1/8 TRIATHLON WROCŁAW

Przystań „Amfiteatralna”, bulwar Xawerego Dunikowskiego, Wrocław, Polska
14.07.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamek Paweł - KW / M30 POL Wrocław

Niezapłacone

2. Adamowicz Justyna - KW / K30 POL Wrocław

Niezapłacone

3. Agier Mateusz - KW / M30 POL Tuszyn

Niezapłacone

4. Aha Mariia - KW / K17 UKR Dnipro DNIPRO

Niezapłacone

5. Albrecht Dariusz - KW / M40 NOR Arendal Active Eagles Pro

Niezapłacone

6. Augustyn Adam - KW / M30 POL Strzelin

Zapłacone

7. Bachór Michał - KW / M30 POL Wrocław

Niezapłacone

8. Baj Joanna - KW / K17 POL Marcinkowice Triathlonowa Akademia Młodzieży

Zapłacone

9. Bajsarowicz Paweł - KW / M40 POL Wrocław Triathlon Club Wrocław

Niezapłacone

10. Bajsarowicz Tomasz - KW / M40 POL Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

11. Bala Roxy - KW / K20 POL Wrocław

Zapłacone

12. Bala Tymek - KW / M15 POL Wrocław

Niezapłacone

13. Banaszewski Wojciech - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

14. Bańbura Sławek - KW / M30 POL Biała Podlaska Klub Biegacza Biała Biega

Niezapłacone

15. Baran Józef - KW / M50 POL Zabierzów Iron Dragon Triathlon

Zapłacone

16. Barańska Agnieszka - KW / K30 POL Popielów -

Zapłacone

17. Berus Tomasz - KW / M40 POL Wrocław

Zapłacone

18. Biały Aleksander - KW / M60 POL Wrocław Triathlon Club Wrocław

Niezapłacone

19. Bienias Łukasz - KW / M30 POL Dzierżoniów

Zapłacone

20. Bilinski Wojciech - KW / M40 POL Wrocław

Zapłacone

21. Birecki Wacław - KW / M50 POL Opole GT KONA

Zapłacone

22. Biszczak Marcin - KW / M30 POL Oława

Zapłacone

23. Bochenek Sebastian - KW / M30 POL Wrocław

Niezapłacone

24. Bołozowski Dariusz - KW / M40 POL Wrocław

Niezapłacone

25. Borek Jadwiga - KW / K40 POL Kędzierzyn Koźle Activ Eagles Pro

Niezapłacone

26. Brzęczek Piotr - KW / M30 POL Wrocław AA Team

Zapłacone

27. Brzozowski Sławomir - KW / M30 POL Oleśnica

Niezapłacone

28. Buczko Michał - KW / M30 POL Namysłów

Zapłacone

29. Bukłaha Kamil - KW / M20 POL Wrocław

Niezapłacone

30. Bura Dominika - KW / K17 POL Wrocław MKS Juvenia Wrocław

Niezapłacone

31. Chodlewski Krzysztof - KW / M30 POL Wrocław

Niezapłacone

32. Chruściel Adrian - KW / M30 POL Wrocław Triatlon Team Klasztorna

Niezapłacone

33. Chwastyk Wojciech - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

34. Cieszkowski Amir - KW / M30 POL Wrocław

Niezapłacone

35. Cwojdziński Filip - KW / M17 POL Gorzów Wielkopolski Puszkin Biega

Niezapłacone

36. Dąbrowski Piotr - KW / M30 POL Wrocław

Niezapłacone

37. Dańkowski Dominik - KW / M17 POL Wrocław TRIATHLONOWA AKADEMIA MŁODZIEŻY

Niezapłacone

38. Darmoń Przemysław - KW / M20 POL Zabrze ZTT - Zabrzańskie Towarzystwo Triathlonowe

Niezapłacone

39. Daroch Janusz - KW / M60 POL Wrocław Max Progress

Niezapłacone

40. Daszynski Andrzej - KW / M60 POL Zgorzelec CSR Zgorzelec

Niezapłacone

41. Dębicka Brygida - KW / K40 POL Kraków

Niezapłacone

42. Detnerski Marcin - KW / M20 POL Wrocław

Niezapłacone

43. Diachenko Yelyzaveta - KW / K17 UKR Dnipro DNIPRO

Niezapłacone

44. Długaszek Janusz - KW / M50 POL Brzeg

Zapłacone

45. Drąg Jacek - KW / M40 POL Wrocław

Zapłacone

46. Drewnicki Sebastian - KW / M30 POL Groblice

Niezapłacone

47. Dudek Alfred - KW / M60 POL Opole GT KONA

Zapłacone

48. Dudek Alfred - KW / M60 POL Opole GT KONA

Niezapłacone

49. Dura Magdalena - KW / K40 POL Wrocław

Niezapłacone

50. Dylińska-Domino Iwona - KW / K40 POL Głogów Domino TRI Team

Zapłacone

51. Dziewiąty Grzegorz - KW / M30 POL Szprotawa

Zapłacone

52. Elżanowski Adam - KW / M30 POL Warszawa

Niezapłacone

53. Ewertowski Paweł - KW / M20 POL Wrocław

Niezapłacone

54. Figiel Arkadiusz - KW / M50 POL Kalisz Team Masters Barracuda

Niezapłacone

55. Figiel Marzena - KW / K50 POL Kalisz Team Masters Barracuda

Niezapłacone

56. Frąckowiak Justyna - KW / K30 POL Poznań

Zapłacone

57. Fuchs Bartosz - KW / M20 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

58. Galiak Kamil - KW / M20 POL Wrocław

Zapłacone

59. Gazowski Marcin - KW / M30 POL Wrocław monko.COFFEE

Zapłacone

60. Gędzius Adrian - KW / M30 POL Jelenia Góra

Zapłacone

61. Gonera Krzysztof - KW / M40 POL Kamieniec Wrocławski

Zapłacone

62. Gorajek Mikołaj - KW / M17 POL Zabrze Trenuj Triathlon

Niezapłacone

63. Górak Grzegorz - KW / M30 POL Wroclaw

Zapłacone

64. Grabowski Tomasz - KW / M50 POL Wrocław GALVARINO WROCŁAW

Zapłacone

65. Grasza Dariusz - KW / M40 POL Wrocław GT-RAT

Zapłacone

66. Greszta Katarzyna - KW / K40 POL Wrocław TMTeam

Niezapłacone

67. Grochowski Pawel - KW / M30 POL Warszawa Ginness

Zapłacone

68. Grodzinska Ania - KW / K30 POL Opole Qulka Team

Niezapłacone

69. Grzęda Waldemar - KW / M30 POL Jelcz-Laskowice

Zapłacone

70. Grzegorczyk Wojciech - KW / M30 POL Wrocław TriActiv Ridley

Zapłacone

71. Uczestnik anonimowy - KW / M20 POL Wrocław WP

Niezapłacone

72. Gwiazda Katarzyna - KW / K30 POL Opole CykloOpole

Zapłacone

73. Hanczar Paweł - KW / M40 POL Częstochowa Hanczar Gang

Niezapłacone

74. Hanczar Piotr - KW / M15 POL Poland Hanczar Gang

Niezapłacone

75. Harrington David - KW / M40 POL Warsaw

Zapłacone

76. Hartman Joanna - KW / K30 POL Lubomia Trenuj Triathlon

Niezapłacone

77. Hołowacz Wojciech - KW / M30 POL Wrocław

Niezapłacone

78. Hypiak Joanna - KW / K30 POL Wrocław Triactiv Ridley

Zapłacone

79. Uczestnik anonimowy - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

80. Iwaniec Marcin - KW / M30 POL Wrocław PRO-RUN Wrocław

Zapłacone

81. Jakieła Marek - KW / M50 POL Wrocław

Zapłacone

82. Janczak Angelika - KW / K40 POL Legnica

Zapłacone

83. Janicki Daniel - KW / M20 POL Dziadowa Kłoda

Niezapłacone

84. Janikowski Mariusz - KW / M50 POL Wrocław AECOM

Zapłacone

85. Jankiewicz Radoslaw - KW / M40 POL Wysoka Wysoka

Zapłacone

86. Jarzyński Łukasz - KW / M20 POL Chachalnia

Zapłacone

87. Jasek Bartosz - PT / M POL Groblice Tri Mission

Niezapłacone

88. Jaśkiewicz Kasia - KW / K40 POL Wrocław

Zapłacone

89. Jaskuła Robert - KW / M40 POL Ostrowina Dolnośląskie Oddział Olimpiad Specjalnych - Sekcja Sportowiec

Niezapłacone

90. Jesion Ireneusz - KW / M50 POL Lubin mSport Lubin

Zapłacone

91. Jurczak Jakub - KW / M20 POL Legnica

Niezapłacone

92. Jurczak Przemysław - KW / M40 POL Legnica

Niezapłacone

93. Juskowiak Jakub - KW / M40 POL Poznań Image Cycling Team/Velocity Poland

Niezapłacone

94. Kaczanowicz Marek - KW / M50 POL Oleśnica OGT

Niezapłacone

95. Kaczurba Witold - KW / M30 POL Wroclaw

Niezapłacone

96. Kadej Robert - KW / M20 POL Wołów TRI GRANDA WOŁÓW

Zapłacone

97. Uczestnik anonimowy - KW / M40 POL Żerniki Wrocławskie

Niezapłacone

98. Kanikuła Joanna - KW / K30 POL Wrocław

Niezapłacone

99. Karabon Jerzy - KW / M50 POL Wrocław Karabon!

Niezapłacone

100. Karaś Michał - KW / M20 POL Bielawa pickSaaS Team

Niezapłacone

101. Kargul Tomasz - KW / M30 POL Wrocław ŚWO

Zapłacone

102. Karpov Nikita - KW / M30 UKR Zhovti Vody TriTime

Niezapłacone

103. Uczestnik anonimowy - PT / M POL Wrocław CSL

Zapłacone

104. Kita Tomasz - KW / M40 POL Oleśnica OGT

Niezapłacone

105. Kluza Wiktor - KW / M20 POL Turek

Niezapłacone

106. Knura Karol - KW / M20 POL Kobyla

Niezapłacone

107. Kołodziej Piotr - KW / M40 POL Zgorzelec

Niezapłacone

108. Kołyszko Radosław - KW / M30 POL Wrocław R9

Zapłacone

109. Komar Paweł - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

110. Kondrakiewicz Rafał - KW / M40 POL Miłoszyce Jelcz Triathlon Project

Niezapłacone

111. Konopa Adam - KW / M40 POL Wrocław Tieto Triathlon Team

Zapłacone

112. Kopczynski Waldemar - PT / M POL Puszczykowo

Niezapłacone

113. Koperek Sylwia - KW / K30 POL Rybnica Brykające Jelonki

Zapłacone

114. Korzelecka Karolina - KW / K30 POL Milicz Running Team Milicz

Zapłacone

115. Korzelecki Wojtek - KW / M30 POL Milicz PersonalTriathlon.pl

Zapłacone

116. Uczestnik anonimowy - PT / K POL Wrocław

Zapłacone

117. Kossowski Tomasz - KW / M40 POL Lubań OLSZYNA BIEGA

Zapłacone

118. Kotas Maciek - KW / M20 POL Rybnik KOTASPORT

Niezapłacone

119. Kotas Michał - KW / M20 POL Wrocław KOTASPORT

Niezapłacone

120. Kotas Paweł - KW / M30 POL Wrocław GREATMAN

Niezapłacone

121. Kowalczyk Kasia - KW / K20 POL Wrocław

Niezapłacone

122. Kowalska Lidia - KW / K40 POL Radomsko

Zapłacone

123. Kowalski Ireneusz - KW / M50 POL Wrocław

Zapłacone

124. Kowalski Rafał - KW / M40 POL Wrocław CICLISMO WROCŁAW

Zapłacone

125. Kozaczkiewicz Marcel - KW / M15 POL Wrocław Triathlonowa Akademia Młodzieży

Zapłacone

126. Krajcarski Tomasz - KW / M20 POL Wrocław

Zapłacone

127. Krajewski Rafał - PT / M POL Wrocław START WROCŁAW

Zapłacone

128. Kraśniewski Grzegorz - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

129. Kravchuk Vitalek - KW / M30 UA Wroclaw

Zapłacone

130. Krukowski Adrian - KW / M40 POL Wrocław TriActiv Ridley

Niezapłacone

131. Kubiczek Grzegorz - KW / M30 POL Pietrowice Wielkie

Zapłacone

132. Kuc Urszula - KW / K40 POL Pogórze 1 LIGA Team

Zapłacone

133. Kucharski Patryk - KW / M30 POL Trzebnica

Zapłacone

134. Uczestnik anonimowy - KW / M30 POL Lublin Biegusiem.pl

Niezapłacone

135. Kułakowski Cezary - KW / M30 POL Zgorzelec

Zapłacone

136. Kułakowski Mirosław - KW / M50 POL Namysłów METRIN Namysłów

Zapłacone

137. Kurek Adam - KW / M40 POL Opole

Niezapłacone

138. Kurpas Ewelina - KW / K40 POL Wrocław

Niezapłacone

139. Uczestnik anonimowy - KW / K50 POL Wrocław

Niezapłacone

140. Laskowski Bartek - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

141. Lech Aleksandra - KW / K20 POL Milicz Decathlon Team

Niezapłacone

142. Lepka Paulina - KW / K30 POL Wroclaw

Zapłacone

143. Ligęza Tomasz - KW / M30 POL Kraków Szymanowski Triathlon Team

Zapłacone

144. Lisik Justyna - KW / K30 POL Kraków Decathlon Tri Team

Zapłacone

145. Lucka Judyta - KW / K40 POL Bielsko-Biała

Niezapłacone

146. Łesejko Mateusz - KW / M40 POL Kielczow

Zapłacone

147. Łubocki Maciej - KW / M50 POL Wrocław

Zapłacone

148. Łuć Katarzyna - KW / K30 POL Wrocław

Zapłacone

149. Łudziński Mirosław - KW / M50 POL Wrocław LTT

Zapłacone

150. Łukaszyński Marek - KW / M20 POL Opole Izerska Grupa Biegowa

Niezapłacone

151. Madej Adam - KW / M17 POL Wrocław

Zapłacone

152. Uczestnik anonimowy - KW / K30 POL Poznan Zgrupka Team

Niezapłacone

153. Madej Bartosz - KW / M40 POL Wrocław Biegnij Ola, biegnij!

Niezapłacone

154. Majda Marcin - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

155. Majewska Monika - KW / K40 POL Wrocław

Niezapłacone

156. Makowicz Józef - KW / M60 POL Żary SAINT-GOBAIN SQUAD

Zapłacone

157. Malaczewski Łukasz - KW / M40 POL Wrocław GVT

Niezapłacone

158. Malinowski Przemek - KW / M40 POL Rybnik

Zapłacone

159. Manczak Adam - KW / M40 POL Swiebodzin

Niezapłacone

160. Maniak Grzegorz - KW / M30 POL Wrocław Tieto Triathlon Team

Zapłacone

161. Marcin Zawadzki - KW / M30 POL Kiełczów

Zapłacone

162. Marciniak Barbara - KW / K50 POL Wrocław Trathlon Club Wrocław

Niezapłacone

163. Matejuk Tomek - KW / M30 POL Wrocław Tama 71

Niezapłacone

164. Mazur Kinga - KW / K40 POL Wrocław TMTeam

Niezapłacone

165. Mazurek Konrad - KW / M20 POL Wrocław

Zapłacone

166. Mędygrał Krystian - KW / M20 POL Wrocław Wataha

Niezapłacone

167. Michalak Bartosz - KW / M40 POL Śrem Ciacho Triathlon team

Zapłacone

168. Minniti Agnieszka - KW / K20 POL Bielawa Bielawska Akademia Biegania

Niezapłacone

169. Młyńczak Sebastian - KW / M30 POL Wrocław Triactiv

Niezapłacone

170. Modrzejewski Jakub - KW / M20 POL Wrocław

Niezapłacone

171. Mucha Natalia - KW / K20 POL Wielkie Rychnowo DecaTeam

Niezapłacone

172. Musiał Marcin - KW / M40 POL Czeladz

Niezapłacone

173. Myszkowska Julia - KW / K20 POL Czerwionka Luxtorpeda Czerwionka

Niezapłacone

174. Nawrocka Agnieszka - KW / K40 POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

175. Uczestnik anonimowy - KW / M40 POL Wrocław Coco Bongo Pink

Niezapłacone

176. Nowak Konrad - KW / M40 POL Krotoszyn KrissCouching.pl Team

Zapłacone

177. Nowak Marcin - KW / M40 POL Lewin Brzeski

Niezapłacone

178. Okrągły Emil - KW / M30 POL Warszawa TRIZARZA

Zapłacone

179. Okuniewska Julka - KW / K15 POL Kobierzyce TAM

Zapłacone

180. Oskulski Robert - KW / M40 POL Kowary Kowary biegają

Niezapłacone

181. Ossowski Arkadiusz - KW / M30 POL Wrocław www.enigmaknives.com

Zapłacone

182. Ostrasz Bartek - KW / M30 POL Wrocław Viessmann Bike Team

Zapłacone

183. Paszek Sebastian - KW / M30 POL Wrocław TMTeam

Niezapłacone

184. Patera Jacek - KW / M40 POL Legnica Nie zrzeszony

Zapłacone

185. Paulina Paulina - KW / K20 POL Wrocław Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Niezapłacone

186. Perdek Konrad - KW / M20 POL Wrocław

Zapłacone

187. Perłakowski Karol - KW / M30 POL Wilczyce

Zapłacone

188. Peterek Anna - KW / K20 POL Poznan LOCO PRINT TEAM

Niezapłacone

189. Piątek Jakub - KW / M20 POL Wrocław

Niezapłacone

190. Piechowiak Mateusz - KW / M30 POL Opole

Niezapłacone

191. Pietrzak Damian - KW / M20 POL Włocławek

Niezapłacone

192. Pietrzak Przemysław - KW / M40 POL Krapkowice

Niezapłacone

193. Pisarek Ewa - KW / K40 POL Milikowice

Niezapłacone

194. Posłuszny Paweł - KW / M40 POL Wrocław Awf Wrocław

Niezapłacone

195. Pronin Tomasz - KW / M40 POL Santocko

Zapłacone

196. Przybyło Andrzej - KW / M60 POL Wrocław Kolega Sympatyczny

Niezapłacone

197. Przybyło Piotr - KW / M30 POL Wrocław GT RAT

Niezapłacone

198. Pstrucha Natalia - KW / K20 POL Chrzanów

Zapłacone

199. Radoń Marcin - KW / M40 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

200. Rakowski David - KW / M30 CAN Toronto

Niezapłacone

201. Uczestnik anonimowy - KW / K30 POL Poznań Drużyna Szpiku

Niezapłacone

202. Uczestnik anonimowy - KW / M20 POL Wrocław Sklep basenowy PoolPool.pl

Zapłacone

203. Rogowski Michał - KW / M30 POL Świdnica

Niezapłacone

204. Romanowski Piotr - KW / M30 POL Wysoka Tieto Triathlon Team

Zapłacone

205. Ruciński Rafał - KW / M30 POL Małe Rudy Selekcja Naturalna

Niezapłacone

206. Rybacka Katarzyna - KW / K40 POL Rawicz

Zapłacone

207. Rychard Bartek - KW / M30 POL Nieciszów

Zapłacone

208. Sabat Tomasz - KW / M30 POL Gliwice

Niezapłacone

209. Salamonowicz Przemysław - KW / M30 POL Wrocław Litwin Triathlon Team

Zapłacone

210. Saleta Sebastian - KW / M20 POL Częstochowa MęczennikKolarstwa/TietoTriathlonTeam

Niezapłacone

211. Salinas Pablo - KW / M30 ESP Wroclaw

Zapłacone

212. Serenda Mateusz - KW / M17 POL Legnica

Zapłacone

213. Serenda Robert - KW / M40 POL Legnica

Zapłacone

214. Sienkiewicz Sylwester - KW / M20 POL Wrocław

Zapłacone

215. Sieradzki Marcin - KW / M20 POL Wrocław

Niezapłacone

216. Skrypka Andrii - KW / M17 UKR Dnipro DNIPRO

Niezapłacone

217. Ślusarski Wojciech - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

218. Śmigaj Norbert - KW / M40 POL Głogów

Zapłacone

219. Smolik Artur - KW / M40 POL Wrocław Manage or Die - Sport Team

Zapłacone

220. Smolnik Oliwia - PT / K POL Radzowice

Niezapłacone

221. Smolska Małgorzata - KW / K40 POL Psary

Zapłacone

222. Smorodina Mariia - KW / K30 UKR Dnipro DNIPRO

Niezapłacone

223. Sobkowiak Rafał - KW / M30 POL Rawicz

Zapłacone

224. Solarz Michał - KW / M40 POL Namysłów

Zapłacone

225. Solarz Pawel - KW / M30 POL Syców

Zapłacone

226. Sondej Dawid - KW / M17 POL Pustków Żurawski Triathlonowa Akademia Młodzieży

Niezapłacone

227. Spaleniak Maciej - KW / M40 POL Wrocław

Zapłacone

228. Sroka Joanna - KW / K30 POL Wrocław TMTeam

Niezapłacone

229. Stawarz Krzysztof - KW / M30 POL Kraków Happy TRI friends

Zapłacone

230. Stępień Sandra - KW / K30 POL Wrocław NeverGiveUp

Zapłacone

231. Stolarzewska Maria - KW / K30 POL Wrocław Karate Kyokushin IFK Wrocław

Niezapłacone

232. Straczuk Paweł - KW / M20 POL Wrocław

Zapłacone

233. Strynowicz Dawid - KW / M20 POL Wołów TRI GRANDA WOŁÓW

Zapłacone

234. Studniarek Paweł - KW / M50 POL Jeżów Sudecki

Zapłacone

235. Surma Mariusz - KW / M40 POL Oleśnica OLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWA

Niezapłacone

236. Świderska Izabela - KW / K40 POL Jedlina Zdrój

Zapłacone

237. Świderski Piotr - KW / M40 POL Jedlina Zdrój

Zapłacone

238. Świsterska Julia - KW / K15 POL Wrocław Triathlonowa Akademia Młodzieży

Zapłacone

239. Swoboda Szymon - KW / M30 POL Wroclaw

Niezapłacone

240. Szafranowski Łukasz - KW / M30 POL Bolesławiec

Zapłacone

241. Szatan Michał - KW / M30 POL Bulowice Lacrima optyk triathlon team

Zapłacone

242. Szewczyk Jacek - KW / M40 POL Sosnowiec Sosnowiec

Niezapłacone

243. Szmajduch Mariusz - KW / M30 POL Mysłowice Silesia Runners Club

Zapłacone

244. Szuberla Maciej - KW / M40 POL Szczecin

Niezapłacone

245. Szymanski Michal - KW / M30 POL Wroclaw

Zapłacone

246. Szymczyk Gosia - KW / K20 POL Wrocław

Zapłacone

247. Tabaka Marzena - KW / K40 POL Wrocław

Zapłacone

248. Talma Michał - KW / M20 POL Gostyń

Niezapłacone

249. Te Daniel - KW / M40 POL Wysoka LTT

Niezapłacone

250. Tomaszewska Magda - KW / K30 POL Wrocław

Zapłacone

251. Tretyak Ivan - KW / M17 UKR Dnipro DNIPRO

Niezapłacone

252. Trudzinski Norbert - KW / M40 POL Świebodzin Neosport.pl SGB Pogoń Triathlon Świebodzin

Zapłacone

253. Truszkiewicz Bartosz - KW / M40 POL Oława Moto Jelcz Oława

Zapłacone

254. Tu Ja - KW / M30 POL Olawa

Zapłacone

255. Tycner Oliwer - KW / M17 POL Poznan SBR TeamKaras

Zapłacone

256. Urbanik Grzegorz - KW / M40 POL Wrocław

Zapłacone

257. Waleński Tomasz - KW / M40 POL Wrocław

Zapłacone

258. Walkowiak Bartosz - KW / M30 POL Plewiska Studio-motiv.pl, POSNANIA TRIATHLON

Niezapłacone

259. Warnicki Wojciech - KW / M30 POL Wroclaw

Niezapłacone

260. Wesołowska Kinga - KW / K20 POL Wrocław

Niezapłacone

261. Wieczorek Rafal - KW / M30 POL Wrocław WTT / TietoTriathlonTeam

Zapłacone

262. Witiw Marta - KW / K20 POL Wrocław

Niezapłacone

263. Włodarczyk Maciej - KW / M30 POL Miłoszyce TOYOTA Runmator

Zapłacone

264. Wodecka Marta - KW / K30 POL Opole GT Kona Opole

Zapłacone

265. Wojciechowski Wojciech - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

266. Woziwodzki Filip - KW / M17 POL Wrocław Triathlonowa Akademia Młodzieży

Zapłacone

267. Woziwodzki Jakub - KW / M15 POL Wrocław Hasta la Vista

Zapłacone

268. Woźniak Patryk - KW / M20 POL Ostrów Wielkopolski

Zapłacone

269. Wruk Remigiusz - KW / M40 POL Opole Bieg Opolski

Zapłacone

270. Wrzeszcz Krzysztof - KW / M40 POL Ruda Śląska

Zapłacone

271. Wysoczański Adam - KW / M20 POL Wołów TRI GRANDA WOŁÓW

Zapłacone

272. Wysoczański Paweł - KW / M20 POL Wołów PCC Squad / TRI GRANDA WOŁÓW

Zapłacone

273. Zagórska Katarzyna - KW / K20 POL Wrocław

Zapłacone

274. Zalewski Łukasz - KW / M30 POL Opole Zen

Niezapłacone

275. Zapotoczny Łukasz - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

276. Zawitowska Izabela - KW / K30 POL Gdynia

Zapłacone

277. Ziemba Jarosław - KW / M40 POL Tychy

Niezapłacone

278. Ziółkowski Arkadiusz - KW / M40 POL Jawor TMTeam

Zapłacone

279. Zukal Aleksandra - KW / K40 POL Koszalin

Zapłacone

280. Żurek Robert - KW / M40 POL Dąbrowa Górnicza Triathlon Dabrowa Górnicza

Niezapłacone

281. Zwierzyński Roman - KW / M50 POL Lutynia

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU