1/8 TRIATHLON WROCŁAW

Przystań „Amfiteatralna”, bulwar Xawerego Dunikowskiego, Wrocław, Polska
14.07.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adamek Paweł - KW / M30 POL Wrocław
Adamiec Przemysław - KW / M20 POL Wołomin

Zapłacone

Adamowicz Justyna - KW / K30 POL Wrocław
Agier Mateusz - KW / M30 POL Tuszyn

Zapłacone

Aha Mariia - KW / K17 UKR Dnipro DNIPRO
Augustyn Adam - KW / M30 POL Strzelin

Zapłacone

Augustyniak Krystian - KW / M20 POL Krotoszyn BÓL NIE ISTNIEJE

Zapłacone

Baj Joanna - KW / K17 POL Marcinkowice Triathlonowa Akademia Młodzieży
Bala Roxy - KW / K20 POL Wrocław

Zapłacone

Bala Tymek - KW / M15 POL Wrocław
Banaszewski Wojciech - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Bańbura Sławek - KW / M30 POL Biała Podlaska Klub Biegacza Biała Biega
Baran Józef - KW / M50 POL Zabierzów Iron Dragon Triathlon

Zapłacone

Barańska Agnieszka - KW / K30 POL Popielów -

Zapłacone

Bartkowski Marek - KW / M40 POL Warszawa EndureTeam

Zapłacone

Berezowski Sławomir - KW / M50 POL Opole

Zapłacone

Biały Aleksander - KW / M60 POL Wrocław Triathlon Club Wrocław
Bienias Łukasz - KW / M30 POL Dzierżoniów

Zapłacone

Bieniaszewska Marta - KW / K30 POL Brzeg Kotasport

Zapłacone

Bilinski Wojciech - KW / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Birecki Michał - KW / M20 POL Opole Gt Kona

Zapłacone

Birecki Wacław - KW / M50 POL Opole GT KONA

Zapłacone

Biszczak Marcin - KW / M30 POL Oława

Zapłacone

Bochenek Sebastian - KW / M30 POL Wrocław
Brzęczek Piotr - KW / M30 POL Wrocław AA Team

Zapłacone

Buczko Michał - KW / M30 POL Namysłów

Zapłacone

Bulwan Jarosław - KW / M30 POL Sanok

Zapłacone

Bura Dominika - KW / K17 POL Wrocław MKS Juvenia Wrocław
Chodlewski Krzysztof - KW / M30 POL Wrocław
Chojnowski Andrzej - KW / M40 POL Warszawa Biegam na Tarchominie

Zapłacone

Chruściel Adrian - KW / M30 POL Wrocław Triatlon Team Klasztorna
Chwiałkowski Cyprian - KW / M20 POL Machliny CHWIAŁKOWSKI TEAM

Zapłacone

Cichowski Tomasz - KW / M30 POL Poznań

Zapłacone

Cieszkowski Amir - KW / M30 POL Wrocław
Cwojdziński Filip - KW / M17 POL Gorzów Wielkopolski Puszkin Biega
Czajka Krystian - KW / M30 POL Żory
Dąbrowski Dariusz - KW / M30 POL Wrocław Max Progress Run Team

Zapłacone

Dąbrowski Piotr - KW / M30 POL Wrocław
Daroch Janusz - KW / M60 POL Wrocław Max Progress
Daszynski Andrzej - KW / M60 POL Zgorzelec CSR Zgorzelec
Dębicka Brygida - KW / K40 POL Kraków
Derechowska Milena - KW / K17 POL Bielany Wrocławskie

Zapłacone

Derej Maria - KW / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Deszyński Damian - KW / M40 POL Gliwice

Zapłacone

Detnerski Marcin - KW / M20 POL Wrocław
Dobek Marcin - KW / M20 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

Dradrach Jakub - KW / M20 POL Szczepanów

Zapłacone

Drąg Jacek - KW / M40 POL Wrocław
Drewnicki Sebastian - KW / M30 POL Groblice
Duda Przemysław - KW / M20 POL Wrocław
Dudek Alfred - KW / M60 POL Opole GT KONA

Zapłacone

Dudek Alfred - KW / M60 POL Opole GT KONA
Dura Magdalena - KW / K40 POL Wrocław
Dylińska-Domino Iwona - KW / K40 POL Głogów Domino TRI Team

Zapłacone

Dymek Stanisław - KW / M60 POL Płock PTT Delta

Zapłacone

Ewertowski Paweł - KW / M20 POL Wrocław
Fabisiak Marcin - KW / M40 POL Gniezno

Zapłacone

Foltyniewicz Bartosz - KW / M20 POL Poznań BÓL NIE ISTNIEJE

Zapłacone

Foltyniewicz Błażej - KW / M30 POL Poznań BÓL NIE ISTNIEJE

Zapłacone

Frąckowiak Justyna - KW / K30 POL Poznań

Zapłacone

Fuchs Bartosz - KW / M20 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

Gazowski Marcin - KW / M30 POL Wrocław monko.COFFEE

Zapłacone

Gędzius Adrian - KW / M30 POL Jelenia Góra

Zapłacone

Gidzgier Andrzej - KW / M20 POL Stryków

Zapłacone

Gierasimiuk Grzegorz - KW / M30 POL Warszawa Trigger Triathlon

Zapłacone

Gieres Waldemar - KW / M50 POL Płock PTT DELTA

Zapłacone

Giezek Robert - KW / M30 POL Zduny BÓL NIE ISTNIEJE

Zapłacone

Głogowski Robert - KW / M20 POL Wrocław

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - KW / M30 UKR Wrocław

Zapłacone

Gonera Krzysztof - KW / M40 POL Kamieniec Wrocławski

Zapłacone

Górak Grzegorz - KW / M30 POL Wroclaw

Zapłacone

Grabowski Tomasz - KW / M50 POL Wrocław GALVARINO WROCŁAW

Zapłacone

Grasza Dariusz - KW / M40 POL Wrocław GT-RAT

Zapłacone

Greszta Katarzyna - KW / K40 POL Wrocław TMTeam
Grochowski Pawel - KW / M30 POL Warszawa Ginness

Zapłacone

Grodzinska Ania - KW / K30 POL Opole Qulka Team
Grzegorczyk Wojciech - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Gwiazda Katarzyna - KW / K30 POL Opole CykloOpole

Zapłacone

Hanczar Paweł - KW / M40 POL Częstochowa Hanczar Gang
Hanczar Piotr - KW / M15 POL Poland Hanczar Gang
Harmansa Piotr - KW / M50 POL Gogolin Triathlon Gogolin

Zapłacone

Harrington David - KW / M40 POL Warsaw

Zapłacone

Hewczuk Katarzyna - KW / K30 POL Wrocław
Hołowacz Wojciech - KW / M30 POL Wrocław
Hypiak Joanna - KW / K30 POL Wrocław Triactiv Ridley

Zapłacone

Ignac Paweł - KW / M30 POL Racibórz Inżynieria Biegania / Drużyna Szpiku

Zapłacone

Ignatowicz Andrzej - KW / M40 POL Warszawa Team Karaś

Zapłacone

Ignatowicz Jakub - KW / M17 POL Warszawa TeamKaraś

Zapłacone

Imianowski Eryk - KW / M17 POL Sieraków Klub Sportowy Kasztelanka MMS TRIATHLON TEAM

Zapłacone

Iwaniec Marcin - KW / M30 POL Wrocław PRO-RUN Wrocław

Zapłacone

Jakieła Marek - KW / M50 POL Wrocław

Zapłacone

Jakubowski Marcin - KW / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Jałoszyńska Anna - KW / K30 POL Brzeg Dolny PulsBike Team
Janicka Paula - KW / K20 POL Poznan niezrzeszona

Zapłacone

Janikowski Mariusz - KW / M50 POL Wrocław AECOM

Zapłacone

Jankiewicz Radoslaw - KW / M40 POL Wysoka Wysoka

Zapłacone

Jarzyński Łukasz - KW / M20 POL Chachalnia

Zapłacone

Jaśkiewicz Kasia - KW / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Jaskuła Robert - KW / M40 POL Ostrowina Dolnośląskie Oddział Olimpiad Specjalnych - Sekcja Sportowiec
Jawor Aleksander - KW / M20 POL Jelenia Góra Comatec Adventure Team

Zapłacone

Jędrzejczyk Piotr - KW / M40 POL Oleśnica
Jesion Ireneusz - KW / M50 POL Lubin mSport Lubin

Zapłacone

Jurczak Jakub - KW / M20 POL Legnica
Jurczak Przemysław - KW / M40 POL Legnica
Juszczyński Robert - KW / M20 POL Wrocław Adrian Danilewicz Group

Zapłacone

Kaczanowicz Marek - KW / M50 POL Oleśnica OGT
Kadej Robert - KW / M20 POL Wołów TRI GRANDA WOŁÓW

Zapłacone

Kaliski Piotr - KW / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Kanikuła Joanna - KW / K30 POL Wrocław
Karabon Jerzy - KW / M50 POL Wrocław Karabon!
Karch Tomasz - KW / M30 POL Świebodzice GLKS ŻELAZNA ŚWIDNICA

Zapłacone

Kargul Tomasz - KW / M30 POL Wrocław ŚWO

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - PT / M POL Wrocław CSL

Zapłacone

Kita Tomasz - KW / M40 POL Oleśnica OGT
Kluza Wiktor - KW / M20 POL Turek
Kmiec Lukasz - KW / M30 POL Wroclaw TriMission

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - KW / K20 POL Łódź

Zapłacone

Knura Karol - KW / M20 POL Kobyla
Kołodziej Piotr - KW / M40 POL Zgorzelec
Kołyszko Radosław - KW / M30 POL Wrocław R9

Zapłacone

Korzelecka Karolina - KW / K30 POL Milicz Running Team Milicz

Zapłacone

Korzelecki Wojtek - KW / M30 POL Milicz PersonalTriathlon.pl

Zapłacone

Kos Tomasz - KW / M30 POL Gorzów Wlkp
Uczestnik anonimowy - PT / K POL Wrocław

Zapłacone

Kotas Maciek - KW / M20 POL Rybnik KOTASPORT
Kotas Michał - KW / M20 POL Wrocław KOTASPORT
Kotas Paweł - KW / M30 POL Wrocław GREATMAN
Kowalska Magdalena - KW / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Kowalski Ireneusz - KW / M50 POL Wrocław

Zapłacone

Kowalski Rafał - KW / M40 POL Wrocław CICLISMO WROCŁAW

Zapłacone

Kozaczkiewicz Marcel - KW / M15 POL Wrocław Triathlonowa Akademia Młodzieży
Krajcarska Paulina - KW / K20 POL Siechnice Litwin Triathlon Team

Zapłacone

Krajcarski Tomasz - KW / M20 POL Wrocław

Zapłacone

Krajewski Rafał - PT / M POL Wrocław START WROCŁAW

Zapłacone

Kraśniewski Grzegorz - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Krause Tomasz - KW / M30 POL Wrocław Atos Runners

Zapłacone

Kravchuk Vitalek - KW / M30 POL Wroclaw

Zapłacone

Królikowski Edward - KW / M40 POL Plewiska Posnania Tri

Zapłacone

Krukowski Adrian - KW / M40 POL Wrocław TriActiv Ridley
Krzyzanowski Marek - KW / M50 POL Wrocław Marek

Zapłacone

Krzyżek Michał - KW / M30 POL Mosina San Filippo Team

Zapłacone

Kubera Jakub - KW / M20 POL Perzów BADYLE

Zapłacone

Kubiczek Grzegorz - KW / M30 POL Pietrowice Wielkie

Zapłacone

Kucharski Patryk - KW / M30 POL Trzebnica

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - KW / M30 POL Lublin Biegusiem.pl
Kuklewski Maciej - KW / M20 POL Wrocław

Zapłacone

Kuliński Piotr - KW / M20 POL Bełchatów Iron Fighters

Zapłacone

Kułakowski Cezary - KW / M30 POL Zgorzelec

Zapłacone

Kurpas Ewelina - KW / K40 POL Wrocław
Kuśnierz Dariusz - KW / M50 POL Bartoszyce BKM POLAR

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - KW / K50 POL Wrocław
Laskowski Bartek - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Lęga Wiesław - KW / M40 POL Świdnica BRAK TEAM / KS TĘCZA

Zapłacone

Lepka Arkadiusz - KW / M20 POL Kleszczów Iron Fighters

Zapłacone

Lepka Paulina - KW / K30 POL Wroclaw

Zapłacone

Leśniewska Izabela - KW / K40 POL Wrocław LTT

Zapłacone

Ligęza Tomasz - KW / M30 POL Kraków Szymanowski Triathlon Team

Zapłacone

Lisik Anna - KW / K30 POL Wrocław LITWIN TRIATHLON TEAM

Zapłacone

Łesejko Mateusz - KW / M40 POL Kielczow

Zapłacone

Łukaszyński Marek - KW / M20 POL Opole Izerska Grupa Biegowa
Maceluch Krzysiek - KW / M20 POL Wołów TRI GRANDA WOŁÓW

Zapłacone

Maciążek Dominik - KW / M20 POL Oława

Zapłacone

Madej Adam - KW / M17 POL Wrocław

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - KW / K30 POL Poznan Zgrupka Team
Madej Grzegorz - KW / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Majda Marcin - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Majewska Monika - KW / K40 POL Wrocław
Makowicz Józef - KW / M60 POL Żary SAINT-GOBAIN SQUAD

Zapłacone

Małecki Jacek - KW / M30 POL Michałowice Neon Team

Zapłacone

Marcin Zawadzki - KW / M30 POL Kiełczów

Zapłacone

Marciniak Barbara - KW / K50 POL Wrocław Trathlon Club Wrocław
Marcinków Szymon - KW / M20 POL Bralin BADYLE

Zapłacone

Marczak Przemysław - KW / M30 POL Milicz Running Team Milicz

Zapłacone

Markowski Przemysław - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Matejuk Tomek - KW / M30 POL Wrocław Tama 71
Matłok Olek - KW / M20 POL Dębica

Zapłacone

Mazurek Konrad - KW / M20 POL Wrocław

Zapłacone

Mermer Adam - KW / M30 POL Legionowo TRI LEVEL

Zapłacone

Michalak Bartosz - KW / M40 POL Śrem Ciacho Triathlon team

Zapłacone

Michlewicz Marcin - KW / M30 POL Wrocław MKM Triathlon Team

Zapłacone

Michlewicz Michał - KW / M30 POL Wrocław MKM Triathlon Team

Zapłacone

Mioduszewski Michał - KW / M30 POL Wrocław Piątek Na Rowerze

Zapłacone

Modrzejewski Jakub - KW / M20 POL Wrocław
Mróz Stefan - KW / M20 POL Wrocław

Zapłacone

Myszkowska Julia - KW / K20 POL Czerwionka Luxtorpeda Czerwionka
Nawrocka Agnieszka - KW / K40 POL Wodzisław Śląski
Uczestnik anonimowy - KW / M40 POL Wrocław Coco Bongo Pink
Nowak Konrad - KW / M40 POL Krotoszyn KrissCouching.pl Team

Zapłacone

Nowak Marcin - KW / M40 POL Lewin Brzeski
Okrągły Emil - KW / M30 POL Warszawa TRIZARZA

Zapłacone

Okuniewska Julka - KW / K15 POL Kobierzyce TAM
Olma Dariusz - KW / M40 POL Jawiszowice Triathlon Training Center

Zapłacone

Oskulski Robert - KW / M40 POL Kowary Kowary biegają
Osmolak Agnieszka - KW / K30 POL Wrocław PRO RUN WROCŁAW

Zapłacone

Ossowski Arkadiusz - KW / M30 POL Wrocław www.enigmaknives.com

Zapłacone

Ostrasz Bartek - KW / M30 POL Wrocław Viessmann Bike Team

Zapłacone

Pakuła Bartosz - KW / M20 POL Wrocław

Zapłacone

Paluchowski Tomasz - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Pałkowski Błażej - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Paśko Franek - KW / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Pawlok Anna - KW / K30 POL Katowice

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - KW / M20 POL Wrocław imperium spierdolenia

Zapłacone

Perdek Konrad - KW / M20 POL Wrocław

Zapłacone

Peterek Anna - KW / K20 POL Poznan LOCO PRINT TEAM
Piątek Jakub - KW / M20 POL Wrocław
Piechowiak Mateusz - KW / M30 POL Opole
Pietrzak Damian - KW / M20 POL Włocławek
Pietrzak Karol - KW / M30 POL Glinnik

Zapłacone

Pietrzak Przemysław - KW / M40 POL Krapkowice
Pisarek Ewa - KW / K40 POL Milikowice
Płatek Anetta - KW / K20 POL Poznań

Zapłacone

Płonka Sławek - KW / M40 POL Kielczow Kielczow

Zapłacone

Podgórska Małgorzata - KW / K50 POL Wrocław

Zapłacone

Podgórski Tomasz - KW / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Polkowska Aldona - KW / K50 POL Murowana Goślina

Zapłacone

Porczyński Karol - KW / M17 POL Wrocław

Zapłacone

Posłuszny Paweł - KW / M40 POL Wrocław Awf Wrocław
Prokopowicz Piotr - KW / M20 POL Wałbrzych Ósemka PWR

Zapłacone

Przewoźny Franciszek - KW / M20 POL Krotoszyn ev

Zapłacone

Przybyło Andrzej - KW / M60 POL Wrocław Kolega Sympatyczny
Przybyło Piotr - KW / M30 POL Wrocław GT RAT
Przybyłowicz-Śmigaj Joanna - KW / M40 POL Głogów

Zapłacone

Pstrucha Natalia - KW / K20 POL Chrzanów

Zapłacone

Radoń Marcin - KW / M40 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

Ratajczak Bartłomiej - KW / M30 POL Opole

Zapłacone

Rekowska Alicja - KW / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - KW / K30 POL Poznań Drużyna Szpiku
Uczestnik anonimowy - KW / M20 POL Wrocław Sklep basenowy PoolPool.pl

Zapłacone

Ruciński Rafał - KW / M30 POL Małe Rudy Selekcja Naturalna
Rybacka Katarzyna - KW / K40 POL Rawicz

Zapłacone

Rybczyński Łukasz - KW / M20 POL Barcin Barcin
Sabat Tomasz - KW / M30 POL Gliwice
Salamonowicz Przemysław - KW / M30 POL Wrocław Litwin Triathlon Team

Zapłacone

Salinas Pablo - KW / M30 ESP Wroclaw

Zapłacone

Sawzdargo Gosia - KW / K20 POL Wrocław

Zapłacone

Semenowicz Kamil - KW / M30 POL Brzeg Dolny PulsBike Team

Zapłacone

Serenda Mateusz - KW / M17 POL Legnica
Serenda Robert - KW / M40 POL Legnica
Sienkiewicz Sylwester - KW / M20 POL Wrocław

Zapłacone

Sieradzki Marcin - KW / M20 POL Wrocław
Skrzynkowski Piotr - KW / M40 POL Opole Skrzynkowski Team

Zapłacone

Smagała Wojciech - KW / M30 POL Wrocław SMAGI TRI TEAM

Zapłacone

Smolnik Oliwia - KW / K17 POL Radzowice
Smolska Małgorzata - KW / K40 POL Psary

Zapłacone

Smorodina Mariia - KW / K30 UKR Dnipro DNIPRO
Smutek Przemysław - KW / M30 POL Bystrzyca Kłodzka

Zapłacone

Sobkowiak Rafał - KW / M30 POL Rawicz

Zapłacone

Solarz Michał - KW / M40 POL Namysłów

Zapłacone

Solarz Pawel - KW / M30 POL Syców

Zapłacone

Sondej Dawid - KW / M17 POL Pustków Żurawski Triathlonowa Akademia Młodzieży
Spaleniak Maciej - KW / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Sroga Maciej - KW / M30 POL Namysłów

Zapłacone

Sroka Joanna - KW / K30 POL Wrocław TMTeam
Staniszewski Michał - KW / M30 POL Wrocław (Wrocław-Krzyki)

Zapłacone

Stawarz Krzysztof - KW / M30 POL Kraków Happy TRI friends

Zapłacone

Stępień Sandra - KW / K30 POL Wrocław NeverGiveUp

Zapłacone

Stolarzewska Maria - KW / K30 POL Wrocław Karate Kyokushin IFK Wrocław
Straczuk Paweł - KW / M20 POL Wrocław

Zapłacone

Strynowicz Dawid - KW / M20 POL Wołów TRI GRANDA WOŁÓW

Zapłacone

Studniarek Paweł - KW / M50 POL Jeżów Sudecki

Zapłacone

Surma Mariusz - KW / M40 POL Oleśnica OLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWA
Świderska Izabela - KW / K40 POL Jedlina Zdrój

Zapłacone

Świderski Piotr - KW / M40 POL Jedlina Zdrój

Zapłacone

Świsterska Julia - KW / K15 POL Wrocław Triathlonowa Akademia Młodzieży
Swoboda Szymon - KW / M30 POL Wroclaw
Syguła Piotr - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Szafranowski Łukasz - KW / M30 POL Bolesławiec

Zapłacone

Szatan Michał - KW / M30 POL Bulowice Lacrima optyk triathlon team

Zapłacone

Szczepański Sławomir - KW / M30 POL Wrocław GALVARINO WROCŁAW

Zapłacone

Szewczyk Jacek - KW / M40 POL Sosnowiec Sosnowiec
Szmajduch Mariusz - KW / M30 POL Mysłowice Silesia Runners Club

Zapłacone

Szuberla Maciej - KW / M40 POL Szczecin
Szymanski Michal - KW / M30 POL Wroclaw

Zapłacone

Szymczyk Gosia - KW / K20 POL Wrocław

Zapłacone

Tabaka Marzena - KW / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Talma Michał - KW / M20 POL Gostyń
Tarnowski Michał - KW / M30 POL Wrocław Sensej AA Team

Zapłacone

Telażka Jarosław - KW / M30 POL Bełchatów Iron Fighters

Zapłacone

Tomaszewska Magda - KW / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Tomiczek Wojciech - KW / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Trawka Kasieńka - KW / K40 POL Gołębice Dziadowa Kłoda Biega

Zapłacone

Tretyak Ivan - KW / M17 UKR Dnipro DNIPRO
Truszkiewicz Bartosz - KW / M40 POL Oława Moto Jelcz Oława

Zapłacone

Uciechowski Karol - KW / M30 POL Nowe Skalmierzyce

Zapłacone

Urbanik Marta - KW / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Walaszczyk Marcin - KW / M30 POL Bełchatów Iron Fighters

Zapłacone

Walczak Robert - KW / M30 POL Poznań CBN Tri Team + parkrun Poznań

Zapłacone

Waleński Tomasz - KW / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Warlewski Piotr - KW / M20 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Warnicki Wojciech - KW / M30 POL Wroclaw
Wesołowska Kinga - KW / K20 POL Wrocław
Wicher Rafał - KW / M20 POL Łódź

Zapłacone

Wilgosz Anna - KW / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Witiw Marta - KW / K20 POL Wrocław
Włodarczyk Maciej - KW / M30 POL Miłoszyce TOYOTA Runmator

Zapłacone

Wodecka Marta - KW / K30 POL Opole GT Kona Opole

Zapłacone

Wodniak Mariusz - KW / M30 POL Wrocław Klasztorna Team

Zapłacone

Wojciechowski Wojciech - KW / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Wojcieszek Patryk - KW / M20 POL Kluczbork @zabiegani

Zapłacone

Worsztynowicz Karol - KW / M20 POL Wrocław BÓL NIE ISTNIEJE

Zapłacone

Woziwodzki Filip - KW / M17 POL Wrocław Triathlonowa Akademia Młodzieży
Woźniak Patryk - KW / M20 POL Ostrów Wielkopolski

Zapłacone

Wruk Remigiusz - KW / M40 POL Opole Bieg Opolski

Zapłacone

Wysoczański Adam - KW / M20 POL Wołów TRI GRANDA WOŁÓW

Zapłacone

Wysoczański Paweł - KW / M20 POL Wołów PCC Squad / TRI GRANDA WOŁÓW

Zapłacone

Zagórska Katarzyna - KW / K20 POL Wrocław

Zapłacone

Żandarski Zbigniew - KW / M50 POL Zgorzelec AMATOR

Zapłacone

Zasławski Lech - KW / M30 POL Wrocław X-TEAM

Zapłacone

Zawitowska Izabela - KW / K30 POL Gdynia

Zapłacone

Zborowski Bartosz - KW / M30 POL Zielona Góra BOHAR PALETY RUNNERS

Zapłacone

Ziółkowski Arkadiusz - KW / M40 POL Jawor TMTeam

Zapłacone

Ziomkowski Jan - KW / M30 POL Wadowice DOTFIZJO

Zapłacone

Zukal Aleksandra - KW / K40 POL Koszalin

Zapłacone

Zukal Piotr - KW / M40 POL Koszalin

Zapłacone

Zwierzyński Roman - KW / M50 POL Lutynia

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU