Małopolski Bieg Drogą św. Jakuba

Więcławice Stare, Polska
15.09.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Achtelik Łukasz 1 D1 / M30 POL Kraków

Zapłacone

2. Adamczyk Jakub - D2 / M16 POL Kraków Lacho Team

Niezapłacone

3. Adamek Piotr 2 D1 / M30 POL Kraków

Zapłacone

4. Bajur Barbara 3 D1 / K30 POL Kraków

Zapłacone

5. Bąk Artur 4 D1 / M40 POL Kraków FC po 40tce

Zapłacone

6. Barańska Wanda 5 D1 / K40 POL Kraków Los Trepos Companieros

Zapłacone

7. Bartula Piotr - D1 / M40 POL Kraków

Niezapłacone

8. Bartuś Joanna 131 D2 / K30 POLSKA Michałowice Goat Team Michałowice

Zapłacone

9. Bażela Maciej 132 D2 / M24 POL Kraków Lichwa Style

Zapłacone

10. Bemben Anna 6 D1 / K60 POL Nowa Sarzyna

Zapłacone

11. Bernasik Grzegorz 7 D1 / M50 POL Krakow Radio Kraków

Zapłacone

12. Biały Piotr - D1 / M30 POL Kraków Night Runners

Niezapłacone

13. Bilczewska Barbara 133 D2 / K30 POL Krakow Kociki

Zapłacone

14. Bogacka Kinga 134 D2 / K30 POL Psary Drużyna Szpiku

Zapłacone

15. Uczestnik anonimowy 8 D1 / M60 POL Miechów

Zapłacone

16. Bogusz Adam 9 D1 / M40 POL Kraków CROSS HEROES - OGIEŃ

Zapłacone

17. Boguta Beata 10 D1 / K40 POL Kraków #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

18. Brania Wojciech - D2 / M40

Niezapłacone

19. Broda Damian 135 D2 / M30 POL Kraków

Zapłacone

20. Bucki Wojciech 11 D1 / M30 POL Kraków

Zapłacone

21. Bukowska Elżbieta 136 D2 / K40 POL Krakow Bukowszczaki Team

Zapłacone

22. Bukowski Dawid 137 D2 / M8 POL Gm Michałowice Bukowszczaki Team

Zapłacone

23. Bukowski Piotr 138 D2 / M40 POL Gm Michałowice Bukowszczaki Team

Zapłacone

24. Caputa Eliza 139 D2 / K30 POL Kraków

Zapłacone

25. Caputa Jarosław 12 D1 / M30 POL Kraków

Zapłacone

26. Chammas Emil 140 D2 / M16 POL Pielgrzymowice Pielgrzymowice Run Team

Zapłacone

27. Chowaniak Krzysztof - D1 / M50 POL Chrzanów Parkrun Chrzanów

Niezapłacone

28. Cichoń Konrad 13 D1 / M16 POL Skawina

Zapłacone

29. Cierlikowski Krzysztof 141 D2 / M30 POL Niepołomice

Zapłacone

30. Cyganek Agnieszka 142 D2 / K40 POL Kraków BeFit24team

Zapłacone

31. Dąbkowski Leszek 14 D1 / M40 POL Więclawice Stare G.O.A.T Team Michałowice

Zapłacone

32. Dąbrowski Marek 143 D2 / M30 POL Więcławice Stare G.O.A.T Team Michałowice

Zapłacone

33. Dębski Janpaweł 15 D1 / M30 POL Krakow

Zapłacone

34. Dec Jacek 144 D2 / M40 POL Kraków

Zapłacone

35. Deperas Jakub - D1 / M16 POL Końskie

Niezapłacone

36. Doniec Dariusz 145 D2 / M40

Zapłacone

37. Drewnicki Jacek 16 D1 / M40 POL Dobczyce ROZBIEGANE DOBCZYCE

Zapłacone

38. Drobniak Rafał 17 D1 / M30 POL Jaworzno

Zapłacone

39. Drużkowski Robert 18 D1 / M50 POL Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS

Zapłacone

40. Duda Lucyna - D1 / K40 POL Buków

Niezapłacone

41. Dudek Darek 19 D1 / M40 POL Zabierzów Zabierzów Biega

Zapłacone

42. Dudek Marta 20 D1 / K40 POL Zabierzów Zabierzów Biega

Zapłacone

43. Dudek Ola 21 D1 / K16 POL Zabierzów Zabierzów Biega

Zapłacone

44. Duroń Marcin 22 D1 / M40 POL Kraków BeFit24Team

Zapłacone

45. Dyląg Marlena 146 D2 / K24 POL Więcławice Stare G.O.A.T Team Michałowice

Zapłacone

46. Dyrga Sebastain - D1 / M40 POLSKA Kraków

Niezapłacone

47. Dzierwa Sabina 23 D1 / K30 POL Kamień

Zapłacone

48. Figiel Aleksandra 147 D2 / K24 POL Kraków FC po 40tce

Zapłacone

49. Fikas Krzysztof 148 D2 / M50 POL Myślenice

Zapłacone

50. Filo Robert 24 D1 / M40 POL Kocmyrzów

Zapłacone

51. Florek Michał 149 D2 / M30 POL Kraków Wojsko Polskie

Zapłacone

52. Formas Łukasz 150 D2 / M40 POL Sieborowice

Zapłacone

53. Frań Jakub 151 D2 / M16 POL Wołowice Raróg Team

Zapłacone

54. Frań Jarosław 25 D1 / M40 POL Wołowice Raróg Team

Zapłacone

55. Frys Paweł 152 D2 / M40 POL Łuczyce

Zapłacone

56. Furmanek Czesław - D2 / M60 POL Jasło-Trzcinica

Niezapłacone

57. Gadzina Konrad 26 D1 / M24 POL Kraków Codecool

Zapłacone

58. Gaweł Bogdan 27 D1 / M60 POL Oświęcim-Zaborze Festiwal Biegowy W Krynicy-Zdrój

Zapłacone

59. Gawron Marek 28 D1 / M30 POL Brzeszcze

Zapłacone

60. Gawrońska Justyna - D2 / K30 POL Kraków

Niezapłacone

61. Gawrońska Kinga - D2 / K8 POL Kraków

Niezapłacone

62. Gawroński Jakub - D2 / M8 POL Kraków Cracovia

Niezapłacone

63. Uczestnik anonimowy 29 D1 / M40 POL Kraków

Zapłacone

64. Glogowska Anna 153 D2 / K50 POL Kraków

Zapłacone

65. Głodek Agnieszka 154 D2 / K24 POL Kraków

Zapłacone

66. Gomuliński Damian 155 D2 / M30 POL Łuczyce

Zapłacone

67. Gryglik Krzysztof 30 D1 / M30 POLSKA Górna Wieś

Zapłacone

68. Gut Jerzy 156 D2 / M50 POL Węgrzce niezrzeszony

Zapłacone

69. Hamernik Tomasz 31 D1 / M30 POL Kraków

Zapłacone

70. Hayder Kamilia 157 D2 / K30 POL Wieliczka

Zapłacone

71. Herda Ewelina - D2 / K30 POL Masłomiąca

Niezapłacone

72. Hodana Marcin 32 D1 / M40 POL Kraków

Zapłacone

73. Jamioł Michał - D1 / M30 POL Kielce

Niezapłacone

74. Jamruszkiewicz Katarzyna 158 D2 / K30 POLSKA Zdzięsławice

Zapłacone

75. Jania Arkadiusz 159 D2 / M30 POL Kraków

Zapłacone

76. Janik Anna 160 D2 / K40 POL Krakow MK Active Sport

Zapłacone

77. Janik Liwia 161 D2 / K24 POL Książniczki

Zapłacone

78. Jankowiak Cyprian - D1 / M8 POL Masłomiąca www.linguist.com.pl

Niezapłacone

79. Jankowiak Leszek - D1 / M40 POL Masłomiąca www.linguist.com.pl

Niezapłacone

80. Jankowska Wioletta - D2 / K50 POL Katowice Poszli W Las

Niezapłacone

81. Jankowski Łukasz 162 D2 / M30 POL Kraków Schibsted Runners

Zapłacone

82. Kaleta Jan 33 D1 / M40 POL Kraków 8BLTr Balice

Zapłacone

83. Kaleta Kasia 163 D2 / K16 POL Węgrzce

Zapłacone

84. Kaleta Magdalena 34 D1 / K40 POL Kozierów K3 service

Zapłacone

85. Kamiński Wiesław 35 D1 / M50 POL Święciechowa

Zapłacone

86. Karcz Barbara 36 D1 / K30 POL Dobczyce Dzieło pomocy św. Ojca Pio

Zapłacone

87. Karłowski Wojciech 164 D2 / M40 POL Szyce 3 Rblog

Zapłacone

88. Karnia Tomasz 37 D1 / M50 POL Węgrzce Nasze Węgrzce

Zapłacone

89. Kęder Urszula 38 D1 / K50 POL Kraków POLSKI BIEGACZ

Zapłacone

90. Kęder Włodzimierz 39 D1 / M50 POL Kraków POLSKI BIEGACZ

Zapłacone

91. Kędziora Wioletta 165 D2 / K40 POL Kraków

Zapłacone

92. Kiełb Grzegorz 166 D2 / M40 Zagórzyce Stare

Zapłacone

93. Kiełbasa Janusz - D1 / M50 POL Kraków

Niezapłacone

94. Kiełbicka Natalia 40 D1 / K24 POL Kraków Dzieło Pomocy św. Ojca Pio

Zapłacone

95. Klimek Agnieszka - D2 / K30 POL Kobylany

Niezapłacone

96. Klimek Dorota 167 D2 / K40 POL Raciborowice KlimTeam

Zapłacone

97. Klimek Krzysztof 168 D2 / M40 POL Raciborowice KlimTeam

Zapłacone

98. Klimek Małgorzata 169 D2 / K30 POL Kraków

Zapłacone

99. Klimek Wojciech 170 D2 / M8 POL Raciborowice KlimTeam

Zapłacone

100. Kołodziejczyk Kazimierz 171 D2 / M40 POL Kraków

Zapłacone

101. Kopacz Michał - D1 / M24 POL Kraków

Niezapłacone

102. Kopta Filip 41 D1 / M8 POL Młodziejowice

Zapłacone

103. Kordos Jan 42 D1 / M60 POL Kraków KKB Dystans

Zapłacone

104. Kosek Paweł - D2 / M24 POL Tychy Www.kosekpawel.pl

Niezapłacone

105. Kosobucka-Peszat Renata 172 D2 / K50 POL Kraków

Zapłacone

106. Kostrzewa Gabriela 173 D2 / K16 POL Kraków ITMBW

Zapłacone

107. Kostrzewa Paweł 43 D1 / M40 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

108. Kowalczyk Piotr 44 D1 / M40 POLSKA Zaborze Goat Team Michałowice

Zapłacone

109. Kowalik Emilia - D2 / K16 POL Wieliczka

Niezapłacone

110. Kowenzowski Wojciech 45 D1 / M30 POL Miechów

Zapłacone

111. Kozacka Justyna 46 D1 / K30 Raciborowice

Zapłacone

112. Kozacki Dawid 47 D1 / M40 Raciborowice

Zapłacone

113. Kozik Dominik 174 D2 / M16 POL Krakow FC po 40tce

Zapłacone

114. Kozioł Artur 48 D1 / M40 POL Kraków Koziołki

Zapłacone

115. Kozioł Ewa 49 D1 / K40 POL Kraków Koziołki

Zapłacone

116. Kozioł Kamil 50 D1 / M24 POLSKA Zagórzyce

Zapłacone

117. Kozioł Paweł 51 D1 / M30 POL Kraków Poranny Patrol

Zapłacone

118. Krawczyk Alicja - D2 / K24 LBN Kraków

Niezapłacone

119. Krawczyk Bartosz 52 D1 / M30 POL Kraków

Zapłacone

120. Krawczyk Dawid 175 D2 / M16 POL Pielgrzymowice

Zapłacone

121. Krypel Michał 176 D2 / M16 POL Michałowice WKS Wawel

Zapłacone

122. Kuc Jacek 53 D1 / M50 POL Kraków

Zapłacone

123. Kuchta Teresa 54 D1 / K40 POL Wilczkowice Dzieło św Ojca Pio

Zapłacone

124. Kudelski Sławomir 55 D1 / M30 POL Kraków Eyjafjallajökull RT Iceland

Zapłacone

125. Kula Karolina - D2 / K24 POL Kraków KKB Dystans

Niezapłacone

126. Kula Tadeusz 177 D2 / M60 POL Kraków KKB Dystans

Zapłacone

127. Kurch Joanna 178 D2 / K40 POL Gaj Skawina Biega

Zapłacone

128. Kurkiewicz Krzysztof 179 D2 / M40 POL Kończyce QUŁYNYCZ TEAM

Zapłacone

129. Kurowska Alicja 56 D1 / K16 POL Rzeszotary

Zapłacone

130. Kuś Agnieszka - D2 / K40 POL Krakow Fioletowy Oszczep

Niezapłacone

131. Kuś Krzysztof 180 D2 / M30 POLSKA Pielgrzymowice

Zapłacone

132. Kusztal Justyna - D2 / K40 POL Krakow KS Eskadra Kraków

Niezapłacone

133. Kwiatek-Tokarz Joanna 181 D2 / K30 POL Michałowice

Zapłacone

134. Lachowski Andrzej - D1 / M30 POL Kraków Lacho Team

Niezapłacone

135. Lara Izabela 57 D1 / K40 POL Katowice

Zapłacone

136. Lara Tomasz 58 D1 / M40 POL Katowice

Zapłacone

137. Laskiewicz Wojciech 59 D1 / M30 POL Wola Więcławska

Zapłacone

138. Lechowicz Krzysztof 182 D2 / M40 POL Żabno OCR Team Masters Gym

Zapłacone

139. Lis Jacek 183 D2 / M50 POL Kończyce

Zapłacone

140. Lis Marcin 184 D2 / M30 POL Nowa Dęba Wielcy Biegacze

Zapłacone

141. Lorek Marcin - D1 / M40 POL Kraków

Niezapłacone

142. Lorens Magdalena 185 D2 / K24 POLSKA Pielgzrymowice Goat Team Michałowice

Zapłacone

143. Ludwinek Wiesław 186 D2 / M60 POL Kielce biegacz świętokrzyski

Zapłacone

144. Ładziak Zenon 60 D1 / M40 POL Batorz

Zapłacone

145. Majewski Szymon 61 D1 / M30 POLSKA Kraków

Zapłacone

146. Majka Tomasz 62 D1 / M30 POL Kraków Tomasz Majka

Zapłacone

147. Majkut Kazimierz 187 D2 / M40 POLSKA Michałowice Goat Team Michałowice

Zapłacone

148. Majtyka Tomasz 63 D1 / M40 POL Kraków Los Trepos Companieros

Zapłacone

149. Mąkowska Małgorzata 188 D2 / K40 POL Węgrzce

Zapłacone

150. Martyna Agnieszka 64 D1 / K40 POL Kraków Zabierzów Biega

Zapłacone

151. Matan Witold 189 D2 / M40 POL Kraków

Zapłacone

152. Mazur Michał - D2 / M16 Kraków

Niezapłacone

153. Mazurek Marcin - D1 / M40 POLSKA Kraków

Niezapłacone

154. Miś Michał 65 D1 / M30 POL Masłomiąca

Zapłacone

155. Mitka Grzegorz 66 D1 / M30 Kraków

Zapłacone

156. Mol Teresa 190 D2 / K24 POL Pielgrzymowice

Zapłacone

157. Nowak Damian - D2 / M30 POL Kraków

Niezapłacone

158. Oberwan Marek - D1 / M30 POL Kraków www.panfotograf.eu

Niezapłacone

159. Ochalik Paulina 191 D2 / K30 POL Kraków

Zapłacone

160. Okrajek Zbigniew 192 D2 / M30 POL Posądza

Zapłacone

161. Okseniuk Oksana - D1 / K30 UKR Luck MK Luchesk-LKB Rudnik

Niezapłacone

162. Okseniuk Sergii - D1 / M30 UKR Luck MK Luchesk-LKB Rudnik

Niezapłacone

163. Olech Aneta 193 D2 / K40 POL Kraków BeFit24Team

Zapłacone

164. Olender Grzegorz 194 D2 / M50 POL Proszowice 3 REI

Zapłacone

165. Oliinyk Lina 195 D2 / K24 POL Kraków

Zapłacone

166. Ostapczuk Aleksandra 196 D2 / K16 POL Nowy Targ

Zapłacone

167. Ostapczuk Jacek 197 D2 / M40 POL Nowy Targ

Zapłacone

168. Ostapczuk Marzena 198 D2 / K40 POL Nowy Targ

Zapłacone

169. Pabis Lesław 199 D2 / M60 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

170. Pająk Adam 200 D2 / M50 POL Lachowice

Zapłacone

171. Paryła Piotr 201 D2 / M30 POL Michałowice Tata i Maciek

Zapłacone

172. Pasiut Łukasz 67 D1 / M30 POL Kraków Dziki Kociki Team

Zapłacone

173. Paśko Krzysztof 68 D1 / M50 POL Kraków

Zapłacone

174. Patyk Joanna 69 D1 / K40 POL Chorzów

Zapłacone

175. Pełka Michał 202 D2 / M30 POL Michałowice mozeprzebiegne

Zapłacone

176. Peroń Agnieszka - D1 / K30 POL Miechów

Niezapłacone

177. Peszat Aleksandra 203 D2 / K8 POL Kraków

Zapłacone

178. Pięta Józef 204 D2 / M50 POL Kraków

Zapłacone

179. Pietrzak Jakub 70 D1 / M24 POL Kraków

Zapłacone

180. Piotrowski Łukasz - D2 / M40 POL Kraków Dbamy o Mamy

Niezapłacone

181. Płocienniczak Daniel 71 D1 / M30 POL Kraków MiniDo Group

Zapłacone

182. Podgórski Jerzy 72 D1 / M40 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

183. Polak Katarzyna 205 D2 / K16 POL Brzezie

Zapłacone

184. Przebinda Bogdan 206 D2 / M50 POL Wołowice #AdamCzerwiński Team

Zapłacone

185. Przebinda Renata 207 D2 / K40 POL Wołowice #ADAMCZERWIŃSKI TEAM

Zapłacone

186. Raś Agnieszka 208 D2 / K40 POL Kraków Walcze

Zapłacone

187. Raś Maciej 209 D2 / M8 POL Książniczki

Zapłacone

188. Raś Tomasz 73 D1 / M30 POL Kraków

Zapłacone

189. Rojek-Kiełbasa Anna - D1 / K24 POL Kraków

Niezapłacone

190. Rok Tomasz 74 D1 / M30 POL Kraków

Zapłacone

191. Rosiek Daniel 75 D1 / M30 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

192. Ruta Justyna 210 D2 / K30

Zapłacone

193. Ryś Wacław 211 D2 / M60 POL Myslenice ZARABIE-biega

Zapłacone

194. Sadko Marek 212 D2 / M40 POL Żabno Sokół Tarnów

Zapłacone

195. Sadowińska Adriana 213 D2 / K40 POL Kraków Nowa Huta Team

Zapłacone

196. Sadowska Jagoda 214 D2 / K24 POL Kraków #YoloTeamKrk

Zapłacone

197. Sadowski Paweł 76 D1 / M16 POL Miechów

Zapłacone

198. Sarnowski Renard - D1 / M40 POL Poznań Piglet Poznań

Niezapłacone

199. Senderska-Majkut Barbara 215 D2 / K30 POL Michałowice

Zapłacone

200. Siwak Jerzy 216 D2 / M40 POL Kraków

Zapłacone

201. Siwak Ryszard 217 D2 / M40 POL Dziekanowice Team Ryś Ski

Zapłacone

202. Siwek Jacek 77 D1 / M30 POL Łuczyce TriWise

Zapłacone

203. Skoczek Bogdan 78 D1 / M50 POL Masłomiąca

Zapłacone

204. Skutnik Daniel - D2 / M8 POL Kraków JJDJ TEAM

Niezapłacone

205. Skutnik Jarosław - D2 / M30 POL Kraków JJDJ TEAM

Niezapłacone

206. Skutnik Julia - D2 / K8 POL Kraków JJDJ TEAM

Niezapłacone

207. Śledziowski Andrzej 79 D1 / M40 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

208. Ślęzak Sylwia 80 D1 / K16 POL Częstochowa CKS Budowlani/ 1 Second Team

Zapłacone

209. Słowik Daniel 218 D2 / M30 POL Żabno OCR TEAM MASTERS GYM

Zapłacone

210. Smarzowski Bartłomiej 81 D1 / M30 POL Michałowice

Zapłacone

211. Smoliński Dominik 219 D2 / M30 POL Kraków

Zapłacone

212. Uczestnik anonimowy - D2 / K40 POL Wieliczka

Niezapłacone

213. Spirytulska Agata 82 D1 / K40 POL Modlnica Vamos chicas

Zapłacone

214. Stawarz Dorota 220 D2 / K30 POL Kraków

Zapłacone

215. Stępień Małgorzata 83 D1 / K24 POL Kraków

Zapłacone

216. Stożek Anna 84 D1 / K30 POL Kraków

Zapłacone

217. Sudoł Magdalena 221 D2 / K30 POLSKA Kraków

Zapłacone

218. Swiadek Beata - D2 / K40 POL Wolowice

Niezapłacone

219. Swiadek Beata - D2 / K40 POL Wolowice

Niezapłacone

220. Świdzińska-Szwed Basia 85 D1 / K40 POL Krzysztoforzyce BBL Kraków/RunningPreformance.pl

Zapłacone

221. Świętek Andrzej 222 D2 / M40 POL Kraków

Zapłacone

222. Świętek Dominika 223 D2 / K16 POL Kraków

Zapłacone

223. Szarek Robert 86 D1 / M50 POL Kraków

Zapłacone

224. Szczepara Piotr 87 D1 / M40 POL Narama

Zapłacone

225. Szczygieł Marian 88 D1 / M60 POL Krakow niezrzeszony

Zapłacone

226. Szewczyk Agnieszka 224 D2 / K50 POL Kraków Vamos chicas

Zapłacone

227. Szkwara Jakub - D2 / M8 POL Bibice

Niezapłacone

228. Sznajder Joanna 225 D2 / K30 POL Michałowice G.O.A.T. Team Michałowice

Zapłacone

229. Sznajder Rafał 89 D1 / M40 POLSKA Michałowice Goat Team Michałowice

Zapłacone

230. Szpeyer Sławomir 90 D1 / M50 POL Kraków

Zapłacone

231. Talaga Patryk 226 D2 / M16 POL Gaj Skawina Biega

Zapłacone

232. Tarko Stefan 91 D1 / M16 POLSKA Zagórzyce Dworskie

Zapłacone

233. Totko Anna 227 D2 / K30 POL Kraków

Zapłacone

234. Tracz Maciej 228 D2 / M40 POL Kraków

Zapłacone

235. Uczestnik anonimowy - D1 / K30 BLR Minsk Amator

Niezapłacone

236. Turcza Piotr - D1 / M50 POL Kraków Kolegium Sędziów Kraków

Niezapłacone

237. Tuszyńska Justyna 92 D1 / K30 POL Kraków

Zapłacone

238. Tuszyński Paweł 93 D1 / M40 POL Kraków

Zapłacone

239. Udowolski Norbert 94 D1 / M40 POL Biała Podlaska

Zapłacone

240. Urlik Konrad 95 D1 / M30 POL Stary Sącz Dziki Kociki Team

Zapłacone

241. Usowa Oksana - D2 / K40 UKR Sumu MK Luchesk-LKB Rudnik

Niezapłacone

242. Visotskyi Mykhailo 96 D1 / M16 POL Wilczkowice

Zapłacone

243. Wachel Paweł 97 D1 / M30 POL Kraków UNDER ARMOUR

Zapłacone

244. Wąsala Dariusz - D1 / M40 POL Kraków EUPHORIA SPORT

Niezapłacone

245. Welber Michał 229 D2 / M24 POL Nowe Miasto Nad Pilicą Lacho Team

Zapłacone

246. Wicherek Maciej 98 D1 / M40 POL Kraków

Zapłacone

247. Wierzbanowski Jakub 99 D1 / M24 POL Kraków AZS AWF Kraków Masters

Zapłacone

248. Wilczyńska Aneta - D1 / K40 POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno

Niezapłacone

249. Winiarczyk-Jadach Beata 230 D2 / K40 POL Kraków

Zapłacone

250. Wiorek Edward - D1 / M50 POL Kraków

Niezapłacone

251. Wiszniewski Szymon 231 D2 / M8 POL Wilczkowice Gm Michałowice

Zapłacone

252. Wiszniewski Tomasz 232 D2 / M30 POL Wilczkowice

Zapłacone

253. Wnuk Mirosław 100 D1 / M40 POL Kraków VSoft Running Team

Zapłacone

254. Uczestnik anonimowy - D2 / M60 POL Tarnowiec

Niezapłacone

255. Worożko Jarosław 101 D1 / M40 POL Kraków Nie lubię biegać.

Zapłacone

256. Woźniak Katarzyna - D2 / K30 POLSKA Kraków

Niezapłacone

257. Wróbel Tomasz 102 D1 / M40 POL Łowczówek

Zapłacone

258. Wydra Paweł 233 D2 / M24 POL Skawina

Zapłacone

259. Yakimovicz Nataliya - D2 / K50 UKR Luck MK Luchesk-LKB Rudnik

Niezapłacone

260. Ząbkowski Piotr 234 D2 / M30 POL Kraków Camino bez barier

Zapłacone

261. Zając Andrzej 235 D2 / M40 POL Pielgrzymowice Pielgrzymowice_run

Zapłacone

262. Zając Izabela 236 D2 / K40 POL Pielgrzymowice Pielgrzymowice_run

Zapłacone

263. Zając Jakub 237 D2 / M8 POL Pielgrzymowice Pielgrzymowice_run

Zapłacone

264. Zakrzyński Franciszek 103 D1 / M40 POL Bolechowice

Zapłacone

265. Żarnowski Grzegorz 238 D2 / M30 POLSKA Zagórzyce Dworskie

Zapłacone

266. Zarzycka Maja 239 D2 / K16 POL Kraków

Zapłacone

267. Zarzycki Krzysztof 104 D1 / M50 POL Kraków

Zapłacone

268. Zasiura Władysława 105 D1 / K50 POL Prusy UISP Roma

Zapłacone

269. Żelaśkiewicz Michał 106 D1 / M30 POL Michów

Zapłacone

270. Ziębowicz Mirosław 107 D1 / M50 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

271. Ziółkowski Maciek 240 D2 / M16 POL Wieliczka

Zapłacone

272. Żmigrodzki Ryszard 241 D2 / M60 POL Słomniki

Zapłacone

273. Zoń Wojciech 108 D1 / M30 POL Wojnicz Ericsson Runtime

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU