3. Bieg Jagienki

Szczytno, Polska
25.05.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adakimowicz Dominika - 600 m / K POL Solanka

Zapłacone

2. Adakimowicz Katarzyna - 600 m / K POL Solanka

Zapłacone

3. Bałaban Oskar - 600 m / M POL Szczytno Football Academy Szczytno

Zapłacone

4. Bałazy Cyprian - 300 m / M POL Szczytno Grupa ratownicza autrimpus

Zapłacone

5. Borowy Oskar - 600 m / M POL Szymany Football Academy

Zapłacone

6. Brzdonkiewicz Zuzanna - 800 m / K POL Szczytno

Zapłacone

7. Chorążewicz Milosz - 600 m / M POL Szczytno

Niezapłacone

8. Chorążewicz Miłosz - 600 m / M POL Szczytno

Zapłacone

9. Chorążewicz Szymon - 800 m / M POL Szczytno AKBSP2TROCHIMTEAM

Zapłacone

10. Dąbrowski Marcin - 800 m / M POL Szymany

Zapłacone

11. Dominiak Nina - 300 m / K POL Dębówko SP 2

Zapłacone

12. Domurad Oliwia - 300 m / K POL Szczytno

Zapłacone

13. Draba Nikola - 600 m / K POL Wawrochy

Zapłacone

14. Dudaniec Igor - 600 m / M POL Gdańsk

Zapłacone

15. Dudek Daria - 300 m / K POL Szczytno

Zapłacone

16. Dudek Dawid - 800 m / M POL Szczytno Morsy Szczytno#Reset

Zapłacone

17. Dudziec Maja - 300 m / K POL Szczytno

Zapłacone

18. Dymerski Olaf - 300 m / M POL Szczytno Football Academy Szczytno

Zapłacone

19. Dziuban Bartosz - 300 m / M POL Szczytno Football Academy Szczytno

Zapłacone

20. Erwin Damian - 300 m / M POL Szczytno Jurund Szczytno

Zapłacone

21. Głowala Bartosz - 600 m / M POL Górki BS Płońsk

Zapłacone

22. Głowala Michał - 800 m / M POL Górki BS Płońsk

Zapłacone

23. Godlewska Maja - 600 m / K POL Szczytno

Zapłacone

24. Godlewska Milena - 300 m / K POL Szczytno

Zapłacone

25. Golon Błażej - 600 m / M POL Szczytno

Zapłacone

26. Golon Kacper - 800 m / M POL Szczytno

Zapłacone

27. Grotkowska Paulina - 600 m / K POL Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe

Zapłacone

28. Uczestnik anonimowy - 300 m / M POL Szczytno SKKK

Zapłacone

29. Uczestnik anonimowy - 800 m / K POL Szczytno SKKK

Zapłacone

30. Jakubcewicz Maja - 300 m / K POL Szczytno Sp3

Zapłacone

31. Jarząbek Natalia - 300 m / K POL Kamionek

Zapłacone

32. Jastrzębska Hanna - 600 m / K POL Kamionek SP2

Zapłacone

33. Jastrzębska Katarzyna - 300 m / K POL Kamionek SP2

Zapłacone

34. Jesionowska Emilia - 600 m / K POL Szczytno SP 2

Zapłacone

35. Kacprzak Anna - 300 m / K POL Szczytno Sp3

Zapłacone

36. Kacprzak Tomasz - 300 m / M POL Szczytno Sp 3

Zapłacone

37. Kaczmarczyk Antoni - 600 m / M POL Szczytno Football Academy

Zapłacone

38. Kakowska Maria - 600 m / K POL Szczytno

Niezapłacone

39. Kakowski Piotr - 300 m / M POL Szczytno

Niezapłacone

40. Kandybowicz Filip - 800 m / M POL Stare Kiejkuty

Zapłacone

41. Karabela Blanka - 600 m / K POL Szczytno

Zapłacone

42. Kesler Borys - 300 m / M POL Szczytno

Zapłacone

43. Kienigsman Jakub - 800 m / M POL Szczytno

Zapłacone

44. Uczestnik anonimowy - 300 m / M POL Szczytno AZS Wratislavia Mitutoyo

Niezapłacone

45. Uczestnik anonimowy - 600 m / M POL Szczytno AZS Wratislavia Mitutoyo

Niezapłacone

46. Kiernozek Mateusz - 300 m / M POL Szczytno Maly Jurund

Niezapłacone

47. Kobylas Marcel - 300 m / M POL Szczytno Gwardia Szczytno

Zapłacone

48. Kobylas Wiktoria - 600 m / K POL Szczytno Gwardia Szczytno

Zapłacone

49. Kocenko Karolina - 600 m / K POL Płozy

Zapłacone

50. Kocińska Lena - 300 m / K POL Szczytno

Zapłacone

51. Konstanty Karolina - 600 m / K POL Szczytno Sp2 z OI w Szczytnie

Zapłacone

52. Koroś Franciszek - 600 m / M POL Szczytno

Zapłacone

53. Koroś Jan - 300 m / M POL Szczytno

Zapłacone

54. Kozłowski Alan - 300 m / M POL Szczytno

Zapłacone

55. Kujawski Szymon - 300 m / M POL Gdynia

Zapłacone

56. Lewandowska Eliza - 300 m / K POL Szczytno Morsy Szczytno#Reset

Zapłacone

57. Lewandowski Gabriel - 600 m / M POL Szczytno Morsy Szczytno#Reset

Zapłacone

58. Lutostański Aleksander - 600 m / M POL Szczytno

Zapłacone

59. Maciaszek Jakub - 300 m / M POL Szczytno Football Academy

Zapłacone

60. Maciorowski Artur - 300 m / M POL Szczytno

Niezapłacone

61. Mazecka Zuzanna - 600 m / K POL Szczytno

Niezapłacone

62. Michalczak Maksymilian - 800 m / M POL Szczytno

Niezapłacone

63. Mickiewicz Natalia - 600 m / K POL Szczytno

Zapłacone

64. Miłkowska Anna - 600 m / K POL Łuka

Zapłacone

65. Mrozińska Wiktoria - 600 m / K POL Szczytno

Zapłacone

66. Mroziński Mikołaj - 300 m / M POL Szczytno Football Academy Szczytno

Zapłacone

67. Pabich Dominik - 300 m / M POL Wielbark

Niezapłacone

68. Piotrak Patryk - 800 m / M POL Jesionowiec

Zapłacone

69. Uczestnik anonimowy - 600 m / M POL Olsztyn

Zapłacone

70. Polak Bartosz - 300 m / M POL Szczytno

Zapłacone

71. Prusik Kacper - 800 m / M POL Szczytno

Zapłacone

72. Przybylski Damian - 600 m / M POL Szczytno

Zapłacone

73. Przychodko Adam - 300 m / M POL Szczytno Klub Biegacza JURUND Szczytno

Zapłacone

74. Rawa Filip - 300 m / M POL Gdańsk

Zapłacone

75. Rawa Olaf - 300 m / M POL Gdańsk

Zapłacone

76. Rosa Tobiasz - 600 m / M POL Szczytno

Zapłacone

77. Siwek Daria - 600 m / K POL Pasym Morsy Szczytno#Reset

Zapłacone

78. Siwik Krystian - 600 m / M POL Szczytno

Zapłacone

79. Szostek Małgorzata - 600 m / K POL Kwidzyn SP 4 Kwidzyn

Zapłacone

80. Szymaniak Paulina - 600 m / K POL Sędańsk SP 2

Zapłacone

81. Tańska Paulina - 300 m / K POL Szczytno

Zapłacone

82. Tańska Wiktoria - 600 m / K POL Szczytno

Zapłacone

83. Tomaszczyk Anna - 300 m / K POL Szczytno Sp nr 2

Niezapłacone

84. Tomaszczyk Emilia - 600 m / K POL Szczytno Sp nr 2

Niezapłacone

85. Tuszyńska Nikola - 800 m / K POL Szczytno

Niezapłacone

86. Tyczyńska Nadia - 600 m / K POL Szczytno

Zapłacone

87. Uczestnik anonimowy - 300 m / M POL Szczytno

Zapłacone

88. Uczestnik anonimowy - 300 m / M POL Szczytno

Zapłacone

89. Walkowiak Maciej - 300 m / M POL Szczytno

Zapłacone

90. Wejkuć Joanna - 600 m / K POL Mrągowo

Niezapłacone

91. Więcławski Jakub - 300 m / M POL Szczytno Football Academy Szczytno

Zapłacone

92. Witkowski Bartek - 800 m / M POL Dębówko

Zapłacone

93. Wiwigacz Filip - 300 m / M POL Szczytno Football Academy

Zapłacone

94. Woda Wojciech - 600 m / M POL Kętrzyn

Zapłacone

95. Wojciechowska Zofia - 300 m / K POL Szczytbo

Zapłacone

96. Wołczkiewicz Martyna - 300 m / K POL Szczytno

Niezapłacone

97. Wyszyński Michał - 300 m / M POL Miętkie

Zapłacone

98. Zaborowski Piotr - 300 m / M POL Świętajno FA Szczytno

Niezapłacone

99. Żarnoch Jakub - 800 m / M POL Szczytno Szkoła podstawowa nr 2

Zapłacone

100. Żarnoch Piotr - 300 m / M POL Szczytno Szkoła podstawowa nr 2

Zapłacone

101. Zarzycki Szymon - 300 m / M POL Płozy

Zapłacone

102. Zbirowski Igor - 300 m / M POL Szczytno Football Academy

Zapłacone

103. Zbrzyski Alan - 800 m / M POL Zielonka

Zapłacone

104. Żebrowska Łucja - 600 m / K POL Szczytno

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU