1. Borowiacka Dycha

Czersk, Polska
18.05.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Artur 1 D10 / M30 POL Osówek

Zapłacone

2. Augustyńska Mirosława 2 D10 / K50 POL Chojnice

Zapłacone

3. Bahr Martyna 3 D10 / K30 POL Gniew Transformacja Gniew

Zapłacone

4. Bajdor Łukasz 4 D10 / M40 POL Człuchów ŻÓŁWIE

Zapłacone

5. Bąkowski Tadeusz 5 D10 / M50 POL Rokocin KS SOKÓŁ ZBLEWO

Zapłacone

6. Banach Dawid 6 D10 / M30 POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

7. Banach Tomasz 7 D10 / M30 POL Grudziądz

Zapłacone

8. Barańska Danuta 401 NW 5km / K POL Rotmanka

Zapłacone

9. Barański Piotr 8 D10 / M30 POL Pruszcz Gdański

Zapłacone

10. Barca Emilia - D10 / K30 NLK
POL Zblewo Morsy zblewo

Niezapłacone

11. Barton Krystyna 9 D10 / K50 POL Przechlewo Tripaka Przechlewo

Zapłacone

12. Bartosz Mirela 10 D10 / K16 NKCz
POL Pruszcz Gdański

Zapłacone

13. Bednarczyk Przemysław 11 D10 / M30 POL Grudziądz Dajerade

Zapłacone

14. Belt Kacper 12 D10 / M16 POL Lińsk Biegające Śliwice

Zapłacone

15. Belt Marta 402 NW 5km / K POL Lińsk

Zapłacone

16. Bielawska-Jutrzenka Anna 403 NW 5km / K POL Czersk

Zapłacone

17. Blas Krzysztof 13 D10 / M30 POL Lińsk Biegające Śliwice

Zapłacone

18. Bloch Ewa 404 NW 5km / K POL Czersk

Zapłacone

19. Bloch Przemysław 14 D10 / M30 NMCz
NMCh
POL Czersk Biegające Śliwice

Zapłacone

20. Bloch Szymon 15 D10 / M16 NMCz
NMCh
POL Czersk

Zapłacone

21. Błaszczuk Grzegorz 16 D10 / M50 POL Mikołajki Pomorskie

Zapłacone

22. Boettcher Grzegorz 17 D10 / M40 POL Nicponia Trunsformacja Gniewu

Zapłacone

23. Bogulski Piotr 18 D10 / M30 POL Zblewo KS Sokół Zblewo

Zapłacone

24. Boruc Barbara 19 D10 / K40 POL Szczecinek

Zapłacone

25. Borzyszkowska Hanna 405 NW 5km / K POL Czersk

Zapłacone

26. Borzyszkowska-Chlebosz Felicja - NW 5km / K POL Czersk

Niezapłacone

27. Brewka Bogdan 20 D10 / M40 NMCh
POL Chojnice bez klubu

Zapłacone

28. Bruski Tomasz 21 D10 / M30 POL Charzykowy Wkurw_team

Zapłacone

29. Brzezińska Beata 406 NW 5km / K POL Czersk

Zapłacone

30. Brzeziński Paweł - D10 / M16 POL Osówko

Niezapłacone

31. Brzezinski Robert 22 D10 / M16 POL Czersk

Zapłacone

32. Butowicz Adam 23 D10 / M50 POL Szczecinek

Zapłacone

33. Cebula Bogdan 24 D10 / M50 POL Sztum Lks Zantyr Sztum

Zapłacone

34. Chabowska Basia - D10 / K30 POL Śliwice

Niezapłacone

35. Chętnik Rafał - D10 / M40 POL Sztum

Niezapłacone

36. Chmielecki Dawid 25 D10 / M40 POL Karsin

Zapłacone

37. Cichowski Krzysztof 26 D10 / M30 POL Gdańsk parkrun Gdynia

Zapłacone

38. Cyra Grażyna - NW 5km / K POL Skoszewo

Niezapłacone

39. Cyron Bogumił 27 D10 / M50 POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

40. Czaja Leszek 28 D10 / M40 POL Starogard Gdański TRI STAROGARD GD

Zapłacone

41. Czapiewska Agnieszka 407 NW 5km / K POL Czersk

Zapłacone

42. Czapiewska Anna 29 D10 / K30 NKCz
NKCh
POL Czersk

Zapłacone

43. Czapiewska Edyta 30 D10 / K16 POL Karsin

Zapłacone

44. Czapiewski Łukasz 31 D10 / M30 POL Chojnice

Zapłacone

45. Czapiewski Paweł 33 D10 / M16 POL Osówko

Zapłacone

46. Czapiewski Paweł 32 D10 / M16 NMCz
NMCh
POL Czersk

Zapłacone

47. Czapla Natalia 34 D10 / K16 POL Malbork

Zapłacone

48. Czaplewski Krzysztof 35 D10 / M30 NMCh
POL Ostrowite Koło Chojnic Florian Chojnice

Zapłacone

49. Czechowski Rafał 36 D10 / M30 POL Grudziądz Nieskończoność

Zapłacone

50. Czerwiak Robert 37 D10 / M40 POL Starogard Gdański Tri Starogard Gdański

Zapłacone

51. Czerwiński Marcin 38 D10 / M30 POL Chojnice

Zapłacone

52. Dajnowski Mateusz 39 D10 / M16 NMCh
POL Angowice Chłopak ze wsi

Zapłacone

53. Dalka Iwona 40 D10 / K40 POL Człuchów

Zapłacone

54. Dalka Piotr 41 D10 / M40 POL Człuchów

Zapłacone

55. Dalka Piotr - D10 / M40 POL Człuchów

Niezapłacone

56. Damaszk Edyta 408 NW 5km / K POL Czersk BBL Czersk

Zapłacone

57. Danielska Monika 42 D10 / K40 POL Charzykowy Tripaka Przechlewo

Zapłacone

58. Daszkiewicz Katarzyna - D10 / K16 POL Laski Biegające Śliwice

Niezapłacone

59. Dembek Sławomir 43 D10 / M30 POL Bytonia KS Sokół Zblewo

Zapłacone

60. Dembicki Piotr 44 D10 / M30 POL Gdynia Km Psp Gdynia

Zapłacone

61. Dembowski Mariusz 45 D10 / M30 POL Lidzbark H+H Polska

Zapłacone

62. Demirski Marek 46 D10 / M50 POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

63. Derdowski Michał 47 D10 / M16 POL Mirotki LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz

Zapłacone

64. Dłoniak Edmund 409 NW 5km / M POL Gniewkowo T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO

Zapłacone

65. Dorosz Grzegorz 48 D10 / M30 POL Konstantowo WKKW WIĘCBORK

Zapłacone

66. Dorszewski Rafał 49 D10 / M40 POL Malbork Run 4 Fun

Zapłacone

67. Dulski Tadeusz 50 D10 / M40 POL Grudziądz SP 8 Grudziądz

Zapłacone

68. Dywel Bogdan 51 D10 / M50 NMCz
NMCh
POL Łąg BBL Czersk

Zapłacone

69. Dywelski Mirosław 52 D10 / M60 POL Tczew Biegajacy Tczew

Zapłacone

70. Dziadczyk Krzysztof 53 D10 / M50 NMCh
POL Chojnice Florian Chojnice

Zapłacone

71. Dziuba Slawomir 54 D10 / M40 NMCh
POL Chojnice Geometra/TRI TUR

Zapłacone

72. Erdmańczyk Andrzej 55 D10 / M50 NMCh
POL Brusy KARATE KYOKUSHIN

Zapłacone

73. Fierek Bożena 56 D10 / K60 NKCz
NKCh
POL Czersk BBL

Zapłacone

74. Fierek Leszek 57 D10 / M50 POL Czersk

Zapłacone

75. Fojut Marcin 58 D10 / M40 POL Bytonia Morsy Zblewo

Zapłacone

76. Frąckowski Patryk 59 D10 / M16 POL Tuchola

Zapłacone

77. Freitag Czarek 60 D10 / M16 NMCz
NMCh
POL Czersk

Zapłacone

78. Fryca Karolina - D10 / K16 POL Toruń

Niezapłacone

79. Gaca Magdalena 410 NW 5km / K POL Lińsk

Zapłacone

80. Gackowski Norbert - D10 / M16 POL Inowrocław

Niezapłacone

81. Gajewski Mariusz 61 D10 / M30 NLM
POL Tczew

Zapłacone

82. Gapski Zbigniew 62 D10 / M60 POL Starogard Gdański

Zapłacone

83. Garapuczyk Agnieszka 63 D10 / K30 NKCh
POL Konarzyny

Zapłacone

84. Garbowski Krzysztof 64 D10 / M30 POL Sztum LKS Zantyr Sztum

Zapłacone

85. Garski Dawid 65 D10 / M16 POL Bytów Baszta Bytów

Zapłacone

86. Garski Kryspin - D10 / M40 POL Bytów Świat Płytek u Kryspina

Niezapłacone

87. Gąsiorowska Julia 411 NW 5km / K POL Rytel

Zapłacone

88. Gaszkowski Łukasz 66 D10 / M30 POL Ocypel Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

89. Gbur Arkadiusz 67 D10 / M40 POL Witkowo Witkowo Biega

Zapłacone

90. Gdaniec Anna 68 D10 / K40 POL Starogard Gdański

Zapłacone

91. Gembiak Bartosz 69 D10 / M40 POL Starogard Gdański

Zapłacone

92. Gerigk Natalia 70 D10 / K30 POL Pinczyn KS SOKÓŁ ZBLEWO

Zapłacone

93. Glama Remigiusz 71 D10 / M30 POL Lniano Lniano Team

Zapłacone

94. Glanert Kamila 72 D10 / K16 POL Śliwice

Zapłacone

95. Glaza Henryk 73 D10 / M40 POL Czersk

Zapłacone

96. Glaza Przemysław 74 D10 / M16 POL Czersk

Zapłacone

97. Głowacka Anna 75 D10 / K40 POL Elbląg

Zapłacone

98. Główczewski Grzegorz 76 D10 / M40 POL Tczew Akademia Biegowa Kiełpino

Zapłacone

99. Gołębiewski Tomasz 77 D10 / M16 POL Człuchów WIKING RYCHNOWY

Zapłacone

100. Górecka Sylwia 412 NW 5km / K POL Pruszcz Gdański

Zapłacone

101. Górny Maciej 78 D10 / M30 POL Grupa PACKMAN TEAM

Zapłacone

102. Gostomczyk Marcin 79 D10 / M40 NMCh
POL Chojnice Florian Chojnice

Zapłacone

103. Grabowska-Ufnowska Justyna 413 NW 5km / K POL Czersk

Zapłacone

104. Grefka Stefan 80 D10 / M50 NMCz
NMCh
POL Łąg BBL Czersk

Zapłacone

105. Gross Radosław 81 D10 / M30 POL Łódź Vege Runners

Zapłacone

106. Grycner Piotr 82 D10 / M60 POL Starogard Gdański Rococo

Zapłacone

107. Grzanka Karolina - D10 / K30 POL Wirty Gorące kanapki parzą w łapki

Niezapłacone

108. Grzegorzewski Rafał 83 D10 / M40 POL Niemcz

Zapłacone

109. Grzonka Kamila 84 D10 / K30 POL Bytonia KS Sokół Zblewo

Zapłacone

110. Uczestnik anonimowy 85 D10 / K30 POL Czersk

Zapłacone

111. Grzonka Maciej 86 D10 / M30 POL Gdynia

Zapłacone

112. Grzonka Piotr 87 D10 / M30 NLM
POL Gdynia Nadleśnictwo Gdańsk

Zapłacone

113. Grzonka Sylwia 414 NW 5km / K POL Gdynia

Zapłacone

114. Grzonkowska Lucyna 415 NW 5km / K POL Czersk

Zapłacone

115. Grzywacz Dorota 88 D10 / K40 POL Chojnice

Zapłacone

116. Grzywacz Dorota - D10 / K40 POL Chojnice

Niezapłacone

117. Grzywacz Stanisław 89 D10 / M50 POL Małe Swornegacie

Zapłacone

118. Grzywacz Stanisław - D10 / M50 POL Małe Swornegacie

Niezapłacone

119. Uczestnik anonimowy - D10 / M40 POL Trzebielino Carry Petfood Trzebielino / Talex Borzytuchom

Niezapłacone

120. Gwizdała Bartosz 416 NW 5km / M POL Gołąbek

Zapłacone

121. Gwizdała Zbigniew 417 NW 5km / M POL Gołąbek

Zapłacone

122. Hinc Beata 90 D10 / K30 POL Czersk

Zapłacone

123. Hinc Waldemar 91 D10 / M50 NLM
POL Przechlewo Gospodarstwo agroturystyczne ZACISZE Przechlewo

Zapłacone

124. Hoffmann Daniel 92 D10 / M30 POL Zblewo KS Sokół Zblewo

Zapłacone

125. Homa Dominik 93 D10 / M16 NMCz
NMCh
POL Czersk

Zapłacone

126. Hoppe Justyna 94 D10 / K16 POL Krąg Biegające Śliwice

Zapłacone

127. Hryniewicz Rafał 95 D10 / M30 POL Szczecinek ChAMPION

Zapłacone

128. Jabłońska Magdalena 96 D10 / K40 POL Czersk BBL

Zapłacone

129. Jabłońska Patrycja 97 D10 / K16 POL Gdańsk Jabłeczniki TEAM

Zapłacone

130. Jabłoński Bartosz 98 D10 / M30 POL Gdańsk Jabłeczniki TEAM

Zapłacone

131. Jabłoński Piotr 99 D10 / M40 POL Czersk BBL

Zapłacone

132. Janikowska Mariola 100 D10 / K40 POL Czersk bbl

Zapłacone

133. Janke Damian 101 D10 / M30 POL Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

134. Jankowska Beata 102 D10 / K30 POL Lubiki Małe

Zapłacone

135. Januszewska Krystyna 103 D10 / K40 POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

136. Jarzyński Dariusz 104 D10 / M40 POL Starogard Gdański Oracz z Kociewia

Zapłacone

137. Jaskot Piotr 105 D10 / M50 POL Gościszewo

Zapłacone

138. Jaśniewski Michał 106 D10 / M16 POL Pelplin RulińskiRunningTeam

Zapłacone

139. Jasnoch Robert 107 D10 / M40 POL Starogard Gdański

Zapłacone

140. Jażdziewski Dawid - D10 / M16 NMCh
POL Chojnice Tri Tur Chojnice

Niezapłacone

141. Jędrzejczak Dariusz 108 D10 / M40 POL Grudziądz

Zapłacone

142. Jeneralski Krzysztof 109 D10 / M60 POL Tuchola Biegam bo lubię

Zapłacone

143. Jeneralski Miłosz 110 D10 / M40 POL Tuchola FREE PALESTINE

Zapłacone

144. Jeszka Adrianna 111 D10 / K16 POL Chojnice Jeszka TEAM

Zapłacone

145. Jeszka Dariusz 112 D10 / M40 POL Powałki Jeszka TEAM

Zapłacone

146. Jeziorski Jacek 113 D10 / M30 NLM
POL Tuchola

Zapłacone

147. Justa Beata 114 D10 / K50 POL Gniew

Zapłacone

148. Kaak Henryk 115 D10 / M50 POL Raciąż Pobiegani

Zapłacone

149. Kaca Paweł - D10 / M16 POL Starogard Gdański

Niezapłacone

150. Kaczmarski Dariusz 116 D10 / M50 POL Człuchów tripaka Przechlewo

Zapłacone

151. Kaczyński Daniel 117 D10 / M30 POL Starogard Gdański Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

152. Kąkolewska Agnieszka 118 D10 / K30 POL Czersk

Zapłacone

153. Karczewska Dorota 418 NW 5km / K POL Czersk

Zapłacone

154. Karnowski Marcin 119 D10 / M30 POL Rosochatka

Zapłacone

155. Kaszubowski Zenon - D10 / M50 POL Malbork Active Malbork

Niezapłacone

156. Kędzierski Andrzej 120 D10 / M30 POL Szczecinek

Zapłacone

157. Kelsz Dariusz 121 D10 / M40 POL Dąbrówka

Zapłacone

158. Kemuś Jarosław 122 D10 / M40 NLM
NMCh
POL Doręgowice KBL

Zapłacone

159. Kęsik Mieczysław - D10 / M70 POL Sępólno Krajeńskie

Niezapłacone

160. Kęska Rafał 123 D10 / M16 NLM
POL Świecie Nadleśnictwo Dąbrowa

Zapłacone

161. Kiedrowski Grzegorz 124 D10 / M30 POL Pogódki Morsy Skarszewy / Osp Pogódki

Zapłacone

162. Uczestnik anonimowy 419 NW 5km / K POL Pinczyn Morsy Zblewo

Zapłacone

163. Klajbor Mariusz 125 D10 / M40 POL Jeżewo Terenowy Zawrót glowy

Zapłacone

164. Klatecki Adam 126 D10 / M30 POL Pruszcz

Zapłacone

165. Klejna Dawid 127 D10 / M16 POL Zblewo KS Sokół Zblewo

Zapłacone

166. Klejna Wiesława 128 D10 / K50 POL Zblewo KS Sokół Zblewo

Zapłacone

167. Klin Anna 129 D10 / K16 POL Skórcz KS Sokół Zblewo

Zapłacone

168. Klin Paulina 130 D10 / K30 POL Czersk

Zapłacone

169. Klonowski Andrzej 131 D10 / M40 POL Lichnowy

Zapłacone

170. Knieć Zofia 132 D10 / K30 POL Nowe

Zapłacone

171. Knitter Wiktoria 133 D10 / K16 POL Czersk

Zapłacone

172. Knitter Wiktoria - D10 / K16 POL Czersk

Niezapłacone

173. Koch Karolina 134 D10 / K30 POL Osieczna

Zapłacone

174. Kolassa Anna 135 D10 / K40 NKCz
POL Czersk

Zapłacone

175. Kolassa Michalina 136 D10 / K16 POL Starogard Gdański

Zapłacone

176. Kolassa Ryszard 137 D10 / M50 POL Skórcz AKTYWNI KOCIEWIACY

Zapłacone

177. Kolassa Stanisław 138 D10 / M50 POL Czersk

Zapłacone

178. Kolassa Stanisław - D10 / M50 NMCz
POL Czersk

Niezapłacone

179. Kolinski Mateusz 139 D10 / M30 POL Kaliska Kociewski Klub Biegacza

Zapłacone

180. Kołsut Kinga 140 D10 / K30 POL Czersk

Zapłacone

181. Kołtonowska Agnieszka 141 D10 / K30 POL Gniew tRUNsformacja

Zapłacone

182. Koniec Krzysztof 142 D10 / M40 POL Wiecbork WKKW Więcbork

Zapłacone

183. Konieczka Michał 143 D10 / M30 POL Osie O S P Osie

Zapłacone

184. Konieczny Krzysztof 144 D10 / M30 NMCh
POL Chojnice

Zapłacone

185. Kordecki Robert 145 D10 / M16 POL Wielki Klincz Maratończyk Wielki Klincz

Zapłacone

186. Kosiński Maciej - D10 / M16 POL Człuchów Fabryka Sportu / Sportowy Człuchów

Niezapłacone

187. Kowalczyk Seweryn 146 D10 / M16 POL Szczecinek Team Biegowy Szczecinek

Zapłacone

188. Kowalkowska Paulina 147 D10 / K30 POL Giełdon

Zapłacone

189. Kowalkowski Krzysztof 148 D10 / M30 POL Giełdon Dżełdón Ultra Team

Zapłacone

190. Kozak Zosia 149 D10 / K16 NKCh
POL Brusy KARATE KYOKUSHIN

Zapłacone

191. Kozłowski Krzysztof 150 D10 / M50 POL Sliwice

Zapłacone

192. Kraiński Michał 151 D10 / M30 POL Śliwice

Zapłacone

193. Kraiński Rafał 152 D10 / M16 NLM
POL Gniew

Zapłacone

194. Krawiec Andrzej 153 D10 / M50 POL Sztum LKS ZANTYR

Zapłacone

195. Krawiec Łukasz 154 D10 / M30 POL Pruszcz Gdański BigYellowFoot Adventure Team

Zapłacone

196. Krefta Dagmara 155 D10 / K30 POL Nowe

Zapłacone

197. Krenska Kamila 156 D10 / K16 NKCz
NKCh
POL Czersk

Zapłacone

198. Król Krzysztof 157 D10 / M50 POL Chojnice

Zapłacone

199. Królikowski Andrzej 158 D10 / M50 POL Lipka

Zapłacone

200. Królikowski Bartłomiej 159 D10 / M16 POL Lipka

Zapłacone

201. Kruk Anna - D10 / K30 POL Chojnice

Niezapłacone

202. Kruk Jacek 160 D10 / M40 NMCh
POL Chojnice

Zapłacone

203. Kruszynska Barbara 161 D10 / K50 POL Tczew Biegający Tczew

Zapłacone

204. Krygowski Tomasz 162 D10 / M40 POL Tuchola

Zapłacone

205. Krysiak-Kołatka Katarzyna 163 D10 / K40 POL Gotelp

Zapłacone

206. Kryzel Tomasz 164 D10 / M16 POL Człuchów WIKING RYCHNOWY

Zapłacone

207. Krzoska Dorota 165 D10 / K40 NKCh
POL Brusy

Zapłacone

208. Kuchta Piotr 166 D10 / M30 POL Szczecin Kb Pionier Szczecin

Zapłacone

209. Kuhn Rafał 167 D10 / M30 POL Starogard Gdanski

Zapłacone

210. Kujawska Małgorzata 168 D10 / K50 POL Gniew tRunsformacja Gniewu

Zapłacone

211. Kuklinska Joanna 420 NW 5km / K POL Miroszewo Metrożercy

Zapłacone

212. Kuklinski Maciej 169 D10 / M40 POL Miroszewo Metrożercy

Zapłacone

213. Kula Adam 170 D10 / M30 NMCh
POL Chojnice Totalnie Biegnięci

Zapłacone

214. Kulczycki Jan 421 NW 5km / M POL Gdańsk

Zapłacone

215. Kurkowski Marek 171 D10 / M50 POL Starogard Gdański Starogard gdański

Zapłacone

216. Kurzawińska-Jabłońska Kasia 172 D10 / K40 POL Czarne Czarne Biega

Zapłacone

217. Kuzan Sławek 173 D10 / M30 POL Czarne Czarne Biega

Zapłacone

218. Kwiatkowska Beata 174 D10 / K40 POL Chojnice

Zapłacone

219. Kwiatkowski Sebastian - D10 / M40 NMCh
POL Chojnice

Niezapłacone

220. Lamparska Justyna 175 D10 / K30 POL Śliwice

Zapłacone

221. Lamparski Sebastian 176 D10 / M30 POL Śliwice

Zapłacone

222. Lange Krystian 422 NW 5km / M POL Rytel/chojnice Family Team Chojnice

Zapłacone

223. Langmesser Danuta 423 NW 5km / K POL Pinczyn Morsy Zblewo

Zapłacone

224. Langowski Mariusz 177 D10 / M16 POL Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

225. Langowski Tomasz 178 D10 / M16 POL Skórcz

Zapłacone

226. Uczestnik anonimowy - D10 / M30 POL Koralewo

Niezapłacone

227. Legaszewski Roman 179 D10 / M30 POL Skórcz RulińskiRunningTeam

Zapłacone

228. Lemańczyk Klaudia - D10 / K16 POL Chojnice

Niezapłacone

229. Lenc Sebastian 180 D10 / M40 POL Laskowice Pomorskie Tkkf kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

230. Leszczyńska Karolina - D10 / K16 NKCz
NKCh
POL Czersk

Niezapłacone

231. Lewandowska Małgorzata 181 D10 / K50 POL Gniewkowo TG Sokół Gniewkowo

Zapłacone

232. Lewinski Konrad 182 D10 / M16 POL Człuchów WIKING RYCHNOWY

Zapłacone

233. Lipiec-Bortkiewicz Renata 424 NW 5km / K POL Legbąd Paczka w ruchu

Zapłacone

234. Lipkowska Magdalena 183 D10 / K30 POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

235. Literski Radosław 184 D10 / M40 NMCz
NMCh
POL Czersk Biegam Bo Lubię Czersk

Zapłacone

236. Loose Anna 185 D10 / K30 POL Starogard Gdański

Zapłacone

237. Loose Bartosz 186 D10 / M30 POL Zblewo KS SOKÓŁ ZBLEWO

Zapłacone

238. Łącka Barbara 187 D10 / K30 NKCh
POL Chojnice MKS Chojniczanka 1930 S. A.

Zapłacone

239. Łącka Katarzyna 188 D10 / K16 POL Osieczna

Zapłacone

240. Łącka Zofia 425 NW 5km / K POL Czersk

Zapłacone

241. Łącki Krzysztof 189 D10 / M16 NMCz
POL Czersk

Zapłacone

242. Łada Aleksandra 426 NW 5km / K POL Gniewkowo

Zapłacone

243. Łangowski Mateusz 190 D10 / M16 POL Chojnice

Zapłacone

244. Łepek Małgorzata 191 D10 / K16 POL Starogard Gdański

Zapłacone

245. Łepek Teresa 192 D10 / K16 POL Płąchawy V Runner

Zapłacone

246. Maciejak Dariusz 193 D10 / M40 POL Śliwice Biegają śliwice

Zapłacone

247. Maciejak Mariola 194 D10 / K30 POL Śliwice Biegają śliwice

Zapłacone

248. Mączewska Marzena 195 D10 / K40 POL Grudziądz V Runner

Zapłacone

249. Maczyński Grzegorz 196 D10 / M50 POL Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

250. Majkowski Tomasz 197 D10 / M16 POL Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

251. Makar Bartosz 198 D10 / M16 POL Lipka

Zapłacone

252. Malek Andrzej 199 D10 / M60 POL Koscierzyna Atlas

Zapłacone

253. Malendowicz Robert 200 D10 / M40 POL Tuchola

Zapłacone

254. Maliszewska Arleta 427 NW 5km / K POL Nowe

Zapłacone

255. Maliszewski Adrian 201 D10 / M16 POL Poznań

Zapłacone

256. Maliszewski Kamil 202 D10 / M16 POL Bydgoszcz AppsDreams

Zapłacone

257. Małek Marcin 203 D10 / M16 POL Gdańsk

Zapłacone

258. Marach Piotr 204 D10 / M40 POL Toruń Marmel Toruń

Zapłacone

259. Marciniak Jolanta 428 NW 5km / K POL Tuchola

Zapłacone

260. Marczewska Małgorzata 205 D10 / K40 POL Człuchów Jednostka Wojskowa Chojnice

Zapłacone

261. Markowska Anna 206 D10 / K30 POL Grudziądz SP8

Zapłacone

262. Maszka Beata 207 D10 / K30 POL Osieczna

Zapłacone

263. Matczak Monika 208 D10 / K40 POL Stare Gronowo Żółwie

Zapłacone

264. Matyszewski Amadeusz 209 D10 / M16 POL Toruń

Zapłacone

265. Medock Kamila 429 NW 5km / K POL Czersk

Zapłacone

266. Melnyk Piotr 210 D10 / M30 POL Człuchów ŻÓŁWIE

Zapłacone

267. Meyer Michał 211 D10 / M16 POL Charzykowy

Zapłacone

268. Michalak Krzysztof 212 D10 / M40 POL Człuchów ŻÓŁWIE

Zapłacone

269. Mieczkowski Marcin 213 D10 / M40 NLM
POL Nobliny Nadleśnictwo Czarnobór

Zapłacone

270. Mielczarek Katarzyna 430 NW 5km / K POL Poznań

Zapłacone

271. Mieloch Tamara - D10 / K40 POL Podkowa Leśna

Niezapłacone

272. Miernik Szymon - D10 / M30 POL Chojnice

Niezapłacone

273. Mierzwa Damian 214 D10 / M30 POL Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

274. Mikuś Marcin 215 D10 / M30 POL Tczew RulinskiRunnigTeam

Zapłacone

275. Miler Monika 431 NW 5km / K POL Starogard Gdański Aktywni Kociewiacy/Morsy Zblewo

Zapłacone

276. Minschinski Daniel 216 D10 / M16 NMCz
NMCh
POL Kłodnia Www.stronanowoczesna.pl

Zapłacone

277. Miszewski Krzysztof 217 D10 / M40 POL Chojnice

Zapłacone

278. Miszke Kazimierz 218 D10 / M60 NMCz
POL Czersk Florian Chojnice

Zapłacone

279. Nachyła Tadeusz 219 D10 / M60 POL Człuchów

Zapłacone

280. Nelke Aleksander 220 D10 / M40 POL Gostycyn

Zapłacone

281. Nieżurawska Alicja 221 D10 / K16 NKCz
NKCh
NMCz
POL Czersk Bella z Krainy Lodu

Zapłacone

282. Nieżurawska Ewa 222 D10 / K40 POL Czersk BBL Czersk

Zapłacone

283. Nieżurawski Robert 223 D10 / M40 POL Czersk BBL Czersk

Zapłacone

284. Noga Grzegorz 224 D10 / M16 POL Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

285. Nowacki Rafał 225 D10 / M40 POL Przechlewo Tripaka Przechlewo

Zapłacone

286. Nowak Mateusz 226 D10 / M16 POL Debrzno

Zapłacone

287. Nowakowski Piotr 227 D10 / M30 NLM
POL Szczecinek Nadleśnictwo Czarnobór

Zapłacone

288. Olesinski Bartosz 228 D10 / M40 POL Gdansk

Zapłacone

289. Olkowski Piotr - D10 / M30 NMCh
POL Chojnice Florian Chojnice

Niezapłacone

290. Opłatkowska Klaudia 229 D10 / K30 NKCz
POL Czersk

Zapłacone

291. Osiak Tomasz 230 D10 / M16 POL Gniew RulińskiRunningTeam

Zapłacone

292. Osowski Michał 231 D10 / M16 NMCh
POL Chojnice Florian Chojnice/ Pomerania Winter Swimming

Zapłacone

293. Ossowksa Marzena 432 NW 5km / K POL Borzechowo morsy zblewo

Zapłacone

294. Ossowska Ewa 232 D10 / K60 NLK
POL Zblewo Morsy zblewo

Zapłacone

295. Pałubicka Lucyna 233 D10 / K40 POL Legbad

Zapłacone

296. Paprocka Ewelina 234 D10 / K30 POL Luzino

Zapłacone

297. Paradowski Bartosz 235 D10 / M16 POL Janikowo Szybkie Rysie

Zapłacone

298. Uczestnik anonimowy - D10 / M30 POL Czersk

Niezapłacone

299. Patz Aneta 236 D10 / K30 POL Chojnice

Zapłacone

300. Uczestnik anonimowy 237 D10 / K40 POL Rytel

Zapłacone

301. Pawlik Stanisław 238 D10 / M50 POL Osielsko

Zapłacone

302. Pawłowska Marysia 239 D10 / K16 NKCz
NKCh
NLK
POL Czersk

Zapłacone

303. Perlik Grzegorz 240 D10 / M60 POL Bydgoszcz

Zapłacone

304. Piechowski Grzegorz 241 D10 / M40 NMCh
POL Chojnice After Party Run Chojnice

Zapłacone

305. Piechowski Jarosław 242 D10 / M40 NMCh
POL Chojnice After Party Run Chojnice

Zapłacone

306. Pieczka Marcin 243 D10 / M16 POL Bysław

Zapłacone

307. Piotrowska Justyna 244 D10 / K30 POL Jeżewo POSITIVE FREAKS TEAM

Zapłacone

308. Piotrowski Patryk 245 D10 / M16 POL Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

309. Pliszka Krzysztof 246 D10 / M40 POL Gdańsk Czarna Woda GIWK BIEGA

Zapłacone

310. Pliszka Mirosława 433 NW 5km / K POL Czersk

Zapłacone

311. Połom Hanna 434 NW 5km / K POL Szlachta

Zapłacone

312. Pozorska Joanna 247 D10 / K30 POL Lińsk Biegające Śliwice

Zapłacone

313. Pozorska Małgorzata 435 NW 5km / K POL Czersk

Zapłacone

314. Pozorski Adam 248 D10 / M30 POL Lińsk Biegające Śliwice

Zapłacone

315. Prabucki Piotr 249 D10 / M40 POL Starogard Gdański Skl Filippides Starogard Gdański

Zapłacone

316. Procek Daria 250 D10 / K30 POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

317. Pruszak-Posłuszny Kamila 251 D10 / K30 POL Poznań Mamy-Biegamy

Zapłacone

318. Przednówek Mariola - D10 / K30 POL Czarne Czarne Biega

Niezapłacone

319. Przewoska Ania 252 D10 / K16 POL Gdynia

Zapłacone

320. Przybysz Marcin 253 D10 / M30 POL Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

321. Puczyńska Anna 254 D10 / K16 POL Rajkowy Reebok Run Crew Tczew

Zapłacone

322. Puczyński Karol 255 D10 / M30 POL Tczew

Zapłacone

323. Pykron Lucyna 256 D10 / K30 POL Gniew

Zapłacone

324. Pyżewska Beata 257 D10 / K40 POL Czersk Bbl

Zapłacone

325. Pyżewski Grzegorz 258 D10 / M40 POL Czersk

Zapłacone

326. Radka Michał - D10 / M30 POL Luzino KLIMOR TEAM

Niezapłacone

327. Radziszewski Dariusz 259 D10 / M40 POL Świecie MCŚTEAM

Zapłacone

328. Rakoczy Paweł 260 D10 / M50 POL Gdynia Jola Paweł Biegiem Przez Życie

Zapłacone

329. Ramutkowski Zbigniew - D10 / M30 NMCh
POL Chojnice

Niezapłacone

330. Redlarski Maciej - D10 / M30 POL Wysoka

Niezapłacone

331. Redzimski Adam 261 D10 / M50 NLM
POL Gdynia Gdynia Północ

Zapłacone

332. Redzimski Jakub 262 D10 / M16 POL Gdańsk AZS PG

Zapłacone

333. Redzimski Wiesław 263 D10 / M40 POL Czersk Zieloni Łąg

Zapłacone

334. Reimus Maciej 264 D10 / M30 POL Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

335. Rekowski Kazimierz 265 D10 / M60 POL Tczew Eaton Running Team/Biegający Tczew

Zapłacone

336. Reszczyńska Krystyna 436 NW 5km / K POL Czersk

Zapłacone

337. Rezmer Brygida 437 NW 5km / K POL Duże Krówno

Zapłacone

338. Uczestnik anonimowy 438 NW 5km / K POL Mały Mędromierz

Zapłacone

339. Rogiewicz Andrzej - D10 / M16 POL Grudziądz PACKMAN TEAM

Niezapłacone

340. Rogowski Wojciech 266 D10 / M40 POL Pelpin

Zapłacone

341. Rojewska Angelika 267 D10 / K16 POL Malbork

Zapłacone

342. Rokita Emilia 268 D10 / K16 POL Czarne Czarne Biega

Zapłacone

343. Rokita Michał 269 D10 / M30 POL Czarne Czarne Biega

Zapłacone

344. Roszak Zbigniew 270 D10 / M30 POL Gniewkowo Biegam Dla Zdrowia

Zapłacone

345. Rozek Mariola 439 NW 5km / K POL Frank Morsy Zblewo

Zapłacone

346. Rożek Paulina 271 D10 / K16 POL Starogard Gdański

Zapłacone

347. Rudnicka Izabela 272 D10 / K16 POL Czarna Woda

Zapłacone

348. Ruliński Przemysław - D10 / M30 POL Gniew RulińskiRunningTeam

Niezapłacone

349. Rużyło Szymon 273 D10 / M16 NLM
POL Człuchów

Zapłacone

350. Ryduchowski Michał 274 D10 / M16 POL Rytel Brda Rytel

Zapłacone

351. Rytlewska Dorota 275 D10 / K30 POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

352. Rytlewski Michał 276 D10 / M30 POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

353. Rytlewski Robert 277 D10 / M30 POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

354. Rzechtalski Rafal 278 D10 / M30 POL Chojnice

Zapłacone

355. Uczestnik anonimowy 440 NW 5km / K POL Pinczyn Morsy Zblewo

Zapłacone

356. Sabiniarz Iwona 279 D10 / K30 POL Czersk

Zapłacone

357. Sapalska Michalina 280 D10 / K16 POL Lubiewo Biegające Śliwice

Zapłacone

358. Satyła Tomasz 281 D10 / M30 POL Czarne Czarne Biega

Zapłacone

359. Ścisłowski Andrzej 282 D10 / M60 POL Tczew Biegający Tczew

Zapłacone

360. Uczestnik anonimowy - D10 / M16 UKR Sliwice

Niezapłacone

361. Skalska Anna 283 D10 / K30 POL Bytonia KS SOKÓŁ ZBLEWO

Zapłacone

362. Skiba Marcin 284 D10 / M40 POL Chojnice

Zapłacone

363. Skwierawski Wiesław 285 D10 / M50 NMCh
POL Ostrowite Florian Chojnice

Zapłacone

364. Śledź Piotr 286 D10 / M30 NMCz
NMCh
POL Czersk

Zapłacone

365. Smoczyńska Barbara 287 D10 / K30 POL Szprudowo Rumiński Running Team

Zapłacone

366. Sobolewski Antoni 288 D10 / M60 POL Tczew Biegający Tczew

Zapłacone

367. Sofczyńska Magdalena 289 D10 / K30 POL Tuchola

Zapłacone

368. Sofczyński Rafał 290 D10 / M40 POL Czersk

Zapłacone

369. Solak Halina - NW 5km / K POL Bytów Świat Płytek u Kryspina

Niezapłacone

370. Sowa Renata 291 D10 / K40 POL Elbląg IKS Atak Elbląg

Zapłacone

371. Sowa Sylwek 292 D10 / M40 POL Elbląg IKS Atak Elbląg

Zapłacone

372. Sowiński Zbigniew 293 D10 / M60 NLM
POL Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

373. Sprega Aurelia 294 D10 / K40 POL Starogard Gdański SKL FILIPPIDES

Zapłacone

374. Sroka Jerzy 295 D10 / M50 POL Borzechowo TRI Starogard Gdański

Zapłacone

375. Sroka Marietta 296 D10 / K50 POL Borzechowo Morsy Zblewo

Zapłacone

376. Stachowski Marcin 297 D10 / M16 POL Świecie MCŚTeam

Zapłacone

377. Stachyra Krzysztof 298 D10 / M30 POL Tuchola Biegające Śliwice

Zapłacone

378. Stasiszyn Adam 299 D10 / M30 POL Starogard Gdański

Zapłacone

379. Stecki Andrzej 300 D10 / M50 POL Malbork

Zapłacone

380. Stecki Jakub 301 D10 / M16 POL Malbork

Zapłacone

381. Stosik Kasia 441 NW 5km / K POL Cekcyn

Zapłacone

382. Stosik Mateusz 302 D10 / M16 POL Cekcyn

Zapłacone

383. Streng Dawid 303 D10 / M30 POL Starogard Gdański Tri Starogard Gdański

Zapłacone

384. Styś Dariusz 304 D10 / M30 POL Pelplin

Zapłacone

385. Styś Monika 442 NW 5km / K POL Pelplin

Zapłacone

386. Suchacka Daria 305 D10 / K30 POL Rytel

Zapłacone

387. Suproń Izabela - D10 / K30 NLK
POL Biały Bór

Niezapłacone

388. Szachta Marta 306 D10 / K16 POL Skórcz RulińskiRunningTeam

Zapłacone

389. Szada-Borzyszkowska Małgorzata 307 D10 / K30 POL Swornegacie

Zapłacone

390. Szamocki Dominik 308 D10 / M30 POL Śliwice

Zapłacone

391. Szczepański Sławomir 309 D10 / M40 NMCh
POL Chojnice Florian Chojnice

Zapłacone

392. Szczukowska Celestyna 310 D10 / K40 NKCz
POL Będzmierowice BBL

Zapłacone

393. Szczukowski Piotr 311 D10 / M16 NMCz
NMCh
POL Będzmierowice Sako Gdańsk

Zapłacone

394. Szczypkowska Danuta 312 D10 / K60 POL Borzechowo Morsy Zblewo

Zapłacone

395. Szeffs Alina 313 D10 / K40 POL Tuchola

Zapłacone

396. Szkopek Krzysztof 314 D10 / M50 POL Szczecinek

Zapłacone

397. Szkopek Urszula 315 D10 / K16 NLK
POL Szczecinek NADLEŚNICTWO CZARNOBÓR

Zapłacone

398. Szmaglinska Karolina 316 D10 / K30 NKCh
POL Jeziorki Florian Chojnice

Zapłacone

399. Szmidt Adrian - D10 / M16 POL Kaliska

Niezapłacone

400. Szubert Katarzyna 317 D10 / K30 POL Siwiałka Skl Starogard Gdański

Zapłacone

401. Uczestnik anonimowy 443 NW 5km / K POL Elbląg

Zapłacone

402. Szwankowski Hubert 318 D10 / M40 NMCh
POL Chojnice Florian Chojnice

Zapłacone

403. Szweda Grazyna 444 NW 5km / K POL Zblewo Morsy Zblewo

Zapłacone

404. Szweda Marek 319 D10 / M40 POL Zblewo Morsy Zblewo

Zapłacone

405. Szyler Andrzej 320 D10 / M50 POL Gdańsk GIN ART

Zapłacone

406. Szymański Sebastian 321 D10 / M16 POL Szprudowo Ruliński Running Team

Zapłacone

407. Szymczak-Pastwa Magdalena 322 D10 / K30 POL Osieczna

Zapłacone

408. Tajchert Krzysztof 323 D10 / M40 POL Chojnice Totalnie Biegnięci

Zapłacone

409. Talaska Krzysztof 324 D10 / M40 POL Okoniny Bez klubu

Zapłacone

410. Tokarski Krzysztof 325 D10 / M60 POL Gdańsk S...K...S

Zapłacone

411. Troka Tomasz - D10 / M40 POL Chojnice

Niezapłacone

412. Trygalska Paulina 326 D10 / K16 POL Pinczyn KS Sokół Zblewo

Zapłacone

413. Trzciński Krzysztof 327 D10 / M40 POL Tczew Sowiński Team

Zapłacone

414. Trzebiatowska Agata 445 NW 5km / K POL Świecie

Zapłacone

415. Tuwalska Elżbieta 328 D10 / K30 POL Gdańsk Lks Zantyr Sztum

Zapłacone

416. Tuwalski Sławomir 329 D10 / M30 POL Grabowiec

Zapłacone

417. Twardy Adam 330 D10 / M30 POL Lutówko

Zapłacone

418. Urowski Wojciech 331 D10 / M30 NMCh
POL Charzykowy Totalnie Biegnięci

Zapłacone

419. Walenczak Aldona 332 D10 / K30 POL Jastrowie

Zapłacone

420. Walenczak Alicja 333 D10 / K30 POL Czersk

Zapłacone

421. Węglewska Anna 334 D10 / K40 POL Łąck

Zapłacone

422. Węglewski Krzysztof 335 D10 / M40 NLM
POL Łąck Nadleśnictwo Łąck

Zapłacone

423. Werner Krzysztof 336 D10 / M40 NMCh
POL Chojnice Totalnie Biegnięci

Zapłacone

424. Wesiora Mariusz - D10 / M50 POL Drzycim Biegam bo lubię

Niezapłacone

425. Wierzyński Marcin 337 D10 / M30 POL Śliwice

Zapłacone

426. Wilk Artur 338 D10 / M40 NMCh
POL Lichnowy

Zapłacone

427. Wirkus Kacper 339 D10 / M16 POL Człuchów WIKING RYCHNOWY

Zapłacone

428. Wiśniewski Krzysztof 446 NW 5km / M POL Borzechowo Morsy Zblewo

Zapłacone

429. Wiśniewski Krzysztof 340 D10 / M30 POL Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

430. Wiśniewski Kuba 341 D10 / M16 NLM
POL Rypin Nadleśnictwo Dąbrowa

Zapłacone

431. Wiśniewski Mateusz 342 D10 / M16 POL Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

432. Wiśniewski Patryk 343 D10 / M16 POL Słupsk

Zapłacone

433. Wiśniewski Zbigniew 344 D10 / M70 NMCh
POL Chojnice Florian Chojnice

Zapłacone

434. Witek Karol 345 D10 / M30 POL Osie OSP Osie

Zapłacone

435. Witt Katarzyna 346 D10 / K16 POL Toruń

Zapłacone

436. Władymiruk Dariusz - D10 / M30 POL Pruszcz Gdański Pruszcz Biega

Niezapłacone

437. Włoch Tomasz 347 D10 / M30 POL Drzycim

Zapłacone

438. Wojciechowska Ewa 447 NW 5km / K POL Szlachta

Zapłacone

439. Wojciechowski Sebastian 348 D10 / M40 POL Szlachta Drzewiarz Szlachta

Zapłacone

440. Wójcik-Wicka Weronika 349 D10 / K30 POL Starogard Gdanski Kkb Starogard Gd

Zapłacone

441. Wojtala Magdalena 350 D10 / K30 POL Odry

Zapłacone

442. Wojtas Stefan - D10 / M30 POL Człuchów Tripaka Przechlewo

Niezapłacone

443. Wolska Katarzyna 351 D10 / K40 NKCh
POL Krojanty

Zapłacone

444. Wolski Jerzy 352 D10 / M40 NKCh
NLM
NMCh
POL Krojanty

Zapłacone

445. Wróblewski Krystian - D10 / M30 NMCz
NMCh
POL Czersk Akrismed

Niezapłacone

446. Wszelak Dariusz 353 D10 / M50 POL Grudziądz

Zapłacone

447. Wujtiuk Piotr 354 D10 / M40 POL Szczecinek Basket Szczecinek

Zapłacone

448. Wysocki Jan 355 D10 / M50 POL Osieczna KKB Starogard Gdański

Zapłacone

449. Wysocki Patryk 356 D10 / M16 POL Tuchola Pobiegani

Zapłacone

450. Żabinska Dominika - D10 / K16 POL Ocypel TRI Stg

Niezapłacone

451. Zaborowska Beata - D10 / K40 POL Drzycim Biegam bo lubię

Niezapłacone

452. Zakościelny Krzysztof 357 D10 / M50 POL Więcbork

Zapłacone

453. Żardecki Dawid 358 D10 / M16 POL Starogard Gdański Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

454. Uczestnik anonimowy 359 D10 / K40 POL Kaliska Niezrzeszona

Zapłacone

455. Zieliński Franciszek 360 D10 / M50 POL Pruszków

Zapłacone

456. Zieliński Tomasz 361 D10 / M40 POL Tuchola

Zapłacone

457. Zmija Dariusz 362 D10 / M40 POL Charzykowy Tripaka Przechlewo

Zapłacone

458. Żmija Jerzy 448 NW 5km / M POL Sokoliniec Rozrusznik

Zapłacone

459. Zuber Monika 449 NW 5km / K POL Czersk BBL Czersk

Zapłacone

460. Zukaroli Justyna 450 NW 5km / K POL Śliwice Śliwickie Babeczki

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU