3 BIEG DLA NIEPODLEGŁEJ

Chojnice, Polska
11.11.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub
1. Adamczyk Karol - D5 / M30-44 POL Chojnice
2. Baranowski Andrzej - D5 / M30-44 POL Warszawa TriWawa
3. Bloch Przemysław - D5 / M30-44 POL Czersk Biegające Śliwice
4. Bruska Natalia - D5 / K16-34 POL Charzykowy
5. Bruski Tomasz - D5 / M30-44 POL Charzykowy Wkurw_team
6. Cyron Bogumił - D5 / M45-59 POL Śliwice Biegające Śliwice
7. Czaplewska Alicja - D5 / K16-34 POL Ostrowite Florian Chojnice
8. Czaplewski Krzysztof - D5 / M30-44 POL Ostrowite Koło Chojnic Florian Chojnice
9. Czartowska Alicja - D5 / K16-34 POL Lutom
10. Dąbrowski Roman - D5 / M30-44 POL Chojniczki Totalnie Biegnięci
11. Dajnowski Mateusz - D5 / M16-29 POL Angowice MKS Chojniczanka Chojnice
12. Drewczyńska Adrianna - D5 / K35-49 POL Chojnice
13. Dziuba Slawomir - D5 / M30-44 POL Chojnice TRI TUR Chojnice
14. Fierek Bożena - D5 / K50-99 POL Czersk Aktywni Borowiacy Czersk
15. Fierek Leszek - D5 / M45-59 POL Czersk Aktywni Borowiacy Czersk
16. Flis Kamil - D5 / M30-44 POL Czarne
17. Flis Mirek - D5 / M30-44 POL Czarne
18. Frąckowski Patryk - D5 / M16-29 POL Tuchola Biegające Śliwice
19. Gostomczyk Joanna - D5 / K35-49 POL Chojnice
20. Gostomczyk Marcin - D5 / M30-44 POL Chojnice Florian Chojnice
21. Grebin Patrycja - D5 / K16-34 POL Chojnice
22. Uczestnik anonimowy - D5 / M30-44 POL Szczeglino Nowe
23. Grzywacz Dorota - D5 / K35-49 POL Chojnice
24. Grzywacz Stanisław - D5 / M45-59 POL Małe Swornegacie
25. Jankowski Sławomir - D5 / M30-44 POL Chojnice
26. Jasiński Krystian - D5 / M16-29 POL Chojnice Florian Chojnice
27. Jeszka Adrianna - D5 / K16-34 POL Chojnice Jeszka TEAM
28. Jeszka Dariusz - D5 / M45-59 POL Powałki Jeszka TEAM
29. Karnowski Łukasz - D5 / M30-44 POL Chojnice
30. Kloskowski Leszek - D5 / M16-29 POL Człuchów
31. Koselke Agnieszka - D5 / K16-34 POL Złotów
32. Kowalska Ania - D5 / K16-34 POL Debrzno Wieś
33. Kozłowski Krzysztof - D5 / M16-29 POL Czarne
34. Kraiński Michał - D5 / M30-44 POL Śliwice
35. Krawczak Anna - D5 / K35-49 POL Czersk Aktywni Borowiacy Czersk
36. Krawczuk Joanna - D5 / K16-34 POL Wierzchwowo Dworzec
37. Krawczuk Maciej - D5 / M30-44 POL Wierzchowo Dworzec
38. Krieger Łukasz - D5 / M16-29 POL Chojniczki H2Oshop.pl
39. Kruk Anna - D5 / K35-49 POL Chojnice
40. Kryzel Tomasz - D5 / M16-29 POL Człuchów WIKING RYCHNOWY
41. Kukliński Stanisław - D5 / M60-99 POL Chojnice
42. Kula Adam - D5 / M30-44 POL Chojnice Totalnie Biegnięci
43. Kula Katarzyna - D5 / K35-49 POL Chojnice Totalnie Biegnięci
44. Lietz Renata - D5 / K16-34 POL Chojnice Totalnie Biegnięci
45. Łangowski Mateusz - D5 / M16-29 POL Chojnice ABCzersk
46. Łożyński Jacek - D5 / M45-59 POL Chojnice Florian Chojnice
47. Malendowicz Robert - D5 / M30-44 POL Tuchola
48. Malendowicz Żaneta - D5 / K35-49 POL Tuchola
49. Malis Artur - D5 / M30-44 POL Poznań
50. Malis Katarzyna - D5 / K16-34 POL Poznań
51. Mankiewicz Piotr - D5 / M30-44 POL Chojniczki Florian Chojnice
52. Michalski Mateusz - D5 / M30-44 POL Złotów
53. Mielewczyk Łukasz - D5 / M30-44 POL Wicko Grupa biegowa MRT
54. Mielewczyk Magdalena - D5 / K16-34 POL Wicko Grupa biegowa MRT
55. Miszewski Krzysztof - D5 / M30-44 POL Chojnice
56. Monikowski Adam - D5 / M45-59 POL Chojnice
57. Mowiński Grzegorz - D5 / M30-44 POL Chojnice
58. Nowodworska Justyna - D5 / K16-34 POL Bytow Runtastyczni Team Bytów
59. Olkowski Piotr - D5 / M30-44 POL Chojnice Florian Chojnice
60. Ortman Agnieszka - D5 / K35-49 POL Chojnice
61. Osowski Michał - D5 / M16-29 POL Chojnice Florian Chojnice
62. Ostrowski Marian - D5 / M60-99 POL Chojnice
63. Ott Joanna - D5 / K16-34 POL Raciąż
64. Otto Weronika - D5 / K16-34 POL Ogorzeliny
65. Piątek Kacper - D5 / M16-29 POL Chojnice
66. Piątkowska Agnieszka - D5 / K35-49 POL Człuchów
67. Piepiorka Michał - D5 / M30-44 POL Chojnice
68. Popieliński Zygmunt - D5 / M60-99 POL Chojnice Florian Chojnice
69. Poturalski Jakub - D5 / M16-29 POL Chojnice Jeszka TEAM
70. Prabucki Wiktor - D5 / M16-29 POL Chojnice
71. Pradzinski Stanislaw - D5 / M45-59 POL Chojnice Florian
72. Predenkiewicz Jacek - D5 / M30-44 POL Toruń
73. Predenkiewicz Joanna - D5 / K16-34 POL Toruń
74. Przednówek Mariola - D5 / K16-34 POL Czarne
75. Rach-Adamczyk Agnieszka - D5 / K16-34 POL Chojnice
76. Uczestnik anonimowy - D5 / M16-29 POL Brusy
77. Rokita Emilia - D5 / K16-34 POL Czarne CZarne Biega
78. Rokita Joanna - D5 / K16-34 POL Czarne
79. Rokita Michał - D5 / M30-44 POL Czarne Czarne Biega
80. Różański Dawid - D5 / M16-29 POL Kamień Pomorski KB kamień
81. Rudnik Jerzy - D5 / M60-99 POL Chojnice Florianchojnice
82. Senetelli Ryszard - D5 / M60-99 POL Chojnice Florian Chojnice
83. Skwierawski Wiesław - D5 / M45-59 POL Ostrowite Florian Chojnice
84. Uczestnik anonimowy - D5 / M16-29 POL Ustka
85. Szmaglinska Karolina - D5 / K16-34 POL Jeziorki Florian Chojnice
86. Szreder Dawid - D5 / M30-44 POL Chojnice Davebikes / EndureTeam
87. Sztefan Natasza - D5 / K35-49 POL Chojnice
88. Szultka Magdalena - D5 / K16-34 POL Chojnice
89. Szultka Tomasz - D5 / M30-44 POL Chojnice
90. Szwankowski Hubert - D5 / M30-44 POL Chojnice Florian Chojnice
91. Szymańczuk Jacek - D5 / M30-44 POL Poznań Naramowice Biegają
92. Szymecka Monika - D5 / K35-49 POL Chojniczki Totalnie Biegnięci
93. Szymecki Rafał - D5 / M30-44 POL Chojniczki Totalnie Biegnięci
94. Trandinh Thuy - D5 / M45-59 POL Chojnice Morsz Charzykowski
95. Urowski Wojciech - D5 / M30-44 POL Charzykowy Totalnie Biegnięci/Tri Tur
96. Wanda Marcin - D5 / M30-44 POL Bukowo Człuchowskie
97. Werner Krzysztof - D5 / M30-44 POL Chojnice Totalnie Biegnięci
98. Wojciechowski Sebastian - D5 / M30-44 POL Szlachta Drzewiarz Szlachta
99. Wujtiuk Piotr - D5 / M30-44 POL Szczecinek Basket Szczecinek
100. Zakrzewski Tomasz - D5 / M30-44 POL Chojnice
101. Zieliński Przemysław - D5 / M45-59 POL Chojnice

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU