12. PGE EC Tour de Rybnik 2019 (Lyski + Rybnik)

Lyski | Rybnik
31.08.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Badura Krzysztof - / M18-29 POL Radzionków Sii Cycling Team

Zapłacone

2. Barchański Karol - / M18 POL Knurów Rzeźnicy

Zapłacone

3. Baron Paweł - / M30-39 POL Orzesze Force-components.pl

Niezapłacone

4. Bartnikiewicz Piotr - / M18 POL Katowice

Niezapłacone

5. Bedla Maksymilian - / M18 R
POL Rybnik Klub Kolarski Żory

Zapłacone

6. Berdyczko Paweł - / M40-49 POL Bytom Berdyk Cycling Team

Zapłacone

7. Błaszczyk Marcin - / M18 POL Przegędza

Zapłacone

8. Cebula Piotr - / M18-29 POL Łaziska Górne PM Bike Racing Team

Zapłacone

9. Ciemienga Maciej - / M18 POL Świerklany

Zapłacone

10. Cienciała Marek - / M40-49 POL Tarnowskie Góry

Niezapłacone

11. Ciepłak Maciej - / M50 R
POL Rybnik TL ROW RYBNIK

Zapłacone

12. Cipirski Rafal - / M30-39 POL Przylesie ZARĘBSKI TEAM

Niezapłacone

13. Ciszek Łukasz - / M40-49 POL Katowice Górny Śląsk Silesia Team

Niezapłacone

14. Czachura Zbigniew - / M50-99 POL Mysłowice UKS IMIELIN TEAM

Zapłacone

15. Czech Piotr - / M50-99 POL Mikołów Górny Śląsk Silesia Team

Niezapłacone

16. Czyż Łukasz - / M40-49 POL Olkusz Małopolska Policja

Zapłacone

17. Dajmund Jakub - / M30 POL Katowice MSX INTERNATIONAL NOX GROUP

Niezapłacone

18. Domagała Patryk - / M18-29 POL Mikołów PM Bike Racing Team

Niezapłacone

19. Drzymala Konrad - / M30-39 POL Warszawa Sport Passion

Niezapłacone

20. Dudek Dawid - / M18 R
POL Rybnik

Niezapłacone

21. Dudek Przemyslaw - / M30 POL Tychy

Zapłacone

22. Dudziak Tadeusz - / M50 POL Branice

Zapłacone

23. Fabich Rafał - / M40-49 POL Wrocław HBA Huzar Bike Academy

Zapłacone

24. Gacek Artur - / M30-39 POL Wysoka Gvt

Zapłacone

25. Gajak Tomasz - / M30-39 POL Częstochowa Cyklo Częstochowa - Dobre Sklepy Rowerowe

Niezapłacone

26. Gawałek Maciej - / M18 R
POL Rybnik Mad Mobil NISSAN

Niezapłacone

27. Gawałek Marcin - / M40 R
POL Rybnik MAD MOBIL NISSAN

Niezapłacone

28. Gembala Szymon - / M30 POL Bełk BLACK HORSE BIKE WORKS

Niezapłacone

29. Gembalczyk Stanisław - / M50-99 POL

Zapłacone

30. Giełzak Maciej - / M50-99 POL Żory JAS-KÓŁKA

Niezapłacone

31. Głodowski Krzysztof - / M30 R
POL Rybnik Rowerem po Śląsku

Zapłacone

32. Grabiwoda Marek - / M40 POL Katowice BORA-hansgrohe Fanclub Poland

Zapłacone

33. Grabowski Piotr - / M30 POL Bełk

Zapłacone

34. Grubka Tomasz - / M30-39 POL Oświęcim PassionBike Oświęcim

Zapłacone

35. Grzempa Jan - / M30-39 POL Bielsko Biala JAFISPORT BIKE TEAM

Zapłacone

36. Hajda Kamil - / M30-39 POL Radzionków Sii Cycling Team

Zapłacone

37. Harnasz Michał - / M18 R
POL Rybnik

Zapłacone

38. Hibner Ilona - / K POL Warszawa Grupetto Warszawa

Niezapłacone

39. Idzik Małgorzata - / K POL Świętochłowice

Zapłacone

40. Jagiełło Andrzej - / M40-49 POL Cieszyn Jas-Kółka

Zapłacone

41. Juraszczyk Adam - / M30 R
POL Rybnik Klub Dzika

Zapłacone

42. Kaczmarczyk Krzysztof - / M30-39 POL Ruda Śląska Ebicom PM Bike Racing Team

Zapłacone

43. Kaczmarowski Łukasz - / M40-49 POL Bydgoszcz Bolek i Lolek racing team

Niezapłacone

44. Kalkowski Mariusz - / M30-39 POL Mikołów PM bike rancing

Niezapłacone

45. Karaś Daniel - / M40-49 POL Piekary Slaskie SII CYCLING TEAM

Zapłacone

46. Kauf Damian - / M40 POL Gorki

Zapłacone

47. Kępa-Lorenowicz Katarzyna - / K POL Chorzów Brandovo

Niezapłacone

48. Kirszniak Bogdan - / M50 R
POL Rydultowy Squadra Colonia

Niezapłacone

49. Klich Sebastian - / M30 R
POL Rybnik

Zapłacone

50. Komaniecki Łukasz - / M30 R
POL Rybnik Inżynieria Biegania

Zapłacone

51. Komaniecki Marcin - / M40 R
POL Rybnik

Zapłacone

52. Kopytko Marcin - / M40-49 POL Chorzów Sii Cycling Team

Zapłacone

53. Kosierkiewicz Piotr - / M30-39 POL Racibórz Dar-Bud Team

Zapłacone

54. Kot Maurycy - / M16 POL Górki Śląskie Klub Kolarski Żory

Zapłacone

55. Kotas Adam - / M50 R
POL Rybnik Po Kotasport

Niezapłacone

56. Kotuchna Łukasz - / M30-39 POL Mikołów Sport Passion

Zapłacone

57. Kruk Paweł - / M18 POL Łaziska Górne

Zapłacone

58. Krysiuk Oksana - / K POL Wroclaw GVT

Zapłacone

59. Kubiak Rafał - / M30 POL Piekary Śląskie

Niezapłacone

60. Kubis Mateusz - / M18-29 R
POL Rybnik Wiosna

Zapłacone

61. Kucharski Łukasz - / M30 R
POL Rybnik Dunder Mifflin

Niezapłacone

62. Kurdelski Tomasz - / M40-49 POL Bydgoszcz PM Bike Racing Team

Zapłacone

63. Kuryło Zenon - / M50 R
POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

64. Kwiatkowski Mateusz - / M30-39 POL Dąbrowa Górnicza Sii Cycling Team

Zapłacone

65. Latosi Jacek - / M16 POL Lubliniec

Zapłacone

66. Leszcz Paweł - / M30 POL Czerwionka-Leszczyny

Niezapłacone

67. Lewandowski Michał - / M18 R
POL Rybnik INIS

Niezapłacone

68. Liszok Kamil - / M30-39 POL Żory Śląsk Kolarsko

Zapłacone

69. Lorenowicz Marek - / M30 POL Chorzów Brandovo

Niezapłacone

70. Łucki Tomasz - / M30-39 POL Kraków KP Niepołomice

Zapłacone

71. Maciaś Tomasz - / M40-49 POL Opole ELMAR Eska Team

Zapłacone

72. Madej Anna - / K POL Opole niezrzeszona

Zapłacone

73. Malejka Michał - / M18-29 POL Mikołów

Zapłacone

74. Mamot Filip - / M18-29 POL Radzionków Sii Cycling Team

Zapłacone

75. Marszałek Karol - / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

76. Matula Krzysztof - / M40-49 POL Mikołów Black horse team

Zapłacone

77. Michalec Jarosław - / M40-49 POL Wisla IN Mogilany

Niezapłacone

78. Michalski Marcin - / M30-39 POL Katowice

Niezapłacone

79. Mieszczak Kamil - / M18-29 POL Bielsko Biala Jafi Sport Bike Team

Zapłacone

80. Mrowiec Tomasz - / M40 POL Chorzów

Zapłacone

81. Nokielski Adam - / M30 POL Chorzów

Zapłacone

82. Nycz Marcin - / M30-39 POL Katowice

Zapłacone

83. Ochman Barbara - / K POL Łaziska Górne Sport Passion

Niezapłacone

84. Ochman Ryszard - / M30-39 POL Łaziska Górne Sport Passion

Zapłacone

85. Ograbek Krzysztof - / M40 POL Radlin

Zapłacone

86. Oleś Rafał - / M30-39 POL Skarżysko-Kamienna TEAM HUROM

Niezapłacone

87. Orzeł Dominik - / M18-29 R
POL Rybnik Bike-System Racing Team

Zapłacone

88. Orzyszek Roksana - / K POL Rydułtowy

Zapłacone

89. Oślizło Robert - / M40 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

90. Owcarz Mirosław - / M50-99 POL Kraków nie zrzeszony

Zapłacone

91. Pakuła Paweł - / M16 POL Radzionków

Zapłacone

92. Papiorek Jacek - / M50 POL Godów SKŚ

Zapłacone

93. Patyński Dawid - / M30-39 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

94. Pelka Dariusz - / M40-49 POL Goczałkowice Zdrój Jafi Sport Bike Team

Zapłacone

95. Pelka Jakub - / M16 POL Goczałkowice-Zdrój JAFISPORT BIKE TEAM

Niezapłacone

96. Pelka Łukasz - / M30-39 POL Piekary Śląskie SII CYCLING TEAM

Niezapłacone

97. Piec Dominik - / M30-39 POL Piekary Śląskie Axis Piekary Śląskie

Zapłacone

98. Piechaczek Janusz - / M50 POL Piekary Śląskie MMBIKE TEAM

Zapłacone

99. Pietrasiak Sławomir - / M40 R
POL Rybnik

Zapłacone

100. Piórkowski Tomasz - / M40-49 POL Gliwice Trowelmaster Racing Team

Zapłacone

101. Procek Ryszard - / M50 POL Gaszowice

Zapłacone

102. Roch Michał - / M18-29 POL Jejkowice RGK Racing Team

Niezapłacone

103. Rochalski Bart - / M30 R
POL Rybnik

Niezapłacone

104. Rojek Kazimierz - / M50-99 POL Brzeg ELMAR ESKA TEAM

Niezapłacone

105. Romanek Mateusz - / M30-39 POL Brzeszcze

Niezapłacone

106. Rybarz Łukasz - / M40-49 POL Lyski Gmina Lyski

Zapłacone

107. Sebzda Wojciech - / M30 POL Gliwice BORA-hansgrohe Fanclub Poland

Zapłacone

108. Sekuła Adrian - / M18-29 R
POL Rybnik RGK Racing Team

Zapłacone

109. Siemiński Paweł - / M18 POL Tychy Rzeźnicy

Niezapłacone

110. Skop Paweł - / M30-39 POL Legnica Grupetto Zielona Góra

Zapłacone

111. Skrzekowski Jędrzej - / M30 POL Gliwice

Zapłacone

112. Skrzyszowski Grzegorz - / M30 R
POL Rybnik

Zapłacone

113. Smentek Dariusz - / M40 POL Ruda Śląska BORA-hansgrohe Fanclub Poland

Zapłacone

114. Smuda Mateusz - / M16 POL Świerklaniec

Zapłacone

115. Socha Sławomir - / M40 POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

116. Somerlik Paweł - / M30-39 R
POL Rybnik

Zapłacone

117. Soon Adam - / M30 R
POL Rybnik

Zapłacone

118. Sporysz Adam - / M40-49 POL Książenice

Niezapłacone

119. Spyra Tomasz - / M30-39 POL Mikołów Górny Śląsk Silesia Team

Niezapłacone

120. Stalica Wojciech - / M50-99 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

121. Starzycki Paweł - / M30 POL Tychy CHOMA SPORT TRENER

Zapłacone

122. Stempniak Radek - / M18-29 POL Świdnica ZARĘBSKI TEAM

Zapłacone

123. Stołtny Maciej - / M30 R
POL Rybnik Klub Dzika

Zapłacone

124. Sucha Małgorzata - / K POL Mikołów PM Bike Racing Team

Niezapłacone

125. Surma Piotr - / M30 R
POL Rybnik Rybnik

Zapłacone

126. Świerczek Dominik - / M18-29 POL Nysa

Zapłacone

127. Syryjczyk Marta - / K POL Łaziska Górne Górny Śląsk Silesia Team

Niezapłacone

128. Szafraniec Piotr - / M40-49 POL Chocznia Peleton Aquila Wadowice

Zapłacone

129. Szary Jacek - / M50-99 POL Mysłowice UKS Imielin Team

Zapłacone

130. Szczegielniak Wojciech - / M18 POL Katowice Rzeźnicy

Zapłacone

131. Szklorz Jakub - / M18-29 POL Radzionków SII CYCLING TEAM

Zapłacone

132. Szpiech Szymon - / M18-29 POL Tychy Czułowianka Tychy

Zapłacone

133. Szwed Emil - / M30-39 POL Racibórz Dar-Bud Cycling Team

Niezapłacone

134. Szweda Andrzej - / M50 POL Szczejkowice

Niezapłacone

135. Szymański Marek - / M40-49 R
POL Rybnik

Niezapłacone

136. Toporowski Krystian - / M30-39 POL Wołczyn GRUPETTO KLUCZBORK

Zapłacone

137. Trojanowski Marcin - / M18-29 POL Jaworzno

Zapłacone

138. Trzcionka Dawid - / M30-39 POL Katowice

Niezapłacone

139. Uchański Paweł - / M18-29 POL Bytom PM Bike Racing Team

Zapłacone

140. Wardziak Wojtek - / M30-39 POL Piasek Jafi Sport Bike Team

Niezapłacone

141. Wasiński Michał - / M40 POL Mysłowice BORA-hansgrohe Fanclub Poland

Zapłacone

142. Wawoczny Adam - / M30-39 POL Paniówki PM Bike Racing Team

Zapłacone

143. Witek Michał - / M18-29 POL Racibórz Dar-Bud Team

Niezapłacone

144. Wojaczek Mateusz - / M18-29 R
POL Jejkowice RGK Racing Team

Niezapłacone

145. Wojas Waldek - / M30-39 POL Kłaj Zdrowe Ceny Racing Team

Zapłacone

146. Wójcicki Jakub - / M18 POL Radlin

Niezapłacone

147. Wyleżoł Andrzej - / M30 POL Bytom

Zapłacone

148. Wyparło Robert - / M50-99 POL Będzin

Zapłacone

149. Wysocki Rafał - / M40 POL Kędzierzyn-Koźle Jeźdźcy Apokalipsy

Zapłacone

150. Żabski Maciej - / M18-29 POL Bytom Sport Passion

Zapłacone

151. Zarębski Jarosław - / M40-49 POL Boleslawice ZARĘBSKI TEAM

Zapłacone

152. Zasępa Marcel - / M40 POL Kraków

Niezapłacone

153. Zielawski Dominik - / M40-49 R
POL Rybnik Sii Cycling Team

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU