6 Dziesiątka WROACTIV

Aleja Śląska, Wrocław, Polska
16.03.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adam Piotr - BEZ MEDALU / M40 POL Zerniki Wroclawskie Wroclaw Marathon Team

Zapłacone

Adamczuk Łukasz - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Adamczyk Edyta - BEZ MEDALU / K30 POL Wrocław Monar Gracze

Zapłacone

Adamowicz Maciej - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Adamski Krzysztof - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Adamski Krzysztof - M / M40 POL Smolec Smolecka Zadyszka

Zapłacone

Adamus Justyna - BEZ MEDALU / K40 POL Katowice Azs Uniwersytet Śląski

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - BEZ MEDALU / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Aniśkiewicz Agata - M / K30 POL Leśna Matner Running Team

Zapłacone

Anklewicz Magdalena - M / K20 POL Wrocław

Zapłacone

Antczak Jacek - M / M50 POL Wrocław Pro-Run Wrocław

Zapłacone

Antczak Riwana - BEZ MEDALU / K50 POL Wrocław

Zapłacone

Anyż Eryk - M / M20 POL Oleśnica

Zapłacone

Arciszewski Marcin - BEZ MEDALU / M40 POL Wałbrzych Sudeckie Wycieczki Biegowe

Zapłacone

Augustyn Adam - M / M30 POL Strzelin

Zapłacone

Augustyniak Jakub - M / M30 POL Wrocław MATNER RUNNING TEAM

Zapłacone

Augustyński Konrad - M / M20 POL Wrocław

Zapłacone

Awrycewicz Roman - BEZ MEDALU / M50 POL Nowa Ruda uks ludwikowice

Zapłacone

Bagiński Krzysztof - BEZ MEDALU / M40 POL Lubin KGHM ZG RUN

Zapłacone

Bagiński Łukasz - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Balcerzak Martyna - M / K20 POL Zduńska Wola AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź

Zapłacone

Balinowski Kornel - M / M30 POL Nowa Sól

Zapłacone

Banaszak Barbara - M / K20 POL Wrocław

Zapłacone

Banaszewski Wojciech - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Baran Ewa - BEZ MEDALU / K40 POL Wrocław Wrocław Marathon Team

Zapłacone

Baran Jakub - M / M30 POL Siechnice ArdentCode

Zapłacone

Baraniak Paweł - M / M30 POL Smolec

Zapłacone

Baranowska Angelika - M / K20 POL Wrocław #BACKRUNNERS Wrocław

Zapłacone

Baranowska Ewelina - M / K30 POL Świdnica

Zapłacone

Baranowski Piotr - M / M30 POL Wałbrzych

Zapłacone

Barańska-Pietrzyk Barbara - M / K40 POL Świdnica

Zapłacone

Bardziński Rafał - BEZ MEDALU / M20 POL Legnica JanoSport Team Legnica

Zapłacone

Barnaś Piotr - BEZ MEDALU / M20 POL Kłodzko

Zapłacone

Barowicz Zbigniew - M / M40 POL Wrocław Maraton45plus

Zapłacone

Bartków Łukasz - BEZ MEDALU / M30 POL Lubin Ratownicy ZG RUDNA/ KGHM ZG RUN

Zapłacone

Bartkowiak Brian - M / M20 POL Wrocław SoftServe

Zapłacone

Barwicka Sonia - M / K30 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Basta Krystian - BEZ MEDALU / M30 POL Jelenia Góra TS Regle Szklarska Poręba

Zapłacone

Baszak Ryszard - SENIORZY / M POL Legnica KB Lew Legnica

Bezpłatne

Bator Michał - M / M30 POL Nadolice Wielkie #sobasteam

Zapłacone

Becmer Dariusz - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław WKS Śląsk - sekcja BNO

Zapłacone

Bednarczyk Bogusław - M / M50 POL Wysoka Pro-Run Wrocław / Trail Running Festival

Zapłacone

Bednarczyk Magdalena - M / K20 POL Strzegom Strzegomska dwunastka

Zapłacone

Bednarczyk Wiesław - M / M60 POL Brzeg kotwica brzeg

Zapłacone

Bednarek-Hajdukiewicz Marta - BEZ MEDALU / K30 POL Kiełczów

Zapłacone

Bednarz Szymon - M / M30 POL Nysa

Zapłacone

Bela Beata - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Bendkowska Anna - BEZ MEDALU / K20 POL Legnica JanoSport Team Legnica

Zapłacone

Bendkowski Andrzej - BEZ MEDALU / M40 POL Legnica JANOSPORT TEAM LEGNICA

Zapłacone

Bernadowski Bartek - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Bernatek Marcin - M / M40 POL Strzegom Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

Bętkowski Piotr - M / M30 POL Warszawa CITY TRAIL Team

Zapłacone

Bezuch Michał - M / M20 POL Warszawa

Zapłacone

Bezuch Paweł - M / M20 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Białecki Jakub - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław Gardzielewski Running Team

Zapłacone

Bielawski Jan - BEZ MEDALU / M50 POL Ścinawa START ŚCINAWA

Zapłacone

Bieliński Piotr - BEZ MEDALU / M30 POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek

Zapłacone

Bigos Piotr - M / M30 POL Bierutów VELUX

Zapłacone

Bihun Natalia - BEZ MEDALU / K30 POL Siechnice GTRAT

Zapłacone

Bilski Paweł - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Biłozur Maciej - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Błaszczyk Łukasz - M / M20 POL Kielce

Zapłacone

Błaszkiewicz Beata - M / K50 POL Zakrzyce

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Bocciarelli Paula - M / K30 POL Wroclaw SoftServe

Zapłacone

Bochniarz Anna - M / K30 POL Oława Idea Getin Leasing

Zapłacone

Bodnar Radosław - M / M30 POL Oława

Zapłacone

Bodziuch Grzegorz - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Boksa Małgorzata - BEZ MEDALU / M50 POL Ziębice

Zapłacone

Bora Andrzej - SENIORZY / M POL Wroclaw wkb piast wroclaw

Bezpłatne

Borkowska Paula - M / K30 POL Wrocław DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ

Zapłacone

Borkowski Krzysztof - M / M40 POL Wrocław Volvo Polska

Zapłacone

Borkowski Robert - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Borowicz Filip - M / M40 POL Ostrów Wlkp KS Maraton

Zapłacone

Borowik Martyna - M / K20 POL Warszawa

Zapłacone

Bortkiewicz Monika - M / K40 POL Lubin KGHM ZG RUN

Zapłacone

Boruch Jarek - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław Running Academy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - M / M20 POL Świerczów VELUX

Zapłacone

Borzemska-Wiliczkiewicz Anna - M / K30 POL Biestrzyków

Zapłacone

Bossenko Dmitriy - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Brańka Łukasz - M / M30 POL Pożarzysko Żarów Biega

Zapłacone

Brygała Maciej - BEZ MEDALU / M40 POL Czempiń

Zapłacone

Brylonek Grzegorz - M / M40 POL Wrocław Running Academy

Zapłacone

Brząkała Katarzyna - BEZ MEDALU / K20 POL Wrocław

Zapłacone

Brzeziński Wojciech - M / M50 POL Ścinawa Start Ścinawa

Zapłacone

Bubis Łukasz - M / M30 POL Wrocław DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ

Zapłacone

Budych Kacper - BEZ MEDALU / M20 POL Kościan

Zapłacone

Budych Karolina - M / K30 POL Kościan

Zapłacone

Bugajski Andrew Paul - M / M40 POL Świdnica OKRĘŻNA avenue

Zapłacone

Bugała-Wolny Małgosia - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Bujak Kamil - M / M20 POL Wrocław Barons Wrocław

Zapłacone

Bujak Łukasz - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Buk Dominik - BEZ MEDALU / M40 POL Iwiny MKS PARASOL WROCŁAW

Zapłacone

Bukowska Ewa - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Burakiewicz Klaudia - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Burmas Dariusz - M / M40 POL Bolesławiec

Zapłacone

Burszta Matylda - BEZ MEDALU / K20 POL Wrocław Wosiek team

Zapłacone

Burzec Tomasz - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław 601656485

Zapłacone

Byrtek Marcin - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Cabaj Damian - M / M30 POL Świdnica Świdnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

Cal Bartosz - M / M30 POL Pieszyce Bro or not to Bro

Zapłacone

Całkosiński Łukasz - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Cebula Jan - M / M60 POL Kępno RUNNERS TEAM KĘPNO

Zapłacone

Ceglarek Jędrzej - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Chamot Marcin - BEZ MEDALU / M30 POL Kamienna Góra

Zapłacone

Chlebowicz Marcin - M / M30 POL Wrocław 1981

Zapłacone

Chmiel Mariusz - M / M40 POL Bądzów Wybiegani Bądzów

Zapłacone

Chmielarz Mariusz - M / M30 POL Kiełczów

Zapłacone

Chmielewski Rafał - M / M30 POL Oleśnica Klub biegacza Szerszeń Oleśnica

Zapłacone

Chmura Jan - SENIORZY / M POL Wrocław AZF Wrocław

Bezpłatne

Chobot Marcin - M / M30 POL Chocianów KGHM ZG RUN

Zapłacone

Choja Jakub - M / M20 POL Bogatynia

Zapłacone

Chojnacki Grzegorz - M / M40 POL Wroclaw WKB Piast Wroclaw / Running Academy

Zapłacone

Chojnacki Ryszard - SENIORZY / M POL Wroclaw wkb piast wroclaw

Bezpłatne

Cholewa Joanna - BEZ MEDALU / K20 POL Wrocław WMT/ trenujznami.pl

Zapłacone

Cholewiński Paweł - BEZ MEDALU / M30 POL Środa Śląska ŚREDZCY BIEGACZE

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - BEZ MEDALU / M50 POL Wałbrzych

Zapłacone

Chorążykiewicz Anna - M / K40 POL Legnica Santander Runners Team

Zapłacone

Chorążykiewicz Artur - M / M40 POL Lubin

Zapłacone

Chrobot Krzysztof - BEZ MEDALU / M50 POL Wrocław Ślęzak Team

Zapłacone

Chrobot Mariusz - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław #T R I M P - Triathlon Impulse

Zapłacone

Chruszcz Jerzy - BEZ MEDALU / M60 POL Opole

Zapłacone

Chruszcz Figiel Magdalena - BEZ MEDALU / K30 POL Wroclaw FIDŻI TEAM

Zapłacone

Chrzanowski Patryk - BEZ MEDALU / M30 POL Bielawa Pasja Chrzanka Running Team

Zapłacone

Cichowlas Przemysław - M / M20 POL Miejska Górka ACTIVE LIFESTYLE TRANSFORMERS

Zapłacone

Cichowski Wojciech - M / M20 POL Przygodzice Matner Running Team / Ceneo Runners

Zapłacone

Cieplik Marcin - M / M30 POL Ostrów Wielkopolski G-Team

Zapłacone

Cieśla Anna - M / K30 POL Wałbrzych

Zapłacone

Cieśla Krzysztof - M / M40 POL Ziębice Sparta Ziębice

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - M / M20 POL Bielany Wrocławskie

Zapłacone

Cieślak Adrian - BEZ MEDALU / M16 POL Żary Żary Runners Team

Zapłacone

Cieślak Krzysztof - M / M50 POL Żary Żary runners team

Zapłacone

Cisak Tomasz - BEZ MEDALU / M40 POL Ząbkowice Slaskie AdrianDanilewicz Group

Zapłacone

Cisło Krzysztof - BEZ MEDALU / M30 POL Brzeg Dolny ArdentCode

Zapłacone

Cwynar Damian - M / M20 POL Wrocław Night Runners Wrocław

Zapłacone

Cymerman Katarzyna - M / K30 POL Kąty Wrocławskie ADGroup

Zapłacone

Cyran Piotr - M / M30 POL Nysa NOA

Zapłacone

Czarnojańczyk Rafał - M / M40 POL Ostrów Wielkopolski

Zapłacone

Czech Paweł - M / M30 POL Prochowice KB KROKUS KWIATKOWICE

Zapłacone

Czerwiecki Marcin - BEZ MEDALU / M30 POL Strzegom

Zapłacone

Czerwinska Anna - M / K30 POL Rawicz Czarna Biega

Zapłacone

Czopko Emilian - M / M40 POL Bolesławiec

Zapłacone

Czyż Halina - M / K40 POL Kamieniec Ząbkowicki

Zapłacone

Czyż Marcin - M / M20 POL Kamieniec Ząbkowicki #SobasTeam

Zapłacone

Dąbrowska Ewa - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Dąbrowski Dariusz - M / M30 POL Wrocław Max Progress Run Team

Zapłacone

Dąbrowski Jerzy - SENIORZY / M POL Polkowice

Bezpłatne

Danel Ewelina - M / K30 POL Wielichowo OIRP Wrocław

Zapłacone

Dargiewicz Dariusz - M / M50 POL Domaszowice VELUX

Zapłacone

Daroch Janusz - M / M60 POL Wrocław Max Progess

Zapłacone

Dawidziuk-Gosk Diana - BEZ MEDALU / K20 POL Warszawa DD Running Team

Zapłacone

Dębska Agnieszka - M / K50 POL Wrocław WMT/Trenuj z nami

Zapłacone

Deptała Adrian - M / M40 POL Smolec

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - BEZ MEDALU / M50 POL Szklarska Poręba Ts Regle

Zapłacone

Derenda Kacper - M / M20 POL Wrocław X-Force

Zapłacone

Dernowska Natalia - M / K20 POL Wrocław PRO-RUN WROCŁAW

Zapłacone

Dlugosz Lucyna - M / K50 POL Ketrzyn Drużyna ML Ketrzyn

Zapłacone

Długołęcki Konrad - M / M40 POL Świdnica BIEGOWA ŚWIDNICA

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Dobosz Łukasz - M / M30 POL Dobrzykowice 1980

Zapłacone

Dobras Damian - M / M30 POL Granowiec Niezrzeszony

Zapłacone

Dobrochowska Ilona - M / K40 POL Strzegom Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

Dobrochowski Marek - M / M30 POL Strzegom Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

Dobrowolski Anddzej - M / M40 POL Mnichowice Corredor Mnichowice

Zapłacone

Doliński Paweł - M / M30 POL Lubin KGHM ZG RUN

Zapłacone

Domagała Grażyna - BEZ MEDALU / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Domagała Piwowar Domowy Wojciech - M / M40 POL Wrocław BladeRunner

Zapłacone

Dominik Ewelina - BEZ MEDALU / K30 POL Wierzbna

Zapłacone

Domosławska Joanna - M / K40 POL Wrocław Santander Runners Team

Zapłacone

Dorniak Jarosław - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław PZU Sport Team

Zapłacone

Dorniak Natalia - BEZ MEDALU / K20 POL Wrocław

Zapłacone

Drabik Joanna - BEZ MEDALU / K20 POL Wrocław AZS AWF KRAKÓW

Zapłacone

Drabik Marcin - M / M40 POL Wrocław WB PIAST/MORSY WROCŁAWSKIE

Zapłacone

Drąg Jacek - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - BEZ MEDALU / M50 POL Wrocław 1969

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - M / M40 POL Wrocław Meble itp.

Zapłacone

Dróżdż Piotr - M / M30 POL Kielce

Zapłacone

Droździk Magdalena - BEZ MEDALU / K40 POL Nysa WKB META LUBLINIEC

Zapłacone

Dryś Andrzej - BEZ MEDALU / M60 POL Wrocław

Zapłacone

Dryś Joanna - BEZ MEDALU / K60 POL Wrocław

Zapłacone

Dryś Krzysztof - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Drzewińska Katarzyna - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Drzewiński Bogusław - M / M60 POL Wrocław

Zapłacone

Drzewiński Paweł - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Dubij Leon - SENIORZY / M POL Wroclaw wwwkb piast

Bezpłatne

Duczemiński Dariusz - M / M40 POL Wrocław NOA

Zapłacone

Duda Jakub - BEZ MEDALU / M30 POL Wleń Park Grabiszyński MARATHON TEAM

Zapłacone

Dudek Grzegorz - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław Ceneo Runners / Matner Running Team

Zapłacone

Dudek Mariola - M / K40 POL Jarosław Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

Dudek Monika - M / K30 POL Ziębice Pasja chrzanka running team

Zapłacone

Dudek Ola - M / K30 POL Głuchołazy

Zapłacone

Dul Karolina - M / K20 POL Jelenia Góra Family Team / Ślęzak Team

Zapłacone

Dul Magdalena - M / K30 POL Jelenia Góra FAMILY TEAM/ ŚLĘZAK TEAM

Zapłacone

Dul Wiesław - SENIORZY / M POL Jelenia Góra FAMILY TEAM

Bezpłatne

Durczyński Wojciech - BEZ MEDALU / M20 POL Długołęka GUENTHER POLSKA

Zapłacone

Duszyński Tomasz - BEZ MEDALU / M30 POL Nowa Wieś Bieganie na Śniadanie Śmigiel

Zapłacone

Dworniczak Maciej - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Dygudaj Jerzy - SENIORZY / M POL Bieniowice KB Lew Legnica

Bezpłatne

Dylla Franz - SENIORZY / M POL Tarnów Opolski

Bezpłatne

Dziadowicz Anna - M / K40 POL Radwanice Adrian Danilewicz Group

Zapłacone

Dzięcielski Krzysztof - BEZ MEDALU / M50 POL Gałów POWSTAŃCY Z KANAPY

Zapłacone

Dzieduszyński Wojciech - M / M40 POL Brzeg BBL Brzeg

Zapłacone

Dzieruk Paweł - M / M20 POL Wrocław

Zapłacone

Dziurkowska Dorota - BEZ MEDALU / K30 POL Siechnice TMTeam

Zapłacone

Dżusajew Katarzyna - M / K40 POL Wrocław ŚLĘZAK TEAM

Zapłacone

Elasri Abderrahim - BEZ MEDALU / M30 POL Chorzów

Zapłacone

Fabiański Łukasz - BEZ MEDALU / M20 POL Międzychód RehaBalance Team

Zapłacone

Fąfara Mirosław - BEZ MEDALU / M40 POL Trzebnica

Zapłacone

Falewicz Julian - M / M30 POL Bystrzyca Kłodzka

Zapłacone

Fałkowski Maciej - M / M20 POL Mojęcice

Zapłacone

Fedorczak Michał - BEZ MEDALU / M20 POL Wrocław Wosiek Team

Zapłacone

Fedyczkowska Justyna - M / K40 POL Strzegom STRZEGOMSKA DWUNASTKA

Zapłacone

Fedyczkowski Edward - M / M40 POL Strzegom STRZEGOMSKA DWUNASTKA

Zapłacone

Ferenc Janusz - SENIORZY / M POL Ludwikowice UKS Ludwikowice

Bezpłatne

Ficner Anna - BEZ MEDALU / K30 POL Złotoryja Olaws Złotoryja/MKS Siechnice

Zapłacone

Figiel Jakub - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław FIDŻI TEAM

Zapłacone

Fijałkowska Ewelina - M / K30 POL Trzebnica

Zapłacone

Fijałkowski Waldemar - M / M40 POL Trzebnica ŚlęzakTeam

Zapłacone

Filas Jacek - M / M30 POL Cieszyce Matner Running Team

Zapłacone

Fiołek Paulina - M / K20 POL Świdnica RST Software Masters

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - M / M30 POL Szklarska Poręba Natural EPO

Zapłacone

Florczak Bartosz - BEZ MEDALU / M20 POL Wrocław SiłaOgra

Zapłacone

Fojcik Asia - M / K40 POL Rybnik MOSIR RYBNIK / SBD ENERGETYK RYBNIK

Zapłacone

Folga Marek - M / M40 POL Wrocław Team Karaś

Zapłacone

Franczak Mariusz - M / M40 POL Księginice ŚLĘZAK TEAM / DTR BIEGA

Zapłacone

Frank Aleksander - BEZ MEDALU / M20 POL Opole Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Frankowska Elżbieta - M / K40 POL Wrocław WKB PIAST

Zapłacone

Frankowski Damian - M / M40 POL Wrocław WKB PIAST

Zapłacone

Frąszczak Patryk - BEZ MEDALU / M20 POL Krotoszyn Wosiek TeamAks PWr

Zapłacone

Furtak Krzysztof - BEZ MEDALU / M50 POL Lubin KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNI

Zapłacone

Gachowski Łukasz - M / M40 POL Wroclaw Idea Getin Leasing

Zapłacone

Gadziński Marek - M / M50 POL Wrocław WKB PIAST WROCŁAW

Zapłacone

Gadzinski Michał - M / M20 POL Wrocław

Zapłacone

Gadziński Włodzimierz - M / M50 POL Wrocław

Zapłacone

Gajduk Ilona - M / K20 POL Wroclaw

Zapłacone

Gajewski Marek - BEZ MEDALU / M30 POL Warszawa adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Galant Sławomir - M / M40 POL Barlinek

Zapłacone

Galewski Piotr - M / M50 POL Wrocław WMT/Trenuj z nami

Zapłacone

Galiński Kamil - M / M30 POL Krępice Aby Do Mety

Zapłacone

Galla Krzysztof - M / M20 POL Namysłów

Zapłacone

Gałka Robert - M / M40 POL Wroclaw Generalteam

Zapłacone

Gałuszka Daria - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Gambal Paweł - BEZ MEDALU / M20 POL Lubin RATOWNICY RUDNA/KGHM ZG RUN

Zapłacone

Gandziarowski Marek - BEZ MEDALU / M20 POL Sobótka WATAHA SOBÓTKA

Zapłacone

Garbicz Paweł - BEZ MEDALU / M20 POL Police

Zapłacone

Gardecka Edyta - BEZ MEDALU / K30 POL Wałbrzych

Zapłacone

Gardecka Sylwia - BEZ MEDALU / K30 POL Wałbrzych

Zapłacone

Garliński Łukasz - M / M20 POL Wielowieś KB Krokus Kwiatkowice

Zapłacone

Gasiewska Laura - M / K30 POL Wrocław EY Run4Fun

Zapłacone

Gąsiorek Marcin - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Gąsiorowski Krzysztof - M / M20 POL Wrocław OIRP Wrocław / Małapanew Ozimek

Zapłacone

Gawlik Anna - M / K30 POL Siechnice MKS Siechnice

Zapłacone

Gawron Paweł - BEZ MEDALU / M20 POL Warszawa adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Gawron Piotr - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław MADU - 112IT.PL

Zapłacone

Gawroniuk Paulina - M / K20 POL Wrocław

Zapłacone

Gawroński Grzegorz - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Gdaniec Jakub - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław Goggle PAE Team / Cubu architekci

Zapłacone

Gidel Halina - M / K50 POL Brzeg Dolny FOTOTRIO.PL

Zapłacone

Gidel Witold - M / M50 POL Brzeg Dolny Fototrio.pl

Zapłacone

Giemza Michał - M / M30 POL Wrocław #SOBASTEAM

Zapłacone

Gierczak Adrian - BEZ MEDALU / M20 POL Opoczno Monar Gracze

Zapłacone

Gieroń Michał - M / M30 POL Zielona Góra

Zapłacone

Gietkiewicz Mateusz - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Gil Stanisław - BEZ MEDALU / M60 POL Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania

Zapłacone

Gizinski Stefan - SENIORZY / M POL Wołów wolow biega

Bezpłatne

Głąb Daria - BEZ MEDALU / K20 POL Prudnik RUNNERS TEAM NYSA

Zapłacone

Głód Mateusz - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Głowacki Maciej - M / M40 POL Wilkszyn Matner Running Team

Zapłacone

Główka Maciej - M / M30 POL Wrocław Be Better

Zapłacone

Gołębiewska Sylwia - M / M40 POL Świdnica Świdnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

Gołębiewski Jacek - M / M40 POL Świdnica Świdnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

Gołuch Arkadiusz - M / M40 POL Łagiewniki strzegomska dwunastka

Zapłacone

Gomołysek Kinga - BEZ MEDALU / K30 POL Głuchołazy Matner Running Team

Zapłacone

Gonera Janina - M / K60 POL Miłoszyce Kb Harcownik Jelcz-Laskowice

Zapłacone

Gonera Kazimierz - M / M60 POL Miłoszyce Kb Harcownik Jelcz-Laskowice

Zapłacone

Gonera-Bator Anna - M / K30 POL Nadolice Wielkie

Zapłacone

Gonet Marek - M / M50 POL Otmice

Zapłacone

Gonet Paweł - M / M30 POL Lubin Niemstów

Zapłacone

Góralczyk Paweł - BEZ MEDALU / M30 POL Chocznia KS AZS AWF KRAKÓW

Zapłacone

Gorczyca Krzysztof - M / M30 POL Wrocław MATNER RUNNING TEAM

Zapłacone

Gorczyński Filip - M / M40 POL Wrocław Wkurw_Team

Zapłacone

Gosk Dominik - BEZ MEDALU / M20 POL Warszawa DD Running Team

Zapłacone

Gracek Filip - M / M20 POL Wrocław Ślęzak Team

Zapłacone

Grad Łukasz - M / M30 POL Legnica Fitness Piekary Legnica

Zapłacone

Graniczkowski Grzegorz - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Gransort Joanna - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Greda Jozef - SENIORZY / M POL Sycow 1946olimpiasycow

Bezpłatne

Grempka Ryszard - SENIORZY / M POL Wrocław

Bezpłatne

Grochowska Ola - BEZ MEDALU / K20 POL Wrocław

Zapłacone

Gronostaj Grzegorz - BEZ MEDALU / M40 POL Wroclaw WrocławskieIten

Zapłacone

Gronowska Ania - M / K20 POL Przemiłów

Zapłacone

Gruszczyńska Magdalena - M / K30 POL Piła

Zapłacone

Gruszka Aleksandra - BEZ MEDALU / K30 POL Wałbrzych

Zapłacone

Gruszka Robert - M / M40 POL Galewice

Zapłacone

Grycko Tomasz - BEZ MEDALU / M20 POL Władysławowo UKS BLIZA WŁADYSŁAWOWO

Zapłacone

Grygiel Agnieszka - BEZ MEDALU / K40 POL Wrocław Pro-Run Wroclaw

Zapłacone

Grzęda Jolanta - M / K30 POL Jelcz-Laskowice Klub Biegacza Harcownik

Zapłacone

Grzęda Mirosław - M / M30 POL Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

Grzegorczyk Mateusz - M / M20 POL Wrocław WABCO RUNNERS

Zapłacone

Grzeskowiak Andrzej - M / M60 POL Wroclaw

Zapłacone

Gulacz Marek - BEZ MEDALU / M60 POL Wałbrzych Sudeckie Wycieczki Biegowe

Zapłacone

Gulacz Michał - BEZ MEDALU / M20 POL Wałbrzych SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE

Zapłacone

Gułaj Artur - BEZ MEDALU / M40 POL Legnica

Zapłacone

Gułowski Michał - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Gurgul Ryszard - M / M60 POL Boguszów-Gorce Świdnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

Gutowski Tomasz - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław Barons Wrocław

Zapłacone

Gwardzik Piotr - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław #SobasTime

Zapłacone

Haber Marcin - M / M30 POL Groblice MKS Siechnice

Zapłacone

Hałka Jan - M / M40 POL Wrocław JACHU

Zapłacone

Hałubek Adam - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Hangiel Bolesław - BEZ MEDALU / M20 POL Wrocław

Zapłacone

Hanusiak Piotr - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Hawron Agnieszka - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Hebda Dominika - M / K20 POL Wrocław ADRIAN DANILEWICZ GROUP

Zapłacone

Herbinger Anna - BEZ MEDALU / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Herbut Artur - M / M30 POL Czerńczyce

Zapłacone

Herman Michal - M / M30 POL Groblice Adrian Danilewicz Group

Zapłacone

Herner Tomasz - M / M40 POL Trzebnica

Zapłacone

Hnatiuk Michał - M / M30 POL Wałbrzych

Zapłacone

Hnitecki Rafał - M / M30 POL Zgorzelec EDI TEAM ZGORZELEC

Zapłacone

Hołownia Ryszard - M / M60 POL Wrocław Dream Team

Zapłacone

Hołubowicz Anita - BEZ MEDALU / K20 POL Wrocław Wosiek Team

Zapłacone

Horodyski Marek - M / M30 POL Świerzawa

Zapłacone

Hysyk Jakub - M / M30 POL Wrocław NOA

Zapłacone

Ignatowicz Robert - M / M30 POL Wrocław EBIEGI.PL

Zapłacone

Jablonski Tomasz - BEZ MEDALU / M40 POL Wroclaw PiJ

Zapłacone

Jabłoński Emil - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław Monar Gracze

Zapłacone

Jacyna Emilia - M / K20 POL Wroclaw

Zapłacone

Jakimiuk Daniel - M / M20 POL Szklarska Poręba Twister Team/ Natural EPO

Zapłacone

Jakobsze Wojciech - BEZ MEDALU / M40 POL Marcinkowice

Zapłacone

Jakubowski Andrzej - M / M60 POL Wroclaw ProRun Wroclaw

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - BEZ MEDALU / K30 POL Jelenia Góra Karkonosz Running Team

Zapłacone

Janiszewski Mariusz - BEZ MEDALU / M40 POL Wilczyce

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - M / K30 POL Rydułtowy

Zapłacone

Jankowski Jerzy - BEZ MEDALU / M40 POL Środa Śląska ŚREDZCY BIEGACZE

Zapłacone

Janus Monika - M / K40 POL Szczawno-Zdrój

Zapłacone

Janusz Damian - M / M20 POL Szczytna Szczytna Biega

Zapłacone

Janusz Ryszard - M / M50 POL Szczytna Szczytna Biega

Zapłacone

Jarosz Paweł - M / M30 POL Wrocław AmatorWrocław

Zapłacone

Jarzębowicz Mateusz - BEZ MEDALU / M30 POL Trzebnica Athletics Team Prusice

Zapłacone

Jasiczek Radek - M / M40 POL Swidnica GLKS Żelazna Świdnica

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - SENIORZY / M POL Swidnica Sl Amator

Bezpłatne

Jasiński Remigiusz - M / M40 POL Wrocław Wrocław Marathon Team

Zapłacone

Jaśkowiec Michał - M / M20 POL Prudnik

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - M / K40 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

Jaskuła Robert - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Jaworek Marcin - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Jedlińska Katarzyna - M / K30 POL Świdnica

Zapłacone

Jeleń Tomasz - BEZ MEDALU / M40 POL Zgorzelec Pani

Zapłacone

Jokiel Wojciech - M / M40 POL Kępno KS Leniwiec

Zapłacone

Józwik Adrian - BEZ MEDALU / M20 POL Juliszew ZdrowyBus.pl

Zapłacone

Józwik Kamil - M / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Junyszek Marcin - BEZ MEDALU / M30 POL Wroclaw

Zapłacone

Jurasik Magda - M / K20 POL Wrocław

Zapłacone

Jurasz Zygmunt - SENIORZY / M POL Zgorzelec amator

Bezpłatne

Uczestnik anonimowy - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Kaczmar Krzysztof - M / M20 POL Wrocław

Zapłacone

Kaczmarczyk Przemysław - M / M20 POL Rolantowice Matner Running Team/Wataha

Zapłacone

Kaczmarek Jacek - BEZ MEDALU / M40 POL Namysłów Dla Basi

Zapłacone

Kaczmarek Marek - M / M60 POL Wroclaw

Zapłacone

Kaczmarek Monika - M / K30 POL Krotoszyn

Zapłacone

Kaczmarek Monika - BEZ MEDALU / K30 POL Łódź ASICS FrontRunnerPoland

Zapłacone

Kaczmarek Tomasz - M / M50 POL Polkowice KGHM ZG RUN

Zapłacone

Kaczmarek Wiesław - M / M30 POL Krotoszyn

Zapłacone

Kaczorowska Joanna - BEZ MEDALU / K20 POL Wrocław Sensei Adam Augustyn Team

Zapłacone

Kaczorowski Marcin - BEZ MEDALU / M40 POL Legnica JANOSPORT TEAM LEGNICA

Zapłacone

Kalembkiewicz Piotr - M / M40 POL Wrocław Mirotrans

Zapłacone

Kalicinski Jaroslaw - M / M30 POL Siechnice Ślęzak Team

Zapłacone

Kalus Jacek - BEZ MEDALU / M20 POL Wałbrzych Sudeckie Wycieczki Biegowe

Zapłacone

Kałuża Tomasz - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Kałuziński Bartosz - BEZ MEDALU / M20 POL Wrocław

Zapłacone

Kandefer Celina - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Kania Michał - BEZ MEDALU / M20 POL Kloczew adidas runners warsaw

Zapłacone

Kapturski Marcin - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław Arkadiusz Gardzielewski Running Team

Zapłacone

Kapuściński Wojciech - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Kaput Paweł - M / M30 POL Trzebnica

Zapłacone

Kaput Piotr - M / M30 POL Trzebnica Misio :)

Zapłacone

Karczmit Daniel - M / M20 POL Nysa

Zapłacone

Kargul Michał - M / M30 POL Wrocław Trenujznami.pl

Zapłacone

Karsznia Radosław - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Kassolik-Barczyńska Kasia - BEZ MEDALU / K20 POL Jeżów Sudecki ŚLĘZAK TEAM

Zapłacone

Kaszuba Edward - SENIORZY / M POL Wrocław WKB PIAST WROCŁAW

Bezpłatne

Kawczyński Piotr - M / M40 POL Oleśnica GUSTAW TEŻ BIEGA

Zapłacone

Kawoń Andrzej - SENIORZY / M POL Namysłów

Bezpłatne

Kazuła Jakub - BEZ MEDALU / M20 POL Piotrków Trybunalski

Zapłacone

Keblesz Adam - M / M40 POL Ogrodnica VOESTALPINE

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - M / M30 POL Siechnice Arkadiusz Gardzielewski running team

Zapłacone

Kęśminowicz Krzysztof - M / M40 POL Brzeg POLARIS/KOTWICA BRZEG

Zapłacone

Kida Monika - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Kidawa Paweł - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Kierczak Beata - M / K40 POL Świdnica Świdnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

Kietlinska Zina - BEZ MEDALU / K20 POL Wrocław Sensei Adam Augustyn Team

Zapłacone

Kinal Łukasz - M / M30 POL Środa Śląska voestalpine

Zapłacone

Kipczak Wiktor - SENIORZY / M POL Chwałowice Kb Harcownik Jelcz Laskowice

Bezpłatne

Kiraga Małgorzata - M / K40 POL Oleśnica

Zapłacone

Kisiecki Marcin - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Klatka Andrzej - M / M50 POL Lubań

Zapłacone

Klatka Łukasz - M / M20 POL Lubań Sl Gks Olsza Olszyna

Zapłacone

Klausa Filip - M / M40 POL Wrocław Spoceni Rybical

Zapłacone

Kleczkowska Ewa - M / K40 POL Radwanice BBKTS

Zapłacone

Klesta Rafał - M / M30 POL Wrocław Atos runners

Zapłacone

Klimas-Zajączkowska Joanna - M / K40 POL Piecowice Absolut Running Team

Zapłacone

Klimkowska Monika - M / K30 POL Wroclaw

Zapłacone

Klok Wojciech - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Klucowicz Michał - M / M30 POL Namysłów brak

Zapłacone

Kluz Marcin - M / M20 POL Wrocław Pro-Run Wrocław

Zapłacone

Kłos Jan - M / M30 POL Oława

Zapłacone

Kmiecik Karol - M / M20 POL Lusina Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

Knapik Piotr - M / M40 POL Wrocław Lks Iskra Jaszkowa

Zapłacone

Koba Piotr - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław GARDZIELEWSKI TEAM

Zapłacone

Kobos Radosław - M / M30 POL Siechnice Running Academy

Zapłacone

Kobusiński Adrian - BEZ MEDALU / M30 POL Brzeg Dolny FitStyle Team

Zapłacone

Kocenda Wojciech - M / M30 POL Zdzieszowice Pro-Run Wrocław

Zapłacone

Kocik Mateusz - M / M30 POL Wrocław Przesiąknięty Dźwiękiem

Zapłacone

Kociszewski Sebastian - M / M40 POL Szczodre Pro-Run Wrocław

Zapłacone

Koczurko Robert - M / M20 POL Świebodzice DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ

Zapłacone

Kojro Rafał - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Kokot Daniel - M / M20 POL Ozimek RAJSPORT ACTIVE

Zapłacone

Kokott Agnieszka - M / K30 POL Smolec Ewa Huryń Team

Zapłacone

Kokott Marcin - M / M30 POL Smolec Ewa Huryń Team

Zapłacone

Kołodziej Waldemar - M / M40 POL Górki Dottori Corrono Opole

Zapłacone

Kołsut Aleksandra - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Komendacki Dominik - BEZ MEDALU / M40 POL Głogów KGHM ZG RUN

Zapłacone

Konarska Edyta - M / K40 POL Oława

Zapłacone

Kopczynski Henryk - SENIORZY / M POL Ujezdziec Maly K-Team

Bezpłatne

Uczestnik anonimowy - SENIORZY / M POL Ujezdziec Maly K-Team

Bezpłatne

Kopeć Adam - BEZ MEDALU / M30 POL Bolesławiec 23 PA Bolesławiec

Zapłacone

Kopeć Adam - M / M30 POL Bolesławiec 23pa Bolesławiec

Zapłacone

Kopta Jerzy - SENIORZY / M POL Kraków Cwałujące Dziadki

Bezpłatne

Kordylas Michał - BEZ MEDALU / M20 POL Kalisz

Zapłacone

Korzeniewski Michał - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław BARONS Wrocław

Zapłacone

Kos Adrian - M / M20 POL Smolec Ślęzak Team / SmoleckaZadyszka

Zapłacone

Kościk Elżbieta - M / K40 POL Legnica Karkonosz Running Team

Zapłacone

Kosicka Dagmara - M / K30 POL Świdnica

Zapłacone

Kosmaty Ewa - BEZ MEDALU / K30 POL Opole

Zapłacone

Kosmaty Mariusz - BEZ MEDALU / M40 POL Opole ANTONTEAM

Zapłacone

Kosmaty Michał - BEZ MEDALU / M30 POL Opole Zaremba Team

Zapłacone

Kosztyła-Stec Katarzyna - BEZ MEDALU / K30 POL Wroclaw

Zapłacone

Koszykowski Daniel - M / M20 POL Cesarzowice

Zapłacone

Kowalczyk Bogdan - M / M50 POL Warszawa

Zapłacone

Kowalczyk Paweł - M / M40 POL Wrocław ArdentCode

Zapłacone

Kowalczyk Piotr - M / M40 POL Grodków

Zapłacone

Kowalewski Robert - BEZ MEDALU / M50 POL Wrocław

Zapłacone

Kowalski Damian - M / M30 POL Buszkowice Małe AM Active

Zapłacone

Kownacka Kamila - M / K40 POL Bielany Wrocławskie

Zapłacone

Kownacki Jacek - M / M40 POL Wrocław Matner Running Team

Zapłacone

Kozaczkiewicz Adrian - M / M30 POL Kiełczów Wataha grupa treningowa

Zapłacone

Kozłowski Artur - BEZ MEDALU / M30 POL Sieradz Sanprobi TEAM

Zapłacone

Kozyra Dariusz - M / M40 POL Radwanice Adrian Danilewicz Group

Zapłacone

Krakowiak Krzysztof - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Krakowian Sławek - M / M30 POL Wrocław PGS Software

Zapłacone

Kralik Sylwia - M / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Krauze Andrzej - M / M60 POL Wrocław DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ

Zapłacone

Krawczyk Katarzyna - BEZ MEDALU / K20 POL Męcinka JKS SALAMANDRA

Zapłacone

Krawczyk Zdzisław - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Krawiec Ewelina - M / K20 POL Zgorzelec EDI TEAM ZGORZELEC

Zapłacone

Krawiec Sebastian - M / M20 POL Zgorzelec EDI TEAM ZGORZELEC

Zapłacone

Kret Marian - M / M60 POL Złotoryja/rokitnica OLAWS Złotoryja

Zapłacone

Kręzel Krzysztof - M / M20 POL Wisznia Mała Night Runners Wrocław

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - M / M50 POL Muszyna niezrzeszony

Zapłacone

Król Maciej - M / M20 POL Rdzawa TriWise Triathlon Team

Zapłacone

Króliński Jędrzej - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław Spoceni Rybical

Zapłacone

Kruczkiewicz Mateusz - M / M40 POL Wrocław Kruki

Zapłacone

Kruk Michał - M / M30 POL Wrocław Dochodzimy w 2H :)

Zapłacone

Kruk Przemysław - M / M30 POL Wałbrzych

Zapłacone

Kruk Tomasz - BEZ MEDALU / M30 POL Nysa Athletics Nysa

Zapłacone

Krukowski Łukasz - M / M30 POL Groblice MKS Siechnice

Zapłacone

Krupiarz Waldemar - M / M50 POL Wrocław San Escobar Team

Zapłacone

Kruszewska Renata - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Krzyszkowski Michał - M / M40 POL Poniatowice IVM

Zapłacone

Krzywania Paweł - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław Vamos amigos

Zapłacone

Krzyżak Ziemowit - BEZ MEDALU / M30 POL Gracze Monar Gracze

Zapłacone

Kubala Małgorzata - M / K30 POL Wałbrzych

Zapłacone

Kubicki Paweł - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Kuboszek Marcin - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Kubów Jarosław - M / M30 POL Opole

Zapłacone

Kucharski Robert - M / M30 POL Wrocław Running Academy

Zapłacone

Kuchnia Krzysztof - M / M50 POL Rybnica TS Regle Szklarska Poręba

Zapłacone

Kuczkowski Stanisław - SENIORZY / M POL Wrocław WKB Piast Wrocław

Bezpłatne

Kuczyńska Barbara - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Kuczyński Marcin - M / M40 POL Lubin Biegająca kasta miedziowego miasta/ZG RUN

Zapłacone

Kudzior Piotr - M / M20 POL Poznań PRO366

Zapłacone

Kuliga Tomasz - M / M50 POL Wrocław

Zapłacone

Kupczyk Joanna - BEZ MEDALU / K30 POL Polkowice

Zapłacone

Kupczyk Mateusz - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Kupczyk Slawek - BEZ MEDALU / M30 POL Polkowice

Zapłacone

Kurant Jacek - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Kurek Rafał - M / M40 POL Wroclaw

Zapłacone

Kurek Tomasz - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Kurilec Krzysztof - BEZ MEDALU / M50 POL Wrocław Matner Running Team

Zapłacone

Kurnol Henryk - BEZ MEDALU / M50 POL Namysłow KB VAMOS AMIGOS

Zapłacone

Kurosz Mateusz - M / M30 POL Siedlnica

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - SENIORZY / M POL Wrocław niezrzeszony

Bezpłatne

Kutaj Dawid - M / M20 POL Henryków

Zapłacone

Kutera Robert - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Kutyba Dorota - M / K20 POL Świdnica Świdnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

Kuziomko Krzysztof - M / M40 POL Zielona Góra Team Draczyński

Zapłacone

Kuźmicki Karol - M / M50 POL Wrocław Kiku Run Team

Zapłacone

Kuźmicki Marcin - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Kwasniewski Mateusz - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław Waniewski Coaching

Zapłacone

Kwiatek Paweł - M / M20 POL Wrocław 140minut.pl

Zapłacone

Kwiatkowska Aleksandra - M / K30 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

Kwiatkowski Krzysztof - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Laddach Piotr - M / M20 POL Wrocław

Zapłacone

Lang Wojciech - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM

Zapłacone

Laszczowski Grzegorz - BEZ MEDALU / M40 POL Głogów Stowarzyszenie Zwierzak

Zapłacone

Latała Eryk - M / M40 POL Skoroszyce

Zapłacone

Latawski Mateusz - M / M40 POL Nysa Athletics Nysa

Zapłacone

Lęga Wiesław - BEZ MEDALU / M40 POL Świdnica BRAK TEAM / KS TĘCZA

Zapłacone

Lenart Miłosz - M / M50 POL Kętrzyn Drużyna ML

Zapłacone

Lenart Rafał - M / M30 POL Wrocław Drużyna ML

Zapłacone

Leśniak Daniel - M / M40 POL Rawicz

Zapłacone

Leśniak Kamil - BEZ MEDALU / M20 POL Toruń Salco Garmin Team

Zapłacone

Leśniak Karolina - BEZ MEDALU / K30 POL Wrocław TMTEAM

Zapłacone

Lewald Michał - M / M40 POL Opole Strzeleccy Biegacze

Zapłacone

Lewandowska Ewa - M / K50 POL Kluczbork Kluczborska Grupa Biegowa

Zapłacone

Lewandowski Dariusz - M / M50 POL Kąty Wrocławskie

Zapłacone

Lewandowski Maciej - M / M30 POL Wrocław #BACKRUNNERS Wrocław

Zapłacone

Lewandowski Tadeusz - SENIORZY / M POL Wroclaw WKB Piast

Bezpłatne

Leżyński Jarosław - M / M30 POL Lubin KGHM ZG RUN

Zapłacone

Lichtarska Ela - BEZ MEDALU / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Liputa Emilia - BEZ MEDALU / K20 POL Wrocław Backrunners Wrocław

Zapłacone

Lis Grzegorz - M / M50 POL Trzebnica MODECO MTB TEAM

Zapłacone

Lisowski Czesław - SENIORZY / M POL Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania

Bezpłatne

Lisowski Jacek - M / M50 POL Opole

Zapłacone

Liszka Kamil - M / M30 POL Jaroszów Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

Lizoń Andrzej - M / M30 POL Polkowice RATOWNICY ZG RUDNA / KGHM ZG RUN

Zapłacone

Lubaski Zygmunt - M / M60 POL Świdnica ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA

Zapłacone

Lubicka Magdalena - M / K30 POL Wrocław Wabco Runners

Zapłacone

Lubicki Tomasz - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Luchowska Karolina - M / K30 POL Ostrowiec Świętokrzyski FizjoTriTerapia

Zapłacone

Ludowicz Szymon - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Ludwiński Ireneusz - BEZ MEDALU / M40 POL Ligota Piękna

Zapłacone

Lupa Filip - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Łaba Mateusz - M / M30 POL Jugów

Zapłacone

Łabuz Ewa - BEZ MEDALU / K60 POL Wrocław wkb piast

Zapłacone

Łabuz Marek - BEZ MEDALU / M60 POL Wrocław wkb piast

Zapłacone

Łabys Mateusz - BEZ MEDALU / M20 POL Wilemowice Kotwica Brzeg/Athletics Nysa

Zapłacone

Łach Łukasz - BEZ MEDALU / M30 POL Wojnarowice Prędkie Stopy Żółwia

Zapłacone

Ładońska Agata - BEZ MEDALU / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Ładońska Ewa - M / K60 POL Wrocław Parkrun Wrocław

Zapłacone

Ładońska Katarzyna - BEZ MEDALU / K30 POL Wrocław PRO-RUN WROCŁAW

Zapłacone

Ładoński Ryszard - BEZ MEDALU / M60 POL Wrocław PRO-RUN Wrocław

Zapłacone

Łańduch Patryk - M / M20 POL Duszniki-Zdrój

Zapłacone

Łatoszyński Oskar - M / M40 POL Olesnica

Zapłacone

Łazarewicz Paweł - M / M30 POL Wrocław OIRP Wrocław

Zapłacone

Łaźniewski Dariusz - M / M30 POL Wysoka Olszyna Biega

Zapłacone

Łechtańska Karolina - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Łechtański Krzysztof - BEZ MEDALU / M30 POL Konin

Zapłacone

Łomnicka Barbara - M / K40 POL Wrocław Sobczyk team

Zapłacone

Łoposzko Cyprian - M / M30 POL Kobierzyce

Zapłacone

Łoś Sara - BEZ MEDALU / K20 POL Lubin KGHM ZG RUN

Zapłacone

Łozowska Ewelina - BEZ MEDALU / K30 POL Lubin Fitarena

Zapłacone

Łukasik Leszek - M / M60 POL Oława

Zapłacone

Łukasiński Jacek - M / M40 POL Wrocław Pro-Run Wrocław

Zapłacone

Łukaszczykiewicz Paweł - M / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Antonteam

Zapłacone

Łukaszewicz Dawid - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław #NartyOk.pl

Zapłacone

Łukaszewicz Paweł - M / M30 POL Jelenia Góra Ślęzak Team

Zapłacone

Łukaszewski Andrzej - BEZ MEDALU / M50 POL Wrocław

Zapłacone

Łuszcz Janusz - M / M50 POL Wrocław Amator

Zapłacone

Machata Jacek - M / M40 POL Wroclaw

Zapłacone

Machowski Edward - SENIORZY / M POL Wolow WOLOW BIEGA

Bezpłatne

Machtelewska Alicja - M / K40 POL Jelenia Góra TS REGLE Szklarska Poręba

Zapłacone

Machtelewski Artur - BEZ MEDALU / M40 POL Jelenia Góra TS REGLE Szklarska Poręba

Zapłacone

Machula Arkadiusz - BEZ MEDALU / M40 POL Ziębice

Zapłacone

Maciaszczyk Roman - M / M50 POL Bierutów

Zapłacone

Maciążek Dominik - M / M20 POL Kiełczów

Zapłacone

Maciejewski Karol - BEZ MEDALU / M30 POL Nadolice Wielkie GT RAT

Zapłacone

Maciejewski Łukasz - M / M40 POL Smolec Za10 Smolec

Zapłacone

Maciołek Andrzej - M / M30 POL Wrocław SoftServe

Zapłacone

Mączka Bolesław - M / M40 POL Świętoszów

Zapłacone

Magaj Kasia - M / K20 POL Opole

Zapłacone

Makarski Bogdan - M / M60 POL Wrocław

Zapłacone

Makarski Szymon - M / M16 POL Wrocław

Zapłacone

Mąkowski Dariusz - M / M40 POL Zielona Góra Bohar Palety Runners

Zapłacone

Malarska Jola - M / K40 POL Brzeg Dolny Fitnessacja

Zapłacone

Malovanyi Viktor - M / M20 POL Krakow AMM Partners

Zapłacone

Małkiewicz Maciej - M / M40 POL Wołów #GDYBYNIEJAREK

Zapłacone

Małyjasiak Adam - M / M50 POL Brudzewek Kosa Graniczki

Zapłacone

Małyjasiak Bartosz - M / M16 POL Brudzewek Kosa Graniczki

Zapłacone

Małyjasiak Jakub - M / M20 POL Wrocław Kosa Graniczki

Zapłacone

Mandat Janek - M / M60 POL Oleśnica KB Lupus Oleśnica

Zapłacone

Marciniak Kamil - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław Orange Polska

Zapłacone

Marcinkiewicz Paweł - M / M50 POL Opole Uniwersytet Opolski

Zapłacone

Marcinkiewicz Ted - SENIORZY / M POL Wroclaw euroserwis

Bezpłatne

Marcinkowski Jakub - M / M20 POL Ostrów Wielkopolski KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Zapłacone

Marcinkowski Wojciech - M / M20 POL Granowo Drużyna Szpiku Granowo

Zapłacone

Marczak Bogusław - M / M50 POL Wrocław Pro-Run

Zapłacone

Marczukiewicz Aleksandra - M / K30 POL Wrocław WKURW_TEAM

Zapłacone

Markowski Marek - M / M40 POL Kępno KS LENIWIEC

Zapłacone

Marszalik Piotr - M / M40 POL Wysoka Tribute to Rysiek

Zapłacone

Martowicz Tomasz - M / M40 POL Wrocław wabco runners

Zapłacone

Martowska Barbara - BEZ MEDALU / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Martowski Maciej - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław Europa Ubezpieczenia

Zapłacone

Maruszak Henryk - M / M60 POL Skarbimierz Osiedle 1955

Zapłacone

Maruszak Rafał - M / M30 POL Skarbimierz-Osiedle

Zapłacone

Marzec Ewa - M / K50 POL Kamieniec Wrocławski Adrian Danilewicz Group

Zapłacone

Mas Dominik - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Matusiak Mirosław - M / M30 POL Wrocław Ślęzak Team

Zapłacone

Matuszczyk Dariusz - M / M50 POL Chrząstawa Wielka

Zapłacone

Matyja Rafał - M / M20 POL Jelenia Góra Nwk Team

Zapłacone

Matyla Robert - M / M20 POL Pępowo

Zapłacone

Mazur Marek - M / M40 POL Oława

Zapłacone

Mazurski Paweł - M / M30 POL Gryfice

Zapłacone

Mctrusty Iain - BEZ MEDALU / M40 GBR Wroclaw

Zapłacone

Mędoń Anna - M / K40 POL Jelenia Góra TS Regle Szklarska Poręba/Vege Runners

Zapłacone

Mędygrał Krystian - M / M20 POL Wrocław Wataha

Zapłacone

Medyk Damian - BEZ MEDALU / M30 POL Legnica

Zapłacone

Mekitów Jan - SENIORZY / M POL Namysłów ActivRunn Namysłów

Bezpłatne

Mekitów Maciej - M / M30 POL Namysłów VELUX

Zapłacone

Meliński Marek - BEZ MEDALU / M30 POL Dzierżoniów Pasja Chrzanka Running Team

Zapłacone

Mendecka Michalina - BEZ MEDALU / K20 POL Łaziska Górne MOSiR Łaziska Górne/1 Second Team

Zapłacone

Messyasz Krzysztof - BEZ MEDALU / M30 POL Gać BimarkoWeldaGali Team

Zapłacone

Miara Dawid - BEZ MEDALU / M20 POL Woźniki O co biega w Kaletach - Kosek Team

Zapłacone

Michalik Tomasz - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław Nokia

Zapłacone

Michalska Jolanta - M / K50 POL Bystrzyca Kłodzka Aktywna Bystrzyca Kłodzka

Zapłacone

Michalski Józef - M / M50 POL Bystrzyca Kłodzka Aktywna Bystrzyca Klodzka

Zapłacone

Michalski Krystian - M / M20 POL Wrocław ZabieganyfitTATA

Zapłacone

Miedzińska Katarzyna - M / K30 POL Świdnica

Zapłacone

Mielnikiewicz Sławomir - M / M30 POL Wroclaw Running Academy

Zapłacone

Miernicki Mariusz - M / M60 POL Dzierżoniów

Zapłacone

Mietelski Paweł - M / M20 POL Wrocław SoftServe

Zapłacone

Mikolajczak Jacek - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Mikołajczak Natalia - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Mikołajewski Paweł - M / M40 POL Krzeptów KOMI TEAM

Zapłacone

Milian Małgorzata - BEZ MEDALU / K20 POL Wrocław

Zapłacone

Milian Marek - BEZ MEDALU / M30 POL Szczodre

Zapłacone

Miller Tomek - M / M40 POL Lubin KGHM ZG RUN

Zapłacone

Millward Sylwia - M / M30 POL Sutton Coldfield

Zapłacone

Minkina Maciej - BEZ MEDALU / M30 POL Wroclaw

Zapłacone

Mirek Łukasz - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Miśków Jarosław - M / M40 POL Opole

Zapłacone

Mitura-Zielonka Paweł-Spacermistrz - M / M30 POL Rybnik MOSiR Rybnik / Spacermistrz / RKNW

Zapłacone

Moczulska Małgorzata - BEZ MEDALU / K40 POL Żarów Karkonosz Running Team

Zapłacone

Modliński Łukasz - M / M20 POL Wrocław

Zapłacone

Moraszka Krzysztof - M / M50 POL Wrocław

Zapłacone

Morawska Bożena - BEZ MEDALU / K50 POL Świdnica WIELKA SOWA

Zapłacone

Moskal Marcin - M / M40 POL Głogów KGHM ZG RUN

Zapłacone

Moskalski Dariusz - M / M50 POL Zgorzelec EDI TEAM

Zapłacone

Możejko Zbigniew - M / M50 POL Wrocław

Zapłacone

Mroczkowski Karol - BEZ MEDALU / M20 POL Wrocław #BACKRUNNERS Wrocław

Zapłacone

Mroczkowski Krystian - BEZ MEDALU / M40 POL Zgorzelec EDI TEAM ZGORZELEC

Zapłacone

Mróz Ludwik - M / M30 POL Wrocław DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ

Zapłacone

Muniak Paweł - BEZ MEDALU / M40 POL Bolesławiec

Zapłacone

Musiał Rafał - M / M20 POL Wrocław

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - SENIORZY / M POL Olesnica KB SZERSZEN OLESNICA

Bezpłatne

Uczestnik anonimowy - SENIORZY / M POL Olesnica KB SZERSZEN OLESNICA

Bezpłatne

Mydłowski Tomasz - M / M40 POL Janowice Wielkie NaturalniE Janowice

Zapłacone

Myszywoda Monika - M / K20 POL Jelcz-Laskowice

Zapłacone

Nawrot Artur - BEZ MEDALU / M30 POL Trzebnica

Zapłacone

Nawrot Tomasz - M / M40 POL Trzebnica

Zapłacone

Niebudek Mateusz - BEZ MEDALU / M30 POL Wroclaw Brak

Zapłacone

Nieczaj Justyna - M / K20 POL Wilcza

Zapłacone

Niewdana Aleksandra - M / K16 POL Prochowice KB Krokus Kwiatkowice

Zapłacone

Niewdana Katarzyna - BEZ MEDALU / K40 POL Prochowice KB Krokus Kwiatkowice

Zapłacone

Niewiejski Nikodem - BEZ MEDALU / M20 POL Ostrzeszów GT RAT

Zapłacone

Niezgoda Michał - M / M20 POL Krapkowice

Zapłacone

Nosal Kazimierz - SENIORZY / M POL Swidnica hermes swidnica

Bezpłatne

Noszczyk Katarzyna - M / K30 POL Świdnica Świdnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

Noszczyk Rafał - M / M30 POL Świdnica Maja Team

Zapłacone

Nowacki Bartosz - M / M30 POL Wrocław Anatomia Biegania

Zapłacone

Nowak Adrian - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Nowak Jakub - M / M30 POL Śmigiel Bieganie na Śniadanie

Zapłacone

Nowak Rafał - BEZ MEDALU / M40 POL Zdzieszowice DYCZUŚ TEAM

Zapłacone

Nowak Sandra - BEZ MEDALU / K20 POL Zielona Góra Team Marysiak

Zapłacone

Nowak Sylwester - M / M60 POL Wrocław Asseco Active Team

Zapłacone

Nowak Teresa - M / K60 POL Ziębice

Zapłacone

Nowicka Monika - M / K30 POL Skalmierzyce

Zapłacone

Nowicki Andrzej - M / M50 POL Bielawa Wielka Sowa

Zapłacone

Nowojski Jacek - M / M50 POL Namysłów Amator

Zapłacone

Oborski Adam - M / M40 POL Lubin KGHM ZG RUN

Zapłacone

Oborski Piotr - M / M40 POL Lubin KGHM ZG RUN

Zapłacone

Ochota Magdalena - M / K30 POL Jelenia Góra

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - M / K30 POL Warta baszków

Zapłacone

Odziemek Wiktor - M / M30 POL Warta baszków

Zapłacone

Ogrodnik Anna - M / K30 POL Wroclaw Running Academy

Zapłacone

Okoniewska Elżbieta - M / K50 POL Śrem

Zapłacone

Okoniewski Zbigniew - M / M50 POL Śrem

Zapłacone

Okrasa Tomasz - BEZ MEDALU / M30 POL Oleśnica

Zapłacone

Okuniewicz Wojciech - M / M30 POL Świdnica OKUNIEWICZ TEAM:)

Zapłacone

Olawiński Karol - BEZ MEDALU / M40 POL Kobierzyce TMTeam

Zapłacone

Oleksa Agnieszka - M / K20 POL Wrocław

Zapłacone

Oleksiuk Leszek - M / M30 POL Zgorzelec Edi Team Zgorzelec

Zapłacone

Oleksy Zdzisław - M / M60 POL Kamienna Góra Biegam dla siebie

Zapłacone

Olszewski Aleksander - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

Onysko Viktoriia - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Opałka Tomasz - BEZ MEDALU / M40 POL Trzebnica Athletics Team Prusice

Zapłacone

Orłowski Bartosz - M / M30 POL Pielgrzymka

Zapłacone

Orski Jakub - M / M40 POL Strzeganowice Niezrzeszony

Zapłacone

Osiadły Jakub - M / M20 POL Nowa Sól Team Draczyński

Zapłacone

Osiatycki Grzegorz - M / M40 POL Namysłów RONAL POLSKA RUN

Zapłacone

Osiński Rafał - M / M30 POL Głogów KGHM ZG RUN

Zapłacone

Oślizło Marek - BEZ MEDALU / M20 POL Skrzyszów SOCIOS SILESIA

Zapłacone

Ostrowski Mateusz - M / M30 POL Wrocław Maja i zgraja

Zapłacone

Ostrowski Wiesław - M / M40 POL Wołów Wołów Biega

Zapłacone

Owczarek Dagmara - BEZ MEDALU / K40 POL Jelenia Góra Vege Runners/ Ślęzak Team

Zapłacone

Owczarek Marcin - BEZ MEDALU / M40 POL Jelenia Góra Vege Runners/ Ślęzak Team

Zapłacone

Pabiańska Marta - M / K20 POL Wrocław NOA

Zapłacone

Paczesny Michał - M / M20 POL Kalisz

Zapłacone

Paczka Robert - M / M50 POL Leszno Ważne Jest Tu I Teraz .

Zapłacone

Paduch Ewa - BEZ MEDALU / K50 POL Jerzmanowa

Zapłacone

Painta Ewa - M / K30 POL Kamieniec Wroclawski

Zapłacone

Pająk Krzysztof - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Palacz Marcin - M / M40 POL Brzeg Optima Cardio

Zapłacone

Palej Elżbieta - SENIORZY / K POL Lubin KB LEW LEGNICA

Bezpłatne

Palicki Mateusz - BEZ MEDALU / M20 POL Wschowa Akademia Wojsk Lądowych

Zapłacone

Paluch Wojciech - M / M40 POL Wołów Wołów Biega

Zapłacone

Pałgan Anna - M / K30 POL Wrocław Matner Running Team

Zapłacone

Pańczyk Monika - M / K20 POL Środa Śląska Voestalpine

Zapłacone

Pańczyszyn Mariusz - M / M40 POL Nysa

Zapłacone

Pankała Gabriel - BEZ MEDALU / M20 POL Oława Państwowa Straż Pożarna Oława

Zapłacone

Paportny Andrzej - M / M50 POL Trzebnica

Zapłacone

Paprotny Ryszard - BEZ MEDALU / M20 POL Trzebnica

Zapłacone

Paradowski Kamil - M / M20 POL Zgorzelec

Zapłacone

Paszkiewicz Piotr - BEZ MEDALU / M20 POL Wrocław

Zapłacone

Pawlik Agnieszka - BEZ MEDALU / K40 POL Nysa Tigers Prudnik/ Runners Team Nysa

Zapłacone

Pawlik Marek - BEZ MEDALU / M40 POL Nysa Runners Team Nysa

Zapłacone

Pawłowicz Adam - BEZ MEDALU / M20 POL Żerkowice Finish is coming

Zapłacone

Pawłowska Adriana - M / K40 POL Świdnica Świdnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

Pawłowski Mariusz - M / M40 POL Jeszkowice GT RAT

Zapłacone

Pazdej Daniel - M / M20 POL Złotoryja

Zapłacone

Pelc Paweł - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław LoMag SOFTWARE

Zapłacone

Pelec Albert - M / M30 POL Śmigiel Bieganie na Śniadanie

Zapłacone

Peniowicz Justyna - M / K30 POL Sułów Running Team Milicz

Zapłacone

Perdion Paweł - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław Tempo Dzida

Zapłacone

Perłakowski Karol - M / M30 POL Wilczyce

Zapłacone

Pernak Robert - M / M50 POL Wrocław Q4Net

Zapłacone

Petryna Jagoda - BEZ MEDALU / K30 POL Wrocław NOA

Zapłacone

Petryszyn Ula - M / K30 POL Jelcz Laskowice

Zapłacone

Piątek Anita - M / K30 POL Wrocław FRONTREAR

Zapłacone

Piatek Patryk - M / M20 POL Poland

Zapłacone

Piecyk Jacek - M / M40 POL Szadek Szadkobiegacze

Zapłacone

Piejko Mariusz - M / M40 POL Wałbrzych

Zapłacone

Pieluszyńska Agnieszka - M / K30 POL Sobótka KB Sobótka

Zapłacone

Pieluszyńska Małgorzata - M / K16 POL Sobótka KB Sobótka

Zapłacone

Pieluszyński Jacek - M / M40 POL Sobótka KB Sobótka

Zapłacone

Pierzchała Monika - M / K40 POL Szczytna

Zapłacone

Pieszak Marcin - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Pietraszek Robert - M / M40 POL Jelenia Góra

Zapłacone

Pietraszewska Karolina - M / K20 POL Trzebnica

Zapłacone

Pietrykowska Roksana - BEZ MEDALU / K30 POL Lutynia

Zapłacone

Pietrzak Anna - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Pietrzak Grzegorz - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Pietrzyk Tomasz - M / M40 POL Świdnica Żarów Biega / Maja Team

Zapłacone

Pietrzykowska Katarzyna - BEZ MEDALU / K30 POL Wrocław Pro Run Wrocław

Zapłacone

Pigoń Mateusz - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław EarlyMath.pl

Zapłacone

Piluk Krzysztof - M / M40 POL Wrocław Wabco

Zapłacone

Pindera Barbara - M / K30 POL Wrocław Pindera Team

Zapłacone

Pindera Tadeusz - M / M30 POL Wrocław Pindera Team

Zapłacone

Piosik Mirosław - BEZ MEDALU / M30 POL Głogów KGHM ZG RUN

Zapłacone

Piotrkowski Jerzy - BEZ MEDALU / M60 POL Wrocław Wratislawia

Zapłacone

Piotrowski Marek - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Piotrowski Rafał - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Piskorowska Danuta - BEZ MEDALU / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Plamieniak Maciej - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Plewko Jakub - BEZ MEDALU / M30 POL Głogów KGHM ZG RUN

Zapłacone

Płonka Hanna - M / K40 POL Szczawno-Zdrój

Zapłacone

Pociecha Tomasz - BEZ MEDALU / M30 POL Kryg www.radekkleczek.pl

Zapłacone

Podkowska Beata - BEZ MEDALU / K50 POL Wrocław Wkb Piast /Adrian Danilewicz Group

Zapłacone

Podoluk Marek - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Pokorny Joanna - M / K50 POL Wrocław

Zapłacone

Pokorny Tomasz - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Polański Jarosław - M / M30 POL Kamienna Góra

Zapłacone

Poli Leonardo - BEZ MEDALU / M40 ITA Wrocław Ciclismo Wrocław

Zapłacone

Poniatowski Seweryn - M / M30 POL Wrocław Trailove.org

Zapłacone

Pontus Robert - BEZ MEDALU / M30 POL Oleśnica Cała Oleśnica Biega VRC

Zapłacone

Popiel Grażyna - BEZ MEDALU / K50 POL Trzebnica Przebiegli

Zapłacone

Popiela Mirosław - M / M40 POL Strzelce Opolskie Wataha- łączy nas bieganie

Zapłacone

Porębski Tomasz - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Posacki Zbigniew - M / M40 POL Lubiąż Wołów Biega

Zapłacone

Potoniec Karolina - M / K20 POL Rogoźnica

Zapłacone

Prałat Arkadiusz - BEZ MEDALU / M20 POL Leszno ZdrowyBus.pl / #SobasTeam

Zapłacone

Prawelski Andrzej - M / M40 POL Zgorzelec/łagów Edi Team Zgorzelec

Zapłacone

Prochowska Sylwia - M / K30 POL Wrocław Night Runners Wrocław

Zapłacone

Pruchnicki Mateusz - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Prządka Paulina - M / K20 POL Zielona Góra Team Draczyński

Zapłacone

Przewoźny Krzysztof - M / M40 POL Wrocław LubiąSkiRun

Zapłacone

Przybylski Paweł - M / M20 POL Pieńki ŚlęzakTeam

Zapłacone

Przybyszewski Łukasz - M / M30 POL Bielawa Pasja chrzanka running team

Zapłacone

Przystarz Artur - BEZ MEDALU / M50 POL Oborniki Śląskie OBORYGENI

Zapłacone

Przywarty Łukasz - M / M30 POL Wrocław Arkadiusz Gardzielewski Running Team

Zapłacone

Ptak Leszek - BEZ MEDALU / M40 POL Zdzieszowice

Zapłacone

Ptaszek Katarzyna - M / K40 POL Wrocław WMT/Trenuj z Nami

Zapłacone

Puchalski Piotr - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław PZU Sport Team / TMTeam

Zapłacone

Purtak Robert - M / M40 POL Wrocław LubiąSkiRun

Zapłacone

Puszczewicz Zenon - SENIORZY / M POL Pisarzowice Kotwica BRZEG

Bezpłatne

Pyszyński Maciej - M / M30 POL Wrocław SoftServe

Zapłacone

Pytel Andrzej - M / M50 POL Wrocław DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Racinowska Sylwia - BEZ MEDALU / K20 POL Gryfino

Zapłacone

Racinowski Maciej - BEZ MEDALU / M50 POL Gryfino

Zapłacone

Raczyński Tomasz - M / M30 POL Kiełczów

Zapłacone

Radziejewski Dominik - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Rafałko Natalia - M / K30 POL Wrocław SoftServe

Zapłacone

Rajko Adam - M / M30 POL Toszowice RATOWNICY ZG RUDNA/KGHM ZG RUN

Zapłacone

Ramotowski Bartosz - M / M20 POL Wroclaw Pro- run Wrocław

Zapłacone

Ratymirski Wojtek - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław #sobasteam

Zapłacone

Rduch Małgosia - M / K20 POL Wrocław

Zapłacone

Reczyński Marcin - M / M30 POL Serwinów Świdnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

Regimowicz Tomasz - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław Team Draczyński

Zapłacone

Respondek Dariusz - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Rogacki Piotr - BEZ MEDALU / M30 POL Oleśnica

Zapłacone

Rogórz Piotr - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Rogowski Marcin - M / M30 POL Dobromierz Kelvion Running Team

Zapłacone

Rokitnicka Jessica - M / K20 POL Brzeg

Zapłacone

Rokosz Michał - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Rokosz Przemysław - M / M20 POL Wrocław

Zapłacone

Romanowicz Dariusz - M / M40 POL Siechnice Vaxinis

Zapłacone

Rosiński Marcin - M / M30 POL Oleśnica Wesoły Bus Wypożyczalnia

Zapłacone

Roślicki Jarosław - BEZ MEDALU / M30 POL Ozorowice Ubezpieczenia dla Aktywnych

Zapłacone

Rostkowski Marek - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Rozmus Mateusz - BEZ MEDALU / M20 POL Głogów 3R PWSZ dla Regionu

Zapłacone

Rozumkiewicz Sonia - M / K20 POL Świdnica Świdnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

Rudy Jacek - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław MKS SIECHNICE

Zapłacone

Rutkowski Leszek - M / M40 POL Wrocław STAW

Zapłacone

Ryba Łukasz - M / M20 POL Kwiatkowice KB KROKUS KWIATKOWICE

Zapłacone

Rygiel Krzysztof - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Ryndak Piotr - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Rzepecki Piotr - M / M30 POL Strzegom Strzegomska dwunastka

Zapłacone

Rzepka Bernard - BEZ MEDALU / M50 POL Zdzieszowice #SobasTeam

Zapłacone

Rzęsa Łukasz - M / M30 POL Świdnica

Zapłacone

Rzeźnik Paulina - M / K20 POL Wieruszów MATNER RUNING TEAM

Zapłacone

Sabat Piotr - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Sadowczyk Żaneta - BEZ MEDALU / K40 POL Rawicz Gardzielewski Team

Zapłacone

Salamon Ewa - BEZ MEDALU / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Samborski Marcin - M / M20 POL Prusice

Zapłacone

Samson Krzysztof - M / M20 POL Wroclaw

Zapłacone

Sarżyński Patryk - M / M20 POL Chocianów Team Draczyński-Volkswagen MP

Zapłacone

Sawicz Dominik - M / M30 POL Domaszczyn 1986

Zapłacone

Schwitalla Katarzyna - BEZ MEDALU / K40 POL Siechnice MKS Siechnice/KAtrix

Zapłacone

Sebzda Dariusz - BEZ MEDALU / M40 POL Siechnice

Zapłacone

Sękala Marek - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław Bank Ochrony Środowiska

Zapłacone

Semiczek Adam - M / M40 POL Kiełczów Powstańcy z kanapy

Zapłacone

Senski Marcin - M / M30 POL Wrocław Nie widzę przeszkód

Zapłacone

Serwatkiewicz Grzegorz - M / M30 POL Tłumaczów

Zapłacone

Siedlecka Joanna - M / K40 POL Oleśnica

Zapłacone

Siedlecki Damian - M / M40 POL Oleśnica

Zapłacone

Sikorski Wojciech - M / M40 POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

Sionkiewicz Tomasz - M / M40 POL Wrocław Pro-Run Wrocław

Zapłacone

Sitek Tadeusz - BEZ MEDALU / M60 POL Marciszów

Zapłacone

Siwiec Bogusław - M / M50 POL Wrocław ITZM 2012

Zapłacone

Skibiński Mikołaj - M / M30 POL Poznań Duklanowski Team / adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Skolasińska Olga - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Skonieczny Andrzej - M / M30 POL Włochy Velux

Zapłacone

Skóra Anastazja - M / K20 POL Wrocław

Zapłacone

Skowronski Boguslaw - M / M50 POL Wroclaw

Zapłacone

Skrętkowski Krzysztof - M / M30 POL Nowa Sarzyna ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM

Zapłacone

Skrok Anna - BEZ MEDALU / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Skrzypczak Grzegorz - M / M30 POL Lutynia Idea Getin Leasing

Zapłacone

Skrzypczak Tomasz - M / M30 POL Wrocław WKB PIAST WROCŁAW / PROGRES

Zapłacone

Skrzypczyk Artur - M / M30 POL Iwiny pożyczkiprywatne.org

Zapłacone

Skrzypek Tomasz - M / M40 POL Trzebnica HERMES

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - BEZ MEDALU / K40 POL Wroclaw

Zapłacone

Skwarek Bożena - M / K40 POL Kąty Wrocławskie

Zapłacone

Skwarek Stanisław - M / M40 POL Kąty Wrocławskie Wrocław Marathon Team

Zapłacone

Śliwa Marek - M / M40 POL Nysa Tigers Prudnik/Runners Team Nysa

Zapłacone

Śliwińska Paulina - BEZ MEDALU / K40 POL Trzebnica lzs trzebnica

Zapłacone

Śliwiński Bartosz - BEZ MEDALU / M16 POL Trzebnica

Zapłacone

Słodkowski Krzysztof - M / M40 POL Świdnica Świdnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

Słomka Mariusz - M / M30 POL Opole

Zapłacone

Słowek Bartek - BEZ MEDALU / M30 POL Głogów Stowarzyszenie Zwierzak

Zapłacone

Smak Adam - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Śmigielski Kamil - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Smoczyk Wojtek - M / M20 POL Krośnice SSW TEAM KROŚNICE

Zapłacone

Smoliński Michał - M / M20 POL Mrowiny Żarów Biega

Zapłacone

Smużny Łukasz - M / M16 POL Wałbrzych Predators Wałbrzych

Zapłacone

Sobczak Andrzej - M / M50 POL Nowa Wieś Kącka Radio Taxi Serc

Zapłacone

Sobczak Hubert - M / M30 POL Rawicz Pisz priv

Zapłacone

Sobczuk Piotr - M / M30 POL Jelcz-Laskowice Ronal Polska Run

Zapłacone

Sobczyk Tomasz - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław MKS SIECHNICE

Zapłacone

Sobera Jan - M / M50 POL Twardogóra Echo Twardogóra

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - M / M40 POL Goszcz Amator

Zapłacone

Sobota Martin - M / M20 POL Chróścice Eurovent Athletics

Zapłacone

Sobucki Krzysztof - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Socha Marcin - M / M30 POL Wołów Wołów Biega

Zapłacone

Sociński Bartosz - M / M30 POL Głoska

Zapłacone

Sokalski Krzysztof - M / M30 POL Warszawa Biegające Wieprze

Zapłacone

Solarski Sergiusz - BEZ MEDALU / M30 POL Wałbrzych

Zapłacone

Sołęga Krzysztof - M / M50 POL Wrocław brak

Zapłacone

Sołtys Robert - M / M40 POL Opole pozyczkiprywatne.org

Zapłacone

Sołtysiak Paulina - M / K30 POL Namysłów

Zapłacone

Sonnek Marta - M / K30 POL Syców eliterunnersclub.pl

Zapłacone

Srzednicka Jolanta - SENIORZY / K POL Wroclaw

Bezpłatne

Stach Łukasz - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław Litwin Triathlon

Zapłacone

Stachowiak Wiesław - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław Night Runners Wrocław

Zapłacone

Stanczyk Sylwia - M / K40 POL Iwiny San Escobar Team

Zapłacone

Staniewski Eugeniusz - SENIORZY / M POL Zgorzelec Amator

Bezpłatne

Stanisławski Daniel - M / M30 POL Kutno PA

Zapłacone

Stanisławski Filip - BEZ MEDALU / M30 POL Polkowice

Zapłacone

Stankiewicz Sebastian - M / M20 POL Lubin Draczyński Team

Zapłacone

Staroń Tomasz - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Stasiak Paweł - M / M30 POL Dzierżoniów Viessmann RD

Zapłacone

Stasik Marek - BEZ MEDALU / M20 POL Kiełczów MKS SIECHNICE

Zapłacone

Staszczuk Jacek - M / M40 POL Sulików

Zapłacone

Stawiarz Paweł - M / M30 POL Wrocław MATNER RUNNING TEAM

Zapłacone

Stefaniak Mariusz - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław KB VAMOS AMIGOS

Zapłacone

Stelmachowicz Daniel - M / M16 POL Komprachcice ANTONTEAM

Zapłacone

Stempnik Przemysław - M / M30 POL Jawor JKS Salamandra

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - M / K20 POL Prochowice Voestalpine

Zapłacone

Sternalski Michał - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław WKB PIAST WROCŁAW

Zapłacone

Stochel Marek - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Strozek Bartek - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Stróżyński Daniel - M / M40 POL Wołów Wołów Biega

Zapłacone

Styla Kamil - M / M30 POL Krakow Los Pilotos

Zapłacone

Styrczula Grzegorz - M / M40 POL Smolec Team Styrczula

Zapłacone

Styrczula Magdalena - M / K40 POL Smolec Team Styrczula

Zapłacone

Styrylska Joanna - M / K40 POL Wrocław Trenuj z nami

Zapłacone

Sucharski Piotr - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław KB Vamos Amigos Wrocław

Zapłacone

Suder Maciej - M / M30 POL Wrocław 3M Running Team

Zapłacone

Sudolski Emil - BEZ MEDALU / M30 POL Oleśnica gustaw też biega

Zapłacone

Sudolski Jacek - BEZ MEDALU / M30 POL Oleśnica Gustaw Też Biega

Zapłacone

Sulma Agnieszka - M / K30 POL Wrocław WKB PIAST

Zapłacone

Surma Antoni - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Surmacz Małgorzata - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Surmacz Tomasz - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Surowiak Adrian - M / M20 POL Bystrzyca Kłodzka

Zapłacone

Świątek Katarzyna - M / K30 POL Wrocław Drużyna Babasia

Zapłacone

Świder Paweł - M / M30 POL Wróblowice Voestalpine

Zapłacone

Świerk Stanisław - M / M60 POL Janowice Wielkie 1956

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - M / M30 POL Smolec

Zapłacone

Świsterski Darek - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław Ślęzak Team

Zapłacone

Świta-Hanusiak Joanna - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Szarski Jacek - M / M20 POL Wrocław

Zapłacone

Szczepanek Michał - M / M20 POL Wrocław

Zapłacone

Szczepaniak Jakub - M / M30 POL Wrocław SoftServe

Zapłacone

Szczepaniak Karolina - M / K20 POL Pruszków

Zapłacone

Szczepanik Paweł - M / M20 POL Wrocław Zbłąkani Kajakarze

Zapłacone

Szczerek Łukasz - M / M40 POL Krapkowice Activ Eagles Pro

Zapłacone

Szcześniak Andrzej - SENIORZY / M POL Wrocław WOMP WROCŁAW

Bezpłatne

Szczęśniak Grzegorz - M / M40 POL Dobrzykowice Grexor

Zapłacone

Szcześniak Michał - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Szczuplak Łukasz - BEZ MEDALU / M40 POL Długołęka

Zapłacone

Szechnicki Mariusz - M / M30 POL Lubin KGHM ZG RUN

Zapłacone

Szela Dariusz - M / M30 POL Lubin

Zapłacone

Szela Emilia - M / K30 POL Lubin

Zapłacone

Szeliga Ninel - M / K20 POL Wołów Wołowski Klub Bokserki

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - M / M40 POL Bolesławiec

Zapłacone

Szewczenko Agnieszka - M / K30 POL Bolesławiec

Zapłacone

Szkoła Dariusz - M / M20 POL Milin Korff Team

Zapłacone

Szkudlarek Michał - M / M40 POL Brzeg run-log.com

Zapłacone

Szlachter Grzegorz - M / M30 POL Lubin KGHM ZG RUN

Zapłacone

Szmagierewski Wojciech - M / M50 POL Wrocław

Zapłacone

Szostak Marta - M / K20 POL Henryków TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA

Zapłacone

Szpyrna Katarzyna - BEZ MEDALU / K30 POL Wroclaw

Zapłacone

Szpyt Karolina - M / K40 POL Brzeg WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE

Zapłacone

Szturo Jan - BEZ MEDALU / M50 POL Podgórzyn Podgórzyn-Gmina przyjazna z natury

Zapłacone

Szuba Tomasz - M / M20 POL Wrocław

Zapłacone

Szubert Wojciech - M / M40 POL Wrocław WMT / TRENUJZNAMI.PL

Zapłacone

Szumna Kasia - M / K30 POL Opole

Zapłacone

Szuwalski Damodar - M / M16 POL Wyszogród

Zapłacone

Szwałko Kamil - M / M30 POL Mirsk

Zapłacone

Szwiec Łukasz - M / M30 POL Wrocław Fresenius Medical Care

Zapłacone

Szyda Jacek - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Szydełko Arkadiusz - M / M20 POL Tyniec Mały

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - M / M30 POL Stary Sleszow

Zapłacone

Szydłowski Andrzej - M / M60 POL Wrocław

Zapłacone

Szydłowski Robert - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Szymankiewicz Edward - SENIORZY / M POL Głogów CROSS STRACEŃCÓW TEAM

Bezpłatne

Szymański Grzegorz - BEZ MEDALU / M40 POL Polanica-Zdroj Zwyciezcow 6F

Zapłacone

Szymański Lesław - SENIORZY / M POL Szczawno Zdrój BIegające Wieprze

Bezpłatne

Szymarek Bartosz - M / M30 POL Wrocław Smashing Pąpkins

Zapłacone

Szymczak Jakub - BEZ MEDALU / M30 POL Wałbrzych 140minut.pl

Zapłacone

Szymczak Martyna - M / K20 POL Ostrów Wielkopolski

Zapłacone

Szymkowiak Rafał - BEZ MEDALU / M40 POL Wielka Lipa MaxProgress

Zapłacone

Szynal Marek - BEZ MEDALU / M50 POL Wrocław

Zapłacone

Szynal Radosław - M / M30 POL Wrocław SoftServe

Zapłacone

Szyndlarewicz Paweł - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Szyndzielorz Łukasz - M / M30 POL Kędzierzyn-Koźle SoftServe

Zapłacone

Szyporta Ewa - M / K40 POL Namysłów Velux

Zapłacone

Szyporta Maciej - BEZ MEDALU / M30 POL Namysłów

Zapłacone

Szyporta Maria - BEZ MEDALU / K20 POL Namysłów ACTIVRUN NAMYSŁÓW

Zapłacone

Szyporta Waldemar - BEZ MEDALU / M40 POL Namysłów ActivRun Namysłów

Zapłacone

Szyszka Michał - M / M30 POL Wałbrzych

Zapłacone

Talarczyk Agata - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Tarnowski Michał - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław Sensei Adam Augustyn Team

Zapłacone

Tasarek Ryszard - SENIORZY / M POL Nysa Nysa Biega

Bezpłatne

Tatrocki Krzysztof - M / M50 POL Sobótka KB Soótka

Zapłacone

Tatys Lukasz - M / M30 POL Wrocław Ey Run4fun

Zapłacone

Teklak Marcin - M / M30 POL Bielawa Wielka Sowa

Zapłacone

Tomaszek Sebastian - M / M40 POL Brzezinka Średzka Wabco Runners

Zapłacone

Tomaszewska Agnieszka - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Tomaszewski Krzysztof - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Tomaszewski Rafał - M / M20 POL Chocianów KGHM ZG RUN

Zapłacone

Tomaszewski Wojciech - M / M20 POL Kudowa Zdrój

Zapłacone

Tomczak Anna - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Tomczuk Krzysztof - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław 1982

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - M / M30 POL Poznań PRO366

Zapłacone

Towpik Piotr - M / M30 POL Kłodzko

Zapłacone

Trąba Justyna - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Trojnar Paweł - M / M20 POL Sobótka Wataha Sobótka

Zapłacone

Trzaskacz Dorota - M / K30 POL Trzebnica OBORYGENI

Zapłacone

Trzebski Grzegorz - BEZ MEDALU / M30 POL Żarów

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - M / K20 POL Pilawa Gorna

Zapłacone

Tulej Wiktor - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Tur Łukasz - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Turowski Krzysztof - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław Oksikom Adventure Team

Zapłacone

Turowski Marek - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Twardowska Krzysztof - M / M50 POL Wrocław amator

Zapłacone

Tyczkowski Mariusz - M / M50 POL Wrocław Wroclawmarathonteam

Zapłacone

Tyndyra Przemysław - M / M30 POL Wrocław WABCO Runner

Zapłacone

Uciechowski Karol - M / M30 POL Łąkociny

Zapłacone

Uliasz Jerzy - M / M50 POL Bystrzyca Kłodzka L.K.S.Iskra Jaszkowa

Zapłacone

Umański Krzysztof - M / M40 POL Wrocław Spoceni Rybical

Zapłacone

Umów Piotr - M / M30 POL Legnica

Zapłacone

Urbańczak Tomasz - M / M50 POL Wrocław

Zapłacone

Urbanowicz Andrzej - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Urbańska-Krawczyk Izabela - M / K60 POL Kamieniec Wroclawski Familyfit

Zapłacone

Urbański Mirosław - M / M20 POL Oława Ślęzak Team

Zapłacone

Urynowicz Izabela - M / K40 POL Krępice

Zapłacone

Visentin Eric - M / M40 POL Wrocław NOA

Zapłacone

Wabnic Marek - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław RST Software Masters

Zapłacone

Wacławek Tomek - M / M20 POL Gliwice

Zapłacone

Wagner Aneta - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Waleńska Ewa - M / K40 POL Wrocław DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ

Zapłacone

Walewski Krystian - M / M16 POL Świdnica Świdnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

Walkowiak Jacek - M / M40 POL Zielona Góra BOHAR PALETY RUNNERS

Zapłacone

Wałek Jarosław - M / M50 POL Jelcz-Laskowice KB Harcownik Jelcz-Laskowice

Zapłacone

Wanat Wacław - SENIORZY / M POL Wrocław Pro-Run Wrocław

Bezpłatne

Wańkowicz Adrian - M / M30 POL Brzeg Dolny

Zapłacone

Warchala Marek - M / M40 POL Lubin KGHM ZG RUN

Zapłacone

Warchoł Przemysław - M / M20 POL Wrocław

Zapłacone

Warmuła Piotr - M / M40 POL Pełczyce Idea Getin Leasing

Zapłacone

Wartenberg Jakub - M / M20 POL Olesno

Zapłacone

Warwas Artur - M / M50 POL Wrocław WKB Piast Wrocław

Zapłacone

Warzecha Teresa - M / K50 POL Paczków TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA

Zapłacone

Wasik Piotr - M / M30 POL Namysłów Velux

Zapłacone

Wąsiołek Sylwia - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Waśniewski Piotr - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław KB Vamos Amigos

Zapłacone

Waszczynski Tomasz - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Wawrzyniak Rafał - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Wąż Agata - M / K20 POL Pakość Pakość biega

Zapłacone

Wciórka Monika - M / K40 POL Świdnica

Zapłacone

Wędzina Sylwia - M / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Wejman Dariusz - M / M40 POL Malin Maliniaki

Zapłacone

Welk Tomasz - M / M30 POL Wrocław DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ

Zapłacone

Welke Stanisław - M / M40 POL Żary Żary Runners Team

Zapłacone

Werbanow Adrian - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Wesołowska Urszula - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Wesołowski Maciej - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Wesołowski Piotr - M / M20 POL Kopydłowo

Zapłacone

Wesołowski Stanisław - SENIORZY / M POL Uraz WKB PIAST WROCŁAW

Bezpłatne

Wiącek Marek - BEZ MEDALU / M50 POL Wrocław Team LUKS Żurawina - Wrocław

Zapłacone

Wieczorek Marcin - BEZ MEDALU / M20 POL Iwiny Finish is coming

Zapłacone

Wieczorek Marian - M / M60 POL Wrocław DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ

Zapłacone

Wielgus Piotr - M / M30 POL Smolec ARTIBAU

Zapłacone

Wieruszewski Bernard - M / M50 POL Iwiny Sań Escobar Team

Zapłacone

Wiktorowicz Tomasz - M / M30 POL Wrocław Damy Rade!

Zapłacone

Wiliński Zbigniew - M / M50 POL Wrocław Trenujznami

Zapłacone

Wilkowiecki Sławomir - M / M40 POL Twardogóra

Zapłacone

Winniczuk Karol - BEZ MEDALU / M30 POL Wilków KGHM ZG RUN

Zapłacone

Winter Bogusław - SENIORZY / M POL Złotniki amator

Bezpłatne

Wiśniewski Paweł - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław WKS Śląsk Wrocław

Zapłacone

Wiśniewski Tomek - BEZ MEDALU / M40 POL Bolesławiec Makoś Team

Zapłacone

Witko-Błaszczyk Sebastian - M / M30 POL Jaworzyna Śląska

Zapłacone

Wlizło Aleksander - M / M60 POL Wrocław WKB Piast

Zapłacone

Włodarczyk Kasia - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Włodarczyk Łukasz - M / M40 POL Prusice

Zapłacone

Wochna Remigiusz - M / M40 POL Sadków

Zapłacone

Wodnicka Małgorzata - M / K30 POL Twardogóra

Zapłacone

Wodnicki Łukasz - M / M30 POL Twardogóra

Zapłacone

Wójciak Artur - M / M40 POL Kąty Wrocławskie wojciakteam

Zapłacone

Wójciak Iwona - M / K40 POL Oleśnica

Zapłacone

Wójciak Iwona - M / K40 POL Kąty Wrocławskie wojciakteam

Zapłacone

Wójcik Michał - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław KONIE

Zapłacone

Wójcik Michał - M / M30 POL Wrocław voestalpine

Zapłacone

Wójcik Michał - M / M20 POL Krośnice SSW Team Krośnice

Zapłacone

Wójcik Piotr - M / M30 POL Ogrodnica Voestalpine

Zapłacone

Wójcik Piotr - M / M30 POL Ogrodnica VOESTALPINE

Zapłacone

Wojnarowicz Janusz - BEZ MEDALU / M40 POL Zgorzelec EDI Team Zgorzelec

Zapłacone

Wojtko Rafał - M / M30 POL Wrocław wkurw_team

Zapłacone

Wojtowicz Dariusz - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Wojtukiewicz Jerzy - M / M50 POL Wrocław

Zapłacone

Wolf Miroslaw - SENIORZY / M POL Bielawa Bielawska Akademia Biegania

Bezpłatne

Wolny Małgorzata - BEZ MEDALU / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Wołczek Przemysław - M / M40 POL Strzegom Grupa Biegowa BEZ GRANIC

Zapłacone

Woźniak Konrad - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Woźniak Waldemar - M / M30 POL Wrocław EBIEGI.PL

Zapłacone

Wróbel Elwira - M / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Wróbel Paweł - M / M30 POL Siechnice Mks Siechnice

Zapłacone

Wroński-Tusik Mateusz - M / M40 POL Limanowa MKS Limanovia / KS Limanowa Forrest / MaratonyPolskie.PL Team

Zapłacone

Wujtak Dominik - BEZ MEDALU / M30 POL Lubin KGHM ZG RUN

Zapłacone

Wychowałek Jan - BEZ MEDALU / M20 POL Piotrków Trybunalski AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź

Zapłacone

Wydro Piotr - M / M30 POL Wrocław KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW

Zapłacone

Wykrętowicz Weronika - M / K20 POL Wrocław

Zapłacone

Wyroślak Józef - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław #SobasTeam

Zapłacone

Wysocki Piotr - M / M30 POL Wrocław Max Progress Run Team

Zapłacone

Wysoczańska Monika - BEZ MEDALU / K40 POL Jarocin

Zapłacone

Wysoczański Adrian - M / M40 POL Pietrzykowice Pietrzykowice

Zapłacone

Ząbek Łukasz - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław Matner Running Team

Zapłacone

Zadorożny Zdzisław - SENIORZY / M POL Zgorzelec EDI TEAM

Bezpłatne

Zając Grzegorz - M / M50 POL Wałbrzych

Zapłacone

Zając Marcin - M / M30 POL Wrocław im-possible team

Zapłacone

Zając Mirosław - BEZ MEDALU / M40 POL Brzezia Łąka Everest

Zapłacone

Zając-Sobczak Marta - M / K30 POL Trzebnica DTR Biega

Zapłacone

Zajączkowski Sławomir - M / M40 POL Wrocław Absolut Running Team

Zapłacone

Zajdel Leszek - M / M40 POL Rogów Legnicki KB krokus kwiatkowice

Zapłacone

Zakrzewski Tomasz - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław Nokia

Zapłacone

Zapaśnik Marcin - M / M40 POL Wysoka

Zapłacone

Zaremba Dawid - BEZ MEDALU / M30 POL Polanica-Zdrój Zwyciezcow 6F

Zapłacone

Zarychta Waldemar - M / M50 POL Świdnica Świdnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

Zarzycki Janusz - M / M50 POL Białogard Gazoprojekt Runners

Zapłacone

Zasowski Ireneusz - M / M30 POL Zielona Góra

Zapłacone

Zawada Mikolaj - BEZ MEDALU / M20 POL Bolesławiec Monar Gracze

Zapłacone

Zawadzka Anna - M / K30 POL Wrocław MARATON TEAM

Zapłacone

Zawierta Arkadiusz - M / M20 POL Wrocław

Zapłacone

Zdobylak Lucjan - M / M30 POL Polkowice KGHM ZG RUN

Zapłacone

Zdzymiera Paweł - BEZ MEDALU / M40 POL Trzebnica

Zapłacone

Zięba Błażej - BEZ MEDALU / M40 POL Wilczyce Pro run

Zapłacone

Zieliński Sebastian - M / M40 POL Wrocław trenujznami.pl

Zapłacone

Zielonka Maciej - M / M50 POL Wrocław SAN ESCOBAR TEAM

Zapłacone

Ziemba Arkadiusz - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Zieniewicz Piotr - M / M40 POL Bielawa SZADKOBIEGACZE

Zapłacone

Zimoch Łukasz - M / M20 POL Sobótka Wataha Sobótka

Zapłacone

Zimoch Zdzisław - M / M50 POL Wrocław

Zapłacone

Zimoń Adam - M / M40 POL Wrocław Integrum Broker

Zapłacone

Ziółkowski Marek - BEZ MEDALU / M40 POL Wrocław Europa Ubezpieczenia

Zapłacone

Zomerfeld Tomasz - M / M40 POL Prochowice KB Krokus Kwiatkowice

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - BEZ MEDALU / K40 POL Wrocław TMT

Zapłacone

Żukowski Marian - M / M50 POL Kwiatkowice KB Krokus Kwiatkowice

Zapłacone

Żurkowski Daniel - M / M30 POL Baborów GT RAT

Zapłacone

Żurowski Przemysław - M / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Zuśka Piotr - M / M40 POL Drzonków-Zielona Góra

Zapłacone

Zwierz Patryk - M / M30 POL Wrocław #SOBASTEAM

Zapłacone

Zwierzyński Roman - M / M50 POL Lutynia Max Progress

Zapłacone

Zybura Jakub - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław trenujznami.pl

Zapłacone

Zych Marcin - BEZ MEDALU / M30 POL Wrocław #sobasteam

Zapłacone

Żydek Małgorzata - M / K30 POL Kędzierzyn-Koźle ACTIV EAGLES PRO

Zapłacone

Żydowski Łukasz - M / M30 POL Oława Oława

Zapłacone

Żygadło Przemysław - M / M30 POL Dankowice DOZAMEL-SOLIDARNOŚĆ

Zapłacone

Zyła Katarzyna - M / K30 POL Tarnów Opolski OPOLE biega

Zapłacone

Żyła Marek - M / M30 POL Wroclaw

Zapłacone

Zymliński Robert - M / M40 POL Wrocław Prywatna Praktyka lekarska Robert Zymlinski

Zapłacone

Żywiczka Marcin - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Żywiczka Michał - M / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU