1/4 TRIATHLON WROCŁAW

Przystań „Amfiteatralna”, bulwar Xawerego Dunikowskiego, Wrocław, Polska
14.07.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adam Adam - KW / M45 POL Jerzmanowa

Niezapłacone

2. Adamowicz Justyna - KW / K35 POL Wrocław

Zapłacone

3. Andrejów Mariusz - KW / M45 POL Wrocław GVT

Niezapłacone

4. Andrzejewski Marek - KW / M40 POL Krzyszkowo Rokietnica Biega

Niezapłacone

5. Antoniak Mieszko - KW / M25 POL Opole Eurovent Athletics

Zapłacone

6. Antosiak Tomasz - KW / M35 POL Złotoryja Tmt

Niezapłacone

7. Astafiev Oleksii - KW / M18 UKR Dnipro DNIPRO

Niezapłacone

8. Baj Jarosław - KW / M35 POL Kluczbork Cross Ant&bee Crew

Niezapłacone

9. Bajewski Marek - KW / M50 POL Trzebnica FC MALCZÓW

Zapłacone

10. Bajsarowicz Paweł - KW / M40 POL Wrocław Triathlon Club Wrocław

Niezapłacone

11. Barnowski Przemysław - KW / M50 POL Kiełczów Litwin Triathlon Team

Zapłacone

12. Bartkowiak Agata - KW / K30 POL Wroclaw

Zapłacone

13. Bator Rafał - KW / M35 POL Wrocław

Niezapłacone

14. Bełdyga Natalia - KW / K35 POL Suwałki Suwałki NanuQ Team

Niezapłacone

15. Bernadowski Bartosz - KW / M35 POL Wroclaw

Zapłacone

16. Białek Tomasz - KW / M35 POL Kępno GT RAT

Zapłacone

17. Bielawski Robert - KW / M45 POL Dobroszyce Kancelaria Bielawski

Zapłacone

18. Bielnik Maciej - KW / M35 POL Katowice Maciej Bielnik

Niezapłacone

19. Bieńko Sylwester - PRO / M POL Wrocław Pro-Run Wrocław

Zapłacone

20. Biernacki Krystian - KW / M40 POL Wrocław GVT

Zapłacone

21. Biernacki Krzysztof - KW / M45 POL Wrocław TriathlonClubWrocław

Niezapłacone

22. Biernacki Krzysztof - KW / M45 POL Wroclaw Triathlon Club Wrocław

Niezapłacone

23. Biernacki Łukasz - KW / M30 POL Garwolin Victus Rębków

Niezapłacone

24. Biliński Lesław - KW / M35 POL Siechnice TMTeam

Niezapłacone

25. Biziel Michał - KW / M45 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

26. Blachura Łukasz - KW / M35 POL Wrocław KalendarzTriathlonowy.pl

Zapłacone

27. Blaicke Bartosz - KW / M30 POL Wroclaw

Zapłacone

28. Błach Andrzej - KW / M45 POL Olesnica OLEŚNICKA GRUPA TRIATLONOWA

Niezapłacone

29. Błach Marek - KW / M40 POL Oleśnica Oleśnicka Grupa Triathlonowa

Niezapłacone

30. Błaszczyk Łukasz - KW / M30 POL Poznań RozkaTeam

Niezapłacone

31. Bodora Jacek - KW / M35 POL Tarnowskie Góry Polbruk

Zapłacone

32. Boduch Mariusz - KW / M40 POL Świerczów NKB ZRYW Namysłów

Niezapłacone

33. Bombała Norbert - KW / M45 POL Wrocław Hakuna Matata

Zapłacone

34. Borkowski Mariusz - KW / M40 POL Kamieniec Wrocławski

Zapłacone

35. Borodacz Artur - KW / M55 POL Legnica Twoja Stara

Zapłacone

36. Borowiak Mariusz - KW / M40 POL Jary Jary

Zapłacone

37. Borowiecki Krzysztof - KW / M30 POL Wrocław GT RAT

Niezapłacone

38. Borowski Przemek - KW / M35 POL Wrocław TMTeam

Niezapłacone

39. Borucki Witold - KW / M35 POL Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

40. Brauntsch Marek - KW / M18 POL Goczałkowice-Zdrój

Niezapłacone

41. Brewka Wojciech - KW / M35 POL Pierwoszów GTRAT

Zapłacone

42. Buchalik Arkadiusz - KW / M45 POL Czeladz

Zapłacone

43. Budzanowski Michał - KW / M30 POL Wrocław Triathlon Pro Team

Zapłacone

44. Bujak Damian - KW / M18 POL Gostyń

Zapłacone

45. Bułat Radosław - KW / M25 POL Wrocław Applover

Niezapłacone

46. Burakowski Mariusz - PRO / M POL Trzebnica DTR-BIEGA

Niezapłacone

47. Bury Marcin - KW / M40 POL Wrocław Triathlon Club Wrocław

Niezapłacone

48. Byrdak Monika - KW / K30 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

49. Catti Roberto - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

50. Chmielewski Piotr - KW / M40 POL Warszawa Warsaw Masters Team

Niezapłacone

51. Chodlewski Krzysztof - KW / M30 POL Wrocław

Niezapłacone

52. Chrobot Mariusz - KW / M40 POL Wrocław GT RAT

Niezapłacone

53. Chuć Tomasz - KW / M35 POL Wroclaw

Zapłacone

54. Chudy Damian - KW / M30 POL Stalowa Wola

Zapłacone

55. Cichosz Igor - KW / M18 POL Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

56. Cichosz Robert - KW / M45 POL Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Projeckt

Zapłacone

57. Cieszynski Wojciech - KW / M40 POL Pniewo Tieto Active

Zapłacone

58. Cudniewicz Przemek - PRO / M POL Syców

Niezapłacone

59. Czajka Krystian - KW / M35 POL Żory

Niezapłacone

60. Czech Hubert - KW / M25 POL Zielona Góra AM #15 Triathlon Team

Zapłacone

61. Czechowski Paweł - KW / M40 POL Wrocław

Zapłacone

62. Czernik Artur - KW / M30 POL Bieruń Chop Ze Żelaza Tri Team

Niezapłacone

63. Danków Krzysztof - KW / M40 POL Opole Triatlon W Opolu

Niezapłacone

64. Dębicka Brygida - KW / K40 POL Kraków

Niezapłacone

65. Deptała Adrian - PRO / M POL Smolec

Niezapłacone

66. Deutschman Piotr - KW / M40 POL Wrocław GT RAT

Niezapłacone

67. Dobrochowska Ilona - KW / K40 POL Strzegom Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

68. Dobrovolska Monika - KW / K18 UKR Dnipro DNIPRO

Niezapłacone

69. Dominikowski Krzysztof - KW / M35 POL Świdnica GLKS Żelazna Świdnica

Zapłacone

70. Drzewiński Paweł - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

71. Duczemiński Dariusz - KW / M40 POL Wrocław NOA

Zapłacone

72. Duczkowski Rafał - PRO / M POL Lubin GRZYBIANY TEAM

Niezapłacone

73. Dudek Krzysztof - PRO / M POL Jarosław Strzegomska Dwunastka

Niezapłacone

74. Dymek Michal - KW / M35 POL Walbrzych

Zapłacone

75. Dziembowski Łukasz - KW / M35 POL Wrocław-Radwanice TMTeam

Niezapłacone

76. Dziurkowska Dorota - KW / K30 POL Siechnice TMTeam

Niezapłacone

77. Dżugaj Tomasz - KW / M40 POL Twardogóra Oleśnicka Grupa Triathlonowa

Niezapłacone

78. Uczestnik anonimowy - KW / M55 POL Legnica

Niezapłacone

79. Fajfer Grzegorz - KW / M50 POL Wrocław Litwin Triathlon Team

Zapłacone

80. Federowicz Grzegorz - KW / M40 POL Wrocław Wataha Grupa Treningowa

Zapłacone

81. Felkel Mateusz - KW / M18 POL Polkowice mSportTeam

Niezapłacone

82. Fiedorow Szymon - KW / M45 POL Wrocław

Zapłacone

83. Fonrobert Dominik - KW / M40 POL Wrocław GT RAT

Niezapłacone

84. Frątczak Tomek - KW / M30 POL Wrocław Halfworn Team

Zapłacone

85. Frydrych Michal - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

86. Fryziel Norbert - KW / M45 POL Oborniki Śląskie Żelazny Bob Team

Niezapłacone

87. Gaj-Jurczyk Renata - KW / K45 POL Lewin Brzeski Lewin Biega

Zapłacone

88. Gąsiorowski Daniel - KW / M35 POL Radziejów KS.Zryw Radziejów

Niezapłacone

89. Gąsiorowski Jacek - KW / M45 POL Wroclaw

Zapłacone

90. Gaździk Tomasz - KW / M35 POL Wrocław GT RAT

Niezapłacone

91. Giedrys Grzegorz - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

92. Gierak Wojciech - KW / M45 POL Jelcz-Laskowice Jelcz Triatlon PROJECT

Zapłacone

93. Gieszczyk Tomasz - KW / M35 POL Iwiny

Niezapłacone

94. Głód Mateusz - KW / M40 POL Wrocław

Zapłacone

95. Główka Dariusz - KW / M25 POL Oborniki Śląskie No limits

Niezapłacone

96. Gniot Katarzyna - KW / K35 POL Zdzieszowice KAPIJA

Zapłacone

97. Godlewski Krzysztof - KW / M35 POL Żarów Gvt

Zapłacone

98. Goldwasser Zbigniew - KW / M50 POL Sobótka Kb Sobótka

Niezapłacone

99. Golemiec Kazimierz - KW / M50 POL Wrocław Kermi Polska

Zapłacone

100. Gołombiewski Krzysztof - KW / M25 POL Piotrków Trybunalski

Niezapłacone

101. Uczestnik anonimowy - KW / M30 POL Wroclaw Tieto

Zapłacone

102. Gonczarek Bartosz - KW / M40 POL Wrocław

Niezapłacone

103. Gonera Andrzej - KW / M40 POL Oborniki Śląskie

Niezapłacone

104. Goraczko Marcin - KW / M25 POL Sanok

Zapłacone

105. Gorajek Robert - KW / M50 POL Zabrze

Niezapłacone

106. Grasza Dariusz - KW / M40 POL Wrocław GT-RAT

Niezapłacone

107. Greszta Piotr - KW / M40 POL Wroclaw TMTeam

Niezapłacone

108. Griesmann Krzysztof - KW / M35 POL Wrocław Palacsinta Patával

Zapłacone

109. Groński Robert - KW / M40 POL Wrocław Wroclaw Marathon Team

Zapłacone

110. Gruszka Adam - KW / M50 POL Szczecin Swim2Tri

Niezapłacone

111. Grycman Łukasz - KW / M40 POL Smardze Sparta Ultra Team

Zapłacone

112. Grygiel Leszek - KW / M50 POL Wrocław Pro-Run Wrocław

Zapłacone

113. Grzęda Mirosław - KW / M35 POL Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

114. Grzegorczyk Patryk - KW / M35 POL Jelenia Góra

Zapłacone

115. Hachol Tomasz - KW / M35 POL Wroclaw

Zapłacone

116. Halicki Robert - KW / M40 POL Pustaków Żurawski Tmteam

Niezapłacone

117. Halicki Robert - KW / M40 POL Pustaków Żurawski Tmteam

Niezapłacone

118. Halicki Robert - KW / M40 POL Pustaków Żurawski Tmteam

Niezapłacone

119. Halicki Robert - KW / M40 POL Pustaków Żurawski TMTeam

Niezapłacone

120. Harbul Natalia - KW / K30 POL Wrocław Parkour Wrocław

Zapłacone

121. Hojnor Piotr - KW / M40 POL Wrocław

Zapłacone

122. Hołda Piotr - KW / M40 POL Oleśnica goralka.com.pl

Zapłacone

123. Hubczak Wojciech - PRO / M POL Żywiec Artech Forklift

Niezapłacone

124. Idziaszek Klaudia - KW / K25 POL Głuszyca

Zapłacone

125. Idziaszek Tomasz - KW / M35 POL Łomianki Łapserdaki

Zapłacone

126. Imielska Aneta - KW / K40 POL Smolec Liv Polska

Niezapłacone

127. Iwan Piotr - KW / M25 POL Rybnik

Niezapłacone

128. Jabkowski Łukasz - KW / M18 POL Wrocław

Zapłacone

129. Jabkowski Robert - KW / M50 POL Wrocław

Zapłacone

130. Jackowicz Rafał - KW / M40 POL Sobótka Jackowicz Team

Niezapłacone

131. Jakubowski Andrzej - KW / M60 POL Wrocław Prorun Wrocław

Niezapłacone

132. Jakubowski Michał - KW / M35 POL Wrocław

Niezapłacone

133. Jarosz Jarosław - PRO / M POL Oleśnica Cała Oleśnica Biega

Zapłacone

134. Jaśkowiec Mateusz - PRO / M POL Skorogoszcz Lewin Biega

Niezapłacone

135. Jaskuła Katarzyna - KW / K40 POL Wrocław TMTeam

Niezapłacone

136. Jaumień Łukasz - KW / M35 POL Warszawa

Zapłacone

137. Jażdżyk Roman - KW / M40 POL Wroclaw LTT

Niezapłacone

138. Jędrzejewski Grzegorz - KW / M50 POL Świdnica

Niezapłacone

139. Jelonek Łukasz - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

140. Jelonek Piotr - KW / M40 POL Żerniki Wrocławskie

Niezapłacone

141. Jurkiewicz Tomasz - KW / M35 POL Wrocław 3M Triathlon Team

Niezapłacone

142. Kaczmarczyk Mateusz - KW / M30 POL Wrocław Gvt

Niezapłacone

143. Kajetanowicz Krzysztof - KW / M35 POL Warszawa Triclub

Zapłacone

144. Kalicki Edward - KW / M50 POL Pobiedziska

Zapłacone

145. Kamiński Grzegorz - KW / M35 POL Wrocław KB Sobótka

Zapłacone

146. Kapela Sebastian - KW / M30 POL Kiełczów AWL Wrocław

Zapłacone

147. Kapusniak Tomasz - KW / M45 POL Bydgoszcz TAK DLA TRANSPLANTACJI

Zapłacone

148. Karabon Jerzy - KW / M55 POL Wrocław Karabon!

Zapłacone

149. Karabon Marek - KW / M30 POL Wrocław Karabon!

Zapłacone

150. Karaś Michał - KW / M18 POL Bielawa pickSaaS Team

Niezapłacone

151. Karaś Michał - KW / M30 POL Oleśnica Oleśnicka Grupa Triathlonowa

Zapłacone

152. Kardyś Aleksy - KW / M35 POL Chorzów-Miasto KU AZS Uniwersytet Rzeszowski

Niezapłacone

153. Kargol Paweł - KW / M40 POL Olesnica Oleśnicka Grupa Triathlonowa

Niezapłacone

154. Karwowski Jakub - KW / M30 POL Wrocław LTT

Zapłacone

155. Kasperski Marcin - KW / M25 POL Wrocław CrossFit Black Star

Zapłacone

156. Kawarski Paweł - KW / M35 POL Dębina Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

157. Kaźmierczak Krzysztof - KW / M40 POL Głogów

Niezapłacone

158. Kędziora Aleksandra - KW / K40 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

159. Kedziora Seba - KW / M35 POL Wroclaw

Niezapłacone

160. Kendra Pavlo - KW / M25 POL Wrocław TMTeam

Niezapłacone

161. Kibler Jan - KW / M35 POL Wrocław GT RAT

Niezapłacone

162. Kitkowski Arkadiusz - KW / M40 POL Lądek Zdrój SUPERSNOW

Zapłacone

163. Klementowski Jan - KW / M40 POL Wrocław Klemens Team

Zapłacone

164. Klimczak Marcin - KW / M40 POL Wrocław TMTEAM

Niezapłacone

165. Klinik Paweł - KW / M35 POL Racibórz RAFAKO TriTeam

Zapłacone

166. Kluczyński Tomasz - KW / M50 POL Mirków Gvt

Niezapłacone

167. Kłys Mateusz - KW / M30 POL Wrocław

Niezapłacone

168. Kmuk Lukasz - KW / M35 POL Ząbki Power Training

Niezapłacone

169. Knofel-Laszczyńska Agata - KW / K40 POL Strzelin Twister Team

Niezapłacone

170. Kobusiński Adrian - KW / M30 POL Brzeg Dolny FitStyle Team

Zapłacone

171. Kocenda Wojciech - KW / M30 POL Kędzierzyn Koźle PRO- RUN

Zapłacone

172. Kocik Arek - KW / M50 POL Lodz

Niezapłacone

173. Kociołek Ireneusz - KW / M30 POL Brzeg Dolny TMTeam

Niezapłacone

174. Kolarz-Palka Magdalena - KW / K35 POL Wroclaw NOA

Niezapłacone

175. Kolasiński Damian - KW / M40 POL Poznań

Zapłacone

176. Uczestnik anonimowy - KW / M40 POL Legnica TMTeam

Niezapłacone

177. Kołpaczyński Adam - KW / M35 POL Wrocław Litwin Triathlon Team

Zapłacone

178. Końca Adam - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

179. Konczak Waldek - KW / M35 POL Trzebcz Valdisport

Zapłacone

180. Kondracki Łukasz - KW / M35 POL Zgorzelec

Niezapłacone

181. Koprowski Kajetan - KW / M25 POL Wrocław

Niezapłacone

182. Korczynski Radoslaw - KW / M50 LUX Luxembourg GT Rat

Zapłacone

183. Korpal Marcin - KW / M35 POL Poznań CHzS

Zapłacone

184. Korzeń Artur - KW / M40 POL Oława JTP

Zapłacone

185. Kosek Aleksandra - KW / K40 POL Jawor

Niezapłacone

186. Kosiński Jarosław - KW / M30 POL Wrocław OnMyOwn

Niezapłacone

187. Kosiorowski Adam - KW / M45 POL Jelenia Góra

Zapłacone

188. Kosmęda Piotr Michał - KW / M40 POL Warszawa

Niezapłacone

189. Kostka Filip - KW / M25 POL Wroclaw Twoja Stara

Zapłacone

190. Kovacs Robert - KW / M30 POL Wrocław Ignaś i Gu Team

Zapłacone

191. Kowalik Grzegorz - KW / M50 POL Mariew Runowo Rangers - Generali

Zapłacone

192. Kowalski Piotr - KW / M25 POL Nowy Dwór Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

193. Kozłowski Adrian - KW / M25 POL Wrocław Triathlon Mietków Team

Zapłacone

194. Kozłowski Michał - KW / M30 POL Poznań Decathlon Bielany Wrocławskie

Niezapłacone

195. Kraśniewski Daniel - KW / M35 POL Wrocław GVT

Zapłacone

196. Krauze Tomasz - KW / M50 POL Wrocław Pro-Run Wroclaw

Zapłacone

197. Krążyński Adam - KW / M25 POL Bytom

Niezapłacone

198. Król Maciej - KW / M18 POL Rdzawa TriWise Triathlon Team

Zapłacone

199. Krysiński Piotr - KW / M30 POL Wrocław ŚMA Team Poland

Zapłacone

200. Krzemińska Mariola - KW / K25 POL Wrocław Litwin Triathlon Team

Zapłacone

201. Krzywicki Mateusz - KW / M18 POL Legnica Decathlon Szczecin

Niezapłacone

202. Książek Sebastian - KW / M40 POL Wrocław-Breslau

Zapłacone

203. Księżarek Łukasz - KW / M35 POL Jelenia Góra

Zapłacone

204. Kubiaczyk Remigiusz - KW / M35 POL Wroclaw

Zapłacone

205. Kubicki Tomasz - KW / M50 POL Oleśnica KUBISIA TEAM OLEŚNICA , OLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWA

Zapłacone

206. Kuczyk Szymon - KW / M40 POL Siemianowice Śląskie Chop Ze Żelaza Tri Team

Niezapłacone

207. Kukiełka Sławek - KW / M40 POL Jelenia Góra

Zapłacone

208. Kulczycki Krystian - KW / M45 POL Wrocław Triathlon Club Wrocław

Niezapłacone

209. Kulesza Jakub - KW / M35 POL Jelenia Góra Triathlon Club Wrocław

Niezapłacone

210. Kuliś Jakub - KW / M25 POL Racibórz RAFAKO TriTeam

Zapłacone

211. Kuliś Jarosław - KW / M25 POL Radosmko ThrowNewRunTeamException

Zapłacone

212. Kumaszka Łukasz - KW / M35 POL Iwiny

Zapłacone

213. Kurowski Adam - KW / M45 POL Wrocław LTT

Zapłacone

214. Kuzynin Adam - KW / M45 POL Proszkowice Empol Bike Team

Niezapłacone

215. Kwacz Paweł - KW / M35 POL Bielawa Balluff Running Team

Zapłacone

216. Kwiatkowski Kacper - KW / M30 POL Osola

Zapłacone

217. Kwinta Sławomir - KW / M40 POL Dzierżoniów GT RAT

Niezapłacone

218. Kwolek Jarosław - KW / M55 POL Bolesławiec Xtrabike Tri Team Bolesławiec

Zapłacone

219. Lajtner Miroslaw - PRO / M POL Raciborz RAFAKO TriTeam

Zapłacone

220. Laskowska Aneta - KW / K45 POL Głogów Team Sport Górski

Niezapłacone

221. Lasota Jakub - KW / M30 POL Wrocław Ciclismo Wrocław

Niezapłacone

222. Launer Tomasz - KW / M45 POL Wrocław RUN TOLA RUN i-Sport

Zapłacone

223. Lech Mirosław - KW / M30 POL Brzeg Sztuka Ruchu

Niezapłacone

224. Lepka Piotr - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

225. Lesisz Maciej - KW / M40 POL Namysłów Triada Namysłów

Niezapłacone

226. Lewandowski Maciej - KW / M30 POL Wrocław #DASHRADE Team

Niezapłacone

227. Lewandowski Robert - KW / M45 POL Warszawa Biegam Z Radości

Niezapłacone

228. Lichacz Ania - KW / K35 POL Smolec Rok

Zapłacone

229. Lichacz Miłosz - KW / M35 POL Smolec

Zapłacone

230. Lindner Marek - KW / M35 POL Wroclaw

Zapłacone

231. Lis Rafał - KW / M45 POL Mokronos Dolny Triathlon Club Wrocław

Niezapłacone

232. Lisowski Aleksander - KW / M30 POL Łódź Rossbiegani / Razem Trenujemy Sport

Zapłacone

233. Luczys Filip - KW / M35 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

234. Łaba Daniel - KW / M35 POL Oleśnica Oleśnicka Grupa Triathlonowa

Zapłacone

235. Łaptuch Grzegorz - KW / M30 POL Bogatynia Twardziele Team Bogatynia

Zapłacone

236. Łaźniowski Dawid - KW / M30 POL Kudowa Zdrój Kudowianka cyklon proal team

Niezapłacone

237. Łomnicki Jakub - KW / M40 POL Wrocław

Niezapłacone

238. Łopianiak Tomasz - KW / M40 POL Opole

Zapłacone

239. Łukaszewicz Krzysztof - KW / M18 POL Wrocław Sport Profit Wrocław

Zapłacone

240. Łyga Paweł - KW / M40 POL Wroclaw

Zapłacone

241. Łysuniec Marcin - KW / M35 POL Wroclaw TMTeam

Niezapłacone

242. Machata Jacek - KW / M40 POL Wroclaw

Zapłacone

243. Machowski Łukasz - KW / M25 POL Zgorzelec

Niezapłacone

244. Maciantowicz Wojciech - KW / M40 POL Wrocław Nokia

Zapłacone

245. Maciejewski Marcin - KW / M25 POL Wrocław TMTeam

Niezapłacone

246. Maciorowska Ewa - KW / K35 POL Wrocław Dietamorfoza

Niezapłacone

247. Madej Bartosz - KW / M45 POL Wrocław Ile jeszcze do mety?

Zapłacone

248. Uczestnik anonimowy - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

249. Majchrzak Magdalena - KW / K30 POL Kornice

Niezapłacone

250. Malec Marek - KW / M30 POL Zduny

Zapłacone

251. Malkamäki Juha - KW / M35 POL Wrocław GTRAT

Niezapłacone

252. Małek Michał - KW / M35 POL Wrocław

Niezapłacone

253. Maniak Adam - KW / M40 POL Miłoszyce JELCZ Triathlon Projwct

Zapłacone

254. Mańkowski Maciej - KW / M40 POL Wrocław

Niezapłacone

255. Marciniak Jacek - KW / M40 POL Wrocłw endutrition.pl / HBA

Niezapłacone

256. Markowicz Grzegorz - KW / M55 POL Wroclaw LITWIN TRIATHLON TEAM

Zapłacone

257. Markowski Maciej - PRO / M POL Wrocław

Zapłacone

258. Markowski Tomasz - KW / M35 POL Wrocław NEGOTTI TEAM

Zapłacone

259. Marona Filip - KW / M25 POL Katowice

Zapłacone

260. Martynowski Łukasz - KW / M35 POL Opole

Zapłacone

261. Masłowski Michał - KW / M40 POL Galowice TMTeam

Zapłacone

262. Mateusiak Tomasz - KW / M40 POL Oleśnica

Zapłacone

263. Matkowski Jarosław - KW / M50 POL Świdnica

Niezapłacone

264. Matyla Roman - KW / M30 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

265. Mazur Waldemar - KW / M45 POL Środa Śląska OFSiki

Zapłacone

266. Mazurkiewicz Dariusz - KW / M40 POL Smolec Goralka.com.pl

Zapłacone

267. Miagkyj Artem - KW / M35 POL Jaworze

Zapłacone

268. Michalak Wojtek - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

269. Michalewski Dariusz - KW / M35 POL Gogolin KAPIJA

Niezapłacone

270. Michalik Małgorzata - KW / K35 POL Gliwice

Zapłacone

271. Michalski Jakub - KW / M25 POL Wrocław

Niezapłacone

272. Miciak Krzysztof - KW / M50 POL Zerniki Wroclawskie Gvt

Zapłacone

273. Mielnicki Wojciech - KW / M40 POL Oława TriMission

Zapłacone

274. Mikołajczak Jakub - KW / M25 POL Poznań

Niezapłacone

275. Mikołajski Damian - KW / M35 POL Dąbrowa Górnicza Team Damiko/Triathlon X Team

Zapłacone

276. Miś Piotr - KW / M25 POL Namyslów Diehl Control Runing Team

Zapłacone

277. Misiak Agata - KW / K25 POL Warszawa Widłorogi

Zapłacone

278. Misiak Mirek - KW / M45 POL Żyrardów Widłorogi

Zapłacone

279. Misiaszek Janusz - KW / M60 POL Kędzierzyn-Koźle Labosport Team

Zapłacone

280. Mizgalski Paweł - KW / M40 POL Częstochowa Triathlon Training Center

Zapłacone

281. Murzyn Piotr - KW / M35 POL Milin TMTeam

Niezapłacone

282. Musiał Jarosław - KW / M65 POL Wrocław FORTEPIANY

Niezapłacone

283. Musiał Mateusz - KW / M30 POL Oleśnica

Zapłacone

284. Mykytiuk Anton - KW / M18 UKR Dnipro DNIPRO

Niezapłacone

285. Mykytiuk Denys - KW / M25 UKR Dnipro DNIPRO

Niezapłacone

286. Myszko Paweł - KW / M35 POL Wroclaw Tieto Active

Zapłacone

287. Naniewicz Rafał - KW / M25 POL Wrocław Runguru

Zapłacone

288. Nawracaj Agata - KW / K30 POL Jawor GVT

Niezapłacone

289. Nazary Piotr - KW / M40 POL Przecławice Oborygeni

Niezapłacone

290. Nestorowicz Konrad - KW / M40 POL Wroclaw

Niezapłacone

291. Nielaba Anna - KW / K40 POL Mikołów

Zapłacone

292. Niewiejski Nikodem - KW / M25 POL Ostrzeszów GT RAT

Niezapłacone

293. Nogański Michał - KW / M25 POL Wrocław

Niezapłacone

294. Nosko Jedrzej - KW / M30 POL Wroclaw Triathlon Team

Zapłacone

295. Nowacki Bartosz - KW / M30 POL Wrocław Anatomia Biegania

Zapłacone

296. Uczestnik anonimowy - KW / M40 POL Wrocław COCO BONGO PINK

Niezapłacone

297. Nowak Adam - KW / M30 POL Lewin Brzeski

Niezapłacone

298. Nowak Bartłomiej - KW / M35 POL Komorowice Forge Your Future

Zapłacone

299. Nowak Grzegorz - KW / M55 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

300. Nowakowski Jacek - KW / M45 POL Brzeg

Niezapłacone

301. Nowakowski Jakub - KW / M30 POL Wrocław Warszawa TMTeam

Niezapłacone

302. Nowakowski Jakub - KW / M25 POL Wrocław SwimmingLab

Zapłacone

303. Ogielski Konrad - KW / M25 POL Złoty Stok

Zapłacone

304. Ogrodnik Maciejnapoleon - PRO / M POL Wrocław Triwise

Niezapłacone

305. Okoń Michał - KW / M40 POL Gdynia Parkrun Gdynia

Zapłacone

306. Olaczek Łukasz - KW / M40 POL Mrozów Wieczorni Biegacze

Zapłacone

307. Oleskowicz Sebastian - KW / M25 POL Libiąż

Niezapłacone

308. Olkowski Przemek - KW / M35 POL Oleśnica

Niezapłacone

309. Olma Dariusz - KW / M40 POL Jawiszowice Triathlon Training Center

Niezapłacone

310. Orłowski Kamil - KW / M30 POL Wroclaw PIK

Zapłacone

311. Orłowski Tadeusz - KW / M45 POL Lutynia ExBake

Zapłacone

312. Ostrowski Dariusz - KW / M50 POL Kiełczów AWL Wrocław

Zapłacone

313. Ostrowski Michał - KW / M30 POL Strzelin Triathlon Strzelin

Niezapłacone

314. Ostrowski Michał - KW / M30 POL Strzelin Triathlon Strzelin

Niezapłacone

315. Ostrowski Paweł - KW / M40 POL Wrocław Ostry Team/PolmeRun

Zapłacone

316. Ostrowski Waldemar - KW / M45 POL Wrocław Triathlon Club Wrocław

Niezapłacone

317. Otoliński Tomasz - KW / M30 POL Wrocław Twoja Stara

Zapłacone

318. Owczarek Jacek - KW / M35 POL Oleśnica Oleśnica Grupa Triathlonowa

Niezapłacone

319. Ozdoba Krzysztof - KW / M45 POL Siechnice Tri Mission

Zapłacone

320. Pachla Adam - KW / M40 POL Warszawa

Zapłacone

321. Pacholak Andrzej - KW / M55 POL Ząbkowice Śląskie

Zapłacone

322. Pacholak Marcin - KW / M30 POL Wrocław Luft Tri Team

Zapłacone

323. Pajor Bartosz - KW / M35 POL Wrocław GVT

Niezapłacone

324. Pasiewicz Kuba - KW / M25 POL Świdnica

Zapłacone

325. Paska Maciej - KW / M25 POL Wrocław Knury Team

Niezapłacone

326. Pasler Dominik - KW / M18 POL Jelenia Góra

Niezapłacone

327. Pasuto Grzegorz - KW / M40 POL Katowice 1Liga Triathlon Team

Niezapłacone

328. Paszek Joanna - KW / K30 POL Tychy

Niezapłacone

329. Pawlikowski Adam - KW / M45 POL Wilkszyn Triathlon Club Wrocław

Niezapłacone

330. Pawluk Tomasz - KW / M40 POL Lutynia

Zapłacone

331. Pawłowicz Dorota - KW / K35 POL Białystok Kuźnia Triathlonu

Niezapłacone

332. Pawłowski Mariusz - KW / M40 POL Jeszkowice GT RAT

Niezapłacone

333. Pełdiak Sławomir - KW / M30 POL Bolesławiec

Zapłacone

334. Pencarski Marek - KW / M35 POL Wrocław Drużyna Szpiku

Zapłacone

335. Petters Klaudia - PRO / K POL Bolesławiec

Niezapłacone

336. Piątek Wiesław - KW / M50 POL Warszawa

Zapłacone

337. Pijański Grzegorz - KW / M25 POL Kalisz

Zapłacone

338. Plawiak Wojciech - KW / M30 POL Wrocław Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

339. Plocieniak Andrzej - KW / M40 POL Wroclaw

Niezapłacone

340. Uczestnik anonimowy - KW / M40 POL Wroclaw

Niezapłacone

341. Pławiak Anna - KW / K35 POL Wrocław Gt Rat

Niezapłacone

342. Pławiak Bartłomiej - KW / M35 POL Wrocław Team Pławiak

Niezapłacone

343. Płaza Artur - KW / M40 POL Wrocław PŁAZA TEAM

Zapłacone

344. Płaza Bartosz - KW / M35 POL Wrocław PŁAZA TEAM

Zapłacone

345. Płomiński Maciej - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

346. Pociecha Karolina - KW / K35 POL Warszawa Aperol Team

Zapłacone

347. Pociecha Wojtee - KW / M35 POL Warszawa Aperol Team

Zapłacone

348. Podmorański Piotr - KW / M18 POL Ruda Śląska

Niezapłacone

349. Pol Bartosz - KW / M35 POL Rawicz Waniewski Coaching

Zapłacone

350. Polak Grzegorz - PRO / M POL Jeżów Sudecki

Niezapłacone

351. Pomykała Tomasz - KW / M30 POL Leszno 64-sto

Zapłacone

352. Poparda Sebastian - KW / M40 POL Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

353. Posacki Zbigniew - KW / M40 POL Lubiąż Wołów Biega

Zapłacone

354. Prusak Piotr - KW / M35 POL Pietrzykowice GT RAT

Niezapłacone

355. Przybylski Sławomir - KW / M55 POL Zielona Góra

Zapłacone

356. Ptak Arkadiusz - KW / M40 POL Wilkszyn Spartanie Dzieciom

Zapłacone

357. Puchalski Piotr - KW / M45 POL Wrocław PZU Sport Team / TMTeam

Zapłacone

358. Puchalski Przemysław - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

359. Pundyk Bartosz - KW / M35 POL Kraków

Niezapłacone

360. Radko Krystian - KW / M40 POL Poniatowice Gm. Oleśnica GVT

Niezapłacone

361. Radwański Grzegorz - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

362. Raj Paweł - KW / M40 POL Opole

Niezapłacone

363. Rataj Agnieszka - KW / K25 POL Katowice

Niezapłacone

364. Rębisz Krystian - KW / M40 POL Złotoryja Złotoryja

Zapłacone

365. Reczuch Adam - KW / M45 POL Wrocław 7 Kontynentów

Zapłacone

366. Reczuch Tomek - KW / M40 POL Oława

Zapłacone

367. Rogozińska Beata - KW / K35 POL Wrocław

Niezapłacone

368. Romanowicz Lukasz - KW / M30 POL Świdnica No Sugar Cafe Świdnica

Niezapłacone

369. Rombel B Daniel - KW / M18 POL Syracuse Ny

Zapłacone

370. Roślicki Jarosław - KW / M35 POL Ozorowice Ubezpieczenia dla Aktywnych

Zapłacone

371. Roszuk Kuba - KW / M40 POL Biestrzynnik Kriss Coaching

Zapłacone

372. Rother Marek - KW / M50 POL Wrocław WKS ŚLĄSK WROCŁAW

Niezapłacone

373. Rożek Mirosław - KW / M45 POL Opole

Niezapłacone

374. Rudnik Tomasz - KW / M40 POL Żarów Gvt

Zapłacone

375. Rudyk Sebastian - KW / M40 POL Wrocław Triathlon Club Wrocław

Niezapłacone

376. Rutkowski Artur - KW / M50 POL Wrocław

Zapłacone

377. Uczestnik anonimowy - KW / M45 POL Pniewy

Niezapłacone

378. Uczestnik anonimowy - KW / M45 POL Sierakow

Niezapłacone

379. Rybiński Michał - KW / M18 POL Wrocław

Zapłacone

380. Rydlichowski Rafał - KW / M45 POL Poznań

Zapłacone

381. Uczestnik anonimowy - KW / M35 POL Gorzow Wielkopolski

Niezapłacone

382. Rzeczkowski Piotr - KW / M30 POL Wrocław

Niezapłacone

383. Sakowski Sebastian - KW / M40 POL Wrocław LTT

Niezapłacone

384. Sałata Roman - KW / M40 POL Świebodzice Bike Team TeMMPo Wałbrzych

Zapłacone

385. Sawicki Bartosz - KW / M50 POL Konary

Niezapłacone

386. Seiffert Paweł - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

387. Sempik Robert - KW / M45 POL Wrocław PRO-RUN WROCŁAW

Zapłacone

388. Seo Jeongeon - KW / M50 KOR Wroclaw

Zapłacone

389. Shulha Kostiantyn - KW / M18 POL Wrocław

Niezapłacone

390. Sieczka Witek - PRO / M POL Wilków Amator

Niezapłacone

391. Sieradzan Grzegorz - KW / M40 POL Oleśnica Oleśnicka Grupa Triathlonowa

Niezapłacone

392. Sieradzki Rafał - KW / M40 POL Wrocław Triathlon Club Wrocłw

Niezapłacone

393. Sipurzyński Marcin - KW / M35 POL Wrocław Tmteam

Zapłacone

394. Skoornik Wojti - KW / M35 POL Wrocław Equal Properties

Zapłacone

395. Skóra Katarzyna - KW / K40 POL Wrocław Litwin Triathlon Team

Zapłacone

396. Skóra Tomasz - KW / M45 POL Wrocław Litwin Triathlon Team

Zapłacone

397. Skorupski Szymon - KW / M30 POL Biedrzychów/strzelin/wrocław KURACJUSZE

Zapłacone

398. Skrouba Piotr - KW / M40 POL Wrocław

Zapłacone

399. Skrzypek Krzysztof - KW / M40 POL Katowice

Niezapłacone

400. Skudlarski Jakub - KW / M25 POL Wrocław Pro-Run Wrocław

Zapłacone

401. Skudlarski Kamil - KW / M55 POL Wrocław Pro-Run Wrocław

Zapłacone

402. Służenko Agata - KW / K35 POL Głogów Team Sport Górski

Zapłacone

403. Śmietana Marcin - KW / M40 POL Wrocław TMTeam

Niezapłacone

404. Smolara Krzysztof - KW / M40 POL Wińsko Haste Team

Zapłacone

405. Sobczak Maciek - KW / M30 POL Wrocław viessmann

Zapłacone

406. Sobczuk Kacper - KW / M25 POL Wrocław FitStyle Team

Niezapłacone

407. Sokołowski Grzegorz - KW / M30 POL Brzeg Polaris

Zapłacone

408. Sowa Robert - KW / M35 POL Wrocław

Niezapłacone

409. Średziński Łukasz - KW / M40 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

410. Średzki Wojciech - KW / M40 POL Wrocław

Niezapłacone

411. Środa Michał - KW / M30 POL Trzebnica TMTeam

Zapłacone

412. Sroka Michał - KW / M35 POL Wrocław TMTeam

Niezapłacone

413. Stachowski Wojciech - KW / M40 POL Gliwice

Zapłacone

414. Stanek Dawid - KW / M25 POL Inowrocław

Zapłacone

415. Stanek Marek - KW / M35 POL Namyslow

Zapłacone

416. Stermach Irek - KW / M55 POL Wrocław

Niezapłacone

417. Stodolnik Mariusz - KW / M45 POL Wroclaw Atlas Next Step

Niezapłacone

418. Strącała Paweł - KW / M25 POL Gliwice

Zapłacone

419. Studniarek Paweł - KW / M55 POL Jeżów Sudecki JustSwim

Niezapłacone

420. Suchy Przemek - KW / M40 POL Piskorzówek TMTEAM

Zapłacone

421. Suszko Bartlomiej - KW / M45 POL Wroclaw

Zapłacone

422. Świątek Wojciech - KW / M30 POL Łódź

Zapłacone

423. Świder Paweł - KW / M30 POL Wróblowice Voestalpine

Zapłacone

424. Świeboda Marek - KW / M35 POL Sokolowice Gvt

Zapłacone

425. Świeboda Marek - KW / M35 POL Sokołowice

Niezapłacone

426. Święcicki Piotr - KW / M35 POL Świdnica

Niezapłacone

427. Święcki Szymon - KW / M30 POL Wrocław

Niezapłacone

428. Świerczewski Piotr - KW / M45 POL Smolec

Zapłacone

429. Szaniewski Mirosław - KW / M45 POL Jelenia Góra biegamdlazdrowia.pl

Zapłacone

430. Szczepański Dariusz - KW / M50 POL Mikołów

Zapłacone

431. Szczęsny Filip - KW / M40 POL Wrocław GVT

Zapłacone

432. Szelerski Piotrek - KW / M30 POL Oleśnica Oleśnicka Grupa Triathlonowa

Niezapłacone

433. Szmigiel Tomasz - KW / M35 POL Wrocław #TriLikeMe

Zapłacone

434. Szostek Łukasz - KW / M40 POL Żary Żary Triathlon Team

Niezapłacone

435. Szott Maciej - KW / M30 POL Wrocław Luxon LED

Zapłacone

436. Szpecht Marta - KW / K30 POL Wrocław

Zapłacone

437. Szpetecki Maciej - KW / M40 POL Wrocław

Zapłacone

438. Szpocińska Sylwia - KW / K35 POL Wrocław Gt Rat

Zapłacone

439. Szubert Wojciech - KW / M40 POL Wrocław

Zapłacone

440. Szuszkiewicz Tomasz - KW / M45 POL Wrocław

Niezapłacone

441. Szuter Apolinary - KW / M35 POL Bolesławiec

Niezapłacone

442. Szydło Agata - KW / K50 POL Ligota Piękna GT RAT

Zapłacone

443. Szydło Izabela - KW / K18 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

444. Szymkowiak Rafał - KW / M40 POL Wielka Lipa Amator

Zapłacone

445. Szyporta Waldemar - KW / M45 POL Namysłów ActivRun Namysłów

Niezapłacone

446. Till Konrad - KW / M25 POL Wrocław

Zapłacone

447. Tkaczew Paweł - KW / M40 POL Oborniki Śląskie Oborygeni

Niezapłacone

448. Tochowicz Kasper - PRO / M POL Goleszów Triwise

Niezapłacone

449. Tokarski Tomasz Łukasz - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

450. Tomasiczek Piotr - KW / M50 POL Biestrzyków GVT

Zapłacone

451. Uczestnik anonimowy - KW / K25 POL Wroclaw

Zapłacone

452. Tomaszewska Joanna - KW / K35 POL Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

453. Tomaszewski Marcin - KW / M35 POL Jelcz Jelcz Triathlon Project

Niezapłacone

454. Tomaszewski Mateusz - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

455. Tomczak Piotr - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

456. Triathlon Mariusz - KW / M40 POL Dańczów

Niezapłacone

457. Triathlonsport Bartek - KW / M25 POL Oleśnica Oleśnica Grupa Triahtlonowa

Zapłacone

458. Trojan Arkadiusz - KW / M45 POL Wrocław

Niezapłacone

459. Trudzinski Norbert - KW / M45 POL Świebodzin Neosport.pl SGB Pogoń Triathlon Świebodzin

Niezapłacone

460. Trzciński Jakub - KW / M18 POL Warszawa

Zapłacone

461. Tulikowski Mariusz - KW / M35 POL Dobrzykowice smartgroup.eu

Zapłacone

462. Tulinski Marcin - KW / M40 POL Sroda Slaska

Zapłacone

463. Twardy Paweł - KW / M35 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

464. Tyszkowski Mateusz - KW / M30 POL Wrocław

Niezapłacone

465. Urban Krzysztof - KW / M35 POL Warszawa TRICLUB

Zapłacone

466. Visentin Eric - KW / M40 POL Wrocław Ciclismo Wrocław

Zapłacone

467. Wagemann Łukasz - KW / M40 POL Kobierzyce gvt bmc

Zapłacone

468. Waleńska Ewa - KW / K40 POL Wrocław NOA

Niezapłacone

469. Walkowiak Dariusz - KW / M35 POL Wrocław energiaport.pl

Zapłacone

470. Warchulski Marek - KW / M45 POL Wilkszyn FitStyle Team

Niezapłacone

471. Wardziński Bartłomiej - KW / M25 POL Wrocław

Zapłacone

472. Wasielewski Mateusz - KW / M25 POL Milikowice

Niezapłacone

473. Wawryk Rafał - KW / M40 POL Wrocław Wrocław Maraton Team

Niezapłacone

474. Wawrzyniak Bogusław - KW / M50 POL Gorzyce Wielkie Wieloboista Ostrów

Niezapłacone

475. Uczestnik anonimowy - KW / M45 POL Wroclaw SCC Berlin Triathlon

Niezapłacone

476. Weglewski Bartłomiej - KW / M40 POL Milkow Carbonoski

Niezapłacone

477. Widlarz Sebastian - KW / M40 POL Wadowice Bigos Team

Niezapłacone

478. Więckowski Wiktor - KW / M30 POL Kielce

Zapłacone

479. Wielgus Isabela - KW / K35 POL Wrocław 3M Triathlon Team

Zapłacone

480. Wiercigroch Krzysztof - KW / M30 POL Nysa

Zapłacone

481. Wierzba Krzysztof - PRO / M POL Bieruń

Niezapłacone

482. Wilk Czesław - KW / M60 POL Węgrów PRO -RUN WROCŁAW

Niezapłacone

483. Wilk Dariusz - KW / M45 POL Wrocław Msport

Zapłacone

484. Wilk Piotr - KW / M45 POL Kiełczów MSport Team

Niezapłacone

485. Wilkowiecki Robert - PRO / M POL Wysoka GVT BMC

Niezapłacone

486. Wiśniewski Paweł - KW / M30 POL Wrocław WKS Śląsk Wrocław

Zapłacone

487. Wiśniewski Tomasz - KW / M30 POL Wrocław GVT

Zapłacone

488. Witka Tomasz - KW / M30 POL Święta Katarzyna

Niezapłacone

489. Wlaźlak Paweł - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

490. Włochowicz Krystian - KW / M30 POL Sosnowiec

Niezapłacone

491. Wnuk Janusz - KW / M25 POL Milicz

Zapłacone

492. Wodecki Bartosz - KW / M35 POL Opole Gt kona

Zapłacone

493. Wojciech Wojciech - KW / M40 POL Legnica

Niezapłacone

494. Wójcik Damian - KW / M45 POL Darłowo Runnerswalde Darłowo

Niezapłacone

495. Wójcik Michał - KW / M30 POL Wrocław voestalpine

Zapłacone

496. Wójcik Michał - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

497. Wójcik Robert - KW / M35 POL Wroclaw NOA

Zapłacone

498. Wójcik Tomasz - KW / M30 POL Gliwice FDG S.A.

Niezapłacone

499. Wojdyła Karolina - KW / K35 POL Wroclaw Aperol Team

Zapłacone

500. Wojdyła Michał - KW / M35 POL Wrocław Triclub

Zapłacone

501. Uczestnik anonimowy - KW / M35 POL Janików TMTeam

Niezapłacone

502. Wojtyło Michał - KW / M35 POL Wrocław GT RAT / Viessmann

Niezapłacone

503. Wojtyło Olimpia - KW / K35 POL Wrocław GT RAT

Niezapłacone

504. Woskowska Magdalena - KW / K35 POL Racibórz RAFAKO TriTeam

Niezapłacone

505. Woziwodzki Filip - KW / M45 POL Wrocław Non Iron

Niezapłacone

506. Woźniak Dariusz - KW / M45 POL Ostrów Wielkopolski BS WOŹNIAK

Zapłacone

507. Woźniak Maciej - KW / M50 POL Oława

Niezapłacone

508. Woźnicki Piotr - KW / M40 POL Oświęcim UKP Unia Oświęcim

Niezapłacone

509. Wrobel Daniel - KW / M30 POL Bestwinka

Zapłacone

510. Wróbel Marcin - KW / M40 POL Wysoka MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM

Niezapłacone

511. Wronski Tomasz - KW / M40 POL Wroclaw Viessmann R&D Wroclaw

Niezapłacone

512. Wrzeszcz Mariusz - KW / M25 POL Sobótka TMTeam/VACO

Zapłacone

513. Yaroshevska Yuliia - KW / K18 UKR Dnipro DNIPRO

Niezapłacone

514. Yevtushenko Karyna - KW / K18 UKR Dnipro DNIPRO

Niezapłacone

515. Zadka Paweł - KW / M30 POL Syców i-sport

Zapłacone

516. Zag Maciek - KW / M35 POL Wrocław

Niezapłacone

517. Zając Krzysztof - KW / M30 POL Dębno Tricarbon.pl

Niezapłacone

518. Zaklińska Katarzyna - KW / K40 POL Gliwice

Zapłacone

519. Żakowski Krzysztof - KW / M25 POL Wrocław Balluff Running Team

Zapłacone

520. Zaleśny Mateusz - KW / M30 POL Leszno TAKT

Zapłacone

521. Zalewski Igor - KW / M25 POL Wrocław TRIATHLON CLUB WROCŁAW

Niezapłacone

522. Załubski Jacek - KW / M30 POL Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

523. Zamarlik Tomasz - KW / M35 POL Szczecin Tieto Poland

Zapłacone

524. Zatoń Cezary - KW / M35 POL Wrocław TriActiv

Niezapłacone

525. Zatoński Tomasz - KW / M45 POL Wroclaw #BUMWRO

Niezapłacone

526. Zatoński Zbigniew - KW / M40 POL Lublin Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe

Zapłacone

527. Zawadzki Marcin - KW / M35 POL Wrocław

Zapłacone

528. Zawadzki Paweł - KW / M30 POL Wrocław CLINICO MEDICAL

Niezapłacone

529. Zbroja Krzysztof - KW / M25 POL Wrocław

Zapłacone

530. Zdrzałka Tomasz - KW / M35 POL Psary

Zapłacone

531. Zgarda Jacek - KW / M40 POL Kalisz TMTeam

Zapłacone

532. Zielenkiewicz Marcin - KW / M35 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

533. Ziemblicki Bartosz - KW / M35 POL Biestrzyków Gaper Finch

Zapłacone

534. Żółtowski Krzysztof - KW / M60 POL Wrocław -

Zapłacone

535. Żurkowski Daniel - KW / M30 POL Baborów GT RAT

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU