17. Potworny Bieg Zimowy

Rybnik, Polska
11.02.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Artim Radek 31 BP10 / M CZE Ludgerovice Bkudgeřovice

Niezapłacone

2. Badura Adam 212 B10 / M40 POL Marklowice Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

3. Bardasevsky Lubomir 86 B10 / M50 CZE Ludgerovice Bk Ludgerovice

Niezapłacone

4. Bednorz Kamil 231 B10 / M20 POL Rybnik 1995

Niezapłacone

5. Bejnarowicz Karolina 183 B5 / K20 POL Radlin Jadymy Durś

Niezapłacone

6. Benisz Wojciech 75 B5 / M30 POL Tarnowskie Góry Brt/ Srebrne Miasto Tarnowskie Góry

Niezapłacone

7. Bialik Artur 146 B10 / M30 POL Katowice Nie-E

Niezapłacone

8. Biela Grzegorz 200 B10 / M30 POL Zawada Gibke Gizdy

Niezapłacone

9. Bigos Grzegorz 48 B10 / M30 POL Jaworzno Grammi

Niezapłacone

10. Blanik Marek 193 B10 / M30 POL Radlin Radlin

Niezapłacone

11. Bouayad Sami 228 B10 / M30 POL Rybnik

Niezapłacone

12. Bralich Justyna 29 NW5 / K30 POL Stanowice

Niezapłacone

13. Brandys Aneta 245 BP5 / K POL Tychy Parkrun Tychy

Niezapłacone

14. Brauner Wojciech 130 B10 / M30 POL Rydułtowy Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

15. Brychcy Wioleta 106 B10 / K40 POL Gliwice Akmb Pędziwiatr Gliwice

Niezapłacone

16. Bućkowski Kamil 265 B10 / M20 POL Radlin

Niezapłacone

17. Burda Marcin 83 B10 / M40 POL Żory Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

18. Cempulik-Łakomska Agnieszka 162 NW5 / K40 POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

19. Chmielarz Michał 50 B10 / M40 POL Rybnik Twój Serwis

Niezapłacone

20. Chomiuk Patryk 181 B10 / M20 POL Rybnik Decathlon Rybnik

Niezapłacone

21. Chrapkiewicz Michał 248 B10 / M30 POL Cieszyn Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

22. Cichocki Łukasz 84 B10 / M30 POL Stanowice Cichy Team

Niezapłacone

23. Czarnota Leszek 133 B10 / M40 POL Marklowice

Niezapłacone

24. Czekaj Justyna 65 B10 / K20 POL Kędzierzyn-Koźle Antonteam

Niezapłacone

25. Czernicka Magdalena 2 B10 / K30 POL Zwonowice Inżynieria Biegania

Niezapłacone

26. Czerwiński Michał 57 B10 / M30 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

27. Czyrnek Dariusz 40 B5 / M40 POL Rybnik

Niezapłacone

28. Czyrnek Ewa 41 B5 / K40 POL Rybnik

Niezapłacone

29. Dąbrowski Andrzej 134 B10 / M50 POL Rybnik

Niezapłacone

30. Damec Aleksander 217 B10 / M40 POL Rybnik Ochajorun & Friends

Niezapłacone

31. Damięcka Magda 107 B5 / K30 POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Niezapłacone

32. De Sas Topolnicki Michał 257 NW5 / M30 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

33. Delong Sebastian 240 B10 / M40 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Niezapłacone

34. Drążek Beata 34 B5 / K40 POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

35. Drążek Zdzisław 35 B5 / M50 POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

36. Drzęźla Szymon 22 B5 / M20 POL Rybnik-Kamień Osp Kamień

Niezapłacone

37. Dudzik Henryk 243 NW5 / M50 POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Niezapłacone

38. Dziubak Janusz 92 NW5 / M50 POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Niezapłacone

39. Feliksiewicz Iwona 258 BP10 / K POL Radziszów Sajo Team

Niezapłacone

40. Florecki Andrzej 62 B10 / M60 POL Gliwice Akmb Pędziwiatr Gliwice

Niezapłacone

41. Florkiewicz Jakub 221 B10 / M16 POL Sosnowiec

Niezapłacone

42. Florkiewicz Sławomir 205 B10 / M50 POL Sosnowiec

Niezapłacone

43. Fojcik Gabriela 269 NW5 / K50 POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Niezapłacone

44. Fojcik Piotr 270 NW5 / M50 POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Niezapłacone

45. Fojcik Piotr 171 B10 / M40 POL Gaszowice

Niezapłacone

46. Gajewski Jacek 191 B10 / M50 POL Gliwice

Niezapłacone

47. Gamza Mariusz 239 B10 / M30 POL Czerwionka Leszczyny

Niezapłacone

48. Gąsior Katarzyna 103 B5 / K20 POL Pawłowice

Niezapłacone

49. Gąsior Marzena 104 B5 / K20 POL Pawłowice

Niezapłacone

50. Gawełczyk Maria 39 NW5 / K60 POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Niezapłacone

51. Gawełczyk Marta 247 B10 / K30 POL Żory Ce Progress

Niezapłacone

52. Gawenda Jozef 281 B10 / M30 POL Raciborz

Niezapłacone

53. Gembala Eugeniusz 69 NW5 / M50 POL Bełk

Niezapłacone

54. Gembala Violetta 68 NW5 / K50 POL Bełk

Niezapłacone

55. Gerle-Kotula Anna 267 NW5 / K30 POL Katowice Unia Miast

Niezapłacone

56. Głuszak Adam 85 B10 / M30 POL Rybnik

Niezapłacone

57. Gogolin Anna 226 B5 / K30 POL Zabrze Parkrun Katowice

Niezapłacone

58. Gogolin Jerzy 224 B5 / M70 POL Zabrze Parkrun Katowice

Niezapłacone

59. Górecka Iwona 135 B10 / K30 POL Rybnik

Niezapłacone

60. Górecki Adam 53 B10 / M20 POL Racibórz Team Marudy

Niezapłacone

61. Górecki Grzegorz 43 B10 / M40 POL Rybnik

Niezapłacone

62. Górny Mirosław 232 BP5 / M POL Bielsko-Biała Nutrend Team

Niezapłacone

63. Górski Michał 129 B10 / M20 POL Racibórz

Niezapłacone

64. Gruczelak Seweryn 283 B5 / M30 POL Rybnik Nordbike

Niezapłacone

65. Grycman Kazimierz 262 B10 / M40 POL Ciechowice 1972

Niezapłacone

66. Grzegorzyca Damian 87 B5 / M40 POL Rybnik Goodman

Niezapłacone

67. Grzywa Bogdan 156 NW5 / M50 POL Czyzowice

Niezapłacone

68. Gucik Piotr 220 B10 / M30 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Niezapłacone

69. Gwioździk Justyna 213 B5 / K20 POL Rybnik

Niezapłacone

70. Gwiożdzik Michał 145 B10 / M30 POL Rybnik Jadymy Durś

Niezapłacone

71. Hałas Marcin 152 B5 / M30 POL Czechowice-Dziedzice

Niezapłacone

72. Hanke Dominika 77 B10 / K40 POL Rybnik

Niezapłacone

73. Hartig David 176 B10 / M40 CZE Petrzvald Burik Running Team

Niezapłacone

74. Hejna Artur 24 B10 / M40 POL Radlin Radlinioki W Biegu

Niezapłacone

75. Hejna Izabela 23 B10 / K40 POL Radlin Radlinioki W Biegu

Niezapłacone

76. Heliosz Wojciech 88 B10 / M30 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

77. Henel Martin 160 B5 / M16 POL Knurów

Niezapłacone

78. Herliczka Dominik 274 B5 / M10 POL Gliwice Aml-Fly Team

Niezapłacone

79. Herliczka Oliwier 275 B5 / M0 POL Gliwice Aml-Fly Team

Niezapłacone

80. Herliczka Renata 272 B5 / K30 POL Gliwice Aml-Fly Team

Niezapłacone

81. Herliczka Szymon 276 B5 / M0 POL Gliwice Aml-Fly Team

Niezapłacone

82. Herliczka Tomasz 273 B5 / M40 POL Gliwice Aml-Fly Team

Niezapłacone

83. Holona Wojciech 105 B10 / M50 POL Rybnik Opel Active Team

Niezapłacone

84. Hudeczek Pavel 30 B10 / M50 CZE Opava Bk Ludgeřovice

Niezapłacone

85. Ignac Paweł 264 B10 / M30 POL Racibórz Inżynieria Biegania / Drużyna Szpiku

Niezapłacone

86. Jachym Arkadiusz 208 B10 / M30 POL Gliwice Socios Silesia

Niezapłacone

87. Jakubiak Dawid 28 B5 / M30 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Niezapłacone

88. Janeta Dawid 206 B10 / M30 POL Skrzyszów

Niezapłacone

89. Janicki Krzysztof 203 B10 / M40 POL Jastrzębie Zdrój

Niezapłacone

90. Janowska Michalina 260 B10 / K30 POL Rybnik Inżynieria Biegania

Niezapłacone

91. Jasiński Michał 170 NW5 / M30 POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Niezapłacone

92. Jaworek Monika 169 B10 / K30 POL Rydułtowy

Niezapłacone

93. Jędrzejewski Tadeusz 184 B10 / M60 POL Katowice

Niezapłacone

94. Jurkowski Łukasz 230 B10 / M30 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

95. Jurowicz Mariusz 123 B10 / M20 POL Katowice

Niezapłacone

96. Kajstura Tomasz 127 B10 / M30 POL Rybnik

Niezapłacone

97. Kawarski Jarosław 192 B5 / M30 POL Rybnik Hajer Z Jankowic

Niezapłacone

98. Klepczyńska Sabina 45 B10 / K40 POL Rybnik

Niezapłacone

99. Klimek Radosław 8 B10 / M20 POL Wodzisław Śląski Ks.m.e.t.a

Niezapłacone

100. Koczar Franciszek 78 B5 / M10 POL Rybnik

Niezapłacone

101. Koczar Paulina 79 B5 / K20 POL Rybnik

Niezapłacone

102. Koczot Bartłomiej 10 B5 / M20 POL Czerwionka-Leszczyny Luxtorpeda Czerwionka

Niezapłacone

103. Kołek Michał 196 B10 / M30 POL Przyrów

Niezapłacone

104. Korzusznik Piotr 144 B10 / M60 POL Czerwionka-Leszczyny Luxtorpeda Czerwionka

Niezapłacone

105. Kotowska Karolina 21 NW5 / K30 POL Gliwice Etisoft Running Team

Niezapłacone

106. Kotula Jakub 268 NW5 / M30 POL Katowice Unia Miast

Niezapłacone

107. Kowalska Dorota 252 B5 / K50 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

108. Kowalska-Tarantowicz Joanna 46 B10 / K30 POL Rybnik

Niezapłacone

109. Kowalski Jan 110 B10 / M40 POL Warszawa Fundacja Fabryka Sportu

Niezapłacone

110. Kowalski Rafał 126 B10 / M30 POL Rybnik Csk-Partner.pl

Niezapłacone

111. Kowalski Robert 253 B10 / M50 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

112. Kowlaski Jan 148 B10 / M30 POL Byt Ds

Niezapłacone

113. Kozioł Damian 42 B10 / M30 POL Radlin Radlinioki W Biegu

Niezapłacone

114. Krause Dariusz 25 B10 / M40 POL Radlin Radlinioki W Biegu

Niezapłacone

115. Krause Sylwia 26 B10 / K40 POL Radlin Radlinioki W Biegu

Niezapłacone

116. Kretek Krzysztof 246 BP10 / M POL Żory Ce Progress Żory

Niezapłacone

117. Krzaczek Aleksandra 19 B10 / K40 POL Radlin Radlinioki W Biegu

Niezapłacone

118. Kuciel Robert 80 B10 / M30 POL Bolęcin Running Bolęcin

Niezapłacone

119. Kuczok Mirosław 178 B10 / M40 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski/ Maratony Polskie

Niezapłacone

120. Kulesza Łukasz 237 B10 / M30 POL Rybnik

Niezapłacone

121. Kunat Jaroslaw 198 B10 / M40 POL Rybnik -

Niezapłacone

122. Kurek Adam 154 B5 / M30 POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

123. Kurek Beata 155 B10 / K30 POL Siemianowice Śląskie Silesia Runners Club

Niezapłacone

124. Kurpet Zygmunt 49 NW5 / M60 POL Jastrzębie-Zdrój Wolny Strzelec

Niezapłacone

125. Kuryło Dorota 38 B5 / K50 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

126. Kuryło Zenon 37 B10 / M50 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

127. Kusidło Mariusz 108 B10 / M30 POL Racibórz Eko Okna Runners

Niezapłacone

128. Kwiatkowski Wacław 150 B10 / M30 POL Bielsko-Biała Decathlon Bielsko-Biała

Niezapłacone

129. Kwiecień-Wrzosek Katarzyna 236 B5 / K20 POL Rybnik Inżynieria Biegania

Niezapłacone

130. Lampart Marta 173 B5 / K30 POL Kraków

Niezapłacone

131. Leonarski Tomasz 254 B10 / M30 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa "pędzimy Razem"

Niezapłacone

132. Lepiarczyk Joanna 147 B10 / K30 POL Rybnik Nie-E

Niezapłacone

133. Lesik Krzysztof 187 B10 / M40 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

134. Lis Mariusz 284 B10 / M40 POL Sosnowiec Magneti Marelli Poland

Niezapłacone

135. Lokaj Szczepan 60 B10 / M20 POL Szczerbice

Niezapłacone

136. Lubas Kalina 261 B10 / K20 POL Tąpkowice

Niezapłacone

137. Lubszczyk Justyna 182 B10 / K20 POL Żory Inter Rope Team

Niezapłacone

138. Lubszczyk Krystian 210 B10 / M20 POL Swierklany Inter Rope

Niezapłacone

139. Łabno Krzysztof 216 B5 / M20 POL Zawada Rysianka Team

Niezapłacone

140. Łakomska Michalina 163 NW5 / K16 POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

141. Łakomski Marcin 161 B10 / M40 POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

142. Łatka Marek 174 B10 / M40 POL Rudziczka

Niezapłacone

143. Łuszcz Konrad 251 B5 / M20 POL Będzin Brak

Niezapłacone

144. Magoń Marcin 56 B5 / M40 POL Rybnik Amator

Niezapłacone

145. Makowski Jan 225 NW5 / M50 POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Niezapłacone

146. Malinowski Przemek 119 B5 / M40 POL Rybnik

Niezapłacone

147. Marek Robert 100 B10 / M40 POL Gliwice Biuro Finansowo-Handlowe Profes Lex Sc R.marek,g.rataj,m.wysoczański-Jankowicz

Niezapłacone

148. Marek-Wróbel Edyta 121 B10 / K60 POL Rybnik

Niezapłacone

149. Masłowski Piotr 180 B10 / M40 POL Rybnik

Niezapłacone

150. Matykiewicz Marek 211 B5 / M50 POL Pogwizdów Lichota Team

Niezapłacone

151. Mazurek Grzegorz 27 B10 / M40 POL Ustroń

Niezapłacone

152. Mekin Wiesław 76 B10 / M60 POL

Niezapłacone

153. Miczek Michał 218 BP5 / M POL Racibórz Eko-Okna Runners

Niezapłacone

154. Mieszczak Marcin 109 B10 / M20 POL Żywiec Decathlon Bielsko-Biała

Niezapłacone

155. Młyńczak Jakub 117 B10 / M16 POL Gliwice

Niezapłacone

156. Młyńczak Piotr 118 B10 / M40 POL Gliwice

Niezapłacone

157. Mochnacz Patryk 202 B10 / M30 POL Jastrzębie-Zdrój

Niezapłacone

158. Mrozek Karolina 102 B5 / K20 POL Rybnik

Niezapłacone

159. Muras Dawid 94 B5 / M16 POL Rybnik

Niezapłacone

160. Myśliwiec Barbara 175 B5 / K20 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Niezapłacone

161. Niechwiejczyk Piotr 278 NW5 / M40 POL Świętochłowice Opel Active Team

Niezapłacone

162. Noga Krystian 128 B10 / M30 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

163. Novakova Aneta 115 B10 / K30 CZE Markvartovice Bk Ludgerovice

Niezapłacone

164. Nowrotek Roman 58 NW5 / M60 POL Cieszyn Unia Miast

Niezapłacone

165. Oberaj Katarzyna 280 B5 / K30 POL Rybnik

Niezapłacone

166. Ochman Rafał 242 B10 / M30 POL Gliwice Opel Active Team

Niezapłacone

167. Ojcowicz Marcin 44 B10 / M40 POL Rybnik

Niezapłacone

168. Oślizło Marek 124 B5 / M20 POL Skrzyszów Niezrzeszony

Niezapłacone

169. Oślizło Mateusz 229 B5 / M20 POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

170. Oślizło Tomasz 227 B10 / M30 POL Gorzyce Xrunners

Niezapłacone

171. Palik Jakub 116 B10 / M30 POL Ruda Śląska

Niezapłacone

172. Partyka Teresa 125 NW5 / K50 POL Brzeg Wesoły Borsuk Team

Niezapłacone

173. Parzych Katarzyna 112 B10 / K40 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pądzimy Razem

Niezapłacone

174. Pasławska Katarzyna 149 B10 / K40 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Niezapłacone

175. Petryna Bartosz 215 B5 / M30 POL Rybnik Incognito Runners

Niezapłacone

176. Pfeifer Dariusz 54 B10 / M50 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

177. Piela Stanisław 101 B10 / M30 POL Cięcina

Niezapłacone

178. Pilch Marek 214 B10 / M60 POL Kraków Głos Seniora

Niezapłacone

179. Pilszak Krystian 282 NW5 / M60 POL Raciborz

Niezapłacone

180. Pingielska Małgorzata 17 B10 / K40 POL Radlin Radlinioki W Biegu

Niezapłacone

181. Piotrowska Krystyna 93 NW5 / K60 POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Niezapłacone

182. Pipiro Grażyna 188 B5 / K60 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Niezapłacone

183. Pipiro Grzegorz 190 NW5 / M60 POL Jastrzębie-Zdrój Zespół Szkół Nr.2

Niezapłacone

184. Piskorz Agnieszka 15 B5 / K30 POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem

Niezapłacone

185. Piszczan Mirosław 113 NW5 / M40 POL Syrynia Syrynia-Nowy Świat

Niezapłacone

186. Popek Martin 66 B10 / M40 CZE Ludgerovice Bk Ludgeřovice

Niezapłacone

187. Pospisil Petr 277 B5 / M30 CZE Otice

Niezapłacone

188. Przesdzienk Adam 9 B10 / M40 POL Rybnik Sbd Energetyk

Niezapłacone

189. Przybyła Mateusz 16 B10 / M20 POL Czerwionka-Leszczyny Luxtorpeda Czerwionka

Niezapłacone

190. Puchała Piotr 1 B10 / M40 POL Wilcza Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

191. Puchała Wiktor 70 B5 / M10 POL Wilcza Lks Wilki Wilcza

Niezapłacone

192. Pudełko Dariusz 71 BP10 / M POL Kozłów Opel Activ Team

Niezapłacone

193. Pukocz Paweł 235 B5 / M30 POL Orzesze

Niezapłacone

194. Purczyński Jan 204 B10 / M50 POL Pyskowice

Niezapłacone

195. Puścizna Pawel 137 B10 / M50 POL Gorlice Saint-Gobain Squad

Niezapłacone

196. Pytel Janusz 195 B10 / M60 POL Sosnowiec Biegacz Górski Sosnowiec

Niezapłacone

197. Raczkowiak Magdalena 96 B10 / K40 POL Rybnik

Niezapłacone

198. Rafalski Damian 95 B5 / M30 POL Zabrze

Niezapłacone

199. Rakoczy Rafał 142 B10 / M30 POL Tychy Youngmedia

Niezapłacone

200. Ratajczak Dariusz 14 B10 / M40 POL Czerwionka-Leszczyny

Niezapłacone

201. Reclik Jacek 179 B5 / M40 POL Rybnik Decathlon Rybnik

Niezapłacone

202. Rigol Wojciech 143 BP5 / M POL Żory

Niezapłacone

203. Roczkowski Artur 6 BP10 / M POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

204. Różak Alicja 120 B5 / K30 POL Radlin

Niezapłacone

205. Różewicz Dariusz 138 NW5 / M50 POL Tychy Pance

Niezapłacone

206. Różewicz Ewa 139 NW5 / K50 POL Tychy Pance

Niezapłacone

207. Rzeszowski Arek 81 B10 / M40 POL Racibórz Eko Okna Runners

Niezapłacone

208. Sandomierska Anita 234 B5 / K30 POL Rybnik Pani

Niezapłacone

209. Sanecznik Michał 167 B10 / M30 POL Czyżowice K.s. Meta

Niezapłacone

210. Sbeczka Rafał 241 B5 / M20 POL Tworków Easy Run Racibórz

Niezapłacone

211. Schelski Jacek 172 B10 / M30 POL Bytom Metal Płynie W Żyłach

Niezapłacone

212. Sekta Sylwia 153 B10 / K30 POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

213. Serwotka Jan 164 NW5 / M60 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

214. Sieniawska Janina 165 B5 / K60 POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

215. Sitko Adam 12 B10 / M40 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

216. Skiba Maciej 89 B10 / M30 POL Rybnik

Niezapłacone

217. Skowrońska Hanna 132 B5 / K40 POL Szczerbice Spokorun

Niezapłacone

218. Skowroński Mariusz 131 B10 / M50 POL Szczerbice Spokorun

Niezapłacone

219. Skrabel Mateusz 114 B10 / M20 POL Rybnik

Niezapłacone

220. Skrzyński Janusz 18 B10 / M30 POL Rybnik

Niezapłacone

221. Słupianek Paweł 255 NW5 / M30 POL Katowice Lecymy Durś

Niezapłacone

222. Słupik Tomasz 52 B10 / M40 POL Bełk Eltoms

Niezapłacone

223. Sobczyk Gabriela 97 B10 / K40 POL Racibórz Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

224. Sobczyk Grześ 98 B5 / M10 POL Racibórz Racibórz

Niezapłacone

225. Sobotka Dominika 136 B5 / K30 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Niezapłacone

226. Soska Michał 168 B10 / M30 POL Wisła

Niezapłacone

227. Spionkowski Samuś 67 B5 / M30 POL Rydułtowy

Niezapłacone

228. Stachowski Ireneusz 141 BP10 / M POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski & Monsun Sport

Niezapłacone

229. Stańczak Józef 219 B10 / M60 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

230. Staszewski Henryk 238 B5 / M60 POL Chorzów Gibkie Szwaje

Niezapłacone

231. Stawarczyk Anna 4 BP5 / K POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

232. Stawarczyk Kamil 63 B5 / M10 POL Rybnik Szkoła Podstawowa Nr.15 Rybnik

Niezapłacone

233. Stawarczyk Krystian 3 B5 / M40 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

234. Stolarczyk Zuzanna 59 B10 / K30 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Niezapłacone

235. Strzelczyk Andrzej 73 B10 / M60 POL Pyskowice

Niezapłacone

236. Sulkowski Arkadiusz 159 B10 / M40 POL Knurów

Niezapłacone

237. Surman Aleksandra 186 NW5 / K60 POL Rybnik

Niezapłacone

238. Surman Krzysztof 185 B10 / M60 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

239. Syrewicz Sylwia 244 B10 / K20 POL Zebrzydowice

Niezapłacone

240. Szajer Jadwiga 20 NW5 / K60 POL Rybnik Rybnicki Klub

Niezapłacone

241. Szałaśny Piotr 259 BP10 / M POL Kobiór Testyoutdoorowe.pl

Niezapłacone

242. Szałek Dawid 207 B10 / M20 POL Syrynia

Niezapłacone

243. Szefer Michał 99 B10 / M20 POL Rydułtowy

Niezapłacone

244. Szojda Marcin 209 B10 / M30 POL Mikołów Ks Degenerat

Niezapłacone

245. Szukalska Małgorzata 111 NW5 / K60 POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Niezapłacone

246. Szulik Piotr 55 B10 / M20 POL Rybnik Jadymy Durś

Niezapłacone

247. Szweblik Monika 90 BP5 / K POL Zabrze

Niezapłacone

248. Szymkowiak Paweł 197 B5 / M40 POL Kotlarnia

Niezapłacone

249. Szymura Grzegorz 222 B10 / M40 POL Leszczyny Leszczyny

Niezapłacone

250. Szymura Kazimierz 140 NW5 / M50 POL Rybnik

Niezapłacone

251. Szymura Wojciech 13 B10 / M40 POL Rybnik

Niezapłacone

252. Tabacki Daniel 266 B5 / M20 POL Orzesze Azs Ue Katowice

Niezapłacone

253. Taszka Julia 263 B10 / K20 POL Kornowac

Niezapłacone

254. Thomalla Bogdan 91 NW5 / M70 POL Zabrze Obr Tomchem

Niezapłacone

255. Toman Andrzej 11 B10 / M50 POL Stanowice Luxtorpeda Czerwionka

Niezapłacone

256. Urbasik Mariusz 64 B10 / M50 POL Rydułtowy

Niezapłacone

257. Wacławek Tomek 166 B5 / M20 POL Gliwice

Niezapłacone

258. Wala Andrzej 122 BP10 / M POL Bielsko-Biała Bwm

Niezapłacone

259. Wawrzak Ryszard 189 BP5 / M POL Gliwice Night Runners Gliwice

Niezapłacone

260. Wawrzaszek Anna 33 B5 / K30 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

261. Węglarczyk Krzysztof 199 B10 / M40 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

262. Wegner Jacek 7 BP10 / M POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Niezapłacone

263. Welber Michał 279 B10 / M20 POL Nowe Miasto Nad Pilicą Lacho Team

Niezapłacone

264. Więckowski Łukasz 151 B10 / M30 POL Strzelce Opolskie Panda Racing Team

Niezapłacone

265. Wielgosz Zdzisława 201 NW5 / K60 POL Rybnik Rknw

Niezapłacone

266. Wiśniewski Tomasz 36 B10 / M30 POL Jastrzębie Zdrój Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

267. Witek Judyta 157 NW5 / K30 POL Rybnik Decathlon Rybnik

Niezapłacone

268. Witek Paweł 158 BP5 / M POL Tułowice Decathlon Rybnik

Niezapłacone

269. Wojciechowska Joanna 5 B5 / K30 POL Rybnik

Niezapłacone

270. Wójcik Radosław 194 B5 / M30 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

271. Wojdat Robert 250 B10 / M30 POL Żory

Niezapłacone

272. Wojtysiak Łukasz 177 B10 / M30 POL Rybnik

Niezapłacone

273. Woźnica Robert 82 B10 / M50 POL Borucin Wkb Meta Lubliniec

Niezapłacone

274. Wrożyna Adam 47 B10 / M40 POL Rybnik

Niezapłacone

275. Zadroga Karol 249 B10 / M20 POL Jastrzębie-Zdrój

Niezapłacone

276. Zagorski Paweł 223 B10 / M40 POL Branice Kb Branice

Niezapłacone

277. Zbroszczyk Damian 74 BP5 / M POL Rybnik Husaria Race Team

Niezapłacone

278. Zemła Piotr 233 B10 / M40 POL Gliwice

Niezapłacone

279. Zięcina Lucyna 51 NW5 / K50 POL Czerwionka

Niezapłacone

280. Zielinski Rafal 32 B10 / M30 POL Jastrzebie Kb Mosir Jastrzebie

Niezapłacone

281. Zientek Michał 271 BP5 / M POL Rybnik

Niezapłacone

282. Zimny Ireneusz 61 B5 / M40 POL Rybnik

Niezapłacone

283. Zimoń Dawid 72 B10 / M20 POL Rybnik Jadymy Durś

Niezapłacone

284. Żołądź Piotr 256 B5 / M20 POL Gliwice

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU