2. Okonińska Pętla

Okoniny Nadjeziorne, Polska
22.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Bajdor Łukasz - D12 / M40 POL Człuchów ŻÓŁWIE

Zapłacone

2. Bąkowski Tadeusz - D12 / M50 POL Rokocin KS SOKÓŁ ZBLEWO

Zapłacone

3. Banach Dawid - D12 / M30 POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

4. Banach Tomasz - D12 / M30 POL Grudziądz Tomek Biega Grudziądz
5. Barton Krystyna - D12 / K50 POL Przechlewo Tripaka Przechlewo

Zapłacone

6. Belt Kacper - D12 / M16 POL Lińsk Biegające Śliwice
7. Bloch Przemysław - D12 / M30 POL Czersk Biegające Śliwice

Zapłacone

8. Błaszczuk Grzegorz - D12 / M50 POL Mikołajki Pomorskie

Zapłacone

9. Boettcher Grzegorz - D12 / M40 POL Nicponia Trunsformacja Gniewu

Zapłacone

10. Bruska Natalia - D12 / K30 POL Charzykowy
11. Bruski Tomasz - D12 / M30 POL Charzykowy Wkurw_team
12. Butowska Katarzyna - D12 / K30 NLK
POL Starogard Gdański

Zapłacone

13. Chojnacka Jolanta - D12 / K50 POL Pelplin Klub Aktywnego Pelpliniaka

Zapłacone

14. Chojnacki Krzysztof - D12 / M50 POL Pelplin Klub Aktywnego Pelpliniaka

Zapłacone

15. Cyron Bogumił - D12 / M50 POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

16. Czapla Natalia - D12 / K16 POL Malbork

Zapłacone

17. Czernia Jerzy - D12 / M40 POL Straszyn CZERNIA TEAM

Zapłacone

18. Dajnowski Mateusz - D12 / M16 POL Angowice Chłopak ze wsi

Zapłacone

19. Daszkiewicz Katarzyna - D12 / K16 POL Laski Biegające Śliwice
20. Dembowski Mariusz - D12 / M30 POL Lidzbark H+H Polska

Zapłacone

21. Demirski Marek - D12 / M60 POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

22. Dłoniak Edmund - NW5 / M POL Gniewkowo T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO

Zapłacone

23. Dorsz Adrian - D12 / M16 NLM
POL Bagienica
24. Dorszewski Rafał - D12 / M40 POL Malbork Run 4 Fun

Zapłacone

25. Dudek Dawid - D12 / M30 POL Bydgoszcz Polonia Bydgoszcz SLA

Zapłacone

26. Dyjach Piotr - D12 / M16 POL Świecie Schumacher Team Bydgoszcz

Zapłacone

27. Dziadczyk Krzysztof - D12 / M50 POL Chojnice Florian Chojnice

Zapłacone

28. Uczestnik anonimowy - D12 / M30 POL Pelplin Klub aktywnego pelpliniaka

Zapłacone

29. Fierek Bożena - D12 / K60 POL Czersk BBL

Zapłacone

30. Fierek Leszek - D12 / M50 POL Czersk

Zapłacone

31. Fierka Adam - D12 / M40 POL Zblewo KS SOKÓŁ ZBLEWO

Zapłacone

32. Frąckowski Patryk - D12 / M16 POL Tuchola
33. Freitag Cezary - D12 / M16 POL Czersk

Zapłacone

34. Gapa Wiesław - D12 / M40 NLM
POL Sypniewo TKKF WODNIK WIĘCBORK

Zapłacone

35. Garbowski Krzysztof - D12 / M30 POL Sztum LKS Zantyr Sztum
36. Glama Remigiusz - D12 / M30 POL Lniano Lniano Team
37. Górny Maciej - D12 / M40 POL Grupa PACKMAN TEAM
38. Grabowska-Ufnowska Justyna - NW5 / K POL Czersk

Zapłacone

39. Grudziński Patryk - D12 / M16 POL Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

40. Grycner Piotr - D12 / M60 POL Starogard Gdański Rococo

Zapłacone

41. Grzegorzewski Rafał - D12 / M40 POL Niemcz

Zapłacone

42. Grzonka Kamila - D12 / K30 POL Bytonia KS Sokół Zblewo

Zapłacone

43. Gwizdała Bartosz - NW5 / M POL Gołąbek

Zapłacone

44. Gwizdała Zbigniew - NW5 / M POL Gołąbek

Zapłacone

45. Hinc Beata - D12 / K30 POL Czersk BBL Czersk

Zapłacone

46. Hoffmann Daniel - D12 / M30 POL Zblewo KS Sokół Zblewo

Zapłacone

47. Hoppe Justyna - D12 / K16 POL Krąg Biegające Śliwice

Zapłacone

48. Jabłońska Magdalena - D12 / K40 POL Czersk bbl Czersk

Zapłacone

49. Jabłońska Patrycja - D12 / K16 POL Gdańsk Jabłeczniki TEAM

Zapłacone

50. Jabłoński Bartosz - D12 / M30 POL Gdańsk Jabłeczniki TEAM

Zapłacone

51. Jabłoński Piotr - D12 / M40 POL Czersk bbl Czersk

Zapłacone

52. Janicka Natalia - D12 / K16 POL Terespol Pomorski Luks Ogrodnik
53. Janowic-Kwasigroch Magdalena - NW5 / K POL Tuchola

Zapłacone

54. Januszewska Krystyna - D12 / K40 POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

55. Januszewski Krystian - D12 / M30 POL Chojnice wracamdozdrowia.pl

Zapłacone

56. Jędrzejczak Dariusz - D12 / M50 NLM
POL Grudziądz GRUDZIĄDZ
57. Jeszka Adrianna - D12 / K16 POL Chojnice Jeszka TEAM

Zapłacone

58. Kaak Henryk - D12 / M50 POL Raciąż Pobiegani
59. Kaczyński Daniel - D12 / M30 POL Starogard Gdański Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

60. Kelsz Dariusz - D12 / M40 POL Dąbrówka

Zapłacone

61. Kiełtyka Bożena - NW5 / K POL Pinczyn Morsy Zblewo

Zapłacone

62. Klajbor Mariusz - D12 / M40 POL Czersk Świecki Terenowy
63. Klin Anna - D12 / K16 POL Skórcz KS Sokół Zblewo

Zapłacone

64. Klonowski Andrzej - D12 / M40 POL Lichnowy

Zapłacone

65. Kniec Zofia - D12 / K30 POL Nowe

Zapłacone

66. Kolassa Ryszard - D12 / M50 POL Skórcz AKTYWNI KOCIEWIACY

Zapłacone

67. Kolinski Mateusz - D12 / M30 POL Kaliska Kociewski Klub Biegacza

Zapłacone

68. Konieczny Krzysztof - D12 / M30 POL Chojnice
69. Konowalski Dawid - D12 / M16 POL Szaradowo Luks Ogrodnik

Zapłacone

70. Kordecki Robert - D12 / M16 POL Wielki Klincz Maratończyk Wielki Klincz
71. Krampichowski Paweł - D12 / M30 POL Studzienice

Zapłacone

72. Krawiec Andrzej - D12 / M50 POL Sztum LKS ZANTYR

Zapłacone

73. Krefta Dagmara - D12 / K30 POL Nowe

Zapłacone

74. Kruszynska Barbara - D12 / K50 POL Tczew Biegający Tczew

Zapłacone

75. Kuc Bartosz - D12 / M30 POL Świecie Schumacher Team Bydgoszcz

Zapłacone

76. Kuczawski Mikołaj - D12 / M30 NLM
POL Zamek Bierzglowski

Zapłacone

77. Kujawska Małgorzata - D12 / K50 POL Gniew tRUNsformacja Gniewu
78. Kuklinska Joanna - NW5 / K POL Przechlewo Metrożercy

Zapłacone

79. Kuklinski Maciej - D12 / M40 POL Miroszewo Metrożercy

Zapłacone

80. Kurzawińska-Jabłońska Kasia - D12 / K40 POL Czarne Czarne Biega

Zapłacone

81. Kuzan Sławek - D12 / M30 POL Czarne Czarne Biega
82. Kwiatkowska Beata - D12 / K40 POL Chojnice
83. Kwiatkowski Sebastian - D12 / M40 POL Chojnice
84. Langmesser Danuta - NW5 / K POL Pinczyn Morsy Zblewo

Zapłacone

85. Legaszewski Roman - D12 / M30 POL Skórcz RulińskiRunningTeam
86. Lenc Sebastian - D12 / M40 POL Laskowice Pomorskie Tkkf kolejarz Bydgoszcz
87. Lewandowska Małgorzata - D12 / K50 POL Lipie

Zapłacone

88. Lipiecki Marcin - D12 / M30 POL Gdynia

Zapłacone

89. Lipkowska Magdalena - D12 / K30 POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

90. Loose Anna - D12 / K30 NLK
POL Starogard Gdański

Zapłacone

91. Loose Bartosz - D12 / M30 POL Zblewo KS Sokół Zblewo

Zapłacone

92. Loryńska Sandra - NW5 / K POL Laskowice Pomorskie Kocham Michałka #17

Zapłacone

93. Łada Aleksandra - NW5 / K POL Gniewkowo

Zapłacone

94. Łakomski Jacek - D12 / M50 POL Świecie

Zapłacone

95. Łepek Teresa - D12 / K16 POL Płąchawy
96. Maciejak Dariusz - D12 / M40 POL Śliwice Biegające Śliwice
97. Mączewska Marzena - D12 / K50 POL Grudziądz V Runner

Zapłacone

98. Majkowski Tomasz - D12 / M30 POL Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

99. Małek Marcin - D12 / M30 POL Gdańsk
100. Marach Piotr - D12 / M40 POL Bladowo Akpb Marmel Toruń

Zapłacone

101. Marciniak Jolanta - NW5 / K POL Tuchola

Zapłacone

102. Maszka Beata - D12 / K30 POL Osieczna Gdańskie Szkoły Medyczne

Zapłacone

103. Matuszak Dariusz - D12 / M40 POL Bydgoszcz 1blog/SLA Polonia Bydgoszcz

Zapłacone

104. Melnyk Piotr - D12 / M30 POL Człuchów ŻÓŁWIE

Zapłacone

105. Michna Daniel - D12 / M30 POL Pelplin Klub Aktywnego Pelpliniaka
106. Miler Monika - NW5 / K POL Starogard Gdański Aktywni Kociewiacy/Morsy Zblewo

Zapłacone

107. Miszke Kazimierz - D12 / M60 POL Czersk Florian Chojnice

Zapłacone

108. Mk Terenowy - D12 / M40 POL Jeżewo Terenowy Zawròt Głowy
109. Moenert Remek - D12 / M40 POL Gdańsk
110. Motylewski Radosław - D12 / M40 POL Malbork 22.BLT
111. Nelke Aleksander - D12 / M40 POL Gostycyn

Zapłacone

112. Nieżurawska Ewa - D12 / K40 POL Czersk BBL Czersk
113. Nieżurawski Robert - D12 / M40 POL Czersk BBL Czersk
114. Nowak Mateusz - D12 / M30 POL Debrzno

Zapłacone

115. Nowakowski Piotr - D12 / M30 NLM
POL Szczecinek NADLEŚNICTWO CZARNOBÓR
116. Olszewski Szymon - D12 / M16 POL Suchorączek Luks Ogrodnik
117. Ossowksa Marzena - NW5 / K POL Borzechowo morsy zblewo

Zapłacone

118. Ossowska Ewa - D12 / K60 NLK
POL Zblewo Morsy zblewo
119. Paradowski Bartosz - D12 / M16 POL Janikowo Szybkie Rysie

Zapłacone

120. Parak David - D12 / M40 CZE Svitavy

Zapłacone

121. Parak Jidka - D12 / K30 CZE Svitavy

Zapłacone

122. Pasińska Angelika - D12 / K16 POL Chojnice

Zapłacone

123. Patz Aneta - D12 / K40 POL Chojnice

Zapłacone

124. Pawlik Stanisław - D12 / M50 POL Osielsko Farmvita Team

Zapłacone

125. Perlik Grzegorz - D12 / M60 POL Bydgoszcz

Zapłacone

126. Piechowski Jarosław - D12 / M40 POL Chojnice After Party Run Chojnice

Zapłacone

127. Piórkowski Mariusz - D12 / M30 POL Gdańsk Taka RYBA

Zapłacone

128. Pozorska Joanna - D12 / K30 POL Lińsk Biegające Śliwice

Zapłacone

129. Pozorski Adam - D12 / M30 POL Lińsk Biegające Śliwice

Zapłacone

130. Procek Daria - D12 / K30 POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

131. Puczyńska Anna - D12 / K16 POL Rajkowy Reebok Run Crew Tczew
132. Pyżewska Beata - D12 / K40 POL Czersk BBL Czersk

Zapłacone

133. Pyżewski Grzegorz - D12 / M40 POL Czersk

Zapłacone

134. Radziszewski Dariusz - D12 / M40 POL Świecie MCŚ TEAM

Zapłacone

135. Rakoczy Paweł - D12 / M50 POL Gdynia Jola Paweł Biegiem Przez Życie

Zapłacone

136. Raszeja Jerzy - D12 / M60 NLM
POL Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

137. Redzimski Adam - D12 / M50 POL Gdynia Gdynia Północ

Zapłacone

138. Reimus Anna - D12 / K16 POL Okoniny Nadjeziorne brak

Zapłacone

139. Reimus Maciej - D12 / M30 POL Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

140. Uczestnik anonimowy - NW5 / K POL Mały Mędromierz

Zapłacone

141. Rojewska Angelika - D12 / K16 POL Malbork

Zapłacone

142. Ronowski Krzysztof - D12 / M30 POL Śliwice
143. Roszak Zbigniew - D12 / M30 POL Gniewkowo Biegam Dla Zdrowia

Zapłacone

144. Rozek Mariola - NW5 / K POL Frank Morsy Zblewo
145. Rożek Paulina - D12 / K16 POL Starogard Gdański
146. Ruciński Lucjan - D12 / M16 POL Bydgoszcz Luks Ogrodnik

Zapłacone

147. Rudnik Jerzy - D12 / M60 POL Chojnice Florianchojnice

Zapłacone

148. Uczestnik anonimowy - D12 / K50 POL Wałcz Wataha Wałcz

Zapłacone

149. Rytlewski Michał - D12 / M30 POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

150. Satyła Tomasz - D12 / M30 POL Czarne Czarne Biega
151. Skalska Anna - D12 / K30 POL Bytonia KS SOKÓŁ ZBLEWO

Zapłacone

152. Śledź Maciej - D12 / M30 POL Tuchola Hydrozagadka
153. Sowiński Zbigniew - D12 / M60 NLM
POL Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

154. Sroka Marietta - D12 / K50 POL Borzechowo Morsy Zblewo

Zapłacone

155. Stachowski Marcin - D12 / M16 POL Świecie MCŚTeam

Zapłacone

156. Stachyra Krzysztof - D12 / M30 POL Tuchola Biegające Śliwice

Zapłacone

157. Stecki Andrzej - D12 / M50 POL Malbork

Zapłacone

158. Stecki Jakub - D12 / M16 POL Malbork

Zapłacone

159. Stosik Mateusz - D12 / M16 POL Cekcyn

Zapłacone

160. Streng Dawid - D12 / M30 POL Starogard Gdański Tri Starogard Gdański

Zapłacone

161. Stucka Dorota - D12 / K16 POL Świecie OSP Ratownik
162. Świerczyński Zbigniew - D12 / M60 POL Czersk Florian Chojnice

Zapłacone

163. Szada-Borzyszkowska Małgorzata - D12 / K30 POL Swornegacie

Zapłacone

164. Szczepański Sławomir - D12 / M40 POL Klawkowo Florian Chojnice
165. Szczukowska Celestyna - D12 / K40 POL Będzmierowice BBL Czersk

Zapłacone

166. Szczypkowska Danuta - D12 / K60 POL Borzechowo Morsyzblewo
167. Szewczykowski Grzegorz - D12 / M30 POL Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
168. Szkopek Krzysztof - D12 / M50 POL Szczecinek

Zapłacone

169. Szkopek Urszula - D12 / K30 NLK
POL Szczecinek NADLEŚNICTWO CZARNOBÓR
170. Szpręga Alicja - D12 / K16 POL Gdańsk

Zapłacone

171. Uczestnik anonimowy - D12 / K30 POL Siwiałka Skl Starogard Gdański
172. Szweda Grażyna - NW5 / K POL Zblewo Morsy Zblewo
173. Szweda Marek - D12 / M40 POL Zblewo Morsy Zblewo
174. Szymczak-Pastwa Magdalena - D12 / K30 NLK
POL Osieczna

Zapłacone

175. Tajchert Krzysztof - D12 / M40 POL Chojnice Totalnie Biegnięci

Zapłacone

176. Tocha Zbigniew - D12 / M60 POL Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

177. Trygalska Paulina - D12 / K16 POL Pinczyn KS Sokół Zblewo

Zapłacone

178. Wąsik Darek - D12 / M40 NLM
POL Pruszcz Gdański Pruszcz biega, 49Blot,Iron Team

Zapłacone

179. Węglewska Anna - D12 / K40 POL Łąck
180. Węglewski Krzysztof - D12 / M40 NLM
POL Łąck Nadleśnictwo Łąck
181. Werner Krzysztof - D12 / M40 POL Chojnice Totalnie Biegnięci

Zapłacone

182. Wiśniewska Lucyna - D12 / K50 POL Bydgoszcz TriSpace

Zapłacone

183. Wiśniewski Krzysztof - NW5 / M POL Borzechowo Morsy Zblewo

Zapłacone

184. Wiśniewski Krzysztof - D12 / M50 POL Bydgoszcz TRISPACE BYDGOSZCZ

Zapłacone

185. Wiśniewski Mateusz - D12 / M16 POL Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

186. Włoch Tomasz - D12 / M30 POL Drzycim
187. Wojciechowski Sebastian - D12 / M40 POL Szlachta Drzewiarz Szlachta
188. Wolski Jerzy - D12 / M40 NLM
POL Krojanty

Zapłacone

189. Woźniczka Joanna - NW5 / K POL Rytel

Zapłacone

190. Wszelak Dariusz - D12 / M50 POL Grudziądz
191. Wszelak Dariusz - D12 / M50 POL Grudziądz

Zapłacone

192. Zabłocka Martyna - D12 / K16 POL Lubiewo Luks Ogrodnik
193. Uczestnik anonimowy - D12 / M40 POL Wałcz Wataha Wałcz

Zapłacone

194. Zając Izabela - NW5 / K POL Osielsko

Zapłacone

195. Zając Tomasz - D12 / M40 POL Osielsko Biegaj Z Dębami

Zapłacone

196. Zakościelny Krzysztof - D12 / M50 POL Więcbork Wkkw Więcbork

Zapłacone

197. Żardecki Dawid - D12 / M16 POL Starogard Gdański Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

198. Zieliński Franciszek - D12 / M50 POL Bysław

Zapłacone

199. Zieliński Tomasz - D12 / M40 POL Tuchola

Zapłacone

200. Żuchowski Paweł - D12 / M30 POL Toruń

Zapłacone

201. Zukaroli Justyna - NW5 / K POL Śliwice Śliwickie Babeczki

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU