5. Gryfiński Transgraniczny Festiwal Biegowy

Gryfino, Polska
03.05.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Adam 289 10 km / M60 POL Szczecin Adamczyk-team

Zapłacone

2. Adamowicz Daniel 320 10 km / M30 POL Szczecin Kb Pionier Szczecin

Zapłacone

3. Adamski Janusz 122 10 km / M50 POL Szczecin DuoLife Team

Zapłacone

4. Andreatto Jacek 243 10 km / M30 POL Gryfino

Zapłacone

5. Andrych Kamil 300 10 km / M30 POL Gryfino KB HERMES GRYFINO

Zapłacone

6. Andrych Magdalena 301 10 km / K30 POL Gryfino KB HERMES GRYFINO

Zapłacone

7. Andrzejczak Jessica 42 10 km / K20 POL Chojna Chojna

Zapłacone

8. Anioła Dominik 522 21 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

9. Augustyniak Przemysław 267 10 km / M20 POL Gryfino Klub Sportowy Inwalidów START Szczecin

Zapłacone

10. Babiński Robert 682 21 km / M40 POL Gryfino Royal Runners Team

Zapłacone

11. Bakon Bartłomiej 350 10 km / M30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

12. Banasiak Andrzej 567 21 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

13. Barsch Detlef 150 10 km / M50 DEU Schwedt TSV Blau-Weiß 65 / Schwedter Hasen

Zapłacone

14. Bartnik Jarosław 198 10 km / M40 POL Szczecin śRUNdunia Szczecin

Zapłacone

15. Bartosiński Piotr 15 10 km / M50 POL Szczecin Team 55

Zapłacone

16. Będkowski Piotr 598 21 km / M20 POL Wełtyń Trigym Szczecin

Zapłacone

17. Beister Claas 146 10 km / M40 DEU Leegebruch Leegebruch

Zapłacone

18. Bejster Przemysław 160 10 km / M60 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

19. Beker Kamil 168 10 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

20. Berdzik Marcela 130 10 km / K30 POL Pyrzyce Pyrzyce

Zapłacone

21. Bernacka-Szydlik Karolina 756 21 km / K30 POL Szczecin Biegunki

Zapłacone

22. Bernacki Mariusz 124 10 km / M40 POL Dołgie MODLITWA BIEGANIA GRYFINO

Zapłacone

23. Białek Beata 502 21 km / K40 POL Żarczyn Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

24. Bielachowicz Teresa 191 10 km / K40 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

25. Bielański Krzysztof 623 21 km / M60 POL Cronimet.pl Cronimet.pl

Zapłacone

26. Bielański Mirosław 624 21 km / M50 POL Stargard PACZOCZIKEJKOS

Zapłacone

27. Bielecki Karol 762 21 km / M30 POL Szczecin Delf Gryfino

Zapłacone

28. Bieniek Kamil 229 10 km / M30 POL Police Przeciw Myśliwym

Zapłacone

29. Birula Michał 754 21 km / M30 POL Szczecin xRunners

Zapłacone

30. Blok Mariusz 284 10 km / M30 DEU Löcknitz Löcknitz

Zapłacone

31. Bobińska Maria 663 21 km / K40 POL Barlinek BBL BARLINEK

Zapłacone

32. Bobrowicz Jakub 357 10 km / M30 POL Szczecin SGO Szczecin

Zapłacone

33. Bodnar Zbigniew 37 10 km / M70 POL Szczecin

Zapłacone

34. Bodys Marek 705 21 km / M30 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

35. Uczestnik anonimowy 639 21 km / M40 POL Stepnica Stepnica

Zapłacone

36. Bołbot Grzegorz 29 10 km / M30 POL Gryfino GB

Zapłacone

37. Boniecka-Sztadilów Diana - 21 km / K20 POL Szczecin

Niezapłacone

38. Bratko Przemysław 232 10 km / M20 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

39. Bronicka Małgorzata 125 10 km / K40 POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

40. Brudek Dorota 656 21 km / K30 POL Kołobrzeg Kołobrzeg

Zapłacone

41. Budzowski Roman 290 10 km / M40 POL Stargard WorldUncovered.com

Zapłacone

42. Budzyńska Elżbieta 763 21 km / K50 POL Słupsk Słupsk

Zapłacone

43. Bujak Justyna 539 21 km / K30 POL Fanianowo Herbmaratonow.pl

Zapłacone

44. Uczestnik anonimowy 23 10 km / K20 POL Police Police

Zapłacone

45. Burghardt Renata 135 10 km / K40 POL Pniewo ROYAL RUNNERS TEAM

Zapłacone

46. Burmeister Burkhardt 151 10 km / M50 DEU Schwedt TSV Blau-Weiß 65 / Schwedter Hasen

Zapłacone

47. Burzyński Przemysław 518 21 km / M40 POL Szczecin Orange Polska

Zapłacone

48. Bykowski Bogdan 24 10 km / M70 POL Stary Kisielin Bractwo Biegaczy Zielona Gora

Zapłacone

49. Całka Barbara 118 10 km / K40 POL Przecław Kobiece Bieganie

Zapłacone

50. Cel Edyta 704 21 km / K40 POL Ostoja Ostoja

Zapłacone

51. Chabasińska Amelia 302 10 km / K16 POL Szczawno Ra-v

Zapłacone

52. Chabros Jacek 131 10 km / M50 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie / ExtremEWOLF

Zapłacone

53. Charęza Marcin 32 10 km / M30 POL Szczecin Zawadzkiego Szczecin

Zapłacone

54. Chełstowski Adrian 253 10 km / M30 POL Wysoka Gryfińska Wysoka Gryfińska

Zapłacone

55. Chenon Guillaume 364 10 km / M30 FRA Mayet Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

56. Chlebowski Adam 528 21 km / M70 POL Szczecin BOKARO TEAM SZCZECIN

Zapłacone

57. Chludziński Adam 139 10 km / M40 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

58. Chomont Magdalena 107 10 km / K40 POL Goleniów No Gravity

Zapłacone

59. Chomont Rafał 111 10 km / M40 POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

60. Chomont Wiesław 228 10 km / M60 POL Moryń Moryń

Zapłacone

61. Chowański Bartosz 772 21 km / M40 POL Lipiany Cjs Tłumaczenia Myślibórz

Zapłacone

62. Chrobocińska Elżbieta 596 21 km / K50 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

63. Chrobociński Daniel 595 21 km / M20 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

64. Chrobociński Jan 273 10 km / M20 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

65. Chruściński Kacper 515 21 km / M20 POL Szczecin Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

66. Chrzanowska Emilia 750 21 km / K30 POL Pyrzyce Pyrzyce

Zapłacone

67. Uczestnik anonimowy 737 21 km / M40 POL Kostrzyn Nad Odrą #ChrząszczTeam#

Zapłacone

68. Cichocki Jakub 351 10 km / M40 POL Szczecin HKS Skaut Szczecin

Zapłacone

69. Ciesielski Zbigniew 142 10 km / M50 POL Czepino Czepino

Zapłacone

70. Cieślak Adam 526 21 km / M50 POL Gryfino Lagendary Power Szwec

Zapłacone

71. Cieslak Helana 527 21 km / K50 POL Gryfino Legandary Power Szwec

Zapłacone

72. Ciuruś Agnieszka 683 21 km / K40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

73. Cybulski Jacek 569 21 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

74. Cyran Marceli 190 10 km / M50 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

75. Cytloch Jolanta 299 10 km / K20 POL Wysoka Gryfińska Wysoka Gryfińska

Zapłacone

76. Cytloch Martyna 349 10 km / K20 POL Wysoka Gryfińska Wysoka Gryfińska

Zapłacone

77. Cywińska Ewa 54 10 km / K40 POL Pyrzyce

Zapłacone

78. Czabanowski Łukasz 724 21 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

79. Czerkawski Jarosław 714 21 km / M50 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

80. Czerniachowska Ewelina 46 10 km / K40 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

81. Czerniachowski Jacek 47 10 km / M40 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

82. Czosnowski Krzysztof 700 21 km / M40 POL Gryfino KB HERMES GRYFINO

Zapłacone

83. Czyleko Małgorzata 188 10 km / K30 POL Gryfino Delf Gryfino

Zapłacone

84. Czyleko Wojciech 189 10 km / M30 POL Gryfino Delf

Zapłacone

85. Czylkowski Patryk 786 21 km / M30 POL Banie 100%EG

Zapłacone

86. Czynszak Krystian 787 21 km / M40 POL Stargard Stargard. Ja Się Nie Ścigam.

Zapłacone

87. Dąbrowska Alicja 268 10 km / K50 POL Sianów TKKF Koszalin

Zapłacone

88. Dacka Patryk 330 10 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

89. Uczestnik anonimowy 334 10 km / K20 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

90. Dajnowiec Konrad 211 10 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

91. Daleszyński Jacek 272 10 km / M40 POL Szczecin Pogodno

Zapłacone

92. Dawid Łukasz 622 21 km / M30 POL Goleniów ROZBIEGANY GOLENIÓW

Zapłacone

93. Dębczyński Michał 635 21 km / M30 CHE Zürich Wild Horse Zürich

Zapłacone

94. Denisiuk Krzysztof 16 10 km / M60 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

95. Deptuła Katarzyna 186 10 km / K30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

96. Detmer Łukasz 340 10 km / M30 POL Szczecin Dominikanie

Zapłacone

97. Długokęcki Mateusz 501 21 km / M30 POL Gryfino Elitarny Klub Biegacza POWOLNI Z NADWAGĄ

Zapłacone

98. Dokov Peter 41 10 km / M20 DEU Schwedt VfL Vierraden

Zapłacone

99. Doleżek Agnieszka 185 10 km / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

100. Doleżek Krystian 668 21 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

101. Domalewska Teresa 651 21 km / K60 POL Świnoujscie KS.UZNAM

Zapłacone

102. Domańska Iwona 257 10 km / K30 POL Stargard Stargard

Zapłacone

103. Drozdek Iwona 631 21 km / K50 POL Kobylanka Charty

Zapłacone

104. Drozdek Włodzimierz 632 21 km / M50 POL Kobylanka charty

Zapłacone

105. Duchowski Robert 643 21 km / M40 POL Gryfino 100% Ekipa Gryfino

Zapłacone

106. Duda-Religa Ewelina 85 10 km / K40 POL Szczecin OZKB

Zapłacone

107. Dudka Robert 584 21 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

108. Dul Magdalena 7 10 km / K40 POL Nowe Czarnowo KB HERMES GRYFINO

Zapłacone

109. Durczak Aneta 103 10 km / K40 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

110. Durkowski Dawid 741 21 km / M30 POL Szczecin Tato Biega

Zapłacone

111. Dymowski Paweł 503 21 km / M30 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

112. Dziedzic Michał 279 10 km / M30 POL Szczecin 12 BZ

Zapłacone

113. Dzieszuk Dariusz 678 21 km / M50 POL Koszalin TKKF KOSZALIN

Zapłacone

114. Dziwisz Bogusława 182 10 km / K40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

115. Eick Rene 3 10 km / M30 DEU Gartz (Oder) X-Treme Uckermark E.v.

Zapłacone

116. Fąferek Piotr 760 21 km / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie/ TriGym

Zapłacone

117. Fajer Markus 529 21 km / M70 POL Dobra Szczecinska RAZ Szczecin

Zapłacone

118. Faleńczyk Piotr 352 10 km / M40 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

119. Fałat Katarzyna 234 10 km / K20 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

120. Fedyszyn Anna 592 21 km / K30 POL Szczecin śRUNdunia Szczecin

Zapłacone

121. Firlik Miroslaw 578 21 km / M50 POL Miedzywodzie Klub Biegacza Kamień Pomorski

Zapłacone

122. Firlit Katarzyna 274 10 km / K40 POL Daleszewo Dalesewo

Zapłacone

123. Flajszerowicz Marcin 307 10 km / M30 POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

124. Fornal Grzegorz 738 21 km / M30 POL Szczecin Bulk Cargo Port Szczecin

Zapłacone

125. Fornal Monika 260 10 km / K30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

126. Franciszkiewicz Aleksandra 270 10 km / K30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

127. Franciszkiewicz Emil 271 10 km / M20 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

128. Frycz Szymon 669 21 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

129. Frydryszak Wojciech 554 21 km / M30 POL Chojna 12 BZ

Zapłacone

130. Furmański Marcin 27 10 km / M30 POL Szczecin Green Essence

Zapłacone

131. Gabor Krzysztof 583 21 km / M30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

132. Galant Ryszard 92 10 km / M20 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

133. Gałamaga Radosław 137 10 km / M40 POL Police Grupa Azoty Police / LoveLasy

Zapłacone

134. Gałuszko Dagmara 278 10 km / K40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

135. Gancarz Piotr 626 21 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

136. Garbacz Krzysztof 286 10 km / M40 POL Goleniów Goleniów

Zapłacone

137. Gębicka Agata 726 21 km / K30 POL Stargard Stargard Ja się nie ścigam !

Zapłacone

138. Genda Jadwiga 18 10 km / K60 POL Szczecin RAZ

Zapłacone

139. Gerber Alina - 21 km / K20 DEU Jamikow Casekower Aale

Niezapłacone

140. Giergielewicz Marta 261 10 km / K40 POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfine

Zapłacone

141. Gierlik Grzegorz 642 21 km / M40 POL Przecław NCDC

Zapłacone

142. Giermakowski Maciej 761 21 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

143. Giers-Romek Monika 45 10 km / K30 POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

144. Glubs Wioletta 134 10 km / K40 POL Jelenin Jelenin

Zapłacone

145. Gładkow Maksym 661 21 km / M30 POL Gryfino Śnieżna Pantera

Zapłacone

146. Głogowski Jan 254 10 km / M50 POL Szczecin Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

147. Głogoza Piotr 227 10 km / M30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

148. Gocal Anita 133 10 km / K30 POL Police UKL ÓSEMKA Police

Zapłacone

149. Góra Katarzyna 69 10 km / K30 POL Nowe Brynki Nowe Brynki

Zapłacone

150. Gozdyra Darek 162 10 km / M40 POL Szczecin RAZ Szczecin

Zapłacone

151. Grąbczewska Karolina 324 10 km / K40 POL Gryfino KS Delf Gryfino

Zapłacone

152. Granat Jarosław 746 21 km / M50 POL Gorzów Jarki

Zapłacone

153. Greguła Wojciech 315 10 km / M30 POL Chojna KP PSP Gryfino

Zapłacone

154. Grygorcewicz Justyna 91 10 km / K20 POL Police Police

Zapłacone

155. Grzelak Ryszard 310 10 km / M40 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

156. Grzelak Sebastian 297 10 km / M50 POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

157. Guzikiewicz Marcin 731 21 km / M40 POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

158. Guzikowski Tomasz 590 21 km / M40 POL Szczecin Guzik Team

Zapłacone

159. Hajduk Emilian 571 21 km / M30 POL Gryfino

Zapłacone

160. Halejcio Małgorzata 62 10 km / K40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

161. Halejcio Stefan 574 21 km / M50 POL Szczecin Modlitwa Biegania

Zapłacone

162. Hałaczkiewicz Adam 799 21 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

163. Hatowski Ryszard 19 10 km / M60 POL Gryfino KB HERMES GRYFINO

Zapłacone

164. Hawrot Sylwester 672 21 km / M50 POL Goleniów NTS GOLENIÓW

Zapłacone

165. Hawrylak Marcin 123 10 km / M50 POL Szczecin Wolni w Biegu/Sosw Nr 1 Dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo W Policach

Zapłacone

166. Hayn Antje B. 695 21 km / K50 DEU Berlin Lrg Torpedo Berlin

Zapłacone

167. Heda Dawid 325 10 km / M16 POL Gryfino Delf Gryfino

Zapłacone

168. Hildebrandt Antje 734 21 km / K60 DEU Halbmarathon Pankrunners Berlin

Zapłacone

169. Hofman Katarzyna 82 10 km / K30 POL Kamieniec Kamieniec

Zapłacone

170. Hofman Tomasz 83 10 km / M30 POL Kamieniec Kamieniec

Zapłacone

171. Hołyński Leszek 169 10 km / M30 POL Przeclaw Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

172. Hoppe Grzegorz 97 10 km / M30 POL Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE

Zapłacone

173. Hryciuk Łukasz 728 21 km / M30 POL Dębno Dębnowskie Człapaki

Zapłacone

174. Huszcza Bernardeta 114 10 km / K40 POL Dębno Akcja Motywacja

Zapłacone

175. Huszcza Łukasz 113 10 km / M30 POL Dębno Akcja motywacja

Zapłacone

176. Iznerowicz Monika - 10 km / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Niezapłacone

177. Jabłoński Łukasz 779 21 km / M30 POL Słońsk Wybieganie na Pompownie

Zapłacone

178. Jabłoński Tomasz 214 10 km / M50 POL Czarna Łąka Gtj Racing Team

Zapłacone

179. Jabłoński Wojciech 256 10 km / M40 POL Kliniska Wielkie Kliniska Wielkie

Zapłacone

180. Jachmann Mirko 696 21 km / M50 DEU Berlin LG Mauerweg Berlin

Zapłacone

181. Jakowienko Grzegorz 640 21 km / M30 POL Świdwin Core3Di

Zapłacone

182. Jaksina Anna 807 21 km / K40 POL Szczecin Wieczorne

Zapłacone

183. Jakubiak Anna 516 21 km / K50 POL Szczecin RAZ Szczecin

Zapłacone

184. Jakubowski Lesław 129 10 km / M60 POL Gryfino Weganie Też Biegają

Zapłacone

185. Jakubowski Marcin 537 21 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

186. Jamroziak Grzegorz 619 21 km / M30 POL Kamień Pomorski Klub Biegacza Kamień Pomorski

Zapłacone

187. Jamroży Ryszard 793 21 km / M50 POL Ińsko Trucht Łobez

Zapłacone

188. Janaszkiewicz Agnieszka 223 10 km / K40 POL Gryfino Delf Gryfino

Zapłacone

189. Janaszkiewicz Mateusz 224 10 km / M16 POL Gryfino DELF Gryfino

Zapłacone

190. Janczara Sebastian 686 21 km / M30 POL Stargard Stargard Ja się nie ścigam

Zapłacone

191. Janiszewska Marlena 658 21 km / K30 POL Szczecin BULK CARGO PORT SZCZECIN

Zapłacone

192. Janiszewski Mieczysław 659 21 km / M50 POL Szczecin BULK CARGO PORT SZCZECIN

Zapłacone

193. Janiszyn Marcin 753 21 km / M30 POL Gryfino KP PSP GRYFINO / MODLITWA BIEGANIA GRYFINO

Zapłacone

194. Jankowska Edyta 505 21 km / K40 POL Stolec Stowarzyszenie Bliżej Siebie

Zapłacone

195. Jankowski Marcin 251 10 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

196. Jankowski Piotr 236 10 km / M40 POL Szczecin Partners in crime

Zapłacone

197. Janowicz Mateusz 98 10 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

198. Janowska Paula 195 10 km / K30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

199. Januszewska Magdalena 126 10 km / K30 POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

200. Jarczyńska Katarzyna 552 21 km / K30 POL Zielona Góra Zielona Góra

Zapłacone

201. Jasak Michał 172 10 km / M30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

202. Jasieniecki Robert 213 10 km / M40 POL Człuchów Człuchów

Zapłacone

203. Jasiulewicz Bartosz 326 10 km / M16 POL Gryfino DELF Gryfino

Zapłacone

204. Jaskuła Tomasz 742 21 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

205. Jastrowicz Grzegorz 117 10 km / M40 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

206. Jaworska Izabela 304 10 km / K40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

207. Jaworski Sylwester 305 10 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

208. Jaz Aneta 176 10 km / K20 POL Chojna AGB NYGUS

Zapłacone

209. Jaz Justyna 177 10 km / K20 POL Chojna Agb Nygus

Zapłacone

210. Jędruch Rafał 308 10 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

211. Jemielity Julita 280 10 km / K30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

212. Jemielity Robert 637 21 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

213. Jońca Magdalena 216 10 km / K30 POL Wysoka Gryfińska Wysoka Gryfińska

Zapłacone

214. Jońca Marcin 217 10 km / M30 POL Wysoka Gryfińska Wysoka Gryfińska

Zapłacone

215. Jósewicz Grzegorz 813 21 km / M30 POL Warzymice Warzymice

Zapłacone

216. Józefowicz Małgorzata 106 10 km / K40 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

217. Józefowicz Radosław 353 10 km / M30 POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

218. Jóźwicka Aneta 611 21 km / K40 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

219. Juszczak Jakub 321 10 km / M20 POL Gryfino Albatros Ultimate Szczecin

Zapłacone

220. Kaca Jarosław 525 21 km / M20 POL Morzyczyn SKB Dzik

Zapłacone

221. Kaciupa Agnieszka 14 10 km / K40 POL Szczecin Wierzbicki Running Project

Zapłacone

222. Kaczkowski Roman 774 21 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

223. Kaczyński Artur 35 10 km / M40 POL Pilchowo Pilchowo

Zapłacone

224. Kaliciak Marta 58 10 km / K30 POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

225. Kamińska Agata 311 10 km / K30 POL Szczecin Parkrun

Zapłacone

226. Kamińska Magdalena 100 10 km / K30 POL Szczecin Pum Szczecin

Zapłacone

227. Kamiński Roman 13 10 km / M60 POL Szczecin Rumuńska Rodzina ze Szczecina

Zapłacone

228. Kamionka Andrzej 341 10 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

229. Kanak Rajah Elizabethrani 725 21 km / K30 POL Singapore Singapore

Zapłacone

230. Uczestnik anonimowy 220 10 km / M30 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

231. Karpiński Maciej 363 10 km / M50 POL Bezrzecze Bezrzecze

Zapłacone

232. Kasierska Ewa Katarzyna 767 21 km / K60 POL Poznań WKB META LUBLINIEC

Zapłacone

233. Kasprzak Eryk 748 21 km / M40 POL Witnica ROZBIEGAJMY WITNICE

Zapłacone

234. Kasprzak Joanna 749 21 km / K30 POL Witnica ROZBIEGAJMY WITNICE

Zapłacone

235. Kasprzyk Kasia 51 10 km / K50 POL Jelenia Góra Jelenia Góra

Zapłacone

236. Kawczyńska Lidia 296 10 km / K40 POL Gryfino Wieczorne Bieganie w Gryfinie

Zapłacone

237. Kawecka Anna 287 10 km / K30 POL Przeclaw kobiece bieganie

Zapłacone

238. Uczestnik anonimowy 157 10 km / K30 POL Baniewice Baniewice

Zapłacone

239. Kaźmierczak Krzysztof 84 10 km / M40 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

240. Każmierski Andrzej 209 10 km / M50 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

241. Kiciński Maciej 769 21 km / M30 POL Mierzyn Mierzyn

Zapłacone

242. Kieliszek Anna 22 10 km / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

243. Kilian-Pawelec Katarzyna 536 21 km / K30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

244. Klimczyk Marek 249 10 km / M40 POL Szczecin 12BZ/1bpzmot

Zapłacone

245. Klimek Paweł 250 10 km / M30 POL Pilichowo Pilichowo

Zapłacone

246. Kluczyński Zbigniew 545 21 km / M50 POL Kostrzyn Nad Odrą Kostrzyn Nad Odrą

Zapłacone

247. Kluge Karina 694 21 km / K40 DEU Berlin Lg Berlin Runners-Tea Berlin

Zapłacone

248. Kłosowska-Junko Aleksandra 783 21 km / K30 POL Warszawa JacekBiega Running Team

Zapłacone

249. Kmieć Justyna 792 21 km / K30 POL Dargomyśl Dargomyśl

Zapłacone

250. Kobus Adam 625 21 km / M50 POL Gardno KB HERMES GRYFINO

Zapłacone

251. Kolenda Krzysztof 112 10 km / M40 POL Szczecin 220V/ Kalmar Runners

Zapłacone

252. Kołłątaj-Szymańska Marta 306 10 km / K30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

253. Komorowski Michał 285 10 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

254. Komorowski Tomasz 808 21 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

255. Konopczyński Piotr 602 21 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

256. Uczestnik anonimowy - 21 km / M40 POL Szczecin ParkRun Szczecin

Niezapłacone

257. Kopcewicz Henryk 11 10 km / M60 POL Goleniów Crown Goleniów

Zapłacone

258. Kopcewicz Robert 143 10 km / M50 POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

259. Kopczyński Marek 293 10 km / M30 POL Gdynia Gdynia

Zapłacone

260. Kordek Jan 530 21 km / M60 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

261. Korell Klaus 721 21 km / M60 DEU Hamburg MTP Hersbruck

Zapłacone

262. Kornel Maja 59 10 km / K30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

263. Korzeb Zenon 39 10 km / M70 POL Gryfino

Zapłacone

264. Korzonek Marek 794 21 km / M40 POL Gryfino KORZONKI

Zapłacone

265. Kosiński Zbigniew 809 21 km / M40 POL Poznań Żabka Team

Zapłacone

266. Kostrzewska Konstancja 333 10 km / K20 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

267. Kowalczyk Jacek 572 21 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

268. Kowalczyk Paweł 508 21 km / M30 POL Radziszewo City Elitarny Klub Biegacza POWOLNI Z NADWAGĄ

Zapłacone

269. Kowalewska Joanna 202 10 km / K30 POL Nowe Czarnowo Royal Runners Team

Zapłacone

270. Kowalska Dorota 608 21 km / K50 POL Kamień Pomorski Klub BIEGACZA Kamień POMORSKI

Zapłacone

271. Kowalski Tomasz 26 10 km / M30 POL Dębno Zmęczony Sezonem

Zapłacone

272. Kowalski Zdzisław 609 21 km / M50 POL Kamien Pomorski Klub BIEGACZA Kamień POMORSKI

Zapłacone

273. Kozłowski Grzegorz 549 21 km / M30 POL Szczecin Koziaki Runited

Zapłacone

274. Krakowiak Łukasz 688 21 km / M30 POL Stargard Stargard,JaSięNieŚcigam

Zapłacone

275. Krasnodębski Tomasz 759 21 km / M40 POL Gdynia Gdynia

Zapłacone

276. Kraußer Nancy 203 10 km / K40 DEU Pinnow Pinnow

Zapłacone

277. Krępa Rafał - 21 km / M30 POL Szczecin ExtremeWolf

Niezapłacone

278. Król Gerard 662 21 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

279. Kropidlowski Florian 222 10 km / M70 POL Police UKL Osemka Police

Zapłacone

280. Kruczek Monika 318 10 km / K30 POL Pyrzyce Pyrzyce biegają

Zapłacone

281. Kruczkowska Agnieszka 712 21 km / K40 POL Gryfino Familia Kruczkowskich

Zapłacone

282. Kruczkowska Malwina 711 21 km / K20 POL Gryfino Familia Kruczkowskich

Zapłacone

283. Krüger Kerstin 693 21 km / K50 DEU Berlin Lrg Torpedo Berlin

Zapłacone

284. Krupińska Paulina 316 10 km / K30 POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

285. Krygier-Rosiak Monika 698 21 km / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

286. Krześniowski Marcin 342 10 km / M40 POL Szczecin VIKING Bike Team

Zapłacone

287. Krzewińska Małgorzata 230 10 km / K60 POL Koszalin Tkkf Koszalin

Zapłacone

288. Kubiś Kamil 99 10 km / M40 POL Gryfino 5K

Zapłacone

289. Kubisztal Wojciech 28 10 km / M30 POL Drawno KB PIONIER SZCZECIN

Zapłacone

290. Kubów Katarzyna 199 10 km / K40 POL Szczecin śRUNdunia Szczecin

Zapłacone

291. Kubowicz Klaudia 317 10 km / K20 POL Gryfino KS Albatros Ultimate Szczecin

Zapłacone

292. Kucharska Katarzyna 180 10 km / K30 POL Pyrzyce Pyrzyce

Zapłacone

293. Kucinski Tomasz 542 21 km / M40 POL Szczecin 3:33 Team

Zapłacone

294. Kuczabo Małgorzata 706 21 km / K40 POL Ząbki Biegaczaorange

Zapłacone

295. Kuczyńska Aneta 238 10 km / K30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

296. Kujatt Wojciech 540 21 km / M40 POL Gdynia Herbmaratonow.pl

Zapłacone

297. Kujawski Stefan 653 21 km / M30 POL Węgorzyno Gmina Węgorzyno w Biegu, Chodzie, na Rowerze

Zapłacone

298. Kula Łukasz 740 21 km / M20 POL Dębno Dębno

Zapłacone

299. Kulig Anna 152 10 km / K30 POL Dołgie modlitwa biegania gryfino

Zapłacone

300. Kunt Ireneusz 361 10 km / M60 POL Lębork Pt Alfa

Zapłacone

301. Kupinski Mieczysław 550 21 km / M40 POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

302. Kurlej Mariusz 563 21 km / M50 POL Gryfino KB HERMES GRYFINO

Zapłacone

303. Kurlej Oliwia 48 10 km / K16 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

304. Kurzyński Ryszard 127 10 km / M40 POL Pyrzyce Pyrzyce

Zapłacone

305. Kwiatkowska Agnieszka 247 10 km / K30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

306. Kwiatkowska Aleksandra 323 10 km / K20 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

307. Kwiatkowski Dariusz 649 21 km / M50 POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

308. Kwiatkowski Leszek 115 10 km / M50 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

309. Kwiecień Piotr 9 10 km / M40 POL Międzyzdroje AVRIL-nieruchomości

Zapłacone

310. Kwintal Janek 96 10 km / M40 POL Krępsko Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

311. Uczestnik anonimowy 244 10 km / M60 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

312. Langer Joachim 275 10 km / M30 DEU Schwedt Schwedt

Zapłacone

313. Langiewicz Jacek 513 21 km / M60 POL Police Mkj Police

Zapłacone

314. Lech Jarek 207 10 km / M40 POL Dołuje Dołuje

Zapłacone

315. Leśniak Jerzy 104 10 km / M60 POL Gryfino Narowerze.pl Społeczność Rowerzystów

Zapłacone

316. Leszczyński Wojtek 771 21 km / M30 POL Dębno Dębno

Zapłacone

317. Lew Piotr 800 21 km / M40 POL Szczecin Extreme Wolf

Zapłacone

318. Lewandowska Izabela 237 10 km / K40 POL Szczecin Partners in crime

Zapłacone

319. Lewandowski Grzegorz 544 21 km / M50 POL Gryfino Klub Hdk Pck

Zapłacone

320. Lewandowski Janusz 43 10 km / M60 POL Szczecin Wieczorne Biegannie Szczecin

Zapłacone

321. Lewandowski Mirosław 546 21 km / M50 POL Goleniów Goleniów

Zapłacone

322. Lewandowski Sebastian - 21 km / M30 POL Stargard Stargard ja się nie ścigam

Niezapłacone

323. Lewoniec Szymon 511 21 km / M30 POL Stargard www.spatium.co

Zapłacone

324. Liashenko Liliia 233 10 km / K20 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

325. Lipertowicz Sebastian 212 10 km / M30 POL Police Lovelasy

Zapłacone

326. Lipińska Sylwia 226 10 km / K20 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

327. Lubasińska Agnieszka 74 10 km / K30 POL Stargard Stargard

Zapłacone

328. Lubasiński Tomasz 576 21 km / M40 POL Stargard Stargard

Zapłacone

329. Łazowski Marcin 575 21 km / M30 POL Szczecin Pogoń Szczecin

Zapłacone

330. Łebkowski Karol 102 10 km / M30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

331. Łocman Daniel 154 10 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

332. Łopata Piotr 733 21 km / M30 POL Kostrzyn Nad Odrą Kostrzyn Nad Odrą

Zapłacone

333. Łoś Jarosław 193 10 km / M30 POL Parsów #rusz4litery

Zapłacone

334. Łuc Andrzej 239 10 km / M40 POL Szczecin Polska Running Team

Zapłacone

335. Łukasiewicz Agnieszka 208 10 km / K40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

336. Łutowicz Gabriela 519 21 km / K40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

337. Maciejewski Krzysztof 620 21 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

338. Uczestnik anonimowy 231 10 km / M60 POL Stargard Stargard ja się nie ścigam

Zapłacone

339. Maciejuk Mateusz 88 10 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

340. Maciołek Arkadiusz 322 10 km / M30 POL Iława Crossfit team Susz

Zapłacone

341. Magalski Tomasz 781 21 km / M30 POL Kamień Pomorski KB Kamień Pomorski

Zapłacone

342. Magielnicki Rafał 535 21 km / M30 POL Stare Brynki Stare Brynki

Zapłacone

343. Mahlke-Skrock Thomas 703 21 km / M50 DEU Berlin Lt Tangermünde E. V.

Zapłacone

344. Majchrzak Dominik 140 10 km / M30 POL Szczecin LK Szczecin

Zapłacone

345. Majdan Helena 17 10 km / K60 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

346. Makaś Sebastian 153 10 km / M30 POL Goleniów Goleniów

Zapłacone

347. Makowski Dariusz 630 21 km / M50 POL Chojna Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

348. Malec Edyta 235 10 km / K40 POL Stargard Stargardzki Klub Morsów Miedwianie

Zapłacone

349. Malec Mariusz 716 21 km / M40 POL Stargard Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIE

Zapłacone

350. Malecki Mirosław 120 10 km / M40 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

351. Malinowska Małgorzata 282 10 km / K20 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

352. Małecka Anna 586 21 km / K40 POL Szczecin Hawajskie Rekiny

Zapłacone

353. Małecki Sebastian 90 10 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

354. Marchiel Jelena 206 10 km / K50 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

355. Marcinkiewicz Jan 294 10 km / M60 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

356. Marcinkowska Eliza 727 21 km / K40 POL Stargard SZWLA

Zapłacone

357. Marczak Albert 166 10 km / M30 POL Kozłów Biskupi Kozłów Biskupi

Zapłacone

358. Martynowicz Andrzej 524 21 km / M40 POL Gryfino Z1 JINKS (Gryfino)

Zapłacone

359. Marynowski Marcin 50 10 km / M40 POL Szczecin Enea Szczecin

Zapłacone

360. Masłowska Barbara 109 10 km / K40 POL Stargard Stargard

Zapłacone

361. Maszczyk Marta 21 10 km / K30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

362. Matul Hanna 366 10 km / K30 POL Stargard Kalmar Runners

Zapłacone

363. Matusiak Rafał 713 21 km / M20 POL Szczecin Biegiem na służbę

Zapłacone

364. Matuszak Anita 332 10 km / K40 POL Szczecin Matuszak Team

Zapłacone

365. Matuszak Krzysztof 331 10 km / M40 POL Szczecin MATUSZAK TEAM

Zapłacone

366. Matuszkiewicz Marcin 248 10 km / M40 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

367. Matysiak Daniel 641 21 km / M30 POL Szczecin Z Warrior

Zapłacone

368. Mazurski Paweł 215 10 km / M30 POL Gryfice Gryfice

Zapłacone

369. Mela Anna 93 10 km / K30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

370. Mendyka Paweł 723 21 km / M30 POL Szczecin NZZFiPW Szczecin

Zapłacone

371. Michalik-Cały Kasia 776 21 km / K30 POL Warzymice Kobiece Bieganie

Zapłacone

372. Uczestnik anonimowy 161 10 km / K30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

373. Michałowski Jan 605 21 km / M50 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

374. Michniacki Michał 782 21 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

375. Miedlar Krzysztof 119 10 km / M30 POL Stargard Stargard

Zapłacone

376. Mielczarek Krystian 709 21 km / M30 POL Dolice Stargardzki Klub Morsów Miedwianie

Zapłacone

377. Mielczarski Bartosz 739 21 km / M30 POL Warszawa Warszawa

Zapłacone

378. Mielniczuk Marcin 719 21 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

379. Mikołajczak Marcin 36 10 km / M20 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

380. Uczestnik anonimowy 34 10 km / M30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

381. Mikołajczyk Kinga 159 10 km / K30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

382. Miller Alfred 681 21 km / M50 POL Szczecin Lightbox

Zapłacone

383. Minko Arkadiusz 770 21 km / M30 POL Szczecin MKL SZCZECIN

Zapłacone

384. Mitura Jacek 313 10 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

385. Morawin Barbara 8 10 km / K30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

386. Mordaszewski Jarosław 692 21 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

387. Moskwa Grzegorz 53 10 km / M40 POL Szczecin 12Bz

Zapłacone

388. Moskwa Grzegorz 57 10 km / M40 POL Szczecin 12Bz

Zapłacone

389. Moskwa Martyna 337 10 km / K20 POL Szczecin Go Sport

Zapłacone

390. Moszkowicz Klaudia 757 21 km / K30 POL Dębno Dębno

Zapłacone

391. Moszyński Jacek 269 10 km / M50 POL Koszalin TKKF Koszalin

Zapłacone

392. Mróz Dariusz 531 21 km / M40 POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

393. Uczestnik anonimowy 765 21 km / M40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

394. Murawska Wiola 785 21 km / K50 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

395. Murawski Paweł 33 10 km / M20 POL Szczecin 12 Brygada Zmechanizowana Szczecin

Zapłacone

396. Murawski Waldemar 806 21 km / M60 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

397. Nadolny Przemysław 708 21 km / M40 POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

398. Naklicki Marcin 604 21 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

399. Nawrocki Konrad 192 10 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

400. Niełacna Ewelina 158 10 km / K30 POL Krajnik Krajnik

Zapłacone

401. Niemczyk Marta 78 10 km / K30 POL Gryfino Wieczorne bieganie w Gryfinie

Zapłacone

402. Niewiadomska Izabela 128 10 km / K40 POL Pyrzyce Pyrzyce

Zapłacone

403. Nowacki Damian 644 21 km / M20 POL Stare Łysogórki Kuny Stare Łysogórki

Zapłacone

404. Nowak Wieslaw 38 10 km / M70 POL Szczecin roweryturowski-

Zapłacone

405. Nowek Paweł 677 21 km / M30 POL Warzymice Amigo Fishing

Zapłacone

406. Noworolnik Zbigniew 720 21 km / M50 POL Dębno Dębno

Zapłacone

407. Nuszkiewicz Krzysztof 664 21 km / M50 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

408. Ochota Rafał 690 21 km / M40 POL Stargard Stargard. Ja się nie ścigam.

Zapłacone

409. Odwrot Hubert 618 21 km / M40 POL Trzcianka 3:33 TEAM

Zapłacone

410. Olechnowski Robert 548 21 km / M50 POL Gryfino Start Szczecin

Zapłacone

411. Olejnik Kamila 312 10 km / K30 POL Przecław KOBIECE BIEGANIE

Zapłacone

412. Olejnik Przemek 587 21 km / M50 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

413. Olek Izabela 367 10 km / K20 POL Strzelce Krajeńskie KWP Gorzów Wlkp.

Zapłacone

414. Oleśków Norbert 735 21 km / M40 POL Chojna Active Chojna

Zapłacone

415. Oleszek Krzysztof 588 21 km / M30 POL Stargard Stargard Ja Się Nie Ścigam

Zapłacone

416. Olszewska Joanna 81 10 km / K30 POL Maszewo Maszewo

Zapłacone

417. Olszewski Błażej 559 21 km / M30 POL Maszewo Maszewo

Zapłacone

418. Orecka Anna 507 21 km / K30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

419. Orecki Radoslaw 506 21 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

420. Osowiec Marcin 744 21 km / M30 POL Cychry HOMAX

Zapłacone

421. Osowiec Michał 745 21 km / M20 POL Dębno Dębno

Zapłacone

422. Ostapowicz Dorota 788 21 km / K30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

423. Owczarek Agnieszka 354 10 km / K30 POL Stargard Szczecinski Stargard

Zapłacone

424. Owczarz Krystyna 163 10 km / K40 POL Barlinek Barlinek

Zapłacone

425. Pachnowski Sławomir 685 21 km / M30 POL Szczecin KB Pionier

Zapłacone

426. Pacyna Renata 121 10 km / K40 POL Kozielice Kozielice biega

Zapłacone

427. Paluchniak Michal 562 21 km / M30 POL Międzyzdroje Międzyzdroje

Zapłacone

428. Pańczyk Tomasz 295 10 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

429. Pańko Andrzej 689 21 km / M20 POL Żarczyn K B HERMES GRYFINO

Zapłacone

430. Parnowska Marlena 187 10 km / K30 POL Marianowo marianowo

Zapłacone

431. Partyka Piotr 173 10 km / M16 POL Gryfino Delf Gryfino

Zapłacone

432. Parzych Radosław 607 21 km / M30 POL Szczecin ExtremE Wolf / TerraGIS

Zapłacone

433. Pasternak Rafał 66 10 km / M30 POL Gryfino Team Odra Gryfino

Zapłacone

434. Pasternak Żaneta 67 10 km / K30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

435. Patalas Bartosz 156 10 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

436. Pawelczak Cezary 144 10 km / M50 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

437. Pawełczak Damian 184 10 km / M20 POL Krzywin KB Pionier Szczecin

Zapłacone

438. Pawlisiak Paweł 259 10 km / M30 POL Dębno Terraphosa

Zapłacone

439. Pawluś Tomasz 580 21 km / M30 POL Tanowo Wolni w biegu

Zapłacone

440. Pawłaszek Lech 345 10 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

441. Pejska-Babińska Justyna 200 10 km / K30 POL Gryfino Royal Runners Team

Zapłacone

442. Pelc Marek 55 10 km / M30 POL Szczecin 12 Brygada Zmechanizowana

Zapłacone

443. Perrot Magdalena 95 10 km / K40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

444. Piątkowski Michał 715 21 km / M30 POL Dębno IMC PROTEAM

Zapłacone

445. Piechota Andrzej 264 10 km / M70 POL Krzyż Wielkopolski Dziadek Magdalenki

Zapłacone

446. Pietras Piotr 795 21 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

447. Piotrowski Edward 225 10 km / M50 POL Lisie Pole Lisie Pole

Zapłacone

448. Piotrowski Michał 791 21 km / M30 POL Sowno Sowno

Zapłacone

449. Piwko Mateusz 634 21 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

450. Plata Tadeusz 75 10 km / M60 POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

451. Pluta Grzegorz 766 21 km / M50 POL Gryfino KB HERMES GRYFINO

Zapłacone

452. Płóciennik Jarosław 343 10 km / M40 POL Duchnice Stare Babice Biegają

Zapłacone

453. Podleśny Tomasz 262 10 km / M40 POL Szczecin Deloitte Adventure Team

Zapłacone

454. Podolak Mariusz 252 10 km / M40 POL Szczecin DELF Gryfino

Zapłacone

455. Podolak Mirosław 197 10 km / M40 POL Sobieradz Kp Psp Gryfino

Zapłacone

456. Podolak Paweł 181 10 km / M40 POL Lubań Śnieżna Pantera

Zapłacone

457. Podwalski Piotr 283 10 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

458. Pogocki Piotr 758 21 km / M40 POL Knurów Knurów

Zapłacone

459. Pokorski Michał - 10 km / M30 POL Szczecin Polska

Niezapłacone

460. Policzkiewicz Aneta 116 10 km / K40 POL Warzymice Warzymice

Zapłacone

461. Policzkiewicz Maciej 601 21 km / M30 POL Warzymice Warzymice

Zapłacone

462. Poręba Agnieszka 314 10 km / K50 POL Moryń Karate Kyokushin Moryń

Zapłacone

463. Porwich Henryk 265 10 km / M70 POL Szczecin Tarnowo Podgórne Biega

Zapłacone

464. Poszumska Gabriela 585 21 km / K20 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

465. Potasznik Artur 76 10 km / M40 POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

466. Pozdrowicz Paweł 31 10 km / M60 POL Ińsko POZDROWICZE BIEGAJĄ

Zapłacone

467. Prellwitz Torsten 276 10 km / M50 DEU Battinsthal LSV Grambow

Zapłacone

468. Prellwitz Yvette 277 10 km / K40 DEU Battinsthal LSV Grambow

Zapłacone

469. Prokopski Andrzej 44 10 km / M50 POL Gryfino KP PSP Gryfino

Zapłacone

470. Pruszanow Marcin 514 21 km / M40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

471. Pryk Rafał 657 21 km / M40 POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

472. Pupek Małgorzata 87 10 km / K30 POL Łęgi Łęgi

Zapłacone

473. Pytkowski Arek 534 21 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

474. Rachmaciej Krzysztof 691 21 km / M40 POL Szczecin Kb Pionier Szczecin

Zapłacone

475. Raciborski Marek 558 21 km / M40 POL Gryfino Truchtowo 42.195 / Drużyna Szpiku

Zapłacone

476. Racinowska Sylwia 627 21 km / K20 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

477. Racinowski Maciej 25 10 km / M50 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

478. Radomiński Piotr 504 21 km / M40 POL Tanowo Tanowo

Zapłacone

479. Ragan Stefan 175 10 km / M40 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

480. Rajfur Joanna 600 21 km / K30 POL Daleszewo Elitarny Klub Biegacza Powolni z nadwaga

Zapłacone

481. Raróg Łukasz 10 10 km / M20 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

482. Reinhardt Kathleen 697 21 km / K40 DEU Berlin Lg Eberswalder Running Mesh

Zapłacone

483. Reinhardt Mike 210 10 km / M40 DEU Berlin Lg Eberswalder Running Mesh

Zapłacone

484. Rękorajska Ewa 246 10 km / K40 POL Wałkno Wałkno

Zapłacone

485. Rekowska Danuta 194 10 km / K50 POL Bezrzecze Bezrzecze

Zapłacone

486. Ritter Beate 701 21 km / K50 DEU Birkenwerder Mtp Hersbruck

Zapłacone

487. Robert Szota 179 10 km / M30 POL Szczecin Smt Szczecin

Zapłacone

488. Roczon Robert 101 10 km / M40 POL Mierzyn Mierzyn

Zapłacone

489. Rogala Adrian 581 21 km / M40 POL Nowogard wkurw_team

Zapłacone

490. Rogala Magda 582 21 km / K30 POL Nowogard wkurw_team

Zapłacone

491. Rojewski Mateusz 178 10 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

492. Rosiak Marcin 699 21 km / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

493. Rudzewicz Mariusz 70 10 km / M30 POL Świnoujście Świnoujście

Zapłacone

494. Rudziński Jacek 510 21 km / M50 POL Gryfino KB HERMES Gryfino

Zapłacone

495. Rusiecki Henryk 65 10 km / M60 POL Szczecin KB HERMES GRYFINO

Zapłacone

496. Rusinek Radosław 561 21 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

497. Rybicki Janusz 652 21 km / M60 POL Police Police

Zapłacone

498. Sądel Krzysztof 520 21 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

499. Saliński Bartosz 80 10 km / M30 POL Katowice Katowice

Zapłacone

500. Salomo Justine 1 10 km / K20 DEU Berlin Berlin

Zapłacone

501. Salomo-Kunkel Florian 2 10 km / M20 DEU Berlin Berlin

Zapłacone

502. Samson Damian 729 21 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

503. Samulak-Zielińska Renata 752 21 km / K30 POL Szczecin ukspum szczecin

Zapłacone

504. Sanecka Julia 328 10 km / K16 POL Gryfino DELF

Zapłacone

505. Sarbiewski Przemysław 241 10 km / M30 POL Szczecin 102 batalion ochrony Bielkowo

Zapłacone

506. Sawaryn Małgorzata 773 21 km / K40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

507. Sawicki Krzysztof 801 21 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

508. Schillhaneck Demke Stephan 629 21 km / M60 DEU Berlin Lrg Torpedo Berlin

Zapłacone

509. Sedlaczek Anna 218 10 km / K30 POL Gorzów Wielkopolski Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

510. Sedlaczek Rafał 219 10 km / M30 POL Gorzów Wielkopolski Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

511. Semaszczuk Stanislaw 802 21 km / M40 POL Kostrzyn Nad Odrą Kostrzyn nad Odrą

Zapłacone

512. Serwin Krzysztof 805 21 km / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

513. Sieczkowski Michał 613 21 km / M30 POL Szczecin KB Pionier Szczecin

Zapłacone

514. Sieradzan Weronika 614 21 km / K20 POL Stargard Stargard

Zapłacone

515. Sierzputowska-Mantur Joanna 564 21 km / K50 POL Dobra Dobra

Zapłacone

516. Sikora Sławomir 784 21 km / M40 POL Szczecin RAZ Szczecin

Zapłacone

517. Skąpski Ryszard 348 10 km / M70 POL Stargard Stargard SZWLA

Zapłacone

518. Skara Steffi 628 21 km / K40 DEU Gartz TSV Blau-Weiß 65 / Schwedter Hasen

Zapłacone

519. Skwarzyńska Katarzyna 5 10 km / K30 POL Gryfino Home Made Cookies Gryfino

Zapłacone

520. Skwarzyński Artur 6 10 km / M30 POL Gryfino Home Made Cookies

Zapłacone

521. Słoboda Robert 718 21 km / M40 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

522. Słobodzian Zygmunt 145 10 km / M50 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

523. Smerd Grzegorz 242 10 km / M30 POL Stargard Stargard

Zapłacone

524. Smoliński Marcin 557 21 km / M20 POL Wrocław Wrocław

Zapłacone

525. Smolnik Artur 108 10 km / M40 POL Gryfinno Odra Gryfino

Zapłacone

526. Smolska Barbara 281 10 km / K40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

527. Śnieć Robert 797 21 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

528. Sobecki Filip 201 10 km / M40 POL Szczecin Ks Ironman Szczecin

Zapłacone

529. Sobolewska-Szwed Ewelina 358 10 km / K40 POL Mierzyn Mgt

Zapłacone

530. Soczówka Roman 183 10 km / M40 POL Choszczno DBWD WKPW

Zapłacone

531. Sowa Krzysztof 707 21 km / M30 POL Szczecin Zwiedzanie Przez Bieganie

Zapłacone

532. Sroga Maciej 329 10 km / M30 POL Namysłów Niebo

Zapłacone

533. Stachowski Andrzej 77 10 km / M50 POL Szczecin MoniGym

Zapłacone

534. Stańczyk Sławomir 810 21 km / M30 POL Stargard Stargard. Ja Się Nie Ścigam

Zapłacone

535. Stanek Fabian 309 10 km / M40 POL Szczecin RAZ Szczecin

Zapłacone

536. Stasiowska Anna 63 10 km / K20 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

537. Stasiowski Jarosław 64 10 km / M30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

538. Staszak Jacek 684 21 km / M50 POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

539. Stefaniak Łukasz 599 21 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

540. Stefaniak Paweł 675 21 km / M30 POL Stargard 14 bUJ/2bpzmot

Zapłacone

541. Stefaniak Piotr 780 21 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

542. Stelmach Konrad 687 21 km / M20 POL Stargard Fundacja dr Teresy Cz. Malec Łatwiej Razem

Zapłacone

543. Stelnicki Paweł 710 21 km / M40 POL Szczecin 12BZ

Zapłacone

544. Stępień Adrian 532 21 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

545. Stępień Agnieszka 20 10 km / K30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

546. Stępniak Grzegorz 547 21 km / M40 POL Słubice Słubice

Zapłacone

547. Sterna Łukasz 673 21 km / M40 POL Police Ster na Police

Zapłacone

548. Sternkiker Heike 147 10 km / K50 DEU Schwedt TSV Blau-Weiß 65 / Schwedter Hasen

Zapłacone

549. Sternkiker Mario 148 10 km / M50 DEU Schwedt TSV Blau-Weiß 65 / Schwedter Hasen

Zapłacone

550. Stodolny Paweł 730 21 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

551. Stohnij Marcelina 73 10 km / K20 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

552. Stój Paulina 812 21 km / K30 POL Pyrzyce Passion Fitness ❤

Zapłacone

553. Stolarski Sławomir 796 21 km / M40 POL Kraków WM TRISELF

Zapłacone

554. Strąk Izabela 221 10 km / K40 POL Szczecin Wieczorne bieganie w szczecinie

Zapłacone

555. Uczestnik anonimowy 679 21 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

556. Strzelec Tomasz 543 21 km / M40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

557. Strzępka Damian 291 10 km / M40 POL Rurka Rurka

Zapłacone

558. Suchanowski Michał 732 21 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

559. Surdacki Jerzy 255 10 km / M16 POL Gryfino Drużyna Szpiku

Zapłacone

560. Surdacki Jerzy 60 10 km / M40 POL Gryfino Drużyna Szpiku / Royal Runners Team

Zapłacone

561. Surdacki Piotr 573 21 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

562. Suska Sylwia 40 10 km / K40 POL Świnoujście Świnoujście

Zapłacone

563. Suski Piotr 560 21 km / M40 POL Świnoujście WKU w Świnoujściu

Zapłacone

564. Susza Małgorzata 355 10 km / K40 POL Szczecin Kobiece bieganie

Zapłacone

565. Świątek Joanna 747 21 km / K30 POL Szczecin SKS HUSARIA

Zapłacone

566. Świerek Andrzej 722 21 km / M40 POL Dołuje Ironman Prodmar

Zapłacone

567. Świetlik Tomasz 606 21 km / M50 POL Koszalin Leo Team

Zapłacone

568. Świtalska Edyta 196 10 km / K40 POL Szczecin Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego

Zapłacone

569. Szajbe Jarosław 555 21 km / M40 POL Wiry SZAJBUS TEAM

Zapłacone

570. Szalewicz Malgorzata 56 10 km / K50 POL Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ

Zapłacone

571. Szar Aneta 141 10 km / K40 POL Dębno Dębno

Zapłacone

572. Szarmach Dariusz 654 21 km / M40 POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

573. Szczepański Adam 676 21 km / M30 POL Szczecin KB Pionier Szczecin

Zapłacone

574. Szczerbińska Barbara 263 10 km / K60 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

575. Szczerbiński Grzegorz 110 10 km / M50 POL Parsów Parsów

Zapłacone

576. Szczypek Ola 556 21 km / K30 POL Szczecin Smt Szczecin

Zapłacone

577. Szczypek Sławomir 89 10 km / M40 POL Mosty-Osiedle Mosty-Osiedle

Zapłacone

578. Szeszko Magdalena 136 10 km / K30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

579. Szewczyk Łukasz 79 10 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

580. Szmaja Zbigniew 30 10 km / M50 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

581. Szombierska Marta 105 10 km / K30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

582. Szostak Edyta 521 21 km / K30 POL Szczecin Biegunki

Zapłacone

583. Sztylke Edyta 68 10 km / K30 POL Gryfino Royal Runners Team

Zapłacone

584. Szulc Anna 149 10 km / K30 GER Schwedt TSV Blau-Weiß 65 / Schwedter Hasen

Zapłacone

585. Szwechłowicz Tomasz 811 21 km / M20 POL Dębno Dębno

Zapłacone

586. Szwed Aleksander 359 10 km / M40 POL Mierzyn Mgt

Zapłacone

587. Szymański Aleksander - 21 km / M40 POL Lubon Oleksy Biega

Niezapłacone

588. Szymański Kamil 346 10 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

589. Szymański Marek 593 21 km / M30 POL Kamień Pomorski KB Kamień Pomorski

Zapłacone

590. Szymański Rafał 288 10 km / M40 POL Gorzów Wielkopolski RAFIX

Zapłacone

591. Szymański Wojciech 775 21 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

592. Szymczak Anna 49 10 km / K50 POL Wałcz Drugi system11.pl

Zapłacone

593. Szymczak Arkadiusz 565 21 km / M20 POL Wałcz Drugi system11.pl

Zapłacone

594. Szymczak Krzysztof 566 21 km / M50 POL Wałcz Drugi system11.pl

Zapłacone

595. Szymczyszyn Lidia 736 21 km / K40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

596. Szynkowski Krzysztof 660 21 km / M40 POL Szczecin BULK CARGO PORT SZCZECIN

Zapłacone

597. Talarczyk Krzysztof 751 21 km / M30 POL Recz Talar Team

Zapłacone

598. Talarczyk Oskar 266 10 km / M16 POL Recz TALAR TEAM

Zapłacone

599. Tomczak Błażej 551 21 km / M30 POL Brzozówka Brzozówka

Zapłacone

600. Tomczak-Czuwał Sylwia 803 21 km / K40 POL Mierzyn Karkonosz Running Team

Zapłacone

601. Tomczyk Ferdynand 665 21 km / M50 POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

602. Tome Antonio 356 10 km / M40 ESP Szczecin Szczecin

Zapłacone

603. Trędowicz Małgorzata 777 21 km / K50 POL Przecław KOBIECE BIEGANIE

Zapłacone

604. Tryczyk Agnieszka 362 10 km / K30 POL Szczecin RAZ SZCZECIN

Zapłacone

605. Twarogal Kamil 764 21 km / M20 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

606. Urbanek Elżbieta 368 10 km / K40 POL Gryfino DELF GRYFINO

Zapłacone

607. Urbanik Grzegorz 541 21 km / M30 POL Mierzyn Mierzyn

Zapłacone

608. Urbański Marek 717 21 km / M40 POL Gryfino KB HERMES GRYFINO

Zapłacone

609. Urkiel Przemysław 204 10 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

610. Wahn Przemysław 636 21 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

611. Waloszczyk Basia 52 10 km / K50 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

612. Wałęka Jarosław 616 21 km / M40 POL Szczecin Orange Polska

Zapłacone

613. Waniewska Monika 568 21 km / K40 POL Szczecin KB Hermes Gryfino

Zapłacone

614. Wardyn Jarek 789 21 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

615. Warsinska Monika 94 10 km / K30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

616. Warych Bogumił 4 10 km / M70 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

617. Wasilewski Andrzej 132 10 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

618. Wasiluk Marcin 671 21 km / M40 POL Gryfino MBM-2 Systemy Informatyczne

Zapłacone

619. Waszkiewicz Tomasz 680 21 km / M30 POL Szczecin TT Szczecin

Zapłacone

620. Weber Aneta 12 10 km / K40 POL Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE

Zapłacone

621. Wesołowski Marcin 553 21 km / M30 POL Sadlno Sadlno

Zapłacone

622. Wiegand Miljan 245 10 km / M40 POL Gryfino Delf

Zapłacone

623. Wieligórka Oskar 327 10 km / M20 POL Gryfino Delf Gryfino

Zapłacone

624. Wieliński Krzysztof 591 21 km / M60 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

625. Wiencis Małgorzata 533 21 km / K40 POL Szczecin RAZ SZCZECIN

Zapłacone

626. Wierny Rafał 814 21 km / M30 POL Dębno Dębno

Zapłacone

627. Wieruszewski Kamil 755 21 km / M30 POL Chocianów Chocianów

Zapłacone

628. Wietrzyńska Agnieszka 336 10 km / K30 POL Szczecin Masz przebiegane

Zapłacone

629. Wiklak Natalia 61 10 km / K20 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

630. Wiktorzak Kamil 205 10 km / M40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

631. Wilk Rafał 319 10 km / M30 POL Gryfino Modlitwa Biegania GRYFINO

Zapłacone

632. Wiśniewski Andrzej 174 10 km / M40 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

633. Wiśniewski Czesław 512 21 km / M60 POL Szczecin Maratończyk Szczecin

Zapłacone

634. Wiśniowski Krzysztof 339 10 km / M40 POL Szczecin Biegam Bo Lubię

Zapłacone

635. Witkowski Artur 648 21 km / M50 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

636. Wlaż Lucjan 594 21 km / M40 POL Kopice Aligancko

Zapłacone

637. Władkowska Agnieszka 347 10 km / K40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

638. Wodoracki Dariusz 674 21 km / M50 POL Szczecin Klub Samotnych Serc

Zapłacone

639. Wojciechowska Gabriela 258 10 km / K30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

640. Wojciechowska Wioletta 667 21 km / K50 POL Stargard STARGARD,JA SIĘ NIE ŚCIGAM

Zapłacone

641. Wojciechowski Krzysztof 666 21 km / M50 POL Stargard STARGARD,JA SIĘ NIE ŚCIGAM

Zapłacone

642. Wojciechowski Marcin 509 21 km / M40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

643. Wojciechowski Robert 303 10 km / M30 POL Strzelce Krajeńskie Strzelce Krajeńskie

Zapłacone

644. Wójcik Damian - 21 km / M40 POL Darłowo Runnerswalde Darłowo

Niezapłacone

645. Wójcik Krzysztof 570 21 km / M30 POL Banie Dąbrowski Team

Zapłacone

646. Wojdałowicz Ewa 702 21 km / K30 POL Szczecin Wierzbicki runnig project

Zapłacone

647. Wojnach Andrzej 292 10 km / M40 POL Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE

Zapłacone

648. Wojtyniak Roman 138 10 km / M50 POL Mierzyn Mierzyn

Zapłacone

649. Wojtysiak Marcin 365 10 km / M20 POL Goleniów Goleniów

Zapłacone

650. Wolański Robert 655 21 km / M50 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

651. Wolff Annett 804 21 km / K50 DEU Angermuende TSV 62 Prenzlau

Zapłacone

652. Wołoszyn Konrad 615 21 km / M40 POL Szczecin BRACIAKTRANS

Zapłacone

653. Wołoszyn Wojciech 589 21 km / M30 POL Stargard Stargard

Zapłacone

654. Wołyniec Szymon 798 21 km / M20 POL Koszalin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

655. Wondołowski Stanislaw 170 10 km / M70 POL Szczecin WIECZORNE BIEGANIE SZCZECIN

Zapłacone

656. Woszczyk Renata 612 21 km / K40 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

657. Woźniak Marek 577 21 km / M40 POL Szczecin MAKADOMA Błyskawica

Zapłacone

658. Woźnica Konrad 633 21 km / M20 POL Mieszkowice Kuny Stare Łysogórki

Zapłacone

659. Woźniczka Piotr 617 21 km / M50 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

660. Wróblewski Jarosław 171 10 km / M40 POL Szczecin Raz Szczecin

Zapłacone

661. Wrzeszcz Tomasz 670 21 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

662. Wujda Mirosław 523 21 km / M40 POL Dębno Erni Rulez

Zapłacone

663. Wyglądacz Alicja 579 21 km / K40 POL Szczecin Hawajskie Rekiny Triathlon Team Szczecin

Zapłacone

664. Wyglądacz Arkadiusz 790 21 km / M40 POL Szczecin UKS 13 WIELGOWO

Zapłacone

665. Wypych Rafał 86 10 km / M40 POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

666. Zachowski Maik - 21 km / M20 DEU Casekow Casekower Aale

Niezapłacone

667. Zaczko Jacek 638 21 km / M40 POL Szczecin TURBO ŚLIMAK

Zapłacone

668. Zając Bożena 517 21 km / K50 POL Daleszewo legendary power szewc

Zapłacone

669. Zając Krzysztof 743 21 km / M30 POL Dębno Tricarbon.pl

Zapłacone

670. Zając Łukasz 344 10 km / M40 POL Kielce 12 bdow

Zapłacone

671. Zajączkowski Piotr 768 21 km / M40 POL Gorzów Wlkp Syberian Husky Team

Zapłacone

672. Żak Karol 335 10 km / M20 POL Warzymice NovaMed Fizjoterapia

Zapłacone

673. Żak Sebastian 538 21 km / M30 POL Stargard Stargard

Zapłacone

674. Zalewski Mariusz 610 21 km / M50 POL Strzelce Kraj Fizjoterapia Dziecięca D. Zalewski

Zapłacone

675. Zapała Kryspina 338 10 km / K30 POL Kostrzyn Nad Odrą ICT Poland

Zapłacone

676. Zarzycki Piotr 597 21 km / M50 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

677. Zawadzki Piotr 240 10 km / M30 POL Wallmow Wallmow

Zapłacone

678. Zawlik Tomasz 603 21 km / M40 POL Szczecin Wiem Wiem jestem Wariatem ale zdiagnozowanym - BIEGAM

Zapłacone

679. Zelek Mariusz 647 21 km / M40 POL Szczecin Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

680. Zemankiewicz Łukasz 155 10 km / M30 POL Szczecin Kanał 6 Am

Zapłacone

681. Zembik Grzegorz 645 21 km / M50 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

682. Żendełek Krzysztof 71 10 km / M20 POL Szczecin Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew

Zapłacone

683. Żendełek Magdalena 72 10 km / K20 POL Szczecin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew

Zapłacone

684. Zielonka Grzegorz 164 10 km / M30 POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

685. Zielonka Maja 165 10 km / K30 POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

686. Zimny Tomasz 167 10 km / M60 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

687. Ziółkowska Andżelika 621 21 km / K20 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

688. Ziółkowska Karolina 298 10 km / K20 POL Bobrówko Bobrówko Biega !

Zapłacone

689. Żmuda Tomasz 360 10 km / M40 POL Kołobrzeg CW FANZA Kołobrzeg

Zapłacone

690. Zuercher Ursula 650 21 km / K60 CHE Pfaeffikon LC Uster

Zapłacone

691. Żurawski Michał 778 21 km / M30 POL Szczecin Totalshine

Zapłacone

692. Żywicki Janusz 646 21 km / M50 POL Szczecin Kb Pionier Szczecin

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU