BESKIDY ULTRA - TRAIL® (BUT) 2019

Szczyrk
28.09.2019

Wyniki

BUT 47 47 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
NIEDŹWIADEK Kamil
Niedźwiadki Running Team/ OZ GSt.
419 POL Warszawa 7:02 8.53 05:30:32.00
2
SOBLIK Łukasz
466 POL Ruda Śląska 7:35 7.93 05:55:49.00
3
RAZIM Mateusz
6 bpd
451 POL Stary Ujazd 7:45 7.76 06:03:50.00
4
OREŁ Tomasz
Sci Górscy Entuzjaści
432 POL Kaczyce 7:48 7.70 06:05:56.00
5
MATYJA Adam
401 POL Zakopane 7:54 7.61 06:10:35.00
6
PERYKASZA Paweł
GrupaLuktrans.pl
436 POL Kraków 7:56 7.57 06:12:22.00
7
PUDŁO Mateusz
Warbud Running Team
449 POL Żabianka 8:02 7.47 06:17:32.00
8
TADEUSZ Bartosz
485 POL Rudno 8:08 7.38 06:22:16.00
9
SKOWROŃSKI Janusz
465 POL Oleśnica 8:15 7.28 06:27:27.00
10
WOJNO Arkadiusz
Droga Do Ultra
500 POL Łódź 8:18 7.24 06:29:26.00
11
KOKOSZKA Zygmunt
Vege Runners
375 POL Kraków 8:19 7.22 06:30:51.00
12
ZAJĄC Robert
Orange Polska
509 POL Ząbki 8:22 7.18 06:32:58.00
13
KORNOBIS Monika
KawikRunningTEAM/ GoAptiv!
379 POL Kraków 8:22 7.18 06:32:59.00
14
Uczestnik anonimowy
Nutrend / Aktywne Beskidy
421 POL Godziszka 8:22 7.18 06:33:04.00
15
KANIA Krzysztof
361 POL Bielsko-Biała 8:32 7.04 06:40:40.00
16
DWORNIK Maciek
Warczące Szprychy
332 POL Kraków 8:35 7.00 06:42:49.00
17
BARTEL Jakub
307 POL Orzesze 8:40 6.92 06:47:07.00
18
PIÓRECKI Michał
439 POL Kraków 8:41 6.92 06:47:27.00
19
BIERNACKI Sylwester
310 POL Warszawa 8:43 6.88 06:49:39.00
20
GLINKA Michal
346 POL Praszka 8:44 6.88 06:49:54.00
21
REJDOVÁ Kateřina
455 REPUBLICA Piła 8:52 6.78 06:56:00.00
22
SUPRYN Rafał
474 POL Warszawa 8:58 6.70 07:00:53.00
23
LASOCKI Marcin
PIG-PIB
393 POL Warszawa 8:58 6.70 07:01:20.00
24
ZAKRZEWSKI Wojciech
Ostróda Runners
510 POL Ostróda 8:59 6.68 07:02:08.00
25
GIBASSIER Alban
Yanarun
345 GUF Cayenne 8:60 6.68 07:02:31.00
26
PRZYBYŁ Piotr
EASY RUNNERS
447 POL Czachorowo 9:02 6.65 07:04:29.00
27
PIETRZAK Jacek
438 POL Łódź 9:06 6.60 07:07:09.00
28
POTOCZNY Paweł
446 POL Bielsko-Biała 9:10 6.55 07:10:41.00
29
SEWERYN Grzegorz
Biegowa Kuźnia
462 POL Katowice 9:16 6.47 07:15:20.00
30
SENKOWSKI Jakub
461 POL Kraków 9:17 6.46 07:16:10.00
31
TRZASKA Wojciech
Fuchs Oil Team
486 POL Siemianowice Śląskie 9:19 6.45 07:17:31.00
32
SZYDŁOWSKI Jacek
JACEK BIEGA MICHALINKA
482 POL Gdańsk 9:21 6.42 07:19:06.00
33
FILIPCZAK Dariusz
GMINA STRZELCE OPOLSKIE
336 POL Strzelce Opolskie 9:21 6.42 07:19:07.00
34
CYRKLER Rafał
Są Wolniejsi
326 POL Ostróda 9:23 6.40 07:20:19.00
35
ZIELIŃSKI Piotr
514 POL Warszawa 9:24 6.39 07:21:34.00
36
ODOLIŃSKI Jacek
427 POL Ostróda 9:25 6.38 07:22:07.00
37
KOWALCZYK Aleksander
381 POL Skalbmierz 9:28 6.35 07:24:17.00
38
CYBA Rafał
325 POL Chorzów 9:29 6.33 07:25:14.00
39
JASEK Piotr
356 POL Buczkowice 9:29 6.33 07:25:22.00
40
SZWAT Piotr
POPCIU team
481 POL Gdańsk 9:29 6.33 07:25:22.00
41
MAZUR Paweł
403 POL Wola Piskulina 9:33 6.29 07:28:15.00
42
CETNAR Grzegorz
Huragan Ligota
321 POL Katowice 9:35 6.26 07:30:22.00
43
BROK Jacek
317 POL Plewiska 9:36 6.25 07:31:09.00
44
WÓJCIK Jacek
503 POL Bytom 9:38 6.23 07:32:31.00
45
KMIECIAK Piotr
World360.pl
370 POL Łódź 9:41 6.20 07:34:46.00
46
KALEMBKIEWICZ Piotr
Mirotrans
359 POL Wrocław 9:41 6.20 07:34:58.00
47
GRZYWACZ Marcin
349 POL Wólka Kozodawska 9:42 6.19 07:35:11.00
48
KELLER-MISIARZ Natalia
365 POL Żory 9:42 6.18 07:35:50.00
49
MISIARZ Bartłomiej
409 POL Żory 9:42 6.18 07:35:50.00
50
FAJ Sylwia
335 POL Katowice 9:43 6.18 07:36:01.00
51
BUŁA Robert
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
319 POL Rybnik 9:44 6.18 07:36:50.00
52
KRZYŻOWSKI Maciej
383 POL Tychy 9:50 6.10 07:41:46.00
53
URBANIAK Łukasz
487 POL Olkusz 9:52 6.09 07:43:15.00
54
JASTRZĘBSKI Szymon
358 POL Wrocław 9:53 6.07 07:44:16.00
55
STEPANČUKS Andžejs
Noskrien Cēsis
472 LVA Cesis 9:55 6.06 07:45:29.00
56
NOWICKI Zbigniew
BlueTeam
426 POL Galkow Maly 9:55 6.05 07:45:54.00
57
BARCZYK Andrzej
306 POL Wolbrom 9:55 6.05 07:45:57.00
58
LORANC Paweł
WILDBUCHAYS
397 POL Kozy 9:56 6.05 07:46:09.00
59
NOCUŃ Adrian
423 POL Sława 9:58 6.03 07:48:05.00
60
STACHURA Magdalena
Wodzionka Csc Adventure Academy
471 POL Chorzów 9:58 6.03 07:48:07.00
61
KIERCZAK Lucjan
368 POL Bielsko-Biała 9:58 6.02 07:48:22.00
62
DOBRZYNIECKI Tomasz
SportRun
329 POL Tychy 9:59 6.01 07:48:59.00
63
PODSTAWSKI Michał
442 POL Ruda Śląska 10:01 5.99 07:50:38.00
64
SZAFRAŃSKA Aleksandra
wkurw_team
475 POL Piastów 10:03 5.98 07:51:53.00
65
MUCHA Adam
Porunne Furganie
414 POL Bytom 10:07 5.94 07:54:43.00
66
HANNERZ Sara
Lunds Naprapatklinik
893 SWE Lund 10:07 5.93 07:55:03.00
67
Uczestnik anonimowy
Alkass
601 QAT Doha 10:09 5.91 07:56:44.00
68
KASZKOWIAK Bogumił
WRONKI
364 POL Wronki 10:10 5.90 07:57:32.00
69
GRZYWA Kinga
Porunne furganie
348 POL Grojec 10:13 5.88 07:59:32.00
70
WIATER Tomasz
Chachary Z Chorzowa
493 POL Chorzów 10:13 5.88 07:59:42.00
71
LITWINOWICZ Karolina
395 POL Bedzin 10:17 5.84 08:02:52.00
72
BOKŁAK Mariusz
Klub Biegacza Fartlek
315 POL Pawłowice 10:17 5.84 08:03:06.00
73
NIEZGODA Miłosława
420 POL Warszawa 10:19 5.82 08:04:19.00
74
SIWIEC Stanisław
464 POL Rzeszów 10:20 5.82 08:04:59.00
75
WALUŚKIEWICZ Artur
BOANERGES
490 POL Wrocław 10:20 5.81 08:05:18.00
76
KIEKEN Vianney
Bielsko Baguette Club
367 POL Bielsko-Biała 10:21 5.80 08:05:56.00
77
KWIATEK Agnieszka
390 POL Orzesze 10:22 5.79 08:07:06.00
78
SZCZOTKA Katarzyna
477 POL Pszczyna 10:23 5.79 08:07:20.00
79
MIĄSIK Tomasz
NoName Praszka
404 POL Szyszków 10:24 5.77 08:08:10.00
80
RĄB Agnieszka
452 POL Warszawa 10:26 5.76 08:09:53.00
81
DURA Tomasz
620 POL Bielsko-Biała 10:30 5.72 08:12:52.00
82
ZMORZYŃSKI Jakub
aleTempo
515 POL Warszawa 10:31 5.70 08:14:06.00
83
MATŁASZEK Radek
400 POL Brzeszcze 10:32 5.70 08:14:17.00
84
NOWAK Natalia
Ekipa z Tarnowa
424 POL Tarnów 10:32 5.70 08:15:02.00
85
GIBAŁA Szymon
344 POL Cieszyn 10:37 5.66 08:18:31.00
86
KOZIK Bartłomiej
382 POL Gliwice 10:41 5.62 08:22:01.00
87
WASILEWSKI Krzysztof
491 POL Katowice 10:44 5.60 08:23:45.00
88
SZWARCZUK Ewa
Gibasówka
480 POL Katowice 10:44 5.60 08:24:11.00
89
SZNEJDER Anita
479 POL Suwałki 10:46 5.58 08:25:51.00
90
POPŁAWSKA Katarzyna
Czarne Owce Hipolitów
444 POL Hipolitów 10:51 5.54 08:29:21.00
91
BIGOŚ Monika
311 POL Kraków 10:51 5.54 08:29:28.00
92
ZAWADZKI Bartłomiej
512 POL Piekary Śląskie 10:51 5.53 08:29:45.00
93
SZNAJDER Jarosław
478 POL Kraków 10:53 5.51 08:31:31.00
94
PUCHNIARZ Artur
448 POL Nawra 10:54 5.50 08:32:11.00
95
RYTTERKULL Markus
Team Create
894 SWE Flyinge 10:54 5.50 08:32:13.00
96
PŁAZA Artur
PŁAZA TEAM
441 POL Wrocław 10:54 5.50 08:32:14.00
97
LIPCZAK Amadeusz
394 POL Opole 10:54 5.50 08:32:15.00
98
OPALA Krzysztof
Yerbomaniacy
431 POL Piotrków Trybunalski 10:56 5.50 08:33:10.00
99
Uczestnik anonimowy
391 POL Orzesze 10:57 5.48 08:34:00.00
100
BARCZYK Agnieszka
305 POL Wolbrom 10:57 5.48 08:34:19.00
101
DUCH Emil
JB Warsaw
330 POL Warszawa 10:57 5.48 08:34:20.00
102
HAREMZA Kinga
Night Runners
350 POL Poznań 10:58 5.48 08:34:54.00
103
KOPEĆ Renata
KS Staszewscy
378 POL Warszawa 10:58 5.47 08:35:16.00
104
SZCZĘŚNIAK Piotr
476 POL Kalety 11:03 5.43 08:39:00.00
105
MARCINIAK Damian
399 POL Pszczyna 11:05 5.42 08:40:23.00
106
SZYPOWSKI Marcin
Koszalin
483 POL Koszalin 11:05 5.42 08:40:28.00
107
SAMULSKI Krzysztof
459 POL Siemianwowice Ślaskie 11:06 5.41 08:41:01.00
108
CHĘCIŃSKI Krzysztof
322 POL Łodygowice 11:08 5.40 08:42:30.00
109
FRYBES Agnieszka
Fundacja Kierunek Ultra
340 POL Białystok 11:08 5.40 08:42:34.00
110
DULIAN Michał
Bieg Z Chrystusem
331 POL Ruda Śląska 11:08 5.40 08:42:42.00
111
BAŃBUŁA Grzegorz
304 POL Gliwice 11:08 5.39 08:43:07.00
112
RĄB Łukasz
Dzikie Życie RunTeam
453 POL Warszawa 11:09 5.39 08:43:17.00
113
Uczestnik anonimowy
457 DEU Dresden 11:09 5.38 08:43:32.00
114
CEBRAT Ewa
Pozytywnie Zabiegani Sanok
320 POL Sosnowiec 11:11 5.37 08:45:19.00
115
KOCIK Maciej
371 POL Tarnów 11:12 5.36 08:46:11.00
116
DYBCZAK Tomasz
334 POL Bestwina 11:14 5.35 08:47:18.00
117
WILK Magdalena
Team ZabieganeDni
496 POL Warszawa 11:15 5.33 08:48:35.00
118
HOLECZEK Olimpia
STS BIEGATON MIKOŁÓW
351 POL Mikołów 11:15 5.33 08:48:42.00
119
BŁASZKOWSKA Mariola
MAJ.R Rawicz
313 POL Rawicz 11:17 5.32 08:49:50.00
120
MIELCAREK Damian
No Excuses Team
406 POL Poznań 11:17 5.32 08:49:52.00
121
BŁASZKOWSKI Daniel
MAJ.R Rawicz
314 POL Rawicz 11:19 5.30 08:51:18.00
122
CZARNIK-PECIAK Aleksandra
327 POL Przezchlebie 11:22 5.29 08:53:33.00
123
WIĘCZKOWSKI Robert
Hardcorowe Wychylylybymy
495 POL Bydgoszcz 11:22 5.28 08:53:43.00
124
OHLER Ola
430 POL Gdynia 11:22 5.28 08:54:08.00
125
NOWAKOWSKI Mirosław
425 POL Wieleń 11:23 5.27 08:54:42.00
126
KLATE Łukasz
Droga Do Ultra
369 POL Łódź 11:25 5.26 08:56:06.00
127
NAMIOTA Urszula
Maratonczyk Dębica
418 POL Dębica 11:29 5.23 08:59:17.00
128
BORUSZEWSKI Rafał
BORI
316 POL Reda 11:37 5.16 09:05:53.00
129
POPIEL Marta
POzytywnie Zabiegania Sanok
443 POL Sanok 11:38 5.16 09:06:45.00
130
RĄCZKA Jarosław
Pgb Sportowa Paczka
454 POL Żywiec 11:42 5.13 09:09:28.00
131
LIZAK Dariusz
GOPR GB
396 POL Żywiec 11:42 5.13 09:09:51.00
132
ŁUBIEŃSKI Wojciech
398 POL Poznań 11:43 5.13 09:10:07.00
133
MINOR Iwona
Olkuszbiega.pl
408 POL Olkusz 11:43 5.13 09:10:12.00
134
FRYC Anna
341 POL Spytkowice 11:48 5.09 09:14:06.00
135
KUBAREK Anna
384 POL Spytkowice 11:48 5.09 09:14:06.00
136
KAMINSKA Karolina
360 POL Kraków 11:50 5.07 09:15:55.00
137
MOŚCICKI Mateusz
Runners Club Poznań
411 POL Poznań 11:53 5.05 09:18:17.00
138
KULESZA Marcin
Qlesh Racing Team
385 POL Warszawa 11:55 5.04 09:19:21.00
139
WOJNO Małgorzata
Droga Do Ultra
501 POL Łódź 11:57 5.02 09:21:32.00
140
KUŹNIAK Martyna
Endorfina
388 POL Warszawa 11:57 5.02 09:21:34.00
141
ŻYŁOWSKI Tomasz
516 POL Warszawa 11:58 5.02 09:21:56.00
142
MYŚLIŃSKA Magdalena
415 POL Warszawa 12:03 4.98 09:26:12.00
143
JASTRZAB-STANDERSKA Joanna
357 POL Czestochowa 12:17 4.89 09:36:50.00
144
VANAGA Zanna
Noskrien Cēsis
488 LVA Cesis 12:20 4.87 09:39:04.00
145
ZAŁĘCKI Michał
Lotos Running Team
511 POL Warszawa 12:21 4.86 09:40:06.00
146
FIOR Jacek
TRIADA
337 POL Namysłów 12:26 4.83 09:44:17.00
147
BELKA Bartek
309 POL Dalachów 12:28 4.82 09:45:51.00
148
ZIELINSKI Grzegorz
KS Staszewscy
513 POL Warszawa 12:28 4.82 09:45:51.00
149
WĄDOŁOWSKI Remigiusz
492 POL Zabrze 12:37 4.76 09:52:36.00
150
KWAŚNIK Monika
389 POL Olkusz 12:39 4.75 09:53:51.00
151
CIOSEK Anna
323 POL Olkusz 12:39 4.75 09:54:06.00
152
NAMIOTA Marek
417 POL Dębica 12:39 4.75 09:54:10.00
153
WOJTASZEK Marcin
Muchy na zębach
502 POL Toruń Wągrowiec 12:42 4.73 09:56:38.00
154
GĄSIOROWSKA Dorota
LadiesLostGąsBaGąs
343 POL Warszawa 12:47 4.70 10:00:16.00
155
ZABŁOCKA Małgorzata
Nationale-Nederlanden
507 POL Warszawa 12:47 4.70 10:00:47.00
156
MATYSZKOWICZ Janusz
GOnimy
402 POL Kęty 12:50 4.68 10:02:39.00
157
MZYK Fabian
Sts Biegaton
416 POL Orzesze 12:58 4.63 10:09:25.00
158
KURIATA Marcin
387 POL Władysławowo 13:03 4.60 10:12:49.00
159
KOCZYK Artur
374 POL Kobyłka 13:05 4.59 10:14:18.00
160
OGIEGŁO Maciej
429 POL Bielsko-Biała 13:10 4.56 10:18:25.00
161
SOKOŁOWSKI Artur
Team ZabieganeDni
468 POL Otwock 13:14 4.54 10:21:24.00
162
FRIEZE Tatiana
339 POL Łódź 13:14 4.53 10:21:54.00
163
FRIEZE Krzysztof
ORANGE POLSKA
338 POL Łódź 13:14 4.53 10:21:54.00
164
PIĄTEK Tomasz
Wilde Buhays
437 POL Pisarzowice 13:15 4.53 10:22:35.00
165
MICHALAK Kamila
405 POL Warszawa 13:16 4.52 10:23:26.00
166
SPYRA Zdzislaw
Pszczyna Biega
470 POL Pszczyna 13:30 4.45 10:34:02.00
167
CUPIAŁ Dariusz
W Pogoni Za Duchem
324 POL Sosnowiec 13:34 4.43 10:37:10.00
168
PLISZKO Anna
440 POL Augustów 13:35 4.42 10:38:23.00
169
KORYTKOWSKI Jacek
380 POL Suwałki 13:35 4.42 10:38:24.00
170
JAGODA Adam
FUCHS OIL TEAM
353 POL Chorzów 13:41 4.38 10:42:55.00
171
JAGODA Mateusz
FUCHS OIL TEAM
354 POL Chorzów 13:41 4.38 10:42:56.00
172
LACH Agnieszka
392 POL Wrocław 13:55 4.31 10:53:55.00
173
RYBAK Aneta
458 POL Wrocław 14:13 4.22 11:07:47.00
174
SOCHA Mariola
467 POL Stalowa Wola 14:13 4.22 11:07:48.00
175
SAROSIEK Artur
Zbój Team
460 POL Bielsko-Biała 14:19 4.19 11:12:21.00
176
KĘCIK Janusz
Spartanie Dzieciom
366 POL Warszawa 14:28 4.15 11:19:54.00
177
KARPIŃSKI Robert
Spartanie Dzieciom
363 POL Marki 14:28 4.15 11:19:54.00
178
SIERADZKI Damian
463 POL Koronowo 14:30 4.14 11:21:14.00
179
BĄDZIUL Dorota
308 POL Rzeszów 14:37 4.11 11:26:13.00
180
ANDRUSZKIEWICZ Szymon
Fundacja Kierunek Ultra
301 POL Giżycko 14:40 4.09 11:28:45.00
181
KOPACZYŃSKA Beata
377 POL Zielona Góra 14:56 4.02 11:41:12.00
182
OTŁOWSKI Mikołaj
One Man Army
433 POL Drawsko Pomorskie 14:56 4.02 11:41:13.00
183
KONICKI Paweł
No Excuses Team
376 POL Poznań 16:42 3.60 13:04:24.00
184
BALCERZAK Tomasz
PASZCZAKI3
303 POL Konarzewo - - DNF
185
VEY Jean
Bielsko Baguette Club
489 FRA Bielsko-Biala - - DNF
186
ZAJĄC Paweł
508 POL Jedlnia-Letnisko - - DNF
187
ODOMIRSKA Katarzyna
428 POL Kraków - - DNF
188
WOJCIECHOWSKI Wojciech
Biegnę, żeby Bartek mógł biegać
498 POL Kielce - - DNF
189
KUŁAKOWSKA Monika
w pogoni za duchem
386 POL Dąbrowa Górnicza - - DNF
190
STOŁOWSKI Robert
Amica
473 POL Wieleń - - DNF
191
JANIK Damian
355 POL Łaziska Górne - - DNF
192
NIKIEL Szymon
Nutrend Team
422 POL Godziszka - - DNF

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU