30. Maraton Juranda

Szczytno, Polska
26.05.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Abrahamowicz Jakub 132 42.195 km / M30 POL Rybnik

Zapłacone

2. Abromaityte-Smaize Lina 67 42.195 km / K40 LTU Vilnius Inžinerija

Zapłacone

3. Abucewicz Waldemar 153 42.195 km / M60 POL Władysławowo Mks Władysławowo

Zapłacone

4. Ambroziak Marcin 155 42.195 km / M30 D
S
POL Ryn DąbrowskiTeam

Zapłacone

5. Andronik Vadim 70 42.195 km / M40 LTU Vilnius BĖGIMO KLUBAS

Zapłacone

6. Andrzejewska-Sobieszek Ewa 248 42.195 km / K40 POL Warszawa Gonię Króliczka

Zapłacone

7. Andrzejewski Jacek 95 42.195 km / M50 POL Koscian KOŚCIAN TEAM

Zapłacone

8. Uczestnik anonimowy 127 42.195 km / M50 P
POL Szczytno

Zapłacone

9. Awizen Kamila - 42.195 km / K30 POL Purda

Niezapłacone

10. Bałazy Marcin 237 42.195 km / M40 P
POL Szczytno Goście z Galaktyki Arkana

Zapłacone

11. Banasik Paweł 9 42.195 km / M50 POL Radom Enduhub.com

Zapłacone

12. Banaszak Maciej - 42.195 km / M30 POL Warszawa

Niezapłacone

13. Baran Grzegorz 97 42.195 km / M30 P
POL Olsztyn Napieraj Jak By Nie Było Jutra Squad

Zapłacone

14. Baraniecki Zbigniew 102 42.195 km / M60 POL Poznań 100Marathon Klub Poland

Zapłacone

15. Barcewicz Marta 2 42.195 km / K30 D
POL Olsztyn SS Drużyna Wilka

Zapłacone

16. Barczak Piotr 196 42.195 km / M50 D
S
POL Białe Błota IWsp SZ

Zapłacone

17. Bem Małgorzata 44 42.195 km / K40 POL Olsztyn Pozytywni Dobre Miasto

Zapłacone

18. Białczak Grzegorz 36 42.195 km / M40 POL Olsztyn

Zapłacone

19. Białek Piotr - 42.195 km / M30 S
POL Olsztyn 3Bro

Niezapłacone

20. Białobrzewski Wojciech 17 42.195 km / M40 B
D
P
POL Szczytno Klub Biegacza JURUND Szczytno

Zapłacone

21. Biegacz Honorowy 27 42.195 km / M18 POL

Zapłacone

22. Bielski Dawid 135 42.195 km / M30 D
P
S
POL Szczytno 4WMBOT

Zapłacone

23. Błaszczyk Mariusz 115 42.195 km / M30 POL Zgierz SNG Wild Ducks

Zapłacone

24. Bojanowski Tomasz - 42.195 km / M18 P
POL Rańsk Uksw

Niezapłacone

25. Bojarowska Olga 204 42.195 km / K40 POL Wielbark RunFun Wielbark

Zapłacone

26. Bojarowski Jacek 205 42.195 km / M40 POL Wielbark RunFun Wielbark

Zapłacone

27. Borowik Bożena - 42.195 km / K50 D
POL Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk"

Niezapłacone

28. Brodacki Wieslaw 269 42.195 km / M50 POL Tychy 40-Latek Tychy

Zapłacone

29. Browarski Mariusz 280 42.195 km / M40 POL Poznań RUNMAN

Zapłacone

30. Uczestnik anonimowy - 42.195 km / M40 POL Braniewo Braniewska Grupa BiegowaBiegunka

Niezapłacone

31. Buczyński Arkadiusz 183 42.195 km / M40 S
POL Międzygórze

Zapłacone

32. Buinauskiene Lina - 42.195 km / K40 B
LTU Kaunas Bėgimo klubas

Niezapłacone

33. Burdyński Paweł 11 42.195 km / M18 B
S
POL Wielbark

Zapłacone

34. Burzymowski Zbigniew 66 42.195 km / M40 POL Olsztyn

Zapłacone

35. Cąkała Zuza 162 42.195 km / K18 P
POL Szczytno

Zapłacone

36. Chelminski Grzegorz 251 42.195 km / M30 P
POL Szczytno AKB SZCZYTNO

Zapłacone

37. Chmielewska-Boruch Milena 89 42.195 km / K30 POL Mrągowo

Zapłacone

38. Chodara Roman 28 42.195 km / M60 POL Kętrzyn Runers Team Kętrzyn

Zapłacone

39. Chrapowicz Tomasz 213 42.195 km / M30 D
S
POL Łomża Akademia Sportu Medyk

Zapłacone

40. Chromińska Anna 211 42.195 km / K18 POL Szczecinek

Zapłacone

41. Chybczyński Paweł - 42.195 km / M40 POL Gdańsk Judo Team Mifune

Niezapłacone

42. Chybczyński Wojciech - 42.195 km / M40 S
POL Stare Marzy

Niezapłacone

43. Chyziński Paweł 256 42.195 km / M18 POL Dąbrówno VEL DĄBRÓWNO

Zapłacone

44. Ciełuszecki Jacek 282 42.195 km / M40 POL Poole Bournemouth AC

Zapłacone

45. Ćwiek Arkadiusz - 42.195 km / M40 POL Warszawa SkaryMakerski - Skaryszewskie Ciacha

Niezapłacone

46. Cygański Tomasz 284 42.195 km / M30 POL Olsztyn

Zapłacone

47. Czerwiński Robert - 42.195 km / M40 P
S
POL Lemany

Niezapłacone

48. Czubakowski Sławomir 181 42.195 km / M50 POL Warszawa niezrzeszony

Zapłacone

49. Dąbkowski Roman 94 42.195 km / M30 P
POL Świętajno

Zapłacone

50. Dąbrowski Cezary 147 42.195 km / M40 POL Piaseczno MAXI Piaseczno

Zapłacone

51. Dąbrowski Mirosław 227 42.195 km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

52. Dadasiewicz Andrzej 31 42.195 km / M40 POL Olsztyn

Zapłacone

53. Dadasiewicz Marzena 29 42.195 km / K40 POL Olsztyn

Zapłacone

54. Dankiewicz Henryk 49 42.195 km / M50 POL Białystok Biegamy dla zdrowia

Zapłacone

55. Dębski Jan 76 42.195 km / M60 POL Sucharzewo Sołtys

Zapłacone

56. Dec Mirosław 81 42.195 km / M50 D
P
POL Stankowo Cały Czas Do Przodu

Zapłacone

57. Dembowski Mariusz - 42.195 km / M30 POL Lidzbark H+H Polska

Niezapłacone

58. Den Piotr 285 42.195 km / M40 P
POL Szczytno SZCZYTNO

Zapłacone

59. Deptuła Marek 150 42.195 km / M30 POL Latana Mała

Zapłacone

60. Dobrzyn Zenon 172 42.195 km / M60 P
POL Gizycko Rowery Zenon Dobrzyn

Zapłacone

61. Dolega Darek 184 42.195 km / M50 POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

62. Dubinskas Arunas 51 42.195 km / M40 D
LTU Vilnius Running With Finishers

Zapłacone

63. Duchiński Wojciech 194 42.195 km / M50 D
S
POL Osielsko IWsp SZ

Zapłacone

64. Dudaniec Rafał 226 42.195 km / M30 POL Gdańsk

Zapłacone

65. Dudziec Marcin 253 42.195 km / M30 D
P
POL Szczytno Klub Biegacza JURUND Szczytno

Zapłacone

66. Englert Paweł 112 42.195 km / M40 S
POL Gdynia BHMW_Gdynia

Zapłacone

67. Farjan Dorota - 42.195 km / K30 POL Szczytno

Niezapłacone

68. Faveeuw David 207 42.195 km / M40 POL Olsztyn AKM

Zapłacone

69. Ferenc Adrian 260 42.195 km / M18 POL Pisz Powiatowa Akademia Sportu I Rekreacji

Zapłacone

70. Filipczak Kamil - 42.195 km / M40 P
POL Szczytno SANIT-PLAST

Niezapłacone

71. Filipek Daniel 62 42.195 km / M40 S
POL Braniewo 43BLP4WMBOT

Zapłacone

72. Filipiak Grzegorz 79 42.195 km / M40 D
P
S
POL Targowo Cały czas do przodu

Zapłacone

73. Filipiak Jan 80 42.195 km / M50 D
POL Piecki Cały czas do przodu

Zapłacone

74. Filipiak Magdalena 78 42.195 km / K40 D
P
S
POL Targowo Cały czas do przodu/Osp Targowo

Zapłacone

75. Filipowicz Albert 50 42.195 km / M40 POL Tyrowo Albert biega

Zapłacone

76. Filipowicz Paweł - 42.195 km / M40 POL Szczytno

Niezapłacone

77. Fitas Krystian 145 42.195 km / M30 P
POL Szczytno Napieraj Jak By Nie Było Jutra Squad

Zapłacone

78. Fitas Paweł 24 42.195 km / M40 POL Kraków Whirlpool EMEA Team

Zapłacone

79. Gałązka Andrzej 142 42.195 km / M30 POL Komorowo Ostrów Biega

Zapłacone

80. Gałęza Marcin 263 42.195 km / M30 POL Olsztyn MPEC OLSZTYN

Zapłacone

81. Gąszczyk Grzegorz 20 42.195 km / M40 POL Kraków Nowa Huta Team

Zapłacone

82. Giemza Stanisław 138 42.195 km / M60 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

83. Gmitrzuk Robert 41 42.195 km / M50 D
P
S
POL Szczytno Klub Biegacza JURUND Szczytno

Zapłacone

84. Godlewska Magdalena - 42.195 km / K30 POL Szczytno

Niezapłacone

85. Godlewski Marek - 42.195 km / M40 P
POL Rudka

Niezapłacone

86. Gontarz Wiktor 199 42.195 km / M30 POL Szczytno

Zapłacone

87. Góreczny Kamila 107 42.195 km / K40 POL Piaseczno KS PEGAZ

Zapłacone

88. Goździewski Paweł 214 42.195 km / M18 POL Gdańsk

Zapłacone

89. Grabowska Maria 245 42.195 km / K40 POL Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno

Zapłacone

90. Grabowski Grzegorz 86 42.195 km / M50 POL Olsztyn

Zapłacone

91. Grabowski Wasyl 134 42.195 km / M50 POL Wasylewo Muzeum Polskich Biegów

Zapłacone

92. Gruchalski Rafał 200 42.195 km / M40 POL Elbląg portEl.pl

Zapłacone

93. Grygo Krzysztof 169 42.195 km / M50 D
S
POL Łomża Akademia Sportu Medyk

Zapłacone

94. Grzybała Andrzej 164 42.195 km / M60 POL Siemień Nadrzeczny KR-B Eko Łomża

Zapłacone

95. Gumkowski Andrzej 163 42.195 km / M60 POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka

Zapłacone

96. Guzowski Miłosz 252 42.195 km / M30 POL Dwukoły

Zapłacone

97. Uczestnik anonimowy 236 42.195 km / M30 POL Wegorzewo Team Kopeć

Zapłacone

98. Herman Marcin 117 42.195 km / M40 P
POL Szczytno

Zapłacone

99. Ignacak Mariusz 247 42.195 km / M40 POL Jaworzno Drużyna Blondyna

Zapłacone

100. Iwańczyk Grzegorz 118 42.195 km / M50 P
POL Szczytno Zespół Szkół Nr 2 Szczytno

Zapłacone

101. Uczestnik anonimowy 287 42.195 km / M18 P
POL Szczytno

Zapłacone

102. Jabłonowska Magdalena - 42.195 km / K40 P
POL Szczytno Morsy Szczytno

Niezapłacone

103. Uczestnik anonimowy 235 42.195 km / M18 P
S
POL Szczytno

Zapłacone

104. Janik Roman 124 42.195 km / M60 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Zapłacone

105. Janiska Egidijus 69 42.195 km / M50 LTU Vilnius BĖGIMO KLUBAS

Zapłacone

106. Janusz Krzysztof 216 42.195 km / M40 POL Gniezno

Zapłacone

107. Januszewski Wiesław 74 42.195 km / M50 D
S
POL Łomża Akademia Sportu Medyk

Zapłacone

108. Jasiukiewicz Jacek 42 42.195 km / M50 POL Dobre Miasto Pozytywni Dobre Miasto

Zapłacone

109. Jaskulski Waldemar 120 42.195 km / M40 D
P
S
POL Prusowy Borek Klub Biegacza JURUND Szczytno

Zapłacone

110. Jaworski Robert 88 42.195 km / M40 POL Szczytno SPzOI2

Zapłacone

111. Jędrachowicz Maciej 272 42.195 km / M30 POL Łowicz Murasiątko / Drużyna Szpiku

Zapłacone

112. Junda Edward 52 42.195 km / M40 D
LTU Vilnius Running With Finishers

Zapłacone

113. Juozapaitis Dziugas 55 42.195 km / M30 D
LTU Vilnius Running With Finishers

Zapłacone

114. Juszkiewicz Zbigniew - 42.195 km / M50 POL Ełk

Niezapłacone

115. Juzonis Egidijus 54 42.195 km / M30 B
D
LTU Vilnius Running With Finishers

Zapłacone

116. Kaczmarczyk Andrzej 202 42.195 km / M40 POL Warpuny KACZMARCZYK TEAM

Zapłacone

117. Kaczorowski Ryszard 129 42.195 km / M50 POL Olsztyn Skazani Na Sukces

Zapłacone

118. Kadow Ryszard 271 42.195 km / M40 POL Bydgoszcz TriSpace

Zapłacone

119. Kamiński Arkadiusz 159 42.195 km / M30 POL Załuzie

Zapłacone

120. Kamiński Mirosław 264 42.195 km / M50 POL Grudziądz

Zapłacone

121. Uczestnik anonimowy - 42.195 km / M40 S
POL Mrzeżyno Piotr Pobłocki

Niezapłacone

122. Kardas Piotr 141 42.195 km / M40 D
POL Pabianice O Co Biega

Zapłacone

123. Karpińska Nina - 42.195 km / K30 POL Bliżyn

Niezapłacone

124. Kasprowicz Marcin 111 42.195 km / M40 D
POL Działdowo Rozbiegane Działdowo

Zapłacone

125. Kęska Sandra 106 42.195 km / K18 POL Kruzy

Zapłacone

126. Kinderis Gediminas 291 42.195 km / M50 LTU Kaunas

Zapłacone

127. Klimczewski Andrzej 119 42.195 km / M50 POL Łódź Forever Young Łódź

Zapłacone

128. Kliszczak Jakub 46 42.195 km / M18 POL Głogów

Zapłacone

129. Kłos Łukasz 210 42.195 km / M30 S
POL Łódź

Zapłacone

130. Kochańska Aneta 96 42.195 km / K30 P
POL Szczytno

Zapłacone

131. Koczkodon Mariusz 158 42.195 km / M30 POL Cierzpiety

Zapłacone

132. Kojro Bartosz 75 42.195 km / M30 P
POL Szczytno Biegam dla Iskierki „Julia Buczko fb”

Zapłacone

133. Kołodziejczuk Piotr 156 42.195 km / M40 POL Olsztyn

Zapłacone

134. Komar Tomasz 173 42.195 km / M40 W
POL Siedlce

Zapłacone

135. Konarski Maciej 77 42.195 km / M30 POL Podkowa Leśna Mielony Chrupek

Zapłacone

136. Kondraciuk Sylwia 267 42.195 km / K40 POL Sorkwity

Zapłacone

137. Konieczny Robert 179 42.195 km / M40 POL Nakło Nad Notecią Start Luks Nakło

Zapłacone

138. Konrad Artur 193 42.195 km / M40 POL Zawiercie Bracia Team Zawiercie

Zapłacone

139. Konrad Marcin 201 42.195 km / M30 POL Zawiercie barcia team zawiercie

Zapłacone

140. Kopacz Grzegorz 208 42.195 km / M40 D
POL Ksawerów O CO BIEGA PABIANICE

Zapłacone

141. Kopeć Wojciech 1 42.195 km / M30 D
POL Swaderki Team Kopeć

Zapłacone

142. Kordek Jarosław 32 42.195 km / M40 D
POL Szczytno MORSY SZCZYTNO #RESET

Zapłacone

143. Kosińska Monika - 42.195 km / K30 P
POL Wielbark RUN&FUN

Niezapłacone

144. Kosiński Michał - 42.195 km / M40 P
POL Wielbark RUN&FUN

Niezapłacone

145. Kostrzewa Krzysztof - 42.195 km / M50 S
POL Wielbark RunFun Wielbark

Niezapłacone

146. Kostyra Krzysztof 171 42.195 km / M50 POL Warszawa biegusiem.pl / SGGW Runners

Zapłacone

147. Kot Rafał 21 42.195 km / M40 P
POL Szczytno Muay Running Team

Zapłacone

148. Kotowski Marek 73 42.195 km / M30 POL Olsztyn Kociaki

Zapłacone

149. Kowalczyk Agnieszka 203 42.195 km / K30 POL Szczytno

Zapłacone

150. Kowalski Krzysztof - 42.195 km / M30 POL Kieźliny Tata_biegoista

Niezapłacone

151. Kowalski Rafał 220 42.195 km / M40 POL Wrocław Radio Rodzina 92.00

Zapłacone

152. Koziarska Anna 103 42.195 km / K30 D
S
POL Elbląg Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW

Zapłacone

153. Koziatek Sebastian 189 42.195 km / M18 D
P
POL Szczytno Klub Biegacza JURUND Szczytno

Zapłacone

154. Koźlicka Beata 56 42.195 km / K30 D
P
POL Szczytno Klub Biegacza JURUND Szczytno

Zapłacone

155. Kraśniewski Krzysztof 188 42.195 km / M50 POL Braniewo

Zapłacone

156. Krawczyk Paweł 165 42.195 km / M40 S
POL Winnica Lider Winnica

Zapłacone

157. Królak Przemysław - 42.195 km / M40 POL Węgorzewo Team Kopeć

Niezapłacone

158. Kruba-Wróblewska Beata - 42.195 km / K40 D
POL Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk"

Niezapłacone

159. Kruszyński Krzysztof 219 42.195 km / M50 POL Świecie

Zapłacone

160. Kryszyłowicz Jacek 61 42.195 km / M30 P
POL Szczytno AKB Szczytno SP2 Trohim Team

Zapłacone

161. Ksyna Boguslaw 180 42.195 km / M60 POL Kamion Mały OSP Kamion

Zapłacone

162. Kubit Iwona 58 42.195 km / K40 POL Mława

Zapłacone

163. Kubit Tadeusz 59 42.195 km / M40 POL Mława

Zapłacone

164. Kucharewicz Grzegorz 261 42.195 km / M40 POL Olsztyn

Zapłacone

165. Kujatt Wojciech 6 42.195 km / M40 POL Gdynia Herbmaratonow.pl

Zapłacone

166. Kupaj Romuald 22 42.195 km / M50 D
POL Bartoszyce endorfiny

Zapłacone

167. Kwiatkowski Radek 113 42.195 km / M18 D
P
POL Sopot RUNFUN WIELBARK

Zapłacone

168. Kwiatkowski Robert 114 42.195 km / M40 D
P
S
POL Wielbark RUNFUN WIELBARK

Zapłacone

169. Laburda Kinga 174 42.195 km / K30 POL Nowa Huta Eskadra Kraków

Zapłacone

170. Lasota Irena 13 42.195 km / K60 POL Wałcz

Zapłacone

171. Lasota Mirosław 12 42.195 km / M60 POL Wałcz

Zapłacone

172. Laszczak Jerzy 123 42.195 km / M50 POL Olsztyn

Zapłacone

173. Lewalska-Konstanty Agata 110 42.195 km / K40 P
POL Szczytno

Zapłacone

174. Lipiński Waldemar 231 42.195 km / M50 POL Warszawa wkurw-team

Zapłacone

175. Lisek Ewa 65 42.195 km / K30 D
POL Nidzica Nidzica Biega

Zapłacone

176. Luksza Robert 225 42.195 km / M40 POL Poznań i-Sport

Zapłacone

177. Łabęda Stanisław - 42.195 km / M40 POL Nasielsk Nasielsk Baszta team

Niezapłacone

178. Łachacz Robert 166 42.195 km / M40 D
P
S
POL Kamionek

Zapłacone

179. Uczestnik anonimowy 72 42.195 km / M60 POL Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo

Zapłacone

180. Magdaleński Wiktor 82 42.195 km / M18 D
P
POL Koczek Cały czas do przodu

Zapłacone

181. Majewski Jan 144 42.195 km / M60 POL Mrągowo

Zapłacone

182. Makoś Paweł 105 42.195 km / M30 S
POL Kętrzyn 11MPA

Zapłacone

183. Makowska Małgorzata - 42.195 km / K30 POL Olsztyn są wolniejsi

Niezapłacone

184. Mamiński Arkadiusz 87 42.195 km / M30 P
POL Szczytno Spzoinr2

Zapłacone

185. Mańkowska Monika - 42.195 km / K40 D
POL Olsztyn Cały czas do przodu

Niezapłacone

186. Matras Przemysław 48 42.195 km / M30 D
P
POL Dźwierzuty Klub Biegacza JURUND Szczytno

Zapłacone

187. Mech Patryk - 42.195 km / M40 POL Łochów

Niezapłacone

188. Medeikis Algirdas 26 42.195 km / M40 S
LTU Siauliai Bėgimo klubas

Zapłacone

189. Mejsner Łukasz 277 42.195 km / M40 POL Zaskoczyn Wściekły Goniec

Zapłacone

190. Michalak Artur 249 42.195 km / M30 D
POL Błonie Krejzy Team Blonie

Zapłacone

191. Michalski Jarosław - 42.195 km / M30 POL Tarnowskie Góry Hetman Tarnowskie Góry

Niezapłacone

192. Mikita Piotr 212 42.195 km / M30 S
POL Szczytno Areszt Śledczy Szczytno /Morsy Szczytno #Reset

Zapłacone

193. Moczynski Leszek 35 42.195 km / M60 POL Bydgoszcz Biegam dla Bydgoszczy.

Zapłacone

194. Mokrzewski Wojciech 151 42.195 km / M50 POL Wysokie Mazowieckie

Zapłacone

195. Monika Monika - 42.195 km / K40 POL Nowy Dwór

Niezapłacone

196. Moroz Andrzej 206 42.195 km / M40 POL Kętrzyn

Zapłacone

197. Moroz Elżbieta 161 42.195 km / K40 POL Kętrzyn

Zapłacone

198. Mówiński Mariusz 258 42.195 km / M40 POL Jabłonna Runners Team Jabłonna

Zapłacone

199. Mroczek Ireneusz 246 42.195 km / M40 POL Wyszków

Zapłacone

200. Nadulska Sylwia 242 42.195 km / K30 D
POL Warszawa O co biega

Zapłacone

201. Najdzion Robert 187 42.195 km / M40 D
POL Olsztyn AKM OLSZTYN/sklepbiegacza.pl

Zapłacone

202. Napiórkowski Rafał - 42.195 km / M30 S
POL Szczytno Wyższa Szkoła Policji W Szczytnie

Niezapłacone

203. Nawojczyk Przemysław 270 42.195 km / M30 D
POL Olsztyn AKM Olsztyn/ sklep biegacza.pl

Zapłacone

204. Nestorowicz Marek 175 42.195 km / M40 D
POL Kętrzyn Klub Biegacza JURUND Szczytno

Zapłacone

205. Nieradko Adam - 42.195 km / M40 S
POL Grajewo BEAD-TEAM

Niezapłacone

206. Nieradko Beata - 42.195 km / K40 S
POL Grajewo BEAD-TEAM

Niezapłacone

207. Nikolajuk Robert 279 42.195 km / M30 B
POL Olsztyn

Zapłacone

208. Niksa Krzysztof 281 42.195 km / M40 POL Cyk

Zapłacone

209. Nojman Rafał 168 42.195 km / M30 S
POL Dobre Miasto Są Wolniejsi / 4W-M BOT

Zapłacone

210. Nowakowski Czeslaw 137 42.195 km / M60 POL Warszawa Klub Biegacza GOCH

Zapłacone

211. Opaliński Tomasz 229 42.195 km / M50 POL Ostróda Druzyna Wilka

Zapłacone

212. Orzol Anna 238 42.195 km / K30 D
P
POL Szczytno Morsyszczytno#reset

Zapłacone

213. Otkińska Anna 7 42.195 km / K30 D
POL Mrągowo

Zapłacone

214. Paczkowska Joanna - 42.195 km / K40 D
P
POL Szczytno Klub Biegacza JURUND Szczytno

Niezapłacone

215. Paczkowski Andrzej 198 42.195 km / M60 POL Sierpc

Zapłacone

216. Pałat Paweł 104 42.195 km / M30 D
S
POL Węgorzewo 11 Pułk Artylerii-Węgorzewo

Zapłacone

217. Pankowski Grzegorz 170 42.195 km / M30 POL Warszawa Kosi Mazaki Team

Zapłacone

218. Parwicka Ania - 42.195 km / K30 POL Kętrzyn

Niezapłacone

219. Pasemko Zenon 293 42.195 km / M50 POL Olsztyn Orange Polska

Zapłacone

220. Patoleta Arkadiusz 90 42.195 km / M30 POL Augsburg Polonia Augsburg

Zapłacone

221. Pietraś Agata 98 42.195 km / K30 POL Warszawa KB PLL LOT

Zapłacone

222. Piotrowski Dariusz - 42.195 km / M40 POL Kętrzyn

Niezapłacone

223. Piotrowski Michal 18 42.195 km / M30 D
P
POL Świętajno Klub Biegacza JURUND Szczytno

Zapłacone

224. Polak Artur - 42.195 km / M40 S
POL Pilaszków

Niezapłacone

225. Polak Michalina 288 42.195 km / K18 POL Opole

Zapłacone

226. Porzelski Piotr 259 42.195 km / M50 POL Ostróda

Zapłacone

227. Potoczny Mirosław 92 42.195 km / M40 POL Jaworzno

Zapłacone

228. Uczestnik anonimowy 289 42.195 km / M40 S
POL Lidzbark Warminski AKB LIDZBARK WARMIŃSKI

Zapłacone

229. Prusałowicz Jerzy 278 42.195 km / M50 POL Płock

Zapłacone

230. Przebinda Bogdan - 42.195 km / M50 POL Wołowice #AdamCzerwiński Team

Niezapłacone

231. Przybylska Małgorzata 146 42.195 km / K50 POL Sochaczew KM Aktywni Sochaczew

Zapłacone

232. Przybyłowska Renata 83 42.195 km / K40 D
P
POL Rozogi Cały czas do przodu

Zapłacone

233. Przybyłowski Grzegorz 84 42.195 km / M40 D
P
POL Rozogi Cały czas do przodu

Zapłacone

234. Puławski Kazimierz 128 42.195 km / M50 POL Łyse GPN

Zapłacone

235. Pupininkas Gintaras 230 42.195 km / M40 LTU Vilnius Vilniaus begimo klubas VBK

Zapłacone

236. Purzycki Marek 192 42.195 km / M50 POL Szczytno

Zapłacone

237. Raszowski Bartłomiej - 42.195 km / M30 D
POL Wrocław Night Runners Wrocław

Niezapłacone

238. Rawa Marcin 232 42.195 km / M30 POL Gdańsk

Zapłacone

239. Remiszewski Paweł 268 42.195 km / M30 D
POL Łomża Akademia Sportu Medyk

Zapłacone

240. Remiszewski Zbigniew - 42.195 km / M50 D
POL Baranowo Bbl Mikołajki

Niezapłacone

241. Rogowska Monika 25 42.195 km / K30 POL Szczytno Memo

Zapłacone

242. Rogowski Jan 223 42.195 km / M50 POL Mikołajki Bbl Mikołajki

Zapłacone

243. Rojek Andrzej 57 42.195 km / M40 POL Olsztyn

Zapłacone

244. Rosa Sebastian 233 42.195 km / M30 P
POL Szczytno Błażeja

Zapłacone

245. Roszyński Paweł - 42.195 km / M30 POL Braniewo Pszczółkowski Team

Niezapłacone

246. Rożej Damian 63 42.195 km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

247. Ruciński Marek 275 42.195 km / M50 POL Gdynia VEL-DĄBRÓWNO

Zapłacone

248. Ruta Tadeusz 136 42.195 km / M60 S
POL Stryków WKB META Lubliniec

Zapłacone

249. Rybak Wawrzyniec 228 42.195 km / M40 POL Tczew Biegający Tczew

Zapłacone

250. Ryder Edyta 3 42.195 km / K40 D
POL Pabianice O Co Biega

Zapłacone

251. Rymkiewicz Aleksandra 195 42.195 km / K50 POL Elbląg

Zapłacone

252. Sabała Andrzej 39 42.195 km / M50 P
S
POL Szczytno

Zapłacone

253. Sadowski Adrian 182 42.195 km / M18 P
POL Szczytno

Zapłacone

254. Salita Lech 23 42.195 km / M50 POL Gniezno ALTOM GNIEZNO

Zapłacone

255. Sambak Tadeusz 197 42.195 km / M50 D
POL Brzeszcze Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

256. Santarek Wojciech 121 42.195 km / M40 S
POL Szczecin Niezrzeszony

Zapłacone

257. Sawicka Agata 116 42.195 km / K30 POL Bartoszyce Endorfiny

Zapłacone

258. Sawicki Jan - 42.195 km / M18 POL Suwałki Suwałki

Niezapłacone

259. Siepietowski Piotr 178 42.195 km / M50 POL Warszawa LS AIRPORT RUN

Zapłacone

260. Sierocki Marcin 283 42.195 km / M40 POL Olsztyn

Zapłacone

261. Silius Rolandas 53 42.195 km / M50 D
LTU Vilnius Running With Finishers

Zapłacone

262. Silkin Piotr 273 42.195 km / M60 LTU Kretinga

Zapłacone

263. Skibniewski Marcin 148 42.195 km / M30 D
POL Nidzica Nidzica Biega

Zapłacone

264. Skotarczyk Katarzyna 222 42.195 km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

265. Śledź Sławek 143 42.195 km / M40 POL Lublin

Zapłacone

266. Śliwiński Mariusz - 42.195 km / M40 POL Toruń parkrun Toruń

Niezapłacone

267. Sławecki Jerzy 14 42.195 km / M60 POL Kętrzyn Runners Team Kętrzyn

Zapłacone

268. Šmaižys Valdas 68 42.195 km / M40 LTU Vilnius Inzinerija

Zapłacone

269. Sobkowiak Ewa - 42.195 km / K50 POL Poznań 100 Marathon Klub Poland

Zapłacone

270. Sowiński Bogdan 38 42.195 km / M50 D
POL Nidzica Nidzica Biega

Zapłacone

271. Staniec Tomasz 154 42.195 km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

272. Stasiukaitis Simas - 42.195 km / M30 B
LTU Panevėžys Bėgimo klubas

Niezapłacone

273. Staszkiewicz Piotr - 42.195 km / M40 POL Gdynia Seba Markiewicz 1972 Team

Niezapłacone

274. Stawiarz Marcin - 42.195 km / M30 D
P
S
POL Rudka

Niezapłacone

275. Stawicka Joanna 177 42.195 km / K40 W
POL Lidzbark Welski

Zapłacone

276. Stradomski Jacek 152 42.195 km / M50 POL Jazgarzewszczyzna

Zapłacone

277. Suchodolski Krzysztof 101 42.195 km / M40 P
POL Szczycionek Płetwal Szczytno

Zapłacone

278. Sulewski Krzysztof 99 42.195 km / M30 POL Barczewo BSB Barczewo Biega, Team Draczyński

Zapłacone

279. Sulewski Maciej 240 42.195 km / M40 POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

280. Sulima Robert 139 42.195 km / M40 POL Gdańsk Grupa Trójmiasto

Zapłacone

281. Sułat Maciej 140 42.195 km / M30 S
POL Pabianice O CO BIEGA

Zapłacone

282. Suseł Aleksander 292 42.195 km / M30 W
POL Mikołów Marco

Zapłacone

283. Świacki Maciej 108 42.195 km / M40 POL Gdańsk Universus

Zapłacone

284. Szalwa Paweł 286 42.195 km / M30 POL Siedlce

Zapłacone

285. Szałowski Andrzej 221 42.195 km / M60 POL Lublin

Zapłacone

286. Szczepanek Piotr 19 42.195 km / M50 D
P
POL Szczytno Klub Biegacza JURUND Szczytno

Zapłacone

287. Szczerbal Sławomir - 42.195 km / M50 P
POL Szczytno Klub Sportowy Płetwal Szczytno

Niezapłacone

288. Szczypkowski Hieronim 93 42.195 km / M60 POL Ostrów Wielkopolski

Zapłacone

289. Szeler Joanna 255 42.195 km / K40 POL Warszawa Silesia Marathon Team/Biegająca Z Psami

Zapłacone

290. Szewczyk Artur - 42.195 km / M40 POL Ciepielów Dokąd tak ciągle biegnę?

Niezapłacone

291. Szostek Tomasz 64 42.195 km / M40 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Zapłacone

292. Szpyt-Grzegórski Tomasz 257 42.195 km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

293. Szuba Zofia 274 42.195 km / K60 POL Warszawa

Zapłacone

294. Szydlik Adam 131 42.195 km / M40 S
POL Łomża Biegamy dla Zdrowia

Zapłacone

295. Szydlik Kamil 290 42.195 km / M30 POL Jaroty Strefa przygody / www.strefaprzygody.pl

Zapłacone

296. Szymanowska-Warcholak Agnieszka 190 42.195 km / K40 POL Pasym

Zapłacone

297. Tęcza Tomek 276 42.195 km / M60 S
POL Częstochowa Lunique Team

Zapłacone

298. Tłoczkowski Adam 125 42.195 km / M40 D
S
POL Chorzele 8 batalion radiotechniczny

Zapłacone

299. Torłop Przemysław 186 42.195 km / M50 POL Gdańsk Grupa Trójmiasto

Zapłacone

300. Traczyk Przemek - 42.195 km / M30 POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów

Niezapłacone

301. Traszkuć Anna 262 42.195 km / K30 POL Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo

Zapłacone

302. Trochimowicz Artur 126 42.195 km / M50 D
P
POL Szczytno AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM

Zapłacone

303. Umiński Wojciech 185 42.195 km / M30 D
P
S
POL Szczytno 8 batalion radiotechniczny

Zapłacone

304. Urbaniak Agnieszka - 42.195 km / K18 P
POL Szczytno

Niezapłacone

305. Urbaniak Tomasz 16 42.195 km / M30 P
POL Szczytno

Zapłacone

306. Urlicki Lech 40 42.195 km / M60 POL Nowa Sól kb Spoceni Nowa Sól

Zapłacone

307. Voicechovska Ingrida 71 42.195 km / K40 LTU Vilnius

Zapłacone

308. Walczyk Roman 244 42.195 km / M50 POL Kraków Water Knights

Zapłacone

309. Waligórski Tomasz 43 42.195 km / M40 POL Gdynia

Zapłacone

310. Warat Katarzyna 265 42.195 km / K30 POL Gliwice Yes3

Zapłacone

311. Wardęcki Wojtek 239 42.195 km / M18 P
POL Szczytno

Zapłacone

312. Warykowski Stanislaw 100 42.195 km / M50 POL Olecko Olecko Biega

Zapłacone

313. Wełna Łukasz 33 42.195 km / M30 D
S
POL Lidzbark Warmiński 8 batalion radiotechniczny

Zapłacone

314. Wesenberg-Kaszubowska Joanna 34 42.195 km / K30 P
POL Szczytno

Zapłacone

315. Wielga Andrzej 160 42.195 km / M40 POL Olsztyn

Zapłacone

316. Wiergowski Adrian 266 42.195 km / M18 POL Działdowo

Zapłacone

317. Wierzbowska Mariola 91 42.195 km / K50 D
POL Wielbark RUNFUN Wielbark

Zapłacone

318. Wierzuk Arkadiusz 217 42.195 km / M40 POL Olsztyn

Zapłacone

319. Wiesiełowski Jarosław 215 42.195 km / M50 S
POL Bielsk Podlaski PRONAR

Zapłacone

320. Wilczek Rafał 320 42.195 km / M30 D
P
POL Szczytno Klub Biegacza JURUND Szczytno

Zapłacone

321. Wilczewska Martyna 209 42.195 km / K18 POL Dębień Biegam U Kolesi

Zapłacone

322. Wilczyński Jarek - 42.195 km / M40 W
POL Wągrowiec IKS SMOK ORNETA

Niezapłacone

323. Wiśniewski Paweł 4 42.195 km / M30 POL Gdańsk

Zapłacone

324. Władyka Anatol 60 42.195 km / M40 POL Kraków

Zapłacone

325. Wodejko Artur 241 42.195 km / M40 POL Solec Kkujawski TBKM WILK Solec Kujawski

Zapłacone

326. Wojciechowska Urszula 85 42.195 km / K30 D
P
POL Szczytno Cały czas do przodu

Zapłacone

327. Wojciechowski Kamil - 42.195 km / M30 D
P
POL Szczytno Cały czas do przodu

Niezapłacone

328. Wojciechowski Maciej 243 42.195 km / M40 D
P
S
POL Szczytno WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE

Zapłacone

329. Wróbel Ireneusz 157 42.195 km / M40 POL Tylkowo

Zapłacone

330. Wrobel Marek 109 42.195 km / M30 S
POL Olsztyn

Zapłacone

331. Wróbel Tomasz 47 42.195 km / M40 S
POL Kobyłka ZABIEGANY WOŁOMIN

Zapłacone

332. Wrotny Mariusz 234 42.195 km / M18 D
S
POL Mlawa 8 batalion radiotechniczny

Zapłacone

333. Wrześniewski Grzegorz 254 42.195 km / M40 POL Błonie Krejzi Tim Błonie

Zapłacone

334. Wszeborowska Madzia 250 42.195 km / K30 POL Ełk

Zapłacone

335. Wysocka Maria 130 42.195 km / K30 POL Mosty Wymiatacze

Zapłacone

336. Wysocki Marcin 167 42.195 km / M30 P
POL Szczytno Ślimak Team

Zapłacone

337. Zacharuk Marcin 8 42.195 km / M40 POL Gdańsk Grupa Biegowa 65

Zapłacone

338. Zając Bogdan 176 42.195 km / M40 POL Chorzele ZaDyszka

Zapłacone

339. Zakrzewski Michał 10 42.195 km / M40 POL Łódź SNG WILD DUCKS

Zapłacone

340. Załoga Michał 122 42.195 km / M18 D
POL Nidzica Nidzica Thrashers

Zapłacone

341. Zamorski Adam 149 42.195 km / M50 POL Elbląg Elbażant

Zapłacone

342. Zaniecki Daniel 45 42.195 km / M40 POL Olsztyn

Zapłacone

343. Zapadka Zygmunt 133 42.195 km / M60 P
POL Kamionek AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM

Zapłacone

344. Zarodkiewicz Dawid 37 42.195 km / M30 D
POL Krasne Naprzód Młociny / Team ZabieganeDni

Zapłacone

345. Zawrotny Jan 5 42.195 km / M50 POL Mragowo

Zapłacone

346. Zbrzeźny Cezary 30 42.195 km / M30 D
P
POL Szczytno Klub Biegacza JURUND Szczytno

Zapłacone

347. Zdunek Józef 15 42.195 km / M50 D
P
POL Szczytno Klub Biegacza JURUND Szczytno

Zapłacone

348. Żebrowska Katarzyna - 42.195 km / K40 P
POL Szczytno

Niezapłacone

349. Żelazowski Bartosz 218 42.195 km / M30 POL Gdańsk

Zapłacone

350. Zieliński Dominik 224 42.195 km / M30 D
POL Nidzica Nidzica Biega

Zapłacone

351. Żuk Andrzej 191 42.195 km / M50 POL Zielonka Rembertów Team

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU