4. Bieg Walentynkowy

Park im. H. Jordana, aleja 3 Maja, Kraków, Polska
10.02.2019

Wyniki

Bieg Par 5 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
PIĄTEK Karolina
Zbirek Mała
2 POL Kraków 3:55 15.15 00:19:35:00
2
PASEK Magdalena
Team Pasek
316 POL Bytom 3:57 15.15 00:19:42:00
3
NABIELEC Joanna
ITMBW Kraków
28 POL Kraków 3:59 15.15 00:19:55:00
4
CADER Agnieszka
Zabierzów Biega
168 POL Zabierzów 4:07 14.71 00:20:35:00
5
JACHIMCZYK Aleksandra
parkrun Chrzanów
192 POL Chrzanów 4:11 14.29 00:20:54:00
6
WALANIA Kinga
Tkkf Sokół
9 POL Głogów Małopolski 4:16 13.89 00:21:18:00
7
KORNOBIS Monika
KawikRunningTEAM/ GoAptiv!
294 POL Kraków 4:17 13.89 00:21:24:00
8
HRUBY Anna
AZS AWF Kraków
13 POL Rozkochów 4:18 13.89 00:21:26:00
9
BASTER Aleksandra
Nowa Huta Team
215 POL Kraków 4:20 13.89 00:21:39:00
10
HORWAT Basia
7 POL Kraków 4:21 13.89 00:21:42:00
11
Uczestnik anonimowy
66 POL Kraków 4:25 13.51 00:22:03:00
12
PŁAZIAK-KOWALSKA Magdalena
2K
59 POL Piaseczno 4:26 13.51 00:22:05:00
13
PIECUCH Aga
284 POL Tarnowskie Góry 4:28 13.51 00:22:18:00
14
ŚLIZOWSKA Kamila
42 POL Kraków 4:29 13.51 00:22:21:00
15
CHECHELSKA Joanna
242 POL Płoki 4:34 13.16 00:22:46:00
16
MAHER Bernadette
Wimbledon Windmilers
97 GBR London 4:35 13.16 00:22:53:00
17
MACH Dominika
triMACHine
256 POL Wadowice 4:43 12.82 00:23:31:00
18
ORŁOWSKA Katarzyna
227 POL Kraków 4:44 12.82 00:23:38:00
19
KRZYŻANOWSKA Iwona
133 POL Kraków 4:46 12.50 00:23:46:00
20
DUŻY Monika
125 POL Bieruń 4:50 12.50 00:24:07:00
21
WOLSKA Anna
VollCAR Run
330 POL Klikuszowa 4:51 12.50 00:24:11:00
22
WARSZAWSKA Agnieszka
Krówka Team
63 POL Kraków 4:53 12.20 00:24:22:00
23
DZIECIUCHOWICZ Katarzyna
Zabiegani rodzice
220 POL Kraków 4:56 12.20 00:24:35:00
24
MARCINIAK Aleksandra
Dudek Team
317 POL Kraków 4:57 12.20 00:24:40:00
25
DULAK Katarzyna
brak
148 POL Jazowsko 4:58 12.20 00:24:47:00
26
Uczestnik anonimowy
210 POL Kraków 4:58 12.20 00:24:49:00
27
Uczestnik anonimowy
Ulma Team
184 POL Krakow 4:59 12.20 00:24:50:00
28
KORYCIŃSKA Izabela
33 POL Kraków 4:59 11.90 00:24:54:00
29
PIEC Justyna
Zabiegani
102 POL Radoszyce 5:02 11.90 00:25:07:00
30
CHRZĄŚCIK Ewelina
PRO 366
208 POL Kraków 5:03 11.90 00:25:12:00
31
BUCHMAN Magdalena
Klub Sportowy TĘCZA Włodawa
174 POL Włodawa 5:03 11.90 00:25:13:00
32
DŁUGOŃ Justyna
Gang Ścigaczy
211 POL Łęg Tarnowski 5:03 11.90 00:25:13:00
33
BUGNO Marcelina
173 POL Skawina 5:05 11.90 00:25:25:00
34
WOŁOWIEC Joanna
161 POL Kraków 5:09 11.63 00:25:40:00
35
GARDEŁA Justyna
Wolbrom Team
40 POL Wolbrom 5:09 11.63 00:25:43:00
36
KURAL Agata
Creative Bochnia Biega Team
313 POL Bochnia 5:11 11.63 00:25:50:00
37
JURECZKO Monika
181 POL Katowice 5:12 11.63 00:25:55:00
38
MARKOWSKA Sylwia
335 POL Gliwice 5:13 11.63 00:26:03:00
39
NAWROT Magda
Bieg z Chrystusem!
232 POL Miasteczko Śląskie 5:14 11.63 00:26:05:00
40
MICHALIK Maria
309 POL Krakow 5:14 11.36 00:26:06:00
41
ANTOSZ-ŚWIERCZEK Agnieszka
117 POL Kraków 5:16 11.36 00:26:17:00
42
SAMITOWSKA Paulina
109 POL Kraków 5:16 11.36 00:26:19:00
43
BURAS Katarzyna
212 POL Kraków 5:16 11.36 00:26:20:00
44
PRZETACZNIK Ilona
301 POL Wrząsowice 5:16 11.36 00:26:20:00
45
Uczestnik anonimowy
82 POL Kraków 5:18 11.36 00:26:26:00
46
KRZEPKOWSKA Anna
Wystrzałowe Zakochańce
283 POL Bławatków 5:18 11.36 00:26:26:00
47
WASILEWSKA Diana
325 POL Kraków 5:19 11.36 00:26:31:00
48
OSTAFIN Paulina
Husaria Race Team
328 POL Kraków 5:20 11.36 00:26:36:00
49
Uczestnik anonimowy
197 POL Kraków 5:20 11.36 00:26:39:00
50
Uczestnik anonimowy
296 POL Kraków 5:22 11.11 00:26:46:00
51
Uczestnik anonimowy
Biegajace zające
178 POL Polanowice 5:23 11.11 00:26:52:00
52
Uczestnik anonimowy
164 POL Kraków 5:23 11.11 00:26:54:00
53
WALASZEK Karolina
340 POL Kraków 5:24 11.11 00:26:55:00
54
MAZANEK Kamila
159 POL Kraków 5:24 11.11 00:26:56:00
55
ŚWIĘTEK Dominika
AZS UJ
217 POL Kraków 5:24 11.11 00:26:56:00
56
BUDZIŃSKA Zosia
Creative Bochnia Biega Team
314 POL Bochnia 5:24 11.11 00:26:59:00
57
KORBUT Anna
Chrzanów Biega
257 POL Libiąż 5:25 11.11 00:27:00:00
58
KOZIOŁ Ewa
Koziołki
89 POL Kraków 5:25 11.11 00:27:01:00
59
WILLIAMS Alicja
12 POL Kraków 5:25 11.11 00:27:02:00
60
HEBDA Michalina
214 POL Kraków 5:25 11.11 00:27:02:00
61
KIERYS Renata
WF4
281 POL Ciche 5:25 11.11 00:27:04:00
62
Uczestnik anonimowy
297 UKR Kirowohrad 5:25 11.11 00:27:04:00
63
PORĘBSKA Aleksandra
327 POL Oświęcim 5:26 11.11 00:27:07:00
64
RAPANICZ Katarzyna
Wszystko przed nami
93 POL Czerna 5:26 11.11 00:27:08:00
65
KUCZARA Anna
54 POL Kraków 5:26 11.11 00:27:09:00
66
KOZIOŁ Dominika
Dębickie Gepardy
128 POL Dębica 5:28 10.87 00:27:18:00
67
GRATKA Beata
123 POL Kojszówka 5:29 10.87 00:27:20:00
68
PISARCZYK Karolina
BeFit24Team
136 POL Olszowice 5:29 10.87 00:27:20:00
69
WITEK-DYCHTOŃ Paulina
Spartan Training Group Tarnów
246 POL Tarnów 5:29 10.87 00:27:21:00
70
ZARĘBSKA Ewa
Mroźne Pączki
6 POL Kraków 5:30 10.87 00:27:27:00
71
CUBER Agnieszka
39 POL Kraków 5:30 10.87 00:27:28:00
72
PISZCZEK Marzena
150 POL Brzeźnica 5:30 10.87 00:27:28:00
73
BEREŹNICKA Paulina
Złote smerfetki
126 POL Przemyśl 5:30 10.87 00:27:29:00
74
SZELĄG Aleksandra
298 POL Kraków 5:30 10.87 00:27:29:00
75
POPEK Dominika
64 POL Kraków 5:31 10.87 00:27:32:00
76
BIENIEK Beata
Creative Bochnia Biega Team
311 POL Bochnia 5:31 10.87 00:27:32:00
77
ZIELIŃSKA-SŁOŃ Emilia
315 POL Górno 5:31 10.87 00:27:32:00
78
KURSA Agnieszka
#AdamCzerwińskiTeam
15 POL Kokotów 5:32 10.87 00:27:37:00
79
CEBO Katarzyna
8 POL Kraków 5:32 10.87 00:27:39:00
80
JANKOWICZ Agnieszka
183 POL Mała Wieś 5:33 10.87 00:27:43:00
81
WARZECHA Magdalena
235 POL Regulice 5:33 10.87 00:27:43:00
82
WAJDA-KUKLA Sandra
339 POL Swidnica 5:34 10.87 00:27:48:00
83
BIELECKA Ewa
270 POL Kraków 5:34 10.87 00:27:49:00
84
HAMUDA Beata
Creative Bochnia biega team
147 POL Bochnia 5:35 10.87 00:27:52:00
85
GÓRNY Małgorzata
88 POL Wieliczka 5:35 10.64 00:27:54:00
86
SZPYRCOVÁ Beata
213 POL Kraków 5:35 10.64 00:27:54:00
87
KOŁTON Małgorzata
229 POL Donosy 5:36 10.64 00:27:59:00
88
POPIOŁEK-KRĘPA Anna
107 POL Padew Narodowa 5:36 10.64 00:28:00:00
89
SURMA Bożena
Kęckie Harpagany
289 POL Kęty 5:37 10.64 00:28:02:00
90
BUGAJSKA Katarzyna
285 POL Kraków 5:37 10.64 00:28:03:00
91
KOZIEŃ Dagmara
156 POL Młodziejowice 5:38 10.64 00:28:06:00
92
WOŹNIAK Lidia
PORMAT JEDLICZE BIEGA
158 POL Skołyszyn 5:39 10.64 00:28:10:00
93
BIELAWSKA Kamila
343 POL Chrzanów 5:39 10.64 00:28:12:00
94
BOJARSKA Beata
Eskadra Kraków
81 POL Kraków 5:40 10.64 00:28:19:00
95
TYNIEC Anna
265 POL Kraków 5:41 10.64 00:28:21:00
96
CZERWONKA Karolina
319 POL Kraków 5:41 10.64 00:28:21:00
97
WOJAS Halina
SAINT-GOBAIN SQUAD
26 POL Kraków 5:41 10.64 00:28:23:00
98
KUTYŁA Justyna
99 POL Wadowice 5:42 10.64 00:28:25:00
99
MICHAŁEK Daria
104 POL Libiąż 5:42 10.64 00:28:28:00
100
CIENKI Iwona
155 POL Kraków 5:42 10.64 00:28:28:00
101
STRACH Aneta
Creative Bochnia Biega Team
312 POL Bochnia 5:43 10.42 00:28:32:00
102
KUREK Dominika
332 POL Pawlikowice 5:43 10.42 00:28:33:00
103
KIEŁT Katarzyna
320 POL Kraków 5:44 10.42 00:28:37:00
104
STAŃKOWSKA Justyna
just_me
122 POL Kraków 5:45 10.42 00:28:41:00
105
SZLACHETKA-PROKOCKA Monika
194 POL Głogoczów 5:45 10.42 00:28:41:00
106
DUDA Bożena
Nowa Huta Team
65 POL Kraków 5:45 10.42 00:28:42:00
107
WAŁASZEK Klaudia
KU AZS PWSZ w Tarnowie
60 POL Tarnów 5:45 10.42 00:28:44:00
108
MIKA Aleksandra
121 POL Kraków 5:46 10.42 00:28:49:00
109
BIERNAT Magda
3 POL Żywiec 5:47 10.42 00:28:54:00
110
CHORĄGWICKA Anna
188 POL Kraków 5:48 10.42 00:28:57:00
111
ZAJĄC Ewa
286 POL Nowy Sącz 5:48 10.42 00:29:00:00
112
RUBIN Natalia
190 POL Kraków 5:49 10.42 00:29:03:00
113
DYNAK Agnieszka
169 POL Smęgorzów 5:49 10.42 00:29:04:00
114
MAŁYSA Aneta
96 POL Kraków 5:49 10.42 00:29:05:00
115
DYDUCH Dominika
245 POL Chocznia 5:49 10.42 00:29:05:00
116
KRĘTOSZ Natalia
255 POL Bronów 5:49 10.42 00:29:05:00
117
KHVAINITSKAYA Katya
132 POL Krakow 5:50 10.20 00:29:06:00
118
KOŁEK Renata
346 POL Kraków 5:50 10.20 00:29:06:00
119
KURCZYNA Sabina
143 POL Bochnia 5:50 10.20 00:29:07:00
120
GROŃSKA Karolina
49 POL Niedzica 5:50 10.20 00:29:08:00
121
ZAJĄC Anna
11 POL Skawina 5:51 10.20 00:29:12:00
122
BASARA Bernadetta
22 POL Skawina 5:51 10.20 00:29:14:00
123
NOWAK Monika
Luzacy
196 POL Wieliczka 5:51 10.20 00:29:15:00
124
AUGUSTYN Beata
274 POL Kraków 5:51 10.20 00:29:15:00
125
SŁABY Małgorzata
Niechbiega
195 POL Niechobrz 5:52 10.20 00:29:16:00
126
WOŹNIAK Joanna
32 POL Kraków 5:52 10.20 00:29:17:00
127
PANIAK Katarzyna
68 POL Nowy Sącz 5:52 10.20 00:29:17:00
128
MALINOWSKA Katarzyna
Treko Laser
80 POL Skawina 5:52 10.20 00:29:17:00
129
STADLER Agnieszka
AS DENT WIELICZKA
292 POL Kraków 5:52 10.20 00:29:17:00
130
BŁASZAK Monika
167 POL Kraków 5:52 10.20 00:29:18:00
131
POKŁADOWSKA Renata
ŻUBRY BOCHNIA
221 POL Bochnia 5:52 10.20 00:29:18:00
132
SZPAK Gabriela
50 POL Sidzina 5:52 10.20 00:29:19:00
133
Uczestnik anonimowy
268 POL Kraków 5:52 10.20 00:29:19:00
134
BUCIKIEWICZ Anna
207 POL Kraków 5:53 10.20 00:29:24:00
135
OSOWSKA Kinga
216 POL Kraków 5:53 10.20 00:29:24:00
136
SKUTA Monika
PGB SPORTOWA PACZKA
203 POL Kraków 5:54 10.20 00:29:26:00
137
WIERZBICKA Beata
PGB SPORTOWA PACZKA
199 POL Kraków 5:54 10.20 00:29:26:00
138
BUCZAK Izabela
142 POL Kraków 5:54 10.20 00:29:28:00
139
ZIÓŁEK Karolina
23 POL Sandomierz 5:55 10.20 00:29:30:00
140
KMIECIAK Agnieszka
Iron Runners
234 POL Igołomia 5:55 10.20 00:29:30:00
141
KOSTRZEWA Gabriela
ITMBW
277 POL Kraków 5:55 10.20 00:29:32:00
142
KONIOR Edyta
Koliber Team
278 POL Przeginia Duchowna 5:55 10.20 00:29:34:00
143
KOWALSKA Magdalena
Crossfood Lovers
205 POL Kraków 5:56 10.20 00:29:37:00
144
WIŚNIOWSKA Sabina
LPP TEAM
61 POL Kraków 5:56 10.20 00:29:38:00
145
ZYCH Patrycja
14 POL Jasło 5:56 10.20 00:29:39:00
146
WALASZEK Patrycja
47 POL Kraków 5:58 10.00 00:29:48:00
147
RUSIN Anna
83 POL Kraków 5:58 10.00 00:29:48:00
148
KUDZIA Anna
282 POL Katowice 5:58 10.00 00:29:48:00
149
KURAŚ Magdalena
172 POL Kraków 5:59 10.00 00:29:51:00
150
DOMINIK Natalia
116 GBR London 5:59 10.00 00:29:53:00
151
TRELA Dorota
145 POL Mielec 5:59 10.00 00:29:54:00
152
ŁUCKA Paulina
10 POL Kraków 6:01 10.00 00:30:02:00
153
MAZUR-OTRĘBSKA Anna
MIGA PIGA ŚMIGA
193 POL Kraków 6:01 10.00 00:30:03:00
154
ŻYŁOWICZ Monika
149 POL Kraków 6:01 10.00 00:30:04:00
155
SZARSZOŃ Elwira
ITMBW Kraków
260 POL Krakow 6:02 10.00 00:30:06:00
156
WITEK Natalia
180 POL Kraków 6:02 10.00 00:30:08:00
157
MEJ Grażyna
152 POL Kraków 6:02 10.00 00:30:09:00
158
WISNIEWSKA Aneta
304 POL Krakow 6:02 10.00 00:30:10:00
159
WIECHA Paulina
111 POL Kraków 6:03 10.00 00:30:11:00
160
SZYSZKO Sylwia
329 POL Kraków 6:05 9.80 00:30:25:00
161
CIESIELKA Maria
56 POL Szczawnica 6:06 9.80 00:30:28:00
162
KOŻUCH Agnieszka
271 POL Kraków 6:06 9.80 00:30:29:00
163
BAŃKA Aleksandra
112 POL Kraków 6:07 9.80 00:30:34:00
164
KOTLIŃSKA Elżbieta
FAMILY RUNNERS TEAM
16 POL Cianowice 6:08 9.80 00:30:36:00
165
SWAKOŃ Dominika
118 POL Kraków 6:08 9.80 00:30:37:00
166
DUNAJSKA Klaudia
134 POL Kraków 6:09 9.80 00:30:40:00
167
MALAGA Barbara
MALAGA Team
41 POL Podegrodzie 6:09 9.80 00:30:43:00
168
BURNAGIEL Agata
HRmax Żory
146 POL Czerwionka-Leszczyny 6:09 9.80 00:30:44:00
169
NAWROT Katarzyna
SRTG NIEPOŁOMICE
251 POL Niepołomice 6:10 9.80 00:30:48:00
170
CHMIOŁA Marta
KS Tarnów
239 POL Bielcza 6:12 9.62 00:30:57:00
171
KRAJ-GAWLIK Aneta
264 POL Wieliczka 6:12 9.62 00:30:57:00
172
ZIĘTARA-NOSEK Bożena
130 POL Wieliczka 6:13 9.62 00:31:01:00
173
KLEMOVÁ Tinka
Autoservis ERIKA
76 SVK Košice 6:13 9.62 00:31:03:00
174
MIZIA Marta
Kizie Mizie
105 POL Kraków 6:13 9.62 00:31:04:00
175
STOŁOWSKA Natalia
127 POL Wrocław 6:14 9.62 00:31:05:00
176
DYNAK Angelika
135 POL Kraków 6:15 9.62 00:31:11:00
177
ŻOŁNIEREK Renata
Nauka Biega
108 POL Kraków 6:15 9.62 00:31:12:00
178
PTASZYŃSKA Milena
Kosmolów Team
114 POL Kosmolów 6:15 9.62 00:31:13:00
179
KOCUR Agata
336 POL Kraków 6:15 9.62 00:31:14:00
180
Uczestnik anonimowy
318 POL Krakow 6:16 9.62 00:31:17:00
181
Uczestnik anonimowy
267 POL Rzeszów 6:17 9.62 00:31:21:00
182
Uczestnik anonimowy
17 POL Katowice 6:18 9.62 00:31:27:00
183
ZIĘBA Elżbieta
223 POL Kraków 6:19 9.43 00:31:34:00
184
OLEJNIK Sylwia
202 POL Opole 6:20 9.43 00:31:38:00
185
GARBACZ Karolina
153 POL Kraków 6:20 9.43 00:31:39:00
186
FLORCZYK Anna
44 POL Bochnia 6:22 9.43 00:31:48:00
187
KOTRA Aneta
Husaria Race Team
307 POL Kraków 6:23 9.43 00:31:52:00
188
ROŻDŻYŃSKA Maja
Niedzielny Biegacz
261 POL Niegowoniczki 6:24 9.43 00:31:58:00
189
PIETUKHOVA Ielyzaveta
113 POL Kraków 6:25 9.43 00:32:00:00
190
BARTULA Sylwia
Parkrun Chrzanów
151 POL Libiąż 6:25 9.43 00:32:03:00
191
SITARZ-BILNIK Magdalena
Beskid Run Team
160 POL Zembrzyce 6:25 9.43 00:32:04:00
192
KAŃKA Ewa
233 POL Kraków 6:26 9.26 00:32:09:00
193
WÓJCIK Patrycja
140 POL Brzeźnica 6:27 9.26 00:32:13:00
194
KOLBUSZ Paula
137 POL Stara Jastrząbka 6:27 9.26 00:32:14:00
195
KAMIŃSKA Marlena
201 POL Kraków 6:28 9.26 00:32:15:00
196
MACIĄGA Katarzyna
138 POL Chorzów 6:28 9.26 00:32:16:00
197
SOBCZYK Sabina
247 POL Kraków 6:29 9.26 00:32:21:00
198
NIECIĄG Ola
252 POL Śleszowice 6:29 9.26 00:32:24:00
199
CZYŻ Karolina
144 POL Krzyszkowice 6:30 9.26 00:32:28:00
200
GALBARCZYK Wioletta
Spartan Training Group Tarnów
162 POL Tarnów 6:31 9.26 00:32:35:00
201
Uczestnik anonimowy
306 POL Kraków 6:31 9.26 00:32:35:00
202
LUZAK Magdalena
280 POL Bielsko-Biała 6:32 9.26 00:32:40:00
203
PIASECKA Katarzyna
291 POL Kraków 6:33 9.09 00:32:42:00
204
MALARCZYK Marta
218 POL Skawica 6:33 9.09 00:32:43:00
205
OSTAPCZUK Weronika
334 POL Sulechów 6:33 9.09 00:32:45:00
206
MALINOWSKA Joanna
38 POL Wola Radziszowska 6:34 9.09 00:32:50:00
207
SMEREKA Magdalena
157 POL Kraków 6:35 9.09 00:32:53:00
208
SCHILLER Bernadetta
Schody Hiszpańskie
48 POL Mikołów 6:36 9.09 00:32:56:00
209
JABŁOŃSKA Karolina
198 POL Kraków 6:36 9.09 00:32:56:00
210
BIGAJ Anetta
79 POL Kraków 6:37 9.09 00:33:02:00
211
PUZIO Karolina
226 POL Sójkowa 6:37 9.09 00:33:02:00
212
NOWAK Joanna
275 POL Kraków 6:37 9.09 00:33:02:00
213
MAJCHRZYK-ZACHARA Ewa
119 POL Kraków 6:37 9.09 00:33:03:00
214
KOZIEŃ Ewa
Pysiek
124 POL Masłomiąca 6:37 9.09 00:33:03:00
215
SAROTA Edyta
Kefas Olkusz
90 POL Czubrowice 6:37 9.09 00:33:05:00
216
GONDEK Aneta
67 POL Kraków 6:38 9.09 00:33:07:00
217
CHORĄŻY Magdalena
177 POL Lachowice 6:39 9.09 00:33:10:00
218
HUS Klaudia
LPP TEAM
163 POL Kraków 6:39 9.09 00:33:12:00
219
Uczestnik anonimowy
287 POL Kraków 6:40 9.09 00:33:15:00
220
DZIWIREK Kas
110 POL Kraków 6:40 8.93 00:33:18:00
221
GRYZ Olga
200 POL Kraków 6:40 8.93 00:33:19:00
222
RYSZKA Katarzyna
342 POL Kraków 6:40 8.93 00:33:19:00
223
BĄKOWSKA Daria
85 POL Modlniczka 6:41 8.93 00:33:20:00
224
STEFANIK Agnieszka
241 POL Tarnów 6:41 8.93 00:33:20:00
225
JADAM-LECHOWICZ Renata
Gang Zakręconych Mastersów
249 POL Żabno 6:41 8.93 00:33:21:00
226
KRAWCZYK Natalia
Dzielne Krawczyki
57 POL Kraków 6:41 8.93 00:33:23:00
227
Uczestnik anonimowy
129 POL Kraków 6:41 8.93 00:33:23:00
228
JÓZEFÓW Paulina
206 POL Kraków 6:42 8.93 00:33:27:00
229
KORCZYŃSKA Gabriela
179 POL Kraków 6:43 8.93 00:33:33:00
230
MARASEK Katarzyna
31 POL Zakopane 6:44 8.93 00:33:37:00
231
SROKA Aneta
341 POL Kraków 6:44 8.93 00:33:39:00
232
KOWALIK Małgorzata
42 do Szczęścia
305 POL Kraków 6:45 8.93 00:33:42:00
233
ZIOŁO Patrycja
166 POL Kraków 6:46 8.93 00:33:46:00
234
NALEPA Agata
219 POL Kraków 6:46 8.93 00:33:46:00
235
RACZYŃSKA Alicja
Ntiative
236 POL Kraków 6:47 8.93 00:33:53:00
236
MUNIAK Aldona
293 POL Kraków 6:47 8.93 00:33:53:00
237
TURLEJ Dominika
Człowiek z Końca
279 POL Kraków 6:48 8.77 00:33:57:00
238
Uczestnik anonimowy
Los Trepos
34 POL Kutno 6:49 8.77 00:34:02:00
239
BABICZ Katarzyna
62 POL Kraków 6:49 8.77 00:34:02:00
240
SOWA Weronika
No to fruuu...
259 POL Kraków 6:49 8.77 00:34:02:00
241
JĘDRZEJCZYK Justyna
302 POL Podłęże 6:50 8.77 00:34:08:00
242
NOWAK Izabela
254 POL Krakow 6:50 8.77 00:34:09:00
243
GIERLA Magdalena
175 POL Przemyśl 6:51 8.77 00:34:15:00
244
RUCHAŁA Justyna
Zabiegani
344 POL Krakow 6:52 8.77 00:34:20:00
245
WOJDYLO-ROMANISZYN Edyta
333 POL Zabierzów 6:54 8.77 00:34:27:00
246
KOPYŚĆ Renata
310 POL Kraków 6:55 8.62 00:34:32:00
247
JANIK Joanna
18 POL Kraków 6:55 8.62 00:34:33:00
248
RAJCA Anna
Rajcusie
98 POL Kraków 6:55 8.62 00:34:34:00
249
RYŚ Wiktoria
Zarabie-Biega
71 POL Myślenice 6:57 8.62 00:34:40:00
250
KOZAK-REGNOWSKA Ewelinka
77 POL Kraków 6:57 8.62 00:34:41:00
251
MAZUR Paulina
230 POL Krakow 6:59 8.62 00:34:50:00
252
PAPUGA Ewa
182 POL Kraków 6:60 8.62 00:34:59:00
253
SKOWRONEK Sabina
103 POL Olkusz 7:02 8.47 00:35:08:00
254
RUSIN Monika
273 POL Rzeszów 7:03 8.47 00:35:13:00
255
MOLĘDA Justyna
248 POL Kraków 7:04 8.47 00:35:20:00
256
LEŚNY Małgorzata
238 POL Sławkowice 7:06 8.47 00:35:27:00
257
SZAWUL Agata
43 POL Kraków 7:06 8.47 00:35:28:00
258
KASPRZAK-KOZIKOWSKA Eliza
231 POL Kraków 7:06 8.47 00:35:29:00
259
BĄCHÓR Marcelina
324 POL Kraków 7:07 8.47 00:35:33:00
260
ŻOŁĄDŹ Beata
Gang Ścigaczy
186 POL Ilkowice 7:07 8.47 00:35:35:00
261
SURUŁO Aleksandra
228 POL Brzyczyna 7:08 8.47 00:35:37:00
262
JĘDRYCHOWSKA Karolina
87 POL Mielec 7:09 8.33 00:35:43:00
263
GŁOGOWSKA Karolina
222 POL Radom 7:09 8.33 00:35:43:00
264
MUCHA Paulina
AO Hektor
36 POL Brzegi 7:10 8.33 00:35:45:00
265
BARTOSZEWICZ Ola
243 POL Kraków 7:10 8.33 00:35:47:00
266
BAŁUCKA Gabriela
321 POL Myślenice 7:11 8.33 00:35:50:00
267
TURSUNKULOVA Madina
52 POL Krakow 7:11 8.33 00:35:51:00
268
Uczestnik anonimowy
-
74 POL Kraków 7:11 8.33 00:35:53:00
269
WITOSZEK Aleksandra
94 POL Połomia 7:12 8.33 00:35:56:00
270
LASKOWSKA Renata
Niepołomice Biegają
120 POL Kraków 7:13 8.33 00:36:02:00
271
BELSKA Agata
theonewithbabyfaceon
288 POL Kraków 7:14 8.33 00:36:05:00
272
KITA Sylwia
Extremalni Napaleńcy
326 POL Włodowice 7:16 8.33 00:36:16:00
273
KRYSTERA Monika
91 POL Skała 7:17 8.20 00:36:24:00
274
GŁOWACZ Stanisława
187 POL Jachówka 7:18 8.20 00:36:26:00
275
Uczestnik anonimowy
70 POL Kraków 7:18 8.20 00:36:27:00
276
RZEPECKA-MALOTA Magdalena
300 POL Zielonki 7:18 8.20 00:36:27:00
277
Uczestnik anonimowy
303 POL Kraków 7:18 8.20 00:36:28:00
278
KWIATKOWSKA Agnieszka
337 POL Kraków 7:18 8.20 00:36:28:00
279
POPIOŁEK Justyna
Klub Królika Krakersa
106 POL Kraków 7:19 8.20 00:36:32:00
280
LISTWAN Magdalena
wkurw_team
24 POL Zalas 7:19 8.20 00:36:33:00
281
KUC Ewa
189 POL Kraków 7:20 8.20 00:36:36:00
282
OLSZEWSKA Izabela
25 POL Kraków 7:22 8.20 00:36:49:00
283
PODGAJNY Barbara
ParkRun Chrzanów
237 POL Chrzanów 7:23 8.20 00:36:53:00
284
BOROWIECKA-WANTULOK Marta
46 POL Cieszyn 7:26 8.06 00:37:09:00
285
DZIADEK Justyna
244 POL Orzechowce 7:26 8.06 00:37:09:00
286
Uczestnik anonimowy
176 POL Kraków 7:27 8.06 00:37:12:00
287
CHMURA Jadwiga
58 POL Dębica 7:35 7.94 00:37:51:00
288
ROGÓŻ Teresa
258 POL Wola Kalinowska 7:35 7.94 00:37:53:00
289
DEREŃ Dominika
73 POL Tarnów 7:36 7.94 00:37:57:00
290
Uczestnik anonimowy
20 POL Kraków 7:37 7.94 00:38:03:00
291
BAJON Beata
139 POL Kraków 7:38 7.81 00:38:09:00
292
BIAŁEK Joanna
19 POL Żywiec 7:40 7.81 00:38:15:00
293
SOLSKA-NIEWIADOMSKA Agnieszka
250 POL Kraków 7:41 7.81 00:38:22:00
294
MOLTER Ewa
FitLarwy
276 POL Niepołomice 7:41 7.81 00:38:24:00
295
BRAŃSKA Karolina
Jurytek Team
253 POL Kraków 7:42 7.81 00:38:26:00
296
TKACZYK Natalia
322 POL Krakow 7:42 7.81 00:38:27:00
297
SOLARSKA Magdalena
204 POL Kraków 7:45 7.69 00:38:45:00
298
SOWA Marzena
45 POL Kraków 7:46 7.69 00:38:46:00
299
WILK-RABIASZ Kinga
101 POL Krakow 7:47 7.69 00:38:52:00
300
STRĘK-ZACHUTA Magdalena
185 POL Kraków 7:49 7.69 00:39:02:00
301
WILK Joanna
53 POL Kraków 8:02 7.46 00:40:07:00
302
PAŹDZIERA Natalia
308 POL Liszki 8:06 7.46 00:40:29:00
303
Uczestnik anonimowy
323 POL Kraków 8:17 7.25 00:41:22:00
304
MARCZYNSKA Justyna
Zapierdalacze z lipowego Gaju
338 POL Zabierzów 8:20 7.25 00:41:37:00
305
WALAT-SANKOWSKA Elżbieta
Zabiegani Mielec
92 POL Mielec 8:25 7.14 00:42:04:00
306
PIECHA Aneta
ATENA
115 POL Koszarawa 8:26 7.14 00:42:09:00
307
MOTŁOCH Anna
35 POL Kraków 8:36 6.94 00:42:56:00
308
SZULC-KŁEMBUKOWSKA Katarzyna
KOLIBER TEAM
29 POL Kraków 8:36 6.94 00:42:59:00
309
ŻYGADŁO Agnieszka
37 POL Kraków 8:44 6.85 00:43:38:00
310
WĄTROBA Agnieszka
78 POL Libiąż 9:25 6.41 00:47:04:00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU