24. Żoliborski Bieg Mikołajkowy

Warszawa
07.12.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamkiewicz Lena 619 dzieci / K POL Płock LENA LEMONIADA TEAM

Zapłacone

2. Ahmadi Bismillah 620 dzieci / M POL Warszawa Bielański Klub Sportowy

Zapłacone

3. Ahmadi Morsel 621 dzieci / K POL Warszawa Bielański Klub Sportowy

Zapłacone

4. Ahmadi Rahman 622 dzieci / M POL Warszawa Bielański Klub Sportowy

Zapłacone

5. Aksiucik Arkadiusz 1 10km / M30-39 POL Warszawa IGT Running Team

Zapłacone

6. Ałasa Anna 2 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

7. Ancińska Rozalia 623 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

8. Asłanowicz Franciszek 624 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

9. Asłanowicz Marcin 3 10km / M40-49 POL Warszawa PACE MATYLDY

Zapłacone

10. Asłanowicz Matylda 4 10km / K14-29 POL Warszawa

Zapłacone

11. Babiuch Marek 5 10km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

12. Bajorek Jacek 6 10km / M40-49 POL Wyszków Markowi Biegacze

Zapłacone

13. Bąk Artur 9 10km / M40-49 POL Góra Kalwaria

Zapłacone

14. Banachowicz Ewa 625 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

15. Banaszczyk Arkadiusz 7 10km / M40-49 POL Ożarów Mazowiecki #runmen

Zapłacone

16. Banaszczyk Max 626 dzieci / M POL Ożarów Mazowiecki AZS AWF WARSZAWA / SP 1 OŻARÓW MAZOWIECKI

Zapłacone

17. Banaszczyk Olivier 627 dzieci / M POL Ożarów Mazowiecki #runmen

Zapłacone

18. Bant Radosław 8 10km / M14-29 POL Warszawa Aktywna Warszwa

Zapłacone

19. Bartuszek Mikołaj 628 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

20. Bednarek Ina 629 dzieci / K POL Nowa Wieś Play / Mikkeller Running Club

Zapłacone

21. Bednarek Łukasz 10 10km / M30-39 POL Nowa Wieś Play / Mikkeller Running Club

Zapłacone

22. Bednarski Tomasz 11 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

23. Bednarzak Tadeusz 12 10km / M60-99 POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

24. Belowski Łukasz 13 10km / M30-39 POL Warszawa Natural Born Runners Team

Zapłacone

25. Berędzik Katarzyna 14 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

26. Bernasconi Stefano 15 10km / M40-49 CHE Warszawa TriClub

Zapłacone

27. Białkowski Albert 16 10km / M50-59 POL Warszawa Tripower

Zapłacone

28. Biedroń Artur 17 10km / M40-49 POL Warszawa Strangers

Zapłacone

29. Bieganowski Maciej 18 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

30. Biela Celina 19 10km / K30-39 POL Warszawa Bielaki

Zapłacone

31. Biela Ignacy 630 dzieci / M POL Warszawa Bielaki

Zapłacone

32. Biela Irena 631 dzieci / K POL Warszawa Bielaki

Zapłacone

33. Biela Wojciech 20 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

34. Bielecki Jakub 21 10km / M30-39 POL Warszawa Neon Team

Zapłacone

35. Bielecki Wojciech 22 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

36. Bielicki Adam 23 10km / M60-99 POL Truskaw

Zapłacone

37. Bisowska Hanna 632 dzieci / K POL Kobyłka

Zapłacone

38. Bisowski Mariusz 24 10km / M40-49 POL Kobyłka

Zapłacone

39. Bisowski Szymon 633 dzieci / M POL Kobyłka

Zapłacone

40. Błaut Alicja 25 10km / K30-39 POL Warszawa Smashing Pąpkins / NBR Team

Zapłacone

41. Bodaszewska Lidia 26 10km / K50-59 POL Warszawa Pstrokaty pareomaraton

Zapłacone

42. Bodnar Maciej 27 10km / M14-29 POL Józefosław MBC Team

Zapłacone

43. Bogdan Dawid 634 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

44. Bogdańska Katarzyna 28 10km / K14-29 POL Warszawa Smashing Pąpkins

Zapłacone

45. Bogucka Aneta 29 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

46. Bogucka Izabela 30 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

47. Bogucka Martyna 31 10km / K40-49 POL Warszawa Jacekbiega Running team

Zapłacone

48. Bombalicka Katarzyna 32 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

49. Bombola Mateusz 635 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

50. Borowa Małgorzata 636 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

51. Borowski Mariusz 33 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

52. Bortolotti Fabiano 34 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

53. Brejtfus Bartosz 35 10km / M14-29 POL Warszawa TriWawa

Zapłacone

54. Brusokas Tomasz 36 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

55. Brzezińska Aleksandra 37 10km / K14-29 POL Warszawa

Zapłacone

56. Brzeziński Adam 38 10km / M14-29 POL Podolszyn Nowy InterRisk

Zapłacone

57. Brzoska Małgorzata 39 10km / K40-49 POL Kielce Bank Gospodarsta Krajowego

Zapłacone

58. Brzozowski Andrzej 40 10km / M60-99 POL Zamość KKB

Zapłacone

59. Buchowiecka Anna 41 10km / K30-39 POL Warszawa Pstrokaty Pareomaraton

Zapłacone

60. Buczek Natalia 42 10km / K30-39 POL Tarczyn OSP KSRG KOTORYDZ

Zapłacone

61. Buczkowski Maciej 43 10km / M30-39 POL Warszawa Kb Galeria

Zapłacone

62. Bujalski Konrad 44 10km / M14-29 POL Jakubiki

Zapłacone

63. Burzykowska Justyna 45 10km / K30-39 POL Pruszków

Zapłacone

64. Bzura Emilia 46 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

65. Bzura Jacek 47 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

66. Charymski Rafał 48 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

67. Chełstowska Małgorzata 49 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

68. Chmielewska Izabela 50 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

69. Chodniewicz Michał 51 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

70. Chudecki Kamil 52 10km / M50-59 POL Warszawa Vege Runners

Zapłacone

71. Chudio Marcin 53 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

72. Chwałowski Robert 54 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

73. Chwedorczuk Franek 637 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

74. Chwedorczuk Robert 55 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

75. Cichoń Sławomir 56 10km / M40-49 POL Warszawa KrosSki Remsport

Zapłacone

76. Cichowicz Mariusz 57 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

77. Cieplak Kasia 58 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

78. Cieplak Rysio 638 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

79. Ciesielski Michał 59 10km / M30-39 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw / CSWP Running Team

Zapłacone

80. Cieślak Szymon 639 dzieci / M POL Ząbki

Zapłacone

81. Cimochowski Mieczysław 60 10km / M40-49 POL Kanie MC SERWIS

Zapłacone

82. Ciszewska Anna 61 10km / K30-39 POL Warszawa I-Sport

Zapłacone

83. Ciszewska Dominika 62 10km / K30-39 POL Warszawa Reebok Run Crew

Zapłacone

84. Ciszewska Marysia 640 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

85. Ciszewski Tomek 641 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

86. Corbi Mathieu 63 10km / M30-39 POL Saint-Nazaire

Zapłacone

87. Cybulski Mateusz 64 10km / M14-29 POL Warszawa

Zapłacone

88. Cyrny Rafał 65 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

89. Czajka Justyna 66 10km / K40-49 POL Parzniew

Zapłacone

90. Czajkowski Adam 67 10km / M40-49 POL Konstancin-Jeziorna

Zapłacone

91. Czajkowski Marek 68 10km / M40-49 POL Warszawa Warszawa-Żoliborz

Zapłacone

92. Czajkowski Michał 69 10km / M40-49 POL Warszawa SIMPLE HOUSE

Zapłacone

93. Czajkowski Stanisław 642 dzieci / M POL Konstancin-Jeziorna

Zapłacone

94. Czarnecka Paulina 70 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

95. Czarnota Mariusz 71 10km / M40-49 POL Marki MBC Team

Zapłacone

96. Czechowski Jerzy 72 10km / M60-99 POL Warszawa mza - warszawa

Zapłacone

97. Czechowski Konrad 73 10km / M30-39 POL Leszno

Zapłacone

98. Czechowski Michał 74 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

99. Czerwińska Emilia 643 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

100. Czerwiński Paweł 644 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

101. Czwarno Franciszek 645 dzieci / M POL Warszawa Czwarniaki

Zapłacone

102. Czwarno Julian 646 dzieci / M POL Warszawa Czwarniaki

Zapłacone

103. Czwarno Patrycja 647 dzieci / K POL Warszawa Czwarniaki

Zapłacone

104. Czwarno Tomasz 75 10km / M40-49 POL Warszawa Nocne Piłowanie Agrykoli

Zapłacone

105. Dąbrowska Eliza 79 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

106. Dąbrowski Aleksander 648 dzieci / M POL Piastów Dąbki Family Team

Zapłacone

107. Dąbrowski Dariusz 80 10km / M40-49 POL Warszawa Ilabo Racing Team by CTS

Zapłacone

108. Dąbrowski Grzegorz 81 10km / M30-39 POL Warszawa HDK KSP

Zapłacone

109. Dąbrowski Łukasz 82 10km / M30-39 POL Piastów Dąbki Family Team/ Trizarza Team

Zapłacone

110. Dąbrowski Maksymilian 649 dzieci / M POL Piastów Dąbki Family Team

Zapłacone

111. Dabrowski Michal 76 10km / M30-39 POL Warsaw

Zapłacone

112. Dąbrowski Tomasz 650 dzieci / M POL Warszawa UKS SP 383

Zapłacone

113. Dalecki Łukasz 77 10km / M30-39 POL Nowe Pieścirogi

Zapłacone

114. Danek Bartek 78 10km / M40-49 POL Warszawa Trinergy.pl

Zapłacone

115. Dean Clayton 83 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

116. Dębski Artur 84 10km / M40-49 POL Jakubów

Zapłacone

117. Dłużniewski Marcin 85 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

118. Dobrowolski Bartosz 86 10km / M40-49 POL Warszawa Bliżej - Klubokawiarnia

Zapłacone

119. Dobrowolski Sławek 87 10km / M50-59 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

120. Dobruch Hanna 88 10km / K50-59 POL Warszawa

Zapłacone

121. Dobruch Robert 89 10km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

122. Domańska Anna 651 dzieci / K POL Piastów

Zapłacone

123. Domański Paweł 652 dzieci / M POL Piastów

Zapłacone

124. Domański Piotr 653 dzieci / M POL Piastów

Zapłacone

125. Dominik Dominik 90 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

126. Donica Ewelina 91 10km / K30-39 POL Warka

Zapłacone

127. Donica Patryk 654 dzieci / M POL Otwock Lekkoatleci z Otwocka

Zapłacone

128. Draszawka Łukasz 92 10km / M30-39 POL Warszawa Power training

Zapłacone

129. Duber-Stachurska Katarzyna 93 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

130. Dubowski Krzysztof 94 10km / M14-29 POL Warszawa

Zapłacone

131. Duda Jacek 95 10km / M30-39 POL Pruszków

Zapłacone

132. Dudek Bartłomiej 96 10km / M30-39 POL Warszawa 12Tri.pl

Zapłacone

133. Dudek Paweł 97 10km / M40-49 POL Warszawa Sportowe Love

Zapłacone

134. Dudek Zuzanna 655 dzieci / K POL Warszawa 12tri.pl

Zapłacone

135. Dudkiewicz Jacek 98 10km / M30-39 POL Warszawa Trizarza

Zapłacone

136. Dudzinska Arleta 99 10km / K30-39 POL Ostrołęka Grupa Biegowa UM W-wa

Zapłacone

137. Dużyński Mariusz 100 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

138. Dworzyńska-Górska Agnieszka 101 10km / K30-39 POL Ożarów Mazowiecki KS Ożarów Mazowiecki Biega

Zapłacone

139. Dybczynski Jan 102 10km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

140. Dylewska Izabela 656 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

141. Dylewski Piotr 657 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

142. Dymel Andrzej 103 10km / M60-99 POL Warszawa MARKOWI BIEGACZE

Zapłacone

143. Dymerska Aneta 104 10km / K30-39 POL Warszawa Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej

Zapłacone

144. Dziewulska Henia 105 10km / K50-59 POL Piastów Rozbiegany Piastów

Zapłacone

145. Dzikliński Radosław 106 10km / M30-39 POL Warszawa AKS POLONIA WARSZAWA

Zapłacone

146. Ender Małgorzata 107 10km / K30-39 POL Warszawa Biegacze na 5

Zapłacone

147. Ewertowski Piotr 108 10km / M50-59 POL Marki MARKOWI BIEGACZE

Zapłacone

148. Fabijański Tomek 109 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

149. Fabijański Zbigniew 110 10km / M30-39 POL Warszawa Prudential

Zapłacone

150. Ferko-Czajkowska Stanisława 111 10km / K50-59 POL Konstancin-Jeziorna

Zapłacone

151. Figiel Michał 112 10km / M14-29 POL Piastów Amatorski klub żużlowy Lublin

Zapłacone

152. Fijolek Dagmara 658 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

153. Fijolek Mateusz 659 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

154. Fijolek Nina 660 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

155. Fijolek-Warszewska Agnieszka 113 10km / K40-49 POL Warszawa Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

156. Filc Łukasz 114 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

157. Filipczuk Dariusz 115 10km / M50-59 POL Zielonka

Zapłacone

158. Filipowicz Natalia 116 10km / K14-29 POL Warszawa

Zapłacone

159. Fordoński Marek 117 10km / M40-49 POL Ząbki Trizarza

Zapłacone

160. Franczak Lukasz 118 10km / M30-39 POL Pilaszków KB Ożarów Mazowiecki Biega

Zapłacone

161. Frankowski Łukasz 119 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

162. Freszel Krzysztof 120 10km / M40-49 POL Warszawa BOERNEROWO BIEGA

Zapłacone

163. Fronczak Aneta 121 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

164. Fus Paweł 122 10km / M40-49 POL Ożarów Mazowiecki FusGym

Zapłacone

165. Gago Karolina 661 dzieci / K POL Warszawa Gorillas

Zapłacone

166. Gajdecka Adriana 123 10km / K40-49 POL Warszawa Orange Polska

Zapłacone

167. Gajdecki Tomek 124 10km / M40-49 POL Warszawa Accenture

Zapłacone

168. Gałązka Tomasz 125 10km / M40-49 POL Błonie

Zapłacone

169. Gałkowski Mieszko 662 dzieci / M POL Warsaw Czwarniaki

Zapłacone

170. Gamski Marcin 126 10km / M40-49 POL Ożarów Mazowiecki

Zapłacone

171. Gańska-Karamon Monika 127 10km / K40-49 POL Warszawa Biegam

Zapłacone

172. Garcia-Wąsowski Wojciech 663 dzieci / M POL Warszawa Bielański Klub Sportowy

Zapłacone

173. Gaś-Dmowska Marta 128 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

174. Gawlak Damian 129 10km / M14-29 POL Warszawa Spectrum Team

Zapłacone

175. Gawryś Marceli 130 10km / M40-49 POL Józefów Cwałujące Żółwie

Zapłacone

176. Gębala Wojtek 131 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

177. Gil Wojciech 132 10km / M40-49 POL Warszawa NW CZŁAPSKI TEAM

Zapłacone

178. Gingold Kalina 664 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

179. Gingold Nina 665 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

180. Glasser Marek 133 10km / M60-99 POL Warszawa

Zapłacone

181. Gliński Paweł 134 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

182. Głodowska Marta 135 10km / K14-29 POL Warszawa Żórawski Team

Zapłacone

183. Głogowska Nina 666 dzieci / K POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

184. Głogowski Piotr 136 10km / M40-49 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

185. Głowacka Justyna 137 10km / K14-29 POL Otwock

Zapłacone

186. Gogolewski Michał 138 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

187. Gogół Edyta 139 10km / K30-39 POL Rzeszów Smashing pąpkins

Zapłacone

188. Gołębiewska Łucja 140 10km / K14-29 POL Legionowo

Zapłacone

189. Gomoła-Paradowska Anna 141 10km / K30-39 POL Warszawa Power Training

Zapłacone

190. Goral Tadeusz 142 10km / M40-49 POL Warszawa Kkb

Zapłacone

191. Gordon Kamila 143 10km / K14-29 POL Piaseczno

Zapłacone

192. Górski Kornel 667 dzieci / M POL Duchnice UKS Ołtarzew

Zapłacone

193. Górski Olaf 668 dzieci / M POL Duchnice UKS Ołtarzew

Zapłacone

194. Grabowski Leszek 144 10km / M50-59 POL Latchorzew Stare Babice Biegają

Zapłacone

195. Grabska-Reszka Dorota 145 10km / K30-39 POL Myslenice

Zapłacone

196. Gramek Wioletta 146 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

197. Grochowska Joanna 147 10km / K50-59 POL

Zapłacone

198. Grycz Kamil 148 10km / M30-39 POL Ciechanów Trizarza

Zapłacone

199. Grynberg Urszula 149 10km / K14-29 POL Warszawa

Zapłacone

200. Grynfelder Rafał 150 10km / M40-49 POL Warszawa skywalkproject.pl

Zapłacone

201. Grządziel Paweł 151 10km / M50-59 POL Warszawa SBRT Warszawa

Zapłacone

202. Grzybowska-Tomaszek Katarzyna 152 10km / K40-49 POL Warszawa Human to Business Running Team

Zapłacone

203. Grzymkowski Adam 153 10km / M40-49 POL Marki

Zapłacone

204. Hajnal Laszlo 154 10km / M40-49 HUN Warsaw

Zapłacone

205. Harasimiuk Norbert 155 10km / M14-29 POL Słupno

Zapłacone

206. Hartfil Liliana 669 dzieci / K POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

207. Hereć-Olejnik Ewa 156 10km / K40-49 POL Kiełpin ŁGB/RUN Oley

Zapłacone

208. Higersberger Wiesława 157 10km / K50-59 POL Warszawa

Zapłacone

209. Hnidziuk Magdalena 158 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

210. Hojdys-Łopatka Agnieszka 159 10km / K30-39 POL Warszawa Promotion Góra ŻAR

Zapłacone

211. Holopiak Ewa 160 10km / K50-59 POL Warszawa Reebok Run Crew

Zapłacone

212. Hryniewicka Monika 161 10km / K30-39 POL Piastów Rozbiegany Piastów

Zapłacone

213. Hućko Kacper 670 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

214. Hućko Piotr 162 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

215. Ignaciuk Grzegorz 163 10km / M40-49 POL Dziekanów Leśny ICRA Running Team

Zapłacone

216. Ignaciuk Katarzyna 671 dzieci / K POL Dziekanów Leśny ICRA Running Team

Zapłacone

217. Ignaciuk Zbigniew 672 dzieci / M POL Dziekanów Leśny ICRA Running Team

Zapłacone

218. Ihnatowicz Arkadiusz 164 10km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

219. Iwańczuk Tymoteusz 165 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

220. Jachowicz Krzysztof 166 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

221. Jagosz Aleksander 167 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

222. Jagosz Aleksandra 168 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

223. Jakóbczyk Martyna 169 10km / K14-29 POL Warszawa

Zapłacone

224. Jakubisiak Renata 170 10km / K30-39 POL Warszawa AegonRun

Zapłacone

225. Janczarek Arkadiusz 171 10km / M40-49 POL Boża Wola MBC Team

Zapłacone

226. Janiec Karol 172 10km / M14-29 POL Warszawa MBC TEAM

Zapłacone

227. Janiszewska Katarzyna 173 10km / K40-49 POL Nadarzyn

Zapłacone

228. Janiszewska Nina 673 dzieci / K POL Nadarzyn

Zapłacone

229. Janiszrwska Klara 674 dzieci / K POL Nadarzyn

Zapłacone

230. Jankowski Remigiusz 174 10km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

231. Janus Katarzyna 175 10km / K14-29 POL

Zapłacone

232. Janus Marcin 176 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

233. Januszewska Anna 177 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

234. Januszewski Ryszard 675 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

235. Jaracz Joanna 178 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

236. Jarmużewski Adam 179 10km / M40-49 POL Warszawa TiA

Zapłacone

237. Jaroszuk Adam 676 dzieci / M POL Warszawa Move Camp

Zapłacone

238. Jaroszuk Szymon 677 dzieci / M POL Warszawa Move Camp

Zapłacone

239. Jarski Jan 678 dzieci / M POL Warszawa Sp. 366

Zapłacone

240. Jarzembowicz Agata 180 10km / K30-39 POL Piaseczno Trinergy Team/Atos Racing Team

Zapłacone

241. Jarzembowicz Franciszek 679 dzieci / M POL Piaseczno Trinergy Team

Zapłacone

242. Jasińska Maja 680 dzieci / K POL Sochocin

Zapłacone

243. Jasiński Bartłomiej 681 dzieci / M POL Sochocin

Zapłacone

244. Jaworska Joanna 181 10km / K30-39 POL Marki

Zapłacone

245. Jędrzejczak Maciej 183 10km / M60-99 POL Warszawa NeON Team

Zapłacone

246. Jezierski Jan 182 10km / M14-29 POL Warszawa

Zapłacone

247. Jodłowska Klaudia 184 10km / K14-29 POL Przemyśl

Zapłacone

248. Josypenko Jedrzej 185 10km / M30-39 POL Warszawa Neon Team

Zapłacone

249. Jóźwik Grzegorz 187 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

250. Józwik Robert 186 10km / M40-49 POL Warszawa HARX Team

Zapłacone

251. Jurkowska Irena 188 10km / K60-99 POL Warszawa

Zapłacone

252. Jusewicz Kalina 682 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

253. Jusewicz Piotr 189 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

254. Justyna Anna 683 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

255. Justyniak Maciej 190 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

256. Ka Pedro 191 10km / M14-29 POL Warsaw

Zapłacone

257. Kacprowski Tadeusz 192 10km / M60-99 POL Warszawa

Zapłacone

258. Kaczor Adam 684 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

259. Kaczor Mariusz 193 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

260. Kaczor Renata 194 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

261. Kaczorowska Monika 195 10km / K40-49 POL Ząbki

Zapłacone

262. Kalaszczyński Łukasz 196 10km / M30-39 POL Płock KM Sport Pro Team

Zapłacone

263. Kalinowski Kamil 197 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

264. Kalinowski Paweł 198 10km / M30-39 POL Warszawa Trizarza

Zapłacone

265. Kałużny Agata 685 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

266. Kałużny Mikołaj 199 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

267. Kamiński Stanisław 200 10km / M60-99 POL Nadarzyn GOS Nadarzyn

Zapłacone

268. Kamiński Wiesław 201 10km / M50-59 POL Warszawa NASIELSK BASZTA TEAM

Zapłacone

269. Kanciała Łukasz 202 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

270. Kaniewski Jarek 203 10km / M30-39 POL Warszaw Triathlon Serwis

Zapłacone

271. Kapuścik Jakub 204 10km / M14-29 POL Warszawa

Zapłacone

272. Karamon Jagoda 686 dzieci / K POL Warszawa Biegam

Zapłacone

273. Karamon Oliwia 687 dzieci / K POL Warszawa Biegam

Zapłacone

274. Karasiewicz Katarzyna 205 10km / K40-49 POL Kuligów

Zapłacone

275. Karasiński Rafał 688 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

276. Karłowicz Anna 206 10km / K60-99 POL Warszawa Partia Wolnych Biegaczy

Zapłacone

277. Karłowicz Artur 207 10km / M40-49 POL Warszawa Partia Wolnych Biegaczy

Zapłacone

278. Karpiński Radosław 208 10km / M40-49 POL Ożarów Mazowiecki Stare Babice Biegają

Zapłacone

279. Karwowski Marcin 209 10km / M30-39 POL Łaskarzew

Zapłacone

280. Kasperek Dorota 210 10km / K14-29 POL Warszawa adidas Runners Warsaw/Instapage

Zapłacone

281. Kasza Hanna 689 dzieci / K POL Warszawa Kasza Team

Zapłacone

282. Kawka Andrzej 211 10km / M60-99 POL Warszawa

Zapłacone

283. Kiczynski Ireneusz 212 10km / M60-99 POL Lublin Neon Team

Zapłacone

284. Kielak Leszek 213 10km / M30-39 POL Sulejówek ENTRE RUNNING

Zapłacone

285. Kielpinski Krzys 214 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

286. Kiersnowska Agnieszka 215 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

287. Kiliański Rafał 216 10km / M40-49 POL Warszawa Trucht Tarchomin Team

Zapłacone

288. Kinder Sebastian 217 10km / M30-39 POL Knurów

Zapłacone

289. Kisiel Artur 218 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

290. Kisiel Gabriela 690 dzieci / K POL Piaseczno

Zapłacone

291. Kisiel Jan 691 dzieci / M POL Piaseczno

Zapłacone

292. Kiwerski Bartosz 219 10km / M14-29 POL Józefosław

Zapłacone

293. Klass Marta 220 10km / K14-29 POL Gościcino Wariatka

Zapłacone

294. Klepacki Maciej 221 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

295. Klimas Natalia 692 dzieci / K POL Warszawa PPS 62

Zapłacone

296. Kluj Bogusław 222 10km / M60-99 POL Zakręt Biegam dla Sandry i Roberta

Zapłacone

297. Kłos Łukasz 223 10km / M30-39 POL Warszawa FizjoTerapiaHD

Zapłacone

298. Kłosiewicz Rafał 224 10km / M40-49 POL Korytów A

Zapłacone

299. Knap Paweł 225 10km / M40-49 POL Warszawa UKS Ronin Team

Zapłacone

300. Knudson Ben 693 dzieci / M HUN Warszawa

Zapłacone

301. Knudson Eddie 694 dzieci / M HUN Warszawa

Zapłacone

302. Knudson Ildi 226 10km / K40-49 HUN Warszawa

Zapłacone

303. Kolasa Andrzej 227 10km / M60-99 POL Warszawa-Wesoła Klub J.Słowackiego

Zapłacone

304. Kolasa Barbara 228 10km / K60-99 POL Warszawa-Wesoła Klub J.Słowackiego

Zapłacone

305. Kołodziejska Małgorzata 229 10km / K40-49 POL Ząbki

Zapłacone

306. Kołodziejski Kacper 695 dzieci / M POL Ząbki

Zapłacone

307. Kołodziejski Piotr 230 10km / M40-49 POL Ząbki

Zapłacone

308. Komalska Basia 696 dzieci / K POL

Zapłacone

309. Konarski Maciej 231 10km / M30-39 POL Podkowa Leśna Mielony Chrupek

Zapłacone

310. Kondej Mateusz 232 10km / M14-29 POL Warszawa Dziuba Team

Zapłacone

311. Konikiewicz Aleksandra 697 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

312. Koper Marek 233 10km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

313. Kopestyński Wojtek 698 dzieci / M POL Michałów Grabina Kopytkowo

Zapłacone

314. Korczyńska Iga 699 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

315. Korczyński Oliwier 700 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

316. Korczynski Radoslaw 234 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

317. Korkosz Andrzej 235 10km / M40-49 POL Blizne Jasińskiego

Zapłacone

318. Korona Sylwia 236 10km / K30-39 POL Nowa Iwiczna PTT Delta

Zapłacone

319. Koronkiewicz Karol 237 10km / M50-59 POL Piastów Trifriends.pl

Zapłacone

320. Koronkiewicz Małgorzata 238 10km / K50-59 POL Piastów

Zapłacone

321. Kościuczuk Aleksandra 702 dzieci / K POL Legionowo Szkoła Podstawowa w Białobrzegach

Zapłacone

322. Kościuczuk Piotr 243 10km / M40-49 POL Ełk ---

Zapłacone

323. Kosierkiewicz Zosia 701 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

324. Kosiński Aleksander 239 10km / M30-39 POL Piaseczno

Zapłacone

325. Kosmala Dariusz 240 10km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

326. Kosowicz Paweł 241 10km / M14-29 POL Warszawa

Zapłacone

327. Kostka Agata 242 10km / K30-39 POL Warszawa Eternal Eagles

Zapłacone

328. Kotlarz Aleksander 703 dzieci / M POL Warszawa SP 87

Zapłacone

329. Kotowska Weronisia 704 dzieci / K POL Warszawa SP 375

Zapłacone

330. Kotowski Paweł 705 dzieci / M POL Warszawa SP 375

Zapłacone

331. Kowalczyk Jakub 244 10km / M14-29 POL Warszawa Triclub

Zapłacone

332. Kowalczyk Lidka 706 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

333. Kowalczyk Robert 245 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

334. Kowalczyk Romuald 246 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

335. Kowalczyk Tomasz 247 10km / M40-49 POL Warszawa TRICLUB

Zapłacone

336. Kowalczyk Tosia 707 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

337. Kowalewski Rafał 248 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

338. Kowalska Maja 708 dzieci / K POL Warszawa DIAMONDS ACADEMY

Zapłacone

339. Kowalska Olga 249 10km / K30-39 POL Warszawa Trinergy Team

Zapłacone

340. Kowalski Czarek 709 dzieci / M POL Warszawa KARATE KID

Zapłacone

341. Kowalski Jakub 250 10km / M30-39 POL Warszawa Trinergy

Zapłacone

342. Kowalski Łukasz 251 10km / M30-39 POL Ciechanów

Zapłacone

343. Kowalski Michał 252 10km / M14-29 POL Warszawa Słoik Warszawski

Zapłacone

344. Kownacki Marcin 253 10km / M40-49 POL Wrocław

Zapłacone

345. Kownacki Pawel 254 10km / M40-49 POL Poddębie Wieliszew Heron Team

Zapłacone

346. Kozerska Antonina 710 dzieci / K POL Warszawa SP68

Zapłacone

347. Kozerska Weronika 711 dzieci / K POL Warszawa SP 65/ UKS Żoliborz

Zapłacone

348. Kozikowska Asia 255 10km / K14-29 POL Warszawa

Zapłacone

349. Kozłowski Dobromir 712 dzieci / M POL Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

350. Kozłowski Krzesimir 713 dzieci / M POL Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

351. Kozłowski Sobiesław 256 10km / M40-49 POL Grodzisk Mazowiecki Dream Run

Zapłacone

352. Krajewska Marta 257 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

353. Krajewski Sebastian 258 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

354. Krasoń Marcin 259 10km / M30-39 POL Warszawa Smashing Pąpkins / NBR Team / Trinergy

Zapłacone

355. Krawczyk Bernard 260 10km / M40-49 POL Warszawa Trinergy

Zapłacone

356. Krupa Agnieszka 261 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

357. Krupa Krzysztof 262 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

358. Krupa Rafał 714 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

359. Krzesak Adam 263 10km / M40-49 POL Piastów

Zapłacone

360. Krzesak Maciej 715 dzieci / M POL Piastów

Zapłacone

361. Ksyna Bogusław 264 10km / M60-99 POL Kamion OSP Kamion

Zapłacone

362. Kubicka Marta 265 10km / K30-39 POL Warszawa Tuptający Niedźwiedź

Zapłacone

363. Kubicki Adam 266 10km / M30-39 POL Busko-Zdrój Insignis TFI

Zapłacone

364. Kuć Beata 272 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

365. Kuchta Pawel 267 10km / M30-39 POL Maciejowice

Zapłacone

366. Kuciński Łukasz 268 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

367. Kuczerowska Alicja 269 10km / K14-29 POL Warszawa

Zapłacone

368. Kuczmierczyk Justyna 270 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

369. Kuczynski Igor 271 10km / M40-49 POL Warszawa Aptekarz Warszawski

Zapłacone

370. Kujawa Agnieszka 273 10km / K40-49 POL Warszawa Tnt Motocross

Zapłacone

371. Kukiełka Maksymilian 716 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

372. Kula-Orłowska Hanna 717 dzieci / K POL Warszawa SP 92

Zapłacone

373. Kulińska Ala 718 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

374. Kupczyk Marcin 274 10km / M40-49 POL Warszawa MBC

Zapłacone

375. Kupczyk Pola 719 dzieci / K POL Warszawa MBC

Zapłacone

376. Kusiak Natalia 720 dzieci / K POL Gostynin

Zapłacone

377. Kwiatkowska Katarzyny 275 10km / K30-39 POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

378. Kwiatkowski Piotr 276 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

379. Kwiatkowski Rafal 721 dzieci / M POL Warszawa Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

380. Kwiatkowski Rafal 277 10km / M30-39 POL Warszawa Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

381. Kwietniewski Mariusz 278 10km / M14-29 POL Warszawa

Zapłacone

382. Lach Adrian 279 10km / M40-49 POL Warszawa TRICLUB

Zapłacone

383. Lackorzynska Gosia 280 10km / K40-49 POL Warszawa Trinergy

Zapłacone

384. Laczkowski Grzegorz 281 10km / M30-39 POL Jabłonna Bike Fun Legionowo

Zapłacone

385. Latoszek Jan 722 dzieci / M POL Warszawa Dukla Academy

Zapłacone

386. Latoszek Rafal 282 10km / M40-49 POL Warszawa cts

Zapłacone

387. Lejman Adam 283 10km / M50-59 POL Warszawa trinergy

Zapłacone

388. Leki Robert 284 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

389. Leleniewska Anna 285 10km / K14-29 POL Warszawa

Zapłacone

390. Lenart Konrad 286 10km / M40-49 POL Michalowice MBC Team

Zapłacone

391. Lesniak Tomasz 287 10km / M40-49 POL Otwock Kuźnia Triathlonu /Accenture

Zapłacone

392. Lewak Marcin 288 10km / M30-39 POL Warszawa NeON Team

Zapłacone

393. Lewandowski Bartosz 289 10km / M14-29 POL Elbląg

Zapłacone

394. Linda Emily 290 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

395. Lisiński Piotr 291 10km / M40-49 POL Płock BUDROX

Zapłacone

396. Llorca Ivan 292 10km / M30-39 ESP Warszawa Tobillito Fino

Zapłacone

397. Lubas Lubomir 293 10km / M40-49 POL Warszawa Trinergy Team

Zapłacone

398. Lubas Morela 723 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

399. Luberska Dorota 294 10km / K50-59 POL Piastów Rozbiegany Piastów

Zapłacone

400. Lusawa Gabriela 724 dzieci / K POL Warszawa Move Camp

Zapłacone

401. Lusawa Małgorzata 725 dzieci / K POL Warszawa Move Camp

Zapłacone

402. Łada Maciej 726 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

403. Łada Marek 727 dzieci / M POL Warszawa SP330 / KS Czempion Warszawa

Zapłacone

404. Ładyko Łukasz 728 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

405. Łapińska Joanna 295 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

406. Łaski Łukasz 296 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

407. Łaski Piotr 297 10km / M30-39 POL Warszawa TriZarza

Zapłacone

408. Łobejko Dorota 298 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

409. Łoboda Piotr 299 10km / M40-49 POL Wałcz

Zapłacone

410. Łopatka Maria 729 dzieci / K POL Warszawa Promotion Góra ŻAR

Zapłacone

411. Łubiński Krzysztof 300 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

412. Łuczyński Cyryl 730 dzieci / M POL Piastów Rozbiegany Piastów

Zapłacone

413. Maciejowicz Michał 301 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

414. Maciopa Michał 302 10km / M40-49 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

415. Maćkowski Adrian 731 dzieci / M POL Zagościniec

Zapłacone

416. Maćkowski Radosław 732 dzieci / M POL Zagościniec

Zapłacone

417. Madejak Sylwia 303 10km / K40-49 POL Józefów Żórawski Team

Zapłacone

418. Majewicz Sylwia 304 10km / K14-29 POL Warszawa

Zapłacone

419. Majewska Ewa 734 dzieci / M POL Warszawa move camp

Zapłacone

420. Majewska Ewa 733 dzieci / M POL Warszawa move camp

Zapłacone

421. Majewski Marek 305 10km / M40-49 POL Warszawa Zaszyci

Zapłacone

422. Makowska Maja 306 10km / K14-29 POL Warszawa Team eAzymut

Zapłacone

423. Maler Władysław 307 10km / M60-99 POL Warszawa Reebok Run Crew

Zapłacone

424. Malimon Julia 735 dzieci / K POL Kobylka

Zapłacone

425. Malinowska Magdalena 308 10km / K30-39 POL Jabłonna

Zapłacone

426. Maliszewski Cezary 309 10km / M60-99 POL Warszawa Denat Warszawa

Zapłacone

427. Małkiewicz Julia 736 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

428. Manczenko Eugeniusz 310 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

429. Manikało Dariusz 311 10km / M50-59 POL Lipkow Lipków Biega

Zapłacone

430. Manikało Julia 312 10km / K14-29 POL Lipkow Lipków Biega

Zapłacone

431. Marcol Katarzyna 313 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

432. Marczak Grażyna 314 10km / K60-99 POL Warszawa Leczo Team

Zapłacone

433. Martynowski Witold 315 10km / M50-59 POL Rogozino Sokól Bodzanów

Zapłacone

434. Masalska Anna 316 10km / K50-59 POL Czernikowo Zabiegani Czernikowo

Zapłacone

435. Masalski Romuald 317 10km / M50-59 POL Czernikowo Zabiegani Czernikowo

Zapłacone

436. Masłowska Amelia 737 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

437. Masłowska Jagoda 738 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

438. Masłowski Michał 318 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

439. Matewski Damian 319 10km / M40-49 POL Konstancin-Jeziorna

Zapłacone

440. Mazurkiewicz Michał 320 10km / M30-39 POL Warszawa Wkurw_team

Zapłacone

441. Mędel Cezary 321 10km / M40-49 POL Koszalin

Zapłacone

442. Mędel Marta 322 10km / K40-49 POL Koszalin Tkkf Koszalin

Zapłacone

443. Mendrek Amelia 739 dzieci / K POL Warszawa NastępczyniTurboDzików :D

Zapłacone

444. Michalski Robert 323 10km / M30-39 POL Warszawa Zabiegany Wołomin

Zapłacone

445. Michałowska Nikola 740 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

446. Michałowska Zuzanna 741 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

447. Mielczarski Bartosz 324 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

448. Mielnik Karol 325 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

449. Mięsowicz Mirosław 327 10km / M30-39 POL Warszawa Spectra

Zapłacone

450. Mieszkowski Maciej 326 10km / M50-59 POL Dziekanów Leśny

Zapłacone

451. Mikina Artur 328 10km / M60-99 POL Warszawa Pwpw Sa

Zapłacone

452. Mikołajczyk Katarzyna 329 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

453. Mikołajczyk Małgorzata 742 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

454. Mikołajczyk Staś 743 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

455. Milej Dominik 330 10km / M30-39 POL Truskaw

Zapłacone

456. Milej Jakub 744 dzieci / M POL Truskaw

Zapłacone

457. Miłoszewski Paweł 331 10km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

458. Mirowski Jarosław 332 10km / M40-49 POL Warszawa GGP 728

Zapłacone

459. Miszewski Jan 745 dzieci / M POL Warszawa Night Runners

Zapłacone

460. Miszewski Michał M. 333 10km / M40-49 POL Warszawa Night Runners

Zapłacone

461. Misztela Tomasz 334 10km / M50-59 POL Słupno PTT DELTA

Zapłacone

462. Mitruś Paweł 335 10km / M14-29 POL Warszawa NeON Team

Zapłacone

463. Mokrzanowska Anna 336 10km / K14-29 POL Warszawa

Zapłacone

464. Moszkowicz Eugeniusz 337 10km / M60-99 POL Warszawa Kondycja

Zapłacone

465. Mróz Marek 338 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

466. Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna 339 10km / K40-49 POL Węgrów wkurw_team

Zapłacone

467. Musiał Krzysztof 340 10km / M14-29 POL Warszawa

Zapłacone

468. Mustafaeva Emiliya 746 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

469. Myjak Sylwia 341 10km / K30-39 POL Warszawa Axa Running Team

Zapłacone

470. Nadolska Hanna 747 dzieci / K POL Warszawa Trinergy Team

Zapłacone

471. Nadrowski Maksymilian 748 dzieci / M POL Warszawa Move Camp

Zapłacone

472. Nagórski Staś 749 dzieci / M POL Warszawa Neon Team

Zapłacone

473. Nartowski Jan 342 10km / M60-99 POL Warszawa Mort!

Zapłacone

474. Naskręt Mariusz 343 10km / M40-49 POL Racot

Zapłacone

475. Nieporęcka Sylwia 344 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

476. Niewiadomski Damian 345 10km / M40-49 POL Tarnowskie Góry trizarza

Zapłacone

477. Niewiadomski Maksym 750 dzieci / M POL Tarnowskie Góry Trizarza

Zapłacone

478. Nitka Magdalena 346 10km / K14-29 POL Warszawa AZS

Zapłacone

479. Nizio Adam 347 10km / M14-29 POL Białystok ROADBIKE.PL

Zapłacone

480. Nowak Ania 348 10km / K30-39 POL Warszawa Dream Run

Zapłacone

481. Nowak Jan 349 10km / M50-59 POL Tłuszcz

Zapłacone

482. Nowak Patryk 350 10km / M30-39 POL Warszawa Studeo w Trasie

Zapłacone

483. Nowakowski Rafał 351 10km / M40-49 POL Warszawa Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

484. Obrębska Weronika 751 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

485. Obrebski Slawomir 352 10km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

486. Obrubko Paulina 353 10km / K14-29 POL Warszawa

Zapłacone

487. Ochab Janusz 354 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

488. Ogończyk Donata 355 10km / K14-29 POL Legionowl

Zapłacone

489. Ojrzyńska Milena 356 10km / K14-29 POL Truskaw

Zapłacone

490. Okrągły Emil 357 10km / M30-39 POL Warszawa TRIZARZA

Zapłacone

491. Okulus Jadwiga 752 dzieci / K POL Rembertow

Zapłacone

492. Okulus Piotr 358 10km / M30-39 POL Warszawa Legion Warszawa

Zapłacone

493. Olczak Janusz 359 10km / M50-59 POL Warszawa Bieganie 50+

Zapłacone

494. Olejnik Filip 753 dzieci / M POL Łomianki AZS AWF Wa-wa/ Lekka Zabawa

Zapłacone

495. Olejnik Mikołaj 754 dzieci / M POL Łomianki UKS Filipides/Lekka Zabawa LDK

Zapłacone

496. Olejnik Tomasz 360 10km / M40-49 POL Łomianki-Kiełpin Łomiankowska Grupa Biegowa/RUN Oley

Zapłacone

497. Oleszczuk Jarek 361 10km / M40-49 POL Warszawa Neon Team

Zapłacone

498. Oleszczuk Jaś 755 dzieci / M POL Warszawa Neon Team

Zapłacone

499. Oleszczuk Kuba 756 dzieci / M POL Warszawa Neon Team

Zapłacone

500. Oliwa Wojciech 362 10km / M30-39 POL Warszawa KS TĘCZA

Zapłacone

501. Olszewski Mieszko 363 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

502. Olszówka Adam 364 10km / M40-49 POL Warszawa Alior Running Team

Zapłacone

503. Olszówka Antonina 757 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

504. Olszówka Stanisław 758 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

505. Olzacki Piotr 365 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

506. Ołdak Joanna 366 10km / K40-49 POL Leginowo Royal Runners Club new balance.

Zapłacone

507. Orłowska Joanna 367 10km / K30-39 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

508. Orzyłowska Lena 759 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

509. Osiecka Beata 368 10km / K50-59 POL Warsaw

Zapłacone

510. Osiecki Edwin 369 10km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

511. Osiecki Kamil 370 10km / M14-29 POL Warszawa

Zapłacone

512. Osińska Sylwia 372 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

513. Osiński Dariusz 373 10km / M30-39 POL Warszawa Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

514. Osinski Norbert 371 10km / M14-29 POL Warszawa

Zapłacone

515. Osmolik Jaroslaw 374 10km / M40-49 POL Ząbki Trizarza

Zapłacone

516. Ostrowska Anna 375 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

517. Ostrowski Marcin 376 10km / M30-39 POL Warszawa PZU Sport Team

Zapłacone

518. Ostrowski Marek 377 10km / M40-49 POL Warszawa Atman Runners

Zapłacone

519. Oszczepalińska Magdalena 379 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

520. Oszczepalińska Magdalena 378 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

521. Oszczepaliński Krzysztof 380 10km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

522. Paciorek Ewa 381 10km / K30-39 POL Marki Grupa Biegowa UM Warszawa

Zapłacone

523. Paczkowski Cezary 382 10km / M40-49 POL

Zapłacone

524. Paczkowski Mateusz 383 10km / M14-29 POL Legionowo

Zapłacone

525. Padusińska Hanna 760 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

526. Padusiński Michał 384 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

527. Padusiński Szymon 761 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

528. Padysz Arek 385 10km / M40-49 POL Warszawa Ursus. Biega

Zapłacone

529. Padziński Mariusz 386 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

530. Palewicz Renata 387 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

531. Pardo Norbert 388 10km / M14-29 POL Gizycko ŁojWiele

Zapłacone

532. Pasela Bartosz 389 10km / M30-39 POL Warszawa Smashing pĄpkins / teamKrasus

Zapłacone

533. Pawełas Marta 390 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

534. Pawłowska Katarzyna 391 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

535. Pawłowski Jakub 762 dzieci / M POL Leszno UKS FILIPIDES TERESIN

Zapłacone

536. Pawłowski Piotr 392 10km / M40-49 POL Warszawa BBL Wydminy

Zapłacone

537. Pełka Aneta 393 10km / K14-29 POL Jasieniec

Zapłacone

538. Penkala Marcin 394 10km / M40-49 POL Ząbki STRANGERS

Zapłacone

539. Perekitko Marcin 395 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

540. Perzyna Wojciech 396 10km / M30-39 POL Tarczyn OSP KSRG KOTORYDZ

Zapłacone

541. Pesta Iwona 397 10km / K40-49 POL Legionowo

Zapłacone

542. Piasta Emil 398 10km / M40-49 POL Radom Beep Beep Radom

Zapłacone

543. Piątek Bogdan 399 10km / M60-99 POL Zielonka LECHICI Zielonka

Zapłacone

544. Pieczonka Janusz 400 10km / M30-39 POL Warszawa TRICLUB

Zapłacone

545. Pietrzyk Anna 401 10km / K40-49 POL Piastów Rozbiegany Piastów

Zapłacone

546. Pietrzyk Sebastian 763 dzieci / M POL Piastów

Zapłacone

547. Pikul Piotr 402 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

548. Pilarska Katarzyna 403 10km / K30-39 POL Piastów Rozbiegany Piastów

Zapłacone

549. Pilarska Maja 764 dzieci / K POL Piastów Rozbiegany Piastów

Zapłacone

550. Pilarski Paweł 765 dzieci / M POL Piastów Rozbiegany Piastów

Zapłacone

551. Piórczyk Anna 766 dzieci / K POL Busko-Zdrój Klub Misia Srysia

Zapłacone

552. Piotrowski Jan 404 10km / M30-39 POL Warszawa Grupa Biegowa Um W-Wa

Zapłacone

553. Pirek Mariusz 405 10km / M30-39 POL Warszawa Trinergy Team

Zapłacone

554. Piwko Damian 406 10km / M14-29 POL Duczki PIWKO RUN TEAM

Zapłacone

555. Pleśniarska Jarosława 407 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

556. Pluszka Adam 408 10km / M40-49 POL Warszawa Vege Runners

Zapłacone

557. Podgórski Tomasz 409 10km / M30-39 POL Warszawa #TEAMHUBSON

Zapłacone

558. Podziewski Arek 410 10km / M40-49 POL Warszawa Trinergy

Zapłacone

559. Pogorzelska Katarzyna 411 10km / K30-39 POL Warszawa BWM Team

Zapłacone

560. Pokorna Diana 412 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

561. Polak Michał 413 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

562. Polak Wojciech 414 10km / M40-49 POL Warszawa Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

563. Polanski Adrian 415 10km / M40-49 USA San Diego Team America

Zapłacone

564. Pomorska Joanna 416 10km / K30-39 POL Warszawa Trifamily

Zapłacone

565. Pomorska Lena 767 dzieci / K POL Warszawa Trifamily

Zapłacone

566. Pomorska Natalia 768 dzieci / K POL Warszawa Trifamily

Zapłacone

567. Pomorski Rafał 417 10km / M30-39 POL Warszawa Trifamily

Zapłacone

568. Popławski Jan 418 10km / M14-29 POL Ostrowiec Świętokrzyski Neon Team

Zapłacone

569. Popławski Piotr 419 10km / M30-39 POL Łosice PGB Sportowa Paczka

Zapłacone

570. Potapczuk Lukasz 420 10km / M14-29 POL Warszawa Endure Team

Zapłacone

571. Poteralska Alina 421 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

572. Poteralski Dariusz 422 10km / M40-49 POL Warszawa PKO BANK POLSKI SA

Zapłacone

573. Potoczny Robert 423 10km / M30-39 POL Olszewnica Stara

Zapłacone

574. Potrzebowski Dominik 424 10km / M30-39 POL Marki

Zapłacone

575. Prugar-Fukowska Paulina 425 10km / K30-39 POL Warszawa NeOn Team

Zapłacone

576. Przybylak Wanda 426 10km / K60-99 POL Piastów Rozbiegany Piastów

Zapłacone

577. Przytuła Gabrysia 769 dzieci / K POL Sól

Zapłacone

578. Przytuła Julia 770 dzieci / K POL Sól Znicz Biłgoraj

Zapłacone

579. Przytuła Natalia 771 dzieci / K POL Biłgoraj Znicz Biłgoraj

Zapłacone

580. Rachwalik Tomasz 427 10km / M40-49 POL Zegrze Południowe

Zapłacone

581. Radomska Wiktoria 772 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

582. Radomski Adrian 773 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

583. Radomski Artur 428 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

584. Regulska Ewa 429 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

585. Rejmer Edward 430 10km / M40-49 POL Sulejówek TriZarza

Zapłacone

586. Rękoś Martyna 433 10km / K30-39 POL Brenno Brenskie Morświrowanie

Zapłacone

587. Rembowski Michał 431 10km / M40-49 POL Konstancin Jeziorna Parkrun Konstancin

Zapłacone

588. Remisiewicz Lukasz 432 10km / M30-39 POL Warszawa RunEat.pl

Zapłacone

589. Roa Iza 774 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

590. Rogala Marek 434 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

591. Rogalska Aleksanda 775 dzieci / K POL Kobyłka Czwarniaki

Zapłacone

592. Rogalska Magda 435 10km / K30-39 POL Warszawa WkurwTeam

Zapłacone

593. Rogalski Jakub 776 dzieci / M POL Kobyłka Czwarniaki

Zapłacone

594. Rogers Joanne 436 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

595. Roguska Marta 437 10km / K14-29 POL Józefów

Zapłacone

596. Roszczyk Kamila 777 dzieci / K POL

Zapłacone

597. Roszczyk Martyna 778 dzieci / K POL

Zapłacone

598. Różak Antonina 779 dzieci / K POL

Zapłacone

599. Różak Julian 780 dzieci / M POL

Zapłacone

600. Różak Krzysztof 438 10km / M30-39 POL

Zapłacone

601. Różyc Leon 781 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

602. Różyc Norbert 439 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

603. Rusztecki Rafał 440 10km / M40-49 POL Warszawa TasmanianDevil

Zapłacone

604. Rutkowski Sławomir 441 10km / M60-99 POL Warszawa

Zapłacone

605. Ruzik Rafał 442 10km / M40-49 POL Warszawa Tripower.pl / Izabelin na Start

Zapłacone

606. Rybałtowski Jakub 443 10km / M14-29 POL Warsaw Tarchośfiry

Zapłacone

607. Rykaczewski Piotr 444 10km / M50-59 POL Strzegowo

Zapłacone

608. Rymkiewicz Zbigniew 445 10km / M30-39 POL Ząbki

Zapłacone

609. Ryniewicz Paweł 446 10km / M40-49 POL Stanisławów Pierwszy

Zapłacone

610. Ryś Paweł 447 10km / M30-39 POL Warszawa SWF WAT

Zapłacone

611. Rzymowska Krystyna 448 10km / K50-59 POL Warszawa

Zapłacone

612. Rzytki Adrianna 782 dzieci / K POL Lisiowólka

Zapłacone

613. Rzytki Julia 783 dzieci / K POL Lisiowólka

Zapłacone

614. Sadowska Alicja 449 10km / K30-39 POL Warszawa Buro Happold

Zapłacone

615. Salek Elzbieta 450 10km / K40-49 POL Przytyk PZU Sport Team

Zapłacone

616. Samul Jan 784 dzieci / M POL Warszawa UKS La Basket Warszawa

Zapłacone

617. Sarnecki Paweł 451 10km / M14-29 POL Warszawa

Zapłacone

618. Sawicka Anna 452 10km / K30-39 POL Warszawa Dream Run

Zapłacone

619. Scislowicz Jordan 785 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

620. Senatorska Malgorzata 453 10km / K50-59 POL Warszawa

Zapłacone

621. Senger Robert 454 10km / M30-39 POL Warszawa Trizarza Team

Zapłacone

622. Serenda Natalia 455 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

623. Serwiński Radek 456 10km / M30-39 POL Warszawa Neon Team

Zapłacone

624. Setnikowski Grzegorz 457 10km / M60-99 POL Otwock

Zapłacone

625. Seweryn Mateusz 786 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

626. Sierpatowska Anna 458 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

627. Sierzputowska Ewa 459 10km / K50-59 POL Warszawa Sie_Biega

Zapłacone

628. Siewicz Grzegorz 787 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

629. Sigal Bogdana 460 10km / K14-29 POL Warszawa

Zapłacone

630. Sikorska Mariola 461 10km / K40-49 POL Piastów Wkurw Team

Zapłacone

631. Siwiak Marcin 462 10km / M30-39 POL Żyrardów PKP Intercity Running Team

Zapłacone

632. Sklepowicz Jacek 463 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

633. Skoczylas Katarzyna 464 10km / K14-29 POL Warszawa

Zapłacone

634. Skrobowska Aleksandra 465 10km / K30-39 POL Warszawa Grupa Biegowa Um W-wa

Zapłacone

635. Skupień Iza 466 10km / K30-39 POL Warszawa Albatrosy

Zapłacone

636. Ślepowroński Jakub 529 10km / M30-39 POL Warszawa PZU Sport Team

Zapłacone

637. Słupik Tomasz 467 10km / M14-29 POL Warszawa

Zapłacone

638. Smietanski Piotr 468 10km / M40-49 POL Nowe Pieścirogi Nasielsk Baszta Team

Zapłacone

639. Śmigielski Robert 530 10km / M40-49 POL Zielonka Lechici Zielonka

Zapłacone

640. Smoczyńska Joanna 469 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

641. Smogorzewska Marta 470 10km / K30-39 POL Warszawa wkurw_team

Zapłacone

642. Smoleńska Amelia 788 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

643. Smoleński Oskar 789 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

644. Smołuch Tomasz 471 10km / M40-49 POL Olkusz Saint-Gobain SQUAD

Zapłacone

645. Snarski Bogdan 472 10km / M40-49 POL Warszawa Albatrosy

Zapłacone

646. Snopczyński Michał 473 10km / M40-49 POL Lipków

Zapłacone

647. Sobczyk Sergiusz 474 10km / M14-29 POL Izabelin Trinergy

Zapłacone

648. Sobczyński Artur 475 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

649. Sobieski Jan 790 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

650. Sobociński Michał 476 10km / M40-49 POL Warszawa Play

Zapłacone

651. Sochocki Dariusz 477 10km / M50-59 POL Legionowo

Zapłacone

652. Sokalska Klara 791 dzieci / K POL Warszawa Biegające Wieprze

Zapłacone

653. Sokalski Krzysztoff 478 10km / M30-39 POL Warszawa Biegające Wieprze

Zapłacone

654. Sokalski Ksawery 792 dzieci / M POL Warszawa Biegające Wieprze

Zapłacone

655. Solecki Aleksender 479 10km / M40-49 POL Warszawa NeON Team

Zapłacone

656. Soroka Slawomir 480 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

657. Sosnowski Jarosław 481 10km / M30-39 POL Płock PTT DELTA

Zapłacone

658. Sowa Andrzej 482 10km / M30-39 POL Garwolin

Zapłacone

659. Spagnol Cecilia 793 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

660. Spagnol Stefan 794 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

661. Stachurski Rafał 483 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

662. Staeven Krzysztof 484 10km / M30-39 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Zapłacone

663. Stanisz Piotr 485 10km / M30-39 POL Warszawa Legion Warszawa

Zapłacone

664. Starzyński Paweł 486 10km / M50-59 POL Głosków-Letnisko Trinergy Team

Zapłacone

665. Stasiak Piotr 488 10km / M14-29 POL Otwock

Zapłacone

666. Stasiak Piotr 487 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

667. Stasiłowicz Dominika 489 10km / K30-39 POL Warszawa TRINERGY TEAM, ACCELERATING POLAND

Zapłacone

668. Staśkiewicz Adam 490 10km / M30-39 POL Serock Drużyna Szpiku

Zapłacone

669. Stefaniuk Franciszek 795 dzieci / M POL Warszawa Move comp

Zapłacone

670. Stefańska Zuzanna 491 10km / K14-29 POL Warszawa brak

Zapłacone

671. Stefanski Michal 796 dzieci / M POL Warszawa Rk athletics

Zapłacone

672. Stefański Michal 492 10km / M14-29 POL Warszawa

Zapłacone

673. Stembnowska Aleksandra 493 10km / K14-29 POL Warszawa MBC Team

Zapłacone

674. Stępień Paulina 494 10km / K30-39 POL Warszawa Husaria Race Team

Zapłacone

675. Stocka Edyta 495 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

676. Stolarz Paweł 496 10km / M50-59 POL Warszawa Żywcem Zabiegani

Zapłacone

677. Strachocka Anna 497 10km / K60-99 POL Warszawa Grupa Biegowa UM W-wa

Zapłacone

678. Strzelczyk Joanna 797 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

679. Strzelczyk Magdalena 498 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

680. Surmacz Jacek 499 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

681. Surmacz Lenka 798 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

682. Świercz Jacek 531 10km / M50-59 POL Warszawa Byledobiec Anin

Zapłacone

683. Świetlińska Natalia 809 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

684. Świetliński Maciej 810 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

685. Świętochowski Patryk 532 10km / M14-29 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

686. Sychowicz Daniel 500 10km / M40-49 POL Otwock

Zapłacone

687. Szabados Zsuzsanna 501 10km / K40-49 HUN Warsaw

Zapłacone

688. Szadkowski Piotr 799 dzieci / M POL Warszawa Movecamp

Zapłacone

689. Szajkowska Aleksandra 800 dzieci / K POL Warszawa UKS G-8 Bielany

Zapłacone

690. Szarewicz Paweł 502 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

691. Szczęsna Katarzyna 801 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

692. Szczęsny Krzysztof 802 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

693. Szeląg Tomasz 503 10km / M40-49 POL Mińsk Mazowiecki MKB Dreptak

Zapłacone

694. Szelwachowski Dariusz 504 10km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

695. Szewczyk Beata 505 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

696. Szewczyk Marta 506 10km / K14-29 POL Warszawa Grażynki OCR

Zapłacone

697. Szewczyk Olga 507 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

698. Szewczyk Tomasz 508 10km / M14-29 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

699. Szlachta Alksandra 509 10km / K30-39 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

700. Szmidt Maria 510 10km / K14-29 POL Warszawa Endure Team

Zapłacone

701. Szmigielski Mateusz 511 10km / M14-29 POL Warszawa

Zapłacone

702. Szok Karol 512 10km / M30-39 POL Ryn

Zapłacone

703. Szołajski Bartłomiej 513 10km / M40-49 POL Warszawa Bielański Klub Sportowy

Zapłacone

704. Szołajski Michał 803 dzieci / M POL Warszawa Bielański Klub Sportowy

Zapłacone

705. Szostakowski Jarosław 514 10km / M50-59 POL

Zapłacone

706. Szreniawa-Sztajnert Marcel 804 dzieci / M POL Nadarzyn

Zapłacone

707. Szuba Zofia 515 10km / K60-99 POL Warszawa

Zapłacone

708. Szuder Przemek 516 10km / M40-49 POL Hornówek Neon Team

Zapłacone

709. Szulawski Robert 517 10km / M50-59 POL Warszawa GSD ŻOLIBORZ

Zapłacone

710. Szulc Filip 518 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

711. Szulc Katarzyna 519 10km / K40-49 POL Ząbki

Zapłacone

712. Szulc Lukasz 520 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

713. Szumny Michał 521 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

714. Szweda-Lewandowska Zofia 522 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

715. Szymanek Igor 523 10km / M14-29 POL Warszawa Trizarza

Zapłacone

716. Szymanik Anna 524 10km / K14-29 POL Brańszczyk

Zapłacone

717. Szymanik Joanna 805 dzieci / K POL Brańszczyk

Zapłacone

718. Szymanik Lidia 525 10km / K40-49 POL Brańszczyk

Zapłacone

719. Szymańska Agnieszka 526 10km / K40-49 POL Kiełpin

Zapłacone

720. Szymańska Amelia 806 dzieci / K POL Warszawa G8

Zapłacone

721. Szymańska Julia 807 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

722. Szymańska Karolina 527 10km / K30-39 POL Warszawa Biegające Wieprze

Zapłacone

723. Szymańska Maja 808 dzieci / K POL Kiełpin SP DZIEKANÓW LEŚNY

Zapłacone

724. Szymański Hubert 528 10km / M40-49 POL Kiełpin

Zapłacone

725. Tabiszewski Artur 533 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

726. Tadel Maksymilian 811 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

727. Tarasiewicz Iwona 812 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

728. Tarczoń Mirosław 534 10km / M50-59 POL Chotomów Maciej Bodnar Coaching

Zapłacone

729. Telakowska Anita 535 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

730. Telakowski Marcin 536 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

731. Tetla Karolina 537 10km / K14-29 POL Warszawa TRICLUB

Zapłacone

732. Tkaczyk Jarosław 538 10km / M30-39 POL Warszawa Biegam bo lubię

Zapłacone

733. Tołwińska Ela 539 10km / K40-49 POL Warszawa Ruda

Zapłacone

734. Tomaszek Artur 540 10km / M40-49 POL Warszawa Ronson Running Team

Zapłacone

735. Tomaszewski Bartosz 541 10km / M30-39 POL Warszawa COCO BONGO Pink Team

Zapłacone

736. Tomczak Joanna 542 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

737. Torzewska Agnieszka 543 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

738. Torzewski Janusz 544 10km / M40-49 POL Warszawa WAT

Zapłacone

739. Tracz Jakub 545 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

740. Trębicki Błażej 546 10km / M60-99 POL Warszawa

Zapłacone

741. Triady Wschodnie 547 10km / M50-59 POL Warszawa Zaszyci

Zapłacone

742. Trochimczuk Rafał 548 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

743. Trochimczuk Zoja 813 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

744. Truszkowska Agnieszka 549 10km / K30-39 POL Legionowo

Zapłacone

745. Trzmielewska Emilia 550 10km / K30-39 POL Włocławek

Zapłacone

746. Tula Renata 551 10km / K60-99 POL Warszawa Mykmyk

Zapłacone

747. Tulik Przemysław 552 10km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

748. Tupalska Maja 814 dzieci / K POL

Zapłacone

749. Turczyński Łukasz 553 10km / M30-39 POL Piaseczno Trizarza/#niemaniemoge

Zapłacone

750. Tymiński Kamil 554 10km / M14-29 POL Duczki PIWKO RUN TEAM

Zapłacone

751. Tyrowicz Agata 555 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

752. Urban Oliwia 815 dzieci / K POL Warszawa Play

Zapłacone

753. Urban Paweł 556 10km / M30-39 POL Warszawa Play

Zapłacone

754. Urban Szymon 557 10km / M14-29 POL Warszawa

Zapłacone

755. Urbaniak Monika 558 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

756. Urbaniak Piotr 559 10km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

757. Urbankiewicz Aleksandra 560 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

758. Urbanowska Anna 816 dzieci / K POL Warszawa Ruda

Zapłacone

759. Wachłaczenko Michał 561 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

760. Walczak Oliwier 817 dzieci / M POL Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM

Zapłacone

761. Waniołka Klara 818 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

762. Wąsacz Michał 564 10km / M14-29 POL Łaszczów

Zapłacone

763. Waszczuk Marcel 819 dzieci / M POL Piastów heros2000

Zapłacone

764. Waszczuk Sławek 562 10km / M40-49 POL Piastów heros2000

Zapłacone

765. Wawrzyniak Dawid 820 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

766. Wawrzyniak Marek 563 10km / M50-59 POL Warszawa Rembertów Team

Zapłacone

767. Wawrzyniak Wiktoria 821 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

768. Wdowiarski Kamil 565 10km / M14-29 POL Warszawa

Zapłacone

769. Werle Dorota 566 10km / K50-59 POL Warszawa

Zapłacone

770. Werle Michał 567 10km / M14-29 POL Warsaw

Zapłacone

771. Werle Nelly 568 10km / K14-29 POL Warsaw

Zapłacone

772. Wertenstein-Żuławski Piotr 569 10km / M40-49 POL

Zapłacone

773. Wiaderek Piotr 570 10km / M30-39 POL Warszawa Pędzące Żółwie

Zapłacone

774. Wiaderek Sławomir 571 10km / M60-99 POL Warszawa Pędzące Żółwie

Zapłacone

775. Wicik Juliusz 572 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

776. Widłak Janusz 573 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

777. Wieczorek Michał 574 10km / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

778. Wielgosz Helena 822 dzieci / K POL Warsaw

Zapłacone

779. Wielgosz Tymon 823 dzieci / M POL Warsaw

Zapłacone

780. Wierzyńska Aga 575 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

781. Wilgos Janusz 576 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

782. Witek Martyna 577 10km / K40-49 POL Nowy Dwór Mazowicki

Zapłacone

783. Witek Tomasz 578 10km / M40-49 POL Nowy Dwór Mazowuecki

Zapłacone

784. Witkowska Ewa 579 10km / K14-29 POL Poznań

Zapłacone

785. Witkowska Telimena 824 dzieci / K POL Warszawa Telimenki

Zapłacone

786. Wizert Józef 580 10km / M60-99 POL Warszawa

Zapłacone

787. Wodzyński Robert 581 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

788. Wojciechowska Ewa 582 10km / K40-49 POL Warszawa Aegon

Zapłacone

789. Wojciechowska-Kutyla Katarzyna 583 10km / K40-49 POL Warszawa

Zapłacone

790. Wojcieszak Robert 584 10km / M50-59 POL Warszawa KarasTeam

Zapłacone

791. Wójcik Damian 586 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

792. Wójcik Jowita 587 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

793. Wójciuk Paweł 588 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

794. Wojton Jeremi 825 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

795. Woźniak Kacper 826 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

796. Woźniak Mikołaj 827 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

797. Woźnicki Bartosz 585 10km / M40-49 POL Warszawa Hasbro

Zapłacone

798. Wróbel Tomasz 589 10km / M40-49 POL Kobyłka Zabiegany Wołomin

Zapłacone

799. Wróblewska Joanna 590 10km / K60-99 POL Warszawa Lasek Bielański Team

Zapłacone

800. Wtulich Diana 591 10km / K50-59 POL Mława

Zapłacone

801. Wydra Mariusz 592 10km / M40-49 POL Stare Babice

Zapłacone

802. Zaborowski Olaf 828 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

803. Zach Paweł 593 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

804. Żak Krzysztof 611 10km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

805. Zalega Mikołaj 829 dzieci / M POL

Zapłacone

806. Zambartas Michail 594 10km / M50-59 POL Warszawa FRONTEX RUNNING TEAM

Zapłacone

807. Zaręba Barbara 595 10km / K30-39 POL Warszawa

Zapłacone

808. Zaręba Damian 830 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

809. Zaręba Eliza 831 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

810. Zaręba Szymon 832 dzieci / M POL Warszawa

Zapłacone

811. Zarzycka Helena 833 dzieci / K POL Warszawa DIAMONDS ACADEMY

Zapłacone

812. Zawadzki Artur 596 10km / M40-49 POL Warszawa Trinergy

Zapłacone

813. Zawadzki Mateusz 597 10km / M14-29 POL Toruń

Zapłacone

814. Zawisza Magdalena 598 10km / K14-29 POL Warszawa

Zapłacone

815. Zbieć Angelika 599 10km / K30-39 POL Siedlce DARFIK Team

Zapłacone

816. Zbieć Dariusz 600 10km / M30-39 POL Siedlce DARFIK Team

Zapłacone

817. Zboch Joanna 601 10km / K40-49 POL Piaseczno

Zapłacone

818. Zbrzeźniak Igor 602 10km / M14-29 POL Raszyn

Zapłacone

819. Zdanowski Tomek 603 10km / M14-29 POL Sitne TRIZARZA

Zapłacone

820. Zdunek Szymon 834 dzieci / M POL Warszawa ROXU

Zapłacone

821. Zdzymira Zenon 604 10km / M60-99 POL Tarnobrzeg

Zapłacone

822. Ziedalska Agnieszka 605 10km / K40-49 POL Warszawa MGKL

Zapłacone

823. Zielinski Krzysztof 606 10km / M40-49 POL Warszawa Hikingtours.pl

Zapłacone

824. Żochowski Jerzy 612 10km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

825. Żółciński Waldemar 613 10km / M60-99 POL Warszawa Grupa Biegowa UM W-wa

Zapłacone

826. Żukowska Ewa 614 10km / K14-29 POL Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

827. Żukowski Aleksander 615 10km / M50-59 POL Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

828. Żurawska Renata 616 10km / K40-49 POL Warszawa Leniwce Team

Zapłacone

829. Żurawski Kamil 617 10km / M14-29 POL Warszawa Entre.pl

Zapłacone

830. Żurawski Paweł 618 10km / M40-49 POL Warszawa Leniwce Team

Zapłacone

831. Zy Maciej 607 10km / M30-39 POL Płock

Zapłacone

832. Zych Bartek 608 10km / M40-49 POL Warsaw Trinergy

Zapłacone

833. Zych Dominika 609 10km / K40-49 POL Mińsk Mazowiecki PZU SPORT TEAM

Zapłacone

834. Zygadło Justyna 835 dzieci / K POL Warszawa

Zapłacone

835. Zygadło Piotr 610 10km / M30-39 POL Warszawa Bielański Słoń

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU