Małopolski Bieg Drogą św. Jakuba

Więcławice Stare, Polska
15.09.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Achtelik Łukasz 1 D1 / M30 POL Kraków

Zapłacone

Adamczyk Jakub - D2 / M16 POL Kraków Lacho Team

Niezapłacone

Adamek Piotr 2 D1 / M30 POL Kraków

Zapłacone

Bajur Barbara 3 D1 / K30 POL Kraków

Zapłacone

Bąk Artur 4 D1 / M40 POL Kraków FC po 40tce

Zapłacone

Barańska Wanda 5 D1 / K40 POL Kraków Los Trepos Companieros

Zapłacone

Bartula Piotr - D1 / M40 POL Kraków

Niezapłacone

Bartuś Joanna 131 D2 / K30 POLSKA Michałowice Goat Team Michałowice

Zapłacone

Bażela Maciej 132 D2 / M24 POL Kraków Lichwa Style

Zapłacone

Bemben Anna 6 D1 / K60 POL Nowa Sarzyna

Zapłacone

Bernasik Grzegorz 7 D1 / M50 POL Krakow Radio Kraków

Zapłacone

Biały Piotr - D1 / M30 POL Kraków Night Runners

Niezapłacone

Bilczewska Barbara 133 D2 / K30 POL Krakow Kociki

Zapłacone

Bogacka Kinga 134 D2 / K30 POL Psary Drużyna Szpiku

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 8 D1 / M60 POL Miechów

Zapłacone

Bogusz Adam 9 D1 / M40 POL Kraków CROSS HEROES - OGIEŃ

Zapłacone

Boguta Beata 10 D1 / K40 POL Kraków #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

Brania Wojciech - D2 / M40

Niezapłacone

Broda Damian 135 D2 / M30 POL Kraków

Zapłacone

Bucki Wojciech 11 D1 / M30 POL Kraków

Zapłacone

Bukowska Elżbieta 136 D2 / K40 POL Krakow Bukowszczaki Team

Zapłacone

Bukowski Dawid 137 D2 / M8 POL Gm Michałowice Bukowszczaki Team

Zapłacone

Bukowski Piotr 138 D2 / M40 POL Gm Michałowice Bukowszczaki Team

Zapłacone

Caputa Eliza 139 D2 / K30 POL Kraków

Zapłacone

Caputa Jarosław 12 D1 / M30 POL Kraków

Zapłacone

Chammas Emil 140 D2 / M16 POL Pielgrzymowice Pielgrzymowice Run Team

Zapłacone

Chowaniak Krzysztof - D1 / M50 POL Chrzanów Parkrun Chrzanów

Niezapłacone

Cichoń Konrad 13 D1 / M16 POL Skawina

Zapłacone

Cierlikowski Krzysztof 141 D2 / M30 POL Niepołomice

Zapłacone

Cyganek Agnieszka 142 D2 / K40 POL Kraków BeFit24team

Zapłacone

Dąbkowski Leszek 14 D1 / M40 POL Więclawice Stare G.O.A.T Team Michałowice

Zapłacone

Dąbrowski Marek 143 D2 / M30 POL Więcławice Stare G.O.A.T Team Michałowice

Zapłacone

Dębski Janpaweł 15 D1 / M30 POL Krakow

Zapłacone

Dec Jacek 144 D2 / M40 POL Kraków

Zapłacone

Deperas Jakub - D1 / M16 POL Końskie

Niezapłacone

Doniec Dariusz 145 D2 / M40

Zapłacone

Drewnicki Jacek 16 D1 / M40 POL Dobczyce ROZBIEGANE DOBCZYCE

Zapłacone

Drobniak Rafał 17 D1 / M30 POL Jaworzno

Zapłacone

Drużkowski Robert 18 D1 / M50 POL Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS

Zapłacone

Duda Lucyna - D1 / K40 POL Buków

Niezapłacone

Dudek Darek 19 D1 / M40 POL Zabierzów Zabierzów Biega

Zapłacone

Dudek Marta 20 D1 / K40 POL Zabierzów Zabierzów Biega

Zapłacone

Dudek Ola 21 D1 / K16 POL Zabierzów Zabierzów Biega

Zapłacone

Duroń Marcin 22 D1 / M40 POL Kraków BeFit24Team

Zapłacone

Dyląg Marlena 146 D2 / K24 POL Więcławice Stare G.O.A.T Team Michałowice

Zapłacone

Dyrga Sebastain - D1 / M40 POLSKA Kraków

Niezapłacone

Dzierwa Sabina 23 D1 / K30 POL Kamień

Zapłacone

Figiel Aleksandra 147 D2 / K24 POL Kraków FC po 40tce

Zapłacone

Fikas Krzysztof 148 D2 / M50 POL Myślenice

Zapłacone

Filo Robert 24 D1 / M40 POL Kocmyrzów

Zapłacone

Florek Michał 149 D2 / M30 POL Kraków Wojsko Polskie

Zapłacone

Formas Łukasz 150 D2 / M40 POL Sieborowice

Zapłacone

Frań Jakub 151 D2 / M16 POL Wołowice Raróg Team

Zapłacone

Frań Jarosław 25 D1 / M40 POL Wołowice Raróg Team

Zapłacone

Frys Paweł 152 D2 / M40 POL Łuczyce

Zapłacone

Furmanek Czesław - D2 / M60 POL Jasło-Trzcinica

Niezapłacone

Gadzina Konrad 26 D1 / M24 POL Kraków Codecool

Zapłacone

Gaweł Bogdan 27 D1 / M60 POL Oświęcim-Zaborze Festiwal Biegowy W Krynicy-Zdrój

Zapłacone

Gawron Marek 28 D1 / M30 POL Brzeszcze

Zapłacone

Gawrońska Justyna - D2 / K30 POL Kraków

Niezapłacone

Gawrońska Kinga - D2 / K8 POL Kraków

Niezapłacone

Gawroński Jakub - D2 / M8 POL Kraków Cracovia

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy 29 D1 / M40 POL Kraków

Zapłacone

Glogowska Anna 153 D2 / K50 POL Kraków

Zapłacone

Głodek Agnieszka 154 D2 / K24 POL Kraków

Zapłacone

Gomuliński Damian 155 D2 / M30 POL Łuczyce

Zapłacone

Gryglik Krzysztof 30 D1 / M30 POLSKA Górna Wieś

Zapłacone

Gut Jerzy 156 D2 / M50 POL Węgrzce niezrzeszony

Zapłacone

Hamernik Tomasz 31 D1 / M30 POL Kraków

Zapłacone

Hayder Kamilia 157 D2 / K30 POL Wieliczka

Zapłacone

Herda Ewelina - D2 / K30 POL Masłomiąca

Niezapłacone

Hodana Marcin 32 D1 / M40 POL Kraków

Zapłacone

Jamioł Michał - D1 / M30 POL Kielce

Niezapłacone

Jamruszkiewicz Katarzyna 158 D2 / K30 POLSKA Zdzięsławice

Zapłacone

Jania Arkadiusz 159 D2 / M30 POL Kraków

Zapłacone

Janik Anna 160 D2 / K40 POL Krakow MK Active Sport

Zapłacone

Janik Liwia 161 D2 / K24 POL Książniczki

Zapłacone

Jankowiak Cyprian - D1 / M8 POL Masłomiąca www.linguist.com.pl

Niezapłacone

Jankowiak Leszek - D1 / M40 POL Masłomiąca www.linguist.com.pl

Niezapłacone

Jankowska Wioletta - D2 / K50 POL Katowice Poszli W Las

Niezapłacone

Jankowski Łukasz 162 D2 / M30 POL Kraków Schibsted Runners

Zapłacone

Kaleta Jan 33 D1 / M40 POL Kraków 8BLTr Balice

Zapłacone

Kaleta Kasia 163 D2 / K16 POL Węgrzce

Zapłacone

Kaleta Magdalena 34 D1 / K40 POL Kozierów K3 service

Zapłacone

Kamiński Wiesław 35 D1 / M50 POL Święciechowa

Zapłacone

Karcz Barbara 36 D1 / K30 POL Dobczyce Dzieło pomocy św. Ojca Pio

Zapłacone

Karłowski Wojciech 164 D2 / M40 POL Szyce 3 Rblog

Zapłacone

Karnia Tomasz 37 D1 / M50 POL Węgrzce Nasze Węgrzce

Zapłacone

Kęder Urszula 38 D1 / K50 POL Kraków POLSKI BIEGACZ

Zapłacone

Kęder Włodzimierz 39 D1 / M50 POL Kraków POLSKI BIEGACZ

Zapłacone

Kędziora Wioletta 165 D2 / K40 POL Kraków

Zapłacone

Kiełb Grzegorz 166 D2 / M40 Zagórzyce Stare

Zapłacone

Kiełbasa Janusz - D1 / M50 POL Kraków

Niezapłacone

Kiełbicka Natalia 40 D1 / K24 POL Kraków Dzieło Pomocy św. Ojca Pio

Zapłacone

Klimek Agnieszka - D2 / K30 POL Kobylany

Niezapłacone

Klimek Dorota 167 D2 / K40 POL Raciborowice KlimTeam

Zapłacone

Klimek Krzysztof 168 D2 / M40 POL Raciborowice KlimTeam

Zapłacone

Klimek Małgorzata 169 D2 / K30 POL Kraków

Zapłacone

Klimek Wojciech 170 D2 / M8 POL Raciborowice KlimTeam

Zapłacone

Kołodziejczyk Kazimierz 171 D2 / M40 POL Kraków

Zapłacone

Kopacz Michał - D1 / M24 POL Kraków

Niezapłacone

Kopta Filip 41 D1 / M8 POL Młodziejowice

Zapłacone

Kordos Jan 42 D1 / M60 POL Kraków KKB Dystans

Zapłacone

Kosek Paweł - D2 / M24 POL Tychy Www.kosekpawel.pl

Niezapłacone

Kosobucka-Peszat Renata 172 D2 / K50 POL Kraków

Zapłacone

Kostrzewa Gabriela 173 D2 / K16 POL Kraków ITMBW

Zapłacone

Kostrzewa Paweł 43 D1 / M40 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

Kowalczyk Piotr 44 D1 / M40 POLSKA Zaborze Goat Team Michałowice

Zapłacone

Kowalik Emilia - D2 / K16 POL Wieliczka

Niezapłacone

Kowenzowski Wojciech 45 D1 / M30 POL Miechów

Zapłacone

Kozacka Justyna 46 D1 / K30 Raciborowice

Zapłacone

Kozacki Dawid 47 D1 / M40 Raciborowice

Zapłacone

Kozik Dominik 174 D2 / M16 POL Krakow FC po 40tce

Zapłacone

Kozioł Artur 48 D1 / M40 POL Kraków Koziołki

Zapłacone

Kozioł Ewa 49 D1 / K40 POL Kraków Koziołki

Zapłacone

Kozioł Kamil 50 D1 / M24 POLSKA Zagórzyce

Zapłacone

Kozioł Paweł 51 D1 / M30 POL Kraków Poranny Patrol

Zapłacone

Krawczyk Alicja - D2 / K24 LBN Kraków

Niezapłacone

Krawczyk Bartosz 52 D1 / M30 POL Kraków

Zapłacone

Krawczyk Dawid 175 D2 / M16 POL Pielgrzymowice

Zapłacone

Krypel Michał 176 D2 / M16 POL Michałowice WKS Wawel

Zapłacone

Kuc Jacek 53 D1 / M50 POL Kraków

Zapłacone

Kuchta Teresa 54 D1 / K40 POL Wilczkowice Dzieło św Ojca Pio

Zapłacone

Kudelski Sławomir 55 D1 / M30 POL Kraków Eyjafjallajökull RT Iceland

Zapłacone

Kula Karolina - D2 / K24 POL Kraków KKB Dystans

Niezapłacone

Kula Tadeusz 177 D2 / M60 POL Kraków KKB Dystans

Zapłacone

Kurch Joanna 178 D2 / K40 POL Gaj Skawina Biega

Zapłacone

Kurkiewicz Krzysztof 179 D2 / M40 POL Kończyce QUŁYNYCZ TEAM

Zapłacone

Kurowska Alicja 56 D1 / K16 POL Rzeszotary

Zapłacone

Kuś Agnieszka - D2 / K40 POL Krakow Fioletowy Oszczep

Niezapłacone

Kuś Krzysztof 180 D2 / M30 POLSKA Pielgrzymowice

Zapłacone

Kusztal Justyna - D2 / K40 POL Krakow KS Eskadra Kraków

Niezapłacone

Kwiatek-Tokarz Joanna 181 D2 / K30 POL Michałowice

Zapłacone

Lachowski Andrzej - D1 / M30 POL Kraków Lacho Team

Niezapłacone

Lara Izabela 57 D1 / K40 POL Katowice

Zapłacone

Lara Tomasz 58 D1 / M40 POL Katowice

Zapłacone

Laskiewicz Wojciech 59 D1 / M30 POL Wola Więcławska

Zapłacone

Lechowicz Krzysztof 182 D2 / M40 POL Żabno OCR Team Masters Gym

Zapłacone

Lis Jacek 183 D2 / M50 POL Kończyce

Zapłacone

Lis Marcin 184 D2 / M30 POL Nowa Dęba Wielcy Biegacze

Zapłacone

Lorek Marcin - D1 / M40 POL Kraków

Niezapłacone

Lorens Magdalena 185 D2 / K24 POLSKA Pielgzrymowice Goat Team Michałowice

Zapłacone

Ludwinek Wiesław 186 D2 / M60 POL Kielce biegacz świętokrzyski

Zapłacone

Ładziak Zenon 60 D1 / M40 POL Batorz

Zapłacone

Majewski Szymon 61 D1 / M30 POLSKA Kraków

Zapłacone

Majka Tomasz 62 D1 / M30 POL Kraków Tomasz Majka

Zapłacone

Majkut Kazimierz 187 D2 / M40 POLSKA Michałowice Goat Team Michałowice

Zapłacone

Majtyka Tomasz 63 D1 / M40 POL Kraków Los Trepos Companieros

Zapłacone

Mąkowska Małgorzata 188 D2 / K40 POL Węgrzce

Zapłacone

Martyna Agnieszka 64 D1 / K40 POL Kraków Zabierzów Biega

Zapłacone

Matan Witold 189 D2 / M40 POL Kraków

Zapłacone

Mazur Michał - D2 / M16 Kraków

Niezapłacone

Mazurek Marcin - D1 / M40 POLSKA Kraków

Niezapłacone

Miś Michał 65 D1 / M30 POL Masłomiąca

Zapłacone

Mitka Grzegorz 66 D1 / M30 Kraków

Zapłacone

Mol Teresa 190 D2 / K24 POL Pielgrzymowice

Zapłacone

Nowak Damian - D2 / M30 POL Kraków

Niezapłacone

Oberwan Marek - D1 / M30 POL Kraków www.panfotograf.eu

Niezapłacone

Ochalik Paulina 191 D2 / K30 POL Kraków

Zapłacone

Okrajek Zbigniew 192 D2 / M30 POL Posądza

Zapłacone

Okseniuk Oksana - D1 / K30 UKR Luck MK Luchesk-LKB Rudnik

Niezapłacone

Okseniuk Sergii - D1 / M30 UKR Luck MK Luchesk-LKB Rudnik

Niezapłacone

Olech Aneta 193 D2 / K40 POL Kraków BeFit24Team

Zapłacone

Olender Grzegorz 194 D2 / M50 POL Proszowice 3 REI

Zapłacone

Oliinyk Lina 195 D2 / K24 POL Kraków

Zapłacone

Ostapczuk Aleksandra 196 D2 / K16 POL Nowy Targ

Zapłacone

Ostapczuk Jacek 197 D2 / M40 POL Nowy Targ

Zapłacone

Ostapczuk Marzena 198 D2 / K40 POL Nowy Targ

Zapłacone

Pabis Lesław 199 D2 / M60 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Pająk Adam 200 D2 / M50 POL Lachowice

Zapłacone

Paryła Piotr 201 D2 / M30 POL Michałowice Tata i Maciek

Zapłacone

Pasiut Łukasz 67 D1 / M30 POL Kraków Dziki Kociki Team

Zapłacone

Paśko Krzysztof 68 D1 / M50 POL Kraków

Zapłacone

Patyk Joanna 69 D1 / K40 POL Chorzów

Zapłacone

Pełka Michał 202 D2 / M30 POL Michałowice mozeprzebiegne

Zapłacone

Peroń Agnieszka - D1 / K30 POL Miechów

Niezapłacone

Peszat Aleksandra 203 D2 / K8 POL Kraków

Zapłacone

Pięta Józef 204 D2 / M50 POL Kraków

Zapłacone

Pietrzak Jakub 70 D1 / M24 POL Kraków

Zapłacone

Piotrowski Łukasz - D2 / M40 POL Kraków Dbamy o Mamy

Niezapłacone

Płocienniczak Daniel 71 D1 / M30 POL Kraków MiniDo Group

Zapłacone

Podgórski Jerzy 72 D1 / M40 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

Polak Katarzyna 205 D2 / K16 POL Brzezie

Zapłacone

Przebinda Bogdan 206 D2 / M50 POL Wołowice #AdamCzerwiński Team

Zapłacone

Przebinda Renata 207 D2 / K40 POL Wołowice #ADAMCZERWIŃSKI TEAM

Zapłacone

Raś Agnieszka 208 D2 / K40 POL Kraków Walcze

Zapłacone

Raś Maciej 209 D2 / M8 POL Książniczki

Zapłacone

Raś Tomasz 73 D1 / M30 POL Kraków

Zapłacone

Rojek-Kiełbasa Anna - D1 / K24 POL Kraków

Niezapłacone

Rok Tomasz 74 D1 / M30 POL Kraków

Zapłacone

Rosiek Daniel 75 D1 / M30 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

Ruta Justyna 210 D2 / K30

Zapłacone

Ryś Wacław 211 D2 / M60 POL Myslenice ZARABIE-biega

Zapłacone

Sadko Marek 212 D2 / M40 POL Żabno Sokół Tarnów

Zapłacone

Sadowińska Adriana 213 D2 / K40 POL Kraków Nowa Huta Team

Zapłacone

Sadowska Jagoda 214 D2 / K24 POL Kraków #YoloTeamKrk

Zapłacone

Sadowski Paweł 76 D1 / M16 POL Miechów

Zapłacone

Sarnowski Renard - D1 / M40 POL Poznań Piglet Poznań

Niezapłacone

Senderska-Majkut Barbara 215 D2 / K30 POL Michałowice

Zapłacone

Siwak Jerzy 216 D2 / M40 POL Kraków

Zapłacone

Siwak Ryszard 217 D2 / M40 POL Dziekanowice Team Ryś Ski

Zapłacone

Siwek Jacek 77 D1 / M30 POL Łuczyce TriWise

Zapłacone

Skoczek Bogdan 78 D1 / M50 POL Masłomiąca

Zapłacone

Skutnik Daniel - D2 / M8 POL Kraków JJDJ TEAM

Niezapłacone

Skutnik Jarosław - D2 / M30 POL Kraków JJDJ TEAM

Niezapłacone

Skutnik Julia - D2 / K8 POL Kraków JJDJ TEAM

Niezapłacone

Śledziowski Andrzej 79 D1 / M40 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

Ślęzak Sylwia 80 D1 / K16 POL Częstochowa CKS Budowlani/ 1 Second Team

Zapłacone

Słowik Daniel 218 D2 / M30 POL Żabno OCR TEAM MASTERS GYM

Zapłacone

Smarzowski Bartłomiej 81 D1 / M30 POL Michałowice

Zapłacone

Smoliński Dominik 219 D2 / M30 POL Kraków

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D2 / K40 POL Wieliczka

Niezapłacone

Spirytulska Agata 82 D1 / K40 POL Modlnica Vamos chicas

Zapłacone

Stawarz Dorota 220 D2 / K30 POL Kraków

Zapłacone

Stępień Małgorzata 83 D1 / K24 POL Kraków

Zapłacone

Stożek Anna 84 D1 / K30 POL Kraków

Zapłacone

Sudoł Magdalena 221 D2 / K30 POLSKA Kraków

Zapłacone

Swiadek Beata - D2 / K40 POL Wolowice

Niezapłacone

Swiadek Beata - D2 / K40 POL Wolowice

Niezapłacone

Świdzińska-Szwed Basia 85 D1 / K40 POL Krzysztoforzyce BBL Kraków/RunningPreformance.pl

Zapłacone

Świętek Andrzej 222 D2 / M40 POL Kraków

Zapłacone

Świętek Dominika 223 D2 / K16 POL Kraków

Zapłacone

Szarek Robert 86 D1 / M50 POL Kraków

Zapłacone

Szczepara Piotr 87 D1 / M40 POL Narama

Zapłacone

Szczygieł Marian 88 D1 / M60 POL Krakow niezrzeszony

Zapłacone

Szewczyk Agnieszka 224 D2 / K50 POL Kraków Vamos chicas

Zapłacone

Szkwara Jakub - D2 / M8 POL Bibice

Niezapłacone

Sznajder Joanna 225 D2 / K30 POL Michałowice G.O.A.T. Team Michałowice

Zapłacone

Sznajder Rafał 89 D1 / M40 POLSKA Michałowice Goat Team Michałowice

Zapłacone

Szpeyer Sławomir 90 D1 / M50 POL Kraków

Zapłacone

Talaga Patryk 226 D2 / M16 POL Gaj Skawina Biega

Zapłacone

Tarko Stefan 91 D1 / M16 POLSKA Zagórzyce Dworskie

Zapłacone

Totko Anna 227 D2 / K30 POL Kraków

Zapłacone

Tracz Maciej 228 D2 / M40 POL Kraków

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D1 / K30 BLR Minsk Amator

Niezapłacone

Turcza Piotr - D1 / M50 POL Kraków Kolegium Sędziów Kraków

Niezapłacone

Tuszyńska Justyna 92 D1 / K30 POL Kraków

Zapłacone

Tuszyński Paweł 93 D1 / M40 POL Kraków

Zapłacone

Udowolski Norbert 94 D1 / M40 POL Biała Podlaska

Zapłacone

Urlik Konrad 95 D1 / M30 POL Stary Sącz Dziki Kociki Team

Zapłacone

Usowa Oksana - D2 / K40 UKR Sumu MK Luchesk-LKB Rudnik

Niezapłacone

Visotskyi Mykhailo 96 D1 / M16 POL Wilczkowice

Zapłacone

Wachel Paweł 97 D1 / M30 POL Kraków UNDER ARMOUR

Zapłacone

Wąsala Dariusz - D1 / M40 POL Kraków EUPHORIA SPORT

Niezapłacone

Welber Michał 229 D2 / M24 POL Nowe Miasto Nad Pilicą Lacho Team

Zapłacone

Wicherek Maciej 98 D1 / M40 POL Kraków

Zapłacone

Wierzbanowski Jakub 99 D1 / M24 POL Kraków AZS AWF Kraków Masters

Zapłacone

Wilczyńska Aneta - D1 / K40 POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno

Niezapłacone

Winiarczyk-Jadach Beata 230 D2 / K40 POL Kraków

Zapłacone

Wiorek Edward - D1 / M50 POL Kraków

Niezapłacone

Wiszniewski Szymon 231 D2 / M8 POL Wilczkowice Gm Michałowice

Zapłacone

Wiszniewski Tomasz 232 D2 / M30 POL Wilczkowice

Zapłacone

Wnuk Mirosław 100 D1 / M40 POL Kraków VSoft Running Team

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D2 / M60 POL Tarnowiec

Niezapłacone

Worożko Jarosław 101 D1 / M40 POL Kraków Nie lubię biegać.

Zapłacone

Woźniak Katarzyna - D2 / K30 POLSKA Kraków

Niezapłacone

Wróbel Tomasz 102 D1 / M40 POL Łowczówek

Zapłacone

Wydra Paweł 233 D2 / M24 POL Skawina

Zapłacone

Yakimovicz Nataliya - D2 / K50 UKR Luck MK Luchesk-LKB Rudnik

Niezapłacone

Ząbkowski Piotr 234 D2 / M30 POL Kraków Camino bez barier

Zapłacone

Zając Andrzej 235 D2 / M40 POL Pielgrzymowice Pielgrzymowice_run

Zapłacone

Zając Izabela 236 D2 / K40 POL Pielgrzymowice Pielgrzymowice_run

Zapłacone

Zając Jakub 237 D2 / M8 POL Pielgrzymowice Pielgrzymowice_run

Zapłacone

Zakrzyński Franciszek 103 D1 / M40 POL Bolechowice

Zapłacone

Żarnowski Grzegorz 238 D2 / M30 POLSKA Zagórzyce Dworskie

Zapłacone

Zarzycka Maja 239 D2 / K16 POL Kraków

Zapłacone

Zarzycki Krzysztof 104 D1 / M50 POL Kraków

Zapłacone

Zasiura Władysława 105 D1 / K50 POL Prusy UISP Roma

Zapłacone

Żelaśkiewicz Michał 106 D1 / M30 POL Michów

Zapłacone

Ziębowicz Mirosław 107 D1 / M50 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

Ziółkowski Maciek 240 D2 / M16 POL Wieliczka

Zapłacone

Żmigrodzki Ryszard 241 D2 / M60 POL Słomniki

Zapłacone

Zoń Wojciech 108 D1 / M30 POL Wojnicz Ericsson Runtime

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU