5. Gryfiński Transgraniczny Festiwal Biegowy

Gryfino, Polska
03.05.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adamski Janusz - 10 km / M50 POL Szczecin DuoLife Team

Niezapłacone

Andrzejczak Jessica - 10 km / K20 POL Chojna Chojna

Zapłacone

Anioła Dominik - 21 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Banasiak Andrzej - 21 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Bartosiński Piotr - 10 km / M50 POL Szczecin Team 55

Zapłacone

Będkowski Piotr - 21 km / M20 POL Wełtyń Trigym Szczecin

Niezapłacone

Beister Claas - 10 km / M40 DEU Leegebruch Leegebruch

Niezapłacone

Berdzik Marcela - 10 km / K30 POL Pyrzyce Pyrzyce

Niezapłacone

Białek Beata - 21 km / K40 POL Żarczyn Żarczyn

Zapłacone

Bodnar Zbigniew - 10 km / M70 POL Szczecin

Zapłacone

Bołbot Grzegorz - 10 km / M30 POL Gryfino GB

Zapłacone

Bronicka Małgorzata - 10 km / K40 POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Niezapłacone

Bujak Justyna - 21 km / K30 POL Fanianowo Herbmaratonow.pl

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 10 km / K20 POL Police Police

Zapłacone

Burzyński Przemysław - 21 km / M40 POL Szczecin Orange Polska

Zapłacone

Bykowski Bogdan - 10 km / M70 POL Stary Kisielin Bractwo Biegaczy Zielona Gora

Zapłacone

Charęza Marcin - 10 km / M30 POL Szczecin Zawadzkiego Szczecin

Zapłacone

Chlebowski Adam - 21 km / M70 POL Szczecin BOKARO TEAM SZCZECIN

Zapłacone

Chludziński Adam - 10 km / M40 POL Gryfino

Niezapłacone

Chomont Magdalena - 10 km / K40 POL Goleniów No Gravity

Zapłacone

Chomont Rafał - 10 km / M40 POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Niezapłacone

Chrobocińska Elżbieta - 21 km / K50 POL Szczecin

Niezapłacone

Chrobociński Daniel - 21 km / M20 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Chruściński Kacper - 21 km / M20 POL Szczecin Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

Cieślak Adam - 21 km / M50 POL Gryfino Lagendary Power Szwec

Zapłacone

Cieslak Helana - 21 km / K50 POL Gryfino Legandary Power Szwec

Zapłacone

Ciuruś Agnieszka - 21 km / K40 POL Szczecin

Niezapłacone

Cybulski Jacek - 21 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Cywińska Ewa - 10 km / K40 POL Pyrzyce

Zapłacone

Czerniachowska Ewelina - 10 km / K40 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Czerniachowski Jacek - 10 km / M40 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Denisiuk Krzysztof - 10 km / M60 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Długokęcki Mateusz - 21 km / M30 POL Gryfino Elitarny Klub Biegacza POWOLNI Z NADWAGĄ

Zapłacone

Dokov Peter - 10 km / M20 DEU Schwedt VfL Vierraden

Zapłacone

Droździel Magdalena - 21 km / K30 POL Gryfino Klub Biegacza Hermes Gryfino

Niezapłacone

Duda-Religa Ewelina - 10 km / K40 POL Szczecin OZKB

Zapłacone

Dudka Robert - 21 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Dul Magdalena - 21 km / K40 POL Nowe Czarnowo KB HERMES GRYFINO

Zapłacone

Durczak Aneta - 10 km / K40 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Dymowski Paweł - 21 km / M30 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

Fajer Markus - 21 km / M70 POL Dobra Szczecinska RAZ Szczecin

Zapłacone

Fedyszyn Anna - 21 km / K30 POL Szczecin śRUNdunia Szczecin

Zapłacone

Filipowski Dariusz - 10 km / M40 POL Szczecin Świat Biegacza Fehlau Run Team

Niezapłacone

Firlik Miroslaw - 21 km / M50 POL Miedzywodzie Klub Biegacza Kamień Pomorski

Zapłacone

Flis Paulina - 10 km / K20 POL Nowe Czarnowo

Niezapłacone

Frydryszak Wojciech - 21 km / M30 POL Chojna 12 BZ

Zapłacone

Furmański Marcin - 10 km / M30 POL Szczecin Green Essence

Zapłacone

Gabor Krzysztof - 21 km / M30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Galant Ryszard - 21 km / M20 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Gałamaga Radosław - 21 km / M40 POL Police Lovelasy

Niezapłacone

Genda Jadwiga - 10 km / K60 POL Szczecin RAZ

Zapłacone

Giermakowski Maciej - 21 km / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

Giers-Romek Monika - 10 km / K30 POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

Góra Katarzyna - 10 km / K30 POL Nowe Brynki Nowe Brynki

Zapłacone

Grygorcewicz Justyna - 21 km / K20 POL Police Police

Zapłacone

Guzikowski Tomasz - 21 km / M40 POL Szczecin Guzik Team

Zapłacone

Hajduk Emilian - 21 km / M30 POL Gryfino

Zapłacone

Halejcio Małgorzata - 10 km / K40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Halejcio Stefan - 21 km / M50 POL Szczecin Modlitwa Biegania

Zapłacone

Hatowski Ryszard - 10 km / M60 POL Gryfino KB HERMES GRYFINO

Zapłacone

Hawrot Sylwester - 21 km / M50 POL Goleniów NTS GOLENIÓW

Niezapłacone

Hayn Antje B. - 21 km / K50 DEU Berlin Lrg Torpedo Berlin

Niezapłacone

Hofman Katarzyna - 10 km / K30 POL Kamieniec Kamieniec

Zapłacone

Hofman Tomasz - 10 km / M30 POL Kamieniec Kamieniec

Zapłacone

Hołyński Leszek - 10 km / M30 POL Przeclaw Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Niezapłacone

Hoppe Grzegorz - 10 km / M30 POL Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE

Zapłacone

Jachmann Mirko - 21 km / M50 DEU Berlin LG Mauerweg Berlin

Niezapłacone

Jakubiak Anna - 21 km / K50 POL Szczecin RAZ Szczecin

Zapłacone

Jakubowski Lesław - 10 km / M60 POL Gryfino Weganie Też Biegają

Niezapłacone

Jakubowski Marcin - 21 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Jankowska Edyta - 21 km / K40 POL Stolec Stowarzyszenie Bliżej Siebie

Zapłacone

Jankowski Piotr - 10 km / M40 POL Szczecin

Niezapłacone

Janowicz Mateusz - 10 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Januszewska Magdalena - 10 km / K30 POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Niezapłacone

Jarczyńska Katarzyna - 21 km / K30 POL Zielona Góra Zielona Góra

Zapłacone

Jaz Aneta - 10 km / K20 POL Chojna AGB NYGUS

Niezapłacone

Jaz Justyna - 10 km / K20 POL Chojna Agb Nygus

Niezapłacone

Jońca Magdalena - 10 km / K30 POL Wysoka Gryfińska

Niezapłacone

Jońca Marcin - 10 km / M30 POL Wysoka Gryfińska

Niezapłacone

Józefowicz Małgorzata - 10 km / K40 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Jóźwicka Aneta - 21 km / K40 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Niezapłacone

Kaca Jarosław - 21 km / M20 POL Morzyczyn SKB Dzik

Zapłacone

Kaciupa Agnieszka - 10 km / K40 POL Szczecin Wierzbicki Running Project

Zapłacone

Kaczyński Artur - 10 km / M40 POL Pilchowo Pilchowo

Zapłacone

Kaliciak Marta - 10 km / K30 POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

Kamińska Magdalena - 10 km / K30 POL Szczecin Pum Szczecin

Zapłacone

Kamiński Roman - 10 km / M60 POL Szczecin Rumuńska Rodzina ze Szczecina

Zapłacone

Kamionka Andrzej - 10 km / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

Kasprzyk Kasia - 10 km / K50 POL Jelenia Góra Jelenia Góra

Zapłacone

Kaźmierczak Krzysztof - 10 km / M40 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Kieliszek Anna - 10 km / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Kilian-Pawelec Katarzyna - 21 km / K30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Kluczyński Barbara - 21 km / M50 POL Kostrzyn Nad Odrą bez

Niezapłacone

Kluczyński Zbigniew - 21 km / M50 POL Kostrzyn Nad Odrą Kostrzyn Nad Odrą

Zapłacone

Kluge Karina - 21 km / K40 DEU Berlin Lg Berlin Runners-Tea Berlin

Niezapłacone

Kmieć Justyna - 21 km / K30 POL Dargomyśl Akcja motywacja

Niezapłacone

Kopcewicz Henryk - 10 km / M60 POL Goleniów Crown Goleniów

Zapłacone

Kordek Jan - 21 km / M60 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Kornel Maja - 10 km / K30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Korzeb Zenon - 10 km / M70 POL Gryfino

Zapłacone

Kowalczyk Jacek - 21 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Kowalczyk Paweł - 21 km / M30 POL Radziszewo City Elitarny Klub Biegacza POWOLNI Z NADWAGĄ

Zapłacone

Kowalska Dorota - 21 km / K50 POL Kamień Pomorski Klub BIEGACZA Kamień POMORSKI

Niezapłacone

Kowalski Tomasz - 10 km / M30 POL Dębno Zmęczony Sezonem

Zapłacone

Kowalski Zdzisław - 21 km / M50 POL Kamien Pomorski Klub BIEGACZA Kamień POMORSKI

Niezapłacone

Kozłowski Grzegorz - 21 km / M30 POL Szczecin Koziaki Runited

Zapłacone

Król Marcin - 21 km / M30 POL Reptowo 14 batalion Ułanów Jazłowieckich

Niezapłacone

Kubiś Kamil - 10 km / M40 POL Gryfino 5K

Zapłacone

Kubisztal Wojciech - 10 km / M30 POL Drawno KB PIONIER SZCZECIN

Zapłacone

Kucinski Tomasz - 21 km / M40 POL Szczecin 3:33 Team

Zapłacone

Kujatt Wojciech - 21 km / M40 POL Gdynia Herbmaratonow.pl

Zapłacone

Kupinski Mieczysław - 21 km / M40 POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

Kuriata Robert - 21 km / M50 POL Złotoryja ZLB ZŁOTORYJA

Niezapłacone

Kurkowska Angelika - 10 km / K30 POL Moryń

Niezapłacone

Kurkowski Marcin - 10 km / M30 POL Moryn

Niezapłacone

Kurlej Mariusz - 21 km / M50 POL Gryfino KB HERMES GRYFINO

Zapłacone

Kurlej Oliwia - 10 km / K16 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Kwiatkowski Leszek - 21 km / M50 POL Gryfino

Niezapłacone

Kwiecień Piotr 9 10 km / M40 POL Międzyzdroje AVRIL-nieruchomości

Zapłacone

Kwintal Janek - 10 km / M40 POL Krępsko Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

Langiewicz Jacek - 21 km / M60 POL Police Mkj Police

Zapłacone

Leśniak Jerzy - 10 km / M60 POL Gryfino Narowerze.pl Społeczność Rowerzystów

Zapłacone

Lewandowska Izabela - 10 km / K40 POL Szczecin

Niezapłacone

Lewandowski Grzegorz - 21 km / M50 POL Gryfino Klub Hdk Pck

Zapłacone

Lewandowski Janusz - 10 km / M60 POL Szczecin Wieczorne Biegannie Szczecin

Zapłacone

Lewandowski Mirosław - 21 km / M50 POL Goleniów Goleniów

Zapłacone

Lewoniec Szymon - 21 km / M30 POL Stargard www.spatium.co

Zapłacone

Lipski Łukasz - 21 km / M30 POL Szczecin Biegohollica

Niezapłacone

Lubasińska Agnieszka - 10 km / K30 POL Stargard Stargard

Zapłacone

Lubasiński Tomasz - 21 km / M40 POL Stargard Stargard

Zapłacone

Łazowski Marcin - 21 km / M30 POL Szczecin Pogoń Szczecin

Zapłacone

Łebkowski Karol - 10 km / M30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Łukasiewicz Agnieszka - 10 km / K40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Niezapłacone

Łutowicz Gabriela - 21 km / K40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Maciejewski Krzysztof - 21 km / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

Maciejuk Mateusz - 10 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Magielnicki Rafał - 21 km / M30 POL Stare Brynki Stare Brynki

Zapłacone

Mahlke Stick Thomas - 21 km / M50 DEU Berlin Lt Tangermünde E. V.

Niezapłacone

Majdan Helena - 10 km / K60 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Malecki Mirosław - 10 km / M40 POL Gryfino

Niezapłacone

Małecka Anna - 21 km / K40 POL Szczecin Hawajskie Rekiny

Zapłacone

Małecki Sebastian - 10 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Markiewicz Maciej - 21 km / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

Martynowicz Andrzej - 21 km / M40 POL Gryfino Z1 JINKS (Gryfino)

Zapłacone

Marynowski Marcin - 10 km / M40 POL Szczecin Enea Szczecin

Zapłacone

Masłowska Barbara - 10 km / K40 POL Stargard

Niezapłacone

Maszczyk Marta - 10 km / K30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Matuszkiewicz Marcin - 10 km / M40 POL Kostrzyn Nad Odrą

Niezapłacone

Mazurski Paweł - 10 km / M30 POL Gryfice

Niezapłacone

Mela Anna - 10 km / K30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Mikołajczak Marcin - 10 km / M20 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 10 km / M30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Miller Alfred - 21 km / M50 POL Szczecin Lightbox

Niezapłacone

Morawin Barbara - 10 km / K30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Mordaszewski Jarosław - 21 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Niezapłacone

Moskwa Grzegorz - 10 km / M40 POL Szczecin 12Bz

Zapłacone

Moskwa Grzegorz - 10 km / M40 POL Szczecin 12Bz

Zapłacone

Mróz Dariusz - 21 km / M40 POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

Murawski Paweł - 10 km / M20 POL Szczecin 12 Brygada Zmechanizowana Szczecin

Zapłacone

Niemczyk Marta - 10 km / K30 POL Gryfino Wieczorne bieganie w Gryfinie

Zapłacone

Niewiadomska Izabela - 10 km / K40 POL Pyrzyce

Niezapłacone

Nowak Wieslaw - 10 km / M70 POL Szczecin roweryturowski-

Zapłacone

Nuszkiewicz Krzysztof - 21 km / M50 POL Szczecin

Niezapłacone

Olechnowski Robert - 21 km / M50 POL Gryfino Start Szczecin

Zapłacone

Olejnik Przemek - 21 km / M50 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Oleszek Krzysztof - 21 km / M30 POL Stargard Stargard Ja Się Nie Ścigam

Zapłacone

Olszewska Joanna - 10 km / K30 POL Maszewo Maszewo

Zapłacone

Olszewski Błażej - 21 km / M30 POL Maszewo Maszewo

Zapłacone

Orecka Anna - 21 km / K30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Orecki Radoslaw - 21 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Orszulska Magdalena - 10 km / K40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Niezapłacone

Pacyna Renata - 10 km / K40 POL Kozielice Kozielice biega

Niezapłacone

Paluchniak Michal - 21 km / M30 POL Międzyzdroje Międzyzdroje

Zapłacone

Pasternak Rafał - 10 km / M30 POL Gryfino Team Odra Gryfino

Zapłacone

Pasternak Żaneta - 10 km / K30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Pawluś Tomasz - 21 km / M30 POL Tanowo Wolni w biegu

Zapłacone

Pelc Marek - 10 km / M30 POL Szczecin 12 Brygada Zmechanizowana

Zapłacone

Perrot Magdalena - 10 km / K40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Piątek Krystian - 10 km / M30 POL Gryfino Gryfino

Niezapłacone

Piwko Mateusz - 21 km / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

Plata Tadeusz - 10 km / M60 POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

Podolak Mirosław - 10 km / M40 POL Sobieradz Kp Psp Gryfino

Niezapłacone

Poszumska Gabriela - 21 km / K20 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Potasznik Artur - 10 km / M40 POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

Pozdrowicz Paweł - 10 km / M60 POL Ińsko POZDROWICZE BIEGAJĄ

Zapłacone

Prokopski Andrzej - 10 km / M50 POL Gryfino KP PSP Gryfino

Zapłacone

Pruszanow Marcin - 21 km / M40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

Pupek Małgorzata - 10 km / K30 POL Łęgi Łęgi

Zapłacone

Pytkowski Arek - 21 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Raciborski Marek - 21 km / M40 POL Gryfino Truchtowo 42.195 / Drużyna Szpiku

Zapłacone

Racinowski Maciej - 10 km / M50 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Radomiński Piotr - 21 km / M40 POL Tanowo Tanowo

Zapłacone

Rajfur As - 21 km / K30 POL Daleszewo Elitarny Klub Biegacza Powolni z nadwaga

Niezapłacone

Raróg Łukasz - 21 km / M20 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Reinhardt Kathleen - 21 km / K40 DEU Berlin Lg Eberswalder Running Mesh

Niezapłacone

Reinhardt Mike - 10 km / M40 DEU Berlin Lg Eberswalder Running Mesh

Niezapłacone

Roczon Robert - 10 km / M40 POL Mierzyn Mierzyn

Zapłacone

Rogala Adrian - 21 km / M40 POL Nowogard wkurw_team

Zapłacone

Rogala Magda - 21 km / K30 POL Nowogard wkurw_team

Zapłacone

Rudzewicz Mariusz - 10 km / M30 POL Świnoujście Świnoujście

Zapłacone

Rudziński Jacek - 21 km / M50 POL Gryfino KB HERMES Gryfino

Zapłacone

Rusiecki Henryk - 10 km / M60 POL Szczecin KB HERMES GRYFINO

Zapłacone

Rusinek Radosław - 21 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Rutkowski Rafał - 21 km / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

Sądel Krzysztof - 21 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Saliński Bartosz - 10 km / M30 POL Katowice Katowice

Zapłacone

Samson Robert - 21 km / M40 POL Warzymice Bestia Team

Niezapłacone

Sarbiewski Przemysław - 10 km / M30 POL Szczecin 102 batalion ochrony Bielkowo

Niezapłacone

Schillhaneck Demke Stephan - 21 km / M60 DEU Berlin Lrg Torpedo Berlin

Niezapłacone

Serafin Piotr - 10 km / M30 POL Gryfino JRG3 Szczecin

Niezapłacone

Sierzputowska-Mantur Joanna - 21 km / K50 POL Dobra Dobra

Zapłacone

Skwarzyńska Katarzyna - 10 km / K30 POL Gryfino Home Made Cookies Gryfino

Zapłacone

Skwarzyński Artur - 10 km / M30 POL Gryfino Home Made Cookies

Zapłacone

Smoliński Marcin - 21 km / M20 POL Wrocław Wrocław

Zapłacone

Smolnik Artur - 10 km / M40 POL Gryfinno Odra Gryfino

Zapłacone

Stachowski Andrzej - 10 km / M50 POL Szczecin MoniGym

Zapłacone

Stanek Fabian - 10 km / M40 POL Szczecin RAZ Szczecin

Niezapłacone

Stasiowska Anna - 10 km / K20 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Stasiowski Jarosław - 10 km / M30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Stefaniak Łukasz - 21 km / M40 POL Szczecin

Niezapłacone

Stępień Adrian - 21 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Stępień Agnieszka - 21 km / K30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Stępniak Grzegorz - 21 km / M40 POL Słubice Słubice

Zapłacone

Stohnij Marcelina - 21 km / K20 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Strzelec Tomasz - 21 km / M40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

Suchanowski Michał - 10 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Niezapłacone

Surdacki Jerzy - 10 km / M40 POL Gryfino Drużyna Szpiku / Royal Runners Team

Zapłacone

Surdacki Piotr - 21 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Suska Sylwia - 10 km / K40 POL Świnoujście Świnoujście

Zapłacone

Suski Piotr - 21 km / M40 POL Świnoujście WKU w Świnoujściu

Zapłacone

Świtalska Edyta - 10 km / K40 POL Szczecin Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 10 km / K50 POL Świnoujście

Niezapłacone

Szajbe Jarosław - 21 km / M40 POL Wiry SZAJBUS TEAM

Zapłacone

Szalewicz Malgorzata - 10 km / K50 POL Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ

Zapłacone

Szczerbiński Grzegorz - 10 km / M50 POL Parsów

Niezapłacone

Szczypek Ola - 21 km / K30 POL Szczecin Smt Szczecin

Zapłacone

Szczypek Sławomir - 10 km / M40 POL Mosty-Osiedle Mosty-Osiedle

Zapłacone

Szewczyk Łukasz - 10 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Szmaja Zbigniew - 10 km / M50 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Szmeling Grzegorz - 21 km / M30 POL Świnoujście

Niezapłacone

Szombierska Marta - 10 km / K30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Szostak Edyta - 21 km / K30 POL Szczecin Biegunki

Zapłacone

Sztylke Edyta - 10 km / K30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Szymański Marek - 21 km / M30 POL Kamień Pomorski KB Kamień Pomorski

Zapłacone

Szymczak Anna - 10 km / K50 POL Wałcz Drugi system11.pl

Zapłacone

Szymczak Arkadiusz - 21 km / M20 POL Wałcz Drugi system11.pl

Zapłacone

Szymczak Krzysztof - 21 km / M50 POL Wałcz Drugi system11.pl

Zapłacone

Tomczak Błażej - 21 km / M30 POL Brzozówka Brzozówka

Zapłacone

Tomczak-Czuwał Sylwia - 21 km / K40 POL Mierzyn Karkonosz Running Team

Niezapłacone

Tomczyk Ferdynand - 21 km / M50 POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Niezapłacone

Turczynski Marcin - 10 km / M30 POL Pyrzyce

Niezapłacone

Urbanik Grzegorz - 21 km / M30 POL Mierzyn Mierzyn

Zapłacone

Waloszczyk Basia - 10 km / K50 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Waniewska Monika - 21 km / K40 POL Szczecin KB Hermes Gryfino

Zapłacone

Warsinska Monika - 10 km / K30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Wawrzyniuk Mariusz - 10 km / M40 POL Skwierzyna Algraf Race Team

Niezapłacone

Weber Aneta - 10 km / K40 POL Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE

Zapłacone

Wesołowski Marcin - 21 km / M30 POL Sadlno Sadlno

Zapłacone

Wieliński Krzysztof - 21 km / M60 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Wiencis Małgorzata - 21 km / K40 POL Szczecin RAZ SZCZECIN

Zapłacone

Wiklak Natalia - 10 km / K20 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Wiśniewski Czesław - 21 km / M60 POL Szczecin Maratończyk Szczecin

Zapłacone

Wlaż Lucjan - 21 km / M40 POL Kopice Aligancko

Zapłacone

Władkowska Agnieszka - 10 km / K40 POL Szczecin

Niezapłacone

Wojciechowski Marcin - 21 km / M40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Wójcik Krzysztof - 21 km / M30 POL Banie Dąbrowski Team

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 21 km / K30 POL Dębno Stowarzyszenie Maraton Debno

Niezapłacone

Wołoszyn Konrad - 21 km / M40 POL Szczecin BRACIAKTRANS

Niezapłacone

Wołoszyn Wojciech - 21 km / M30 POL Stargard Stargard

Zapłacone

Wondołowski Stanislaw - 10 km / M70 POL Szczecin WIECZORNE BIEGANIE SZCZECIN

Niezapłacone

Woszczyk Renata - 21 km / K40 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Niezapłacone

Woźniak Marek - 21 km / M40 POL Szczecin MAKADOMA Błyskawica

Zapłacone

Wujda Mirosław - 21 km / M40 POL Dębno Erni Rulez

Zapłacone

Wyglądacz Alicja - 21 km / K40 POL Szczecin Hawajskie Rekiny Triathlon Team Szczecin

Zapłacone

Wypych Rafał - 10 km / M40 POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

Zaczko Jacek - 21 km / M40 POL Szczecin TURBO ŚLIMAK

Niezapłacone

Zając Bożena - 21 km / K50 POL Daleszewo legendary power szewc

Zapłacone

Żak Sebastian - 21 km / M30 POL Stargard Stargard

Zapłacone

Zarzycki Piotr - 21 km / M50 POL Szczecin

Niezapłacone

Zawlik Tomasz - 21 km / M40 POL Szczecin Wiem Wiem jestem Wariatem ale zdiagnozowanym - BIEGAM

Niezapłacone

Zelek Mariusz - 21 km / M40 POL Szczecin Modlitwa Biegania Gryfino

Niezapłacone

Żendełek Krzysztof - 10 km / M20 POL Szczecin Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew

Zapłacone

Żendełek Magdalena - 10 km / K20 POL Szczecin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew

Zapłacone

Ziółkowska Andżelika - 21 km / K20 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Niezapłacone

Żurawski Michał - 21 km / M30 POL Szczecin TotalShine

Niezapłacone

Zygmunt Tomasz - 10 km / M40 POL Szczecin Żandarmeria Wojskowa Szczecin

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU