1/4 TRIATHLON WROCŁAW

Przystań „Amfiteatralna”, bulwar Xawerego Dunikowskiego, Wrocław, Polska
14.07.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adam Adam - KW / M45 POL Jerzmanowa

Zapłacone

Adamczyk Jakub - KW / M25 POL Bełchatów

Zapłacone

Adamowicz Justyna - KW / K35 POL Wrocław

Zapłacone

Akutko Sebastian - KW / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Andrejów Mariusz - KW / M45 POL Wrocław GVT
Andrzejewski Marek - KW / M40 POL Krzyszkowo Rokietnica Biega
Antoniak Mieszko - KW / M25 POL Opole Eurovent Athletics

Zapłacone

Antosiak Tomasz - KW / M35 POL Złotoryja Tmt

Zapłacone

Astafiev Oleksii - KW / M18 UKR Dnipro DNIPRO
Babula Przemysław - KW / M45 POL Mokronos Dolny

Zapłacone

Bączkowski Marcin - KW / M30 POL Mokronos Górny Sidor Team

Zapłacone

Bagiński Andrzej - KW / M35 POL Siechnice Tri Mission

Zapłacone

Baj Jarosław - KW / M35 POL Kluczbork Cross Ant&bee Crew

Zapłacone

Bajewski Marek - KW / M50 POL Trzebnica FC MALCZÓW

Zapłacone

Bajsarowicz Tomek - KW / M40 POL Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

Barnowski Przemysław - KW / M50 POL Kiełczów Litwin Triathlon Team

Zapłacone

Bartkowiak Agata - KW / K30 POL Wroclaw

Zapłacone

Bartunek Małgorzata - KW / K25 POL Oława Tri Mission

Zapłacone

Bator Rafał - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

Becker Agata - KW / K25 POL Gdańsk

Zapłacone

Becker Roman - KW / M60 POL Gorzyca Triathlon Club Wrocław

Zapłacone

Becla Leszek - KW / M25 POL Bolesławiec

Zapłacone

Bełdyga Natalia - KW / K35 POL Suwałki Suwałki NanuQ Team
Bereźnicki Michał - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

Bernadowski Bartosz - KW / M35 POL Wroclaw

Zapłacone

Beszłej Maciej - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

Białek Tomasz - KW / M35 POL Kępno GT RAT

Zapłacone

Bielawski Robert - KW / M45 POL Dobroszyce Kancelaria Bielawski

Zapłacone

Bielnik Maciej - KW / M35 POL Katowice Maciej Bielnik
Bieniaszewski Marcin - KW / M30 POL Brzeg KOTASPORT

Zapłacone

Bieńko Sylwester - PRO / M POL Wrocław Pro-Run Wrocław

Zapłacone

Biernacki Krystian - KW / M40 POL Wrocław GVT

Zapłacone

Biernacki Krzysztof - KW / M45 POL Wrocław TriathlonClubWrocław
Biernacki Krzysztof - KW / M45 POL Wroclaw Triathlon Club Wrocław
Biernacki Łukasz - KW / M30 POL Garwolin Victus Rębków
Biliński Lesław - KW / M35 POL Siechnice TMTeam
Biziel Michał - KW / M45 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

Blachura Łukasz - KW / M35 POL Wrocław KalendarzTriathlonowy.pl

Zapłacone

Blaicke Bartosz - KW / M30 POL Wroclaw

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - KW / M45 POL Olesnica OGT
Błach Marek - KW / M40 POL Oleśnica Oleśnicka Grupa Triathlonowa
Błaszczyk Krzysztof - KW / M60 POL Lubomyśle RozkaTem

Zapłacone

Błaszczyk Łukasz - KW / M30 POL Poznań RozkaTeam
Bobrzyński Bartek - KW / M25 POL Katowice

Zapłacone

Bodora Jacek - KW / M35 POL Tarnowskie Góry Polbruk

Zapłacone

Boduch Mariusz - KW / M40 POL Świerczów NKB ZRYW Namysłów
Bodziana Jędrzej - KW / M35 POL Brzeg

Zapłacone

Bogusz Waldemar - KW / M55 POL Tczew

Zapłacone

Bombała Norbert - KW / M45 POL Wrocław Hakuna Matata

Zapłacone

Boniak Marcin - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

Borek Agata - KW / K30 POL Kraków

Zapłacone

Borkowski Mariusz - KW / M40 POL Kamieniec Wrocławski

Zapłacone

Borkowski Paweł - KW / M30 POL Berlin

Zapłacone

Borodacz Artur - KW / M55 POL Legnica Twoja Stara

Zapłacone

Borowiak Mariusz - KW / M40 POL Jary Jary

Zapłacone

Borowiecki Krzysztof - KW / M30 POL Wrocław GT RAT
Borowski Przemek - KW / M35 POL Wrocław TMTeam
Borucki Witold - KW / M35 POL Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

Brauntsch Marek - KW / M18 POL Goczałkowice-Zdrój
Brewka Wojciech - KW / M35 POL Pierwoszów GTRAT

Zapłacone

Buchal Grzegorz - KW / M45 POL Zernica TriDivision

Zapłacone

Bucki Przemek - KW / M35 POL Szczodre

Zapłacone

Budzanowski Michał - KW / M30 POL Wrocław Triathlon Pro Team

Zapłacone

Bujak Damian - KW / M18 POL Gostyń

Zapłacone

Bułat Radosław - KW / M25 POL Wrocław Applover
Burakowski Mariusz - PRO / M POL Trzebnica DTR-BIEGA
Burdelak Agnieszka - KW / K25 POL Oława Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

Bury Marcin - KW / M40 POL Wrocław Triathlon Club Wrocław
Byrdak Monika - KW / K30 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

Capelli Silvia - KW / K30 BRA Katowice

Zapłacone

Catti Roberto - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Ceglarek Łukasz - KW / M25 POL Żędowice TriForm

Zapłacone

Chabasiński Grzegorz - KW / M45 POL Grudziadz Biegnij Tata, Biegnij!

Zapłacone

Chmiel Łukasz - PRO / M POL Pruszowice

Zapłacone

Chodlewski Krzysztof - KW / M30 POL Wrocław
Chrobot Mariusz - KW / M40 POL Wrocław GT RAT
Chrzanowski Remik - KW / M45 POL Wrocław OLIMPIUS

Zapłacone

Chuć Tomasz - KW / M35 POL Wroclaw

Zapłacone

Chudy Damian - KW / M30 POL Stalowa Wola

Zapłacone

Chwalik Pawel - KW / M40 POL Wroclaw

Zapłacone

Cichosz Igor - KW / M18 POL Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

Cichosz Robert - KW / M45 POL Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Projeckt

Zapłacone

Cudniewicz Przemek - PRO / M POL Syców
Cul Aleksandra - KW / K30 POL Węgierska Górka

Zapłacone

Czajka Krystian - KW / M35 POL Żory
Czech Hubert - KW / M25 POL Zielona Góra AM #15 Triathlon Team

Zapłacone

Czechowski Paweł - KW / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Czernik Artur - KW / M30 POL Bieruń Chop Ze Żelaza Tri Team
Czerwonka Rafał - KW / M25 POL Lubin Ratownicy ZG RUDNA

Zapłacone

Dachowski Paweł - KW / M25 POL Wrocław TrenerPro

Zapłacone

Danków Krzysztof - KW / M40 POL Opole Triatlon W Opolu
Dębicka Brygida - KW / K40 POL Kraków
Deptała Adrian - PRO / M POL Smolec
Deutschman Piotr - KW / M40 POL Wrocław GT RAT
Dobrochowska Ilona - KW / K40 POL Strzegom Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

Dominikowski Krzysztof - KW / M35 POL Świdnica GLKS Żelazna Świdnica

Zapłacone

Domino Krystian - KW / M40 POL Głogów MTS - Drużyna Szpiku KGHM

Zapłacone

Drzewiński Paweł - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

Duczemiński Dariusz - KW / M40 POL Wrocław NOA

Zapłacone

Duda Dorian - KW / M25 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

Duda Hubert - KW / M45 POL Wróblowice GT RAT

Zapłacone

Dudek Krzysztof - PRO / M POL Jarosław Strzegomska Dwunastka
Dudkiewicz Jacek - KW / M30 POL Warszawa Trizarza

Zapłacone

Dudlej Jacek - KW / M40 POL Wrocław MAJADU Jacek Dudlej

Zapłacone

Durmaj Bartek - KW / M35 POL Wrocław Litwin Triathlon Team

Zapłacone

Dymek Michal - KW / M35 POL Walbrzych

Zapłacone

Dziembowski Łukasz - KW / M35 POL Wrocław-Radwanice TMTeam
Dziurkowska Dorota - KW / K30 POL Siechnice TMTeam
Dżugaj Tomasz - KW / M40 POL Twardogóra Oleśnicka Grupa Triathlonowa
Uczestnik anonimowy - PRO / M POL Wrocław

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - KW / M55 POL Legnica
Fajfer Grzegorz - KW / M50 POL Wrocław Litwin Triathlon Team

Zapłacone

Fast Grzegorz - KW / M35 POL Wrocław Fasttteam

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - KW / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Federowicz Grzegorz - KW / M40 POL Wrocław Wataha Grupa Treningowa

Zapłacone

Felkel Mateusz - KW / M18 POL Polkowice mSportTeam
Fiedorow Szymon - KW / M45 POL Wrocław

Zapłacone

Figiel Aleksandra - KW / K18 POL Wrocław

Zapłacone

Fijałkowski Tomasz - KW / M35 POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

Fik Jakub - KW / M30 POL Kraków

Zapłacone

Fonrobert Dominik - KW / M40 POL Wrocław GT RAT
Frątczak Tomek - KW / M30 POL Wrocław Halfworn Team

Zapłacone

Frydrych Michal - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

Gabruk Andrzej - KW / M55 POL Lewin Brzeski

Zapłacone

Gaj-Jurczyk Renata - KW / K45 POL Lewin Brzeski Lewin Biega

Zapłacone

Galara Grzegorz - PRO / M POL Wrocław

Zapłacone

Galle Dariusz - KW / M45 POL Stanowice Gali.pl

Zapłacone

Gąsiorowski Daniel - KW / M35 POL Radziejów KS.Zryw Radziejów
Gąsiorowski Jacek - KW / M45 POL Wroclaw

Zapłacone

Gawłowska Magdalena - KW / K25 POL Nysa

Zapłacone

Gaździk Tomasz - KW / M35 POL Wrocław GT RAT
Giedrys Grzegorz - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

Gierak Wojciech - KW / M45 POL Jelcz-Laskowice Jelcz Triatlon PROJECT

Zapłacone

Gieszczyk Tomasz - KW / M35 POL Iwiny
Głód Mateusz - KW / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Główka Dariusz - KW / M25 POL Oborniki Śląskie No limits
Gniot Katarzyna - KW / K35 POL Zdzieszowice KAPIJA

Zapłacone

Godlewski Grzegorz - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Goldwasser Zbigniew - KW / M50 POL Sobótka Kb Sobótka
Golemiec Kazimierz - KW / M50 POL Wrocław Kermi Polska

Zapłacone

Gołombiewski Krzysztof - KW / M25 POL Piotrków Trybunalski
Gonczarek Bartosz - KW / M40 POL Wrocław
Gonera Andrzej - KW / M40 POL Oborniki Śląskie
Goraczko Marcin - KW / M25 POL Sanok

Zapłacone

Graniczny Krzysztof - KW / M45 POL Wrocław

Zapłacone

Grasza Dariusz - KW / M40 POL Wrocław GT-RAT
Greszta Piotr - KW / M40 POL Wroclaw TMTeam
Griesmann Krzysztof - KW / M35 POL Wrocław Palacsinta Patával

Zapłacone

Gromko Andrzej - KW / M60 POL Milicz Running Team Milicz

Zapłacone

Groński Robert - KW / M40 POL Wrocław Wroclaw Marathon Team

Zapłacone

Gruszka Adam - KW / M50 POL Szczecin Swim2Tri
Grycman Łukasz - KW / M40 POL Smardze Sparta Ultra Team

Zapłacone

Grygiel Leszek - KW / M50 POL Wrocław Pro-Run Wrocław

Zapłacone

Gryszkiewicz Pawel - KW / M30 POL Wrocław GVT

Zapłacone

Grzebyk Adam - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Grzęda Mirosław - KW / M35 POL Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

Grzegorczyk Patryk - KW / M35 POL Jelenia Góra

Zapłacone

Gwara Łukasz - KW / M40 POL Wrocław Litwin Triathlon Team

Zapłacone

Hadasz Ewa - KW / K40 POL Zabrze

Zapłacone

Halicki Robert - KW / M40 POL Pustaków Żurawski Tmteam

Zapłacone

Halicki Robert - KW / M40 POL Pustaków Żurawski Tmteam

Zapłacone

Halicki Robert - KW / M40 POL Pustaków Żurawski Tmteam

Zapłacone

Halicki Robert - KW / M40 POL Pustaków Żurawski TMTeam

Zapłacone

Halko Daniel - KW / M25 POL Lubin W ćwierci z żelaza

Zapłacone

Harbul Natalia - KW / K30 POL Wrocław Parkour Wrocław

Zapłacone

Hartman Patrycjusz - KW / M35 POL Lubomia

Zapłacone

Herbeć Łukasz - KW / M35 POL Syców

Zapłacone

Herbeć Magdalena - KW / K35 POL Syców ICMT.pl

Zapłacone

Herda Bartłomiej - KW / M30 POL Bytom
Hofman Adam - KW / M35 POL Warszawa Trinergy

Zapłacone

Hojnor Piotr - KW / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Hołda Piotr - KW / M40 POL Oleśnica goralka.com.pl

Zapłacone

Idziaszek Klaudia - KW / K25 POL Głuszyca

Zapłacone

Idziaszek Tomasz - KW / M35 POL Łomianki Łapserdaki

Zapłacone

Imianowski Konrad - PRO / M POL Sieraków Klub Sportowy Kasztelanka MMS TRIATHLON TEAM

Zapłacone

Jabkowski Łukasz - KW / M18 POL Wrocław

Zapłacone

Jabkowski Robert - KW / M50 POL Wrocław

Zapłacone

Jackowiak Piotr - KW / M30 POL Brzeg Gvt / Surowy Projekt

Zapłacone

Jackowicz Rafał - KW / M40 POL Sobótka Jackowicz Team
Jakimiuk Daniel - KW / M25 POL Szklarska Poręba Twister Team

Zapłacone

Jakubowski Andrzej - KW / M60 POL Wrocław Prorun Wrocław

Zapłacone

Jakubowski Michał - KW / M35 POL Wrocław
Jarosik Waldek - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Jarosz Jarosław - PRO / M POL Oleśnica Cała Oleśnica Biega

Zapłacone

Jasiczek Radek - KW / M40 POL Swidnica GLKS Żelazna Świdnica

Zapłacone

Jaśkowiec Mateusz - PRO / M POL Skorogoszcz Lewin Biega
Jaumień Łukasz - KW / M35 POL Warszawa

Zapłacone

Jaworski Piotr - KW / M30 POL Wroclaw

Zapłacone

Jażdżyk Roman - KW / M40 POL Wroclaw LTT
Jędrzejewski Grzegorz - KW / M50 POL Świdnica
Jędrzejewski Jakub - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Jelonek Łukasz - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

Jelonek Piotr - KW / M40 POL Żerniki Wrocławskie
Jeżewski Robert - KW / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Joachimiak Marek - KW / M25 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

Jończy Kamil - KW / M35 POL Halinów Waniewski Coaching, PKO BANK POLSKI

Zapłacone

Jończy Radosław - KW / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Jurkiewicz Tomasz - KW / M35 POL Wrocław 3M Triathlon Team
Jurkowski Artur - KW / M50 POL Ruszowice Sport Górski Team

Zapłacone

Kaczmarczyk Mateusz - KW / M30 POL Wrocław Gvt
Kaczmarek Andrzej - KW / M45 POL Wroclaw

Zapłacone

Kaczorowski Marcin - KW / M45 POL Legnica JANOSPORT TEAM LEGNICA

Zapłacone

Kajetanowicz Krzysztof - KW / M35 POL Warszawa Triclub

Zapłacone

Kalicki Edward - KW / M50 POL Pobiedziska

Zapłacone

Kałuża Michał - KW / M18 POL Głuchołazy

Zapłacone

Kamiński Grzegorz - KW / M35 POL Wrocław KB Sobótka

Zapłacone

Kapela Sebastian - KW / M30 POL Kiełczów AWL Wrocław

Zapłacone

Kapusniak Tomasz - KW / M45 POL Bydgoszcz TAK DLA TRANSPLANTACJI

Zapłacone

Karabon Jerzy - KW / M55 POL Wrocław Karabon!

Zapłacone

Karabon Marek - KW / M30 POL Wrocław Karabon!

Zapłacone

Karaś Michał - KW / M30 POL Oleśnica Oleśnicka Grupa Triathlonowa

Zapłacone

Karczmarz Dominika - KW / K25 POL Gorzyce

Zapłacone

Kardyś Aleksy - KW / M35 POL Chorzów-Miasto KU AZS Uniwersytet Rzeszowski
Kargol Paweł - KW / M40 POL Olesnica Oleśnicka Grupa Triathlonowa
Karp Dariusz - KW / M45 POL Biały Kościół Karp Sport Team

Zapłacone

Karwowski Jakub - KW / M30 POL Wrocław LTT

Zapłacone

Kasperski Artur - KW / M40 POL Poznań Polonia Środa

Zapłacone

Kasperski Marcin - KW / M25 POL Wrocław CrossFit Black Star

Zapłacone

Kawarski Paweł - KW / M35 POL Dębina Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

Kaźmierczak Krzysztof - KW / M40 POL Głogów
Kaźmierczak Piotr - KW / M25 POL Ostrów Wlkp

Zapłacone

Kędzia Michał - KW / M40 POL Wrocław Iron Majkel

Zapłacone

Kędziora Aleksandra - KW / K40 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

Kedziora Seba - KW / M35 POL Wroclaw

Zapłacone

Kendra Pavlo - KW / M25 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

Kibler Jan - KW / M35 POL Wrocław GT RAT
Kirstein Kamila - KW / K35 POL Wrocław TMTeam
Kita Maciej - KW / M35 POL Witaszyce

Zapłacone

Kitkowski Arkadiusz - KW / M40 POL Lądek Zdrój SUPERSNOW

Zapłacone

Klęka Beata - KW / K45 POL Belchatów

Zapłacone

Klementowski Jan - KW / M40 POL Wrocław Klemens Team

Zapłacone

Klimczak Marcin - KW / M40 POL Wrocław TMTEAM
Klimczak Tomasz - KW / M25 POL Wrocław GVT

Zapłacone

Klimczyk Marcin - KW / M35 POL Oleśnica

Zapłacone

Klinik Paweł - KW / M35 POL Racibórz RAFAKO TriTeam

Zapłacone

Kluczyński Tomasz - KW / M50 POL Mirków Gvt
Kłodnicki Kacper - KW / M25 POL Oleśnica OGT

Zapłacone

Kłys Mateusz - KW / M30 POL Wrocław
Kmuk Lukasz - KW / M35 POL Ząbki Power Training
Knara Ada - KW / K30 POL Oława Tri Mission

Zapłacone

Knofel-Laszczyńska Agata - KW / K40 POL Strzelin Twister Team
Knura Karol - KW / M25 POL Kobyla

Zapłacone

Kobusiński Adrian - KW / M30 POL Brzeg Dolny FitStyle Team

Zapłacone

Kocenda Wojciech - KW / M30 POL Kędzierzyn Koźle PRO- RUN

Zapłacone

Kocik Arek - KW / M50 POL Lodz
Kociołek Ireneusz - KW / M30 POL Brzeg Dolny TMTeam
Kogut Bartek - KW / M35 POL Stanowice Trimision

Zapłacone

Kolarz-Palka Magdalena - KW / K35 POL Wroclaw NOA
Kolasiński Damian - KW / M40 POL Poznań

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - KW / M40 POL Legnica TMTeam
Konarski Marcin - KW / M45 POL Nysa ARNTriathlon Nysa

Zapłacone

Końca Adam - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

Kończak Dariusz - KW / M35 POL Lubin Val di Sport

Zapłacone

Konczak Waldek - KW / M35 POL Trzebcz Valdisport

Zapłacone

Kondracki Łukasz - KW / M35 POL Zgorzelec

Zapłacone

Konieczny Grzegorz - KW / M25 POL Wrocław PCG.GO
Konieczny Waldek - KW / M30 POL Dolsk

Zapłacone

Kopeć Mateusz - KW / M25 POL Ryczówek 25 Batalion Logistyczny

Zapłacone

Koprowski Kajetan - KW / M25 POL Wrocław

Zapłacone

Kopytowska Anna - KW / K30 POL Warszawa adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Korczynski Radoslaw - KW / M50 LUX Luxembourg GT Rat

Zapłacone

Korfini Irek - KW / M50 NOR Forresfjorden Haugesund Triathlon Klubb

Zapłacone

Korpal Marcin - KW / M35 POL Poznań CHzS

Zapłacone

Korzeń Artur - KW / M40 POL Oława JTP

Zapłacone

Kosek Aleksandra - KW / K40 POL Jawor
Kosicki Bartłomiej - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

Kosicki Radosław - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

Kosiński Jarosław - KW / M30 POL Wrocław OnMyOwn
Kosiorowski Adam - KW / M45 POL Jelenia Góra

Zapłacone

Kosmęda Piotr Michał - KW / M40 POL Warszawa
Kostka Filip - KW / M25 POL Wroclaw Twoja Stara

Zapłacone

Kotra Jacek - KW / M35 POL Smolnica Watacha

Zapłacone

Kowalczyk Tomasz - KW / M45 POL Warszawa Triclub

Zapłacone

Kowalik Grzegorz - KW / M50 POL Mariew Runowo Rangers - Generali

Zapłacone

Kowalski Kazimierz - KW / M55 POL Brochocin Sekcja TRI AWL Wrocław

Zapłacone

Kowalski Piotr - KW / M25 POL Nowy Dwór Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

Kozak Mariusz - KW / M35 POL Bolesławiec CTS Czaja Training System

Zapłacone

Kozłowicz Mateusz - KW / M30 POL Katowice

Zapłacone

Kozłowski Adrian - KW / M25 POL Wrocław Triathlon Mietków Team

Zapłacone

Kraśniewski Daniel - KW / M35 POL Wrocław GVT

Zapłacone

Krauze Tomasz - KW / M50 POL Wrocław Pro-Run Wroclaw

Zapłacone

Krawczyk Ewa - KW / K18 POL Ostrów Wielkopolski

Zapłacone

Krążyński Adam - KW / M25 POL Bytom
Król Maciej - KW / M18 POL Rdzawa TriWise Triathlon Team

Zapłacone

Kruczek Jacek - KW / M35 POL Opole GT Kona

Zapłacone

Krysiński Piotr - KW / M30 POL Wrocław ŚMA Team Poland

Zapłacone

Krzemińska Mariola - KW / K25 POL Wrocław Litwin Triathlon Team

Zapłacone

Krzywicki Mateusz - KW / M18 POL Legnica Decathlon Szczecin
Książek Sebastian - KW / M40 POL Wrocław-Breslau

Zapłacone

Księżarek Łukasz - KW / M35 POL Jelenia Góra

Zapłacone

Kubiaczyk Remigiusz - KW / M35 POL Wroclaw

Zapłacone

Kubiak Bartłomiej - KW / M30 POL Wrocław LiveChat Pany

Zapłacone

Kubiak Przemysław - KW / M45 POL Wilczyce Pro-Run Wrocław

Zapłacone

Kubicki Tomasz - KW / M50 POL Oleśnica KUBISIA TEAM OLEŚNICA , OLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWA

Zapłacone

Kubowicz Łukasz - KW / M18 POL Oława

Zapłacone

Kubuj Wiktoria - KW / K18 POL Wrocław

Zapłacone

Kuczaj Marcin - KW / M30 POL Wrocław Im-Possible Team

Zapłacone

Kuczyk Szymon - KW / M40 POL Siemianowice Śląskie Chop Ze Żelaza Tri Team
Kukiełka Sławek - KW / M40 POL Jelenia Góra

Zapłacone

Kulczycki Krystian - KW / M45 POL Wrocław Triathlon Club Wrocław
Kulesza Jakub - KW / M35 POL Jelenia Góra Triathlon Club Wrocław
Kulesza Patrycja - KW / K25 POL Wrocław

Zapłacone

Kuliś Jakub - KW / M25 POL Racibórz RAFAKO TriTeam

Zapłacone

Kuliś Jarosław - KW / M25 POL Radosmko ThrowNewRunTeamException

Zapłacone

Kumaszka Łukasz - KW / M35 POL Iwiny

Zapłacone

Kurowski Adam - KW / M45 POL Wrocław LTT

Zapłacone

Kuźmicki Michał - KW / M35 POL Wrocław TMTeam
Kuzynin Adam - KW / M45 POL Proszkowice Empol Bike Team
Kwacz Paweł - KW / M35 POL Bielawa Balluff Running Team

Zapłacone

Kwiatkowski Krzysztof - KW / M30 POL Wrocław
Kwinta Sławomir - KW / M40 POL Dzierżoniów GT RAT
Kwolek Jarosław - KW / M55 POL Bolesławiec Xtrabike Tri Team Bolesławiec

Zapłacone

Lach Sebastian - KW / M40 POL Grodków UKS Znicz triathlon

Zapłacone

Lajtner Miroslaw - PRO / M POL Raciborz RAFAKO TriTeam

Zapłacone

Lankauf Jacek - KW / M35 POL Wrocław GT RAT
Laskowska Aneta - KW / K45 POL Głogów Team Sport Górski
Lasota Jakub - KW / M30 POL Wrocław Ciclismo Wrocław
Lasota Rafał - KW / M40 POL Wrocław Sidor Club

Zapłacone

Launer Tomasz - KW / M45 POL Wrocław RUN TOLA RUN i-Sport

Zapłacone

Lech Mirosław - KW / M30 POL Brzeg Sztuka Ruchu
Lepka Piotr - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

Lesisz Maciej - KW / M40 POL Namysłów Triada Namysłów
Lewandowski Maciej - KW / M30 POL Wrocław #DASHRADE Team

Zapłacone

Lewandowski Marek - KW / M35 POL Lewin Brzeski Lewin Biega

Zapłacone

Lewandowski Robert - KW / M45 POL Warszawa Biegam Z Radości
Lewandowski Wojciech - KW / M35 POL Żerniki Wrocławskie TMTeam

Zapłacone

Lichacz Ania - KW / K35 POL Smolec Rok

Zapłacone

Lichacz Miłosz - KW / M35 POL Smolec

Zapłacone

Liebenthal Tadeusz - KW / M30 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

Lindner Marek - KW / M35 POL Wroclaw

Zapłacone

Liputa Grzesiek - KW / M30 POL Wrocław Backrunners Wrocław

Zapłacone

Lis Rafał - KW / M45 POL Mokronos Dolny Triathlon Club Wrocław
Lisowski Aleksander - KW / M30 POL Łódź Rossbiegani / Razem Trenujemy Sport

Zapłacone

Luczys Filip - KW / M35 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

Łaba Daniel - KW / M35 POL Oleśnica Oleśnicka Grupa Triathlonowa

Zapłacone

Łabuz Ewa - KW / K60 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

Łaptuch Grzegorz - KW / M30 POL Bogatynia Twardziele Team Bogatynia

Zapłacone

Łaźniowski Dawid - KW / M30 POL Kudowa Zdrój Kudowianka cyklon proal team
Łazorczyk Łukasz - KW / M18 POL Wrocław

Zapłacone

Łomnicki Jakub - KW / M40 POL Wrocław
Łopianiak Tomasz - KW / M40 POL Opole

Zapłacone

Łuć Katarzyna - KW / K35 POL Wrocław Nokia

Zapłacone

Łuczak Tomasz - KW / M45 POL Wrocław Fingo

Zapłacone

Łukaszewicz Dawid - KW / M30 POL Wrocław #NartyOk.pl

Zapłacone

Łyga Paweł - KW / M40 POL Wroclaw

Zapłacone

Łysuniec Marcin - KW / M35 POL Wroclaw TMTeam

Zapłacone

Machata Jacek - KW / M40 POL Wroclaw

Zapłacone

Maciantowicz Wojciech - KW / M40 POL Wrocław Nokia

Zapłacone

Maciejewski Karol - KW / M35 POL Nadolice Wielkie GT RAT

Zapłacone

Maciejewski Marcin - KW / M25 POL Wrocław TMTeam
Maciorowska Ewa - KW / K35 POL Wrocław Dietamorfoza
Madej Bartosz - KW / M45 POL Wrocław Ile jeszcze do mety?

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Majchrzak Magdalena - KW / K30 POL Kornice
Malamis Karolina - KW / K30 POL Wrocław Tri Mission

Zapłacone

Malec Marek - KW / M30 POL Zduny

Zapłacone

Malkamäki Juha - KW / M35 POL Wrocław GTRAT
Małek Michał - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

Maniak Adam - KW / M40 POL Miłoszyce JELCZ Triathlon Projwct

Zapłacone

Mańkowski Maciej - KW / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Marciniak Jacek - KW / M40 POL Wrocłw endutrition.pl / HBA
Marciniak Maciek - KW / M35 POL Poznań

Zapłacone

Marcinkowski Przemysław - KW / M45 POL Tyniec Mały Gvt

Zapłacone

Marczewski Bartosz - KW / M35 POL Wrocław Tri Mission

Zapłacone

Markowicz Grzegorz - KW / M55 POL Wroclaw LITWIN TRIATHLON TEAM

Zapłacone

Markowski Maciej - PRO / M POL Wrocław

Zapłacone

Markowski Tomasz - KW / M35 POL Wrocław NEGOTTI TEAM

Zapłacone

Marona Filip - KW / M25 POL Katowice

Zapłacone

Martynowski Łukasz - KW / M35 POL Opole

Zapłacone

Masłowski Michał - KW / M40 POL Galowice TMTeam

Zapłacone

Mateusiak Tomasz - KW / M40 POL Oleśnica

Zapłacone

Matkowski Jarosław - KW / M50 POL Świdnica
Matuszek Kamil - KW / M25 POL Wrocław

Zapłacone

Matyla Roman - KW / M30 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

Mazur Adam - KW / M25 POL Wrocław

Zapłacone

Mazur Krzysztof - KW / M55 POL Szczawno-Zdrój

Zapłacone

Mazur Maciej - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Mazur Waldemar - KW / M45 POL Środa Śląska OFSiki

Zapłacone

Mazurkiewicz Dariusz - KW / M40 POL Smolec Goralka.com.pl

Zapłacone

Messyasz Krzysztof - KW / M35 POL Gać WELDA BIMARKO GALI TEAM

Zapłacone

Miagkyj Artem - KW / M35 POL Jaworze

Zapłacone

Miarka Szymon - KW / M30 POL Czestochowa Yanush Suspens Tri Team

Zapłacone

Michalak Marek - KW / M55 POL Świdnica GLKS Żelazna Świdnica

Zapłacone

Michalak Wojtek - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

Michalewski Dariusz - KW / M35 POL Gogolin KAPIJA
Michalik Małgorzata - KW / K35 POL Gliwice

Zapłacone

Michalski Jakub - KW / M25 POL Wrocław
Michniewicz Maciej - KW / M40 POL Opole GT KONA

Zapłacone

Miciak Krzysztof - KW / M50 POL Zerniki Wroclawskie Gvt

Zapłacone

Mieczkowski Andrzej - KW / M35 POL Kraków

Zapłacone

Mielcarek Dawid - KW / M25 POL Września

Zapłacone

Mielnicki Wojciech - KW / M40 POL Oława TriMission

Zapłacone

Mielnik Krzysztof - KW / M30 POL Namysłów DIEHL RUNNING TEAM

Zapłacone

Mikołajczak Jakub - KW / M25 POL Poznań
Mikołajczak Ola - KW / K35 POL Poznań hafworn Team
Mikołajski Damian - KW / M35 POL Dąbrowa Górnicza Team Damiko/Triathlon X Team

Zapłacone

Minta Paweł - KW / M30 POL Pustkow Żurawski

Zapłacone

Miś Piotr - KW / M25 POL Namyslów Diehl Control Runing Team

Zapłacone

Misiaszek Janusz - KW / M60 POL Kędzierzyn-Koźle Labosport Team

Zapłacone

Moleda Anna - KW / K35 POL Wroclaw GT RAT

Zapłacone

Momot Piotr - KW / M30 POL Wrocław Triathlon Club Wrocław
Mróz Wojtek - KW / M35 POL Bielany Wrocławki

Zapłacone

Mróz Zbigniew - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Murzyn Piotr - KW / M35 POL Milin TMTeam
Musiał Jarosław - KW / M65 POL Wrocław FORTEPIANY
Musiał Mateusz - KW / M30 POL Oleśnica

Zapłacone

Mykytiuk Anton - KW / M18 UKR Dnipro DNIPRO
Mykytiuk Denys - KW / M25 UKR Dnipro DNIPRO
Myśkow Elżbieta - KW / K40 POL Siechnice Tri Mission

Zapłacone

Myśkow Leszek - KW / M40 POL Siechnice Tri Mission

Zapłacone

Najgebauer Łukasz - KW / M35 POL Opole GT Kona

Zapłacone

Naniewicz Rafał - KW / M25 POL Wrocław Runguru

Zapłacone

Natkaniec Jakub - KW / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Nawracaj Agata - KW / K30 POL Jawor GVT
Nawracaj Michał - KW / M30 POL Jawor GVT

Zapłacone

Nazary Piotr - KW / M40 POL Przecławice Oborygeni
Nerko Filip - KW / M25 POL Augustów

Zapłacone

Nestorowicz Konrad - KW / M40 POL Wroclaw
Nielaba Anna - KW / K40 POL Mikołów
Niewiejski Nikodem - KW / M25 POL Ostrzeszów GT RAT
Noga Dariusz - KW / M35 POL Kiełczów Insert TEAM

Zapłacone

Nogański Michał - KW / M25 POL Wrocław
Norkowski Grzegorz - KW / M55 POL Wrocław

Zapłacone

Nosko Jedrzej - KW / M30 POL Wroclaw Triathlon Team

Zapłacone

Nowacki Bartosz - KW / M30 POL Wrocław Anatomia Biegania

Zapłacone

Nowacki Piotr - KW / M35 POL Kielczow

Zapłacone

Nowak Adam - KW / M30 POL Lewin Brzeski
Nowak Andrzej - KW / M35 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

Nowak Bartłomiej - KW / M35 POL Komorowice Forge Your Future

Zapłacone

Nowak Grzegorz - KW / M55 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

Nowakowski Jacek - KW / M45 POL Brzeg
Nowakowski Jakub - KW / M30 POL Wrocław Warszawa TMTeam
Nowakowski Jakub - KW / M25 POL Wrocław SwimmingLab

Zapłacone

Nowicki Cezary - KW / M40 POL Poznań Niemaleko

Zapłacone

Ogielski Konrad - KW / M25 POL Złoty Stok

Zapłacone

Ogrodnik Maciejnapoleon - PRO / M POL Wrocław Triwise
Okoń Michał - KW / M40 POL Gdynia Parkrun Gdynia

Zapłacone

Olaczek Łukasz - KW / M40 POL Mrozów Wieczorni Biegacze

Zapłacone

Oleskowicz Sebastian - KW / M25 POL Libiąż
Oliwiak Maciej - KW / M35 POL Warszawa EDC TRI

Zapłacone

Olkowski Przemek - KW / M35 POL Oleśnica
Olma Dariusz - KW / M40 POL Jawiszowice Triathlon Training Center
Olszewski Aleksander - KW / M30 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

Ołdakowski Maciej - KW / M30 POL Dobrzykowice

Zapłacone

Omieljaniuk Konrad - KW / M18 POL Wrocław

Zapłacone

Orłowski Bartosz - KW / M30 POL Pielgrzymka

Zapłacone

Orłowski Kamil - KW / M30 POL Wroclaw PIK

Zapłacone

Orłowski Tadeusz - KW / M45 POL Lutynia ExBake

Zapłacone

Ostrowski Dariusz - KW / M50 POL Kiełczów AWL Wrocław

Zapłacone

Ostrowski Michał - KW / M30 POL Strzelin Triathlon Strzelin
Ostrowski Paweł - KW / M40 POL Wrocław Ostry Team/PolmeRun

Zapłacone

Ostrowski Waldemar - KW / M45 POL Wrocław Triathlon Club Wrocław
Otoliński Tomasz - KW / M30 POL Wrocław Twoja Stara

Zapłacone

Ottenbreit Adrian - KW / M30 POL Kąty Wrocławskie TeamKaraś

Zapłacone

Owczarek Jacek - KW / M35 POL Oleśnica Oleśnica Grupa Triathlonowa
Ozdoba Krzysztof - KW / M45 POL Siechnice Tri Mission

Zapłacone

Pachla Adam - KW / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Pacholak Andrzej - KW / M55 POL Ząbkowice Śląskie

Zapłacone

Pacholak Marcin - KW / M30 POL Wrocław Luft Tri Team

Zapłacone

Pakulski Dariusz - KW / M40 POL Psary WK-Tri

Zapłacone

Pamuła Michał - KW / M30 POL Trzebnica

Zapłacone

Papierski Tomasz - KW / M45 POL Karwiany

Zapłacone

Paroboczy Piotr - KW / M40 POL Wroclaw

Zapłacone

Pasiewicz Kuba - KW / M25 POL Świdnica

Zapłacone

Pasler Dominik - KW / M18 POL Jelenia Góra
Paszek Joanna - KW / K30 POL Tychy
Paszkiewicz Grzegorz - KW / M40 POL Wrocław TickTeam

Zapłacone

Pawlikowski Adam - KW / M45 POL Wilkszyn Triathlon Club Wrocław
Pawluk Tomasz - KW / M40 POL Lutynia

Zapłacone

Pawłowicz Dorota - KW / K35 POL Białystok Kuźnia Triathlonu
Pawłowski Krzysztof - KW / M35 POL Wałbrzych KRUK S.A.

Zapłacone

Pawłowski Mariusz - KW / M40 POL Jeszkowice GT RAT
Pencarski Marek - KW / M35 POL Wrocław Drużyna Szpiku

Zapłacone

Pepe Kaue - KW / M30 BRA Katowice

Zapłacone

Perz Grzegorz - KW / M25 POL Ostrów Wielkopolski

Zapłacone

Pesz Paweł - KW / M45 POL Wrocław InsERT Team

Zapłacone

Pietrzyk Piotr - KW / M35 POL Trzebnica TriFamily

Zapłacone

Pijański Grzegorz - KW / M25 POL Kalisz

Zapłacone

Plawiak Wojciech - KW / M30 POL Wrocław Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - KW / M40 POL Wroclaw
Pławiak Bartłomiej - KW / M35 POL Wrocław Team Pławiak
Płaza Artur - KW / M40 POL Wrocław PŁAZA TEAM

Zapłacone

Płaza Bartosz - KW / M35 POL Wrocław PŁAZA TEAM

Zapłacone

Płocieniak Katarzyna - KW / K40 POL Wroclaw
Płomiński Maciej - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Pociecha Karolina - KW / K35 POL Warszawa Aperol Team

Zapłacone

Pociecha Wojtee - KW / M35 POL Warszawa Aperol Team

Zapłacone

Podgórski Bartosz - KW / M40 POL Katowice Pzu Sport Team

Zapłacone

Podgórski Tomasz - KW / M35 POL Wrocław Kiedyś Wygram
Podmorański Piotr - KW / M18 POL Ruda Śląska
Polak Grzegorz - PRO / M POL Jeżów Sudecki
Polkowski Stanislaw - KW / M55 POL Murowana Goślina

Zapłacone

Pomykała Tomasz - KW / M30 POL Leszno 64-sto

Zapłacone

Poparda Sebastian - KW / M40 POL Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

Porębski Łukasz - KW / M30 POL Wrocław Żyć z Pasją

Zapłacone

Posacki Zbigniew - KW / M40 POL Lubiąż Wołów Biega

Zapłacone

Późniewski Paweł - KW / M30 POL Ostrołęka Wrocław Triathlon Team

Zapłacone

Prusak Piotr - KW / M35 POL Pietrzykowice GT RAT
Prządo Łukasz - KW / M25 POL Wrocław Deloitte Adventure Team

Zapłacone

Przybylski Sławomir - KW / M55 POL Zielona Góra

Zapłacone

Ptak Arkadiusz - KW / M40 POL Wilkszyn Spartanie Dzieciom

Zapłacone

Puchalski Piotr - KW / M45 POL Wrocław PZU Sport Team / TMTeam

Zapłacone

Puchalski Przemysław - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

Pupka Artur - KW / M55 POL Wrocław GVT BMC

Zapłacone

Radko Krystian - KW / M40 POL Poniatowice Gm. Oleśnica GVT
Radwański Grzegorz - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Raj Paweł - KW / M40 POL Opole
Rataj Agnieszka - KW / K25 POL Katowice
Rębisz Krystian - KW / M40 POL Złotoryja Złotoryja

Zapłacone

Reczuch Adam - KW / M45 POL Wrocław 7 Kontynentów

Zapłacone

Reczuch Tomek - KW / M40 POL Oława

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - KW / M25 POL Wrocław MisjaTriathlon

Zapłacone

Riemer Tomasz - KW / M50 POL Lodz mkt

Zapłacone

Romanowicz Lukasz - KW / M30 POL Świdnica No Sugar Cafe Świdnica
Rombel B Daniel - KW / M18 POL Syracuse Ny

Zapłacone

Roskosz Bartosz - KW / M30 POL Miłoszyce Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

Roślicki Jarosław - KW / M35 POL Ozorowice Ubezpieczenia dla Aktywnych
Roszuk Kuba - KW / M40 POL Biestrzynnik Kriss Coaching
Rożek Mirosław - KW / M45 POL Opole
Różycka Joanna - KW / K40 POL Oława
Rudnik Tomasz - KW / M40 POL Żarów Gvt

Zapłacone

Rusin Maciej - KW / M25 POL Witoszów Dolny GiSPORT

Zapłacone

Rutkowski Artur - KW / M50 POL Wrocław

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - KW / M45 POL Pniewy
Uczestnik anonimowy - KW / M45 POL Sierakow
Rybicki Artur - KW / M18 POL Radzanów Twister Team

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - KW / M35 POL Gorzow Wielkopolski
Rzeczkowski Piotr - KW / M30 POL Wrocław
Sabat Piotr - KW / M35 POL Wrocław CKK trening

Zapłacone

Sajnog Monika - PRO / K POL Warszawa Kuźnia triathlonu

Zapłacone

Sałata Roman - KW / M40 POL Świebodzice Bike Team TeMMPo Wałbrzych

Zapłacone

Sawicki Bartosz - KW / M50 POL Konary
Seiffert Paweł - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Semerda Jakub - KW / M35 POL Szczecinek TickTeam

Zapłacone

Sempik Robert - KW / M45 POL Wrocław PRO-RUN WROCŁAW

Zapłacone

Seo Jeongeon - KW / M50 KOR Wroclaw

Zapłacone

Shulha Kostiantyn - KW / M18 POL Wrocław
Sieczka Witek - PRO / M POL Wilków Amator
Sienkiewicz Arkadiusz - KW / M45 POL Wrocław

Zapłacone

Sieradzan Grzegorz - KW / M40 POL Oleśnica Oleśnicka Grupa Triathlonowa
Sikoń Katarzyna - KW / K40 POL Wilczyce Pro-Run Wrocław

Zapłacone

Sikora Julita - KW / K45 POL Wrocław GVT BMC

Zapłacone

Sipurzyński Marcin - KW / M35 POL Wrocław Tmteam

Zapłacone

Skoblewski Wojtek - KW / M35 POL Warszawa

Zapłacone

Skoornik Wojti - KW / M35 POL Wrocław Equal Properties

Zapłacone

Skóra Katarzyna - KW / K40 POL Wrocław Litwin Triathlon Team

Zapłacone

Skóra Tomasz - KW / M45 POL Wrocław Litwin Triathlon Team

Zapłacone

Skorupski Szymon - KW / M30 POL Biedrzychów/strzelin/wrocław KURACJUSZE

Zapłacone

Skrouba Piotr - KW / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Skrzyński Tomek - PRO / M POL Głogów KGHM ZG Run
Skrzypek Krzysztof - KW / M40 POL Katowice
Skudlarski Jakub - KW / M25 POL Wrocław Pro-Run Wrocław

Zapłacone

Skudlarski Kamil - KW / M55 POL Wrocław Pro-Run Wrocław

Zapłacone

Ślesicki Mateusz - KW / M18 POL Kobyłka

Zapłacone

Śliwa Bogumił - KW / M30 POL Kalisz

Zapłacone

Słupecki Krzysztof - KW / M50 POL Malczyce

Zapłacone

Służenko Agata - KW / K35 POL Głogów Team Sport Górski

Zapłacone

Śmietana Marcin - KW / M40 POL Wrocław TMTeam
Smolara Krzysztof - KW / M40 POL Wińsko Haste Team

Zapłacone

Smuga Patryk - KW / M18 POL Piotrków Trybunalski

Zapłacone

Sobańska Izabela - KW / K18 POL Drużbice

Zapłacone

Sobczak Maciek - KW / M30 POL Wrocław viessmann

Zapłacone

Socha Michał - KW / M35 POL Iwiny Litwin Triathlon Team

Zapłacone

Sokołowski Grzegorz - KW / M30 POL Brzeg Polaris

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - KW / M30 POL Zielona Góra #triathlonowelove

Zapłacone

Solarek Piotr - KW / M35 POL Warszawa Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

Sowa Robert - KW / M35 POL Wrocław
Średziński Łukasz - KW / M40 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

Środa Michał - KW / M30 POL Trzebnica TMTeam

Zapłacone

Sroka Michał - KW / M35 POL Wrocław TMTeam
Stach Łukasz - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Stachera Piotr - KW / M35 POL Jelcz-Laskowice

Zapłacone

Stachowski Wojciech - KW / M40 POL Gliwice

Zapłacone

Stanek Dawid - KW / M25 POL Inowrocław

Zapłacone

Stanek Marek - KW / M35 POL Namyslow

Zapłacone

Stasiak Paweł - KW / M30 POL Dzierżoniów

Zapłacone

Stermach Irek - KW / M55 POL Wrocław
Stodółka Szymon - KW / M30 POL Wilczyce Leniwiec

Zapłacone

Strzelecki Grzegorz - KW / M35 POL Wrocław Gvt

Zapłacone

Studniarek Paweł - KW / M55 POL Jeżów Sudecki JustSwim
Suchecki Łukasz - KW / M25 POL Wrocław

Zapłacone

Suchy Przemek - KW / M40 POL Piskorzówek TMTEAM

Zapłacone

Sulej Kamil - KW / M35 POL Karpacz Karpacz Sport
Świątek Piotr - KW / M40 POL Wałbrzych IronSaint

Zapłacone

Świątek Wojciech - KW / M30 POL Łódź

Zapłacone

Świder Paweł - KW / M30 POL Wróblowice Voestalpine

Zapłacone

Świeboda Marek - KW / M35 POL Sokołowice
Święcki Szymon - KW / M30 POL Wrocław
Świerczewski Piotr - KW / M45 POL Smolec

Zapłacone

Świtoń Krzysiek - KW / M18 POL Gilów 22KBPG

Zapłacone

Szałankiewicz Rafał - KW / M30 POL Oława Pan

Zapłacone

Szaniewski Mirosław - KW / M45 POL Jelenia Góra biegamdlazdrowia.pl

Zapłacone

Szarek Michał - KW / M35 POL Gorzków Balluff Running Team

Zapłacone

Szczepański Dariusz - KW / M50 POL Mikołów

Zapłacone

Szczepański Krzysztof - KW / M40 POL Będzin Niezrzeszony

Zapłacone

Szczerbak Bartłomiej - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Szczęsny Filip - KW / M40 POL Wrocław GVT

Zapłacone

Szczucki Piotr - KW / M35 POL Tczew LOTOS Running Team

Zapłacone

Szczygielski Bartłomiej - KW / M45 POL Wrocław Amator

Zapłacone

Szelerski Piotrek - KW / M30 POL Oleśnica Oleśnicka Grupa Triathlonowa
Szmigiel Tomasz - KW / M35 POL Wrocław #TriLikeMe

Zapłacone

Szostek Łukasz - KW / M40 POL Żary Żary Triathlon Team
Szott Maciej - KW / M30 POL Wrocław Luxon LED

Zapłacone

Szpakowski Paweł - KW / M30 POL Białystok

Zapłacone

Szpecht Marta - KW / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Szpetecki Maciej - KW / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Szpiter Tomasz - KW / M50 POL Złotoryja OLAWS Złotoryja

Zapłacone

Szpocińska Sylwia - KW / K35 POL Wrocław Gt Rat

Zapłacone

Szubert Wojciech - KW / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Szuszkiewicz Tomasz - KW / M45 POL Wrocław
Szuter Apolinary - KW / M35 POL Bolesławiec
Szydło Agata - KW / K50 POL Ligota Piękna GT RAT

Zapłacone

Szydło Izabela - KW / K18 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

Szymańska Brygida - KW / K25 POL Jaroszów Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

Szymkowiak Rafał - KW / M40 POL Wielka Lipa Amator

Zapłacone

Szyndlarewicz Paweł - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

Szyporta Waldemar - KW / M45 POL Namysłów ActivRun Namysłów
Tarnowski Adrian - KW / M25 POL Wrocław Pro-Run Wrocław

Zapłacone

Till Konrad - KW / M25 POL Wrocław

Zapłacone

Tkaczew Paweł - KW / M40 POL Oborniki Śląskie Oborygeni
Tochowicz Bartosz - KW / M50 POL Goleszów Olza Cieszyn

Zapłacone

Tochowicz Kasper - PRO / M POL Goleszów Triwise

Zapłacone

Tokarski Tomasz Łukasz - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Tomasiczek Piotr - KW / M50 POL Biestrzyków GVT

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - KW / K25 POL Wroclaw

Zapłacone

Tomaszewska Joanna - KW / K35 POL Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

Tomaszewski Jordan - KW / M30 POL Bydgoszcz TriFriends

Zapłacone

Tomaszewski Marcin - KW / M25 POL Wrocław

Zapłacone

Tomaszewski Mateusz - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

Tomczuk Bartosz - KW / M35 POL Kalisz

Zapłacone

Triathlon Mariusz - KW / M40 POL Dańczów
Triathlonsport Bartek - KW / M25 POL Oleśnica Oleśnica Grupa Triahtlonowa

Zapłacone

Trojan Arkadiusz - KW / M45 POL Wrocław
Trudzinski Norbert - KW / M45 POL Świebodzin Neosport.pl SGB Pogoń Triathlon Świebodzin
Trykowska Blanka - KW / K35 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

Trzciński Jakub - KW / M18 POL Warszawa

Zapłacone

Tulikowski Mariusz - KW / M35 POL Dobrzykowice smartgroup.eu

Zapłacone

Tulinski Marcin - KW / M40 POL Sroda Slaska

Zapłacone

Twardy Paweł - KW / M35 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

Twaruszka Marcin - KW / M40 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Tyszkowski Mateusz - KW / M30 POL Wrocław
Urban Krzysztof - KW / M35 POL Warszawa TRICLUB

Zapłacone

Visentin Eric - KW / M40 POL Wrocław Ciclismo Wrocław

Zapłacone

Wachowski Łukasz - KW / M35 POL Wrocław Shooting Drill Academy

Zapłacone

Wagemann Łukasz - KW / M40 POL Kobierzyce gvt bmc

Zapłacone

Waleńska Ewa - KW / K40 POL Wrocław NOA
Walerczyk Bartosz - KW / M35 POL Dobrzykowice
Walkowiak Dariusz - KW / M35 POL Wrocław energiaport.pl

Zapłacone

Wanat Wacław - KW / M65 POL Wrocław

Zapłacone

Wardziński Bartłomiej - KW / M25 POL Wrocław

Zapłacone

Wasielewski Mateusz - KW / M25 POL Milikowice
Wasilewski Maciej - KW / M35 POL Wroclaw
Wawryk Rafał - KW / M40 POL Wrocław Wrocław Maraton Team
Wawryło Szymon - KW / M45 POL Kielczow

Zapłacone

Wawrzyniak Bogusław - KW / M50 POL Gorzyce Wielkie Wieloboista Ostrów
Uczestnik anonimowy - KW / M45 POL Wroclaw SCC Berlin Triathlon
Welzer Dariusz - KW / M45 POL Oława WELDA BIMARKO GALI TEAM

Zapłacone

Wesołowski Łukasz - KW / M35 POL Skorogoszcz Lewin Biega

Zapłacone

Więckowski Wiktor - KW / M30 POL Kielce

Zapłacone

Wielgus Isabela - KW / K35 POL Wrocław 3M Triathlon Team

Zapłacone

Wiercigroch Krzysztof - KW / M30 POL Nysa

Zapłacone

Wilk Czesław - KW / M60 POL Węgrów PRO -RUN WROCŁAW
Wilk Dariusz - KW / M45 POL Wrocław Msport

Zapłacone

Wilk Piotr - KW / M45 POL Kiełczów MSport Team
Wilkowiecki Robert - PRO / M POL Wysoka GVT BMC

Zapłacone

Winsław Rafał - KW / M25 POL Wrocław

Zapłacone

Wiśniewski Paweł - KW / M30 POL Wrocław WKS Śląsk Wrocław

Zapłacone

Wiśniewski Tomasz - KW / M30 POL Wrocław GVT

Zapłacone

Witka Tomasz - KW / M30 POL Święta Katarzyna

Zapłacone

Wlaźlak Paweł - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

Włochowicz Krystian - KW / M30 POL Sosnowiec
Wnuk Janusz - KW / M25 POL Milicz

Zapłacone

Wodecki Bartosz - KW / M35 POL Opole Gt kona

Zapłacone

Wodzisławski Szymon - KW / M25 POL Jelenia Góra

Zapłacone

Wojcieszko Piotr - KW / M35 POL Wrocław GVT

Zapłacone

Wójcik Adrian - KW / M45 POL Wrocław InsERT Team

Zapłacone

Wójcik Damian - KW / M45 POL Darłowo Runnerswalde Darłowo
Wójcik Michał - KW / M30 POL Wrocław voestalpine

Zapłacone

Wójcik Michał - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

Wójcik Robert - KW / M35 POL Wroclaw NOA

Zapłacone

Wojdyła Karolina - KW / K35 POL Wroclaw Aperol Team

Zapłacone

Wojdyła Michał - KW / M35 POL Wrocław Triclub

Zapłacone

Wojtyło Michał - KW / M35 POL Wrocław GT RAT / Viessmann
Wojtyło Olimpia - KW / K35 POL Wrocław GT RAT
Woronowicz Konrad - KW / M25 POL Wrocław Morsy Ośno Lubuskie

Zapłacone

Woskowska Magdalena - KW / K35 POL Racibórz RAFAKO TriTeam

Zapłacone

Woziwodzki Filip - KW / M45 POL Wrocław Non Iron
Woźniak Dariusz - KW / M45 POL Ostrów Wielkopolski BS WOŹNIAK

Zapłacone

Woźnicki Piotr - KW / M40 POL Oświęcim UKP Unia Oświęcim
Wróbel Marcin - KW / M40 POL Wysoka MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM
Wróblewski Mieczysław - KW / M60 POL Wrocław WKT-ri

Zapłacone

Wróblewski Sławomir - KW / M45 POL Wrocław

Zapłacone

Wronski Tomasz - KW / M40 POL Wroclaw Viessmann R&D Wroclaw

Zapłacone

Wrzeszcz Mariusz - KW / M25 POL Sobótka TMTeam/VACO

Zapłacone

Wydmuch Marek - KW / M55 POL Wrocław

Zapłacone

Yoshida Daisuke - KW / M30 JPN Wroclaw

Zapłacone

Zadka Paweł - KW / M30 POL Syców i-sport

Zapłacone

Zag Maciek - KW / M35 POL Wrocław
Zając Krzysztof - KW / M30 POL Dębno Tricarbon.pl
Zaklińska Katarzyna - KW / K40 POL Gliwice

Zapłacone

Żakowski Krzysztof - KW / M25 POL Wrocław Balluff Running Team

Zapłacone

Zalewski Igor - KW / M25 POL Wrocław TRIATHLON CLUB WROCŁAW
Załubski Jacek - KW / M30 POL Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

Zapała Łukasz - KW / M35 POL Wałbrzych OneManTeam

Zapłacone

Zapałowski Paweł - KW / M35 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

Zatoń Cezary - KW / M35 POL Wrocław TriActiv
Zatoński Tomasz - KW / M45 POL Wroclaw #BUMWRO
Zatoński Zbigniew - KW / M40 POL Lublin Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe

Zapłacone

Zawadzki Marcin - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

Zawiślak Paweł - KW / M25 POL Wrocław

Zapłacone

Zbroja Krzysztof - KW / M25 POL Wrocław

Zapłacone

Zdrzałka Tomasz - KW / M35 POL Psary

Zapłacone

Zgarda Jacek - KW / M40 POL Kalisz TMTeam

Zapłacone

Zgrzebniak Robert - KW / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Zielenkiewicz Marcin - KW / M35 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

Ziemblicki Bartosz - KW / M35 POL Biestrzyków Gaper Finch
Ziółkowski Marek - KW / M45 POL Wrocław Europa Ubezpieczenia/TRIDARKO

Zapłacone

Żółtowski Krzysztof - KW / M60 POL Wrocław -

Zapłacone

Żurkowski Daniel - KW / M30 POL Baborów GT RAT

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU