4. Śliwicka Dyszka

Śliwice Dworcowa 39, Polska
10.08.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Abczyński Robert 2 D10 / M40 POL Świecie

Zapłacone

2. Albekier Karolina 3 D10 / K30 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

3. Andrearczyk Wioleta 4 D10 / K30 POL Osieczna

Zapłacone

4. Antosiak Bernadeta 601 NW 5km / K POL Tuchola

Zapłacone

5. Augustyńska Mirosława 5 D10 / K50 POL Charzykowy

Zapłacone

6. Bajdor Łukasz - D10 / M40 POL Człuchów ŻÓŁWIE

Niezapłacone

7. Bąk Oskar 11 D10 / M30 POL Mąkowarsko

Zapłacone

8. Bąkowski Tadeusz 12 D10 / M50 POL Rokocin KS SOKÓŁ ZBLEWO

Zapłacone

9. Banach Marcin 6 D10 / M30 POL Śliwice 3Gravity

Zapłacone

10. Banach Tomasz 7 D10 / M30 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

11. Banaszewska Monika 602 NW 5km / K POL Grudziądz PARKRUN Grudziądz

Zapłacone

12. Banaszewski Michał 8 D10 / M40 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

13. Baranowicz Arkadiusz 9 D10 / M40 POL Ruda Śląska ADS Masna

Zapłacone

14. Barca Emilia - D10 / K30 NLK
POL Zblewo Morsy zblewo

Niezapłacone

15. Barska-Mojek Beata 603 NW 5km / K POL Grupa ŻOŁNIERZE

Zapłacone

16. Barton Krystyna 10 D10 / K50 POL Przechlewo Tripaka Przechlewo

Zapłacone

17. Bednarczyk Przemysław 13 D10 / M30 POL Grudziądz Dajerade

Zapłacone

18. Belt Kacper 14 D10 / M16 NMŚ
NMCTU
POL Lińsk Biegające Śliwice

Zapłacone

19. Belt Marta 604 NW 5km / K POL Lińsk

Zapłacone

20. Bielawska-Jutrzenka Anna 605 NW 5km / K POL Będźmierowice BBL Czersk

Zapłacone

21. Bielecka Agnieszka 606 NW 5km / K POL Pelplin

Zapłacone

22. Biernacka Anka - D10 / K40 POL Bydgoszcz

Niezapłacone

23. Biernacki Sebastian 15 D10 / M30 POL Gdańsk

Zapłacone

24. Blas Krzysztof 16 D10 / M30 NMŚ
NMCTU
POL Lińsk Biegające Śliwice

Zapłacone

25. Bloch Przemysław 17 D10 / M30 POL Czersk Biegające Śliwice

Zapłacone

26. Bloch Szymon 18 D10 / M30 POL Czersk

Zapłacone

27. Błaszczuk Grzegorz 19 D10 / M50 POL Mikołajki Pomorskie

Zapłacone

28. Bocian Maciej 20 D10 / M30 POL Charzykowy

Zapłacone

29. Bogulska Agnieszka 21 D10 / K30 POL Zblewo KS Sokół Zblewo

Zapłacone

30. Bogulski Piotr 22 D10 / M30 POL Zblewo KS Sokół Zblewo

Zapłacone

31. Bonkiewicz Adam - D10 / M30 POL Malbork Po Cebuli się kuli

Niezapłacone

32. Borek Robert 23 D10 / M40 POL Świecie The Runners Świecie

Zapłacone

33. Born Andrzej 24 D10 / M60 POL Gdansk STO 2 Kartuska Gdańsk

Zapłacone

34. Borszewski Tomasz - D10 / M30 POL Starogard Gdański

Niezapłacone

35. Borzyszkowska-Chlebosz Felicja - NW 5km / K POL Czersk

Niezapłacone

36. Brewka Bogdan - D10 / M40 POL Chojnice bez klubu

Niezapłacone

37. Bruska Natalia 25 D10 / K30 POL Charzykowy

Zapłacone

38. Bruska Natalia - D10 / K30 POL Charzykowy

Niezapłacone

39. Bruski Tomasz 26 D10 / M30 POL Charzykowy Wkurw_team

Zapłacone

40. Brzeziński Bartosz 27 D10 / M16 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

41. Brzeziński Robert 28 D10 / M16 POL Czersk BBL Czersk

Zapłacone

42. Buczel Lidia 29 D10 / K30 POL Poznan

Zapłacone

43. Butowska Katarzyna 30 D10 / K30 POL Starogard Gdański

Zapłacone

44. Cebula Bogdan 31 D10 / M50 POL Sztum Lks Zantyr Sztum

Zapłacone

45. Chabowski Tomasz 32 D10 / M40 POL Tczew Biegający Tczew

Zapłacone

46. Chabros Małgorzata - NW 5km / K POL Świecie The Runners Świecie

Niezapłacone

47. Chabros Michał 33 D10 / M30 POL Świecie brak

Zapłacone

48. Chabros Teresa 34 D10 / K50 POL Świecie

Zapłacone

49. Chabros-Aleksander Kinga 35 D10 / K30 POL Inowrocław

Zapłacone

50. Chmara Anna 36 D10 / K30 POL Smolarnia LEŚNICTWO SMOLARNIA

Zapłacone

51. Chmara-Baker Grazyna 37 D10 / K40 POL Brzeziny

Zapłacone

52. Chojnacka Jolanta 38 D10 / K40 POL Pelplin Klub Aktywnego Pelpliniaka

Zapłacone

53. Chojnacki Krzysztof 39 D10 / M50 POL Pelplin Klub Aktywnego Pelpliniaka

Zapłacone

54. Chonchera Ewelina 40 D10 / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

55. Chudek Justyna 41 D10 / K40 POL Gubiny Parkrun Grudziądz

Zapłacone

56. Cichawa Adrian 42 D10 / M30 POL Osieczna

Zapłacone

57. Cierżnicki Zbigniew 43 D10 / M50 POL Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

58. Ciesielska Ewelina 44 D10 / K30 POL Starogard Gdański

Zapłacone

59. Cieślik Marta 45 D10 / K16 POL Pruszcz Gdański Pruszcz Biega Show Must Go On

Zapłacone

60. Cyron Bogimił 46 D10 / M50 POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

61. Czaja Bogdan 47 D10 / M50 POL Osieczna Czajnik Team

Zapłacone

62. Czaja Dominik 48 D10 / M16 POL Osieczna Czajnik Team

Zapłacone

63. Czaja Leszek 49 D10 / M40 POL Starogard Gdański Czajnik Team

Zapłacone

64. Czaja Marta 50 D10 / K16 POL Osieczna Czajnik Team

Zapłacone

65. Czaja Zuza 51 D10 / K16 POL Osieczna Czajnik Team

Zapłacone

66. Czajka Mateusz 52 D10 / M30 POL Jeżewo The Rolls

Zapłacone

67. Czapiewska Grażyna 53 D10 / K50 POL Lubichowo Czajnik Team

Zapłacone

68. Czapiewski Łukasz 54 D10 / M30 POL Chojnice

Zapłacone

69. Czapiewski Stefan 55 D10 / M60 POL Pelplin

Zapłacone

70. Czapla Natalia 56 D10 / K16 POL Malbork

Zapłacone

71. Czarnecki Janusz 57 D10 / M16 POL Bochlin ZSP Nowe

Zapłacone

72. Czechowski Rafał 58 D10 / M30 POL Grudziądz Nieskończoność

Zapłacone

73. Czernia Jerzy - D10 / M40 POL Straszyn CZERNIA TEAM

Niezapłacone

74. Czyżewska Justyna 59 D10 / K30 POL Brzoza

Zapłacone

75. Dajnowski Mateusz 60 D10 / M16 POL Angowice MKS Chojniczanka Chojnice 1930 S. A.

Zapłacone

76. Dalhmann Łukasz 61 D10 / M30 POL Okoniny Nadjeziorne

Zapłacone

77. Daszkiewicz Katarzyna 62 D10 / K16 POL Laski Biegające Śliwice

Zapłacone

78. Deja Daniel 63 D10 / M30 POL Chojnice Florian Chojnice

Zapłacone

79. Dekowska Monika 64 D10 / K30 POL Wętfie

Zapłacone

80. Dembek Beata 65 D10 / K16 POL Bytonia Star Worms

Zapłacone

81. Dembek Sławomir 66 D10 / M30 POL Bytonia KS Sokół Zblewo

Zapłacone

82. Dembowski Mariusz 67 D10 / M30 POL Lidzbark H+H Polska

Zapłacone

83. Demirski Marek 68 D10 / M50 POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

84. Dłoniak Edmund 607 NW 5km / M POL Gniewkowo T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO

Zapłacone

85. Dobrowolska Agnieszka 69 D10 / K30 POL Świecie Herobox

Zapłacone

86. Doman Janusz 70 D10 / M60 POL Brzoza UKS Szabla Brzoza

Zapłacone

87. Dorosz Grzegorz - D10 / M30 POL Konstantowo WKKW WIĘCBORK

Niezapłacone

88. Dorszewski Rafał 71 D10 / M40 POL Malbork Run 4 Fun

Zapłacone

89. Dubiella Monika 72 D10 / K16 POL Lubichowo LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz

Zapłacone

90. Dudziak Michał 73 D10 / M30 POL Bydgoszcz CPR Bydgoszcz

Zapłacone

91. Uczestnik anonimowy 608 NW 5km / K POL Toruń

Zapłacone

92. Dworakowski Marcin 74 D10 / M30 POL Tymawa

Zapłacone

93. Dyjach Piotr 75 D10 / M16 POL Świecie Schumacher Team Bydgoszcz

Zapłacone

94. Dyjach Robert 76 D10 / M30 POL Gruczno Schumacher Team Bydgoszcz

Zapłacone

95. Dywel Bogdan 77 D10 / M50 POL Łąg BBL Czersk

Zapłacone

96. Dywelski Mirosław 78 D10 / M60 POL Tczew Biegajacy Tczew

Zapłacone

97. Dziadczyk Krzysztof 79 D10 / M50 POL Chojnice Florian Chojnice

Zapłacone

98. Dzierliński Paweł 80 D10 / M30 POL Świecie The Runners Świecie

Zapłacone

99. Dziewiątkowska Monika 609 NW 5km / K POL Starogard Gdański

Zapłacone

100. Dziewiątkowski Rafał 81 D10 / M40 POL Starogard Gdański Morsy zblewo

Zapłacone

101. Ebertowski Michał 82 D10 / M16 NLM
POL Starogard Gdański Tri Starogard Gdański

Zapłacone

102. Elasri Abderrahim 83 D10 / M30 POL Chorzów

Zapłacone

103. Erdmańczyk Andrzej 84 D10 / M50 POL Brusy KARATE KYOKUSHIN

Zapłacone

104. Fierek Bożena 85 D10 / K60 POL Czersk BBL Czersk

Zapłacone

105. Fierek Leszek 86 D10 / M50 POL Czersk BBL Czersk

Zapłacone

106. Fierka Adam 87 D10 / M40 POL Zblewo KS Sokół Zblewo

Zapłacone

107. Figler Iwona - D10 / K40 POL Niemcz Trispace

Niezapłacone

108. Filewska Izabela 88 D10 / K40 POL Świecie Herobox

Zapłacone

109. Filipiak Ewa 610 NW 5km / K POL Tuchola

Zapłacone

110. Fojut Beata 89 D10 / K40 POL Bytonia Morsy Zblewo

Zapłacone

111. Fojut Marcin 90 D10 / M40 POL Bytonia Morsy Zblewo

Zapłacone

112. Folta Jakub 91 D10 / M16 POL Malbork

Zapłacone

113. Frąckowski Patryk 92 D10 / M16 NMCTU
POL Tuchola Biegające Śliwice

Zapłacone

114. Fułat Karol 93 D10 / M50 POL Cekcyn Tkkf Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

115. Gaca Magda 611 NW 5km / K POL Lińsk

Zapłacone

116. Gajewski Mariusz 94 D10 / M30 POL Tczew

Zapłacone

117. Gapski Zbigniew 95 D10 / M60 POL Starogard Gdański

Zapłacone

118. Garapuczyk Agnieszka 96 D10 / K30 POL Konarzyny

Zapłacone

119. Garbowski Krzysztof 97 D10 / M30 POL Sztum LKS Zantyr Sztum

Zapłacone

120. Garski Dawid 98 D10 / M16 POL Bytów Baszta Bytów

Zapłacone

121. Garski Kryspin - D10 / M40 POL Bytów Świat Płytek u Kryspina

Niezapłacone

122. Gaszkowski Łukasz 99 D10 / M30 POL Ocypel Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

123. Gawin Rafał - D10 / M40 POL Kościerzyna

Niezapłacone

124. Gdaniec Anna 100 D10 / K40 POL Starogard Gdański

Zapłacone

125. Gerbatowska Martyna 101 D10 / K16 POL Śliwice

Zapłacone

126. Gerigk Natalia 102 D10 / K30 POL Pinczyn KS Sokół Zblewo

Zapłacone

127. Gierlip Krzysztof 103 D10 / M30 POL Żalno

Zapłacone

128. Gierwatowski Mariusz 104 D10 / M40 POL Śliwice

Zapłacone

129. Gil Beata 105 D10 / K40 POL Ujście

Zapłacone

130. Giolda Paweł 106 D10 / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

131. Giolda Stefan 612 NW 5km / M POL Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ

Zapłacone

132. Glama Remigiusz 107 D10 / M30 POL Lniano Lniano Team

Zapłacone

133. Glanert Kamila 108 D10 / K16 NKŚ
NKCTU
POL Śliwice

Zapłacone

134. Glaza Henryk 109 D10 / M40 POL Osieczna

Zapłacone

135. Glaza Przemysław 110 D10 / M16 POL Osieczna

Zapłacone

136. Gliszczyński Paweł 111 D10 / M30 POL Koronowo

Zapłacone

137. Glugla Mariusz 112 D10 / M40 POL Świecie The Runners Świecie

Zapłacone

138. Gładysz Edyta 113 D10 / K40 POL Świecie Gładziorki

Zapłacone

139. Gładysz Krzysztof 114 D10 / M40 POL Świecie Gładziorki

Zapłacone

140. Głębocki Radosław 115 D10 / M40 POL Gniew RulińskiRunningTeam

Zapłacone

141. Główczewska Karolina 116 D10 / K30 POL Śliwice

Zapłacone

142. Główczewski Grzegorz 117 D10 / M40 POL Tczew

Zapłacone

143. Gniot Bożena 118 D10 / K30 NKCTU
POL Minikowo

Zapłacone

144. Gniot Henryk 119 D10 / M40 NLM
NMCTU
POL Minikowo Pobiegani

Zapłacone

145. Goc-Kozakiewicz Marta 120 D10 / K40 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Zapłacone

146. Gola Grzegorz 121 D10 / M40 POL Markowo tg sokół gniewkowo

Zapłacone

147. Góra Beata 613 NW 5km / K POL Gdańsk Step by Step Trójmiasto

Zapłacone

148. Górnicki Przemysław 124 D10 / M40 POL Gdańsk

Zapłacone

149. Górnowicz Andrzej 125 D10 / M60 POL Brzeźno FLORIAN Chojnice

Zapłacone

150. Górny Maciej 126 D10 / M30 POL Grupa PACKMAN TEAM

Zapłacone

151. Górska Anna 127 D10 / K30 POL Tczew

Zapłacone

152. Gowkielewicz Karol 122 D10 / M30 POL Klawkowo Florian Chojnice

Zapłacone

153. Uczestnik anonimowy 123 D10 / M30 POL Gdańsk

Zapłacone

154. Grabowska-Ufnowska Justyna 614 NW 5km / K POL Czersk

Zapłacone

155. Gradowski Piotr 128 D10 / M30 NMŚ
NMCTU
POL Śliwice

Zapłacone

156. Grefka Stefan 129 D10 / M50 POL Łąg BBL Czersk

Zapłacone

157. Grob Tom 130 D10 / M30 POL Starogard Gdański BBL Czersk

Zapłacone

158. Gruszeczka Jacek 131 D10 / M30 POL Grudziądz parkrun Grudziądz

Zapłacone

159. Gruszeczka Patryk 132 D10 / M30 POL Grudziądz parkrun Grudziądz

Zapłacone

160. Gruszka Gracjan 133 D10 / M16 POL Bydgoszcz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

Zapłacone

161. Grycner Piotr 134 D10 / M60 NLK
POL Starogard Gdański Rococo

Zapłacone

162. Grzegorzewski Rafał 135 D10 / M40 POL Niemcz

Zapłacone

163. Grzonka Kamila 136 D10 / K30 POL Bytonia KS Sokół Zblewo

Zapłacone

164. Grzonka Piotr 137 D10 / M30 NLM
POL Gdynia Nadleśnictwo Gdańsk

Zapłacone

165. Grzywacz Maciej 138 D10 / M16 POL Sulnowo KS WDA Świecie

Zapłacone

166. Guta Małgorzata 615 NW 5km / K POL Piaseczno

Zapłacone

167. Gwizdała Bartosz 616 NW 5km / M POL Gołąbek

Zapłacone

168. Gwizdała Jerzy 617 NW 5km / M POL Bydgoszcz

Zapłacone

169. Gwizdała Mikołaj 618 NW 5km / M POL Bydgoszcz

Zapłacone

170. Gwizdała Zbigniew 619 NW 5km / M POL Gołąbek

Zapłacone

171. Hachaj Dawid 139 D10 / M16 POL Linowiec HACHAJ TEAM

Zapłacone

172. Hartuna Zenon 140 D10 / M50 POL Piece florian chojnice pkp cargo gdynia

Zapłacone

173. Hernik Marcin 141 D10 / M30 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

174. Hinc Beata 142 D10 / K30 POL Czersk BBL Czersk

Zapłacone

175. Hinc Waldemar 143 D10 / M50 POL Przechlewo Agroturystyka ZACISZE Przechlewo

Zapłacone

176. Hoffmann Daniel 144 D10 / M30 POL Zblewo KS Sokół Zblewo

Zapłacone

177. Hoppe Justyna 145 D10 / K16 NKŚ
NKCTU
POL Krąg Biegające Śliwice

Zapłacone

178. Iwaniak Dariusz 146 D10 / M40 POL Mirosław

Zapłacone

179. Jabłońska Magdalena 147 D10 / K40 POL Czersk BBL Czersk

Zapłacone

180. Jabłońska Małgorzata 148 D10 / K50 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

181. Jabłońska Patrycja 149 D10 / K16 POL Gdańsk Jabłeczniki TEAM

Zapłacone

182. Jabłoński Bartosz 150 D10 / M30 POL Gdańsk Jabłeczniki TEAM

Zapłacone

183. Jabłoński Jakub 151 D10 / M16 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

184. Jabłoński Piotr 152 D10 / M40 POL Czersk BBL Czersk

Zapłacone

185. Jakubowski Marek 153 D10 / M40 POL Pszczółki SPRINT S.A.

Zapłacone

186. Janas-Breska Justyna 154 D10 / K30 POL Chojnice FunRun

Zapłacone

187. Janczarska Katarzyna 620 NW 5km / K POL Gdańsk

Zapłacone

188. Janczarski Piotr 155 D10 / M40 POL Gdańsk

Zapłacone

189. Janiak Maciek 156 D10 / M30 POL Czarne

Zapłacone

190. Janiak Marcin 157 D10 / M30 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

191. Janicki Michał 158 D10 / M30 NMŚ
NMCTU
POL Śliwice

Zapłacone

192. Janikowska Mariola 159 D10 / K40 POL Czersk BBL Czersk

Zapłacone

193. Janke Damian 160 D10 / M30 POL Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

194. Januszewska Krystyna 161 D10 / K40 NKŚ
NKCTU
POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

195. Jarmal Tomasz 162 D10 / M30 POL Elbląg WATAHA Łączy nas bieganie

Zapłacone

196. Jarzyński Dariusz 163 D10 / M40 POL Starogard Gdański Oracz z Kociewia

Zapłacone

197. Jaskot Piotr 164 D10 / M50 POL Gościszewo

Zapłacone

198. Jaskulska Mirela 165 D10 / K50 POL Grudziądz Grudziądz

Zapłacone

199. Jaszczerska Grażyna 166 D10 / K50 POL Grudziądz parkrun Grudziądz

Zapłacone

200. Jaszczerski Paweł 167 D10 / M16 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

201. Jażdżewska Elżbieta 168 D10 / K30 POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

202. Jędrzejczak Dariusz 173 D10 / M40 POL Grudziądz GRUDZIĄDZ

Zapłacone

203. Jędrzejewski Dawid 174 D10 / M30 POL Drozdowo

Zapłacone

204. Jędykiewicz Marta 175 D10 / K30 POL Świecie HEROBOX

Zapłacone

205. Jeliński Adam 169 D10 / M40 POL Grudziądz

Zapłacone

206. Jesiołowska Żaneta 170 D10 / K30 POL Rudno Rulinski Running Team

Zapłacone

207. Jeszka Adrianna 171 D10 / K16 POL Chojnice Jeszka TEAM

Zapłacone

208. Jeszka Dariusz 172 D10 / M40 POL Powałki Jeszka TEAM

Zapłacone

209. Joppek Agnieszka 621 NW 5km / K POL Tuchola

Zapłacone

210. Justa Beata 176 D10 / K50 POL Gniew

Zapłacone

211. Jutrzenka Krystian 177 D10 / M30 POL Będźmierowice BBL czersk

Zapłacone

212. Kabat Jakub 178 D10 / M16 POL Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

213. Kacprzak Marcin 179 D10 / M40 POL Łódź

Zapłacone

214. Kaczmarski Dariusz 180 D10 / M50 POL Człuchów

Zapłacone

215. Kaczyński Daniel 181 D10 / M30 POL Starogard Gdański Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

216. Kaganiuk Joanna 182 D10 / K30 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

217. Kaganiuk Patryk 183 D10 / M40 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

218. Kąkolewska Agnieszka 190 D10 / K30 POL Czersk BBL CZERSK km

Zapłacone

219. Kannenberg Maciej 184 D10 / M16 POL Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

220. Karczewska Dorota 622 NW 5km / K POL Czersk

Zapłacone

221. Karnowski Marcin 185 D10 / M30 POL Śliwice

Zapłacone

222. Karnowski Paweł 186 D10 / M30 POL Ocypel

Zapłacone

223. Kasprzyk Dariusz 187 D10 / M40 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Zapłacone

224. Kasprzyk Dorota 623 NW 5km / K POL Kwidzyn

Zapłacone

225. Kątowski Tadeusz 191 D10 / M50 POL Świecie

Zapłacone

226. Kawałkowska Aneta 188 D10 / K40 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

227. Kawałkowski Krzysztof 189 D10 / M40 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

228. Kedzierski Krystian 192 D10 / M16 POL Rosochatka

Zapłacone

229. Kelsz Dariusz 193 D10 / M40 POL Dąbrówka

Zapłacone

230. Kemuś Jarosław 194 D10 / M40 NLM
POL Doręgowice KBL

Zapłacone

231. Kęska Rafał 195 D10 / M16 NLM
POL Świecie Nadleśnictwo Dąbrowa

Zapłacone

232. Kiedrowski Grzegorz 196 D10 / M30 POL Pogódki Osp Pogódki

Zapłacone

233. Kiełtyka Bożena 624 NW 5km / K POL Pinczyn Morsy Zblewo

Zapłacone

234. Kipketer-Batkowski Mikołaj - D10 / M30 NMCTU
KEN Szczecin Rocker disco klub

Niezapłacone

235. Klatecki Adam 197 D10 / M30 NMCTU
POL Pruszcz

Zapłacone

236. Klejna Dawid 198 D10 / M16 POL Zblewo KS Sokół Zblewo

Zapłacone

237. Klejna Wiesława 199 D10 / K50 POL Zblewo KS Sokół Zblewo

Zapłacone

238. Klich Łukasz 200 D10 / M30 POL Świecie

Zapłacone

239. Klin Anna 201 D10 / K16 POL Skórcz KS Sokół Zblewo

Zapłacone

240. Klin Paulina 202 D10 / K30 POL Czersk

Zapłacone

241. Klonowski Andrzej 203 D10 / M40 POL Lichnowy

Zapłacone

242. Klonowski Marcin 204 D10 / M30 POL Sztum Lks Zantyr Sztum

Zapłacone

243. Kłaczyński Mariusz 205 D10 / M30 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

244. Knitter Aleksandra 206 D10 / K16 POL Linówek zawszeQsobie

Zapłacone

245. Knitter Monika - NW 5km / K POL Polanów

Niezapłacone

246. Knitter Wiktoria 207 D10 / K16 POL Czersk BBL Czersk

Zapłacone

247. Kobiałka Róża 208 D10 / K30 POL Warszawa Rkathletics/naprzód Młociny

Zapłacone

248. Koch Karolina 209 D10 / K30 POL Osieczna

Zapłacone

249. Kochan Robert 210 D10 / M40 POL Chojnice

Zapłacone

250. Kochański Tomasz 211 D10 / M30 POL Grudziądz parkrun Grudziądz

Zapłacone

251. Uczestnik anonimowy - NW 5km / K POL Rytel

Niezapłacone

252. Kolassa Ryszard 212 D10 / M50 POL Skórcz AKTYWNI KOCIEWIACY

Zapłacone

253. Kolinski Mateusz 213 D10 / M30 POL Kaliska Kociewski Klub Biegacza

Zapłacone

254. Kołodziejczyk Henryk 214 D10 / M50 POL Zblewo kociewski klub biegacza

Zapłacone

255. Kołodziejski Stanisław 215 D10 / M40 POL Lińsk

Zapłacone

256. Kołtonowska Agnieszka 216 D10 / K30 POL Gniew TRUNSFORMACJA

Zapłacone

257. Kołtonowski Marcin 217 D10 / M30 POL Gniew

Zapłacone

258. Konieczka Michał 218 D10 / M30 POL Osie Osp Osie

Zapłacone

259. Konieczny Krzysztof 219 D10 / M30 POL Chojnice

Zapłacone

260. Kontny Dawid 220 D10 / M30 NLM
NMCTU
POL Iwiec

Zapłacone

261. Kopacz Adrian 221 D10 / M30 NMCTU
POL Bysław

Zapłacone

262. Kopacz Arkadiusz 222 D10 / M16 NMCTU
POL Bysław

Zapłacone

263. Koralewska Irena 223 D10 / K50 POL Sadlinki Traktor Team Gmina Kwidzyn

Zapłacone

264. Kordecki Robert 224 D10 / M16 POL Wielki Klincz Maratończyk Wielki Klincz

Zapłacone

265. Korycki Daniel 225 D10 / M16 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

266. Koseda Robert - D10 / M40 POL Kartuzy Honey Badger

Niezapłacone

267. Koska-Czapiewska Emilia - D10 / K40 POL Zabagno BBL Starogard Gdański

Niezapłacone

268. Kotlęga Agata 226 D10 / K16 POL Pruszcz

Zapłacone

269. Kotłowska Marlena 227 D10 / K40 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Zapłacone

270. Kotowicz Bartosz 228 D10 / M40 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Zapłacone

271. Kowalska-Pasieka Bożena 229 D10 / K50 POL Kwidzyn Druzyna Szpiku

Zapłacone

272. Kowalski Łukasz 230 D10 / M30 POL Poznań Los Pedrilos

Zapłacone

273. Kozak Zosia 231 D10 / K16 POL Brusy KARATE KYOKUSHIN

Zapłacone

274. Kozakiewicz Ireneusz 232 D10 / M40 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Zapłacone

275. Kozłowski Krzysztof 233 D10 / M50 NMŚ
NMCTU
POL Sliwice

Zapłacone

276. Kraiński Michał 235 D10 / M16 POL Elbląg

Zapłacone

277. Kraiński Michał 234 D10 / M30 NMŚ
NMCTU
POL Śliwice

Zapłacone

278. Kraiński Rafał 236 D10 / M16 POL Gniew

Zapłacone

279. Kras Karolina 237 D10 / K16 POL Bydgoszcz WKURW_TEAM

Zapłacone

280. Krasnodębski Maciej - D10 / M30 POL Grudziądz Wildbull Grudziądz

Niezapłacone

281. Krawczak Anna 238 D10 / K40 POL Czersk BBL CZERSK

Zapłacone

282. Krawiec Andrzej 239 D10 / M50 POL Sztum LKS ZANTYR

Zapłacone

283. Krawiec Łukasz 240 D10 / M30 POL Pruszcz Gdański BigYellowFoot Adventure Team

Zapłacone

284. Krefta Dagmara 241 D10 / K30 POL Nowe parkrun Grudziądz

Zapłacone

285. Kriger Roman 625 NW 5km / M POL Papowo Toruńskie ROMKI

Zapłacone

286. Kruber Karolina 242 D10 / K16 POL Bydgoszcz

Zapłacone

287. Kruk Agnieszka 243 D10 / K30 POL Szymankowo

Zapłacone

288. Kruk Anna 244 D10 / K30 POL Chojnice

Zapłacone

289. Kruszyńska Barbara 245 D10 / K50 POL Tczew Biegający Tczew

Zapłacone

290. Kruszyńska Magdalena 246 D10 / K40 POL Toruń

Zapłacone

291. Kryger Łukasz 247 D10 / M16 POL Nowa Chełmża Morsy z Zalesia

Zapłacone

292. Krygowski Tomasz 248 D10 / M40 NMCTU
POL Tuchola

Zapłacone

293. Krysiak-Kołatka Katarzyna 249 D10 / K40 POL Gotelp

Zapłacone

294. Krześniak Kamila 626 NW 5km / K POL Świecie BHP COMPLEX

Zapłacone

295. Krześniak Romek 250 D10 / M30 POL Świecie BHP COMPLEX

Zapłacone

296. Krześniak Wojciech 251 D10 / M30 POL Gródek

Zapłacone

297. Krzoska Dorota 252 D10 / K40 POL Brusy

Zapłacone

298. Kubiakowski Hubert 253 D10 / M16 POL Charzykowy EKOMEL

Zapłacone

299. Kuc Bartosz 254 D10 / M30 POL Świecie Schumacher Team Bydgoszcz

Zapłacone

300. Kuczawski Mikołaj 255 D10 / M30 POL Zamek Bierzglowski

Zapłacone

301. Kuhn Rafał 256 D10 / M30 POL Starogard Gdański

Zapłacone

302. Kujajewska Paulina 257 D10 / K16 POL Szlachta

Zapłacone

303. Kujawska Małgorzata 258 D10 / K50 POL Gniew tRunsformacja Gniewu

Zapłacone

304. Kujawski Damian 259 D10 / M16 POL Płąchawy

Zapłacone

305. Kujawski Łukasz 260 D10 / M30 POL Żukowo Kujawscy Runners

Zapłacone

306. Kuklinska Joanna 627 NW 5km / K POL Miroszewo Metrożercy

Zapłacone

307. Kuklinski Maciej 261 D10 / M40 POL Miroszewo Metrożercy

Zapłacone

308. Kula Adam 262 D10 / M30 POL Chojnice Totalnie Biegnięci

Zapłacone

309. Kula Katarzyna 263 D10 / K40 POL Chojnice Totalnie Biegnięci

Zapłacone

310. Kulczyk Izabela - D10 / K30 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Niezapłacone

311. Kulikowski Tomasz 264 D10 / M16 POL Świecie

Zapłacone

312. Kulla Katarzyna 628 NW 5km / K POL Pinczyn

Zapłacone

313. Kulla Marcin 265 D10 / M30 POL Pinczyn

Zapłacone

314. Kuna Bartłomiej 266 D10 / M30 POL Warka KUNA TRIKLUB

Zapłacone

315. Kunz Mieczysław - D10 / M40 POL Toruń UMK Toruń

Niezapłacone

316. Kurajk Marian 267 D10 / M60 NLM
POL Gdańsk-Rakowiec

Zapłacone

317. Kurkowski Marek 268 D10 / M50 POL Starogard Gdański Starogard Gdański

Zapłacone

318. Kurzawińska-Jabłońska Kasia - D10 / K40 POL Czarne Czarne Biega

Niezapłacone

319. Kuzan Sławek 269 D10 / M30 POL Czarne Czarne Biega

Zapłacone

320. Kwasigroch Krzysztof 270 D10 / M50 POL Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

321. Kwaśniewski Roman 271 D10 / M50 POL Starogard Gdański KKB

Zapłacone

322. Kwiatkowski Adam - D10 / M16 POL Wałdowo Szlacheckie

Niezapłacone

323. Kwiatkowski Daniel 272 D10 / M30 POL Grudziądz parkrun Grudziądz

Zapłacone

324. Kwiatkowski Tomasz 273 D10 / M30 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Zapłacone

325. Kyeva Cosmas 274 D10 / M30 KEN Nairobi

Zapłacone

326. Lamparska Justyna 275 D10 / K30 POL Śliwiczki

Zapłacone

327. Lamparski Sebastian 276 D10 / M30 POL Śliwiczki

Zapłacone

328. Langmesser Danuta 629 NW 5km / K POL Pinczyn Morsy Zblewo

Zapłacone

329. Laskowski Maciej 277 D10 / M40 POL Gdynia Majbike Team

Zapłacone

330. Leba Dariusz 278 D10 / M40 POL Unisław LEBUŚTEAM

Zapłacone

331. Legaszewski Roman 279 D10 / M30 POL Skórcz RulińskiRunningTeam

Zapłacone

332. Lempkowska Joanna 280 D10 / K30 POL Zblewo Morsy Zblewo

Zapłacone

333. Lempkowski Przemysław 281 D10 / M30 POL Zblewo Morsy Zblewo

Zapłacone

334. Lenc Janusz 282 D10 / M60 POL Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

335. Lenc Sebastian 283 D10 / M40 POL Laskowice Pomorskie Tkkf kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

336. Lenkiewicz Andrzej 284 D10 / M60 POL Bądki Piękny

Zapłacone

337. Leszczyński Jerzy 285 D10 / M70 POL Malbork

Zapłacone

338. Lewandowska Agnieszka 286 D10 / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

339. Uczestnik anonimowy 287 D10 / M16 POL Śliwice

Zapłacone

340. Lewandowski Kamil 288 D10 / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

341. Lewandowski Krzysiek 289 D10 / M16 POL Grudziadz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

342. Lewandowski Michał 290 D10 / M16 POL Gdynia

Zapłacone

343. Lipiecki Marcin 291 D10 / M30 POL Gdynia

Zapłacone

344. Lipkowska Magdalena 292 D10 / K30 NKŚ
NKCTU
POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

345. Lipski Łukasz 293 D10 / M30 POL Szlachta MKP Szlachta

Zapłacone

346. Loose Anna 294 D10 / K30 POL Starogard Gdański Morsy Zblewo

Zapłacone

347. Loose Bartosz 295 D10 / M30 POL Zblewo KS Sokół Zblewo

Zapłacone

348. Lubciński Katarzyna 296 D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

349. Ludwik Krystyna - D10 / K50 POL Łysomice Mordy z Zalesia

Niezapłacone

350. Uczestnik anonimowy 299 D10 / K30 POL Chojnice MKS Chojniczanka 1930 S.A.

Zapłacone

351. Łada Aleksandra 630 NW 5km / K POL Gniewkowo

Zapłacone

352. Łada Monika - NW 5km / K POL Brzozowe Błota Fundacja StwardnienieRozsiane.info

Niezapłacone

353. Łakomski Jacek 297 D10 / M50 POL Świecie

Zapłacone

354. Łangowski Mateusz 298 D10 / M16 POL Chojnice

Zapłacone

355. Łepek Małgorzata 300 D10 / K30 POL Starogard Gdański BBL Starogard Gdański

Zapłacone

356. Łepek Teresa 301 D10 / K16 POL Płąchawy parkrun Grudziądz

Zapłacone

357. Łopusiewicz-Orzłowska Anna 302 D10 / K30 POL Dziemiany

Zapłacone

358. Łożyński Jacek 303 D10 / M40 POL Chojnice Florian Chojnice

Zapłacone

359. Maciejak Mariola 304 D10 / K30 POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

360. Maciejewski Paweł 305 D10 / M16 POL Tczew Biegający Tczew

Zapłacone

361. Macioszek Marcin 306 D10 / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

362. Mączewska Marzena 322 D10 / K40 POL Grudziądz parkrun Grudziądz

Zapłacone

363. Magusiak Agnieszka 307 D10 / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

364. Majchrzak Dawid 308 D10 / M30 POL Bydgoszcz Zosia Team

Zapłacone

365. Majewska Agnieszka 309 D10 / K30 POL Elbląg

Zapłacone

366. Majna Kazimierz 310 D10 / M60 POL Gdynia Parkrun Gdynia

Zapłacone

367. Malinowski Łukasz 311 D10 / M30 POL Lipinki Królewskie NEPTUN FIT CHALLENGE

Zapłacone

368. Maliszewska Arleta 631 NW 5km / K POL Nowe

Zapłacone

369. Maliszewski Adrian 312 D10 / M30 POL Poznań

Zapłacone

370. Maliszewski Kamil 313 D10 / M16 POL Bydgoszcz Appsdreams.com

Zapłacone

371. Małek Andrzej 632 NW 5km / M POL Lniano

Zapłacone

372. Małek Marta 633 NW 5km / K POL Lniano

Zapłacone

373. Małek Renata 314 D10 / K40 POL Lniano

Zapłacone

374. Mańkowski Waldemar 315 D10 / M50 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Zapłacone

375. Marciniak Jolanta 634 NW 5km / K POL Tuchola

Zapłacone

376. Marciniak Roman 635 NW 5km / M POL Tuchola

Zapłacone

377. Marcinowska Katarzyna 636 NW 5km / K POL Chojnice

Zapłacone

378. Marcinowski Bogdan 637 NW 5km / M POL Chojnice

Zapłacone

379. Marczewska Małgorzata 316 D10 / K40 POL Człuchów JW 3775

Zapłacone

380. Maszka Beata 317 D10 / K30 POL Osieczna

Zapłacone

381. Matczak Monika 318 D10 / K40 POL Debrzno

Zapłacone

382. Matern Andrzej 319 D10 / M40 POL Świecie PGB Sportowa Paczka

Zapłacone

383. Mathiak Ariel 320 D10 / M30 POL Salno

Zapłacone

384. Matyszewski Amadeusz 321 D10 / M16 POL Toruń

Zapłacone

385. Mechlińska Anna 638 NW 5km / K POL Lubiki Klub Sportowy Sokół Zblewo

Zapłacone

386. Medeńska Barbara 323 D10 / K40 POL Piła Młyn

Zapłacone

387. Melnyk Piotr 324 D10 / M30 POL Człuchów ŻÓŁWIE

Zapłacone

388. Miaskowski Zbigniew 639 NW 5km / M POL Skarszewy Morsy skarszewy

Zapłacone

389. Mielczarek Katarzyna 640 NW 5km / K POL Poznań

Zapłacone

390. Uczestnik anonimowy 325 D10 / M30 POL Wicko Grupa Biegowa MRT

Zapłacone

391. Mierzwa Damian 326 D10 / M30 POL Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

392. Mikuś Marcin 327 D10 / M30 POL Tczew RulińskiRunningTeam

Zapłacone

393. Miler Anna 328 D10 / K40 POL Grupa Parkrun Grudziadz

Zapłacone

394. Miler Monika 641 NW 5km / K POL Starogard Gdański Aktywni Kociewiacy/Morsy Zblewo

Zapłacone

395. Minschinski Daniel - D10 / M16 POL Kłodnia Www.stronanowoczesna.pl

Niezapłacone

396. Miszewski Krzysztof 329 D10 / M40 POL Chojnice

Zapłacone

397. Miszke Kazimierz 330 D10 / M60 POL Czersk Florian Chojnice

Zapłacone

398. Mk Terenowy 331 D10 / M40 POL Czersk Świecki Terenowy Zawrót Głowy

Zapłacone

399. Modrak Maciej 332 D10 / M40 POL Grudziądz parkrun Grudziądz

Zapłacone

400. Modrzejewski Wojciech 333 D10 / M40 POL Chojnice / Lichnowy WT CHOJNICE

Zapłacone

401. Moenert Remek 334 D10 / M40 POL Gdańsk

Zapłacone

402. Mojek Radosław 335 D10 / M40 POL Grupa MOJSONKI

Zapłacone

403. Mokwiński Czesław 336 D10 / M60 POL Pelplin Klub Aktywnego Pelpliniaka

Zapłacone

404. Mol Rafal 337 D10 / M40 POL Chojnice KARAT CHOJNICE

Zapłacone

405. Morawski Mateusz 338 D10 / M16 POL Grudziądz

Zapłacone

406. Motofa Marcin 339 D10 / M30 POL Wąbrzeźno

Zapłacone

407. Mroczkowska Joanna - D10 / K50 POL Kwidzyn

Niezapłacone

408. Mrówka Michał 340 D10 / M30 POL Gdańsk MajaTeam

Zapłacone

409. Uczestnik anonimowy - NW 5km / K POL Konarzyny Pikowo

Niezapłacone

410. Muszak Łukasz - D10 / M16 POL Bytów LKB im. Braci Petk Lębork

Niezapłacone

411. Muszczyński Cezary 341 D10 / M16 POL Świecie BHP COMPLEX

Zapłacone

412. Muzioł Anita 342 D10 / K40 POL Stobno

Zapłacone

413. Myśliwiec Patryk 343 D10 / M16 POL Śliwice Brak

Zapłacone

414. Najda Sławomir 344 D10 / M40 POL Sztum LKS ZANTYR Sztum

Zapłacone

415. Nakielska Anna 642 NW 5km / K POL Starogard Gdański

Zapłacone

416. Nelke Aleksander 345 D10 / M40 POL Gostycyn

Zapłacone

417. Niemczyk Krzysztof 643 NW 5km / M POL Skarszewy Morsy skarszewy

Zapłacone

418. Uczestnik anonimowy - D10 / M16 NMŚ
POL Ślwice

Niezapłacone

419. Nieżurawska Alicja 346 D10 / K16 POL Czersk BBL Czersk

Zapłacone

420. Nieżurawska Ewa 347 D10 / K40 POL Czersk BBL Czersk

Zapłacone

421. Nieżurawski Robert 348 D10 / M40 POL Czersk BBL Czersk

Zapłacone

422. Noga Grzegorz 349 D10 / M16 POL Skórcz Ruliński Running Team

Zapłacone

423. Uczestnik anonimowy 350 D10 / M30 NMCTU
POL Bydgoszcz

Zapłacone

424. Nowak Mateusz 351 D10 / M16 POL Debrzno

Zapłacone

425. Nowak-Przygodzki Marcin 352 D10 / M30 CHE Bach brak

Zapłacone

426. Nowakowski Czeslaw 353 D10 / M70 POL Warszawa Klub Biegacza GOCH

Zapłacone

427. Nowakowski Piotr 354 D10 / M30 NLM
POL Szczecinek NADLEŚNICTWO CZARNOBÓR

Zapłacone

428. Nowicka Tatiana 355 D10 / K40 POL Świecie

Zapłacone

429. Nowicka Tatiana - D10 / K40 POL Świecie

Niezapłacone

430. Nowicki Lukasz - D10 / M40 POL Gdansk

Niezapłacone

431. Nowosielski Piotr 356 D10 / M40 POL Sztum LKS ZANTYR SZTUM

Zapłacone

432. Ohler Barbara 357 D10 / K30 POL Tuchola

Zapłacone

433. Ohler Marcin 358 D10 / M40 POL Tuchola

Zapłacone

434. Olkowski Piotr - D10 / M30 POL Chojnice Florian Chojnice

Niezapłacone

435. Opłatkowska Klaudia 359 D10 / K30 POL Czersk BBL Czersk

Zapłacone

436. Oremus Zuzanna - D10 / K16 POL Warlubie

Niezapłacone

437. Ornowski Zbigniew 360 D10 / M50 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

438. Osiak Tomasz 361 D10 / M16 POL Gniew RulińskiRunningTeam

Zapłacone

439. Osowska Magda 362 D10 / K16 POL Świecie

Zapłacone

440. Ossowksa Marzena 644 NW 5km / K POL Borzechowo morsy zblewo

Zapłacone

441. Ossowska Ewa 363 D10 / K60 NLK
POL Zblewo Morsy zblewo

Zapłacone

442. Ossowska Magdalena - D10 / K16 POL Osieczna

Niezapłacone

443. Ossowski Kazimierz 645 NW 5km / M POL Borzechowo Morsy Zlewo

Zapłacone

444. Padowicz Anna 364 D10 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

445. Pajonkowski Piotr 646 NW 5km / M POL Wałkowiska

Zapłacone

446. Paliga Antoni 365 D10 / M50 POL Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

447. Paliga Maciej 366 D10 / M30 POL Sośno Run Team Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

448. Paliga Mateusz 367 D10 / M16 POL Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

449. Paprocka Ewelina 368 D10 / K30 POL Luzino

Zapłacone

450. Paradowski Bartosz 369 D10 / M16 POL Janikowo Szybkie Rysie

Zapłacone

451. Partyka Krzysztof 370 D10 / M30 POL Maksymilianowo

Zapłacone

452. Pasińska Angelika 371 D10 / K16 POL Chojnice

Zapłacone

453. Pasiński Krzysztof 372 D10 / M16 POL Chojnice

Zapłacone

454. Pastwa Krzysztof 373 D10 / M30 POL Cisewie

Zapłacone

455. Patz Aneta 374 D10 / K40 POL Chojnice

Zapłacone

456. Pawlak Bernard 375 D10 / M50 POL Pszczółki

Zapłacone

457. Pawlak Kamil 376 D10 / M30 POL Janikowo Szybki Rysie Team

Zapłacone

458. Pawlak Sylwia 377 D10 / K40 POL Rytel

Zapłacone

459. Pawlik Marek 378 D10 / M50 POL Pruszcz Farmvita

Zapłacone

460. Pawlik Stanisław 379 D10 / M50 POL Osielsko Farmvita Team

Zapłacone

461. Pawlikowski Arkadiusz 380 D10 / M16 POL Chełmża

Zapłacone

462. Pawłowska Marysia 381 D10 / K16 POL Czersk BBL Czersk

Zapłacone

463. Pęk Grzegorz 385 D10 / M40 POL Grupa żołnierze

Zapłacone

464. Pęk Małgorzata 648 NW 5km / K POL Grupa

Zapłacone

465. Peplińska Arletta 647 NW 5km / K POL Elbląg Biegacze Wolności

Zapłacone

466. Pepliński Grzegorz 383 D10 / M40 POL Sztum LKS Zantyr Sztum

Zapłacone

467. Peplinski Marek 382 D10 / M60 POL Elbląg Biegacze Wolności

Zapłacone

468. Perlik Grzegorz 384 D10 / M60 POL Bydgoszcz

Zapłacone

469. Piechowski Grzegorz 386 D10 / M40 NLM
POL Chojnice AFTER PARTY RUN CHOJNICE

Zapłacone

470. Piechowski Jarosław 387 D10 / M40 POL Chojnice After Party Run Chojnice

Zapłacone

471. Piesik Karolina 649 NW 5km / K POL Szlachta

Zapłacone

472. Pilarska Paulina 650 NW 5km / K POL Łąski Piec

Zapłacone

473. Pilarski Maksymilian 388 D10 / M16 POL Osie-Wałkowiska STRAŻ POŻARNA OSIE

Zapłacone

474. Pior Karolina 389 D10 / K16 POL Skórcz

Zapłacone

475. Piórkowska Sylwia - D10 / K30 POL Chełmno Platan

Niezapłacone

476. Piotrowski Arkadiusz 390 D10 / M30 NMŚ
POL Dworzysko Mutomboteam

Zapłacone

477. Piotrowski Patryk 391 D10 / M16 POL Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie

Zapłacone

478. Piskorski Jerzy 392 D10 / M60 POL Pelplin Klub Aktywnego Pelpliniaka

Zapłacone

479. Plata Krzysztof 393 D10 / M30 POL Chojnice

Zapłacone

480. Pliszczyńska Joanna 394 D10 / K40 POL Unisław

Zapłacone

481. Pliszczyński Mirosław 395 D10 / M50 POL Unisław

Zapłacone

482. Pokorny Edward 396 D10 / M70 POL Ustka Tupot Ustka

Zapłacone

483. Polakowski Pawel 397 D10 / M16 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

484. Półczyński Łukasz 401 D10 / M16 POL Rytel H2oshop.pl

Zapłacone

485. Połom Anna 651 NW 5km / K POL Szlachta

Zapłacone

486. Połom Hanna 652 NW 5km / K POL Szlachta

Zapłacone

487. Połomska Barbara 653 NW 5km / K POL Gniew

Zapłacone

488. Połomski Jarosław 398 D10 / M60 POL Gniew Trunsformacja Gniewu

Zapłacone

489. Pozorska Joanna 399 D10 / K30 NKŚ
NKCTU
POL Lińsk Biegające Śliwice

Zapłacone

490. Pozorski Adam 400 D10 / M30 NMŚ
NMCTU
POL Lińsk Biegające Śliwice

Zapłacone

491. Prabucki Piotr 402 D10 / M40 POL Starogard Gdański Skl Fiippides Starogard Gdański

Zapłacone

492. Procek Daria 403 D10 / K30 NKŚ
NKCTU
POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

493. Prokop Anna 404 D10 / K40 POL Elbląg Prokopki

Zapłacone

494. Prokop Mariusz 405 D10 / M40 POL Elbląg Prokopki

Zapłacone

495. Pruszak Robert 406 D10 / M40 POL Śliwice

Zapłacone

496. Pruszak-Posłuszny Kamila 407 D10 / K30 POL Poznań Mamy-Biegamy

Zapłacone

497. Pruszak-Walaszczyk Dorota 408 D10 / K40 POL Kalisz

Zapłacone

498. Przeracki Mirosław - D10 / M40 POL Bydgoszcz Szoszoni

Niezapłacone

499. Przewoska Anna 409 D10 / K16 POL Gdynia

Zapłacone

500. Przybylak Karol 410 D10 / M30 POL Bydgoszcz Biokurier.pl

Zapłacone

501. Przybyś Agnieszka 411 D10 / K30 POL Łęgowo Pruszcz Biega Show Must Go On

Zapłacone

502. Puczyńska Anna 412 D10 / K16 POL Rajkowy Reebok Run Crew Tczew

Zapłacone

503. Puczyński Karol 413 D10 / M30 POL Tczew

Zapłacone

504. Pykron Lucyna 414 D10 / K30 POL Gniew tRUNsformacja Gniewu

Zapłacone

505. Pyra-Kuczyńska Marzena 415 D10 / K40 POL Jeżewo

Zapłacone

506. Pyżewska Beata 416 D10 / K40 POL Czersk BBL Czersk

Zapłacone

507. Pyżewski Grzegorz 417 D10 / M40 POL Czersk

Zapłacone

508. Radacki Przemek 418 D10 / M30 POL Grudziądz

Zapłacone

509. Radziszewski Dariusz 419 D10 / M40 POL Świecie

Zapłacone

510. Rakoczy Paweł 420 D10 / M50 POL Gdynia Jola Paweł Biegiem Przez Życie

Zapłacone

511. Raszeja Jerzy 421 D10 / M60 NLM
POL Skórcz aktywni kociewiacy

Zapłacone

512. Redzimski Adam 422 D10 / M50 POL Gdynia Gdynia Północ

Zapłacone

513. Reimus Agnieszka 654 NW 5km / K POL Skórcz

Zapłacone

514. Reimus Ewa 655 NW 5km / K POL Skórcz

Zapłacone

515. Reimus Kazimiera 656 NW 5km / K POL Skórcz

Zapłacone

516. Reimus Leszek 423 D10 / M50 NLM
POL Ocypel Klub Aktywnego Człowieka W Ocyplu

Zapłacone

517. Reimus Maciej 424 D10 / M30 POL Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

518. Rekowski Kazimierz 425 D10 / M60 POL 83-110 Tczew Eaton Running Team/ Biegający Tczew

Zapłacone

519. Reszkowski Sebastian 426 D10 / M30 POL Siemirowice BAZA 44

Zapłacone

520. Rezmer Brygida 657 NW 5km / K POL Duże Krówno

Zapłacone

521. Uczestnik anonimowy 658 NW 5km / K POL Mały Mędromierz

Zapłacone

522. Rojewska Angelika 427 D10 / K16 POL Malbork

Zapłacone

523. Rokita Emilia 428 D10 / K16 POL Czarne Czarne Biega

Zapłacone

524. Rokita Michał 429 D10 / M30 POL Czarne Czarne Biega

Zapłacone

525. Rolińska Barbara 430 D10 / K30 POL Zblewo Morsy Zblewo

Zapłacone

526. Roliński Cezary 431 D10 / M30 POL Zblewo Morsy Zblewo

Zapłacone

527. Romańska Aleksandra 432 D10 / K30 POL Starogard Gdański

Zapłacone

528. Romańska Ola - D10 / K30 POL Starogard Gdański

Niezapłacone

529. Romczykowska Adriana - NW 5km / K POL Mały Medromierz

Niezapłacone

530. Ronowska Maria 433 D10 / K50 POL Świecie Mondi Corrugated

Zapłacone

531. Ronowski Krzysztof - D10 / M30 POL Śliwice

Niezapłacone

532. Rosińska Barbara 434 D10 / K50 POL Milanówek Sto-Nogi Milanówek

Zapłacone

533. Rosiński Eugeniusz 435 D10 / M50 POL Milanówek Sto-Nogi Milanówek

Zapłacone

534. Roszak Zbigniew 436 D10 / M30 POL Gniewkowo Wataha - Łączy nas bieganie

Zapłacone

535. Różek Dawid 439 D10 / M16 POL Śliwice

Zapłacone

536. Rożek Malwina 660 NW 5km / K POL Skarszewy

Zapłacone

537. Rozek Mariola 659 NW 5km / K POL Frank Morsy Zblewo

Zapłacone

538. Rożek Paulina 438 D10 / K16 POL Starogard Gdański

Zapłacone

539. Rózik Jarosław 661 NW 5km / M POL Włocławek The Róziks

Zapłacone

540. Rózik Małgorzata 662 NW 5km / K POL Włocławek The Róziks

Zapłacone

541. Uczestnik anonimowy 437 D10 / K40 POL Dąbrowa Chełmińska Morsy z Zalesia

Zapłacone

542. Rudnik Jerzy 440 D10 / M60 POL Chojnice Florianchojnice

Zapłacone

543. Rulińska Julia 441 D10 / K30 POL Tczew RulińskiRunningTeam

Zapłacone

544. Ruliński Przemysław 442 D10 / M30 POL Gniew RulinskiRunnigTeam

Zapłacone

545. Rumocki Józek 443 D10 / M50 POL Grudziadz SPORT I REKREACJA DELFIN

Zapłacone

546. Rusak Małgorzata 444 D10 / K30 POL Stargard

Zapłacone

547. Rusak Marek 445 D10 / M30 NMŚ
NMCTU
POL Stargard

Zapłacone

548. Russ Roman 446 D10 / M50 POL Laskowice Tkkf Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

549. Rutkowska Sylwia 447 D10 / K30 POL Grudziądz Kocham Biegać♡

Zapłacone

550. Rużyło Szymon 448 D10 / M16 POL Człuchów Moto Człuchów

Zapłacone

551. Rychłowska Bernadeta 449 D10 / K50 POL Pelplin

Zapłacone

552. Uczestnik anonimowy 450 D10 / M16 POL Rytel Brda

Zapłacone

553. Uczestnik anonimowy 451 D10 / M30 POL Człuchów Tripaka

Zapłacone

554. Rysiewski Robert 452 D10 / M30 POL Starogard Gdański SKL Filippides Starogard Gdański

Zapłacone

555. Rytlewska Dorota 453 D10 / K30 NKŚ
NKCTU
POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

556. Rytlewski Krzysztof 454 D10 / M16 POL Śliwice

Zapłacone

557. Rytlewski Michał 455 D10 / M30 NMŚ
NMCTU
POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

558. Rytlewski Robert 456 D10 / M30 NMŚ
NMCTU
POL Śliwice Biegające Śliwice

Zapłacone

559. Rzechtalski Rafał 457 D10 / M30 POL Chojnice

Zapłacone

560. Uczestnik anonimowy - NW 5km / M POL Konarzyny Pikowo

Niezapłacone

561. Sabiniarz Iwona 458 D10 / K40 POL Czersk

Zapłacone

562. Saleem Monika 459 D10 / K30 POL Gdańsk WATAHA-łączy nas bieganie

Zapłacone

563. Salita Lech 460 D10 / M50 POL Gniezno ALTOM GNIEZNO

Zapłacone

564. Sankiewicz Karolina 461 D10 / K16 POL Wąbrzeźno

Zapłacone

565. Sapalska Michalina 462 D10 / K16 NKCTU
NMCTU
POL Lubiewo Biegające Śliwice

Zapłacone

566. Schmidt Milena 463 D10 / K16 POL Świecie Herobox

Zapłacone

567. Schramke Maciej 464 D10 / M30 POL Kokoszkowy Red Dragons

Zapłacone

568. Semanyuk Orest - D10 / M16 UKR Sliwice

Niezapłacone

569. Senetelli Ryszard 465 D10 / M70 POL Chojnice Florian Chojnice

Zapłacone

570. Serocki Zbigniew 466 D10 / M50 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

571. Simon Julia - D10 / K16 POL Gniew

Niezapłacone

572. Skalska Anna 467 D10 / K30 POL Bytonia KS SOKÓŁ ZBLEWO

Zapłacone

573. Skalski Szymon 468 D10 / M30 POL Bytonia Star Worms

Zapłacone

574. Uczestnik anonimowy - D10 / M16 POL Trzebnice

Niezapłacone

575. Skorupka Radek 469 D10 / M40 POL Bydgoszcz Ulung Team

Zapłacone

576. Skwierawski Wiesław 470 D10 / M50 POL Ostrowite Florian Chojnice

Zapłacone

577. Skwirowska Małgorzata 663 NW 5km / K POL Lipowa

Zapłacone

578. Śląska Angelika 523 D10 / K30 POL Świecie

Zapłacone

579. Sliwa Marek - D10 / M50 POL Kraplewice n/n

Niezapłacone

580. Słomska Monika - D10 / K30 POL Świecie

Niezapłacone

581. Smoczyńska Barbara 471 D10 / K30 POL Szprudowo RulińskiRunningTeam

Zapłacone

582. Smoczyński Damian 472 D10 / M30 POL Salno

Zapłacone

583. Smyk Agnieszka 473 D10 / K16 POL Świecie

Zapłacone

584. Śnieżko Marek - D10 / M40 POL Rzeczenica

Niezapłacone

585. Sobczak Wojciech 474 D10 / M40 POL Chojnice Florian Chojnice

Zapłacone

586. Sobieszczyk Paulina 475 D10 / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

587. Sofczyńska Magdalena 476 D10 / K30 POL Tuchola

Zapłacone

588. Sofczyński Rafał 477 D10 / M40 POL Legbąd

Zapłacone

589. Uczestnik anonimowy 478 D10 / K30 POL Bobowo

Zapłacone

590. Sołtysiak Natalia 479 D10 / K30 POL Gdańsk

Zapłacone

591. Sondowska Karolina 664 NW 5km / K POL Łąski Piec

Zapłacone

592. Sowiński Zbigniew 480 D10 / M60 NLM
POL Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

593. Sowiński Zbigniew - D10 / M60 NLM
POL Skórcz Aktywni Kociewiacy

Niezapłacone

594. Sprada Waldemar - D10 / M40 POL Osie OSP Osie

Niezapłacone

595. Spręga Aurelia 481 D10 / K40 POL Starogard Gdanski filippides

Zapłacone

596. Sroka Jerzy 482 D10 / M50 POL Borzechowo TRI Starogard

Zapłacone

597. Sroka Marietta 483 D10 / K50 POL Borzechowo Morsy Zblewo

Zapłacone

598. Stachowicz Karolina 484 D10 / K30 POL Skórcz SKL Filippides

Zapłacone

599. Staszak Dariusz 665 NW 5km / M POL Białe Błota

Zapłacone

600. Staszkiewicz Jakub 485 D10 / M16 POL Bydgoszcz STASHKY TEAM

Zapłacone

601. Staszkiewicz Lucyna 486 D10 / K50 POL Bydgoszcz STASHKY TEAM

Zapłacone

602. Stecki Andrzej 487 D10 / M50 POL Malbork

Zapłacone

603. Stecki Jakub 488 D10 / M16 POL Malbork

Zapłacone

604. Stencel Radosław 489 D10 / M30 POL Kościerzyna

Zapłacone

605. Stosik Kasia 666 NW 5km / K POL Cekcyn

Zapłacone

606. Stosik Mateusz 490 D10 / M16 NMCTU
POL Cekcyn

Zapłacone

607. Stosik-Prill Dorota 667 NW 5km / K POL Czersk

Zapłacone

608. Strojnowski Sławomir 491 D10 / M50 POL Gdańsk

Zapłacone

609. Stucka Dorota - D10 / K16 POL Świecie

Niezapłacone

610. Stykała Adrianna 492 D10 / K16 POL Bukowiec #wkurw_team

Zapłacone

611. Styś Monika 668 NW 5km / K POL Pelplin

Zapłacone

612. Suchacka Daria 493 D10 / K30 POL Rytel

Zapłacone

613. Suchomska Beata 494 D10 / K40 POL Świekatowo

Zapłacone

614. Suliga-Krakowiak Agnieszka 495 D10 / K40 POL Czarne Czarne Biega

Zapłacone

615. Świerczyński Zbigniew 524 D10 / M60 POL Czersk Florian Chojnice

Zapłacone

616. Syrocki Sylwester 496 D10 / M40 POL Elbląg WATAHA-Łączy nas bieganie

Zapłacone

617. Szachta Marta 497 D10 / K16 POL Skórcz Ruliński Running Team

Zapłacone

618. Szada-Borzyszkowska Małgorzata 498 D10 / K30 POL Swornegacie

Zapłacone

619. Szafkowski Arkadiusz 499 D10 / M40 POL Solec Kujawski Soleccy Biegacze

Zapłacone

620. Szamocki Dominik 500 D10 / M30 NMŚ
NMCTU
POL Śliwice

Zapłacone

621. Szarmach Stanisław 501 D10 / M60 POL Gródek

Zapłacone

622. Szarmach Teresa 669 NW 5km / K POL Czersk

Zapłacone

623. Szatkowski Józef 502 D10 / M60 POL Grudziądz Morsy z Grudziądza

Zapłacone

624. Szczeblewski Józef 503 D10 / M60 POL Manowo

Zapłacone

625. Szczepaniak Cezary 504 D10 / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

626. Szczepański Sławomir 505 D10 / M40 POL Klawkowo Florian Chojnice

Zapłacone

627. Szczukowska Celestyna 506 D10 / K40 POL Będzmierowice BBL Czersk

Zapłacone

628. Szczukowski Piotr 507 D10 / M16 POL Będzmierowice BBL Czersk

Zapłacone

629. Szczypior Marcin 508 D10 / M30 POL Zblewo KS Sokół Zblewo

Zapłacone

630. Szczypkowska Danuta 509 D10 / K60 POL Borzechowo Morsy Zblewo

Zapłacone

631. Szecówka Marcin 510 D10 / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

632. Szewczykowski Grzegorz - D10 / M30 POL Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie

Niezapłacone

633. Szkopek Krzysztof 511 D10 / M50 POL Szczecinek

Zapłacone

634. Szkopek Urszula 512 D10 / K16 NLK
POL Szczecinek NADLEŚNICTWO CZARNOBÓR

Zapłacone

635. Szlachcikowska Patrycja 670 NW 5km / K POL Śliwice

Zapłacone

636. Szlachcikowski Jarosław 671 NW 5km / M POL Śliwice

Zapłacone

637. Szmidt Adrian - D10 / M16 POL Kaliska

Niezapłacone

638. Szmyt Dawid 513 D10 / M16 POL Starogard Gdański

Zapłacone

639. Szneidrowska Agnieszka 514 D10 / K16 POL Świekatowo

Zapłacone

640. Szopiński Wiktor 515 D10 / M40 POL Starogard Gdański The Szopin Stones Running Team

Zapłacone

641. Szpręga Alicja 516 D10 / K16 POL Gdańsk

Zapłacone

642. Szramka Łukasz 517 D10 / M30 POL Gniew

Zapłacone

643. Szrywer Daniel - D10 / M16 POL Bytów Świat płytek u Kryspina

Niezapłacone

644. Szwarc Rafał 518 D10 / M30 NMCTU
POL Tuchola Tucholanka Tuchola

Zapłacone

645. Szweda Marek 519 D10 / M40 NLM
POL Zblewo Morsy Zblewo

Zapłacone

646. Szymanowski Michał 520 D10 / M30 POL Warszawa MMS.BIO

Zapłacone

647. Szymańska Jolanta - D10 / K16 NKŚ
NKCTU
POL Łąski Piec KUKS Remus Kościerzyna/CROSS ELITE

Niezapłacone

648. Szymański Sebastian 521 D10 / M16 POL Szprudowo RulińskiRunningTeam

Zapłacone

649. Szymczak-Pastwa Magdalena 522 D10 / K30 POL Osieczna

Zapłacone

650. Tajchert Krzysztof 525 D10 / M40 POL Chojnice Totalnie Biegnięci

Zapłacone

651. Tandecki Grzegorz 526 D10 / M40 POL Chojniczki

Zapłacone

652. Tandecki Grzegorz - D10 / M40 POL Chojniczki

Niezapłacone

653. Tobolska Anna 527 D10 / K40 POL Grudziądz Florian ochrona ppoż

Zapłacone

654. Tobolska Grażyna 528 D10 / K60 POL Bydgoszcz Akademia Biegania Grudziądz

Zapłacone

655. Tobolski Marek 529 D10 / M40 POL Grudziądz Florian ochrona ppoż

Zapłacone

656. Tocha Zbigniew 530 D10 / M60 POL Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

657. Uczestnik anonimowy 531 D10 / M30 POL Torun Polska

Zapłacone

658. Tomaszewski Wojciech 532 D10 / M50 POL Toruń

Zapłacone

659. Tomicki Michal 533 D10 / M30 POL Skepe

Zapłacone

660. Trygalska Beata 534 D10 / K40 POL Pinczyn Morsy Zblewo

Zapłacone

661. Trygalska Paulina 535 D10 / K16 POL Pinczyn KS Sokół Zblewo

Zapłacone

662. Trygalski Krzysztof 536 D10 / M40 POL Pinczyn Morsy Zblewo

Zapłacone

663. Trzciński Krzysztof 537 D10 / M40 POL Tczew Sowiński Team

Zapłacone

664. Trzebiatowska Agata 672 NW 5km / K POL Świecie A R Team

Zapłacone

665. Turowska Patrycja 538 D10 / K30 POL Mąkowarsko

Zapłacone

666. Twardy Adam 539 D10 / M30 POL Lutówko

Zapłacone

667. Tybuś Wojciech 540 D10 / M30 POL Starogard Gdański

Zapłacone

668. Walczak Michał 541 D10 / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

669. Walterski Sławomir - D10 / M30 POL Toruń

Niezapłacone

670. Walusiak Miłosz 542 D10 / M30 POL Bydgoszcz Run Pasja

Zapłacone

671. Wasielewska Hanna 673 NW 5km / K POL Gniew

Zapłacone

672. Wasielewska Katarzyna 674 NW 5km / K POL Szlachta

Zapłacone

673. Waśniewski Edward 543 D10 / M60 POL Pelplin KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA

Zapłacone

674. Węglewska Anna 546 D10 / K40 POL Łąck

Zapłacone

675. Węglewski Krzysztof 547 D10 / M40 NLM
POL Łąck Nadleśnictwo Łąck

Zapłacone

676. Węglewski Kuba 548 D10 / M16 POL Łąck

Zapłacone

677. Weiland Emila 544 D10 / K40 POL Unisław Drużyna Szpiku

Zapłacone

678. Werner Krzysztof 545 D10 / M40 POL Chojnice Totalnie Biegnięci

Zapłacone

679. Wieczorek Tomasz 549 D10 / M40 POL Gdańsk WATAHA-łączy nas bieganie

Zapłacone

680. Wieliński Jacek 550 D10 / M60 POL Gdańsk GRUPA LOTOS

Zapłacone

681. Wierzyńska Kasia 551 D10 / K30 POL Sliwice

Zapłacone

682. Wierzyński Marcin 552 D10 / M30 POL Śliwice

Zapłacone

683. Wilk Artur 553 D10 / M40 POL Lichnowy Totalnie Biegnieci

Zapłacone

684. Wilk Jolanta 554 D10 / K40 POL Lichnowy Totalnie Biegnięci

Zapłacone

685. Wilma Karolina 675 NW 5km / K POL Marszewo

Zapłacone

686. Wirkus Antonina - D10 / K30 POL Szczecinek Mkl Szczecinek

Niezapłacone

687. Wirkus Łukasz - D10 / M30 POL Lipnica Lkb im. Braci Pwtk w Leborku

Niezapłacone

688. Wirkus Łukasz - / POL Szczecinek LKB im. Braci Petk a Lęborku

Bezpłatne

689. Wirkus Waldemar 555 D10 / M40 POL Charzykowy FunRun

Zapłacone

690. Wiśniewska Julia - D10 / K16 POL Cekcyn

Niezapłacone

691. Wiśniewska Lucyna 557 D10 / K50 POL Bydgoszcz TriSpace

Zapłacone

692. Wiśniewski Krzysztof 559 D10 / M30 POL Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

693. Wiśniewski Krzysztof 558 D10 / M50 POL Bydgoszcz TRISPACE BYDGOSZCZ

Zapłacone

694. Wiśniewski Krzysztof 676 NW 5km / M POL Borzechowo Morsy Zblewo

Zapłacone

695. Wiśniewski Kuba - D10 / M16 NLM
POL Rypin Nadleśnictwo Dąbrowa

Niezapłacone

696. Wiśniewski Mateusz 560 D10 / M16 POL Skórcz Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

697. Wiśniewski Piotr 561 D10 / M40 POL Starogard Gdański Aktywni Kociewiacy Skórcz

Zapłacone

698. Wiśniewski Zbigniew - D10 / M70 POL Chojnice FLORIAN CHOJNICE

Niezapłacone

699. Wiśniewski Zbigniew 562 D10 / M70 POL Chojnice Florian Chojnice

Zapłacone

700. Wiszowaty Marcin 556 D10 / M30 POL Chełmno 3 bdm

Zapłacone

701. Witek Karol 563 D10 / M30 POL Osie Osp Osie

Zapłacone

702. Wlodarczyk Patrycja - D10 / K30 POL Jaworzno Jkla Jawor

Niezapłacone

703. Włoch Tomasz 564 D10 / M30 POL Drzycim Diabelskie pioruny

Zapłacone

704. Włoszczyński Maciej 565 D10 / M30 POL Elbląg

Zapłacone

705. Wojciechowska Ewa 677 NW 5km / K POL Szlachta

Zapłacone

706. Wojciechowski Jarosław 566 D10 / M40 POL Tczew

Zapłacone

707. Wojciechowski Sebastian 567 D10 / M40 POL Szlachta Drzewiarz Szlachta

Zapłacone

708. Wojsa Marcin 568 D10 / M30 POL Gdańsk

Zapłacone

709. Wojtas Stefan 569 D10 / M30 POL Człuchów Tripaka Przechlewo

Zapłacone

710. Wojtczak Janusz 570 D10 / M60 POL Gdańsk KAIZEN

Zapłacone

711. Wojtczak Marcin 571 D10 / M30 POL Krakówek Krakówek Run

Zapłacone

712. Wolski Jerzy 572 D10 / M40 NLM
POL Krojanty

Zapłacone

713. Woźniczka Joanna 678 NW 5km / K POL Rytel

Zapłacone

714. Uczestnik anonimowy 573 D10 / M16 NMŚ
NMCTU
POL Laski

Zapłacone

715. Wróbel Michał - D10 / M16 POL Sztum Sowiński Team

Niezapłacone

716. Wydrych Barbara 574 D10 / K30 POL Grudziądz Parkrun Grudziądz

Zapłacone

717. Wysocki Jan 575 D10 / M50 POL Osieczna KKB STAROGARD GDAŃSKI

Zapłacone

718. Uczestnik anonimowy 591 D10 / M30 POL Rosochatka

Zapłacone

719. Zakościelny Krzysztof 576 D10 / M50 POL Więcbork Wkkw Więcbork

Zapłacone

720. Zakrzewski Jakub 577 D10 / M30 POL Starogard Gdański CrossElite

Zapłacone

721. Zaleska-Rolewicz Iwona 679 NW 5km / K POL Izabelin

Zapłacone

722. Żardecki Dawid 592 D10 / M16 POL Starogard Gdański Aktywni Kociewiacy

Zapłacone

723. Zaręba Beata 578 D10 / K40 POL Kaliska Niezrzeszona

Zapłacone

724. Zawadzka Barbara 579 D10 / K50 POL Piaskowo Visus

Zapłacone

725. Zawadzki Rafał 580 D10 / M50 POL Piaskowo Visus

Zapłacone

726. Zblewski Tadeusz 581 D10 / M30 POL Bytów LKB im. Braci Petk Lębork

Zapłacone

727. Zielińska Magdalena - D10 / K16 POL Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzy

Niezapłacone

728. Zieliński Franciszek 582 D10 / M50 POL Bysław biegam bo lubię

Zapłacone

729. Zieliński Michał 583 D10 / M16 POL Elbląg

Zapłacone

730. Zieliński Tomasz - D10 / M30 POL Mokre Akademia Biegania Grudziądz

Niezapłacone

731. Zieliński Tomasz 584 D10 / M40 POL Tuchola

Zapłacone

732. Ziółkowska Gosia 585 D10 / K30 POL Bydgoszcz #Biegacze Fordon

Zapłacone

733. Ziółkowski Mieczysław 586 D10 / M50 POL Janikowo Decathlon Team Inowrocław

Zapłacone

734. Ziółkowski Włodek 587 D10 / M30 POL Bydgoszcz #Biegacze Fordon

Zapłacone

735. Ziuziakowska Katarzyna 588 D10 / K40 POL Grudziądz PARKRUN GRUDZIĄDZ

Zapłacone

736. Zmorzyńska Marta 589 D10 / K30 POL Kwidzyn Kwidzyn Biega

Zapłacone

737. Żuchowski Paweł 593 D10 / M30 POL Toruń

Zapłacone

738. Zukaroli Justyna 680 NW 5km / K POL Śliwice Śliwickie Babeczki

Zapłacone

739. Zwoliński Zbigniew 590 D10 / M40 POL Śliwiczki

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU