Bieg na K2 - K2 Challenge

Szczecińska Gubałówka, Lisiej Góry, Szczecin, Polska
20.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamowicz Daniel - NIGHT / M30 POL Szczecin Kb Pionier Szczecin

Zapłacone

2. Adamowicz Sylwia - BIEG NA K2 / K40 POL Bezrzecze Torpedy

Zapłacone

3. Adamska Barbara - CHALLENGE / K20 POL Szczecin DuoLife Team

Zapłacone

4. Adamska Karolina - CHALLENGE / K16 POL Szczecin DuoLife Team

Zapłacone

5. Adamski Janusz - CHALLENGE / M50 POL Szczecin DuoLife Team

Zapłacone

6. Adrian-Czaboryk Monika - CHALLENGE / K40 POL Bezrzecze

Zapłacone

7. Alabrudzińska Agnieszka - CHALLENGE / K30 POL Stargard SZWLA Stargard

Zapłacone

8. Albert Damian - CHALLENGE / M30 POL Szczecin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

9. Aleksandrov Denys - BIEG NA K2 / M20 POL Szczecin

Zapłacone

10. Aleksiewicz Adrian - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

11. Andreatto Jacek - BIEG NA K2 / M30 POL Gryfino

Zapłacone

12. Anielska Anna - CHALLENGE / K30 POL Szczecin

Zapłacone

13. Anioła Dominik - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

14. Antkowiak Artur - BIEG NA K2 / M30 POL Zofiowo

Zapłacone

15. Antończak Łukasz - NIGHT+K2 / M30 POL Lubieszewo BORSUKI

Zapłacone

16. Arlukiewicz Grzegorz - EXTREME / M30 POL Police

Zapłacone

17. Auguścik Marcin - CHALLENGE / M20 POL Szczecin

Zapłacone

18. Babicz Wojciech - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin Bridgestone Stargard Runners

Zapłacone

19. Bachmatiuk Honorata - BIEG NA K2 / K40 POL Szczecin

Zapłacone

20. Badocha Łukasz - CHALLENGE / M20 POL Stargard Hiab Sports Team

Zapłacone

21. Bagiński Marcin - EXTREME / M30 POL Kobylanka Mustangi Kobylanka

Zapłacone

22. Bagiński Marcin - BIEG NA K2 / M30 POL Kobylanka Koniuchy OCR

Zapłacone

23. Banaś Marcin - CHALLENGE / M40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

24. Banasiewicz Zbyszek - BIEG NA K2 / M30 POL Stargard

Zapłacone

25. Baniak Joanna - NIGHT / K20 POL Stargard Hiab Sports Team

Zapłacone

26. Baniak Joanna - EXTREME+K2 / K20 POL Stargard HIAB Sport Team

Zapłacone

27. Bar Paula - NIGHT+K2 / K30 POL Szczecin Wonderwoman

Zapłacone

28. Baranowski Dominik - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

29. Barczak Ireneusz - BIEG NA K2 / M40 POL Przecław

Zapłacone

30. Bartlewski Damian - CHALLENGE / M20 POL Szczecin

Zapłacone

31. Bartosiewicz Adam - CHALLENGE / M40 POL Gryfino Ocr Polska

Zapłacone

32. Bartosiński Piotr - BIEG NA K2 / M50 POL Szczecin Time55

Zapłacone

33. Bartoszewski Paweł - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin L-bug RUN

Zapłacone

34. Baszuro Magdalena - CHALLENGE / K30 POL Szczecin 3LGGNS

Zapłacone

35. Będkowski Piotr - BIEG NA K2 / M20 POL Wełtyń Trigym Szczecin

Zapłacone

36. Bieganski Tomasz - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Zapłacone

37. Biegun Tomasz - CHALLENGE / M30 POL Szczecin Marysia

Zapłacone

38. Bielan Artur - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

39. Bielecki Karol - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin DELF Gryfino

Zapłacone

40. Bieniek Jakub - CHALLENGE / M40 POL Szczecin

Zapłacone

41. Bieńkowski Tomasz - CHALLENGE / M30 POL Niekłonice IQ consulting Team

Zapłacone

42. Biernacki Andrzej - CHALLENGE / M40 POL Szczecin Cośbyćmusizazakrętem

Zapłacone

43. Biernaczyk Malgorzata - CHALLENGE / K30 POL Szczecin POCZTA POLSKA

Zapłacone

44. Binerowska Edyta - CHALLENGE / K30 POL Szczecin Biegunki

Zapłacone

45. Błachnio Krzysztof - BIEG NA K2 / M50 POL Szczecin Raz Szczecin

Zapłacone

46. Błasiak Radosław - CHALLENGE / M40 POL Szczecin

Niezapłacone

47. Błażejczak Waldemar - BIEG NA K2 / M50 POL Stare Czarnowo

Zapłacone

48. Bobel Urszula - CHALLENGE / K30 POL Goleniów

Zapłacone

49. Bobrovnyk Dasza - CHALLENGE / K20 UKR Szczecin

Zapłacone

50. Bobrowski Maciej - BIEG NA K2 / M20 POL Szczecin

Zapłacone

51. Bochen Iza - CHALLENGE / K40 POL Bezrzecze Gryfici Team

Zapłacone

52. Bochenek Paweł - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

53. Bodnar Zbigniew - CHALLENGE / M70 POL Szczecin

Zapłacone

54. Boniecka-Sztadilow Diana - CHALLENGE / K20 POL Szczecin

Niezapłacone

55. Borowski Krzysztof - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin SKS HUSARIA

Zapłacone

56. Borowski Tomek - BIEG NA K2 / M16 POL Szczecin

Zapłacone

57. Borskowicz Paweł - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

58. Boruszak Maciej - BIEG NA K2 / M40 POL Bezrzecze Bezrzecze

Zapłacone

59. Bratkowski Krzysztof - NIGHT / M30 POL Przecław Grupa Polmotor

Zapłacone

60. Broniecki Mateusz - BIEG NA K2 / M20 POL Szczecin

Zapłacone

61. Brożyna Miłosz - BIEG NA K2 / M20 POL Szczecin

Zapłacone

62. Buczkowski Marcin - CHALLENGE / M40 POL Szczecin

Niezapłacone

63. Budna Anna - CHALLENGE / K40 POL Szczecin

Zapłacone

64. Budny Wojciech - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Zapłacone

65. Bugorska Agata - NIGHT / K30 POL Szczecin

Zapłacone

66. Bukowiecki Adam - CHALLENGE / M40 POL Grzepnica

Zapłacone

67. Bukowska Magda - BIEG NA K2 / K40 POL Szczecin 12 batalion dowodzenia Ułanów Podolskich

Zapłacone

68. Buluk Barbara - BIEG NA K2 / K40 POL Warzymice

Zapłacone

69. Burek Andrzej - BIEG NA K2 / M60 POL Szczecin K.S.P im.Św.Rodziny-SZczecin

Zapłacone

70. Cegielska-Magierek Paulina - NIGHT / K20 POL Niedźwiedź

Zapłacone

71. Cesarczyk Artur - CHALLENGE / M30 POL Szczecin 12 Brygada Zmechanizowana

Zapłacone

72. Chachlica Artur - NIGHT / M20 POL Szczecin

Zapłacone

73. Chałupnik Kamil - CHALLENGE / M30 POL Chociwel

Zapłacone

74. Charęza Marcin - CHALLENGE / M30 POL Szczecin Zawadzkiego Szczecin

Zapłacone

75. Charlej Ireneusz - BIEG NA K2 / M40 POL Mierzyn Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

76. Chlasta Jacek - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin Nyha Iv

Zapłacone

77. Chłopek Tomasz - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin Szczecin

Niezapłacone

78. Chodak Monika - BIEG NA K2 / K40 POL Stargard Husaria Race Team

Niezapłacone

79. Chorbot Łukasz - BIEG NA K2 / M30 POL Strzelce Krajeńskie Bobrówko Biega

Zapłacone

80. Choynacka-Sańka Alicja - CHALLENGE / K30 POL Szczecin

Zapłacone

81. Chrobocinska Elzbieta - CHALLENGE / K50 POL Szczecin ZOLWIE W GALOPIE

Niezapłacone

82. Chrobocinski Daniel - CHALLENGE / M20 POL Szczecin ZOLWIE W GALOPIE

Niezapłacone

83. Chruściński Kacper - BIEG NA K2 / M20 POL Szczecin

Zapłacone

84. Chybowska Agnieszka - CHALLENGE / K40 POL Police

Zapłacone

85. Cicha Judyta - BIEG NA K2 / K30 POL Gryfice Life4fit

Zapłacone

86. Cieciorowski Robert - CHALLENGE / M40 POL Szczecin

Zapłacone

87. Cieśla Beata - CHALLENGE / K50 POL Goleniów Zabiegani Goleniów

Zapłacone

88. Cieszynski Wojciech - CHALLENGE / M40 POL Gryfino TIETO Active

Zapłacone

89. Ciężki Kuba - CHALLENGE / M16 POL Szczecin

Zapłacone

90. Cisek Radosław - BIEG NA K2 / M40 POL Myślibórz

Zapłacone

91. Ciślak Roman - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin Backer

Zapłacone

92. Ciszewski Marek - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin ROKO Team

Zapłacone

93. Ciurus Agnieszka - CHALLENGE / K40 POL Szczecin

Zapłacone

94. Cygiel Piotr - CHALLENGE / M40 POL Szczecin

Zapłacone

95. Cz Emi - EXTREME / K30 POL Szczecin

Zapłacone

96. Czapczyk Adrian - BIEG NA K2 / M30 POL Poznań

Zapłacone

97. Czarnecka Barbara - CHALLENGE / K30 POL Stargard

Zapłacone

98. Czarnecka Teresa - EXTREME / K30 POL Szczecin

Zapłacone

99. Czarnecki Daniel - EXTREME / M30 POL Stargard

Zapłacone

100. Czerwinska Agnieszka - BIEG NA K2 / K40 POL Barlinek

Zapłacone

101. Czerwiński Dariusz - BIEG NA K2 / M50 POL Police LoveLasy

Zapłacone

102. Czerwonka Paweł - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin Szczecin Raptors

Zapłacone

103. Czesnowicki Jakub - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

104. Czyżyk Przemysław - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin MediConsult

Zapłacone

105. Dąbrowska Róża - BIEG NA K2 / K40 POL Szczecin

Zapłacone

106. Dąbrowski Grzegorz - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

107. Dmytryk Łukasz - CHALLENGE / M30 POL Szczecin fajnabryka.pl

Zapłacone

108. Dobaczewska Ewa - CHALLENGE / K40 POL Bezrzecze

Zapłacone

109. Dobrowolski Mateusz - BIEG NA K2 / M20 POL Szczecin

Niezapłacone

110. Doleżek Agnieszka - EXTREME / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

111. Doleżek Krystian - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

112. Domin Paweł - CHALLENGE / M30 POL Bolechowo Crown Goleniów

Zapłacone

113. Drop Sławomir - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin Gold-Drop

Zapłacone

114. Drozd Radek - EXTREME+K2 / M40 POL Szczecin Drozdy

Niezapłacone

115. Uczestnik anonimowy - BIEG NA K2 / K40 POL Szczecin Kompas Team

Zapłacone

116. Droździński Konrad - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin RAZ SZCZECIN

Niezapłacone

117. Duda Piotr - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

118. Dudka Robert - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

119. Dudzińska Maja - BIEG NA K2 / K40 POL Dobra Parkrun Szczecin

Zapłacone

120. Dul Magdalena - BIEG NA K2 / K40 POL Nowe Czarnowo KB Hermes Gryfino

Zapłacone

121. Durkowski Dawid - CHALLENGE / M30 POL Szczecin Tato Biega

Zapłacone

122. Dusza Anna - CHALLENGE / K50 POL Szczecin Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego

Niezapłacone

123. Dymowski Paweł - CHALLENGE / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

124. Dywelski Marcin - EXTREME / M30 POL Stargard

Zapłacone

125. Dzbanuszek Mariusz - CHALLENGE / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

126. Działowska Sara - BIEG NA K2 / K20 POL Szczecin śRUNdunia Szczecin

Niezapłacone

127. Dziemecki Grzegorz - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin SKS HUSARIA

Zapłacone

128. Dźwigał Tomasz - BIEG NA K2 / M40 POL Drawsko Pom

Zapłacone

129. Elert Mariusz - CHALLENGE / M30 POL Szczecin Paprykarze

Zapłacone

130. Fedyszyn Anna - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin śRUNdunia

Niezapłacone

131. Filipiak Aneta - BIEG NA K2 / K40 POL Szczecin

Zapłacone

132. Filipiak Kamila - BIEG NA K2 / K20 POL Stargard

Zapłacone

133. Filipiak Krzysztof - CHALLENGE / M20 POL Szczecin KS Dobra Marina

Zapłacone

134. Filipiak Krzysztof - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin t.Ch.

Zapłacone

135. Filipiak Michał - CHALLENGE / M40 POL Szczecin Taxservice

Niezapłacone

136. Filipiak Zbigniew - CHALLENGE / M40 POL Szczecin Taxservice

Niezapłacone

137. Fl Marcin - BIEG NA K2 / M30 POL Tywica

Zapłacone

138. Foustok Mo - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Zapłacone

139. Furmański Marcin - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin Green Essence

Zapłacone

140. Gabinowski Marcin - BIEG NA K2 / M40 POL Bezrzecze

Zapłacone

141. Gadowska Aleksandra - NIGHT+EXTREME / K30 POL Szczecin

Niezapłacone

142. Gadowska Paulina - CHALLENGE / K30 POL Mierzyn

Zapłacone

143. Gadowski Paweł - NIGHT+EXTREME / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

144. Gadowski Wojciech - CHALLENGE / M30 POL Mierzyn

Zapłacone

145. Gaja Krzysztof - BIEG NA K2 / M30 POL Gryfice

Zapłacone

146. Gajda-Lipinska Milena - BIEG NA K2 / K30 POL Stargard

Zapłacone

147. Gajewski Przemek - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin Syberian Hamster

Zapłacone

148. Galor Piotr - BIEG NA K2 / M20 POL Szczecin

Zapłacone

149. Gałaszewski Kamil - NIGHT / M30 POL Szczecin

Zapłacone

150. Gałązka Michał - NIGHT / M20 POL Piła

Zapłacone

151. Gałecka Kamila - EXTREME / K20 POL Szczecin

Zapłacone

152. Garus Rafał - BIEG NA K2 / M20 POL Mierzyn

Zapłacone

153. Gąsiorowska Teresa - BIEG NA K2 / K30 POL Kraków

Zapłacone

154. Gąsiorowski Piotr - EXTREME / M40 POL Kraków Dynafit

Niezapłacone

155. Gębski Łukasz - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

156. Gierasimowicz Szymon - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin totalsport.pl

Zapłacone

157. Gierasimowicz Szymon - CHALLENGE / M40 POL Szczecin TOTALSPORT.PL

Niezapłacone

158. Gierasimowicz Szymon - NIGHT+K2 / M40 POL Szczecin totalsport.pl

Niezapłacone

159. Gietko Piotr - EXTREME / M40 POL Szczecin

Zapłacone

160. Glinka Bogusz - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin Run4Fun

Zapłacone

161. Gładysz Artur - BIEG NA K2 / M20 POL Gorzów Wielkopolski N4A

Zapłacone

162. Gładysz Łukasz - CHALLENGE / M30 POL Szczecin TT Szczecin

Zapłacone

163. Gładyszak Michał - CHALLENGE / M30 POL Szczecin Crown Goleniów

Zapłacone

164. Godek Cezary - EXTREME / M30 POL Szczecin

Zapłacone

165. Gołąb Anna - CHALLENGE / K30 POL Szczecin Szczecińska Akademia Combat SGS

Zapłacone

166. Gorcyzca Kasia - BIEG NA K2 / K30 POL Gryfino

Zapłacone

167. Gorski Damian - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

168. Gozdek Norbert - CHALLENGE / M20 POL Szczecin

Zapłacone

169. Grabiński Michał - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

170. Grewling Anna - NIGHT / K30 POL Przecław Gryffindor biega

Zapłacone

171. Grupa Jarek - BIEG NA K2 / M30 POL Stargard SZWLA

Zapłacone

172. Grużewski Wacław - BIEG NA K2 / M60 POL Stargard Ja się nie ścigam

Zapłacone

173. Grygielewicz Leszek - CHALLENGE / M50 POL Bezrzecze MACSPED

Zapłacone

174. Grzegolec Grzegorz - CHALLENGE / M30 POL Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Team

Zapłacone

175. Grzybowski Wiesław - CHALLENGE / M40 POL Szczecin Szczecińska Akademia Combat SGS

Zapłacone

176. Gucze Anna - EXTREME / K30 POL Szczecin

Zapłacone

177. Gumiela Adam - CHALLENGE / M30 POL Szczecin Gryf Team

Zapłacone

178. Guzikiewicz Mirosław - CHALLENGE / M40 POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

179. Guzikowski Tomasz - CHALLENGE / M40 POL Szczecin Guzik Team

Zapłacone

180. Hajduk Maciej - CHALLENGE / M40 POL Torun

Zapłacone

181. Hajduk Maciej - CHALLENGE / M40 POL Szczecin

Niezapłacone

182. Halecka Joanna - EXTREME / K20 POL Drawsko Pomorskie Zet Gold Team Drawsko Pomorskie

Zapłacone

183. Halski Waldemar - CHALLENGE / M50 POL Szczecin

Niezapłacone

184. Hał Mic - NIGHT / M30 POL Niedźwiedź

Zapłacone

185. Hałas Renata - CHALLENGE / K50 POL Szczecin szybciej nie mogę

Zapłacone

186. Hanke Patryk - NIGHT / M20 POL Szczecin

Zapłacone

187. Haraszczuk Krystian - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

188. Harłukowicz Krzysztof - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin ExtremeWolf

Zapłacone

189. Haściło Krzysztof - CHALLENGE / M40 POL Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus

Zapłacone

190. Hawrot Sylwester - BIEG NA K2 / M50 POL Goleniów Crown Goleniow

Zapłacone

191. Hawrylak Marcin - CHALLENGE / M50 POL Szczecin Ampio Team / SOSW Nr 1 DNR

Zapłacone

192. Hawryluk Ania - CHALLENGE / K20 POL Szczecin Ampio Team

Zapłacone

193. Hernat Rafał - CHALLENGE / M40 POL Wrzosowo SZTORM PAPRYKARZE

Zapłacone

194. Heydemann Peter - BIEG NA K2 / M50 DEU Sassnitz TSV Binz 27 e.V.

Zapłacone

195. Hinca Patrycja - NIGHT / K30 POL Szczecin

Zapłacone

196. Hołyński Leszek - BIEG NA K2 / M30 POL Przeclaw Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Niezapłacone

197. Hoppe Grzegorz - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

198. Horbatowski Krzychu - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Zapłacone

199. Hreczuch Przemysław - CHALLENGE / M40 POL Szczecin Crown Goleniów

Zapłacone

200. Ignalewski Wojciech - CHALLENGE / M40 POL Bezrzecze ZAŁOGA G

Zapłacone

201. Ilcewicz Karolina - NIGHT / K30 POL Kamień Pomorski

Zapłacone

202. Iskra Angelika - BIEG NA K2 / K16 POL Szczecin

Zapłacone

203. Iskra Przemyslaw - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

204. Iwaniuk Adam - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

205. Iwaniuk Małgorzata - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

206. Jabłoński Wojciech - CHALLENGE / M40 POL Kliniska Crown Goleniów

Zapłacone

207. Jacher Mateusz - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin HABITECH

Zapłacone

208. Jackowiak Paweł - BIEG NA K2 / M30 POL Nowogard Endorfina Nowogard

Zapłacone

209. Jahnz Karolina - CHALLENGE / K30 POL Stargard

Zapłacone

210. Jaksina Anna - NIGHT / K40 POL Szczecin Wieczorne

Niezapłacone

211. Jaksina Anna - BIEG NA K2 / K40 POL Szczecin Wieczorne

Niezapłacone

212. Jakubowska Angelika - BIEG NA K2 / K20 POL Stargard Koniuchy OCR

Zapłacone

213. Jakubowska Anna - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

214. Janas Kacper - NIGHT / M30 POL Przyjezierze Puszczyk Bukkowy

Zapłacone

215. Janke Łukasz - EXTREME / M30 POL Szczecin ZS Training Center

Niezapłacone

216. Jasak Michał - NIGHT+K2 / M30 POL Gryfino Royal Runners Team

Zapłacone

217. Jasinowski Dariusz - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin Rock Your Body Szczecin

Zapłacone

218. Jaśkiewicz Katarzyna - BIEG NA K2 / K40 POL Szczecin

Zapłacone

219. Jasłowski Artur - NIGHT+K2 / M40 POL Stargard HIAB Sports Team

Niezapłacone

220. Jastrowicz Maciek - NIGHT+K2 / M30 POL Dobrzany

Zapłacone

221. Jastrzębska Kamila - NIGHT / K20 POL Police

Zapłacone

222. Jastrzebski Daniel - CHALLENGE / M40 POL Szczecin

Zapłacone

223. Jaworska Izabela - NIGHT / K40 POL Szczecin

Zapłacone

224. Jaworska Magda - NIGHT / K30 POL Szczecin Adidas Runners

Niezapłacone

225. Jaworski Sylwester - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

226. Jędrzejewska Alicja - EXTREME / K30 POL Drawsko Pomorskie Zet Gold Team Drawsko Pomorskie

Zapłacone

227. Jędrzejewski Radosław - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

228. Jemielity Julita - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

229. Jezierska Marta - EXTREME / K30 POL Szczecin

Niezapłacone

230. Jeziorek Agnieszka - CHALLENGE / K40 POL Babinek BABINEK BIEGA

Zapłacone

231. Jurczyński Łukasz - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin Grupa Tom

Zapłacone

232. Kacalska Zuzanna - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin Decathlon Szczecin

Zapłacone

233. Kachniarz Karol - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

234. Kaczmarek Adrian - BIEG NA K2 / M20 POL Bezrzecze Torpedy

Zapłacone

235. Kaczmarek Artur - BIEG NA K2 / M40 POL Bezrzecze Torpedy

Zapłacone

236. Kaczmarek Beata - BIEG NA K2 / K40 POL Szczecin Torpedy

Zapłacone

237. Kaczmarek Maciej - CHALLENGE / M20 POL Szczecin Centrum Medyczne EuroMedis

Zapłacone

238. Kaleta Edyta - BIEG NA K2 / K30 POL Bezrzecze

Zapłacone

239. Kaleta Krzysztof - BIEG NA K2 / M30 POL Bezrzecze

Zapłacone

240. Kaliciński Wojtek - BIEG NA K2 / M30 POL Barlinek Kalikonie

Zapłacone

241. Kalitowski Przemysław - BIEG NA K2 / M20 POL Szczecin

Zapłacone

242. Kamer Lucyna - BIEG NA K2 / K40 POL Wąwelnica

Zapłacone

243. Kamińska Agata - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

244. Kamińska Karolina - CHALLENGE / K20 POL Szczecin

Zapłacone

245. Kamiński Ryszard - BIEG NA K2 / M50 POL Szczecin

Zapłacone

246. Kamiński Wojciech - NIGHT / M30 POL Szczecin

Zapłacone

247. Kamionka Andrzej - CHALLENGE / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

248. Kanicki Marcin - BIEG NA K2 / M40 POL Stargard

Niezapłacone

249. Kapłaniak Adrian - CHALLENGE / M30 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

250. Karaś Jacek - CHALLENGE / M40 POL Poznań DRUŻYNA SZPIKU / Red Runner

Zapłacone

251. Karasiewicz Łukasz - CHALLENGE / M30 POL Szczecin GrubAsy Run Szczecin

Zapłacone

252. Kasprowicz Łukasz - NIGHT / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

253. Kasprzak Elżbieta - BIEG NA K2 / K60 POLSKA Police

Zapłacone

254. Uczestnik anonimowy - EXTREME / K30 POL Baniewice

Zapłacone

255. Kazimierczak Leszek - BIEG NA K2 / M30 POL Koszalin for-rest-run

Zapłacone

256. Kazimierczak Leszek - CHALLENGE / M30 POL Koszalin for-rest-run

Niezapłacone

257. Kaźmierczak Mateusz - EXTREME / M30 POL Szczecin

Zapłacone

258. Kaźmierczak Norbert - CHALLENGE / M40 POL Szczecin TupTupTeam

Zapłacone

259. Kielczyk Kasia - NIGHT / K40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

260. Kiełbasiewicz Dawid - CHALLENGE / M20 POL Szczecin ER-TEAM

Zapłacone

261. Kierszka Agnieszka - BIEG NA K2 / K40 POL Szczecin

Zapłacone

262. Kijewski Zbigniew - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

263. Kilianpawelec Kasia - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin ŚRUNDUNIA

Zapłacone

264. Kiraga Jarek - EXTREME / M20 POL Szczecin

Niezapłacone

265. Klimczewski Arkadiusz - EXTREME / M30 POL Szczecin

Zapłacone

266. Klimczyk Marek - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin 12BZ/1bpzmot

Zapłacone

267. Klimecka Katarzyna - CHALLENGE / K30 POL Goleniów

Zapłacone

268. Klimecka Krystyna - EXTREME / K60 POL Goleniów niezrzeszona

Zapłacone

269. Klimecki Michał - CHALLENGE / M30 POL Goleniów Zabiegani Goleniów

Zapłacone

270. Klóska Barbara - CHALLENGE / K16 POL Szczecin

Zapłacone

271. Kłosiński Marcin - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

272. Kłosowska Natalia - CHALLENGE / K30 POL Szczecin

Zapłacone

273. Kłys Adrian - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin Biegnę dla Asi

Zapłacone

274. Kokowski Jacek - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

275. Kolenda Jerzy - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin Centrum Medyczne EuroMedis

Zapłacone

276. Kolenda Krzysztof - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin 220V/ Kalmar Runners

Zapłacone

277. Kolomanski Hubert - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

278. Kolska Lena - NIGHT / K30 POL Szczecin

Zapłacone

279. Kołodziej Elżbieta - BIEG NA K2 / K40 POL Gryfino

Zapłacone

280. Kołodziej Joanna - BIEG NA K2 / K20 POL Gryfino

Zapłacone

281. Kołodziejczyk Danuta - BIEG NA K2 / K50 POL Biesowice Prorunning Promotion

Zapłacone

282. Koman Michal - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

283. Komarowski Tomasz - NIGHT+K2 / M30 POL Szczecin Ampio team

Zapłacone

284. Komorowski Michał - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

285. Kondela Paweł - CHALLENGE / M40 POL Choszczno Aktywne Choszczno

Zapłacone

286. Konecki Krzysztof - NIGHT+K2 / M40 POL Drawsko Pomorskie Wolni Biegacze Szczecin

Zapłacone

287. Konnek Ireneusz - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

288. Kontek Szymon - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin RUBASZNY GENTLEMAN

Zapłacone

289. Kopaniecka Izabela - CHALLENGE / K40 POL Mierzyn ParkRun Szczecin

Zapłacone

290. Kopaniecki Sebastian - CHALLENGE / M40 POL Szczecin ParkRun Szczecin

Zapłacone

291. Kopcewicz Robert - CHALLENGE / M50 POL Goleniów Crown Goleniów

Zapłacone

292. Kordek Kamil - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

293. Kordek Milena - BIEG NA K2 / K20 POL Szczecin

Zapłacone

294. Kordus Tomasz - BIEG NA K2 / M50 POL Szczecin

Zapłacone

295. Korkuć Krzysztof - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

296. Korol Danuta - NIGHT / K20 POL Szczecin Crown Goleniów

Zapłacone

297. Kos Piotr - BIEG NA K2 / M60 POL Szczecin DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL

Zapłacone

298. Kosiński Krzysztof - NIGHT / M30 POL Szczecin

Zapłacone

299. Kowal Tomasz - CHALLENGE / M40 POL Szczecin

Zapłacone

300. Kowalski Adrian - CHALLENGE / M30 POL Kamień Pomorski Sztorm Paprykarz

Zapłacone

301. Kozicki Sławek - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

302. Koziniec Krystian - BIEG NA K2 / M40 POL Przyjezierze Drużyna Filipa

Zapłacone

303. Kozioł Aneta - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

304. Kozlowski Adam - CHALLENGE / M40 POL Szczecin WIECZORNE BIEGANIE SZCZECIN

Zapłacone

305. Kozłowska Natalia - NIGHT / K20 POL Warzymice

Niezapłacone

306. Kozłowska-Baniak Paulina - BIEG NA K2 / K40 POL Stargard Bridgestone Stargard Runners

Zapłacone

307. Kozłowski Krzysztof - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

308. Kozłowski Łukasz - EXTREME / M20 POL Szczecin

Zapłacone

309. Kozub Agata - BIEG NA K2 / K20 POL Police

Zapłacone

310. Kraczowski Mirosław - NIGHT / M40 POL Szczecin

Zapłacone

311. Uczestnik anonimowy - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Zapłacone

312. Krause Jarosław - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin Górnik Wałbrzych

Zapłacone

313. Kroehnke Artur - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

314. Kroehnke Artur - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Niezapłacone

315. Król Krzysztof - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

316. Król Łukasz - BIEG NA K2 / M20 POL Szczecin TeamReduty

Zapłacone

317. Król Magdalena - CHALLENGE / K30 POL Szczecin

Zapłacone

318. Królak Aleksandra - BIEG NA K2 / K20 POL Police Ukl Ósemka

Zapłacone

319. Królikowski Artur - NIGHT / M40 POL Kołbaskowo

Zapłacone

320. Królikowski Rafał - BIEG NA K2 / M20 POL Kołbaskowo

Zapłacone

321. Krosman Grzegorz - NIGHT / M30 POL Szczecin

Zapłacone

322. Kruczkowska Agnieszka - BIEG NA K2 / K40 POL Gryfino

Zapłacone

323. Kruczkowska Malwina - BIEG NA K2 / K20 POL Gryfino

Zapłacone

324. Kruczkowski Maciej - BIEG NA K2 / M50 POL Gryfino

Zapłacone

325. Krupieńczyk Joanna - CHALLENGE / K30 POL Szczecin Zabiegani Goleniów

Zapłacone

326. Krupińska Paulina - CHALLENGE / K30 POL Goleniów

Zapłacone

327. Uczestnik anonimowy - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin #k2dlapolakow

Zapłacone

328. Krześniowski Marcin - CHALLENGE / M40 POL Szczecin Rowerowy Załom

Zapłacone

329. Krzywiec Marcin - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

330. Ksycka Ewa - CHALLENGE / K30 POL Szczecin

Zapłacone

331. Ksycki Blazej - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Zapłacone

332. Ktacz Łukasz - BIEG NA K2 / M30 POL Bełchatów

Zapłacone

333. Kubicka Karolina - CHALLENGE / K30 POL Nowogard FIZJOBIEGACZE_SZCZECIN

Niezapłacone

334. Kuć Dariusz - BIEG NA K2 / M50 POL Stargard

Zapłacone

335. Kuć Maciej - NIGHT+K2 / M20 POL Stargard

Zapłacone

336. Uczestnik anonimowy - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

337. Kujawa Joanna - BIEG NA K2 / K20 POL Szczecin

Zapłacone

338. Kujawska Magda - BIEG NA K2 / K40 POL Szczecin

Zapłacone

339. Kulik Bogdan - NIGHT / M50 POL Szczecin

Zapłacone

340. Kulon Aleksander - BIEG NA K2 / M20 POL Szczecin Sprzedam opla

Zapłacone

341. Kundschaft Hardy - BIEG NA K2 / M30 DEU Eggesin SVG Eggesin 90

Zapłacone

342. Kupniewska Aleksandra - BIEG NA K2 / K30 POL Police Kompas Team

Zapłacone

343. Kurdel Łukasz - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

344. Kurnatowska Magdalena - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

345. Kusiak Magdalena - CHALLENGE / K20 POL Szczecin AMPIO TEAM

Zapłacone

346. Kusz Grzegorz - BIEG NA K2 / M50 POL Chociwel Bridgestone Stargard

Zapłacone

347. Kuźbik Jakub - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin InfinIT Codelab

Zapłacone

348. Kwaśniewska Patrycja - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin ŚRUNdunia

Zapłacone

349. Kwaśniewski Patryk - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

350. Kwiatkowska Aleksandra - BIEG NA K2 / K20 POL Police Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

351. Lączak Justyna - BIEG NA K2 / K40 POL Szczecin Asseco Active Team

Zapłacone

352. Langiewicz Jacek - BIEG NA K2 / M60 POL Police MKJ Police

Niezapłacone

353. Lau Adam - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

354. Lawkiel Pawel - CHALLENGE / M50 POL Szczecin

Zapłacone

355. Legutko Anna - BIEG NA K2 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

356. Lejkowska Daria - NIGHT / K30 POL Szczecin

Zapłacone

357. Lelek Paulina - NIGHT / K20 POL Szczecin

Zapłacone

358. Lemański Andrzej - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin Bąbel Sport Team

Zapłacone

359. Lenard Magdalena - BIEG NA K2 / K20 POL Stargard Bridgestone Stargard Runners

Zapłacone

360. Lencewicz Grzegorz - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Zapłacone

361. Leśniak Dariusz - BIEG NA K2 / M50 POL Szczecin

Zapłacone

362. Leszczyński Marcin - CHALLENGE / M40 POL Szczecin ZS Szczecin

Zapłacone

363. Leszko Konrad - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

364. Levchenko Denys - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Zapłacone

365. Lew Piotr - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin Extreme Wolf

Niezapłacone

366. Lewandowska Anna - CHALLENGE / K40 POL Grzepnica Lewandowscy Team

Zapłacone

367. Lewandowska Joanna - BIEG NA K2 / K40 POL Szczecin :)

Zapłacone

368. Uczestnik anonimowy - NIGHT / M30 POL Szczecin

Zapłacone

369. Lewandowski Jan - EXTREME / M40 POL Grzeplica LEWANDOWSCY TEAM

Zapłacone

370. Lewandowski Piotr - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin 12DZ

Zapłacone

371. Lewandowski Piotr - CHALLENGE / M30 POL Police SKB DZIK

Niezapłacone

372. Lewaniak Elżbieta - EXTREME / K40 POL Szczecin

Zapłacone

373. Lewaniak Jacek - EXTREME / M40 POL Szczecin

Zapłacone

374. Liczbińska Małgorzata - NIGHT / K20 POL Szczecin

Zapłacone

375. Liebner Patryk - CHALLENGE / M30 POL Szczecin Trigym Szczecin

Zapłacone

376. Ligocka Aneta - BIEG NA K2 / K40 POL Szczecin BIO-SPA ALEKSANDRA BURKOWSKA

Zapłacone

377. Ligocki Tomasz - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

378. Likierski Michał - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

379. Limanowska Lucyna - BIEG NA K2 / K50 POL Nowogard

Zapłacone

380. Lipertowicz Sebastian - BIEG NA K2 / M30 POL Police Lovelasy/Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

381. Lipińska Sylwia - BIEG NA K2 / K20 POL Szczecin

Zapłacone

382. Lipiński Paweł - BIEG NA K2 / M30 POL Gryfice

Zapłacone

383. Uczestnik anonimowy - BIEG NA K2 / K30 POL Wałcz Piwne brzuszki

Zapłacone

384. Uczestnik anonimowy - BIEG NA K2 / M30 POL Wałcz Piwne brzuszki

Zapłacone

385. Lubiński Tomasz - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin AIBO - DANE OSOBOWE

Zapłacone

386. Łachacz Irmina - CHALLENGE / K30 POL Szczecin SwimrunBlondes

Zapłacone

387. Ławniczak Sebastian - CHALLENGE / M40 POL Police

Niezapłacone

388. Łempicki Maciej - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

389. Łochowski Radosław - NIGHT / M30 POL Szczecin IUVO Smarthome

Zapłacone

390. Łocman Daniel - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

391. Łukasiewicz Robert - CHALLENGE / M40 POL Szczecin

Zapłacone

392. Łysek Grzegorz - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin ŁYSEKY

Zapłacone

393. Mackiewicz Olgierd - CHALLENGE / M40 POL Szczecin SUT

Niezapłacone

394. Mackowicz Aneta - BIEG NA K2 / K40 POL Szczecin REHABILITACJA WOMP SZCZECIN

Zapłacone

395. Maduń Stefan - BIEG NA K2 / M30 POL Myślibórz

Niezapłacone

396. Maduń Stefan - BIEG NA K2 / M30 POL Myślibórz

Zapłacone

397. Maj Joanna - CHALLENGE / K30 POL Szczecin ZS Training Center

Zapłacone

398. Majchrzak Dominik - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin LK Szczecin

Niezapłacone

399. Majdan-Adamska Agnieszka - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin Husaria Race Team

Zapłacone

400. Makowska Karolina - BIEG NA K2 / K16 POL Kamień Pomorski WŚCIEKLIZNA GG+

Zapłacone

401. Makowski Mariusz - CHALLENGE / M20 POL Stargard FC Stargard

Zapłacone

402. Maksajda Dariusz - CHALLENGE / M40 POL Szczecin

Zapłacone

403. Malczewski Adam - CHALLENGE / M20 POL Szczecin

Zapłacone

404. Malik Radosław - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin Drużyna A

Niezapłacone

405. Malinowska Alicja - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

406. Maluk Emil - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

407. Małecka Anna - BIEG NA K2 / K40 POL Szczecin Hawajskie Rekiny

Zapłacone

408. Małkowska Edyta - EXTREME / K30 POL Ińsko

Zapłacone

409. Manduk-Czyżyk Nina - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin MediConsult

Zapłacone

410. Marcinek Marcin - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

411. Markanicz Marlena - EXTREME+K2 / K30 POL Moskorzyn Stargard Ja Sie Nie Ścigam

Niezapłacone

412. Markiewicz Kamil - BIEG NA K2 / M20 POL Stargard Bridgestone Stargard Runners

Zapłacone

413. Marks Maciej - CHALLENGE / M40 POL Dołuje Sztorm Paprykarze

Zapłacone

414. Masalski Robert - CHALLENGE / M40 POL Szczecin

Zapłacone

415. Maszczyk Marta - BIEG NA K2 / K30 POL Gryfino

Niezapłacone

416. Matul Hanna - BIEG NA K2 / K30 POL Stargard Kalmar Runners

Zapłacone

417. Matusiak Adam - CHALLENGE / M30 POL Bezrzecze

Niezapłacone

418. Matusiak Rafał - BIEG NA K2 / M20 POL Szczecin Biegiem Na Służbę

Zapłacone

419. Matysek Ireneusz - EXTREME / M60 POL Wałcz KOMANDOS Z WAŁCZA

Zapłacone

420. Mazur Katarzyna - EXTREME / K30 POL Insko

Zapłacone

421. Mazur Marcin - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Zapłacone

422. Mazurek Tomasz - NIGHT / M30 POL Stargard

Niezapłacone

423. Mazuro Piotr - EXTREME+K2 / M20 POL Gryfino MBM-2 Systemy Informatyczne

Niezapłacone

424. Mich Piotr - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ

Zapłacone

425. Michnowski Jakub - NIGHT / M20 POL Szczecin DoctorRunner TEAM

Zapłacone

426. Miedlar Krzysztof - BIEG NA K2 / M30 POL Stargard Eltwina Running Team

Zapłacone

427. Miękus Krystian - NIGHT / M30 POL Mosty

Zapłacone

428. Mielnik Michał - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

429. Mieszała Łukasz - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin EMEL Athletic Team

Zapłacone

430. Mikołajczak Marcin - BIEG NA K2 / M20 POL Gryfino

Niezapłacone

431. Milanowicz Maciej - CHALLENGE / M30 POL Wołczkowo Bridgestone Stargard Runners

Zapłacone

432. Milanowicz Magdalena - CHALLENGE / K30 POL Wołczkowo Wieczorne Bieganie Szczecin

Zapłacone

433. Milewski Tomek - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

434. Miller Alfred - CHALLENGE / M50 POL Szczecin LIGHTBOX

Zapłacone

435. Minko Arkadiusz - CHALLENGE / M30 POL Szczecin Sportowa Bankowa

Zapłacone

436. Minorowicz Paweł - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

437. Mistak Paula - CHALLENGE / K30 POL Gorzów Wlkp

Zapłacone

438. Miszczak Damian - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

439. Miszczak Damian - NIGHT / M30 POL Szczecin

Zapłacone

440. Mleczek Roman - CHALLENGE / M40 POL Babinek BABINEK BIEGA

Zapłacone

441. Moczulska Marta - EXTREME / K30 POL Szczecin

Zapłacone

442. Moczulski Grzegorz - EXTREME / M30 POL Szczecin

Zapłacone

443. Uczestnik anonimowy - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

444. Mordzak Aleksis - BIEG NA K2 / M20 POL Szczecin ART TECHNIKA

Zapłacone

445. Moskwa Grzegorz - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin 12Bz

Niezapłacone

446. Moskwa Martyna - CHALLENGE / K20 POL Szczecin Go Sport/ Masz Przebiegane

Zapłacone

447. Mospinek Dorian - CHALLENGE / M20 POL Szczecin

Zapłacone

448. Mostowski Dariusz - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin TME MTB TEAM Szczecin

Zapłacone

449. Moszyński Patryk - NIGHT+K2 / M20 POL Szczecin Husaria Race Team

Niezapłacone

450. Mozga Marek - NIGHT / M20 POL Szczecin

Zapłacone

451. Naklicki Marcin - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

452. Nawrocka Dorota - NIGHT / K30 POL Szczecin

Zapłacone

453. Nickowski Jarek - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

454. Niedźwiecki Maciej - BIEG NA K2 / M20 POL Szczecin

Zapłacone

455. Niemczyk Marta - EXTREME / K30 POL Gryfino

Zapłacone

456. Niesterowicz Karol - CHALLENGE / M20 POL Szczecin Copernicus

Zapłacone

457. Niewadzik Urszula - BIEG NA K2 / K40 POL Szczecin Szczecin

Niezapłacone

458. Niewiadomska Magda - BIEG NA K2 / K30 POL Warzymice Kobiece bieganie

Niezapłacone

459. Niewiadomski Konrad - CHALLENGE / M30 POL Dębno AC Milan

Zapłacone

460. Niezgoda Adam - BIEG NA K2 / M40 POL Police Kompas Team

Zapłacone

461. Nowaczyk Wojciech - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

462. Nowak Anna - CHALLENGE / K20 POL Szczecin Husaria Race Team Szczecin

Zapłacone

463. Nowak Wojciech - BIEG NA K2 / M30 POL Poznań

Zapłacone

464. Nowek Paweł - BIEG NA K2 / M30 POL Warzymice Amigo Fishing

Zapłacone

465. Nurnberg Sylwia - EXTREME / K40 POL Szczecin

Zapłacone

466. Ochroński Krzysztof - CHALLENGE / M40 POL Tetyń pyrzyce biegają

Zapłacone

467. Odej Monika - CHALLENGE / K20 POL Szczecin

Zapłacone

468. Ogrodnik Paweł - NIGHT / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

469. Ogrodziński Przemysław - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Zapłacone

470. Okruta Bartłomiej - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin Profiactive.pl

Niezapłacone

471. Olejarz Damian - BIEG NA K2 / M30 POL Police

Zapłacone

472. Olejnik Katarzyna - BIEG NA K2 / K40 POL Szczecin

Zapłacone

473. Olkowicz Marta - BIEG NA K2 / K20 POL Szczecin

Zapłacone

474. Olszewski Robert - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

475. Orecki Bartek - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

476. Orłowski Paweł - CHALLENGE / M40 POL Mierzyn

Zapłacone

477. Ortel Sebastian - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

478. Oryl Mariusz - EXTREME / M30 POL Szczecin

Zapłacone

479. Osica Elżbieta - BIEG NA K2 / K50 POL Szczecin

Zapłacone

480. Osiński Grzegorz - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

481. Osiński Mariusz - CHALLENGE / M30 POL Kamień Pomorski Sztorm Paprykarze

Zapłacone

482. Ossowicz Ewelina - BIEG NA K2 / K40 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

483. Ossowicz Marcin - BIEG NA K2 / M30 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

484. Pacek Tomasz - CHALLENGE / M20 POL Szczecin Gringo runners

Zapłacone

485. Paizert Krzysztof - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin Iron Insane

Zapłacone

486. Pająk Małgosia - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

487. Pakuła Tomasz - BIEG NA K2 / M30 POL Goleniów Pan Brokuł Team

Zapłacone

488. Pałamar Krzysztof - NIGHT / M50 POL Szczecin

Zapłacone

489. Panasiuk Sambor - EXTREME / M30 POL Szczecin

Zapłacone

490. Pańczyk Tomasz - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Zapłacone

491. Pankowski Jerzy - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Zapłacone

492. Papski Mateusz - EXTREME+K2 / M30 POL Kcynia Allons-y

Zapłacone

493. Parchimowicz Janusz - BIEG NA K2 / M60 POL Szczecin

Zapłacone

494. Pardała Michał - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Zapłacone

495. Paslawski Pawel - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Zapłacone

496. Pasternak Rafał - BIEG NA K2 / M30 POL Gryfino Team Odra Gryfino

Niezapłacone

497. Pasternak Wojciech - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

498. Patyk Joanna - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin PZU Sport Team

Zapłacone

499. Pawliczak Rafał - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

500. Pawski Tomasz - NIGHT / M50 POL Szczecin Rocket Sprocket

Zapłacone

501. Peda Leszek - CHALLENGE / M60 POL Police Police

Zapłacone

502. Pedyński Przemysław - CHALLENGE / M30 POL Stargard Crown Goleniów

Zapłacone

503. Uczestnik anonimowy - BIEG NA K2 / K50 POL Szczecin

Zapłacone

504. Piętka Grzegorz - EXTREME / M40 POL Szczecin #1973

Zapłacone

505. Pietkun Adrian - BIEG NA K2 / M30 POL Piła Piwne brzuszki

Niezapłacone

506. Pietrzak Maciej - CHALLENGE / M40 POL Łukęcin SZTORM PAPRYKARZE

Zapłacone

507. Pintowski Piotr - CHALLENGE / M40 POL Szczecin

Zapłacone

508. Pląsek Sylwester - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin LoveLasy

Zapłacone

509. Plesner Krzysztof - BIEG NA K2 / M40 POL Stargard JRG3 SZCZECIN

Zapłacone

510. Pluta Tomasz - BIEG NA K2 / M50 POL Szczecin

Zapłacone

511. Płazalski Łukasz - BIEG NA K2 / M30 POL Brojce Life4Fit Gryfice

Zapłacone

512. Podleśny Tomasz - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin Deloitte Adventure Team

Zapłacone

513. Podolak Paweł - BIEG NA K2 / M50 POL Szczecin

Zapłacone

514. Podporska Izabela - BIEG NA K2 / K40 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

515. Podwyszyński Sylwester - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin Komenda Wojewódzka PSP w Szczecinie

Niezapłacone

516. Pokorska Kasia - BIEG NA K2 / K30 POL Golczewo WŚCIEKLIZNA GG+

Zapłacone

517. Pokorski Jędrzej - BIEG NA K2 / M16 POL Golczewo WŚCIEKLIZNA GG+

Zapłacone

518. Pokorski Rafał - BIEG NA K2 / M40 POL Golczewo Wścieklizna Gg+

Zapłacone

519. Poniatowska-Tarkowska Edyta - CHALLENGE / K40 POL Szczecin SRUNDUNIA SZCZECIN

Niezapłacone

520. Porzych Zbigniew - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin Calibra Tim

Niezapłacone

521. Posiakow Marcin - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

522. Potaman Cezary - CHALLENGE / M50 POL Szczecin

Zapłacone

523. Poźniak Aleksandra - NIGHT+K2 / K30 POL Szczecin Centrum Medyczne EuroMedis

Zapłacone

524. Prosowska Magdalena - NIGHT+K2 / K20 POL Olsztyn

Niezapłacone

525. Pruszanow Marcin - BIEG NA K2 / M40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

526. Przybył Rafał - NIGHT / M30 POL Szczecin

Zapłacone

527. Przybysz Katarzyna - CHALLENGE / K30 POL Szczecin ALIEN TEAM

Zapłacone

528. Przybysz Marcin - CHALLENGE / M30 POL Szczecin ALIEN TEAM

Zapłacone

529. Przygoda Przemysław - CHALLENGE / M40 POL Szczecin Adventure Club

Zapłacone

530. Pyrek Rafał - NIGHT+EXTREME / M40 POL Bezrzecze Run For Fun Bezrzecze

Zapłacone

531. Pyrek Rafał - BIEG NA K2 / M40 POL Bezrzecze Run For Fun Bezrzecze

Zapłacone

532. Ra Julia - CHALLENGE / K30 POL Goleniów Crown Goleniów

Zapłacone

533. Rać Monika - BIEG NA K2 / K40 POL Dobra

Zapłacone

534. Rachwalski Tomasz - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin Rach-ciach Team

Zapłacone

535. Radczuk Karolina - BIEG NA K2 / K30 POL Police Kompas Team Open

Zapłacone

536. Ratajczak Anna - NIGHT+K2 / K40 POL Szczecin Centrum Medyczne EuroMedis

Zapłacone

537. Ratajczak Marcin - NIGHT+K2 / M40 POL Bezrzecze Centrum Medyczne EuroMedis

Zapłacone

538. Ratańczuk Paweł - BIEG NA K2 / M40 POL Bezrzecze

Zapłacone

539. Rogala Adrian - CHALLENGE / M40 POL Nowogard wkurw_team

Zapłacone

540. Rogala Magda - CHALLENGE / K30 POL Nowogard wkurw_team

Zapłacone

541. Rogalski Marcin - BIEG NA K2 / M50 POL Szczecin Vocalis Szczecin

Zapłacone

542. Rogowski Arek - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin BB Squad

Zapłacone

543. Rogoż Tomasz - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

544. Rojewski Mateusz - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Zapłacone

545. Roman Ewelina - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

546. Romanowski Sebastian - CHALLENGE / M40 POL Szczecin Crown Goleniów

Zapłacone

547. Romański Wojciech - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

548. Rosik Sebastian - NIGHT+K2 / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

549. Rosińska Kamila - BIEG NA K2 / K30 POL Witkowo Pierwsze Bridgestone Stargard Runners

Zapłacone

550. Rostrygin Katarzyna - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

551. Roszak Weronika - BIEG NA K2 / K20 POL Szczecin Ciuwer Team

Zapłacone

552. Roszatycki Lukasz - CHALLENGE / M30 POL Szczecin WIECZORNE BIEGANIE SZCZECIN

Zapłacone

553. Uczestnik anonimowy - CHALLENGE / M40 POL Szczecin Viking 88

Niezapłacone

554. Rudkowski Grzegorz - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

555. Rudnikowska Patrycja - EXTREME / K30 POL Szczecin

Zapłacone

556. Rudziewicz Urszula - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

557. Rudzik Gabriela - NIGHT / K30 POL Szczecin

Zapłacone

558. Rudźko Marek - BIEG NA K2 / M50 POL Szczecin

Zapłacone

559. Rumowski Tomasz - NIGHT+K2 / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

560. Rupek Radosław - BIEG NA K2 / M30 POL Mierzyn

Zapłacone

561. Rusek Kamil - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

562. Rybarczyk Robert - CHALLENGE / M30 POL Szczecin Crown Goleniów

Zapłacone

563. Rybski Mariusz - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

564. Rychłowski Piotr - CHALLENGE / M30 POL Mierzyn Leniwe Buły Mierzyn

Zapłacone

565. Rymer Wojciech - NIGHT+K2 / M40 POL Pucice Klub Własny Jednoosobowy

Zapłacone

566. Rzeszowski Paweł - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

567. Sacharski Bartłomiej - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

568. Sądel Krzysztof - CHALLENGE / M40 POL Szczecin

Zapłacone

569. Sadło Adrian - CHALLENGE / M30 POL Kobylanka

Zapłacone

570. Sadzyński Michał - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

571. Sajan Marcin - CHALLENGE / M20 POL Golczewo

Niezapłacone

572. Sakowska-Carło Magda - CHALLENGE / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

573. Salabura Agata - NIGHT / K20 POL Szczecin DoctorRunner TEAM

Niezapłacone

574. Salejda Ewelina - EXTREME / K30 POL Płoty

Niezapłacone

575. Salejda Ewelina - BIEG NA K2 / K30 POL Płoty

Zapłacone

576. Sańka Paweł - CHALLENGE / M40 POL Szczecin

Zapłacone

577. Uczestnik anonimowy - CHALLENGE / M16 HUN Dobra Ironman Prodmar Triathlon Szczecin

Zapłacone

578. Sarosi Levente - CHALLENGE / M16 POL Dobra

Zapłacone

579. Scherfenberg Łukasz - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin ZS Zwyrole

Zapłacone

580. Sęderek Krzysztof - NIGHT+K2 / M50 POL Szczecin HQ MNCN-E

Zapłacone

581. Sęk Dariusz - EXTREME / M40 POL Szczecin Dariusz Sęk

Zapłacone

582. Seniów Joanna - BIEG NA K2 / K30 POL Poznań

Zapłacone

583. Serwin Krzysztof - CHALLENGE / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

584. Sieczkowski Michał - CHALLENGE / M30 POL Szczecin KB Pionier Szczecin

Zapłacone

585. Siedlecki Marcin - CHALLENGE / M40 POL Szczecin Centrum Medyczne EuroMedis

Zapłacone

586. Sienkiewicz Anna - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

587. Sikorska Honorata - BIEG NA K2 / K40 POL Stargard

Zapłacone

588. Sikorski Andrzej - BIEG NA K2 / M40 POL Stargard

Zapłacone

589. Sikorski Maciej - BIEG NA K2 / M20 POL Szczecin

Zapłacone

590. Sitek Alfred - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Zapłacone

591. Siwek Magdalena - CHALLENGE / K30 POL Bezrzecze

Zapłacone

592. Siwek Piotr - CHALLENGE / M30 POL Bezrzecze

Zapłacone

593. Siwek Tomasz - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin Wielgowo na Biegowo

Zapłacone

594. Skorzec Joanna - BIEG NA K2 / K20 POL Szczecin

Zapłacone

595. Skorzec Paweł - BIEG NA K2 / M20 POL Szczecin

Zapłacone

596. Skowrońska-Pietkun Aneta - BIEG NA K2 / K30 POL Piła Piwne brzuszki

Niezapłacone

597. Skrzypiec Piotr - BIEG NA K2 / M20 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

598. Skrzypkowska Anna - CHALLENGE / K30 POL Szczecin

Niezapłacone

599. Skrzypkowski Lukasz - CHALLENGE / M30 POL Szczecin LUKS MASAZ

Zapłacone

600. Sliwa Marek - CHALLENGE / M40 POL Przeclaw NUTRLITE TEAM

Niezapłacone

601. Słoboda Robert - BIEG NA K2 / M40 POL Gryfino Elitarny klub biegacza,, Powolni z nadwagą,,

Zapłacone

602. Słoboda Robert - NIGHT / M40 POL Gryfino Elitarny klub biegacza,, Powolni z nadwagą,,

Zapłacone

603. Sługocki Tomasz - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin Team Rubaszny Gentleman- Fanio i Stasiu on tour!

Zapłacone

604. Smerd Grzegorz - BIEG NA K2 / M30 POL Stargard Eltwin running team

Zapłacone

605. Śniadowska Małgorzata - NIGHT / K20 POL Szczecin DoctorRunner TEAM

Zapłacone

606. Śniadowski Tomek - NIGHT / M20 POL Szczecin Agrosad

Zapłacone

607. Sniec Robert - CHALLENGE / M40 POL Szczecin

Niezapłacone

608. Sobański Arkadiusz - BIEG NA K2 / M40 POL Barlinek SCS Myślibórz

Zapłacone

609. Sobczyk Krystyna - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

610. Sobczyk Marta - BIEG NA K2 / K30 POL Gorzów Wlkp

Zapłacone

611. Sobolewska Agata - CHALLENGE / K30 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

612. Sokol Krzysztof - CHALLENGE / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie Szczecin

Niezapłacone

613. Sosińska Katarzyna - CHALLENGE / K30 POL Goleniów

Zapłacone

614. Sosnowski Adrian - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

615. Sowa Krzysztof - CHALLENGE / M30 POL Szczecin Zwiedzanie Przez Bieganie

Zapłacone

616. Sowiński Cezary - BIEG NA K2 / M20 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

617. Śpiewak Konrad - CHALLENGE / M30 POL Szczecin Biegowy Klub Fajterów

Zapłacone

618. Spunda Piotr - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin Drużyna Mikołaja

Zapłacone

619. Stachnio Tomasz - CHALLENGE / M20 POL Troszyn

Zapłacone

620. Stachowski Andrzej - BIEG NA K2 / M50 POL Szczecin Lub Wybierz Z Listy

Zapłacone

621. Stańczyk Sławomir - CHALLENGE / M30 POL Stargard Stargard. Ja Się Nie Ścigam

Zapłacone

622. Stankiewicz Krzysztof - CHALLENGE / M40 POL Szczecin

Zapłacone

623. Staruch Małgorzata - BIEG NA K2 / K20 POL Szczecin

Zapłacone

624. Staszewska Anna - BIEG NA K2 / K30 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

625. Stelmach Arkadiusz - BIEG NA K2 / M20 POL Szczecin

Zapłacone

626. Stelmach Mariusz - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin Aktywne Prawobrzeże

Zapłacone

627. Stelnicki Paweł - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin 12BZ

Zapłacone

628. Uczestnik anonimowy - NIGHT / M30 POL Szczecin

Zapłacone

629. Strelcow Krzysztof - CHALLENGE / M40 POL Szczecin Biegam w Hamburgu

Zapłacone

630. Stromczyński Szymon - BIEG NA K2 / M30 POL Czarnków

Zapłacone

631. Strong Izabela - BIEG NA K2 / K40 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

632. Strzałkowski Tomasz - EXTREME / M40 POL Szczecin

Zapłacone

633. Strzelec Tomasz - BIEG NA K2 / M40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

634. Studziński Mateusz - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Zapłacone

635. Styma Sławomir - BIEG NA K2 / M40 POL Gryfice

Zapłacone

636. Suleja Joanna - BIEG NA K2 / K50 POL Stargard Szwla

Niezapłacone

637. Surdacki Jerzy - CHALLENGE / M40 POL Gryfino Drużyna Szpiku / Royal Runners Team

Zapłacone

638. Świątek Joanna - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin SKS HUSARIA

Zapłacone

639. Świtalska Edyta - NIGHT+K2 / K40 POL Szczecin Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego

Zapłacone

640. Szadokierska Anna - CHALLENGE / K30 POL Szczecin ANAWATOUR

Niezapłacone

641. Szadokierski Michal - CHALLENGE / M30 POL Szczecin ANAWATOUR

Niezapłacone

642. Szalewicz Małgorzata - BIEG NA K2 / K50 POL Szczecin Szybciej Nie Mogę

Zapłacone

643. Szałkowski Mariusz - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

644. Szarmach Dariusz - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Niezapłacone

645. Szczepaniak Izabela - BIEG NA K2 / K20 POL Włocławek

Zapłacone

646. Szczepanska Ania - NIGHT / K40 POL Szczecin

Niezapłacone

647. Szczerba Paweł - CHALLENGE / M30 POL Suchań

Niezapłacone

648. Szczypek Ola - CHALLENGE / K30 POL Szczecin ADRENALINA TEAM

Niezapłacone

649. Szełemej Łukasz - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

650. Szkudlarek Krzysztof - NIGHT / M50 POL Szczecin

Zapłacone

651. Szkudlarek Krzysztof - BIEG NA K2 / M50 POL Szczecin

Zapłacone

652. Szmyd Kacper - CHALLENGE / M30 POL Szczecin MKS Szmyciu 1986

Zapłacone

653. Szmyt Mariusz - CHALLENGE / M40 POL Szczecin

Zapłacone

654. Szostak Daniel - NIGHT+K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

655. Szostak Kamil - EXTREME / M30 POL Szczecin

Zapłacone

656. Szot Daniel - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Zapłacone

657. Szot Justyna - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

658. Szotowicz Adam - BIEG NA K2 / M20 POL Stargard Szczeciński Bridgestone stargard Runner

Zapłacone

659. Szotowicz Sebastian - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin SZWLA Stargard

Zapłacone

660. Sztajnert Marcin - NIGHT / M20 POL Warzymice

Niezapłacone

661. Sztark Grzegorz - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin -

Zapłacone

662. Szufranowicz Miroslaw - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin Klub Biegacza Santandera

Zapłacone

663. Szydłowska Monika - EXTREME / K30 POL Szczecin

Niezapłacone

664. Szymaniak Justyna - NIGHT / K30 POL Szczecin

Zapłacone

665. Szymański Bartosz - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

666. Szymanski Pawel - CHALLENGE / M30 POL Szczecin FIZJOBIEGACZE_SZCZECIN

Niezapłacone

667. Szymczak Marcin - CHALLENGE / M40 POL Szczecin WKURW_TEAM

Zapłacone

668. Taczalski Tomasz - BIEG NA K2 / M50 POL Szczecin

Zapłacone

669. Talarek Robert - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin Teleranek

Zapłacone

670. Teran Ana - NIGHT / K40 POL Stargard

Niezapłacone

671. Uczestnik anonimowy - CHALLENGE / K20 POL Szczecin 1993

Niezapłacone

672. Tijewska Edyta - NIGHT+K2 / K40 POL Szczecin ZAŁOGA g

Zapłacone

673. Tijewski Maciej - CHALLENGE / M40 POL Szczecin ZAŁOGA G

Zapłacone

674. Tokarczyk Grzegorz - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

675. Tokarczyk Marta - BIEG NA K2 / K40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

676. Tomaszewski Rafał - BIEG NA K2 / M30 POL Elbląg

Zapłacone

677. Tomczak Aleksander - EXTREME / M20 POL Bezrzecze

Zapłacone

678. Tomczak Tomasz - CHALLENGE / M40 POL Bezrzecze Bezrzecze team

Zapłacone

679. Toporek Przemysław - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

680. Tośko Tadeusz - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecinek Husaria Race Team

Zapłacone

681. Trela Krzysztof - EXTREME / M30 POL Szczecin

Zapłacone

682. Trukawka Andrzej - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Zapłacone

683. Tuchaj Kamil - EXTREME / M20 POL Szczecin Crown Goleniów

Zapłacone

684. Turczynski Marcin - EXTREME / M30 POL Pyrzyce

Niezapłacone

685. Tyrkała Dawid - CHALLENGE / M20 POL Stargard Hiab Sport Team

Zapłacone

686. Ulass Robert - CHALLENGE / M40 POL Mierzyn

Zapłacone

687. Ułanowicz Tomasz - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

688. Urbańczyk Marcin - CHALLENGE / M40 POL Szczecin MNC NE

Zapłacone

689. Usewicz Maciek - BIEG NA K2 / M30 POL Police

Zapłacone

690. Van Kwidzyn Adrian - NIGHT / M20 POL Koszalin

Zapłacone

691. Wachowski Tomasz - BIEG NA K2 / M30 POL Kłobuck

Zapłacone

692. Wahn Przemysław - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Zapłacone

693. Wajs Sebastian - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin 12BZ/ ZWT

Zapłacone

694. Wajs Sebastian - CHALLENGE / M30 POL Szczecin ZWT

Niezapłacone

695. Walent Marta - CHALLENGE / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

696. Wałowska Karolina - NIGHT / K20 POL Szczecin Grupa Polmotor

Zapłacone

697. Wamka Anna - NIGHT / K30 POL Szczecin

Zapłacone

698. Warsinska Monika - BIEG NA K2 / K30 POL Gryfino

Zapłacone

699. Wasilewska Ewa - CHALLENGE / K30 POL Gartz

Zapłacone

700. Wasilewska-Kosińska Daria - CHALLENGE / K20 POL Szczecin

Niezapłacone

701. Wasilewski Andrzej - CHALLENGE / M40 POL Szczecin

Zapłacone

702. Wasiluk Marcin - EXTREME / M40 POL Gryfino

Zapłacone

703. Wasyluk Dorota - NIGHT+EXTREME / K50 POL Szczecin

Niezapłacone

704. Wasyluk Miroslaw - CHALLENGE / M50 POL Szczecin

Niezapłacone

705. Waszczuk Tomasz - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin WASZCZUK TEAM

Zapłacone

706. Waszkowiak Magdalena - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

707. Wawrzyniak Ireneusz - BIEG NA K2 / M30 POL Stargard

Zapłacone

708. Wesołowski Marcin - BIEG NA K2 / M30 POL Sadlno

Zapłacone

709. Wieczorek Mariusz - CHALLENGE / M40 POL Szczecin 102 bochr

Zapłacone

710. Wiedro Marcin - CHALLENGE / M30 POL Szczecin WIECZORNE BIEGANIE SZCZECIN

Zapłacone

711. Wielgus-Ulatowska Joanna - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin Husaria Race Team

Zapłacone

712. Wiencis Małgorzata - BIEG NA K2 / K40 POL Szczecin

Zapłacone

713. Wierzbicki Rafał - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

714. Wierzycka Kinga - EXTREME / K40 POL Szczecin Bbl

Zapłacone

715. Wierzycka Kinga - EXTREME / K40 POL Szczecin Bbl

Niezapłacone

716. Wietrzyńska Agnieszka - NIGHT / K30 POL Szczecin Masz przebiegane

Zapłacone

717. Uczestnik anonimowy - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

718. Wilczopolski Jaroslaw - CHALLENGE / M20 POL Szczecin

Zapłacone

719. Wilczopolski Kamil - CHALLENGE / M20 POL Szczecin

Zapłacone

720. Wilczynska Kalina - CHALLENGE / K30 POL Zielona Gora Wieczorne Bieganie Szczecin

Niezapłacone

721. Wiles Magdalena - CHALLENGE / K30 POL Police

Niezapłacone

722. Wiliński Tomasz - BIEG NA K2 / M20 POL Nowogard GrubASY RUN Szczecin

Zapłacone

723. Wilk Paweł - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

724. Wilklisz Wojciech - CHALLENGE / M40 POL Szczecin

Zapłacone

725. Wirtek Robert - CHALLENGE / M40 POL Szczecin

Niezapłacone

726. Wiśniewska Hanna - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

727. Witkowska Anna - EXTREME / K40 POL Szczecin Ruska Bania

Zapłacone

728. Witkowski Emil - EXTREME / M30 POL Szczecin

Zapłacone

729. Witorzęć Dariusz - NIGHT+K2 / M40 POL Łęgi

Zapłacone

730. Włodarz Jakub - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin HABITECH

Zapłacone

731. Włoszak Marek - CHALLENGE / M30 POL Przecław

Zapłacone

732. Wochowska Izabela - NIGHT+K2 / K40 POL Szczecin Klub Biegacza 366 Witunia

Zapłacone

733. Wochowski Jarosław - NIGHT+K2 / M40 POL Szczecin Klub Biegacza 366 Witunia

Zapłacone

734. Wodnicka Ewa - CHALLENGE / K50 POL Gryfice Rungryf Gryfice

Niezapłacone

735. Wójciak Marcin - BIEG NA K2 / M20 POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

736. Wojciechowska Ewa - CHALLENGE / K30 POL Stargard Staragrd

Niezapłacone

737. Wojciechowska Marika - EXTREME / K20 POL Stargard

Zapłacone

738. Wojciechowski Pawel - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

739. Wójcik Jacek - NIGHT / M40 POL Szczecin

Zapłacone

740. Wójcik Jacek - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

741. Wójcik Julian - BIEG NA K2 / M60 POL Stargard SZWLA STARGARD

Zapłacone

742. Wójcik Maja - BIEG NA K2 / K20 POL Myślibórz

Zapłacone

743. Wójcik Tomasz - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

744. Wojdalowicz Ewa - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

745. Wojszczyk Michał - CHALLENGE / M30 POL Szczecin Bridgestone Stargard Runners

Zapłacone

746. Wojtaś Agnieszka - CHALLENGE / K40 POL Stargard Stargard. Ja sie nie ścigam.

Zapłacone

747. Wojtyniak Roman - BIEG NA K2 / M50 POL Mierzyn

Zapłacone

748. Wolska Agnieszka - NIGHT / K30 POL Szczecin

Niezapłacone

749. Wolska Aleksandra - NIGHT / K20 POL Reptowo

Niezapłacone

750. Wolski Tomasz - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

751. Wołkowicz Radosława - BIEG NA K2 / K30 POL Gryfice

Zapłacone

752. Wołkowska Paulina - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Niezapłacone

753. Wołoszyn Konrad - CHALLENGE / M40 POL Szczecin ADRENALINA TEAM

Niezapłacone

754. Wosiak Paweł - EXTREME / M30 POL Szczecin

Zapłacone

755. Woźniak Kacper - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Zapłacone

756. Woźniak Małgorzata - CHALLENGE / K40 POL Szczecin

Zapłacone

757. Woźniak Piotr - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

758. Wroblewski Jaroslaw - CHALLENGE / M40 POL Szczecin RAZ SZCZECIN

Zapłacone

759. Wroński Julian - CHALLENGE / M30 POL Stargard HIAB SPORTS TEAM

Zapłacone

760. Wrzochol Paweł - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Zapłacone

761. Wypijewski Igor - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

762. Wypych Maciej - BIEG NA K2 / M30 POL Wołczkowo Kongsberg K-Runners

Zapłacone

763. Wyroślak Pola - BIEG NA K2 / K60 POL Szczecin

Zapłacone

764. Wysocki Bronisław - BIEG NA K2 / M50 POL Stargard

Zapłacone

765. Uczestnik anonimowy - BIEG NA K2 / M50 POL Stargard Biegam bo lubię

Niezapłacone

766. Zabłocki Paweł - BIEG NA K2 / M30 POL Choszczno

Zapłacone

767. Zabrocki Karol - CHALLENGE / M30 POL Świnoujście

Zapłacone

768. Zadluzny Robert - BIEG NA K2 / M40 POL Redlica

Zapłacone

769. Zadrożny Szymon - BIEG NA K2 / M40 POL Wałcz Wataha Wałcz

Zapłacone

770. Zakrocki Arkadiusz - CHALLENGE / M20 POL Szczecin AMFIO TEAM

Zapłacone

771. Zakrzewska Sylwia - EXTREME+K2 / K30 POL Drezdenko Fsd Run

Zapłacone

772. Zalewski Maciej - NIGHT+K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

773. Zamożny Anna - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

774. Żarnicki Kacper - CHALLENGE / M20 POL Szczecin

Zapłacone

775. Uczestnik anonimowy - CHALLENGE / K50 POL Szczecin Bezrzecze

Zapłacone

776. Zarzeczny Adam - CHALLENGE / M50 POL Szczecin Bezrzecze

Zapłacone

777. Zarzycki Piotr - BIEG NA K2 / M50 POL Szczecin

Zapłacone

778. Zasada Jarosław - EXTREME / M40 POL Stargard

Zapłacone

779. Zawadka Andrzej - CHALLENGE / M50 POL Moczyły Szczeciński Klub Wysokogórski

Niezapłacone

780. Zawisza Tomasz - CHALLENGE / M30 POL Szczecin Bridgestone Stargard Runners

Zapłacone

781. Zawlik Tomasz - CHALLENGE / M40 POL Szczecin pozytywnie zakręceni

Zapłacone

782. Zbierajewski Jacek - EXTREME / M30 POL Drawsko Pomorskie Zet Gold Team Drawsko Pomorskie

Zapłacone

783. Zdanowicz Wojciech - EXTREME / M40 POL Szczecin

Niezapłacone

784. Zdunek Piotrek - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Zapłacone

785. Zdzienicki Artur - NIGHT / M40 POL Grudziądz

Niezapłacone

786. Zeiwrzynski Dominik - CHALLENGE / M40 POL Szczecin Fizjobiegacze

Niezapłacone

787. Zemankieiwcz Łukasz - CHALLENGE / M30 POL Szczecin Kanał 6 Am

Zapłacone

788. Żemojdzin Marcin - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin Piwne brzuszki

Zapłacone

789. Zieliński Grzegorz - BIEG NA K2 / M40 POL Stare Czarnowo

Zapłacone

790. Zieliński Tomasz - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

791. Ziółkowski Marcin - NIGHT / M20 POL Szczecin

Niezapłacone

792. Zubel Agnieszka - CHALLENGE / K20 POL Szczecin Kitesurfing Dąbie

Zapłacone

793. Żywicki Janusz - NIGHT / M50 POL Szczecin KB Pionier Szczecin

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU