39. PKO Półmaraton Szczecin - 10 km

Szczecin, Polska
26.08.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Abouqora Emilia 4013 10 km / K30 S
POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

Adamczyk Magdalena 4493 10 km / K30 POL Pyrzyce

Zapłacone

Adamowicz Grzegorz 4501 10 km / M30 POL Szczecin Fa(s)t Troll

Zapłacone

Adamski Paweł 4369 10 km / M30 S
POL Szczecin

Zapłacone

Andrzejuk Arkadiusz 4491 10 km / M30 POL Załom Papajcrossfit

Zapłacone

Baczyński Paweł 4447 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Bajuk Zbigniew 4183 10 km / M60 POL Szczecin

Zapłacone

Balik Piotr - 10 km / M30 POL Szczecin Raz Szczecin
Balinska Emila 4392 10 km / K30 12 BZ
POL Choszczno 12Bz Ku Pamieci

Zapłacone

Baniak Joanna 4463 10 km / K20 POL Stargard

Zapłacone

Baran Przemysław 4460 10 km / M20 POL Szczecin

Zapłacone

Barczak Anna 4129 10 km / K40 POL Przecław

Zapłacone

Barczak Ireneusz 4128 10 km / M40 POL Przecław

Zapłacone

Barczak Malgorzata - 10 km / K20 POL Szczecin
Bartkiewicz Malgorzata - 10 km / K30 POL Szczecin
Bartkowska Beata 4118 10 km / K50 POL Szczecin

Zapłacone

Bartosiewicz Justyna - 10 km / K30 POL Szczecin
Bartoszewski Paweł 4053 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Bartusiak Estera 4263 10 km / K20 POL Zabierzewo

Zapłacone

Bartusiak Mateusz 4278 10 km / M20 POL Hamburg

Zapłacone

Barylski Damian 4443 10 km / M20 12 BZ
POL Toruń 12 BZ Ku Pamięci

Zapłacone

Basiak Katarzyna 4383 10 km / K40 POL Szczecin

Zapłacone

Basiak Przemysław 4063 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Batko Małgorzata 4410 10 km / K30 POL Suchy Las

Zapłacone

Bazal Eryka - 10 km / K40 POL Szczecin
Bechcinska Paulina 4343 10 km / K20 POL Szczecin Sprint Logistyka Polska

Zapłacone

Bednarz Katarzyna - 10 km / K40 POL Kołobrzeg
Bekier Szymon 4406 10 km / M40 POL Szczecin Biegam Rekreacyjnie

Zapłacone

Bereś Sylwester 4103 10 km / M40 POL Szczecin Hicopy Szczecin

Zapłacone

Bermbach Aleksandra 4058 10 km / K30 DEU Berlin

Zapłacone

Bernacka Renata - 10 km / K50 POL Trzcińsko Zdrój Kb Hermes Gryfino
Bielecki Jarosław - 10 km / M40 S
POL Szczecin
Bieniek Jakub 4373 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Bieńkowska-Gliga Anna - 10 km / K40 POL Szczecin
Biesiadziński Piotr 4255 10 km / M30 S
POL Szczecin

Zapłacone

Biliński Zbigniew 4452 10 km / M50 12 BZ
POL Szczecin

Zapłacone

Bober Kamil - 10 km / M30 POL Szczecin
Bobrowicz Jakub 4080 10 km / POL Szczecin T.ch. Szczecin

Zapłacone

Bodnar Zbigniew 4333 10 km / M70 POL Szczecin

Zapłacone

Bogacki Sylwester 4498 10 km / M30 12 BZ
POL Szczecin 12BZ Ku Pamięci

Zapłacone

Bogucka Magdalena 4027 10 km / K30 POL Sopot

Zapłacone

Bohdanowicz Marek 4141 10 km / M50 POL Szczecin Bocian

Zapłacone

Borek Joanna 4319 10 km / K20 POL Police

Zapłacone

Borek Leszek 4459 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Borkowska Monika 4470 10 km / K20 POL Stargard Bs Family Team

Zapłacone

Borkowski Andrzej 4471 10 km / M20 POL Stargard BS Family Team

Zapłacone

Borkowski Bartosz 4178 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Borowiec Krystian 4378 10 km / M20 12 BZ
POL Szczecin 12 Bz Ku Pamięci

Zapłacone

Boruch Katarzyna 4386 10 km / K40 POL Zgierz Hernikteam

Zapłacone

Boryca Sandra 4355 10 km / K20 POL Szczecin

Zapłacone

Bosy Małgorzata 4341 10 km / K20 POL Szczecin Sprint Logistyka Polska

Zapłacone

Brodziński Łukasz 4148 10 km / M30 S
POL Szczecin Mamy-Biegamy

Zapłacone

Brumirski Bartosz 4182 10 km / M30 12 BZ
POL Stargard

Zapłacone

Bruzi Marek 4159 10 km / M50 POL Drawno

Zapłacone

Buca Jakub 4227 10 km / M50 S
POL Szczecin

Zapłacone

Buda Krzysztof 4020 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Budziński Łukasz - 10 km / M20 POL Sobieradz
Buława Michał - 10 km / M20 12 BZ
POL Szczecin
Burewicz Tomasz - 10 km / M20 POL Nowogard Uniwersytet Pazdański
Burnat-Szczęsna Aneta 4085 10 km / K40 POL Świnoujście

Zapłacone

Busz Katarzyna 4398 10 km / K40 POL Szczecin

Zapłacone

Butryn Agnieszka - 10 km / K40 12 BZ
POL Choszczno 12 Bz Ku Pamięci
Butryn Krzysztof - 10 km / M40 12 BZ
POL Choszczno 12 Bz Ku Pamięci
Cal Elżbieta 4051 10 km / K40 POL Świebodzin Cal Team Świebodzin

Zapłacone

Cencyk Mateusz 4492 10 km / M20 POL Szczecin

Zapłacone

Ceniuch Magdalena 4099 10 km / K20 S
POL Szczecin

Zapłacone

Chabros Jacek 4174 10 km / M50 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Chłapowska Sara - 10 km / K16 POL Szczecin
Chłapowski Jacek 4050 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Chojnacka Małgorzata 4494 10 km / K50 POL Szczecin SprawnyInaczej.pl

Zapłacone

Chwedczuk Artur - 10 km / M50 POL Szczecin
Chwedczuk Zofia - 10 km / K50 POL Szczecin
Chwiej Agata 4076 10 km / K30 POL Świnoujście

Zapłacone

Chyb Natasza 4446 10 km / K40 POL Wałbrzych

Zapłacone

Cichocka Marta 4256 10 km / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Cichocka Wioletta 4157 10 km / K30 12 BZ
POL Szczecin

Zapłacone

Ciejak Monika 4075 10 km / K20 S
POL Szczecin

Zapłacone

Ciesielska Agnieszka 4424 10 km / K40 POL Świnoujście

Zapłacone

Cieślak Adam 4142 10 km / M50 POL Gryfino Brak

Zapłacone

Cieślak Helana 4140 10 km / K50 POL Gryfino Brak

Zapłacone

Cieślukowski Wojciech 4212 10 km / M40 S
POL Szczecin Tt Szczecin

Zapłacone

Ciurysek Agnieszka 4320 10 km / K30 POL Szczecin Dobry Team Ecopol

Zapłacone

Ciurzyńska Katarzyna 4411 10 km / K30 POL Bezrzecze Mojebezrzecze.pl

Zapłacone

Cybulska Anna 4292 10 km / K20 S
POL Police Panda I Banda

Zapłacone

Cybulska Krystyna 4047 10 km / K40 POL Szczecin -

Zapłacone

Czajka Rafał 4204 10 km / M50 POL Stargard

Zapłacone

Czapłon Tomasz 4325 10 km / M30 POL Górzyca

Zapłacone

Czyżyk Nina 4134 10 km / K30 POL Szczecin Mediconsult

Zapłacone

Czyżyk Przemysław 4133 10 km / M30 POL Szczecin Mediconsult

Zapłacone

Dąbek Anna - 10 km / K30 POL Goleniów
Dąbek Krzysztof - 10 km / M30 POL Szczecin
Dąbrowska Aneta 4069 10 km / K20 12 BZ
POL Stargard 12Bz Ku Pamięci

Zapłacone

Dąbrowska Marta 4503 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Dąbrowski Sławek 4283 10 km / M40 POL Dobra

Zapłacone

Dąbska Ludmiła 4387 10 km / K50 POL Nowe Warpno

Zapłacone

Daniłowicz Dorota - 10 km / K20 POL Szczecin
Dankiewicz Jarek 4034 10 km / M40 POL Bezrzecze Hicopy Team

Zapłacone

Dębicki Kacper 4158 10 km / M20 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

Deneko Maciej 4340 10 km / M40 POL Szczecin Sprint Logistyka Polska

Zapłacone

Dominiak Ewa 4374 10 km / K20 POL Poznań

Zapłacone

Dominiak Kamil 4495 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Dorawa Barbara 4432 10 km / K40 POL Choszczno

Zapłacone

Dorawa Robert 4433 10 km / M40 POL Choszczno

Zapłacone

Dorna Damian 4098 10 km / M20 POL Szczecin

Zapłacone

Doskonała Alina 4425 10 km / K30 POL Barlinek

Zapłacone

Doskonały Łukasz 4426 10 km / M30 POL Barlinek

Zapłacone

Drozdowska Justyna 4365 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Drzewiecka Agnieszka 4399 10 km / K40 POL Świnoujście Biegacze Świnoujście

Zapłacone

Duda Monika 4191 10 km / K40 POL Szczecin Raz Szczecin

Zapłacone

Dudczak Katarzyna 4102 10 km / K20 POL Szczecin

Zapłacone

Dudek Marcin 4032 10 km / M40 POL Mierzyn

Zapłacone

Dudek Renata - 10 km / K30 POL Szczecin
Dudzik Anna 4312 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Dudzińska Maja 4349 10 km / K40 POL Dobra Parkrun Szczecin

Zapłacone

Dul Magdalena 4036 10 km / K40 POL Nowe Czarnowo Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

Dunaj Przemysław 4360 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Durda Katarzyna 4309 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Durda Stanisław 4310 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Dworzański Bartosz 4342 10 km / M30 POL Szczecin Sprint Logistyka Polska

Zapłacone

Dziadecki Grzegorz 4243 10 km / M50 POL Łęgi Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Działowska Sara 4045 10 km / K20 POL Szczecin

Zapłacone

Dziechciarewicz Krzysztof - 10 km / M40 12 BZ
POL Choszczno 12 Bz Ku Pamięci
Dziedzic Agnieszka - 10 km / K20 POL Szczecin
Dziedzic Paweł 4169 10 km / M20 POL Kiełpino Inprojects

Zapłacone

Dziedzic Rafal - 10 km / M30 POL Szczecin
Edelmuller Sandra 4132 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Elbińska-Krawczuk Monika 4445 10 km / K40 POL Świnoujście

Zapłacone

Ewangelista Sylwia 4289 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Fąferek Sylwia 4457 10 km / K20 POL Wolin

Zapłacone

Fidecki Tomasz 4489 10 km / M40 S
POL Kobylanka

Zapłacone

Fiedorowicz Katarzyna 4240 10 km / K30 S
POL Szczecin

Zapłacone

Figaszewska Sonia - 10 km / K20 POL Szczein
Filipiak Maciej 4120 10 km / M30 S
POL Szczecin

Zapłacone

Filus Piotr 4488 10 km / M30 POL Szczecin Banan Team

Zapłacone

Finger Michel 4253 10 km / M30 DEU Waren Fahrenwalde Run

Zapłacone

Flanc Adam 4070 10 km / M20 POL Wrocław

Zapłacone

Flanc Krzysztof 4077 10 km / M50 POL Grzędzice

Zapłacone

Flanc Marta 4107 10 km / K30 POL Osimo

Zapłacone

Frąckowiak Janusz 4078 10 km / M50 POL Nowogard

Zapłacone

Frączkowska Justyna - 10 km / K40 S
POL Szczecin
Franczak Adrianna 4350 10 km / K20 POL Szczecin Aikido Klub Taiso

Zapłacone

Franków Mirosław 4356 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Frontczak Joanna 4391 10 km / K30 S
POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Furmański Marcin 4055 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Gabryś Izabela 4251 10 km / K40 12 BZ
POL Szczecin

Zapłacone

Gajocha Joanna 4230 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Gajocha Patryk 4231 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Gapiński Rafał - 10 km / M40 POL Szczecin Progdar Marathon Team
Gapski Tomasz 4417 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Garber Andre 4261 10 km / M40 DEU Berlin

Zapłacone

Glinka Jacek 4431 10 km / M30 POL Berlin

Zapłacone

Gładych Jarosław 4407 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Gładzik Aleksander - 10 km / M30 POL Szczecin Kompas Team
Grabias Maciej 4209 10 km / M20 POL Stargard

Zapłacone

Grabiński Michał 4395 10 km / M30 12 BZ
POL Szczecin 12 Bz

Zapłacone

Graczyk Magdalena 4206 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Graczyk Radosław 4205 10 km / M30 POL Szczecin 1 Kompania Regulacji Ruchu/ Hdk Legion

Zapłacone

Grewling Grzegorz 4468 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Grzesiuk Paweł 4028 10 km / M30 POL Szczecin Brightone

Zapłacone

Gugałka Aleksandra - 10 km / K30 POL Szczecin
Guz Karolina 4091 10 km / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Hajduk Maciej 4347 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Harasimowicz Sławek 4023 10 km / M40 POL Goleniów No Gravity

Zapłacone

Hardel Anna - 10 km / K30 POL Bezrzecze
Hoecken Ulrich 4477 10 km / M50 POL Mierzyn

Zapłacone

Holewińska Joanna 4441 10 km / K20 POL Stargard

Zapłacone

Hołdowska-Wierycz Małgorzata - 10 km / K30 12 BZ
POL Szczecin 12 Bz Ku Pamięci
Iskra Paweł 4090 10 km / M30 S
POL Szczecin

Zapłacone

Iwaniuk Małgorzata 4165 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Izmajłowicz Kuba 4413 10 km / M30 POL Stargard -

Zapłacone

Jabłońska Aleksandra 4270 10 km / K20 POL Szczecin Drużyna Aa

Zapłacone

Jaćkowska Joanna 4353 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Jaćkowski Dariusz - 10 km / M40 POL Szczecin
Jackun Jacek - 10 km / M20 POL Szczecin
Jakubowska Joanna - 10 km / K40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecin Ie
Jakubowska Joanna 4029 10 km / K40 POL Wołczkowo

Zapłacone

Jakubowski Michał 4351 10 km / M30 12 BZ
POL Szczecin 12Bz Bieg Ku Pamięci Żołnierzy Poległych

Zapłacone

Janicka Paulina 4180 10 km / K30 S
POL Szczecin

Zapłacone

Janowicz Mateusz 4453 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Janowska Paula 4081 10 km / K30 POL Gryfino

Zapłacone

Janusz Michal 4352 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Jasik Agnieszka 4110 10 km / K40 POL Police

Zapłacone

Jaskulska Katarzyna 4423 10 km / K30 12 BZ
POL Szczecin

Zapłacone

Jaskuła Robert - 10 km / M40 POL Ostrowina Olimpiada Specjalna-Sekcja Sportowiec
Jastrzębski Daniel 4143 10 km / M40 S
POL Szczecin

Zapłacone

Jastrzemski Jacek 4268 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Jaszczyk Łukasz - 10 km / M30 S
POL Szczecin
Jaworska Emilia 4166 10 km / K40 POL Szczecin Alisiainatalka

Zapłacone

Jazowska Kamila - 10 km / K30 POL Kołobrzeg Kołobrzeg Maraton Team
Jędrzejewska Jolanta 4035 10 km / K40 POL Szczecin

Zapłacone

Jędrzejewski Andrzej 4184 10 km / M50 POL Miłosław

Zapłacone

Jellinek Mariusz 4015 10 km / M50 POL Pilchowo

Zapłacone

Jesswein Filip 4400 10 km / M20 POL Szczecin

Zapłacone

Kamińska Agnieszka - 10 km / K30 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino
Kamińska Dagmara 4415 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Kamińska Ewa 4257 10 km / K30 DEU Berlin

Zapłacone

Kamińska Iwona 4414 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Kaminski Krzysztof 4220 10 km / M20 POL Szczecin

Zapłacone

Kamiński Roman 4317 10 km / M60 POL Szczecin Rumuńska Rodzina Ze Szczecina

Zapłacone

Kamiński Ryszard 4300 10 km / M50 POL Szczecin

Zapłacone

Karabin Wojciech 4106 10 km / M50 12 BZ
POL Dołuje

Zapłacone

Karcz Kamila - 10 km / K40 POL Szczecin
Karow Marcin 4499 10 km / M20 POL Drawsko Pomorskie ZDR

Zapłacone

Karpowicz Maja - 10 km / K30 POL Szczecin
Kawczyński Damian 4485 10 km / M20 POL Dolice Stargard, ja się nie ścigam.

Zapłacone

Kędzierski Mariusz 4370 10 km / M30 12 BZ
POL Szczecin 12Bz

Zapłacone

Kędzierski Mieczysław 4095 10 km / M50 12 BZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Kędziora Małgorzata 4218 10 km / K20 POL Szczecin

Zapłacone

Kępka Wojciech 4308 10 km / M30 S
POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Kielczyk Katarzyna - 10 km / K40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie Szczecin
Kilian-Pawelec Kasia 4238 10 km / K30 POL Szczecin .

Zapłacone

Klatt Arnold - 10 km / M50 POL Szczecin
Klett Agnieszka - 10 km / K30 POL Szczecin
Kłos Anna 4335 10 km / K30 POL Kalisz Pomorski

Zapłacone

Kmieciak Adrian 4175 10 km / M20 POL Szczecin

Zapłacone

Kminikowska Grażyna 4125 10 km / K40 POL Świecie

Zapłacone

Knap Leszek 4380 10 km / M30 S
POL Szczecin Własny

Zapłacone

Kobierska Małgorzata - 10 km / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie
Kocięcki Piotr 4021 10 km / M40 POL Bezrzecze

Zapłacone

Kohlman Wojciech 4203 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Kołodziej Arkadiusz 4456 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Kołtuniak Malwina 4393 10 km / K30 POL Goleniów

Zapłacone

Komorowski Michał - 10 km / M30 POL Szczecin
Kondela Paweł 4396 10 km / M40 POL Choszczno

Zapłacone

Konopacki Sławek - 10 km / M30 POL Szczecin 12Bz
Kopaniecka Izabela - 10 km / K40 POL Mierzyn
Kopaniecki Sebastian 4368 10 km / M40 S
POL Szczecin

Zapłacone

Kopcewicz Henryk 4145 10 km / M60 POL Goleniów Crown Goleniów

Zapłacone

Kopcewicz Robert - 10 km / M50 POL Goleniów Rozbiegany Goleniów
Kopka Magdalena 4135 10 km / K30 POL Police

Zapłacone

Kordaszewska Karolina 4052 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Kornaus Daniel 4046 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Koronowski Krzysztof 4277 10 km / M20 POL Szczecin

Zapłacone

Kortus Jarosław 4068 10 km / M30 12 BZ
POL Marianowo 12 Bz Ku Pamięci

Zapłacone

Kortus-Wojciechowska Katarzyna 4164 10 km / K40 12 BZ
POL Dalewo

Zapłacone

Kosakowski Łukasz 4232 10 km / M30 S
POL Szczecin Intive

Zapłacone

Kość-Byczkowska Monika 4371 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Kosiński Mateusz - 10 km / M20 S
POL Szczecin Drużyna Szpiku
Kot Arkadiusz 4421 10 km / M40 12 BZ
POL Bagna 12 Bz

Zapłacone

Kot Paweł 4295 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Kotfica-Telej Agnieszka 4281 10 km / K40 POL Kościno Raz Szczecin

Zapłacone

Kotowski Dominik 4177 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Kotwicka Małgorzata 4200 10 km / K30 POL Łobez

Zapłacone

Kowal Jakub 4379 10 km / M20 12 BZ
POL Szczecin 12Bz Ku Pamięci

Zapłacone

Kowal Małgorzata 4338 10 km / K30 POL Szczecin Sprint Logistyka Polska

Zapłacone

Kowalczyk Justyna 4155 10 km / K30 POL Szczecin Inprojects

Zapłacone

Kowalczyk Krzysztof - 10 km / M30 POL Szczecin
Kowalczyk Marcin 4364 10 km / M20 12 BZ
POL Stargard Bieg Ku Pamięci

Zapłacone

Kowalczyk Mirosława 4357 10 km / K50 POL Łozice

Zapłacone

Kowalska-Sprada Ilona 4025 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Kozera Marzena 4172 10 km / K30 POL Kostrzyn Nad Odrą

Zapłacone

Kozera Sławek 4171 10 km / M40 POL Czelin

Zapłacone

Kozicki Wojciech 4033 10 km / M30 S
POL Szczecin Inprojects

Zapłacone

Kozioł Aneta 4187 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Kraszewski Daniel 4487 10 km / M20 POL Szczecin

Zapłacone

Krawczyk Paweł 4217 10 km / M20 12 BZ
S
POL Szczecin Oponki Team

Zapłacone

Krawczyk Rafał 4315 10 km / M20 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Krawiec Agata 4484 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Kręcichwost Justyna 4054 10 km / K20 POL Jastarnia

Zapłacone

Kreft Katarzyna 4167 10 km / K40 POL Mierzyn

Zapłacone

Kreft Łukasz 4168 10 km / M40 POL Mierzyn

Zapłacone

Królikowska Mariola 4131 10 km / K30 POL Szczecin Wieczorne Biegania

Zapłacone

Królikowski Artur - 10 km / M40 POL Kołbaskowo
Krusińska Paulina 4026 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Krysiak Halina 4293 10 km / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Kubiak Tomasz 4022 10 km / M30 S
POL Szczecin Kw Psp Szczecin

Zapłacone

Kubis Monika 4160 10 km / K30 DEU Berlin Vegan House

Zapłacone

Kuć Maciej 4074 10 km / M20 POL Stargard

Zapłacone

Kuczyński Paweł 4011 10 km / M40 POL Police

Zapłacone

Kudra Grażyna 4348 10 km / K50 POL Szczecin Morsole Szczecin

Zapłacone

Kulbicka Karolina 4318 10 km / K30 POL Barnówko Dębnowskie Człapaki

Zapłacone

Kulhawik Kacper 4173 10 km / M20 S
POL Szczecin

Zapłacone

Kupniewska Aleksandra 4214 10 km / K30 POL Police Kompas Team

Zapłacone

Kurzyński Ryszard 4314 10 km / M40 POL Pyrzyce

Zapłacone

Kusiak Barbara 4266 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Kusińska Alicja 4286 10 km / K40 POL Stare Polichno Polichno Team

Zapłacone

Kwaśniewski Bartosz 4344 10 km / M16 POL Moryń

Zapłacone

Kwiatkowski Stanisław 4465 10 km / M30 12 BZ
POL Reptowo 12BZ

Zapłacone

Kwit Jan 4117 10 km / M50 POL Szczecin Oś Słoneczne

Zapłacone

Latuszek Sebastian 4437 10 km / M30 S
POL Szczecin

Zapłacone

Lemierz Katarzyna - 10 km / K40 POL Szczecin Bulk Cargo-Port Szczecin
Leonowicz Martyna 4136 10 km / K20 POL Szczecin Oponki Team

Zapłacone

Leszczyński Tomasz 4121 10 km / M20 POL Szczecin

Zapłacone

Lewandowska Izabela 4064 10 km / K40 S
POL Szczecin

Zapłacone

Lewikowska Patrycja 4222 10 km / K40 S
POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Liebner Patryk 4193 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Lipiec-Buda Barbara - 10 km / K30 POL Szczecin Basia Elite Tri Performance Group
Lisicki Robert 4114 10 km / M30 POL Szczecin 12Bz

Zapłacone

Liśkiewicz Katarzyna 4223 10 km / K30 POL Police

Zapłacone

Look Izabela 4115 10 km / K30 POL Szczecin Marina Club

Zapłacone

Ludko Aleksandra 4186 10 km / K30 12 BZ
POL Stargard

Zapłacone

Ludko-Brumirska Marta 4181 10 km / K30 12 BZ
POL Stargard

Zapłacone

Łaskowska-Czajkowska Magdalena - 10 km / K30 POL Lubczyna Niezrzeszona
Łebkowski Karol 4455 10 km / M30 POL Gryfino

Zapłacone

Łuczyszyn Izabela 4211 10 km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Łukasiewicz Agnieszka - 10 km / K40 POL Gryfino Wieczorne Bieganie Gryfino
Łukasiewicz-Weselak Justyna 4323 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Łutowicz Gabriela 4244 10 km / K40 POL Szczecin

Zapłacone

Maciejewska Grażyna 4303 10 km / K50 POL Marianowo Szwla

Zapłacone

Maciejewski Henryk 4304 10 km / M70 POL Marianowo Szwla

Zapłacone

Maj Julia 4440 10 km / K20 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

Majcher Radek - 10 km / M40 POL Szczecin
Majcherek Paulina 4502 10 km / K30 POL Szczecin Wieczorne bieganie

Zapłacone

Majewska Agata 4196 10 km / K30 POL Kołobrzeg

Zapłacone

Majewska Mirosława - 10 km / K50 POL Pucice
Majewski Maciej 4188 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Makaś Sebastian 4359 10 km / M30 POL Goleniów

Zapłacone

Malinowska Małgorzata 4162 10 km / K20 POL Szczecin

Zapłacone

Malinowski Rafał 4093 10 km / M30 POL Szczecin Szczecin Biega

Zapłacone

Marcinkiewicz Jan 4467 10 km / M60 POL Szczecin

Zapłacone

Marcinkowski Marek 4111 10 km / M50 POL Szczecin

Zapłacone

Marcjan Roksana - 10 km / K20 POL Police
Markanicz Marlena - 10 km / K30 POL Moskorzyn Stargard Ja Sie Nie Ścigam
Marynowski Marcin 4195 10 km / M40 S
POL Szczecin Enea Szczecin

Zapłacone

Matczak Anita 4405 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Matuszak Patryk 4225 10 km / M20 POL Szczecin

Zapłacone

Matyjaszczyk Małgorzata 4259 10 km / K50 POL Rurzyca Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

Mazur Aleksandra 4372 10 km / K30 POL Połczyn Zdrój

Zapłacone

Mazur Karolina 4479 10 km / K20 POL Kamień Pomorski Mazurki

Zapłacone

Mazur Łukasz 4480 10 km / M30 POL Stargard Mazurki

Zapłacone

Mazur Mirosława 4224 10 km / K60 POL Police

Zapłacone

Mechliński Krzysztof 4385 10 km / M30 POL Szczecin Nakurwiam Salto

Zapłacone

Meyer Dawid 4041 10 km / M30 S
POL Szczecin Vege Runners

Zapłacone

Michalak Karolina 4288 10 km / K30 POL Rybakowo

Zapłacone

Michalak Łukasz - 10 km / M30 POL Rybakowo
Michalczewska Roksana 4170 10 km / K20 POL Szczecin

Zapłacone

Michalczuk Karolina 4478 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Michalska Magda 4439 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Michalski Adam - 10 km / K30 POL Grzybowo Mwconstruction
Michalski Cezary 4042 10 km / M60 S
POL Szczecin

Zapłacone

Michoński Piotr - 10 km / M30 POL Wapnica
Mięczewska Agnieszka 4122 10 km / K20 POL Słupsk

Zapłacone

Mielnik Michał 4221 10 km / M30 S
POL Szczecin

Zapłacone

Mikiewicz Magdalena - 10 km / K20 POL Świnoujście
Mikołajczyk Jakub - 10 km / M16 POL Jabłoń Jankowce
Milczanowska Magdalena 4239 10 km / K30 S
POL Szczecin Calypso Runners Team

Zapłacone

Milke Justyna 4079 10 km / K20 POL Szczecin

Zapłacone

Minda Agata 4442 10 km / K40 POL Nowogard Za-Biegane Babeczki Nowogard

Zapłacone

Miner Artur 4109 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Minko Arkadiusz 4083 10 km / M30 S
POL Szczecin Mkl Szczecin

Zapłacone

Miśko Anna 4105 10 km / K40 POL Szczecin

Zapłacone

Miśnik Łukasz 4401 10 km / M40 POL Dołuje Dołuje

Zapłacone

Miśnik Zofia 4402 10 km / K30 POL Dołuje Dołuje

Zapłacone

Mizgier Julita 4436 10 km / K20 POL Poznań

Zapłacone

Mizgier Romuald 4444 10 km / M50 POL Szczecin

Zapłacone

Mizielinska Daria 4237 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Moder Paulina 4208 10 km / K20 POL Szczecin

Zapłacone

Modrykamień Marcin 4296 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Mogilewski Krzysztof 4147 10 km / M50 POL Szczecin

Zapłacone

Mokanek Agata - 10 km / K20 POL Szczecin
Molska Małgorzata 4316 10 km / K50 POL Kłodawa Osp Kłodawa

Zapłacone

Mozolewska Kasia 4282 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Mozolewski Marcin 4287 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Murawska Agnieszka 4271 10 km / K50 POL Szczecin Drużyna Aa

Zapłacone

Murawska Nikola 4030 10 km / K16 S
POL Szczecin

Zapłacone

Muskała Marcin 4245 10 km / M30 POL Szczecin Połczyn-Zdrój

Zapłacone

Najkowska Kasia 4156 10 km / K30 POL Dębno Mamy-Biegamy

Zapłacone

Narkun Maciej 4321 10 km / M30 POL Słupsk

Zapłacone

Nawacki Tomasz 4016 10 km / M20 POL Szczecin

Zapłacone

Nawojowski Adam 4435 10 km / M50 POL Szczecin Brak

Zapłacone

Neumann Julia 4216 10 km / K30 DEU Rossow Knak Runners

Zapłacone

Niedzielin Jolanta 4483 10 km / K50 POL Szczecin Nie zrzeszony

Zapłacone

Niedźwiecki Robert 4376 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Nieroda Robert 4313 10 km / M40 POL Szczecin Opp Szczecin

Zapłacone

Niewolin Tomasz - 10 km / M20 POL Szczecin
Niezgoda Mariusz Adam 4213 10 km / M40 POL Police Kompas Team

Zapłacone

Noga Roksana 4276 10 km / K20 POL Szczecin

Zapłacone

Noskiewicz Piotr 4458 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Nowak Anna 4346 10 km / K20 S
POL Szczecin

Zapłacone

Nowak Konrad 4454 10 km / M30 W
POL Szczecin

Zapłacone

Nowak Krzysztof 4430 10 km / M20 POL Szczecin

Zapłacone

Nowak Rafal 4144 10 km / M40 POL Szczecin Bodaikan

Zapłacone

Nowicki Patryk - 10 km / M30 POL Szczecin
Nowosad Wojciech 4434 10 km / M50 S
POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Nowosławska Anna - 10 km / K30 POL Szczecin Biegam Bo Lubie
Nowosławski Piotr - 10 km / M30 POL Szczecin Biegam Bo Lubie
Nurkiewicz Arkadiusz 4150 10 km / M40 S
POL Szczecin Sd Stokaż Amoniaku

Zapłacone

Oczyńska Ewelina - 10 km / K30 S
POL Szczecin
Odejewska Anna - 10 km / K20 POL Mierzyn
Ogórek Paweł - 10 km / M20 POL Szczecin
Okrasa Justyna 4049 10 km / K20 POL Szczecin

Zapłacone

Olejarz Grzegorz 4394 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Olejnik Katarzyna 4275 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Opaluch Anna 4497 10 km / K30 POL Pyrzyce

Zapłacone

Orzechowska Anna 4087 10 km / K30 12 BZ
POL Choszczno

Zapłacone

Osiewicz Dawid - 10 km / M20 POL Gryfice Rungryf Gryfice
Osiński Jacek - 10 km / M30 POL Gorzów Wielkopolski
Ostapowicz Krzysztof 4210 10 km / M60 S
POL Szczecin

Zapłacone

Ostrowska Anita 4247 10 km / K40 POL Szczecin

Zapłacone

Ostrowski Mirosław 4113 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Pach Helena 4198 10 km / K50 S
POL Szczecin

Zapłacone

Pach Lech 4199 10 km / M60 12 BZ
DEU Witten Lg Witten

Zapłacone

Pacholska Alicja 4326 10 km / K16 POL Goleniów

Zapłacone

Pacholska Justyna 4327 10 km / K30 POL Goleniów Mokry Poślad

Zapłacone

Pacyna Renata 4112 10 km / K40 S
POL Kozielice Rusz Cztery Litery

Zapłacone

Pakos Marta 4094 10 km / K30 POL Choszczno 12 Bz Ku Pamięci

Zapłacone

Panasiuk Krzysztof 4236 10 km / M30 POL Stargard 12Bz Ku Pamięci

Zapłacone

Pasławska Katarzyna - 10 km / K30 POL Kliniska Wielkie Apteka Centrum Zdrowia
Pasławski Paweł - 10 km / M30 POL Szczecin Apteka Centrum Zdrowia
Pawelczak Cezary 4241 10 km / M40 POL Szczecin Calypso Runners Team

Zapłacone

Pawelec Adrianna 4189 10 km / K40 12 BZ
POL Stargard

Zapłacone

Pawelec Michał 4190 10 km / M16 12 BZ
POL Stargard

Zapłacone

Pawelec Przemek 4291 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Pec Wiola 4242 10 km / K30 POL Szczecin Calypso Runners Team

Zapłacone

Pelc Marek 4362 10 km / M30 12 BZ
POL Szczecin 12 Bz Ku Czci I Pamięci

Zapłacone

Perrot Magdalena 4066 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Piasecka Renata 4123 10 km / K40 S
POL Szczecin

Zapłacone

Piasecki Krzysztof 4071 10 km / M30 S
POL Szczecin Intive Runners

Zapłacone

Piechota Artur 4461 10 km / M30 12 BZ
POL Szczecin 12 BZ

Zapłacone

Pieczek Aleksandra 4397 10 km / K30 S
POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Piekarzewicz Justyna 4152 10 km / K30 12 BZ
POL Szczecin

Zapłacone

Piętak Agnieszka 4299 10 km / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie

Zapłacone

Pietruszka Paweł 4062 10 km / M16 POL Szczecin Kusy Mks Szczecin

Zapłacone

Pietruszka Sławomir 4061 10 km / M50 S
POL Szczecin Bbl Szczecin

Zapłacone

Piotrowska Aleksandra - 10 km / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie
Piperek Emilia - 10 km / K30 S
POL Szczecin
Piwowarska Bogumiła 4389 10 km / K40 POL Szczecin

Zapłacone

Piwowarski Dariusz 4388 10 km / M40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Plata Jakub 4279 10 km / M20 POL Sulęcin

Zapłacone

Płosa Monika 4088 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Podemski Patryk 4464 10 km / M20 POL Szczecin

Zapłacone

Policzkiewicz Aneta 4086 10 km / K30 POL Warzymice

Zapłacone

Politewicz Robert 4377 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Popowska Daria - 10 km / K20 POL Stargard
Posieczek-Block Ewa 4138 10 km / K40 POL Szczecin

Zapłacone

Poślednik Olga 4331 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Potasznik Artur 4248 10 km / M40 S
POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

Pramik Kamil 4473 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Preuss Anna 4161 10 km / K40 12 BZ
POL Świnoujście

Zapłacone

Preuss Paweł 4194 10 km / M40 12 BZ
POL Świnoujście

Zapłacone

Prieditis Marcin 4462 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Promiński Tomasz 4363 10 km / M40 12 BZ
POL Szczecin 12Bz

Zapłacone

Pruss Kasia 4409 10 km / K40 S
POL Szczecin Wkurw-Team

Zapłacone

Przybylak Jarek - 10 km / M40 12 BZ
POL Pobierowo 12 BZ
Przybylski Damian 4330 10 km / M20 POL Szczecin

Zapłacone

Przybysz Dominika 4337 10 km / K20 POL Poznań Sprint Logistyka Polska

Zapłacone

Przybysz Marcin 4215 10 km / M30 S
POL Szczecin

Zapłacone

Puchalski Maciej - 10 km / M30 POL Szczecin Banan Team
Puchała Tomasz 4233 10 km / M30 S
POL Szczecin

Zapłacone

Puff Agata 4307 10 km / K30 POL Police Panda I Banda

Zapłacone

Pukiewicz Przemek 4119 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Pupek Małgorzata 4067 10 km / K30 POL Łęgi

Zapłacone

Purgał Anna 4328 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Rachubińska Kamila 4202 10 km / K20 POL Szczecin

Zapłacone

Rapacewicz Anna 4130 10 km / K20 POL Mierzyn

Zapłacone

Ratuszynski Artur 4427 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Rawska-Szklarz Joanna 4297 10 km / K40 POL Szczecin "dobry Team Ecopol"

Zapłacone

Reinholz Elżbieta 4481 10 km / K30 S
POL Szczecin

Zapłacone

Reszkis Monika 4246 10 km / K40 POL Szczecin

Zapłacone

Richter Manuela 4260 10 km / K40 DEU Berlin Laufwelt

Zapłacone

Rolla Dorian 4475 10 km / M40 POL Warzymice

Zapłacone

Romanowicz Marek 4124 10 km / M50 POL Szczecin Arom

Zapłacone

Ropiak Renata - 10 km / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie
Roszak Weronika 4274 10 km / K20 POL Szczecin

Zapłacone

Rotter Agata 4108 10 km / K20 POL Dobra

Zapłacone

Różalski Piotr 4408 10 km / M40 POL Szczecin Wolny Niezależny

Zapłacone

Ruciński Marcin 4422 10 km / M30 POL Świnoujście

Zapłacone

Rudawski Adam 4262 10 km / M50 POL Szczecin

Zapłacone

Rudziewicz Urszula 4367 10 km / K30 S
POL Szczecin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

Rumistrzewicz Robert 4019 10 km / M30 POL Świnoujście Kmp Świnoujście

Zapłacone

Rupiński Michał - 10 km / M20 S
POL Szczecin Jw 4531
Ruśkiewicz Wojciech 4139 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Rutkowski Piotr 4179 10 km / M20 POL Szczecin

Zapłacone

Rutkowski Roman 4264 10 km / M40 S
POL Szczecin Amberfotografia.pl

Zapłacone

Rydel Małgorzata - 10 km / K30 S
POL Szczecin 1980
Rymer Wojtek 4104 10 km / M40 POL Pucice Własny Jednoosobowy

Zapłacone

Ryś Dawid 4010 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Ryś Kamila 4012 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Rzeszotarski Piotr - 10 km / M20 S
POL Szczecin
Sapa Anna 4201 10 km / K40 CAN Oakville

Zapłacone

Sawastian-Lipska Olga 4482 10 km / K20 POL Poznań

Zapłacone

Sawicka Natalia 4450 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Schilling Anne 4252 10 km / K30 DEU Fahrenwalde Fahrenwalde Run

Zapłacone

Ścigaj Karolina 4284 10 km / K20 POL Szczecin

Zapłacone

Sęczkowska Małgorzata - 10 km / K40 12 BZ
POL Szczecin
Sęk Marcin - 10 km / M30 POL Szczecin
Sekular Małgorzata 4254 10 km / K20 POL Szczecin

Zapłacone

Sell Ewa - 10 km / K40 POL Goleniów
Siadak Justyna 4219 10 km / K40 POL Kołbaskowo

Zapłacone

Siciarek Maciej 4280 10 km / M20 POL Szczecin

Zapłacone

Siciński Piotr 4229 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Sidorczuk Tomasz 4154 10 km / M30 POL Trzebież Klub Biegajacych Leśników

Zapłacone

Sieczkowski Marcin 4057 10 km / M40 12 BZ
POL Szczecin

Zapłacone

Sienkiewicz Anna - 10 km / K30 POL Szczecin
Siergiej Jarek 4500 10 km / M50 POL Szczecin brak

Zapłacone

Siuda Agnieszka - 10 km / K20 POL Szczecin
Siwicka Aleksandra 4302 10 km / K30 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

Skoczylas Wojciech 4420 10 km / M20 12 BZ
S
POL Szczecin Butting

Zapłacone

Skóra Katarzyna 4127 10 km / K20 POL Więcław

Zapłacone

Skrodzka Joanna 4014 10 km / K40 POL Baczyna

Zapłacone

Ślesicka Beata 4153 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Śliwa-Dominiak Joanna 4146 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Śliwka Małgorzata 4412 10 km / K40 POL Świnoujście

Zapłacone

Sławacki Paweł 4486 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Smoliński Stanisław - 10 km / M60 S
POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin
Smoliński- Stanisław 4249 10 km / M60 S
POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

Sobczak-Kufel Ilona 4390 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Sobota Krystian 4228 10 km / M30 POL Warzymice

Zapłacone

Sobotnicka Lucyna 4092 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Sokal Arkadiusz 4096 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Solecki Łukasz - 10 km / M30 12 BZ
POL Stargard Drużyna 12Bz Ku Czci I Pamięci
Solich Michał 4163 10 km / M40 12 BZ
POL Szczecin

Zapłacone

Sosnowski Adrian 4345 10 km / M40 S
POL Szczecin

Zapłacone

Spychała Marta 4358 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Stańczyk Sławomir 4332 10 km / M30 POL Stargard Stargard. Ja Się Nie Ścigam

Zapłacone

Stanek Fabian - 10 km / M40 S
POL Szczecin 1975
Stanisz Michał 4097 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Steinmetz Katarzyna 4324 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Stelmaszyk Ewa 4043 10 km / K50 POL Warzymice

Zapłacone

Stępień Aneta 4404 10 km / K40 POL Barnisław Barnisław

Zapłacone

Stępień Arkadiusz - 10 km / M30 POL Szczecin
Stępień Dariusz 4403 10 km / M40 POL Barnisław Barnisław

Zapłacone

Stojanowski Dariusz 4258 10 km / M40 S
POL Szczecin Hoża Team-Parkrun Szczecin

Zapłacone

Stwora-Balik Magdalena 4084 10 km / K40 POL Szczecin Raz Szczecin

Zapłacone

Sulżyńska-Kowalczyk Izabella 4031 10 km / K30 POL Szczecin Coral Reef Team

Zapłacone

Susik Joanna - 10 km / K30 POL Goleniów
Susik Kamil - 10 km / M30 POL Goleniów
Suska Sylwia 4149 10 km / K40 POL Świnoujście

Zapłacone

Świerczewska Weronika 4381 10 km / K20 S
POL Szczecin Gdybym Mogła To Bym Szła

Zapłacone

Świtalska Edyta 4226 10 km / K40 POL Szczecin

Zapłacone

Sydorko Jerzy 4024 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Synak Ewa 4285 10 km / K40 POL Szczecin Em Team

Zapłacone

Szadkowska Anna - 10 km / K60 POL Inowrocław Bbl Inowrocław
Szadokierski Michał 4336 10 km / M30 S
POL Szczecin

Zapłacone

Szakaliński Łukasz 4322 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Szałas Krzysztof 4065 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Szankowska Paulina 4207 10 km / K20 POL Szczecin

Zapłacone

Szczepańska Ania - 10 km / K40 S
POL Szczecin
Szczepański Konrad 4272 10 km / M20 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Szczerbińska Barbara 4301 10 km / K60 POL Gryfino

Zapłacone

Szelągiewicz Małgorzata 4037 10 km / K40 POL Szczecin

Zapłacone

Szelągiewicz Patrycja 4038 10 km / K16 POL Szczecin

Zapłacone

Szklarz Piotr 4298 10 km / M40 POL Szczecin "dobry Team Ecopol"

Zapłacone

Szostak Dominika 4382 10 km / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Szulgo Mirek 4265 10 km / M50 POL Mierzyn Mierzyn Runners

Zapłacone

Szwacinski Paweł 4354 10 km / M40 POL Stargard

Zapłacone

Szwarc Karina - 10 km / K30 POL Kołobrzeg
Szwarc Marcin - 10 km / M30 POL Kołobrzeg
Szydłowska Ewa 4151 10 km / K50 POL Świecie

Zapłacone

Szydłowski Michał 4375 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Szymańska Ewa - 10 km / K40 POL Police
Szymańska Kamila 4418 10 km / K30 POL Załom Ampio Team

Zapłacone

Szymczak Michał 4073 10 km / M30 S
POL Szczecin Brak

Zapłacone

Szymczyńska Marta 4466 10 km / K30 POL Szczecin Run Kluska Run

Zapłacone

Szyszka Konrad 4472 10 km / M30 S
POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Szyszko Filip 4235 10 km / M16 POL Szczecin Niezrzeszony

Zapłacone

Tarczyńska Renata 4366 10 km / K40 POL Szczecin

Zapłacone

Telus Mariusz 4126 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Tijewska Edyta 4137 10 km / K40 POL Bezrzecze

Zapłacone

Tołkacz Karolina - 10 km / K30 S
POL Szczecin Szczecin
Tomaszewska Irena 4449 10 km / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

Topolska Monika 4416 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Towiański Patryk 4234 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Tubicz Beata - 10 km / K40 POL Piła
Tudek Katarzyna 4306 10 km / K30 POL Ściechów Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Turkiewicz Monika 4044 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Twardowska Karolina 4311 10 km / K30 S
POL Szczecin

Zapłacone

Tygielski Tomasz - 10 km / M30 12 BZ
POL Szczecin
Ulatowski Tomasz 4017 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Ulziisaikhan Bilguudee - 10 km / K20 POL Szczecin
Urbanik Amadeusz 4039 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Uszpolewicz Patryk - 10 km / M30 12 BZ
POL Bezrzecze Bq Team
Wal Emila 4273 10 km / K20 POL Szczecin

Zapłacone

Walatek Piotr - 10 km / M50 POL Szczecin
Walczak Alicja 4082 10 km / K30 POL Szczecin -

Zapłacone

Walczowska Magdalena - 10 km / K20 POL Stargard
Walczyńska Joanna - 10 km / K16 POL Szczecin Szczecin
Waldon Anna - 10 km / K20 S
POL Szczecin
Walkowiak Karolina 4290 10 km / K20 POL Szczecin

Zapłacone

Wasielewska Katarzyna 4192 10 km / K20 POL Szczecin

Zapłacone

Wasielewski Kamil 4361 10 km / M30 S
POL Szczecin Hq Mnc Ne

Zapłacone

Wasilewski Andrzej 4451 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Wasylów Katarzyma 4040 10 km / K40 POL Szczecin 1969

Zapłacone

Węgrzyn Joanna 4072 10 km / K30 POL Strzelce Kraj

Zapłacone

Wesołowska Katarzyna 4048 10 km / K20 POL Drawsko Pomorskie

Zapłacone

Więckowska Emilia - 10 km / K30 POL Maszewo
Wieczorkowska Katarzyna - 10 km / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie
Wielgus-Ulatowska Joanna 4018 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Wieliczko Aleks - 10 km / M16 POL Mierzyn
Wierycz Grzegorz - 10 km / M30 12 BZ
POL Szczecin 12 Bz Ku Pamięci
Wierzchowska Dorota - 10 km / K40 POL Szczecin
Wierzycka Kinga 4504 10 km / K40 POL Szczecin Bbl

Zapłacone

Więsko Magdalena - 10 km / K30 POL Choszczno
Wilczopolski Kamil 4176 10 km / M20 POL Szczecin

Zapłacone

Wilczynska Kalina - 10 km / K30 POL Zielona Gora
Wilk Wojciech 4469 10 km / M20 12 BZ
POL Stargard

Zapłacone

Wilklisz Wojciech 4056 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Winiarski Jarosław 4384 10 km / M30 12 BZ
POL Szczecin 12 Bz Ku Pamięci

Zapłacone

Winiarski Tomasz 4339 10 km / M20 POL Szczecin Sprint Logistyka Polska

Zapłacone

Wiśniewski Marcin 4329 10 km / M30 S
POL Szczecin 100 Rocznica Niepodległości

Zapłacone

Wiśniewski Marcin 4089 10 km / M40 S
POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

Wiśnios Emilia - 10 km / K16 POL Police
Witkowski Mateusz 4448 10 km / M20 S
POL Szczecin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

Włodarczyk Kacper 4250 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Włodarz Marcin 4197 10 km / M30 POL Szczecin Inprojects

Zapłacone

Wodoracki Dariusz 4429 10 km / M50 S
POL Szczecin Klub Samotnych Serc

Zapłacone

Wojdak Żaneta 4060 10 km / K30 POL Police Moniagym

Zapłacone

Wojdyła Anna - 10 km / K20 POL Szczecin
Wojewoda Jakub - 10 km / M20 POL Szczecin
Wojtat Adam 4269 10 km / M50 POL Szczecin

Zapłacone

Wojtczak Adrian - 10 km / M40 12 BZ
POL Ełk 12 Bz Ku Pamięci
Wojtysiak Małgorzata 4059 10 km / K30 POL Warzymice Fizjoexpress

Zapłacone

Wolna Dorota 4438 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Wondołowski Stanisław 4267 10 km / M70 POL Szczecin Wieczorne Bieganie

Zapłacone

Wozniak-Miszewska Magdalena 4185 10 km / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Wypych Rafał 4116 10 km / M40 POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

Wyszkowska Monika 4419 10 km / K30 POL Szczecin ...

Zapłacone

Zabrocki Karol 4428 10 km / M30 POL Świnoujście

Zapłacone

Zając Bożena 4474 10 km / K50 POL Daleszewo Power Szewc

Zapłacone

Zajac Katarzyna 4334 10 km / K20 POL Szczecin

Zapłacone

Żak Karolina 4305 10 km / K30 S
POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Zakrzewski Pawel - 10 km / M30 POL Szczecin
Zakrzewski Przemysław 4496 10 km / M30 12 BZ
POL Szczecin

Zapłacone

Zamara Zbigniew 4100 10 km / M30 POL Świnoujście

Zapłacone

Ziarkiewicz Aneta 4101 10 km / K20 POL Trzebież

Zapłacone

Ziętara Michał 4294 10 km / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Ziółkowski Rafał 4476 10 km / M30 POL Świnoujście Biegacze Świnoujście

Zapłacone

Żywot Malwina 4490 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU