6. Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy - Dąbki 2019

Dąbki ul. Dąbkowicka 7
28.07.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Androwiak Tymoteusz - D10 / M30 POL Świdwin HQ MND-NE
2. Andryskowski Marek - D10 / M50 POL Lębork Stowarzyszenie 42.2 Lębork
3. Antkowiak Sebastian 215 D10 / M40 POL Koszalin DB - Active

Zapłacone

4. Anzel Jerzy 64 D10 / M50 POL Brodnica Brodnica Biega

Zapłacone

5. Art Kamila 73 D10 / K30 ŻzE-K
POL Niemica

Zapłacone

6. Augustyniak Grzegorz 146 D10 / M40 POL Świdwin

Zapłacone

7. Augustynowicz Andrzej - D10 / M40 POL Bydgoszcz RCI Bydgoszcz
8. Augustynowicz Aurelia - D10 / K40 POL Bydgoszcz RCI Bydgoszcz
9. Babicki Jarosław 246 D10 / M30 POL Bielsko-Biała Fajny tata szybko lata

Zapłacone

10. Bajtek Przemysław - D10 / M30 ŻzE-M
POL Sławno KB SPOKO Sławno
11. Bakalarz Adam 129 D10 / M30 LMF-M
ŻzE-M
POL Darłowo REHA OMT

Zapłacone

12. Banaszkiewicz Mateusz 400 D10 / M40 POL Rybnik Kabaret Młodych Panów

Zapłacone

13. Bednarz Katarzyna 49 D10 / K40 POL Kołobrzeg

Zapłacone

14. Bereska Artur 42 D10 / M30 POL Piotrkow Trybunalski ja sam

Zapłacone

15. Bielacha Maciej - D10 / M30 POL Miedziana Góra Mechanik I Przyjaciele
16. Biernat Marta 29 D10 / K30 POL Koszalin

Zapłacone

17. Bisko Karolina 205 D10 / K30 POL Gdynia Daleko Jeszcze

Zapłacone

18. Bociąga Mariusz 184 D10 / M30 POL Opole RAJSPORT ACTIVE

Zapłacone

19. Bodnar Zbigniew 85 D10 / M70 POL Szczecin

Zapłacone

20. Bogacka Lucyna - D10 / K60 POL Koszalin TKKF Koszalin
21. Borsuk Dorota 248 D10 / K40 POL Koszalin

Zapłacone

22. Borys Justyna 74 D10 / K30 POL Dunowo

Zapłacone

23. Breszka Monika - D10 / K40 POL Darłowo Darłowskie Charty
24. Breszka Tomek - D10 / M40 POL Darłowo Darłowskie Charty
25. Broca Jarosław 133 D10 / M40 POL Koszalin ForRestRun

Zapłacone

26. Brugier Anna 250 D10 / K40 LMF-K
SGD
GD-K
ŻzE-K
POL Kowalewice

Zapłacone

27. Bryś Sebastian 78 D10 / M40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

28. Brzeziński Andrzej 220 D10 / M40 POL Nowa Biała Rykowisko

Zapłacone

29. Buss Jakub 224 D10 / M40 POL Kudowa Zdrój Kudowianka Run

Zapłacone

30. Uczestnik anonimowy 195 D10 / K30 POL Legnica

Zapłacone

31. Chodor Izabela 167 D10 / K30 POL Gorzebądz TKKF Koszalin

Zapłacone

32. Chodor Martyna 181 D10 / K30 POL Koszalin TKKF Koszalin

Zapłacone

33. Chojnacka Anna 105 D10 / K30 POL Gdańsk

Zapłacone

34. Ciesielska Karolina 180 D10 / K30 POL Słubice

Zapłacone

35. Ciesielski Bartosz 179 D10 / M30 POL Sulechów

Zapłacone

36. Ciszek Wiktoria - D10 / K16 ŻzE-K
POL Darłowo Klub biegacza Darłowskie Charty
37. Czerniak Henryk 150 D10 / M70 POL Borzykowo KB Kosynier Września

Zapłacone

38. Czerski Piotr 222 D10 / M50 POL Koszalin

Zapłacone

39. Czerwiński Szczęsny - D10 / M40 POL Białogard
40. Czyżnielewski Arkadiusz 30 D10 / M30 POL Łódź ReebokRunCrew LDZ

Zapłacone

41. Dereń Grzegorz 46 D10 / M40 POL Świdwin 21. Baza Lotnictwa Taktycznego

Zapłacone

42. Draczyński Zygmunt 240 D10 / M70 POL Łobez Trucht

Zapłacone

43. Dreger Roman 83 D10 / M60 POL Wiatrowo Lzs Wiatrowo

Zapłacone

44. Drzewiecka Justyna 152 D10 / K30 ŻzE-K
POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

45. Dudziak Piotr 211 D10 / M40 POL Koszalin FOR-REST-RUN KOSZALIN

Zapłacone

46. Duszkiewicz Karol 109 D10 / M20 ŻzE-M
POL Darłowo

Zapłacone

47. Dyśko Wojciech 88 D10 / M30 POL Słupsk Aktywna Fabryka Słupsk

Zapłacone

48. Fabiańska Natalia - D10 / K20 LMF-K
SGD
GD-K
ŻzE-K
POL Boryszewo
49. Fajgier Tomasz 249 D10 / M50 POL Manowo

Zapłacone

50. Fierka Tomasz 6 D10 / M30 POL Lębork Klub 42,2 Lębork

Zapłacone

51. Figiel Dominika - D10 / K20 POL Słupsk MUAY Night Runners Słupsk
52. Gajek Artur 60 D10 / M40 POL Kępice KORZYBSKIE REKINY

Zapłacone

53. Galicki Robert - D10 / M40 POL Bobolice
54. Gałecki Jacek 106 D10 / M50 POL Karlino Team Mateusz Polski

Zapłacone

55. Gałęziewski Dariusz 209 D10 / M40 POL Żory

Zapłacone

56. Gałkowska Patrycja - D10 / K16 ŻzE-K
POL Sławsko Bryza Postomino
57. Garbadzka Agata 53 D10 / K20 LMF-K
SGD
GD-K
ŻzE-K
POL Cisowo

Zapłacone

58. Garncarek Paweł 207 D10 / M30 POL Świeszyno

Zapłacone

59. Gawiecka Mariola 241 D10 / K40 POL Koszalin Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

60. Gawiecki Piotr 242 D10 / M40 POL Koszalin Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

61. Glinka Agnieszka 200 D10 / K30 POL Lębork Kreativ Sport

Zapłacone

62. Gliszczyński Łukasz - D10 / M20 POL Bytów Świat Płytek U Kryspina
63. Godlewska Diana 104 D10 / K30 POL Łomża

Zapłacone

64. Gołkowska Marlena 71 D10 / K40 POL Brodnica Brodnica Biega

Zapłacone

65. Górski Michał 113 D10 / M20 SGD
GD-M
ŻzE-M
POL Dąbki

Zapłacone

66. Gostomczyk Krzysztof 84 D10 / M40 ŻzE-M
POL Sławno KB SPOKO Sławno

Zapłacone

67. Grabowicz Jerzy 185 D10 / M70 POL Ustka TUPOT USTKA

Zapłacone

68. Gutowski Sebastian 25 D10 / M40 POL Swidwin K. B. SPRINT Świdwin

Zapłacone

69. Gwiazdowicz Mirosław - D10 / M40 POL Otwock Karate-Kazoku
70. Hałas Ewa 168 D10 / K30 POL Kcynia Kijkowa Kcynia

Zapłacone

71. Harbutiak Monika 145 D10 / K20 SGD
GD-K
ŻzE-K
POL Cisowo Żyj Z Energią

Zapłacone

72. Hejza Leszek 176 D10 / M20 POL Kępice

Zapłacone

73. Heller Zdzisław 16 D10 / M60 POL Koszalin Niezrzeszony

Zapłacone

74. Hnatowski Artur - D10 / M50 POL Koszalin CSSP Koszalin
75. Huruk Jan 555 D10 / M50 POL Poddąbie ORW Słowiniec Poddąbie

Zapłacone

76. Jabłoński Andrzej 37 D10 / M40 POL Czarne

Zapłacone

77. Jabłoński Tomasz 2 D10 / M40 ŻzE-M
POL Sławno KB SPOKO Sławno

Zapłacone

78. Jakubowczak Robert 238 D10 / M40 POL Legnica

Zapłacone

79. Jamioł Anna 237 D10 / K30 POL Kielce

Zapłacone

80. Jamioł Michał 236 D10 / M30 POL Kielce

Zapłacone

81. Janczewski Jacek 9 D10 / M40 POL Koszalin Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

82. Jankowska Sylwia 156 D10 / K40 POL Chojne

Zapłacone

83. Jankowski Mariusz 155 D10 / M40 POL Chojne

Zapłacone

84. Jarosz Roman 243 D10 / M50 POL Wałcz 1962 Wałcz

Zapłacone

85. Jaruga Artur 140 D10 / M40 POL Maszkowo FirRestRun

Zapłacone

86. Jasieniecka Beata 94 D10 / K50 POL Koszalin

Zapłacone

87. Jasieniecki Piotr - D10 / M40 POL Koszalin KP Zefir Wyszewo
88. Jasiewicz Krzysztof 197 D10 / M40 ŻzE-M
POL Darłowo ORLIK

Zapłacone

89. Jaworski Robert - D10 / M40 POL Postomino KB BRYZA POSTOMINO
90. Jędraszczyk Marek 136 D10 / M40 POL Słupsk

Zapłacone

91. Jelonek Artur 24 D10 / M40 POL Gniezno

Zapłacone

92. Jermakowicz Anna 57 D10 / K30 POL Piaseczno Power Training

Zapłacone

93. Jermakowicz Bartłomiej 61 D10 / M30 POL Piaseczno Power Training

Zapłacone

94. Jochym Mariusz 202 D10 / M30 POL Rosnowo Wkurw_team

Zapłacone

95. Jóskowska Beata 228 D10 / K30 POL Rekowo Lęborskie Rekowo Biega

Zapłacone

96. Jóskowski Bogdan 229 D10 / M40 POL Rekowo Lęborskie Rekowo Biega

Zapłacone

97. Juszczak Krzysztof 266 D10 / M60 POL Koszalin

Zapłacone

98. Kabaciński Bronisław 186 D10 / M70 POL Ustka TUPOT USTKA

Zapłacone

99. Kaczmarek Agata 86 D10 / K40 POL Koszalin

Zapłacone

100. Kaczmarek Artur 87 D10 / M40 POL Koszalin

Zapłacone

101. Kaleta Adam 230 D10 / M20 SGD
GD-M
ŻzE-M
POL Kowalewice

Zapłacone

102. Kamelski Piotr 142 D10 / M40 ŻzE-M
POL Sławno SPOKO SŁAWNO

Zapłacone

103. Kaniowski Jacek 217 D10 / M40 ŻzE-M
POL Sławno W.p.k.słon Team Ustka

Zapłacone

104. Karnicki Zygmunt 201 D10 / M60 POL Koszalin TKKF Koszalin

Zapłacone

105. Kaśnicka Tamara 67 D10 / K40 POL Nieckowo

Zapłacone

106. Kasprzyk Bogdan 19 D10 / M40 POL Mścice KM PSP KOSZALIN/ JRG - 2

Zapłacone

107. Kazimierczak Leszek 4 D10 / M30 POL Koszalin Centrum Szkolenia Sił Powietrznych

Zapłacone

108. Kaźmierczak Monika 23 D10 / K30 POL Bełchatów

Zapłacone

109. Kędziora Marek 119 D10 / M60 POL Wrocław Danceland Wrocław

Zapłacone

110. Kępka Mirosław 69 D10 / M40 POL Świdwin K.B.SPRINT ŚWIDWIN

Zapłacone

111. Kilar Tomasz - D10 / M40 POL Koszalin Kilar Team Koszalin
112. Kinowski Karol 265 D10 / M40 POL Koszalin NOT TODAY

Zapłacone

113. Klekowski Włodzimierz 160 D10 / M60 POL Zabrze Night Runners Zabrze

Zapłacone

114. Kmieciński Paweł 225 D10 / M40 POL Kudowa-Zdrój Kudowianka Run

Zapłacone

115. Kocimska Aldona 219 D10 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

116. Kociołek Robert 137 D10 / M50 POL Słupsk

Zapłacone

117. Uczestnik anonimowy 32 D10 / K40 POL Łask

Zapłacone

118. Kołakowski Dariusz 68 D10 / M40 POL Świdwin K.B.SPRINT ŚWIDWIN

Zapłacone

119. Komar Agnieszka 10 D10 / K30 ŻzE-M
POL Sławno KB SPOKO SŁAWNO

Zapłacone

120. Korolczuk Karolina 27 D10 / K30 ŻzE-K
POL Sławno

Zapłacone

121. Kosiński Mateusz - D10 / M20 POL Szczecin Drużyna Szpiku
122. Kosman Katarzyna - D10 / K40 SGD
POL Wierzchosławice
123. Kosman Piotr 80 D10 / M40 POL Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

124. Kowalczyk Anna 187 D10 / K30 POL Lębork Iza Zumba Team Lębork

Zapłacone

125. Kowalczyk Krzysztof 214 D10 / M50 ŻzE-M
POL Sławno OSiR Sławno

Zapłacone

126. Kowalczyk Piotr 102 D10 / M30 POL Koszalin For-Rest-Run Koszalin

Zapłacone

127. Kowalik Artur - D10 / M30 POL Jaworzno
128. Kowalska Amanda 110 D10 / K20 ŻzE-K
POL Darłowo

Zapłacone

129. Kownacki Paweł 125 D10 / M30 POL Świebodzin

Zapłacone

130. Kozłowiecka Małgorzata 70 D10 / K50 POL Koszalin

Zapłacone

131. Kozłowiecki Waldemar 91 D10 / M60 POL Koszalin TKKF Koszalin

Zapłacone

132. Krakowiak Paweł 189 D10 / M50 ŻzE-M
POL Darłowo Navita

Zapłacone

133. Krasiński Witold 63 D10 / M40 POL Koszalin

Zapłacone

134. Krawczuk Aleksandra 96 D10 / K30 SGD
GD-K
ŻzE-K
POL Gleźnowo Gepard Gleźnowo

Zapłacone

135. Krawczuk Szymon 36 D10 / M30 SGD
GD-M
ŻzE-M
POL Gleźnowo Darłowskie Charty

Zapłacone

136. Krupiński Krzysztof 198 D10 / M50 POL Koszalin www.e-urolog.eu

Zapłacone

137. Kruszewska Renata 173 D10 / K40 POL Wrocław

Zapłacone

138. Kruszynski Stanisław 188 D10 / M50 ŻzE-M
POL Darłowo DARŁOWSKIE CHARTY. KLUB MORSÓW DARŁOWO

Zapłacone

139. Krystosik Paulina - D10 / K20 LMF-K
POL Koszalin Biegam bo lubie, Biegam Dla siebie
140. Krzewińska Małgorzata - D10 / K60 POL Koszalin TKKF KOSZALIN
141. Kubala Ilona 193 D10 / K50 POL Katowice

Zapłacone

142. Kubala Marek 194 D10 / M50 POL Katowice

Zapłacone

143. Kulczyk Gabriela 101 D10 / K40 POL Chrzanów

Zapłacone

144. Kulczyk Katarzyna - D10 / K30 ŻzE-K
POL Sławsko Bryza Postomino
145. Kulczyk Paweł 100 D10 / M40 POL Chrzanów

Zapłacone

146. Kurcz Barbara 14 D10 / K40 POL Koszalin Babeczki Koszalin/Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

147. Kurek Aneta 144 D10 / K40 POL Manowo

Zapłacone

148. Kurek Krzysztof 31 D10 / M50 POL Miłkowice JKB Miłkowice

Zapłacone

149. Kurek Małgorzata 191 D10 / K40 POL Miłkowice

Zapłacone

150. Kuriata Angelika - D10 / K40 ŻzE-K
POL Sławno
151. Kurkul Alicja - D10 / K20 ŻzE-K
POL Połówko KB Bryza Postomino
152. Kurnakowski Michał 175 D10 / M30 POL Chorzów Biegacze Mogą Dłużej

Zapłacone

153. Kurzawińska-Jabłońska Kasia 38 D10 / K40 POL Czarne Czarne Biega

Zapłacone

154. Kwietniewski Daniel 97 D10 / M40 POL Koszalin

Zapłacone

155. Leśniewski Kazimierz 111 D10 / M70 POL Włocławek

Zapłacone

156. Lewandowska Maria 128 D10 / K30 POL Ustka W.p.k Słoń Team Ustka

Zapłacone

157. Lewandowski Adam 127 D10 / M30 POL Ustka W.p.k Słoń Team Ustka

Zapłacone

158. Lewandowski Piotr 62 D10 / M30 POL Szczecin 12DZ

Zapłacone

159. Lewandowski Remigiusz 149 D10 / M60 POL Złotów KLUB BIEGOW TSK Orzeł Osiek

Zapłacone

160. Lewińska Agata 82 D10 / K16 POL Nowe Miasto Nad Pilicą Biegiem Przez Polskę

Zapłacone

161. Lewiński Krzysztof 81 D10 / M50 POL Nowe Miasto Nad Pilicą Biegiem Przez Polskę

Zapłacone

162. Lipniewicz Paweł 141 D10 / M30 POL Koszalin Lipne Mumie

Zapłacone

163. Litwin Barbara 130 D10 / K30 POL Słupsk STOPA Słupsk

Zapłacone

164. Litwinczuk Aneta - D10 / K30 POL Klucze OLKUSZBIEGA.PL
165. Litwinczuk Gabriel - D10 / M40 POL Klucze OLKUSZBIEGA.PL
166. Lupke Marcin 35 D10 / M20 SGD
GD-M
ŻzE-M
POL Rusko Darłowskie Charty

Zapłacone

167. Łagutko Kamila 17 D10 / K40 ŻzE-K
POL Darłowo Żyj z Energią

Zapłacone

168. Łuczka Maciek 116 D10 / M20 POL Koszalin

Zapłacone

169. Łukasiewicz Sebastian 164 D10 / M30 POL Miedziana Góra Klub Biegowy Gepard

Zapłacone

170. Maćkowski Paweł 114 D10 / M40 POL Poznań

Zapłacone

171. Madej Krzysztof 126 D10 / M30 POL Kuleszewo Mróweczki

Zapłacone

172. Majłowska Irena 161 D10 / K60 POL Gorzów Wielkopolski Ks.team.baryła Gorzów Wlkp.

Zapłacone

173. Majłowski Aleksander 162 D10 / M60 POL Gorzów Wlkp

Zapłacone

174. Malesza-Housin Joanna 134 D10 / K40 POL Koszalin ForRestRun

Zapłacone

175. Marcinkiewicz Mariusz 268 D10 / M40 POL Łódź Sportera

Zapłacone

176. Marek Piotr 131 D10 / M40 ŻzE-M
POL Darłowo

Zapłacone

177. Markowski Sebastian 221 D10 / M30 POL Milicz Running Team Milicz

Zapłacone

178. Matusiak Mirosław 26 D10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

179. Uczestnik anonimowy - D10 / M30 POL Koszalin WILKI Koszalin
180. Mazur Emiliusz 122 D10 / M40 SGD
GD-M
ŻzE-M
POL Domasławice Żyj z Energią

Zapłacone

181. Mazurek Barbara 8 D10 / K40 POL Koszalin Babeczki Koszalin

Zapłacone

182. Megger Agata 77 D10 / K40 POL Siemianice żyj z energią

Zapłacone

183. Metera Piotr - D10 / M30 ŻzE-M
POL Darłowo Darłowskie Charty
184. Micerski Tomasz 148 D10 / M40 POL Koszalin Tkkf Koszalin

Zapłacone

185. Mielczarek Maciej 245 D10 / M40 POL Koszalin MM

Zapłacone

186. Mierzwa Witold 54 D10 / M40 ŻzE-M
POL Darłowo

Zapłacone

187. Milewski Tomasz 177 D10 / M30 POL Koszalin

Zapłacone

188. Misiurek Ernest 115 D10 / M40 POL Katowice SRH 73pp Katowice

Zapłacone

189. Miszczyszyn Bartosz 72 D10 / M30 POL Świdwin

Zapłacone

190. Mongiało Aleksandra 45 D10 / K30 POL Koszalin FAST FEET K-lin

Zapłacone

191. Mongiało Marcin 47 D10 / M40 POL Koszalin FAST FEET K-lin

Zapłacone

192. Motowidło-Zawadzka Izabella 132 D10 / K40 POL Słupsk Decathlon Power Słupsk

Zapłacone

193. Mrugalski Stanisław 41 D10 / M50 POL Przęsin MTS Hamer Miastko

Zapłacone

194. Murawska Katarzyna 203 D10 / K30 POL Słupsk

Zapłacone

195. Murawski Rafał 204 D10 / M30 POL Słupsk

Zapłacone

196. Nieckarz Krzysztof 22 D10 / M30 ŻzE-M
POL Sławno Spoko Sławno

Zapłacone

197. Nieckarz Monika 20 D10 / K30 ŻzE-K
POL Sławno Spoko Sławno

Zapłacone

198. Niesterowicz Karol 174 D10 / M20 POL Szczecin Total Fun

Zapłacone

199. Niko Karol 251 D10 / M40 SVK Svit SL SVIT

Zapłacone

200. Nowaczyk Christian 58 D10 / M20 SGD
GD-M
ŻzE-M
POL Bobolin

Zapłacone

201. Nowak Ania 244 D10 / K40 POL Koszalin Jedwabiści

Zapłacone

202. Nowak Jacek - D10 / M50 ŻzE-M
POL Boleszewo
203. Nowak Marcin 258 D10 / M40 POL Kołobrzeg

Zapłacone

204. Nowak Marek 213 D10 / M30 ŻzE-M
POL Darłowo

Zapłacone

205. Nowak Wioleta 267 D10 / K20 ŻzE-K
POL Darłowo

Zapłacone

206. Nowakowski Wojciech - D10 / M40 POL Malbork Grupa Malbork
207. Obara Żaneta 13 D10 / K40 POL Nekla Active Nekla

Zapłacone

208. Obrycka Agnieszka - D10 / K30 POL Warszawa
209. Olczak Krzysztof 264 D10 / M30 POL Sianow

Zapłacone

210. Olczykowski Bartosz 1 D10 / M40 SGD
GD-M
ŻzE-M
POL Dąbki Dom Gościnny Willa Blanka Dąbki

Zapłacone

211. Oleszek Jerzy 139 D10 / M40 POL Grabno Szkoła Podoficerska MW

Zapłacone

212. Olszar Grzegorz 124 D10 / M30 ŻzE-M
POL Darłowo Darłowskie Charty, MSWiA

Zapłacone

213. Ordak Iwona 107 D10 / K40 SGD
GD-K
ŻzE-K
POL Stary Jarosław samasobie

Zapłacone

214. Ordak Sławomir 108 D10 / M40 SGD
GD-M
ŻzE-M
POL Stary Jarosław samasobie

Zapłacone

215. Osobniak Ryszard 121 D10 / M60 POL Koszalin

Zapłacone

216. Ossowska Kamila 178 D10 / K30 POL Chojnice

Zapłacone

217. Otto Michał 79 D10 / M30 POL Bonin

Zapłacone

218. Paprocka Mariola 253 D10 / K30 POL Dębe Wielkie RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie

Zapłacone

219. Paprocki Paweł 40 D10 / M40 POL Gdańsk

Zapłacone

220. Pawelec Mariusz 50 D10 / M40 POL Zielona Góra KB Forrest Gump

Zapłacone

221. Pękała Piotr 44 D10 / M40 POL Koszalin Szkoła Podstawowa w Manowie

Zapłacone

222. Pełka Iwona 169 D10 / K50 POL Koszalin

Zapłacone

223. Perlik Tomasz - D10 / M30 POL Miastko Dąbrowski Team
224. Piechota Robert 89 D10 / M40 POL Koszalin Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

225. Piętko Joanna 135 D10 / K50 POL Koszalin ForRestRun

Zapłacone

226. Pietrzak Mariola 232 D10 / K50 POL Koszalin Rozbiegany koszalin

Zapłacone

227. Pietrzyk Paulina - D10 / K20 POL Sianów For-Rest-Run Koszalin
228. Pikulik Mariusz 51 D10 / M40 SGD
GD-M
ŻzE-M
POL Bukowo Morskie

Zapłacone

229. Płaza Ryszard 99 D10 / M40 ŻzE-M
POL Darłowo Darłowo

Zapłacone

230. Płoski Krzysztof 12 D10 / M40 SGD
GD-M
ŻzE-M
POL Bobolin Darłowskie Charty / 1Rblog Wałcz/skład Darłowo/

Zapłacone

231. Pobol Anna 147 D10 / K30 GBR Escdale

Zapłacone

232. Podawca Lukasz 254 D10 / M30 POL Sianów

Zapłacone

233. Ponarad Magdalena - D10 / K30 POL Lębork KreativSport
234. Pryzwan Karolina 183 D10 / K30 SGD
GD-K
ŻzE-K
POL Rusko

Zapłacone

235. Puścian Krzysztof 43 D10 / M40 POL Manowo Szkoła Podstawowa w Manowie

Zapłacone

236. Pustkowski Rafał 103 D10 / M40 POL Tczew Biegający Tczew

Zapłacone

237. Radosz Katarzyna - D10 / K40 POL Koszalin
238. Ratajszczak Sylwia 227 D10 / K30 POL Swarzędz

Zapłacone

239. Respondek Anna 154 D10 / K30 POL Zielona Góra

Zapłacone

240. Rogoża Ireneusz 55 D10 / M40 POL Koszalin

Zapłacone

241. Rosiak Damian - D10 / M20 ŻzE-M
POL Sławno KB Spoko Sławno
242. Rudnikowski Maciej 5 D10 / M40 ŻzE-M
POL Darłowo Darłowski Charty / Bieguzdrowiskowy.pl

Zapłacone

243. Rutkowski Artur 166 D10 / M20 POL Koszalin RUNking

Zapłacone

244. Rutkowski Ryszard 260 D10 / M50 POL Sianów Runking

Zapłacone

245. Rybarczyk Jan 90 D10 / M50 ŻzE-M
POL Darłowo Żyj z Energią

Zapłacone

246. Rybicki Andrzej 112 D10 / M30 ŻzE-M
POL Malechowo KB Spoko Sławno

Zapłacone

247. Rychter Wiesław 252 D10 / M60 POL Elbląg Buchalter

Zapłacone

248. Rydlewski Marek 143 D10 / M40 POL Ciele RUN BYDGOSZCZ

Zapłacone

249. Rżysko Wiktoria 233 D10 / K16 POL Otwock

Zapłacone

250. Sarapuk Gabriela 235 D10 / K40 POL Koszalin TKKF Koszalin

Zapłacone

251. Sarapuk Piotr 234 D10 / M40 POL Koszalin

Zapłacone

252. Sawa Mariusz 182 D10 / M30 ŻzE-M
POL Sławno

Zapłacone

253. Sawicka Katarzyna 39 D10 / K30 ŻzE-K
POL Darłowo

Zapłacone

254. Sawicki Piotr 76 D10 / M40 ŻzE-M
POL Darłowo

Zapłacone

255. Sawicki Stanisław 157 D10 / M50 POL Białystok Pędziwiatr Białystok

Zapłacone

256. Sędzik Aleksander - D10 / M50 POL Bytom
257. Serkowska Magdalena 75 D10 / K20 POL Koszalin

Zapłacone

258. Seta Jarosław 218 D10 / M30 ŻzE-M
POL Sławno

Zapłacone

259. Siadak Arkadiusz 212 D10 / M30 POL Koszalin

Zapłacone

260. Siemiątkowski Robert - D10 / M40 ŻzE-M
POL Darłowo Darłowskie Charty
261. Siess Jarosław 7 D10 / M50 POL Pabianice

Zapłacone

262. Skoczyński Eugeniusz - D10 / M50 POL Inowrocław G E S A L
263. Śledź Andrzej 93 D10 / M40 POL Słupsk Węzełek

Zapłacone

264. Śledź Joanna 92 D10 / K40 POL Słupsk Węzełek

Zapłacone

265. Słomski Zenon 151 D10 / M70 POL Korzybie Korzybskie Rekiny

Zapłacone

266. Smagowski Wojciech 259 D10 / M40 POL Rabino KB Sprint Świdwin

Zapłacone

267. Sobko Krzysztof 21 D10 / M40 POL Mielno FSE Logistic

Zapłacone

268. Sobstel Krystian - D10 / M30 POL Koszalin Ciachu ciach pracownia rękodzieła
269. Sójka Paweł 192 D10 / M60 POL Warszawa

Zapłacone

270. Sominka Andrzej 65 D10 / M50 ŻzE-M
POL Darłowo SSB (SobieSamBiegam)

Zapłacone

271. Spolska Weronika 206 D10 / K20 POL Słupsk

Zapłacone

272. Stanek Bartosz 159 D10 / M30 POL Śmigiel Plewiska Biegają

Zapłacone

273. Staniaszek Bogusław - D10 / M60 POL Globino tupot ustka
274. Struś Artur - D10 / M50 ŻzE-M
POL Wrześnica Kb Bryza Postomino
275. Strzelecki Zbigniew 59 D10 / M60 POL Korzybie KORZYBSKIE REKINY

Zapłacone

276. Sułek Dorota - D10 / K30 ŻzE-K
POL Masłowice KB Bryza Postomino
277. Świetlik Tomasz 255 D10 / M50 POL Koszalin Leo Team

Zapłacone

278. Szaniecki Piotr 210 D10 / M40 POL Daleszyce

Zapłacone

279. Szczepaniak Jacek 226 D10 / M50 POL Kępice

Zapłacone

280. Uczestnik anonimowy 153 D10 / M50 POL Kępice korzybskie rekiny

Zapłacone

281. Szczygieł Marcin 263 D10 / M30 POL Stargard 12 BZ

Zapłacone

282. Szmigiel Klaudia 163 D10 / K20 POL Węgrzynów Klub Biegowy Gepard

Zapłacone

283. Szostak Marcin 216 D10 / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

284. Szrywer Daniel - D10 / M20 POL Bytów Świat płytek u Kryspina
285. Szwarczyński Michał 199 D10 / M30 POL Gliwice

Zapłacone

286. Szymański Piotr 56 D10 / M40 POL Rosnowo

Zapłacone

287. Szyszkowski Tomasz 66 D10 / M30 POL Koszalin

Zapłacone

288. Talaga Paweł - D10 / M40 POL Kutno Kutno Biega
289. Telesiewicz Henryk 98 D10 / M70 ŻzE-M
POL Sławno KB SPOKO Sławno

Zapłacone

290. Terlecki Wojtek 18 D10 / M30 POL Koszalin ŻYJ Z ENERGIĄ

Zapłacone

291. Tłustek Łukasz - D10 / M30 POL Rusinowo KB BRYZA POSTOMINO
292. Tomczak Dominik 172 D10 / M40 POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

293. Tomczak Sebastian 171 D10 / M40 POL Ustka Ustka

Zapłacone

294. Tomczyk Mateusz 11 D10 / M20 ŻzE-M
POL Sławno

Zapłacone

295. Trojak Kuba - D10 / M16 POL Koszalin Wilki koszalin
296. Turczyn Grzegorz 158 D10 / M40 POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

297. Turski Jacek 247 D10 / M40 POL Pionki PIONKI

Zapłacone

298. Urbaniak Szymon - D10 / M20 ŻzE-M
POL Sławno CSSP Koszalin
299. Urbański Tomasz 138 D10 / M40 POL Białogard

Zapłacone

300. Wachholz Beata - D10 / K40 ŻzE-K
POL Sławno KB Bryza Postomino
301. Walczak Rafał 261 D10 / M40 POL Koszalin

Zapłacone

302. Walkowiak Krzysztof 15 D10 / M20 POL Charzewo Charzewo

Zapłacone

303. Wanat Wacław 239 D10 / M70 POL Wrocław Pro-Run Wrocław

Zapłacone

304. Waszak Karol - D10 / M30 POL Kępice Korzybskie Rekiny
305. Wawrzeniak Robert 190 D10 / M40 POL Łódź Razem Trenujemy Sport

Zapłacone

306. Węsek Maciej 208 D10 / M20 POL Sianów

Zapłacone

307. Wiernicka Natalia 257 D10 / K30 LMF-K
ŻzE-K
POL Darłowo

Zapłacone

308. Wiernicki Łukasz 256 D10 / M30 ŻzE-M
POL Darłowo

Zapłacone

309. Wierzbicki Sylwester 196 D10 / M30 SGD
GD-M
ŻzE-M
POL Domasławice Darłowskie Charty

Zapłacone

310. Wiliński Marek 52 D10 / M50 POL Świdwin K B Sprint Świdwin

Zapłacone

311. Wilk Mariusz 28 D10 / M50 POL Pyskowice

Zapłacone

312. Wilusz Krzysztof 95 D10 / M30 POL Słupsk STOPA Słupsk

Zapłacone

313. Wojciechowska Małgorzata 223 D10 / K40 POL Koszalin

Zapłacone

314. Wosztyl Alicja - D10 / K30 POL Koszalin
315. Woźniak Dariusz 33 D10 / M40 ŻzE-M
POL Sławno Www.limo300C.com

Zapłacone

316. Woźniak Honorata 34 D10 / K40 ŻzE-K
POL Sławno www.limo300c.com

Zapłacone

317. Zagrabski Kazimierz - D10 / M60 POL Lysomice biegam dla zdrowia
318. Zalewski Grzegorz - D10 / M30 POL Ustka W. P. K. Słoń Team Ustka
319. Zarzycka Izabela 118 D10 / K40 POL Ustka W.P.K Słoń Team Ustka

Zapłacone

320. Zarzycki Darek 117 D10 / M40 POL Ustka W.P.K Słoń Team Ustka

Zapłacone

321. Zawada-Bałbatun Dorota - D10 / K30 ŻzE-K
POL Darłowo
322. Zieliński Adam 165 D10 / M30 POL Poznań www.architekt-poznan.com

Zapłacone

323. Zielinski Maciej 262 D10 / M30 POL Świdwin

Zapłacone

324. Zienowicz Michał 231 D10 / M20 POL Koszalin Karlino Biegaj!

Zapłacone

325. Ziental Grzegorz 120 D10 / M50 POL Sosnowiec Sgb Samo Się Nie Przebiegnie

Zapłacone

326. Ziobro Tomasz 48 D10 / M40 POL Krosno Krosno Miasto Szkła

Zapłacone

327. Żukowski Cezary 3 D10 / M30 POL Koszalin Migawkowe.pl

Zapłacone

328. Żurawik Piotr 170 D10 / M40 POL Kępice

Zapłacone

329. Zwoliński Jan 123 D10 / M50 POL Wierciszewo TKKF KOSZALIN

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU