • Katowice
  • Kb Szczakowa
  • Kęckie Harpagany
  • Klub Triathlonowy Żywiec
  • Kombo Kurczaki
  • Kraków
  • Kt Water Knights
  • Kuznia Traithlonu
  • Kw Kraków
  • Labo Sport / At Team
  • Marcinkiewicz Fizjoterapia
  • Master-Bruk
  • Miłek Triathlon Team
  • Momnatocałeżycie
  • Niezrzeszony
  • Os Żw, Mkb Dreptak
  • Passionbike Oświęcim
  • Pega Runners
  • Pierońskie Hanysy
  • Prentki-Blog.pl
  • Pro Run Wroclaw
  • Pzu Sport Team
  • Radlinioki W Biegu
  • Radom
  • Rafako S.a.
  • Ruda Śląska
  • Rzeszowskie Gazele I Gepardy
  • Silesiaman Triathlon Team
  • Team Sprintex
  • Toka Bhp
  • Totem Cieszyn
  • Toursport Running Team
  • Trenertriathlonu.pl
  • Triathlon Dąbrowa Górnicza
  • Trnx Triathlon Team
  • Ts Metal
  • Ustrońska Gruba Biegowa
  • Waniewski Coaching
  • Washi-Do
  • Znpower

1.

Anna Bedla

Jaworzno

1/4 IM, K 16-99

49

2.

Robert Benesz

Rzeszów

1/4 IM, M 16-99

Rzeszowskie Gazele I Gepardy

7

3.

Rafał Bogus

Częstochowa

1/4 IM, M 16-99

Cycling Jura

62

4.

Grzegorz Burzawa

Tychy

1/4 IM, M 16-99

23

5.

Katarzyna Czechowska-Madej

Kraków

1/4 IM, K 16-99

Miłek Triathlon Team

64

6.

Jakub Czuraj

Wieliczka

1/4 IM, M 16-99

Ekomptel Na Wierzynka Park Pinokio

16

7.

Dominik Danielczuk

Lublin

1/4 IM, M 16-99

Doman

24

8.

Klaudyna Dębska

Poznań

1/4 IM, K 16-99

12

9.

Witold Dzitkowski

Gowarzewo

1/4 IM, M 16-99

Trenertriathlonu.pl

11

10.

Adrian Firlejczyk

Ruda Śląska

1/4 IM, M 16-99

Ruda Śląska

51

11.

Grzegorz Gadaj

Radlin

1/4 IM, M 16-99

Radlinioki W Biegu

15

12.

Tomasz Galeja

Ruda Śląska

1/4 IM, M 16-99

48

13.

Piotr Górnisiewicz

Kraków

1/4 IM, M 16-99

63

14.

Michał Grabski

Gliwice

1/4 IM, M 16-99

Kombo Kurczaki

42

15.

Ania Halska

Cieszyn

1/4 IM, K 16-99

Totem Cieszyn

66

16.

Jacek Janus

Żory

1/4 IM, M 16-99

Hrmax Żory

47

17.

Anna Jurkiewicz-Śpiewak

Tarnów

1/4 IM, K 16-99

56

18.

Łukasz Kałuża

Bielsko-Biała

1/4 IM, M 16-99

Beskidy Tri Sport Team

39

19.

Szczepan Kierpiec

Czaniec

1/4 IM, M 16-99

13

20.

Paweł Klinik

Racibórz

1/4 IM, M 16-99

Rafako S.a.

45

21.

Radosław Kobel

Mikołów

1/4 IM, M 16-99

Body Mind Experts

53

22.

Łukasz Kocurek

Tychy

1/4 IM, M 16-99

Rafako S.a.

46

23.

Robert Konior

Kęty

1/4 IM, M 16-99

32

24.

Patryk Kurasiewicz

Radom

1/4 IM, M 16-99

Radom

59

25.

Mariusz Łusiak

Gliwice

1/4 IM, M 16-99

17

26.

Rafał Maciejewski

Tychy

1/4 IM, M 16-99

Fenix Tychy

65

27.

Przemek Malinowski

Rybnik

1/4 IM, M 16-99

43

28.

Daniel Matras

Limanowa

1/4 IM, M 16-99

Miłek Triathlon Team

3

29.

Jakub Mężyk

Ustroń

1/4 IM, M 16-99

57

30.

Marcin Michalewicz

Mysłowice

1/4 IM, M 16-99

It-Technlogies.pl

4

31.

Radosław Molenda

Żywiec

1/4 IM, M 16-99

Washi-Do

31

32.

Grzegorz Mucha

Zabierzow

1/4 IM, M 16-99

Kt Water Knights

14

33.

Michał Myśliński

Warszawa

1/4 IM, M 16-99

Kb Szczakowa

38

34.

Lech Niekraszewicz

Andrychów

1/4 IM, M 16-99

Marcinkiewicz Fizjoterapia

60

35.

Robert Nyga

Katowice

1/4 IM, M 16-99

Future Processing Running Team

5

36.

Anna Padlewska

Warszawa

1/4 IM, K 16-99

Pzu Sport Team

37

37.

Krzysztof Pałka

Żory

1/4 IM, M 16-99

Hrmax Żory

44

38.

Szymon Papież

Białka

1/4 IM, M 16-99

-

61

39.

Mirosław Pawęzka

Lublin

1/4 IM, M 16-99

Banda Grudnia

2

40.

Rafał Piekielniak

Pyskowice

1/4 IM, M 16-99

Białe Czy Czarne Skarpetki?

18

41.

Tomasz Ploch

Gliwice

1/4 IM, M 16-99

Toka Bhp

20

42.

Adam Proń

Katowice

1/4 IM, M 16-99

Ipronman

10

43.

Krzysztof Prudel

Bielsko-Biała

1/4 IM, M 16-99

58

44.

Robert Puzoń

Bielsko-Biała

1/4 IM, M 16-99

8

45.

Tomek Rosikoń

Gliwice

1/4 IM, M 16-99

Ts Metal

21

46.

Karolina Sap

Gliwice

1/4 IM, K 16-99

Pro Run Wroclaw

41

47.

Sylwia Semow

Kraków

1/4 IM, K 16-99

Kw Kraków

6

48.

Mariusz Siwiec

Kraków

1/4 IM, M 16-99

Aktywna Strona Życia

34

49.

Andrzej Sowa

Chorzów

1/4 IM, M 16-99

Katowice

35

50.

Przemek Stobierski

Michalowice

1/4 IM, M 16-99

Kt Water Knights

33

51.

Henryk Surma

Kęty

1/4 IM, M 16-99

Kęckie Harpagany

36

52.

Artur Szczepański

Lublin

1/4 IM, M 16-99

Banda Grudnia

1

53.

Kamil Szukalski

Łódź

1/4 IM, M 16-99

Biketimeteam.pl

9

54.

Tomasz Tronina

Katowice

1/4 IM, M 16-99

Trnx Triathlon Team

50

55.

Tomasz Urbaś

Jasienica

1/4 IM, M 16-99

52

56.

Władysław Waszkiewicz

Wrocław

1/4 IM, M 16-99

Adex Bike Team Wrocław

54

57.

Sebastian Węgliński

Mińsk Mazowiecki

1/4 IM, M 16-99

Os Żw, Mkb Dreptak

19

58.

Tomasz Wilk

Mikołów

1/4 IM, M 16-99

Momnatocałeżycie

22

59.

Bolesław Zagórski

Wrocław

1/4 IM, M 16-99

Adex Bike Team Wrocław

55

60.

Grzegorz Zur

Krakow

1/4 IM, M 16-99

Jestem Zwyciezca

40