40. PKO Półmaraton Szczecin i bieg na 10 km

Plac Jasne Błonia im. Jana Pawła II, Szczecin, Polska
25.08.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Abouqora Emilia 517 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

2. Abucewicz Waldemar 1349 40. HM / M60 POL Łaniewo MKS Władysławowo

Zapłacone

3. Adamczewska Ania 503 40. HM / K30 POL Bezrzecze Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

4. Adamczewska-Kolasa Justyna - 40. HM / K30 POL Szczecin
5. Adamczyk Rafał 2254 40. HM / M30 POL Szczecin KSW POLICE

Zapłacone

6. Adamowicz Daniel 553 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Kb Pionier Szczecin

Zapłacone

7. Adamowicz Sylwia 1507 40. HM / K40 POL Bezrzecze Torpedy

Zapłacone

8. Adamska Barbara 1699 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin DuoLife Team

Zapłacone

9. Adamska Karolina 1700 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin DuoLife Team

Zapłacone

10. Adamski Aleksander 1688 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

11. Adamski Janusz - 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin DuoLife Team
12. Adamski Paweł 1971 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

13. Adamus Aleksandra 976 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

14. Adrian-Czaboryk Monika 165 40. HM / K40 POL Bezrzecze MGT

Zapłacone

15. Agopsowicz Rafał - 40. HM / M40 POL Szczecin
16. Albrechcińska Katarzyna 1602 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

17. Albrecht Dieter 1277 40. HM / M60 DEU Angermunde ESV 49 Angermunde

Zapłacone

18. Albrecht Manon 1275 40. HM / K40 DEU Angermunde ESV 49 Angermunde

Zapłacone

19. Aleksandrov Denys - 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin
20. Aleksandrowicz Joanna 2002 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

21. Aleksiewicz Adrian 1039 40. HM / M40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

22. Aloksa Krzysztof 1998 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

23. Ambroziak Adam 1940 40. HM / M30 POL Kowale Taka RYBA

Zapłacone

24. Uczestnik anonimowy 1999 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

25. Andrzejczak Adrian - 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin
26. Andrzejczak Beata 1054 40. HM / K50 POL Szczecin

Zapłacone

27. Andrzejczak Ela 796 40. HM / K50 POL Dębno Dębnowskie człapaki

Zapłacone

28. Andrzejczak Łukasz - 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin
29. Andrzejczak Maciej 1724 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin Niezrzeszony

Zapłacone

30. Andrzejczak Magda 1590 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

31. Andrzejczak Michał 1834 40. HM / M40 POL Stargard Bridgestone Stargard Runners

Zapłacone

32. Andrzejczak Piotr 917 40. HM / M50 POL Dębno Dębnowskie człapaki

Zapłacone

33. Andrzejczak Roman 927 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

34. Andrzejewska Magdalena - 40. HM / K18 POL Gryfice
35. Andrzejewski Krzysztof 381 40. HM / M18 POL Stargard Stargard Ja Się Nie Ścigam !

Zapłacone

36. Anielska Anna 1449 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

37. Anioła Dominik 452 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

38. Uczestnik anonimowy 2052 40. HM / K40 POL Świnoujscie

Zapłacone

39. Anja Grimm-Sperling 1094 40. HM / K40 DEU Krackow

Zapłacone

40. Antczak Anna - 40. HM / K30 SZCZ
POL Warszawa Szczecin Poleć tam
41. Antończak Łukasz 2313 40. HM / M30 POL Lubieszewo

Zapłacone

42. Antoniewicz Aleksandra 1829 40. HM / K18 POL Szczecin

Zapłacone

43. Antoszewski Adam 1888 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

44. Arcab Marzena 970 40. HM / K40 POL Gorzów Wlkp

Zapłacone

45. Uczestnik anonimowy - 40. HM / K30 SZCZ
POL Mierzyn
46. Artyszuk Jarosław 552 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

47. Ast Christian 972 40. HM / M30 DEU Berlin

Zapłacone

48. Aszkiłowicz Marcin 566 40. HM / M40 POL Pucice

Zapłacone

49. Awgul Krystian - 40. HM / M18 POL Dobropole KS Alkoholik Szczecin
50. Babicz Wojciech 1835 40. HM / M40 POL Szczecin Bridgestone Stargard Runners

Zapłacone

51. Bączyk Adam 1868 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

52. Bączyk Monika 1867 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

53. Baczyński Paweł 2311 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

54. Bagińska Monika 1672 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

55. Bagrowski Marek 974 40. HM / M50 POL Janowo Dabrowa Chelminska UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE BIEGA I RATUJE

Zapłacone

56. Bąk Dawid 2219 40. HM / M30 SZCZ
POL Dargomyśl

Zapłacone

57. Uczestnik anonimowy - 40. HM / K18 SZCZ
POL Koło
58. Balcerak Aleksandra 912 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

59. Balcerzak Przemysław - 40. HM / M30 POL Police UKL Ósemka Police
60. Bałachowski Tomasz 903 40. HM / M50 POL Chojna UKS-T Victoria Chojna

Zapłacone

61. Bałdyga Sławek 1531 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

62. Bamber Jacek 621 40. HM / M40 POL Mierzyn Leniwe Buły Mierzyn

Zapłacone

63. Banaś Marcin 1411 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

64. Banasiak Andrzej 518 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

65. Bańcarz Aleksandra 747 40. HM / K18 POL Szczecin

Zapłacone

66. Baniak Joanna 1224 40. HM / K18 POL Stargard Hiab Sport Team

Zapłacone

67. Bańka Jan 771 40. HM / M70 POL Częstochowa niezrzeszony

Zapłacone

68. Banucha Agata 751 40. HM / K50 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

69. Baran Jędrzej 1759 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Hasaj To!

Zapłacone

70. Baraniak Anna 2086 40. HM / K40 POL Krosno

Zapłacone

71. Baranowski Jakub 1334 40. HM / M18 POL Szczecin Noczero Team

Zapłacone

72. Uczestnik anonimowy - 40. HM / K40 POL Łódź
73. Barczak Ireneusz - 40. HM / M40 POL Trzebiatów
74. Barczyńska-Bamber Iwona 401 40. HM / K30 POL Mierzyn Ostre Dzidy

Zapłacone

75. Barłóg Przemysław 1943 40. HM / M18 POL Poznań

Zapłacone

76. Bartczak Pawel 1927 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

77. Bartha Adrian 1795 40. HM / M30 POL Kołobrzeg

Zapłacone

78. Bartnicka Beata - 40. HM / K30 POL Stargard Stargard. Ja Się Nie Ścigam!
79. Bartnik Jarosław 1752 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin śRUNdunia Szczecin

Zapłacone

80. Bartnik Paweł - 40. HM / M60 POL Szczecin Raz Szczecin
81. Bartosik Maciej 2229 40. HM / M30 POL Barlinek HRmax BARLINEK

Zapłacone

82. Bartosik Przemysław 2244 40. HM / M40 POL Barlinek HRmax BARLINEK

Zapłacone

83. Bartosik Wojciech 1916 40. HM / M30 POL Barlinek HRMax Barlinek

Zapłacone

84. Bartosinski Piotr 862 40. HM / M50 POL Szczecin RAZ

Zapłacone

85. Bartosz Marcin 1044 40. HM / M40 POL Barlinek Kraj-Zega Barlinek

Zapłacone

86. Bartoszewski Paweł 295 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin L-bug RUN

Zapłacone

87. Barwicki Jacek 1176 40. HM / M30 POL Warszawa

Zapłacone

88. Barylski Damian 1075 40. HM / M18 12 BZ
POL Toruń 12 BZ Ku Pamięci

Zapłacone

89. Basara Agnieszka 384 40. HM / K40 POL Szczecin

Zapłacone

90. Basiak Katarzyna 865 40. HM / K40 POL Szczecin

Zapłacone

91. Basiak Mariusz 1239 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

92. Basiak Przemysław 779 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin IAI Team

Zapłacone

93. Basse Hans-Juergen - 40. HM / M50 DEU Laatzen SCHÖRNIG REISEN
94. Baszuro Magdalena 2196 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin 3LGGNS

Zapłacone

95. Bauer Jacqueline 2280 40. HM / K30 DEU Berlin

Zapłacone

96. Baumgart Paweł 1270 40. HM / M40 POL Szczecin UKS PUM

Zapłacone

97. Uczestnik anonimowy 1052 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

98. Bazan Anna 1881 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

99. Bęben Małgorzata 460 40. HM / K40 POL Szczecin KS DOBRA MARINA

Zapłacone

100. Bechcińska Paulina 1398 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

101. Beckmann Karin - 40. HM / K50 DEU Burgwedel SCHÖRNIG REISEN
102. Będkowski Piotr 2106 40. HM / M18 POL Wełtyń

Zapłacone

103. Bednarczyk Sylwia 1417 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

104. Beker Kamil 987 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

105. Bekier Szymon 1617 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Biegam Rekreacyjnie

Zapłacone

106. Uczestnik anonimowy 1012 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

107. Uczestnik anonimowy 1003 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

108. Bender Aneta 1292 40. HM / K30 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

109. Benicewicz Michał 687 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

110. Bereś Sylwester 797 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Hicopy Szczecin

Zapłacone

111. Bermbach Aleksandra 1088 40. HM / K30 DEU Berlin

Zapłacone

112. Bernacka Renata 2325 40. HM / K50 POL Trzcińsko Zdrój Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

113. Białas Agnieszka 887 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

114. Białczak Tomasz - 40. HM / M30 POL Nowogard Nowogard
115. Białek Beata 2167 40. HM / K40 POL Żarczyn KB Hermes Gryfino

Zapłacone

116. Uczestnik anonimowy 1962 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

117. Białkowska Katarzyna 375 40. HM / K40 POL Siadlo Dolne kobiece bieganie

Zapłacone

118. Białkowska Monika 720 40. HM / K40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

119. Białowolska-Michniacka Elwira - 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin Kwiatek
120. Bickmann Alexander 1441 40. HM / M30 DEU Seebad Bansin

Zapłacone

121. Biedrzyński Roman 996 40. HM / M30 POL Szczecin Drużyna Marzenki

Zapłacone

122. Bielachowicz Teresa 2193 40. HM / K40 POL Gryfino

Zapłacone

123. Bielan Artur 187 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

124. Bielański Krzysztof 1096 40. HM / M60 POL Cronimet.pl Cronimet.pl

Zapłacone

125. Bielański Krzysztof - 40. HM / M60 POL Stargard CRONIMET.PL
126. Bielański Mirosław 1095 40. HM / M50 POL Stargard Paczoczikejkos

Zapłacone

127. Bielatko Marcin 1546 40. HM / M30 POL Drawno

Zapłacone

128. Uczestnik anonimowy 1728 40. HM / K40 POL Bezrzecze

Zapłacone

129. Bielecki Karol 2321 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

130. Bielicki Adam 866 40. HM / M60 POL Truskaw

Zapłacone

131. Bieluń Kamil 678 40. HM / M16 POL Sieradz

Zapłacone

132. Bieluń Mariusz 244 40. HM / M40 SZCZ
POL Przecław

Zapłacone

133. Bienas Norbert 671 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

134. Bieniek Jakub 1080 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

135. Uczestnik anonimowy 1948 40. HM / M60 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

136. Biernacik Michał 107 40. HM / M30 POL Stargard

Zapłacone

137. Biernacki Andrzej - 40. HM / M40 POL Szczecin Cośbyćmusizazakrętem
138. Bigalke Mike 1150 40. HM / M50 DEU Berlin Biesdorfer Laufteam Berlin

Zapłacone

139. Bigocki Dana - 40. HM / K60 DEU Langenhagen SCHÖRNIG REISEN
140. Bigocki Marian - 40. HM / M60 DEU Langenhagen SCHÖRNIG REISEN
141. Bik Marek 2082 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

142. Uczestnik anonimowy - 40. HM / M40 SZCZ
POL Barlinek
143. Birger Agata - 40. HM / K30 POL Przecław
144. Blachaczek Paweł 640 40. HM / M30 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

145. Blachowski Marek - 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin
146. Blicharska Marta 189 40. HM / K30 12 BZ
SZCZ
POL Szczecin 12 BZ

Zapłacone

147. Blum Judyta - 40. HM / K18 POL Wrocław
148. Błachnio Krzysztof 1545 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin RAZ Szczecin

Zapłacone

149. Błaszczak Janusz 1134 40. HM / M50 12 BZ
SZCZ
POL Szczecin Błękitna Brygada

Zapłacone

150. Błażejczyk Zbigniew 973 40. HM / M40 POL Gorzów Wlkp

Zapłacone

151. Błaziak Sebastian 1510 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

152. Błoch Ewelina - 40. HM / K18 12 BZ
POL Szczecin
153. Błoniarz Anna 1656 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

154. Błoniarz Jacek 1655 40. HM / M40 POL Warszawa

Zapłacone

155. Błoniarz Mirosław 1654 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

156. Bobeł Krzysztof 956 40. HM / M30 POL Gliwice

Zapłacone

157. Bober Kamil 1485 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

158. Bobrovnyk Daria 1634 40. HM / K18 POL Szczecin

Zapłacone

159. Bobrowicz Jakub 1302 40. HM / M30 POL Szczecin T.ch. Szczecin

Zapłacone

160. Bobrowska Kinga 512 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

161. Bobryk Joanna 1956 40. HM / K30 POL Szczecinek

Zapłacone

162. Bochenko Monika 1498 40. HM / K40 POL Szczecin

Zapłacone

163. Bodnar Zbigniew 72 40. HM / M70 POL Szczecin

Zapłacone

164. Bodo Rafał 91 40. HM / M30 POL Koszalin

Zapłacone

165. Bogacka Daria 828 40. HM / K40 POL Szczecin DDB Auto

Zapłacone

166. Bogacka-Iskra Dagmara 1606 40. HM / K30 POL Szczecin DDB Auto Bogacka

Zapłacone

167. Bogdańska Katarzyna 194 40. HM / K18 POL Szczecin

Zapłacone

168. Uczestnik anonimowy 535 40. HM / M30 POL Poznań

Zapłacone

169. Bogucka Magdalena 1391 40. HM / M30 POL Sopot

Zapłacone

170. Bogucki Marcin 1390 40. HM / M30 POL Sopot

Zapłacone

171. Boguniewicz Witold - 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin
172. Boguś Sylwia 899 40. HM / K30 POL Szamotuły

Zapłacone

173. Boguś Tomasz 898 40. HM / M40 POL Szamotuły

Zapłacone

174. Bogusz Paweł 2113 40. HM / M30 POL Kraków

Zapłacone

175. Bojanowski Piotr 2145 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

176. Bojko Marek 1885 40. HM / M40 POL Stepnica

Zapłacone

177. Bokszczanin Aneta 225 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin GO2TRI

Zapłacone

178. Bokszczanin Jarek 236 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin QC Sparty

Zapłacone

179. Bołzan Mariusz 905 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Indywidualna Praktyka Lekarska lek.dent. Mariusz Bołzan

Zapłacone

180. Bondrow Krzysztof - 40. HM / M18 POL Raciborowice Górne 23 Śląski Pułk Artylerii
181. Bonecki Robert - 40. HM / M30 POL Warszawa
182. Borg Franziska 111 40. HM / K30 SZCZ
DEU Szczecin HQ MNC NE

Zapłacone

183. Borg Norbert 135 40. HM / M30 SZCZ
DEU Szczecin HQ MNC NE

Zapłacone

184. Borger Wolf 1261 40. HM / M60 POL Trzebież

Zapłacone

185. Borkowska Marta 1631 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin Abla Alabla

Zapłacone

186. Borkowski Dawid 1298 40. HM / M30 POL Choszczno

Zapłacone

187. Borodziuk Magdalena 1396 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Obrona Terytorialna

Zapłacone

188. Borowiec Jarosław 2215 40. HM / M40 SZCZ
WA
POL Szczecin Wieczorne Bieganie

Zapłacone

189. Borowiecka Małgorzata 1492 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

190. Borowska-Najderek Paulina 493 40. HM / K30 POL Rokietnica FREE RUN

Zapłacone

191. Borowski Krzysztof 1338 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin SKS Husaria

Zapłacone

192. Borowski Tomasz 1336 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

193. Borowy Anna 1917 40. HM / K40 POL Katowice Huragan Ligota

Zapłacone

194. Borskowicz Paweł - 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin
195. Bortnowski Michał 2157 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

196. Boruc Barbara 1725 40. HM / K50 POL Szczecinek Parkrun Szczecinek

Zapłacone

197. Boruc Marika 347 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin RAZ Szczecin

Zapłacone

198. Boruszak Maciej 804 40. HM / M40 POL Bezrzecze Bezrzecze

Zapłacone

199. Boryczka Iga 1578 40. HM / K18 POL Słubice

Zapłacone

200. Borys-Gut Magdalena 175 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

201. Borysiuk Arkadiusz 24 40. HM / M30 POL Kamień Pomorski Klub Biegacza Kamień Pomorski

Zapłacone

202. Bożek Marcin 47 40. HM / M30 POL Dołuje

Zapłacone

203. Brand Mario 1378 40. HM / M30 DEU Szczecin

Zapłacone

204. Brasel Marcin 913 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Przebiegli po Przejściach

Zapłacone

205. Bratbak Paal 2015 40. HM / M50 NOR Mierzyn

Zapłacone

206. Bratko Przemysław 1884 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

207. Braun Grzegorz - 40. HM / M18 POL Gryfice Enduro Gryfice
208. Brodziński Łukasz 1180 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Sprint Logistyka Polska

Zapłacone

209. Brokos Tomasz 21 40. HM / M30 POL Gdańsk Dct Drużyna Biegowa

Zapłacone

210. Bromirski Maksymilian 2281 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

211. Bronicka Małgorzata 332 40. HM / K40 POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

212. Brusiłowicz Dagmara - 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
213. Bryński Dariusz 1355 40. HM / M50 POL Zielona Góra

Zapłacone

214. Bryśkiewicz Bartosz 1374 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin PGSE PIŁA

Zapłacone

215. Brzezińska Anna 2209 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

216. Brzezińska Karolina 2234 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

217. Uczestnik anonimowy - 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin
218. Brzeziński Grzegorz 268 40. HM / M30 POL Pszczew

Zapłacone

219. Brzeziński Radosław 2233 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

220. Uczestnik anonimowy - 40. HM / M40 PCN Szczecin Parkrun
221. Uczestnik anonimowy 1815 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin RAZ Szczecin

Zapłacone

222. Buczkowski Marcin 643 40. HM / M40 POL Krzęcin Honey Badger

Zapłacone

223. Buda Krzysztof 414 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

224. Budna Anna 850 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

225. Budny Wojciech 2030 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

226. Budzyński Przemysław 1995 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Budzyńscy Team

Zapłacone

227. Budzyński Radosław 462 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

228. Bujalska Anna - 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin
229. Bukała Janusz 870 40. HM / M40 POL Otmuchów Ślęzak Team, OTM.b

Zapłacone

230. Bukowska Magda - 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin 12 batalion dowodzenia Ułanów Podolskich
231. Bukowski Ireneusz 704 40. HM / M30 12 BZ
SZCZ
POL Szczecin Drużyna 12 Bz Ku Czci I Pamięci

Zapłacone

232. Burda Łukasz 186 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

233. Burewicz Tomasz - 40. HM / M18 POL Nowogard Uniwersytet Pazdański
234. Burghardt Renata 201 40. HM / K40 POL Pniewo WB w Gryfinie

Zapłacone

235. Burian Filip 1745 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

236. Bury Andrzej 2186 40. HM / M50 POL Gorzow Wielkopolski

Zapłacone

237. Burzyński Przemysław 896 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Orange Polska

Zapłacone

238. Uczestnik anonimowy - 40. HM / M70 SZCZ
DEU Berlin Herr
239. Buszczyk Krzysztof 1975 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

240. Butryn Agnieszka - 40. HM / K40 12 BZ
POL Choszczno Ku pamięci Poległych Żołnierzy
241. Butryn Krzysztof - 40. HM / M40 12 BZ
POL Choszczno Ku Pamięci Żołnierzy 12 BZ
242. Butylińska Paulina 755 40. HM / K18 POL Kostrzyn Nad Odrą

Zapłacone

243. Uczestnik anonimowy 1902 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

244. Calington Boby 1289 40. HM / M60 SZCZ
SWE Szczecin nie

Zapłacone

245. Całka Barbara 705 40. HM / K40 POL Przecław KOBIECE BIEGANIE

Zapłacone

246. Cebeńko Maria 147 40. HM / K50 POL Nowe Czarnowo Wieczorne Bieganie W Gryfinie / Drużyna Szpiku

Zapłacone

247. Ceglarek Łukasz 1522 40. HM / M30 POL Dobra

Zapłacone

248. Cendrowski Jakub 2019 40. HM / M30 POL Chełmno

Zapłacone

249. Centkowska Justyna - 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin
250. Chabros Jacek 105 40. HM / M50 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

251. Chadzel Natala 1172 40. HM / K30 POL Wrocław

Zapłacone

252. Charęza Marcin 370 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Zawadzkiego Szczecin

Zapłacone

253. Charlej Ireneusz 51 40. HM / M40 POL Mierzyn Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

254. Charowski Marcin 1618 40. HM / M30 POL Stargard

Zapłacone

255. Chenon Guillaume 96 40. HM / M30 FRA Mayet WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE

Zapłacone

256. Chlasta Jacek 309 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Nyha IV

Zapłacone

257. Chlebek Marcin 2201 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

258. Chlebowski Adam 1083 40. HM / M70 SZCZ
POL Szczecin BOKARO TEAM SZCZECIN

Zapłacone

259. Chłapowska Hanna 372 40. HM / K40 POL Szczecin

Zapłacone

260. Chłapowska Sara 365 40. HM / K18 POL Szczecin WOPR biega

Zapłacone

261. Chłapowski Jacek 368 40. HM / M50 POL Szczecin

Zapłacone

262. Chłopek Tomasz 351 40. HM / M30 POL Szczecin Kizomba

Zapłacone

263. Chodorowski Szymon 817 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin My Portowcy

Zapłacone

264. Chodyniecki Tomasz 2118 40. HM / M30 POL Warzymice

Zapłacone

265. Chojnacka Natalia 436 40. HM / K18 POL Płoty

Zapłacone

266. Chorzępa-Pasik Agnieszka 214 40. HM / K40 POL Przybiernów KB Hermes Gryfino

Zapłacone

267. Choynacka-Sańka Alicja 708 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

268. Chrabałowski Jarosław - 40. HM / M30 POL Warszawa Warszawiaky
269. Chrapczyński Krystian 1122 40. HM / M40 POL Boguszów-Gorce GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH

Zapłacone

270. Chrobak Jacek 2081 40. HM / M18 POL Sopot

Zapłacone

271. Chrobocińska Elżbieta 1319 40. HM / K50 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

272. Chrobociński Daniel 1318 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

273. Chrostek Adam 184 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

274. Chrząszcz Piotr - 40. HM / M18 POL Poznań Sportowy Pasjonat
275. Chuchro Mateusz - 40. HM / M18 POL Szczecin
276. Chudzik Marta 1864 40. HM / K18 POL Szczecin

Zapłacone

277. Chwedczuk Artur - 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin
278. Chwedczuk Tomasz - 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin
279. Chwedczuk Zofia - 40. HM / K50 SZCZ
POL Szczecin
280. Chwiej Marcin 1233 40. HM / M30 POL Świnoujście MISIEK BIEGA

Zapłacone

281. Chytra Daniel 1807 40. HM / M18 POL Stolec LZS GROM STOLEC

Zapłacone

282. Cichocki Jakub 466 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin śRUNdunia Szczecin

Zapłacone

283. Ciechanowicz Marcin - 40. HM / M18 POL Żary KS Alkoholik Szczecin
284. Ciechanowicz Stanisław 2043 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

285. Cieciorowski Robert 1273 40. HM / M40 POL Szczecin UKSPUM

Zapłacone

286. Ciemniak Alicja 1077 40. HM / K30 DEU Panketal

Zapłacone

287. Ciepiela Przemysław 1862 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

288. Cieśla Beata 820 40. HM / K50 POL Goleniów Zabiegani Goleniów

Zapłacone

289. Cieślak Adam 967 40. HM / M50 POL Gryfino Legendary Power Szewc

Zapłacone

290. Cieślak Helana 968 40. HM / K50 POL Gryfino Legandary Power Szewc

Zapłacone

291. Cieślak Małgorzata 1551 40. HM / K40 SZCZ
POL Stargard

Zapłacone

292. Cisek Michal 390 40. HM / M30 POL Gryfino

Zapłacone

293. Ciślak Roman 679 40. HM / M40 POL Szczecin Backer

Zapłacone

294. Ciszewski Krzysztof - 40. HM / M30 POL Łobez
295. Ciurzyńska Katarzyna 1676 40. HM / K30 POL Bezrzecze mojeBezrzecze.pl

Zapłacone

296. Ciurzyński Adam 763 40. HM / M40 POL Bezrzecze MojeBezrzecze.pl

Zapłacone

297. Cybul Anna 1890 40. HM / K40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

298. Cybulska Aleksandra 682 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin WOPR BIEGA

Zapłacone

299. Cybulski Grzegorz 406 40. HM / M60 POL Police

Zapłacone

300. Cypryjański Jacek 2084 40. HM / M50 POL Wołczkowo

Zapłacone

301. Cypryjański Jędrzej 2309 40. HM / M16 POL Wolczkowo

Zapłacone

302. Cywińska Karolina 1863 40. HM / K30 POL Warszawa

Zapłacone

303. Uczestnik anonimowy 1408 40. HM / K18 POL Polkowice

Zapłacone

304. Czajczyńska Klaudia 376 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

305. Uczestnik anonimowy 1413 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

306. Czaplicka-Bednarz Irena 1115 40. HM / K60 POL Dołuje

Zapłacone

307. Czaplinska Kasia 1433 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin skaczace antylopki

Zapłacone

308. Czapska Agnieszka 2005 40. HM / K40 POL Przecław

Zapłacone

309. Czapski Artur - 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin
310. Czapski Sławomir 1133 40. HM / M40 POL Przecław

Zapłacone

311. Czarnecka Agnieszka 654 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

312. Czarnecka Teresa 1905 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

313. Czarnecki Piotr 890 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

314. Czechowicz Kuba 110 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Sygnat.pl

Zapłacone

315. Czechowski Jerzy 1931 40. HM / M70 POL Warszawa mza - warszawa

Zapłacone

316. Czerkas Magdalena 507 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

317. Czerkawski Jarosław 840 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

318. Czerwińska Gabriela 1229 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

319. Czerwiński Dariusz 793 40. HM / M50 POL Police LoveLasy

Zapłacone

320. Czesnowicki Jakub 524 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

321. Czeżyk Ewa 1131 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

322. Czosnowski Krzysztof 151 40. HM / M40 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

323. Czub Paweł 1649 40. HM / M18 POL Rożnowo

Zapłacone

324. Czujak Jacek 1947 40. HM / M30 POL Złotów

Zapłacone

325. Czylkowski Patryk 1580 40. HM / M30 POL Banie 100%EG

Zapłacone

326. Czyszczoń Jan 2023 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin Dla Tosi

Zapłacone

327. Czyżewska Mirosława 2274 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin Wkurw_Team

Zapłacone

328. Czyżewski Mateusz 2275 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Wkurw_Team

Zapłacone

329. Czyzowicz Wiktoria - 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
330. Czyżyk Przemysław 593 40. HM / M30 POL Szczecin MediConsult

Zapłacone

331. Dąbrowska Joanna - 40. HM / K30 POL Reda Komendziaki
332. Dąbrowska Karolina - 40. HM / K30 POL Szczecin
333. Dąbrowska Marta 2172 40. HM / K30 POL Kołobrzeg

Zapłacone

334. Dąbrowska Natalia 297 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

335. Dąbrowski Daniel 767 40. HM / M40 POL Bezrzecze Run For Fun Bezrzecze

Zapłacone

336. Dabrowski Emil 1011 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

337. Dąbrowski Łukasz 543 40. HM / M30 SZCZ
POL Nowogard Lepszy Niż Wczoraj

Zapłacone

338. Dąbrowski Marcin 596 40. HM / M30 POL Międzyrzecz

Zapłacone

339. Dąbska Ludmiła 1462 40. HM / K50 SZCZ
POL Nowe Warpno

Zapłacone

340. Uczestnik anonimowy 1085 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

341. Danielek Pszczółka 684 40. HM / K30 POL Warszawa Reebok Run Crew

Zapłacone

342. Daniłow Arletta - 40. HM / K40 POL Kostrzyn Nad Odrą
343. Daniłow Hubert - 40. HM / M18 POL Kostrzyn Nad Odrą
344. Daraż Marcin 1450 40. HM / M30 POL Stargard

Zapłacone

345. Dawid Maciej - 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Cwałujące Żubry
346. Dębczak Paweł 1929 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

347. Dec Anna 1789 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

348. Dejnak Mariola 350 40. HM / K60 POL Gryfice

Zapłacone

349. Dembowski Magdalena 579 40. HM / K40 DEU Lubeka Bio-Spa Aleksandra Burkowska

Zapłacone

350. Demczuk Paweł - 40. HM / M18 POL Szczecin
351. Deneko Maciej 1137 40. HM / M40 POL Szczecin Sprint Logistyka Polska

Zapłacone

352. Denisiuk Krzysztof 255 40. HM / M60 SZCZ
POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

353. Derda Marcin - 40. HM / M30 POL Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem
354. Dernoga Radek 1594 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

355. Deskiewicz Henryk 1974 40. HM / M60 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

356. Detlef Kruck 1058 40. HM / M50 DEU Salzgitter

Zapłacone

357. Detmer Łukasz 1206 40. HM / M30 POL Szczecin Dominikanie

Zapłacone

358. Dictus Dennis - 40. HM / M30 DEU Berlin Laufklub Berlin e.V.
359. Długokęcki Mateusz 1665 40. HM / M30 POL Gryfino Elitarny Klub Biegacza

Zapłacone

360. Długosz Paweł 2155 40. HM / M40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

361. Dmytrów Krzysztof 2088 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin TT Szczecin

Zapłacone

362. Dobosz Jerry - 40. HM / M40 POL Szczecin 1972
363. Uczestnik anonimowy 1977 40. HM / M18 POL Dębno KetON

Zapłacone

364. Dobrowolski Mateusz 541 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

365. Dobrycki Piotr 1836 40. HM / M40 POL Szczecin Bridgestone Stargard Runners

Zapłacone

366. Dobrzyńska Dorota 1565 40. HM / K50 POL Suchanówko

Zapłacone

367. Dolatowski Marek 2263 40. HM / M30 POL Świebodzin

Zapłacone

368. Dołęgowska Karolina 1166 40. HM / K30 POL Police BBL POLICE

Zapłacone

369. Dołęgowski Mariusz 1165 40. HM / M30 POL Police Bbl Police

Zapłacone

370. Domagała Piotr 2306 40. HM / M18 POL Trzyciąż

Zapłacone

371. Domańska Marta 409 40. HM / K30 SZCZ
POL Mierzyn

Zapłacone

372. Domański Waldemar - 40. HM / M30 POL Gryfice Rungryf Gryfice
373. Domaradzki Adrian - 40. HM / M18 SZCZ
POL Słubice
374. Dombek Agnieszka 1987 40. HM / K40 POL Choszczno

Zapłacone

375. Dominiak Ewa 1957 40. HM / K18 POL Poznań

Zapłacone

376. Dominiak Tomasz 1480 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

377. Donaj Łukasz 1337 40. HM / M18 POL Kościan

Zapłacone

378. Dorozik Gosia 369 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

379. Dorozik Grzegorz 364 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

380. Draczyński Zygmunt 2226 40. HM / M70 POL Łobez Trucht Łobez

Zapłacone

381. Drop Sławomir 821 40. HM / M40 POL Szczecin Gold-Drop

Zapłacone

382. Drozd Dariusz 1746 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Meelogic

Zapłacone

383. Drozdek Iwona 935 40. HM / K50 POL Kobylanka Charty

Zapłacone

384. Drozdek Kacper 937 40. HM / M18 POL Kobylanka Charty

Zapłacone

385. Drozdek Magdalena 1195 40. HM / K18 POL Kobylanka charty

Zapłacone

386. Drozdek Włodzimierz 936 40. HM / M50 POL Kobylanka charty

Zapłacone

387. Drozdowska Justyna 1269 40. HM / K30 POL Szczecin UKS PUM

Zapłacone

388. Droździel Magdalena 483 40. HM / K30 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

389. Droździński Konrad 1598 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

390. Drzewiecka Maria 951 40. HM / K50 POL Barlinek

Zapłacone

391. Drzewiecki Waldemar 949 40. HM / M60 POL Barlinek

Zapłacone

392. Dubel Artur 1992 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Hawajskie Rekiny

Zapłacone

393. Dubiel Paulina 859 40. HM / K18 POL Zielona Góra

Zapłacone

394. Duczemiński Dariusz 1370 40. HM / M40 POL Wrocław NOA

Zapłacone

395. Duda Marcin 1114 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

396. Duda Marzena 115 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin wieczorne bieganie szczecin

Zapłacone

397. Duda-Religa Ewelina 1907 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Ozkb

Zapłacone

398. Dudczak Katarzyna 58 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

399. Dudek Marcin 312 40. HM / M40 POL Mierzyn

Zapłacone

400. Dudenko Jerzy 216 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

401. Dudka Robert 1636 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

402. Dudkiewicz Krzysztof 19 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

403. Dudziak Piotr - 40. HM / M40 POL Koszalin
404. Dudzińska Maja 2062 40. HM / K40 POL Dobra Parkrun Szczecin

Zapłacone

405. Dudziński Wojtek 785 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecina

Zapłacone

406. Dukiewicz Grażyna 634 40. HM / K40 POL Szczecin Gkt Mustangi

Zapłacone

407. Dul Magdalena 391 40. HM / K40 POL Nowe Czarnowo KB Hermes Gryfino

Zapłacone

408. Dumkiewicz Grzegorz 2014 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

409. Dunaj Przemysław - 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin
410. Dura Julia 2041 40. HM / K18 POL Bydgoszcz

Zapłacone

411. Dusza Anna - 40. HM / K50 SZCZ
POL Szczecin Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego
412. Dworska Adrianna 1898 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

413. Dworzański Bartosz 1112 40. HM / M30 POL Szczecin Sprint Logistyka Polska

Zapłacone

414. Dyczyński Leszek 25 40. HM / M30 12 BZ
SZCZ
POL Szczecin Ku Pamięci Poległych Żołnierzy Błękitnej Brygady.

Zapłacone

415. Dydek Edyta 336 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin SKB Dzik

Zapłacone

416. Dymel Eliza 954 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

417. Dymel Michał 953 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

418. Dymowski Paweł 249 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

419. Dzbanuszek Krzysztof 764 40. HM / M30 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

420. Dzbanuszek Mariusz 71 40. HM / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

421. Dziadecki Grzegorz 686 40. HM / M50 POL Łęgi Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

422. Działowska Sara 1159 40. HM / K18 POL Szczecin śRUNdunia Szczecin

Zapłacone

423. Dzieciątkowski Piotr 1285 40. HM / M30 POL Drawsko Pomorskie

Zapłacone

424. Dzięcielska Agnieszka - 40. HM / K40 POL Poznań
425. Dziedzic Paulina 2165 40. HM / K18 POL Szczecin

Zapłacone

426. Dziedzic Paweł 1701 40. HM / M18 SZCZ
POL Kiełpino

Zapłacone

427. Dzięgielewski Grzegorz 1604 40. HM / M30 12 BZ
POL Szczecin

Zapłacone

428. Dziegińska Barbara 880 40. HM / K50 SZCZ
POL Szczecin Iron Insane

Zapłacone

429. Dzierba Paweł 2126 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

430. Dzikowski Karol 637 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

431. Dziurdz Jacek 1007 40. HM / M40 POL Drawsko Pomorskie

Zapłacone

432. Dziwisz Bogusława 139 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

433. Dziwosz Beata - 40. HM / K50 SZCZ
POL Bezrzecze
434. Dźwigał Magdalena 748 40. HM / K30 POL Szczecin SKS Husaria

Zapłacone

435. Eberlein Matthias 1576 40. HM / M30 DEU Mainz

Zapłacone

436. Engel Jan 1892 40. HM / M40 DEU Neubrandenburg Sanitätshaus Weissgerber

Zapłacone

437. Fabiszak Aneta - 40. HM / K30 POL Szczecin
438. Fabry Heribert - 40. HM / M60 DEU Ronnenberg SCHÖRNIG REISEN
439. Fąferek Sylwia 969 40. HM / K18 POL Wolin

Zapłacone

440. Fafuła Bartłomiej 153 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

441. Fajer Markus 738 40. HM / M70 POL Dobra Szczecinska RAZ Szczecin

Zapłacone

442. Fajger Janusz 1682 40. HM / M40 POL Żagań MOCNI NA STARCIE

Zapłacone

443. Fajger Teresa 1802 40. HM / K40 POL Żagań

Zapłacone

444. Falkowski Jacek 1567 40. HM / M40 POL Bobrówko Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

445. Fałek Przemysław - 40. HM / M30 12 BZ
POL Szczecin
446. Fedyszyn Anna - 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin śRUNdunia
447. Feltynowska Martyna 1220 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

448. Fiebig Eva 2101 40. HM / K40 DEU Berlin Comrunners

Zapłacone

449. Figiel Mariusz 1808 40. HM / M40 POL Katowice

Zapłacone

450. Figlak Marta 1810 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Skw

Zapłacone

451. Figołuszka Dawid 1628 40. HM / M30 12 BZ
POL Jankowice

Zapłacone

452. Figołuszka Kasia 1352 40. HM / K18 12 BZ
POL Szczecin Ku czci i pamięci 12 BZ

Zapłacone

453. Fijałkowska Małgorzata 480 40. HM / K30 POL Szczecinek Team Biegowy Szczecinek

Zapłacone

454. Filipiak Krzysztof 791 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin Klub Sportowy Dobra Marina

Zapłacone

455. Finger Michel 1491 40. HM / M30 DEU Waren Fahrenwalde

Zapłacone

456. Firik Mirosław - 40. HM / M50 POL Międzywodzie Kbkamieńpomorski
457. Firlik Mirosław 2239 40. HM / M50 POL Wrzosowo KB Kamień Pomorski

Zapłacone

458. Flanc Krzysztof 700 40. HM / M50 POL Grzędzice

Zapłacone

459. Flejta Karolina 1630 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

460. Florczak Piotr 745 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

461. Florkowski Jacek 1721 40. HM / M50 POL Dąbrowa

Zapłacone

462. Florysiak Katarzyna 1683 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

463. Foigt Marta - 40. HM / K18 POL Szczecin
464. Fornal Grzegorz 2035 40. HM / M30 POL Szczecin Bulk Cargo Port Szczecin

Zapłacone

465. Fornal Monika 2104 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

466. Frąckowiak Cezariusz 542 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

467. Frąckowiak Dominik - 40. HM / M30 POL Śmigiel Fogo Orzeł Lipno
468. Frąckowiak Janusz 930 40. HM / M60 POL Nowogard Świat Płytek u Kryspina

Zapłacone

469. Frąckowiak Rafał 698 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

470. Franczak Krzysztof 39 40. HM / M18 POL Bogdaniec

Zapłacone

471. Frankiewicz Grzesiek - 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin
472. Franków Mirosław 1497 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

473. Frankowski Mariusz 1375 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

474. Frankowski Przemek 1924 40. HM / M18 POL Świebodzin

Zapłacone

475. Fredrich Maik 1893 40. HM / M40 DEU Neubrandenburg Sanitätshaus Weissgerber

Zapłacone

476. Fritz Karol 1306 40. HM / M40 POL Konin Szkoła Podstawowa nr 10 Konin

Zapłacone

477. Fruendt Rita 1187 40. HM / K60 DEU Eggesin SVG Eggesin 90

Zapłacone

478. Frydryszak Wojciech 1063 40. HM / M30 12 BZ
POL Chojna 12 BZ

Zapłacone

479. Fryszkowska Aleksandra 1268 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

480. Furman Kamila - 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin Szczecin
481. Furman Michał - 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Szczecin
482. Furmański Marcin 500 40. HM / M30 POL Szczecin Green Essence

Zapłacone

483. Gabinowski Marcin - 40. HM / M40 POL Bezrzecze
484. Gabryś Izabela 1046 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

485. Gabrysiak Jacek - 40. HM / M30 12 BZ
POL Nowogard
486. Gabrysiak Wojciech 604 40. HM / M40 POL Szczecin autoMaks.pl

Zapłacone

487. Gągalski Arkadiusz 1747 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Meelogic

Zapłacone

488. Gajda Milena - 40. HM / K30 POL Stargard
489. Gajda Sebastian 1421 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

490. Gajewska Katarzyna 985 40. HM / K40 POL Szczecin SyberianHamster

Zapłacone

491. Gajewski Przemek 984 40. HM / M40 POL Szczecin SyberianHamster

Zapłacone

492. Galant Grzegorz 1303 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

493. Galas Arkadiusz 2102 40. HM / M40 POL Warszawa

Zapłacone

494. Gałamaga Radosław 77 40. HM / M40 POL Police Lovelasy

Zapłacone

495. Uczestnik anonimowy 2230 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

496. Gałecka Małgorzata 1710 40. HM / K40 POL Mrowino

Zapłacone

497. Gałka Tomek 2184 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

498. Gancarz Piotr 73 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

499. Gandurski Kamil 501 40. HM / M30 SZCZ
POL Płoty

Zapłacone

500. Gapski Tomasz 777 40. HM / M40 POL Szczecin Wieczorna Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

501. Gąsiewicz Julia - 40. HM / K18 SZCZ
POL Choszczno
502. Gaweł Barbara - 40. HM / K40 POL Mieszkowice
503. Gaweł Tomasz - 40. HM / M40 POL Mieszkowice
504. Gawinek-Samelczak Paweł 1481 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

505. Gawlińska Izabela 858 40. HM / K18 POL Warszawa

Zapłacone

506. Gawron Andrzej 2278 40. HM / M40 POL Trzcianka

Zapłacone

507. Gawron Urszula 2277 40. HM / K30 POL Trzcianka

Zapłacone

508. Gawroński Jan 1211 40. HM / M60 POL Szczecin Start Szczecin

Zapłacone

509. Gazda Sandra 843 40. HM / K18 POL Szczecin

Zapłacone

510. Gębarowski Bartosz 2182 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

511. Gębski Łukasz 92 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

512. Genda Jadwiga 863 40. HM / K60 POL Szczeci RAZ

Zapłacone

513. Gerasch Piotr - 40. HM / M40 POL Częstochowa CZĘSTO CHOWA
514. Gersztof Adrian - 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin Huuuge Games
515. Gertz Mathias 2149 40. HM / M40 DEU Wilhelmshof TSV 62 Prenzlau

Zapłacone

516. Gertz Steffi 2047 40. HM / K40 DEU Wilhelmshof TSV 62 Prenzlau

Zapłacone

517. Geurink Dirk 1988 40. HM / M40 DEU Wentorf

Zapłacone

518. Giba Jacek 2203 40. HM / M40 POL Świnoujście MKL Maraton Świnoujście

Zapłacone

519. Gibas Jacek 696 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

520. Gibas-Jastrzębska Iwona 784 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

521. Gibka Nikola 1308 40. HM / K18 POL Stargard

Zapłacone

522. Gielnik Jarosław 1056 40. HM / M50 POL Załom

Zapłacone

523. Gierasimowicz Szymon 437 40. HM / M40 POL Szczecin totalsport.pl

Zapłacone

524. Giergielewicz Marta - 40. HM / K40 POL Gryfino wieczorne bieganie w gryfinie
525. Uczestnik anonimowy 2120 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

526. Giers Krzysztof 2322 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Hrlink.pl

Zapłacone

527. Gieryga Mateusz 1170 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin Czerwona Nutka

Zapłacone

528. Ginter Sandra - 40. HM / K18 POL Kostrzyn Nad Odrą
529. Glogowska Agnieszka - 40. HM / K40 POL Goleniów
530. Glura Adam 1222 40. HM / M50 POL Szczecin

Zapłacone

531. Gładysz Jarosław 213 40. HM / M30 12 BZ
POL Kobylanka 12 BZ

Zapłacone

532. Gładysz Łukasz 2169 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin TT Szczecin

Zapłacone

533. Gładyszak Michał 1331 40. HM / M30 POL Szczecin Pyrośledź

Zapłacone

534. Gładzik Aleksander 246 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Kompas Team

Zapłacone

535. Gładzik Anna 173 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin Kompas Team

Zapłacone

536. Głazek Julia 136 40. HM / K18 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

537. Głazek Justyna 586 40. HM / K30 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

538. Głodek Bartłomiej 2235 40. HM / M18 POL Ostrów Wielkopolski

Zapłacone

539. Głogowski Jan 1283 40. HM / M50 POL Szczecin

Zapłacone

540. Głowacki Jakub 1104 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Vestas Poland

Zapłacone

541. Głuszyk Łukasz 1698 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

542. Gmiter Krzysztof - 40. HM / M30 POL Gryfino Bo lubimy
543. Gniady Justyna 1554 40. HM / K30 POL Namyslin

Zapłacone

544. Gniady Krzysztof 1553 40. HM / M30 POL Kostrzyn Nad Odrą Kostrzynskagrupabiegowa

Zapłacone

545. Uczestnik anonimowy 895 40. HM / M30 POL Kołobrzeg

Zapłacone

546. Gocyla Darek 1019 40. HM / M50 POL Poznań DARZYBóRUNNER-ska

Zapłacone

547. Godziuk Roman 274 40. HM / M50 POL Toruń

Zapłacone

548. Uczestnik anonimowy 1476 40. HM / K40 POL Szczecin

Zapłacone

549. Golebiewski Daniel - 40. HM / M30 POL Szczecin
550. Golec Dorota 1360 40. HM / K40 POL Szczecin

Zapłacone

551. Goliński Krzysztof 467 40. HM / M30 POL Szczecin K.b. Sprint Świdwin

Zapłacone

552. Goliński Łukasz 1367 40. HM / M40 POL Świdwin K.b. Sprint Świdwin

Zapłacone

553. Gołębiewski Sebastian - 40. HM / M18 POL Bogatynia Energiazbiegania
554. Gołębiowski Krzysztof 1811 40. HM / M18 POL Świnoujście

Zapłacone

555. Gołębiowski Maciej 1593 40. HM / M18 POL Świnoujście

Zapłacone

556. Gołubowicz Marzena 995 40. HM / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie Szczecin

Zapłacone

557. Gonerko Joanna 1874 40. HM / K40 POL Szczecin Wilczyce BC Szczecin

Zapłacone

558. Gonerska Ewa 2137 40. HM / K50 POL Świerzno

Zapłacone

559. Gonerska Marta - 40. HM / K18 POL Świerzno
560. Uczestnik anonimowy 2285 40. HM / K30 POL Gryfino

Zapłacone

561. Gordon Radosław 768 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie Szczecin

Zapłacone

562. Górnik Szymon - 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Z NAKAZU MAŁŻONKI
563. Górski Damian 1597 40. HM / M30 12 BZ
POL Szczecin 12BZ ku czci pamięci

Zapłacone

564. Górski Łukasz 1641 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczcecin

Zapłacone

565. Górski Paweł 2143 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Grubasy

Zapłacone

566. Gorszka Damian 80 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

567. Gostołek Andrzej 257 40. HM / M18 POL Człopa

Zapłacone

568. Uczestnik anonimowy 651 40. HM / K30 POL Człopa

Zapłacone

569. Gostomczyk Marcin 2283 40. HM / M40 POL Chojnice Florian Chojnice

Zapłacone

570. Goworski Jerzy 540 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

571. Gozdek Norbert 908 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

572. Gozdyra Darek 663 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

573. Goździcka Agnieszka - 40. HM / K40 POL Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica
574. Goździk Michał 18 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

575. Grabarczyk Mateusz 1325 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin Noczero Team

Zapłacone

576. Grabarski Sebastian - 40. HM / M40 POL Kostrzyn Zuza
577. Grabiec Andrzej 1151 40. HM / M60 SZCZ
POL Szczecin Niezrzeszony

Zapłacone

578. Grabosch Joern 1478 40. HM / M50 DEU Gruenow Team Grünow

Zapłacone

579. Grabowski Zbigniew 2077 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

580. Grabsztunowicz Małgorzata 799 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

581. Gracjasz Marcin 2128 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

582. Gracjasz Ryszard 1896 40. HM / M60 POL Szczecin

Zapłacone

583. Graczyk Grześ 831 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Bo muszę...

Zapłacone

584. Grajcar Anna 1955 40. HM / K30 POL Śrem

Zapłacone

585. Gralla Łukasz 805 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

586. Gregorczyk Adrianna 61 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

587. Gregorczyk Marcin 2188 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

588. Grelecki Grzegorz 1832 40. HM / M18 POL Stargard

Zapłacone

589. Grewling Anna 1161 40. HM / K30 POL Przecław Gryffindor biega

Zapłacone

590. Uczestnik anonimowy 830 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

591. Grieco Monika 963 40. HM / K60 DEU Berlin Comrunners Berlin

Zapłacone

592. Grobelna Monika 1458 40. HM / K18 POL Szczecin

Zapłacone

593. Grosicki Marcin 1136 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Sprint Logistyka Polska

Zapłacone

594. Grudzińska Ewa 1385 40. HM / K30 POL Mierzyn Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

595. Gruszka Adam - 40. HM / M50 POL Szczecin Swim2Tri
596. Gruszka Jacek 1704 40. HM / M30 POL Łódź AQ Wiring Systems Team

Zapłacone

597. Grycko Marta 1208 40. HM / K40 POL Warszawa

Zapłacone

598. Grygielewicz Leszek 585 40. HM / M50 POL Bezrzecze MACSPED

Zapłacone

599. Grzanka Anna - 40. HM / K18 POL Police Ukl 8 Police
600. Grząśko Radek - 40. HM / M40 POL Warzymice
601. Grzębska Daria - 40. HM / K18 POL Toruń KS Alkoholik Szczecin
602. Grzegorczyk Jarosław 619 40. HM / M40 POL Wołczkowo Wierzbicki Running Project

Zapłacone

603. Grzegorczyk Maja 620 40. HM / K40 POL Wołczkowo Wierzbicki Running Project

Zapłacone

604. Grzegorczyk Marcin - 40. HM / M30 POL Szczecin Wolf team
605. Grzegorczyk Michal 1880 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

606. Grzegórzek Maciej 1876 40. HM / M40 POL Chojna

Zapłacone

607. Grzelak Marcin 114 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

608. Grzelińska Marta 2147 40. HM / K40 POL Szczecin Wall of Fame

Zapłacone

609. Grzesik Eugeniusz 1909 40. HM / M50 POL Koszalin KM PSP Koszalin

Zapłacone

610. Grzesik Izabela 1573 40. HM / K40 POL Pilchowo Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

611. Grzesiuk Ania 2060 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

612. Grzesiuk Paweł 171 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Czilios gmbh

Zapłacone

613. Grzesiuk Rafał 2059 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

614. Grzyb Elżbieta 1910 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin Sprint Logistyka Polska

Zapłacone

615. Grzyb Ilona 1328 40. HM / K30 POL Szczecin Sprint Logistyka Polska

Zapłacone

616. Grzywacz Adrian - 40. HM / M18 SZCZ
POL Wolin run_drian
617. Gucze Anna 924 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

618. Gudan Anna 1976 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

619. Gudel Rafał - 40. HM / M30 POL Waliły-Stacja Pko Bank Polski
620. Guillemant Christophe 1201 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

621. Gumowski Marcin - 40. HM / M40 POL Szczecin GUMA TEAM
622. Gumowski Marcin 1371 40. HM / M40 POL Gdańsk GUMA TEAM

Zapłacone

623. Gurak Tomasz 2080 40. HM / M40 SZCZ
POL Stargard Stargard

Zapłacone

624. Guzior Grzegorz 719 40. HM / M50 POL Trzebież

Zapłacone

625. Haack Hansjuergen 2168 40. HM / M70 DEU Pasewalk GMRV

Zapłacone

626. Haberland Ronny 1276 40. HM / M40 DEU Hohenwutzen ESV 49 Angermunde

Zapłacone

627. Hadzik Rafał 1830 40. HM / M30 POL Gliwice

Zapłacone

628. Hajduk Maciej 298 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

629. Hajdukiewicz Anna 174 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

630. Halejcio Małgorzata 1256 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

631. Halejcio Stefan 1255 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin Modlitwa Biegania

Zapłacone

632. Halski Mateusz 1959 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

633. Halski Waldemar - 40. HM / M50 POL Szczecin
634. Hałaczkiewicz Adam 1436 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

635. Hałada Marcin 534 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

636. Hałas Marek 531 40. HM / M50 POL Wrocław PRO-RUN WROCŁAW

Zapłacone

637. Hałas Renata 453 40. HM / K50 SZCZ
POL Szczecin Szybciej Nie Mogę

Zapłacone

638. Hałka Jan 1499 40. HM / M40 POL Wrocław Jachu

Zapłacone

639. Haniszewski Karol - 40. HM / M18 POL Zielin
640. Hanuszkiewicz Piotr - 40. HM / M30 POL Goleniów INA
641. Hardel Anna - 40. HM / K40 POL Bezrzecze
642. Haściło Krzysztof 2175 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus

Zapłacone

643. Hatowski Genowefa - 40. HM / M60 POL Gryfino KB Hermes Gryfino
644. Hawrylak Marcin 551 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin Wolni w Biegu/Sosw Nr 1 Dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo W Policach

Zapłacone

645. Hawryluk Ania 2090 40. HM / K18 POL Szczecin Ampio Team

Zapłacone

646. Hawryłkiewicz Paweł 829 40. HM / M30 12 BZ
POL Szczecin

Zapłacone

647. Hayn Antje B. 1446 40. HM / K50 DEU Berlin LG Mauerweg Berlin e.V.

Zapłacone

648. Heeze Erian 1883 40. HM / M18 NLD Hellevoetsluis

Zapłacone

649. Hejman Karolina - 40. HM / K30 POL Szczecin
650. Helak Krzysztof 1022 40. HM / M18 POL Trzcianka Geo Run

Zapłacone

651. Helak Piotr 928 40. HM / M18 POL Warszawa

Zapłacone

652. Henke Thomas 1753 40. HM / M50 DEU Elmenhorst Elmenhorst

Zapłacone

653. Herba Zbigniew 121 40. HM / M60 POL Nowe Linie Ja Się Nie Ścigam-Stargard.Holstar-Pęzino.

Zapłacone

654. Herman Damian 265 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

655. Hernik Bogusław - 40. HM / M40 POL Węgrzce Los Trepos Companieros
656. Hetmański Arkadiusz 288 40. HM / M30 POL Police Lovelasy

Zapłacone

657. Hładkulik Justyna 569 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

658. Hładkulik Krzysztof 1685 40. HM / M60 POL Szczecin

Zapłacone

659. Hnat Aleksandra 1763 40. HM / K18 POL Chociwel

Zapłacone

660. Hnat Aleksandra - 40. HM / K18 POL Chociwel
661. Hoffmann Kerstin 964 40. HM / K60 DEU Berlin Comrunners Berlin

Zapłacone

662. Hofman Katarzyna 776 40. HM / K30 POL Kamieniec

Zapłacone

663. Hofman Tomasz 765 40. HM / M30 POL Kamieniec

Zapłacone

664. Uczestnik anonimowy 1207 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

665. Holger Hoffmann 2024 40. HM / M50 DEU Berlin SCC Berlin

Zapłacone

666. Hołdowska-Wierycz Małgorzata 1516 40. HM / K30 12 BZ
POL Mierzyn 12 BZ Ku pamięci

Zapłacone

667. Hołownia Wojciech 2237 40. HM / M60 POL Bydgoszcz

Zapłacone

668. Hołyński Leszek 36 40. HM / M30 POL Przeclaw Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

669. Hoppe Bronisław 2304 40. HM / M30 POL Karnice JW3937

Zapłacone

670. Hoppe Grzegorz 1076 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

671. Horoszkiewicz Jakub 2231 40. HM / M18 POL Recz

Zapłacone

672. Horożaniecki Michał 607 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Kuny Stare Łysogórki

Zapłacone

673. Horwat Krystian 1886 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

674. Hryniewicz Jacek - 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin K-Runners
675. Hryniewiecki Tomasz 978 40. HM / M30 12 BZ
POL Szczecin

Zapłacone

676. Hudecka Evelyn 632 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

677. Husiński Zbigniew 88 40. HM / M40 POL Witulin Kb Biała Biega

Zapłacone

678. Hybiak Łukasz 947 40. HM / M30 12 BZ
SZCZ
POL Szczecin 12 Bz Ku Czci I Pamięci

Zapłacone

679. Hylla Mateusz 1389 40. HM / M30 POL Tarnów Opolski

Zapłacone

680. Idryjan Rafał 2300 40. HM / M40 POL Resko

Zapłacone

681. Iskra Kacper 1243 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin DDB auto Bogacka

Zapłacone

682. Iskra Marcin 1236 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin DDB AUTO BOGACKA

Zapłacone

683. Iszczak Kazimierz 1571 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

684. Iwan Marek 911 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

685. Uczestnik anonimowy 2163 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

686. Iwaniuk Adam 474 40. HM / M40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

687. Iwaniuk Daniel 1601 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

688. Iwaniuk Daniel - 40. HM / M18 POL Szczecin
689. Iwaniuk Małgorzata 537 40. HM / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

690. Iwiński Mariusz 2044 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

691. Izmajłowicz Kuba 1671 40. HM / M30 POL Stargard -

Zapłacone

692. Iznerowicz Monika 989 40. HM / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

693. Iżykowski Wojciech 1796 40. HM / M30 POL Poznań

Zapłacone

694. Jachimowicz Kamil 2111 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

695. Jagielski Witold - 40. HM / M50 POL Warszawa Dzikie Skrzydło
696. Uczestnik anonimowy 402 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

697. Jakóbczyk Ewelina 361 40. HM / K18 POL Gorzow Wlkp BBL Gorzów Wlkp.

Zapłacone

698. Jakowiec Robert 30 40. HM / M30 POL Mierzyn

Zapłacone

699. Jaksina Anna 1416 40. HM / K40 POL Szczecin Wieczorne

Zapłacone

700. Jakubczyk Edyta 1101 40. HM / K30 POL Pułtusk

Zapłacone

701. Jakubiak Anna 563 40. HM / K50 POL Szczecin RAZ Szczecin

Zapłacone

702. Jakubiak Marta 1600 40. HM / K18 POL Szczecin

Zapłacone

703. Uczestnik anonimowy 1729 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

704. Jakubik Anna 2159 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin Husaria Race Team

Zapłacone

705. Jakubowska Anna 1215 40. HM / K30 POL Piaseczno

Zapłacone

706. Jakubowska Joanna 683 40. HM / K40 POL Wołczkowo

Zapłacone

707. Jakubowska Joanna 126 40. HM / K30 12 BZ
POL Szczecin 12Bz Bieg Ku Pamięci Żołnierzy Poległych

Zapłacone

708. Jakubowska Małgorzata 1915 40. HM / K30 POL Plewiska

Zapłacone

709. Jakubowski Jan 646 40. HM / M60 SZCZ
POL Szczecin Grupa Szczecin-Bukowo

Zapłacone

710. Jakubowski Marcin 1329 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

711. Jakubowski Michał 188 40. HM / M30 12 BZ
POL Szczecin 12Bz Bieg Ku Pamięci Żołnierzy Poległych

Zapłacone

712. Jakubowski Paweł - 40. HM / M40 POL Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project
713. Jałowiczor Marcin 1061 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

714. Janas Estera 1911 40. HM / K30 SZCZ
POL Mierzyn

Zapłacone

715. Janas Kacper 547 40. HM / M30 POL Przyjezierze Puszczyk Bukkowy

Zapłacone

716. Uczestnik anonimowy 1914 40. HM / K16 POL Orzechowo

Zapłacone

717. Uczestnik anonimowy - 40. HM / K18 POL Orzechowo
718. Janaszek Ewa 2144 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Byle do mety

Zapłacone

719. Janaszek Grzegorz 346 40. HM / M40 POL Szczecin Byle do mety

Zapłacone

720. Janelt Natalia 221 40. HM / K18 POL Międzyrzecz

Zapłacone

721. Janiak Joanna - 40. HM / K18 POL Szczecin
722. Janiak Piotr 1706 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin MKL Maraton Świnoujście

Zapłacone

723. Uczestnik anonimowy 1596 40. HM / M18 POL Szczecin Brak

Zapłacone

724. Janikowski Daniel 986 40. HM / M30 SZCZ
POL Pilchowo Auchan Szczecin

Zapłacone

725. Janiszewski Marcin - 40. HM / M40 POL Kraków Kamil, Kubuś i Tata
726. Janke Steffen - 40. HM / M50 DEU Langenhagen SCHÖRNIG REISEN
727. Jankowiak Marek 2039 40. HM / M30 POL Kołobrzeg

Zapłacone

728. Jankowska Edyta 1174 40. HM / K40 POL Stolec Stowarzyszenie Bliżej Siebie

Zapłacone

729. Jankowski Marcin 197 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

730. Jankowski Tomasz 1440 40. HM / M40 POL Szczecin Wieczorne bieganie w szczecinie

Zapłacone

731. Janowicz Mateusz 1684 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

732. Janusz Michal 457 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

733. Januszewska Magdalena 17 40. HM / K30 POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

734. Jarczewska Renata - 40. HM / K50 POL Goleniów
735. Jarczewski Damian 238 40. HM / M30 POL Police

Zapłacone

736. Jarema Łukasz 2296 40. HM / M30 POL Pilchowo

Zapłacone

737. Jarmołowicz Dawid 1566 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

738. Jarmołowicz Marta 1564 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

739. Jaroński Przemysław 1475 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

740. Jarosiński Dawid 2181 40. HM / M40 POL Myślibórz Kp Psp Myślibórz

Zapłacone

741. Jaroszewicz Grzegorz 304 40. HM / M40 SZCZ
POL Police KB Pionier Szczecin

Zapłacone

742. Jasiecka Marianna 66 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

743. Uczestnik anonimowy 783 40. HM / M40 12 BZ
POL Człuchów

Zapłacone

744. Jasik Agnieszka 1444 40. HM / K40 POL Police

Zapłacone

745. Jasik Wojciech 1000 40. HM / M18 POL Gniezno Orki z Majorki

Zapłacone

746. Jasina Leszek 1926 40. HM / M40 POL Szczecin HOPELESS CREW

Zapłacone

747. Jasińska Natalia 181 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

748. Jasiński Cezary - 40. HM / M40 POL Koszalin
749. Jasiołek Joanna - 40. HM / K18 SZCZ
POL Kraków
750. Jasiul Mariola - 40. HM / K40 POL Legionowo
751. Jaśkiewicz Katarzyna 516 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

752. Jaśkiewicz Krzysztof - 40. HM / M40 POL Lubin
753. Jaskólska Agnieszka 873 40. HM / K40 POL Dolice Stargardzki klub Morsów

Zapłacone

754. Jaśkowski Bogdan 526 40. HM / M50 POL Lubin

Zapłacone

755. Jaśkowski Krzysztof 527 40. HM / M50 POL Złotoryja OLAWS ZŁOTORYJA

Zapłacone

756. Jastak Paweł 893 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

757. Jastrzębska Magda - 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin
758. Jastrzebski Daniel 222 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

759. Jastrzębski Jakub 445 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

760. Jastrzębski Jarosław - 40. HM / M30 POL Szczecin
761. Jastrzębski Jerzy 2134 40. HM / M40 POL Długołęka

Zapłacone

762. Jastrzębski Maciej 324 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

763. Jastrzemski Jacek 717 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

764. Jaszcz Magdalena - 40. HM / K40 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają
765. Jaszczyk Łukasz - 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Czas w las
766. Jaworska Izabela - 40. HM / K40 POL Szczecin
767. Jaworska Justyna - 40. HM / K40 POL Puławy
768. Jaworska Magda 1612 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin GoGlow

Zapłacone

769. Jaworski Sylwester - 40. HM / M30 POL Szczecin
770. Jaz Krzysztof 1099 40. HM / M40 POL Mieszkowice KM TEAM

Zapłacone

771. Jaz Małgorzata 1098 40. HM / K40 POL Mieszkowice KM TEAM

Zapłacone

772. Jędraszko Artur 900 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

773. Jędrzejewska Ania 1067 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

774. Uczestnik anonimowy 1068 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

775. Jedynak Łukasz - 40. HM / M30 POL Dobra Dobra
776. Jemielity Krzysztof 1996 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

777. Jemielity Robert 1454 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

778. Jendrzejczyk Mariusz 237 40. HM / M30 12 BZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie

Zapłacone

779. Jerzyk-Szamalek Bogusława 721 40. HM / K50 SZCZ
POL Szczecin śRUNdunia Szczecin

Zapłacone

780. Jęsiak Karol 1071 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

781. Jesińska Monika 41 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

782. Jeszka Adrianna 1078 40. HM / K18 POL Chojnice Jeszka TEAM

Zapłacone

783. Jezierska Marta 1393 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin 7HR

Zapłacone

784. Jeziorek Agnieszka 1465 40. HM / K40 POL Babinek Fitness Babinek

Zapłacone

785. Jiang Yiling 1897 40. HM / K18 CHN Fujian

Zapłacone

786. Józefowicz Małgorzata 1652 40. HM / K40 POL Gryfino

Zapłacone

787. Józefowicz Radosław - 40. HM / M30 POL Szczecin Puszczyk Bukowy
788. Jóźwicka Aneta 572 40. HM / K40 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

789. Judek Krzysztof 568 40. HM / M60 POL Mierzyn

Zapłacone

790. Judkiewicz Piotr 1734 40. HM / M40 POL Wolin

Zapłacone

791. Jurewicz Jarosław 515 40. HM / M30 POL Bezrzecze

Zapłacone

792. Jurga Bartosz 399 40. HM / M30 POL Gorzów Wlkp

Zapłacone

793. Jurgoński Mateusz 2058 40. HM / M18 POL Poznań

Zapłacone

794. Jurkiewicz Marcin 1403 40. HM / M40 SZCZ
POL Warzymice Pan

Zapłacone

795. Jurkiewicz Wioletta 789 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

796. Jurkowski Piotr - 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Akademia Combat SGS
797. Uczestnik anonimowy 308 40. HM / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

798. Jurys Elżbieta 749 40. HM / K50 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

799. Jurys Krzysztof 282 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

800. Justyński Andrzej 506 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

801. Uczestnik anonimowy 2302 40. HM / K30 POL Ostrów Wlkp Siora Brachol Team

Zapłacone

802. Juszczyk Mariusz 2013 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

803. Uczestnik anonimowy 2141 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

804. Juszkiewicz Małgorzata - 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Fizjobiegacze Szczecin
805. Kabat Katarzyna - 40. HM / K40 POL Otwock
806. Kacała Mariusz - 40. HM / M50 POL Wałbrzych Predators Wałbrzych
807. Kaciupa Agnieszka 1179 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Sprint Logistyka Polska

Zapłacone

808. Kacperski Piotr 1379 40. HM / M50 POL Szczecin

Zapłacone

809. Kacprzak Ireneusz 581 40. HM / M40 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

810. Kacprzyk Mariusz - 40. HM / M40 POL Jedlina Zdrój Biegaj w Jedlinie
811. Kaczkowski Roman 205 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

812. Kaczmarczyk Michał 605 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Gryfus Szczecin

Zapłacone

813. Uczestnik anonimowy 1129 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

814. Kaczmarek Arleta 1037 40. HM / K30 SZCZ
POL Przecław KOBIECE BIEGANIE

Zapłacone

815. Kaczmarek Artur - 40. HM / M18 POL Kalisz Kalisz
816. Kaczmarek Artur - 40. HM / M40 POL Bezrzecze Torpedy
817. Kaczmarkiewicz Iwona - 40. HM / K30 POL Stargard -
818. Kaczmarowski Grzegorz - 40. HM / M30 POL Poznań Gxka
819. Kaczyński Artur 2107 40. HM / M40 POL Pilchowo

Zapłacone

820. Kaczyński Henryk 325 40. HM / M60 POL Gryfice

Zapłacone

821. Kądys Marcin 731 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Drink Team Majowe

Zapłacone

822. Kak Rafal - 40. HM / M30 SZCZ
POL Zlocieniec Rafudzi
823. Kąkol Grzegorz 1620 40. HM / M30 POL Gdynia Balls of steel

Zapłacone

824. Kalemba Bartłomiej 1353 40. HM / M18 POL Szczecin DDB Auto Bogacka

Zapłacone

825. Kalenbach Julia 1960 40. HM / K60 POL Łódź KB Arturówek Łódź

Zapłacone

826. Kalinowski Krzysztof 2138 40. HM / M40 POL Drawsko Pomorskie

Zapłacone

827. Kalisz Irena 690 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

828. Kaliszewski Tomasz 1392 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin 56KS

Zapłacone

829. Kaluzinska Aleksandra 1773 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

830. Kałwa Piotr 625 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

831. Kamiennik Agnieszka 672 40. HM / K18 POL Szczecin

Zapłacone

832. Kamieński Jarosław 1650 40. HM / M30 POL Narewka SPARTA LESTER TEAM

Zapłacone

833. Kamińska Agata 1714 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

834. Kamińska Agnieszka 122 40. HM / K30 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

835. Uczestnik anonimowy - 40. HM / K40 POL Krępa Słupska STOPA SŁUPSK
836. Kamiński Adam 26 40. HM / M30 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

837. Kamiński Damian 431 40. HM / M30 12 BZ
POL Resko 12Bz/1bpzmot

Zapłacone

838. Kaminski Jacek 1723 40. HM / M40 POL Gorzów Wielkopolski NIKE RUN TEAM GORZOW

Zapłacone

839. Kamiński Kamil 1445 40. HM / M30 POL Lubin 17 WBZ

Zapłacone

840. Kamiński Krzysztof 1138 40. HM / M30 POL Kolin

Zapłacone

841. Kaminski Krzysztof 587 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

842. Uczestnik anonimowy 881 40. HM / M18 POL Gryfice

Zapłacone

843. Kamiński Roman 562 40. HM / M60 POL Szczecin

Zapłacone

844. Uczestnik anonimowy 1163 40. HM / M40 POL Krępa Słupska STOPA SŁUPSK

Zapłacone

845. Kamionka Andrzej - 40. HM / M30 POL Szczecin
846. Kanclerz Tomasz 302 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

847. Kania Dominik - 40. HM / M30 POL Katowice R.R. Martin Pisz Już Te Książki
848. Kania Krystyna 1200 40. HM / K60 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

849. Kantor Marcin 1027 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

850. Kantorski Michał 1087 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

851. Uczestnik anonimowy 676 40. HM / K18 POL Szczecin

Zapłacone

852. Kapłaniak Adrian 2247 40. HM / M30 12 BZ
SZCZ
POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

853. Karasek Krzysztof 909 40. HM / M40 POL Świnoujście

Zapłacone

854. Karasiewicz Łukasz 212 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

855. Karaśkiewicz Adrianna 1607 40. HM / K40 POL Szczecin

Zapłacone

856. Karaśkiewicz Rafał 1608 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

857. Karbowiak Patryk 1121 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

858. Karbowiak Szymon 837 40. HM / M30 POL Krotoszyn KrotoWarriors

Zapłacone

859. Karczewski Hubert 918 40. HM / M40 POL Szczecin Drużyna Szpiku

Zapłacone

860. Karczewski Krzysztof - 40. HM / M50 POL Trzebiatów PGB Sportowa Paczka
861. Karczmarek Bartłomiej 234 40. HM / M30 POL Świnoujście

Zapłacone

862. Uczestnik anonimowy 856 40. HM / K18 SZCZ
POL Wrocław

Zapłacone

863. Karczmarska Joanna 262 40. HM / K18 POL Szczecin Vege Runners

Zapłacone

864. Karol Anna 342 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

865. Karol Wojciech 333 40. HM / M40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

866. Karpowicz Joanna 940 40. HM / K40 POL Święciechowa

Zapłacone

867. Karpowicz Wojciech 952 40. HM / M40 POL Święciechowa

Zapłacone

868. Karwik Joanna 1529 40. HM / K18 SZCZ
POL Mierzyn

Zapłacone

869. Uczestnik anonimowy 622 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

870. Kasia Katarzyna 1442 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

871. Kasica Adam 1584 40. HM / M40 POL Grójec

Zapłacone

872. Kasińska Zofia 1696 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

873. Kasperczak Robert 853 40. HM / M40 POL Nowogard

Zapłacone

874. Kasperowicz Dariusz 505 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

875. Kasperowicz Marcin 733 40. HM / M40 SZCZ
POL Kurów

Zapłacone

876. Kasprzak Elżbieta 443 40. HM / K60 POL Police Run Expert Team

Zapłacone

877. Kasprzak Maciej 1105 40. HM / M40 POL Koziegłowy 3M Maciej Mietek Mefju

Zapłacone

878. Kasprzak Magda 1945 40. HM / K30 POL Police

Zapłacone

879. Kasprzak Marek 208 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin Oby do mety

Zapłacone

880. Kasprzak Monika 366 40. HM / K30 POL Wolin

Zapłacone

881. Uczestnik anonimowy 132 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

882. Kasyk Anna 1348 40. HM / K18 POL Szczecin TEAM POD LIPAMI

Zapłacone

883. Kaul Frank - 40. HM / M50 DEU Hannover SCHÖRNIG REISEN
884. Kawala Martin 1908 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

885. Kawczyńska Magdalena 1872 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

886. Kawczyński Maciej 1871 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Raz Szczecin

Zapłacone

887. Kazimir Marcin 1290 40. HM / M18 POL Szczecin Papaj Crossfit

Zapłacone

888. Kaźmierczak Krzysztof 131 40. HM / M40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

889. Kaźmierczak Norbert 2301 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin TupTupTeam

Zapłacone

890. Każmierski Andrzej 2053 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

891. Kazubowska Aleksandra 966 40. HM / K40 POL Gorzów Wlkp SZ JAK GEPARD

Zapłacone

892. Kędra-Sulej Agnieszka 1245 40. HM / K40 POL Warszawa AKS-Soft Team

Zapłacone

893. Kędzielewski Łukasz 195 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

894. Kędzierski Andrzej 1736 40. HM / M30 POL Szczecinek

Zapłacone

895. Kędzierski Artur 1838 40. HM / M30 POL Szczecin Bridgestone Stargard Runners

Zapłacone

896. Kędzierski Mieczysaw 429 40. HM / M60 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Sczecinie

Zapłacone

897. Kedzierski Sebastian 1837 40. HM / M30 POL Stargard Bridgestone Stargard Runners

Zapłacone

898. Kędziora Piotr 140 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

899. Keller Daniel 1972 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

900. Kempa Jan 2109 40. HM / M18 POL Żary KS Alkoholik Szczecin

Zapłacone

901. Kempczyński Piotr 1824 40. HM / M40 POL Reda Runeda

Zapłacone

902. Kępińska Magdalena 1605 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

903. Kępka Karol 95 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

904. Kępka Wojciech 1582 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

905. Kęska-Pląsek Małgorzata 154 40. HM / K40 POL Police LoveLasy

Zapłacone

906. Kiciński Maciej 98 40. HM / M30 POL Mierzyn Mierzyn

Zapłacone

907. Kida Krzysztof 2208 40. HM / M18 POL Poznań

Zapłacone

908. Kielbratowska Kalina 1234 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

909. Kielczyk Kasia - 40. HM / K40 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
910. Uczestnik anonimowy 1127 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

911. Kielik Monika 157 40. HM / K18 POL Bobrowniki Blue_rose

Zapłacone

912. Kieliszek Anna 1288 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

913. Kiełbasiewicz Dawid 2049 40. HM / M18 POL Szczecin Decathlon Szczecin

Zapłacone

914. Kiernicka Barbara - 40. HM / K40 POL Stargard
915. Kierszka Agnieszka 580 40. HM / K40 POL Szczecin Bio-Spa Aleksandra Burkowska

Zapłacone

916. Kiestrzyn Marcin - 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Puszczyk bukowy
917. Kijewski Zbigniew 1228 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

918. Kijo Andrzej 223 40. HM / M60 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

919. Uczestnik anonimowy - 40. HM / M18 POL Koluszki
920. Kiljański Jan 2067 40. HM / M18 POL Poznań

Zapłacone

921. Kiraga Przemek - 40. HM / M30 POL Szczecin
922. Kisielewicz Wioletta 42 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

923. Kjh Kjkjnk - 40. HM / M18 12 BZ
SZCZ
WA
POL Kjuhki
924. Kleinowski Krzysztof 1667 40. HM / M50 SZCZ
POL Motaniec

Zapłacone

925. Klepacki Adam 1674 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

926. Uczestnik anonimowy - 40. HM / K30 POL Goleniów
927. Klich Janek 514 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Biegohollica

Zapłacone

928. Klimaszewska Teresa 128 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

929. Klimek Paweł 1381 40. HM / M30 POL Pilichowo

Zapłacone

930. Klimkowski Tomasz - 40. HM / M50 POL Choszczno
931. Klohr Thomas - 40. HM / M50 DEU Hannover SCHÖRNIG REISEN
932. Klucznik Krzysztof 1477 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

933. Kluczyński Zbigniew 1859 40. HM / M50 POL Kostrzyn Nad Odrą

Zapłacone

934. Kluga Justyna 550 40. HM / K40 POL Poznań

Zapłacone

935. Klukowski Marek 1544 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

936. Klupa Jerzy - 40. HM / M60 SZCZ
POL Świdnica
937. Kluz Łukasz - 40. HM / M30 POL Jarosław
938. Kłaczkowska Agnieszka 2158 40. HM / K40 POL Stargard SHEN LONG RUN

Zapłacone

939. Kłonicki Augustyn - 40. HM / M30 POL Chmielnik Biegnę,żeby Bartek Mógł Biegać
940. Kłonowska Monika 2027 40. HM / K30 POL Trzcińsko-Zdrój KB Hermes Gryfino

Zapłacone

941. Kłosowska Natalia 1925 40. HM / K30 POL Szczecin MKS szmyd-owie :)

Zapłacone

942. Kłosowski Seweryn 1889 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

943. Kłys Adrian 1404 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Biegnę dla Asi

Zapłacone

944. Kłyszejko Magdalena 258 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

945. Kłyszejko Paweł 254 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

946. Kmieciak Adrian 442 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

947. Kmiecik Tomasz 127 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

948. Kobus Adam 2089 40. HM / M50 POL Gardno KB HERMES GRYFINO

Zapłacone

949. Kobylnik Agata 2139 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin Fizjoterapia na kółkach

Zapłacone

950. Kochanowska Agata 2197 40. HM / K30 POL Poznań

Zapłacone

951. Kochanowski Michał 1651 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

952. Kochański Arkadiusz 231 40. HM / M40 12 BZ
SZCZ
POL Szczecin 12 BZ

Zapłacone

953. Kociuba Przemysław 81 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin TT Szczecin

Zapłacone

954. Koeniges Daniel - 40. HM / M50 DEU Hannover SCHÖRNIG REISEN
955. Koeniges Mirja - 40. HM / K40 DEU Hannover SCHÖRNIG REISEN
956. Kohlman Wojciech 650 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

957. Kois Ewa 1212 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

958. Kokoszanek Krystian 2260 40. HM / M18 POL Poznań

Zapłacone

959. Kolasa Konrad 638 40. HM / M40 POL Bezrzecze Kolak Konrad Kolasa

Zapłacone

960. Kolasa Maja 300 40. HM / K30 POL Zielin

Zapłacone

961. Kolasiński Andrzej 1293 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

962. Kolasiński Rafał 1559 40. HM / M18 POL Golczewo

Zapłacone

963. Kolb Arkadiusz 1757 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

964. Kolb Arkadiusz - 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin
965. Kolczynska Anna 746 40. HM / K30 GBR Norwich

Zapłacone

966. Kolczynski Marek 744 40. HM / M30 GBR Norwich

Zapłacone

967. Kolenda Krzysztof 787 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin 220V/ Kalmar Runners

Zapłacone

968. Kolska Lena 117 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

969. Kołłątaj-Szymańska Marta 2091 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

970. Kołodziej Elżbieta 1018 40. HM / K40 POL Gryfino

Zapłacone

971. Kołodziej Joanna 1017 40. HM / K18 POL Gryfino

Zapłacone

972. Kołodziejczyk Danuta 476 40. HM / K50 POL Biesowice Prorunning Promotion

Zapłacone

973. Kołodziejczyk Krzysztof 2100 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

974. Kołodziejski Wojciech 418 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

975. Kołomański Hubert 1692 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

976. Kołtun Wojciech 2037 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

977. Koman Jacek 78 40. HM / M40 POL Warszawa

Zapłacone

978. Koman Michał 617 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

979. Komar Anna 510 40. HM / K40 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

980. Komorowski Michał 415 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Singel :/

Zapłacone

981. Uczestnik anonimowy 608 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

982. Komorowski Tomasz 313 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

983. Konarski Bartosz 57 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Erakawy

Zapłacone

984. Kończak Magdalena 1958 40. HM / K30 POL Szczecinek

Zapłacone

985. Konczalski Adam - 40. HM / M30 POL Szczecin
986. Konecki Krzysztof 557 40. HM / M40 POL Szczecin Wolni Biegacze Szczecin

Zapłacone

987. Konieczna Natalia 1057 40. HM / K18 POL Choszczno

Zapłacone

988. Konieczny Szymon 1055 40. HM / M30 POL Choszczno

Zapłacone

989. Konior Artur 1350 40. HM / M40 POL Nowogard

Zapłacone

990. Konior Michał 1394 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

991. Konopacki Sławek - 40. HM / M30 12 BZ
POL Szczecin 12BZ
992. Kontek Szymon 2286 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin RUBASZNY GENTLEMAN

Zapłacone

993. Kopacz Łukasz 938 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

994. Kopaniecka Izabela 1342 40. HM / K40 POL Mierzyn Park Run Szczecin

Zapłacone

995. Kopaniecki Sebastian 1341 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Park Run Szczecin

Zapłacone

996. Uczestnik anonimowy 1626 40. HM / M60 POL Goleniów Crown Goleniów

Zapłacone

997. Kopcewicz Robert 2007 40. HM / M50 POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

998. Uczestnik anonimowy - 40. HM / M30 POL Kielce
999. Kopcińska Delfina - 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin
1000. Kopka Elżbieta 624 40. HM / K50 SZCZ
POL Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE

Zapłacone

1001. Kopka Magdalena 69 40. HM / K30 12 BZ
POL Police 12 Brygada Zmechanizowana

Zapłacone

1002. Kopyść Bartłomiej - 40. HM / M30 POL Szczecin
1003. Korczyńska Natalia - 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin
1004. Uczestnik anonimowy 511 40. HM / M30 SZCZ
POL Pyrzyce NYHA IV

Zapłacone

1005. Uczestnik anonimowy - 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin
1006. Kordek Monika 991 40. HM / K30 POL Gdańsk

Zapłacone

1007. Kordus Tomasz 2017 40. HM / M50 POL Szczecin

Zapłacone

1008. Kordykiewicz Damian - 40. HM / M18 WA
POL Stargard
1009. Korkiewicz Łukasz 1438 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin Mufa Runner

Zapłacone

1010. Korkuć Krzysztof 558 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

1011. Korlaga Paulina 170 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1012. Kornel Maja 1362 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

1013. Korniejew Piotr 1839 40. HM / M30 POL Pyrzyce Bridgestone Stargard Runners

Zapłacone

1014. Korpusiński Zbigniew 218 40. HM / M40 POL Borne Sulinowo Borne Biega

Zapłacone

1015. Kortus-Wojciechowska Katarzyna 1474 40. HM / K40 12 BZ
POL Dalewo 12 BZ Ku Pamięci

Zapłacone

1016. Korycki Mirek - 40. HM / M50 POL Legnica PKO BANK POLSKI
1017. Korżak Katarzyna 1333 40. HM / K40 POL Wąwelnica TEAM POD LIPAMI

Zapłacone

1018. Korżak Michał 1344 40. HM / M18 POL Wąwelnica TEAM POD LIPAMI

Zapłacone

1019. Korżak Tomasz 1321 40. HM / M40 POL Wąwelnica Pod Lipami Team

Zapłacone

1020. Kos Joanna 1028 40. HM / K18 POL Szczecin

Zapłacone

1021. Kos Piotr 1081 40. HM / M60 SZCZ
POL Szczecin DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL

Zapłacone

1022. Kos Tomasz 1642 40. HM / M30 POL Gorzów Wlkp

Zapłacone

1023. Kosakowska Barbara 649 40. HM / K50 SZCZ
POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

1024. Kosakowska Izabela 556 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

1025. Kosakowski Marian 645 40. HM / M60 SZCZ
POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

1026. Kościńska Elżbieta 482 40. HM / K40 SZCZ
POL Bezrzecze

Zapłacone

1027. Kościński Jacek 485 40. HM / M40 SZCZ
POL Bezrzecze

Zapłacone

1028. Kościuczuk Bartosz 1084 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1029. Koseda Robert 647 40. HM / M40 POL Kartuzy Honey Badger

Zapłacone

1030. Kosińska Alicja - 40. HM / K30 POL Leszno
1031. Kosińska Małgorzata - 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin
1032. Kosiński Adam - 40. HM / M30 POL Leszno
1033. Kosiński Mateusz 1443 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin Drużyna Szpiku

Zapłacone

1034. Kosiorek Darek 1557 40. HM / M50 POL Poznan Amator

Zapłacone

1035. Kośka Maria 2004 40. HM / K18 POL Szczecin

Zapłacone

1036. Kosmaczewski Ryszard - 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Judo Team Szczecin
1037. Kosmalska Magdalena 1878 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin SKS Husaria

Zapłacone

1038. Kosmalski Jarosław 1879 40. HM / M40 12 BZ
SZCZ
POL Szczecin SKS Husaria

Zapłacone

1039. Kośmiński Paweł - 40. HM / M40 POL Szczecin
1040. Kosobucki Grzegorz 975 40. HM / M18 12 BZ
POL Szczecin

Zapłacone

1041. Kostkowski Hubert - 40. HM / M18 POL Szczecin Fizjobiegacze
1042. Kostyk Grzegorz 1990 40. HM / M30 POL Chojnów

Zapłacone

1043. Kosztowny Agata 1539 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin SKSG KORONA

Zapłacone

1044. Kot Rafał - 40. HM / M40 POL Dobra
1045. Kotarski Bartłomiej 904 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Łowcy Kilometrów

Zapłacone

1046. Kotermański Michał - 40. HM / M30 POL Szczecin HRlink.pl
1047. Kotfica-Telej Agnieszka 1680 40. HM / K40 POL Dołuje RAZ Szczecin

Zapłacone

1048. Kotlarz Mateusz 1840 40. HM / M30 POL Stargard Bridgestone Stargard Runners

Zapłacone

1049. Kotowska Iwona 220 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1050. Kott Georg - 40. HM / M50 DEU Dortmund LG Deiringsen
1051. Kowal Tomasz 2225 40. HM / M40 12 BZ
SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1052. Kowalczyk Bogdan 259 40. HM / M50 POL Warszawa

Zapłacone

1053. Kowalczyk Ewa - 40. HM / K30 POL Jaroslaw Husaria Race Team
1054. Kowalczyk Justyna 761 40. HM / K30 POL Szczecin Inprojects

Zapłacone

1055. Kowalczyk Krzysztof 2210 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1056. Kowalczyk Mirosława 178 40. HM / K50 POL Łozice

Zapłacone

1057. Kowalczyk Tomasz 808 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Coral Reef Team

Zapłacone

1058. Kowalewska Joanna 1527 40. HM / K30 POL Nowe Czarnowo Royal Runners Team

Zapłacone

1059. Kowalewski Darek 1082 40. HM / M50 POL Świnoujście

Zapłacone

1060. Kowalewski Przemysław 999 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin 12 Batalion Dowodzenia Ułanów Podolskich

Zapłacone

1061. Kowalik Marcin - 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin
1062. Kowalska Agata 1828 40. HM / K18 POL Bezrzecze

Zapłacone

1063. Kowalska Barbara 191 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin Oby do mety

Zapłacone

1064. Kowalska Dorota 2092 40. HM / K50 POL Kamień Pomorski Klub BIEGACZA Kamień POMORSKI

Zapłacone

1065. Uczestnik anonimowy - 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin
1066. Kowalska Roksana 130 40. HM / K30 POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

1067. Kowalski Cezary 1029 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

1068. Kowalski Daniel 2025 40. HM / M30 POL Kościelec DRAGON10

Zapłacone

1069. Kowalski Jacek 1397 40. HM / M30 POL Szczecin Muchentuchen

Zapłacone

1070. Uczestnik anonimowy - 40. HM / M40 POL Szczecin
1071. Kowalski Piotrek 714 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1072. Kowalski Roman 1388 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1073. Kowalski Tomasz 1330 40. HM / M30 12 BZ
POL Dębno Zmęczony Sezonem

Zapłacone

1074. Kowalski Zdzisław 2093 40. HM / M50 POL Kamien Pomorski Klub BIEGACZA Kamień POMORSKI

Zapłacone

1075. Kowzan Marcin 314 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

1076. Kowzan Paula 303 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1077. Kozanecka Iwona 1287 40. HM / K60 POL Szczecin

Zapłacone

1078. Kozera Dominik 1062 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

1079. Kozera Marzena - 40. HM / K30 POL Kostrzyn Nad Odrą
1080. Kozera Sławek 849 40. HM / M40 POL Kostrzyn Nad Odrą

Zapłacone

1081. Uczestnik anonimowy - 40. HM / K30 POL Dziwnów
1082. Kozicki Sławek 2312 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

1083. Kozicki Wojciech 509 40. HM / M40 POL Szczecin inProjects

Zapłacone

1084. Koziniec Ewelina - 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin DRUŻYNA FILIPA
1085. Koziniec Krystian 1857 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Drużyna Filipa

Zapłacone

1086. Kozioł Aneta 790 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

1087. Kozioł Tomasz - 40. HM / M30 POL Wólka Tanewska brak
1088. Kozłowska Marta 644 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

1089. Kozłowska-Baniak Paulina 1841 40. HM / K40 POL Stargard Bridgestone Stargard Runners

Zapłacone

1090. Kozłowski Adam 660 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

1091. Kozłowski Grzegorz 1412 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Koziaki Runited

Zapłacone

1092. Kozłowski Piotr 980 40. HM / M30 POL Lipki Wielkie

Zapłacone

1093. Koźmic Ryszard 722 40. HM / M60 POL Police Lewandowski

Zapłacone

1094. Krajewski Radosław - 40. HM / M40 POL Torzym
1095. Krajewski Wojciech 1343 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

1096. Krasicka Karolina 1738 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

1097. Uczestnik anonimowy 1679 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1098. Kraus Damian 1026 40. HM / M18 SZCZ
POL Gryfice Spartanie Dzieciom

Zapłacone

1099. Krawczyk Agnieszka - 40. HM / K30 POL Gorzów Wlkp KDK Fitness
1100. Krawczyk Joanna 305 40. HM / K18 POL Szczecin

Zapłacone

1101. Krawczyk Paweł 1681 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1102. Krawczyk Rafał 1659 40. HM / M18 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

1103. Krawiec Tomasz 2288 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

1104. Krawiec Tomasz - 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin
1105. Kreft Katarzyna 780 40. HM / K40 POL Mierzyn

Zapłacone

1106. Kreft Łukasz 781 40. HM / M40 POL Mierzyn

Zapłacone

1107. Kreft Szymon 1842 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Bridgestone Stargard Runners

Zapłacone

1108. Kriedemann Fredi 1125 40. HM / M50 DEU Rossow KNAK Runners

Zapłacone

1109. Uczestnik anonimowy - 40. HM / K30 POL Zielona Góra
1110. Król Maciej 2146 40. HM / M40 POL Bydgoszcz Niezrzeszony

Zapłacone

1111. Król Marcin - 40. HM / M40 POL Morzyczyn Stargard.Ja się nie ścigam
1112. Król Marcin 1425 40. HM / M30 12 BZ
POL Reptowo 14 Batalion Ułanów Jazłowieckich

Zapłacone

1113. Król Monika - 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin
1114. Królak Aleksandra 653 40. HM / K18 POL Police UKL Ósemka

Zapłacone

1115. Królak Beata 1281 40. HM / K30 POL Szczecin Sprint Logistyka Polska

Zapłacone

1116. Królak Beata 655 40. HM / K50 POL Police SP 8 Police

Zapłacone

1117. Królikowski Artur 1668 40. HM / M40 SZCZ
POL Kołbaskowo

Zapłacone

1118. Królikowski Rafał - 40. HM / M18 POL Kołbaskowo
1119. Królikowski Robert - 40. HM / M40 SZCZ
POL Bezrzecze Aktywni Bezrzecze
1120. Królikowski Tomasz 1826 40. HM / M30 12 BZ
POL Szczecin Ku pamięci

Zapłacone

1121. Kruczek Małgorzata - 40. HM / M30 POL Pyrzyce
1122. Kruczek Monika 410 40. HM / K30 POL Pyrzyce Pyrzyce biegają

Zapłacone

1123. Kruczkowska Agnieszka 449 40. HM / K40 POL Gryfino Familia Kruczkowskich

Zapłacone

1124. Kruczkowska Malwina 444 40. HM / K18 POL Gryfino Familia Kruczkowskich

Zapłacone

1125. Kruczkowski Maciej 451 40. HM / M50 POL Gryfino Familia Kruczkowskich

Zapłacone

1126. Kruk Bartosz 1086 40. HM / M30 SZCZ
POL Bezrzecze

Zapłacone

1127. Krupieńczyk Joanna 2255 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

1128. Krusińska Paulina 168 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

1129. Kruszak Jarek 1177 40. HM / M40 POL Dębno Sprint Logistyka Polska

Zapłacone

1130. Krygier-Rosiak Monika 1422 40. HM / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

1131. Krymowski Rafał 891 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1132. Krysiak Dawid 264 40. HM / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

1133. Krysiak Halina 296 40. HM / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

1134. Krysiak Rafał 1869 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1135. Krysiak Tomasz 377 40. HM / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

1136. Krzemiński Adam 712 40. HM / M40 POL Bezrzecze Saint-Gobain Squad

Zapłacone

1137. Krześniowski Marcin 46 40. HM / M40 POL Szczecin Rowerowy Załom

Zapłacone

1138. Ksiądz Paweł 2108 40. HM / M40 POL Stargard Spójnia Stargard

Zapłacone

1139. Ksycki Błażej 1164 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1140. Kubaczyk Artur 800 40. HM / M30 POL Poznań

Zapłacone

1141. Kubaj Artur 933 40. HM / M40 POL Bezrzecze

Zapłacone

1142. Kubaj Małgorzata 1265 40. HM / K40 POL Szczecin

Zapłacone

1143. Kubiak Ewelina 397 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

1144. Kubiak Marcin 43 40. HM / M30 POL Gdynia SKS Husaria Szczecin

Zapłacone

1145. Kubiak Tomasz 382 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin KW PSP Szczecin

Zapłacone

1146. Kubicka Karolina 469 40. HM / K30 POL Nowogard Paczoczikejkos

Zapłacone

1147. Kubicki Andrzej 1677 40. HM / M50 POL Krępsko MISTRAL

Zapłacone

1148. Kubicki Igor 1705 40. HM / M30 POL Goleniów Mistral Polska

Zapłacone

1149. Kubik Kalina 606 40. HM / K30 POL Słubice BiegnePoMedal

Zapłacone

1150. Kubik Krystian - 40. HM / M18 POL Gryfice Gryficka Siła Biegowa
1151. Kubiś Kamil 2121 40. HM / M40 POL Gryfino 5K

Zapłacone

1152. Kubisztal Wojciech 618 40. HM / M30 POL Drawno KB PIONIER SZCZECIN

Zapłacone

1153. Kubler Andrzej 1467 40. HM / M30 POL Bezrzecze RDLP w Szczecinie

Zapłacone

1154. Kubów Katarzyna 1751 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin śRUNdunia Szczecin

Zapłacone

1155. Kubus Alicja 1781 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

1156. Kucab Grzegorz 998 40. HM / M30 POL Chojna Telemond - holding

Zapłacone

1157. Kuchalska Marta 1814 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego

Zapłacone

1158. Kucharczyk Katarzyna 2140 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

1159. Kucharczyk Wojciech - 40. HM / M18 POL Szczecin Mobbyn_Rangers
1160. Kucharska Katarzyna 1843 40. HM / K30 POL Stargard Bridgestone Runners

Zapłacone

1161. Kuchta Magdalena - 40. HM / K30 POL Koszalin
1162. Kuchta Tomasz - 40. HM / M50 POL Koszalin
1163. Kuczyńska Aneta - 40. HM / K30 POL Gryfino
1164. Kuczyński Paweł 53 40. HM / M40 POL Police

Zapłacone

1165. Kufel Marcin 1310 40. HM / M40 POL Szczecin BREL II

Zapłacone

1166. Kujanek Marek - 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin
1167. Kujawa Joanna - 40. HM / K18 POL Szczecin
1168. Kukowska Magdalena - 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin AMPIO TEAM
1169. Kukurowska Sylwia 2279 40. HM / K40 POL Przęsocin BBL Police

Zapłacone

1170. Kula Mariusz 2119 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

1171. Kula Sambor 2166 40. HM / M40 POL Lębork Kulki Team

Zapłacone

1172. Kulawiński Marek 1856 40. HM / M40 POL Kołobrzeg

Zapłacone

1173. Kulbicka Karolina 707 40. HM / K30 POL Dębno

Zapłacone

1174. Kulbicki Grzegorz 706 40. HM / M40 POL Dębno

Zapłacone

1175. Kulesza Leszek 484 40. HM / M50 POL Kalisz Pomorski

Zapłacone

1176. Kulińska Justyna 1954 40. HM / K40 POL Kamień Pomorski

Zapłacone

1177. Kulis Wojciech 520 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1178. Kulka Hanna 885 40. HM / K50 POL Szczecin

Zapłacone

1179. Kulon Aleksander 338 40. HM / M18 POL Szczecin GrubASY Run Szczecin

Zapłacone

1180. Kułakowski Marcin 842 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1181. Kundschaft Hardy 1185 40. HM / M30 DEU Eggesin Svg Eggesin 90

Zapłacone

1182. Kundschaft Martin 1186 40. HM / M40 DEU Eggesin Svg Eggesin 90

Zapłacone

1183. Kunz Marta 2299 40. HM / K16 POL Toruń

Zapłacone

1184. Kunz Mieczysław 2298 40. HM / M40 POL Toruń UMK Toruń

Zapłacone

1185. Kupniewska Aleksandra 68 40. HM / K30 POL Police Kompas Team

Zapłacone

1186. Kurasińska Dorota 730 40. HM / K40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

1187. Kurkiewicz Tomasz 2246 40. HM / M30 POL Gryfino

Zapłacone

1188. Kurnicka Magdalena - 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin Studio Logo
1189. Kurpiewski Piotr 756 40. HM / M18 POL Skarbimierzyce

Zapłacone

1190. Kurtiak Jakub - 40. HM / M30 POL Mierzyn PKO BANK POLSKI
1191. Kurzyński Ryszard 1675 40. HM / M40 POL Pyrzyce

Zapłacone

1192. Kuś Marcin Tomasz - 40. HM / M40 POL Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz
1193. Kusiak Barbara 487 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

1194. Kusiak Kamil 489 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

1195. Kusiak Mateusz 355 40. HM / M18 12 BZ
POL Stargard

Zapłacone

1196. Kusiński Kamil 929 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1197. Kuśmider Andrzej 1623 40. HM / M30 12 BZ
POL Czaplinek WMLKS POMORZE STARGARD

Zapłacone

1198. Kuśmierska Luiza 292 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1199. Kuśmierski Michał 2295 40. HM / M18 DEU Magdeburg brak klubu

Zapłacone

1200. Kuszczyk Edwin 1615 40. HM / M40 POL Międzyrzecz Team Kopeć

Zapłacone

1201. Kutera Marcin 1707 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1202. Kuźmiński Wojciech - 40. HM / M18 POL Gryfice NoraTim_Pany
1203. Kuźnik Weronika 422 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

1204. Kwasiborska Magdalena 1050 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

1205. Kwaśniewski Bartosz 2124 40. HM / M16 POL Moryń

Zapłacone

1206. Kwaśniewski Maciej 1266 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1207. Kwaśniewski Michał 2078 40. HM / M30 POL Szczcecin

Zapłacone

1208. Kwaśniewski Rafał 2021 40. HM / M30 POL Stargard Szwla

Zapłacone

1209. Kwiatkowska Aleksandra 814 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

1210. Kwiatkowska Emilia 44 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

1211. Kwiatkowska Magdalena 2054 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

1212. Kwiatkowski Adam 1111 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

1213. Kwiatkowski Jerzy 104 40. HM / M60 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1214. Kwiatkowski Paweł 845 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1215. Kwiatkowski Robert - 40. HM / M40 DEU Schwanewede
1216. Kwidziński Michał - 40. HM / M30 POL Białogard
1217. Kwiecień Magdalena - 40. HM / K40 POL Szczecin
1218. Kwiecień Magdalena 1779 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1219. Laborn Karsten 601 40. HM / M50 DEU Berlin Nike Berlin Mitte

Zapłacone

1220. Lachawczak Tomasz 1423 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

1221. Lachowicz Krzysztof 1320 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1222. Lączak Justyna 207 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Asseco Active Team

Zapłacone

1223. Lahatski Andrei 2070 40. HM / M18 BLR Mińsk Decathlon Szczecin

Zapłacone

1224. Lal Małgorzata 1254 40. HM / K40 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

1225. Langbecker Yvone 1263 40. HM / K50 DEU Angermunde ESV 49 Angermunde

Zapłacone

1226. Langiewicz Jacek 1109 40. HM / M60 POL Police Mkj Police

Zapłacone

1227. Lasek Anna 138 40. HM / K40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

1228. Lasota Jacek 1690 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin Rowery Turowski Team

Zapłacone

1229. Uczestnik anonimowy 694 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1230. Lau Adam 465 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1231. Lebiedziewska Natalia 299 40. HM / K30 POL Przecław Kobiece Bieganie

Zapłacone

1232. Lebowska Helena 1799 40. HM / K50 POL Szczecin

Zapłacone

1233. Lebowski Ryszard 1798 40. HM / M50 POL Szczecin

Zapłacone

1234. Lech Grzegorz 1609 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1235. Legęć Jerzy 1323 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1236. Leimann Joanna - 40. HM / K30 POL Komorniki Mamy-Biegamy
1237. Lejska Martyna - 40. HM / K18 POL Wrocław
1238. Lemański Andrzej 374 40. HM / M40 POL Szczecin Bąbel Sport Team

Zapłacone

1239. Lemiński Artur 1264 40. HM / M40 POL Karwowo Art-Uro

Zapłacone

1240. Lenik Daniel 1093 40. HM / M30 POL Świnoujście

Zapłacone

1241. Lenz Andreas - 40. HM / M50 DEU Celle SCHÖRNIG REISEN
1242. Lenz Katrin - 40. HM / K50 DEU Celle SCHÖRNIG REISEN
1243. Lenz Michael 2250 40. HM / M50 DEU Berlin

Zapłacone

1244. Lesiakowski Piotr 1697 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

1245. Leśko Konrad 1181 40. HM / M18 POL Palikówka

Zapłacone

1246. Leśko Marcin 1175 40. HM / M30 POL Palikówka

Zapłacone

1247. Leśniak Dariusz 456 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1248. Leśniewska Julia 1825 40. HM / K40 POL Szczecin

Zapłacone

1249. Leśniowski-Parfianowicz Grzegorz 2150 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

1250. Leszczyńska Joasia 1190 40. HM / K40 POL Kozienice Wkz Kozienice

Zapłacone

1251. Leszczyńska Kamilla 1242 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1252. Leszczyński Marcin 1291 40. HM / M40 POL Szczecin ZS Crossfit Szczecin

Zapłacone

1253. Leszczyński Wojtek - 40. HM / M30 POL Dębno
1254. Lewandowska Agnieszka 2177 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1255. Lewandowska Anna 1356 40. HM / K40 POL Grzepnica Lewandowscy Team

Zapłacone

1256. Lewandowska Izabela 116 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1257. Lewandowska Joanna 841 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin :)

Zapłacone

1258. Lewandowska Małgorzata - 40. HM / K50 POL Gniewkowo T.g.Sokół
1259. Lewandowska Marta 1646 40. HM / K18 POL Kostrzyn Nad Odrą

Zapłacone

1260. Lewandowski Damian 1461 40. HM / M18 POL Gryfino

Zapłacone

1261. Lewandowski Janusz - 40. HM / M60 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Biegannie Szczecin
1262. Lewandowski Miroslaw - 40. HM / M50 POL Goleniów Goleniow
1263. Lewandowski Paweł 815 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin karykatury.szczecin.pl

Zapłacone

1264. Lewandowski Piotr 846 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1265. Lewandowski Piotr 715 40. HM / M30 POL Police Skb Dzik

Zapłacone

1266. Lewandowski Tomasz 739 40. HM / M30 POL Stargard

Zapłacone

1267. Lewoniec Szymon 1157 40. HM / M30 POL Stargard www.spatium.co

Zapłacone

1268. Liberkowska Joanna 428 40. HM / K30 POL Ruchocinek BBL Gorzów

Zapłacone

1269. Liebner Patryk 1030 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin AKA Dochodzenie Odszkodowań

Zapłacone

1270. Ligocka Aneta 293 40. HM / K40 POL Szczecin BIO-SPA ALEKSANDRA BURKOWSKA

Zapłacone

1271. Ligocki Tomasz 301 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Bio-Spa Aleksandra Burkowska

Zapłacone

1272. Lindenan Gerd 2066 40. HM / M70 DEU Berlin

Zapłacone

1273. Ling Robert 89 40. HM / M40 POL Goleniów

Zapłacone

1274. Linkiewicz Eliza 1860 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin RAZ Szczecin

Zapłacone

1275. Lipertowicz Sebastian 192 40. HM / M30 SZCZ
POL Police Lovelasy

Zapłacone

1276. Lipski Łukasz 774 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Biegohollica

Zapłacone

1277. Lisicki Jan 2271 40. HM / M60 POL Szczecin Fundacja Dzika Ostoja

Zapłacone

1278. Liśkiewicz Kasia - 40. HM / K30 POL Police
1279. Lisowski Tadeusz 1899 40. HM / M50 POL Gorzow Wlkp

Zapłacone

1280. Litewka Grzegorz 163 40. HM / M40 POL Jawor MAGK

Zapłacone

1281. Litewka Mariola 196 40. HM / K40 POL Jawor MAGK

Zapłacone

1282. Lizakowska Anna 283 40. HM / K40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

1283. Lizakowski Piotr 819 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin NYHA IV SZCZECIN

Zapłacone

1284. Look Izabela 137 40. HM / K30 POL Szczecin Marina Club

Zapłacone

1285. Lorent Agnieszka - 40. HM / K30 POL Gryfino Drużyna szpiku
1286. Lubecki Michał 565 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Wataha - Łączy nas bieganie

Zapłacone

1287. Lubowicka Gabriela 2217 40. HM / K40 POL Dębno Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

1288. Uczestnik anonimowy 1205 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

1289. Luszawski Paweł 2236 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1290. Lutostański Adam 1300 40. HM / M30 POL Bobowicko Ks Kasztelanka

Zapłacone

1291. Łabędzka-Bugaj Alicja 1509 40. HM / K50 POL Poznań KB DęBIEC

Zapłacone

1292. Łaszczuk Andrzej 1989 40. HM / M50 POL Szczecin Elite Dance Run

Zapłacone

1293. Uczestnik anonimowy 1900 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1294. Ławicki Michał 1399 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone