4. Bieg Walentynkowy

Park im. H. Jordana, aleja 3 Maja, Kraków, Polska
10.02.2019

Wyniki

Bieg Do Wzięcia 5 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
WOŹNIAK Jakub
dotfizjo
1318 POL Kraków 3:14 18.52 00:16:06.00
2
KŁECZEK Radosław
Trener Biegania www.radekkleczek.pl
937 POL Tomaszowice 3:18 18.52 00:16:26.00
3
KAWALERSKI Kamil
Łukawiec
921 POL Łukawiec 3:19 17.86 00:16:34.00
4
GRABOWSKI Karol
CKS Budowlani Częstochowa
1372 POL Częstochowa 3:21 17.86 00:16:44.00
5
RUDZIŃSKI Jacek
1185 POL Kocmyrzów 3:23 17.86 00:16:51.00
6
PIECH Jakub
All in Run Kraków
1143 POL Kraków 3:25 17.86 00:17:02.00
7
SUŁKOWSKI Rafał
1240 POL Limanowa 3:26 17.24 00:17:10.00
8
KUŁAK Piotr
PASSION LIFE JOY
1003 POL Kamieńsk 3:28 17.24 00:17:15.00
9
BAL Jakub
Los Trepos Companieros
5 POL Kraków 3:28 17.24 00:17:16.00
10
STRĘKOWSKI Paweł
ITMBW Kraków
1235 POL Krakow 3:34 16.67 00:17:47.00
11
WĄTROBA Tomasz
1295 POL Tarnów 3:35 16.67 00:17:50.00
12
KOŁODZIEJCZYK Jarosław
Zabiegani Częstochowa
945 POL Częstochowa 3:37 16.67 00:18:05.00
13
DUDEK Jacek
Ego Power Lab
1367 POL Kraków 3:43 16.13 00:18:34.00
14
TARGOSZ Michał
ITMBW Kraków
1265 POL Kraków / Roma 3:47 16.13 00:18:52.00
15
ŻERDKA Michał
Viking Traning Center / Brykająca Grupa Biegowa
1343 POL Bieruń 3:49 15.63 00:19:03.00
16
WANTULOK Paweł
1292 POL Cieszyn 3:50 15.63 00:19:09.00
17
FIJAŁKOWSKI Filip
794 POL Kraków 3:51 15.63 00:19:13.00
18
POPADIAK Beata
Asics Frontrunner Poland
1405 POL Kraków 3:53 15.63 00:19:24.00
19
KONIECZNY Krzysztof
Gang Ścigaczy
950 POL Łęg Tarnowski 3:54 15.63 00:19:28.00
20
GORCZYCA Dariusz
842 POL Kraków 3:54 15.63 00:19:29.00
21
STANISZEWSKI Artur
Kraków Airport Running Team
1395 POL Kraków 3:56 15.15 00:19:36.00
22
DZIERŻAWSKI Łukasz
PGB SPORTOWA PACZKA
788 POL Kraków 3:56 15.15 00:19:38.00
23
GIERLICKI Bartosz
PKO Bank Polski
827 POL Kraków 3:57 15.15 00:19:43.00
24
NABIELEC Magdalena
ITMBW Kraków
1098 POL Kraków 3:58 15.15 00:19:45.00
25
SŁOWIKOWSKI Paweł
KOSOVO
1220 POL Kraków 3:58 15.15 00:19:45.00
26
WITEK Grzegorz
Avanade Running Team
1308 POL Krakow 3:59 15.15 00:19:51.00
27
WIDŁA Adam
Klub Biegacza AZS UEK
1302 POL Bochnia 4:01 15.15 00:20:02.00
28
KANIA Tomasz
ITMBW Kraków
914 POL Kraków 4:02 14.71 00:20:08.00
29
KRYGIER Marcin
PGB SPORTOWA PACZKA
984 POL Kraków 4:02 14.71 00:20:09.00
30
LEWANDOWSKI Paweł
Biegam Bo Lubię Rzeszów
1018 POL Rzeszów 4:03 14.71 00:20:14.00
31
CIECHANOWSKI Jakub
Nokia Kraków
745 POL Kraków 4:04 14.71 00:20:16.00
32
TRACZ Sławomir
Husaria Race Team
1274 POL Myślenice 4:04 14.71 00:20:17.00
33
ROJEK Maciej
AT
1178 POL Kraków 4:04 14.71 00:20:18.00
34
KOKOSZKA Marcin
943 POL Bochnia 4:05 14.71 00:20:22.00
35
PODGÓRSKI Jacek
1151 POL Krakow 4:06 14.71 00:20:27.00
36
MARSZAŁEK Kamil
Klub Biegowy Kamionka Wielka
1065 POL Kamionka Mała 4:06 14.71 00:20:29.00
37
JOZEFIK Dawid
899 POL Chrzanów 4:08 14.71 00:20:36.00
38
BIERNAT Szymon
719 POL Kraków 4:09 14.29 00:20:43.00
39
OSTAFIN Szymon
Husaria Race Team
1125 POL Trzebunia 4:09 14.29 00:20:44.00
40
WOŹNY Paweł
LPP TEAM
1322 POL Niepołomice 4:10 14.29 00:20:48.00
41
DRZYZGIEWICZ Przemysław
773 POL Kraków 4:10 14.29 00:20:48.00
42
KOWALCZYK Paweł
Kęckie Harpagany
967 POL Kęty 4:11 14.29 00:20:50.00
43
PUTAJ Rafał
PGB SPORTOWA PACZKA
1167 POL Kraków 4:11 14.29 00:20:51.00
44
JACHIMCZAK Ryszard
MKS Wyzwolenie
880 POL Szarów 4:11 14.29 00:20:51.00
45
KOS Lucjan
1412 POL Nowy Sacz 4:12 14.29 00:20:57.00
46
SCHACHERER Anthony
PSG
1198 POL Kraków 4:13 14.29 00:21:00.00
47
KOZIEL Aleksander
970 POL Lodz 4:13 14.29 00:21:01.00
48
KOPEĆ Rafał
Pgb Sportowa Paczka
1058 POL Kraków 4:13 14.29 00:21:04.00
49
ZWOLIŃSKI Michał
Team Doris Kraków
1356 POL Kraków 4:13 14.29 00:21:04.00
50
KOWALCZYK Marek
UBS Kraków Running Team.
966 POL Tuchow 4:15 14.29 00:21:10.00
51
BORAWSKI Krzysztof
726 POL Zembrzyce 4:15 14.29 00:21:13.00
52
NIECHWIEJ Michał
Nie Równo Pod Sufitem
1106 POL Filipowice 4:15 14.29 00:21:14.00
53
GŁÓWKA Michał
835 POL Kraków 4:17 13.89 00:21:24.00
54
NOWAKOWSKI Izydor
1114 POL Wieliczka 4:20 13.89 00:21:36.00
55
HOJKA Tomasz
869 POL Lipie 4:20 13.89 00:21:38.00
56
GARBACZ Damian
815 POL Kraków 4:22 13.89 00:21:48.00
57
JABŁOŃSKA Sylwia
877 POL Kraków 4:22 13.89 00:21:49.00
58
GRUCA Dariusz
851 POL Kraków 4:23 13.89 00:21:52.00
59
BAŁUSZYŃSKI Sławomir
Biegnij tak szybko jakbyś coś ukradł :-)
707 POL Kraków 4:23 13.89 00:21:53.00
60
MICHAŁEK Łukasz
GT Alex
1075 POL Kraków 4:24 13.51 00:21:55.00
61
GRABOWSKI Mariusz
#AdamCzerwińskiTeam Woodward Runners
846 POL Niepołomice 4:24 13.51 00:21:58.00
62
KWASEK Kazek
Eskadra Kraków
27 POL Bibice 4:24 13.51 00:21:59.00
63
DZIÓBEK Andrzej
789 POL Wolbrom 4:25 13.51 00:22:02.00
64
SYPKA Jakub
Smok Kraków
1250 POL Kraków 4:26 13.51 00:22:09.00
65
BRZEZIŃSKI Łukasz
LPP Team
731 POL Kraków 4:27 13.51 00:22:11.00
66
GRZYBEK Dawid
luzacy
854 POL Czasław 4:28 13.51 00:22:17.00
67
FILIPOWSKI Daniel
Krakowskie spaślaki
798 POL Kraków 4:29 13.51 00:22:20.00
68
PLUTECKI Konrad
Zielonki City
1148 POL Zielonki 4:29 13.51 00:22:22.00
69
GAUDYN Adam
1411 POL Kwaczała 4:29 13.51 00:22:23.00
70
JAROCH Kamil
Brak
889 POL Krakow 4:30 13.51 00:22:26.00
71
CZYŻYK Marcin
ITMBW Kraków
759 POL Kraków 4:30 13.51 00:22:28.00
72
KĘDER Włodzimierz
ITMBW Kraków
925 POL Kraków 4:30 13.51 00:22:28.00
73
ROMANOWSKI Łukasz
Husaria Race Team
1180 POL Kraków 4:30 13.16 00:22:30.00
74
KWIATKOWSKI Jakub
Itmbw Kraków
1007 POL Kraków 4:31 13.16 00:22:31.00
75
NOWORYTA Bartosz
1116 POL Kraków 4:31 13.16 00:22:32.00
76
PRZYBYLSKI Tomasz
1159 POL Witaszyce 4:31 13.16 00:22:33.00
77
GŁĄB Paweł
Nowohucki Klub Bokserski
833 POL Nowa Huta 4:31 13.16 00:22:35.00
78
SZWAJCA Tomasz
1264 POL Kielce 4:32 13.16 00:22:40.00
79
GUDZ-KICIŃSKI Piotr
Przemyski Klub Biegacza
855 POL Przemyśl 4:33 13.16 00:22:44.00
80
JEZIERSKI Krzysztof
Chrzanów Biega
896 POL Chrzanów 4:33 13.16 00:22:45.00
81
CUDEK Bartek
wkurw_team
749 POL Kraków 4:35 13.16 00:22:54.00
82
IHNATOVÁ Monika
MARAS team
874 SVK Košice 4:36 13.16 00:22:58.00
83
DOBEK Marcin
Husaria Race Team
768 POL Kraków 4:36 13.16 00:23:00.00
84
MARSZAŁEK Jerzy
Klub Biegowy Kamionka Wielka
1064 POL Kamionka Mała 4:37 13.16 00:23:01.00
85
ŚWISTUŃ Eugeniusz
AntonTeam
1248 POL Krapkowice 4:37 13.16 00:23:03.00
86
GLEGOŁA Adrianna
830 POL Kraków 4:37 13.16 00:23:03.00
87
JANIAK Mariusz
886 POL Kraków 4:37 13.16 00:23:05.00
88
OCHMAN Marek
Denisteam
1118 POL Bielsko-Biała 4:38 12.82 00:23:07.00
89
DUDZIK Krzysztof
Eskadra
780 POL Kraków 4:38 12.82 00:23:09.00
90
SABIK Antek
1189 POL Rzeplin 4:38 12.82 00:23:09.00
91
PŁATEK Paweł
PGB SPORTOWA PACZKA
1149 POL Kraków 4:39 12.82 00:23:10.00
92
LEWICKI Paweł
LGBS Running Team
1020 POL Kraków 4:39 12.82 00:23:11.00
93
PIOTR Andrzej
1391 POL Kraków 4:39 12.82 00:23:11.00
94
SUŁKOWSKI Wojciech
Limanowa biega
1241 POL Limanowa 4:39 12.82 00:23:12.00
95
KRÓL Tomasz
1379 POL Kraków 4:39 12.82 00:23:13.00
96
KOT Mariusz
964 POL Kraków 4:39 12.82 00:23:14.00
97
MAJEWSKI Karol
3:33 TEAM
1051 POL Skarżysko-Kamienna 4:40 12.82 00:23:16.00
98
FYDRYCH Grzegorz
ANT
805 POL Kraków 4:40 12.82 00:23:18.00
99
KUBIAK Paweł
Samsung RD
992 POL Kraków 4:40 12.82 00:23:19.00
100
KĘDZIOR Tomasz
ONKOLOGIAPRYWATNIE.PL
927 POL Kraków 4:40 12.82 00:23:19.00
101
KLIMEK Piotr
1413 POL Nowy Sacz 4:41 12.82 00:23:20.00
102
PYPEĆ Bartosz
1168 POL Kraków 4:41 12.82 00:23:21.00
103
NITECKA Marta
Denisteam
1110 POL Kozy 4:41 12.82 00:23:24.00
104
BANAŚ Krzysztof
1359 POL Kraków 4:42 12.82 00:23:26.00
105
MIKA Grzegorz
PKO Bank Polski
1080 POL Kraków 4:42 12.82 00:23:27.00
106
PRYMULA Stanisław
1157 POL Krościenko Nd 4:43 12.82 00:23:32.00
107
GIL Marcin
828 POL Cynków 4:43 12.82 00:23:32.00
108
OCIEPKA Daniel
brak
1119 POL Sosnowiec 4:43 12.82 00:23:32.00
109
WOJNAROWICZ Iza
ITMBW Kraków
1313 POL Kraków 4:43 12.82 00:23:33.00
110
ZIELIŃSKI Paweł
1348 POL Nowy Sącz 4:44 12.82 00:23:35.00
111
WALOCHA Marcin
ITMBW Kraków
1291 POL Kraków 4:44 12.82 00:23:36.00
112
GACEK Grzegorz
Pszczółka Team
808 POL Jordanów 4:44 12.82 00:23:36.00
113
PALECZNY Kuba
Ragnarok
1127 POL Kraków 4:44 12.82 00:23:37.00
114
Uczestnik anonimowy
Wojażery
1174 POL Korczyna 4:44 12.82 00:23:37.00
115
STAŃCZYK Tomasz
1231 POL Wola Rzędzińska 4:44 12.82 00:23:37.00
116
JACQUETIN Julien
Edie team
881 POL Krakow 4:44 12.82 00:23:38.00
117
FLOREK Michał
Jw 6968
800 POL Kraków 4:44 12.82 00:23:39.00
118
HANUSIAK Leszek
Husaria Race Team
864 POL Kraków 4:44 12.82 00:23:39.00
119
PUCHALA Łukasz
JSSŻ Kraków
1393 POL Kraków 4:45 12.82 00:23:41.00
120
KOSOWSKI Adam
Adamex Podolsze
962 POL Podolsze 4:46 12.50 00:23:48.00
121
TWORZYDŁO Łukasz
Brak
1277 POL Bochnia 4:46 12.50 00:23:48.00
122
MARCHEWKA Klaudia
zaMARCHWIście
1061 POL Kraków 4:46 12.50 00:23:49.00
123
KOPEĆ Marta
#siostryKsero
954 POL Proszowice 4:47 12.50 00:23:52.00
124
DRELICHARZ Marek
Zakrzowiec Team Challenge
772 POL Łężkowice 4:48 12.50 00:23:56.00
125
SZEWCZYK Katarzyna
Forum Górski Świat
1258 POL Czechowice-Dziedzice 4:48 12.50 00:23:57.00
126
PUSTELNIK Konrad
1166 POL Kraków 4:48 12.50 00:23:58.00
127
KĘDZIOR Daniyel
926 POL Kraków 4:48 12.50 00:23:59.00
128
KRĘPA Agnieszka
Wkurw_team
977 POL Kraków 4:48 12.50 00:23:59.00
129
SZOPA Marcin
Sura Team
1259 POL Kraków 4:48 12.50 00:24:00.00
130
KLAJN Marlena
ITMBW Kraków
1376 POL Gorlice 4:48 12.50 00:24:00.00
131
DUDZIK Sebastian
RUNBIKE ACTIVLAB
781 POL Wieliczka 4:49 12.50 00:24:01.00
132
HANASIEWICZ Paweł
863 POL Kraków 4:49 12.50 00:24:01.00
133
PRADEL Grzegorz
1156 POL Kraków 4:49 12.50 00:24:03.00
134
KOSIŃSKI Konrad
960 POL Nowy Sącz 4:49 12.50 00:24:04.00
135
SIWEK Krzysztof
1204 POL Kraków 4:49 12.50 00:24:05.00
136
Uczestnik anonimowy
1144 POL Kraków 4:49 12.50 00:24:05.00
137
ŻAK Krystian
Nowohucki Klub Bokserski
1332 POL Kraków 4:49 12.50 00:24:05.00
138
BAK Krzysztof
705 POL Krakow 4:50 12.50 00:24:06.00
139
POCIASK Grzegorz
Real Pharm Team
1150 POL Dębica 4:50 12.50 00:24:07.00
140
BARANEK Wojciech
8 Baza Lotnictwa
1360 POL Przeginia 4:50 12.50 00:24:07.00
141
KRZAK Wiktor
985 POL Kraków 4:50 12.50 00:24:08.00
142
KAWIK Agnieszka
922 POL Kraków 4:51 12.50 00:24:13.00
143
KALMAN Mateusz
Daleko jeszcze?
909 POL Kraków 4:51 12.50 00:24:14.00
144
ZBOROWSKI Radek
1339 POL Kraków 4:51 12.50 00:24:15.00
145
KLOCEK Marek
936 POL Kraków 4:52 12.50 00:24:17.00
146
LEISZNER Izabela
Husaria Race Team
1014 POL Bytom 4:52 12.50 00:24:17.00
147
KALARUS Rafał
906 POL Kraków 4:52 12.50 00:24:17.00
148
DĘBSKI Kuba
iGNAtianum
763 POL Kraków 4:52 12.50 00:24:17.00
149
PTAK Michał
1163 POL Rząska 4:52 12.20 00:24:18.00
150
STOPA Damian
1234 POL Liszki 4:52 12.20 00:24:19.00
151
MIKOŁAJCZYK Janusz
XD RUNNING TEAM
1081 POL Kraków 4:52 12.20 00:24:19.00
152
BARAN Mariusz
710 POL Łańcut 4:53 12.20 00:24:21.00
153
GIRASEK Peter
MARAS team
829 SVK Veľký Šariš 4:53 12.20 00:24:22.00
154
HALECKA Frantisek
MARAS team
860 SVK Presov 4:53 12.20 00:24:24.00
155
Uczestnik anonimowy
1247 POL Sucha Beskidzka 4:53 12.20 00:24:24.00
156
KUC Stanisław
MKS Wyzwolenie
997 POL Szarów 4:54 12.20 00:24:27.00
157
WILCZEK Ania
1306 POL Kraków 4:54 12.20 00:24:29.00
158
BAZAN Robert
715 POL Siedlec 4:55 12.20 00:24:30.00
159
MAJDA Dominika
PGB SPORTOWA PACZKA
1049 POL Kraków 4:55 12.20 00:24:30.00
160
KORNAŚ Krzysztof
Emaus Nowy Sącz
957 POL Nowy Sącz 4:55 12.20 00:24:31.00
161
MAZUREK Adam
No Trudno
1070 POL Kraków 4:55 12.20 00:24:31.00
162
STĘPNIEWSKA-WŁOCH Sandra
1233 POL Wieliczka 4:55 12.20 00:24:32.00
163
MLEKO Michal
1092 POL Krakow 4:56 12.20 00:24:36.00
164
RAJTAR Piotr
1171 POL Kraków 4:56 12.20 00:24:38.00
165
GARSTKA Mariusz
816 POL Kraków 4:57 12.20 00:24:41.00
166
HORODECKI Łukasz
262 POL Kraków 4:57 12.20 00:24:42.00
167
MARAS Ladislav
MARAS team
1060 SVK Presov 4:57 12.20 00:24:44.00
168
JURCZAK Damian
902 POL Jedlińsk 4:57 12.20 00:24:44.00
169
BOGUTA Maciej
725 POL Kraków 4:57 12.20 00:24:44.00
170
KOMKOVA Miriam
MARAS team
949 SVK Presov 4:58 12.20 00:24:45.00
171
CICHEWICZ Jakub
744 POL Kraków 4:58 12.20 00:24:46.00
172
GÓRNA Anita
LPP TEAM
844 POL Kraków 4:58 12.20 00:24:47.00
173
KRAWIEC Robert
975 POL Kraków 4:58 12.20 00:24:47.00
174
WCISŁO Michał
1298 POL Kraków 4:58 12.20 00:24:47.00
175
STACHOWSKI Damian
MOCNI POMOCNI
1229 POL Stryszawa 4:59 12.20 00:24:50.00
176
MAJKA Tomasz
1053 POL Kraków 4:59 11.90 00:24:55.00
177
ROBAK Jacek
1177 POL Kraków 4:60 11.90 00:24:57.00
178
KUBIN Grzegorz
994 POL Kraków 4:60 11.90 00:24:59.00
179
GOMUŁKA Katarzyna
840 POL Gorlice 5:01 11.90 00:25:02.00
180
JANIK Bogdan
nowy targ runners
888 POL Nowy Targ 5:01 11.90 00:25:04.00
181
GĄDEK Piotr
809 POL Kraków 5:01 11.90 00:25:04.00
182
OLEJNIK Maciej
wkurw_team
1121 POL Wegrzce 5:01 11.90 00:25:05.00
183
JUDASZ Rafał
900 POL Rudnik 5:01 11.90 00:25:05.00
184
NIECIĄG Sabina
1107 POL Śleszowice 5:02 11.90 00:25:06.00
185
ZAJĄC Teresa
biegajace zające
1330 POL Radocza 5:02 11.90 00:25:06.00
186
GŁĄB Jakub
VSoft Running Team
832 POL Kraków 5:02 11.90 00:25:07.00
187
CHRONOWSKI Mateusz
741 POL Kraków 5:02 11.90 00:25:07.00
188
WAWRO Jakub
1296 POL Kraków 5:02 11.90 00:25:08.00
189
MAGDA Katarzyna
Run for Fun
1047 POL Rzeszów 5:02 11.90 00:25:09.00
190
MLEKO Roman
ITMBW Kraków
1093 POL Kraków 5:02 11.90 00:25:10.00
191
TYRAŁA Dorota
1281 POL Kraków 5:02 11.90 00:25:10.00
192
JACEK Michał
Michał Jacek
878 POL Kraków 5:02 11.90 00:25:10.00
193
RUDZIŃSKI Paweł
wkurw_team
1186 POL Warszawa 5:04 11.90 00:25:18.00
194
JANIEC Małgorzata
#AdamCzerwinskiTeam
887 POL Wieliczka 5:04 11.90 00:25:18.00
195
BAŁAMUT Mateusz
Mitsubishi Electric Running Team
706 POL Kraków 5:04 11.90 00:25:19.00
196
PRZYBYŁO Mieczysław
1161 POL Żory 5:04 11.90 00:25:19.00
197
CIUŁA Tomasz
Rebellion of Free Runners
748 POL Krakow 5:04 11.90 00:25:20.00
198
NĘCKA Piotr
Prisjakt
1104 POL Kraków 5:05 11.90 00:25:21.00
199
SREBRZYŃSKA Katarzyna
1228 POL Kraków 5:05 11.90 00:25:23.00
200
DZIADUŁA Dariusz
784 POL Kraków 5:05 11.90 00:25:24.00
201
SKAWIŃSKI Paweł
Sierszanie
1211 POL Trzebinia 5:06 11.90 00:25:26.00
202
MATYSIK Marta
Krakowska Grupa Biegacza
1069 POL Nawojowa Góra Krzeszowice 5:06 11.90 00:25:27.00
203
DUDA Wojciech
Skawina Biega
774 POL Buków 5:06 11.90 00:25:27.00
204
MARYON Michał
1067 POL Bosutów 5:06 11.90 00:25:28.00
205
PAMUŁA Wojciech
Woodward Runners
1130 POL Kraków 5:06 11.63 00:25:30.00
206
SKALSKI Paweł
BUDMAX
1207 POL Mokrzyska 5:06 11.63 00:25:30.00
207
SALA Andrzej
Tyler Durden Team
1191 POL Zembrzyce 5:07 11.63 00:25:31.00
208
MIKUŁA Grzegorz
72D Team
1082 POL Kraków 5:07 11.63 00:25:31.00
209
Uczestnik anonimowy
1038 POL Kraków 5:07 11.63 00:25:31.00
210
HAMIK Rafał
Hamster Team
862 POL Chełm Śląski 5:07 11.63 00:25:35.00
211
DULEMBA Łukasz
782 POL Kraków 5:07 11.63 00:25:35.00
212
OSKWAREK Michał
LGBS Running Team
1124 POL Kraków 5:08 11.63 00:25:37.00
213
KNAPCZYK-KANIA Gabriela
Bieńkòwka
939 POL Budzów 5:08 11.63 00:25:38.00
214
Uczestnik anonimowy
714 POL Skawina 5:08 11.63 00:25:38.00
215
POTAŃCZYK Tomasz
Mam Na To Wybiegane
1155 POL Kraków 5:08 11.63 00:25:38.00
216
KWIECIEŃ Marcin
Mam Na To Wybiegane
1008 POL Kraków 5:08 11.63 00:25:39.00
217
ŁYPIK Jakub
1036 POL Izdebnik 5:08 11.63 00:25:39.00
218
ŚWIDER Waldek
1245 POL Boguchwała 5:09 11.63 00:25:40.00
219
SKAŁKA Adam
1208 POL Nowy Sącz 5:09 11.63 00:25:41.00
220
WALCZAK Joanna
XD RUNNING TEAM
1287 POL Kraków 5:09 11.63 00:25:42.00
221
KRIEGER Andrzej
980 POL Oświęcim 5:09 11.63 00:25:42.00
222
CHERNIAK Milena
Team Doris Krakow
739 POL Kraków 5:09 11.63 00:25:42.00
223
WARZYŃSKA Justyna
1293 POL Łuczyce 5:09 11.63 00:25:43.00
224
RACZEK Radosław
Gorący Potok Team
1169 POL Pisarzowa 5:09 11.63 00:25:44.00
225
KUKLA Janusz
Creative Bochnia Biega team
1001 POL Bochnia 5:09 11.63 00:25:44.00
226
SŁOWIK Daniel
OCR TEAM MASTERS GYM
1219 POL Żabno 5:10 11.63 00:25:45.00
227
ŚLADOWSKI Daniel
Olkuszbiega.pl
1216 POL Olkusz 5:10 11.63 00:25:45.00
228
MĄDRZYK Wiktor
UKS SZKOŁA RAJSKA
1046 POL Kraków 5:11 11.63 00:25:52.00
229
WICHEREK Maciej
1301 POL Kraków 5:11 11.63 00:25:54.00
230
Uczestnik anonimowy
728 POL Krakow 5:12 11.63 00:25:55.00
231
Uczestnik anonimowy
Prisjakt
1414 POL Kraków 5:12 11.63 00:25:55.00
232
RAŚ Agnieszka
HUSARIA RACE TEAM
1173 POL Kraków 5:12 11.63 00:25:56.00
233
ŁABĘCKA Marzena
1027 POL Staszów 5:12 11.63 00:25:57.00
234
NAWROCKI Marcin
1102 POL Kraków 5:12 11.63 00:25:58.00
235
FILICIAK Tomasz
795 POL Kraków 5:12 11.63 00:25:59.00
236
Uczestnik anonimowy
796 POL Żmiąca 5:12 11.63 00:25:59.00
237
Uczestnik anonimowy
Wojażery
1303 POL Opatowiec 5:12 11.63 00:25:59.00
238
MATULLA Sebastian
1068 POL Kraków 5:13 11.63 00:26:02.00
239
PSZCZOŁA Joanna
Team Doris Kraków
1162 POL Kraków 5:13 11.63 00:26:02.00
240
WŁODARCZYK Michał
1309 POL Piekoszów 5:13 11.63 00:26:03.00
241
DENDURA Jędrzej
765 POL Kraków 5:13 11.63 00:26:04.00
242
KLIMCZAK Paulina
95 POL Wiczkowice 5:14 11.63 00:26:05.00
243
MACINA Dariusz
1042 POL Podłęże 5:14 11.36 00:26:06.00
244
CZACHOR Mariusz
752 POL Kraków 5:14 11.36 00:26:07.00
245
JELONEK Tomasz
895 POL Świątniki Dolne 5:14 11.36 00:26:08.00
246
CISZEK Paulina
747 POL Krakow 5:14 11.36 00:26:08.00
247
WACH Magdalena
1398 POL Zamość 5:15 11.36 00:26:10.00
248
PAŁKA Renata
PRO 366
1129 POL Kraków 5:15 11.36 00:26:11.00
249
LEŚNIAK Mariusz
1017 POL Kraków 5:15 11.36 00:26:13.00
250
GOLONKA Igor
838 POL Sosnowiec 5:15 11.36 00:26:13.00
251
MAJ Kinga
Km
1048 POL Wieliczka 5:15 11.36 00:26:14.00
252
HEBENSTREIT Anna
867 POL Kraków 5:15 11.36 00:26:15.00
253
ŠEPEĽÁKOVÁ Lucia
MARAS team
1200 SVK Prešov 5:16 11.36 00:26:16.00
254
SKALSKA Patrycja
BUDMAX
1206 POL Mokrzyska 5:16 11.36 00:26:16.00
255
PELC Krzysztof
1138 POL Kraków 5:16 11.36 00:26:16.00
256
MIHOK Imrich
o5 BK Furča - Košice
1079 SVK Bidovce 5:16 11.36 00:26:17.00
257
PALIŚ Przemysław
1128 POL Kraków 5:16 11.36 00:26:18.00
258
MALOTA Paweł
Shamrock Beavers Zielonki Poland
1057 POL Kraków 5:16 11.36 00:26:20.00
259
ŚMIECH Bartosz
1221 POL Kraków 5:17 11.36 00:26:22.00
260
KREROWICZ Grzegorz
biegam bo lubie
979 POL Nowy Sacz 5:17 11.36 00:26:23.00
261
KĘDER Urszula
ITMBW Kraków
924 POL Kraków 5:18 11.36 00:26:26.00
262
CHMIEL Aleksandra
740 POL Kraków 5:18 11.36 00:26:26.00
263
WOSZTYL Marcin
WKURW_TEAM
1317 POL Kraków 5:18 11.36 00:26:26.00
264
MARCHEWKA Andrzej
CrossfitPT6
1385 POL Kraków 5:18 11.36 00:26:26.00
265
POPEK Barbara
sobieski6
1154 POL Jastrzębie-Zdrój 5:18 11.36 00:26:28.00
266
SUŁKOWSKI Dominik
1239 POL Kraków 5:18 11.36 00:26:29.00
267
SĘK Monika
1199 POL Kraków 5:18 11.36 00:26:30.00
268
ROMAŃSKA Monika
1181 POL Kraków 5:18 11.36 00:26:30.00
269
ZAWADA Anna
1335 POL Kraków 5:19 11.36 00:26:31.00
270
KALETA Karolina
Team Doris Kraków
907 POL Kraków 5:19 11.36 00:26:32.00
271
TYLEK Agata
Skawina Biega
1279 POL Brzyczyna 5:19 11.36 00:26:33.00
272
KNAPIK Sławomir
1377 POL Wola Filipowska 5:19 11.36 00:26:33.00
273
ZAKRZEWSKI Tomasz
parkrun Chrzanów
1333 POL Chełmek 5:19 11.36 00:26:35.00
274
KOWZUŃ Kewin
968 POL Kraków 5:19 11.36 00:26:35.00
275
MALARCZYK Jerzy
#AdamCzerwińskiTeam
1054 POL Wieliczka 5:21 11.11 00:26:42.00
276
FUNKET Teresa
1369 POL Krakow 5:21 11.11 00:26:42.00
277
HARAZIN Michał
865 POL Pszczyna 5:21 11.11 00:26:43.00
278
KANIA Katarzyna
913 POL Kęty 5:21 11.11 00:26:44.00
279
MACIASZ Sylwia
1039 POL Połom Mały 5:21 11.11 00:26:45.00
280
FLORCZAK Marek
1368 POL Sosnowiec 5:22 11.11 00:26:46.00
281
DUDEK Agnieszka
LPP TEAM
775 POL Kraków 5:22 11.11 00:26:47.00
282
WOJAS Justyna
Niepłomice Biegają
1402 POL Niepołomice 5:22 11.11 00:26:47.00
283
PAWŁOWSKI Czesław
1137 POL Nowy Sącz 5:22 11.11 00:26:49.00
284
BUCKI Wojciech
734 POL Kraków 5:22 11.11 00:26:49.00
285
KOZAKIEWICZ Rafał
969 POL Krakow 5:22 11.11 00:26:50.00
286
ZIELIŃSKI Marcin
1347 POL Kraków 5:22 11.11 00:26:50.00
287
GNIEWEK Julia
837 POL Bochnia 5:23 11.11 00:26:52.00
288
WOŹNICZKA Radosław
JÓZEFIŃSKA TEAM
1321 POL Kraków 5:23 11.11 00:26:54.00
289
DOLAŚ Danuta
769 POL Kraków 5:24 11.11 00:26:55.00
290
GUT Daniel
856 POL Kraków 5:24 11.11 00:26:56.00
291
DZIUBEK Mirosław
790 POL Oświęcim 5:24 11.11 00:26:57.00
292
PAŃCZAK Rafał
Tęcza Wysock
1390 POL Rzeszów 5:24 11.11 00:26:58.00
293
NIZIURSKA Marzanna
Husaria RaceTeam
1111 POL Krakow 5:24 11.11 00:26:59.00
294
BOGUTA Beata
#ADAMCZERWIŃSKITEAM
724 POL Kraków 5:24 11.11 00:26:59.00
295
KURNIK Sabina
Fornir Team
1382 POL Kraków 5:24 11.11 00:26:59.00
296
DUDEK Paweł
779 POL Kraków 5:25 11.11 00:27:01.00
297
Uczestnik anonimowy
712 POL Rzeszów 5:25 11.11 00:27:02.00
298
PODOLECKA-SERWIN Agnieszka
1152 POL Staniątki 5:25 11.11 00:27:04.00
299
KOŁODZIEJCZYK Łukasz
946 POL Kraków 5:27 11.11 00:27:10.00
300
BARAN Bartosz
Żołnierze Hardkoru
709 POL Kraków 5:27 11.11 00:27:11.00
301
Uczestnik anonimowy
727 POL Krakow 5:27 11.11 00:27:11.00
302
ZNAMIROWSKA Anna
1353 POL Tarnów 5:27 11.11 00:27:11.00
303
RYŚ Marzena
Husaria Race Team
1188 POL Kraków 5:28 11.11 00:27:15.00
304
KRAJŇÁKOVÁ Katarína
MARAS team
974 SVK Prešov 5:28 10.87 00:27:18.00
305
KOSMAL Andrzej
SLIM TEAM
961 POL Lraków 5:28 10.87 00:27:19.00
306
TOMERA-DŁUGOSZ Sylwia
1272 POL Wieliczka 5:29 10.87 00:27:21.00
307
KANIA Wanda
Kęckie Harpagany
915 POL Kęty 5:29 10.87 00:27:22.00
308
SUPRANOWICZ Ilona
1243 POL Kraków 5:29 10.87 00:27:23.00
309
Uczestnik anonimowy
GT Alex
753 POL Kraków 5:29 10.87 00:27:24.00
310
GUZDEK Dariusz
La Bamba
857 POL Książ Wielki 5:29 10.87 00:27:24.00
311
OBIDZIŃSKI Konrad
1386 POL Kraków 5:29 10.87 00:27:24.00
312
WĘGRZYN Tomasz
1399 POL Kraków 5:30 10.87 00:27:25.00
313
GAWLIKOWSKA Justyna
819 POL Przemyśl 5:30 10.87 00:27:26.00
314
DUDEK Justyna
778 POL Kraków 5:30 10.87 00:27:26.00
315
ŚMIECH Mariusz
AGH
1222 POL Kraków 5:30 10.87 00:27:30.00
316
PTASZEK Izabela
1164 POL Kraków 5:30 10.87 00:27:30.00
317
CIECHAŃSKA Aleksandra
746 POL Tęgoborze 5:31 10.87 00:27:31.00
318
HURAS Monika
873 POL Kraków 5:31 10.87 00:27:31.00
319
VASILYEVA Katerina
1283 POL Krakow 5:31 10.87 00:27:33.00
320
RYMUT Gabriela
1187 POL Dębica 5:31 10.87 00:27:33.00
321
SKOWROŃSKA Ewa
1215 POL Kępiny 5:31 10.87 00:27:33.00
322
SZCZEPAŃSKA Emilia
Akademia Holistyczna
1253 POL Skarżysko 5:32 10.87 00:27:36.00
323
PAULIK Peter
MARAS team
1135 SVK Presov 5:32 10.87 00:27:37.00
324
KUKLEWICZ Barbara
WM Triself
1002 POL Kraków 5:32 10.87 00:27:37.00
325
Uczestnik anonimowy
1139 POL Kraków 5:32 10.87 00:27:39.00
326
KROMKA Anna
1378 POL Czułówek 5:32 10.87 00:27:39.00
327
ŻMIJA Jola
Mocni Pomocni
1350 POL Zembrzyce 5:33 10.87 00:27:42.00
328
KRAJCER Jakub
LPP TEAM
972 POL Kraków 5:34 10.87 00:27:46.00
329
WALCZYK Mariusz
1289 POL Kamionka Mała 5:34 10.87 00:27:46.00
330
MIŚTA Włodzimierz
1088 POL Modlniczka 5:34 10.87 00:27:47.00
331
ZMUDA Adam
1351 POL Skawina 5:34 10.87 00:27:47.00
332
WOJTON Malgorzata
1314 POL Kraków 5:34 10.87 00:27:48.00
333
BLAUT Marcin
Night Runners
1361 POL Kraków 5:35 10.87 00:27:51.00
334
KUC Małgorzata
996 POL Rzeszotary 5:35 10.87 00:27:53.00
335
KUC Anna
995 POL Rzeszotary 5:35 10.87 00:27:53.00
336
KRUK Paulina
Night Runners
1380 POL Kraków 5:36 10.64 00:27:56.00
337
KSIĄŻEK Ewa
989 POL Rabka-Zdrój 5:36 10.64 00:27:57.00
338
GÓRECKI Patryk
PGFOTO
1371 POL Jarosław 5:36 10.64 00:27:57.00
339
GŁOWACKI Mariusz
834 POL Iłża 5:36 10.64 00:27:59.00
340
MACIEJAS Marcin
1041 POL Koniusza 5:36 10.64 00:28:00.00
341
SZCZEPAŃSKI Marcin
Zasada
1255 POL Rybna 5:37 10.64 00:28:01.00
342
GIERAS Anna
825 POL Garliczka 5:37 10.64 00:28:04.00
343
MISIASZEK Aga
1085 POL Nowy Sącz 5:37 10.64 00:28:04.00
344
BUBNIAK Grzegorz
732 POL Zarzecze 5:37 10.64 00:28:04.00
345
KLIMEK Dorota
935 POL Nowy Sącz 5:37 10.64 00:28:05.00
346
Uczestnik anonimowy
1260 POL Kraków 5:38 10.64 00:28:08.00
347
ARCISZEWSKA Agnieszka
Fornir Team
1358 POL Kraków 5:38 10.64 00:28:08.00
348
SZPURA Kamila
1263 POL Kraków 5:38 10.64 00:28:09.00
349
SADOWIŃSKA Adriana
Nowa Huta Team/Wkurw_team
1190 POL Kraków 5:38 10.64 00:28:09.00
350
NU Ha
1117 POL Kraków 5:38 10.64 00:28:09.00
351
PRZYBOROWSKA Sylwia
1392 POL Emilianów 5:39 10.64 00:28:10.00
352
NOGA Kuba
ANT
1112 POL Kraków 5:39 10.64 00:28:11.00
353
RUDOL Renata
1184 POL Kraków 5:39 10.64 00:28:11.00
354
WOŹNIAK Szymon
1319 POL Kraków 5:39 10.64 00:28:12.00
355
POKZRYWA Rafal
1153 POL Krakow 5:39 10.64 00:28:12.00
356
ŁAZOWSKA Kasia
Kopalnia Mocy
1030 POL Tarnobrzeg 5:39 10.64 00:28:13.00
357
ŁUCZAK Paweł
Husaria Race Team
1034 POL Kraków 5:39 10.64 00:28:13.00
358
SKIBA Klaudia
1212 POL Radomyśl Wielki 5:39 10.64 00:28:14.00
359
KRAJŇÁK Ladislav
MARAS team
973 SVK Presov 5:40 10.64 00:28:17.00
360
Uczestnik anonimowy
1101 POL Kraków 5:40 10.64 00:28:17.00
361
Uczestnik anonimowy
891 POL Kraków 5:40 10.64 00:28:18.00
362
Uczestnik anonimowy
729 POL Kraków 5:40 10.64 00:28:18.00
363
SYGUŁA Katarzyna
KB MCKIS Jaworzno
1249 POL Jaworzno 5:40 10.64 00:28:19.00
364
JOB Cecylia
897 POL Lusina 5:40 10.64 00:28:19.00
365
KLAJA Krzysztof
932 POL Poręba Wielka 5:41 10.64 00:28:21.00
366
MEDVECKOVA Terezia
MARAS team
1072 SVK Presov 5:41 10.64 00:28:22.00
367
MICHAŁOWSKI Robert
1076 POL Tarnów 5:41 10.64 00:28:24.00
368
JAKUBOWSKA-DYRDA Beata
883 POL Kraków 5:41 10.64 00:28:24.00
369
OSTROWSKI Piotr
1389 POL Rzeszów 5:42 10.64 00:28:25.00
370
ROZMUS-ORCZYK Anna
Kozy biegają, a nie skaczą !
1183 POL Kozy 5:42 10.64 00:28:26.00
371
GARZEŁ Grzegorz
Itmbw Kraków
817 POL Kraków 5:42 10.64 00:28:26.00
372
ZEMBACZYŃSKA Katarzyna
1342 POL Kraków 5:42 10.64 00:28:27.00
373
BARAN Aleksandra
708 POL Kraków 5:42 10.64 00:28:27.00
374
STRZEBOŃSKI Janusz
1236 POL Kraków 5:42 10.64 00:28:29.00
375
KRAWIECKONOPKA Iwona
PGB SPORTOWA PACZKA
976 POL Kraków 5:43 10.42 00:28:33.00
376
Uczestnik anonimowy
767 POL Kraków 5:43 10.42 00:28:34.00
377
KONTUREK Agnieszka
952 POL Kraków 5:43 10.42 00:28:34.00
378
PAREJKO Magdalena
1132 POL Karkow 5:44 10.42 00:28:39.00
379
MAJGIER Marcin
1052 POL Kraków 5:44 10.42 00:28:40.00
380
PETROVÁ Jana
Autoservis ERIKA
1140 SVK Košice 5:45 10.42 00:28:42.00
381
TOTHOVA Eva
MARAS team
1273 SVK Roznava 5:45 10.42 00:28:43.00
382
ŁUKASZEWSKA Kinga
1035 POL Jasice 5:46 10.42 00:28:46.00
383
MUZYK Łukasz
1097 POL Kraków 5:46 10.42 00:28:49.00
384
KAJDAS Beata
905 POL Mogilany 5:46 10.42 00:28:50.00
385
UZNANSKI Mikolaj
1282 POL Krakow 5:46 10.42 00:28:50.00
386
WIŚNIOWSKA Agnieszka
1307 POL Kraków 5:47 10.42 00:28:52.00
387
KAWULOK Łukasz
VSoftTeam
1375 POL Kraków 5:47 10.42 00:28:52.00
388
BIELIK Radosław
WKURW_TEAM
718 POL Kraków 5:47 10.42 00:28:53.00
389
JARY Kamil
890 POL Kraków 5:47 10.42 00:28:54.00
390
WĄSIK Michał
1294 POL Czernichów 5:47 10.42 00:28:55.00
391
KAMIŃSKI Janusz
912 POL Kraków 5:48 10.42 00:28:57.00
392
SZAFRAŃSKI Tomasz
Nokia
1251 POL Florynka 5:48 10.42 00:28:57.00
393
KREPA Marta Krepa
STG-NIEPOŁOMICE
978 POL Podłęże 452 5:48 10.42 00:28:58.00
394
BEGALOVA Lucia
MARAS team
717 SVK Presov 5:48 10.42 00:28:59.00
395
CZEPIEC Alicja
Husaria Race Team
755 POL Kraków 5:48 10.42 00:29:00.00
396
HACZEK Sabina
Wellnessowy Team Biegowy
858 POL Żywiec 5:49 10.42 00:29:01.00
397
CZUDEC Aneta
758 POL Kraków 5:49 10.42 00:29:03.00
398
GOŁKA Patrycja
839 POL Kraków 5:49 10.42 00:29:04.00
399
Uczestnik anonimowy
721 POL Kraków 5:49 10.42 00:29:04.00
400
BŁACHNO Iwona
1408 POL Bielsko-Biała 5:50 10.20 00:29:06.00
401
KUSAK Justyna
1383 POL Kraków 5:50 10.20 00:29:07.00
402
CZARNIK Anna
1365 POL Kraków 5:50 10.20 00:29:08.00
403
MAREK Ewa
1063 POL Kraków 5:50 10.20 00:29:10.00
404
KRZYSZEWSKA Agnieszka
986 POL Kraków 5:50 10.20 00:29:10.00
405
JONIK Anna
898 POL Krosna 5:51 10.20 00:29:14.00
406
JONIK Iwona
1410 POL Krosna 5:51 10.20 00:29:14.00
407
GAŃCZORZ Dorota
814 POL Rybnik 5:51 10.20 00:29:15.00
408
Uczestnik anonimowy
993 POL Kraków 5:52 10.20 00:29:16.00
409
KOFIN Maciej
#AdamCzerwińskiTeam
942 POL Ochojno 5:52 10.20 00:29:17.00
410
OLCZAK Janusz
1120 POL Warszawa 5:52 10.20 00:29:18.00
411
KARBOWSKA Beata
917 POL Kraków 5:52 10.20 00:29:18.00
412
BOGUCKA Izabela
723 POL Kraków 5:52 10.20 00:29:18.00
413
SULKOWSKA Julia
Drużyna Kopernika
1396 POL Rybnik 5:52 10.20 00:29:18.00
414
MADEJEWSKA Ewa
1044 POL Kraków 5:52 10.20 00:29:19.00
415
BUBULA Aleksandra
733 POL Kraków 5:52 10.20 00:29:19.00
416
MISZCZYK-LEWANDOWSKA Agata
1089 POL Kielce 5:52 10.20 00:29:19.00
417
Uczestnik anonimowy
1237 POL Krakow 5:53 10.20 00:29:21.00
418
Uczestnik anonimowy
1022 POL Krakow 5:53 10.20 00:29:22.00
419
GĘBSKA Aleksandra
KB MCKiS Jaworzno
823 POL Jaworzno 5:53 10.20 00:29:23.00
420
MAJERNIK Milan
MARAS team
1050 SVK Presov 5:54 10.20 00:29:25.00
421
DESPET Lilianna
ITMBW Kraków
766 POL Kraków 5:54 10.20 00:29:27.00
422
FILIPEK Paweł
797 POL Kraków 5:54 10.20 00:29:27.00
423
KNOP Angelika
940 POL Kraków 5:54 10.20 00:29:29.00
424
DENDURA Bartosz
764 POL Kraków 5:55 10.20 00:29:30.00
425
OBRZUD Jowita
1387 POL Kraków 5:55 10.20 00:29:32.00
426
KALISZKA Marcin
Zakrzowiec Team Challenge
908 POL Zakrzowiec 5:55 10.20 00:29:34.00
427
Uczestnik anonimowy
1090 POL Kraków 5:55 10.20 00:29:34.00
428
ZWAKA Tatiana
1355 POL Kraków 5:56 10.20 00:29:35.00
429
KSIĄŻEK Grzegorz
990 POL Kraków 5:56 10.20 00:29:36.00
430
KMAK-CHODŹKO Joanna
VSoftRunningTeam
938 POL Kraków 5:56 10.20 00:29:37.00
431
JANIA Iwona
885 POL Rzeszotary 5:56 10.20 00:29:39.00
432
SAMBORA Grzegorz
1194 POL Pilzno 5:56 10.20 00:29:39.00
433
JĘDRAS Agnieszka
894 POL Krakow 5:57 10.20 00:29:40.00
434
WALASZCZYK Paulina
1286 POL Kraków 5:57 10.20 00:29:41.00
435
PABISEK Anna
1126 POL Kraków 5:57 10.00 00:29:43.00
436
LASEK Edyta
1012 POL Kraków 5:57 10.00 00:29:43.00
437
LACH Andrzej
1009 POL Żywiec 5:57 10.00 00:29:44.00
438
ZUBAL Pavol
MARAS team
1354 SVK Presov 5:58 10.00 00:29:46.00
439
WILKOSZ Jolanta
GREEK TRADE
1401 POL Kraków 5:58 10.00 00:29:47.00
440
IWANIUK Sylwia
-
876 POL Kraków 5:58 10.00 00:29:49.00
441
FORMICKI Marcin
802 POL Michałowice 5:59 10.00 00:29:50.00
442
TOMASZEWSKA Natalia
1268 POL Tymbark 5:59 10.00 00:29:53.00
443
CZESAK Natalia
756 POL Jasień 5:59 10.00 00:29:53.00
444
MACIEJAS Daniel
Husaria Race Team
1040 POL Kraków 5:59 10.00 00:29:55.00
445
BURDA Monika
#AdamCzerwińskiTeam
737 POL Kraków 5:59 10.00 00:29:55.00
446
LOREK Dominika
1026 POL Kraków 5:60 10.00 00:29:58.00
447
ASSELMAN Angela
702 NLD Krakow 5:60 10.00 00:29:59.00
448
WIECZOREK Magdalena
1304 POL Kraków 5:60 10.00 00:29:59.00
449
ROSIAK Jagoda
1182 POL Kraków 6:00 10.00 00:30:00.00
450
ZDECHLIKIEWICZ Piotr
1341 POL Kraków 6:01 10.00 00:30:01.00
451
KUŁACH Lesław
1381 POL Wola Radziszowska 6:01 10.00 00:30:01.00
452
MICHNO Agata
1077 POL Kraków 6:01 10.00 00:30:03.00
453
TOCHOWICZ Barbara
Husaria Race team
1266 POL Michałowice 6:01 10.00 00:30:03.00
454
BUNIKOWSKA Emilia
736 POL Kraków 6:01 10.00 00:30:03.00
455
TYCZYŃSKA Małgorzata
SZYBKIE ŻÓŁWIE
1278 POL Pogwizdów 6:01 10.00 00:30:03.00
456
NIEDBACH Marek
1415 POL Nowe Rybie 6:01 10.00 00:30:05.00
457
BUCZEK Małgorzata
#CałyWyźrałBiega
735 POL Zagacie 6:02 10.00 00:30:07.00
458
Uczestnik anonimowy
1193 POL Sucha Beskidzka 6:02 10.00 00:30:08.00
459
ŁASZCZYK Joanna
1029 POL Kraków 6:03 10.00 00:30:11.00
460
NIEMCZYK Seweryn
1108 POL Andrychów 6:03 10.00 00:30:11.00
461
Uczestnik anonimowy
934 POL Osielec 6:03 10.00 00:30:15.00
462
KUCAB Anna
998 POL Krakow 6:03 10.00 00:30:15.00
463
KORDZIKOWSKA Anna
956 POL Kraków 6:03 10.00 00:30:15.00
464
CIBULAS Martin
MARAS team
742 SVK Presov 6:03 10.00 00:30:15.00
465
KLASA Tomasz
ONKOLOGIAPRYWATNIE.PL
933 POL Kraków 6:04 9.80 00:30:18.00
466
WADAS Katarzyna
Nowa Huta Team
1285 POL Kraków 6:04 9.80 00:30:19.00
467
JURCZAK Agnieszka
901 POL Kępiny 6:04 9.80 00:30:20.00
468
LITWIN Agnieszka
Nowa Huta Team
1025 POL Kraków 6:04 9.80 00:30:20.00
469
DANEL Magdalena
Need For Speed
761 POL Kraków 6:05 9.80 00:30:22.00
470
MIŁEK Katarzyna
1083 POL Wola Filipowska 6:05 9.80 00:30:23.00
471
GÓRKA Piotr
843 POL Kraków 6:05 9.80 00:30:24.00
472
PLUTECKA Alina
1147 POL Kraków 6:05 9.80 00:30:25.00
473
WYKURZ Alicja
1326 POL Kraków 6:06 9.80 00:30:27.00
474
GALOS Marcin
812 POL Czernichów 6:06 9.80 00:30:27.00
475
CZECH Łukasz
754 POL Kraków 6:06 9.80 00:30:29.00
476
WÓJTOWICZ Laura
1315 POL Kraków 6:06 9.80 00:30:30.00
477
SOCZEK Ewa
1225 POL Krakow 6:07 9.80 00:30:34.00
478
NOWAK Lilianna
1113 POL Kraków 6:08 9.80 00:30:36.00
479
SIERANT Michał
1202 POL Kraków 6:08 9.80 00:30:39.00
480
GĘBALA Alicja
822 POL Skawina 6:08 9.80 00:30:39.00
481
PASTERNAK Agata
1134 POL Kraków 6:09 9.80 00:30:40.00
482
Uczestnik anonimowy
776 POL Kraków 6:10 9.80 00:30:45.00
483
SERWIN Marian
1201 POL Staniątki 6:10 9.80 00:30:47.00
484
FLOREK Daniel
799 POL Kraków 6:10 9.80 00:30:48.00
485
ORLIŃSKA Joanna
Skawina Biega
1123 POL Gaj 6:11 9.80 00:30:51.00
486
LACHER Karolina
1011 POL Krzeszowice 6:11 9.80 00:30:51.00
487
WĘCŁAWIK Anna
Seshelle Running Grouo
1299 POL Kraków 6:11 9.80 00:30:51.00
488
LACHER Joanna
Wkurw_team
1010 POL Krzeszowice 6:11 9.80 00:30:53.00
489
MALINOWSKA Karolina
1055 POL Oblekoń 6:12 9.62 00:30:55.00
490
ISAINOWA-KLIMASINSKA Leila
Skawina Biega
875 POL Gaj 6:13 9.62 00:31:00.00
491
KAPECKA Natalia
4 POL Krakow 6:13 9.62 00:31:02.00
492
GAJDA Beata
#yoloteamkrk
811 POL Kraków 6:13 9.62 00:31:02.00
493
KAPUTA Piotr
916 POL Kielce 6:13 9.62 00:31:02.00
494
WRÓBEL Anna
1323 POL Kraków 6:13 9.62 00:31:02.00
495
BRAS Monika
1362 POL Brzaczowice 6:13 9.62 00:31:04.00
496
KOVALSKYI Oleksii
UBS Kraków Running Team
965 POL Lwow 6:14 9.62 00:31:05.00
497
KRUCZEK Katarzyna
982 POL Kraków 6:14 9.62 00:31:06.00
498
BARAN Stefan
Visegrad Maraton Rytro
711 POL Nowy Sącz 6:14 9.62 00:31:09.00
499
KACZMARCZYK Marta
904 POL Kraków 6:15 9.62 00:31:10.00
500
TOMALIK Anna
#BBKTS
1267 POL Oświęcim 6:15 9.62 00:31:10.00
501
CYGAL Edyta
Gang Zakręconych Mastersów
1364 POL Radłów 6:15 9.62 00:31:13.00
502
ZYSEK Anna
Zakręcony Gang Mastersów
1357 POL Otfinów 6:15 9.62 00:31:15.00
503
STAŃCZAK Anna
Wkurw_team
1230 POL Czaniec 6:17 9.62 00:31:23.00
504
KOLAWA Michał
944 POL Kraków 6:17 9.62 00:31:24.00
505
JAKUBEK Hanna
Skawina Biega
882 POL Skawina 6:17 9.62 00:31:25.00
506
KOSCIELNA Grażyna
959 POL Kraków 6:18 9.62 00:31:27.00
507
WYBRANSKA Marta
1325 POL Kraków 6:18 9.62 00:31:28.00
508
WILK Wioleta
Active Jura
1400 POL Zagaje Smrokowskie 6:18 9.62 00:31:28.00
509
LESKO Przemyslaw
1016 POL Kraków 6:18 9.62 00:31:29.00
510
Uczestnik anonimowy
-
1280 POL Kraków 6:18 9.62 00:31:29.00
511
REGULSKI Marcin
1176 POL Lusina 6:18 9.62 00:31:29.00
512
ZDEB Agnieszka
Active Jura
1340 POL Słomniki 6:18 9.62 00:31:29.00
513
Uczestnik anonimowy
947 POL Zgierz 6:18 9.62 00:31:29.00
514
DAŃDA Paweł
760 POL Kraków 6:19 9.43 00:31:31.00
515
MARCINIAK Małgorzata
PGB SPORTOWA PACZKA
1062 POL Kraków 6:19 9.43 00:31:31.00
516
SZCZUREK Edyta
PGB SPORTOWA PACZKA
1256 POL Kraków 6:19 9.43 00:31:32.00
517
FAMULAK Robert
793 POL Kraków 6:19 9.43 00:31:34.00
518
ŻMUDA Ewelina
1352 POL Skawina 6:20 9.43 00:31:37.00
519
KOPYTKO Justyna
955 POL Żerków 6:20 9.43 00:31:37.00
520
KONIUSZY Grzegorz
CRACOVIA BIEGA
951 POL Tarnow 6:21 9.43 00:31:41.00
521
MROŻEK Zbigniew
Brak
1095 POL Dąbrowa Górnicza 6:22 9.43 00:31:48.00
522
TOMCZAK Renata
1269 POL Kielce 6:22 9.43 00:31:48.00
523
MICHALAK Agata
1073 POL Krakow 6:22 9.43 00:31:48.00
524
MISINIEC Bogdan
Pszczółka Team
1087 POL Zubrzyca Górna 6:23 9.43 00:31:53.00
525
OLSZEWSKASZCZEPANIK Dominika
1122 POL Kraków 6:23 9.43 00:31:54.00
526
KUFEL Natalia
1000 POL Kraków 6:24 9.43 00:31:56.00
527
PIĄTEK Elżbieta
1141 POL Kraków 6:24 9.43 00:31:58.00
528
PRZYBYŁO Marta
1160 POL Kraków 6:24 9.43 00:31:58.00
529
KRZYŻAK Angelika
987 POL Kraków 6:24 9.43 00:31:59.00
530
BACHOWICZ Agnieszka
FitClub24 Niepołomice
703 POL Niepołomice 6:25 9.43 00:32:01.00
531
CIBULASOVA Martina
MARAS team
743 SVK Presov 6:25 9.43 00:32:03.00
532
STANISŁAWSKA Sandra
Credendo Vides
1232 POL Kraków 6:26 9.26 00:32:09.00
533
WIELGUS Justyna
Team Doris Kraków
1305 POL Kraków 6:26 9.26 00:32:09.00
534
NAZIMEK Natalia
LPP TEAM
1103 POL Kraków 6:28 9.26 00:32:16.00
535
WEREMA Mariola
1300 POL Kraków 6:28 9.26 00:32:16.00
536
CIEŚLIK Justyna
1409 POL Celine 6:28 9.26 00:32:17.00
537
ZIAJKO Dorota
1344 POL Kraków 6:28 9.26 00:32:18.00
538
GDOWSKA Barbara
Mocarna Płetwa
821 POL Kraków 6:29 9.26 00:32:21.00
539
ZABÓJ Marta
1327 POL Kraków 6:29 9.26 00:32:21.00
540
MUCHA Aleksandra
1096 POL Kraków 6:29 9.26 00:32:22.00
541
HOFMAN Mateusz
Najgorszy Sort Biegowy
868 POL Warszawa 6:29 9.26 00:32:23.00
542
FOROSTIUK Katarzyna
Lufthansa Global Business Services Running Team
803 POL Kraków 6:29 9.26 00:32:24.00
543
GAGATEK Marita
Najgorszy Sort Biegowy
810 POL Warszawa 6:29 9.26 00:32:24.00
544
MIROŚ Anna
uzależnieni od endorfin
1084 POL Kalwaria Zebrzydowska 6:30 9.26 00:32:27.00
545
LEPIARZ Katarzyna
uzależnieni od endorfin
1015 POL Leńcze 6:31 9.26 00:32:31.00
546
PRZESPOLEWSKA Klaudia
1158 POL Kraków 6:31 9.26 00:32:32.00
547
TOMCZYK Ewelina
Wkurw_Team
1271 POL Kraków 6:32 9.26 00:32:36.00
548
MĄDRZYK Marta
UKS SZKOŁA RAJSKA
1045 POL Kraków 6:32 9.26 00:32:37.00
549
KUBAS Krystian
991 POL Tarnów 6:32 9.26 00:32:39.00
550
GROCHOWINA Grzegorz
849 POL Kraków 6:32 9.26 00:32:40.00
551
WAWRZEŃCZYK Ilona
1297 POL Brzeziny 6:33 9.26 00:32:41.00
552
DZIURZYŃSKA Ulka
Cross Heroes Ogień!
792 POL Kraków 6:33 9.09 00:32:42.00
553
SKALSKA Ela
BUDMAX
1205 POL Mokrzyska 6:33 9.09 00:32:42.00
554
ZAWADA Magdalena
1336 POL Kraków 6:33 9.09 00:32:43.00
555
DONIEC Magdalena
771 POL Kraków 6:34 9.09 00:32:47.00
556
IMIOŁEK Monika
Nie ma
1373 POL Wola Gutowska 6:34 9.09 00:32:47.00
557
SAPALSKA-PIETRZYK Kasia
1195 POL Kraków 6:35 9.09 00:32:51.00
558
ŚWIĘCH Rafał
Negra Sport
1246 POL Myślenice 6:35 9.09 00:32:52.00
559
ŚLAZYK Joanna
1218 POL Kraków 6:35 9.09 00:32:53.00
560
FLORCZYK Asia
170 POL Bochnia 6:35 9.09 00:32:54.00
561
ZIARA Michał
1345 POL Jasło 6:35 9.09 00:32:54.00
562
ŁACH Anna
1028 POL Kraków 6:35 9.09 00:32:55.00
563
JASTRZĘBSKI Adam
1374 POL Pękowice 6:36 9.09 00:32:59.00
564
MICHALIK Zygmunt
1074 POL Podłęże 6:37 9.09 00:33:01.00
565
HAWRYSZKO Barbara
866 POL Wieliczka 6:37 9.09 00:33:02.00
566
LULA Joanna
1384 POL Kraków 6:37 9.09 00:33:02.00
567
ZAWADZKA Wiktoria
1337 POL Kraków 6:37 9.09 00:33:04.00
568
LIGĘZA Hanna
Smashing Pąpkins/Unlimited
1021 POL Kraków 6:38 9.09 00:33:06.00
569
VOLOVENKO Viktoriia
1284 POL Kraków 6:38 9.09 00:33:06.00
570
BODZOŃ Weronika
722 POL Kraków 6:38 9.09 00:33:06.00
571
MACHAJ Marta
1037 POL Kraków 6:39 9.09 00:33:12.00
572
BLAŠKOVAN Jaroslav
720 SVK Prešov 6:39 9.09 00:33:13.00
573
RAPACZ Marzena
-
1172 POL Mszana Dolna 6:39 9.09 00:33:14.00
574
ŁEMPICKA Adriana
1031 POL Kraków 6:39 9.09 00:33:14.00
575
ŚLAZ Patrycja
1217 POL Bukowno 6:40 8.93 00:33:18.00
576
Uczestnik anonimowy
1023 POL Kraków 6:40 8.93 00:33:19.00
577
GAWLAS Marta
818 POL Nysa 6:42 8.93 00:33:28.00
578
GACEK Alina
Pszczółka Team
807 POL Jordanów 6:43 8.93 00:33:31.00
579
KUCEL Katarzyna
#siostryKsero
999 POL Kraków 6:44 8.93 00:33:35.00
580
DZIADUR Patrycja
786 POL Wrząsowice 6:44 8.93 00:33:40.00
581
DZIEDZIC Paweł
PGB SPORTOWA PACZKA
787 POL Kraków 6:44 8.93 00:33:40.00
582
KICIŃSKA Anna
UKS Tempo 5
928 POL Przemyśl 6:45 8.93 00:33:41.00
583
TOMCZYK Beata
1270 POL Kraków 6:46 8.93 00:33:47.00
584
WOŹNIAKIEWICZ Alicja
Chełmiec biega
1320 POL Chełmiec 6:46 8.93 00:33:48.00
585
ZAŁUBSKA Katarzyna
1334 POL Libiąż 6:46 8.93 00:33:49.00
586
MARYNEVYCH Mariya
1066 POL Krakow 6:47 8.93 00:33:51.00
587
KUSA Katarzyna
LPP TEAM
1006 POL Kraków 6:47 8.93 00:33:52.00
588
GROTOWSKA Patrycja
LPP TEAM
850 POL Kraków 6:47 8.93 00:33:53.00
589
DOBOSZ Magdalena
1366 POL Myślenice 6:48 8.77 00:33:56.00
590
SKURZYŃSKA Anna
1394 POL Myślenice 6:48 8.77 00:33:56.00
591
PAPIEŻ Mariusz
PGB SPORTOWA PACZKA
1131 POL Jerzmanowice 6:49 8.77 00:34:03.00
592
REGULSKA Agnieszka
brak
1175 POL Lusina 6:49 8.77 00:34:04.00
593
BRZEZIŃSKI Dariusz
730 POL Kraków 6:50 8.77 00:34:06.00
594
WOLAŃSKA Anna
PGB SPORTOWA PACZKA
1316 POL Kraków 6:50 8.77 00:34:07.00
595
BARTOSIEWICZ Marcin
PGB SPORTOWA PACZKA
713 POL Kraków 6:50 8.77 00:34:08.00
596
WOŹNIAK Barbara
Ks Limanowa Forrest
1407 POL Zagórze 6:50 8.77 00:34:10.00
597
KAŹMIERCZYK Sabina
923 POL Kraków 6:51 8.77 00:34:12.00
598
SAWICKA Ewelina
1196 POL Kraków 6:51 8.77 00:34:13.00
599
KRZYŻYK Wojciech
988 POL Kraków 6:51 8.77 00:34:13.00
600
RAJTAR Katarzyna
1170 POL Kraków 6:51 8.77 00:34:15.00
601
GÓRSKI Krzysztof
845 POL Kraków 6:51 8.77 00:34:15.00
602
SKAWIŃSKI Krzysztof
Sierszanie
1210 POL Trzebinia 6:52 8.77 00:34:19.00
603
TALAGA Justyna
1397 POL Skawina 6:52 8.77 00:34:20.00
604
SKIBIŃSKA Małgorzata
1213 POL Wrocław 6:53 8.77 00:34:23.00
605
DZIURA Maciej
791 POL Dziekanowice 6:53 8.77 00:34:24.00
606
JAWORSKA Ewa
893 POL Tarnów 6:55 8.62 00:34:34.00
607
BERETA Wioletta
1404 POL Kraków 6:56 8.62 00:34:36.00
608
KIEŁBICKA Natalia
929 POL Kraków 6:57 8.62 00:34:43.00
609
KUCHTA Teresa
1406 POL Wilczkowice 6:57 8.62 00:34:43.00
610
KARCZ Barbara
Dzieło Pomocy Św. Ojca Pio
919 POL Kornatka 6:58 8.62 00:34:45.00
611
ŚMISTEK Krzysztof
CDPE
1223 POL Kraków 6:59 8.62 00:34:50.00
612
CYANKIEWICZ Agnieszka
Kijanki
750 POL Kraków 6:59 8.62 00:34:51.00
613
BUJAS Anna
1363 POL Kraków 6:59 8.62 00:34:52.00
614
ZIMECKA Malwina
1349 POL Kraków 6:60 8.62 00:34:57.00
615
GORCZYCA Aneta
TeamA
841 POL Kraków 6:60 8.62 00:34:57.00
616
LASKOWSKA Marta
1013 POL Warszawa 7:01 8.62 00:35:03.00
617
Uczestnik anonimowy
MARAS team
762 SVK Prešov 7:01 8.62 00:35:04.00
618
MEDVECKO Stefan
MARAS team
1071 SVK Presov 7:01 8.62 00:35:04.00
619
MALISZ Anna
PGB SPORTOWA PACZKA
1056 POL Kraków 7:02 8.47 00:35:09.00
620
DZIADUR Ilona
785 POL Wrząsowice 7:03 8.47 00:35:12.00
621
DZIADUR Paweł
165 POL Wrząsowice 7:03 8.47 00:35:13.00
622
Uczestnik anonimowy
806 POL Kraków 7:09 8.47 00:35:41.00
623
HRICOVA Kristina
MARAS team
870 SVK Presov 7:11 8.33 00:35:51.00
624
HRICOVA Paula
MARAS team
871 SVK Presov 7:11 8.33 00:35:51.00
625
NIEMIEC Agata
1109 POL Kraków 7:14 8.33 00:36:06.00
626
MĄCZKA Małgorzata
1043 POL Kraków 7:17 8.20 00:36:24.00
627
GRZELAK Joanna Aleksandra
852 POL Kraków 7:19 8.20 00:36:32.00
628
KOZŁOWSKA Karina
971 POL Kraków 7:19 8.20 00:36:34.00
629
FURMANIUK Ewa
Team Doris Kraków
1370 POL Krakow 7:19 8.20 00:36:34.00
630
OLKUSKA Anna
Team Doris Kraków
1388 POL Kraków 7:19 8.20 00:36:35.00
631
SZCZEPANIK Dorota
Team Doris Kraków
1252 POL Kraków 7:20 8.20 00:36:37.00
632
ZAWIŚLAK Urszula
Kijanki
1338 POL Kraków 7:20 8.20 00:36:39.00
633
SKAWIŃSKA Magdalena
Sierszanie
1209 POL Trzebinia 7:23 8.06 00:36:54.00
634
GRĘBSKA-BODZĘTA Agata
847 POL Trzebinia 7:23 8.06 00:36:54.00
635
PIĄTEK Teresa
Pgb Sportowa Paczka
770 POL Kraków 7:23 8.06 00:36:54.00
636
Uczestnik anonimowy
Husaria Race Team
981 POL Modlniczka 7:24 8.06 00:36:57.00
637
KIERSNOWSKA Asia
930 POL Kraków 7:25 8.06 00:37:00.00
638
KRUPOWICZ Jagoda
983 POL Kraków 7:26 8.06 00:37:09.00
639
NENKO Wiktor
PGB SPORTOWA PACZKA
1105 POL Kraków 7:29 8.06 00:37:21.00
640
SAWICKA Marta
PGB SPORTOWA PACZKA
1197 POL Kraków 7:29 8.06 00:37:22.00
641
ŻABÓWKA Damian
1328 POL Psary 7:31 7.94 00:37:31.00
642
GERGONT Aleksandra
824 POL Lubaczów 7:34 7.94 00:37:48.00
643
KUROWSKA Agnieszka
1005 POL Kraków 7:39 7.81 00:38:13.00
644
MIZURA Kamila
1091 POL Skawina 7:45 7.81 00:38:41.00
645
GIEREK Ewelina
826 POL Borek Szlachecki 7:45 7.69 00:38:42.00
646
SOBCZAK-KUPIEC Agnieszka
1224 POL Myślenice 7:45 7.69 00:38:45.00
647
JACH Monika
879 POL Kraków 7:46 7.69 00:38:46.00
648
GROCHOWINA Andrzej
848 POL Kraków 7:51 7.69 00:39:12.00
649
PARTYKA Kinga
1133 POL Kraków 7:52 7.69 00:39:16.00
650
KAŁUŻA Urszula
Kijanki
910 POL Kraków 7:54 7.58 00:39:26.00
651
JAMROZIK Kinga
Kijanki
884 POL Kraków 7:54 7.58 00:39:28.00
652
HALOTA Izabella
861 POL Kraków 8:02 7.46 00:40:08.00
653
FRANCUZ Anna
PGB SPORTOWA PACZKA
804 POL Kraków 8:07 7.35 00:40:33.00
654
NAHIRNY Beata
PGB SPORTOWA PACZKA
1099 POL Kraków 8:08 7.35 00:40:35.00
655
BEDNARCZYK Lucyna
PGB SPORTOWA PACZKA
716 POL Kraków 8:08 7.35 00:40:36.00
656
PIĄTEK Roman
PGB SPORTOWA PACZKA
1142 POL Kraków 8:09 7.35 00:40:41.00
657
ŚWIĄTEK Agata
1244 POL Kraków 8:10 7.35 00:40:48.00
658
GNIADEK Halina
PGB SPORTOWA PACZKA
836 POL Kraków 8:14 7.35 00:41:05.00
659
SZCZYPKA Agnieszka
1257 POL Kraków 8:14 7.25 00:41:06.00
660
CZOSNYKA Joanna
MASTERS GYM
757 POL Otfinów 8:14 7.25 00:41:08.00
661
KAMIŃSKA Joanna
Nicht Runners
911 POL Kraków 8:16 7.25 00:41:16.00
662
SZOSTAK Agnieszka
1261 POL Kraków 8:16 7.25 00:41:17.00
663
SZOSTAK Jolanta
1262 POL Kraków 8:16 7.25 00:41:17.00
664
WROŃSKI-TUSIK Mateusz
MKS Limanovia / KS Limanowa Forrest / MaratonyP...
1324 POL Limanowa 8:16 7.25 00:41:18.00
665
WOJNAR Agnieszka
Rijowskie Sarenki
1312 POL Kraków 8:17 7.25 00:41:22.00
666
WALCZYK Iwona
1288 POL Kraków 8:20 7.25 00:41:38.00
667
SUPERSON Agnieszka
1242 POL Jarosław 8:20 7.25 00:41:39.00
668
Uczestnik anonimowy
941 POL Kraków 8:27 7.14 00:42:11.00
669
ŠIMKO Radoslav
MARAS team
1203 SVK Prešov 8:28 7.04 00:42:18.00
670
MORAJDA Kasia
PKS OGAR
1094 POL Kraków 8:33 7.04 00:42:41.00
671
CYANKIEWICZ Anna
kijanki
751 POL Kraków 9:04 6.67 00:45:15.00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU