BIEG NA MOLO

Osiek ul. Główna 231a - Start, Meta - Restauracja Molo
17.10.2015

Wyniki

Biegi 10 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
GÓRKIEWICZ Michał
51 Osiek 3:22 17.86 00:33:31:49
2
BARTUŚ Adrian
150 Oświęcim 3:31 17.24 00:35:02:30
3
ZIELONKA Robert
258 Chrzanów 3:38 16.67 00:36:16:07
4
PAJĄK Roch
Harpagan Sosnowiec
29 Mętków 3:42 16.13 00:36:57:51
5
GREGORCZYK Mariusz
Beskidzkie
212 Osiek 3:42 16.13 00:36:59:53
6
WASOWICZ Szymon
122 Opole 3:49 15.87 00:38:03:03
7
KOBOSKO Paweł
Zadyszka Oświęcim
162 Rajsko 3:51 15.63 00:38:28:27
8
KOZIARZ Przemysław
don't give up
140 Jankowice 3:52 15.63 00:38:31:12
9
SAMBAK Tadeusz
Zadyszka Oświęcim / Parkrun Chrzanów
65 Brzeszcze 3:53 15.38 00:38:49:28
10
KUPCZAK Janusz
220 Bujaków 3:54 15.38 00:38:53:00
11
ADAMSKI Robert
226 Bieruń 3:55 15.38 00:39:06:76
12
PRZEWOŹNIK Marek
Zadyszka Oświęcim
70 Brzeszcze 3:56 15.15 00:39:18:88
13
PAPUGA Dariusz
Zadyszka Oświęcim
165 Jawiszowice 3:58 15.15 00:39:37:21
14
KOZIOŁ Krzysztof
219 Gorzów 3:59 15.15 00:39:40:49
15
SKORUPA Paweł
DO:ST:AR:TU WARSZTAT FORMY
128 Tychy 3:59 15.15 00:39:47:32
16
POLANEK Robert
SPYT-ACTIV
143 Spytkowice 3:59 15.15 00:39:47:49
17
ŻMUDA Krzysiek
Spytaktiv
279 Spytkowice 3:59 15.15 00:39:47:50
18
KWIATKOWSKI Rafał
brak
248 Chrzanów 3:59 15.15 00:39:49:97
19
OPRYSZEK Bogusław
I Ty Możesz Być Wielki ITMBW Kraków
88 Kraków 4:01 14.93 00:40:04:52
20
NOWORYTA Grzegorz
don't give up
139 Rudze 4:04 14.71 00:40:31:21
21
BŁASIAK Leszek
Kęckie Harpagany
290 Kęty 4:04 14.71 00:40:31:28
22
KORCZYK Dariusz
Tempo Kęty
208 Kęty 4:05 14.71 00:40:41:34
23
PAWLIK Przemysław
OKR Passionbike
225 Oświęcim 4:05 14.71 00:40:43:43
24
GAWEŁ Bogdan
Festiwal Biegowy w Krynicy - Zdrój
59 Oświęcim-Zaborze 4:05 14.71 00:40:47:67
25
LUTYŃSKI Zbigniew
138 Oświęcim 4:07 14.71 00:41:01:93
26
WIEROŃSKI Dominik
Kęckie Harpagany
264 Kęty 4:09 14.49 00:41:21:33
27
CHUDY Dawid
22 Podolsze 4:09 14.49 00:41:28:02
28
JĘDRUSIK Mateusz
7 Brzeszcze 4:10 14.49 00:41:33:06
29
MADEJ Maciej
Kęckie Harpagany
164 Kęty 4:10 14.49 00:41:34:29
30
KASTELIK Mariusz
TTA Bieruń - Brzezinka
203 Oświęcim-Brzezinka 4:12 14.29 00:41:54:00
31
ANTOSZ Michał
TTA Bieruń
251 Bieruń 4:13 14.29 00:42:06:62
32
KULIG Sebastian
Lejla
209 Poręba Wielka 4:13 14.29 00:42:09:18
33
KOŁODZIEJ Zbigniew
Kęckie Harpagany
9 Kęty 4:14 14.08 00:42:19:85
34
ANTONIAK Jan
Kęckie Harpagany
21 Kęty 4:18 14.08 00:42:52:63
35
PACHOLSKI Rafał
187 Andrychów 4:18 13.89 00:42:55:53
36
SZUBERT Mateusz
26 Poręba Wielka 4:19 13.89 00:43:05:53
37
KOWALSKI Szymon
Kęckie Harpagany
110 Kęty 4:19 13.89 00:43:07:27
38
WIECZOREK Maciej
www.patrykwieczorek.pl
43 Oświęcim 4:19 13.89 00:43:08:37
39
FILAPEK Bartosz
238 Brzeszcze 4:20 13.89 00:43:18:75
40
KOPYDŁOWSKI Robert
www.e-podroznik.pl
80 Oświęcim 4:20 13.89 00:43:19:02
41
KOLANOWSKI Kacper
54 Jawiszowice 4:21 13.89 00:43:22:59
42
GRODECKI Marcin
MAMATTI
141 Wadowice 4:22 13.70 00:43:34:27
43
PIÓRO Grzegorz
42 Oświęcim 4:23 13.70 00:43:48:93
44
WYZGAŁ Arkadiusz
don't give up
210 Lgota 4:24 13.70 00:43:53:01
45
POLACZEK Tomasz
243 Bojszowy 4:24 13.70 00:43:53:02
46
JAGIELSKI Damian
163 Libiąż 4:26 13.51 00:44:11:49
47
BARON Tomasz
206 Bieruń 4:26 13.51 00:44:13:38
48
NIDECKI Robert
89 Poreba Wielka 4:28 13.51 00:44:32:90
49
STELMACH Krzysztof
Oswiecimski Klub Rowerowy Passionbike
282 Oświęcim. 4:29 13.33 00:44:43:94
50
DROBNY Rafał
60 Pszczyna 4:29 13.33 00:44:46:57
51
KUPCZAK Bogusława
108 Brzuśnik 4:29 13.33 00:44:46:80
52
CZUWAJ Krzysztof
48 Brzeszcze 4:29 13.33 00:44:47:29
53
MARSZAŁEK Łukasz
66 Szczyrk 4:30 13.33 00:44:53:26
54
CZUBAK Małgorzata
City Meb - MEBLE Małopolska
155 Rybna 4:31 13.33 00:45:00:32
55
OLMA Dariusz
Brzeszcze Biegają
41 Jawiszowice 4:34 13.16 00:45:33:69
56
PICHNER Jacek
146 Oświęcim 4:35 13.16 00:45:40:43
57
KORCZYK Ryszard
Kęckie Harpagany
6 Kęty 4:36 13.16 00:45:52:82
58
ORLICKI Stanisław
ORZEŁ - RUDZE
285 Rudze 4:36 13.16 00:45:53:33
59
CZYSZCZOŃ Wojciech
TTA Bieruń
222 Bieruń 4:36 13.16 00:45:53:43
60
BŁACHUT Łukasz
168 Jawiszowice 4:36 13.16 00:45:53:47
61
KRÓLICKI Łukasz
125 Kęty 4:36 12.99 00:45:55:71
62
BOGACZ Tomasz
Kęckie Harpagany
45 Kęty 4:37 12.99 00:46:03:26
63
BARTUŚ Marcin
159 Oświęcim 4:38 12.99 00:46:11:66
64
RYBARZ Artur
JAKOŚ LECI
124 Brzeszcze 4:38 12.99 00:46:13:63
65
MADEJ Zdzisław
Kęckie Harpagany
171 Kęty 4:39 12.99 00:46:27:54
66
WIĘCEK Przemysław
KĘCKIE HARPAGANY
5 Kęty 4:40 12.82 00:46:33:80
67
KOPIJASZ Leonard
77 Brzeszcze 4:40 12.82 00:46:37:98
68
TOMICZEK Wojciech
231 Bielsko-Biała 4:41 12.82 00:46:40:22
69
WĄDRZYK Dawid
135 Polanka Wielka 4:42 12.82 00:46:59:20
70
MADYDA Jarosław
33 Kęty 4:42 12.82 00:46:59:21
71
SATERNUS Lucjan
22bpg
127 Oświęcim 4:43 12.82 00:47:04:51
72
AUGUSTYNIAK Sławomir
Die Mannschaft ****
44 Oświęcim 4:44 12.66 00:47:12:61
73
PILCH Marek
BBL Kraków
85 Kraków 4:45 12.66 00:47:21:67
74
MACHACZKA Patryk
293 Osiek 4:45 12.66 00:47:25:79
75
BARANEK Wojciech
272 Przeginia 4:45 12.66 00:47:26:27
76
LURKA Tomasz
Kęckie Harpagany
237 Kęty 4:45 12.66 00:47:29:90
77
NOWAK Renata
niezrzeszona
57 Poręba Wielka 4:46 12.66 00:47:31:83
78
PLUTA Piotr
189 Kraków 4:46 12.66 00:47:34:78
79
WÓJCIK Marcin
117 Czechowice-Dziedzice 4:46 12.66 00:47:35:06
80
ZABRZAŃSKI Alfred
ParkRun Chrzanów
183 Chrzanów 4:46 12.66 00:47:39:34
81
PŁONKA Kornel
Kęckie Harpagany
15 Kęty 4:47 12.50 00:47:45:93
82
WRONA Piotr
76 Przecieszyn 4:47 12.50 00:47:47:89
83
ADAMUS Łukasz
Kęckie Harpagany
3 Kęty 4:47 12.50 00:47:47:93
84
HATALA Ignacy
97 Kęty 4:48 12.50 00:47:53:03
85
IZBICKI Wojciech
Kęckie Harpagany
14 Kęty 4:48 12.50 00:47:59:66
86
STRUMIŃSKI Grzegorz
172 Włosienica 4:50 12.50 00:48:11:12
87
PALA Jarosław
2 Osiek 4:50 12.35 00:48:19:81
88
PŁAWNY Michał
228 Wadowice 4:51 12.35 00:48:20:39
89
TRESZCZYŃSKI Krzysztof
18 Osiek 4:52 12.35 00:48:30:44
90
SUŚLIK Krzysztof
161 Oświęcim 4:52 12.35 00:48:31:22
91
KURAS Katarzyna
61 Chełmek 4:52 12.35 00:48:33:68
92
GUNIA Mariusz
119 Oswiecim 4:53 12.35 00:48:42:80
93
BIES Tomasz
Kęckie harpagany
30 Hecznarowice 4:56 12.20 00:49:13:10
94
MIESZCZAK Krzysztof
Niezrzeszony
126 Oświęcim 4:56 12.20 00:49:13:83
95
NAGLIK Andrzej
Kęckie Harpagany
17 Nowa Wieś 4:56 12.20 00:49:19:77
96
ŁAGOSZ Katarzyna
CA BROKER/CA AKTYWNI
116 Tychy 4:57 12.20 00:49:24:31
97
JUCHA Jacek
CA Aktywni CA Broker
115 Goczałkowice-Zdrój 4:57 12.20 00:49:24:43
98
PYZA Maciej
37 Osiek 4:58 12.05 00:49:33:72
99
MADEJ Marek
Kęckie Harpagany
4 Kęty 4:58 12.05 00:49:37:52
100
GOŁEK Mateusz
Kęckie Harpagany
69 Kęty 4:58 12.05 00:49:38:05
101
WĄSOWICZ Jolanta
92 Nowa Wieś 4:59 12.05 00:49:42:93
102
PYZA Łukasz
Samosponsoring Sp. z. o. o.
68 Osiek 4:59 12.05 00:49:48:61
103
PONIKOWSKA Małgorzata
KS Cracovia
173 Chełmek 4:59 12.05 00:49:49:27
104
FLOREK Michał
jw2771
145 Kraków 4:60 12.05 00:49:51:45
105
JASIŃSKI Wojciech
121 Osiek 5:01 12.05 00:50:00:35
106
JASIŃSKI Łukasz
205 Osiek 5:01 12.05 00:50:03:63
107
PILARZ Mirosław
CZECHOMORSY
268 Bujaków 5:01 11.90 00:50:07:89
108
RYSZKA Piotr
10 Brzeszcze 5:01 11.90 00:50:07:90
109
WÓJCIK Michał
177 Andrychów 5:01 11.90 00:50:08:12
110
SŁOWIK Łukasz
198 Katowice 5:02 11.90 00:50:13:82
111
RAKOCZY Agata
40-latek Tychy SPLA
190 Tychy 5:02 11.90 00:50:13:86
112
KUBICA Ewa
169 Warszawa 5:03 11.90 00:50:20:59
113
KUSAK Sylwia
71 Osiek 5:03 11.90 00:50:25:83
114
CHMIELNIAK Janusz
Kęckie Harpagany
179 Kęty 5:05 11.90 00:50:41:73
115
NOWAKOWSKI Jakub
233 Trzebinia 5:05 11.76 00:50:45:18
116
KANIA Marcin
160 Polanka Wielka 5:09 11.63 00:51:23:06
117
JARZYNA Adam
123 Polanka Wielka 5:09 11.63 00:51:27:07
118
POREBSKI Marek
178 Oswiecim 5:09 11.63 00:51:28:63
119
KANIA Wanda
Kęckie Harpagany
276 Kęty 5:10 11.63 00:51:33:36
120
CHWAŁEK Mirosław
93 Bielsko-Biała 5:11 11.63 00:51:41:27
121
DUDEK Kinga
263 Brzezinka 5:11 11.63 00:51:41:38
122
MĘDRYSA Michał
262 Pławy 5:11 11.63 00:51:44:43
123
WĄSOWICZ Marian
94 Nowa Wieś 5:13 11.49 00:52:08:75
124
MĘDELA Marek
275 Chełmek 5:13 11.49 00:52:09:40
125
NIEDZIELCZYK Jolanta
Park Run Chrzanów
194 Chrzanów 5:15 11.49 00:52:28:73
126
TKACZ Jarosław
47 Dankowice 5:15 11.49 00:52:28:75
127
LUBECKI Tomasz
170 Oświęcim 5:15 11.49 00:52:28:75
128
ĆWIELĄG Wojciech
216 Chełmek 5:18 11.36 00:52:55:56
129
GÓRNY Magdalena
CA AKTYWNI / CA BROKER
113 Lędziny 5:20 11.24 00:53:15:77
130
PAJĄK Adam
271 Malec 5:20 11.24 00:53:16:26
131
BABIŃSKA Karolina
185 Bulowice 5:21 11.24 00:53:25:45
132
STRYCHARSKI Michał
36 Stara Wieś 5:23 11.11 00:53:49:46
133
GŁĄB Bogusław
-
82 Dankowice 5:23 11.11 00:53:49:56
134
HUCZEK Radosław
199 Osiek 5:24 11.11 00:53:55:52
135
HAŁAT Tomasz
289 Osiek 5:24 11.11 00:53:55:64
136
LURANC Bartłomiej
131 Osiek 5:25 11.11 00:54:03:00
137
TOBICZYK Daniel
227 Osiek 5:27 10.99 00:54:23:02
138
KOZAK Łukasz
www.dlanadii.blog.pl
240 Oświęcim 5:27 10.99 00:54:23:03
139
KOCEMBA Halina
niezrzeszona
221 Osiek 5:28 10.99 00:54:32:82
140
SKIBICKI Krzysztof
DAMYRADE
25 Oświęcim 5:28 10.99 00:54:36:70
141
KORBUT Mirosław
3W
241 Chrzanów 5:30 10.99 00:54:50:31
142
SZAFRAN Magdalena
CA AKTYWNI CA BROKER
244 Libiąż 5:30 10.87 00:54:56:92
143
WNUK Grzegorz
SBD Energetyk Rybnik
291 Rybnik 5:30 10.87 00:54:57:36
144
MARKIEL Dominik
Kęckie Harpagany
175 Kęty 5:32 10.87 00:55:17:42
145
ŁOBODA Katarzyna
176 Andrychów 5:35 10.75 00:55:40:67
146
PŁONKA Julia
38 Osiek 5:35 10.75 00:55:43:92
147
BABIŃSKI Zbigniew
186 Bulowice 5:37 10.64 00:56:06:45
148
BIBA Kazimierz
260 Wilamowice 5:38 10.64 00:56:11:33
149
BOGACZ Aneta
Kęckie Harpagany
8 Kęty 5:38 10.64 00:56:15:38
150
KOWALCZYK Tadeusz
270 Kraków 5:39 10.64 00:56:29:93
151
FLIŚNIK Krzysztof
137 Brzeszcze 5:45 10.42 00:57:27:13
152
PILARZ Ewa
CZECHOMORSY
269 Bujaków 5:45 10.42 00:57:27:37
153
JEZIORKOWSKA Anna
213 Oświęcim 5:47 10.42 00:57:49:49
154
NIEMIEC Bartłomiej
trend Bieruń
158 Bieruń 5:47 10.42 00:57:49:50
155
MROZIK Anna
277 Osiek 5:48 10.31 00:57:58:29
156
BUKOWCZAN Mateusz
AZS AWF KRAKÓW
136 Oświęcim 5:48 10.31 00:57:58:40
157
HARAT Szymon
180 Kraków 5:49 10.31 00:58:02:17
158
KOPTA Jerzy
Cwałujące Dziadki
84 Kraków 5:51 10.31 00:58:20:62
159
ĆWIELĄG Mariola
215 Chełmek 5:52 10.20 00:58:36:29
160
KADŁUBICKI Robert
174 Kęty 5:52 10.20 00:58:36:30
161
ZŁOCH Agnieszka
62 Wilamowice 5:53 10.20 00:58:45:76
162
LEŚNIAK Janusz
72 Osiek 5:53 10.20 00:58:45:78
163
PARADECKI Wojciech
www.dlanadii.blog.pl
239 Oświęcim 5:53 10.20 00:58:45:80
164
ABRAMCZYK-BIEROŃSKA Monika
52 Jawiszowice 5:57 10.10 00:59:21:82
165
KRESKOWIAK Anna
75 Oświęcim 5:57 10.10 00:59:22:68
166
DOBIJA-PAW Anna
Kęckie harpagany
53 Kęty 5:59 10.00 00:59:42:93
167
TOMICZEK Jerzy
232 Bielsko-Biała 6:02 10.00 01:00:13:91
168
DAWIEC Gabriela
83 Frelichow 6:02 10.00 01:00:13:92
169
BRZEZIECKA Ewa
129 Grojec 6:08 9.80 01:01:12:13
170
JUNG Kinga
156 Oświęcim 6:12 9.71 01:01:57:93
171
PAWEŁCZYK Bogusława
39 Chełmek 6:12 9.71 01:01:57:94
172
LACH Adam
ALTECH
280 Katowice 6:12 9.71 01:01:57:96
173
SEMIK Mirosław
118 Oświęcim 6:21 9.43 01:03:22:91
174
MORAWSKI Janusz
188 Pszczyna 6:21 9.43 01:03:22:92
175
TRESZCZYŃSKA Marta
16 Osiek 6:52 8.77 01:08:37:14
176
KCIUK Barbara
214 Oświęcim 6:52 8.77 01:08:37:16
177
PŁAWNY Ilona
229 Wadowice 6:59 8.62 01:09:40:45
178
KARDASZ Karolina
230 Wadowice 6:59 8.62 01:09:40:68
179
MADEJ Józef
Zadyszka Oświęcim
40 Oświęcim 6:59 8.62 01:09:40:74
180
KLĘCZAR Artur
151 Osiek 6:59 8.62 01:09:40:82
181
PECYNA Katarzyna
CA Aktywni CA Broker
1 Piasek 6:59 8.62 01:09:41:02

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU