40. PKO Półmaraton Szczecin i bieg na 10 km

Plac Jasne Błonia im. Jana Pawła II, Szczecin, Polska
25.08.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Abouqora Emilia 517 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

2. Uczestnik anonimowy - 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin IOM
3. Abucewicz Waldemar 1349 40. HM / M60 POL Łaniewo MKS Władysławowo

Zapłacone

4. Achrem Grzegorz 3002 40. HM / M50 POL Szczecin samotne bieganie

Zapłacone

5. Adamczewska Ania 503 40. HM / K30 POL Bezrzecze Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

6. Adamczewska-Kolasa Justyna - 40. HM / K30 POL Szczecin
7. Adamczyk Maciej - 40. HM / M30 POL Poznań PKO Bank Polski
8. Adamczyk Rafał 2254 40. HM / M30 POL Szczecin KSW POLICE

Zapłacone

9. Adamowicz Daniel 553 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Kb Pionier Szczecin

Zapłacone

10. Adamowicz Katarzyna 2488 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

11. Adamowicz Sylwia 1507 40. HM / K40 POL Bezrzecze Torpedy

Zapłacone

12. Adamska Barbara 1699 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin DuoLife Team

Zapłacone

13. Adamska Karolina 1700 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin DuoLife Team

Zapłacone

14. Adamski Aleksander 1688 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

15. Adamski Janusz - 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin DuoLife Team
16. Adamski Paweł 1971 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

17. Adamus Aleksandra 976 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

18. Adrian-Czaboryk Monika 165 40. HM / K40 POL Bezrzecze MGT

Zapłacone

19. Agopsowicz Rafał - 40. HM / M40 POL Szczecin
20. Albert Damian 2369 40. HM / M30 POL Szczecin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

21. Albrechcińska Katarzyna 1602 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

22. Albrecht Dieter 1277 40. HM / M60 DEU Angermunde ESV 49 Angermunde

Zapłacone

23. Albrecht Manon 1275 40. HM / K40 DEU Angermunde ESV 49 Angermunde

Zapłacone

24. Aleksandrov Denys - 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin
25. Aleksandrowicz Joanna 2002 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

26. Aleksiewicz Adrian 1039 40. HM / M40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

27. Aloksa Krzysztof 1998 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

28. Ambroziak Adam 1940 40. HM / M30 POL Kowale Taka RYBA

Zapłacone

29. Anczykowski Nikodem - 40. HM / M40 POL Tychy Warsztat Formy
30. Andre Mueller 2484 40. HM / M18 WA
DEU Angermuende

Zapłacone

31. Uczestnik anonimowy 1999 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

32. Andrzejczak Adrian - 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin
33. Andrzejczak Beata 1054 40. HM / K50 POL Szczecin

Zapłacone

34. Andrzejczak Ela 796 40. HM / K50 POL Dębno Dębnowskie człapaki

Zapłacone

35. Andrzejczak Łukasz - 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin
36. Andrzejczak Maciej 1724 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin Niezrzeszony

Zapłacone

37. Andrzejczak Magda 1590 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

38. Andrzejczak Marika - 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin
39. Andrzejczak Michał 1834 40. HM / M40 POL Stargard Bridgestone Stargard Runners

Zapłacone

40. Andrzejczak Piotr 917 40. HM / M50 POL Dębno Dębnowskie człapaki

Zapłacone

41. Andrzejczak Roman 927 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

42. Andrzejewska Magdalena - 40. HM / K18 POL Gryfice
43. Andrzejewski Jacek 2475 40. HM / M50 POL Kościan KOŚCIAN TEAM

Zapłacone

44. Andrzejewski Krzysztof 381 40. HM / M18 POL Stargard Stargard Ja Się Nie Ścigam !

Zapłacone

45. Andrzejewski Remigiusz 2771 40. HM / M30 POL Świnoujście

Zapłacone

46. Andrzejuk Arkadiusz M. 2587 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

47. Anielska Anna 1449 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

48. Anioła Dominik 452 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

49. Uczestnik anonimowy 2052 40. HM / K40 POL Świnoujscie

Zapłacone

50. Anja Grimm-Sperling 1094 40. HM / K40 DEU Krackow

Zapłacone

51. Antczak Anna - 40. HM / K30 SZCZ
POL Warszawa Szczecin Poleć tam
52. Antkiewicz Agnieszka 2927 40. HM / K30 POL Bezrzecze

Zapłacone

53. Antończak Łukasz 2313 40. HM / M30 POL Lubieszewo

Zapłacone

54. Antoniewicz Aleksandra 1829 40. HM / K18 POL Szczecin

Zapłacone

55. Antonowicz Aneta 2761 40. HM / K40 POL Pobierowo Brak

Zapłacone

56. Antoszewski Adam 1888 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

57. Apiecionek Mateusz 2848 40. HM / M18 POL Police UKL Ósemka Police

Zapłacone

58. Arcab Marzena 970 40. HM / K40 POL Gorzów Wlkp

Zapłacone

59. Arcisz Przemysław 2710 40. HM / M30 POL Szczecin SSC Salling Group

Zapłacone

60. Uczestnik anonimowy - 40. HM / K30 SZCZ
POL Mierzyn
61. Artyszuk Jarosław 552 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

62. Ast Christian 972 40. HM / M30 DEU Berlin

Zapłacone

63. Aszkiłowicz Marcin 566 40. HM / M40 POL Pucice

Zapłacone

64. Auguścik Marcin 3010 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

65. Augustyniak Grzegorz 2832 40. HM / M40 POL Świdwin

Zapłacone

66. Awgul Krystian - 40. HM / M18 POL Dobropole KS Alkoholik Szczecin
67. Babicz Wojciech 1835 40. HM / M40 POL Szczecin Bridgestone Stargard Runners

Zapłacone

68. Bachmatiuk Honorata 2814 40. HM / K40 POL Szczecin

Zapłacone

69. Bachmatiuk Sławek 2813 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

70. Bącik Aneta 2732 40. HM / K40 POL Szczecin

Zapłacone

71. Bączyk Adam 1868 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

72. Bączyk Monika 1867 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

73. Baczyński Paweł 2311 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

74. Badocha Łukasz - 40. HM / M18 POL Zabrze Hiab Sports Team
75. Badowska Marzena 2328 40. HM / K40 POL Szczecin puszcza Team

Zapłacone

76. Bagińska Monika 1672 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

77. Bagiński Damian 2495 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

78. Bagrowski Marek 974 40. HM / M50 POL Janowo Dabrowa Chelminska UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE BIEGA I RATUJE

Zapłacone

79. Bajgrowicz Tomasz 2546 40. HM / M30 POL Tuchów

Zapłacone

80. Bąk Dawid 2219 40. HM / M30 SZCZ
POL Dargomyśl

Zapłacone

81. Uczestnik anonimowy - 40. HM / K18 SZCZ
POL Koło
82. Balcerak Aleksandra 912 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

83. Balcerzak Aleksandra 2868 40. HM / K30 POL Police Ukl Ósemka Police

Zapłacone

84. Balcerzak Przemysław 2865 40. HM / M30 POL Police UKL Ósemka Police

Zapłacone

85. Balul Grzesiek 2598 40. HM / M30 POL Lubin Litwin Triathlon Team

Zapłacone

86. Bałachowski Tomasz 903 40. HM / M50 POL Chojna UKS-T Victoria Chojna

Zapłacone

87. Bałdyga Sławek 1531 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

88. Bamber Jacek 621 40. HM / M40 POL Mierzyn Leniwe Buły Mierzyn

Zapłacone

89. Banaś Marcin 1411 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

90. Banasiak Andrzej 518 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

91. Banasiewicz Zbyszek - 40. HM / M30 12 BZ
POL Stargard
92. Bańcarz Aleksandra 747 40. HM / K18 POL Szczecin

Zapłacone

93. Bandkowski Marek - 40. HM / M60 SZCZ
POL Szczecin Puszczyk Bukowy
94. Baniak Joanna 1224 40. HM / K18 POL Stargard Hiab Sport Team

Zapłacone

95. Bańka Jan 771 40. HM / M70 POL Częstochowa niezrzeszony

Zapłacone

96. Banucha Agata 751 40. HM / K50 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

97. Bar Paula 2784 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin WonderWoman

Zapłacone

98. Baran Jędrzej 1759 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Hasaj To!

Zapłacone

99. Baraniak Anna 2086 40. HM / K40 POL Krosno

Zapłacone

100. Baranowska Agnieszka 2522 40. HM / K30 POL Szczecin Slow Runners

Zapłacone

101. Baranowski Dominik 2626 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

102. Baranowski Jakub 1334 40. HM / M18 POL Szczecin Noczero Team

Zapłacone

103. Baranowski Konrad 2637 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

104. Baranowski Michał 2982 40. HM / M30 POL Warzymice

Zapłacone

105. Barańska Kinga 2837 40. HM / K18 POL Szczecin

Zapłacone

106. Uczestnik anonimowy - 40. HM / K40 POL Łódź
107. Barcki Mariusz 86 40. HM / M30 POL Bezrzecze

Zapłacone

108. Barczak Ireneusz - 40. HM / M40 POL Trzebiatów
109. Barczyńska-Bamber Iwona 401 40. HM / K30 POL Mierzyn Ostre Dzidy

Zapłacone

110. Barłóg Przemysław 1943 40. HM / M18 POL Poznań

Zapłacone

111. Bartczak Pawel 1927 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

112. Bartha Adrian 1795 40. HM / M30 POL Kołobrzeg

Zapłacone

113. Bartkiewicz Malgorzata - 40. HM / K30 POL Szczecin
114. Bartnicka Beata - 40. HM / K30 POL Stargard Stargard. Ja Się Nie Ścigam!
115. Bartnik Jarosław 1752 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin śRUNdunia Szczecin

Zapłacone

116. Bartnik Paweł - 40. HM / M60 POL Szczecin Raz Szczecin
117. Bartosik Maciej 2229 40. HM / M30 POL Barlinek HRmax BARLINEK

Zapłacone

118. Bartosik Przemysław 2244 40. HM / M40 POL Barlinek HRmax BARLINEK

Zapłacone

119. Bartosik Wojciech 1916 40. HM / M30 POL Barlinek HRMax Barlinek

Zapłacone

120. Bartosinski Piotr 862 40. HM / M50 POL Szczecin RAZ

Zapłacone

121. Bartosz Marcin 1044 40. HM / M40 POL Barlinek Kraj-Zega Barlinek

Zapłacone

122. Bartoszewski Paweł 295 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin L-bug RUN

Zapłacone

123. Barwicki Jacek 1176 40. HM / M30 POL Warszawa

Zapłacone

124. Barwina Piotr 2641 40. HM / M18 POL Szczecin Rodzina BARWINA

Zapłacone

125. Barylski Damian 1075 40. HM / M18 12 BZ
POL Toruń 12 BZ Ku Pamięci

Zapłacone

126. Basara Agnieszka 384 40. HM / K40 POL Szczecin

Zapłacone

127. Basiak Katarzyna 865 40. HM / K40 POL Szczecin

Zapłacone

128. Basiak Mariusz 1239 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

129. Basiak Przemysław 779 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin IAI Team

Zapłacone

130. Basse Hans-Juergen 2418 40. HM / M50 DEU Laatzen SCHÖRNIG REISEN

Zapłacone

131. Baszuro Magdalena 2196 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin 3LGGNS

Zapłacone

132. Bat-Ochir Sarangerel 2695 40. HM / K18 MNG Szczecin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

133. Bauer Jacqueline 2280 40. HM / K30 DEU Berlin

Zapłacone

134. Baumgart Paweł 1270 40. HM / M40 POL Szczecin UKS PUM

Zapłacone

135. Uczestnik anonimowy 1052 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

136. Bazan Anna 1881 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

137. Bęben Małgorzata 460 40. HM / K40 POL Szczecin KS DOBRA MARINA

Zapłacone

138. Bęben Mateusz 2648 40. HM / M18 POL Kołbacz FIEGE E-COM LOGISTICS Sp. z o.o.

Zapłacone

139. Bęben Wioleta 2887 40. HM / K40 POL Kozuchow KB WIKON NOWA SÓL

Zapłacone

140. Bechcińska Paulina 1398 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

141. Beckmann Karin 2419 40. HM / K50 DEU Burgwedel SCHÖRNIG REISEN

Zapłacone

142. Będkowski Piotr 2106 40. HM / M18 POL Wełtyń

Zapłacone

143. Bednarczyk Sylwia 1417 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

144. Bednarz Katarzyna 2602 40. HM / K40 POL Kołobrzeg

Zapłacone

145. Bednarz Rafał 2362 40. HM / M40 POL Częstochowa CZĘSTO CHOWA

Zapłacone

146. Beker Kamil 987 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

147. Bekier Szymon 1617 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Biegam Rekreacyjnie

Zapłacone

148. Uczestnik anonimowy 1012 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

149. Uczestnik anonimowy 1003 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

150. Belt Tomasz 2326 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

151. Bender Aneta 1292 40. HM / K30 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

152. Benicewicz Michał 687 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

153. Bereś Sylwester 797 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Hicopy Szczecin

Zapłacone

154. Berezowski Piotr 2799 40. HM / M30 POL Złocieniec

Zapłacone

155. Bermbach Aleksandra 1088 40. HM / K30 DEU Berlin

Zapłacone

156. Bernacka Renata 2325 40. HM / K50 POL Trzcińsko Zdrój Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

157. Bialo Czerwoni Polska - 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin
158. Białas Agnieszka 887 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

159. Białas Jarosław 2826 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

160. Białczak Tomasz - 40. HM / M30 POL Nowogard Nowogard
161. Białek Beata 2167 40. HM / K40 POL Żarczyn KB Hermes Gryfino

Zapłacone

162. Uczestnik anonimowy 1962 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

163. Białkowska Katarzyna 375 40. HM / K40 POL Siadlo Dolne kobiece bieganie

Zapłacone

164. Białkowska Monika 720 40. HM / K40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

165. Białowolska-Michniacka Elwira - 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin Kwiatek
166. Biały Mariusz 2562 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Nie ma

Zapłacone

167. Bickmann Alexander 1441 40. HM / M30 DEU Seebad Bansin

Zapłacone

168. Biedrzyński Roman 996 40. HM / M30 POL Szczecin Drużyna Marzenki

Zapłacone

169. Biegański Piotr 2645 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

170. Biegun Michał 2547 40. HM / M30 POL Jaworzno

Zapłacone

171. Bielachowicz Teresa 2193 40. HM / K40 POL Gryfino

Zapłacone

172. Bielan Artur 187 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

173. Bielański Krzysztof 1096 40. HM / M60 POL Cronimet.pl Cronimet.pl

Zapłacone

174. Bielański Krzysztof - 40. HM / M60 POL Stargard CRONIMET.PL
175. Bielański Mirosław 1095 40. HM / M50 POL Stargard Paczoczikejkos

Zapłacone

176. Bielatko Marcin 1546 40. HM / M30 POL Drawno

Zapłacone

177. Uczestnik anonimowy 1728 40. HM / K40 POL Bezrzecze

Zapłacone

178. Bielecki Karol 2321 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

179. Bielicki Adam 866 40. HM / M60 POL Truskaw

Zapłacone

180. Bielicki Paweł 2764 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

181. Bielska Irmina - 40. HM / K30 POL Oleśnica Zawsze Wszędzie Oleśnica
182. Bielski Piotr - 40. HM / M40 POL Oleśnica Zawsze Wszędzie Oleśnica
183. Bieluń Kamil 678 40. HM / M16 POL Sieradz

Zapłacone

184. Bieluń Mariusz 244 40. HM / M40 SZCZ
POL Przecław

Zapłacone

185. Bienas Norbert 671 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

186. Bieniaszewska Dominika 2954 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

187. Bieniaszewski Jakub 2955 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

188. Bieniek Jakub 1080 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

189. Uczestnik anonimowy 1948 40. HM / M60 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

190. Biernacik Michał 107 40. HM / M30 POL Stargard

Zapłacone

191. Biernacki Andrzej - 40. HM / M40 POL Szczecin Cośbyćmusizazakrętem
192. Biernaczyk Małgorzata 2532 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin Poczta Polska

Zapłacone

193. Biesiadziński Piotr 2493 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

194. Bigalke Mike 1150 40. HM / M50 DEU Berlin Biesdorfer Laufteam Berlin

Zapłacone

195. Bigocki Dana 2420 40. HM / K60 DEU Langenhagen SCHÖRNIG REISEN

Zapłacone

196. Bigocki Marian 2490 40. HM / M60 DEU Langenhagen SCHÖRNIG REISEN

Zapłacone

197. Bigos Grzegorz 2921 40. HM / M40 POL Jaworzno Grammi

Zapłacone

198. Bik Marek 2082 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

199. Uczestnik anonimowy - 40. HM / M40 SZCZ
POL Barlinek
200. Bilinski Wojtek 2394 40. HM / M50 SZCZ
DEU Wetzlar

Zapłacone

201. Biliński Zbigniew 2411 40. HM / M50 12 BZ
POL Stargard Szczeciński

Zapłacone

202. Biłgorajski Adam 2416 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

203. Binerowska Edyta 447 40. HM / K30 POL Szczecin Biegunki

Zapłacone

204. Birger Agata - 40. HM / K30 POL Przecław
205. Blachaczek Paweł 640 40. HM / M30 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

206. Blachowski Marek - 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin
207. Bleck Claudia 2561 40. HM / K40 DEU Hannover SCHÖRNIG REISEN

Zapłacone

208. Blicharska Marta 189 40. HM / K30 12 BZ
SZCZ
POL Szczecin 12 BZ

Zapłacone

209. Blum Judyta - 40. HM / K18 POL Wrocław
210. Błachnio Krzysztof 1545 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin RAZ Szczecin

Zapłacone

211. Błąkała Tomasz - 40. HM / M40 POL Brodziszów
212. Błaszczak Janusz 1134 40. HM / M50 12 BZ
SZCZ
POL Szczecin Błękitna Brygada

Zapłacone

213. Błaszyk Marta 2554 40. HM / K30 POL Świnoujście

Zapłacone

214. Błauciak Michał 2568 40. HM / M18 POL Lubin

Zapłacone

215. Błażejczyk Rafał 2834 40. HM / M40 POL Świdwin

Zapłacone

216. Błażejczyk Zbigniew 973 40. HM / M40 POL Gorzów Wlkp

Zapłacone

217. Błaziak Sebastian 1510 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

218. Błoch Ewelina - 40. HM / K18 12 BZ
POL Szczecin
219. Błochowiak Andrzej 2768 40. HM / M60 POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

220. Błogowska Katarzyna 2827 40. HM / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

221. Błoniarz Anna 1656 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

222. Błoniarz Jacek 1655 40. HM / M40 POL Warszawa

Zapłacone

223. Błoniarz Mirosław 1654 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

224. Bobeł Krzysztof 956 40. HM / M30 POL Gliwice

Zapłacone

225. Bober Kamil 1485 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

226. Bobrovnyk Daria 1634 40. HM / K18 POL Szczecin

Zapłacone

227. Bobrowicz Jakub 1302 40. HM / M30 POL Szczecin T.ch. Szczecin

Zapłacone

228. Bobrowska Kinga 512 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin Wkurw_team

Zapłacone

229. Bobryk Joanna 1956 40. HM / K30 POL Szczecinek

Zapłacone

230. Bochen Izabela 2496 40. HM / K40 POL Bezrzecze RAZ Szczecin

Zapłacone

231. Bochenko Monika 1498 40. HM / K40 POL Szczecin

Zapłacone

232. Bodnar Zbigniew 72 40. HM / M70 POL Szczecin

Zapłacone

233. Bodo Rafał 91 40. HM / M30 POL Koszalin

Zapłacone

234. Bogacka Daria 828 40. HM / K40 POL Szczecin DDB Auto

Zapłacone

235. Bogacka Malgorzata 2389 40. HM / K40 POL Ostrow Wlkp

Zapłacone

236. Bogacka-Iskra Dagmara 1606 40. HM / K30 POL Szczecin DDB Auto Bogacka

Zapłacone

237. Bogacki Arkadiusz 2388 40. HM / M50 POL Ostrow Wlkp

Zapłacone

238. Bogdanowicz Agnieszka 2932 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

239. Bogdańska Katarzyna 194 40. HM / K18 POL Szczecin

Zapłacone

240. Uczestnik anonimowy 535 40. HM / M30 POL Poznań

Zapłacone

241. Bogucka Magdalena 1391 40. HM / M30 POL Sopot

Zapłacone

242. Bogucki Andrzej 2752 40. HM / M18 POL Dywity

Zapłacone

243. Bogucki Marcin 1390 40. HM / M30 POL Sopot

Zapłacone

244. Boguniewicz Witold - 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin
245. Boguś Sylwia 899 40. HM / K30 POL Szamotuły

Zapłacone

246. Boguś Tomasz 898 40. HM / M40 POL Szamotuły

Zapłacone

247. Bogusz Paweł 2113 40. HM / M30 POL Kraków

Zapłacone

248. Bojanowski Piotr 2145 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

249. Bojko Marek 1885 40. HM / M40 POL Stepnica

Zapłacone

250. Bokszczanin Aneta 225 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin GO2TRI

Zapłacone

251. Bokszczanin Jarek 236 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin QC Sparty

Zapłacone

252. Bołzan Mariusz 905 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Indywidualna Praktyka Lekarska lek.dent. Mariusz Bołzan

Zapłacone

253. Bondrow Krzysztof - 40. HM / M18 POL Raciborowice Górne 23 Śląski Pułk Artylerii
254. Bonecki Robert - 40. HM / M30 POL Warszawa
255. Borg Franziska 111 40. HM / K30 SZCZ
DEU Szczecin HQ MNC NE

Zapłacone

256. Borg Norbert 135 40. HM / M30 SZCZ
DEU Szczecin HQ MNC NE

Zapłacone

257. Borger Wolf 1261 40. HM / M60 POL Trzebież

Zapłacone

258. Borkowska Barbara 2734 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

259. Borkowska Marta 1631 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin Abla Alabla

Zapłacone

260. Borkowski Andrzej 2371 40. HM / M30 POL Stargard BS Family Team

Zapłacone

261. Borkowski Dawid 1298 40. HM / M30 POL Choszczno

Zapłacone

262. Borkowski Krzysztof 2330 40. HM / M40 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

263. Borkowski Marek 2486 40. HM / M40 POL Elbląg

Zapłacone

264. Borodziuk Magdalena 1396 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Obrona Terytorialna

Zapłacone

265. Borowczyk Sławomir 2644 40. HM / M30 12 BZ
POL Szczecin biegnę dla

Zapłacone

266. Borowiec Jarosław 2215 40. HM / M40 SZCZ
WA
POL Szczecin Wieczorne Bieganie

Zapłacone

267. Borowiecka Małgorzata 1492 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

268. Borowska-Najderek Paulina 493 40. HM / K30 POL Rokietnica FREE RUN

Zapłacone

269. Borowski Krzysztof 1338 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin SKS Husaria

Zapłacone

270. Borowski Tomasz 1336 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

271. Borowy Anna 1917 40. HM / K40 POL Katowice Huragan Ligota

Zapłacone

272. Borskowicz Paweł 2913 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

273. Bortnowski Michał 2157 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

274. Boruc Barbara 1725 40. HM / K50 POL Szczecinek Parkrun Szczecinek

Zapłacone

275. Boruc Marika 347 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin RAZ Szczecin

Zapłacone

276. Boruszak Maciej 804 40. HM / M40 POL Bezrzecze Bezrzecze

Zapłacone

277. Boryczka Iga 1578 40. HM / K18 POL Słubice

Zapłacone

278. Borys Justyna 2738 40. HM / K18 POL Stargard Uniwersytet Sczecinski

Zapłacone

279. Borys-Gut Magdalena 175 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

280. Borysiuk Arkadiusz 24 40. HM / M30 POL Kamień Pomorski Klub Biegacza Kamień Pomorski

Zapłacone

281. Bożek Marcin 47 40. HM / M30 POL Dołuje

Zapłacone

282. Bramowski Mateusz 2651 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

283. Brand Mario 1378 40. HM / M30 DEU Szczecin

Zapłacone

284. Brasch Jost-Peter 2491 40. HM / M50 DEU Neustadt SCHÖRNIG REISEN

Zapłacone

285. Brasel Marcin 913 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Przebiegli po Przejściach

Zapłacone

286. Bratbak Paal 2015 40. HM / M50 NOR Mierzyn

Zapłacone

287. Bratko Przemysław 1884 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

288. Braun Grzegorz 2680 40. HM / M18 POL Gryfice Draczyński team

Zapłacone

289. Braun Grzegorz - 40. HM / M18 POL Gryfice Enduro Gryfice
290. Bravo James 2463 40. HM / M40 POL Szczecin Zdzierambuty

Zapłacone

291. Brodziński Łukasz 1180 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Sprint Logistyka Polska

Zapłacone

292. Brokos Tomasz 21 40. HM / M30 POL Gdańsk Dct Drużyna Biegowa

Zapłacone

293. Bromirski Maksymilian 2281 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

294. Bronicka Małgorzata 332 40. HM / K40 POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

295. Brożyna Miłosz 2679 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

296. Brusiłowicz Dagmara - 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
297. Bryński Dariusz 1355 40. HM / M50 POL Zielona Góra

Zapłacone

298. Bryśkiewicz Bartosz 1374 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin PGSE PIŁA

Zapłacone

299. Brzeska Magdalena 2445 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

300. Brzezińska Anna 2209 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

301. Brzezińska Karolina 2234 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

302. Uczestnik anonimowy - 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin
303. Brzeziński Grzegorz 268 40. HM / M30 POL Pszczew

Zapłacone

304. Brzeziński Radosław 2233 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

305. Uczestnik anonimowy - 40. HM / M40 PCN Szczecin Parkrun
306. Uczestnik anonimowy 1815 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin RAZ Szczecin

Zapłacone

307. Buczkowski Marcin 643 40. HM / M40 POL Krzęcin Honey Badger

Zapłacone

308. Buda Krzysztof 414 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

309. Budkowski Dominik - 40. HM / M30 POL Wrocław
310. Budna Anna 850 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

311. Budny Tomasz 2605 40. HM / M40 POL Warszawa

Zapłacone

312. Budny Wojciech 2030 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

313. Budziak Zbigniew 2567 40. HM / M40 POL Gryfice benobudziak.pl

Zapłacone

314. Budziński Krzysztof 2833 40. HM / M50 POL Opole Stowarzyszenie Sportowe Feniks przy PGE Elektrowna Opole

Zapłacone

315. Budzyński Przemysław 1995 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Budzyńscy Team

Zapłacone

316. Budzyński Radosław 462 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

317. Bujacz Angelika 3015 40. HM / K40 POL Szczecin Ampio Team

Zapłacone

318. Bujalska Anna - 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin
319. Bukała Janusz 870 40. HM / M40 POL Otmuchów Ślęzak Team, OTM.b

Zapłacone

320. Bukowska Magda - 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin 12 batalion dowodzenia Ułanów Podolskich
321. Bukowski Ireneusz 704 40. HM / M30 12 BZ
SZCZ
POL Szczecin Drużyna 12 Bz Ku Czci I Pamięci

Zapłacone

322. Bukowski Jarek 2529 40. HM / M30 POL Szczecin Runing Sappers Team

Zapłacone

323. Buława Michał 2627 40. HM / M18 12 BZ
POL Szczecin Rungryf Gryfice

Zapłacone

324. Burda Łukasz 186 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

325. Burewicz Tomasz - 40. HM / M18 POL Nowogard Uniwersytet Pazdański
326. Burghardt Renata 201 40. HM / K40 POL Pniewo WB w Gryfinie

Zapłacone

327. Burian Filip 1745 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

328. Bury Andrzej 2186 40. HM / M50 POL Gorzow Wielkopolski

Zapłacone

329. Bury Daniel 2943 40. HM / M30 POL Stargard Stargard ja sie nieścigam!

Zapłacone

330. Buryba Jacek 2998 40. HM / M30 POL Jastrzębie-Zdrój Klub Biegacza Fartlek

Zapłacone

331. Burzyński Przemysław 896 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Orange Polska

Zapłacone

332. Uczestnik anonimowy - 40. HM / M70 DEU Berlin
333. Buschko Hans-Dieter 2708 40. HM / M70 SZCZ
DEU Berlin Herr

Zapłacone

334. Buszczyk Krzysztof 1975 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

335. Butryn Agnieszka - 40. HM / K40 12 BZ
POL Choszczno Ku pamięci Poległych Żołnierzy
336. Butryn Krzysztof - 40. HM / M40 12 BZ
POL Choszczno Ku Pamięci Żołnierzy 12 BZ
337. Butylińska Paulina 755 40. HM / K18 POL Kostrzyn Nad Odrą

Zapłacone

338. Uczestnik anonimowy 1902 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

339. Cackowska Magdalena 2841 40. HM / K18 POL Szczecin

Zapłacone

340. Calington Boby 1289 40. HM / M60 SZCZ
SWE Szczecin nie

Zapłacone

341. Całka Barbara 705 40. HM / K40 POL Przecław KOBIECE BIEGANIE

Zapłacone

342. Cebeńko Maria 147 40. HM / K50 POL Nowe Czarnowo Wieczorne Bieganie W Gryfinie / Drużyna Szpiku

Zapłacone

343. Ceglarek Łukasz 1522 40. HM / M30 POL Dobra

Zapłacone

344. Cendrowski Jakub 2019 40. HM / M30 POL Chełmno

Zapłacone

345. Centkowska Justyna - 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin
346. Cerrone Joanna 2382 40. HM / K30 USA Hamburg

Zapłacone

347. Cerrone Michael 2383 40. HM / M40 USA Hamburg

Zapłacone

348. Chabros Jacek 105 40. HM / M50 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

349. Chadzel Natala 1172 40. HM / K30 POL Wrocław

Zapłacone

350. Chałupnik Kamil 2393 40. HM / M30 POL Chociwel

Zapłacone

351. Charęza Marcin 370 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Zawadzkiego Szczecin

Zapłacone

352. Charlej Ireneusz 51 40. HM / M40 POL Mierzyn Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

353. Charowski Marcin 1618 40. HM / M30 POL Stargard

Zapłacone

354. Chenon Guillaume 96 40. HM / M30 FRA Mayet WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE

Zapłacone

355. Chlasta Jacek 309 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Nyha IV

Zapłacone

356. Chlebek Marcin 2201 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

357. Chlebek Tomasz - 40. HM / M18 POL Rzeszów Resovia
358. Chlebowski Adam 1083 40. HM / M70 SZCZ
POL Szczecin BOKARO TEAM SZCZECIN

Zapłacone

359. Chlebowski Hubert 2951 40. HM / M30 POL Wicimice Rungryf Gryfice

Zapłacone

360. Chlewiński Łukasz - 40. HM / M30 12 BZ
POL Stargard
361. Chłapowska Hanna 372 40. HM / K40 POL Szczecin

Zapłacone

362. Chłapowska Sara 365 40. HM / K18 POL Szczecin WOPR biega

Zapłacone

363. Chłapowski Jacek 368 40. HM / M50 POL Szczecin

Zapłacone

364. Chłopek Tomasz 351 40. HM / M30 POL Szczecin Kizomba

Zapłacone

365. Chmara Aleksander - 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin własny
366. Chmielewski Marcin 2451 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

367. Chmielewski Tomasz 2327 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

368. Chodorowski Szymon 817 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin My Portowcy

Zapłacone

369. Chodyniecki Tomasz 2118 40. HM / M30 POL Warzymice

Zapłacone

370. Chojnacka Natalia 436 40. HM / K18 POL Płoty

Zapłacone

371. Chomiak Aleksander 2842 40. HM / M18 POL Łężce

Zapłacone

372. Chomiuk Paweł 2800 40. HM / M30 POL Świnoujście

Zapłacone

373. Chorzępa-Pasik Agnieszka 214 40. HM / K40 POL Przybiernów KB Hermes Gryfino

Zapłacone

374. Choynacka-Sańka Alicja 708 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

375. Chrabałowski Jarosław - 40. HM / M30 POL Warszawa Warszawiaky
376. Chrapczyński Krystian 1122 40. HM / M40 POL Boguszów-Gorce GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH

Zapłacone

377. Chrapek Gabriel 2855 40. HM / M50 POL Kraków

Zapłacone

378. Chrobak Jacek 2081 40. HM / M18 POL Sopot

Zapłacone

379. Chrobocińska Elżbieta 1319 40. HM / K50 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

380. Chrobociński Daniel 1318 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

381. Chrostek Adam 184 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

382. Chruściński Kacper 2829 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

383. Chrustek Ewa 2669 40. HM / K50 POL Zielona Góra

Zapłacone

384. Chrzanowski Tomasz 2441 40. HM / M40 POL Świnoujście

Zapłacone

385. Chrząszcz Piotr - 40. HM / M18 POL Munster Sportowy Pasjonat
386. Chuchro Mateusz - 40. HM / M18 POL Szczecin
387. Chudzik Marta 1864 40. HM / K18 POL Szczecin

Zapłacone

388. Chwedczuk Artur - 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin
389. Chwedczuk Tomasz - 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin
390. Chwedczuk Zofia - 40. HM / K50 SZCZ
POL Szczecin
391. Chwiej Agata - 40. HM / K30 POL Świnoujście BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE
392. Chwiej Marcin 1233 40. HM / M30 POL Świnoujście MISIEK BIEGA

Zapłacone

393. Chytra Daniel 1807 40. HM / M18 POL Stolec LZS GROM STOLEC

Zapłacone

394. Ciaś Mariusz 2520 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

395. Cichocka Marta 2483 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

396. Cichocki Jakub 466 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin śRUNdunia Szczecin

Zapłacone

397. Ciechanowicz Marcin 2521 40. HM / M18 POL Żary KS Alkoholik Szczecin

Zapłacone

398. Ciechanowicz Stanisław 2043 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

399. Cieciorowski Robert 1273 40. HM / M40 POL Szczecin UKSPUM

Zapłacone

400. Ciemniak Alicja 1077 40. HM / K30 DEU Panketal

Zapłacone

401. Ciepiela Przemysław 1862 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

402. Cieśla Beata 820 40. HM / K50 POL Goleniów Zabiegani Goleniów

Zapłacone

403. Cieślak Adam 967 40. HM / M50 POL Gryfino Legendary Power Szewc

Zapłacone

404. Cieślak Helana 968 40. HM / K50 POL Gryfino Legandary Power Szewc

Zapłacone

405. Cieślak Małgorzata 1551 40. HM / K40 SZCZ
POL Stargard

Zapłacone

406. Cinka Maciej - 40. HM / M30 POL Gorzów Wielkopolski
407. Cisek Michal 390 40. HM / M30 POL Gryfino

Zapłacone

408. Ciślak Roman 679 40. HM / M40 POL Szczecin Backer

Zapłacone

409. Ciszewski Krzysztof - 40. HM / M30 POL Łobez
410. Ciuruś Agnieszka 2880 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

411. Ciuruś Emilia - 40. HM / K30 POL Szczecin
412. Ciurzyńska Katarzyna 1676 40. HM / K30 POL Bezrzecze mojeBezrzecze.pl

Zapłacone

413. Ciurzyński Adam 763 40. HM / M40 POL Bezrzecze MojeBezrzecze.pl

Zapłacone

414. Cwajda Karolina 2485 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

415. Ćwirko Łukasz - 40. HM / M30 POL Koszalin
416. Cybul Anna 1890 40. HM / K40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

417. Cybulska Aleksandra 682 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin WOPR BIEGA

Zapłacone

418. Cybulski Bogdan 2973 40. HM / M60 POL Bolesławiec

Zapłacone

419. Cybulski Grzegorz 406 40. HM / M60 POL Police

Zapłacone

420. Cygaro Marta 2819 40. HM / K18 POL Szczecin

Zapłacone

421. Cypryjański Jacek 2084 40. HM / M50 POL Wołczkowo

Zapłacone

422. Cypryjański Jędrzej 2309 40. HM / M16 POL Wolczkowo

Zapłacone

423. Cywińska Karolina 1863 40. HM / K30 POL Warszawa

Zapłacone

424. Czaja Kamil - 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin
425. Uczestnik anonimowy 1408 40. HM / K18 POL Polkowice

Zapłacone

426. Czajczyńska Klaudia 376 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

427. Uczestnik anonimowy 1413 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

428. Czapczyk Adrian 2805 40. HM / M30 POL Poznań

Zapłacone

429. Czaplicka-Bednarz Irena 1115 40. HM / K60 POL Dołuje

Zapłacone

430. Czaplinska Kasia 1433 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin skaczace antylopki

Zapłacone

431. Czapska Agnieszka 2005 40. HM / K40 POL Przecław

Zapłacone

432. Czapski Artur - 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin
433. Czapski Sławomir 1133 40. HM / M40 POL Przecław

Zapłacone

434. Czarnecka Agnieszka 654 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

435. Czarnecka Teresa 1905 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

436. Czarnecki Piotr 890 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

437. Czechowicz Kuba 110 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Sygnat.pl

Zapłacone

438. Czechowski Jerzy 1931 40. HM / M70 POL Warszawa mza - warszawa

Zapłacone

439. Czepielewski Sławomir 2503 40. HM / M40 POL Szczecin WałekTeamSzczecin

Zapłacone

440. Czerkas Magdalena 507 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

441. Czerkawski Jarosław 840 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

442. Czerwińska Gabriela 1229 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

443. Czerwiński Dariusz 793 40. HM / M50 POL Police LoveLasy

Zapłacone

444. Czesnowicki Jakub 524 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

445. Czesnowska Małgorzata - 40. HM / K30 POL Warzymice
446. Czesnowski Sebastian - 40. HM / M40 POL Warzymice
447. Czeżyk Ewa 1131 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

448. Cziszewska Dominika 2660 40. HM / K18 POL Strzelce Krajeńskie

Zapłacone

449. Czogała Arkadiusz 2480 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

450. Czosnowski Krzysztof 151 40. HM / M40 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

451. Czub Paweł 1649 40. HM / M18 POL Rożnowo

Zapłacone

452. Czuba Piotr 2885 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin Dobre Promo

Zapłacone

453. Czujak Jacek 1947 40. HM / M30 POL Złotów

Zapłacone

454. Czylkowski Patryk 1580 40. HM / M30 POL Banie 100%EG

Zapłacone

455. Czyszczoń Jan 2023 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin Dla Tosi

Zapłacone

456. Czyżewska Mirosława 2274 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin Wkurw_Team

Zapłacone

457. Czyżewski Łukasz 2413 40. HM / M30 POL Police

Zapłacone

458. Czyżewski Mateusz 2275 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Wkurw_Team

Zapłacone

459. Czyzowicz Wiktoria 2408 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE

Zapłacone

460. Czyżyk Przemysław 593 40. HM / M30 POL Szczecin MediConsult

Zapłacone

461. Dąbrowska Joanna - 40. HM / K30 POL Reda Komendziaki
462. Dąbrowska Karolina - 40. HM / K30 POL Szczecin
463. Dąbrowska Marta 2172 40. HM / K30 POL Kołobrzeg

Zapłacone

464. Dąbrowska Natalia 297 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

465. Dąbrowska Róża 2782 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

466. Dąbrowski Daniel 767 40. HM / M40 POL Bezrzecze Run For Fun Bezrzecze

Zapłacone

467. Dabrowski Emil 1011 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

468. Dąbrowski Grzegorz 2783 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

469. Dąbrowski Łukasz 543 40. HM / M30 SZCZ
POL Nowogard Lepszy Niż Wczoraj

Zapłacone

470. Dąbrowski Marcin 596 40. HM / M30 POL Międzyrzecz

Zapłacone

471. Dąbska Ludmiła 1462 40. HM / K50 SZCZ
POL Nowe Warpno

Zapłacone

472. Dacka Patryk 2967 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

473. Uczestnik anonimowy 1085 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

474. Danielek Pszczółka 684 40. HM / K30 POL Warszawa Reebok Run Crew

Zapłacone

475. Daniłow Arletta - 40. HM / K40 POL Kostrzyn Nad Odrą
476. Daniłow Hubert - 40. HM / M18 POL Kostrzyn Nad Odrą
477. Daniszewska Katarzyna 2851 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

478. Daraż Marcin 1450 40. HM / M30 POL Stargard

Zapłacone

479. Dawid Maciej - 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Cwałujące Żubry
480. Dębczak Paweł 1929 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

481. Dec Anna 1789 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

482. Deć Ewa 2930 40. HM / K30 POL Stargard HIAB Sport Team

Zapłacone

483. Dejnak Mariola 350 40. HM / K60 POL Gryfice

Zapłacone

484. Dembowski Magdalena 579 40. HM / K40 DEU Lubeka Bio-Spa Aleksandra Burkowska

Zapłacone

485. Demczuk Paweł - 40. HM / M18 POL Szczecin
486. Deneko Maciej 1137 40. HM / M40 POL Szczecin Sprint Logistyka Polska

Zapłacone

487. Denisiuk Krzysztof 255 40. HM / M60 SZCZ
POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

488. Derda Marcin 2925 40. HM / M30 POL Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem

Zapłacone

489. Dernoga Radek 1594 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

490. Deskiewicz Henryk 1974 40. HM / M60 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

491. Detlef Kruck 1058 40. HM / M50 DEU Salzgitter

Zapłacone

492. Detmer Łukasz 1206 40. HM / M30 POL Szczecin Dominikanie

Zapłacone

493. Dictus Dennis 2564 40. HM / M30 DEU Berlin Laufklub Berlin e.V.

Zapłacone

494. Długokęcki Mateusz 1665 40. HM / M30 POL Gryfino Elitarny Klub Biegacza

Zapłacone

495. Długosz Paweł 2155 40. HM / M40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

496. Dmytrów Krzysztof 2088 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin TT Szczecin

Zapłacone

497. Dmytryk Łukasz - 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Ampio Team / fajnabryka.pl
498. Dobosz Jerry - 40. HM / M40 POL Szczecin 1972
499. Uczestnik anonimowy 1977 40. HM / M18 POL Dębno KetON

Zapłacone

500. Dobrowolski Mateusz 541 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

501. Dobrycki Piotr 1836 40. HM / M40 POL Szczecin Bridgestone Stargard Runners

Zapłacone

502. Dobrzyńska Dorota 1565 40. HM / K50 POL Suchanówko

Zapłacone

503. Dolatowski Marek 2263 40. HM / M30 POL Świebodzin

Zapłacone

504. Dołęgowska Karolina 1166 40. HM / K30 POL Police BBL POLICE

Zapłacone

505. Dołęgowski Marek 2600 40. HM / M40 POL Kołczewo Bks Maniak Wolin

Zapłacone

506. Dołęgowski Mariusz 1165 40. HM / M30 POL Police Bbl Police

Zapłacone

507. Uczestnik anonimowy - 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin
508. Domagała Piotr 2306 40. HM / M18 POL Trzyciąż

Zapłacone

509. Domańska Marta 409 40. HM / K30 SZCZ
POL Mierzyn

Zapłacone

510. Domański Waldemar - 40. HM / M30 POL Gryfice Rungryf Gryfice
511. Domaradzki Adrian - 40. HM / M18 SZCZ
POL Słubice
512. Dombek Agnieszka 1987 40. HM / K40 POL Choszczno

Zapłacone

513. Domian Adam 2711 40. HM / M30 POL Szczecin SSC Salling Group

Zapłacone

514. Dominiak Ewa 1957 40. HM / K18 POL Poznań

Zapłacone

515. Dominiak Joanna 2809 40. HM / K30 POL Szczecin Trigym Szczecin

Zapłacone

516. Dominiak Kamil 2808 40. HM / M30 POL Szczecin Trigym Szczecin

Zapłacone

517. Dominiak Tomasz 1480 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

518. Donaj Łukasz 1337 40. HM / M18 POL Kościan

Zapłacone

519. Donner Andreas 2473 40. HM / M50 DEU Berlin Cityrunner Berlin

Zapłacone

520. Dorna Damian 2677 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

521. Dorota Szymon 2965 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

522. Dorozik Gosia 369 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

523. Dorozik Grzegorz 364 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

524. Draczyński Zygmunt 2226 40. HM / M70 POL Łobez Trucht Łobez

Zapłacone

525. Drop Sławomir 821 40. HM / M40 POL Szczecin Gold-Drop

Zapłacone

526. Drozd Dariusz 1746 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Meelogic

Zapłacone

527. Drozdek Iwona 935 40. HM / K50 POL Kobylanka Charty

Zapłacone

528. Drozdek Kacper 937 40. HM / M18 POL Kobylanka Charty

Zapłacone

529. Drozdek Magdalena 1195 40. HM / K18 POL Kobylanka charty

Zapłacone

530. Drozdek Włodzimierz 936 40. HM / M50 POL Kobylanka charty

Zapłacone

531. Drozdowska Justyna 1269 40. HM / K30 POL Szczecin UKS PUM

Zapłacone

532. Droździel Magdalena 483 40. HM / K30 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

533. Droździński Konrad 1598 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

534. Dryjański Robert 2443 40. HM / M40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

535. Drzewiecka Agnieszka 2414 40. HM / K40 POL Świnoujście Biegacze Świnoujście

Zapłacone

536. Drzewiecka Maria 951 40. HM / K50 POL Barlinek

Zapłacone

537. Drzewiecki Arkadiusz 2437 40. HM / M50 POL Świnoujście Biegacze Świnoujście

Zapłacone

538. Drzewiecki Waldemar 949 40. HM / M60 POL Barlinek

Zapłacone

539. Dubel Artur 1992 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Hawajskie Rekiny

Zapłacone

540. Dubiel Paulina 859 40. HM / K18 POL Zielona Góra

Zapłacone

541. Duczemiński Dariusz 1370 40. HM / M40 POL Wrocław NOA

Zapłacone

542. Duda Marcin 1114 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

543. Duda Marzena 115 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin wieczorne bieganie szczecin

Zapłacone

544. Duda-Religa Ewelina 1907 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Ozkb

Zapłacone

545. Dudczak Katarzyna 58 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

546. Dudek Marcin 312 40. HM / M40 POL Mierzyn

Zapłacone

547. Dudenko Jerzy 216 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

548. Dudka Robert 1636 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

549. Dudkiewicz Krzysztof 19 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

550. Dudziak Piotr - 40. HM / M40 POL Koszalin
551. Dudzińska Maja 2062 40. HM / K40 POL Dobra Parkrun Szczecin

Zapłacone

552. Dudziński Wojtek 785 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecina

Zapłacone

553. Dukiewicz Grażyna 634 40. HM / K40 POL Szczecin Gkt Mustangi

Zapłacone

554. Dul Magdalena 391 40. HM / K40 POL Nowe Czarnowo KB Hermes Gryfino

Zapłacone

555. Dulski Piotr 2727 40. HM / M18 POL Warszawa LECH FREE

Zapłacone

556. Dumkiewicz Grzegorz 2014 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

557. Dunaj Przemysław - 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin
558. Dura Julia 2041 40. HM / K18 POL Bydgoszcz

Zapłacone

559. Duran Katarzyna 2647 40. HM / K30 POL Gryfino FIEGE E-COM LOGISTICS Sp. z o.o.

Zapłacone

560. Dusza Anna - 40. HM / K50 SZCZ
POL Szczecin Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego
561. Duszkiewicz Dominika - 40. HM / K30 POL Świnoujście Biegacze Świnoujście
562. Dutkiewicz Agata 2549 40. HM / K18 POL Poznań

Zapłacone

563. Dworska Adrianna 1898 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

564. Dworzański Bartosz 1112 40. HM / M30 POL Szczecin Sprint Logistyka Polska

Zapłacone

565. Dyczyński Leszek 25 40. HM / M30 12 BZ
SZCZ
POL Szczecin Ku Pamięci Poległych Żołnierzy Błękitnej Brygady.

Zapłacone

566. Dydek Edyta 336 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin SKB Dzik

Zapłacone

567. Dykowski Karol 2381 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

568. Dyliński Bartosz 2534 40. HM / M30 POL Strzelce Krajeńskie I-SPORT TEAM

Zapłacone

569. Dymel Eliza 954 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

570. Dymel Michał 953 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

571. Dymny Artur 2712 40. HM / M30 POL Szczecin SSC Salling Group

Zapłacone

572. Dymowski Paweł 249 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

573. Dzbanuszek Krzysztof 764 40. HM / M30 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

574. Dzbanuszek Mariusz 71 40. HM / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

575. Dziadecki Grzegorz 686 40. HM / M50 POL Łęgi Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

576. Działowska Sara 1159 40. HM / K18 POL Szczecin śRUNdunia Szczecin

Zapłacone

577. Dziechciarz Mateusz 2701 40. HM / M30 POL Warzymice SANGO

Zapłacone

578. Dzieciątkowski Piotr 1285 40. HM / M30 POL Drawsko Pomorskie

Zapłacone

579. Dzięcielska Agnieszka - 40. HM / K40 POL Poznań
580. Dziedzic Paulina 2165 40. HM / K18 POL Szczecin

Zapłacone

581. Dziedzic Paweł 1701 40. HM / M18 SZCZ
POL Kiełpino

Zapłacone

582. Dzięgielewski Grzegorz 1604 40. HM / M30 12 BZ
POL Szczecin

Zapłacone

583. Dziegińska Barbara 880 40. HM / K50 SZCZ
POL Szczecin Iron Insane

Zapłacone

584. Dzierba Paweł 2126 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

585. Dzikowski Karol 637 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

586. Dziurbacz-Wenta Agnieszka 2854 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

587. Dziurdz Jacek 1007 40. HM / M40 POL Drawsko Pomorskie

Zapłacone

588. Dziwisz Bogusława 139 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

589. Dziwosz Beata - 40. HM / K50 SZCZ
POL Bezrzecze
590. Dźwigał Magdalena 748 40. HM / K30 POL Szczecin SKS Husaria

Zapłacone

591. Eberlein Matthias 1576 40. HM / M30 DEU Mainz

Zapłacone

592. Ekiert Agnieszka 2911 40. HM / K30 POL Poznań

Zapłacone

593. Elbińska-Krawczuk Monika 2779 40. HM / K40 POL Świnoujście Biegacze Świnoujście

Zapłacone

594. Elert Mariusz 2668 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Paprykarze

Zapłacone

595. Emilianowicz Emil 2892 40. HM / M40 POL Szczecin Atlas Running Team

Zapłacone

596. Engel Jan 1892 40. HM / M40 DEU Neubrandenburg Sanitätshaus Weissgerber

Zapłacone

597. Fabiszak Aneta - 40. HM / K30 POL Szczecin
598. Fabry Heribert 2421 40. HM / M60 DEU Ronnenberg SCHÖRNIG REISEN

Zapłacone

599. Fąferek Piotr 2713 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin SSC Salling Group

Zapłacone

600. Fąferek Sylwia 969 40. HM / K18 POL Wolin

Zapłacone

601. Fafuła Bartłomiej 153 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

602. Fajer Markus 738 40. HM / M70 POL Dobra Szczecinska RAZ Szczecin

Zapłacone

603. Fajger Janusz 1682 40. HM / M40 POL Żagań MOCNI NA STARCIE

Zapłacone

604. Fajger Teresa 1802 40. HM / K40 POL Żagań

Zapłacone

605. Falkowski Jacek 1567 40. HM / M40 POL Bobrówko Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

606. Fałek Przemysław - 40. HM / M30 12 BZ
POL Szczecin
607. Fedyszyn Anna - 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin śRUNdunia
608. Fiebig Eva 2101 40. HM / K40 DEU Berlin Comrunners

Zapłacone

609. Figiel Mariusz 1808 40. HM / M40 POL Katowice

Zapłacone

610. Figlak Marta 1810 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Skw

Zapłacone

611. Figołuszka Dawid 1628 40. HM / M30 12 BZ
POL Jankowice

Zapłacone

612. Figołuszka Kasia 1352 40. HM / K18 12 BZ
POL Szczecin Ku czci i pamięci 12 BZ

Zapłacone

613. Figura Zbigniew 2904 40. HM / M50 POL Nysa Runners Team Nysa

Zapłacone

614. Fijałkowska Małgorzata 480 40. HM / K30 POL Szczecinek Team Biegowy Szczecinek

Zapłacone

615. Filipiak Kamila 2339 40. HM / K18 SZCZ
POL Stargard

Zapłacone

616. Filipiak Krzysztof 2676 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

617. Filipiak Krzysztof 791 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin Klub Sportowy Dobra Marina

Zapłacone

618. Filipiak Michał 2479 40. HM / M40 POL Szczecin TAXSERVICE

Zapłacone

619. Finger Michel 1491 40. HM / M30 DEU Waren Fahrenwalde

Zapłacone

620. Firik Mirosław - 40. HM / M50 POL Międzywodzie Kbkamieńpomorski
621. Firlik Mirosław 2239 40. HM / M50 POL Wrzosowo KB Kamień Pomorski

Zapłacone

622. Flanc Adam 2899 40. HM / M18 FRA Lille

Zapłacone

623. Flanc Krzysztof 700 40. HM / M50 POL Grzędzice

Zapłacone

624. Flaszyński Mateusz 2638 40. HM / M18 POL Witnica

Zapłacone

625. Flejta Karolina 1630 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

626. Florczak Piotr 745 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

627. Florkowski Jacek 1721 40. HM / M50 POL Dąbrowa

Zapłacone

628. Florysiak Katarzyna 1683 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

629. Flounders Russell - 40. HM / M50 POL Szczecin
630. Foigt Marta - 40. HM / K18 POL Szczecin
631. Fornal Grzegorz 2035 40. HM / M30 POL Szczecin Bulk Cargo Port Szczecin

Zapłacone

632. Fornal Monika 2104 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

633. Foszmanowicz Paulina 2714 40. HM / K18 POL Szczecin SSC Salling Group

Zapłacone

634. Foustok Mo 2346 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

635. Frąckowiak Cezariusz 542 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

636. Frąckowiak Dominik - 40. HM / M30 POL Śmigiel Fogo Orzeł Lipno
637. Frąckowiak Janusz 930 40. HM / M60 POL Nowogard Świat Płytek u Kryspina

Zapłacone

638. Frąckowiak Rafał 698 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

639. Franczak Krzysztof 39 40. HM / M18 POL Bogdaniec

Zapłacone

640. Frankiewicz Grzegorz - 40. HM / M30 SZCZ
POL Sczecin
641. Frankiewicz Grzesiek - 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin
642. Franków Mirosław 1497 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

643. Frankowski Mariusz 1375 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

644. Frankowski Przemek 1924 40. HM / M18 POL Świebodzin

Zapłacone

645. Fredrich Maik 1893 40. HM / M40 DEU Neubrandenburg Sanitätshaus Weissgerber

Zapłacone

646. Fritz Karol 1306 40. HM / M40 POL Konin Szkoła Podstawowa nr 10 Konin

Zapłacone

647. Fruendt Rita 1187 40. HM / K60 DEU Eggesin SVG Eggesin 90

Zapłacone

648. Frydrykiewicz Oskar - 40. HM / M18 POL Szczecin PKO BP
649. Frydryszak Wojciech 1063 40. HM / M30 12 BZ
POL Chojna 12 BZ

Zapłacone

650. Fryszkowska Aleksandra 1268 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

651. Furman Kamila - 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin Szczecin
652. Furman Michał - 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Szczecin
653. Furmański Marcin 500 40. HM / M30 POL Szczecin Green Essence

Zapłacone

654. Gabinowski Marcin - 40. HM / M40 POL Bezrzecze
655. Gabryś Izabela 1046 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

656. Gabrysiak Jacek - 40. HM / M30 12 BZ
POL Nowogard
657. Gabrysiak Wojciech 604 40. HM / M40 POL Szczecin autoMaks.pl

Zapłacone

658. Gągalski Arkadiusz 1747 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Meelogic

Zapłacone

659. Gajda Jacek 2469 40. HM / M40 POL Lubsko

Zapłacone

660. Gajda Milena 2509 40. HM / K30 POL Stargard

Zapłacone

661. Gajda Sebastian 1421 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

662. Gajdecka Natalia 2915 40. HM / K30 POL Konin

Zapłacone

663. Gajewska Katarzyna 985 40. HM / K40 POL Szczecin SyberianHamster

Zapłacone

664. Gajewski Przemek 984 40. HM / M40 POL Szczecin SyberianHamster

Zapłacone

665. Galant Grzegorz 1303 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

666. Galant Ryszard 2968 40. HM / M18 POL Szczecin Go-Sport

Zapłacone

667. Galas Arkadiusz 2102 40. HM / M40 POL Warszawa

Zapłacone

668. Galor Piotr 2589 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

669. Gałamaga Radosław 77 40. HM / M40 POL Police Lovelasy

Zapłacone

670. Uczestnik anonimowy 2230 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

671. Gałecka Kamila 2790 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

672. Gałecka Małgorzata 1710 40. HM / K40 POL Mrowino

Zapłacone

673. Gałka Tomek 2184 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

674. Gancarz Piotr 73 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

675. Gandurski Kamil 501 40. HM / M30 SZCZ
POL Płoty

Zapłacone

676. Gapski Tomasz 777 40. HM / M40 POL Szczecin Wieczorna Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

677. Gardy Jarosław 2571 40. HM / M50 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

678. Gargasiewicz Kacper 2993 40. HM / M18 POL Nowa Sól Ratownicza Liga Biegowa

Zapłacone

679. Gąsiewicz Julia - 40. HM / K18 SZCZ
POL Choszczno
680. Gaweł Barbara - 40. HM / K40 POL Mieszkowice
681. Gaweł Tomasz - 40. HM / M40 POL Mieszkowice
682. Gawinek-Samelczak Paweł 1481 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

683. Gawlińska Izabela 858 40. HM / K18 POL Warszawa

Zapłacone

684. Gawron Andrzej 2278 40. HM / M40 POL Trzcianka

Zapłacone

685. Gawron Urszula 2277 40. HM / K30 POL Trzcianka

Zapłacone

686. Gawroński Jan 1211 40. HM / M60 POL Szczecin Start Szczecin

Zapłacone

687. Gazda Sandra 843 40. HM / K18 POL Szczecin

Zapłacone

688. Gębarowski Bartosz 2182 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

689. Gębski Łukasz 92 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

690. Genda Jadwiga 863 40. HM / K60 POL Szczeci RAZ

Zapłacone

691. Gerasch Piotr 2366 40. HM / M40 POL Częstochowa CZĘSTO CHOWA

Zapłacone

692. Gersztof Adrian 2989 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin Huuuge Games

Zapłacone

693. Gertz Mathias 2149 40. HM / M40 DEU Wilhelmshof TSV 62 Prenzlau

Zapłacone

694. Gertz Steffi 2047 40. HM / K40 DEU Wilhelmshof TSV 62 Prenzlau

Zapłacone

695. Geurink Dirk 1988 40. HM / M40 DEU Wentorf

Zapłacone

696. Giba Jacek 2203 40. HM / M40 POL Świnoujście MKL Maraton Świnoujście

Zapłacone

697. Gibas Jacek 696 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

698. Gibas-Jastrzębska Iwona 784 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

699. Gibka Nikola 1308 40. HM / K18 POL Stargard

Zapłacone

700. Gielnik Jarosław 1056 40. HM / M50 POL Załom

Zapłacone

701. Gierasimowicz Szymon 437 40. HM / M40 POL Szczecin totalsport.pl

Zapłacone

702. Giergielewicz Marta - 40. HM / K40 POL Gryfino wieczorne bieganie w gryfinie
703. Uczestnik anonimowy 2120 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

704. Giers Krzysztof 2322 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Hrlink.pl

Zapłacone

705. Gieryga Mateusz 1170 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin Czerwona Nutka

Zapłacone

706. Gilgenast Jakub 2560 40. HM / M30 POL Poznań Fast FoodSlow Foot

Zapłacone

707. Ginter Sandra - 40. HM / K18 POL Kostrzyn Nad Odrą
708. Glaza Aleksandra 2579 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

709. Gliński Łukasz - 40. HM / M30 POL Szczecin
710. Glogowska Agnieszka - 40. HM / K40 POL Goleniów
711. Glura Adam 1222 40. HM / M50 POL Szczecin

Zapłacone

712. Gładkowski Paweł 2962 40. HM / M30 POL Bezrzecze

Zapłacone

713. Gładysz Artur 2886 40. HM / M18 SZCZ
POL Gorzów Wielkopolski N4A

Zapłacone

714. Gładysz Jarosław 213 40. HM / M30 12 BZ
POL Kobylanka 12 BZ

Zapłacone

715. Gładysz Łukasz 2169 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin TT Szczecin

Zapłacone

716. Gładyszak Michał 1331 40. HM / M30 POL Szczecin Pyrośledź

Zapłacone

717. Gładzik Aleksander 246 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Kompas Team

Zapłacone

718. Gładzik Anna 173 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin Kompas Team

Zapłacone

719. Głazek Julia 136 40. HM / K18 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

720. Głazek Justyna 586 40. HM / K30 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

721. Głazowska Anita 2850 40. HM / K18 POL Nowogard

Zapłacone

722. Głodek Bartłomiej 2235 40. HM / M18 POL Ostrów Wielkopolski

Zapłacone

723. Głogowski Jan 1283 40. HM / M50 POL Szczecin

Zapłacone

724. Głowacki Bartosz - 40. HM / M30 POL Mierzyn Grupa Polmotor
725. Głowacki Jakub 1104 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Vestas Poland

Zapłacone

726. Głuszyk Łukasz 1698 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

727. Gmiter Krzysztof - 40. HM / M30 POL Gryfino Bo lubimy
728. Gniady Justyna 1554 40. HM / K30 POL Namyslin

Zapłacone

729. Gniady Krzysztof 1553 40. HM / M30 POL Kostrzyn Nad Odrą Kostrzynskagrupabiegowa

Zapłacone

730. Gnysiński Jacek - 40. HM / M50 POL Sieradz sieradzbiega.pl
731. Uczestnik anonimowy 895 40. HM / M30 POL Kołobrzeg

Zapłacone

732. Gocyla Darek 1019 40. HM / M50 POL Poznań DARZYBóRUNNER-ska

Zapłacone

733. Godek Cezary 2365 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

734. Godziuk Roman 274 40. HM / M50 POL Toruń

Zapłacone

735. Uczestnik anonimowy 1476 40. HM / K40 POL Szczecin

Zapłacone

736. Golba Jerzy-Maciej 2971 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

737. Golebiewski Daniel - 40. HM / M30 POL Szczecin
738. Golec Dorota 1360 40. HM / K40 POL Szczecin

Zapłacone

739. Golecki Gracjan 2919 40. HM / M40 SZCZ
POL Warszawa

Zapłacone

740. Goliński Krzysztof 2471 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

741. Goliński Krzysztof 467 40. HM / M30 POL Szczecin K.b. Sprint Świdwin

Zapłacone

742. Goliński Łukasz 1367 40. HM / M40 POL Świdwin K.b. Sprint Świdwin

Zapłacone

743. Golis Paweł 2740 40. HM / M18 POL Wolsztyn Czekoladowe Krasnale

Zapłacone

744. Gołębiewski Sebastian 1571 40. HM / M18 POL Bogatynia Energiazbiegania

Zapłacone

745. Gołębiowski Krzysztof 1811 40. HM / M18 POL Świnoujście

Zapłacone

746. Gołębiowski Maciej 1593 40. HM / M18 POL Świnoujście

Zapłacone

747. Gołubowicz Marzena 995 40. HM / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie Szczecin

Zapłacone

748. Gonerko Joanna 1874 40. HM / K40 POL Szczecin Wilczyce BC Szczecin

Zapłacone

749. Gonerska Ewa 2137 40. HM / K50 POL Świerzno

Zapłacone

750. Gonerska Marta 2348 40. HM / K18 POL Świerzno

Zapłacone

751. Góralski Jan 2828 40. HM / M40 POL Szczecin 12 Dywizja Zmechanizowana/

Zapłacone

752. Uczestnik anonimowy 2285 40. HM / K30 POL Gryfino

Zapłacone

753. Gordon Radosław 768 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie Szczecin

Zapłacone

754. Gorlak Agnieszka - 40. HM / K30 POL Gdańsk
755. Górniak Dariusz - 40. HM / M50 12 BZ
POL Jęczydół
756. Górniak Joanna - 40. HM / K50 12 BZ
POL Jęczydół
757. Górnik Szymon - 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Z NAKAZU MAŁŻONKI
758. Górska Agnieszka 3017 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

759. Górska Karolina 2630 40. HM / K30 POL Police Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

760. Górski Damian 1597 40. HM / M30 12 BZ
POL Szczecin 12BZ ku czci pamięci

Zapłacone

761. Górski Łukasz 1641 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczcecin

Zapłacone

762. Górski Michał 2758 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

763. Górski Paweł 2143 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Grubasy

Zapłacone

764. Gorszka Damian 80 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

765. Gostołek Andrzej 257 40. HM / M18 POL Człopa

Zapłacone

766. Uczestnik anonimowy 651 40. HM / K30 POL Człopa

Zapłacone

767. Gostomczyk Marcin 2283 40. HM / M40 POL Chojnice Florian Chojnice

Zapłacone

768. Goworski Jerzy 540 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

769. Gozdek Norbert 908 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

770. Gozdyra Darek 663 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

771. Goździcka Agnieszka - 40. HM / K40 POL Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica
772. Goździk Michał 18 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

773. Grabarczyk Mateusz 1325 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin Noczero Team

Zapłacone

774. Grabarski Sebastian - 40. HM / M40 POL Kostrzyn Zuza
775. Grabiec Andrzej 1151 40. HM / M60 SZCZ
POL Szczecin Niezrzeszony

Zapłacone

776. Grabosch Joern 1478 40. HM / M50 DEU Gruenow Team Grünow

Zapłacone

777. Grabowski Zbigniew 2077 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

778. Grabsztunowicz Małgorzata 799 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

779. Gracjasz Marcin 2128 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

780. Gracjasz Ryszard 1896 40. HM / M60 POL Szczecin

Zapłacone

781. Graczyk Grześ 831 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Bo muszę...

Zapłacone

782. Grajcar Anna 1955 40. HM / K30 POL Śrem

Zapłacone

783. Gralla Łukasz 805 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

784. Greczuk Paweł - 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin CzarnaRozpaczTeam
785. Greczycho Adrian 2444 40. HM / M30 POL Warszawa Grupa IMPETUM

Zapłacone

786. Gregor Błażej 2500 40. HM / M30 POL Piechcin SPWLąd Poznań

Zapłacone

787. Gregorczyk Adrianna 61 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

788. Gregorczyk Marcin 2188 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

789. Grelecki Grzegorz 1832 40. HM / M18 POL Stargard

Zapłacone

790. Grewling Anna 1161 40. HM / K30 POL Przecław Gryffindor biega

Zapłacone

791. Uczestnik anonimowy 830 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

792. Grieco Monika 963 40. HM / K60 DEU Berlin Comrunners Berlin

Zapłacone

793. Grobelna Małgorzata 2439 40. HM / K18 POL Szczecin

Zapłacone

794. Grobelna Monika 1458 40. HM / K18 POL Szczecin

Zapłacone

795. Grosicki Marcin 1136 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Sprint Logistyka Polska

Zapłacone

796. Grudowski Konrad 2877 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin śRUNdunia Szczecin

Zapłacone

797. Grudzińska Ewa 1385 40. HM / K30 POL Mierzyn Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

798. Grudziński Bogdan 2342 40. HM / M50 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

799. Gruszka Adam 2917 40. HM / M50 POL Szczecin Swim2Tri

Zapłacone

800. Gruszka Jacek 1704 40. HM / M30 POL Łódź AQ Wiring Systems Team

Zapłacone

801. Grycko Marta 1208 40. HM / K40 POL Warszawa

Zapłacone

802. Grygielewicz Leszek 585 40. HM / M50 POL Bezrzecze MACSPED

Zapłacone

803. Grygorcewicz Justyna 2952 40. HM / K18 POL Police Go Sport

Zapłacone

804. Grysak Iwona 2995 40. HM / K18 POL Kożuchów

Zapłacone

805. Grzanka Anna - 40. HM / K18 POL Police Ukl 8 Police
806. Grząśko Radek - 40. HM / M40 POL Warzymice
807. Grzębska Daria - 40. HM / K18 POL Toruń KS Alkoholik Szczecin
808. Grzebska Ewa 2774 40. HM / K50 POL Mława Gg

Zapłacone

809. Grzebski Jerzy 2773 40. HM / M60 POL Mława Gg

Zapłacone

810. Grzegorczyk Jarosław 619 40. HM / M40 POL Wołczkowo Wierzbicki Running Project

Zapłacone

811. Grzegorczyk Maja 620 40. HM / K40 POL Wołczkowo Wierzbicki Running Project

Zapłacone

812. Grzegorczyk Marcin - 40. HM / M30 POL Szczecin Wolf team
813. Grzegorczyk Michal 1880 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

814. Grzegórzek Maciej 1876 40. HM / M40 POL Chojna

Zapłacone

815. Grzelak Kacper 2456 40. HM / M18 POL Bartkowo

Zapłacone

816. Grzelak Marcin 114 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

817. Grzelak Ryszard 2397 40. HM / M40 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

818. Grzelińska Marta 2147 40. HM / K40 POL Szczecin Wall of Fame

Zapłacone

819. Grzesik Eugeniusz 1909 40. HM / M50 POL Koszalin KM PSP Koszalin

Zapłacone

820. Grzesik Izabela 1573 40. HM / K40 POL Pilchowo Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

821. Grzesiuk Ania 2060 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

822. Grzesiuk Paweł 171 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Czilios gmbh

Zapłacone

823. Grzesiuk Rafał 2059 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

824. Grzyb Elżbieta 1910 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin Sprint Logistyka Polska

Zapłacone

825. Grzyb Ilona 1328 40. HM / K30 POL Szczecin Sprint Logistyka Polska

Zapłacone

826. Grzywacz Adrian - 40. HM / M18 SZCZ
POL Wolin run_drian
827. Gucze Anna 924 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

828. Gudan Anna 1976 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

829. Gudel Rafał - 40. HM / M30 POL Waliły-Stacja PKO BANK POLSKI
830. Gugałka Aleksandra 2816 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

831. Guillemant Christophe 1201 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

832. Guliński Grzegorz - 40. HM / M30 POL Toruń Team Kopeć
833. Gumowski Daniel 2856 40. HM / M40 POL Police

Zapłacone

834. Gumowski Marcin - 40. HM / M40 POL Szczecin GUMA TEAM
835. Gumowski Marcin 1371 40. HM / M40 POL Gdańsk GUMA TEAM

Zapłacone

836. Gurak Tomasz 2080 40. HM / M40 SZCZ
POL Stargard Stargard

Zapłacone

837. Guz Artur - 40. HM / M40 POL Łosice LIVE LOVE RUN
838. Guzior Grzegorz 719 40. HM / M50 POL Trzebież

Zapłacone

839. Haack Hansjuergen 2168 40. HM / M70 DEU Pasewalk GMRV

Zapłacone

840. Haberland Ronny 1276 40. HM / M40 DEU Hohenwutzen ESV 49 Angermunde

Zapłacone

841. Hadzik Rafał 1830 40. HM / M30 POL Gliwice

Zapłacone

842. Hajduk Maciej 298 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

843. Hajdukiewicz Anna 174 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

844. Halejcio Małgorzata 1256 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

845. Halejcio Stefan 1255 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin Modlitwa Biegania

Zapłacone

846. Halski Mateusz 1959 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

847. Halski Waldemar 2594 40. HM / M50 POL Szczecin

Zapłacone

848. Hałaczkiewicz Adam 1436 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

849. Hałada Marcin 534 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

850. Hałas Marek 531 40. HM / M50 POL Wrocław PRO-RUN WROCŁAW

Zapłacone

851. Hałas Renata 453 40. HM / K50 SZCZ
POL Szczecin Szybciej Nie Mogę

Zapłacone

852. Hałka Jan 1499 40. HM / M40 POL Wrocław Jachu

Zapłacone

853. Handke Marcin 2531 40. HM / M30 POL Gostyń Wataha

Zapłacone

854. Haniszewski Karol - 40. HM / M18 POL Zielin
855. Hanuszkiewicz Piotr - 40. HM / M30 POL Goleniów INA
856. Haptar Tomek 2751 40. HM / M18 POL Gryfino

Zapłacone

857. Haptar Wojtek 2750 40. HM / M50 POL Chszczno

Zapłacone

858. Haraszczuk Krystian 59 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

859. Hardel Anna - 40. HM / K40 POL Bezrzecze
860. Haściło Krzysztof 2175 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus

Zapłacone

861. Hatowski Genowefa - 40. HM / M60 POL Gryfino KB Hermes Gryfino
862. Hawrylak Marcin 551 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin Wolni w Biegu/Sosw Nr 1 Dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo W Policach

Zapłacone

863. Hawryluk Ania 2090 40. HM / K18 POL Szczecin Ampio Team

Zapłacone

864. Hawryłkiewicz Paweł 829 40. HM / M30 12 BZ
POL Szczecin

Zapłacone

865. Hayn Antje B. 1446 40. HM / K50 DEU Berlin LG Mauerweg Berlin e.V.

Zapłacone

866. Heeze Erian 1883 40. HM / M18 NLD Hellevoetsluis

Zapłacone

867. Hejman Karolina - 40. HM / K30 POL Szczecin
868. Helak Krzysztof 1022 40. HM / M18 POL Trzcianka Geo Run

Zapłacone

869. Helak Piotr 928 40. HM / M18 POL Warszawa

Zapłacone

870. Henke Thomas 1753 40. HM / M50 DEU Elmenhorst Elmenhorst

Zapłacone

871. Herba Zbigniew 121 40. HM / M60 POL Nowe Linie Ja Się Nie Ścigam-Stargard.Holstar-Pęzino.

Zapłacone

872. Herman Damian 265 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

873. Hernik Bogusław - 40. HM / M40 POL Węgrzce Los Trepos Companieros
874. Hetmański Arkadiusz 288 40. HM / M30 POL Police Lovelasy

Zapłacone

875. Hładkulik Justyna 569 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

876. Hładkulik Krzysztof 1685 40. HM / M60 POL Szczecin

Zapłacone

877. Hnat Aleksandra 1763 40. HM / K18 POL Chociwel

Zapłacone

878. Hnat Aleksandra - 40. HM / K18 POL Chociwel
879. Hoffmann Kerstin 964 40. HM / K60 DEU Berlin Comrunners Berlin

Zapłacone

880. Hofman Katarzyna 776 40. HM / K30 POL Kamieniec

Zapłacone

881. Hofman Tomasz 765 40. HM / M30 POL Kamieniec

Zapłacone

882. Uczestnik anonimowy 1207 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

883. Holger Hoffmann 2024 40. HM / M50 DEU Berlin SCC Berlin

Zapłacone

884. Holka Andrzej 2792 40. HM / M30 POL Szczecin Hiab team spirit

Zapłacone

885. Hołdowska-Wierycz Małgorzata 1516 40. HM / K30 12 BZ
POL Mierzyn 12 BZ Ku pamięci

Zapłacone

886. Hołownia Wojciech 2237 40. HM / M60 POL Bydgoszcz

Zapłacone

887. Hołyński Leszek 36 40. HM / M30 POL Przeclaw Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

888. Hoppe Bronisław 2304 40. HM / M30 POL Karnice JW3937

Zapłacone

889. Hoppe Grzegorz 1076 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

890. Horoszkiewicz Jakub 2231 40. HM / M18 POL Recz

Zapłacone

891. Horożaniecki Michał 607 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Kuny Stare Łysogórki

Zapłacone

892. Horwat Krystian 1886 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

893. Hryniewicz Jacek 2864 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin K-Runners

Zapłacone

894. Hryniewiecki Tomasz 978 40. HM / M30 12 BZ
POL Szczecin

Zapłacone

895. Hudecka Evelyn 632 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

896. Husiński Zbigniew 88 40. HM / M40 POL Witulin Kb Biała Biega

Zapłacone

897. Hybiak Łukasz 947 40. HM / M30 12 BZ
SZCZ
POL Szczecin 12 Bz Ku Czci I Pamięci

Zapłacone

898. Hylla Mateusz 1389 40. HM / M30 POL Tarnów Opolski

Zapłacone

899. Idryjan Rafał 2300 40. HM / M40 POL Resko

Zapłacone

900. Iskra Kacper 1243 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin DDB auto Bogacka

Zapłacone

901. Iskra Marcin 2702 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

902. Iskra Marcin 1236 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin DDB AUTO BOGACKA

Zapłacone

903. Iskra Przemysław 2649 40. HM / M30 POL Szczecin FIEGE E-COM LOGISTICS Sp. z o.o.

Zapłacone

904. Iszczak Kazimierz - 40. HM / M40 POL Szczecin
905. Iwan Marek 911 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

906. Uczestnik anonimowy 2163 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

907. Iwańczyk Alina 3016 40. HM / K40 POL Ustronie Morskie

Zapłacone

908. Iwaniuk Adam 474 40. HM / M40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

909. Iwaniuk Daniel 1601 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

910. Iwaniuk Daniel - 40. HM / M18 POL Szczecin
911. Iwaniuk Małgorzata 537 40. HM / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

912. Iwiński Mariusz 2044 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

913. Izmajłowicz Kuba 1671 40. HM / M30 POL Stargard -

Zapłacone

914. Iznerowicz Monika 989 40. HM / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

915. Iżykowski Wojciech 1796 40. HM / M30 POL Poznań

Zapłacone

916. Jabłonowska Aleksandra 2992 40. HM / K30 SZCZ
POL Mierzyn

Zapłacone

917. Jabłońska Elżbieta 2743 40. HM / K50 POL Świnoujście Biegacze Świnoujście

Zapłacone

918. Jabłoński Mirosław 2742 40. HM / M50 POL Świnoujście Biegacze Świnoujście

Zapłacone

919. Uczestnik anonimowy 2671 40. HM / M40 12 BZ
POL Szczecin

Zapłacone

920. Jachimowicz Kamil 2111 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

921. Jagielski Witold - 40. HM / M50 POL Warszawa Dzikie Skrzydło
922. Uczestnik anonimowy 402 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

923. Jakóbczyk Ewelina 361 40. HM / K18 POL Gorzow Wlkp BBL Gorzów Wlkp.

Zapłacone

924. Jakowiec Robert 30 40. HM / M30 POL Mierzyn

Zapłacone

925. Jaksina Anna 1416 40. HM / K40 POL Szczecin Wieczorne

Zapłacone

926. Jakubczyk Edyta 1101 40. HM / K30 POL Pułtusk

Zapłacone

927. Jakubiak Anna 563 40. HM / K50 POL Szczecin RAZ Szczecin

Zapłacone

928. Jakubiak Marta 1600 40. HM / K18 POL Szczecin

Zapłacone

929. Uczestnik anonimowy 1729 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

930. Jakubik Anna 2159 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin Husaria Race Team

Zapłacone

931. Jakubowska Anna 2359 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

932. Jakubowska Anna 1215 40. HM / K30 POL Piaseczno

Zapłacone

933. Jakubowska Joanna 683 40. HM / K40 POL Wołczkowo

Zapłacone

934. Jakubowska Joanna 126 40. HM / K30 12 BZ
POL Szczecin 12Bz Bieg Ku Pamięci Żołnierzy Poległych

Zapłacone

935. Jakubowska Małgorzata 1915 40. HM / K30 POL Plewiska

Zapłacone

936. Jakubowska Patrycja 2448 40. HM / K18 POL Szczecin

Zapłacone

937. Jakubowski Jan 646 40. HM / M60 SZCZ
POL Szczecin Grupa Szczecin-Bukowo

Zapłacone

938. Jakubowski Marcin 1329 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

939. Jakubowski Michał 188 40. HM / M30 12 BZ
POL Szczecin 12Bz Bieg Ku Pamięci Żołnierzy Poległych

Zapłacone

940. Jakubowski Paweł - 40. HM / M40 POL Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project
941. Jałowiczor Marcin 1061 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

942. Janas Estera 1911 40. HM / K30 SZCZ
POL Mierzyn

Zapłacone

943. Janas Kacper 547 40. HM / M30 POL Przyjezierze Puszczyk Bukkowy

Zapłacone

944. Uczestnik anonimowy 1914 40. HM / K16 POL Orzechowo

Zapłacone

945. Uczestnik anonimowy - 40. HM / K18 POL Orzechowo
946. Janaszek Ewa 2144 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Byle do mety

Zapłacone

947. Janaszek Grzegorz 346 40. HM / M40 POL Szczecin Byle do mety

Zapłacone

948. Janeczko Michał 2981 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

949. Janelt Natalia 221 40. HM / K18 POL Międzyrzecz

Zapłacone

950. Janiak Joanna - 40. HM / K18 POL Szczecin
951. Janiak Piotr 1706 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin MKL Maraton Świnoujście

Zapłacone

952. Uczestnik anonimowy 1596 40. HM / M18 POL Szczecin Brak

Zapłacone

953. Janicki Norbert - 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin Kuśtykarz Team
954. Janicki Wojciech 2888 40. HM / M40 POL Wrocław zakochaj sie w bieganiu

Zapłacone

955. Janikowski Daniel 986 40. HM / M30 SZCZ
POL Pilchowo Auchan Szczecin

Zapłacone

956. Janiszewski Marcin - 40. HM / M40 POL Kraków Kamil, Kubuś i Tata
957. Janiszewski Mieczysław 2938 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin BULK CARGO PORT SZCZECIN.

Zapłacone

958. Janke Steffen 2422 40. HM / M50 DEU Langenhagen SCHÖRNIG REISEN

Zapłacone

959. Jankowiak Marek 2039 40. HM / M30 POL Kołobrzeg

Zapłacone

960. Jankowska Edyta 1174 40. HM / K40 POL Stolec Stowarzyszenie Bliżej Siebie

Zapłacone

961. Jankowski Krzysztof 2333 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

962. Jankowski Marcin 197 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

963. Jankowski Tomasz 1440 40. HM / M40 POL Szczecin Wieczorne bieganie w szczecinie

Zapłacone

964. Janowicz Mateusz 1684 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

965. Janowicz Renata 2947 40. HM / K40 POL Kozieglowy

Zapłacone

966. Janusz Michal 457 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

967. Januszewska Magdalena 17 40. HM / K30 POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

968. Jarczewska Renata - 40. HM / K50 POL Goleniów
969. Jarczewski Damian 238 40. HM / M30 POL Police

Zapłacone

970. Jarema Łukasz 2296 40. HM / M30 POL Pilchowo

Zapłacone

971. Jarmołowicz Dawid 1566 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

972. Jarmołowicz Marta 1564 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

973. Jaroński Przemysław 1475 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

974. Jarosiński Dawid 2181 40. HM / M40 POL Myślibórz Kp Psp Myślibórz

Zapłacone

975. Jaroszewicz Grzegorz 304 40. HM / M40 SZCZ
POL Police KB Pionier Szczecin

Zapłacone

976. Jarząb Łukasz 2664 40. HM / M40 POL Pyrzyce Pyrzyce

Zapłacone

977. Jasiecka Marianna 66 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

978. Uczestnik anonimowy 783 40. HM / M40 12 BZ
POL Człuchów

Zapłacone

979. Jasik Agnieszka 1444 40. HM / K40 POL Police

Zapłacone

980. Jasik Wojciech 1000 40. HM / M18 POL Gniezno Orki z Majorki

Zapłacone

981. Jasina Leszek 1926 40. HM / M40 POL Szczecin HOPELESS CREW

Zapłacone

982. Jasinowski Dariusz 2821 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

983. Jasińska Natalia 181 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

984. Jasiński Cezary - 40. HM / M40 POL Koszalin
985. Jasiołek Joanna - 40. HM / K18 SZCZ
POL Kraków
986. Jasiul Mariola - 40. HM / K40 POL Legionowo
987. Jaśkiewicz Katarzyna 516 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

988. Jaśkiewicz Krzysztof - 40. HM / M40 POL Lubin
989. Jaskólska Agnieszka 873 40. HM / K40 POL Dolice Stargardzki klub Morsów

Zapłacone

990. Jaśkowski Bogdan 526 40. HM / M50 POL Lubin

Zapłacone

991. Jaśkowski Krzysztof 527 40. HM / M50 POL Złotoryja OLAWS ZŁOTORYJA

Zapłacone

992. Jaskuła Robert - 40. HM / M40 POL Ostrowina Dolnośląskie Oddział Olimpiad Specjalnych - Sekcja Sportowiec
993. Jastak Paweł 893 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

994. Jastrzębska Magda - 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin
995. Jastrzebski Daniel 222 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

996. Jastrzębski Jakub 445 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

997. Jastrzębski Jarosław 2824 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

998. Jastrzębski Jerzy 2134 40. HM / M40 POL Długołęka

Zapłacone

999. Jastrzębski Maciej 324 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1000. Jastrzemski Jacek 717 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1001. Jaszcz Magdalena - 40. HM / K40 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają
1002. Jaszczyk Łukasz - 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Czas w las
1003. Jaworska Izabela 2757 40. HM / K40 POL Szczecin

Zapłacone

1004. Jaworska Justyna - 40. HM / K40 POL Puławy
1005. Jaworska Magda 1612 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin GoGlow

Zapłacone

1006. Jaworski Sylwester 2756 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

1007. Jaz Krzysztof 1099 40. HM / M40 POL Mieszkowice KM TEAM

Zapłacone

1008. Jaz Małgorzata 1098 40. HM / K40 POL Mieszkowice KM TEAM

Zapłacone

1009. Jażdżewski Hubert 2692 40. HM / M30 POL Gorzów Wielkopolski Hiab Team Spirit

Zapłacone

1010. Jędraszko Artur 900 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

1011. Jędrzejewska Ania 1067 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1012. Uczestnik anonimowy 1068 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1013. Jedynak Łukasz - 40. HM / M30 POL Dobra Dobra
1014. Jemielity Krzysztof 1996 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

1015. Jemielity Robert 1454 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1016. Jendrzejczyk Mariusz 237 40. HM / M30 12 BZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie

Zapłacone

1017. Jerzyk-Szamalek Bogusława 721 40. HM / K50 SZCZ
POL Szczecin śRUNdunia Szczecin

Zapłacone

1018. Jęsiak Karol 1071 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

1019. Jesińska Monika 41 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

1020. Jesionka Jarosław 2552 40. HM / M40 POL Nowogard Stowarzyszenie Nasza Świerczyna

Zapłacone

1021. Jeszka Adrianna 1078 40. HM / K18 POL Chojnice Jeszka TEAM

Zapłacone

1022. Jeziak Waldemar 2620 40. HM / M40 POL Skórzewo

Zapłacone

1023. Jezierska Marta 1393 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin 7HR

Zapłacone

1024. Jeziorek Agnieszka 1465 40. HM / K40 POL Babinek Fitness Babinek

Zapłacone

1025. Jiang Yiling 1897 40. HM / K18 CHN Fujian

Zapłacone

1026. Jońca-Kulpa Mariola - 40. HM / K30 POL Barlinek
1027. Jósewicz Grzegorz 2689 40. HM / M30 POL Warzymice

Zapłacone

1028. Józefowicz Małgorzata 1652 40. HM / K40 POL Gryfino

Zapłacone

1029. Józefowicz Radosław 2544 40. HM / M30 POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

1030. Jóźwiak Magdalena 2867 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

1031. Jóźwicka Aneta 572 40. HM / K40 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

1032. Judek Krzysztof 568 40. HM / M60 POL Mierzyn

Zapłacone

1033. Judkiewicz Piotr 1734 40. HM / M40 POL Wolin

Zapłacone

1034. Judkowiak Katarzyna 2515 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

1035. Judkowiak Katarzyna - 40. HM / K30 POL Szczecin
1036. Jurczyk Jarek 2700 40. HM / M30 SZCZ
POL Kostrzyn

Zapłacone

1037. Jureczkin Tomasz 2681 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

1038. Jurewicz Jarosław 515 40. HM / M30 POL Bezrzecze

Zapłacone

1039. Jurga Bartosz 399 40. HM / M30 POL Gorzów Wlkp

Zapłacone

1040. Jurgoński Mateusz 2058 40. HM / M18 POL Poznań

Zapłacone

1041. Jurkiewicz Damian - 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin
1042. Jurkiewicz Marcin 1403 40. HM / M40 SZCZ
POL Warzymice Pan

Zapłacone

1043. Jurkiewicz Wioletta 789 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

1044. Jurkowski Bartłomiej 2623 40. HM / M18 POL Czarnków

Zapłacone

1045. Jurkowski Piotr - 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Akademia Combat SGS
1046. Jurkowski Tomasz 2873 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin maluchwpodrozy.pl

Zapłacone

1047. Uczestnik anonimowy - 40. HM / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1048. Jurys Elżbieta 749 40. HM / K50 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

1049. Jurys Krzysztof 282 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

1050. Justyński Andrzej 506 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1051. Uczestnik anonimowy 2302 40. HM / K30 POL Ostrów Wlkp Siora Brachol Team

Zapłacone

1052. Juszczyk Mariusz 2013 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

1053. Uczestnik anonimowy 2141 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1054. Juszkiewicz Małgorzata 2831 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

1055. Kabat Katarzyna - 40. HM / K40 POL Otwock
1056. Kacała Mariusz - 40. HM / M50 POL Wałbrzych Predators Wałbrzych
1057. Kachniarz Karol 2699 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1058. Kaciupa Agnieszka 1179 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Sprint Logistyka Polska

Zapłacone

1059. Kacperski Piotr 1379 40. HM / M50 POL Szczecin

Zapłacone

1060. Kacprzak Ireneusz 581 40. HM / M40 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

1061. Kacprzyk Mariusz 2535 40. HM / M40 POL Jedlina Zdrój Biegaj w Jedlinie

Zapłacone

1062. Kaczkowski Roman 205 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1063. Kaczmarczyk Michał 605 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Gryfus Szczecin

Zapłacone

1064. Uczestnik anonimowy 1129 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1065. Kaczmarek Arleta 1037 40. HM / K30 SZCZ
POL Przecław KOBIECE BIEGANIE

Zapłacone

1066. Kaczmarek Artur - 40. HM / M18 POL Kalisz Kalisz
1067. Kaczmarek Artur - 40. HM / M40 POL Bezrzecze Torpedy
1068. Kaczmarek Mariusz 2949 40. HM / M40 POL Obrzycko ProRunner

Zapłacone

1069. Kaczmarek Norbert - 40. HM / M40 POL Międzyzdroje
1070. Kaczmarek-Zarok Marzena 2351 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1071. Kaczmarkiewicz Iwona - 40. HM / K30 POL Stargard -
1072. Kaczmarowski Grzegorz - 40. HM / M30 POL Poznań Gxka
1073. Kaczyński Artur 2107 40. HM / M40 POL Pilchowo

Zapłacone

1074. Kaczyński Henryk 325 40. HM / M60 POL Gryfice

Zapłacone

1075. Kądys Marcin 731 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Drink Team Majowe

Zapłacone

1076. Kafliński Adam 2990 40. HM / M18 POL Nowy Sacz

Zapłacone

1077. Kaintoch David - 40. HM / M40 DEU Berlin GKS Katowice
1078. Kak Rafal - 40. HM / M30 SZCZ
POL Zlocieniec Rafudzi
1079. Kąkol Grzegorz 1620 40. HM / M30 POL Gdynia Balls of steel

Zapłacone

1080. Kąkolewski Marek 2545 40. HM / M40 POL Świnoujście Biegacze Świnoujście

Zapłacone

1081. Kalemba Bartłomiej 1353 40. HM / M18 POL Szczecin DDB Auto Bogacka

Zapłacone

1082. Kalenbach Julia 1960 40. HM / K60 POL Łódź KB Arturówek Łódź

Zapłacone

1083. Kaliciński Wojciech 2843 40. HM / M30 POL Barlinek Kalikoń

Zapłacone

1084. Kalinowski Krzysztof 2138 40. HM / M40 POL Drawsko Pomorskie

Zapłacone

1085. Kalisz Dariusz - 40. HM / M50 POL Wałbrzych SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
1086. Kalisz Irena 690 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1087. Kaliszewski Tomasz 1392 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin 56KS

Zapłacone

1088. Kalitowski Przemysław 2553 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1089. Kaluzinska Aleksandra 1773 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1090. Kałwa Piotr 625 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

1091. Kamer Lucyna 2802 40. HM / K40 SZCZ
POL Wąwelnica

Zapłacone

1092. Kamiennik Agnieszka 672 40. HM / K18 POL Szczecin

Zapłacone

1093. Kamieński Jarosław 1650 40. HM / M30 POL Narewka SPARTA LESTER TEAM

Zapłacone

1094. Kamińska Agata 1714 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

1095. Kamińska Agnieszka 122 40. HM / K30 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

1096. Kamińska Aleksandra 2912 40. HM / K30 POL Świnoujście

Zapłacone

1097. Uczestnik anonimowy - 40. HM / K40 POL Krępa Słupska STOPA SŁUPSK
1098. Kamiński Adam 26 40. HM / M30 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

1099. Kamiński Antoni 2733 40. HM / K60 POL Trzebiatów MLUKS TRZEBIATÓW

Zapłacone

1100. Kamiński Damian 431 40. HM / M30 12 BZ
POL Resko 12Bz/1bpzmot

Zapłacone

1101. Kaminski Jacek 1723 40. HM / M40 POL Gorzów Wielkopolski NIKE RUN TEAM GORZOW

Zapłacone

1102. Kamiński Jakub 2462 40. HM / M30 POL Kraków

Zapłacone

1103. Kamiński Kamil 1445 40. HM / M30 POL Lubin 17 WBZ

Zapłacone

1104. Kamiński Krzysztof 1138 40. HM / M30 POL Kolin

Zapłacone

1105. Kaminski Krzysztof 587 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

1106. Uczestnik anonimowy 881 40. HM / M18 POL Gryfice

Zapłacone

1107. Kamiński Roman 562 40. HM / M60 POL Szczecin

Zapłacone

1108. Kamiński Ryszard 2582 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1109. Kamiński Sławomir 2690 40. HM / M30 POL Trzebiatów KOMENDA POLICJI ŚWINOUJŚCIE

Zapłacone

1110. Uczestnik anonimowy 1163 40. HM / M40 POL Krępa Słupska STOPA SŁUPSK

Zapłacone

1111. Kamionka Andrzej - 40. HM / M30 POL Szczecin
1112. Kamola Maciej 2454 40. HM / M30 POL Choszczno WYBIEGAĆ MARZENIA TEAM

Zapłacone

1113. Kanclerz Tomasz 302 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

1114. Kania Dominik - 40. HM / M30 POL Katowice R.R. Martin Pisz Już Te Książki
1115. Kania Krystyna 1200 40. HM / K60 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

1116. Kantor Marcin 1027 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

1117. Kantorski Michał 1087 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1118. Uczestnik anonimowy 676 40. HM / K18 POL Szczecin

Zapłacone

1119. Kapłaniak Adrian 2247 40. HM / M30 12 BZ
SZCZ
POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

1120. Karasek Krzysztof 909 40. HM / M40 POL Świnoujście

Zapłacone

1121. Karasiewicz Łukasz 212 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1122. Karaśkiewicz Adrianna 1607 40. HM / K40 POL Szczecin

Zapłacone

1123. Karaśkiewicz Rafał 1608 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

1124. Karbowiak Patryk 1121 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1125. Karbowiak Szymon 837 40. HM / M30 POL Krotoszyn KrotoWarriors

Zapłacone

1126. Karcz Kamila - 40. HM / K40 POL Szczecin
1127. Karczewski Hubert 918 40. HM / M40 POL Szczecin Drużyna Szpiku

Zapłacone

1128. Karczewski Krzysztof - 40. HM / M50 POL Trzebiatów PGB Sportowa Paczka
1129. Karczmarek Bartłomiej 234 40. HM / M30 POL Świnoujście

Zapłacone

1130. Uczestnik anonimowy 856 40. HM / K18 SZCZ
POL Wrocław

Zapłacone

1131. Karczmarska Joanna 262 40. HM / K18 POL Szczecin Vege Runners

Zapłacone

1132. Karol Anna 342 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

1133. Karol Wojciech 333 40. HM / M40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

1134. Karpowicz Joanna 940 40. HM / K40 POL Święciechowa

Zapłacone

1135. Karpowicz Wojciech 952 40. HM / M40 POL Święciechowa

Zapłacone

1136. Karwik Joanna 1529 40. HM / K18 SZCZ
POL Mierzyn

Zapłacone

1137. Uczestnik anonimowy 622 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

1138. Kasia Katarzyna 1442 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

1139. Kasica Adam 1584 40. HM / M40 POL Grójec

Zapłacone

1140. Kasińska Zofia 1696 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1141. Kasperczak Robert 853 40. HM / M40 POL Nowogard

Zapłacone

1142. Kasperowicz Dariusz 505 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

1143. Kasperowicz Marcin 733 40. HM / M40 SZCZ
POL Kurów

Zapłacone

1144. Kasprowicz Łukasz 2519 40. HM / M30 POL Szczecin TT Szczecin

Zapłacone

1145. Kasprzak Elżbieta 443 40. HM / K60 POL Police Run Expert Team

Zapłacone

1146. Kasprzak Maciej 1105 40. HM / M40 POL Koziegłowy 3M Maciej Mietek Mefju

Zapłacone

1147. Kasprzak Magda 1945 40. HM / K30 POL Police

Zapłacone

1148. Kasprzak Marek 208 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin Oby do mety

Zapłacone

1149. Kasprzak Monika 366 40. HM / K30 POL Wolin

Zapłacone

1150. Uczestnik anonimowy 132 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

1151. Kasyk Anna 1348 40. HM / K18 POL Szczecin TEAM POD LIPAMI

Zapłacone

1152. Kaul Frank 2423 40. HM / M50 DEU Hannover SCHÖRNIG REISEN

Zapłacone

1153. Kawala Martin 1908 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1154. Kawczyńska Magdalena 1872 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1155. Kawczyński Maciej 1871 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Raz Szczecin

Zapłacone

1156. Kawecki Wojciech 2810 40. HM / M40 POL Banino Atos Racing Team

Zapłacone

1157. Kazimir Marcin 1290 40. HM / M18 POL Szczecin Papaj Crossfit

Zapłacone

1158. Kaźmierczak Krzysztof 131 40. HM / M40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

1159. Kaźmierczak Marcin 2937 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1160. Kaźmierczak Norbert 2301 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin TupTupTeam

Zapłacone

1161. Każmierski Andrzej 2053 40. HM / M50 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1162. Kazubowska Aleksandra 966 40. HM / K40 POL Gorzów Wlkp SZ JAK GEPARD

Zapłacone

1163. Kędra-Sulej Agnieszka 1245 40. HM / K40 POL Warszawa AKS-Soft Team

Zapłacone

1164. Kędzielewski Łukasz 195 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

1165. Kędzierscy Ewelina Sebastian - 40. HM / K30 POL Stargard
1166. Kędzierska Alicja 2926 40. HM / K18 POL Szczecin Ampio Team

Zapłacone

1167. Kędzierski Andrzej 1736 40. HM / M30 POL Szczecinek

Zapłacone

1168. Kędzierski Artur 1838 40. HM / M30 POL Szczecin Bridgestone Stargard Runners
1169. Kędzierski Mieczysaw 429 40. HM / M60 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Sczecinie

Zapłacone

1170. Kedzierski Sebastian 1837 40. HM / M30 POL Stargard Bridgestone Stargard Runners

Zapłacone

1171. Kędziora Piotr 140 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1172. Keller Daniel 1972 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

1173. Kempa Jan 2109 40. HM / M18 POL Żary KS Alkoholik Szczecin

Zapłacone

1174. Kempczyński Piotr 1824 40. HM / M40 POL Reda RunedaSklep Biegacza Gdańsk

Zapłacone

1175. Kępińska Magdalena 1605 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1176. Kępka Karol 95 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1177. Kępka Wojciech 1582 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

1178. Kęska-Pląsek Małgorzata 154 40. HM / K40 POL Police LoveLasy

Zapłacone

1179. Kęszycki Oskar 2988 40. HM / M18 POL Bezrzecze TRIGYM / AZEMONSTERS

Zapłacone

1180. Kiciński Maciej - 40. HM / M30 POL Mierzyn Mierzyn
1181. Kida Krzysztof 2208 40. HM / M18 POL Poznań

Zapłacone

1182. Kielbratowska Kalina 1234 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1183. Kielczyk Kasia - 40. HM / K40 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
1184. Uczestnik anonimowy 1127 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1185. Kielik Monika 157 40. HM / K18 POL Bobrowniki Blue_rose

Zapłacone

1186. Kieliszek Anna 1288 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

1187. Kieliszek Artur 2709 40. HM / M30 SZCZ
WA
POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

1188. Kiełbasiewicz Dawid 2049 40. HM / M18 POL Szczecin Decathlon Szczecin

Zapłacone

1189. Kiernicka Barbara - 40. HM / K40 POL Stargard
1190. Kierszka Agnieszka 580 40. HM / K40 POL Szczecin Bio-Spa Aleksandra Burkowska

Zapłacone

1191. Kiestrzyn Marcin - 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Puszczyk bukowy
1192. Uczestnik anonimowy - 40. HM / M30 POL Szczecin GRUPA POLMOTOR
1193. Kijana Karolina - 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin UKS Volley 71
1194. Kijewski Zbigniew 1228 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

1195. Kijo Andrzej 223 40. HM / M60 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1196. Uczestnik anonimowy - 40. HM / M18 POL Koluszki
1197. Kiljański Jan 2067 40. HM / M18 POL Poznań

Zapłacone

1198. Kiraga Przemek - 40. HM / M30 POL Szczecin
1199. Kisielewicz Wioletta 42 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1200. Kjh Kjkjnk - 40. HM / M18 12 BZ
SZCZ
WA
POL Kjuhki
1201. Kleinowski Krzysztof 1667 40. HM / M50 SZCZ
POL Motaniec

Zapłacone

1202. Klejber Maciej 2466 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1203. Klepacki Adam 1674 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

1204. Uczestnik anonimowy - 40. HM / K30 POL Goleniów
1205. Klich Janek 514 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Biegohollica

Zapłacone

1206. Klimaszewska Teresa 128 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1207. Klimek Paweł 1381 40. HM / M30 POL Pilichowo

Zapłacone

1208. Klimek Piotr 2398 40. HM / M40 12 BZ
POL Szczecin 12BZ

Zapłacone

1209. Klimkowski Tomasz - 40. HM / M50 POL Choszczno
1210. Klimowicz Cezary - 40. HM / M18 POL Szczecin
1211. Klohr Thomas 2424 40. HM / M50 DEU Hannover SCHÖRNIG REISEN

Zapłacone

1212. Klucznik Krzysztof 1477 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

1213. Kluczyński Zbigniew 1859 40. HM / M50 POL Kostrzyn Nad Odrą

Zapłacone

1214. Kluga Justyna 550 40. HM / K40 POL Poznań

Zapłacone

1215. Klukowski Marek 1544 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

1216. Klupa Jerzy 2726 40. HM / M60 SZCZ
POL Świdnica

Zapłacone

1217. Kluz Łukasz - 40. HM / M30 POL Jarosław
1218. Kłaczkowska Agnieszka 2158 40. HM / K40 POL Stargard SHEN LONG RUN

Zapłacone

1219. Kłonicki Augustyn - 40. HM / M30 POL Chmielnik Biegnę,żeby Bartek Mógł Biegać
1220. Kłonowska Monika 2027 40. HM / K30 POL Trzcińsko-Zdrój KB Hermes Gryfino

Zapłacone

1221. Kłosowska Natalia 1925 40. HM / K30 POL Szczecin MKS szmyd-owie :)

Zapłacone

1222. Kłosowski Seweryn 1889 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1223. Kłys Adrian 1404 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Biegnę dla Asi

Zapłacone

1224. Kłyszejko Magdalena 258 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

1225. Kłyszejko Paweł 254 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

1226. Kmieciak Adrian 442 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1227. Kmiecik Tomasz 127 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1228. Kminikowska Grażyna 2658 40. HM / K40 POL Świecie

Zapłacone

1229. Kmita Piotr 2442 40. HM / M30 POL Maszewo

Zapłacone

1230. Kobus Adam 2089 40. HM / M50 POL Gardno KB HERMES GRYFINO

Zapłacone

1231. Kobylnik Agata 2139 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin Fizjoterapia na kółkach

Zapłacone

1232. Kochanowska Agata 2197 40. HM / K30 POL Poznań

Zapłacone

1233. Kochanowski Michał 1651 40. HM / M18 POL Szczecin

Zapłacone

1234. Kochański Arkadiusz 231 40. HM / M40 12 BZ
SZCZ
POL Szczecin 12 BZ

Zapłacone

1235. Kociuba Przemysław 81 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin TT Szczecin

Zapłacone

1236. Koeniges Daniel 2425 40. HM / M50 DEU Hannover SCHÖRNIG REISEN

Zapłacone

1237. Koeniges Mirja 2426 40. HM / K40 DEU Hannover SCHÖRNIG REISEN

Zapłacone

1238. Kohlman Wojciech 650 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

1239. Kois Ewa 1212 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1240. Kokoszanek Krystian 2260 40. HM / M18 POL Poznań

Zapłacone

1241. Kokot Beata 2353 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1242. Kolasa Konrad 638 40. HM / M40 POL Bezrzecze Kolak Konrad Kolasa

Zapłacone

1243. Kolasa Maja 300 40. HM / K30 POL Zielin

Zapłacone

1244. Kolasiński Andrzej 1293 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1245. Kolasiński Rafał 1559 40. HM / M18 POL Golczewo

Zapłacone

1246. Kolb Arkadiusz 1757 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1247. Kolb Arkadiusz - 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin
1248. Kolczynska Anna 746 40. HM / K30 GBR Norwich

Zapłacone

1249. Kolczynski Marek 744 40. HM / M30 GBR Norwich

Zapłacone

1250. Kolenda Krzysztof 787 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin 220V/ Kalmar Runners

Zapłacone

1251. Kolska Lena 117 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1252. Kołacz Żaneta 2507 40. HM / K40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1253. Kołłątaj-Szymańska Marta 2091 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

1254. Kołodziej Elżbieta 1018 40. HM / K40 POL Gryfino

Zapłacone

1255. Kołodziej Joanna 1017 40. HM / K18 POL Gryfino

Zapłacone

1256. Kołodziejczyk Danuta 476 40. HM / K50 POL Biesowice Prorunning Promotion

Zapłacone

1257. Kołodziejczyk Krzysztof 2100 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

1258. Kołodziejski Wojciech 418 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

1259. Kołomański Hubert 1692 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1260. Kołtun Wojciech 2037 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1261. Kołyszko Piotr 2585 40. HM / M30 POL Świnoujście BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE

Zapłacone

1262. Koman Jacek 78 40. HM / M40 POL Warszawa

Zapłacone

1263. Koman Michał 617 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1264. Komar Anna 510 40. HM / K40 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

1265. Komorowski Michał 415 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Singel :/

Zapłacone

1266. Uczestnik anonimowy 608 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1267. Komorowski Tomasz 313 40. HM / M30 POL Szczecin

Zapłacone

1268. Komsta Beata 2460 40. HM / K40 POL Police

Zapłacone

1269. Komsta Rafał 2458 40. HM / M30 POL Police

Zapłacone

1270. Konarski Bartosz 57 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Erakawy

Zapłacone

1271. Kończak Magdalena 1958 40. HM / K30 POL Szczecinek

Zapłacone

1272. Konczalski Adam - 40. HM / M30 POL Szczecin
1273. Konecki Krzysztof 557 40. HM / M40 POL Szczecin Wolni Biegacze Szczecin

Zapłacone

1274. Konieczna Natalia 1057 40. HM / K18 POL Choszczno

Zapłacone

1275. Konieczny Szymon 1055 40. HM / M30 POL Choszczno

Zapłacone

1276. Konieczny Wojciech - 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin Kojak guru
1277. Konior Artur 1350 40. HM / M40 POL Nowogard

Zapłacone

1278. Konior Michał 1394 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1279. Konopacki Sławek - 40. HM / M30 12 BZ
POL Szczecin 12BZ
1280. Konratowska Ola 2862 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin Termo Organika

Zapłacone

1281. Kontek Szymon 2286 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin RUBASZNY GENTLEMAN

Zapłacone

1282. Kopacz Łukasz 938 40. HM / M30 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1283. Kopaniecka Izabela 1342 40. HM / K40 POL Mierzyn Park Run Szczecin

Zapłacone

1284. Kopaniecki Sebastian 1341 40. HM / M40 SZCZ
POL Szczecin Park Run Szczecin

Zapłacone

1285. Uczestnik anonimowy 1626 40. HM / M60 POL Goleniów Crown Goleniów

Zapłacone

1286. Kopcewicz Robert 2007 40. HM / M50 POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

1287. Uczestnik anonimowy 2570 40. HM / M30 POL Kielce

Zapłacone

1288. Kopcińska Delfina - 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin
1289. Kopciuch Bartosz - 40. HM / M18 POL Szczecin NCDC
1290. Kopka Elżbieta 624 40. HM / K50 SZCZ
POL Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE

Zapłacone

1291. Kopka Magdalena 69 40. HM / K30 12 BZ
POL Police 12 Brygada Zmechanizowana

Zapłacone

1292. Kopyść Bartłomiej 2565 40. HM / M30 POL Szczecin Calibra Tim

Zapłacone

1293. Korczyńska Natalia - 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin
1294. Uczestnik anonimowy 511 40. HM / M30 SZCZ
POL Pyrzyce NYHA IV

Zapłacone

1295. Uczestnik anonimowy - 40. HM / K30 SZCZ
POL Szczecin
1296. Kordek Monika 991 40. HM / K30 POL Gdańsk

Zapłacone

1297. Kordus Tomasz 2017 40. HM / M50 POL Szczecin

Zapłacone

1298. Kordykiewicz Damian - 40. HM / M18 WA
POL Stargard
1299. Korkiewicz Łukasz 1438 40. HM / M18 SZCZ
POL Szczecin Mufa Runner

Zapłacone

1300. Korkuć Krzysztof 558 40. HM / M40 POL Szczecin

Zapłacone

1301. Korlaga Paulina 170 40. HM / K18 SZCZ
POL Szczecin

Zapłacone

1302. Kornel Maja 1362 40. HM / K30 POL Szczecin

Zapłacone

1303. Korniejew Piotr 1839 40. HM / M30 POL Pyrzyce Bridgestone Stargard Runners

Zapłacone