Bieg 50-lecia Elektrowni Wodnej Solina. II Charytatywny Cross na Wyspie Energetyk

Wyspa Energetyk. Centrum wypoczynkowe
25.08.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamski Grzegorz - D1 / M20 POL Glinik Dolny

Zapłacone

2. Albrycht Katarzyna - D1 / K30 POL Krościenko Wyżne

Niezapłacone

3. Andrasz Ewelina - D1 / K20 POL Przemyśl

Zapłacone

4. Andrasz Paweł - D1 / M20 POL Przemyśl

Zapłacone

5. Antonik Mariola - D1 / K50 POL Przemyśl

Zapłacone

6. Uczestnik anonimowy - D0 / POL Rzeszów

Bezpłatne

7. Bandulet Ewelina - D1 / K30 POL Rzeszów

Niezapłacone

8. Bandulet Mariusz - D1 / M30 POL Rzeszów

Niezapłacone

9. Belowski Leszek - D1 / M60 POL Puławy Chemik NOXY Puławy

Niezapłacone

10. Bielski Bartosz - D0 / POL Potok

Bezpłatne

11. Bielski Roman - D1 / M40 POL Potok

Niezapłacone

12. Bieniek Rafał - D1 / M40 POL Tychy RB Sport

Niezapłacone

13. Błaszczyk Artur - D1 / M30 POL Ząbki KB LEGIONWO

Zapłacone

14. Błyskal Krzysztof - D1 / M30 POL Ustrzyki Dolne MKS Halicz

Zapłacone

15. Błyskal Sławomir - D0 / POL Ustrzyki Dolne MKS Halicz

Bezpłatne

16. Brendzowski Adam - D1 / M30 POL Solina Solina Team

Niezapłacone

17. Broda Grzegorz - D1 / M30 POL Bobrowka

Niezapłacone

18. Bronhard Rafał - D1 / M30 POL Rzeszów 21 Batalion Dowodzenia

Niezapłacone

19. Budzyń Paweł - D1 / M30 POL Tarnów DECATHLON TARNÓW

Niezapłacone

20. Burak Adam - D1 / M40 POL Przemyśl

Zapłacone

21. Burak Bartłomiej - D0 / POL Przemyśl

Bezpłatne

22. Burak Piotr - D0 / POL Przemyśl

Bezpłatne

23. Buryło Mateusz - D1 / M20 POL Jodłówka Perfect Runner Team

Niezapłacone

24. Chęciński Jakub - D1 / M40 POL Poznań GEOpyra

Niezapłacone

25. Uczestnik anonimowy - D1 / M20 UKR Lwow

Niezapłacone

26. Ciślik-Kaszany Anna - D2 / POL Ustrzyki Dolne MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE

Bezpłatne

27. Cyganik Piotr - D1 / M30 POL Chorzów Fc Cwaniaki

Niezapłacone

28. Domiszewska Maria - D1 / K50 POL Ustrzyki Dolne MKS Halicz

Niezapłacone

29. Domiszewski Ignacy - D1 / M20 POL Ustrzyki Dolne MKS Halicz

Niezapłacone

30. Ferenc Beata - D1 / K40 POL Rzeszów Biegomania Lubaczów

Niezapłacone

31. Garbień Tomasz - D1 / M20 POL Poznachowice Dolne

Niezapłacone

32. Głuszko Przemysław - D1 / M30 POL Berezka SOLINA TEAM

Niezapłacone

33. Gosztyła Patryk - D1 / M16 POL Domaradz Brzozowski Klub Biegacza

Zapłacone

34. Uczestnik anonimowy - D1 / M40 POL Ustrzyki Dolne Bieszczadzki klub Nordic Walking

Niezapłacone

35. Guzik Marcin - D0 / POL Miejsce Piastowe

Bezpłatne

36. Guzik Wojciech - D1 / M40 POL Miejsce Piastowe

Zapłacone

37. Haduch Jerzy - D1 / M60 POL Pisarowce Sanok i Okolice

Niezapłacone

38. Uczestnik anonimowy - D1 / M30 POL Lubaczów

Niezapłacone

39. Hałucha Tomasz - D1 / M40 POL Huta-Złomy Biegomania Lubaczów

Zapłacone

40. Hrymak Stanisław - D1 / M60 POL Lubaczów

Zapłacone

41. Hydzik Łukasz - D1 / M40 POL Sanok Lider Sanok

Zapłacone

42. Iwaniec Dariusz - D1 / M40 POL Sierakowo TKKF Koszalin

Niezapłacone

43. Jagielska Gabriela - D0 / POL Ustrzyki Dolne MKS HALICZ Ustrzyki Dolne

Bezpłatne

44. Jałocha Barbara - D1 / K50 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Niezapłacone

45. Jałocha Mieczysław - D1 / M50 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Niezapłacone

46. Jankowski Daniel - D1 / M30 POL Puławy

Niezapłacone

47. Jasiurski Karol - D0 / POL Ustrzyki Dolne MKS HALICZ Ustrzyki Dolne

Bezpłatne

48. Jasłowska Justyna - D1 / K30 POL Poręby Posmakuj Run Team

Niezapłacone

49. Józefczyk Tomek - D1 / M40 POL Krosno Posmakuj Run Team

Niezapłacone

50. Kaczmarski Grzegorz - D1 / M30 POL Rzeszów "Sezonówka"

Niezapłacone

51. Kandefer Beata - D1 / K40 POL Korczyna

Zapłacone

52. Kandefer Wojciech - D1 / M40 POL Korczyna

Zapłacone

53. Karwan Zbigniew - D1 / M50 POL Lublin BBL

Niezapłacone

54. Kaszany Kacper - D0 / POL Ustrzyki Dolne MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE

Bezpłatne

55. Kaszany Karol - D0 / POL Ustrzyki Dolne MKS HALICZ Ustrzyki Dolne

Bezpłatne

56. Kaszany Piotr - D1 / M40 POL Ustrzyki Dolne MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE

Zapłacone

57. Kijowski Dominik - D1 / M16 POL Milcza KB Krościenko Wyżne

Niezapłacone

58. Kiliarska Valentyna - D1 / K20 UKR Nikolaev Lkb Rudnik

Niezapłacone

59. Klamut Ryszard - D1 / M60 POL Jablonica Polska Jabłonica Polska

Zapłacone

60. Kostka Andrzej - D1 / M50 POL Krościenko Wyżne

Zapłacone

61. Kostka Janusz - D1 / M50 POL Szczepancowa Posmakuj Run Team

Zapłacone

62. Kostka Małgorzata - D1 / K40 POL Krościenko Wyżne

Zapłacone

63. Uczestnik anonimowy - D1 / M30 POL Poznan

Niezapłacone

64. Kozioł Wiesław - D1 / M60 POL Krosno dzikie życie run team

Niezapłacone

65. Kozłowski Krzysztof - D1 / M40 POL Dybawka Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

66. Kraska Wlodzimierz - D1 / M70 POL Krakow niezrzeszony

Niezapłacone

67. Krochmal Rafał - D1 / M30 POL Krasna

Zapłacone

68. Krzyszczuk Karol - D1 / M30 POL Rzeszów BILBO TEAM

Zapłacone

69. Kuc Paweł - D0 / POL Ustrzyki Dolne MKS HALICZ Ustrzyki Dolne

Bezpłatne

70. Kukuła Czesław - D2 / POL Leńcze

Bezpłatne

71. Kukuła Emilia - D2 / POL Leńcze

Bezpłatne

72. Kukuła Oskar - D1 / POL Leńcze

Bezpłatne

73. Kukuła Oskar - D2 / POL Leńcze

Bezpłatne

74. Kuliga Sławomir - D1 / M30 POL Krosno POSMAKUJ RUN TEAM

Niezapłacone

75. Kuropatwa Kazimierz - D1 / M70 POL Przemyśl SZAFA BIEGACZA TEAM

Zapłacone

76. Kurzydło Krystian - D1 / M16 POL Markowce TG Sokół Sanok

Niezapłacone

77. Kusiak Krzysztof - D1 / M30 POL Sanok

Zapłacone

78. Kwarciak Bożena - D1 / K50 POL Kraków

Zapłacone

79. Kwarciak Jacek - D1 / M50 POL Kraków

Zapłacone

80. Kwiatkowska Beata - D1 / K50 POL Warszawa

Niezapłacone

81. Kwoka Roman - D1 / M30 POL Bobrówka

Zapłacone

82. Lechowicz Krzysztof - D1 / M40 POL Żabno OCR Team Masters Gym

Niezapłacone

83. Lizis Sabina - D1 / K16 POL Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne

Niezapłacone

84. Łapińska Anna - D1 / K30 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza /biegusiem.pl

Niezapłacone

85. Łętocha Urszula - D1 / K20 POL Bulina

Zapłacone

86. Majer Kacper - D0 / POL Ustrzyki Dolne MKS HALICZ Ustrzyki Dolne

Bezpłatne

87. Makuch Joanna - D1 / K30 POL Cieszanów BIEGOMANIA LUBACZÓW

Zapłacone

88. Matiasik Alicja - D0 / POL Ustrzyki Dolne MKS HALICZ Ustrzyki Dolne

Bezpłatne

89. Matiasik Karolina - D0 / POL Ustrzyki Dolne MKS HALICZ Ustrzyki Dolne

Bezpłatne

90. Uczestnik anonimowy - D0 / POL Ustrzyki Dolne

Bezpłatne

91. Uczestnik anonimowy - D1 / M20 POL Przemyśl

Zapłacone

92. Milejski Leszek - D1 / M30 POL Chorzów

Zapłacone

93. Milo Zbigniew - D1 / M40 POL Lubaczów LO Lubaczów

Zapłacone

94. Młodzińska Małgorzata - D1 / K50 POL Lubaczów Biegomania Lubaczów

Zapłacone

95. Mojżyszek Maciej - D1 / M70 POL Nowy Targ nie dotyczy

Niezapłacone

96. Motyka Kamil - D1 / M30 POL Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół

Niezapłacone

97. Nazimek Lilianna - D2 / POL Nowy Sącz Suo tempore

Bezpłatne

98. Nazimek Mariusz - D2 / POL Nowy Sącz Suo tempore

Bezpłatne

99. Niepokój Józef - D1 / M60 POL Wrocanka Wrocanka

Niezapłacone

100. Nowosielski Marek - D1 / M60 POL Sanok Biegam dla Marcinka

Niezapłacone

101. Nykiel Tomasz - D1 / M50 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

102. Ochyra Konrad - D1 / M20 POL Lesko

Zapłacone

103. Ochyra Krzysztof - D1 / M50 POL Huzele PGE Energia Odnawialna SA

Niezapłacone

104. Osiński Marcin - D1 / M30 POL Mazowszany Biegiem Radom!

Niezapłacone

105. Ożga Sebastian - D1 / M30 POL Tychy

Zapłacone

106. Pieniądz Wiesław - D1 / M50 POL Brzostek BILBO TEAM

Niezapłacone

107. Piszczek Stanisław - D1 / M30 POL Przemyśl

Zapłacone

108. Plęs Natalia - D0 / POL Ustrzyki Dolne MKS HALICZ Ustrzyki Dolne

Bezpłatne

109. Pleskacz Bogusław - D1 / POL Ustrzyki Dolne LKS Ustjanowa

Bezpłatne

110. Pliś Mateusz - D1 / M30 POL Rzeszów Stajnia Balona

Zapłacone

111. Rawska-Śmieciuch Anna - D1 / K50 POL Lubaczów Biegomania Lubaczów

Niezapłacone

112. Ringer Oliver - D1 / M16 SVK Presov MARAS team

Niezapłacone

113. Uczestnik anonimowy - D1 / M30 POL Zręcin KB,,Athletic,,Zręcin

Niezapłacone

114. Rogowski Filip - D0 / POL Żelistrzewo

Bezpłatne

115. Rogowski Sebastian - D1 / M40 POL Żelistrzewo

Zapłacone

116. Rogóż Marcin - D1 / M20 POL Zagórz

Zapłacone

117. Roik Tomasz - D1 / M50 POL Szczucin biegam dla basi

Zapłacone

118. Rościński Franciszek - D1 / M40 POL Sanok-Zahutyń Samotny Wilk

Zapłacone

119. Rybakowska Karina - D0 / POL Poznań CARDIORUNNERS

Bezpłatne

120. Rybakowska Katarzyna - D1 / POL Poznań CARDIORUNNERS

Bezpłatne

121. Rybakowski Marcin - D1 / M30 POL Poznań CARDIORUNNERS

Zapłacone

122. Ryłko Mariola - D1 / K40 POL Solina Solina Team

Niezapłacone

123. Sadowy Janusz - D1 / M30 POL Przemyśl 5 bsp

Niezapłacone

124. Sęk Wiesław - D1 / M30 POL Pruchnik Jarosławski Biegacz

Niezapłacone

125. Sekuła Michał - D1 / M20 POL Przemyśl

Zapłacone

126. Semenovych Bogdan - D1 / M30 UKR Kivchovata

Niezapłacone

127. Semenovych Nataliia - D1 / K20 UKR Kivchovata

Niezapłacone

128. Skiba Witold - D1 / M50 POL Lubaczów Biegomania Lubaczów

Niezapłacone

129. Smoliniec Tomasz - D1 / M40 POL Dachnów Biegomania Lubaczów

Zapłacone

130. Sroka Artur - D1 / M40 POL Bochnia Niepołomice Biegają

Niezapłacone

131. Stańko Paweł - D1 / M40 POL Stuposiany Biesy i Czorty

Niezapłacone

132. Starego Adam - D1 / M60 POL Bolesławiec klub biegacza bolesławiec

Niezapłacone

133. Stawarz Paweł - D1 / M40 POL Oleśnica Elite Runners Club

Niezapłacone

134. Stefańczyk Małgorzata - D1 / K40 POL Świnoujście GAZELA Świnoujście

Zapłacone

135. Stefańczyk Przemysław - D1 / M40 POL Świnoujście GAZELA Świnoujście

Zapłacone

136. Stefański Zbigniew - D1 / M40 POL Libiąż Hebel

Zapłacone

137. Szczygieł Anna - D1 / K40 POL Lubaczów Biegomania Lubaczów

Zapłacone

138. Tarsudis Oliwia - D0 / POL Ustrzyki Dolne MKS HALICZ Ustrzyki Dolne

Bezpłatne

139. Tęcza Gabor - D1 / M20 POL Rzeszów zrzeszeni

Zapłacone

140. Tęcza Jakub - D1 / M20 POL Rzeszów zrzeszeni

Zapłacone

141. Tomaszek Hubert - D0 / POL Równia MKS Halicz Ustrzyki Dolne

Bezpłatne

142. Tomaszek Zbigniew - D1 / M40 POL Ustrzyki Dolne WOJSKA TERYTORIALNE

Zapłacone

143. Turcza Dawid - D2 / POL Siepraw Sieprawska Piątka

Bezpłatne

144. Turcza Iwona - D2 / POL Siepraw ROZBIEGANE DOBCZYCE

Bezpłatne

145. Uram Wojciech - D1 / M40 POL Jaszczew Wojtek MTB Sport i Turystyka Rowerowa

Zapłacone

146. Urushchak Ivan - D1 / M60 UKR Lviv SHYPSHYNA RUN CLUB,FENIKS

Niezapłacone

147. Vereckyi Pavel - D1 / M30 UKR Donetsk Lkb Rudnik

Niezapłacone

148. Walania Kinga - D1 / K30 POL Głogów Małopolski TKKF Sokół

Zapłacone

149. Warchoł-Snuzik Patrycja - D1 / K30 POL Polańczyk Solina Team

Niezapłacone

150. Węgrzyn Krzysztof - D1 / M50 POL Krasne Rzeszowskie Gazele i Gepardy

Niezapłacone

151. Węgrzyn Malgorzata - D1 / K40 POL Krasne Rzeszowskie Gazele i Gepardy

Niezapłacone

152. Wierdak Hubert - D1 / M40 POL Korczyna aktywnakorczyna.pl

Zapłacone

153. Wojtasiewicz Wincenty - D1 / M60 POL Tarnowiec

Zapłacone

154. Wojtowicz Tomasz - D2 / POL Widacz Luki Team Siedlce

Bezpłatne

155. Wolniakowska Ewa - D1 / K40 POL Poznań GeoPyra

Zapłacone

156. Woźniak Janusz - D1 / M50 POL Skołyszyn PORMAT JEDLICZE BIEGA

Zapłacone

157. Woźniak Lidia - D1 / K50 POL Skołyszyn PORMAT JEDLICZE BIEGA

Zapłacone

158. Wronowska Amelia - D0 / POL Ustrzyki Dolne MKS HALICZ Ustrzyki Dolne

Bezpłatne

159. Zapołoch Bożena - D1 / K30 POL Sanok Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej

Zapłacone

160. Zatorska Izabela - D1 / K50 POL Wrocanka Alpin Sport Team

Niezapłacone

161. Zawadzka Renata - D1 / K50 POL Rzeszów

Zapłacone

162. Zawadzki Andrzej - D1 / M50 POL Rzeszów

Zapłacone

163. Ziobro Tomasz - D1 / M40 POL Krosno Krosno Miasto Szkła

Zapłacone

164. Uczestnik anonimowy - D2 / POL Lisia Góra

Bezpłatne

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU