1. Ursynowski Bieg bez Windy

Galeria Ursynów, Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36, Ursynów, Warszawa, Polska
07.10.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Barszczewska Marta 35 17 / K16 POL Warszawa

Zapłacone

Bartnicki Artur 50 17 / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Bertino Francesco 95 17 / M16 POL Warszawa Cazzo Club Running Team

Zapłacone

Biały Paweł 36 17 / M16 POL Warszawa SKB Kraśnik

Zapłacone

Bielecki Karol 30 17 / M16 POL Warszawa Husaria Race Team

Zapłacone

Bińkiewicz Jakub 77 17 / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Bloch Radosław 71 17 / M16 POL Krosno

Zapłacone

Bogdańska Katarzyna 34 17 / K16 POL Warszawa

Zapłacone

Ceregra Piotr 52 17 / M40 POL Warszawa TN Biegówki

Zapłacone

Chodniewicz Michał 51 17 / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Chojnacki Grzegorz 22 17 / M40 POL Zielonka DZIADY OCR

Zapłacone

Choroś Michał 81 17 / M16 POL Warka Husaria Race Team

Zapłacone

Ciuk Piotr 98 17 / M40 POL Warszawa Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

Dąbrowski Piotr 39 17 / M40 POL Warszawa Sbbp

Zapłacone

Domagała Mariusz 5 17 / M16 POL Warszawa KS Staszewscy

Zapłacone

Domżalski Sebastian 61 17 / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Dymiński Eryk 48 17 / M16 POL Warszawa Aks Polonia Warszawa

Zapłacone

Dziubała Karolina 41 17 / K16 POL Warszawa Husaria Race Team

Zapłacone

Fok Tomasz 9 17 / M16 POL Warszawa Podkarpacki Dzik

Zapłacone

Frej Marcin 46 17 / M16 POL Warszawa Zabiegani.tv

Zapłacone

Gąsiorek Kamila 53 17 / K16 POL Warszawa ZabieganiTV

Zapłacone

Gąsowska Aneta 101 17 / K16 POL Warszawa

Zapłacone

Gaudyn Marcin 78 17 / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Gawrylak Beata 55 17 / K40 POL Piaseczno Zumbiary

Zapłacone

Głowacka Elżbieta 27 17 / K40 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Zapłacone

Gradus Ilona 3 17 / K16 POL Warszawa

Zapłacone

Grynfelder Rafał 21 17 / M40 POL Warszawa Skywalkproject.pl

Zapłacone

Grzegorek Tomasz 99 17 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Hazan Rafał 19 17 / M16 POL Biała Podlaska galerianki

Zapłacone

Herman Kamil 82 17 / M16 POL Kobyłka Zabiegany Wołomin

Zapłacone

Iżycki Krystian 28 17 / M16 POL Warszawa Ciapaki i Głuptaki

Zapłacone

Kabulski Grzegorz 14 17 / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Kalicki Rafał 103 17 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Kempisty Piotr 85 17 / M16 POL Skłody Średnie

Zapłacone

Kietliński Maciej 17 17 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Klimczak Joanna 24 17 / K16 POL Warszawa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 62 17 / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Kondej Mateusz 11 17 / M16 POL Warszawa Dziuba Team

Zapłacone

Kopka Marcelina 68 17 / K16 POL Częstochowa

Zapłacone

Korbut Radosław 67 17 / M16 POL Siedlce

Zapłacone

Korycki Karol 63 17 / M16 POL Nowy Dwór Mazowiecki Vege Runners

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 90 17 / K16 POL Warszawa

Zapłacone

Kozłowska Magdalena 83 17 / K16 POL Bartniki

Zapłacone

Krzysik Łukasz 20 17 / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Kurek Wojtek 6 17 / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Laskowska Izabela 56 17 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Łobodziński Piotr 1 17 / M16 POL Łomża adidas Runners

Zapłacone

Łopusiński Piotr 94 17 / M16 POL Warszawa Cazzo Club Running Team

Zapłacone

Łukianow Artur 4 17 / M16 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Marciniak Anna 23 17 / K16 POL Ciechanów Husaria Race Ream

Zapłacone

Marcinkiewicz Sebastian 86 17 / M16 POL Warszawa Nasz Bike Team

Zapłacone

Michałowska Katarzyna 75 17 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Mikulski Tomek 32 17 / M16 POL Kampinos UKS Filipides Teresin

Zapłacone

Mroczek Magdalena 38 17 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Nguyen-Viet Rafał 54 17 / M16 POL Głosków 4hands

Zapłacone

Niedbałka Marcin 80 17 / M16 POL Józefów Bieganie w Józefowie

Zapłacone

Nietz Piotr 64 17 / M16 POL Piaseczno

Zapłacone

Norwa Michał 91 17 / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Nowakowski Maciej Potwór 16 17 / M40 POL Warszawa REMBERTÓW TEAM

Zapłacone

Okapiec Ola 96 17 / K16 POL Warszawa

Zapłacone

Paluch Dorota 104 17 / K16 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Pąprowicz Wojciech 89 17 / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Piasecka Paulina 76 17 / K16 POL Warszawa

Zapłacone

Pisarek Jacek 84 17 / M40 POL Warszawa AKS Polonia Warszawa

Zapłacone

Piwko Damian 47 17 / M16 POL Duczki PIWKO RUN TEAM

Zapłacone

Podkaminer-Lewandowska Anna 97 17 / K16 POL Warszawa

Zapłacone

Polińska Anna 13 17 / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Różak-Rukuszewicz Magdalena 26 17 / K40 POL Warszawa Dzikie Grubasy Szatana

Zapłacone

Rudnik Jarosław 49 17 / M40 POL Pasek Zabiegany Wołomin

Zapłacone

Sadłowska Aleksandra 31 17 / K16 POL Wąchock

Zapłacone

Sajewska Karolina 74 17 / K16 POL Warszawa

Zapłacone

Skomorowska Monika 40 17 / K40 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Zapłacone

Smogorowski Łukasz 10 17 / M40 POL Kraków fb.com/miedzyszlakami

Zapłacone

Stajniak Michał 33 17 / M16 POL Warszawa Fall Into Swimrun / Smashing Pąpkins

Zapłacone

Starosciak Mariusz 12 17 / M40 POL Warszawa AKS Polonia Warszawa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 45 17 / M16 POL Warszawa Husaria Race Team

Zapłacone

Sułkowski Michał 70 17 / M16 POL Warszawa Legia Run Club

Zapłacone

Świstak Piotr 93 17 / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Sykut Sylwester 44 17 / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Szabłowska Dorota 43 17 / K16 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Szczekutowicz Adrian 8 17 / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Szczygieł Michał 73 17 / M16 POL Strzyżów

Zapłacone

Szmajdziński Adrian 15 17 / M16 POL Warszawa Tur Turek

Zapłacone

Szmigiel Izabela 57 17 / K16 POL Warszawa Dąbrowski Team

Zapłacone

Szokalski Filip 72 17 / M16 POL Nowy Prażmów Klub Filipka

Zapłacone

Szokalski Kazimierz 87 17 / M40 POL Nowy Prażmów Klub Filipka

Zapłacone

Szulc Igor 29 17 / M16 POL Warszwa

Zapłacone

Szymaniak Kamil 105 17 / M16 POL Pełch Team Run Pełch

Zapłacone

Szymborska Dota 2 17 / K40 POL Warszawa TCW

Zapłacone

Tomanek Bartosz 60 17 / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Trepczyński Paweł 25 17 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Tukendorf Barbara 37 17 / K40 POL Warszawa RKathletics

Zapłacone

Ugryn Maciej 79 17 / M16 POL Warszawa www.runismyfun.com

Zapłacone

Voytovych Halyna 92 17 / K16 POL Warszawa

Zapłacone

Wąsiewicz Piotr 88 17 / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Wesołowski Rafał 58 17 / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Więczkowski Wojciech 65 17 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Wołoszyn Piotr 59 17 / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Wróblewski Kamil 69 17 / M16 POL Piaseczno Polska

Zapłacone

Zakowicz Paweł 18 17 / M16 POL Warszawa NthElseMattersOnlyStairs!

Zapłacone

Zbojna Mariusz 66 17 / M16 POL Piastów Kiedyś Wygramy

Zapłacone

Zbrzeźniak Igor 7 17 / M16 POL Raszyn

Zapłacone

Żernaczuk Aneta 42 17 / K16 POL Białystok

Zapłacone

Zygmuntowska Elżbieta 102 17 / K40 POL Warszawa Łubudubu

Zapłacone

Zygmuntowski Bartłomiej 100 17 / M40 POL Warszawa Łubudubu

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU