6 Dziesiątka WROACTIV

Aleja Śląska, Wrocław, Polska
16.03.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adam Piotr - BEZ MEDALU / M40 POL Zerniki Wroclawskie Wroclaw Marathon Team

Zapłacone

2. Adamczuk Łukasz - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

3. Adamczyk Edyta - BEZ MEDALU / K30 POL Wrocław Monar Gracze

Zapłacone

4. Adamowicz Maciej - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

5. Adamski Krzysztof - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

6. Adamski Krzysztof - M / M40 POL Smolec Smolecka Zadyszka

Zapłacone

7. Adamus Justyna - BEZ MEDALU / K40 POL Katowice Azs Uniwersytet Śląski

Zapłacone

8. Uczestnik anonimowy - BEZ MEDALU / K30 POL Wrocław

Zapłacone

9. Aniśkiewicz Agata - M / K30 POL Leśna Matner Running Team

Zapłacone

10. Anklewicz Magdalena - M / K20 POL Wrocław

Zapłacone

11. Antczak Jacek - M / M50 POL Wrocław Pro-Run Wrocław

Zapłacone

12. Antczak Riwana - BEZ MEDALU / K50 POL Wrocław

Zapłacone

13. Anyż Eryk - M / M20 POL Oleśnica

Zapłacone

14. Arciszewski Marcin - BEZ MEDALU / M40 POL Wałbrzych Sudeckie Wycieczki Biegowe

Zapłacone

15. Augustyn Adam - M / M30 POL Strzelin

Zapłacone

16. Augustyniak Jakub - M / M30 POL Wrocław MATNER RUNNING TEAM

Zapłacone

17. Augustyński Konrad - M / M20 POL Wrocław

Zapłacone

18. Awrycewicz Roman - BEZ MEDALU / M50 POL Nowa Ruda uks ludwikowice

Zapłacone

19. Bagiński Krzysztof - BEZ MEDALU / M40 POL Lubin KGHM ZG RUN

Zapłacone

20. Bagiński Łukasz - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

21. Balcerzak Martyna - M / K20 POL Zduńska Wola AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź

Zapłacone

22. Balinowski Kornel - M / M30 POL Nowa Sól

Zapłacone

23. Banaszak Barbara - M / K20 POL Wrocław

Zapłacone

24. Banaszewski Wojciech - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław

Zapłacone

25. Baran Ewa - BEZ MEDALU / K40 POL Wrocław Wrocław Marathon Team

Zapłacone

26. Baran Jakub - M / M30 POL Siechnice ArdentCode

Zapłacone

27. Baraniak Paweł - M / M30 POL Smolec

Zapłacone

28. Baranowska Angelika - M / K20 POL Wrocław #BACKRUNNERS Wrocław

Zapłacone

29. Baranowska Ewelina - M / K30 POL Świdnica

Zapłacone

30. Baranowski Piotr - M / M30 POL Wałbrzych

Zapłacone

31. Barańska-Pietrzyk Barbara - M / K40 POL Świdnica

Zapłacone

32. Bardziński Rafał - BEZ MEDALU / M20 POL Legnica JanoSport Team Legnica

Zapłacone

33. Barnaś Piotr - BEZ MEDALU / M20 POL Kłodzko

Zapłacone

34. Barowicz Zbigniew - M / M40 POL Wrocław Maraton45plus

Zapłacone

35. Bartków Łukasz - BEZ MEDALU / M30 POL Lubin Ratownicy ZG RUDNA/ KGHM ZG RUN

Zapłacone

36. Bartkowiak Brian - M / M20 POL Wrocław SoftServe

Zapłacone

37. Barwicka Sonia - M / K30 POL Ruda Śląska

Zapłacone

38. Basta Krystian - BEZ MEDALU / M30 POL Jelenia Góra TS Regle Szklarska Poręba

Zapłacone

39. Baszak Ryszard - SENIORZY / M POL Legnica KB Lew Legnica

Bezpłatne

40. Bator Michał - M / M30 POL Nadolice Wielkie #sobasteam

Zapłacone

41. Becmer Dariusz - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław WKS Śląsk - sekcja BNO

Zapłacone

42. Bednarczyk Bogusław - M / M50 POL Wysoka Pro-Run Wrocław / Trail Running Festival

Zapłacone

43. Bednarczyk Magdalena - M / K20 POL Strzegom Strzegomska dwunastka

Zapłacone

44. Bednarczyk Wiesław - M / M60 POL Brzeg kotwica brzeg

Zapłacone

45. Bednarek-Hajdukiewicz Marta - BEZ MEDALU / K30 POL Kiełczów

Zapłacone

46. Bednarz Szymon - M / M30 POL Nysa

Zapłacone

47. Bela Beata - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

48. Bendkowska Anna - BEZ MEDALU / K20 POL Legnica JanoSport Team Legnica

Zapłacone

49. Bendkowski Andrzej - BEZ MEDALU / M40 POL Legnica JANOSPORT TEAM LEGNICA

Zapłacone

50. Bernadowski Bartek - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

51. Bernatek Marcin - M / M40 POL Strzegom Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

52. Bętkowski Piotr - M / M30 POL Warszawa CITY TRAIL Team

Zapłacone

53. Bezuch Michał - M / M20 POL Warszawa

Zapłacone

54. Bezuch Paweł - M / M20 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

55. Białecki Jakub - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław Gardzielewski Running Team

Zapłacone

56. Bielawski Jan - BEZ MEDALU / M50 POL Ścinawa START ŚCINAWA

Zapłacone

57. Bieliński Piotr - BEZ MEDALU / M30 POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek

Zapłacone

58. Bigos Piotr - M / M30 POL Bierutów VELUX

Zapłacone

59. Bihun Natalia - BEZ MEDALU / K30 POL Siechnice GTRAT

Zapłacone

60. Bilski Paweł - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

61. Biłozur Maciej - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

62. Błaszczyk Łukasz - M / M20 POL Kielce

Zapłacone

63. Błaszkiewicz Beata - M / K50 POL Zakrzyce

Zapłacone

64. Uczestnik anonimowy - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław

Zapłacone

65. Bocciarelli Paula - M / K30 POL Wroclaw SoftServe

Zapłacone

66. Bochniarz Anna - M / K30 POL Oława Idea Getin Leasing

Zapłacone

67. Bodnar Radosław - M / M30 POL Oława

Zapłacone

68. Bodziuch Grzegorz - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

69. Boksa Małgorzata - BEZ MEDALU / M50 POL Ziębice

Zapłacone

70. Bora Andrzej - SENIORZY / M POL Wroclaw wkb piast wroclaw

Bezpłatne

71. Borkowska Paula - M / K30 POL Wrocław DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ

Zapłacone

72. Borkowski Krzysztof - M / M40 POL Wrocław Volvo Polska

Zapłacone

73. Borkowski Robert - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

74. Borowicz Filip - M / M40 POL Ostrów Wlkp KS Maraton

Zapłacone

75. Borowik Martyna - M / K20 POL Warszawa

Zapłacone

76. Bortkiewicz Monika - M / K40 POL Lubin KGHM ZG RUN

Zapłacone

77. Boruch Jarek - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław Running Academy

Zapłacone

78. Uczestnik anonimowy - M / M20 POL Świerczów VELUX

Zapłacone

79. Borzemska-Wiliczkiewicz Anna - M / K30 POL Biestrzyków

Zapłacone

80. Bossenko Dmitriy - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

81. Brańka Łukasz - M / M30 POL Pożarzysko Żarów Biega

Zapłacone

82. Brygała Maciej - BEZ MEDALU / M40 POL Czempiń

Zapłacone

83. Brylonek Grzegorz - M / M40 POL Wrocław Running Academy

Zapłacone

84. Brząkała Katarzyna - BEZ MEDALU / K20 POL Wrocław

Zapłacone

85. Brzeziński Wojciech - M / M50 POL Ścinawa Start Ścinawa

Zapłacone

86. Bubis Łukasz - M / M30 POL Wrocław DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ

Zapłacone

87. Budych Kacper - BEZ MEDALU / M20 POL Kościan

Zapłacone

88. Budych Karolina - M / K30 POL Kościan

Zapłacone

89. Bugajski Andrew Paul - M / M40 POL Świdnica OKRĘŻNA avenue

Zapłacone

90. Bugała-Wolny Małgosia - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

91. Bujak Kamil - M / M20 POL Wrocław Barons Wrocław

Zapłacone

92. Bujak Łukasz - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

93. Buk Dominik - BEZ MEDALU / M40 POL Iwiny MKS PARASOL WROCŁAW

Zapłacone

94. Bukowska Ewa - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

95. Burakiewicz Klaudia - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

96. Burmas Dariusz - M / M40 POL Bolesławiec

Zapłacone

97. Burszta Matylda - BEZ MEDALU / K20 POL Wrocław Wosiek team

Zapłacone

98. Burzec Tomasz - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław 601656485

Zapłacone

99. Byrtek Marcin - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

100. Cabaj Damian - M / M30 POL Świdnica Świdnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

101. Cal Bartosz - M / M30 POL Pieszyce Bro or not to Bro

Zapłacone

102. Całkosiński Łukasz - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

103. Cebula Jan - M / M60 POL Kępno RUNNERS TEAM KĘPNO

Zapłacone

104. Ceglarek Jędrzej - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

105. Chamot Marcin - BEZ MEDALU / M30 POL Kamienna Góra

Zapłacone

106. Chlebowicz Marcin - M / M30 POL Wrocław 1981

Zapłacone

107. Chmiel Mariusz - M / M40 POL Bądzów Wybiegani Bądzów

Zapłacone

108. Chmielarz Mariusz - M / M30 POL Kiełczów

Zapłacone

109. Chmielewski Rafał - M / M30 POL Oleśnica Klub biegacza Szerszeń Oleśnica

Zapłacone

110. Chmura Jan - SENIORZY / M POL Wrocław AZF Wrocław

Bezpłatne

111. Chobot Marcin - M / M30 POL Chocianów KGHM ZG RUN

Zapłacone

112. Choja Jakub - M / M20 POL Bogatynia

Zapłacone

113. Chojnacki Grzegorz - M / M40 POL Wroclaw WKB Piast Wroclaw / Running Academy

Zapłacone

114. Chojnacki Ryszard - SENIORZY / M POL Wroclaw wkb piast wroclaw

Bezpłatne

115. Cholewa Joanna - BEZ MEDALU / K20 POL Wrocław WMT/ trenujznami.pl

Zapłacone

116. Cholewiński Paweł - BEZ MEDALU / M30 POL Środa Śląska ŚREDZCY BIEGACZE

Zapłacone

117. Uczestnik anonimowy - BEZ MEDALU / M50 POL Wałbrzych

Zapłacone

118. Chorążykiewicz Anna - M / K40 POL Legnica Santander Runners Team

Zapłacone

119. Chorążykiewicz Artur - M / M40 POL Lubin

Zapłacone

120. Chrobot Krzysztof - BEZ MEDALU / M50 POL Wrocław Ślęzak Team

Zapłacone

121. Chrobot Mariusz - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław #T R I M P - Triathlon Impulse

Zapłacone

122. Chruszcz Jerzy - BEZ MEDALU / M60 POL Opole

Zapłacone

123. Chruszcz Figiel Magdalena - BEZ MEDALU / K30 POL Wroclaw FIDŻI TEAM

Zapłacone

124. Chrzanowski Patryk - BEZ MEDALU / M30 POL Bielawa Pasja Chrzanka Running Team

Zapłacone

125. Cichowlas Przemysław - M / M20 POL Miejska Górka ACTIVE LIFESTYLE TRANSFORMERS

Zapłacone

126. Cichowski Wojciech - M / M20 POL Przygodzice Matner Running Team / Ceneo Runners

Zapłacone

127. Cieplik Marcin - M / M30 POL Ostrów Wielkopolski G-Team

Zapłacone

128. Cieśla Anna - M / K30 POL Wałbrzych

Zapłacone

129. Cieśla Krzysztof - M / M40 POL Ziębice Sparta Ziębice

Zapłacone

130. Uczestnik anonimowy - M / M20 POL Bielany Wrocławskie

Zapłacone

131. Cieślak Adrian - BEZ MEDALU / M16 POL Żary Żary Runners Team

Zapłacone

132. Cieślak Krzysztof - M / M50 POL Żary Żary runners team

Zapłacone

133. Cisak Tomasz - BEZ MEDALU / M40 POL Ząbkowice Slaskie AdrianDanilewicz Group

Zapłacone

134. Cisło Krzysztof - BEZ MEDALU / M30 POL Brzeg Dolny ArdentCode

Zapłacone

135. Cwynar Damian - M / M20 POL Wrocław Night Runners Wrocław

Zapłacone

136. Cymerman Katarzyna - M / K30 POL Kąty Wrocławskie ADGroup

Zapłacone

137. Cyran Piotr - M / M30 POL Nysa NOA

Zapłacone

138. Czarnojańczyk Rafał - M / M40 POL Ostrów Wielkopolski

Zapłacone

139. Czech Paweł - M / M30 POL Prochowice KB KROKUS KWIATKOWICE

Zapłacone

140. Czerwiecki Marcin - BEZ MEDALU / M30 POL Strzegom

Zapłacone

141. Czerwinska Anna - M / K30 POL Rawicz Czarna Biega

Zapłacone

142. Czopko Emilian - M / M40 POL Bolesławiec

Zapłacone

143. Czyż Halina - M / K40 POL Kamieniec Ząbkowicki

Zapłacone

144. Czyż Marcin - M / M20 POL Kamieniec Ząbkowicki #SobasTeam

Zapłacone

145. Dąbrowska Ewa - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

146. Dąbrowski Dariusz - M / M30 POL Wrocław Max Progress Run Team

Zapłacone

147. Dąbrowski Jerzy - SENIORZY / M POL Polkowice

Bezpłatne

148. Danel Ewelina - M / K30 POL Wielichowo OIRP Wrocław

Zapłacone

149. Dargiewicz Dariusz - M / M50 POL Domaszowice VELUX

Zapłacone

150. Daroch Janusz - M / M60 POL Wrocław Max Progess

Zapłacone

151. Dawidziuk-Gosk Diana - BEZ MEDALU / K20 POL Warszawa DD Running Team

Zapłacone

152. Dębska Agnieszka - M / K50 POL Wrocław WMT/Trenuj z nami

Zapłacone

153. Deptała Adrian - M / M40 POL Smolec

Zapłacone

154. Uczestnik anonimowy - BEZ MEDALU / M50 POL Szklarska Poręba Ts Regle

Zapłacone

155. Derenda Kacper - M / M20 POL Wrocław X-Force

Zapłacone

156. Dernowska Natalia - M / K20 POL Wrocław PRO-RUN WROCŁAW

Zapłacone

157. Dlugosz Lucyna - M / K50 POL Ketrzyn Drużyna ML Ketrzyn

Zapłacone

158. Długołęcki Konrad - M / M40 POL Świdnica BIEGOWA ŚWIDNICA

Zapłacone

159. Uczestnik anonimowy - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

160. Dobosz Łukasz - M / M30 POL Dobrzykowice 1980

Zapłacone

161. Dobras Damian - M / M30 POL Granowiec Niezrzeszony

Zapłacone

162. Dobrochowska Ilona - M / K40 POL Strzegom Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

163. Dobrochowski Marek - M / M30 POL Strzegom Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

164. Dobrowolski Anddzej - M / M40 POL Mnichowice Corredor Mnichowice

Zapłacone

165. Doliński Paweł - M / M30 POL Lubin KGHM ZG RUN

Zapłacone

166. Domagała Grażyna - BEZ MEDALU / K30 POL Wrocław

Zapłacone

167. Domagała Piwowar Domowy Wojciech - M / M40 POL Wrocław BladeRunner

Zapłacone

168. Dominik Ewelina - BEZ MEDALU / K30 POL Wierzbna

Zapłacone

169. Domosławska Joanna - M / K40 POL Wrocław Santander Runners Team

Zapłacone

170. Dorniak Jarosław - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław PZU Sport Team

Zapłacone

171. Dorniak Natalia - BEZ MEDALU / K20 POL Wrocław

Zapłacone

172. Drabik Joanna - BEZ MEDALU / K20 POL Wrocław AZS AWF KRAKÓW

Zapłacone

173. Drabik Marcin - M / M40 POL Wrocław WB PIAST/MORSY WROCŁAWSKIE

Zapłacone

174. Drąg Jacek - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

175. Uczestnik anonimowy - BEZ MEDALU / M50 POL Wrocław 1969

Zapłacone

176. Uczestnik anonimowy - M / M40 POL Wrocław Meble itp.

Zapłacone

177. Dróżdż Piotr - M / M30 POL Kielce

Zapłacone

178. Droździk Magdalena - BEZ MEDALU / K40 POL Nysa WKB META LUBLINIEC

Zapłacone

179. Dryś Andrzej - BEZ MEDALU / M60 POL Wrocław

Zapłacone

180. Dryś Joanna - BEZ MEDALU / K60 POL Wrocław

Zapłacone

181. Dryś Krzysztof - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław

Zapłacone

182. Drzewińska Katarzyna - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

183. Drzewiński Bogusław - M / M60 POL Wrocław

Zapłacone

184. Drzewiński Paweł - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

185. Dubij Leon - SENIORZY / M POL Wroclaw wwwkb piast

Bezpłatne

186. Duczemiński Dariusz - M / M40 POL Wrocław NOA

Zapłacone

187. Duda Jakub - BEZ MEDALU / M30 POL Wleń Park Grabiszyński MARATHON TEAM

Zapłacone

188. Dudek Grzegorz - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław Ceneo Runners / Matner Running Team

Zapłacone

189. Dudek Mariola - M / K40 POL Jarosław Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

190. Dudek Monika - M / K30 POL Ziębice Pasja chrzanka running team

Zapłacone

191. Dudek Ola - M / K30 POL Głuchołazy

Zapłacone

192. Dul Karolina - M / K20 POL Jelenia Góra Family Team / Ślęzak Team

Zapłacone

193. Dul Magdalena - M / K30 POL Jelenia Góra FAMILY TEAM/ ŚLĘZAK TEAM

Zapłacone

194. Dul Wiesław - SENIORZY / M POL Jelenia Góra FAMILY TEAM

Bezpłatne

195. Durczyński Wojciech - BEZ MEDALU / M20 POL Długołęka GUENTHER POLSKA

Zapłacone

196. Duszyński Tomasz - BEZ MEDALU / M30 POL Nowa Wieś Bieganie na Śniadanie Śmigiel

Zapłacone

197. Dworniczak Maciej - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław

Zapłacone

198. Dygudaj Jerzy - SENIORZY / M POL Bieniowice KB Lew Legnica

Bezpłatne

199. Dylla Franz - SENIORZY / M POL Tarnów Opolski

Bezpłatne

200. Dziadowicz Anna - M / K40 POL Radwanice Adrian Danilewicz Group

Zapłacone

201. Dzięcielski Krzysztof - BEZ MEDALU / M50 POL Gałów POWSTAŃCY Z KANAPY

Zapłacone

202. Dzieduszyński Wojciech - M / M40 POL Brzeg BBL Brzeg

Zapłacone

203. Dzieruk Paweł - M / M20 POL Wrocław

Zapłacone

204. Dziurkowska Dorota - BEZ MEDALU / K30 POL Siechnice TMTeam

Zapłacone

205. Dżusajew Katarzyna - M / K40 POL Wrocław ŚLĘZAK TEAM

Zapłacone

206. Elasri Abderrahim - BEZ MEDALU / M30 POL Chorzów

Zapłacone

207. Fabiański Łukasz - BEZ MEDALU / M20 POL Międzychód RehaBalance Team

Zapłacone

208. Fąfara Mirosław - BEZ MEDALU / M40 POL Trzebnica

Zapłacone

209. Falewicz Julian - M / M30 POL Bystrzyca Kłodzka

Zapłacone

210. Fałkowski Maciej - M / M20 POL Mojęcice

Zapłacone

211. Fedorczak Michał - BEZ MEDALU / M20 POL Wrocław Wosiek Team

Zapłacone

212. Fedyczkowska Justyna - M / K40 POL Strzegom STRZEGOMSKA DWUNASTKA

Zapłacone

213. Fedyczkowski Edward - M / M40 POL Strzegom STRZEGOMSKA DWUNASTKA

Zapłacone

214. Ferenc Janusz - SENIORZY / M POL Ludwikowice UKS Ludwikowice

Bezpłatne

215. Ficner Anna - BEZ MEDALU / K30 POL Złotoryja Olaws Złotoryja/MKS Siechnice

Zapłacone

216. Figiel Jakub - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław FIDŻI TEAM

Zapłacone

217. Fijałkowska Ewelina - M / K30 POL Trzebnica

Zapłacone

218. Fijałkowski Waldemar - M / M40 POL Trzebnica ŚlęzakTeam

Zapłacone

219. Filas Jacek - M / M30 POL Cieszyce Matner Running Team

Zapłacone

220. Fiołek Paulina - M / K20 POL Świdnica RST Software Masters

Zapłacone

221. Uczestnik anonimowy - M / M30 POL Szklarska Poręba Natural EPO

Zapłacone

222. Florczak Bartosz - BEZ MEDALU / M20 POL Wrocław SiłaOgra

Zapłacone

223. Fojcik Asia - M / K40 POL Rybnik MOSIR RYBNIK / SBD ENERGETYK RYBNIK

Zapłacone

224. Folga Marek - M / M40 POL Wrocław Team Karaś

Zapłacone

225. Franczak Mariusz - M / M40 POL Księginice ŚLĘZAK TEAM / DTR BIEGA

Zapłacone

226. Frank Aleksander - BEZ MEDALU / M20 POL Opole Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

227. Frankowska Elżbieta - M / K40 POL Wrocław WKB PIAST

Zapłacone

228. Frankowski Damian - M / M40 POL Wrocław WKB PIAST

Zapłacone

229. Frąszczak Patryk - BEZ MEDALU / M20 POL Krotoszyn Wosiek TeamAks PWr

Zapłacone

230. Furtak Krzysztof - BEZ MEDALU / M50 POL Lubin KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNI

Zapłacone

231. Gachowski Łukasz - M / M40 POL Wroclaw Idea Getin Leasing

Zapłacone

232. Gadziński Marek - M / M50 POL Wrocław WKB PIAST WROCŁAW

Zapłacone

233. Gadzinski Michał - M / M20 POL Wrocław

Zapłacone

234. Gadziński Włodzimierz - M / M50 POL Wrocław

Zapłacone

235. Gajduk Ilona - M / K20 POL Wroclaw

Zapłacone

236. Gajewski Marek - BEZ MEDALU / M30 POL Warszawa adidas Runners Warsaw

Zapłacone

237. Galant Sławomir - M / M40 POL Barlinek

Zapłacone

238. Galewski Piotr - M / M50 POL Wrocław WMT/Trenuj z nami

Zapłacone

239. Galiński Kamil - M / M30 POL Krępice Aby Do Mety

Zapłacone

240. Galla Krzysztof - M / M20 POL Namysłów

Zapłacone

241. Gałka Robert - M / M40 POL Wroclaw Generalteam

Zapłacone

242. Gałuszka Daria - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

243. Gambal Paweł - BEZ MEDALU / M20 POL Lubin RATOWNICY RUDNA/KGHM ZG RUN

Zapłacone

244. Gandziarowski Marek - BEZ MEDALU / M20 POL Sobótka WATAHA SOBÓTKA

Zapłacone

245. Garbicz Paweł - BEZ MEDALU / M20 POL Police

Zapłacone

246. Gardecka Edyta - BEZ MEDALU / K30 POL Wałbrzych

Zapłacone

247. Gardecka Sylwia - BEZ MEDALU / K30 POL Wałbrzych

Zapłacone

248. Garliński Łukasz - M / M20 POL Wielowieś KB Krokus Kwiatkowice

Zapłacone

249. Gasiewska Laura - M / K30 POL Wrocław EY Run4Fun

Zapłacone

250. Gąsiorek Marcin - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

251. Gąsiorowski Krzysztof - M / M20 POL Wrocław OIRP Wrocław / Małapanew Ozimek

Zapłacone

252. Gawlik Anna - M / K30 POL Siechnice MKS Siechnice

Zapłacone

253. Gawron Paweł - BEZ MEDALU / M20 POL Warszawa adidas Runners Warsaw

Zapłacone

254. Gawron Piotr - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław MADU - 112IT.PL

Zapłacone

255. Gawroniuk Paulina - M / K20 POL Wrocław

Zapłacone

256. Gawroński Grzegorz - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

257. Gdaniec Jakub - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław Goggle PAE Team / Cubu architekci

Zapłacone

258. Gidel Halina - M / K50 POL Brzeg Dolny FOTOTRIO.PL

Zapłacone

259. Gidel Witold - M / M50 POL Brzeg Dolny Fototrio.pl

Zapłacone

260. Giemza Michał - M / M30 POL Wrocław #SOBASTEAM

Zapłacone

261. Gierczak Adrian - BEZ MEDALU / M20 POL Opoczno Monar Gracze

Zapłacone

262. Gieroń Michał - M / M30 POL Zielona Góra

Zapłacone

263. Gietkiewicz Mateusz - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

264. Gil Stanisław - BEZ MEDALU / M60 POL Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania

Zapłacone

265. Gizinski Stefan - SENIORZY / M POL Wołów wolow biega

Bezpłatne

266. Głąb Daria - BEZ MEDALU / K20 POL Prudnik RUNNERS TEAM NYSA

Zapłacone

267. Głód Mateusz - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

268. Głowacki Maciej - M / M40 POL Wilkszyn Matner Running Team

Zapłacone

269. Główka Maciej - M / M30 POL Wrocław Be Better

Zapłacone

270. Gołębiewska Sylwia - M / M40 POL Świdnica Świdnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

271. Gołębiewski Jacek - M / M40 POL Świdnica Świdnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

272. Gołuch Arkadiusz - M / M40 POL Łagiewniki strzegomska dwunastka

Zapłacone

273. Gomołysek Kinga - BEZ MEDALU / K30 POL Głuchołazy Matner Running Team

Zapłacone

274. Gonera Janina - M / K60 POL Miłoszyce Kb Harcownik Jelcz-Laskowice

Zapłacone

275. Gonera Kazimierz - M / M60 POL Miłoszyce Kb Harcownik Jelcz-Laskowice

Zapłacone

276. Gonera-Bator Anna - M / K30 POL Nadolice Wielkie

Zapłacone

277. Gonet Marek - M / M50 POL Otmice

Zapłacone

278. Gonet Paweł - M / M30 POL Lubin Niemstów

Zapłacone

279. Góralczyk Paweł - BEZ MEDALU / M30 POL Chocznia KS AZS AWF KRAKÓW

Zapłacone

280. Gorczyca Krzysztof - M / M30 POL Wrocław MATNER RUNNING TEAM

Zapłacone

281. Gorczyński Filip - M / M40 POL Wrocław Wkurw_Team

Zapłacone

282. Gosk Dominik - BEZ MEDALU / M20 POL Warszawa DD Running Team

Zapłacone

283. Gracek Filip - M / M20 POL Wrocław Ślęzak Team

Zapłacone

284. Grad Łukasz - M / M30 POL Legnica Fitness Piekary Legnica

Zapłacone

285. Graniczkowski Grzegorz - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

286. Gransort Joanna - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

287. Greda Jozef - SENIORZY / M POL Sycow 1946olimpiasycow

Bezpłatne

288. Grempka Ryszard - SENIORZY / M POL Wrocław

Bezpłatne

289. Grochowska Ola - BEZ MEDALU / K20 POL Wrocław

Zapłacone

290. Gronostaj Grzegorz - BEZ MEDALU / M40 POL Wroclaw WrocławskieIten

Zapłacone

291. Gronowska Ania - M / K20 POL Przemiłów

Zapłacone

292. Gruszczyńska Magdalena - M / K30 POL Piła

Zapłacone

293. Gruszka Aleksandra - BEZ MEDALU / K30 POL Wałbrzych

Zapłacone

294. Gruszka Robert - M / M40 POL Galewice

Zapłacone

295. Grycko Tomasz - BEZ MEDALU / M20 POL Władysławowo UKS BLIZA WŁADYSŁAWOWO

Zapłacone

296. Grygiel Agnieszka - BEZ MEDALU / K40 POL Wrocław Pro-Run Wroclaw

Zapłacone

297. Grzęda Jolanta - M / K30 POL Jelcz-Laskowice Klub Biegacza Harcownik

Zapłacone

298. Grzęda Mirosław - M / M30 POL Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

299. Grzegorczyk Mateusz - M / M20 POL Wrocław WABCO RUNNERS

Zapłacone

300. Grzeskowiak Andrzej - M / M60 POL Wroclaw

Zapłacone

301. Gulacz Marek - BEZ MEDALU / M60 POL Wałbrzych Sudeckie Wycieczki Biegowe

Zapłacone

302. Gulacz Michał - BEZ MEDALU / M20 POL Wałbrzych SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE

Zapłacone

303. Gułaj Artur - BEZ MEDALU / M40 POL Legnica

Zapłacone

304. Gułowski Michał - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

305. Gurgul Ryszard - M / M60 POL Boguszów-Gorce Świdnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

306. Gutowski Tomasz - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław Barons Wrocław

Zapłacone

307. Gwardzik Piotr - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław #SobasTime

Zapłacone

308. Haber Marcin - M / M30 POL Groblice MKS Siechnice

Zapłacone

309. Hałka Jan - M / M40 POL Wrocław JACHU

Zapłacone

310. Hałubek Adam - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

311. Hangiel Bolesław - BEZ MEDALU / M20 POL Wrocław

Zapłacone

312. Hanusiak Piotr - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

313. Hawron Agnieszka - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

314. Hebda Dominika - M / K20 POL Wrocław ADRIAN DANILEWICZ GROUP

Zapłacone

315. Herbinger Anna - BEZ MEDALU / K30 POL Wrocław

Zapłacone

316. Herbut Artur - M / M30 POL Czerńczyce

Zapłacone

317. Herman Michal - M / M30 POL Groblice Adrian Danilewicz Group

Zapłacone

318. Herner Tomasz - M / M40 POL Trzebnica

Zapłacone

319. Hnatiuk Michał - M / M30 POL Wałbrzych

Zapłacone

320. Hnitecki Rafał - M / M30 POL Zgorzelec EDI TEAM ZGORZELEC

Zapłacone

321. Hołownia Ryszard - M / M60 POL Wrocław Dream Team

Zapłacone

322. Hołubowicz Anita - BEZ MEDALU / K20 POL Wrocław Wosiek Team

Zapłacone

323. Horodyski Marek - M / M30 POL Świerzawa

Zapłacone

324. Hysyk Jakub - M / M30 POL Wrocław NOA

Zapłacone

325. Ignatowicz Robert - M / M30 POL Wrocław EBIEGI.PL

Zapłacone

326. Jablonski Tomasz - BEZ MEDALU / M40 POL Wroclaw PiJ

Zapłacone

327. Jabłoński Emil - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław Monar Gracze

Zapłacone

328. Jacyna Emilia - M / K20 POL Wroclaw

Zapłacone

329. Jakimiuk Daniel - M / M20 POL Szklarska Poręba Twister Team/ Natural EPO

Zapłacone

330. Jakobsze Wojciech - BEZ MEDALU / M40 POL Marcinkowice

Zapłacone

331. Jakubowski Andrzej - M / M60 POL Wroclaw ProRun Wroclaw

Zapłacone

332. Uczestnik anonimowy - BEZ MEDALU / K30 POL Jelenia Góra Karkonosz Running Team

Zapłacone

333. Janiszewski Mariusz - BEZ MEDALU / M40 POL Wilczyce

Zapłacone

334. Uczestnik anonimowy - M / K30 POL Rydułtowy

Zapłacone

335. Jankowski Jerzy - BEZ MEDALU / M40 POL Środa Śląska ŚREDZCY BIEGACZE

Zapłacone

336. Janus Monika - M / K40 POL Szczawno-Zdrój

Zapłacone

337. Janusz Damian - M / M20 POL Szczytna Szczytna Biega

Zapłacone

338. Janusz Ryszard - M / M50 POL Szczytna Szczytna Biega

Zapłacone

339. Jarosz Paweł - M / M30 POL Wrocław AmatorWrocław

Zapłacone

340. Jarzębowicz Mateusz - BEZ MEDALU / M30 POL Trzebnica Athletics Team Prusice

Zapłacone

341. Jasiczek Radek - M / M40 POL Swidnica GLKS Żelazna Świdnica

Zapłacone

342. Uczestnik anonimowy - SENIORZY / M POL Swidnica Sl Amator

Bezpłatne

343. Jasiński Remigiusz - M / M40 POL Wrocław Wrocław Marathon Team

Zapłacone

344. Jaśkowiec Michał - M / M20 POL Prudnik

Zapłacone

345. Uczestnik anonimowy - M / K40 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

346. Jaskuła Robert - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

347. Uczestnik anonimowy - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

348. Jaworek Marcin - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

349. Jedlińska Katarzyna - M / K30 POL Świdnica

Zapłacone

350. Jeleń Tomasz - BEZ MEDALU / M40 POL Zgorzelec Pani

Zapłacone

351. Jokiel Wojciech - M / M40 POL Kępno KS Leniwiec

Zapłacone

352. Józwik Adrian - BEZ MEDALU / M20 POL Juliszew ZdrowyBus.pl

Zapłacone

353. Józwik Kamil - M / M30 POL Warszawa

Zapłacone

354. Junyszek Marcin - BEZ MEDALU / M30 POL Wroclaw

Zapłacone

355. Jurasik Magda - M / K20 POL Wrocław

Zapłacone

356. Jurasz Zygmunt - SENIORZY / M POL Zgorzelec amator

Bezpłatne

357. Uczestnik anonimowy - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

358. Kaczmar Krzysztof - M / M20 POL Wrocław

Zapłacone

359. Kaczmarczyk Przemysław - M / M20 POL Rolantowice Matner Running Team/Wataha

Zapłacone

360. Kaczmarek Jacek - BEZ MEDALU / M40 POL Namysłów Dla Basi

Zapłacone

361. Kaczmarek Marek - M / M60 POL Wroclaw

Zapłacone

362. Kaczmarek Monika - M / K30 POL Krotoszyn

Zapłacone

363. Kaczmarek Monika - BEZ MEDALU / K30 POL Łódź ASICS FrontRunnerPoland

Zapłacone

364. Kaczmarek Tomasz - M / M50 POL Polkowice KGHM ZG RUN

Zapłacone

365. Kaczmarek Wiesław - M / M30 POL Krotoszyn

Zapłacone

366. Kaczorowska Joanna - BEZ MEDALU / K20 POL Wrocław Sensei Adam Augustyn Team

Zapłacone

367. Kaczorowski Marcin - BEZ MEDALU / M40 POL Legnica JANOSPORT TEAM LEGNICA

Zapłacone

368. Kalembkiewicz Piotr - M / M40 POL Wrocław Mirotrans

Zapłacone

369. Kalicinski Jaroslaw - M / M30 POL Siechnice Ślęzak Team

Zapłacone

370. Kalus Jacek - BEZ MEDALU / M20 POL Wałbrzych Sudeckie Wycieczki Biegowe

Zapłacone

371. Kałuża Tomasz - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

372. Kałuziński Bartosz - BEZ MEDALU / M20 POL Wrocław

Zapłacone

373. Kandefer Celina - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

374. Kania Michał - BEZ MEDALU / M20 POL Kloczew adidas runners warsaw

Zapłacone

375. Kapturski Marcin - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław Arkadiusz Gardzielewski Running Team

Zapłacone

376. Kapuściński Wojciech - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

377. Kaput Paweł - M / M30 POL Trzebnica

Zapłacone

378. Kaput Piotr - M / M30 POL Trzebnica Misio :)

Zapłacone

379. Karczmit Daniel - M / M20 POL Nysa

Zapłacone

380. Kargul Michał - M / M30 POL Wrocław Trenujznami.pl

Zapłacone

381. Karsznia Radosław - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław

Zapłacone

382. Kassolik-Barczyńska Kasia - BEZ MEDALU / K20 POL Jeżów Sudecki ŚLĘZAK TEAM

Zapłacone

383. Kaszuba Edward - SENIORZY / M POL Wrocław WKB PIAST WROCŁAW

Bezpłatne

384. Kawczyński Piotr - M / M40 POL Oleśnica GUSTAW TEŻ BIEGA

Zapłacone

385. Kawoń Andrzej - SENIORZY / M POL Namysłów

Bezpłatne

386. Kazuła Jakub - BEZ MEDALU / M20 POL Piotrków Trybunalski

Zapłacone

387. Keblesz Adam - M / M40 POL Ogrodnica VOESTALPINE

Zapłacone

388. Uczestnik anonimowy - M / M30 POL Siechnice Arkadiusz Gardzielewski running team

Zapłacone

389. Kęśminowicz Krzysztof - M / M40 POL Brzeg POLARIS/KOTWICA BRZEG

Zapłacone

390. Kida Monika - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

391. Kidawa Paweł - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław

Zapłacone

392. Kierczak Beata - M / K40 POL Świdnica Świdnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

393. Kietlinska Zina - BEZ MEDALU / K20 POL Wrocław Sensei Adam Augustyn Team

Zapłacone

394. Kinal Łukasz - M / M30 POL Środa Śląska voestalpine

Zapłacone

395. Kipczak Wiktor - SENIORZY / M POL Chwałowice Kb Harcownik Jelcz Laskowice

Bezpłatne

396. Kiraga Małgorzata - M / K40 POL Oleśnica

Zapłacone

397. Kisiecki Marcin - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

398. Klatka Andrzej - M / M50 POL Lubań

Zapłacone

399. Klatka Łukasz - M / M20 POL Lubań Sl Gks Olsza Olszyna

Zapłacone

400. Klausa Filip - M / M40 POL Wrocław Spoceni Rybical

Zapłacone

401. Kleczkowska Ewa - M / K40 POL Radwanice BBKTS

Zapłacone

402. Klesta Rafał - M / M30 POL Wrocław Atos runners

Zapłacone

403. Klimas-Zajączkowska Joanna - M / K40 POL Piecowice Absolut Running Team

Zapłacone

404. Klimkowska Monika - M / K30 POL Wroclaw

Zapłacone

405. Klok Wojciech - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

406. Klucowicz Michał - M / M30 POL Namysłów brak

Zapłacone

407. Kluz Marcin - M / M20 POL Wrocław Pro-Run Wrocław

Zapłacone

408. Kłos Jan - M / M30 POL Oława

Zapłacone

409. Kmiecik Karol - M / M20 POL Lusina Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

410. Knapik Piotr - M / M40 POL Wrocław Lks Iskra Jaszkowa

Zapłacone

411. Koba Piotr - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław GARDZIELEWSKI TEAM

Zapłacone

412. Kobos Radosław - M / M30 POL Siechnice Running Academy

Zapłacone

413. Kobusiński Adrian - BEZ MEDALU / M30 POL Brzeg Dolny FitStyle Team

Zapłacone

414. Kocenda Wojciech - M / M30 POL Zdzieszowice Pro-Run Wrocław

Zapłacone

415. Kocik Mateusz - M / M30 POL Wrocław Przesiąknięty Dźwiękiem

Zapłacone

416. Kociszewski Sebastian - M / M40 POL Szczodre Pro-Run Wrocław

Zapłacone

417. Koczurko Robert - M / M20 POL Świebodzice DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ

Zapłacone

418. Kojro Rafał - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

419. Kokot Daniel - M / M20 POL Ozimek RAJSPORT ACTIVE

Zapłacone

420. Kokott Agnieszka - M / K30 POL Smolec Ewa Huryń Team

Zapłacone

421. Kokott Marcin - M / M30 POL Smolec Ewa Huryń Team

Zapłacone

422. Kołodziej Waldemar - M / M40 POL Górki Dottori Corrono Opole

Zapłacone

423. Kołsut Aleksandra - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

424. Komendacki Dominik - BEZ MEDALU / M40 POL Głogów KGHM ZG RUN

Zapłacone

425. Konarska Edyta - M / K40 POL Oława

Zapłacone

426. Kopczynski Henryk - SENIORZY / M POL Ujezdziec Maly K-Team

Bezpłatne

427. Uczestnik anonimowy - SENIORZY / M POL Ujezdziec Maly K-Team

Bezpłatne

428. Kopeć Adam - BEZ MEDALU / M30 POL Bolesławiec 23 PA Bolesławiec

Zapłacone

429. Kopeć Adam - M / M30 POL Bolesławiec 23pa Bolesławiec

Zapłacone

430. Kopta Jerzy - SENIORZY / M POL Kraków Cwałujące Dziadki

Bezpłatne

431. Kordylas Michał - BEZ MEDALU / M20 POL Kalisz

Zapłacone

432. Korzeniewski Michał - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław BARONS Wrocław

Zapłacone

433. Kos Adrian - M / M20 POL Smolec Ślęzak Team / SmoleckaZadyszka

Zapłacone

434. Kościk Elżbieta - M / K40 POL Legnica Karkonosz Running Team

Zapłacone

435. Kosicka Dagmara - M / K30 POL Świdnica

Zapłacone

436. Kosmaty Ewa - BEZ MEDALU / K30 POL Opole

Zapłacone

437. Kosmaty Mariusz - BEZ MEDALU / M40 POL Opole ANTONTEAM

Zapłacone

438. Kosmaty Michał - BEZ MEDALU / M30 POL Opole Zaremba Team

Zapłacone

439. Kosztyła-Stec Katarzyna - BEZ MEDALU / K30 POL Wroclaw

Zapłacone

440. Koszykowski Daniel - M / M20 POL Cesarzowice

Zapłacone

441. Kowalczyk Bogdan - M / M50 POL Warszawa

Zapłacone

442. Kowalczyk Paweł - M / M40 POL Wrocław ArdentCode

Zapłacone

443. Kowalczyk Piotr - M / M40 POL Grodków

Zapłacone

444. Kowalewski Robert - BEZ MEDALU / M50 POL Wrocław

Zapłacone

445. Kowalski Damian - M / M30 POL Buszkowice Małe AM Active

Zapłacone

446. Kownacka Kamila - M / K40 POL Bielany Wrocławskie

Zapłacone

447. Kownacki Jacek - M / M40 POL Wrocław Matner Running Team

Zapłacone

448. Kozaczkiewicz Adrian - M / M30 POL Kiełczów Wataha grupa treningowa

Zapłacone

449. Kozłowski Artur - BEZ MEDALU / M30 POL Sieradz Sanprobi TEAM

Zapłacone

450. Kozyra Dariusz - M / M40 POL Radwanice Adrian Danilewicz Group

Zapłacone

451. Krakowiak Krzysztof - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

452. Krakowian Sławek - M / M30 POL Wrocław PGS Software

Zapłacone

453. Kralik Sylwia - M / K30 POL Warszawa

Zapłacone

454. Krauze Andrzej - M / M60 POL Wrocław DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ

Zapłacone

455. Krawczyk Katarzyna - BEZ MEDALU / K20 POL Męcinka JKS SALAMANDRA

Zapłacone

456. Krawczyk Zdzisław - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław

Zapłacone

457. Krawiec Ewelina - M / K20 POL Zgorzelec EDI TEAM ZGORZELEC

Zapłacone

458. Krawiec Sebastian - M / M20 POL Zgorzelec EDI TEAM ZGORZELEC

Zapłacone

459. Kret Marian - M / M60 POL Złotoryja/rokitnica OLAWS Złotoryja

Zapłacone

460. Kręzel Krzysztof - M / M20 POL Wisznia Mała Night Runners Wrocław

Zapłacone

461. Uczestnik anonimowy - M / M50 POL Muszyna niezrzeszony

Zapłacone

462. Król Maciej - M / M20 POL Rdzawa TriWise Triathlon Team

Zapłacone

463. Króliński Jędrzej - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław Spoceni Rybical

Zapłacone

464. Kruczkiewicz Mateusz - M / M40 POL Wrocław Kruki

Zapłacone

465. Kruk Michał - M / M30 POL Wrocław Dochodzimy w 2H :)

Zapłacone

466. Kruk Przemysław - M / M30 POL Wałbrzych

Zapłacone

467. Kruk Tomasz - BEZ MEDALU / M30 POL Nysa Athletics Nysa

Zapłacone

468. Krukowski Łukasz - M / M30 POL Groblice MKS Siechnice

Zapłacone

469. Krupiarz Waldemar - M / M50 POL Wrocław San Escobar Team

Zapłacone

470. Kruszewska Renata - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

471. Krzyszkowski Michał - M / M40 POL Poniatowice IVM

Zapłacone

472. Krzywania Paweł - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław Vamos amigos

Zapłacone

473. Krzyżak Ziemowit - BEZ MEDALU / M30 POL Gracze Monar Gracze

Zapłacone

474. Kubala Małgorzata - M / K30 POL Wałbrzych

Zapłacone

475. Kubicki Paweł - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław

Zapłacone

476. Kuboszek Marcin - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław

Zapłacone

477. Kubów Jarosław - M / M30 POL Opole

Zapłacone

478. Kucharski Robert - M / M30 POL Wrocław Running Academy

Zapłacone

479. Kuchnia Krzysztof - M / M50 POL Rybnica TS Regle Szklarska Poręba

Zapłacone

480. Kuczkowski Stanisław - SENIORZY / M POL Wrocław WKB Piast Wrocław

Bezpłatne

481. Kuczyńska Barbara - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

482. Kuczyński Marcin - M / M40 POL Lubin Biegająca kasta miedziowego miasta/ZG RUN

Zapłacone

483. Kudzior Piotr - M / M20 POL Poznań PRO366

Zapłacone

484. Kuliga Tomasz - M / M50 POL Wrocław

Zapłacone

485. Kupczyk Joanna - BEZ MEDALU / K30 POL Polkowice

Zapłacone

486. Kupczyk Mateusz - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

487. Kupczyk Slawek - BEZ MEDALU / M30 POL Polkowice

Zapłacone

488. Kurant Jacek - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

489. Kurek Rafał - M / M40 POL Wroclaw

Zapłacone

490. Kurek Tomasz - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

491. Kurilec Krzysztof - BEZ MEDALU / M50 POL Wrocław Matner Running Team

Zapłacone

492. Kurnol Henryk - BEZ MEDALU / M50 POL Namysłow KB VAMOS AMIGOS

Zapłacone

493. Kurosz Mateusz - M / M30 POL Siedlnica

Zapłacone

494. Uczestnik anonimowy - SENIORZY / M POL Wrocław niezrzeszony

Bezpłatne

495. Kutaj Dawid - M / M20 POL Henryków

Zapłacone

496. Kutera Robert - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

497. Kutyba Dorota - M / K20 POL Świdnica Świdnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

498. Kuziomko Krzysztof - M / M40 POL Zielona Góra Team Draczyński

Zapłacone

499. Kuźmicki Karol - M / M50 POL Wrocław Kiku Run Team

Zapłacone

500. Kuźmicki Marcin - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław

Zapłacone

501. Kwasniewski Mateusz - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław Waniewski Coaching

Zapłacone

502. Kwiatek Paweł - M / M20 POL Wrocław 140minut.pl

Zapłacone

503. Kwiatkowska Aleksandra - M / K30 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

504. Kwiatkowski Krzysztof - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław

Zapłacone

505. Laddach Piotr - M / M20 POL Wrocław

Zapłacone

506. Lang Wojciech - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM

Zapłacone

507. Laszczowski Grzegorz - BEZ MEDALU / M40 POL Głogów Stowarzyszenie Zwierzak

Zapłacone

508. Latała Eryk - M / M40 POL Skoroszyce

Zapłacone

509. Latawski Mateusz - M / M40 POL Nysa Athletics Nysa

Zapłacone

510. Lęga Wiesław - BEZ MEDALU / M40 POL Świdnica BRAK TEAM / KS TĘCZA

Zapłacone

511. Lenart Miłosz - M / M50 POL Kętrzyn Drużyna ML

Zapłacone

512. Lenart Rafał - M / M30 POL Wrocław Drużyna ML

Zapłacone

513. Leśniak Daniel - M / M40 POL Rawicz

Zapłacone

514. Leśniak Kamil - BEZ MEDALU / M20 POL Toruń Salco Garmin Team

Zapłacone

515. Leśniak Karolina - BEZ MEDALU / K30 POL Wrocław TMTEAM

Zapłacone

516. Lewald Michał - M / M40 POL Opole Strzeleccy Biegacze

Zapłacone

517. Lewandowska Ewa - M / K50 POL Kluczbork Kluczborska Grupa Biegowa

Zapłacone

518. Lewandowski Dariusz - M / M50 POL Kąty Wrocławskie

Zapłacone

519. Lewandowski Maciej - M / M30 POL Wrocław #BACKRUNNERS Wrocław

Zapłacone

520. Lewandowski Tadeusz - SENIORZY / M POL Wroclaw WKB Piast

Bezpłatne

521. Leżyński Jarosław - M / M30 POL Lubin KGHM ZG RUN

Zapłacone

522. Lichtarska Ela - BEZ MEDALU / K40 POL Wrocław

Zapłacone

523. Liputa Emilia - BEZ MEDALU / K20 POL Wrocław Backrunners Wrocław

Zapłacone

524. Lis Grzegorz - M / M50 POL Trzebnica MODECO MTB TEAM

Zapłacone

525. Lisowski Czesław - SENIORZY / M POL Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania

Bezpłatne

526. Lisowski Jacek - M / M50 POL Opole

Zapłacone

527. Liszka Kamil - M / M30 POL Jaroszów Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

528. Lizoń Andrzej - M / M30 POL Polkowice RATOWNICY ZG RUDNA / KGHM ZG RUN

Zapłacone

529. Lubaski Zygmunt - M / M60 POL Świdnica ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA

Zapłacone

530. Lubicka Magdalena - M / K30 POL Wrocław Wabco Runners

Zapłacone

531. Lubicki Tomasz - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław

Zapłacone

532. Luchowska Karolina - M / K30 POL Ostrowiec Świętokrzyski FizjoTriTerapia

Zapłacone

533. Ludowicz Szymon - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

534. Ludwiński Ireneusz - BEZ MEDALU / M40 POL Ligota Piękna

Zapłacone

535. Lupa Filip - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

536. Łaba Mateusz - M / M30 POL Jugów

Zapłacone

537. Łabuz Ewa - BEZ MEDALU / K60 POL Wrocław wkb piast

Zapłacone

538. Łabuz Marek - BEZ MEDALU / M60 POL Wrocław wkb piast

Zapłacone

539. Łabys Mateusz - BEZ MEDALU / M20 POL Wilemowice Kotwica Brzeg/Athletics Nysa

Zapłacone

540. Łach Łukasz - BEZ MEDALU / M30 POL Wojnarowice Prędkie Stopy Żółwia

Zapłacone

541. Ładońska Agata - BEZ MEDALU / K30 POL Wrocław

Zapłacone

542. Ładońska Ewa - M / K60 POL Wrocław Parkrun Wrocław

Zapłacone

543. Ładońska Katarzyna - BEZ MEDALU / K30 POL Wrocław PRO-RUN WROCŁAW

Zapłacone

544. Ładoński Ryszard - BEZ MEDALU / M60 POL Wrocław PRO-RUN Wrocław

Zapłacone

545. Łańduch Patryk - M / M20 POL Duszniki-Zdrój

Zapłacone

546. Łatoszyński Oskar - M / M40 POL Olesnica

Zapłacone

547. Łazarewicz Paweł - M / M30 POL Wrocław OIRP Wrocław

Zapłacone

548. Łaźniewski Dariusz - M / M30 POL Wysoka Olszyna Biega

Zapłacone

549. Łechtańska Karolina - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

550. Łechtański Krzysztof - BEZ MEDALU / M30 POL Konin

Zapłacone

551. Łomnicka Barbara - M / K40 POL Wrocław Sobczyk team

Zapłacone

552. Łoposzko Cyprian - M / M30 POL Kobierzyce

Zapłacone

553. Łoś Sara - BEZ MEDALU / K20 POL Lubin KGHM ZG RUN

Zapłacone

554. Łozowska Ewelina - BEZ MEDALU / K30 POL Lubin Fitarena

Zapłacone

555. Łukasik Leszek - M / M60 POL Oława

Zapłacone

556. Łukasiński Jacek - M / M40 POL Wrocław Pro-Run Wrocław

Zapłacone

557. Łukaszczykiewicz Paweł - M / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Antonteam

Zapłacone

558. Łukaszewicz Dawid - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław #NartyOk.pl

Zapłacone

559. Łukaszewicz Paweł - M / M30 POL Jelenia Góra Ślęzak Team

Zapłacone

560. Łukaszewski Andrzej - BEZ MEDALU / M50 POL Wrocław

Zapłacone

561. Łuszcz Janusz - M / M50 POL Wrocław Amator

Zapłacone

562. Machata Jacek - M / M40 POL Wroclaw

Zapłacone

563. Machowski Edward - SENIORZY / M POL Wolow WOLOW BIEGA

Bezpłatne

564. Machtelewska Alicja - M / K40 POL Jelenia Góra TS REGLE Szklarska Poręba

Zapłacone

565. Machtelewski Artur - BEZ MEDALU / M40 POL Jelenia Góra TS REGLE Szklarska Poręba

Zapłacone

566. Machula Arkadiusz - BEZ MEDALU / M40 POL Ziębice

Zapłacone

567. Maciaszczyk Roman - M / M50 POL Bierutów

Zapłacone

568. Maciążek Dominik - M / M20 POL Kiełczów

Zapłacone

569. Maciejewski Karol - BEZ MEDALU / M30 POL Nadolice Wielkie GT RAT

Zapłacone

570. Maciejewski Łukasz - M / M40 POL Smolec Za10 Smolec

Zapłacone

571. Maciołek Andrzej - M / M30 POL Wrocław SoftServe

Zapłacone

572. Mączka Bolesław - M / M40 POL Świętoszów

Zapłacone

573. Magaj Kasia - M / K20 POL Opole

Zapłacone

574. Makarski Bogdan - M / M60 POL Wrocław

Zapłacone

575. Makarski Szymon - M / M16 POL Wrocław

Zapłacone

576. Mąkowski Dariusz - M / M40 POL Zielona Góra Bohar Palety Runners

Zapłacone

577. Malarska Jola - M / K40 POL Brzeg Dolny Fitnessacja

Zapłacone

578. Malovanyi Viktor - M / M20 POL Krakow AMM Partners

Zapłacone

579. Małkiewicz Maciej - M / M40 POL Wołów #GDYBYNIEJAREK

Zapłacone

580. Małyjasiak Adam - M / M50 POL Brudzewek Kosa Graniczki

Zapłacone

581. Małyjasiak Bartosz - M / M16 POL Brudzewek Kosa Graniczki

Zapłacone

582. Małyjasiak Jakub - M / M20 POL Wrocław Kosa Graniczki

Zapłacone

583. Mandat Janek - M / M60 POL Oleśnica KB Lupus Oleśnica

Zapłacone

584. Marciniak Kamil - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław Orange Polska

Zapłacone

585. Marcinkiewicz Paweł - M / M50 POL Opole Uniwersytet Opolski

Zapłacone

586. Marcinkiewicz Ted - SENIORZY / M POL Wroclaw euroserwis

Bezpłatne

587. Marcinkowski Jakub - M / M20 POL Ostrów Wielkopolski KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Zapłacone

588. Marcinkowski Wojciech - M / M20 POL Granowo Drużyna Szpiku Granowo

Zapłacone

589. Marczak Bogusław - M / M50 POL Wrocław Pro-Run

Zapłacone

590. Marczukiewicz Aleksandra - M / K30 POL Wrocław WKURW_TEAM

Zapłacone

591. Markowski Marek - M / M40 POL Kępno KS LENIWIEC

Zapłacone

592. Marszalik Piotr - M / M40 POL Wysoka Tribute to Rysiek

Zapłacone

593. Martowicz Tomasz - M / M40 POL Wrocław wabco runners

Zapłacone

594. Martowska Barbara - BEZ MEDALU / K40 POL Wrocław

Zapłacone

595. Martowski Maciej - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław Europa Ubezpieczenia

Zapłacone

596. Maruszak Henryk - M / M60 POL Skarbimierz Osiedle 1955

Zapłacone

597. Maruszak Rafał - M / M30 POL Skarbimierz-Osiedle

Zapłacone

598. Marzec Ewa - M / K50 POL Kamieniec Wrocławski Adrian Danilewicz Group

Zapłacone

599. Mas Dominik - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław

Zapłacone

600. Matusiak Mirosław - M / M30 POL Wrocław Ślęzak Team

Zapłacone

601. Matuszczyk Dariusz - M / M50 POL Chrząstawa Wielka

Zapłacone

602. Matyja Rafał - M / M20 POL Jelenia Góra Nwk Team

Zapłacone

603. Matyla Robert - M / M20 POL Pępowo

Zapłacone

604. Mazur Marek - M / M40 POL Oława

Zapłacone

605. Mazurski Paweł - M / M30 POL Gryfice

Zapłacone

606. Mctrusty Iain - BEZ MEDALU / M40 GBR Wroclaw

Zapłacone

607. Mędoń Anna - M / K40 POL Jelenia Góra TS Regle Szklarska Poręba/Vege Runners

Zapłacone

608. Mędygrał Krystian - M / M20 POL Wrocław Wataha

Zapłacone

609. Medyk Damian - BEZ MEDALU / M30 POL Legnica

Zapłacone

610. Mekitów Jan - SENIORZY / M POL Namysłów ActivRunn Namysłów

Bezpłatne

611. Mekitów Maciej - M / M30 POL Namysłów VELUX

Zapłacone

612. Meliński Marek - BEZ MEDALU / M30 POL Dzierżoniów Pasja Chrzanka Running Team

Zapłacone

613. Mendecka Michalina - BEZ MEDALU / K20 POL Łaziska Górne MOSiR Łaziska Górne/1 Second Team

Zapłacone

614. Messyasz Krzysztof - BEZ MEDALU / M30 POL Gać BimarkoWeldaGali Team

Zapłacone

615. Miara Dawid - BEZ MEDALU / M20 POL Woźniki O co biega w Kaletach - Kosek Team

Zapłacone

616. Michalik Tomasz - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław Nokia

Zapłacone

617. Michalska Jolanta - M / K50 POL Bystrzyca Kłodzka Aktywna Bystrzyca Kłodzka

Zapłacone

618. Michalski Józef - M / M50 POL Bystrzyca Kłodzka Aktywna Bystrzyca Klodzka

Zapłacone

619. Michalski Krystian - M / M20 POL Wrocław ZabieganyfitTATA

Zapłacone

620. Miedzińska Katarzyna - M / K30 POL Świdnica

Zapłacone

621. Mielnikiewicz Sławomir - M / M30 POL Wroclaw Running Academy

Zapłacone

622. Miernicki Mariusz - M / M60 POL Dzierżoniów

Zapłacone

623. Mietelski Paweł - M / M20 POL Wrocław SoftServe

Zapłacone

624. Mikolajczak Jacek - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

625. Mikołajczak Natalia - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

626. Mikołajewski Paweł - M / M40 POL Krzeptów KOMI TEAM

Zapłacone

627. Milian Małgorzata - BEZ MEDALU / K20 POL Wrocław

Zapłacone

628. Milian Marek - BEZ MEDALU / M30 POL Szczodre

Zapłacone

629. Miller Tomek - M / M40 POL Lubin KGHM ZG RUN

Zapłacone

630. Millward Sylwia - M / M30 POL Sutton Coldfield

Zapłacone

631. Minkina Maciej - BEZ MEDALU / M30 POL Wroclaw

Zapłacone

632. Mirek Łukasz - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław

Zapłacone

633. Miśków Jarosław - M / M40 POL Opole

Zapłacone

634. Mitura-Zielonka Paweł-Spacermistrz - M / M30 POL Rybnik MOSiR Rybnik / Spacermistrz / RKNW

Zapłacone

635. Moczulska Małgorzata - BEZ MEDALU / K40 POL Żarów Karkonosz Running Team

Zapłacone

636. Modliński Łukasz - M / M20 POL Wrocław

Zapłacone

637. Moraszka Krzysztof - M / M50 POL Wrocław

Zapłacone

638. Morawska Bożena - BEZ MEDALU / K50 POL Świdnica WIELKA SOWA

Zapłacone

639. Moskal Marcin - M / M40 POL Głogów KGHM ZG RUN

Zapłacone

640. Moskalski Dariusz - M / M50 POL Zgorzelec EDI TEAM

Zapłacone

641. Możejko Zbigniew - M / M50 POL Wrocław

Zapłacone

642. Mroczkowski Karol - BEZ MEDALU / M20 POL Wrocław #BACKRUNNERS Wrocław

Zapłacone

643. Mroczkowski Krystian - BEZ MEDALU / M40 POL Zgorzelec EDI TEAM ZGORZELEC

Zapłacone

644. Mróz Ludwik - M / M30 POL Wrocław DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ

Zapłacone

645. Muniak Paweł - BEZ MEDALU / M40 POL Bolesławiec

Zapłacone

646. Musiał Rafał - M / M20 POL Wrocław

Zapłacone

647. Uczestnik anonimowy - SENIORZY / M POL Olesnica KB SZERSZEN OLESNICA

Bezpłatne

648. Uczestnik anonimowy - SENIORZY / M POL Olesnica KB SZERSZEN OLESNICA

Bezpłatne

649. Mydłowski Tomasz - M / M40 POL Janowice Wielkie NaturalniE Janowice

Zapłacone

650. Myszywoda Monika - M / K20 POL Jelcz-Laskowice

Zapłacone

651. Nawrot Artur - BEZ MEDALU / M30 POL Trzebnica

Zapłacone

652. Nawrot Tomasz - M / M40 POL Trzebnica

Zapłacone

653. Niebudek Mateusz - BEZ MEDALU / M30 POL Wroclaw Brak

Zapłacone

654. Nieczaj Justyna - M / K20 POL Wilcza

Zapłacone

655. Niewdana Aleksandra - M / K16 POL Prochowice KB Krokus Kwiatkowice

Zapłacone

656. Niewdana Katarzyna - BEZ MEDALU / K40 POL Prochowice KB Krokus Kwiatkowice

Zapłacone

657. Niewiejski Nikodem - BEZ MEDALU / M20 POL Ostrzeszów GT RAT

Zapłacone

658. Niezgoda Michał - M / M20 POL Krapkowice

Zapłacone

659. Nosal Kazimierz - SENIORZY / M POL Swidnica hermes swidnica

Bezpłatne

660. Noszczyk Katarzyna - M / K30 POL Świdnica Świdnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

661. Noszczyk Rafał - M / M30 POL Świdnica Maja Team

Zapłacone

662. Nowacki Bartosz - M / M30 POL Wrocław Anatomia Biegania

Zapłacone

663. Nowak Adrian - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

664. Nowak Jakub - M / M30 POL Śmigiel Bieganie na Śniadanie

Zapłacone

665. Nowak Rafał - BEZ MEDALU / M40 POL Zdzieszowice DYCZUŚ TEAM

Zapłacone

666. Nowak Sandra - BEZ MEDALU / K20 POL Zielona Góra Team Marysiak

Zapłacone

667. Nowak Sylwester - M / M60 POL Wrocław Asseco Active Team

Zapłacone

668. Nowak Teresa - M / K60 POL Ziębice

Zapłacone

669. Nowicka Monika - M / K30 POL Skalmierzyce

Zapłacone

670. Nowicki Andrzej - M / M50 POL Bielawa Wielka Sowa

Zapłacone

671. Nowojski Jacek - M / M50 POL Namysłów Amator

Zapłacone

672. Oborski Adam - M / M40 POL Lubin KGHM ZG RUN

Zapłacone

673. Oborski Piotr - M / M40 POL Lubin KGHM ZG RUN

Zapłacone

674. Ochota Magdalena - M / K30 POL Jelenia Góra

Zapłacone

675. Uczestnik anonimowy - M / K30 POL Warta baszków

Zapłacone

676. Odziemek Wiktor - M / M30 POL Warta baszków

Zapłacone

677. Ogrodnik Anna - M / K30 POL Wroclaw Running Academy

Zapłacone

678. Okoniewska Elżbieta - M / K50 POL Śrem

Zapłacone

679. Okoniewski Zbigniew - M / M50 POL Śrem

Zapłacone

680. Okrasa Tomasz - BEZ MEDALU / M30 POL Oleśnica

Zapłacone

681. Okuniewicz Wojciech - M / M30 POL Świdnica OKUNIEWICZ TEAM:)

Zapłacone

682. Olawiński Karol - BEZ MEDALU / M40 POL Kobierzyce TMTeam

Zapłacone

683. Oleksa Agnieszka - M / K20 POL Wrocław

Zapłacone

684. Oleksiuk Leszek - M / M30 POL Zgorzelec Edi Team Zgorzelec

Zapłacone

685. Oleksy Zdzisław - M / M60 POL Kamienna Góra Biegam dla siebie

Zapłacone

686. Olszewski Aleksander - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

687. Onysko Viktoriia - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

688. Opałka Tomasz - BEZ MEDALU / M40 POL Trzebnica Athletics Team Prusice

Zapłacone

689. Orłowski Bartosz - M / M30 POL Pielgrzymka

Zapłacone

690. Orski Jakub - M / M40 POL Strzeganowice Niezrzeszony

Zapłacone

691. Osiadły Jakub - M / M20 POL Nowa Sól Team Draczyński

Zapłacone

692. Osiatycki Grzegorz - M / M40 POL Namysłów RONAL POLSKA RUN

Zapłacone

693. Osiński Rafał - M / M30 POL Głogów KGHM ZG RUN

Zapłacone

694. Oślizło Marek - BEZ MEDALU / M20 POL Skrzyszów SOCIOS SILESIA

Zapłacone

695. Ostrowski Mateusz - M / M30 POL Wrocław Maja i zgraja

Zapłacone

696. Ostrowski Wiesław - M / M40 POL Wołów Wołów Biega

Zapłacone

697. Owczarek Dagmara - BEZ MEDALU / K40 POL Jelenia Góra Vege Runners/ Ślęzak Team

Zapłacone

698. Owczarek Marcin - BEZ MEDALU / M40 POL Jelenia Góra Vege Runners/ Ślęzak Team

Zapłacone

699. Pabiańska Marta - M / K20 POL Wrocław NOA

Zapłacone

700. Paczesny Michał - M / M20 POL Kalisz

Zapłacone

701. Paczka Robert - M / M50 POL Leszno Ważne Jest Tu I Teraz .

Zapłacone

702. Paduch Ewa - BEZ MEDALU / K50 POL Jerzmanowa

Zapłacone

703. Painta Ewa - M / K30 POL Kamieniec Wroclawski

Zapłacone

704. Pająk Krzysztof - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

705. Palacz Marcin - M / M40 POL Brzeg Optima Cardio

Zapłacone

706. Palej Elżbieta - SENIORZY / K POL Lubin KB LEW LEGNICA

Bezpłatne

707. Palicki Mateusz - BEZ MEDALU / M20 POL Wschowa Akademia Wojsk Lądowych

Zapłacone

708. Paluch Wojciech - M / M40 POL Wołów Wołów Biega

Zapłacone

709. Pałgan Anna - M / K30 POL Wrocław Matner Running Team

Zapłacone

710. Pańczyk Monika - M / K20 POL Środa Śląska Voestalpine

Zapłacone

711. Pańczyszyn Mariusz - M / M40 POL Nysa

Zapłacone

712. Pankała Gabriel - BEZ MEDALU / M20 POL Oława Państwowa Straż Pożarna Oława

Zapłacone

713. Paportny Andrzej - M / M50 POL Trzebnica

Zapłacone

714. Paprotny Ryszard - BEZ MEDALU / M20 POL Trzebnica

Zapłacone

715. Paradowski Kamil - M / M20 POL Zgorzelec

Zapłacone

716. Paszkiewicz Piotr - BEZ MEDALU / M20 POL Wrocław

Zapłacone

717. Pawlik Agnieszka - BEZ MEDALU / K40 POL Nysa Tigers Prudnik/ Runners Team Nysa

Zapłacone

718. Pawlik Marek - BEZ MEDALU / M40 POL Nysa Runners Team Nysa

Zapłacone

719. Pawłowicz Adam - BEZ MEDALU / M20 POL Żerkowice Finish is coming

Zapłacone

720. Pawłowska Adriana - M / K40 POL Świdnica Świdnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

721. Pawłowski Mariusz - M / M40 POL Jeszkowice GT RAT

Zapłacone

722. Pazdej Daniel - M / M20 POL Złotoryja

Zapłacone

723. Pelc Paweł - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław LoMag SOFTWARE

Zapłacone

724. Pelec Albert - M / M30 POL Śmigiel Bieganie na Śniadanie

Zapłacone

725. Peniowicz Justyna - M / K30 POL Sułów Running Team Milicz

Zapłacone

726. Perdion Paweł - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław Tempo Dzida

Zapłacone

727. Perłakowski Karol - M / M30 POL Wilczyce

Zapłacone

728. Pernak Robert - M / M50 POL Wrocław Q4Net

Zapłacone

729. Petryna Jagoda - BEZ MEDALU / K30 POL Wrocław NOA

Zapłacone

730. Petryszyn Ula - M / K30 POL Jelcz Laskowice

Zapłacone

731. Piątek Anita - M / K30 POL Wrocław FRONTREAR

Zapłacone

732. Piatek Patryk - M / M20 POL Poland

Zapłacone

733. Piecyk Jacek - M / M40 POL Szadek Szadkobiegacze

Zapłacone

734. Piejko Mariusz - M / M40 POL Wałbrzych

Zapłacone

735. Pieluszyńska Agnieszka - M / K30 POL Sobótka KB Sobótka

Zapłacone

736. Pieluszyńska Małgorzata - M / K16 POL Sobótka KB Sobótka

Zapłacone

737. Pieluszyński Jacek - M / M40 POL Sobótka KB Sobótka

Zapłacone

738. Pierzchała Monika - M / K40 POL Szczytna

Zapłacone

739. Pieszak Marcin - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

740. Pietraszek Robert - M / M40 POL Jelenia Góra

Zapłacone

741. Pietraszewska Karolina - M / K20 POL Trzebnica

Zapłacone

742. Pietrykowska Roksana - BEZ MEDALU / K30 POL Lutynia

Zapłacone

743. Pietrzak Anna - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

744. Pietrzak Grzegorz - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

745. Pietrzyk Tomasz - M / M40 POL Świdnica Żarów Biega / Maja Team

Zapłacone

746. Pietrzykowska Katarzyna - BEZ MEDALU / K30 POL Wrocław Pro Run Wrocław

Zapłacone

747. Pigoń Mateusz - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław EarlyMath.pl

Zapłacone

748. Piluk Krzysztof - M / M40 POL Wrocław Wabco

Zapłacone

749. Pindera Barbara - M / K30 POL Wrocław Pindera Team

Zapłacone

750. Pindera Tadeusz - M / M30 POL Wrocław Pindera Team

Zapłacone

751. Piosik Mirosław - BEZ MEDALU / M30 POL Głogów KGHM ZG RUN

Zapłacone

752. Piotrkowski Jerzy - BEZ MEDALU / M60 POL Wrocław Wratislawia

Zapłacone

753. Piotrowski Marek - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

754. Piotrowski Rafał - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

755. Piskorowska Danuta - BEZ MEDALU / K30 POL Wrocław

Zapłacone

756. Plamieniak Maciej - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

757. Plewko Jakub - BEZ MEDALU / M30 POL Głogów KGHM ZG RUN

Zapłacone

758. Płonka Hanna - M / K40 POL Szczawno-Zdrój

Zapłacone

759. Pociecha Tomasz - BEZ MEDALU / M30 POL Kryg www.radekkleczek.pl

Zapłacone

760. Podkowska Beata - BEZ MEDALU / K50 POL Wrocław Wkb Piast /Adrian Danilewicz Group

Zapłacone

761. Podoluk Marek - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

762. Pokorny Joanna - M / K50 POL Wrocław

Zapłacone

763. Pokorny Tomasz - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

764. Polański Jarosław - M / M30 POL Kamienna Góra

Zapłacone

765. Poli Leonardo - BEZ MEDALU / M40 ITA Wrocław Ciclismo Wrocław

Zapłacone

766. Poniatowski Seweryn - M / M30 POL Wrocław Trailove.org

Zapłacone

767. Pontus Robert - BEZ MEDALU / M30 POL Oleśnica Cała Oleśnica Biega VRC

Zapłacone

768. Popiel Grażyna - BEZ MEDALU / K50 POL Trzebnica Przebiegli

Zapłacone

769. Popiela Mirosław - M / M40 POL Strzelce Opolskie Wataha- łączy nas bieganie

Zapłacone

770. Porębski Tomasz - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

771. Posacki Zbigniew - M / M40 POL Lubiąż Wołów Biega

Zapłacone

772. Potoniec Karolina - M / K20 POL Rogoźnica

Zapłacone

773. Prałat Arkadiusz - BEZ MEDALU / M20 POL Leszno ZdrowyBus.pl / #SobasTeam

Zapłacone

774. Prawelski Andrzej - M / M40 POL Zgorzelec/łagów Edi Team Zgorzelec

Zapłacone

775. Prochowska Sylwia - M / K30 POL Wrocław Night Runners Wrocław

Zapłacone

776. Pruchnicki Mateusz - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław

Zapłacone

777. Prządka Paulina - M / K20 POL Zielona Góra Team Draczyński

Zapłacone

778. Przewoźny Krzysztof - M / M40 POL Wrocław LubiąSkiRun

Zapłacone

779. Przybylski Paweł - M / M20 POL Pieńki ŚlęzakTeam

Zapłacone

780. Przybyszewski Łukasz - M / M30 POL Bielawa Pasja chrzanka running team

Zapłacone

781. Przystarz Artur - BEZ MEDALU / M50 POL Oborniki Śląskie OBORYGENI

Zapłacone

782. Przywarty Łukasz - M / M30 POL Wrocław Arkadiusz Gardzielewski Running Team

Zapłacone

783. Ptak Leszek - BEZ MEDALU / M40 POL Zdzieszowice

Zapłacone

784. Ptaszek Katarzyna - M / K40 POL Wrocław WMT/Trenuj z Nami

Zapłacone

785. Puchalski Piotr - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław PZU Sport Team / TMTeam

Zapłacone

786. Purtak Robert - M / M40 POL Wrocław LubiąSkiRun

Zapłacone

787. Puszczewicz Zenon - SENIORZY / M POL Pisarzowice Kotwica BRZEG

Bezpłatne

788. Pyszyński Maciej - M / M30 POL Wrocław SoftServe

Zapłacone

789. Pytel Andrzej - M / M50 POL Wrocław DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ

Zapłacone

790. Uczestnik anonimowy - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

791. Racinowska Sylwia - BEZ MEDALU / K20 POL Gryfino

Zapłacone

792. Racinowski Maciej - BEZ MEDALU / M50 POL Gryfino

Zapłacone

793. Raczyński Tomasz - M / M30 POL Kiełczów

Zapłacone

794. Radziejewski Dominik - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

795. Rafałko Natalia - M / K30 POL Wrocław SoftServe

Zapłacone

796. Rajko Adam - M / M30 POL Toszowice RATOWNICY ZG RUDNA/KGHM ZG RUN

Zapłacone

797. Ramotowski Bartosz - M / M20 POL Wroclaw Pro- run Wrocław

Zapłacone

798. Ratymirski Wojtek - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław #sobasteam

Zapłacone

799. Rduch Małgosia - M / K20 POL Wrocław

Zapłacone

800. Reczyński Marcin - M / M30 POL Serwinów Świdnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

801. Regimowicz Tomasz - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław Team Draczyński

Zapłacone

802. Respondek Dariusz - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

803. Rogacki Piotr - BEZ MEDALU / M30 POL Oleśnica

Zapłacone

804. Rogórz Piotr - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

805. Rogowski Marcin - M / M30 POL Dobromierz Kelvion Running Team

Zapłacone

806. Rokitnicka Jessica - M / K20 POL Brzeg

Zapłacone

807. Rokosz Michał - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

808. Rokosz Przemysław - M / M20 POL Wrocław

Zapłacone

809. Romanowicz Dariusz - M / M40 POL Siechnice Vaxinis

Zapłacone

810. Rosiński Marcin - M / M30 POL Oleśnica Wesoły Bus Wypożyczalnia

Zapłacone

811. Roślicki Jarosław - BEZ MEDALU / M30 POL Ozorowice Ubezpieczenia dla Aktywnych

Zapłacone

812. Rostkowski Marek - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław

Zapłacone

813. Rozmus Mateusz - BEZ MEDALU / M20 POL Głogów 3R PWSZ dla Regionu

Zapłacone

814. Rozumkiewicz Sonia - M / K20 POL Świdnica Świdnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

815. Rudy Jacek - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław MKS SIECHNICE

Zapłacone

816. Rutkowski Leszek - M / M40 POL Wrocław STAW

Zapłacone

817. Ryba Łukasz - M / M20 POL Kwiatkowice KB KROKUS KWIATKOWICE

Zapłacone

818. Rygiel Krzysztof - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław

Zapłacone

819. Ryndak Piotr - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

820. Rzepecki Piotr - M / M30 POL Strzegom Strzegomska dwunastka

Zapłacone

821. Rzepka Bernard - BEZ MEDALU / M50 POL Zdzieszowice #SobasTeam

Zapłacone

822. Rzęsa Łukasz - M / M30 POL Świdnica

Zapłacone

823. Rzeźnik Paulina - M / K20 POL Wieruszów MATNER RUNING TEAM

Zapłacone

824. Sabat Piotr - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław

Zapłacone

825. Sadowczyk Żaneta - BEZ MEDALU / K40 POL Rawicz Gardzielewski Team

Zapłacone

826. Salamon Ewa - BEZ MEDALU / K30 POL Wrocław

Zapłacone

827. Samborski Marcin - M / M20 POL Prusice

Zapłacone

828. Samson Krzysztof - M / M20 POL Wroclaw

Zapłacone

829. Sarżyński Patryk - M / M20 POL Chocianów Team Draczyński-Volkswagen MP

Zapłacone

830. Sawicz Dominik - M / M30 POL Domaszczyn 1986

Zapłacone

831. Schwitalla Katarzyna - BEZ MEDALU / K40 POL Siechnice MKS Siechnice/KAtrix

Zapłacone

832. Sebzda Dariusz - BEZ MEDALU / M40 POL Siechnice

Zapłacone

833. Sękala Marek - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław Bank Ochrony Środowiska

Zapłacone

834. Semiczek Adam - M / M40 POL Kiełczów Powstańcy z kanapy

Zapłacone

835. Senski Marcin - M / M30 POL Wrocław Nie widzę przeszkód

Zapłacone

836. Serwatkiewicz Grzegorz - M / M30 POL Tłumaczów

Zapłacone

837. Siedlecka Joanna - M / K40 POL Oleśnica

Zapłacone

838. Siedlecki Damian - M / M40 POL Oleśnica

Zapłacone

839. Sikorski Wojciech - M / M40 POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

840. Sionkiewicz Tomasz - M / M40 POL Wrocław Pro-Run Wrocław

Zapłacone

841. Sitek Tadeusz - BEZ MEDALU / M60 POL Marciszów

Zapłacone

842. Siwiec Bogusław - M / M50 POL Wrocław ITZM 2012

Zapłacone

843. Skibiński Mikołaj - M / M30 POL Poznań Duklanowski Team / adidas Runners Warsaw

Zapłacone

844. Skolasińska Olga - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

845. Skonieczny Andrzej - M / M30 POL Włochy Velux

Zapłacone

846. Skóra Anastazja - M / K20 POL Wrocław

Zapłacone

847. Skowronski Boguslaw - M / M50 POL Wroclaw

Zapłacone

848. Skrętkowski Krzysztof - M / M30 POL Nowa Sarzyna ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM

Zapłacone

849. Skrok Anna - BEZ MEDALU / K30 POL Wrocław

Zapłacone

850. Skrzypczak Grzegorz - M / M30 POL Lutynia Idea Getin Leasing

Zapłacone

851. Skrzypczak Tomasz - M / M30 POL Wrocław WKB PIAST WROCŁAW / PROGRES

Zapłacone

852. Skrzypczyk Artur - M / M30 POL Iwiny pożyczkiprywatne.org

Zapłacone

853. Skrzypek Tomasz - M / M40 POL Trzebnica HERMES

Zapłacone

854. Uczestnik anonimowy - BEZ MEDALU / K40 POL Wroclaw

Zapłacone

855. Skwarek Bożena - M / K40 POL Kąty Wrocławskie

Zapłacone

856. Skwarek Stanisław - M / M40 POL Kąty Wrocławskie Wrocław Marathon Team

Zapłacone

857. Śliwa Marek - M / M40 POL Nysa Tigers Prudnik/Runners Team Nysa

Zapłacone

858. Śliwińska Paulina - BEZ MEDALU / K40 POL Trzebnica lzs trzebnica

Zapłacone

859. Śliwiński Bartosz - BEZ MEDALU / M16 POL Trzebnica

Zapłacone

860. Słodkowski Krzysztof - M / M40 POL Świdnica Świdnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

861. Słomka Mariusz - M / M30 POL Opole

Zapłacone

862. Słowek Bartek - BEZ MEDALU / M30 POL Głogów Stowarzyszenie Zwierzak

Zapłacone

863. Smak Adam - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

864. Śmigielski Kamil - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

865. Smoczyk Wojtek - M / M20 POL Krośnice SSW TEAM KROŚNICE

Zapłacone

866. Smoliński Michał - M / M20 POL Mrowiny Żarów Biega

Zapłacone

867. Smużny Łukasz - M / M16 POL Wałbrzych Predators Wałbrzych

Zapłacone

868. Sobczak Andrzej - M / M50 POL Nowa Wieś Kącka Radio Taxi Serc

Zapłacone

869. Sobczak Hubert - M / M30 POL Rawicz Pisz priv

Zapłacone

870. Sobczuk Piotr - M / M30 POL Jelcz-Laskowice Ronal Polska Run

Zapłacone

871. Sobczyk Tomasz - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław MKS SIECHNICE

Zapłacone

872. Sobera Jan - M / M50 POL Twardogóra Echo Twardogóra

Zapłacone

873. Uczestnik anonimowy - M / M40 POL Goszcz Amator

Zapłacone

874. Sobota Martin - M / M20 POL Chróścice Eurovent Athletics

Zapłacone

875. Sobucki Krzysztof - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

876. Socha Marcin - M / M30 POL Wołów Wołów Biega

Zapłacone

877. Sociński Bartosz - M / M30 POL Głoska

Zapłacone

878. Sokalski Krzysztof - M / M30 POL Warszawa Biegające Wieprze

Zapłacone

879. Solarski Sergiusz - BEZ MEDALU / M30 POL Wałbrzych

Zapłacone

880. Sołęga Krzysztof - M / M50 POL Wrocław brak

Zapłacone

881. Sołtys Robert - M / M40 POL Opole pozyczkiprywatne.org

Zapłacone

882. Sołtysiak Paulina - M / K30 POL Namysłów

Zapłacone

883. Sonnek Marta - M / K30 POL Syców eliterunnersclub.pl

Zapłacone

884. Srzednicka Jolanta - SENIORZY / K POL Wroclaw

Bezpłatne

885. Stach Łukasz - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław Litwin Triathlon

Zapłacone

886. Stachowiak Wiesław - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław Night Runners Wrocław

Zapłacone

887. Stanczyk Sylwia - M / K40 POL Iwiny San Escobar Team

Zapłacone

888. Staniewski Eugeniusz - SENIORZY / M POL Zgorzelec Amator

Bezpłatne

889. Stanisławski Daniel - M / M30 POL Kutno PA

Zapłacone

890. Stanisławski Filip - BEZ MEDALU / M30 POL Polkowice

Zapłacone

891. Stankiewicz Sebastian - M / M20 POL Lubin Draczyński Team

Zapłacone

892. Staroń Tomasz - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

893. Stasiak Paweł - M / M30 POL Dzierżoniów Viessmann RD

Zapłacone

894. Stasik Marek - BEZ MEDALU / M20 POL Kiełczów MKS SIECHNICE

Zapłacone

895. Staszczuk Jacek - M / M40 POL Sulików

Zapłacone

896. Stawiarz Paweł - M / M30 POL Wrocław MATNER RUNNING TEAM

Zapłacone

897. Stefaniak Mariusz - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław KB VAMOS AMIGOS

Zapłacone

898. Stelmachowicz Daniel - M / M16 POL Komprachcice ANTONTEAM

Zapłacone

899. Stempnik Przemysław - M / M30 POL Jawor JKS Salamandra

Zapłacone

900. Uczestnik anonimowy - M / K20 POL Prochowice Voestalpine

Zapłacone

901. Sternalski Michał - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław WKB PIAST WROCŁAW

Zapłacone

902. Stochel Marek - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław

Zapłacone

903. Strozek Bartek - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

904. Stróżyński Daniel - M / M40 POL Wołów Wołów Biega

Zapłacone

905. Styla Kamil - M / M30 POL Krakow Los Pilotos

Zapłacone

906. Styrczula Grzegorz - M / M40 POL Smolec Team Styrczula

Zapłacone

907. Styrczula Magdalena - M / K40 POL Smolec Team Styrczula

Zapłacone

908. Styrylska Joanna - M / K40 POL Wrocław Trenuj z nami

Zapłacone

909. Sucharski Piotr - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław KB Vamos Amigos Wrocław

Zapłacone

910. Suder Maciej - M / M30 POL Wrocław 3M Running Team

Zapłacone

911. Sudolski Emil - BEZ MEDALU / M30 POL Oleśnica gustaw też biega

Zapłacone

912. Sudolski Jacek - BEZ MEDALU / M30 POL Oleśnica Gustaw Też Biega

Zapłacone

913. Sulma Agnieszka - M / K30 POL Wrocław WKB PIAST

Zapłacone

914. Surma Antoni - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

915. Surmacz Małgorzata - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

916. Surmacz Tomasz - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

917. Surowiak Adrian - M / M20 POL Bystrzyca Kłodzka

Zapłacone

918. Świątek Katarzyna - M / K30 POL Wrocław Drużyna Babasia

Zapłacone

919. Świder Paweł - M / M30 POL Wróblowice Voestalpine

Zapłacone

920. Świerk Stanisław - M / M60 POL Janowice Wielkie 1956

Zapłacone

921. Uczestnik anonimowy - M / M30 POL Smolec

Zapłacone

922. Świsterski Darek - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław Ślęzak Team

Zapłacone

923. Świta-Hanusiak Joanna - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

924. Szarski Jacek - M / M20 POL Wrocław

Zapłacone

925. Szczepanek Michał - M / M20 POL Wrocław

Zapłacone

926. Szczepaniak Jakub - M / M30 POL Wrocław SoftServe

Zapłacone

927. Szczepaniak Karolina - M / K20 POL Pruszków

Zapłacone

928. Szczepanik Paweł - M / M20 POL Wrocław Zbłąkani Kajakarze

Zapłacone

929. Szczerek Łukasz - M / M40 POL Krapkowice Activ Eagles Pro

Zapłacone

930. Szcześniak Andrzej - SENIORZY / M POL Wrocław WOMP WROCŁAW

Bezpłatne

931. Szczęśniak Grzegorz - M / M40 POL Dobrzykowice Grexor

Zapłacone

932. Szcześniak Michał - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

933. Szczuplak Łukasz - BEZ MEDALU / M40 POL Długołęka

Zapłacone

934. Szechnicki Mariusz - M / M30 POL Lubin KGHM ZG RUN

Zapłacone

935. Szela Dariusz - M / M30 POL Lubin

Zapłacone

936. Szela Emilia - M / K30 POL Lubin

Zapłacone

937. Szeliga Ninel - M / K20 POL Wołów Wołowski Klub Bokserki

Zapłacone

938. Uczestnik anonimowy - M / M40 POL Bolesławiec

Zapłacone

939. Szewczenko Agnieszka - M / K30 POL Bolesławiec

Zapłacone

940. Szkoła Dariusz - M / M20 POL Milin Korff Team

Zapłacone

941. Szkudlarek Michał - M / M40 POL Brzeg run-log.com

Zapłacone

942. Szlachter Grzegorz - M / M30 POL Lubin KGHM ZG RUN

Zapłacone

943. Szmagierewski Wojciech - M / M50 POL Wrocław

Zapłacone

944. Szostak Marta - M / K20 POL Henryków TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA

Zapłacone

945. Szpyrna Katarzyna - BEZ MEDALU / K30 POL Wroclaw

Zapłacone

946. Szpyt Karolina - M / K40 POL Brzeg WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE

Zapłacone

947. Szturo Jan - BEZ MEDALU / M50 POL Podgórzyn Podgórzyn-Gmina przyjazna z natury

Zapłacone

948. Szuba Tomasz - M / M20 POL Wrocław

Zapłacone

949. Szubert Wojciech - M / M40 POL Wrocław WMT / TRENUJZNAMI.PL

Zapłacone

950. Szumna Kasia - M / K30 POL Opole

Zapłacone

951. Szuwalski Damodar - M / M16 POL Wyszogród

Zapłacone

952. Szwałko Kamil - M / M30 POL Mirsk

Zapłacone

953. Szwiec Łukasz - M / M30 POL Wrocław Fresenius Medical Care

Zapłacone

954. Szyda Jacek - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

955. Szydełko Arkadiusz - M / M20 POL Tyniec Mały

Zapłacone

956. Uczestnik anonimowy - M / M30 POL Stary Sleszow

Zapłacone

957. Szydłowski Andrzej - M / M60 POL Wrocław

Zapłacone

958. Szydłowski Robert - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

959. Szymankiewicz Edward - SENIORZY / M POL Głogów CROSS STRACEŃCÓW TEAM

Bezpłatne

960. Szymański Grzegorz - BEZ MEDALU / M40 POL Polanica-Zdroj Zwyciezcow 6F

Zapłacone

961. Szymański Lesław - SENIORZY / M POL Szczawno Zdrój BIegające Wieprze

Bezpłatne

962. Szymarek Bartosz - M / M30 POL Wrocław Smashing Pąpkins

Zapłacone

963. Szymczak Jakub - BEZ MEDALU / M30 POL Wałbrzych 140minut.pl

Zapłacone

964. Szymczak Martyna - M / K20 POL Ostrów Wielkopolski

Zapłacone

965. Szymkowiak Rafał - BEZ MEDALU / M40 POL Wielka Lipa MaxProgress

Zapłacone

966. Szynal Marek - BEZ MEDALU / M50 POL Wrocław

Zapłacone

967. Szynal Radosław - M / M30 POL Wrocław SoftServe

Zapłacone

968. Szyndlarewicz Paweł - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

969. Szyndzielorz Łukasz - M / M30 POL Kędzierzyn-Koźle SoftServe

Zapłacone

970. Szyporta Ewa - M / K40 POL Namysłów Velux

Zapłacone

971. Szyporta Maciej - BEZ MEDALU / M30 POL Namysłów

Zapłacone

972. Szyporta Maria - BEZ MEDALU / K20 POL Namysłów ACTIVRUN NAMYSŁÓW

Zapłacone

973. Szyporta Waldemar - BEZ MEDALU / M40 POL Namysłów ActivRun Namysłów

Zapłacone

974. Szyszka Michał - M / M30 POL Wałbrzych

Zapłacone

975. Talarczyk Agata - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

976. Tarnowski Michał - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław Sensei Adam Augustyn Team

Zapłacone

977. Tasarek Ryszard - SENIORZY / M POL Nysa Nysa Biega

Bezpłatne

978. Tatrocki Krzysztof - M / M50 POL Sobótka KB Soótka

Zapłacone

979. Tatys Lukasz - M / M30 POL Wrocław Ey Run4fun

Zapłacone

980. Teklak Marcin - M / M30 POL Bielawa Wielka Sowa

Zapłacone

981. Tomaszek Sebastian - M / M40 POL Brzezinka Średzka Wabco Runners

Zapłacone

982. Tomaszewska Agnieszka - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

983. Tomaszewski Krzysztof - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

984. Tomaszewski Rafał - M / M20 POL Chocianów KGHM ZG RUN

Zapłacone

985. Tomaszewski Wojciech - M / M20 POL Kudowa Zdrój

Zapłacone

986. Tomczak Anna - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

987. Tomczuk Krzysztof - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław 1982

Zapłacone

988. Uczestnik anonimowy - M / M30 POL Poznań PRO366

Zapłacone

989. Towpik Piotr - M / M30 POL Kłodzko

Zapłacone

990. Trąba Justyna - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

991. Trojnar Paweł - M / M20 POL Sobótka Wataha Sobótka

Zapłacone

992. Trzaskacz Dorota - M / K30 POL Trzebnica OBORYGENI

Zapłacone

993. Trzebski Grzegorz - BEZ MEDALU / M30 POL Żarów

Zapłacone

994. Uczestnik anonimowy - M / K20 POL Pilawa Gorna

Zapłacone

995. Tulej Wiktor - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław

Zapłacone

996. Tur Łukasz - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

997. Turowski Krzysztof - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław Oksikom Adventure Team

Zapłacone

998. Turowski Marek - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

999. Twardowska Krzysztof - M / M50 POL Wrocław amator

Zapłacone

1000. Tyczkowski Mariusz - M / M50 POL Wrocław Wroclawmarathonteam

Zapłacone

1001. Tyndyra Przemysław - M / M30 POL Wrocław WABCO Runner

Zapłacone

1002. Uciechowski Karol - M / M30 POL Łąkociny

Zapłacone

1003. Uliasz Jerzy - M / M50 POL Bystrzyca Kłodzka L.K.S.Iskra Jaszkowa

Zapłacone

1004. Umański Krzysztof - M / M40 POL Wrocław Spoceni Rybical

Zapłacone

1005. Umów Piotr - M / M30 POL Legnica

Zapłacone

1006. Urbańczak Tomasz - M / M50 POL Wrocław

Zapłacone

1007. Urbanowicz Andrzej - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

1008. Urbańska-Krawczyk Izabela - M / K60 POL Kamieniec Wroclawski Familyfit

Zapłacone

1009. Urbański Mirosław - M / M20 POL Oława Ślęzak Team

Zapłacone

1010. Urynowicz Izabela - M / K40 POL Krępice

Zapłacone

1011. Visentin Eric - M / M40 POL Wrocław NOA

Zapłacone

1012. Wabnic Marek - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław RST Software Masters

Zapłacone

1013. Wacławek Tomek - M / M20 POL Gliwice

Zapłacone

1014. Wagner Aneta - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

1015. Waleńska Ewa - M / K40 POL Wrocław DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ

Zapłacone

1016. Walewski Krystian - M / M16 POL Świdnica Świdnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

1017. Walkowiak Jacek - M / M40 POL Zielona Góra BOHAR PALETY RUNNERS

Zapłacone

1018. Wałek Jarosław - M / M50 POL Jelcz-Laskowice KB Harcownik Jelcz-Laskowice

Zapłacone

1019. Wanat Wacław - SENIORZY / M POL Wrocław Pro-Run Wrocław

Bezpłatne

1020. Wańkowicz Adrian - M / M30 POL Brzeg Dolny

Zapłacone

1021. Warchala Marek - M / M40 POL Lubin KGHM ZG RUN

Zapłacone

1022. Warchoł Przemysław - M / M20 POL Wrocław

Zapłacone

1023. Warmuła Piotr - M / M40 POL Pełczyce Idea Getin Leasing

Zapłacone

1024. Wartenberg Jakub - M / M20 POL Olesno

Zapłacone

1025. Warwas Artur - M / M50 POL Wrocław WKB Piast Wrocław

Zapłacone

1026. Warzecha Teresa - M / K50 POL Paczków TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA

Zapłacone

1027. Wasik Piotr - M / M30 POL Namysłów Velux

Zapłacone

1028. Wąsiołek Sylwia - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

1029. Waśniewski Piotr - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław KB Vamos Amigos

Zapłacone

1030. Waszczynski Tomasz - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

1031. Wawrzyniak Rafał - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław

Zapłacone

1032. Wąż Agata - M / K20 POL Pakość Pakość biega

Zapłacone

1033. Wciórka Monika - M / K40 POL Świdnica

Zapłacone

1034. Wędzina Sylwia - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

1035. Wejman Dariusz - M / M40 POL Malin Maliniaki

Zapłacone

1036. Welk Tomasz - M / M30 POL Wrocław DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ

Zapłacone

1037. Welke Stanisław - M / M40 POL Żary Żary Runners Team

Zapłacone

1038. Werbanow Adrian - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

1039. Wesołowska Urszula - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

1040. Wesołowski Maciej - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

1041. Wesołowski Piotr - M / M20 POL Kopydłowo

Zapłacone

1042. Wesołowski Stanisław - SENIORZY / M POL Uraz WKB PIAST WROCŁAW

Bezpłatne

1043. Wiącek Marek - BEZ MEDALU / M50 POL Wrocław Team LUKS Żurawina - Wrocław

Zapłacone

1044. Wieczorek Marcin - BEZ MEDALU / M20 POL Iwiny Finish is coming

Zapłacone

1045. Wieczorek Marian - M / M60 POL Wrocław DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ

Zapłacone

1046. Wielgus Piotr - M / M30 POL Smolec ARTIBAU

Zapłacone

1047. Wieruszewski Bernard - M / M50 POL Iwiny Sań Escobar Team

Zapłacone

1048. Wiktorowicz Tomasz - M / M30 POL Wrocław Damy Rade!

Zapłacone

1049. Wiliński Zbigniew - M / M50 POL Wrocław Trenujznami

Zapłacone

1050. Wilkowiecki Sławomir - M / M40 POL Twardogóra

Zapłacone

1051. Winniczuk Karol - BEZ MEDALU / M30 POL Wilków KGHM ZG RUN

Zapłacone

1052. Winter Bogusław - SENIORZY / M POL Złotniki amator

Bezpłatne

1053. Wiśniewski Paweł - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław WKS Śląsk Wrocław

Zapłacone

1054. Wiśniewski Tomek - BEZ MEDALU / M40 POL Bolesławiec Makoś Team

Zapłacone

1055. Witko-Błaszczyk Sebastian - M / M30 POL Jaworzyna Śląska

Zapłacone

1056. Wlizło Aleksander - M / M60 POL Wrocław WKB Piast

Zapłacone

1057. Włodarczyk Kasia - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

1058. Włodarczyk Łukasz - M / M40 POL Prusice

Zapłacone

1059. Wochna Remigiusz - M / M40 POL Sadków

Zapłacone

1060. Wodnicka Małgorzata - M / K30 POL Twardogóra

Zapłacone

1061. Wodnicki Łukasz - M / M30 POL Twardogóra

Zapłacone

1062. Wójciak Artur - M / M40 POL Kąty Wrocławskie wojciakteam

Zapłacone

1063. Wójciak Iwona - M / K40 POL Oleśnica

Zapłacone

1064. Wójciak Iwona - M / K40 POL Kąty Wrocławskie wojciakteam

Zapłacone

1065. Wójcik Michał - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław KONIE

Zapłacone

1066. Wójcik Michał - M / M30 POL Wrocław voestalpine

Zapłacone

1067. Wójcik Michał - M / M20 POL Krośnice SSW Team Krośnice

Zapłacone

1068. Wójcik Piotr - M / M30 POL Ogrodnica Voestalpine

Zapłacone

1069. Wójcik Piotr - M / M30 POL Ogrodnica VOESTALPINE

Zapłacone

1070. Wojnarowicz Janusz - BEZ MEDALU / M40 POL Zgorzelec EDI Team Zgorzelec

Zapłacone

1071. Wojtko Rafał - M / M30 POL Wrocław wkurw_team

Zapłacone

1072. Wojtowicz Dariusz - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

1073. Wojtukiewicz Jerzy - M / M50 POL Wrocław

Zapłacone

1074. Wolf Miroslaw - SENIORZY / M POL Bielawa Bielawska Akademia Biegania

Bezpłatne

1075. Wolny Małgorzata - BEZ MEDALU / K40 POL Wrocław

Zapłacone

1076. Wołczek Przemysław - M / M40 POL Strzegom Grupa Biegowa BEZ GRANIC

Zapłacone

1077. Woźniak Konrad - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

1078. Woźniak Waldemar - M / M30 POL Wrocław EBIEGI.PL

Zapłacone

1079. Wróbel Elwira - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

1080. Wróbel Paweł - M / M30 POL Siechnice Mks Siechnice

Zapłacone

1081. Wroński-Tusik Mateusz - M / M40 POL Limanowa MKS Limanovia / KS Limanowa Forrest / MaratonyPolskie.PL Team

Zapłacone

1082. Wujtak Dominik - BEZ MEDALU / M30 POL Lubin KGHM ZG RUN

Zapłacone

1083. Wychowałek Jan - BEZ MEDALU / M20 POL Piotrków Trybunalski AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź

Zapłacone

1084. Wydro Piotr - M / M30 POL Wrocław KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW

Zapłacone

1085. Wykrętowicz Weronika - M / K20 POL Wrocław

Zapłacone

1086. Wyroślak Józef - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław #SobasTeam

Zapłacone

1087. Wysocki Piotr - M / M30 POL Wrocław Max Progress Run Team

Zapłacone

1088. Wysoczańska Monika - BEZ MEDALU / K40 POL Jarocin

Zapłacone

1089. Wysoczański Adrian - M / M40 POL Pietrzykowice Pietrzykowice

Zapłacone

1090. Ząbek Łukasz - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław Matner Running Team

Zapłacone

1091. Zadorożny Zdzisław - SENIORZY / M POL Zgorzelec EDI TEAM

Bezpłatne

1092. Zając Grzegorz - M / M50 POL Wałbrzych

Zapłacone

1093. Zając Marcin - M / M30 POL Wrocław im-possible team

Zapłacone

1094. Zając Mirosław - BEZ MEDALU / M40 POL Brzezia Łąka Everest

Zapłacone

1095. Zając-Sobczak Marta - M / K30 POL Trzebnica DTR Biega

Zapłacone

1096. Zajączkowski Sławomir - M / M40 POL Wrocław Absolut Running Team

Zapłacone

1097. Zajdel Leszek - M / M40 POL Rogów Legnicki KB krokus kwiatkowice

Zapłacone

1098. Zakrzewski Tomasz - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław Nokia

Zapłacone

1099. Zapaśnik Marcin - M / M40 POL Wysoka

Zapłacone

1100. Zaremba Dawid - BEZ MEDALU / M30 POL Polanica-Zdrój Zwyciezcow 6F

Zapłacone

1101. Zarychta Waldemar - M / M50 POL Świdnica Świdnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

1102. Zarzycki Janusz - M / M50 POL Białogard Gazoprojekt Runners

Zapłacone

1103. Zasowski Ireneusz - M / M30 POL Zielona Góra

Zapłacone

1104. Zawada Mikolaj - BEZ MEDALU / M20 POL Bolesławiec Monar Gracze

Zapłacone

1105. Zawadzka Anna - M / K30 POL Wrocław MARATON TEAM

Zapłacone

1106. Zawierta Arkadiusz - M / M20 POL Wrocław

Zapłacone

1107. Zdobylak Lucjan - M / M30 POL Polkowice KGHM ZG RUN

Zapłacone

1108. Zdzymiera Paweł - BEZ MEDALU / M40 POL Trzebnica

Zapłacone

1109. Zięba Błażej - BEZ MEDALU / M40 POL Wilczyce Pro run

Zapłacone

1110. Zieliński Sebastian - M / M40 POL Wrocław trenujznami.pl

Zapłacone

1111. Zielonka Maciej - M / M50 POL Wrocław SAN ESCOBAR TEAM

Zapłacone

1112. Ziemba Arkadiusz - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

1113. Zieniewicz Piotr - M / M40 POL Bielawa SZADKOBIEGACZE

Zapłacone

1114. Zimoch Łukasz - M / M20 POL Sobótka Wataha Sobótka

Zapłacone

1115. Zimoch Zdzisław - M / M50 POL Wrocław

Zapłacone

1116. Zimoń Adam - M / M40 POL Wrocław Integrum Broker

Zapłacone

1117. Ziółkowski Marek - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław Europa Ubezpieczenia

Zapłacone

1118. Zomerfeld Tomasz - M / M40 POL Prochowice KB Krokus Kwiatkowice

Zapłacone

1119. Uczestnik anonimowy - BEZ MEDALU / K40 POL Wrocław TMT

Zapłacone

1120. Żukowski Marian - M / M50 POL Kwiatkowice KB Krokus Kwiatkowice

Zapłacone

1121. Żurkowski Daniel - M / M30 POL Baborów GT RAT

Zapłacone

1122. Żurowski Przemysław - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

1123. Zuśka Piotr - M / M40 POL Drzonków-Zielona Góra

Zapłacone

1124. Zwierz Patryk - M / M30 POL Wrocław #SOBASTEAM

Zapłacone

1125. Zwierzyński Roman - M / M50 POL Lutynia Max Progress

Zapłacone

1126. Zybura Jakub - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław trenujznami.pl

Zapłacone

1127. Zych Marcin - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław #sobasteam

Zapłacone

1128. Żydek Małgorzata - M / K30 POL Kędzierzyn-Koźle ACTIV EAGLES PRO

Zapłacone

1129. Żydowski Łukasz - M / M30 POL Oława Oława

Zapłacone

1130. Żygadło Przemysław - M / M30 POL Dankowice DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ

Zapłacone

1131. Zyła Katarzyna - M / K30 POL Tarnów Opolski OPOLE biega

Zapłacone

1132. Żyła Marek - M / M30 POL Wroclaw

Zapłacone

1133. Zymliński Robert - M / M40 POL Wrocław Prywatna Praktyka lekarska Robert Zymlinski

Zapłacone

1134. Żywiczka Marcin - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

1135. Żywiczka Michał - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU