Bieg 6 km i Nordic Walking 6 km. O puchar wójta gminy Mykanów.

Nowy Broniszew, Polska
10.11.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Barciś Magdalena - NW6 / K18-59 POL Przedkocin

Zapłacone

2. Barciś Mieszko - BSP / M POL Przedkocin

Bezpłatne

3. Bartoszek Nikodem - B6 / M9-17 POL Częstochowa
4. Bednarek Mateusz - B6 / M18-59 POL Nowa Brzeźnica Gold team Polska
5. Benisz Wojciech - B6 / M18-59 POL Tarnowskie Góry Srebrne Miasto Tarnowskie Góry
6. Bielak Marek - NW6 / M18-59 POL Grabówka

Zapłacone

7. Bielak Urszula - NW6 / K18-59 POL Grabówka

Zapłacone

8. Bielecki Sławomir - B6 / M18-59 POL Częstochowa Leśne Ludki Żarki Letnisko

Zapłacone

9. Błaszczyk Adrian - NW6 / M18-59 POL Częstochowa LeśneLudki Żarki Letnisko

Zapłacone

10. Borowski Krzysztof - B6 / M60-99 POL Blachownia Bez klubu
11. Broniszewska Anna - NW6 / K18-59 POL Cykarzew

Zapłacone

12. Broniszewska Olga - NW6 / K18-59 POL Cykarzew Północny

Zapłacone

13. Chmielarz Krzysztof - NW6 / M18-59 POL Radomsko

Zapłacone

14. Chmielewski Rajmund - NW6 / M18-59 POL Częstochowa
15. Cichoń Wiktor - B6 / M9-17 POL Stary Broniszew Naprzód Ostrowy
16. Cieśla Jan - B6 / M60-99 POL Rudniki Falstart Rudniki
17. Dądela Antoni - B6 / M60-99 POL Krzepice KB Florian Zajączki Drugie
18. Drożdż Adrian - B6 / M18-59 POL Częstochowa Klub biegaczy JYSK

Zapłacone

19. Dróżdż Leon - BSP / M POL Częstochowa Klub biegaczy JYSK

Bezpłatne

20. Dudek Anna - NW6 / K18-59 POL Stary Cykarzew

Zapłacone

21. Grzywna Grzegorz - B6 / M18-59 POL Wojciechów KS KOZIOŁEK KEDZIERZYN-KOZLE

Zapłacone

22. Gutowska Urszula - NW6 / K18-59 POL Kłobuck NGB Kłobuck

Zapłacone

23. Guźniczak Mateusz - B6 / M9-17 POL Częstochowa
24. Hajduk Michał - B6 / M18-59 POL Częstochowa LEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKO

Zapłacone

25. Hejduk Wioletta - NW6 / K18-59 POL Kokawa

Zapłacone

26. Hrabia Józef - NW6 / M60-99 POL Częstochowa Nordic Team Częstochowa
27. Jagielska Magdalena - NW6 / K18-59 POL Kłobuck NGB Kłobuck
28. Jankowski Maciej - B6 / M18-59 POL Debowiec MONAR Debowiec

Zapłacone

29. Jońca Dawid - B6 / M18-59 POL Częstochowa
30. Karon Grażyna - NW6 / K60-99 POL Cykarzew

Zapłacone

31. Kępiński Henryk - B6 / M60-99 POL Bełchatów KB Spartakus Bełchatów

Zapłacone

32. Kinkel Artur - B6 / M18-59 POL Latosówka

Zapłacone

33. Kinkel Feliks - B6 / M18-59 POL Częstochowa

Zapłacone

34. Kinkel Tomasz - B6 / M18-59 POL Częstochowa

Zapłacone

35. Koczołowski Andrzej - NW6 / M60-99 POL Łask AKTIVE RUN ŁASK

Zapłacone

36. Kończakowski Maksymilian - B6 / M18-59 POL Częstochowa
37. Konf Kamil - B6 / M18-59 POL Debowiec MONAR Debowiec

Zapłacone

38. Kowalik Jadwiga - B6 / K18-59 POL Stary Cykarzew

Zapłacone

39. Koźlik Wioletta - NW6 / K18-59 POL Częstochowa

Zapłacone

40. Krajda Mateusz - B6 / M18-59 POL Zelów Bieging Team Zelów

Zapłacone

41. Kubicki Mateusz - BSP / M POL Krzepice Przedszkole Samorządowe nr 1 w Krzepicach

Bezpłatne

42. Kurzac Bartosz - B6 / M9-17 POL Częstochowa Klub Karate BUDO w Częstochowie, Jest Lepiej

Zapłacone

43. Kurzac Ilona - NW6 / K18-59 POL Częstochowa Jest Lepiej

Zapłacone

44. Kuśmierczak Łukasz - NW6 / M18-59 POL Zelów

Zapłacone

45. Lasek Mikołaj - B6 / M9-17 POL Częstochowa
46. Łysak Dariusz - B6 / M18-59 POL Mykanów niezrzeszony

Zapłacone

47. Machowski Jan - NW6 / M60-99 POL Koziegłowy LeśneLudki Żarki Letnisko

Zapłacone

48. Matukin-Pakuszyńska Anna - NW6 / K18-59 POL Opole
49. Mitroudis Victoria - B6 / K9-17 POL Częstochowa
50. Młynarska Iwona - B6 / K18-59 POL Blachownia Chce Ci się?
51. Młynarski Mariusz - B6 / M18-59 POL Blachownia Chce Ci się?
52. Mogielski Robert - B6 / M18-59 POL Debowiec MONAR Debowiec

Zapłacone

53. Mruszczyk Jacek - B6 / M18-59 POL Makowiska klub biegacza warta

Zapłacone

54. Orszulak Dorota - NW6 / K18-59 POL Cykarzew Północny Energia Jest W Nas

Zapłacone

55. Ossowska Agnieszka - B6 / K18-59 POL Stary Cykarzew

Zapłacone

56. Ostojska Katarzyna - B6 / K18-59 POL Zelów

Zapłacone

57. Paludkiewicz Ewa - NW6 / K18-59 POL Nowy Broniszew

Zapłacone

58. Pawełek Gabriela - NW6 / K60-99 POL Częstochowa Klub Imiennych Nordicoholików Czewka-LA

Zapłacone

59. Pytlarczyk Piotr - B6 / M18-59 POL Pajęczno Klub Biegacza Warta

Zapłacone

60. Rajczyk Włodzimierz - B6 / M60-99 POL Żarki Letnisko LeśneLudki Żarki Letnisko

Zapłacone

61. Rajek Magdalena - NW6 / K18-59 POL Częstochowa Nordic Team Częstochowa

Zapłacone

62. Rajek Tomasz - NW6 / M18-59 POL Częstochowa Nordic Team Częstochowa

Zapłacone

63. Rak Magdalena - B6 / K18-59 POL Częstochowa
64. Rośkowski Tadeusz - B6 / M60-99 POL Antoniówka Pozytywnie Zabiegani Kleszczów

Zapłacone

65. Sądel Gracjan - B6 / M9-17 POL Częstochowa
66. Schneider Maciej - B6 / M18-59 POL Debowiec MONAR Debowiec

Zapłacone

67. Skrzypiec Ewelina - NW6 / K18-59 POL Bytom SZOMBIERKI RUNNERS

Zapłacone

68. Skrzypiec Konrad - B6 / M18-59 POL Bytom SZOMBIERKI RUNNERS

Zapłacone

69. Slawczyk Dagmara - B6 / K18-59 POL Debowiec MONAR Debowiec

Zapłacone

70. Snochochowski Mirek - B6 / M18-59 POL Bytom Szombierki chodzą i biegaja

Zapłacone

71. Snochowska Agata - NW6 / K18-59 POL Bytom Szombierki biegają i chodzą

Zapłacone

72. Solecka Alicja - NW6 / K60-99 POL Stary Cykarzew

Zapłacone

73. Sosnowski Tomasz - B6 / M18-59 POL Ługi-Radły WKB META LUBLINIEC

Zapłacone

74. Stepien Szymon - B6 / M18-59 POL Debowiec MONAR Debowiec

Zapłacone

75. Suchojad Eryk - B6 / M18-59 POL Częstochowa
76. Sudoł Ania - NW6 / K18-59 POL Stary Cykarzew Energia Jest W Nas

Zapłacone

77. Szalinski Tomasz - B6 / M18-59 POL Debowiec MONAR Debowiec

Zapłacone

78. Szczypiór Mariusz - B6 / M18-59 POL Rybna
79. Szczypiór Oktawia - B6 / K18-59 POL Rybna
80. Szukalski Grzegorz - B6 / M18-59 POL Pajęczno Wkb Meta Lubliniec

Zapłacone

81. Tokarski Szymon - BSP / M POL Radomsko

Bezpłatne

82. Wasiek-Organa Ewelina - B6 / K18-59 POL Debowiec MONAR Debowiec

Zapłacone

83. Wiśniewska Paulina - B6 / M18-59 POL Częstochowa
84. Witt Ewa - B6 / K18-59 POL Węglowice Aktywna Wręczyca

Zapłacone

85. Wojciechowski Wojciech - B6 / M18-59 POL Częstochowa
86. Wojdyła Mieczysław - NW6 / M18-59 POL Wrocław 4WSzK Wrocław

Zapłacone

87. Zarebska Katarzyna - NW6 / M60-99 POL Czestochowa Jest Lepiej
88. Zarebska Katarzyna - NW6 / K60-99 POL Czestochowa Jest Lepiej
89. Zdanowski Kamil - B6 / M18-59 POL Debowiec MONAR Debowiec

Zapłacone

90. Żydczyk Paweł - B6 / M18-59 POL Radomsko

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU