17. Potworny Bieg Zimowy

Rybnik, Polska
11.02.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Artim Radek 31 BP10 / M CZE Ludgerovice Bkudgeřovice

Niezapłacone

Badura Adam 212 B10 / M40 POL Marklowice Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Bardasevsky Lubomir 86 B10 / M50 CZE Ludgerovice Bk Ludgerovice

Niezapłacone

Bednorz Kamil 231 B10 / M20 POL Rybnik 1995

Niezapłacone

Bejnarowicz Karolina 183 B5 / K20 POL Radlin Jadymy Durś

Niezapłacone

Benisz Wojciech 75 B5 / M30 POL Tarnowskie Góry Brt/ Srebrne Miasto Tarnowskie Góry

Niezapłacone

Bialik Artur 146 B10 / M30 POL Katowice Nie-E

Niezapłacone

Biela Grzegorz 200 B10 / M30 POL Zawada Gibke Gizdy

Niezapłacone

Bigos Grzegorz 48 B10 / M30 POL Jaworzno Grammi

Niezapłacone

Blanik Marek 193 B10 / M30 POL Radlin Radlin

Niezapłacone

Bouayad Sami 228 B10 / M30 POL Rybnik

Niezapłacone

Bralich Justyna 29 NW5 / K30 POL Stanowice

Niezapłacone

Brandys Aneta 245 BP5 / K POL Tychy Parkrun Tychy

Niezapłacone

Brauner Wojciech 130 B10 / M30 POL Rydułtowy Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Brychcy Wioleta 106 B10 / K40 POL Gliwice Akmb Pędziwiatr Gliwice

Niezapłacone

Bućkowski Kamil 265 B10 / M20 POL Radlin

Niezapłacone

Burda Marcin 83 B10 / M40 POL Żory Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

Cempulik-Łakomska Agnieszka 162 NW5 / K40 POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Chmielarz Michał 50 B10 / M40 POL Rybnik Twój Serwis

Niezapłacone

Chomiuk Patryk 181 B10 / M20 POL Rybnik Decathlon Rybnik

Niezapłacone

Chrapkiewicz Michał 248 B10 / M30 POL Cieszyn Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

Cichocki Łukasz 84 B10 / M30 POL Stanowice Cichy Team

Niezapłacone

Czarnota Leszek 133 B10 / M40 POL Marklowice

Niezapłacone

Czekaj Justyna 65 B10 / K20 POL Kędzierzyn-Koźle Antonteam

Niezapłacone

Czernicka Magdalena 2 B10 / K30 POL Zwonowice Inżynieria Biegania

Niezapłacone

Czerwiński Michał 57 B10 / M30 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

Czyrnek Dariusz 40 B5 / M40 POL Rybnik

Niezapłacone

Czyrnek Ewa 41 B5 / K40 POL Rybnik

Niezapłacone

Dąbrowski Andrzej 134 B10 / M50 POL Rybnik

Niezapłacone

Damec Aleksander 217 B10 / M40 POL Rybnik Ochajorun & Friends

Niezapłacone

Damięcka Magda 107 B5 / K30 POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Niezapłacone

De Sas Topolnicki Michał 257 NW5 / M30 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

Delong Sebastian 240 B10 / M40 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Niezapłacone

Drążek Beata 34 B5 / K40 POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Drążek Zdzisław 35 B5 / M50 POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Drzęźla Szymon 22 B5 / M20 POL Rybnik-Kamień Osp Kamień

Niezapłacone

Dudzik Henryk 243 NW5 / M50 POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Niezapłacone

Dziubak Janusz 92 NW5 / M50 POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Niezapłacone

Feliksiewicz Iwona 258 BP10 / K POL Radziszów Sajo Team

Niezapłacone

Florecki Andrzej 62 B10 / M60 POL Gliwice Akmb Pędziwiatr Gliwice

Niezapłacone

Florkiewicz Jakub 221 B10 / M16 POL Sosnowiec

Niezapłacone

Florkiewicz Sławomir 205 B10 / M50 POL Sosnowiec

Niezapłacone

Fojcik Gabriela 269 NW5 / K50 POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Niezapłacone

Fojcik Piotr 270 NW5 / M50 POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Niezapłacone

Fojcik Piotr 171 B10 / M40 POL Gaszowice

Niezapłacone

Gajewski Jacek 191 B10 / M50 POL Gliwice

Niezapłacone

Gamza Mariusz 239 B10 / M30 POL Czerwionka Leszczyny

Niezapłacone

Gąsior Katarzyna 103 B5 / K20 POL Pawłowice

Niezapłacone

Gąsior Marzena 104 B5 / K20 POL Pawłowice

Niezapłacone

Gawełczyk Maria 39 NW5 / K60 POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Niezapłacone

Gawełczyk Marta 247 B10 / K30 POL Żory Ce Progress

Niezapłacone

Gawenda Jozef 281 B10 / M30 POL Raciborz

Niezapłacone

Gembala Eugeniusz 69 NW5 / M50 POL Bełk

Niezapłacone

Gembala Violetta 68 NW5 / K50 POL Bełk

Niezapłacone

Gerle-Kotula Anna 267 NW5 / K30 POL Katowice Unia Miast

Niezapłacone

Głuszak Adam 85 B10 / M30 POL Rybnik

Niezapłacone

Gogolin Anna 226 B5 / K30 POL Zabrze Parkrun Katowice

Niezapłacone

Gogolin Jerzy 224 B5 / M70 POL Zabrze Parkrun Katowice

Niezapłacone

Górecka Iwona 135 B10 / K30 POL Rybnik

Niezapłacone

Górecki Adam 53 B10 / M20 POL Racibórz Team Marudy

Niezapłacone

Górecki Grzegorz 43 B10 / M40 POL Rybnik

Niezapłacone

Górny Mirosław 232 BP5 / M POL Bielsko-Biała Nutrend Team

Niezapłacone

Górski Michał 129 B10 / M20 POL Racibórz

Niezapłacone

Gruczelak Seweryn 283 B5 / M30 POL Rybnik Nordbike

Niezapłacone

Grycman Kazimierz 262 B10 / M40 POL Ciechowice 1972

Niezapłacone

Grzegorzyca Damian 87 B5 / M40 POL Rybnik Goodman

Niezapłacone

Grzywa Bogdan 156 NW5 / M50 POL Czyzowice

Niezapłacone

Gucik Piotr 220 B10 / M30 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Niezapłacone

Gwioździk Justyna 213 B5 / K20 POL Rybnik

Niezapłacone

Gwiożdzik Michał 145 B10 / M30 POL Rybnik Jadymy Durś

Niezapłacone

Hałas Marcin 152 B5 / M30 POL Czechowice-Dziedzice

Niezapłacone

Hanke Dominika 77 B10 / K40 POL Rybnik

Niezapłacone

Hartig David 176 B10 / M40 CZE Petrzvald Burik Running Team

Niezapłacone

Hejna Artur 24 B10 / M40 POL Radlin Radlinioki W Biegu

Niezapłacone

Hejna Izabela 23 B10 / K40 POL Radlin Radlinioki W Biegu

Niezapłacone

Heliosz Wojciech 88 B10 / M30 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Henel Martin 160 B5 / M16 POL Knurów

Niezapłacone

Herliczka Dominik 274 B5 / M10 POL Gliwice Aml-Fly Team

Niezapłacone

Herliczka Oliwier 275 B5 / M0 POL Gliwice Aml-Fly Team

Niezapłacone

Herliczka Renata 272 B5 / K30 POL Gliwice Aml-Fly Team

Niezapłacone

Herliczka Szymon 276 B5 / M0 POL Gliwice Aml-Fly Team

Niezapłacone

Herliczka Tomasz 273 B5 / M40 POL Gliwice Aml-Fly Team

Niezapłacone

Holona Wojciech 105 B10 / M50 POL Rybnik Opel Active Team

Niezapłacone

Hudeczek Pavel 30 B10 / M50 CZE Opava Bk Ludgeřovice

Niezapłacone

Ignac Paweł 264 B10 / M30 POL Racibórz Inżynieria Biegania / Drużyna Szpiku

Niezapłacone

Jachym Arkadiusz 208 B10 / M30 POL Gliwice Socios Silesia

Niezapłacone

Jakubiak Dawid 28 B5 / M30 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Niezapłacone

Janeta Dawid 206 B10 / M30 POL Skrzyszów

Niezapłacone

Janicki Krzysztof 203 B10 / M40 POL Jastrzębie Zdrój

Niezapłacone

Janowska Michalina 260 B10 / K30 POL Rybnik Inżynieria Biegania

Niezapłacone

Jasiński Michał 170 NW5 / M30 POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Niezapłacone

Jaworek Monika 169 B10 / K30 POL Rydułtowy

Niezapłacone

Jędrzejewski Tadeusz 184 B10 / M60 POL Katowice

Niezapłacone

Jurkowski Łukasz 230 B10 / M30 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

Jurowicz Mariusz 123 B10 / M20 POL Katowice

Niezapłacone

Kajstura Tomasz 127 B10 / M30 POL Rybnik

Niezapłacone

Kawarski Jarosław 192 B5 / M30 POL Rybnik Hajer Z Jankowic

Niezapłacone

Klepczyńska Sabina 45 B10 / K40 POL Rybnik

Niezapłacone

Klimek Radosław 8 B10 / M20 POL Wodzisław Śląski Ks.m.e.t.a

Niezapłacone

Koczar Franciszek 78 B5 / M10 POL Rybnik

Niezapłacone

Koczar Paulina 79 B5 / K20 POL Rybnik

Niezapłacone

Koczot Bartłomiej 10 B5 / M20 POL Czerwionka-Leszczyny Luxtorpeda Czerwionka

Niezapłacone

Kołek Michał 196 B10 / M30 POL Przyrów

Niezapłacone

Korzusznik Piotr 144 B10 / M60 POL Czerwionka-Leszczyny Luxtorpeda Czerwionka

Niezapłacone

Kotowska Karolina 21 NW5 / K30 POL Gliwice Etisoft Running Team

Niezapłacone

Kotula Jakub 268 NW5 / M30 POL Katowice Unia Miast

Niezapłacone

Kowalska Dorota 252 B5 / K50 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

Kowalska-Tarantowicz Joanna 46 B10 / K30 POL Rybnik

Niezapłacone

Kowalski Jan 110 B10 / M40 POL Warszawa Fundacja Fabryka Sportu

Niezapłacone

Kowalski Rafał 126 B10 / M30 POL Rybnik Csk-Partner.pl

Niezapłacone

Kowalski Robert 253 B10 / M50 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

Kowlaski Jan 148 B10 / M30 POL Byt Ds

Niezapłacone

Kozioł Damian 42 B10 / M30 POL Radlin Radlinioki W Biegu

Niezapłacone

Krause Dariusz 25 B10 / M40 POL Radlin Radlinioki W Biegu

Niezapłacone

Krause Sylwia 26 B10 / K40 POL Radlin Radlinioki W Biegu

Niezapłacone

Kretek Krzysztof 246 BP10 / M POL Żory Ce Progress Żory

Niezapłacone

Krzaczek Aleksandra 19 B10 / K40 POL Radlin Radlinioki W Biegu

Niezapłacone

Kuciel Robert 80 B10 / M30 POL Bolęcin Running Bolęcin

Niezapłacone

Kuczok Mirosław 178 B10 / M40 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski/ Maratony Polskie

Niezapłacone

Kulesza Łukasz 237 B10 / M30 POL Rybnik

Niezapłacone

Kunat Jaroslaw 198 B10 / M40 POL Rybnik -

Niezapłacone

Kurek Adam 154 B5 / M30 POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

Kurek Beata 155 B10 / K30 POL Siemianowice Śląskie Silesia Runners Club

Niezapłacone

Kurpet Zygmunt 49 NW5 / M60 POL Jastrzębie-Zdrój Wolny Strzelec

Niezapłacone

Kuryło Dorota 38 B5 / K50 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

Kuryło Zenon 37 B10 / M50 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

Kusidło Mariusz 108 B10 / M30 POL Racibórz Eko Okna Runners

Niezapłacone

Kwiatkowski Wacław 150 B10 / M30 POL Bielsko-Biała Decathlon Bielsko-Biała

Niezapłacone

Kwiecień-Wrzosek Katarzyna 236 B5 / K20 POL Rybnik Inżynieria Biegania

Niezapłacone

Lampart Marta 173 B5 / K30 POL Kraków

Niezapłacone

Leonarski Tomasz 254 B10 / M30 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa "pędzimy Razem"

Niezapłacone

Lepiarczyk Joanna 147 B10 / K30 POL Rybnik Nie-E

Niezapłacone

Lesik Krzysztof 187 B10 / M40 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Lis Mariusz 284 B10 / M40 POL Sosnowiec Magneti Marelli Poland

Niezapłacone

Lokaj Szczepan 60 B10 / M20 POL Szczerbice

Niezapłacone

Lubas Kalina 261 B10 / K20 POL Tąpkowice

Niezapłacone

Lubszczyk Justyna 182 B10 / K20 POL Żory Inter Rope Team

Niezapłacone

Lubszczyk Krystian 210 B10 / M20 POL Swierklany Inter Rope

Niezapłacone

Łabno Krzysztof 216 B5 / M20 POL Zawada Rysianka Team

Niezapłacone

Łakomska Michalina 163 NW5 / K16 POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Łakomski Marcin 161 B10 / M40 POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Łatka Marek 174 B10 / M40 POL Rudziczka

Niezapłacone

Łuszcz Konrad 251 B5 / M20 POL Będzin Brak

Niezapłacone

Magoń Marcin 56 B5 / M40 POL Rybnik Amator

Niezapłacone

Makowski Jan 225 NW5 / M50 POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Niezapłacone

Malinowski Przemek 119 B5 / M40 POL Rybnik

Niezapłacone

Marek Robert 100 B10 / M40 POL Gliwice Biuro Finansowo-Handlowe Profes Lex Sc R.marek,g.rataj,m.wysoczański-Jankowicz

Niezapłacone

Marek-Wróbel Edyta 121 B10 / K60 POL Rybnik

Niezapłacone

Masłowski Piotr 180 B10 / M40 POL Rybnik

Niezapłacone

Matykiewicz Marek 211 B5 / M50 POL Pogwizdów Lichota Team

Niezapłacone

Mazurek Grzegorz 27 B10 / M40 POL Ustroń

Niezapłacone

Mekin Wiesław 76 B10 / M60 POL

Niezapłacone

Miczek Michał 218 BP5 / M POL Racibórz Eko-Okna Runners

Niezapłacone

Mieszczak Marcin 109 B10 / M20 POL Żywiec Decathlon Bielsko-Biała

Niezapłacone

Młyńczak Jakub 117 B10 / M16 POL Gliwice

Niezapłacone

Młyńczak Piotr 118 B10 / M40 POL Gliwice

Niezapłacone

Mochnacz Patryk 202 B10 / M30 POL Jastrzębie-Zdrój

Niezapłacone

Mrozek Karolina 102 B5 / K20 POL Rybnik

Niezapłacone

Muras Dawid 94 B5 / M16 POL Rybnik

Niezapłacone

Myśliwiec Barbara 175 B5 / K20 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Niezapłacone

Niechwiejczyk Piotr 278 NW5 / M40 POL Świętochłowice Opel Active Team

Niezapłacone

Noga Krystian 128 B10 / M30 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Novakova Aneta 115 B10 / K30 CZE Markvartovice Bk Ludgerovice

Niezapłacone

Nowrotek Roman 58 NW5 / M60 POL Cieszyn Unia Miast

Niezapłacone

Oberaj Katarzyna 280 B5 / K30 POL Rybnik

Niezapłacone

Ochman Rafał 242 B10 / M30 POL Gliwice Opel Active Team

Niezapłacone

Ojcowicz Marcin 44 B10 / M40 POL Rybnik

Niezapłacone

Oślizło Marek 124 B5 / M20 POL Skrzyszów Niezrzeszony

Niezapłacone

Oślizło Mateusz 229 B5 / M20 POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Oślizło Tomasz 227 B10 / M30 POL Gorzyce Xrunners

Niezapłacone

Palik Jakub 116 B10 / M30 POL Ruda Śląska

Niezapłacone

Partyka Teresa 125 NW5 / K50 POL Brzeg Wesoły Borsuk Team

Niezapłacone

Parzych Katarzyna 112 B10 / K40 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pądzimy Razem

Niezapłacone

Pasławska Katarzyna 149 B10 / K40 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Niezapłacone

Petryna Bartosz 215 B5 / M30 POL Rybnik Incognito Runners

Niezapłacone

Pfeifer Dariusz 54 B10 / M50 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

Piela Stanisław 101 B10 / M30 POL Cięcina

Niezapłacone

Pilch Marek 214 B10 / M60 POL Kraków Głos Seniora

Niezapłacone

Pilszak Krystian 282 NW5 / M60 POL Raciborz

Niezapłacone

Pingielska Małgorzata 17 B10 / K40 POL Radlin Radlinioki W Biegu

Niezapłacone

Piotrowska Krystyna 93 NW5 / K60 POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Niezapłacone

Pipiro Grażyna 188 B5 / K60 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Niezapłacone

Pipiro Grzegorz 190 NW5 / M60 POL Jastrzębie-Zdrój Zespół Szkół Nr.2

Niezapłacone

Piskorz Agnieszka 15 B5 / K30 POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem

Niezapłacone

Piszczan Mirosław 113 NW5 / M40 POL Syrynia Syrynia-Nowy Świat

Niezapłacone

Popek Martin 66 B10 / M40 CZE Ludgerovice Bk Ludgeřovice

Niezapłacone

Pospisil Petr 277 B5 / M30 CZE Otice

Niezapłacone

Przesdzienk Adam 9 B10 / M40 POL Rybnik Sbd Energetyk

Niezapłacone

Przybyła Mateusz 16 B10 / M20 POL Czerwionka-Leszczyny Luxtorpeda Czerwionka

Niezapłacone

Puchała Piotr 1 B10 / M40 POL Wilcza Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

Puchała Wiktor 70 B5 / M10 POL Wilcza Lks Wilki Wilcza

Niezapłacone

Pudełko Dariusz 71 BP10 / M POL Kozłów Opel Activ Team

Niezapłacone

Pukocz Paweł 235 B5 / M30 POL Orzesze

Niezapłacone

Purczyński Jan 204 B10 / M50 POL Pyskowice

Niezapłacone

Puścizna Pawel 137 B10 / M50 POL Gorlice Saint-Gobain Squad

Niezapłacone

Pytel Janusz 195 B10 / M60 POL Sosnowiec Biegacz Górski Sosnowiec

Niezapłacone

Raczkowiak Magdalena 96 B10 / K40 POL Rybnik

Niezapłacone

Rafalski Damian 95 B5 / M30 POL Zabrze

Niezapłacone

Rakoczy Rafał 142 B10 / M30 POL Tychy Youngmedia

Niezapłacone

Ratajczak Dariusz 14 B10 / M40 POL Czerwionka-Leszczyny

Niezapłacone

Reclik Jacek 179 B5 / M40 POL Rybnik Decathlon Rybnik

Niezapłacone

Rigol Wojciech 143 BP5 / M POL Żory

Niezapłacone

Roczkowski Artur 6 BP10 / M POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

Różak Alicja 120 B5 / K30 POL Radlin

Niezapłacone

Różewicz Dariusz 138 NW5 / M50 POL Tychy Pance

Niezapłacone

Różewicz Ewa 139 NW5 / K50 POL Tychy Pance

Niezapłacone

Rzeszowski Arek 81 B10 / M40 POL Racibórz Eko Okna Runners

Niezapłacone

Sandomierska Anita 234 B5 / K30 POL Rybnik Pani

Niezapłacone

Sanecznik Michał 167 B10 / M30 POL Czyżowice K.s. Meta

Niezapłacone

Sbeczka Rafał 241 B5 / M20 POL Tworków Easy Run Racibórz

Niezapłacone

Schelski Jacek 172 B10 / M30 POL Bytom Metal Płynie W Żyłach

Niezapłacone

Sekta Sylwia 153 B10 / K30 POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

Serwotka Jan 164 NW5 / M60 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Sieniawska Janina 165 B5 / K60 POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Sitko Adam 12 B10 / M40 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

Skiba Maciej 89 B10 / M30 POL Rybnik

Niezapłacone

Skowrońska Hanna 132 B5 / K40 POL Szczerbice Spokorun

Niezapłacone

Skowroński Mariusz 131 B10 / M50 POL Szczerbice Spokorun

Niezapłacone

Skrabel Mateusz 114 B10 / M20 POL Rybnik

Niezapłacone

Skrzyński Janusz 18 B10 / M30 POL Rybnik

Niezapłacone

Słupianek Paweł 255 NW5 / M30 POL Katowice Lecymy Durś

Niezapłacone

Słupik Tomasz 52 B10 / M40 POL Bełk Eltoms

Niezapłacone

Sobczyk Gabriela 97 B10 / K40 POL Racibórz Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

Sobczyk Grześ 98 B5 / M10 POL Racibórz Racibórz

Niezapłacone

Sobotka Dominika 136 B5 / K30 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Niezapłacone

Soska Michał 168 B10 / M30 POL Wisła

Niezapłacone

Spionkowski Samuś 67 B5 / M30 POL Rydułtowy

Niezapłacone

Stachowski Ireneusz 141 BP10 / M POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski & Monsun Sport

Niezapłacone

Stańczak Józef 219 B10 / M60 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Staszewski Henryk 238 B5 / M60 POL Chorzów Gibkie Szwaje

Niezapłacone

Stawarczyk Anna 4 BP5 / K POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

Stawarczyk Kamil 63 B5 / M10 POL Rybnik Szkoła Podstawowa Nr.15 Rybnik

Niezapłacone

Stawarczyk Krystian 3 B5 / M40 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

Stolarczyk Zuzanna 59 B10 / K30 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Niezapłacone

Strzelczyk Andrzej 73 B10 / M60 POL Pyskowice

Niezapłacone

Sulkowski Arkadiusz 159 B10 / M40 POL Knurów

Niezapłacone

Surman Aleksandra 186 NW5 / K60 POL Rybnik

Niezapłacone

Surman Krzysztof 185 B10 / M60 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

Syrewicz Sylwia 244 B10 / K20 POL Zebrzydowice

Niezapłacone

Szajer Jadwiga 20 NW5 / K60 POL Rybnik Rybnicki Klub

Niezapłacone

Szałaśny Piotr 259 BP10 / M POL Kobiór Testyoutdoorowe.pl

Niezapłacone

Szałek Dawid 207 B10 / M20 POL Syrynia

Niezapłacone

Szefer Michał 99 B10 / M20 POL Rydułtowy

Niezapłacone

Szojda Marcin 209 B10 / M30 POL Mikołów Ks Degenerat

Niezapłacone

Szukalska Małgorzata 111 NW5 / K60 POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Niezapłacone

Szulik Piotr 55 B10 / M20 POL Rybnik Jadymy Durś

Niezapłacone

Szweblik Monika 90 BP5 / K POL Zabrze

Niezapłacone

Szymkowiak Paweł 197 B5 / M40 POL Kotlarnia

Niezapłacone

Szymura Grzegorz 222 B10 / M40 POL Leszczyny Leszczyny

Niezapłacone

Szymura Kazimierz 140 NW5 / M50 POL Rybnik

Niezapłacone

Szymura Wojciech 13 B10 / M40 POL Rybnik

Niezapłacone

Tabacki Daniel 266 B5 / M20 POL Orzesze Azs Ue Katowice

Niezapłacone

Taszka Julia 263 B10 / K20 POL Kornowac

Niezapłacone

Thomalla Bogdan 91 NW5 / M70 POL Zabrze Obr Tomchem

Niezapłacone

Toman Andrzej 11 B10 / M50 POL Stanowice Luxtorpeda Czerwionka

Niezapłacone

Urbasik Mariusz 64 B10 / M50 POL Rydułtowy

Niezapłacone

Wacławek Tomek 166 B5 / M20 POL Gliwice

Niezapłacone

Wala Andrzej 122 BP10 / M POL Bielsko-Biała Bwm

Niezapłacone

Wawrzak Ryszard 189 BP5 / M POL Gliwice Night Runners Gliwice

Niezapłacone

Wawrzaszek Anna 33 B5 / K30 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Węglarczyk Krzysztof 199 B10 / M40 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Wegner Jacek 7 BP10 / M POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Niezapłacone

Welber Michał 279 B10 / M20 POL Nowe Miasto Nad Pilicą Lacho Team

Niezapłacone

Więckowski Łukasz 151 B10 / M30 POL Strzelce Opolskie Panda Racing Team

Niezapłacone

Wielgosz Zdzisława 201 NW5 / K60 POL Rybnik Rknw

Niezapłacone

Wiśniewski Tomasz 36 B10 / M30 POL Jastrzębie Zdrój Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

Witek Judyta 157 NW5 / K30 POL Rybnik Decathlon Rybnik

Niezapłacone

Witek Paweł 158 BP5 / M POL Tułowice Decathlon Rybnik

Niezapłacone

Wojciechowska Joanna 5 B5 / K30 POL Rybnik

Niezapłacone

Wójcik Radosław 194 B5 / M30 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Wojdat Robert 250 B10 / M30 POL Żory

Niezapłacone

Wojtysiak Łukasz 177 B10 / M30 POL Rybnik

Niezapłacone

Woźnica Robert 82 B10 / M50 POL Borucin Wkb Meta Lubliniec

Niezapłacone

Wrożyna Adam 47 B10 / M40 POL Rybnik

Niezapłacone

Zadroga Karol 249 B10 / M20 POL Jastrzębie-Zdrój

Niezapłacone

Zagorski Paweł 223 B10 / M40 POL Branice Kb Branice

Niezapłacone

Zbroszczyk Damian 74 BP5 / M POL Rybnik Husaria Race Team

Niezapłacone

Zemła Piotr 233 B10 / M40 POL Gliwice

Niezapłacone

Zięcina Lucyna 51 NW5 / K50 POL Czerwionka

Niezapłacone

Zielinski Rafal 32 B10 / M30 POL Jastrzebie Kb Mosir Jastrzebie

Niezapłacone

Zientek Michał 271 BP5 / M POL Rybnik

Niezapłacone

Zimny Ireneusz 61 B5 / M40 POL Rybnik

Niezapłacone

Zimoń Dawid 72 B10 / M20 POL Rybnik Jadymy Durś

Niezapłacone

Żołądź Piotr 256 B5 / M20 POL Gliwice

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU