Bieg na Molo

Osiek, Polska
12.10.2019

Wyniki

Dystans 10km 10 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Czas netto min/km km/h Czas końcowy
1
WOJTACHA Adrian
KS Olkusz
155 POL Olkusz 00:34:37.75 3:28 17.24 00:34:37.75
2
KOŹMIŃSKI Józef
LKS Orzeł Kozy
59 POL Kozy 00:35:47.12 3:35 16.67 00:35:48.67
3
HATALA Paweł
100 POL Bielsko-Biała 00:36:11.11 3:38 16.67 00:36:11.11
4
GÓRKIEWICZ Michał
93 POL Osiek 00:36:38.82 3:40 16.39 00:36:38.82
5
KOZIARZ Przemysław
Dont Give Up
170 POL Jankowice 00:36:53.04 3:42 16.13 00:36:54.61
6
LAMPA Adrian
Kalinowski Team
74 POL Czestochowa 00:37:36.25 3:46 15.87 00:37:38.09
7
URBANIAK Witek
Rozbiegamy To - Miasto - Czechowiece-Dziedzice
36 POL Czechowice-Dziedzice 00:37:43.10 3:47 15.87 00:37:44.63
8
KWIATKOWSKI Rafał
Forever Young
102 POL Chrzanów 00:37:58.93 3:49 15.87 00:38:00.14
9
PAWLIK Przemysław
Oświęcimski Klub Rowerowy Passionbike
193 POL Oświecim 00:38:04.79 3:49 15.63 00:38:08.46
10
GRUBKA Bartosz
Passionbike Oświęcim
145 POL Osiek 00:38:36.66 3:52 15.63 00:38:38.45
11
NOWORYTA Grzegorz
Dont give uo
42 POL Rudze 00:39:11.48 3:56 15.38 00:39:14.51
12
KLIMCZAK Piotr
Dont Give Up!
185 POL Balin 00:39:15.01 3:56 15.15 00:39:18.56
13
CIERPIAŁEK Jakub
UNLIMITED Sport Lifestyle
41 POL Wadowice 00:39:16.33 3:56 15.15 00:39:19.15
14
SENDERA Przemysław
40 POL Spytkowice 00:39:26.41 3:57 15.15 00:39:26.41
15
PIECHACZEK Jacek
Inżynieria Biegania Team
146 POL Jastrzębie-Zdrój 00:39:55.13 3:60 14.93 00:39:58.16
16
KRAKOWCZAK Rysiek
Zadyszka Oświęcim
110 POL Oświęcim 00:40:16.51 4:02 14.93 00:40:18.55
17
OCHOWICZ Piotr
Kch Enduro Dynamit
82 POL Chrzanów 00:40:36.26 4:04 14.71 00:40:38.91
18
ZIACH Mariusz
Stowarzyszenie Pozytywnie Zakręcenii
132 POL Dąbrowa Górnicza 00:40:35.71 4:04 14.71 00:40:39.46
19
LAMPA Artur
Kalinowski Team
75 POL Częstochowa 00:41:00.55 4:07 14.71 00:41:02.23
20
PRZEWOŹNIK Marek
Zadyszka Oświęcim/drużyna Jezusa.pl
168 POL Brzeszcze 00:41:16.73 4:08 14.49 00:41:18.94
21
BATORYK Igor
71 UKR Czestochowa 00:41:34.02 4:10 14.49 00:41:35.16
22
CHUDY Dawid
133 POL Przeciszów 00:41:46.21 4:11 14.29 00:41:49.98
23
KUPCZAK Janusz
131 Batalion Lekkiej Piechoty Gliwice
163 POL Bujaków 00:41:52.95 4:12 14.29 00:41:55.36
24
WASZTYL Tomasz
17 POL Bielsko-Biala 00:42:11.18 4:14 14.29 00:42:14.95
25
PYREK Przemysław
TrainingbyPP
99 POL Oświecim 00:42:22.55 4:15 14.08 00:42:24.38
26
KOWALCZYK Paweł
Kęckie Harpagany
135 POL Kęty 00:43:32.72 4:22 13.70 00:43:34.78
27
MUCHA Mateusz
parkrun Katowice
86 POL Siemianowice Śląskie 00:43:33.46 4:22 13.70 00:43:35.80
28
BIELIŃSKA Monika
114 POL Przyszowice 00:43:34.59 4:22 13.70 00:43:37.77
29
SAFERNA Artur
Andrychów Running
69 POL Nidek 00:43:54.45 4:24 13.70 00:43:56.84
30
KORNACKI Adrian
Olza Cieszyn
91 POL Cieszyn 00:44:03.67 4:25 13.51 00:44:07.54
31
MOZGAŁA Krzysztof
3 POL Osiek 00:44:05.91 4:26 13.51 00:44:12.10
32
ORLANKA Waldemar
46 POL Oświęcim 00:44:12.10 4:27 13.51 00:44:20.24
33
RUSEK Krzysztof
Kęckie Harpagany
61 POL Nowa Wieś 00:44:31.44 4:28 13.51 00:44:32.46
34
PSZCZÓŁKA Józef
MKS Tempo Kęty
97 POL Kęty 00:44:29.41 4:28 13.51 00:44:34.46
35
MATUŁA Natalia
TrainingbyPP
32 POL Oświecim-Brzezinka 00:44:35.08 4:28 13.51 00:44:37.45
36
BERCAL Robert
109 POL Witanowice 00:44:44.87 4:29 13.33 00:44:46.59
37
ŁATA Ewelina
115 POL Woźniki 00:45:07.82 4:31 13.33 00:45:09.49
38
LUBECKI Tomasz
4 POL Oświęcim 00:45:10.98 4:32 13.33 00:45:14.35
39
BUKAŁA Jarosław
Chwalisz czy nie chwalisz - lotej z nami
134 POL Bieruń 00:45:18.41 4:32 13.16 00:45:19.77
40
KOLIS Paweł
172 POL Bielsko-Biała 00:45:20.14 4:33 13.16 00:45:22.92
41
ZAWORA Szymon
39 POL Rajsko 00:45:28.44 4:34 13.16 00:45:30.87
42
SZWED Renata
Zf
139 POL Czechowice-Dzedzice 00:45:33.77 4:34 13.16 00:45:37.00
43
MAREK Rafał
Kac Runners
72 POL Goczałkowice-Zdrój 00:45:33.97 4:34 13.16 00:45:38.08
44
CHROSTEK Rafał
4,00
7 POL Wola 00:45:45.34 4:36 13.16 00:45:52.82
45
KASPEREK Janusz
88 POL Pisarzowice 00:45:51.79 4:36 12.99 00:45:57.06
46
KARAWACKI Grzegorz
Kęckie Harpagany
127 POL Kęty 00:45:59.24 4:37 12.99 00:46:05.10
47
PASTWA Grzegorz
Ultra Beskid Sport
190 POL Jasienica 00:46:01.00 4:37 12.99 00:46:05.44
48
NOWAK Marcin
79 POL Osiek 00:46:09.47 4:38 12.99 00:46:13.44
49
DUROK Wojciech
KAC RUNNERS
78 POL Jankowice 00:46:11.71 4:38 12.99 00:46:16.20
50
HAŁAT Tomasz
42 Do Szczęścia
27 POL Osiek 00:46:15.90 4:39 12.99 00:46:22.74
51
GAWEŁ Bogdan
Festiwal Biegowy W Krynicy-Zdrój
179 POL Oświęcim-Zaborze 00:46:21.10 4:39 12.99 00:46:23.08
52
JURAS Dawid
140 POL Osiek 00:46:19.42 4:39 12.99 00:46:28.56
53
GRABOWSKA-SZYSZKA Elżbieta
171 POL Zasole 00:46:26.37 4:40 12.82 00:46:30.23
54
LEBIODA Marcel
5 POL Targanice 00:47:08.09 4:44 12.66 00:47:10.87
55
WIELOPOLSKI Łukasz
162 POL Bielsko-Biała 00:47:06.96 4:44 12.66 00:47:13.32
56
WOJCIECH Jarosław
PoWoli do Celu
106 POL Wola 00:47:10.29 4:45 12.66 00:47:21.56
57
NIKIEL Paweł
43 POL Kęty 00:47:19.23 4:45 12.66 00:47:23.19
58
JAŃCZA Artur
21 POL Bielsko-Biała 00:47:26.28 4:46 12.66 00:47:31.56
59
OLEKSIUK Marek
85 POL Oswiecim 00:47:27.12 4:46 12.66 00:47:35.26
60
TOMALA Dawid
runSZ-Team
2 POL Osiek 00:47:33.83 4:47 12.66 00:47:41.21
61
KRYWULT Mirosław
JKS KOMOROWICE
182 POL Bielsko-Biała 00:47:38.10 4:47 12.50 00:47:43.61
62
KIZNAR Tomek
ANDRYCHÓW RUNNING
121 POL Rzyki 00:47:47.97 4:48 12.50 00:47:50.51
63
SWADŹBA Krzysztof
30 POL Bielsko-Biała 00:47:57.99 4:49 12.50 00:48:02.31
64
KUBIEŃ Krzysztof
67 POL Andrychów 00:48:20.22 4:51 12.35 00:48:20.22
65
KUPCZAK Tadeusz
164 POL Brzuśnik 00:48:26.28 4:52 12.35 00:48:35.63
66
KUPCZAKL Bogusława
154 POL Brzusnik 00:48:26.43 4:52 12.35 00:48:35.85
67
PIEKARCZYK Marcin
Speed Team Brzeszcze
107 POL Rajsko 00:48:49.58 4:54 12.20 00:48:55.02
68
SZAŁAŚ Anna
84 POL Wielkie Drogi 00:48:54.03 4:54 12.20 00:48:57.32
69
ŚMIGIELSKA-STASICKA Monika
144 POL Oświęcim-Poręba Wielka 00:49:09.80 4:56 12.20 00:49:12.92
70
WOLSKI Tomasz
Kęckie Harpagany
76 POL Nowa Wieś 00:49:19.51 4:56 12.20 00:49:19.51
71
MAZUREK Anna
131 POL Bielsko-Biała 00:49:14.36 4:57 12.20 00:49:21.13
72
ADAMUS Janusz
92 POL Osiek 00:49:13.97 4:57 12.20 00:49:23.45
73
SZCZEPANIK Michał
18 POL Kraków 00:49:46.85 4:60 12.05 00:49:54.82
74
DYLEWSKI Maciej
150 POL Warszawa 00:49:48.95 4:60 12.05 00:49:57.27
75
MAKOŚ Tomek
187 POL Jaworze 00:49:52.86 5:01 12.05 00:50:00.18
76
FUDALA Mateusz
37 POL Kęty 00:49:56.16 5:01 12.05 00:50:00.87
77
FILAPEK Bartosz
16 POL Brzeszcze 00:50:02.45 5:02 11.90 00:50:11.92
78
ŻELECH Grzegorz
PoWoli do celu
44 POL Wola 00:50:07.31 5:02 11.90 00:50:18.86
79
Uczestnik anonimowy
196 POL Grojec 00:50:36.02 5:05 11.76 00:50:47.81
80
GUTEK Jakub
174 POL Pszczyna 00:50:38.68 5:06 11.76 00:50:50.47
81
KOS Piotr
108 POL Kobiernice 00:50:57.48 5:07 11.76 00:51:00.75
82
KUKUŁA Marcin
Shiloh runners
53 POL Brzeszcze 00:51:01.49 5:07 11.76 00:51:05.52
83
KATAŃSKI Wojciech
49 POL Bielany 00:51:10.93 5:08 11.63 00:51:18.21
84
DROBEK Jacek
Bestwina Biega
14 POL Bestwina 00:51:08.93 5:08 11.63 00:51:18.83
85
WIĘZIK Jacek
Kogucik50+
80 POL Witkowice 00:51:16.91 5:09 11.63 00:51:21.45
86
JUSZKIEWICZ Jacek
87 POL Osiek 00:51:22.27 5:09 11.63 00:51:27.97
87
OGÓREK Tomasz
70 POL Bielsko-Biała 00:51:15.65 5:09 11.63 00:51:29.33
88
KŁAPUT Natalia
63 PCN Wadowice 00:51:30.00 5:10 11.63 00:51:32.86
89
KŁAPUT Dorota
62 POL Wadowice 00:51:21.42 5:10 11.63 00:51:32.98
90
KURYSIA Piotr
103 POL Bujakow 00:51:53.20 5:12 11.49 00:51:58.36
91
KRUCZAŁA Jakub
147 POL Oświęcim 00:51:51.00 5:13 11.49 00:52:00.46
92
BARTOSIEWICZ Michal
22 POL Katowice 00:51:56.01 5:13 11.49 00:52:00.68
93
GĄSOWSKI Szymon
158 POL Bielsko-Biała 00:51:49.54 5:13 11.49 00:52:03.64
94
STEFANÓW Mirosław
WKU Gliwice
45 POL Czechowice-Dziedzice 00:52:03.02 5:14 11.49 00:52:10.29
95
PODBIOŁ Zbigniew
Jankofans Myto
105 POL Jankowice 00:52:25.84 5:16 11.36 00:52:32.41
96
SUROWIECKI Robert
29 POL Skrzyszów 00:52:28.27 5:16 11.36 00:52:34.10
97
KRIEGER Andrzej
47 POL Oświęcim 00:52:34.08 5:17 11.36 00:52:44.66
98
WÓJCIK Damian
26 POL Łodygowice 00:52:43.54 5:17 11.36 00:52:49.76
99
KOPIJASZ Leonard
169 POL Brzeszcze 00:52:57.92 5:19 11.36 00:53:04.08
100
KAJOR Radoslaw
12 POL Czaniec 00:53:03.98 5:19 11.24 00:53:09.49
101
SOWA Marek
184 POL Bobrek 00:53:10.38 5:20 11.24 00:53:13.45
102
RYBSKI Jerzy
Bestwinabiega.pl
15 POL Zabrzeg 00:53:11.15 5:21 11.24 00:53:20.84
103
HAMIK Rafał
Hamster Team
68 POL Chełm Śląski 00:53:19.19 5:21 11.24 00:53:25.54
104
KAWALA Katarzyna
23 POL Targanice 00:53:16.28 5:21 11.24 00:53:29.24
105
MERTA Marek
130 POL Zasole Bielańskie 00:53:27.83 5:22 11.24 00:53:37.84
106
DRZAZGA Jasiek
52 POL Bielany 00:53:41.15 5:23 11.11 00:53:48.90
107
STAŃCZYK Andrzej
PoWoli do celu
124 POL Wola 00:53:50.65 5:24 11.11 00:53:50.65
108
PŁONKA Mikołaj
-
60 POL Bielany 00:53:54.89 5:25 11.11 00:54:02.47
109
GÓRALCZYK Katarzyna
35 POL Oświecim 00:53:59.60 5:25 11.11 00:54:02.71
110
SŁOWIK Łukasz
77 POL Katowice 00:53:58.76 5:25 11.11 00:54:07.24
111
NYCZ Nina
149 POL Bielsko Biała 00:54:10.07 5:26 10.99 00:54:18.25
112
OSIECKA Iwona
50 POL Oświęcim 00:54:06.62 5:26 10.99 00:54:19.22
113
KOZŁOWSKI Michal
64 POL Bielsko-Biała 00:54:25.40 5:28 10.99 00:54:34.06
114
BALON Bartłomiej
Cała Naprzód
189 POL Wadowice 00:54:32.42 5:29 10.99 00:54:40.92
115
PĘKALA Jacek
183 POL Brzeszcze 00:54:36.09 5:29 10.99 00:54:42.09
116
SZCZĘSNY Krzysztof
128 POL Knurów 00:54:49.11 5:30 10.87 00:54:55.28
117
MACIĘGA Aleksandra
116 POL Wadowice 00:54:46.82 5:30 10.87 00:54:58.38
118
BABINSKI Zbigniew
126 POL Bulowice 00:54:52.60 5:30 10.87 00:54:59.63
119
KOSOWSKI Adam
Adamex
152 POL Podolsze 00:54:53.13 5:30 10.87 00:54:59.80
120
KANAFEK Marcin
58 POL Jasienica 00:54:57.29 5:31 10.87 00:55:01.28
121
IGNATOWICZ Grzegorz
159 POL Bielsko-Biała 00:54:47.27 5:31 10.87 00:55:01.70
122
BERNAŚ Kamil
118 POL Osiek 00:54:54.49 5:31 10.87 00:55:03.11
123
KLĘCZAR Adam
28 POL Osiek 00:55:11.10 5:32 10.87 00:55:11.10
124
Uczestnik anonimowy
138 POL Piotrowice 00:55:07.75 5:32 10.87 00:55:17.22
125
DUDEK Tomasz
Zadyszka Oświęcim
143 POL Oświęcim 00:55:09.76 5:32 10.87 00:55:18.24
126
BADOWSKA Elżbieta
153 POL Kęty 00:55:21.09 5:33 10.87 00:55:21.09
127
PAWLUS Ewelina
178 POL Brzeszcze 00:55:29.57 5:35 10.75 00:55:41.20
128
OŚLAK Sabina
33 POL Kobiernice 00:55:34.68 5:35 10.75 00:55:44.99
129
TOBICZYK Kornel
117 POL Osiek 00:55:35.43 5:35 10.75 00:55:45.21
130
DURAJ Magdalena
175 POL Bystra 00:56:09.21 5:38 10.64 00:56:14.56
131
Uczestnik anonimowy
1 POL Kęty 00:56:27.58 5:40 10.64 00:56:31.64
132
KĄKOL Wojciech
34 POL Oswiecim 00:56:30.16 5:40 10.64 00:56:37.07
133
BAGAZJA Marzena
156 POL Dąbrowa Górnicza 00:56:43.73 5:42 10.53 00:56:50.84
134
RUCHAŁA Ireneusz
157 POL Tychy 00:56:43.15 5:42 10.53 00:56:51.28
135
JANUSZ Barbara
83 POL Kaniów 00:57:02.73 5:43 10.53 00:57:07.36
136
RATYNSKI Krzysztof
31 POL Oświęcim 00:57:03.76 5:44 10.53 00:57:13.27
137
SIDEŁKO Damian
Run4Life :)
119 POL Jaworzno 00:57:01.72 5:44 10.53 00:57:14.47
138
KWACZAŁA Elżbieta
Elastyna
13 POL Łęki 00:57:15.48 5:44 10.53 00:57:17.51
139
PIETRASINA Łukasz
141 POL Bielsko 00:57:15.43 5:45 10.42 00:57:21.72
140
BARTOSIEWICZ Paweł
55 POL Tychy 00:57:19.03 5:45 10.42 00:57:23.70
141
KUBAREK Anna
56 POL Spytkowice 00:57:19.22 5:45 10.42 00:57:26.69
142
KWAŚNY Ewa
Amator
177 POL Bielsko-Biała 00:57:23.04 5:46 10.42 00:57:30.52
143
JANIC Anna
Chrzanów Biega
176 POL Libiąż 00:57:40.21 5:47 10.42 00:57:44.04
144
PIETRZYKOWSKI Michał
25 POL Jaworze 00:57:59.16 5:48 10.31 00:57:59.16
145
ZALEWSKI Paweł
Stowarzyszenie Aktywnych Polaków
48 POL Oświęcim 00:57:55.22 5:49 10.31 00:58:01.98
146
DURAJ Dariusz
Wkurw_team
173 POL Bystra 00:58:13.96 5:50 10.31 00:58:19.52
147
PAWLICA Szymon
19 POL Oświęcim 00:58:12.65 5:51 10.31 00:58:26.80
148
PEŁKA Aneta
160 POL Brzeszcze 00:58:20.48 5:52 10.20 00:58:32.47
149
PŁONKA Małgorzata
lecebochce
136 POL Poręba Wielka 00:58:22.66 5:52 10.20 00:58:33.68
150
BARTOSIEWICZ Wojciech
137 POL Mysłowice 00:58:37.36 5:53 10.20 00:58:42.03
151
ZIĘTEK Sylwia
Pozytywnie Zakręceni
129 POL Dąbrowa Górnicza 00:58:39.32 5:53 10.20 00:58:49.79
152
KRZYŻAŃSKA Magda
166 POL Kraków 00:58:42.61 5:54 10.20 00:58:57.50
153
GRABOWSKA Iwona
Nessi Team
73 POL Kęty 00:59:12.71 5:56 10.10 00:59:17.25
154
JARZYNA Adam
65 POL Polanka Wielka 00:59:27.86 5:58 10.10 00:59:36.98
155
JANAS Tomasz
95 POL Osiek 01:00:11.18 6:02 9.90 01:00:19.88
156
JANUSIEWICZ Gabriela
98 POL Kalwaria Zebrzydowska 01:00:19.31 6:03 9.90 01:00:24.80
157
ZAJAC Renata
10 POL Osiek 01:00:28.25 6:04 9.90 01:00:35.92
158
SZŁAPA Marta
101 POL Brzeszcze 01:00:30.66 6:05 9.90 01:00:41.88
159
WARCHAŁ Katarzyna
123 POL Kęty 01:00:44.62 6:06 9.90 01:00:51.23
160
WARCHAŁ Sławomir
122 POL Kęty 01:00:45.13 6:06 9.90 01:00:51.39
161
TALAR Justyna
Szybkie Żółwie
38 POL Kozy 01:01:04.55 6:07 9.80 01:01:09.33
162
JALOWIEC Ryszard
KS Olkusz
200 POL Olkusz 01:01:25.00 6:09 9.80 01:01:25.00
163
ŁACINA Joanna
194 POL Oświęcim 01:01:27.95 6:10 9.71 01:01:30.90
164
STAWARCZYK Sylwia
142 POL Oświęcim 01:01:57.56 6:13 9.62 01:02:08.52
165
ROTHKEGEL Paweł
ROTH
9 POL Bielsko-Biała 01:02:27.07 6:16 9.62 01:02:39.00
166
GACEK Paweł
151 POL Pisarzowice 01:02:33.84 6:17 9.62 01:02:41.88
167
CEMBALA Magda
186 POL Bielsko-Biała 01:02:48.11 6:18 9.52 01:02:58.44
168
FIEDOR Magdalena
51 POL Oświęcim 01:03:25.35 6:22 9.43 01:03:37.64
169
ROTHKEGEL Joanna
ROTH
8 POL Bielsko-Biała 01:04:00.14 6:26 9.35 01:04:12.59
170
KOTYLA Marta
11 POL Oświęcim 01:04:19.86 6:28 9.26 01:04:33.72
171
KOCEMBA Halina
181 POL Osiek 01:04:47.84 6:30 9.26 01:04:58.71
172
JAŃCZA Joanna
20 POL Bielsko-Biała 01:04:52.11 6:31 9.26 01:05:04.78
173
KOŁEK Maciej
Biegam Bo Lubię
96 POL Wadowice 01:05:11.11 6:32 9.17 01:05:16.09
174
TYRAN Joanna
81 POL Osiek 01:05:30.72 6:34 9.17 01:05:38.77
175
CHLEWICKI Piotr
54 POL Buczkowice 01:05:31.51 6:35 9.17 01:05:41.10
176
TREŚCIŃSKA Katarzyna
24 POL Osiek 01:05:55.62 6:37 9.09 01:06:03.67
177
Uczestnik anonimowy
165 POL Oświęcim 01:05:54.39 6:37 9.09 01:06:05.24
178
KAMIŃSKI Marcin
Sfora Ojca Dyrektora
104 POL Skarżysko-Kamienna 01:06:07.44 6:38 9.09 01:06:12.89
179
LUPA Agnieszka
94 POL Piastów 01:06:11.72 6:39 9.01 01:06:24.43
180
RACZEK Alicja
148 POL Nowa Wieś 01:07:19.51 6:45 8.93 01:07:25.12
181
STACHURA Danuta
167 POL Łazy 01:07:58.82 6:50 8.77 01:08:13.76
182
KARKUT Łukasz
1000 KC
197 POL Katowice 01:08:21.16 6:52 8.77 01:08:34.04
183
KARKUT Sylwia
1000 KC
198 POL Katowice 01:09:03.44 6:56 8.70 01:09:16.39
184
WOSZCZEK Janetta
161 POL Frydek 01:09:23.62 6:58 8.62 01:09:33.55
185
KLĘCZAR Sławomir
89 POL Oświęcim 01:09:25.17 6:58 8.62 01:09:39.60
186
BARTULA Jolanta
Jolka z Grojca
192 POL Grojec 01:10:09.10 7:02 8.55 01:10:18.37
187
KOPEĆ Andrzej
195 POL Czechowice-Dziedzice 01:11:07.80 7:09 8.40 01:11:21.73
188
ZAŁUBSKA Katarzyna
Runteam Danone
57 POL Libiąż 01:11:17.74 7:10 8.40 01:11:30.04
189
KONIOR Joanna
120 POL Radziechowy 01:12:09.93 7:15 8.26 01:12:23.20
190
FORYŚ Anna
125 POL Grojec 01:13:06.50 7:20 8.20 01:13:16.95
191
ŻAK Alicja
Zadyszka
111 POL Oświęcim 01:13:24.17 7:23 8.13 01:13:40.15
192
KARKOSZKA Kaja
brak
113 POL Oświęcim 01:13:24.94 7:23 8.13 01:13:40.31
193
KARKOSZKA Lena
Zadyszka
112 POL Oświęcim 01:13:24.76 7:23 8.13 01:13:40.34
194
ROGUS Daniel
90 POL Oświęcim 01:15:16.84 7:33 7.94 01:15:26.80
195
MADEJ Józef
Zadyszka Oświęcim
180 POL Oświęcim 01:27:32.25 8:47 6.85 01:27:44.42

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU