6. Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy - Dąbki 2019

Dąbki ul. Dąbkowicka 7
28.07.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Anzel Jerzy 64 D10 / M50 POL Brodnica Brodnica Biega

Zapłacone

Art Kamila 73 D10 / K30 ŻzE-K
POL Niemica

Zapłacone

Bajtek Przemysław - D10 / M30 ŻzE-M
POL Sławno KB SPOKO Sławno
Bednarz Katarzyna 49 D10 / K40 POL Kołobrzeg

Zapłacone

Bereska Artur 42 D10 / M30 POL Piotrkow Trybunalski ja sam

Zapłacone

Bielacha Maciej - D10 / M30 POL Miedziana Góra Mechanik I Przyjaciele
Biernat Marta 29 D10 / K30 POL Koszalin

Zapłacone

Bodnar Zbigniew 85 D10 / M70 POL Szczecin

Zapłacone

Bogacka Lucyna - D10 / K60 POL Koszalin TKKF Koszalin
Borys Justyna 74 D10 / K30 POL Dunowo

Zapłacone

Broca Jarosław - D10 / M40 POL Koszalin ForRestRun
Bryś Sebastian 78 D10 / M40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Chojnacka Anna 105 D10 / K30 POL Gdańsk

Zapłacone

Czerwiński Szczęsny - D10 / M40 POL Białogard
Czyżnielewski Arkadiusz 30 D10 / M30 POL Łódź ReebokRunCrew LDZ

Zapłacone

Dereń Grzegorz 46 D10 / M40 POL Świdwin 21. Baza Lotnictwa Taktycznego

Zapłacone

Dreger Roman 83 D10 / M60 POL Wiatrowo Lzs Wiatrowo

Zapłacone

Duszkiewicz Karol 109 D10 / M20 ŻzE-M
POL Darłowo

Zapłacone

Dyśko Wojciech 88 D10 / M30 POL Słupsk Aktywna Fabryka Słupsk

Zapłacone

Fabiańska Natalia - D10 / K20 LMF-K
SGD
GD-K
ŻzE-K
POL Boryszewo
Fierka Tomasz 6 D10 / M30 POL Lębork Klub 42,2 Lębork

Zapłacone

Gajek Artur 60 D10 / M40 POL Kepice KORZYBSKIE REKINY

Zapłacone

Gałecki Jacek 106 D10 / M50 POL Karlino Team Mateusz Polski

Zapłacone

Gałkowska Patrycja - D10 / K16 ŻzE-K
POL Sławsko Bryza Postomino
Garbadzka Agata 53 D10 / K20 LMF-K
SGD
GD-K
ŻzE-K
POL Cisowo

Zapłacone

Gawiecka Mariola - D10 / K40 POL Koszalin Rozbiegany Koszalin
Gawiecki Piotr - D10 / M40 POL Koszalin Rozbiegany Koszalin
Gliszczyński Łukasz - D10 / M20 POL Bytów Świat Płytek U Kryspina
Godlewska Diana 104 D10 / K30 POL Lomza

Zapłacone

Gołkowska Marlena 71 D10 / K40 POL Brodnica Brodnica Biega

Zapłacone

Górski Michał 113 D10 / M20 SGD
GD-M
ŻzE-M
POL Dąbki

Zapłacone

Gostomczyk Krzysztof 84 D10 / M40 ŻzE-M
POL Sławno KB SPOKO Sławno

Zapłacone

Gutowski Sebastian 25 D10 / M40 POL Swidwin K. B. SPRINT Świdwin

Zapłacone

Heller Zdzisław 16 D10 / M60 POL Koszalin Niezrzeszony

Zapłacone

Hnatowski Artur - D10 / M50 POL Koszalin CSSP Koszalin
Jabłoński Andrzej 37 D10 / M40 POL Czarne

Zapłacone

Jabłoński Tomasz 2 D10 / M40 ŻzE-M
POL Sławno KB SPOKO Sławno

Zapłacone

Janczewski Jacek 9 D10 / M40 POL Koszalin Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

Jankowska Sylwia - D10 / K40 POL Chojne
Jankowski Mariusz - D10 / M40 POL Chojne
Jasieniecka Beata 94 D10 / K50 POL Koszalin

Zapłacone

Jelonek Artur 24 D10 / M40 POL Gniezno

Zapłacone

Jermakowicz Anna 57 D10 / K30 POL Piaseczno Power Training

Zapłacone

Jermakowicz Bartłomiej 61 D10 / M30 POL Piaseczno Power Training

Zapłacone

Kaczmarek Agata 86 D10 / K40 POL Koszalin

Zapłacone

Kaczmarek Artur 87 D10 / M40 POL Koszalin

Zapłacone

Kaśnicka Tamara 67 D10 / K40 POL Nieckowo

Zapłacone

Kasprzyk Bogdan 19 D10 / M40 POL Mścice KM PSP KOSZALIN/ JRG - 2

Zapłacone

Kazimierczak Leszek 4 D10 / M30 POL Koszalin Centrum Szkolenia Sił Powietrznych

Zapłacone

Kaźmierczak Monika 23 D10 / K30 POL Bełchatów

Zapłacone

Kępka Mirosław 69 D10 / M40 POL Świdwin K.B.SPRINT ŚWIDWIN

Zapłacone

Kilar Tomasz - D10 / M40 POL Koszalin Kilar Team Koszalin
Uczestnik anonimowy 32 D10 / K40 POL Łask

Zapłacone

Kołakowski Dariusz 68 D10 / M40 POL Świdwin K.B.SPRINT ŚWIDWIN

Zapłacone

Komar Agnieszka 10 D10 / K30 ŻzE-M
POL Sławno KB SPOKO SŁAWNO

Zapłacone

Korolczuk Karolina 27 D10 / K30 ŻzE-K
POL Sławno

Zapłacone

Kosiński Mateusz - D10 / M20 POL Szczecin Drużyna Szpiku
Kosman Piotr 80 D10 / M40 POL Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

Kowalczyk Piotr 102 D10 / M30 POL Koszalin For-Rest-Run Koszalin

Zapłacone

Kowalska Amanda 110 D10 / K20 ŻzE-K
POL Darłowo

Zapłacone

Kozłowiecka Małgorzata 70 D10 / K50 POL Koszalin

Zapłacone

Kozłowiecki Waldemar 91 D10 / M60 POL Koszalin TKKF Koszalin

Zapłacone

Krasiński Witold 63 D10 / M40 POL Koszalin

Zapłacone

Krawczuk Aleksandra 96 D10 / K30 SGD
GD-K
ŻzE-K
POL Gleźnowo Gepard Gleźnowo

Zapłacone

Krawczuk Szymon 36 D10 / M30 SGD
GD-M
ŻzE-M
POL Gleźnowo Darłowskie Charty

Zapłacone

Kulczyk Gabriela 101 D10 / K40 POL Chrzanów

Zapłacone

Kulczyk Katarzyna - D10 / K30 ŻzE-K
POL Sławsko Bryza Postomino
Kulczyk Paweł 100 D10 / M40 POL Chrzanów

Zapłacone

Kurcz Barbara 14 D10 / K40 POL Koszalin Babeczki Koszalin/Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

Kurek Krzysztof 31 D10 / M50 POL Miłkowice JKB Miłkowice

Zapłacone

Kurkul Alicja - D10 / K20 ŻzE-K
POL Połówko KB Bryza Postomino
Kurzawińska-Jabłońska Kasia 38 D10 / K40 POL Czarne Czarne Biega

Zapłacone

Kwietniewski Daniel 97 D10 / M40 POL Koszalin

Zapłacone

Lagutko Kamila 17 D10 / K40 ŻzE-K
POL Darlowo Żyj z Energią

Zapłacone

Leśniewski Kazimierz 111 D10 / M70 POL Włocławek

Zapłacone

Lewandowski Piotr 62 D10 / M30 POL Szczecin 12DZ

Zapłacone

Lewińska Agata 82 D10 / K16 POL Nowe Miasto Nad Pilicą Biegiem Przez Polskę

Zapłacone

Lewiński Krzysztof 81 D10 / M50 POL Nowe Miasto Nad Pilicą Biegiem Przez Polskę

Zapłacone

Litwinczuk Aneta - D10 / K30 POL Klucze OLKUSZBIEGA.PL
Litwinczuk Gabriel - D10 / M40 POL Klucze OLKUSZBIEGA.PL
Lupke Marcin 35 D10 / M20 SGD
GD-M
ŻzE-M
POL Rusko Darłowskie Charty

Zapłacone

Łuczka Maciek 116 D10 / M20 POL Koszalin

Zapłacone

Maćkowski Paweł 114 D10 / M40 POL Poznań

Zapłacone

Malesza-Housin Joanna - D10 / K40 POL Koszalin ForRestRun
Matusiak Mirosław 26 D10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D10 / M30 POL Koszalin WILKI Koszalin
Mazurek Barbara 8 D10 / K40 POL Koszalin Babeczki Koszalin

Zapłacone

Megger Agata 77 D10 / K40 POL Siemianice żyj z energią

Zapłacone

Metera Piotr - D10 / M30 ŻzE-M
POL Darłowo Darłowskie Charty
Mierzwa Witold 54 D10 / M40 ŻzE-M
POL Darłowo

Zapłacone

Misiurek Ernest 115 D10 / M40 POL Katowice SRH 73pp Katowice

Zapłacone

Miszczyszyn Bartosz 72 D10 / M30 POL Świdwin

Zapłacone

Mongiało Aleksandra 45 D10 / K30 POL Koszalin FAST FEET K-lin

Zapłacone

Mongiało Marcin 47 D10 / M40 POL Koszalin FAST FEET K-lin

Zapłacone

Mrugalski Stanisław 41 D10 / M50 POL Przęsin MTS Hamer Miastko

Zapłacone

Nieckarz Krzysztof 22 D10 / M30 ŻzE-M
POL Sławno Spoko Sławno

Zapłacone

Nieckarz Monika 20 D10 / K30 ŻzE-K
POL Sławno Spoko Sławno

Zapłacone

Nowaczyk Christian 58 D10 / M20 SGD
GD-M
ŻzE-M
POL Bobolin

Zapłacone

Obara Żaneta 13 D10 / K40 POL Nekla Active Nekla

Zapłacone

Olczykowski Bartosz 1 D10 / M40 SGD
GD-M
ŻzE-M
POL Dąbki Dom Gościnny Willa Blanka Dąbki

Zapłacone

Ordak Iwona 107 D10 / K40 SGD
GD-K
ŻzE-K
POL Stary Jarosław samasobie

Zapłacone

Ordak Sławomir 108 D10 / M40 SGD
GD-M
ŻzE-M
POL Stary Jarosław samasobie

Zapłacone

Otto Michał 79 D10 / M30 POL Bonin

Zapłacone

Paprocki Paweł 40 D10 / M40 POL Gdańsk

Zapłacone

Pawelec Mariusz 50 D10 / M40 POL Zielona Góra KB Forrest Gump

Zapłacone

Pękała Piotr 44 D10 / M40 POL Koszalin Szkoła Podstawowa w Manowie

Zapłacone

Piechota Robert 89 D10 / M40 POL Koszalin Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

Piętko Joanna - D10 / K50 POL Koszalin ForRestRun
Pietrzyk Paulina - D10 / K20 POL Sianów For-Rest-Run Koszalin
Pikulik Mariusz 51 D10 / M40 SGD
GD-M
ŻzE-M
POL Bukowo Morskie

Zapłacone

Płaza Ryszard 99 D10 / M40 ŻzE-M
POL Darłowo Darłowo

Zapłacone

Płoski Krzysztof 12 D10 / M40 SGD
GD-M
ŻzE-M
POL Bobolin 1Rblog Wałcz/skład Darłowo/ Darłowskie Charty.

Zapłacone

Puścian Krzysztof 43 D10 / M40 POL Manowo Szkoła Podstawowa w Manowie

Zapłacone

Pustkowski Rafał 103 D10 / M40 POL Tczew Biegający Tczew

Zapłacone

Rogoża Ireneusz 55 D10 / M40 POL Koszalin

Zapłacone

Rosiak Damian - D10 / M20 ŻzE-M
POL Sławno KB Spoko Sławno
Rudnikowski Maciej 5 D10 / M40 ŻzE-M
POL Darłowo Darłowski Charty / Bieguzdrowiskowy.pl

Zapłacone

Rybarczyk Jan 90 D10 / M50 ŻzE-M
POL Darłowo Żyj z Energią

Zapłacone

Rybicki Andrzej 112 D10 / M30 ŻzE-M
POL Malechowo KB Spoko Sławno

Zapłacone

Sawicka Katarzyna 39 D10 / K30 ŻzE-K
POL Darłowo

Zapłacone

Sawicki Piotr 76 D10 / M40 ŻzE-M
POL Darłowo

Zapłacone

Serkowska Magdalena 75 D10 / K20 POL Koszalin

Zapłacone

Siemiątkowski Robert - D10 / M40 ŻzE-M
POL Darłowo Darłowskie Charty
Siess Jarosław 7 D10 / M50 POL Pabianice

Zapłacone

Śledź Andrzej 93 D10 / M40 POL Słupsk Węzełek

Zapłacone

Śledź Joanna 92 D10 / K40 POL Słupsk Węzełek

Zapłacone

Sobko Krzysztof 21 D10 / M40 POL Mielno FSE Logistic

Zapłacone

Sominka Andrzej 65 D10 / M50 ŻzE-M
POL Darłowo SSB (SobieSamBiegam)

Zapłacone

Strzelecki Zbigniew 59 D10 / M60 POL Korzybie KORZYBSKIE REKINY

Zapłacone

Szymański Piotr 56 D10 / M40 POL Rosnowo

Zapłacone

Szyszkowski Tomasz 66 D10 / M30 POL Koszalin

Zapłacone

Talaga Paweł - D10 / M40 POL Kutno Kutno Biega
Telesiewicz Henryk 98 D10 / M70 ŻzE-M
POL Sławno KB SPOKO Sławno

Zapłacone

Terlecki Wojtek 18 D10 / M30 POL Koszalin ŻYJ Z ENERGIĄ

Zapłacone

Tomczak Dominik - D10 / M40 POL Słupsk Night Runners Słupsk
Tomczak Sebastian - D10 / M40 POL Ustka Ustka
Tomczyk Mateusz 11 D10 / M20 ŻzE-M
POL Sławno

Zapłacone

Trojak Kuba - D10 / M16 POL Koszalin Wilki koszalin
Walkowiak Krzysztof 15 D10 / M20 POL Charzewo Charzewo

Zapłacone

Waszak Karol - D10 / M30 POL Kępice Korzybskie Rekiny
Wiliński Marek 52 D10 / M50 POL Świdwin K B Sprint Świdwin

Zapłacone

Wilk Mariusz 28 D10 / M50 POL Pyskowice

Zapłacone

Wilusz Krzysztof 95 D10 / M30 POL Słupsk STOPA Słupsk

Zapłacone

Woźniak Dariusz 33 D10 / M40 ŻzE-M
POL Sławno Www.limo300C.com

Zapłacone

Woźniak Honorata 34 D10 / K40 ŻzE-K
POL Sławno www.limo300c.com

Zapłacone

Ziobro Tomasz 48 D10 / M40 POL Krosno Krosno Miasto Szkła

Zapłacone

Żukowski Cezary 3 D10 / M30 POL Koszalin Migawkowe.pl

Zapłacone

Zwoliński Jan - D10 / M50 POL Wierciszewo TKKF KOSZALIN

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU