Bieg na K2 - K2 Challenge

Szczecińska Gubałówka, Lisiej Góry, Szczecin, Polska
20.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamska Barbara - CHALLENGE / K20 POL Szczecin DuoLife Team

Zapłacone

2. Adrian-Czaboryk Monika - CHALLENGE / K40 POL Bezrzecze

Zapłacone

3. Alabrudzińska Agnieszka - CHALLENGE / K30 POL Stargard SZWLA Stargard
4. Aleksandrov Denys - BIEG NA K2 / M20 POL Szczecin

Zapłacone

5. Anielska Anna - CHALLENGE / K30 POL Szczecin

Zapłacone

6. Anioła Dominik - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

7. Babicz Wojciech - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin Bridgestone Stargard Runners
8. Banasiewicz Zbyszek - BIEG NA K2 / M30 POL Stargard
9. Bartosiński Piotr - BIEG NA K2 / M50 POL Szczecin Time55

Zapłacone

10. Bartoszewski Paweł - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin L-bug RUN
11. Baszuro Magdalena - CHALLENGE / K30 POL Szczecin 3LGGNS

Zapłacone

12. Biegun Tomasz - CHALLENGE / M30 POL Szczecin Marysia

Zapłacone

13. Bobel Urszula - CHALLENGE / K30 POL Goleniów

Zapłacone

14. Bobrovnyk Dasza - CHALLENGE / K20 UKR Szczecin

Zapłacone

15. Bodnar Zbigniew - CHALLENGE / M70 POL Szczecin

Zapłacone

16. Borskowicz Paweł - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

17. Broniecki Mateusz - BIEG NA K2 / M20 POL Szczecin

Zapłacone

18. Budna Anna - CHALLENGE / K40 POL Szczecin

Zapłacone

19. Budny Wojciech - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Zapłacone

20. Bukowska Magda - BIEG NA K2 / K40 POL Szczecin 12 batalion dowodzenia Ułanów Podolskich

Zapłacone

21. Charlej Ireneusz - BIEG NA K2 / M40 POL Mierzyn Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

22. Chłopek Tomasz - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin Szczecin
23. Cieśla Beata - CHALLENGE / K50 POL Goleniów Zabiegani Goleniów

Zapłacone

24. Ciślak Roman - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin Backer

Zapłacone

25. Czyżyk Przemysław - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin MediConsult

Zapłacone

26. Dmytryk Łukasz - CHALLENGE / M30 POL Szczecin fajnabryka.pl
27. Dobrowolski Mateusz - BIEG NA K2 / M20 POL Szczecin
28. Drop Sławomir - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin Gold-Drop

Zapłacone

29. Uczestnik anonimowy - BIEG NA K2 / K40 POL Szczecin Kompas Team
30. Duda Piotr - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin
31. Dul Magdalena - BIEG NA K2 / K40 POL Nowe Czarnowo KB Hermes Gryfino

Zapłacone

32. Dusza Anna - CHALLENGE / K50 POL Szczecin Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego
33. Dymowski Paweł - CHALLENGE / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

34. Dzbanuszek Mariusz - CHALLENGE / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

35. Działowska Sara - BIEG NA K2 / K20 POL Szczecin śRUNdunia Szczecin
36. Dziemecki Grzegorz - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin SKS HUSARIA

Zapłacone

37. Elert Mariusz - CHALLENGE / M30 POL Szczecin Paprykarze

Zapłacone

38. Fedyszyn Anna - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin śRUNdunia
39. Filipiak Kamila - BIEG NA K2 / K20 POL Stargard

Zapłacone

40. Furmański Marcin - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin Green Essence

Zapłacone

41. Gajewski Przemek - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin Syberian Hamster

Zapłacone

42. Garus Rafał - BIEG NA K2 / M20 POL Mierzyn

Zapłacone

43. Gębski Łukasz - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin
44. Gierasimowicz Szymon - NIGHT+K2 / M40 POL Szczecin totalsport.pl
45. Glinka Bogusz - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin Run4Fun

Zapłacone

46. Gładysz Artur - BIEG NA K2 / M20 POL Gorzów Wielkopolski N4A

Zapłacone

47. Gładysz Łukasz - CHALLENGE / M30 POL Szczecin TT Szczecin

Zapłacone

48. Gładyszak Michał - CHALLENGE / M30 POL Szczecin CROWN PACKAGING

Zapłacone

49. Gołąb Anna - CHALLENGE / K30 POL Szczecin Szczecińska Akademia Combat SGS

Zapłacone

50. Gozdek Norbert - CHALLENGE / M20 POL Szczecin

Zapłacone

51. Grabiński Michał - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

52. Grewling Anna - NIGHT / K30 POL Przecław Gryffindor biega

Zapłacone

53. Grupa Jarek - BIEG NA K2 / M30 POL Stargard SZWLA

Zapłacone

54. Grygielewicz Leszek - CHALLENGE / M50 POL Bezrzecze MACSPED

Zapłacone

55. Grzegolec Grzegorz - CHALLENGE / M30 POL Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Team

Zapłacone

56. Hajduk Maciej - CHALLENGE / M40 POL Szczecin
57. Haściło Krzysztof - CHALLENGE / M40 POL Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus
58. Hernat Rafał - CHALLENGE / M40 POL Wrzosowo SZTORM PAPRYKARZE

Zapłacone

59. Jacher Mateusz - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin HABITECH

Zapłacone

60. Jahnz Karolina - CHALLENGE / K30 POL Stargard

Zapłacone

61. Janas Kacper - NIGHT / M30 POL Przyjezierze Puszczyk Bukkowy

Zapłacone

62. Jastrzebski Daniel - CHALLENGE / M40 POL Szczecin

Zapłacone

63. Kamionka Andrzej - CHALLENGE / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

64. Karasiewicz Łukasz - CHALLENGE / M30 POL Szczecin GrubAsy Run Szczecin

Zapłacone

65. Kasprzak Elżbieta - BIEG NA K2 / K60 POLSKA Police

Zapłacone

66. Kazimierczak Leszek - CHALLENGE / M30 POL Koszalin for-rest-run
67. Kaźmierczak Norbert - CHALLENGE / M40 POL Szczecin TupTupTeam

Zapłacone

68. Kilianpawelec Kasia - CHALLENGE / K30 POL Szczecin ŚRUNDUNIA
69. Klimecka Katarzyna - CHALLENGE / K30 POL Goleniów

Zapłacone

70. Klimecki Michał - CHALLENGE / M30 POL Goleniów Zabiegani Goleniów

Zapłacone

71. Kłosiński Marcin - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

72. Kłys Adrian - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin Biegnę dla Asi

Zapłacone

73. Kokowski Jacek - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

74. Kolska Lena - NIGHT / K30 POL Szczecin

Zapłacone

75. Kondela Paweł - CHALLENGE / M40 POL Choszczno Aktywne Choszczno

Zapłacone

76. Kozłowska-Baniak Paulina - BIEG NA K2 / K40 POL Stargard Bridgestone Stargard Runners
77. Kozłowski Krzysztof - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin
78. Król Łukasz - BIEG NA K2 / M20 POL Szczecin TeamReduty

Zapłacone

79. Kruczkowska Agnieszka - BIEG NA K2 / K40 POL Gryfino

Zapłacone

80. Kruczkowska Malwina - BIEG NA K2 / K20 POL Gryfino

Zapłacone

81. Kruczkowski Maciej - BIEG NA K2 / M50 POL Gryfino

Zapłacone

82. Krupińska Paulina - CHALLENGE / K30 POL Goleniów
83. Krześniowski Marcin - CHALLENGE / M40 POL Szczecin Rowerowy Załom

Zapłacone

84. Krzywiec Marcin - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

85. Kuć Maciej - NIGHT+K2 / M20 POL Stargard

Zapłacone

86. Kupniewska Aleksandra - BIEG NA K2 / K30 POL Police Kompas Team
87. Kusz Grzegorz - BIEG NA K2 / M50 POL Chociwel Bridgestone Stargard
88. Lączak Justyna - BIEG NA K2 / K40 POL Szczecin Asseco Active Team

Zapłacone

89. Lau Adam - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

90. Lenard Magdalena - BIEG NA K2 / K20 POL Stargard Bridgestone Stargard Runners
91. Leśniak Dariusz - BIEG NA K2 / M50 POL Szczecin

Zapłacone

92. Levchenko Denys - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Zapłacone

93. Ligocka Aneta - BIEG NA K2 / K40 POL Szczecin BIO-SPA ALEKSANDRA BURKOWSKA

Zapłacone

94. Lubiński Tomasz - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin AIBO - DANE OSOBOWE

Zapłacone

95. Łachacz Irmina - CHALLENGE / K30 POL Szczecin SwimrunBlondes

Zapłacone

96. Ławniczak Sebastian - CHALLENGE / M40 POL Police
97. Łocman Daniel - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

98. Majdan-Adamska Agnieszka - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin Husaria Race Team

Zapłacone

99. Małecka Anna - BIEG NA K2 / K40 POL Szczecin Hawajskie Rekiny

Zapłacone

100. Manduk-Czyżyk Nina - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin MediConsult

Zapłacone

101. Markiewicz Kamil - BIEG NA K2 / M20 POL Stargard Bridgestone Stargard Runners
102. Masalski Robert - CHALLENGE / M40 POL Szczecin
103. Maszczyk Marta - CHALLENGE / K30 POL Gryfino
104. Matusiak Adam - CHALLENGE / M30 POL Bezrzecze
105. Mazur Katarzyna - EXTREME / K30 POL Insko

Zapłacone

106. Milanowicz Maciej - CHALLENGE / M30 POL Wołczkowo Bridgestone Stargard Runners
107. Milanowicz Magdalena - CHALLENGE / K30 POL Wołczkowo Wieczorne Bieganie Szczecin

Zapłacone

108. Minorowicz Paweł - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin
109. Moskwa Grzegorz - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin 12Bz
110. Moskwa Martyna - CHALLENGE / K20 POL Szczecin Go Sport/ Masz Przebiegane
111. Niezgoda Adam - BIEG NA K2 / M40 POL Police Kompas Team
112. Nowaczyk Wojciech - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

113. Nowak Anna - CHALLENGE / K20 POL Szczecin Husaria Race Team Szczecin

Zapłacone

114. Odej Monika - CHALLENGE / K20 POL Szczecin

Zapłacone

115. Ogrodziński Przemysław - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Zapłacone

116. Olejnik Katarzyna - BIEG NA K2 / K40 POL Szczecin

Zapłacone

117. Orłowski Paweł - CHALLENGE / M40 POL Mierzyn

Zapłacone

118. Osiński Grzegorz - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

119. Osiński Mariusz - CHALLENGE / M30 POL Kamień Pomorski Sztorm Paprykarze
120. Pacek Tomasz - CHALLENGE / M20 POL Szczecin Gringo runners

Zapłacone

121. Pankowski Jerzy - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Zapłacone

122. Papski Mateusz - EXTREME+K2 / M30 POL Kcynia Allons-y

Zapłacone

123. Parchimowicz Janusz - BIEG NA K2 / M60 POL Szczecin

Zapłacone

124. Patyk Joanna - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin PZU Sport Team

Zapłacone

125. Piętka Grzegorz - EXTREME / M40 POL Szczecin #1973

Zapłacone

126. Pietrzak Maciej - CHALLENGE / M40 POL Łukęcin SZTORM PAPRYKARZE

Zapłacone

127. Pląsek Sylwester - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin LoveLasy

Zapłacone

128. Podleśny Tomasz - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin Deloitte Adventure Team

Zapłacone

129. Podporska Izabela - BIEG NA K2 / K40 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

130. Porzych Zbigniew - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin Calibra Tim
131. Przybysz Katarzyna - CHALLENGE / K30 POL Szczecin ALIEN TEAM

Zapłacone

132. Przybysz Marcin - CHALLENGE / M30 POL Szczecin ALIEN TEAM

Zapłacone

133. Przygoda Przemysław - CHALLENGE / M40 POL Szczecin Adventure Club

Zapłacone

134. Pyrek Rafał - BIEG NA K2 / M40 POL Bezrzecze Run For Fun Bezrzecze

Zapłacone

135. Ra Julia - CHALLENGE / K30 POL Goleniów Crown Goleniów
136. Rać Monika - BIEG NA K2 / K40 POL Dobra

Zapłacone

137. Rachwalski Tomasz - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin Rach-ciach Team

Zapłacone

138. Radczuk Karolina - BIEG NA K2 / K30 POL Police Kompas Team Open

Zapłacone

139. Rogala Adrian - CHALLENGE / M40 POL Nowogard wkurw_team
140. Rogala Magda - CHALLENGE / K30 POL Nowogard wkurw_team
141. Rogalski Marcin - BIEG NA K2 / M50 POL Szczecin Vocalis Szczecin

Zapłacone

142. Rogoż Tomasz - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

143. Rojewski Mateusz - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Zapłacone

144. Rosińska Kamila - BIEG NA K2 / K30 POL Witkowo Pierwsze Bridgestone Stargard Runners
145. Roszak Weronika - BIEG NA K2 / K20 POL Szczecin Ciuwer Team

Zapłacone

146. Rychłowski Piotr - CHALLENGE / M30 POL Mierzyn Leniwe Buły Mierzyn
147. Seniów Joanna - BIEG NA K2 / K30 POL Poznań

Zapłacone

148. Siwek Magdalena - CHALLENGE / K30 POL Bezrzecze

Zapłacone

149. Siwek Piotr - CHALLENGE / M30 POL Bezrzecze

Zapłacone

150. Skrzypiec Piotr - BIEG NA K2 / M20 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

151. Sługocki Tomasz - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin Team Rubaszny Gentleman- Fanio i Stasiu on tour!

Zapłacone

152. Smerd Grzegorz - BIEG NA K2 / M30 POL Stargard Eltwin running team

Zapłacone

153. Sobolewska Agata - CHALLENGE / K30 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

154. Stańczyk Sławomir - CHALLENGE / M30 POL Stargard Stargard. Ja Się Nie Ścigam
155. Stankiewicz Krzysztof - CHALLENGE / M40 POL Szczecin

Zapłacone

156. Strzelec Tomasz - BIEG NA K2 / M40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

157. Szalewicz Małgorzata - BIEG NA K2 / K50 POL Szczecin Szybciej Nie Mogę

Zapłacone

158. Szczepaniak Izabela - BIEG NA K2 / K20 POL Włocławek

Zapłacone

159. Szełemej Łukasz - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

160. Szkudlarek Krzysztof - BIEG NA K2 / M50 POL Szczecin

Zapłacone

161. Szmyd Kacper - CHALLENGE / M30 POL Szczecin MKS Szmyciu 1986

Zapłacone

162. Szmyt Mariusz - CHALLENGE / M40 POL Szczecin

Zapłacone

163. Szostak Daniel - NIGHT+K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

164. Szotowicz Sebastian - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin SZWLA Stargard

Zapłacone

165. Sztark Grzegorz - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin -

Zapłacone

166. Szydłowska Monika - EXTREME / K30 POL Szczecin
167. Szymczak Marcin - CHALLENGE / M40 POL Szczecin WKURW_TEAM
168. Taczalski Tomasz - BIEG NA K2 / M50 POL Szczecin

Zapłacone

169. Talarek Robert - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin Teleranek

Zapłacone

170. Tomczak Aleksander - EXTREME / M20 POL Bezrzecze

Zapłacone

171. Tomczak Tomasz - CHALLENGE / M40 POL Bezrzecze Bezrzecze team

Zapłacone

172. Toporek Przemysław - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin
173. Trukawka Andrzej - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Zapłacone

174. Urbańczyk Marcin - CHALLENGE / M40 POL Szczecin MNC NE
175. Wahn Przemysław - CHALLENGE / M30 POL Szczecin

Zapłacone

176. Wajs Sebastian - CHALLENGE / M30 POL Szczecin ZWT
177. Walent Marta - CHALLENGE / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

178. Wasilewski Andrzej - CHALLENGE / M40 POL Szczecin

Zapłacone

179. Wawrzyniak Ireneusz - BIEG NA K2 / M30 POL Stargard

Zapłacone

180. Wierzbicki Rafał - BIEG NA K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

181. Wiśniewska Hanna - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

182. Witkowska Anna - NIGHT+EXTREME / K40 POL Szczecin Ruska Bania
183. Witorzęć Dariusz - NIGHT+K2 / M40 POL Łęgi

Zapłacone

184. Włodarz Jakub - BIEG NA K2 / M30 POL Szczecin HABITECH

Zapłacone

185. Włoszak Marek - CHALLENGE / M30 POL Przecław

Zapłacone

186. Wodnicka Ewa - CHALLENGE / K50 POL Gryfice Rungryf Gryfice
187. Wojszczyk Michał - CHALLENGE / M30 POL Szczecin Bridgestone Stargard Runners
188. Wojtaś Agnieszka - CHALLENGE / K40 POL Stargard Stargard. Ja sie nie ścigam.

Zapłacone

189. Wołkowska Paulina - BIEG NA K2 / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
190. Wołoszyn Konrad - CHALLENGE / M40 POL Szczecin ADRENALINA TEAM
191. Wrzochol Paweł - CHALLENGE / M30 POL Szczecin
192. Wyroślak Pola - BIEG NA K2 / K60 POL Szczecin

Zapłacone

193. Wysocki Bronisław - BIEG NA K2 / M50 POL Stargard
194. Uczestnik anonimowy - BIEG NA K2 / M50 POL Stargard Biegam bo lubię
195. Zabrocki Karol - NIGHT+K2 / M30 POL Świnoujście

Zapłacone

196. Zadluzny Robert - BIEG NA K2 / M40 POL Redlica

Zapłacone

197. Zadrożny Szymon - BIEG NA K2 / M40 POL Wałcz Wataha Wałcz

Zapłacone

198. Zalewski Maciej - NIGHT+K2 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

199. Zawadka Andrzej - CHALLENGE / M50 POL Moczyły Szczeciński Klub Wysokogórski
200. Zawisza Tomasz - CHALLENGE / M30 POL Szczecin Bridgestone Stargard Runners
201. Ziółkowski Marcin - NIGHT / M20 POL Szczecin
202. Zubel Agnieszka - CHALLENGE / K20 POL Szczecin Kitesurfing Dąbie

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU