Bieg Charytatywny dla Kamila

Jedlina. Dom pomocy społecznej, Mień, Mienia, Polska
11.05.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamiec Ewelina 201 Bieg 6 km / K POL Cegłów

Zapłacone

2. Adamiec Monika 202 Bieg 6 km / K POL Mienia

Zapłacone

3. Banach Dariusz 203 Bieg 6 km / M POL Siedlce

Zapłacone

4. Bany Piotr 204 Bieg 6 km / M POL Ryki Biegusiem.pl

Zapłacone

5. Bodo Konrad 205 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki 23 Baza Lotnictwa Taktycznego

Zapłacone

6. Bogucka Anna 206 Bieg 6 km / K POL Siedlce

Zapłacone

7. Borkowski Leszek 207 Bieg 6 km / M POL Grabianów NoWi Siedlce - NW Wschód

Zapłacone

8. Borucińska Aneta 208 Bieg 6 km / K POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

9. Bukowski Sebastian 209 Bieg 6 km / M POL Ryki biegusiem.pl

Zapłacone

10. Uczestnik anonimowy 301 Bieg 6 km / K POL Otwock

Zapłacone

11. Uczestnik anonimowy 210 Bieg 6 km / K POL Otwock

Zapłacone

12. Celej Jarosław 211 Bieg 6 km / M POL Latowicz Zdrowy Latowicz

Zapłacone

13. Chaber Konrad 212 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

14. Chojecka Agnieszka 213 Bieg 6 km / K POL Brzóze

Zapłacone

15. Czyżkowski Paweł 214 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki MKB Dreptak / Team Nosacz

Zapłacone

16. Uczestnik anonimowy 215 Bieg 6 km / K POL Mińsk Mazowiecki 23BLT

Zapłacone

17. Dubina Grzegorz 216 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki 23 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO

Zapłacone

18. Filochowska Marta 304 Bieg 6 km / K POL Szczytno

Niezapłacone

19. Głażewski Piotr 303 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

20. Golubski Tomasz 217 Bieg 6 km / M POL Latowicz

Zapłacone

21. Uczestnik anonimowy 305 Bieg 6 km / K POL Mińsk Mazowiecki

Niezapłacone

22. Gruchal Daniel 306 Bieg 6 km / M POL Mienia

Niezapłacone

23. Gryz Grzegorz 218 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

24. Hubert Hubert 219 Bieg 6 km / M POL Konstancin-Jeziorna

Zapłacone

25. Jakoniuk Krzysztof 220 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki 23 BLT

Zapłacone

26. Jarek Marcin 221 Bieg 6 km / M POL Drożdżówka

Zapłacone

27. Jaśkiewicz Michał 222 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

28. Kalista Beata 223 Bieg 6 km / K POL Duchnów Team Zabieganedni

Zapłacone

29. Kalista Paweł 224 Bieg 6 km / M POL Duchnów Team Zabieganedni

Zapłacone

30. Uczestnik anonimowy 225 Bieg 6 km / K POL Cegłów

Zapłacone

31. Kapczyński Paweł 226 Bieg 6 km / M POL Warszawa

Zapłacone

32. Kaska Paweł 227 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

33. Kazimierski Damian 228 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

34. Uczestnik anonimowy 229 Bieg 6 km / M POL Warszawa RCI Warszawa

Zapłacone

35. Kępka Robert 230 Bieg 6 km / M POL Ryki biegusiem.pl

Zapłacone

36. Kielak Leszek 307 Bieg 6 km / M POL Sulejówek Entre Running

Niezapłacone

37. Kijewski Paweł 231 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

38. Kluziak Jarosław 232 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

39. Komorek Damian 233 Bieg 6 km / M POL Skupie

Zapłacone

40. Komorzycki Robert 234 Bieg 6 km / M POL Minsk Mazowiecki Husaria race team

Zapłacone

41. Koperska Anna 235 Bieg 6 km / K POL Budy Janowskie MKB DREPTAK/ HYDRO CENTRUM

Zapłacone

42. Kot Mariusz 236 Bieg 6 km / M POL Żaków 23BLT

Zapłacone

43. Kowalczyk Monika 237 Bieg 6 km / K POL Warszawa

Zapłacone

44. Kowalewski Pawel 238 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

45. Krasny Gracjan 239 Bieg 6 km / M POL Mienia

Zapłacone

46. Krasuski Sławomir 240 Bieg 6 km / M POL Budy-Barcząckie

Zapłacone

47. Kretowicz Margaret 241 Bieg 6 km / K POL Mińsk Mazowiecki MKB Drrptak

Zapłacone

48. Krzyżek Ewa 302 Bieg 6 km / K POL Karolina

Zapłacone

49. Uczestnik anonimowy 242 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

50. Kujda Renata 243 Bieg 6 km / K POL Kałuszyn

Zapłacone

51. Kunka Piotr 244 Bieg 6 km / M POL Jakubów Team ZabieganeDni

Zapłacone

52. Kuźma Patrycja 245 Bieg 6 km / K POL Mińsk Mazowiecki KS Zielono-Czarni

Zapłacone

53. Kuźma Patrycja 308 Bieg 6 km / K POL Mińsk Mazowiecki Ks Zielono-Czarni

Niezapłacone

54. Uczestnik anonimowy 246 Bieg 6 km / K POL Latowicz Zielono - Czarni

Zapłacone

55. Legat Dorota 247 Bieg 6 km / K POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

56. Lewandowska Karolina 248 Bieg 6 km / K POL Gamratka Dream Run

Zapłacone

57. Lewandowska Natalia 249 Bieg 6 km / K POL Mogielnica

Zapłacone

58. Lewczuk Norbert 250 Bieg 6 km / M POL Łosice Biegacze Pomagacze

Zapłacone

59. Lipiec Sebastian 251 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

60. Lisiecki Mariusz 309 Bieg 6 km / M POL Parczew

Niezapłacone

61. Łojek Artur 252 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

62. Majak Mirosław 253 Bieg 6 km / M POL Otwock LOST IN SPORT

Zapłacone

63. Markowski Jarosław 254 Bieg 6 km / M POL Siedlce

Zapłacone

64. Murawski Mariusz 255 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki KS Zielono-Czarni Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

65. Nawrot Arkadiusz 256 Bieg 6 km / M POL Minsk Mazowiecki MKB Dreptak

Zapłacone

66. Nawrot Ewelina 257 Bieg 6 km / K POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

67. Nawrot Magda 258 Bieg 6 km / K POL Warszawa

Zapłacone

68. Niewiński Leszek 259 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki KS Zielono-Czarni Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

69. Nowicka Katarzyna 260 Bieg 6 km / K POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

70. Oklesiński Jarek 261 Bieg 6 km / M POL Strugi Krzywickie 23 BLT

Zapłacone

71. Okuniewski Grzegorz 310 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki Spoceni Na Maxa

Niezapłacone

72. Ołdak Paweł 311 Bieg 6 km / M POL Aleksandrów 23 BLT

Niezapłacone

73. Parol Paweł 262 Bieg 6 km / M POL Szymankowszczyzna -

Zapłacone

74. Pietrzak Natalia 263 Bieg 6 km / K POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

75. Płotecka Edyta 264 Bieg 6 km / K POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

76. Podstawka Ewa 265 Bieg 6 km / K POL Wężyczyn

Zapłacone

77. Ponceleusz Łukasz 266 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

78. Przybysz Rafał 267 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki 23BLT

Zapłacone

79. Puchowska Krystyna 268 Bieg 6 km / K POL Ceglow

Zapłacone

80. Redes Sebastian 269 Bieg 6 km / M POL Łosice Biegacze Pomagacze

Zapłacone

81. Rodzik Marysia 270 Bieg 6 km / K POL Cegłów Biegacz Cegłów

Zapłacone

82. Rokita Paweł 271 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki KS Zielono-Czarni

Zapłacone

83. Roman Paweł 272 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki OSP Janów

Zapłacone

84. Rychta Anna 273 Bieg 6 km / K POL Łuków BIEGACZE POMAGACZE

Zapłacone

85. Rychta Bartosz 312 Bieg 6 km / M POL Łuków Biegacze Pomagacze

Niezapłacone

86. Rychta Marcin 274 Bieg 6 km / M POL Łuków BIEGACZE POMAGACZE

Zapłacone

87. Rysiawa Joanna 275 Bieg 6 km / K POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

88. Rysiawa Marek 276 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

89. Uczestnik anonimowy 313 Bieg 6 km / K POL Żebrówka

Niezapłacone

90. Sagan Łukasz 314 Bieg 6 km / M POL Mrozy Mrozy

Niezapłacone

91. Sidor Krzysztof 277 Bieg 6 km / M POL Dobieszewko

Zapłacone

92. Sienica Wojciech 278 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

93. Skuratowicz Grzegorz 279 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki Spoceni na maxa

Zapłacone

94. Ślusarczyk Rafał 280 Bieg 6 km / M POL Przysucha

Zapłacone

95. Smutek Karol 281 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki 23 Baza Lotnictwa Taktycznego

Zapłacone

96. Soćko Jacek 282 Bieg 6 km / M POL Grabianów 18. DZ

Zapłacone

97. Staruch Andrzej 283 Bieg 6 km / M POL Dębe Wielkie

Zapłacone

98. Sulejczyk Piotr 284 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki 1.BLTr

Zapłacone

99. Świątek Adrian 285 Bieg 6 km / M POL Posiadały

Zapłacone

100. Sypniewski Piotr 286 Bieg 6 km / M POL Warszawa TKKF Błyskawica

Zapłacone

101. Uczestnik anonimowy 287 Bieg 6 km / M POL Stara Niedzialka

Zapłacone

102. Szeląg Tomasz 288 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki 23.BLT / MKB Dreptak

Zapłacone

103. Szlązak Beata 289 Bieg 6 km / K POL Mińsk Mazowiecki KS Zielono - czarni

Zapłacone

104. Uczestnik anonimowy 290 Bieg 6 km / K POL Warszawa

Zapłacone

105. Szymański Mariusz 291 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

106. Toporowski Sławoir 292 Bieg 6 km / M POL Minsk Mazowiecki Mkb dreptak

Zapłacone

107. Tulej Bożena 293 Bieg 6 km / K POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

108. Tyburski Jacek 315 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki BARAKUDA

Niezapłacone

109. Walaszczyk Paulina 294 Bieg 6 km / K POL Cegłów Bractwo Biegowe BGK

Zapłacone

110. Wąsik Arkadiusz 316 Bieg 6 km / M POL Kłoczew

Niezapłacone

111. Uczestnik anonimowy 295 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

112. Wilk Przemysław 296 Bieg 6 km / M POL Wólka Dłużewska

Zapłacone

113. Wiszniewski Michał 297 Bieg 6 km / M POL Siedlce

Zapłacone

114. Woźbińska Marzena 298 Bieg 6 km / K POL Cyganka

Zapłacone

115. Uczestnik anonimowy 299 Bieg 6 km / K POL Jakubów

Zapłacone

116. Wrona Piotr 300 Bieg 6 km / M POL Bychawa

Zapłacone

117. Zapałowska Jolanta 317 Bieg 6 km / K POL Siedlce

Niezapłacone

118. Zdanowicz Arkadiusz 318 Bieg 6 km / M POL Mińsk Mazowiecki 5 MBOT

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU