BESKIDY ULTRA - TRAIL® (BUT)

Szczyrk, Polska
29.09.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Andrysiewicz Krzysztof - BUT60 / M18 POL Lodz
Antkowiak Klaudia - BUT40 / K18 POL Poznań
Badura Wojtek 1001 BUT305 / M18 Zakwalifikowany
POL Bielsko-Biała Zielona Trafffka I Biały Puuuch

Zapłacone

Bąk Maciej - BUT60 / M18 POL Warszawa Orange Polska / Team Biegaj Pod Okiem Trenera
Bąkowski Marcin - BUT305 / M18 POL Poznań Klub Ślimaka Torpedy

Brak miejsc

Baluta Paweł - BUT130 / M18 POL Warszawa Kww
Bańbuła Grzegorz - BUT60 / M18 POL Gliwice

Zapłacone

Bartosiński Mariusz - BUT130 / M18 POL Warszawa
Bastrzyk Michał - BUT60 / M18 POL Kolonia Zawada Bbl Tomaszów Mazowiecki
Bastrzyk Tomasz - BUT130 / M18 POL Skarżysko-Kamienna Sts Skarżysko-Kamienna

Zapłacone

Batraniec Tomasz - BUT90 / M18 POL Legnica Kb Lew Legnica
Bednarczyk Agnieszka - BUT40 / K18 POL Mikołów
Bednarczyk Jacek - BUT90 / M18 POL Mikołów Wujek Biega

Zapłacone

Bednarczyk Paulina - BUT60 / K18 POL Jozefoslaw

Zapłacone

Bernacki Eugeniusz - BUT305 / M18 POL Gliwice Gprs Hydrokop

Zapłacone

Białek Olaf - BUT60 / M18 POL Kraków Megatel.com.pl

Zapłacone

Biela Marta - BUT10 / K18 POL Poznań

Zapłacone

Blukacz Milena - BUT10 / K18 POL Konopiska

Zapłacone

Boczkowska Justyna - BUT40 / K18 POL Zakopane
Bondarczuk Igor - BUT130 / M18 POL Murowana Goślina Bondarczuk.com
Bożek Michał - BUT130 / M18 POL Ozorków
Bromirski Patrycjusz - BUT90 / M18 POL Bielsko-Biala
Broncel Sebastian - BUT305 / M18 POL Tychy

Zapłacone

Brzęk Szymon - BUT130 / M18 POL Ełk Ełckie Stowarzyszenie Sportów Walki ,,sekcja Zero
Brzozowski Jacek - BUT130 / M18 POL Opole Dnf Team

Zapłacone

Bzowski Michał - BUT130 / M18 POL Kraków Trailrun
Chomicz Łukasz - BUT60 / M18 POL Kozy Klub Biegacza Gls
Chorążewicz Łukasz - BUT90 / M18 POL Bielsko Biała
Chuderski Łukasz - BUT305 / M18 POL Warszawa Xudyprojekt

Brak miejsc

Chudy Dawid - BUT305 / M18 POL Przeciszów

Brak miejsc

Cieniuszek Izabella - BUT60 / K18 POL Pruszków Kamkosport.pl
Ciuraszkiewicz Konrad - BUT305 / M18 POL Olkusz

Zapłacone

Cupiał Dariusz - BUT40 / M18 POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem
Cupiał Mariola - BUT40 / K18 POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem
Cygan Piotr - BUT130 / M18 POL Bielany Wrocłwaskie Run4Fun Ultra

Zapłacone

Czechowicz Mateusz - BUT305 / M18 POL Nowa Ruda

Brak miejsc

Czerwiński Maciej - BUT130 / M18 POL Skórzewo Klub Ślimaka Torpedy

Zapłacone

Czuba Robert - BUT90 / M18 POL Puszczykowo Orange Polska
Czulak Maciej - BUT60 / M18 POL Międzybrodzie Bialskie Igosport Sklep Dla Biegacza Bielsko-Biała
Czupryńska Małgorzata - BUT10 / K18 POL Bytom Szombierki Runners
Dabkowski Kamil - BUT130 / M18 POL Warszawa Blackhatcg

Zapłacone

Dąbrowski Kamil - BUT60 / M18 POL Wrocław Biegem Po Piwo Piwoteka Łódź

Zapłacone

Dąbrowski Karol - BUT130 / M18 POL Będzin W Pogoni Za Duchem
Daniel Jarek - BUT130 / M18 POL Bielsko-Biała Dynafit Eagles

Zapłacone

Darmochwal Leszek - BUT90 / M18 POL Poznań Dzikie Bobry
Dereziński Piotr - BUT60 / M18 POL Wrocław

Zapłacone

Dersiewicz Adam - BUT130 / M18 POL Gliwice Cf Hellwood Gliwice
Dobrychłop Natasza - BUT10 / K18 POL Szamotuły

Zapłacone

Dobuszyński Paweł - BUT60 / M18 POL Toruń Parkrun Toruń
Duch Emil - BUT60 / M18 POL Warszawa Jb Warsaw
Dura Tomasz - BUT90 / M18 POL Bielsko-Biała
Dyduła Łukasz - BUT90 / M18 POL Kraków Ital Car Team
Dyduła Renata - BUT90 / K18 POL Kraków Ital Car Team
Dygdoń Przemysław - BUT305 / M18 POL Warszawa Accenture

Zapłacone

Dziamski Ryszard - BUT90 / M18 POL Chorzów Fundacja Iskierka
Dziemba Piotr - BUT90 / M18 POL Bielsko-Biała Dynafit Eagles

Zapłacone

Dziemba Wojciech - BUT40 / M18 POL Katowice Dynafit Eagles

Zapłacone

Dzierżawski Tomasz - BUT40 / M18 POL Olkusz Borsuki Biegają Olkusz
Falkenberg Ludwik - BUT90 / M18 POL Krapkowice Opole Biega
Felińczak Michał - BUT130 / M18 POL Poznań Uks Cityzen_/be3

Zapłacone

Feliński Jarosław - BUT305 / M18 POL Łódź

Zapłacone

Ficek Roman - BUT305 / M18 POL Skawica Kw Kraków

Brak miejsc

Figura Marcin - BUT130 / M18 POL Kwidzyn Kwidzyn Run
Frej Miłosz - BUT60 / M18 POL Jędrzejów Los Trepos Companieros
Fuczik Maciej - BUT60 / M18 POL Bielsko-Biała
Fuczik Małgorzata - BUT60 / K18 POL Bielsko-Biała
Funka Andrzej - BUT90 / M18 POL Nowy Tomyśl Nkb Chyży Nowy Tomyśl
Gajda Piotr - BUT130 / M18 POL Cieszyn
Gajdus Wiktor - BUT90 / M18 POL Gdańsk Dct Drużyna Biegowa
Gajos Daniel 1002 BUT305 / M18 Zakwalifikowany
POL Kraków Muay Running Team/biegaortopeda.pl

Zapłacone

Ganc Marcin - BUT130 / M18 POL Toruń Instytut Konfucjusza Toruń
Gansel Patryk - BUT130 / M18 POL Czechowice-Dziedzice
Garwol Justyna - BUT90 / K18 POL Opole Opole Biega

Zapłacone

Głombik Bogdan - BUT40 / M18 POL Książenice

Zapłacone

Głombik Krzysztof - BUT130 / M18 POL Książenice
Golda-Rzepka Mariola - BUT10 / K18 POL Wrocław
Gorczewska Renata - BUT90 / K18 POL Rybarzowice Iskra Rybarzowice
Górka Krzysztof - BUT10 / M18 POL Jawiszowice Z Bieganiem Mi Do Gór
Grochowski Paweł - BUT130 / M18 POL Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki Team
Groszyk Igor - BUT60 / M18 POL Rybnik Husaria Race Team
Grzeszczak Adam - BUT90 / M18 POL Gdynia Biegamyrazem.pl

Zapłacone

Guzik Robert - BUT130 / M18 POL Więckowice Pedraforca

Zapłacone

Guzowski Andrzej - BUT130 / M18 POL Węgrowo

Zapłacone

Gwizdalski Przemysław - BUT90 / M18 POL Oława Monkey's Grip
Hamrol Piotr - BUT60 / M18 POL Złotniki
Herok Joanna - BUT90 / K18 POL Bielsko-Biała Ultra Beskid Sport
Hibner Waldemar - BUT305 / M18 POL Koszalin Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

Hosar Waldemar - BUT90 / M18 DEU Rheda-Wiedenbruec Lg Burg Wiedenbrück
Hyski Mateusz - BUT305 / M18 POL Miłoszyce

Brak miejsc

Jachym Arkadiusz - BUT40 / M18 POL Gliwice Silesia Socios
Jackiewicz Arkadiusz - BUT305 / M18 POL Głogów Biegam Bo Lubię Głogów

Zapłacone

Jacoszek Rafał - BUT40 / M18 POL Siemianowice Śląskie
Jakubczyk Rafał - BUT90 / M18 POL Luboń Triboys
Janiec Robert - BUT305 / M18 POL Czeladź Polski Klub Alpejski

Brak miejsc

Janus Joanna - BUT90 / K18 POL Zielona Góra Bractwo Biegaczy Zielona Góra
Jastrząb Maciej - BUT40 / M18 POL Warszawa Dzika Ostoja

Zapłacone

Jędrzejak Piotr - BUT60 / M18 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Jeziorski Zbyszek - BUT60 / M18 POL Kraków
Johna Adam - BUT60 / M18 POL Tychy Press-Glass Biegamy I Wspieramy
Jokiel Tomasz - BUT60 / M18 POL Świerczyniec Świerczyniec Running
Jurewicz Kris - BUT60 / M18 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

Jurzak Marek 1003 BUT305 / M18 Zakwalifikowany
POL Bielsko-Biała Ipa Kmp B-B

Zapłacone

Kaczmarek Karol - BUT60 / M18 POL Rawicz Akuna Run
Kaczmarek Pawel - BUT305 / M18 POL Krakow Jajecznica Na Maśle Team

Zapłacone

Kaczmarek Tomasz - BUT60 / M18 POL Poznań Strefa Psychologii Sportu
Kądzielawa Marcin - BUT130 / M18 POL Tarnów Starglassteam

Zapłacone

Kaleta Michał - BUT130 / M18 POL Radom Mk

Zapłacone

Kałuża Arkadiusz - BUT60 / M18 POL Bierun Stary Inżynieria Biegania
Kargol Marcin - BUT60 / M18 POL Otwock Smashing Pąpkins / Nbr Team
Kasprzyk Adrian - BUT90 / M18 POL Leszno Leszno Limits Runners
Kasztelanic Rafał - BUT305 / M18 POL Nadarzyn

Zapłacone

Kierlik Arkadiusz - BUT130 / M18 POL Lgota Wielka Iron Fighters Rwsk
Kierski Dariusz - BUT40 / M18 POL Pszczyna #druzyna M
Klich Kamil - BUT305 / M18 POL Olkusz Dare2B Polska/ultraspire Polska

Brak miejsc

Kochmańska Marta - BUT10 / K18 POL Nowa Ruda Sowy
Koehler Krzysztof - BUT90 / M18 POL Kraków

Zapłacone

Koehlergeorgi Malgorzata - BUT40 / K18 DEU Dresden
Kolanko Mateusz - BUT90 / M18 POL Gliwice Kissorkill
Komaniecki Łukasz - BUT130 / M18 POL Rybnik Inżynieria Biegania
Komendacki Dominik 1004 BUT305 / M18 Zakwalifikowany
POL Głogów Mts Drużyna Szpiku Kghm

Zapłacone

Konwerski Jędrzej - BUT305 / M18 POL Zakopane Sbn

Brak miejsc

Kopcewicz Tomasz - BUT90 / M18 POL Stawiguda

Zapłacone

Kosielski Maciej - BUT60 / M18 POL Szczecin
Kostrubiec Jagoda - BUT40 / K18 POL Lublin
Kot Rafał - BUT305 / M18 POL Szczytno Góral Z Mazur // Kb Jurund Szczytno

Zapłacone

Kotarba Wojciech - BUT130 / M18 POL Kielce Biegnę, Żeby Bartek Mógł Biegać.

Zapłacone

Kowalewski Robert - BUT130 / M18 POL Wrocław
Kowalski Przemysław - BUT130 / M18 POL Kozy
Kozioł Bogusław - BUT60 / M18 POL Oleśnica
Kozłowska Agnieszka - BUT130 / K18 POL Kielce Biegam Bo Muszę Kielce
Krasiński Tomasz - BUT305 / M18 POL Józefów Nad Wisłą

Zapłacone

Krause Grzegorz - BUT90 / M18 POL Gdańsk Sztafeta Nadziei
Krawenda Robert - BUT10 / M18 POL Płaza
Kretek Marcin - BUT130 / M18 POL Tychy

Zapłacone

Król Michał - BUT305 / M18 POL Puławy

Brak miejsc

Krupa Anna - BUT60 / K18 POL Kraków Husaria Race Team
Krupa Grzegorz - BUT130 / M18 POL Włocławek Anwil Team
Krupiński Maciej - BUT305 / M18 POL Zgierz Agb Torfy

Zapłacone

Kruzel Rafał 1005 BUT305 / M18 Zakwalifikowany
POL Legnica Biegowe Misie

Zapłacone

Krzesiński Dariusz - BUT90 / M18 POL Wrocław Orange Polska
Księżnik Dorota - BUT130 / K18 POL Skarbimierz-Osiedle

Zapłacone

Kubiak Zuzanna - BUT10 / K18 POL Czerwonak

Zapłacone

Kubowicz Zbigniew - BUT90 / M18 POL Oława Kas

Zapłacone

Kucner Monika - BUT60 / K18 POL Kąkolewo Alberts Team

Zapłacone

Kuncewicz Dariusz - BUT130 / M18 POL Lublin Stay Insane
Kurek Dawid - BUT90 / M18 POL Bytom

Zapłacone

Kwaszewski Mariusz - BUT90 / M18 POL Pszenno Krause Running Team
Kwiatkowska Joanna - BUT40 / K18 POL Siemianowice Śląskie
Kwiecień Jacek - BUT40 / M18 POL Marki Markowi Biegacze
Kwiecień Marek - BUT130 / M18 POL Marki
Lachera Kamila - BUT10 / K18 POL Katowice W Pogoni Za Duchem
Lange Zbigniew - BUT130 / M18 POL Golkowice

Zapłacone

Lasyk Agnieszka - BUT130 / K18 POL Kraków
Leszczyńska Katarzyna - BUT10 / K18 POL Poznań

Zapłacone

Leszczyński Maciek - BUT90 / M18 POL Bielsko-Biała Dynafit Eagles

Zapłacone

Lewandowski Rafał - BUT60 / M18 POL Toruń Veni, Cucurri, Vici

Zapłacone

Ligęza Paweł - BUT60 / M18 POL Bielsko-Biała
Lipok Lucjan - BUT305 / M18 Zakwalifikowany
POL Zabrze Lucky Luck

Zapłacone

Lorenc Joanna - BUT305 / K18 POL Wąsosz Endorfiny Wąsosz

Zapłacone

Lutyński Zbigniew - BUT60 / M18 POL Oświęcim
Łabęcki Jarek - BUT305 / M18 POL Poznań Kb Mainiac/kb Ue Poznań

Zapłacone

Łątkowski Maciej - BUT305 / M18 POL Poznań Kb Maniacy Poznań

Zapłacone

Machacek Jakub - BUT60 / M18 CZE Praha Gowin
Mączka Krystyna - BUT40 / K18 POL Gliwice Otk Rzeźnik
Majewska Ewelina - BUT130 / K18 POL Tychy 40 Latek Tychy/vege Runners
Majoch Anna - BUT60 / K18 POL Kłodzko Gvt
Majtyka Tomasz - BUT60 / M18 POL Kraków Los Trepos Companieros
Mąkinia Wawrzyniec - BUT90 / M18 POL Poznań Movie Your Azz
Malcharczyk Jakub - BUT60 / M18 POL Kraków Alocha
Malec Arkadiusz - BUT90 / M18 POL Bielsko-Biała Bb Runners
Maleński Maciek - BUT305 / M18 POL Warszawa Gang Łysych

Zapłacone

Małkowski Krzysztof - BUT130 / M18 POL Poznań Kwintesencja Amatorszczyzny

Zapłacone

Małkowski Piotr - BUT40 / M18 POL Kościan

Zapłacone

Maniura Adam - BUT40 / M18 POL Bytom Szombierki Runners
Maniura Iwona - BUT10 / K18 POL Bytom Szombierki Runners
Manterys Kornelia - BUT130 / K18 POL Wojkowice Kościelne W Pogoni Za Duchem
Marciniak Paweł - BUT40 / M18 POL Łódź K.s. Celironman S.a.

Zapłacone

Marczewska Sylwia - BUT40 / K18 POL Katowice
Markiewicz Agnieszka - BUT40 / K18 POL Łosice Prorunning Promotion

Zapłacone

Marzycki Wojciech - BUT40 / M18 POL Warszawa

Zapłacone

Masny Dawid - BUT305 / M18 POL Garwolin Truchtacz.pl

Zapłacone

Miernikiewicz Kacper - BUT60 / M18 POL Malbork
Miętkiewicz Rafał - BUT60 / M18 POL Gdańsk Torus Triathlon Team
Mikulski Piotr - BUT305 / M18 POL Aleksandrów Łódzki Crossrunshop Team

Zapłacone

Molczyk Łukasz - BUT130 / M18 POL Siedliska
Moroń Artur - BUT305 / M18 POL Chorzów Crossfit Południe

Brak miejsc

Mościńki Wojciech - BUT60 / M18 POL Stargard Szwla

Zapłacone

Mosór Mariusz - BUT10 / M18 POL Klucze Lisy Pustyni
Myślińska Magdalena - BUT40 / K18 POL Warszawa

Zapłacone

Myśliński Marcin - BUT130 / M18 POL Warszawa Bb Bgk

Zapłacone

Mżyk Marek - BUT90 / M18 POL Bielsko-Biała Kktj
Netolický Martin - BUT40 / M18 CZE Brno

Zapłacone

Niemczok Daniel - BUT305 / M18 POL Imielin Pko Bank Polski

Brak miejsc

Nienadowska Beata 1006 BUT305 / K18 Zakwalifikowany
POL Elbląg El-Aktywni

Zapłacone

Niziolek Marek - BUT130 / M18 POL Zaborze Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

Niziołek Gabriela - BUT40 / K18 POL Zaborze Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

Niziołek Robert - BUT40 / M18 POL Zaborze Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

Nogalski Wojciech - BUT90 / M18 POL Libertów

Zapłacone

Nowak Krzysztof - BUT305 / M18 Zakwalifikowany
POL Poznań Szkiyty Krychlate

Brak miejsc

Nowak Mariusz - BUT60 / M18 POL Krakow

Zapłacone

Nowak Mariusz - BUT90 / M18 POL Wrocław
Nowak Sebastian - BUT305 / M18 POL Poznań Szkyiety Krychlate

Brak miejsc

Nowicki Przemysław - BUT90 / M18 POL Pisary Zabierzów Biega
Odrzywół Wojciech - BUT60 / M18 POL Łódź Łódź Kocha Sport

Zapłacone

Ogrodowicz Jacek - BUT60 / M18 POL Szczecin Ale ... O Co Biega?
Olkis Rafał - BUT60 / M18 POL Wrocław Przebiega.pl

Zapłacone

Olszyna Jakub - BUT40 / M18 POL Poznań Państwowa Straż Pożarna
Opioła Mariusz - BUT305 / M18 POL Brzesko Równia Pochyła

Zapłacone

Osica Łukasz - BUT60 / M18 POL Świętochłowice
Osinski Konrad - BUT90 / M18 POL Godziszka Fc Bobo
Oszczęda Krzysztof - BUT60 / M18 POL Żory
Oszczęda Marzena - BUT10 / K18 POL Żory
Paluch Natalia - BUT40 / K18 POL Kraków
Pałkowski Jakub - BUT130 / M18 POL Kraków
Pałyga Bartosz - BUT60 / M18 POL Sosnowiec Julia Ultra Team
Panek Aleksandra - BUT60 / K18 POL Dębogóra
Papież Szymon - BUT60 / M18 POL Białka Mocni Pomocni
Parzybut Jan - BUT305 / M18 POL Pniewy Postęp Pniewy Team

Zapłacone

Pasławska Olga - BUT10 / K18 POL Wrocław Przebiega.pl

Zapłacone

Pawęzka Mirosław - BUT10 / M18 POL Lublin Stay Insane

Zapłacone

Pawłowski Robert - BUT305 / M18 POL Łomianki Tnt Motocross

Brak miejsc

Pawłowski Tomasz - BUT130 / M18 POL Dobrzyca Adamed/team Pleszew
Piaseczny Marcin - BUT130 / M18 POL Kraków Run-G
Pieterek Bartosz - BUT60 / M18 POL Kicin Czerwonak Biega

Zapłacone

Piosek Grzegorz - BUT90 / M18 POL Piekary Śląskie Logtech Run Team Radzionków
Piskorski Krzysztof - BUT60 / M18 POL Warszawa
Piwońska Agnieszka - BUT60 / K18 POL Łódź
Pławecki Leszek 1007 BUT305 / M18 Zakwalifikowany
POL Pszczyna Pszczyna Biega

Zapłacone

Pociejewski Wojciech - BUT90 / M18 POL Gdańsk

Zapłacone

Podraza Tadeusz - BUT305 / M18 POL Tarnów Ultratarnów

Zapłacone

Podskarbi Dawid - BUT60 / M18 POL Tomaszów Mazowiecki Bbl Tomaszów Mazowiecki
Podstawski Michał - BUT60 / M18 POL Katowice

Zapłacone

Polak Michalina - BUT60 / K18 POL Opole
Politowski Łukasz - BUT90 / M18 POL Warszawa 4Everyoung
Porc Damian - BUT90 / M18 POL Dąbrowa Górnicza
Potempski Paweł - BUT305 / M18 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Poźniak Aleksandra - BUT40 / K18 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Prymowicz Dariusz - BUT305 / M18 POL Swarzedz

Brak miejsc

Przepiesc Kamila - BUT40 / K18 POL Warszawa The Luzers
Przybył Rafał - BUT305 / M18 POL Piaski Przybył Z Pomocą

Brak miejsc

Raczkiewicz Agnieszka - BUT130 / K18 POL Bielsko-Biała Bb Runners/ultra Beskid Sport
Radwanek Rafał - BUT40 / M18 POL Brzezie Husaria Race Team
Rejman Grzegorz - BUT60 / M18 POL Wałbrzych Dreamrun

Zapłacone

Rewers Dariusz - BUT130 / M18 POL Koleczkowo Ultra Way
Rolnik Łukasz - BUT60 / M18 POL Katowice

Zapłacone

Rotmański Piotr - BUT90 / M18 POL Bydgoszcz Air Innovations
Różankowska Aleksandra - BUT305 / K18 POL Gliwice Strzelby Z Brixton

Zapłacone

Różanowski Łukasz - BUT90 / M18 POL Bielsko Biała

Zapłacone

Rumpel Krzysztof - BUT130 / M18 POL Czyżowice Ks M.e.t.a
Rutka Marek - BUT130 / M18 POL Poznan

Zapłacone

Ryplewicz Mariusz - BUT90 / M18 POL Gdynia Orange Polska

Zapłacone

Rzepniewski Łukasz - BUT90 / M18 POL Warszawa Moya Running Team
Sadurski Krzysztof - BUT130 / M18 POL Łaskarzew Carinii
Sambor Mariusz - BUT90 / M18 POL Katowice Wujek Biega

Zapłacone

Schulze Joerg - BUT90 / M18 POL Luckenwalde Dav Zittau

Zapłacone

Sidzina Jakub - BUT60 / M18 POL Brzeszcze Storczykowe Ultra
Sienczyło Marcin - BUT130 / M18 POL Niepołomice Niepołomice Biegają

Zapłacone

Sierszulska Ewa - BUT90 / K18 POL Poznań Natural Born Runners
Sikora Anna - BUT40 / K18 POL Ustroń Wolfteam
Sitek Grzegorz - BUT40 / M18 POL Tarnowskie Gory

Zapłacone

Skiba Marcin - BUT40 / M18 POL Krakow Gastro-Trade

Zapłacone

Skokowski Stanisław - BUT10 / M18 POL Katowice Biegam 60+
Słociak Rafał - BUT60 / M18 POL Opole Rajsport Active

Zapłacone

Śmitkowski Fabian - BUT60 / M18 POL Kraków Los Trepos Companieros

Zapłacone

Smoter Wojciech - BUT60 / M18 POL Wilkszyn

Zapłacone

Sobkowiak Przemysław - BUT60 / M18 POL Poznań Brak

Zapłacone

Sobkowiak Radosław - BUT60 / M18 POL Tarnowo Podgórne Run For It

Zapłacone

Sokołowski Artur - BUT90 / M18 POL Suwałki

Zapłacone

Sosnowski Darek - BUT130 / M18 POL Marki Markowi Biegacze
Soszka Mateusz - BUT130 / M18 POL Gryfów Śląski
Soszyński Wojtek - BUT130 / M18 POL Ponurzyca Pzu Sport Team

Zapłacone

Specjalski Przemysław - BUT130 / M18 POL Poznań

Zapłacone

Springer Szymon - BUT90 / M18 POL Szubin

Zapłacone

Staniak Przemysław - BUT90 / M18 POL Bytom
Stanowski Grzegorz - BUT305 / M18 POL Łódź Forever Young Łódż

Zapłacone

Staszewska Sylwia - BUT40 / K18 POL Potasze

Zapłacone

Staszewski Piotr 1008 BUT305 / M18 Zakwalifikowany
POL Potasze -

Zapłacone

Stopa Michał - BUT60 / M18 POL Tychy Marcinświercteam
Stysiek Piotr - BUT130 / M18 POL Radom Biegiemradom!

Zapłacone

Surus Artur - BUT60 / M18 POL Kraków Husarii Race Team
Sutkowski Jan - BUT40 / M18 POL Gliwice Gwardzisci

Zapłacone

Swatek Anna - BUT10 / K18 POL Tarnowskie Góry
Świderski Daniel - BUT40 / M18 POL Dąbrowa Górnicza
Świderski Krzysztof - BUT90 / M18 POL Poznań

Zapłacone

Szalewski Marcin - BUT305 / M18 POL Przyjaźń

Brak miejsc

Szapar Przemyslaw - BUT90 / M18 POL Gdynia Biegamina
Szarf Paweł - BUT130 / M18 POL Kędzierzyn-Koźle Antonteam
Szatkowski Konrad - BUT60 / M18 POL Świebodów Karcia&szato
Szczelina Paweł - BUT60 / M18 POL Oświęcim Press Glass Biegamy I Wspieramy
Szczepanik Daniel - BUT90 / M18 POL Warszawa

Zapłacone

Szeler Joanna - BUT60 / K18 POL Warszawa Biegająca Z Psami
Szeremeta Andrzej - BUT130 / M18 POL Warszawa Pzu Sport Team

Zapłacone

Szewczyk Magdalena - BUT40 / K18 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Szewerda Hanna - BUT60 / K18 POL Bytom Btm Runners
Szponar-Żurowska Anna - BUT130 / K18 POL Kicin

Zapłacone

Sztyk Jarosław - BUT90 / M18 POL Jelcz-Laskowice Kb Harcownik Jelcz-Laskowice
Szyda Wojciech - BUT60 / M18 POL Bodzentyn Biegnę, Żeby Bartemk Mógł Biegać
Talaga Alicja - BUT40 / K18 POL Olkusz
Talaga Dawid - BUT90 / M18 POL Olkusz Olkuszbiega.pl
Tazbir Robert - BUT60 / M18 POL Będzin
Titz-Koza Julita - BUT60 / K18 POL Lodz

Zapłacone

Tlatlik Michał - BUT40 / M18 POL Pyskowice
Toporczyk Daniel - BUT60 / M18 POL Tychy Trend Bieruń
Tórz Paweł - BUT305 / M18 POL Poznań

Zapłacone

Trela Grzegorz - BUT130 / M18 POL Bielsko-Biała
Troć Maria - BUT40 / K18 POL Kraków Skawina Biega

Zapłacone

Trzeciak Bartłomiej - BUT90 / M18 POL Gdańsk Sztafeta Nadziei
Trzetrzelewska-Lalik Ewa - BUT305 / K18 POL Jerzmanowice Jezzy Power

Zapłacone

Turoboś Michał - BUT305 / M18 POL Łódź

Zapłacone

Tyrpa Jarosław - BUT60 / M18 POL Chocznia Piwoteka Biegiem Po Piwo
Uramek Grzegorz - BUT305 / M18 POL Oborniki Śląskie

Zapłacone

Urbański Michał - BUT60 / M18 POL Łęczyca
Urbisch Bartosz - BUT60 / M18 POL Wodzisław Śląski
Wagner Ewa - BUT60 / K18 POL Wrocław

Zapłacone

Walczak Łukasz - BUT40 / M18 POL Konin Brak
Walczuk Marcin - BUT305 / M18 POL Brzeźnio Sieradzbiega.pl

Brak miejsc

Walusz Jolanta - BUT10 / K18 POL Bytom Szombierki Runners
Wasiak Grzegorz - BUT90 / M18 POL Zielona Góra Www.biegam-I-Mysle.pl
Wasik Jacek - BUT90 / M18 POL Lublin Cbfs
Wasilewska Justyna - BUT40 / K18 POL Górki Małe
Węgorek Monika - BUT60 / K18 POL Bytom Btm Runners
Westberg Sebastian - BUT130 / M18 SWE Nacka Puppy Skyrunners

Zapłacone

Wicenbach Arkadiusz - BUT60 / M18 POL Pruszcz Gdański Straszyn Ultra Team
Wieczorek Tomasz - BUT305 / M18 POL Rogów K.s. M.e.t.a.

Zapłacone

Wierzbicki Bartek - BUT60 / M18 POL Warszawa Jb Warsaw
Wierzbińska Karolina - BUT90 / K18 POL Warszawa Kloub Sportowy Sk
Wiesiołek Paweł - BUT90 / M18 POL Katowice Bagno
Wiktor Mateusz - BUT40 / M18 POL Bielsko-Biała Camelbak
Wiórek Maciej - BUT60 / M18 POL Szczecinek Rdlp W Szczecinku
Witas Jacek - BUT60 / M18 POL Jaworze
Witkowska Ania - BUT305 / K18 POL Katowice Klub Królika Stefana

Zapłacone

Witkowska Monika - BUT40 / K18 POL Myslowice
Włodarczyk Martyna - BUT40 / K18 POL Siemianowice Śląskie
Wojcicki Bohdan - BUT60 / M18 POL Warszawa Allianz Running Team
Wójcik Jacek - BUT90 / M18 POL Bytom Szombierki Runners
Wojtkiewicz Jarosław - BUT305 / M18 POL Podkowa Leśna Ryś Karpaty

Brak miejsc

Wojtkowiak Maciej - BUT130 / M18 POL Bydgoszcz
Wolszakiewicz Tomasz - BUT130 / M18 POL Radom
Wycech Edyta - BUT90 / K18 POL Józefów
Żak Robert - BUT130 / M18 POL Jachranka
Żak-Łebek Ewa - BUT130 / K18 POL Olkusz
Żakowski Karol - BUT60 / M18 POL Poznań Calories Of Fun

Zapłacone

Zarczuk Paweł - BUT130 / M18 POL Oława
Zaręba Mateusz - BUT305 / M18 POL Warszawa Koliber Team

Zapłacone

Zawadka Andrzej - BUT305 / M18 POL Mierzyn Szczeciński Klub Wysokogórski

Brak miejsc

Zieliński Łukasz - BUT10 / M18 POL Tarnowskie Góry
Zieliński Przemysław - BUT130 / M18 POL Radomsko

Zapłacone

Żurowski Marcin 1009 BUT305 / M18 Zakwalifikowany
POL Kicin

Zapłacone

Zych Herbert - BUT10 / M18 POL Łódź

Zapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU