Bieg dziecięcy

Łazienki Królewskie, Warszawa, Polska
08.03.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub
1. Uczestnik anonimowy - 100 / M6-8 POL Warszawa
2. Białożyński Jan - 100 / M9-12 POL Warszawa Brak
3. Błuś Hanna - 100 / K9-12 POL Warszawa Szkoła Podstawowa nr 382
4. Błuś Helena - 100 / K6-8 POL Warszawa Szkoła Podstawowa nr 382
5. Chojecki Marysia - 100 / K9-12 POL Warszawa
6. Ciepłuucha Amelia - 100 / K9-12 POL Lipnica
7. Ciepłuucha Zuzanna - 100 / K6-8 POL Lipnica
8. Cukier Natalia - 100 / K6-8 POL Warszawa
9. Cukier Wiktor - 100 / M9-12 POL Warszawa
10. Daśko Aleksandra - 100 / K6-8 POL Wołomin
11. Dziepak Ewa - 100 / K4-5 POL Wola Mrokowska Mrokowska WOLA na BIEGANIE
12. Florczyk Olek - 100 / K6-8 POL Warszawa
13. Furtak Katarzyna - 100 / K9-12 POL Warszawa
14. Gaździński Mateusz - 100 / M9-12 POL Warszawa
15. Górska Lilianna - 100 / K9-12 POL Warszawa
16. Goworek Jakub - 100 / M9-12 POL Kołobrzeg
17. Grabowska Izabela - 100 / K9-12 POL Radzymin
18. Grabowska Julia - 100 / K9-12 POL Tomaszów Mazowiecki
19. Grzęda Julian - 100 / M9-12 POL Gniezno Leniwe Team
20. Gwiazda Bartosz - 100 / M6-8 POL Wyszków Sokół Serock
21. Hass Aleksander - 100 / M4-5 POL Warszawa
22. Hemon Tymoteusz - 100 / M6-8 POL Warszawa
23. Jasińska Agata - 100 / K6-8 POL Toruń
24. Jurczak Elżbieta - 100 / K6-8 POL Wrocław
25. Kania Małgorzata - 100 / K9-12 POL Kobyłka
26. Kania Zofia - 100 / K6-8 POL Kobyłka
27. Uczestnik anonimowy - 100 / K4-5 POL Warszawa
28. Uczestnik anonimowy - 100 / M6-8 POL Warszawa
29. Uczestnik anonimowy - 100 / M9-12 POL Nieporęt
30. Korotko Karol - 100 / M6-8 POL Warszawa
31. Korotko Krzysztof - 100 / M4-5 POL Warszawa
32. Korytek Karolina - 100 / K9-12 POL Witkowo Witkowo Biega
33. Kotowska Weronisia - 100 / K6-8 POL Warszawa SP 375
34. Kotowski Paweł - 100 / M9-12 POL Warszawa SP 375
35. Kowalik Weronika - 100 / K9-12 POL Warszawa
36. Kujawa Kornelia - 100 / K6-8 POL Nowy Dwór Mazowiecki
37. Kwiatkowska Martyna - 100 / K9-12 POL Warszawa STO nr 1 Warszawa
38. Kwiatkowski Szymon - 100 / M9-12 POL Warszawa STO nr 1 Warszawa
39. Kwiatkowski Szymon - 100 / M9-12 POL Warszawa STO nr 1 Warszawa
40. Lewandowski Bartosz - 100 / M6-8 POL Warszawa
41. Macios Joanna - 100 / K6-8 POL Warszawa
42. Uczestnik anonimowy - 100 / M9-12 POL Warszawa
43. Uczestnik anonimowy - 100 / M9-12 POL Warszawa
44. Marsula Maja - 100 / K6-8 POL Osuchów
45. Marsula Marika - 100 / K6-8 POL Łódź
46. Marsula Marysia - 100 / K6-8 POL Osuchów
47. Mett Szymon - 100 / M4-5 POL Warszawa CZC SZ
48. Michałowska Nikola - 100 / K6-8 POL Warszawa
49. Michałowska Zuzanna - 100 / K6-8 POL Warszawa
50. Mikulski Kacper - 100 / M4-5 POL Warszawa jw 2063
51. Moskal Fabian - 100 / M9-12 POL Warszawa SG WP
52. Moskal Natasza - 100 / K6-8 POL Warszawa SG WP
53. Orłowska Maria - 100 / K6-8 POL Warszawa
54. Parchomiuk Maja - 100 / K9-12 POL Warszawa
55. Parczewska Joanna - 100 / K9-12 POL Warszawa SP 366 Warszawa
56. Parczewska Monika - 100 / K9-12 POL Warszawa SP 342 w Warszawie
57. Perka Hanna - 100 / K6-8 POL Drawsko Pomorskie
58. Piekarek Magdalena - 100 / K6-8 POL Warszawa Niepubliczne Przedszkole Sióstr Sercanek
59. Uczestnik anonimowy - 100 / M6-8 POL Warszawa
60. Przybysz Kaja - 100 / K4-5 POL Lębork Przybysz Team
61. Rudziński Oskar - 100 / M4-5 POL Warszawa
62. Staniszewski Dominik - 100 / M9-12 POL Sandomierz
63. Stróżewski Radosław - 100 / M9-12 POL Legionowo 1 Baza Lotnictwa Transportowego
64. Stróżewski Szymon - 100 / M4-5 POL Legionowo 1 Baza Lotnictwa Transportowego
65. Szaniawski Antoni - 100 / M6-8 POL Warszawa
66. Szaniawski Maciej - 100 / M4-5 POL Warszawa
67. Targoński Jakub - 100 / M9-12 POL Warszawa
68. Treszczotko Aleksander - 100 / M9-12 POL Warszawa SP 92 Warszawa
69. Tutaj Artur - 100 / M9-12 POL Warszawa Warszawa
70. Wesołowski Jaś - 100 / M6-8 POL Nieporęt
71. Uczestnik anonimowy - 100 / M9-12 POL Warszawa
72. Włodarczyk Zuzanna - 100 / K9-12 POL Marki Salto Marki
73. Woźniak Hanna - 100 / K6-8 POL Legionowo Przedszkole Miejskie Nr 6
74. Wróbel Maksymilian - 100 / M9-12 POL Warszawa
75. Zamorowska Hania - 100 / K9-12 POL Warszawa
76. Zamorowska Natalia - 100 / K6-8 POL Warszawa
77. Zamorowski Antek - 100 / M9-12 POL Warszawa
78. Zegar Jakub - 100 / M4-5 POL Warszawa
79. Znój Igorek - 100 / M6-8 POL Borki-Paduchy Klub Aktywnych parkrun skórzec
80. Znój Marysia - 100 / K6-8 POL Borki-Paduchy Klub Aktywnych parkrun skórzec
81. Żużniew Oliwia - 100 / K9-12 POL Sochaczew
82. Zygmunt Zosia - 100 / K4-5 POL Warszawa

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU