18 Bieg Wokół Zalewu Rybnickiego

Rybnik, Polska
09.12.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Artim Radek - B11 / M CZE Ludgerovice BK Ludgeřovice

Niezapłacone

2. Artimova Pavlina - B11 / K CZE Ludgerovice BK Ludgeřovice

Niezapłacone

3. Balaz Roman - B11 / M CZE Verovice Baláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R.

Niezapłacone

4. Balazova Anna - B5 / K CZE Verovice Baláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R.

Niezapłacone

5. Banaszkiewicz Mateusz - B11 / M POL Rybnik Kabaret Młodych Panów

Niezapłacone

6. Bardasevsky Lubomir - B11 / M CZE Ludgerovice BK Ludgerovice

Niezapłacone

7. Basiak Irena 1 NW11 / K POL Knurów

Zapłacone

8. Basista Kasia - NW11 / K POL Pszów

Niezapłacone

9. Bicz Adam 2 B11 / M POL Knurów

Zapłacone

10. Bielińska Anna - B5 / K POL Rybnik Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Niezapłacone

11. Blaszke Beata - B11 / K POL Gliwice Night Runners Gliwice

Niezapłacone

12. Bojda Bogusław 3 NW11 / M POL Kędzierzyn-Koźle KeKo Team

Zapłacone

13. Bojda Danuta 4 NW11 / K POL Kedzierzyn-Koźle KeKo Team

Zapłacone

14. Boroń Luiza - NW11 / K POL Tychy RUNHOGS Tychy

Niezapłacone

15. Boroń Tomek - NW11 / M POL Tychy Runhogs Tychy

Niezapłacone

16. Brauner Wojciech - B11 / M POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

17. Brzezinka Mariusz 5 B11 / M POL Rybnik Socios Silesia

Zapłacone

18. Brzózka Sebastian - B5 / M POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Niezapłacone

19. Burda Marcin 6 B5 / M POL Żory SBD ENERGETYK RYBNIK

Zapłacone

20. Chomiuk Patryk 7 B11 / M POL Rybnik Decathlon Rybnik

Zapłacone

21. Chrapkiewicz Michał 8 B11 / M POL Cieszyn Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

22. Cichecki Zbigniew - B11 / M POL Łuków Śląski

Niezapłacone

23. Cichocki Rafał 9 B11 / M POL Leszczyny Kaj Ta Meta

Zapłacone

24. Cieśla Adam 10 B11 / M POL Rybnik Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego Rybnik

Zapłacone

25. Cieśla Edyta 11 B11 / K POL Rybnik RKNW Rybnik

Zapłacone

26. Czarnota Leszek 12 B5 / M POL Marklowice

Zapłacone

27. Czerwiński Michał 13 B11 / M POL Rybnik SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

28. Dąbrowski Andrzej - B11 / M POL Rybnik

Niezapłacone

29. Danielewicz Anna 14 NW11 / K POL Kędzierzyn-Koźle Ke-Ko TEAM

Zapłacone

30. Desastopolnicki Michał 15 NW11 / M POL Rybnik SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

31. Dewor Marek - B5 / M POL Rybnik Opel Active Team

Niezapłacone

32. Dobrenko Edyta 16 B5 / K POL Rybnik

Zapłacone

33. Domański Robert 17 B11 / M POL Rybnik

Zapłacone

34. Domański Szymon 18 B5 / M POL Rybnik

Zapłacone

35. Dorabiała Edyta 19 B5 / K POL Rybnik Petarda Team

Zapłacone

36. Duda Leszek 20 B11 / M POL Rybnik SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

37. Dudek Jan 21 NW11 / M POL Kędzierzyn-Koźle Ke-Ko TEAM

Zapłacone

38. Dziemidowicz Jaroslaw 22 B11 / M POL Rybnik SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

39. Frelich Hanna 23 BzP11 / K POL Rybnik SBD ENERGRTYK RYBNIK

Zapłacone

40. Gabruś Iwona 24 B11 / K POL Czerwionka Pędzące żółwie IMI

Zapłacone

41. Gagjew Paulina 25 B5 / K POL Rybnik

Zapłacone

42. Gitner Piotr 26 B11 / M POL Rybnik Aa

Zapłacone

43. Gromysz Jan 27 BzP5 / M POL Rybnik niezrzeszony

Zapłacone

44. Gromysz Krzysztof 28 B11 / M POL Rybnik niezrzeszony

Zapłacone

45. Gromysz Maciej 29 BzP5 / M POL Rybnik niezrzeszony

Zapłacone

46. Grycman Kazimierz - B11 / M POL Ciechowice

Niezapłacone

47. Grzegorzek Czesław 30 B11 / M POL Palowice KTK WANDRUS ŻORY

Zapłacone

48. Uczestnik anonimowy 31 B5 / K POL Palowice

Zapłacone

49. Gunia Mariusz - B11 / M POL Oświęcim ZADYSZKA Oświęcim

Niezapłacone

50. Gzuk Joanna 32 B5 / K POL Rybnik ACTIVE SILESIA Rybnik

Zapłacone

51. Hajduczek-Zielonka Teresa - B5 / K POL Rybnik Kaj ta mata

Niezapłacone

52. Hanke Dominika 33 B11 / K POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

53. Hejna Artur 34 B11 / M POL Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

54. Hejna Izabela 35 B11 / K POL Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

55. Helwing Jakub 36 B5 / M POL Rybnik

Zapłacone

56. Helwing Karol 37 B11 / M POL Rybnik

Zapłacone

57. Holetzke Krzysztof 38 B11 / M POL Pyskowice

Zapłacone

58. Hudeczek Pavel - B11 / M CZE Ludgerovice BK Ludgeřovice

Niezapłacone

59. Huzior Ela - B11 / K POL Orzesze

Niezapłacone

60. Uczestnik anonimowy - B11 / M CZE Frydek-Mistek KILPI RACING TEAM

Niezapłacone

61. Hyła Aleksandra 39 B11 / K POL Mszana KRS MORSY.PL

Zapłacone

62. Jablonska Sabina - BzP5 / K POL Marklowice

Niezapłacone

63. Jakubiak Arkadiusz 40 B11 / M POL Gliwice Opel Active Team

Zapłacone

64. Jakubiak Izabella 41 B5 / K POL Gliwice Slow Jogging Gliwice

Zapłacone

65. Janisiewicz Wojciech - B11 / M POL Czerwionka-Leszczyny studiopiska.com

Niezapłacone

66. Jankowski Jarosław 42 B11 / M POL Zabrze WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE

Zapłacone

67. Jarczyk Tomek 43 B11 / M POL Chorzów Beaumont RC

Zapłacone

68. Jarmundowicz Michał - B11 / M POL Rybnik Pędzące Żółwie IMI

Niezapłacone

69. Jarzabek Monika - B11 / K POL Rybnik Decathlon Rybnik &Przyjaciele

Niezapłacone

70. Jasiński Michał 44 NW11 / M POL Rybnik RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING

Zapłacone

71. Jezusek Edyta 45 B11 / K POL Leszczyny Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

72. Jezusek Grzegorz 46 B11 / M POL Leszczyny Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

73. Jochlik Szymon - B11 / M POL Jastrzębie Zdrój

Niezapłacone

74. Kania Agnieszka 47 NW11 / K POL Łaziska Górne

Zapłacone

75. Kawczyński Zbigniew 48 NW11 / M POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

76. Kilian Jarosław 49 BzP5 / M POL Jejkowice

Zapłacone

77. Klimek Radosław - B11 / M POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

78. Kolorz Blanka 50 B11 / K POL Czerwionka Leszczyny Pędzące żółwie IMI

Zapłacone

79. Kopciński Michał - B11 / M POL Katowice Statscore

Niezapłacone

80. Kopeć-Wójcik Monika - B11 / K POL Knurów

Niezapłacone

81. Korus Adam - B11 / M POL Rybnik Porsche Rybnik

Niezapłacone

82. Kostka Pawel - B11 / M POL Rybnik

Niezapłacone

83. Kot Kamil 51 B5 / M POL Rybnik

Zapłacone

84. Kotowska Karolina 52 B5 / K POL Gliwice Slow Jogging Gliwice

Zapłacone

85. Kowalska Dorota 53 B5 / K POL Rybnik SBD ENERGETYK RYBNIK

Zapłacone

86. Kowalski Robert 54 B11 / M POL Rybnik SBD ENERGETYK RYBNIK

Zapłacone

87. Koźlik Robert - B11 / M POL Rybnik

Niezapłacone

88. Krause Dariusz 55 B11 / M POL Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

89. Krause Sylwia 56 B11 / K POL Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

90. Kretek Krzysztof 57 BzP11 / M POL Żory CE Progress

Zapłacone

91. Kubiak Edyta - B5 / K POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

92. Kuczera Beata 58 NW11 / K POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

93. Kuczera Łukasz 59 B11 / M POL Rybnik Kuczi Kuczi Team

Zapłacone

94. Kuder Marek - NW11 / M POL Wodzisław Slaski Ks M.e.t.a.

Niezapłacone

95. Kulerska Małgorzata - B5 / K POL Wodzisław Śląski ZMAZANE SZCZEWIKI

Niezapłacone

96. Kulosa Barbara 60 NW11 / K POL Rybnik Decathlon Rybnik

Zapłacone

97. Kuryło Dorota 61 B5 / K POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

98. Kuryło Zenon 62 B11 / M POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

99. Kwaśniok Mariusz 63 B11 / M POL Pniów

Zapłacone

100. Leśniak Bartosz 64 B5 / M POL Wodzisław Śląski Radlinioki w biegu

Zapłacone

101. Leśniak Krzysztof 65 B11 / M POL Wodzisław Śląski Radlinioki w biegu

Zapłacone

102. Lubrecki Martin - B5 / M POL Lublin

Niezapłacone

103. Macura Ewa - B11 / K POL Żory HRmax Żory

Niezapłacone

104. Magoń Marcin 66 B5 / M POL Rybnik Amator

Zapłacone

105. Makowski Jan 67 NW11 / M POL Rybnik Rybnicki Klub Noric Walking

Zapłacone

106. Marek-Wróbel Edyta 68 B11 / K POL Rybnik niezrzeszona

Zapłacone

107. Masny-Jarmudnowicz Marta - B5 / K POL Rybnik Pędzące Żółwie IMI

Niezapłacone

108. Matla Jakub 69 B11 / M POL Poraj

Zapłacone

109. Mazurek Wojtek - B11 / M POL Zwonowice

Niezapłacone

110. Menżyk Urszula 70 BzP5 / K POL Stanowice Luxtorpeda Czerwionka

Zapłacone

111. Merkel Sabina - NW11 / K POL Gaszowice RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM

Niezapłacone

112. Mitura-Zielonka Paweł-Spacermistrz 71 B11 / M POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

113. Mucha Mateusz - B11 / M POL Siemianowice Parkrun Katowice

Niezapłacone

114. Myszka Krzysztof 72 B5 / M POL Rybnik Petarda Team

Zapłacone

115. Myszkowska Julia - B5 / K POL Czerwionka Luxtorpeda Czerwionka

Niezapłacone

116. Niewiadomski Marek 73 NW11 / M POL Gliwice Błyskawica Gliwice

Zapłacone

117. Noga Krystian - B11 / M POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

118. Nosiadek Michał 74 BzP11 / M POL Rybnik

Zapłacone

119. Oslislok Paweł - B11 / M POL Czerwionka SOCA

Niezapłacone

120. Oślizło Mateusz - B5 / M POL Wodzisław Śląski Czarny Smok

Niezapłacone

121. Papierz Dawid - B11 / M POL Bielsko-Biała DP-SMART

Niezapłacone

122. Pawelczyk Józef 75 B5 / M POL Rybnik rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem

Zapłacone

123. Pfeifer Dariusz 76 B11 / M POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

124. Pich Janeta - B5 / K POL Rybnik

Niezapłacone

125. Pingielski Sławomir - B11 / M POL Radlin Radlinioki W Biegu

Niezapłacone

126. Pisingas Mariusz - B11 / M POL Gliwice Bieganie To Mój Trzeźwy Wybór

Niezapłacone

127. Piskorz Agnieszka - B5 / K POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem

Niezapłacone

128. Piszczan Mirosław 77 NW11 / M POL Syrynia RADLINIOKI W BIEGU

Zapłacone

129. Ploch Adam 78 B11 / M POL Pyskowice

Zapłacone

130. Ploch Karolina 79 B11 / K POL Pyskowice

Zapłacone

131. Popczyk Piotr 80 B11 / M POL Żernica

Zapłacone

132. Popek Martin - B11 / M CZE Ludgerovice Bk Ludgeřovice

Niezapłacone

133. Uczestnik anonimowy 81 BzP11 / M POL Kozłów Opel Activ Team

Zapłacone

134. Purczynski Jan - B11 / M POL Rybnik

Niezapłacone

135. Pustelnik Ewa - B11 / K POL Żory HRmax

Niezapłacone

136. Rakowski Marcin 82 B11 / M POL Czerwionka-Leszczyny Decathlon Rybnik

Zapłacone

137. Reclik Jacek 83 BzP5 / M POL Rybnik Decathlon Rybnik & Przyjaciele

Zapłacone

138. Rejdych Adam 84 B11 / M POL Jejkowice Events Drzewo Życia

Zapłacone

139. Rek Katarzyna 85 B5 / K POL Radlin Radlinioki w biegu

Zapłacone

140. Rek Krzysztof 86 B11 / M POL Radlin Radlinioki w biegu

Zapłacone

141. Roczkowski Artur 87 B11 / M POL Rybnik SBD ENERGETYK RYBNIK

Zapłacone

142. Rybok Weronika - B5 / K POL Czerwionka-Leszczyny

Niezapłacone

143. Sandomierska Anita 88 B5 / K POL Rybnik Decathlon Rybnik

Zapłacone

144. Sandomierski Filip - B5 / M POL Rybnik Decathlon Rybnik

Niezapłacone

145. Sbeczka Rafał - B5 / M POL Tworków Easy Run Racibórz

Niezapłacone

146. Sielska Dagmara 89 NW11 / K POL Pyskowice Decathlon Rybnik & Przyjaciele

Zapłacone

147. Sielska Joanna 90 B11 / K POL Gliwice Opel Active Team

Zapłacone

148. Sielski Jarosław 91 B11 / M POL Gliwice Opel Active Team

Zapłacone

149. Sitko Adam 92 B11 / M POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

150. Skrabel Mateusz - B11 / M POL Rybnik

Niezapłacone

151. Skworc Grzegorz - B11 / M POL Siemianowice Ślaskie CoJaBiegne

Niezapłacone

152. Smoter Wojciech 93 BzP5 / M POL Gliwice

Zapłacone

153. Smyczek Bartosz - B11 / M POL Rybnik Waleczne Serce

Niezapłacone

154. Sobczyk Gabriela 94 B11 / K POL Racibórz SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

155. Sobczyk Grzegorz 95 B5 / M POL Racibórz SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

156. Sobkowiak Ewa - B5 / K POL Katowice

Niezapłacone

157. Stabla Kasia 96 B11 / K POL Stanowice Decathlon Rybnik &przyjaciele

Zapłacone

158. Stafarczyk Dawid - B11 / M POL Rybnik

Niezapłacone

159. Stawarczyk Anna 97 B5 / K POL Rybnik Cpj Team

Zapłacone

160. Stawarczyk Krystian 98 B5 / M POL Rybnik Opel Active Team

Zapłacone

161. Stefański Zbyszek - B11 / M POL Libiąż HEBEL

Niezapłacone

162. Stoszko Paweł - NW11 / M POL Szczejkowice

Niezapłacone

163. Styrc Bernard - B5 / M POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Niezapłacone

164. Styrc Lidia - NW11 / K POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Niezapłacone

165. Surman Aleksandra 99 NW11 / K POL Rybnik

Zapłacone

166. Surman Krzysztof 100 B11 / M POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

167. Uczestnik anonimowy 101 B5 / K POL Palowice

Zapłacone

168. Święcka Ewa - NW11 / K POL Wodzisław Śląski Ks M.E.T.A.

Niezapłacone

169. Szajer Jadwiga 102 NW11 / K POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic walking

Zapłacone

170. Szala Beata 103 B5 / K POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

171. Szewczyk Damian 104 B11 / M POL Jejkowice

Zapłacone

172. Szewczyk Jacek - B5 / M POL Rudułtowy Rybnik Decathlon Rybnik & Przyjaciele

Niezapłacone

173. Szymura Grzegorz - B11 / M POL Leszczyny Leszczyny

Niezapłacone

174. Szymura Kazimierz 105 NW11 / M POL Rybnik

Zapłacone

175. Szymura Wojciech 106 B11 / M POL Rybnik

Zapłacone

176. Thomalla Bogdan 107 NW11 / M POL Zabrze

Zapłacone

177. Tkocz Irena 108 B5 / K POL Jejkowice Petarda Team

Zapłacone

178. Tomas Marzena - NW11 / K POL Syrynia Radlinioki w biegu

Niezapłacone

179. Troszka Marcin 109 B11 / M POL Rybnik

Zapłacone

180. Wasiuta Sebastian 110 B5 / M POL Rybnik Petarda Team

Zapłacone

181. Wawer Mateusz 111 B11 / M POL Czerwionka-Leszczyny Luxtorpeda Czerwionka

Zapłacone

182. Wegner Jacek 112 BzP11 / M POL Rybnik HDR Team Poland

Zapłacone

183. Wiśniewski Tomasz 113 B11 / M POL Rybnik SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

184. Witek Judyta 114 NW11 / K POL Rybnik Decathlon Rybnik & Przyjaciele

Zapłacone

185. Wojtysiak Łukasz - B11 / M POL Rybnik

Niezapłacone

186. Wolny Grzegorz 115 B11 / M POL Racibórz

Zapłacone

187. Wrożyna Adam - B11 / M POL Rybnik PĘDZĄCE ŻÓŁWIE IMI

Niezapłacone

188. Zborilova Ivana - B11 / K CZE Senov BK SAK Karviná

Niezapłacone

189. Zimny Ireneusz 116 B11 / M POL Rybnik Decathlon Rybnik & Przyjaciele

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU