5. Bieg Marchewkowy im. Andrzeja Żukowskiego

Słowino, Polska
23.11.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Antosik Grażyna 101 D10 / K POL Sławsko KS OLSZEWSKI I SYNOWIE

Zapłacone

2. Antosik Grzegorz 96 D10 / M POL Masłowice KB BRYZA POSTOMINO

Zapłacone

3. Bagrowski Tomasz 83 D10 / M POL Gdańsk Radość Biegania

Zapłacone

4. Barszczewski Sebastian 49 D10 / M POL Mielenko Błękitny Patrol WWF

Zapłacone

5. Breszka Monika 121 D10 / K POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

6. Breszka Tomasz 122 D10 / M POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

7. Brzostowska Ewa 90 D10 / K POL Pieńkowo KB BRYZA POSTOMINO

Zapłacone

8. Budzyńska Elżbieta 61 D10 / K POL Słupsk

Zapłacone

9. Burzyński Aleksander 21 D10 / M POL Słupsk KB TTB StormFamily

Zapłacone

10. Cichosz-Mielewczyk Mateusz 57 D10 / M POL Bytów Biegnijmy razem

Zapłacone

11. Cywińska Agnieszka 74 D10 / K POL Miastko Mts Hamer

Zapłacone

12. Czechowski Marcin 54 D10 / M POL Koszalin

Zapłacone

13. Czerwiński Szczęsny 63 D10 / M POL Białogard

Zapłacone

14. Damps Julita 135 D10 / K POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

15. Drzewiecka Justyna 6 D10 / K KGD
POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

16. Dyczyński Leszek 17 D10 / M POL Szczecin MTR Szczecin Team

Zapłacone

17. Figiel Dominika - D10 / K POL Słupsk MUAY Night Runners Słupsk

Brak miejsc

18. Galicki Robert 75 D10 / M POL Bobolice

Zapłacone

19. Gałkowski Dariusz 117 D10 / M POL Sławsko

Zapłacone

20. Garncarek Paweł 36 D10 / M POL Świeszyno

Zapłacone

21. Gawęda Emil 35 D10 / M MGD
POL Stary Jarosław Darłowskie Charty

Zapłacone

22. Gawron Piotr 107 D10 / M POL Bytów K.B.GOCH Bytów

Zapłacone

23. Gliszczyński Łukasz 132 D10 / M POL Bytów Świat płytek u Kryspina

Zapłacone

24. Gontarz Wojciech 38 D10 / M POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

25. Górski Michał 73 D10 / M MGD
POL Dąbki

Zapłacone

26. Gostkowski Łukasz 112 D10 / M POL Bytów K.B.GOCH Bytów

Zapłacone

27. Gostomczyk Krzysztof 30 D10 / M POL Sławno KB SPOKO Sławno

Zapłacone

28. Grzesik Eugeniusz 123 D10 / M POL Koszalin TKKF Koszalin

Zapłacone

29. Hejza Leszek 77 D10 / M POL Kępice

Zapłacone

30. Horbacz Grzegorz 65 D10 / M POL Slupsk

Zapłacone

31. Hryciów Paweł 95 D10 / M POL Białogard JW1223

Zapłacone

32. Hubert Łukasz 93 D10 / M POL Koszalin

Zapłacone

33. Iwaniec Dariusz 33 D10 / M POL Sierakowo TKKF Koszalin

Zapłacone

34. Jabłoński Tomasz 3 D10 / M POL Sławno KB SPOKO Sławno

Zapłacone

35. Uczestnik anonimowy 92 D10 / M POL Bytów Runtastyczni Team Bytów

Zapłacone

36. Jankowski Grzegorz 22 D10 / M POL Bytów Biegnijmy razem

Zapłacone

37. Jasieniecka Beata 81 D10 / K POL Koszalin

Zapłacone

38. Jasieniecki Piotr 25 D10 / M POL Koszalin KP Zefir Wyszewo

Zapłacone

39. Jaworski Robert 97 D10 / M POL Pieszcz KB BRYZA POSTOMINO

Zapłacone

40. Jochym Mariusz 85 D10 / M POL Rosnowo Wkurw_team

Zapłacone

41. Kaczmarek Agata 62 D10 / K KGD
POL Koszalin

Zapłacone

42. Kaczmarek Artur 82 D10 / M MGD
POL Koszalin

Zapłacone

43. Kaczmarek Marta 34 D10 / K POL Sławno KB SPOKO Sławno

Zapłacone

44. Kamelski Piotr 72 D10 / M POL Sławno KB SPOKO Sławno

Zapłacone

45. Kaniowski Jacek 40 D10 / M POL Sławno W.p.k.słon Team Ustka

Zapłacone

46. Kargul Jacek 55 D10 / M POL Słupsk Night Runners

Zapłacone

47. Kasprzyk Bogdan 23 D10 / M POL Mścice KM PSP KOSZALIN/ JRG 2

Zapłacone

48. Kazimierczak Leszek 56 D10 / M POL Niekłonice For-rest-run

Zapłacone

49. Kazimierowicz Radosław 88 D10 / M POL Koszalin VTT KOSZALIN

Zapłacone

50. Kępka Adrian 119 D10 / M MGD
POL Wiekowo Tager Sport

Zapłacone

51. Kesik Agnieszka 128 D10 / K POL Słupsk Świat plytek u Kryspina

Zapłacone

52. Kilar Tomasz 134 D10 / M POL Koszalin Kilar Team

Zapłacone

53. Klimek Piotr 114 D10 / M POL Szczecin 12BZ

Zapłacone

54. Komar Agnieszka 20 D10 / K POL Sławno KB SPOKO SŁAWNO

Zapłacone

55. Konkel Joanna 131 D10 / K POL Sławno MKS Święc SŁawno

Zapłacone

56. Kowalczyk Krzysztof 120 D10 / M POL Sławno Osir Sławno

Zapłacone

57. Kowalski Bartosz 129 D10 / M POL Włynkówko SAMOLEJ ZTS

Zapłacone

58. Krasiński Witold 7 D10 / M POL Koszalin

Zapłacone

59. Krawczuk Aleksandra 53 D10 / K KGD
POL Gleźnowo

Zapłacone

60. Krawczuk Szymon 69 D10 / M MGD
POL Gleźnowo Darłowskie Charty

Zapłacone

61. Król Krzysztof 100 D10 / M POL Kępice

Zapłacone

62. Krukowski Błażej 28 D10 / M POL Sławno KB Spoko Sławno

Zapłacone

63. Kruszyński Stanisław 111 D10 / M POL Darłowo

Zapłacone

64. Krzoska Dorota 99 D10 / K POL Brusy

Zapłacone

65. Kucharek Marcin 89 D10 / M POL Slupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

66. Kulczyk Katarzyna 8 D10 / K POL Sławsko Bryza Postomino

Zapłacone

67. Kurkul Janek 11 D10 / M POL Pałówko KB Bryza Postomino

Zapłacone

68. Kwietniewski Daniel 51 D10 / M POL Koszalin

Zapłacone

69. Uczestnik anonimowy 76 D10 / K POL Slupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

70. Łubkowska Magdalena 15 D10 / K POL Słupsk

Zapłacone

71. Majkowski Stanisław 104 D10 / M POL Bytów K.B.GOCH Bytów

Zapłacone

72. Majsiuk Agnieszka 139 D10 / K POL Koszalin

Zapłacone

73. Marchewka Emil 39 D10 / M POL Gdańsk Zantyr Sztum

Zapłacone

74. Marchewka Jakub 66 D10 / M POL Szczecin

Zapłacone

75. Marczak Małgorzata 78 D10 / K POL Żelkowo -

Zapłacone

76. Marschałkowska Dorota 118 D10 / K POL Koszalin TKKF Koszalin

Zapłacone

77. Mazur Emiliusz 46 D10 / M MGD
POL Domasławice Żyj z Energią

Zapłacone

78. Micerski Tomasz 50 D10 / M POL Koszalin Tkkf Koszalin

Zapłacone

79. Mieczkowska Małgorzata 27 D10 / K KGD
POL Darłowo Klub Biegacza Darłowskie Charty

Zapłacone

80. Mierzwa Witold 87 D10 / M POL Darłowo

Zapłacone

81. Motykowska Ksenia 84 D10 / K POL Sławno KB SPOKO Sławno

Zapłacone

82. Mrugalski Stanisław 44 D10 / M POL Przęsin MTS Hamer Miastko

Zapłacone

83. Musić Alicja 91 D10 / K POL Kępice

Zapłacone

84. Nieckarz Krzysztof 105 D10 / M POL Sławno KB SPOKO Sławno

Zapłacone

85. Nieckarz Monika 102 D10 / K POL Sławno KB SPOKO Sławno

Zapłacone

86. Olczykowski Bartosz 94 D10 / M MGD
POL Dąbki

Zapłacone

87. Oleszek Jerzy 124 D10 / M POL Grabno Szkoła Podoficerska Marynarki Wojennej

Zapłacone

88. Olszar Grzegorz 31 D10 / M POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

89. Ordak Iwona 109 D10 / K KGD
POL Stary Jarosław Samasobie

Zapłacone

90. Ordak Sławomir 110 D10 / M MGD
POL Stary Jarosław Samsobie

Zapłacone

91. Orłowski Maciej 52 D10 / M MGD
POL Rusko Darłowskie charty

Zapłacone

92. Pacan Bartosz 113 D10 / M POL Bytów

Zapłacone

93. Pękała Piotr 16 D10 / M POL Koszalin SP Manowo

Zapłacone

94. Perlik Katarzyna 10 D10 / K POL Miastko MTS HAMER MIASTKO

Zapłacone

95. Płaza Ryszard 67 D10 / M MGD
POL Darłowo

Zapłacone

96. Protasewicz Andrzej 4 D10 / M POL Sławno KB SPOKO Sławno

Zapłacone

97. Protasewicz Renata 41 D10 / K POL Sławno KB SPOKO SŁAWNO

Zapłacone

98. Pryzwan Karolina 45 D10 / K KGD
POL Rusko

Zapłacone

99. Pudło Paweł 79 D10 / M POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

100. Puścian Krzysztof 18 D10 / M POL Manowo SP Manowo

Zapłacone

101. Putno Małgorzata 42 D10 / K POL Sławno KB SPOKO Sławno

Zapłacone

102. Rudnik Krzysztof 59 D10 / M POL Krępa Słupska SP 8 Słupsk

Zapłacone

103. Rudnikowski Maciej 13 D10 / M POL Darłowo Darłowskie Charty / Bieguzdrowiskowy.pl

Zapłacone

104. Ruta Pryemzslaw 32 D10 / M POL Szczecin MTR Szczecin Team

Zapłacone

105. Rybicki Andrzej 98 D10 / M POL Malechowo KB Spoko Sławno

Zapłacone

106. Sawicki Piotr 126 D10 / M POL Darłowo

Zapłacone

107. Sienicki Piotr 140 D10 / M POL Koszalin Nemrod

Zapłacone

108. Skowroński Tomasz 127 D10 / M MGD
POL Chałupy

Zapłacone

109. Skowyrski Janusz 26 D10 / M POL Biesiekierz Tkkfkoszalin

Zapłacone

110. Uczestnik anonimowy - D10 / M MGD
POL Darłowo SSB (sobiesambiegam)

Brak miejsc

111. Uczestnik anonimowy 133 D10 / M MGD
POL Darłowo SSB

Zapłacone

112. Spolska Weronika 14 D10 / K POL Świeszyno

Zapłacone

113. Staniaszek Boguslaw 115 D10 / M POL Globino Cicha Tupot Ustka

Zapłacone

114. Stopa Marcin 12 D10 / M POL Kanin KB BRYZA POSTOMINO

Zapłacone

115. Struś Artur 47 D10 / M POL Wrześnica KB. Bryza Postomino

Zapłacone

116. Suder-Maksymowicz Monika 5 D10 / K POL Ustronie Morskie

Zapłacone

117. Szarycz Artur 116 D10 / M MGD
POL Jeżyczki Ziemia Darłowska

Zapłacone

118. Szczepaniak Jacek 68 D10 / M POL Kępice Czarni Ostrowite

Zapłacone

119. Szkatulska Karolina 106 D10 / K POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

120. Szkatulski Tomasz 1 D10 / M POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

121. Szmigiero Sebastian 37 D10 / M POL Słupsk W.P.K SŁOÑ TEAM

Zapłacone

122. Telesiewicz Henryk 64 D10 / M POL Sławno KB SPOKO Sławno

Zapłacone

123. Tłustek Łukasz 9 D10 / M POL Rusinowo KB BRYZA POSTOMINO

Zapłacone

124. Tomczak Dominik 103 D10 / M POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

125. Tomczak Sebastian - D10 / M POL Ustka Ustka

Brak miejsc

126. Treder Marian 80 D10 / M POL Łosino

Zapłacone

127. Turczyn Tomasz 70 D10 / M POL Sławno Dziennik Sławieński

Zapłacone

128. Urbański Tomasz 136 D10 / M POL Białogard

Zapłacone

129. Wachholz Beata 60 D10 / K POL Sławno KB Bryza Postomino

Zapłacone

130. Walkowiak Darek 58 D10 / M POL Krokowo

Zapłacone

131. Wiatrzyk Krzysztof 71 D10 / M MGD
POL Darłowo Darłowo

Zapłacone

132. Wielgat Łukasz 2 D10 / M POL Pieńkowo Kb Bryza Postomino

Zapłacone

133. Wiernicki Remigiusz 137 D10 / M POL Darłowo Darłowo

Zapłacone

134. Wierzbicki Sylwester 43 D10 / M MGD
POL Domasławice Darłowskie Charty

Zapłacone

135. Wilczewski Krzysztof 29 D10 / M POL Sławno KB SPOKO

Zapłacone

136. Wilkowski Krzysztof 19 D10 / M POL Koszalin FOR-REST RUN KOSZALIN

Zapłacone

137. Witkiewicz Eryk 108 D10 / M POL Białogard kb 10 białogard

Zapłacone

138. Wojciechowski Andrzej 86 D10 / M POL Koszalin

Zapłacone

139. Wójcik Damian 141 D10 / M POL Darłowo Runnerswalde Darłowo

Zapłacone

140. Woźniak Dariusz 125 D10 / M POL Sławno www.limo300C.com

Zapłacone

141. Zarzycka Izabela 48 D10 / K POL Ustka W.P.K Słoń Team Ustka

Zapłacone

142. Zieliński Damian 130 D10 / M MGD
POL Darłowo

Zapłacone

143. Żukowski Władysław 138 D10 / M POL Sławno Święc

Zapłacone

144. Żurawik Piotr 24 D10 / M POL Kępice

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU