50. Bieg Transgraniczny Gryfino - Gartz

Gryfino, Polska
03.10.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Abraham Sven - D10 / M30-39 DEU Prenzlau TSV 62 Prenzlau

Niezapłacone

2. Bąk Tomasz - D10 / M30-39 POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Niezapłacone

3. Banicka Agata - D10 / K20-29 POL Gorzów Wlkp

Niezapłacone

4. Będkowski Piotr - D10 / M20-29 POL Wełtyń Trigym

Niezapłacone

5. Bielinowicz Bartek - D10 / M40-49 POL Warzymice Warzymice

Zapłacone

6. Burghardt Renata - D10 / K40-49 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

7. Cel Edyta - D10 / K40-49 POL Ostoja Ostoja Team

Zapłacone

8. Charęza Marcin - D10 / M30-39 POL Szczecin Zawadzkiego Szczecin

Zapłacone

9. Chlebowski Adam - D10 / M70-99 POL Szczecin BOKARO TEAM SZCZECIN

Niezapłacone

10. Chorzępa-Pasik Agnieszka - D10 / K40-49 POL Gryfino KB HERMES GRYFINO

Niezapłacone

11. Cieślak Adam - D10 / M50-59 POL Cryfino Legendary Power Szewc

Zapłacone

12. Cieślak Helena - D10 / K50-59 POL Gryfino Legendary Power Szewc

Zapłacone

13. Daraż Marcin - D10 / M30-39 POL Stargard Team RUN Gołańcz

Niezapłacone

14. Denisiuk Krzysztof - D10 / M60-69 POL Szczecin Szczecin

Niezapłacone

15. Droździel Janusz - D10 / M60-69 POL Pniewo HB Hermes Gryfino

Niezapłacone

16. Duchowski Robert - D10 / M40-49 POL Gryfino 100% Ekipa Gryfino

Zapłacone

17. Dul Magdalena - D10 / K40-49 POL Nowe Czarnowo KB HERMES GRYFINO

Zapłacone

18. Filipowski Dariusz - D10 / M40-49 POL Szczecin Świat Biegacza Fehlau Run Team

Zapłacone

19. Gabor Krzysztof - D10 / M30-39 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

20. Giers-Romek Monika - D10 / K30-39 POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

21. Głogoza Piotr - D10 / M30-39 POL Gryfino bez klubu

Niezapłacone

22. Hawryluk Ania - D10 / K20-29 POL Szczecin Ampio Team

Zapłacone

23. Jasak Michał - D10 / M30-39 POL Gryfino Royal Runners Team

Niezapłacone

24. Judek Krzysztof - D10 / M60-69 POL Mierzyn Mierzyn

Zapłacone

25. Kaiser Patricia - D10 / K30-39 DEU Prenzlau TSV 62 Prenzlau

Zapłacone

26. Karol Anna - D10 / K40-49 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Niezapłacone

27. Karol Wojciech - D10 / M40-49 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Niezapłacone

28. Kaźmierczak Norbert - D10 / M40-49 POL Szczecin TupTupTeam

Niezapłacone

29. Każmierski Andrzej - D10 / M50-59 POL Szczecin

Niezapłacone

30. Kisieliński Igor - D10 / M50-59 POL Koszalin TKKF KOSZALIN

Zapłacone

31. Kornel Maja - D10 / K30-39 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

32. Kosiński Mateusz - D10 / M20-29 POL Szczecin Drużyna Szpiku

Niezapłacone

33. Kozieł Jacek - D10 / M40-49 POL Gryfino K2

Zapłacone

34. Krześniowski Marcin - D10 / M40-49 POL Szczecin Rowerowy Załom

Zapłacone

35. Kufel Krzysztof - D10 / M30-39 POL Warzymice Warzymice

Zapłacone

36. Kułakowski Dawid - D10 / M40-49 POL Koszalin Tkkf Koszalin

Zapłacone

37. Kurlej M - D10 / M50-59 POL Gryfino KB HERMES GRYFINO

Zapłacone

38. Lesiecki Piotr - D10 / M30-39 POL Szczecin KS IRONMAN PRODMAR SZCZECIN

Niezapłacone

39. Leśniak Dariusz - D10 / M50-59 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

40. Lewandowski Mirosław - D10 / M50-59 POL Goleniów Goleniów

Niezapłacone

41. Łukasiewicz Agnieszka - D10 / K40-49 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

42. Marchiel Jelena - D10 / K50-59 POL Szczecin

Niezapłacone

43. Mela Anna - D10 / K30-39 POL Gryfino ZF Kolektyw

Zapłacone

44. Mela Czesław - D10 / M30-39 POL Gryfino ZF Kolektyw

Zapłacone

45. Micerski Tomasz - D10 / M40-49 POL Koszalin Tkkf Koszalin

Niezapłacone

46. Mierzejewski Marek - D10 / M30-39 POL Warzymice Warzymice

Zapłacone

47. Mikołajczak Marek - D10 / M30-39 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

48. Nowicka Wioleta - D10 / K30-39 POL Żabnica Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Niezapłacone

49. Uczestnik anonimowy - D10 / K40-49 POL Kozielice Kozielice biega

Niezapłacone

50. Plata Tadeusz - D10 / M60-69 POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Niezapłacone

51. Płoński Jakub - D10 / M30-39 POL Stargard Dzikie Dziki Gorzów Wielkopolski

Niezapłacone

52. Potasznik Artur - D10 / M40-49 POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Niezapłacone

53. Pruszanow Marcin - D10 / M40-49 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

54. Raciborski Marek - D10 / M40-49 POL Gryfino Truchtowo 42.195 / Drużyna Szpiku

Zapłacone

55. Uczestnik anonimowy - D10 / K40-49 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

56. Rożko Sebastian - D10 / M30-39 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

57. Rudziński Jacek - D10 / M50-59 POL Gryfino KB HERMES Gryfino

Zapłacone

58. Rychlik Franciszek - D10 / M60-69 POL Drawsko Pomorskie Drawsko Pomorskie

Zapłacone

59. Uczestnik anonimowy - D10 / M30-39 POL Szczecin 102 batalion ochrony Bielkowo

Niezapłacone

60. Schenk Angie - D10 / K20-29 DEU Uckerland TSV 62 Prenzlau

Zapłacone

61. Sieradzki Jakub - D10 / M50-59 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

62. Sobczak-Kufel Ilona - D10 / K30-39 POL Warzymice Warzymice

Zapłacone

63. Stańczyk Sławomir - D10 / M30-39 POL Stargard Stargard. Ja Się Nie Ścigam

Zapłacone

64. Stodolny Paweł - D10 / M30-39 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

65. Strzelec Tomasz - D10 / M40-49 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

66. Szalewicz Małgorzata - D10 / K50-59 POL Szczecin Szybciej Nie Mogę

Zapłacone

67. Szostak Daniel - D10 / M40-49 POL Szczecin

Niezapłacone

68. Wieliński Krzysztof - D10 / M60-69 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Niezapłacone

69. Wilk Justyna - D10 / K30-39 POL Kościuszki Endorfina-Nowogard

Zapłacone

70. Wiśniewska Marta - D10 / K30-39 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

71. Wiśniewski Czesław - D10 / M60-69 POL Szczecin Maratończyk Szczecin

Zapłacone

72. Władkowska Agnieszka - D10 / K40-49 POL Szczecin

Niezapłacone

73. Wolff Annett - D10 / K50-59 GER Angermuende Tsv 62 Prenzlau

Zapłacone

74. Wondołowski Stanisław - D10 / M70-99 POL Szczecin WIECZORNE BIEGANIE SZCZECIN

Niezapłacone

75. Zemankieiwcz Łukasz - D10 / M30-39 POL Szczecin Kanał 6 Am

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU