4 Strony Nordic Walking - WULKANY 2018 20 km

Złotoryja, Polska
26.05.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Bąkowska Monika - D20 / K POL Wrocław

Zapłacone

Bąkowski Michał - D20 / M POL Wrocław

Zapłacone

Baniewska Liliana - D20 / K POL Legnica

Zapłacone

Bender Alicja - D20 / K POL Bolesławiec

Zapłacone

Bender Mariusz - D20 / M POL Bolesławiec

Zapłacone

Błaszczyk Katarzyna - D20 / K POL Poznań Kijanki Poznań

Zapłacone

Błaszczyk Łukasz - D20 / M POL Poznań Kijanki Poznań

Zapłacone

Bombik Krzysztof - D20 / M POL Legnica

Zapłacone

Bombik-Weydmann Ewa - D20 / K POL Legnica

Zapłacone

Czarnecki Sebastian - D20 / M POL Żory Ogniki

Zapłacone

Dębińska Teresa - D20 / K POL Bolesławiec

Zapłacone

Dmuchowska Urszula - D20 / K POL Krusxyn

Zapłacone

Drozd Maria - D20 / K POL Kruszyna Nordic Walking Kruszyna

Zapłacone

Dzięcioł Ryszard - D20 / M POL Bolesławiec Aktywny Bolesławiec

Zapłacone

Eret Izabela - D20 / K POL Gubin N/z

Zapłacone

Ferens Magdalena - D20 / K POL Żory Ogniki

Zapłacone

Gałucha Jolanta - D20 / K POL Lwówek Śląski

Zapłacone

Golenia Angelika - D20 / K POL Dobra

Zapłacone

Golenia Irmgarda - D20 / K POL Dobra

Zapłacone

Golenia Reinhold - D20 / M POL Dobra

Zapłacone

Gregorczyk Grzegorz - D20 / M Puławy

Zapłacone

Habowska Aneta - D20 / K POL Legnica

Zapłacone

Heberczuk Jadwiga - D20 / K POL Trzebień

Zapłacone

Jabłońska Katarzyna - D20 / K POL Żory Ogniki

Zapłacone

Jasek Jolanta - D20 / K POL Legnica

Zapłacone

Jaworska Jadwiga - D20 / K POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Zapłacone

Jędrasiak Renata - D20 / K POL Lubin

Zapłacone

Kiełbik Marek - D20 / M POL Wrocław Skrzydlata

Zapłacone

Koprowska Aneta - D20 / K POL Oława

Zapłacone

Koprowski Tomasz - D20 / M POL Oława Nordiki

Zapłacone

Kossakowska Małgorzata - D20 / K POL Polkowice

Zapłacone

Kowalska Małgorzata - D20 / K POL Czernikowice

Zapłacone

Kowalska Westa - D20 / K POL Lubin

Zapłacone

Kozajda Regina - D20 / K POL Zlotoryja

Zapłacone

Krzysztofowicz Dariusz - D20 / M POL Strzelce Opolskie Nordic Walking Strzelce Opolskie

Zapłacone

Krzysztofowicz Iwona - D20 / K POL Strzelce Opolskie Nordic Walking Strzelce Opolskie

Zapłacone

Kurzawska Jolanta - D20 / K POL Lubin

Zapłacone

Leś Dorota - D20 / K POL Żory Ogniki

Zapłacone

Leśniak Bogusław - D20 / M POL Strzelce Opolskie Nordic Walking Strzelce Opolskie

Zapłacone

Luboński Stanisław - D20 / M POL Legnica Legnickie Morsy

Zapłacone

Miłosz Stefania - D20 / K POL Puławy

Zapłacone

Molawka Małgorzata - D20 / K POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

Mosoń Marek - D20 / M POL Wrocław -

Zapłacone

Nesler Jacek - D20 / M POL Bolesławiec Aktywny Bolesławiec

Zapłacone

Paludkiewicz Piotr - D20 / M POL Czarny Las

Zapłacone

Piksa Kazimierz - D20 / M POL Brzeg N.w.kruszyna

Zapłacone

Pomykała Artur - D20 / M

Zapłacone

Pondel Anatol - D20 / M POL Lubin 1947

Zapłacone

Prucnal Małgorzata - D20 / K POL Polkowice

Zapłacone

Radka Iwona - D20 / K POL Bolesławiec Aktywny Bolesławiec

Zapłacone

Ramella Arturo - D20 / M ITA Biella Scuola Italiana Nordic Walking

Zapłacone

Rutkowska Ewa - D20 / K POL Boguszów Gorce Grupa Biegowa Dzikowiec

Zapłacone

Sala Andrzej - D20 / M POL Kojszówka Podbabiogórskie Nordic Walking

Zapłacone

Sałek Hanna - D20 / K POL Bolesławiec

Zapłacone

Sałek Joanna - D20 / K POL Bolesławiec

Zapłacone

Siebert Renata - D20 / K POL Legnica

Zapłacone

Siudak Wanda - D20 / K POL Wrocław Wksgymsport

Zapłacone

Smyk Ewa - D20 / K POL Koszęcin Idziemy Razem

Zapłacone

Stachórska Joanna - D20 / K Aktywny Bolesławiec

Zapłacone

Staszak Mariusz - D20 / M POL Wałbrzych Aktywny Wałbrzych

Zapłacone

Stelmach Ewa - D20 / K POL Goliszów

Zapłacone

Struś Krystyna - D20 / K POL Bolesławiec Bolesławiec

Zapłacone

Sulma Edyta - D20 / K POL Bolesławiec Aktywny Bolesławiec

Zapłacone

Szota Bogumil - D20 / M POL Wroclaw

Zapłacone

Szota Elzbieta - D20 / K POL Wrocakw

Zapłacone

Szota Katarzyna - D20 / K POL Wriclaw

Zapłacone

Szota Slawomir - D20 / M POL Wroclaw

Zapłacone

Szponar Klementyna - D20 / K POL Strzelce Opolskie Nw Strzelce Opolskie

Zapłacone

Szymków Wojciech - D20 / M POL Dobra

Zapłacone

Teterycz Krystyna - D20 / K POL Bolesławiec

Zapłacone

Teterycz Zygmunt - D20 / M POL Bolesławiec

Zapłacone

Trytko Dorota - D20 / K POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

Warda Andrzej - D20 / M POL Głuszyca N/z

Zapłacone

Warsz-Orakzai Magdalena - D20 / K POL Lublin

Zapłacone

Winiarski Robert - D20 / M POL Legnica

Zapłacone

Wróbel Brygida - D20 / K POL Strzelce Opolskie Nordic Walking Strzelce Opolskie

Zapłacone

Żuk Patrycja - D20 / K POL Strzelce Opolskie Nw Strzelce Opolskie

Zapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU