18 Bieg Wokół Zalewu Rybnickiego

Rybnik, Polska
09.12.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Artim Radek - B11 / M CZE Ludgerovice BK Ludgeřovice

Niezapłacone

Artimova Pavlina - B11 / K CZE Ludgerovice BK Ludgeřovice

Niezapłacone

Balaz Roman - B11 / M CZE Verovice Baláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R.

Niezapłacone

Balazova Anna - B5 / K CZE Verovice Baláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R.

Niezapłacone

Banaszkiewicz Mateusz - B11 / M POL Rybnik Kabaret Młodych Panów

Niezapłacone

Bardasevsky Lubomir - B11 / M CZE Ludgerovice BK Ludgerovice

Niezapłacone

Basiak Irena 1 NW11 / K POL Knurów

Zapłacone

Basista Kasia - NW11 / K POL Pszów

Niezapłacone

Bicz Adam 2 B11 / M POL Knurów

Zapłacone

Bielińska Anna - B5 / K POL Rybnik Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Niezapłacone

Blaszke Beata - B11 / K POL Gliwice Night Runners Gliwice

Niezapłacone

Bojda Bogusław 3 NW11 / M POL Kędzierzyn-Koźle KeKo Team

Zapłacone

Bojda Danuta 4 NW11 / K POL Kedzierzyn-Koźle KeKo Team

Zapłacone

Boroń Luiza - NW11 / K POL Tychy RUNHOGS Tychy

Niezapłacone

Boroń Tomek - NW11 / M POL Tychy Runhogs Tychy

Niezapłacone

Brauner Wojciech - B11 / M POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Brzezinka Mariusz 5 B11 / M POL Rybnik Socios Silesia

Zapłacone

Brzózka Sebastian - B5 / M POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

Burda Marcin 6 B5 / M POL Żory SBD ENERGETYK RYBNIK

Zapłacone

Chomiuk Patryk 7 B11 / M POL Rybnik Decathlon Rybnik

Zapłacone

Chrapkiewicz Michał 8 B11 / M POL Cieszyn Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

Cichecki Zbigniew - B11 / M POL Łuków Śląski

Niezapłacone

Cichocki Rafał 9 B11 / M POL Leszczyny Kaj Ta Meta

Zapłacone

Cieśla Adam 10 B11 / M POL Rybnik Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego Rybnik

Zapłacone

Cieśla Edyta 11 B11 / K POL Rybnik RKNW Rybnik

Zapłacone

Czarnota Leszek 12 B5 / M POL Marklowice

Zapłacone

Czerwiński Michał 13 B11 / M POL Rybnik SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

Dąbrowski Andrzej - B11 / M POL Rybnik

Niezapłacone

Danielewicz Anna 14 NW11 / K POL Kędzierzyn-Koźle Ke-Ko TEAM

Zapłacone

Desastopolnicki Michał 15 NW11 / M POL Rybnik SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

Dewor Marek - B5 / M POL Rybnik Opel Active Team

Niezapłacone

Dobrenko Edyta 16 B5 / K POL Rybnik

Zapłacone

Domański Robert 17 B11 / M POL Rybnik

Zapłacone

Domański Szymon 18 B5 / M POL Rybnik

Zapłacone

Dorabiała Edyta 19 B5 / K POL Rybnik Petarda Team

Zapłacone

Duda Leszek 20 B11 / M POL Rybnik SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

Dudek Jan 21 NW11 / M POL Kędzierzyn-Koźle Ke-Ko TEAM

Zapłacone

Dziemidowicz Jaroslaw 22 B11 / M POL Rybnik SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

Frelich Hanna 23 BzP11 / K POL Rybnik SBD ENERGRTYK RYBNIK

Zapłacone

Gabruś Iwona 24 B11 / K POL Czerwionka Pędzące żółwie IMI

Zapłacone

Gagjew Paulina 25 B5 / K POL Rybnik

Zapłacone

Gitner Piotr 26 B11 / M POL Rybnik Aa

Zapłacone

Gromysz Jan 27 BzP5 / M POL Rybnik niezrzeszony

Zapłacone

Gromysz Krzysztof 28 B11 / M POL Rybnik niezrzeszony

Zapłacone

Gromysz Maciej 29 BzP5 / M POL Rybnik niezrzeszony

Zapłacone

Grycman Kazimierz - B11 / M POL Ciechowice

Niezapłacone

Grzegorzek Czesław 30 B11 / M POL Palowice KTK WANDRUS ŻORY

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 31 B5 / K POL Palowice

Zapłacone

Gunia Mariusz - B11 / M POL Oświęcim ZADYSZKA Oświęcim

Niezapłacone

Gzuk Joanna 32 B5 / K POL Rybnik ACTIVE SILESIA Rybnik

Zapłacone

Hajduczek-Zielonka Teresa - B5 / K POL Rybnik Kaj ta mata

Niezapłacone

Hanke Dominika 33 B11 / K POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

Hejna Artur 34 B11 / M POL Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

Hejna Izabela 35 B11 / K POL Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

Helwing Jakub 36 B5 / M POL Rybnik

Zapłacone

Helwing Karol 37 B11 / M POL Rybnik

Zapłacone

Holetzke Krzysztof 38 B11 / M POL Pyskowice

Zapłacone

Hudeczek Pavel - B11 / M CZE Ludgerovice BK Ludgeřovice

Niezapłacone

Huzior Ela - B11 / K POL Orzesze

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - B11 / M CZE Frydek-Mistek KILPI RACING TEAM

Niezapłacone

Hyła Aleksandra 39 B11 / K POL Mszana KRS MORSY.PL

Zapłacone

Jablonska Sabina - BzP5 / K POL Marklowice

Niezapłacone

Jakubiak Arkadiusz 40 B11 / M POL Gliwice Opel Active Team

Zapłacone

Jakubiak Izabella 41 B5 / K POL Gliwice Slow Jogging Gliwice

Zapłacone

Janisiewicz Wojciech - B11 / M POL Czerwionka-Leszczyny studiopiska.com

Niezapłacone

Jankowski Jarosław 42 B11 / M POL Zabrze WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE

Zapłacone

Jarczyk Tomek 43 B11 / M POL Chorzów Beaumont RC

Zapłacone

Jarmundowicz Michał - B11 / M POL Rybnik Pędzące Żółwie IMI

Niezapłacone

Jarzabek Monika - B11 / K POL Rybnik Decathlon Rybnik &Przyjaciele

Niezapłacone

Jasiński Michał 44 NW11 / M POL Rybnik RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING

Zapłacone

Jezusek Edyta 45 B11 / K POL Leszczyny Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

Jezusek Grzegorz 46 B11 / M POL Leszczyny Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

Jochlik Szymon - B11 / M POL Jastrzębie Zdrój

Niezapłacone

Kania Agnieszka 47 NW11 / K POL Łaziska Górne

Zapłacone

Kawczyński Zbigniew 48 NW11 / M POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

Kilian Jarosław 49 BzP5 / M POL Jejkowice

Zapłacone

Klimek Radosław - B11 / M POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Kolorz Blanka 50 B11 / K POL Czerwionka Leszczyny Pędzące żółwie IMI

Zapłacone

Kopciński Michał - B11 / M POL Katowice Statscore

Niezapłacone

Kopeć-Wójcik Monika - B11 / K POL Knurów

Niezapłacone

Korus Adam - B11 / M POL Rybnik Porsche Rybnik

Niezapłacone

Kostka Pawel - B11 / M POL Rybnik

Niezapłacone

Kot Kamil 51 B5 / M POL Rybnik

Zapłacone

Kotowska Karolina 52 B5 / K POL Gliwice Slow Jogging Gliwice

Zapłacone

Kowalska Dorota 53 B5 / K POL Rybnik SBD ENERGETYK RYBNIK

Zapłacone

Kowalski Robert 54 B11 / M POL Rybnik SBD ENERGETYK RYBNIK

Zapłacone

Koźlik Robert - B11 / M POL Rybnik

Niezapłacone

Krause Dariusz 55 B11 / M POL Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

Krause Sylwia 56 B11 / K POL Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

Kretek Krzysztof 57 BzP11 / M POL Żory CE Progress

Zapłacone

Kubiak Edyta - B5 / K POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Kuczera Beata 58 NW11 / K POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

Kuczera Łukasz 59 B11 / M POL Rybnik Kuczi Kuczi Team

Zapłacone

Kuder Marek - NW11 / M POL Wodzisław Slaski Ks M.e.t.a.

Niezapłacone

Kulerska Małgorzata - B5 / K POL Wodzisław Śląski ZMAZANE SZCZEWIKI

Niezapłacone

Kulosa Barbara 60 NW11 / K POL Rybnik Decathlon Rybnik

Zapłacone

Kuryło Dorota 61 B5 / K POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

Kuryło Zenon 62 B11 / M POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

Kwaśniok Mariusz 63 B11 / M POL Pniów

Zapłacone

Leśniak Bartosz 64 B5 / M POL Wodzisław Śląski Radlinioki w biegu

Zapłacone

Leśniak Krzysztof 65 B11 / M POL Wodzisław Śląski Radlinioki w biegu

Zapłacone

Lubrecki Martin - B5 / M POL Lublin

Niezapłacone

Macura Ewa - B11 / K POL Żory HRmax Żory

Niezapłacone

Magoń Marcin 66 B5 / M POL Rybnik Amator

Zapłacone

Makowski Jan 67 NW11 / M POL Rybnik Rybnicki Klub Noric Walking

Zapłacone

Marek-Wróbel Edyta 68 B11 / K POL Rybnik niezrzeszona

Zapłacone

Masny-Jarmudnowicz Marta - B5 / K POL Rybnik Pędzące Żółwie IMI

Niezapłacone

Matla Jakub 69 B11 / M POL Poraj

Zapłacone

Mazurek Wojtek - B11 / M POL Zwonowice

Niezapłacone

Menżyk Urszula 70 BzP5 / K POL Stanowice Luxtorpeda Czerwionka

Zapłacone

Merkel Sabina - NW11 / K POL Gaszowice RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM

Niezapłacone

Mitura-Zielonka Paweł-Spacermistrz 71 B11 / M POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

Mucha Mateusz - B11 / M POL Siemianowice Parkrun Katowice

Niezapłacone

Myszka Krzysztof 72 B5 / M POL Rybnik Petarda Team

Zapłacone

Myszkowska Julia - B5 / K POL Czerwionka Luxtorpeda Czerwionka

Niezapłacone

Niewiadomski Marek 73 NW11 / M POL Gliwice Błyskawica Gliwice

Zapłacone

Noga Krystian - B11 / M POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Nosiadek Michał 74 BzP11 / M POL Rybnik

Zapłacone

Oslislok Paweł - B11 / M POL Czerwionka SOCA

Niezapłacone

Oślizło Mateusz - B5 / M POL Wodzisław Śląski Czarny Smok

Niezapłacone

Papierz Dawid - B11 / M POL Bielsko-Biała DP-SMART

Niezapłacone

Pawelczyk Józef 75 B5 / M POL Rybnik rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem

Zapłacone

Pfeifer Dariusz 76 B11 / M POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

Pich Janeta - B5 / K POL Rybnik

Niezapłacone

Pingielski Sławomir - B11 / M POL Radlin Radlinioki W Biegu

Niezapłacone

Pisingas Mariusz - B11 / M POL Gliwice Bieganie To Mój Trzeźwy Wybór

Niezapłacone

Piskorz Agnieszka - B5 / K POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem

Niezapłacone

Piszczan Mirosław 77 NW11 / M POL Syrynia RADLINIOKI W BIEGU

Zapłacone

Ploch Adam 78 B11 / M POL Pyskowice

Zapłacone

Ploch Karolina 79 B11 / K POL Pyskowice

Zapłacone

Popczyk Piotr 80 B11 / M POL Żernica

Zapłacone

Popek Martin - B11 / M CZE Ludgerovice Bk Ludgeřovice

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy 81 BzP11 / M POL Kozłów Opel Activ Team

Zapłacone

Purczynski Jan - B11 / M POL Rybnik

Niezapłacone

Pustelnik Ewa - B11 / K POL Żory HRmax

Niezapłacone

Rakowski Marcin 82 B11 / M POL Czerwionka-Leszczyny Decathlon Rybnik

Zapłacone

Reclik Jacek 83 BzP5 / M POL Rybnik Decathlon Rybnik & Przyjaciele

Zapłacone

Rejdych Adam 84 B11 / M POL Jejkowice Events Drzewo Życia

Zapłacone

Rek Katarzyna 85 B5 / K POL Radlin Radlinioki w biegu

Zapłacone

Rek Krzysztof 86 B11 / M POL Radlin Radlinioki w biegu

Zapłacone

Roczkowski Artur 87 B11 / M POL Rybnik SBD ENERGETYK RYBNIK

Zapłacone

Rybok Weronika - B5 / K POL Czerwionka-Leszczyny

Niezapłacone

Sandomierska Anita 88 B5 / K POL Rybnik Decathlon Rybnik

Zapłacone

Sandomierski Filip - B5 / M POL Rybnik Decathlon Rybnik

Niezapłacone

Sbeczka Rafał - B5 / M POL Tworków Easy Run Racibórz

Niezapłacone

Sielska Dagmara 89 NW11 / K POL Pyskowice Decathlon Rybnik & Przyjaciele

Zapłacone

Sielska Joanna 90 B11 / K POL Gliwice Opel Active Team

Zapłacone

Sielski Jarosław 91 B11 / M POL Gliwice Opel Active Team

Zapłacone

Sitko Adam 92 B11 / M POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

Skrabel Mateusz - B11 / M POL Rybnik

Niezapłacone

Skworc Grzegorz - B11 / M POL Siemianowice Ślaskie CoJaBiegne

Niezapłacone

Smoter Wojciech 93 BzP5 / M POL Gliwice

Zapłacone

Smyczek Bartosz - B11 / M POL Rybnik Waleczne Serce

Niezapłacone

Sobczyk Gabriela 94 B11 / K POL Racibórz SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

Sobczyk Grzegorz 95 B5 / M POL Racibórz SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

Sobkowiak Ewa - B5 / K POL Katowice

Niezapłacone

Stabla Kasia 96 B11 / K POL Stanowice Decathlon Rybnik &przyjaciele

Zapłacone

Stafarczyk Dawid - B11 / M POL Rybnik

Niezapłacone

Stawarczyk Anna 97 B5 / K POL Rybnik Cpj Team

Zapłacone

Stawarczyk Krystian 98 B5 / M POL Rybnik Opel Active Team

Zapłacone

Stefański Zbyszek - B11 / M POL Libiąż HEBEL

Niezapłacone

Stoszko Paweł - NW11 / M POL Szczejkowice

Niezapłacone

Styrc Bernard - B5 / M POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Niezapłacone

Styrc Lidia - NW11 / K POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Niezapłacone

Surman Aleksandra 99 NW11 / K POL Rybnik

Zapłacone

Surman Krzysztof 100 B11 / M POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 101 B5 / K POL Palowice

Zapłacone

Święcka Ewa - NW11 / K POL Wodzisław Śląski Ks M.E.T.A.

Niezapłacone

Szajer Jadwiga 102 NW11 / K POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic walking

Zapłacone

Szala Beata 103 B5 / K POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

Szewczyk Damian 104 B11 / M POL Jejkowice

Zapłacone

Szewczyk Jacek - B5 / M POL Rudułtowy Rybnik Decathlon Rybnik & Przyjaciele

Niezapłacone

Szymura Grzegorz - B11 / M POL Leszczyny Leszczyny

Niezapłacone

Szymura Kazimierz 105 NW11 / M POL Rybnik

Zapłacone

Szymura Wojciech 106 B11 / M POL Rybnik

Zapłacone

Thomalla Bogdan 107 NW11 / M POL Zabrze

Zapłacone

Tkocz Irena 108 B5 / K POL Jejkowice Petarda Team

Zapłacone

Tomas Marzena - NW11 / K POL Syrynia Radlinioki w biegu

Niezapłacone

Troszka Marcin 109 B11 / M POL Rybnik

Zapłacone

Wasiuta Sebastian 110 B5 / M POL Rybnik Petarda Team

Zapłacone

Wawer Mateusz 111 B11 / M POL Czerwionka-Leszczyny Luxtorpeda Czerwionka

Zapłacone

Wegner Jacek 112 BzP11 / M POL Rybnik HDR Team Poland

Zapłacone

Wiśniewski Tomasz 113 B11 / M POL Rybnik SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

Witek Judyta 114 NW11 / K POL Rybnik Decathlon Rybnik & Przyjaciele

Zapłacone

Wojtysiak Łukasz - B11 / M POL Rybnik

Niezapłacone

Wolny Grzegorz 115 B11 / M POL Racibórz

Zapłacone

Wrożyna Adam - B11 / M POL Rybnik PĘDZĄCE ŻÓŁWIE IMI

Niezapłacone

Zborilova Ivana - B11 / K CZE Senov BK SAK Karviná

Niezapłacone

Zimny Ireneusz 116 B11 / M POL Rybnik Decathlon Rybnik & Przyjaciele

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU