BESKIDY ULTRA - TRAIL® (BUT)

Szczyrk, Polska
29.09.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Aboltins Elmars - BUT130 / M LVA Riga
Adamczak Zbigniew - BUT90 / M POL Szamotuły KB SZAMOTUŁY

Zapłacone

Adamowska Joanna - Trek / K POL Olkusz Team Roxane

Zapłacone

Adamowski Kamil - Trek / M POL Olkusz Team Roxane
Andrysiewicz Krzysztof - BUT60 / M POL Lodz
Antkowiak Klaudia - BUT40 / K POL Poznań
Antoniak Teresa - BUT60 / K POL Bolesławiec Łomek Team

Zapłacone

Atlak Anastazja - BUT Trek / K POL Płock Tatusiowie

Bezpłatne

Atlak Paweł - Trek / M POL Płock Tatusiowie
Badura Wojtek 1001 BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Bielsko-Biała Zielona Trafffka I Biały Puuuch

Zapłacone

Bąk Maciej - BUT60 / M POL Warszawa Orange Polska / Team Biegaj Pod Okiem Trenera
Bąkowski Marcin - BUT305 / M POL Poznań Klub Ślimaka Torpedy

Brak miejsc

Balcerzak Agnieszka - Trek / K POL Poznań

Zapłacone

Balcerzak Tomasz - BUT40 / M POL Kościan

Zapłacone

Baluta Paweł - BUT130 / M POL Warszawa Kww
Bańbuła Grzegorz - BUT60 / M POL Gliwice

Zapłacone

Barcik Maciek - BUT60 / M POL Bielsko-Biała Prokontech
Bartosik Tomasz - Trek / M POL Myszków

Zapłacone

Bartosiński Mariusz - BUT130 / M POL Warszawa

Zapłacone

Bastrzyk Michał - BUT60 / M POL Kolonia Zawada Bbl Tomaszów Mazowiecki

Zapłacone

Bastrzyk Tomasz - BUT130 / M POL Skarżysko-Kamienna Sts Skarżysko-Kamienna

Zapłacone

Batelt Jerzy - BUT40 / M POL Bielsko-Biała Timtirim Team
Batraniec Tomasz - BUT90 / M POL Legnica Kb Lew Legnica
Bednarczyk Agnieszka - BUT40 / K POL Mikołów
Bednarczyk Jacek - BUT90 / M POL Mikołów Wujek Biega

Zapłacone

Bednarczyk Paulina - BUT60 / K POL Jozefoslaw

Zapłacone

Bednarska Dorota - Trek / K POL Płock Grupa Tatusiowie

Zapłacone

Bednarska Wiktoria - BUT Trek / K POL Płock Grupa Tatusiowie

Bezpłatne

Belowski Łukasz - BUT60 / M POL Warszawa NBR Team / Smashing pĄpkins
Berliński Dominik - BUT40 / M POL Otrębusy WPRunning

Zapłacone

Bernacki Eugeniusz - BUT305 / M POL Gliwice Gprs Hydrokop

Zapłacone

Białek Olaf - BUT60 / M POL Kraków Megatel.com.pl

Zapłacone

Biedroń Jarosław - BUT60 / M POL Kraków Aktywna strona życia
Biela Marta - BUT10 / K POL Poznań

Zapłacone

Biernat Eryk - BUT Trek / M POL Płock Tatusiowe

Bezpłatne

Biernat Łukasz - Trek / M POL Płock Grupa Tatusiowie

Zapłacone

Biś Rafał - BUT40 / M POL Klucze
Blache Cyrille - BUT60 / M FRA Gap

Zapłacone

Blukacz Milena - BUT10 / K POL Konopiska

Zapłacone

Bochynek Tomasz - BUT10 / M POL Wieprz TI Automotive
Boczkowska Justyna - BUT40 / K POL Zakopane

Zapłacone

Bombała Kuba - BUT Trek / M POL Płock Grupa Tatusiowie

Bezpłatne

Bombała Tomasz - Trek / M POL Płock Tatusiowie

Zapłacone

Bondarczuk Igor - BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Murowana Goślina Bondarczuk.com

Zapłacone

Boruszewski Rafał - BUT40 / M POL Reda BigYellowFoot Adventure Team

Zapłacone

Bożek Michał - BUT130 / M POL Ozorków
Bromirski Patrycjusz - BUT90 / M POL Bielsko-Biala
Broncel Sebastian - BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Tychy

Zapłacone

Brzęk Szymon - BUT130 / M POL Ełk Ełckie Stowarzyszenie Sportów Walki ,,sekcja Zero
Brzozowski Jacek - BUT130 / M POL Opole Dnf Team

Zapłacone

Budkiewicz Łukasz - BUT60 / M POL Warszawa Jacekbiega Running Team

Zapłacone

Bzowski Michał - BUT130 / M POL Kraków Trailrun
Chomicz Łukasz - BUT60 / M POL Kozy Klub Biegacza Gls
Chorążewicz Łukasz - BUT90 / M POL Bielsko Biała
Chuderski Łukasz - BUT305 / M POL Warszawa Xudyprojekt

Brak miejsc

Chudy Dawid - BUT130 / M POL Przeciszów

Zapłacone

Chudzik Radosław - BUT90 / M POL Łódź Złowieszcze Zgrzytnięcie Zwieracza
Cieniuszek Izabella - BUT40 / K POL Pruszków Kamkosport.pl

Zapłacone

Ciesielski Piotr - BUT40 / M POL Warszawa
Ciuraszkiewicz Konrad - BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Olkusz

Zapłacone

Copik Wiktoria - BUT10 / K POL Cieszyn

Zapłacone

Cupiał Dariusz - BUT40 / M POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem
Cupiał Mariola - BUT40 / K POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem
Curyło Tomek - BUT60 / M POL Żory
Cygan Piotr - BUT130 / M POL Bielany Wrocłwaskie Run4Fun Ultra

Zapłacone

Czechowicz Mateusz - BUT305 / M POL Nowa Ruda

Brak miejsc

Czerwiński Maciej - BUT130 / M POL Skórzewo Klub Ślimaka Torpedy

Zapłacone

Czuba Robert - BUT90 / M POL Puszczykowo Orange Polska

Zapłacone

Czulak Maciej - BUT40 / M POL Międzybrodzie Bialskie Igosport Sklep Dla Biegacza Bielsko-Biała
Czupryńska Małgorzata - BUT10 / K POL Bytom Szombierki Runners
Dabkowski Kamil - BUT130 / M POL Warszawa Blackhatcg

Zapłacone

Dąbrowski Kamil - BUT60 / M POL Wrocław Biegem Po Piwo Piwoteka Łódź

Zapłacone

Dąbrowski Karol - BUT130 / M POL Będzin W Pogoni Za Duchem
Dąbrowski Michał - BUT60 / M POL Warszawa
Damps Maria - BUT40 / K POL Katowice
Daniel Jarek - BUT130 / M POL Bielsko-Biała Dynafit Eagles

Zapłacone

Darmochwal Leszek - BUT90 / M POL Poznań Dzikie Bobry
Data Tomasz - BUT10 / M POL Żory HRmax Żory

Zapłacone

Dębicki Wojtek - BUT90 / M POL Namysłów Ntt Triada Namysłów
Dereziński Piotr - BUT60 / M POL Wrocław

Zapłacone

Dersiewicz Adam - BUT130 / M POL Gliwice Cf Hellwood Gliwice
Dobrychłop Natasza - BUT10 / K POL Szamotuły

Zapłacone

Dobuszyński Paweł - BUT40 / M POL Toruń Parkrun Toruń

Zapłacone

Drewuszewski Maciej - BUT60 / M POL Pławniowice 4M
Drobniak Katarzyna - BUT40 / K POL Kraków Z bieganiem mi do twarzy

Zapłacone

Duch Emil - BUT60 / M POL Warszawa Jb Warsaw

Zapłacone

Duda Konrad - BUT60 / M POL Kraków

Zapłacone

Dudaronek Paulina - BUT40 / K POL Szczecin xRunners
Dudek Grzegorz - BUT60 / M POL Gliwice

Zapłacone

Dudek Maksymilian - BUT Trek / M POL Gliwice Idziemy dalej

Bezpłatne

Dura Tomasz - BUT90 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Dutkiewicz Bartłomiej - BUT10 / M POL Katowice

Zapłacone

Dybczak Tomasz - BUT40 / M POL Bestwina

Zapłacone

Dyduła Łukasz - BUT90 / M POL Kraków Ital Car Team

Zapłacone

Dyduła Renata - BUT90 / K POL Kraków Ital Car Team

Zapłacone

Dyrek Michał - BUT90 / M POL Mszana Górna
Dziamska Marzena - Trek / K POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

Dziamska Mirosława - BUT Trek / K POL Katowice

Bezpłatne

Dziamski Ryszard - Trek / M POL Chorzów Fundacja Iskierka

Zapłacone

Dziemba Piotr - BUT90 / M POL Bielsko-Biała Dynafit Eagles

Zapłacone

Dziemba Wojciech - BUT40 / M POL Katowice Dynafit Eagles

Zapłacone

Dzierżawski Tomasz - BUT60 / M POL Olkusz Borsuki Biegają Olkusz

Zapłacone

Dziopa Dariusz - BUT90 / M POL Sosnowiec Urodzeni Biegacze
Dziwoki Marek - BUT90 / M POL Rybnik
Falborska Agnieszka - BUT10 / K POL Poznań

Zapłacone

Falkenberg Ludwik - BUT90 / M POL Krapkowice Opole Biega

Zapłacone

Felińczak Michał - BUT130 / M POL Poznań Uks Cityzen_/be3

Zapłacone

Feliński Jarosław - BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Łódź

Zapłacone

Ficek Roman - BUT305 / M POL Skawica Kw Kraków

Brak miejsc

Figura Marcin - BUT130 / M POL Kwidzyn Kwidzyn Run
Flak Grzegorz - BUT10 / M POL Bieruń

Zapłacone

Frąckowiak Jacek - BUT40 / M POL Śrem Runners Power
Frej Miłosz - BUT60 / M POL Jędrzejów Los Trepos Companieros

Zapłacone

Fuczik Maciej - BUT60 / M POL Bielsko-Biała
Fuczik Małgorzata - BUT60 / K POL Bielsko-Biała
Funka Andrzej - BUT90 / M POL Nowy Tomyśl Nkb Chyży Nowy Tomyśl
Furczyk Sylwia - BUT40 / K POL Czechowice-Dziedzice Do Porzygu-Ocr Team
Gajda Piotr - BUT130 / M POL Cieszyn
Gajdus Wiktor - BUT90 / M POL Gdańsk Dct Drużyna Biegowa

Zapłacone

Gałka Aleksandra - BUT Trek / K POL Płock Grupa Tatusiowie

Bezpłatne

Gałka Bogusław - Trek / M POL Płock Grupa Tatusiowie
Gałka Ilona - Trek / K POL Płock Grupa Tatusiowie
Ganc Marcin - BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Toruń Instytut Konfucjusza Toruń

Zapłacone

Gansel Patryk - BUT130 / M POL Czechowice-Dziedzice
Garczyńska Ania - BUT40 / K POL Katowice

Zapłacone

Garczyński Darek - BUT60 / M POL Katowice

Zapłacone

Garnowski Jarosław - BUT40 / M POL Gliwice

Zapłacone

Garwol Justyna - BUT90 / K POL Opole Opole Biega

Zapłacone

Gawlas Zbigniwe - BUT60 / M POL Brenna

Zapłacone

Gawlik Adam - BUT90 / M POL Chorzów run/rockroll

Zapłacone

Gibała Marcin - BUT40 / M POL Mielec Fundacja Auxilium

Zapłacone

Głombik Bogdan - BUT40 / M POL Książenice

Zapłacone

Głombik Krzysztof - BUT130 / M POL Książenice
Głowacki Stefan - BUT60 / M POL Warszawa
Golda-Rzepka Mariola - BUT10 / K POL Wrocław
Gomoła Mateusz - BUT40 / M POL Krzeptów
Góra Marcin - BUT130 / M POL Warszawa Kb Twm

Zapłacone

Gorczewska Renata - BUT90 / K POL Rybarzowice Iskra Rybarzowice
Górka Dariusz - BUT130 / M POL Kraków Bikeboard
Górka Krzysztof - BUT10 / M POL Jawiszowice Z Bieganiem Mi Do Gór
Grabińska Gizela - BUT10 / K POL Warszawa AZS UW/Dream Run

Zapłacone

Grabowski Szymon - BUT60 / M POL Gdynia Pwc Fcu Run Team

Zapłacone

Grochowski Paweł - BUT130 / M POL Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki Team
Groszyk Igor - BUT60 / M POL Rybnik Husaria Race Team
Gruszczyński Marcin - BUT90 / M POL Bydgoszcz GruchaTeam
Grzeszczak Adam - BUT90 / M POL Gdynia Biegamyrazem.pl

Zapłacone

Grzywa Kinga - BUT40 / K POL Grojec Porunne Furganie

Zapłacone

Guenther Steven - BUT130 / M DEU Dresden My Team
Guzik Robert - BUT130 / M POL Więckowice Pedraforca

Zapłacone

Guzowski Andrzej - BUT130 / M POL Węgrowo

Zapłacone

Gwizdalski Przemysław - BUT90 / M POL Oława Monkey's Grip

Zapłacone

Hamrol Aleksandra - BUT10 / K POL Złotniki
Hamrol Piotr - BUT60 / M POL Złotniki

Zapłacone

Hanczar Michal - BUT60 / M GBR London

Zapłacone

Hasa Adam - BUT130 / M POL Knurów Sztafeta na WOŚP
Havlena David - BUT40 / M CZE Praha AC Gomango-Hogner
Hensel-Jagoda Mirella - Trek / K POL Siemianowice Śląskie FUCHS OIL TEAM

Zapłacone

Herok Joanna - BUT90 / K POL Bielsko-Biała Ultra Beskid Sport
Hetmanski Tomasz - BUT60 / M POL Plewiska TrailRun Plewiska
Hibner Waldemar - BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Koszalin Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

Holec Jiri - BUT60 / M CZE Opatovice Nad Labem AC GoMango-Hogner

Zapłacone

Holt Simon - BUT60 / M DNK Koege Koege Trailloebere - Stroeby Egede Chapter
Hołomek Michał - BUT10 / M POL Wodzisław Sl

Zapłacone

Horbacz Hanna - BUT40 / K POL Rabowice
Hornik Piotr - BUT40 / M POL Mysłowice
Hosar Waldemar - BUT90 / M DEU Rheda-Wiedenbruec Lg Burg Wiedenbrück
Hrabańska-Raczak Beata - Trek / K POL Katowice

Zapłacone

Hyski Mateusz - BUT305 / M POL Miłoszyce

Brak miejsc

Ivan Petrov - BUT90 / M HUN Budapest Ute-Merida
Jabłonka Mateusz - Trek / M POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

Jachym Arkadiusz - BUT40 / M POL Gliwice Silesia Socios

Zapłacone

Jackiewicz Arkadiusz - BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Głogów Biegam Bo Lubię Głogów

Zapłacone

Jacko Marek - BUT40 / M POL Żory HRmax Żory

Zapłacone

Jacoszek Rafał - BUT40 / M POL Siemianowice Śląskie
Jagoda Adam - BUT40 / M POL Chorzów FUCHS OIL TEAM

Zapłacone

Jagoda Małgorzata - BUT Trek / K POL Siemianowice Śląskie FUCHS OIL TEAM

Bezpłatne

Jagoda Mateusz - BUT40 / M POL Siemianowice Śląskie FUCHS OIL TEAM

Zapłacone

Jakubczyk Rafał - BUT90 / M POL Luboń Triboys
Janasz Rafał - BUT40 / M POL Warszawa

Zapłacone

Janiec Ilona - Trek / K POL Czeladź
Janiec Robert - BUT305 / M POL Czeladź Polski Klub Alpejski

Brak miejsc

Jankowiak Katarzyna - BUT10 / K POL Tulce Kb Orange

Zapłacone

Janowska Marta - BUT10 / K POL Grodzisk Mazowiecki LKS Olymp Blonie

Zapłacone

Janus Joanna - BUT90 / K POL Zielona Góra Bractwo Biegaczy Zielona Góra
Jarczok Zdzichu - BUT40 / M POL Pszczyna Wkurw_Team

Zapłacone

Jarosz Grzegorz - BUT60 / M POL Warszawa 10. Warszawski Pułk Samochodowy
Jary Paweł - BUT60 / M POL Świętochłowice
Jasiński Marcin - BUT90 / M POL Lgota BBL Częstochowa
Jaśniewicz Agnieszka - BUT40 / K POL Kraków
Jaśniewicz Paweł - BUT40 / M POL Kraków
Uczestnik anonimowy - Trek / K POL Katowice
Jastrząb Maciej - BUT40 / M POL Warszawa Dzika Ostoja

Zapłacone

Jastrzębski Mariusz - BUT90 / M POL Środa Śląska
Jędrychowski Bartłomiej - BUT60 / M POL Kudowa-Zdrój
Jędrzejak Piotr - BUT60 / M POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Jędzura Daniel - BUT60 / M POL Gliwice Night Runners Gliwice
Jezierski Marek - BUT60 / M POL Chrzanow shamrock
Jeziorski Zbyszek - BUT60 / M POL Kraków
Jeżowski Jacek - BUT60 / M POL Lublin Lubelski Klub Morsów

Zapłacone

Johna Adam - BUT60 / M POL Tychy Press-Glass Biegamy I Wspieramy

Zapłacone

Jokiel Tomasz - BUT60 / M POL Świerczyniec Świerczyniec Running
Jonak Katarzyna - BUT60 / K POL Brzesko Los Trepos Companieros
Jura Dorota - BUT130 / K POL Bielsko-Biała
Jura Mariusz - BUT90 / M POL Łódź Złowrogie Zgrzytnięcie Zwieracza
Jurewicz Kris - BUT60 / M POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

Jurzak Marek 1003 BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Bielsko-Biała Ipa Kmp B-B

Zapłacone

Jusiński Robert - BUT90 / M POL Wołomin
Kaczmarek Karol - BUT60 / M POL Rawicz Akuna Run
Kaczmarek Pawel - BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Krakow Jajecznica Na Maśle Team

Zapłacone

Kaczmarek Tomasz - BUT60 / M POL Poznań Strefa Psychologii Sportu
Kądzielawa Marcin - BUT130 / M POL Tarnów Starglassteam

Zapłacone

Kalembkiewicz Piotr - BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Wrocław Mirotrans

Zapłacone

Kaleta Michał - BUT130 / M POL Radom Mk

Zapłacone

Kaleta Piotr - BUT10 / M POL Będzin Banda Z Placu
Kałuża Arkadiusz - BUT60 / M POL Bierun Stary Inżynieria Biegania
Kałużny Kasiek - BUT10 / K POL Katowice

Zapłacone

Kamer Joanna - BUT60 / K POL Pruszkow UKA

Zapłacone

Kamińska Agnieszka - Trek / K POL Płock Grupa Tatusiowie

Zapłacone

Kaminski Jacek - BUT130 / M POL Żarki Letnisko Pimpka Biega
Kamiński Marek - Trek / M POL Rogozino Grupa Tatusiowie

Zapłacone

Kamiński Mateusz - BUT Trek / M POL Rogozino Grupa Tatusiowie

Bezpłatne

Kamiński Piotr - BUT Trek / M POL Płock Grupa Tatusiowie

Bezpłatne

Kania Krystyna - Trek / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Kaniewski Michał - BUT10 / M POL Poznań Kb Orange

Zapłacone

Kansy Agata - Trek / K POL Katowice
Karasiak Piotr - BUT60 / M POL Wrocław
Kargol Marcin - BUT60 / M POL Otwock Smashing Pąpkins / Nbr Team
Karolczyk Sylwia - BUT60 / K POL Warszawa Power Training
Karoń Tomasz - BUT40 / M POL Olkusz Biegam Bo Lubie
Kasperczyk Grzegorz - BUT40 / M POL Kraków

Zapłacone

Kasperczyk Monika - BUT40 / K POL Kraków

Zapłacone

Kasprzyk Adrian - BUT90 / M POL Leszno Leszno Limits Runners
Kastelik Monika - BUT40 / K POL Bielsko Biała Ironia
Kasztelanic Rafał - BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Nadarzyn

Zapłacone

Kawczyński Adam - BUT40 / M POL Michałowice Mordercze Dziady

Zapłacone

Kawczyński Piotr - BUT60 / M POL Szczawin Mały Przed Siebie
Keller-Misiarz Natalia - BUT40 / K POL Żory
Kieken Vianney - BUT60 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Kierlik Arkadiusz - BUT130 / M POL Lgota Wielka Iron Fighters Rwsk
Kierska Grażyna - Trek / K POL Pszczyna

Zapłacone

Kierski Dariusz - BUT60 / M POL Pszczyna #druzyna M

Zapłacone

Kijewski Grzegorz - BUT40 / M POL Lublin
Kiser Tomasz - BUT40 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Klabisz Dawid - BUT60 / M POL Chorzów B-7

Zapłacone

Klate Łukasz - BUT40 / M POL Łódź Łódź Kocha Sport

Zapłacone

Klich Kamil - BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Olkusz Dare2B Polska/ultraspire Polska

Zapłacone

Kłodawski Marek - BUT40 / M POL Bratian kłodasie

Zapłacone

Kmieć Norbert - BUT130 / M POL Jachranka COMP TEAM
Kmieć Wojciech - BUT40 / M POL Kraków

Zapłacone

Knieć Ewa - BUT10 / K POL Gliwice Silesia Socios

Zapłacone

Kobla Lidia - BUT Trek / K POL Płock Tatusiowie

Bezpłatne

Kobla Wiktoria - BUT Trek / K POL Płock Tatusiowie

Bezpłatne

Kobla Wioletta - Trek / K POL Płock Tatusiowie
Kochmańska Marta - BUT10 / K POL Nowa Ruda Sowy
Kociuba Przemysław - BUT130 / M POL Szczecin TT Szczecin
Kocjan Paweł - BUT60 / M POL Poznań Night Runners / NBR

Zapłacone

Kocoń Rafał - BUT130 / M POL Ujsoły
Koehler Krzysztof - BUT90 / M POL Kraków

Zapłacone

Koehlergeorgi Malgorzata - BUT40 / K DEU Dresden
Kofod Kenneth - BUT60 / M DNK Koege TEJN IF

Zapłacone

Kolanko Mateusz - BUT90 / M POL Gliwice Kissorkill
Kolasa Filip - BUT130 / M POL Leszno Maraton Leszno
Komaniecki Łukasz - BUT130 / M POL Rybnik Inżynieria Biegania
Komendacki Dominik 1004 BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Głogów Mts Drużyna Szpiku Kghm

Zapłacone

Konior Adam - BUT Trek / M POL Płock Grupa Tatusiowie

Bezpłatne

Konior Dorota - Trek / K POL Płock Grupa Tatusiowie

Zapłacone

Konior Grzegorz - Trek / M POL Płock Grupa Tatusiowie

Zapłacone

Konwerski Jędrzej - BUT305 / M POL Zakopane Sbn

Brak miejsc

Kopcewicz Tomasz - BUT90 / M POL Stawiguda

Zapłacone

Kordiak Rafał - BUT60 / M POL Bielsko-Biała
Korf Małgorzata - BUT40 / K POL Bytom Happy Runners

Zapłacone

Korol Leonid - BUT40 / M ISR Netanya

Zapłacone

Kosielski Maciej - BUT60 / M POL Szczecin
Kosmęda Piotr Michał - BUT90 / M POL Warszawa
Kostka Sebastian - BUT60 / M POL Myslowice 1983

Zapłacone

Kostrubiec Jagoda - BUT40 / K POL Lublin

Zapłacone

Kostrzewa Wojciech - BUT60 / M POL Oświęcim Mountain Hooligans Speed Team Brzeszcze

Zapłacone

Kot Rafał - BUT305 / M POL Szczytno Góral Z Mazur // Kb Jurund Szczytno

Zapłacone

Kot Robert - BUT130 / M POL Świdnik Orange Polska

Zapłacone

Kotarba Wojciech - BUT130 / M POL Kielce Biegnę, Żeby Bartek Mógł Biegać.

Zapłacone

Kowalewski Robert - BUT130 / M POL Wrocław

Zapłacone

Kowalska Anna - BUT Trek / K POL Bielsko Biała

Bezpłatne

Kowalski Przemysław - BUT130 / M POL Kozy
Kozioł Bogusław - BUT60 / M POL Oleśnica

Zapłacone

Kozłowska Agnieszka - BUT130 / K POL Kielce Biegam Bo Muszę Kielce
Kozłowski Kamil - BUT40 / M POL Skawina Skawina Biega
Krasiński Tomasz - BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Józefów Nad Wisłą

Zapłacone

Krause Grzegorz - BUT90 / M POL Gdańsk Sztafeta Nadziei
Krawczyk Piotr - BUT40 / M POL Łaziska Górne
Krawenda Robert - BUT40 / M POL Płaza Wm Triself
Kretek Krzysztof - BUT60 / M POL Bytom

Zapłacone

Kretek Marcin - BUT130 / M POL Tychy

Zapłacone

Król Michał - BUT305 / M POL Puławy

Brak miejsc

Krupa Anna - BUT60 / K POL Kraków Husaria Race Team
Krupa Grzegorz - BUT130 / M POL Włocławek Anwil Team
Krupiński Maciej - BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Zgierz Agb Torfy

Zapłacone

Kruzel Rafał 1005 BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Legnica Biegowe Misie

Zapłacone

Kryska Eliza - BUT60 / K POL Bielsko-Biała Nutrend Team

Zapłacone

Kryszk Krzysztof - BUT60 / M POL Katowice Augusteam

Zapłacone

Krzemień Artur - BUT40 / M POL Skawina Rudy&Gruby

Zapłacone

Krzesiński Dariusz - BUT90 / M POL Wrocław Orange Polska
Księżnik Dorota - BUT130 / K POL Skarbimierz-Osiedle

Zapłacone

Kubera Dawid - BUT40 / M POL Tychy alwaysinmotion.pl

Zapłacone

Kubiak Zuzanna - BUT10 / K POL Czerwonak

Zapłacone

Kubowicz Zbigniew - BUT90 / M POL Oława Kas

Zapłacone

Kucharska Klaudia - BUT10 / K POL Dąbrowa Górnicza
Kucner Monika - BUT60 / K POL Kąkolewo Alberts Team

Zapłacone

Kuczabo Małgorzata - BUT40 / K POL Ząbki Biegaczaorange

Zapłacone

Kufera Dariusz - BUT60 / M POL Warszawa FRAPOL RAZEM!

Zapłacone

Kukulski Wojciech - BUT130 / M POL Wrocław
Kula Damian - BUT40 / M POL Kraków TriWise
Kula Małgorzata - Trek / K POL Kraków
Kulawiak Paweł - BUT60 / M POL Warszawa
Kulik Wojtek - BUT60 / M POL Swietochlowice
Kumor Mateusz - BUT60 / M POL Ustroń

Zapłacone

Kuncewicz Dariusz - BUT130 / M POL Lublin Stay Insane
Kurek Dawid - BUT90 / M POL Bytom

Zapłacone

Kuryło Zenon - BUT130 / M POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

Kusiak Michał - BUT40 / M POL Żywiec
Kusztelak Jacek - BUT130 / M POL Pierwoszów
Kwaśniewski Rafał - BUT90 / M POL Stargard Szwla

Zapłacone

Kwaszewski Mariusz - BUT90 / M POL Pszenno Krause Running Team
Kwiatkowska Joanna - BUT40 / K POL Siemianowice Śląskie
Kwiecień Jacek - BUT40 / M POL Marki Markowi Biegacze
Kwiecień Marek - BUT130 / M POL Marki
Lachera Kamila - BUT10 / K POL Katowice W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

Lachowski Jacek - BUT60 / M POL Chorzow IWM RUNNING TEAM

Zapłacone

Lange Zbigniew - BUT130 / M POL Golkowice

Zapłacone

Lasyk Agnieszka - BUT130 / K POL Kraków
Lechończak Piotr - BUT130 / M POL Jarosław

Zapłacone

Ledwoch Przemek - BUT60 / M POL Katowice Dn2N

Zapłacone

Leśniak Anna - BUT90 / K POL Bochnia Salt Runners Bochnia

Zapłacone

Leszczak Grzegorz - BUT60 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Leszczyńska Katarzyna - BUT10 / K POL Poznań

Zapłacone

Leszczyński Maciek - BUT90 / M POL Bielsko-Biała Dynafit Eagles

Zapłacone

Lewandowska Gabriela - BUT Trek / K POL Płock Grupa Tatusiowie

Bezpłatne

Lewandowski Artur - Trek / M POL Płock Grupa Tatusiowie

Zapłacone

Lewandowski Rafał - BUT60 / M POL Toruń Veni, Cucurri, Vici

Zapłacone

Ligęza Paweł - BUT60 / M POL Bielsko-Biała
Lipok Lucjan - BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Zabrze Lucky Luck

Zapłacone

Liszka Damian - BUT60 / M POL Katowice
Litwinowicz Karolina - BUT60 / K POL Bedzin Para-Nie-Do-Pary
Loranc Paweł - BUT90 / M POL Kozy WILDBUCHAYS
Lorek Marek - BUT90 / M POL Dębica Kb Maratończyk Dębica

Zapłacone

Lorenc Joanna - BUT305 / K Zakwalifikowany
POL Wąsosz Endorfiny Wąsosz

Brak miejsc

Loska Marcin - BUT40 / M POL Bielsko-Biała
Lubszczyk Justyna - BUT10 / K POL Żory YNO ULTRA
Lutyński Zbigniew - BUT60 / M POL Oświęcim
Łabęcki Jarek - BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Poznań Kb Mainiac/kb Ue Poznań

Zapłacone

Łaganowski Błażej - BUT40 / M POL Siekierki Wielkie Hard Working Truckers Elite

Zapłacone

Łątkowski Maciej - BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Poznań Kb Maniacy Poznań

Zapłacone

Łęcki Piotr - BUT60 / M POL Gliwice Night Runners Gliwice
Łobasiuk Iwona - BUT60 / K POL Suwałki Kierunek Ultra Team
Łoziński Łukasz - BUT90 / M POL Szczecin Tt Szczecin
Ługowska Dominika - Trek / K POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
Ługowski Marek - BUT60 / M POL Szczecin

Zapłacone

Łyczko Barbara - Trek / K POL Mysłowice

Zapłacone

Łydzińska Karolina - Trek / K POL Warszawa
Łydziński Rafał - BUT90 / M POL Warszawa

Zapłacone

Machacek Jakub - BUT60 / M CZE Praha Gowin
Machała Tomasz - BUT40 / M POL Gliwice

Zapłacone

Mączka Krystyna - BUT40 / K POL Gliwice Otk Rzeźnik
Majda Agnieszka - Trek / K POL Chorzów
Majda Wojciech - Trek / M POL Chorzów
Majer Piotr - BUT10 / M POL Kozy Biegowe Kulsony

Zapłacone

Majewska Ewelina - BUT130 / K POL Tychy 40 Latek Tychy/vege Runners

Zapłacone

Majewska-Ostrowska Maja - BUT40 / K POL Warszawa
Majoch Anna - BUT60 / K POL Kłodzko Gvt
Majowski Marcin - BUT60 / M POL Bytom

Zapłacone

Majtyka Tomasz - BUT60 / M POL Kraków Los Trepos Companieros

Zapłacone

Mąkinia Wawrzyniec - BUT90 / M POL Poznań Movie Your Azz
Makowski Jarosław - BUT60 / M POL Lublin Stay Insane
Malcharczyk Jakub - BUT60 / M POL Kraków Alocha
Malec Arkadiusz - BUT90 / M POL Bielsko-Biała Bb Runners

Zapłacone

Maleński Maciek - BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Warszawa Gang Łysych

Zapłacone

Malinowski Łukasz - BUT130 / M POL Kraków Szczytografia
Małecka Anna - BUT90 / K POL Bytom
Małecki Tomasz - BUT90 / M POL Bytom
Małkowski Krzysztof - BUT130 / M POL Poznań Kwintesencja Amatorszczyzny

Zapłacone

Małkowski Piotr - BUT40 / M POL Kościan

Zapłacone

Mamot-Ścisłowski Marcin - BUT90 / M POL Chrzanów Zapierdalacze
Maniura Adam - BUT10 / M POL Bytom Szombierki Runners

Zapłacone

Maniura Iwona - BUT10 / K POL Bytom Szombierki Runners
Manterys Kornelia - BUT130 / K POL Wojkowice Kościelne W Pogoni Za Duchem
Marchewka Grzegorz - BUT40 / M POL Warszawa

Zapłacone

Marciniak Paweł - BUT40 / M POL Łódź K.s. Celironman S.a.

Zapłacone

Marcinkowska Eliza - BUT90 / K POL Stargard SZWLA

Zapłacone

Marczewska Sylwia - BUT40 / K POL Katowice
Marek Krzysztof - Trek / M POL Górki Wielkie Beskid Runners Team

Zapłacone

Marek Patryk - Trek / M POL Górki Wielkie Beskid Runners Team

Zapłacone

Markiewicz Agnieszka - BUT40 / K POL Łosice Prorunning Promotion

Zapłacone

Markowska Dominika - Trek / K POL Płock Tatusiowie

Zapłacone

Markowska Pola - BUT Trek / K POL Płock Tatusiowie

Bezpłatne

Markowski Tobiasz - BUT Trek / M POL Płock Tatusiowie

Bezpłatne

Markowski Tomasz - Trek / M POL Płock Tatusiowie

Zapłacone

Mars Maksymilian - BUT90 / M POL Kraków Codlake Activ Team

Zapłacone

Marszałkowski Grzegorz - BUT60 / M POL Kraków Dzieło Pomocy św. Ojca Pio
Marzycki Wojciech - BUT40 / M POL Warszawa

Zapłacone

Masny Dawid - BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Garwolin Truchtacz.pl

Zapłacone

Matera Agnieszka - BUT10 / K POL Szczyrk

Zapłacone

Matoga Mikołaj - BUT60 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Mazan Wojciech - BUT60 / M POL Nysa
Mazur Krzysztof - Trek / M POL Tarnów Ekipa z Tarnowa
Mazur Sylwia - BUT40 / K POL Żory Iniemaslabych.pl
Mazurek Krzysztof - BUT40 / M POL Tychy
Mermer Barbara - BUT60 / K POL Częstochowa Zabiegani Częstochowa

Zapłacone

Mertas Dominik - Trek / M POL Babbice

Zapłacone

Mertas Julia - BUT Trek / K POL Babice

Bezpłatne

Mężyk Jakub - BUT60 / M POL Ustroń
Michalak Monika - BUT10 / K POL Rybnik
Michalczyk Paweł - BUT60 / M POL Warszawa

Zapłacone

Michałuszko Wiktoria - BUT10 / K POL Pyskowice
Mielczarek Aleksandra - BUT90 / K POL Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW
Mieloch Tamara - BUT130 / K POL Podkowa Leśna
Miernikiewicz Kacper - BUT60 / M POL Malbork
Miętkiewicz Rafał - BUT60 / M POL Gdańsk Torus Triathlon Team
Migdoł Adam - BUT40 / M POL Żory HRmax Żory

Zapłacone

Mika Tomasz - BUT60 / M POL Warszawa Labosport Team

Zapłacone

Mikler Arkadiusz - BUT130 / M POL Kraków Relim-Weeride-Guto
Mikłasz Marcin - BUT60 / M POL Katowice Spokojny Dreptacz
Mikulski Piotr - BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Aleksandrów Łódzki Crossrunshop Team

Zapłacone

Milewicz Daniel - BUT130 / M POL Bolesławiec Klub Biegacza Bolesławiec
Mirek Grzegorz - BUT60 / M POL Krzeszowice
Misiarz Bartłomiej - BUT40 / M POL Żory
Misior Olga - Trek / K POL Płock Grupa Tatusiowie

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - BUT40 / M POL Bytom BTM Runners
Moj Krzysztof - BUT90 / M POL Ruda Śląska NELSON CLUB
Molczyk Łukasz - BUT130 / M POL Siedliska
Moroń Artur - BUT305 / M POL Chorzów Crossfit Południe

Brak miejsc

Mościńki Wojciech - BUT60 / M POL Stargard Szwla

Zapłacone

Mosór Lilla - BUT10 / K POL Klucze Lisy Pustyni
Mosór Mariusz - BUT10 / M POL Klucze Lisy Pustyni

Zapłacone

Moszyński Patryk - BUT40 / M POL Szczecin
Mottus Marten - BUT130 / M EST Tallinn

Zapłacone

Motyka Radosław - BUT40 / M POL Porąbka Rudy&Gruby

Zapłacone

Mozgała Łukasz - BUT40 / M POL Osiek

Zapłacone

Mrochem Mariusz - BUT40 / M POL Ruda Śląska
Mrowiec Bernard - BUT10 / M POL Tworków
Mróz Grzegorz - BUT60 / M POL Tychy Warsztat Formy

Zapłacone

Mucha Adam - BUT60 / M POL Bytom Porunne Furganie

Zapłacone

Myślińska Magdalena - BUT40 / K POL Warszawa

Zapłacone

Myśliński Marcin - BUT130 / M POL Warszawa Bb Bgk

Zapłacone

Mżyk Marek - BUT90 / M POL Bielsko-Biała Kktj
Nalewajko Joanna - BUT40 / K POL Bełżyce Bełżyce I Okolice Biegają

Zapłacone

Neporozhnii Dmytro - BUT90 / M POL Krakow
Netolický Martin - BUT40 / M CZE Brno

Zapłacone

Niedziela Marcin - BUT60 / M POL Wieliczka
Niedzielski Robert - BUT130 / M POL Kraków ACAR TEAM/VEGE RUNNERS
Niemczok Daniel - BUT305 / M POL Imielin Pko Bank Polski

Brak miejsc

Nienadowska Beata 1006 BUT305 / K Zakwalifikowany
POL Elbląg El-Aktywni

Zapłacone

Nieviarouski Kiryl - Trek / M POL Warszawa KONIUCHY OCR

Zapłacone

Niewczas Robert - BUT130 / M POL Warszawa PaintRun

Zapłacone

Nikiel Tomasz - BUT40 / M POL Bystra

Zapłacone

Niziolek Marek - BUT130 / M POL Zaborze Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

Niziołek Gabriela - BUT40 / K POL Zaborze Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

Niziołek Robert - BUT40 / M POL Zaborze Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

Nogalski Wojciech - BUT90 / M POL Libertów

Zapłacone

Nowak Ewa - BUT10 / K POL Gliwice

Zapłacone

Nowak Krzysztof - BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Poznań Szkiyty Krychlate

Zapłacone

Nowak Mariusz - BUT60 / M POL Krakow

Zapłacone

Nowak Mariusz - BUT90 / M POL Wrocław
Nowak Mirosław - BUT40 / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Nowak Sebastian - BUT305 / M POL Poznań Szkyiety Krychlate

Brak miejsc

Nowicki Przemysław - BUT90 / M POL Pisary Zabierzów Biega
Odrzywół Wojciech - BUT60 / M POL Łódź Łódź Kocha Sport

Zapłacone

Ogiegło Maciej - BUT40 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Ogrodowicz Jacek - BUT60 / M POL Szczecin Ale ... O Co Biega?

Zapłacone

Ohler Ola - BUT60 / K POL Gdynia Sitatungaband
Olczak Marta - BUT40 / K POL Stargard SZWLA

Zapłacone

Olejniczak Konrad - BUT60 / M POL Szczecin Runner Szczecin Team

Zapłacone

Olesiński Piotr - BUT60 / M POL Warszawa
Olkis Rafał - BUT60 / M POL Wrocław Przebiega.pl

Zapłacone

Olszyna Jakub - BUT40 / M POL Poznań Państwowa Straż Pożarna
Opioła Mariusz - BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Brzesko Równia Pochyła

Zapłacone

Osica Łukasz - BUT60 / M POL Świętochłowice
Osinski Konrad - BUT90 / M POL Godziszka Fc Bobo
Osmańska Marzena - Trek / K POL Ludwikowo Tatusiowie
Osmański Kacper - BUT Trek / M POL Ludwikowo Tatusiowie

Bezpłatne

Ostapski Kamil - BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Wroclaw Triatlon Club / Vege Runners

Brak miejsc

Oszczęda Krzysztof - BUT60 / M POL Żory
Oszczęda Marzena - BUT10 / K POL Żory
Paluch Natalia - BUT40 / K POL Kraków
Paluszkiewicz Robert - BUT130 / M POL Lubin
Pałkowski Jakub - BUT130 / M POL Kraków
Pałyga Bartosz - BUT60 / M POL Sosnowiec Julia Ultra Team
Panek Aleksandra - BUT60 / K POL Dębogóra
Pankow Marcin - BUT130 / M POL Gdynia PANKOW ULTRA T1M
Papież Szymon - BUT40 / M POL Białka Mocni Pomocni

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - BUT40 / K POL Bytom BTM Runners
Parzybut Jan - BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Pniewy Postęp Pniewy Team

Zapłacone

Pasich Agnieszka - Trek / K POL Kwaśniów Dolny
Pasich Dawid - Trek / M POL Kwaśniów Dolny
Pasławska Olga - BUT10 / K POL Wrocław Przebiega.pl

Zapłacone

Pasternak Justyna - BUT40 / K POL Łomianki Z bieganiem mi do twarzy
Patalon-Kłodawska Dorota - Trek / K POL Bratian kłodasie

Zapłacone

Paterek Ada - BUT60 / K POL Warszawa
Pawęzka Alicja - BUT Trek / K POL Lublin Stay Insane

Bezpłatne

Pawęzka Kamila - Trek / K POL Lublin Stay Insane

Zapłacone

Pawęzka Mirosław - Trek / M POL Lublin Stay Insane

Zapłacone

Pawęzka Mirosław - BUT10 / M POL Lublin Stay Insane

Zapłacone

Pawłowska Danuta - BUT40 / K POL Warszawa
Pawłowski Kazimierz - BUT40 / M POL Kraków

Zapłacone

Pawłowski Robert - BUT305 / M POL Łomianki Tnt Motocross

Brak miejsc

Pawłowski Tomasz - BUT130 / M POL Dobrzyca Adamed/team Pleszew
Pecyna Katarzyna - BUT40 / K POL Piasek Pszczyna_Biega
Piaseczna Liliana - Trek / K POL Kraków RUN-G
Piaseczny Marcin - BUT130 / M POL Kraków Run-G
Piątek Waldemar - BUT40 / M POL Kalisz

Zapłacone

Pieterek Bartosz - BUT60 / M POL Kicin Czerwonak Biega

Zapłacone

Pietrzyk Zbigniew - BUT40 / M POL Kępa Borzechowska Bełżyce I Okolice Biegają
Piórecki Michał - BUT130 / M POL Kraków
Piosek Grzegorz - BUT90 / M POL Piekary Śląskie Logtech Run Team Radzionków
Piskorski Krzysztof - BUT60 / M POL Warszawa

Zapłacone

Piwońska Agnieszka - BUT60 / K POL Łódź
Piwowar Damian - Trek / M POL Wola Idziemy dalej

Zapłacone

Piwowar Joanna - Trek / K POL Wola Idziemy dalej

Zapłacone

Plackowski Mikołaj - BUT60 / M POL Poznań

Zapłacone

Pluciński Grzegorz - BUT60 / M POL Rydułtowy Inżynieria Biegania
Pławecki Leszek 1007 BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Pszczyna Pszczyna Biega

Zapłacone

Pociejewski Wojciech - BUT90 / M POL Gdańsk

Zapłacone

Podraza Tadeusz - BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Tarnów Ultratarnów

Zapłacone

Podskarbi Dawid - BUT60 / M POL Tomaszów Mazowiecki Bbl Tomaszów Mazowiecki

Zapłacone

Podstawski Michał - BUT60 / M POL Katowice

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - BUT60 / K POL Katowice AGIREH
Polak Michalina - BUT60 / K POL Opole

Zapłacone

Politowski Łukasz - BUT90 / M POL Warszawa 4Everyoung
Połeć Grzegorz - BUT60 / M POL Przygoń

Zapłacone

Połeć Tomasz - BUT90 / M POL Łódź

Zapłacone

Popielarczyk Marzena - BUT10 / K POL Tychy Banana Team
Porc Damian - BUT90 / M POL Dąbrowa Górnicza
Potęga Grzegorz - BUT60 / M POL Dąbrowa Górnicza
Potempski Paweł - BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Poźniak Aleksandra - BUT40 / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Praszałowicz Gustaw - BUT40 / M POL Kraków Koliber Team

Zapłacone

Prugar Paulina - BUT60 / K POL Warszawa Dream Run
Prymowicz Dariusz - BUT130 / M POL Swarzędz
Prymowicz Dariusz - BUT305 / M POL Swarzedz

Brak miejsc

Przeliorz Andrzej - BUT90 / M POL Marklowice
Przepiesc Kamila - BUT40 / K POL Warszawa The Luzers
Przewieślik Zygmunt - BUT40 / M POL Tworóg

Zapłacone

Przybył Rafał - BUT305 / M POL Piaski Przybył Z Pomocą

Brak miejsc

Przydanek Karol - BUT60 / M POL Warszawa

Zapłacone

Putowski Maciej - BUT40 / M POL Mosina Esesja.pl

Zapłacone

Pyzik Krzysztof - BUT60 / M POL Świnoujście Vegeslonik Team / Fizjobiegacze Szczecin
Raczkiewicz Agnieszka - BUT130 / K POL Bielsko-Biała Bb Runners/ultra Beskid Sport

Zapłacone

Radwanek Rafał - BUT40 / M POL Brzezie Husaria Race Team
Radziowończyk Klaudia - BUT90 / K POL Kalety

Zapłacone

Ratyńska Edyta - BUT40 / K POL Bytom Happy Runners

Zapłacone

Rauchfleisch Dawid - BUT90 / M POL Bytom Toursport Running Team
Reaud Julien - BUT60 / M POL Warszawa Frapol Razem!

Zapłacone

Rębisz Michał - BUT60 / M POL Pokrzywno RaknRoll Wygraj Życie
Rejman Grzegorz - BUT60 / M POL Wałbrzych Dreamrun

Zapłacone

Remiszewska Aneta - BUT40 / K POL Warszawa

Zapłacone

Rewers Dariusz - BUT130 / M POL Koleczkowo Ultra Way
Robert Szota - BUT40 / M POL Szczecin Smt Szczecin

Zapłacone

Rogowska Małgorzata - BUT40 / K POL Wrocław TMTeam
Rokita Andrzej - BUT90 / M POL Środa Śląska
Rolnik Łukasz - BUT60 / M POL Katowice

Zapłacone

Ropelewski Tomasz - BUT60 / M POL Poznań Byle do mety

Zapłacone

Rosa Aleksnader - BUT40 / M POL Rabowice Jacko

Zapłacone

Rotmański Piotr - BUT90 / M POL Bydgoszcz Air Innovations
Rouk Olle - BUT130 / M EST Keila Estonian Ultrarunners Team

Zapłacone

Różankowska Aleksandra - BUT305 / K Zakwalifikowany
POL Gliwice Strzelby Z Brixton

Zapłacone

Różanowski Łukasz - BUT90 / M POL Bielsko Biała

Zapłacone

Rubikowski Jacek - BUT130 / M POL Żyrardów

Zapłacone

Rudziarczyk Karolina - BUT40 / M POL Świętochłowice FUCHS OIL TEAM

Zapłacone

Rumpel Krzysztof - BUT130 / M POL Czyżowice Ks M.e.t.a
Ruszczewski Andrzej - BUT40 / M POL Warszawa Vege Runners

Zapłacone

Rutka Marek - BUT130 / M POL Poznan

Zapłacone

Rutkowska Anna - Trek / K POL Puławy

Zapłacone

Ryłko Jakub - BUT90 / M POL Rybarzowice
Ryplewicz Mariusz - BUT90 / M POL Gdynia Orange Polska

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Trek / K POL Warszawa
Rzepniewski Łukasz - BUT90 / M POL Warszawa Moya Running Team
Sadurski Krzysztof - BUT130 / M POL Łaskarzew Carinii
Salamon Justyna - BUT60 / K POL Zdunska Wola
Saletra Grzegorz - BUT130 / M POL Olkusz
Sambor Mariusz - BUT90 / M POL Katowice Wujek Biega

Zapłacone

Samorański Krzysztof - BUT60 / M POL Bytom MUAY Running Team

Zapłacone

Sazonova Anna - BUT60 / K CZE Prague
Schulze Joerg - BUT90 / M POL Luckenwalde Dav Zittau

Zapłacone

Sędecki Piotr - BUT305 / M POL Skierniewice "lepiej Znam Drogę"

Brak miejsc

Shoniya Alexander - BUT60 / M CZE Prague
Shvants Aliaksei - BUT90 / M BLR Hrodna Kronan
Sidzina Jakub - BUT60 / M POL Brzeszcze Storczykowe Ultra
Sielutin Wadim - BUT90 / M POL Legnica Kb Lew
Sienczyło Marcin - BUT130 / M POL Niepołomice Niepołomice Biegają

Zapłacone

Sierszulska Ewa - BUT90 / K POL Poznań Natural Born Runners
Sikora Anna - BUT40 / K POL Ustroń Wolfteam
Sitek Grzegorz - BUT40 / M POL Tarnowskie Gory

Zapłacone

Skiba Marcin - BUT40 / M POL Krakow Gastro-Trade

Zapłacone

Skokowski Stanisław - Trek / M POL Katowice Biegam 60+
Skulski Tomasz - BUT10 / M POL Gliwice

Zapłacone

Skwarło Marek - BUT60 / M POL Kielce Kapucyni

Zapłacone

Śluzek Mirosław - BUT60 / M POL Warszawa

Zapłacone

Słociak Rafał - BUT60 / M POL Opole Rajsport Active

Zapłacone

Smaga Krzysztof - BUT130 / M POL Łopirnnik Banda Grudnia
Śmieszek-Dudek Magdalena - Trek / K POL Gliwice Idziemy dalej
Śmitkowski Fabian - BUT60 / M POL Kraków Los Trepos Companieros

Zapłacone

Smoter Wojciech - BUT60 / M POL Wilkszyn

Zapłacone

Sobkowiak Przemysław - BUT60 / M POL Poznań Brak

Zapłacone

Sobkowiak Radosław - BUT60 / M POL Tarnowo Podgórne Run For It

Zapłacone

Sobol Agnieszka - Trek / K POL Katowice

Zapłacone

Sobol Ignacy - BUT Trek / M POL Katowice

Bezpłatne

Sokołowski Artur - BUT90 / M POL Suwałki

Zapłacone

Sola Aneta - Trek / K POL Krężnica Okrągła Bełżyce I Okolice Biegają
Sońta Jakub - BUT60 / M POL Bliżyn

Zapłacone

Sosnowski Darek - BUT130 / M POL Marki Markowi Biegacze
Soszka Mateusz - BUT130 / M POL Gryfów Śląski
Soszyński Wojtek - BUT130 / M POL Ponurzyca Pzu Sport Team

Zapłacone

Sowa Łukasz - BUT130 / M POL Katowice

Zapłacone

Sowa Paweł - BUT60 / M POL Gdynia

Zapłacone

Spak Zdenek - BUT40 / M CZE Napajedla Tatry361
Specjalski Przemysław - BUT130 / M POL Poznań

Zapłacone

Sporysz Mateusz - BUT60 / M POL Kozy

Zapłacone

Springer Szymon - BUT90 / M POL Szubin

Zapłacone

Sputowska Joanna - BUT60 / K POL Warszawa

Zapłacone

Śródka Bartłomiej - BUT60 / M POL Trzebnica Nokia

Zapłacone

Staniak Przemysław - BUT90 / M POL Bytom
Staniek Tomasz - BUT60 / M POL Międzyrzecze Górne
Stanowski Grzegorz - BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Łódź Forever Young Łódż

Zapłacone

Stanula Fabian - BUT60 / M POL Olkusz
Staszewska Sylwia - BUT40 / K POL Potasze

Zapłacone

Staszewski Piotr 1008 BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Potasze -

Zapłacone

Stec Adam - BUT90 / M POL Wysoka Fcmisieniechce
Steczkowska Anna - BUT90 / K POL Oława Oławska Grupa Biegowa

Zapłacone

Stoń Tadeusz - Trek / M POL Ryki DębRy

Zapłacone

Stopa Michał - BUT60 / M POL Tychy Marcinświercteam
Stysiek Piotr - BUT130 / M POL Radom Biegiemradom!

Zapłacone

Sujka Dawid - BUT90 / M POL Opole Opole Biega

Zapłacone

Surmacewicz Paulina - BUT60 / K POL Toruń Aniro Run Team
Surus Artur - BUT60 / M POL Kraków Husarii Race Team
Sutkowski Jan - BUT40 / M POL Gliwice Gwardzisci

Zapłacone

Swatek Anna - BUT10 / K POL Tarnowskie Góry
Swędzioł Robert - BUT130 / M POL Olkusz olkuszbiega.pl

Zapłacone

Świderski Daniel - BUT40 / M POL Dąbrowa Górnicza
Świderski Krzysztof - BUT90 / M POL Poznań

Zapłacone

Sykosz Anna - Trek / K POL Zbrosławice

Zapłacone

Szabłowska Iwona - BUT60 / K POL Juszkowo Straszyn Ultra Team
Szadkowski Michał - BUT40 / M POL Kraków Ling Team

Zapłacone

Szalewski Marcin - BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Przyjaźń

Brak miejsc

Szapar Przemyslaw - BUT90 / M POL Gdynia Biegamina
Szarf Paweł - BUT130 / M POL Kędzierzyn-Koźle Antonteam
Szatkowski Konrad - BUT60 / M POL Świebodów Karcia&szato
Szczelina Paweł - BUT60 / M POL Oświęcim Press Glass Biegamy I Wspieramy
Szczepanik Daniel - BUT90 / M POL Warszawa

Zapłacone

Szeler Joanna - BUT60 / K POL Warszawa Biegająca Z Psami
Szendrodi Andras - BUT130 / M HUN Budapest TTT
Szeremeta Andrzej - BUT130 / M POL Warszawa Pzu Sport Team

Zapłacone

Szewc Bogdan - BUT90 / M POL Kraków
Szewczyk Magdalena - BUT40 / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Szewczyk Mariusz - BUT10 / M POL Łodygowice Biegowe Kulsony

Zapłacone

Szewerda Hanna - BUT60 / K POL Bytom Btm Runners
Szmyt Maciej - BUT130 / M POL Poznań
Szolc Sebastian - BUT40 / M POL Gliwice

Zapłacone

Szostak Wiola - Trek / K POL Puławy

Zapłacone

Szpała Jakub - BUT40 / M POL Żagań
Szponar-Żurowska Anna - BUT130 / K POL Kicin

Zapłacone

Sztyk Jarosław - BUT90 / M POL Jelcz-Laskowice Kb Harcownik Jelcz-Laskowice

Zapłacone

Szubartowski Paweł - BUT40 / M POL Bełżyce Bełżyce I Okolice Biegają

Zapłacone

Szulborska Anna - Trek / K POL Płock Tatusiowie
Szulborski Dariusz - Trek / M POL Płock Tatusiowie
Szumlas Marcin - BUT60 / M POL Połchowo #szumiteam
Szupina Paweł - BUT40 / M POL Bielsko-Biała Nankatsu
Szyda Wojciech - BUT60 / M POL Bodzentyn Biegnę, Żeby Bartemk Mógł Biegać
Szymańska Ilona - BUT60 / K POL Stolarzowice
Szypuła Ewa - BUT10 / K POL Tychy Krav Maga Sagot
Talaga Alicja - BUT40 / K POL Olkusz
Talaga Dawid - BUT60 / M POL Olkusz Olkuszbiega.pl

Zapłacone

Tănase Vlad - BUT305 / M Zakwalifikowany
ROMÂNIA Bucharest

Zapłacone

Taras Arkadiusz - BUT10 / M POL Bielsko-Biała
Tazbir Robert - BUT90 / M POL Będzin
Titz-Koza Julita - BUT40 / K POL Lodz

Zapłacone

Tkaczuk Jacek - BUT40 / M POL Porszewice

Zapłacone

Tlatlik Michał - BUT40 / M POL Pyskowice
Tobiasz Anita - BUT10 / K POL Bielsko-Biala

Zapłacone

Toporczyk Daniel - BUT60 / M POL Tychy Trend Bieruń
Tórz Paweł - BUT305 / M POL Poznań

Zapłacone

Trela Grzegorz - BUT130 / M POL Bielsko-Biała
Troć Maria - BUT40 / K POL Kraków Skawina Biega

Zapłacone

Trzeciak Bartłomiej - BUT90 / M POL Gdańsk Sztafeta Nadziei
Trzetrzelewska-Lalik Ewa - BUT305 / K Zakwalifikowany
POL Jerzmanowice Jezzy Power

Zapłacone

Turoboś Michał - BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Łódź

Zapłacone

Tyrna Gabriela - BUT10 / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Tyrpa Jarosław - BUT60 / M POL Chocznia Piwoteka Biegiem Po Piwo
Ulbrich Paweł - BUT90 / M POL Chorzów

Zapłacone

Uramek Grzegorz - BUT305 / M POL Oborniki Śląskie

Zapłacone

Urbańczyk Karol - BUT40 / M POL Gliwice

Zapłacone

Urbański Michał - BUT60 / M POL Łęczyca
Urbisch Bartosz - BUT60 / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Wagner Ewa - BUT60 / K POL Wrocław

Zapłacone

Walczak Łukasz - BUT40 / M POL Konin Brak
Walczuk Marcin - BUT305 / M POL Brzeźnio Sieradzbiega.pl

Brak miejsc

Waluś Remigiusz - BUT60 / M POL Warszawa
Walusz Jolanta - BUT10 / K POL Bytom Szombierki Runners
Wasiak Grzegorz - BUT90 / M POL Zielona Góra Www.biegam-I-Mysle.pl
Wasik Jacek - BUT90 / M POL Lublin Cbfs
Wasilewska Justyna - BUT40 / K POL Górki Małe
Węgorek Monika - BUT60 / K POL Bytom Btm Runners
Westberg Sebastian - BUT130 / M SWE Nacka Puppy Skyrunners

Zapłacone

Wiater Tomasz - BUT90 / M POL Chorzów Chachary Z Chorzowa

Zapłacone

Wicenbach Arkadiusz - BUT60 / M POL Pruszcz Gdański Straszyn Ultra Team

Zapłacone

Więcek Bartłomiej - Trek / M POL Wisła

Zapłacone

Wieczorek Tomasz - BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Rogów K.s. M.e.t.a.

Zapłacone

Wierzbicki Bartek - BUT60 / M POL Warszawa Jb Warsaw

Zapłacone

Wierzbińska Karolina - BUT90 / K POL Warszawa Kloub Sportowy Sk
Wiesiołek Paweł - BUT90 / M POL Katowice Bagno
Wiktor Mateusz - BUT40 / M POL Bielsko-Biała Camelbak
Wilk Wiktoria - BUT40 / K POL Kraków Wilki
Wilkos Marcin - BUT130 / M POL Uchanie
Winter Piotr - BUT40 / M POL Chomęcice Esesja.pl

Zapłacone

Wiórek Maciej - BUT60 / M POL Szczecinek Rdlp W Szczecinku
Wiraszka Monika - Trek / K POL Puławy Fundacja BezMiar na sportowo

Zapłacone

Wiśliński Kamil - BUT40 / M POL Kraków Los Trepos Companieros
Witas Jacek - BUT60 / M POL Jaworze
Witkowska Ania - BUT305 / K Zakwalifikowany
POL Katowice Klub Królika Stefana

Zapłacone

Witkowska Beata - BUT60 / K POL Gdańsk Kaszanienamoka

Zapłacone

Witkowska Monika - BUT40 / K POL Myslowice
Witkowski Radosław - BUT40 / M POL Łaziska Górne KW Gliwice

Zapłacone

Włodarczyk Martyna - BUT40 / K POL Siemianowice Śląskie
Wojcicki Bohdan - BUT60 / M POL Warszawa Allianz Running Team
Wojciechowski Aleksander - BUT60 / M POL Września Rowery Małgośka
Wojciechowski Michał - BUT130 / M POL Warszawa Spartanie Dzieciom
Wojciechowski Wojtek - BUT40 / M POL Gliwice Wolny Strzelec
Wójcik Adrian - BUT40 / M POL Łódź NIE MAM POMYSŁU

Zapłacone

Wójcik Jacek - BUT90 / M POL Bytom Szombierki Runners
Wójcik Julian - BUT60 / M POL Stargard SZWLA STARGARD
Wojtczak Mariusz - BUT130 / M POL Gałkówek Kolonia
Wojtkiewicz Jarosław - BUT305 / M POL Podkowa Leśna Ryś Karpaty

Brak miejsc

Wojtkowiak Maciej - BUT130 / M POL Bydgoszcz
Wolszakiewicz Tomasz - BUT130 / M POL Radom
Woś Anna - BUT40 / K POL Katowice Doliniarze.com

Zapłacone

Woś Krzysztof - BUT40 / M POL Katowice Doliniarze.com

Zapłacone

Wozna Dorota - Trek / K POL Brodnica

Zapłacone

Woźniak Radosław - BUT40 / M POL Skawina Skawina Biega

Zapłacone

Wozny Rafał - BUT40 / M POL Brodnica

Zapłacone

Wsuł Monia - BUT90 / K POL Zalasewo Choszczeńska10
Wycech Edyta - BUT90 / K POL Józefów
Wyrozumska Małgorzata - Trek / K POL Gliwice
Wyrozumska Zofia - BUT Trek / K POL Gliwice

Bezpłatne

Wyrozumski Wojciech - Trek / M POL Gliwice
Wysocka Agnieszka - BUT60 / K POL Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Wysocki Tomasz - BUT60 / M POL Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Wyszkowski Grzegorz - Trek / M POL Tychy Banana Team
Zaborowski Robert - BUT90 / M POL Dębica KB Maratończyk Dębica

Zapłacone

Żak Robert - BUT130 / M POL Jachranka
Żak-Łebek Ewa - BUT130 / K POL Olkusz
Żakowski Karol - BUT60 / M POL Poznań Calories Of Fun

Zapłacone

Zakrzewski Krzysztof - BUT130 / M POL Palędzie 3:33 TEAM
Uczestnik anonimowy - BUT90 / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Zarczuk Paweł - BUT130 / M POL Oława
Zaręba Mateusz - BUT305 / M POL Warszawa Koliber Team

Zapłacone

Zawadka Andrzej - BUT305 / M POL Mierzyn Szczeciński Klub Wysokogórski

Brak miejsc

Zawistowski Mateusz - BUT60 / M POL Szydłowiec

Zapłacone

Zazula Marlena - BUT60 / K POL Bolesławiec Łomek Team

Zapłacone

Zbożniak Łukasz - BUT90 / M POL Sosnowiec Above2000
Żebrowski Marek - BUT130 / M POL Promienko Płomień Pobiedziska

Zapłacone

Zemła Krzysztof - BUT40 / M POL Malinowice
Zgagacz Pawel - BUT90 / M POL Wroclaw
Zgliński Bartłomiej - BUT40 / M POL Warszawa Wkurw_Team
Ziarno Alicja - BUT40 / K POL Gołaczewy Wolbrom Team
Zieliński Łukasz - BUT10 / M POL Tarnowskie Góry
Zieliński Piotr - BUT40 / M POL Warszawa

Zapłacone

Zieliński Przemysław - BUT130 / M POL Radomsko

Zapłacone

Ziemniak Marcin - BUT90 / M POL Warszawa

Zapłacone

Zieniewicz Marlena - BUT130 / K POL Zielona Góra
Zioło Krzysztof - Trek / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Trek / M POL Katowice
Żurowski Marcin 1009 BUT305 / M Zakwalifikowany
POL Kicin

Zapłacone

Zych Herbert - BUT10 / M POL Łódź

Zapłacone

Żyrek Adam - BUT90 / M POL Jasło Halny Węgierska Górka

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU