50. Bieg Transgraniczny Gryfino - Gartz

Gryfino, Polska
03.10.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Abraham Sven 155 D10 / M30-39 DEU Prenzlau Tsv 62 Prenzlau

Zapłacone

2. Babiło Natalia 248 D10 / K20-29 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

3. Bąk Tomasz 102 D10 / M30-39 POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

4. Bartnik Paweł 218 D10 / M60-69 POL Szczecin RAZ Szczecin

Zapłacone

5. Bartyszak Jarosław 184 D10 / M40-49 POL Moryń Moryń

Zapłacone

6. Będkowski Piotr 163 D10 / M20-29 POL Wełtyń Trigym

Zapłacone

7. Beister Claas 30 D10 / M40-49 DEU Leegebruch Leegebruch

Zapłacone

8. Bejster Przemysław 223 D10 / M60-69 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

9. Białek Beata 97 D10 / K40-49 POL Żarczyn KB Hermes Gryfino

Zapłacone

10. Białek Paweł 181 D10 / M20-29 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

11. Bielak Marzena 145 D10 / K20-29 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

12. Bielan Artur 174 D10 / M30-39 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

13. Bielinowicz Bartek 48 D10 / M40-49 POL Warzymice Warzymice

Zapłacone

14. Bodnar Zbigniew 241 D10 / M70-99 POL Szczecin

Zapłacone

15. Bodys Marek 185 D10 / M30-39 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

16. Bojko Marek 208 D10 / M40-49 POL Stepnica Stepnica

Zapłacone

17. Boniecka Katarzyna 120 D10 / K40-49 POL Dobra Szczecińska Dobra Szczecińska

Zapłacone

18. Boniecka-Sztadilów Diana 214 D10 / K20-29 POL Szczecin Po Sąsiedzku

Zapłacone

19. Boniecki Jacek 121 D10 / M50-59 POL Dobra Szczecińska Dobra Szczecińska

Zapłacone

20. Bonnick Christian 32 D10 / M30-39 DEU Schwedt/oder Schwedter Hasen

Zapłacone

21. Bormann Dana 109 D10 / K30-39 DEU

Zapłacone

22. Burek Andrzej 201 D10 / M60-69 POL Szczecin K.S.P im.Św.Rodziny-SZczecin

Zapłacone

23. Burghardt Renata 64 D10 / K40-49 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

24. Bykowski Piotr 137 D10 / M30-39 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

25. Cebeńko Maria 217 D10 / K50-59 POL Nowe Czarnowo KB Hermes Gryfino

Zapłacone

26. Cel Edyta 88 D10 / K40-49 POL Ostoja Ostoja Team

Zapłacone

27. Charęza Marcin 73 D10 / M30-39 POL Szczecin Zawadzkiego Szczecin

Zapłacone

28. Chlebowski Adam 156 D10 / M70-99 POL Szczecin BOKARO TEAM SZCZECIN

Zapłacone

29. Chomont Wiesław 146 D10 / M60-69 POL Moryń Moryń

Zapłacone

30. Ciesielski Zbigniew 167 D10 / M50-59 POL Czepino Czepino

Zapłacone

31. Cieślak Adam 80 D10 / M50-59 POL Cryfino Legendary Power Szewc

Zapłacone

32. Cieślak Helena 81 D10 / K50-59 POL Gryfino Legendary Power Szewc

Zapłacone

33. Cieszynski Wojciech 194 D10 / M40-49 POL Pniewo KB Hermes Gryfino

Zapłacone

34. Dąbrowski Mateusz 229 D10 / M30-39 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

35. Daraż Marcin 94 D10 / M30-39 POL Stargard Team RUN Gołańcz

Zapłacone

36. Denisiuk Krzysztof 99 D10 / M60-69 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

37. Długokęcki Mateusz 151 D10 / M30-39 POL Gryfino Elitarny Klub Biegacza POWOLNI z NADWAGĄ

Zapłacone

38. Droździel Janusz 98 D10 / M60-69 POL Pniewo HB Hermes Gryfino

Zapłacone

39. Duchowski Robert 77 D10 / M40-49 POL Gryfino 100% Ekipa Gryfino

Zapłacone

40. Eick Annekatrin 7 D10 / K30-39 DEU Gartz (Oder) Gartz (Oder)

Zapłacone

41. Eick Rene 6 D10 / M30-39 DEU Gartz (Oder) Gartz (Oder)

Zapłacone

42. Emeling Ricarda 38 D10 / K30-39 DEU Mescherin Mescherin

Zapłacone

43. Erhard Sandra 25 D10 / K40-49 DEU

Zapłacone

44. Fajer Markus 258 D10 / M70-99 POL Dobra Szczecinska RAZ Szczecin

Zapłacone

45. Filipowski Dariusz 57 D10 / M40-49 POL Szczecin Świat Biegacza Fehlau Run Team

Zapłacone

46. Gabor Krzysztof 70 D10 / M30-39 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

47. Gadowska Danuta 242 D10 / K60-99 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

48. Gałamaga Radosław 180 D10 / M40-49 POL Niekłończyca Grupa Azoty / LoveLasy

Zapłacone

49. Ganske Claudia 15 D10 / K30-39 DEU Tantow Tantow

Zapłacone

50. Gerber Alina 26 D10 / K20-29 DEU Passow Jamikower Raketen

Zapłacone

51. Gerber Jonathan 212 D10 / M20-29 DEU Passow Jamikower Raketen

Zapłacone

52. Gerber Jörg 27 D10 / M50-59 DEU Passow Jamikower Raketen

Zapłacone

53. Gerlach Christian 14 D10 / M30-39 DEU Tantow Tantow

Zapłacone

54. Giers-Romek Monika 65 D10 / K30-39 POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

55. Gladisch Tom 259 D10 / M16-19 DEU Gartz (Oder) Blau-Weiß 90 E.v.

Zapłacone

56. Gladisch Tristian 260 D10 / M16-19 DEU Gartz (Oder) Blau-Weiß 90 E.v.

Zapłacone

57. Glaza Aleksandra 190 D10 / K30-39 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

58. Glubs Wioletta 189 D10 / K40-49 POL Jelenin Jelenin

Zapłacone

59. Gładkow Maksym 126 D10 / M30-39 POL Gryfino Śnieżna Pantera

Zapłacone

60. Gmiter Krzysztof 115 D10 / M30-39 POL Pniewo Romeo I Julia też biegali

Zapłacone

61. Gonciarz Radek 191 D10 / M40-49 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

62. Górski Bernard 235 D10 / M50-59 POL Mierno Mierno

Zapłacone

63. Gorszka Damian 50 D10 / M20-29 POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

64. Grimm-Sperling Anja 46 D10 / M40-49 DEU Krackow Krackow

Zapłacone

65. Grzyb Hubert 200 D10 / M40-49 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

66. Harhaj Piotr 220 D10 / M30-39 POL Stargard Stargard

Zapłacone

67. Hawryluk Ania 76 D10 / K20-29 POL Szczecin Ampio Team

Zapłacone

68. Hess Artur 40 D10 / M60-69 DEU Tantow Tantow

Zapłacone

69. Iwaniec Dariusz 111 D10 / M40-49 POL Sierakowo TKKF Koszalin

Zapłacone

70. Jäckel Holger 8 D10 / M50-59 DEU Gartz (Oder) Gartz (Oder)

Zapłacone

71. Jaksina Anna 225 D10 / K40-49 POL Szczecin Wieczorne

Zapłacone

72. Janas Kacper 204 D10 / M30-39 POL Przyjezierze Puszczyk Bukkowy

Zapłacone

73. Janiszewska Marlena 236 D10 / K30-39 POL Szczecin BULK CARGO PORT SZCZECIN

Zapłacone

74. Janiszewski Mieczysław 188 D10 / M50-59 POL Szczecin BULK CARGO PORT SZCZECIN.

Zapłacone

75. Jarczewska Renata 226 D10 / K50-59 POL Goleniów Goleniów

Zapłacone

76. Jasak Michał 135 D10 / M30-39 POL Gryfino Royal Runners Team

Zapłacone

77. Jaz Leszek 228 D10 / M40-49 POL Chojna Chojna

Zapłacone

78. Judek Krzysztof 71 D10 / M60-69 POL Mierzyn Mierzyn

Zapłacone

79. Jürgen Arnoldt 43 D10 / M50-59 POL Berlin Berlin

Zapłacone

80. Juszczyk Krzysztof 140 D10 / M40-49 POL Szczecin KP Szczecin Nad Odrą

Zapłacone

81. Juzyszyn Piotr 256 D10 / M40-49 POL Nawodna KP PSP w Gryfinie

Zapłacone

82. Kaczmarek Jan 47 D10 / M70-99 POL Mieszkowice Aktywni-Mieszkowice

Zapłacone

83. Kaczmarek Jan 240 D10 / M70-99 POL Mieszkowice Aktywni- Mieszkowice

Zapłacone

84. Kaczyński Artur 172 D10 / M40-49 POL Pilchowo Pilchowo

Zapłacone

85. Kaiser Patricia 92 D10 / K30-39 DEU Prenzlau TSV 62 Prenzlau

Zapłacone

86. Kamionka Andrzej 247 D10 / M30-39 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

87. Kaniewski Adam 239 D10 / M70-99 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

88. Każmierski Andrzej 139 D10 / M50-59 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

89. Kiedos Mariusz 246 D10 / M40-49 POL Widuchowa Widuchowa

Zapłacone

90. Kieliszek Anna 134 D10 / K30-39 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

91. Kieszkowski Adam 244 D10 / M30-39 POL Szczecin Tri Rzeźnia

Zapłacone

92. Kisieliński Igor 79 D10 / M50-59 POL Koszalin TKKF KOSZALIN

Zapłacone

93. Kobus Adam 147 D10 / M50-59 POL Gardno KB Hermes GRYFiNO

Zapłacone

94. Kochinke Frida Charlotte 45 D10 / K16-19 DEU Hohenselchow Hohenselchow

Zapłacone

95. Kochinke Marco 44 D10 / M40-49 DEU Hohenselchow Hohenselchow

Zapłacone

96. Kohlheim Kimi 104 D10 / M16-19 DEU Gartz (Oder) Blau-Weiß 90 e.V.

Zapłacone

97. Kohlheim Lutz 1 D10 / M40-49 DEU Gartz (Oder) Blau-Weiß 90 E.v.

Zapłacone

98. Kohlheim Mika 105 D10 / M16-19 DEU Gartz (Oder) Blau-Weiß 90 e.V.

Zapłacone

99. Kopcewicz Henryk 113 D10 / M60-69 POL Goleniów Crown Goleniów

Zapłacone

100. Kornel Maja 86 D10 / K30-39 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

101. Korzeb Zenon 162 D10 / M70-99 POL Kłodowo EL NINO

Zapłacone

102. Kosiński Mateusz 153 D10 / M20-29 POL Szczecin Drużyna Szpiku

Zapłacone

103. Kowalczyk Paweł 95 D10 / M30-39 POL Radziszewo Elitarny Klub Biegacza Powolni z Nadwagą

Zapłacone

104. Kozieł Jacek 51 D10 / M40-49 POL Gryfino K2

Zapłacone

105. Kozłowski Grzegorz 112 D10 / M30-39 POL Szczecin Koziaki Runited

Zapłacone

106. Kranzusch Sven 10 D10 / M30-39 DEU Rosow Rosow

Zapłacone

107. Kraußer Nancy 9 D10 / K40-49 DEU Pinnow Jamikower Raketen

Zapłacone

108. Król Magdalena 222 D10 / K30-39 POL Szczecin śRUNdunia

Zapłacone

109. Uczestnik anonimowy 161 D10 / M70-99 POL Police UKL Osemka Police

Zapłacone

110. Krüger Gerd 35 D10 / M50-59 DEU Wedemark Wedemark

Zapłacone

111. Kruk Agnieszka 141 D10 / K30-39 POL Czepino Czepino

Zapłacone

112. Krześniowski Marcin 87 D10 / M40-49 POL Szczecin Rowerowy Załom

Zapłacone

113. Krzymieniecki Michał 206 D10 / M30-39 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

114. Kubiak Tomasz 165 D10 / M30-39 POL Szczecin KW PSP Szczecin

Zapłacone

115. Kufel Krzysztof 90 D10 / M30-39 POL Warzymice Warzymice

Zapłacone

116. Kulow Mario 262 D10 / M50-59 DEU Schwedt Schwedt

Zapłacone

117. Kułakowski Dawid 78 D10 / M40-49 POL Koszalin Tkkf Koszalin

Zapłacone

118. Kurlej M 54 D10 / M50-59 POL Gryfino KB HERMES GRYFINO

Zapłacone

119. Kwiatkowska Aleksandra 133 D10 / K20-29 POL Police Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

120. Lenz Steffen 24 D10 / M40-49 DEU

Zapłacone

121. Leśniak Dariusz 91 D10 / M50-59 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

122. Leśniak Jerzy 143 D10 / M60-69 POL Gryfino Narowerze.pl Społeczność Rowerzystów

Zapłacone

123. Lewandowski Grzegorz 122 D10 / M50-59 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

124. Lewandowski Mirosław 96 D10 / M50-59 POL Goleniów Goleniów

Zapłacone

125. Liczbińska Małgorzata 230 D10 / K20-29 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

126. Liebich Marko 37 D10 / M40-49 DEU Berlin Berlin

Zapłacone

127. Liebner Marcin 193 D10 / M40-49 POL Poznań Poznań

Zapłacone

128. Lipertowicz Sebastian 132 D10 / M30-39 POL Police Lovelasy/Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

129. Lisicki Jan 117 D10 / M60-69 POL Szczecin Fundacja Dzika Ostoja

Zapłacone

130. Lizakowski Piotr 266 D10 / M40-49 POL Szczecin Nyha IV

Zapłacone

131. Löhrs Antje 17 D10 / K40-49 DEU Casekow Sportverein Casekow

Zapłacone

132. Lupa Erik 23 D10 / M40-49 DEU

Zapłacone

133. Lupa Maren 108 D10 / K40-49 DEU

Zapłacone

134. Luther Marion 16 D10 / K40-49 DEU Passow Schönower Sv

Zapłacone

135. Lütkeschümer Swen 36 D10 / M40-49 DEU Frankfurt Am Main Frankfurt Am Main

Zapłacone

136. Łempicki Maciej 192 D10 / M30-39 POL Szczecin KP PSP w Gryfinie

Zapłacone

137. Łukasiewicz Agnieszka 61 D10 / K40-49 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

138. Mahfouf-Gmiter Claire 116 D10 / K40-49 POL Pniewo

Zapłacone

139. Majcher Radek 221 D10 / M40-49 POL Szczecin Puszcza Team Szczecin

Zapłacone

140. Majdan Helena 243 D10 / K60-99 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

141. Makarewicz Jakub 232 D10 / M30-39 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

142. Marchiel Jelena 138 D10 / K50-59 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

143. Markiewicz Dawid 149 D10 / M30-39 POL Szczecin Nadrensee

Zapłacone

144. Martyniak Diana 130 D10 / K30-39 POL Gryfino Wieczorne Bieganie w Gryfinie

Zapłacone

145. Maske Hartmut 124 D10 / M60-69 DEU Gartz (Oder) Gartz (Oder)

Zapłacone

146. Matuszak Anita 182 D10 / K40-49 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

147. Mela Anna 53 D10 / K30-39 POL Gryfino ZF Kolektyw

Zapłacone

148. Mela Czesław 49 D10 / M30-39 POL Gryfino ZF Kolektyw

Zapłacone

149. Micerski Tomasz 199 D10 / M40-49 POL Koszalin Tkkf Koszalin

Zapłacone

150. Michałowski Jan 175 D10 / M50-59 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

151. Mierzejewski Marek 74 D10 / M30-39 POL Warzymice Warzymice

Zapłacone

152. Mikołajczak Marek 82 D10 / M30-39 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

153. Minko Arkadiusz 249 D10 / M30-39 POL Szczecin Mkl Szczecin

Zapłacone

154. Mistelski Karol 265 D10 / M20-29 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

155. Mleczek Roman 233 D10 / M40-49 POL Babinek Babinek Biega

Zapłacone

156. Mróz Aleksandra 144 D10 / K40-49 POL Warzymice Warzymice

Zapłacone

157. Mróz Dariusz 198 D10 / M40-49 POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

158. Musiała Krzysztof 196 D10 / M20-29 POL Pyrzyce Pyrzyce

Zapłacone

159. Nadolny Przemysław 257 D10 / M40-49 POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

160. Niemczyk Marta 207 D10 / K30-39 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

161. Nowak Wieslaw 157 D10 / M70-99 POL Szczecin ROWERY TUROWSKI

Zapłacone

162. Nowek Paweł 178 D10 / M30-39 POL Warzymice Amigo Fishing

Zapłacone

163. Odenkirchen Dario 28 D10 / M20-29 DEU Schwedt Schwedt

Zapłacone

164. Odenkrichen Adrian 29 D10 / M16-19 DEU Schwedt Schwedt

Zapłacone

165. Okonek Izabela 123 D10 / K40-49 POL Gorzów Wielkopolski Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

166. Okonek Kazimierz 159 D10 / M70-99 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

167. Olejnik Przemek 169 D10 / M50-59 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

168. Uczestnik anonimowy 183 D10 / K40-49 POL Kozielice Kozielice biega

Zapłacone

169. Pańko Andrzej 195 D10 / M20-29 POL Żarczyn Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

170. Piątkowski Mariusz 154 D10 / M40-49 POL Mierzyn Moryń

Zapłacone

171. Piotrowski Edward 131 D10 / M50-59 POL Lisie Pole Lisie Pole

Zapłacone

172. Piwodda Frank 11 D10 / M50-59 DEU Gartz (Oder) Blau-Weiß 90 E.v.

Zapłacone

173. Piwodda Liam 13 D10 / M16-19 DEU Gartz (Oder) Blau-Weiß 90 E.v.

Zapłacone

174. Piwodda Luca 12 D10 / M20-29 DEU Gartz (Oder) Blau-Weiß 90 E.v.

Zapłacone

175. Plata Tadeusz 101 D10 / M60-69 POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

176. Pluta Grzegorz 148 D10 / M50-59 POL Nowe Czarnowo Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

177. Płoński Jakub 118 D10 / M30-39 POL Stargard Dzikie Dziki Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

178. Podolak Mirosław 150 D10 / M40-49 POL Sobieradz Kp Psp Gryfino

Zapłacone

179. Podwyszyński Sylwester 205 D10 / M40-49 POL Szczecin Komenda Wojewódzka PSP w Szczecinie

Zapłacone

180. Poręba Agnieszka 203 D10 / K50-59 POL Moryń Moryń

Zapłacone

181. Posiakow Marcin 186 D10 / M30-39 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

182. Potasznik Artur 100 D10 / M40-49 POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

183. Preisendanz Klaus 42 D10 / M70-99 DEU Schwedt/oder Schwedt/oder

Zapłacone

184. Prellwitz Ivette 2 D10 / K40-49 DEU Battingsthal Lsv Grambow

Zapłacone

185. Prellwitz Torsten 3 D10 / M50-59 DEU Battingsthal Lsv Grambow

Zapłacone

186. Prokopski Andrzej 171 D10 / M50-59 POL Gryfino KP PSP Gryfino

Zapłacone

187. Pruszanow Marcin 52 D10 / M40-49 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

188. Raciborski Marek 72 D10 / M40-49 POL Gryfino Truchtowo 42.195 / Drużyna Szpiku

Zapłacone

189. Reinhardt Kathleen 106 D10 / K40-49 DEU Berlin Lg Eberswalder Running Mesh

Zapłacone

190. Reinhardt Mike 107 D10 / M40-49 DEU Berlin Lg Eberswalder Running Mesh

Zapłacone

191. Uczestnik anonimowy 55 D10 / K40-49 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

192. Romanowicz Piotr 215 D10 / M40-49 POL Resko RunGryf Gryfice

Zapłacone

193. Rożko Sebastian 63 D10 / M30-39 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

194. Rudziński Jacek 83 D10 / M50-59 POL Gryfino KB HERMES Gryfino

Zapłacone

195. Rusiecki Henryk 227 D10 / M60-69 POL Szczecin Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

196. Rychlik Franciszek 75 D10 / M60-69 POL Drawsko Pomorskie Drawsko Pomorskie

Zapłacone

197. Rymer Wojtek 114 D10 / M40-49 POL Pucice Klub Własny Jednoosobowy

Zapłacone

198. Salomo-Kunkel Florian 19 D10 / M20-29 DEU Berlin Berlin

Zapłacone

199. Salomo-Kunkel Justine 20 D10 / K20-29 DEU Berlin Berlin

Zapłacone

200. Uczestnik anonimowy 103 D10 / M30-39 POL Szczecin 102 batalion ochrony Bielkowo

Zapłacone

201. Sawicki Kamil 202 D10 / M30-39 POL Kliniska Wielkie Kliniska Wielkie

Zapłacone

202. Schenk Angie 69 D10 / K20-29 DEU Uckerland TSV 62 Prenzlau

Zapłacone

203. Schlöricke Kristin 18 D10 / K40-49 DEU Gartz (Oder) Gartz (Oder)

Zapłacone

204. Schmalfuß Belinda 125 D10 / K30-39 DEU Gartz (Oder) Gartz (Oder)

Zapłacone

205. Schmalfuß Roland 22 D10 / M30-39 DEU Gartz (Oder) Gartz (Oder)

Zapłacone

206. Schmidt-Roy Volker 21 D10 / M50-59 DEU Mescherin Mescherin

Zapłacone

207. Sieradzki Jakub 62 D10 / M50-59 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

208. Sikora Krzysztof 250 D10 / M60-69 POL Pyrzyce SRP

Zapłacone

209. Sikora Szymon 245 D10 / M20-29 POL Gardno Gardno

Zapłacone

210. Siwak Łukasz 177 D10 / M30-39 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

211. Skara Andy 210 D10 / M40-49 DEU Hohenselchow

Zapłacone

212. Skara Steffi 211 D10 / K40-49 DEU Schwedt TSV Blau Weiß/Schwedter Hasen

Zapłacone

213. Skiba Eugeniusz 158 D10 / M70-99 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

214. Uczestnik anonimowy 255 D10 / M40-49 POL Szczecin SDO

Zapłacone

215. Skowronski Bogdan 267 D10 / M50-59 POL Stargard szwla STARGARD

Zapłacone

216. Słobodzian Zygmunt 187 D10 / M50-59 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

217. Sobczak-Kufel Ilona 89 D10 / K30-39 POL Warzymice Warzymice

Zapłacone

218. Sobolewska-Szwed Ewelina 170 D10 / K40-49 POL Mierzyn Mgt

Zapłacone

219. Sołtys Krzysztof 251 D10 / M20-29 POL Nowe Linie Nowe Linie

Zapłacone

220. Sroga Maciej 197 D10 / M30-39 POL Namysłów Namysłów

Zapłacone

221. Stańczyk Sławomir 58 D10 / M30-39 POL Stargard Stargard. Ja Się Nie Ścigam

Zapłacone

222. Staszałek Zbigniew 179 D10 / M60-69 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

223. Stodolny Paweł 85 D10 / M30-39 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

224. Strumpf Stefanie 31 D10 / K30-39 DEU Gartz (Oder) Gartz (Oder)

Zapłacone

225. Strzelec Tomasz 59 D10 / M40-49 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

226. Sümnich Bianca 110 D10 / K40-49 DEU Mescherin Mescherin

Zapłacone

227. Surdacki Jerzy 136 D10 / M40-49 POL Gryfino Drużyna Szpiku / Royal Runners Team

Zapłacone

228. Szalewicz Małgorzata 66 D10 / K50-59 POL Szczecin Szybciej Nie Mogę

Zapłacone

229. Szeligowski Tomasz 224 D10 / M40-49 POL Gorzów Wielkopolski Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

230. Szoka-Pawlak Patrycja 216 D10 / K30-39 DEU Loecknitz Loecknitz

Zapłacone

231. Szufranowicz Miroslaw 119 D10 / M40-49 POL Szczecin Klub Biegacza Santandera

Zapłacone

232. Szulc Małgorzata 142 D10 / K20-29 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

233. Szymański Marek 168 D10 / M50-59 POL Drzenin Drzenin

Zapłacone

234. Szymczyszyn Lidia 209 D10 / K40-49 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

235. Szynkowski Krzysztof 237 D10 / M40-49 POL Szczecin BULK CARGO PORT SZCZECIN

Zapłacone

236. Titoni Marta 252 D10 / K20-29 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

237. Titz Katja 41 D10 / K40-49 DEU Prenzlau Tsv 62 Prenzlau E.v

Zapłacone

238. Tkocz Kim Steve 4 D10 / M20-29 DEU Gartz (Oder) Gartz (Oder)

Zapłacone

239. Tkocz Marius 5 D10 / M20-29 DEU Gartz (Oder) Gartz (Oder)

Zapłacone

240. Troć Daniel 231 D10 / M16-19 POL Warzymice MKL Szczecin

Zapłacone

241. Troć Robert 128 D10 / M40-49 POL Warzymice Warzymice

Zapłacone

242. Trubenbach Christian 270 D10 / M40-49 DEU Schwedt Schwedt

Zapłacone

243. Trzciński Bartosz 173 D10 / M16-19 POL Gryfino MKS Hermes Gryfino

Zapłacone

244. Urbański Marek 176 D10 / M40-49 POL Gryfino KB HERMES GRYFINO

Zapłacone

245. Wahn Przemysław 93 D10 / M30-39 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

246. Waniewska Monika 152 D10 / K40-49 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

247. Wardyn Jarek 253 D10 / M40-49 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

248. Wasileski Ewa 34 D10 / K30-39 DEU Gartz (Oder) Gartz (Oder)

Zapłacone

249. Wasileski Maciej 33 D10 / M50-59 DEU Gartz (Oder) Gartz (Oder)

Zapłacone

250. Wasiluk Marcin 234 D10 / M40-49 POL Gryfino MBM-2 Systemy Informatyczne

Zapłacone

251. Weber Thomas 261 D10 / M20-29 DEU Schwedt Schwedt

Zapłacone

252. Wieliński Krzysztof 127 D10 / M60-69 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

253. Wilk Justyna 67 D10 / K30-39 POL Kościuszki Endorfina-Nowogard

Zapłacone

254. Wilk Rafał 263 D10 / M30-39 POL Gryfino Modlitwa Biegania GRYFINO

Zapłacone

255. Wiśniewska Marta 56 D10 / K30-39 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

256. Wiśniewski Czesław 84 D10 / M60-69 POL Szczecin Maratończyk Szczecin

Zapłacone

257. Wiśniewski Marian 264 D10 / M60-69 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

258. Władkowska Agnieszka 213 D10 / K40-49 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

259. Wolff Annett 68 D10 / K50-59 DEU Angermuende Tsv 62 Prenzlau

Zapłacone

260. Wondołowski Stanisław 160 D10 / M70-99 POL Szczecin WIECZORNE BIEGANIE SZCZECIN

Zapłacone

261. Uczestnik anonimowy 254 D10 / K30-39 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

262. Woźniak Iwona 164 D10 / K40-49 POL Resko RunGryf Gryfice

Zapłacone

263. Wróbel Sylwia 129 D10 / K40-49 POL Dębogóra FamilyFront

Zapłacone

264. Zabel Hartmut 269 D10 / M60-69 DEU Schwedt/oder Schwedt

Zapłacone

265. Zabel Rotraud 268 D10 / K60-99 DEU Schwedt/oder Schwedt

Zapłacone

266. Zander Kai 39 D10 / M30-39 DEU Gartz (Oder) Gartz (Oder)

Zapłacone

267. Zemankieiwcz Łukasz 60 D10 / M30-39 POL Szczecin Kanał 6 Am

Zapłacone

268. Zembik Grzegorz 166 D10 / M50-59 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

269. Zięba Stanisław 238 D10 / M70-99 POL Szczecin BULK CARGO PORT SZCZECIN

Zapłacone

270. Żywicki Janusz 219 D10 / M50-59 POL Szczecin KB Pionier Szczecin

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU