Bieg na Molo

Osiek
15.10.2016

Wyniki

Bieg 0km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
GÓRKIEWICZ Michał
Azs Agh
218 Osiek 00:34:29:42
2
GREGORCZYK Mariusz
Beskidzkie
328 Osiek 00:37:41:30
3
POLANEK Robert
Spyt-Aktiv
308 Spytkowice 00:38:06:56
4
ŻMUDA Krzysiek
Spytaktiv
366 Spytkowice 00:38:32:37
5
KWIATKOWSKI Rafał
139 Chrzanów 00:38:53:22
6
GRUBKA Bartosz
Shut Up Legs
35 Osiek 00:39:07:05
7
SAMBAK Tadeusz
Zadyszka Oświęcim
4 Brzeszcze 00:39:10:21
8
KIEPIELA Dawid
Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój
41 Jastrzębie Zdrój 00:39:17:23
9
PRZEWOŹNIK Marek
Zadyszka Oświęcim /drużyna Jezusa
303 Brzeszcze 00:39:56:57
10
URBANEK Zbigniew
Anilewe, Diwad, Limak
123 Pszczyna 00:40:04:90
11
KOBOSKO Paweł
Zadyszka Oświęcim
260 Rajsko 00:40:10:00
12
OCHOWICZ Andrzej
Kch
315 Chrzanów 00:40:23:36
13
WĄSIK Wojciech
Lks Brzezina Osiek
227 Osiek 00:40:27:94
14
SZUBERT Mateusz
Tta Bieruń
6 Poręba Wielka 00:40:34:97
15
MAŁYSZ Jarosław
Olza Cieszyn
95 Hażlach 00:40:41:07
16
GÓRNY Mirosław
Modelarnia Biega
38 Bielsko-Biała 00:40:55:93
17
MUSIK Łukasz
Ultrabeskidsport
358 Bielsko-Biała 00:40:56:26
18
KMIEĆ Katarzyna
225 Oświęcim-Broszkowice 00:40:56:62
19
KORNACKI Adrian
Gs Olza Cieszyn
312 Cieszyn 00:41:00:22
20
LUTYŃSKI Zbigniew
250 Oświęcim 00:41:29:53
21
PAWLIK Przemysław
Okr Passionbike
268 Oświęcim 00:41:34:94
22
BŁASIAK Leszek
354 Kobiernice 00:41:43:49
23
OLIINYK Nazar
365 Oświęcim-Broszkowice 00:41:48:18
24
WASZTYL Tomasz
119 Bielsko-Biała 00:41:52:86
25
JĘDRUSIK Mateusz
389 Brzeszcze 00:42:16:47
26
GÓRKA Krzysztof Guras
Speed Team Brzeszcze/z Bieganiem Mi Do Gór
74 Jawiszowice 00:42:16:72
27
KASPEREK Janusz
Nierzeszony
152 Pisarzowice 00:42:18:08
28
ŁACNY Sebastian
64 Oświęcim-Broszkowice 00:42:24:93
29
GAWEŁ Bogdan
Festiwal Biegowy W Krynicy-Zdrój
102 Oświęcim-Zaborze 00:42:28:52
30
POLACZEK Tomasz
Tta Bieruń
339 Bojszowy 00:42:32:06
31
ANTONIAK Jan
Kęckie Harpagany
292 Kęty 00:42:36:99
32
JACHIMCZYK Aleksandra
Parkrun Chrzanów
338 Chrzanów 00:42:53:49
33
TOMCZYK Piotr Czesław
Wild Runners Club
274 Piasek 00:43:01:92
34
KUCZEK Przemyslaw
382 Nowa Sarzyna 00:43:08:95
35
GAWLIK Zbigniew
Mafia Team Lubliniec
156 Lubliniec 00:43:10:55
36
CZAPIEWSKI Janusz
221 Oświęcim-Broszkowice 00:43:28:27
37
LENART Artur
Zadyszka Oświęcim
326 Chełmek 00:43:33:58
38
KORCZYK Dariusz
310 Kęty 00:43:43:12
39
KUBIS Witold
Rodzina
162 Czarków 00:43:45:69
40
ŁYCZKO Janusz
Biegamsobie
42 Bielsko-Bała 00:43:49:02
41
MŁOCEK Ignacy
242 Rzyki 00:43:52:20
42
MADEJ Maciej
Kęckie Harpagany
186 Kęty 00:44:03:66
43
JÓŹWIAK Marcin
16Bpd
344 Kutno 00:44:04:40
44
KÓSKA Michał
17 Osiek 00:44:19:02
45
KUPCZAK Tadeusz
108 Brzusnik 00:44:26:85
46
GUTEK Jakub
349 Pszczyna 00:44:38:50
47
PAWELAK Wojciech
;)
76 Kęty 00:44:46:17
48
FAŁOWSKA Sonia
145 Andrychów 00:44:52:35
49
WIĘZIK Jacek
Kogucik50
149 Witkowice 00:44:53:70
50
GALOS Zbigniew
361 Płaza 00:44:55:00
51
KUPCZAK Bogusława
K.s. Halny Węgierska Górka
109 Brzusnik 00:44:57:33
52
WANTULOK Paweł
24 Cieszyn 00:45:08:66
53
MARSZAŁEK Łukasz
57 Szczyrk 00:45:16:28
54
CHUDY Dawid
141 Przeciszów 00:45:21:34
55
TALAGA Jacek
Team-Dać Szanse
245 Tomice 00:45:26:36
56
LUBECKI Tomasz
Niezrzeszony
105 Oświęcim 00:45:31:53
57
RUSEK Krzysztof
Kęckie Harpagany
211 Nowa Wieś 00:45:41:68
58
ORKWISZEWSKA Ola
Tta Bieruń
143 Bieruń 00:45:48:56
59
JĘDRUSIAK Przemysław
3W Team
379 Dankowice 00:45:51:60
60
SATERNUS Lucjan
22Bpg
276 Oświęcim 00:45:55:23
61
SŁOWIK Łukasz
27 Katowice 00:45:55:67
62
MAJKOWSKI Konrad
128 Polanka Wielka 00:46:00:83
63
MOJŻYSZEK Mariusz
Biegam Z Siostrą
55 Bronów 00:46:04:36
64
BIZOŃ Tomasz
144 Andrychów 00:46:04:91
65
KASTELIK Mariusz
Speed Team Brzeszcze
173 Brzeszcze 00:46:05:59
66
BADALEWSKI Łukasz
Pbwuk
124 Grudziądz 00:46:05:89
67
KASPEREK Paulina
Kęckie Harpagany
93 Bulowice 00:46:06:54
68
KOŁODZIEJ Zbigniew
Kęckie Harpagany
44 Kęty 00:46:06:67
69
MACHARZYŃSKI Piotr
Klub Biegacza Fartlek
52 Jastrzębie-Zdrój 00:46:43:03
70
MROZIK Dariusz
7 Bojszowy 00:46:43:98
71
PYZA Łukasz
Samosponsoring Sp. Z. O. O.
240 Osiek 00:46:44:31
72
GRABOWSKA-SZYSZKA Elżbieta
302 Brzezinka 00:46:47:33
73
MADEJ Zdzisław
Kęckie Harpagany
170 Kęty 00:47:04:47
74
WIKTORZAK Michał
Quechua Team
371 Oświęcim 00:47:13:57
75
MARDZYŃSKA Magdalena
Klub Biegających Leśników
134 Gilowice 00:47:15:27
76
GRZYB Leszek
43 Łąka 00:47:18:80
77
ŻOŁNECZKO Marcin
126 Sosnowiec 00:47:23:31
78
BUKOWCZAN Marian
Zadyszka Oświęcim
233 Oświęcim 00:47:24:01
79
BĘBEN Monika
112 Libiąż 00:47:24:73
80
NOGAL Leszek
155 Mikołów 00:47:28:62
81
KOLONKO Roksana
Speed Team Brzeszcze
122 Międzyrzecze 00:47:31:32
82
TROMBIK Daniel
23 Cieszyn 00:47:36:06
83
SZWED Renata
Zf Trw
53 Czechowice-Dziedzice 00:47:39:26
84
BARTULA Jan
Parkrun Chrzanów
190 Libiąż 00:47:58:84
85
MYNARSKI Damian
94 Janowice 00:48:01:12
86
KOPIJASZ Leonard
Zadyszka Oświęcim
153 Brzeszcze 00:48:04:53
87
PŁAWNY Michał
157 Wadowice 00:48:29:28
88
FILAPEK Bartosz
104 Brzeszcze 00:48:29:35
89
CISIŃSKI Marek
277 Kęty 00:48:36:53
90
MERTA Marek
325 Zasole Bielańskie 00:48:47:09
91
LURKA Tomasz
Kęckie Harpagany
77 Kęty 00:48:48:09
92
DRÓŻDŻ Beata
Kobiety Na 5+
1 Jastrzębie-Zdrój 00:48:51:69
93
RAPACZ Adam
189 Kęty 00:48:56:33
94
KURAS Janusz
120 Chełmek 00:48:58:15
95
JANIK Paweł
Tuptusie
172 Kęty 00:48:59:56
96
RUSEK Tomasz
Kęckie Harpagany
85 Nowa Wieś 00:49:03:19
97
FURMAN Zbyszek
48 Poręba Wielka 00:49:06:90
98
MACHACZKA Dominik
28 Osiek 00:49:08:17
99
MĘDRYSA Michał
70 Pławy 00:49:08:35
100
WÓJCIK Jerzy
393 Oświęcim-Broszkowice 00:49:12:79
101
WOŹNIAK Daniel
299 Kęty 00:49:13:70
102
KOMRAUS Sławomir
80 Pszczyna 00:49:16:57
103
BOŻEK Barbara
160 Oświęcim 00:49:20:86
104
JASIŃSKI Łukasz
34 Oświęcim-Broszkowice 00:49:22:85
105
WOJCIECH Jasiński
224 Oświęcim-Broszkowice 00:49:22:87
106
BIK Mateusz
305 Oświęcim 00:49:28:66
107
MARDZYŃSKI Dariusz
Opel Active Team
135 Gilowice 00:49:31:94
108
MENŻYK Joanna
37 Mysłowice 00:49:33:97
109
DUDEK Kinga
66 Brzezinka 00:49:37:89
110
RYSZKA Piotr
97 32-615 Grojec 00:49:38:25
111
KAŁUŻA Barbara
Szybkie Żółwie
262 Bielsko-Biała 00:49:42:29
112
BARTUŚ Marcin
Speed Team Brzeszcze/zadyszka Oświęcim
11 Las 00:49:48:06
113
NAGLIK Marcin
215 Jawiszowice 00:50:03:67
114
KUSAK Sylwia
213 Oświęcim 00:50:04:03
115
WILK Damian
Jajosty
298 Tychy 00:50:07:90
116
KINCER Łukasz
Daw Fit Gym
251 Bieruń 00:50:29:58
117
KURAS Katarzyna
92 Chełmek 00:50:36:23
118
KRUCZAŁA Jakub
278 Oświęcim 00:50:37:58
119
STANISZ Zbigniew
Cms Biegacze / Rytm Czechowice-Dz
217 Czechowice-Dziedzice 00:50:45:54
120
KOŚCIELNIAK Józef
8 Łaziska Górne 00:50:49:99
121
WĄSOWICZ Jolanta
30 Nowa Wieś 00:50:55:34
122
KOŚCIELNIAK Milena
78 Mikołów 00:50:56:94
123
OCYLOK Adam
146 Oświęcim 00:51:01:19
124
GASTECKI Arkadiusz
397 Bojszowy 00:51:30:29
125
PALA Mariusz
Koko Dżambo I Do Przodu!
83 Pszczyna 00:51:33:07
126
CZECH Damian
293 Bielsko-Biała 00:51:33:47
127
PASZEK Eligiusz
89 Oświęcim 00:51:40:77
128
DĄBROWSKI Jarosław
342 Nowa Wieś 00:52:18:15
129
DUDEK Tomasz
241 Oświęcim 00:52:25:13
130
WIECZOREK Michał
125 Czeladź 00:52:25:86
131
KOZŁOWSKI Michał
Bb_Biegam
272 Bielsko-Biała 00:52:27:82
132
WĄSOWICZ Marian
31 Nowa Wieś 00:52:31:53
133
JARZYNA Adam
137 Polanka Wielka 00:52:34:19
134
WIECZOREK Maciej
Speed Team Brzeszcze/zadyszka Oświęcim
332 Oświęcim 00:52:37:28
135
WIECZOREK Wojciech
60 Skawina 00:52:37:84
136
PIEKARCZYK Marcin
Speed Team Brzeszcze
138 Rajsko 00:52:40:92
137
MOZGAŁA Łukasz
164 Osiek 00:52:44:07
138
ZIELIŃSKI Michał
372 Bielsko-Biała 00:52:47:10
139
WÓJCIK Tomasz
323 Rudze 00:52:49:69
140
MĘDRALA Bartłomiej
301 Pisarzowice 00:52:57:30
141
TKOCZ Łukasz
282 Tarnowskie Góry 00:53:02:27
142
WIEWIÓRKA Bartosz
296 Łaziska Górne 00:53:13:16
143
PYZA Maciej
Lks Biegam Sam
65 Osiek 00:53:16:52
144
ZIELIŃSKI Maciej
Strong Side
362 Bielsko-Biała 00:53:18:27
145
WOJDA Maksymilian
253 Oświęcim 00:53:27:63
146
KUWIK Waldemar
229 Oświęcim-Broszkowice 00:53:31:04
147
PUDELEK Tomasz
204 Bielsko-Biała 00:53:33:14
148
GRZESIK Paweł
Niezrzeszony
147 Babice 00:53:34:76
149
BABINSKI Zbigniew
84 Bulowice 00:53:37:60
150
MIESZCZAK Krzysztof
279 Oświęcim 00:53:46:31
151
DZIUBEK Piotr
321 Bielany 00:53:50:98
152
OCHMANEK Krzysztof
360 Nowa Wieś 00:53:57:81
153
STRYCHARSKI Michał
61 Stara Wieś 00:54:00:11
154
GRZESINA Arkadiusz
163 Oświęcim 00:54:02:60
155
CETNARSKI Wojciech
269 Jawiszowice 00:54:04:87
156
DAWID Piotr
267 Jasienica 00:54:04:88
157
JANUSZEK Marcin
174 Pierściec 00:54:30:91
158
MAŁEK Mateusz
209 Kozy 00:54:46:34
159
ŻOŁNECZKO Łukasz
Żołneczko Team
142 Racibórz 00:54:49:11
160
KARCZMARZ Damian
333 Kęty 00:54:53:11
161
SKORUPA Mateusz
---
369 Oświęcim 00:54:54:93
162
CHWAŁEK Mirosław
29 Bielsko-Biała 00:55:01:43
163
LALIK Małgorzata
82 Oświęcim 00:55:09:37
164
GURDEK Iwona
54 Oświęcim 00:55:23:55
165
PACIA Ryszard
Parkrun Chrzanów
129 Chrzanów 00:55:26:33
166
BIBA Kazimierz
280 Wilamowice 00:55:33:47
167
DANEK Zdzisław
259 Wilamowice 00:55:34:71
168
ŁECKI Andrzej
Victoria Witkowice
247 Kęty 00:55:38:14
169
LEŚNIAK Janusz
-
258 Osiek 00:55:40:78
170
POCIENNIK Justyna
Brykająca Grupa Biegowa
311 Bieruń 00:55:45:52
171
SMOLAREK Mirosław
110 Oświęcim-Broszkowice 00:55:50:68
172
FICEK Tomasz
Press Glass Biegamy I Wspieramy
158 Wieprz 00:56:08:93
173
KORCZYK Anna
Fizjo-Forma
114 Rajsko 00:56:12:75
174
KOCEMBA Halna
Niezrzeszona
304 Osiek 00:56:46:13
175
WARCHAŁ Katarzyna
264 Kęty 00:56:55:40
176
WARCHAŁ Sławomir
263 Kęty 00:56:56:41
177
HYLIŃSKA Żaneta
115 Rajsko 00:56:59:96
178
KADLUBICKI Robert
383 Kęty 00:57:02:78
179
STACHURA Barbara
380 Włosienica 00:57:05:45
180
JEZIORKOWSKA Anna
283 Oświęcim 00:57:11:81
181
MALINOWSKA Daria
Zadyszka Oświęcim
386 Oświęcim 00:57:13:39
182
SKIBICKI Krzysztof
Zadyszka Oświęcim
25 Oświęcim 00:57:16:32
183
ANTCZAK Bartosz
350 Poznań 00:57:36:48
184
KUCZEK Elżbieta
131 Międzyrzecze 00:58:05:39
185
KOTLARCZYK Bożena
116 Oświęcim-Broszkowice 00:58:08:98
186
CHOJNA Paweł
330 Kety 00:58:09:33
187
CZARNIK Krzysztof
118 Nowa Wieś 00:58:09:63
188
TRESZCZYŃSKI Krzysztof
167 Osiek 00:58:13:42
189
ZAJĄC Kamil
Sporysz Band
287 Brzeszcze 00:58:14:98
190
CICH Ryszard
343 Spytkowice 00:58:26:52
191
KOŻUCH Tomasz
373 Włosienica 00:58:27:79
192
BUCKI Piotr
374 Oświęcim 00:58:28:30
193
WÓJCIK Szymon
331 Grojec 00:58:30:56
194
BARAN Anna
261 Tomice 00:59:00:75
195
SAMBAK Oliwia
Zadyszka Oświęcim
317 Brzeszcze 00:59:05:37
196
FORNAGIEL Katarzyna
183 Oświęcim 00:59:12:93
197
BIAŁEK Adrianna
291 Oświęcim 00:59:13:14
198
OGÓREK Tomasz
395 Bielsko-Biała 00:59:25:03
199
KASPERCZYK Anna
244 Oświęcim 00:59:39:47
200
PŁONKA Wojciech
375 Grojec 00:59:41:87
201
BUGIEL Adam
307 Brzeźnica 01:00:00:78
202
BADOWSKA Elżbieta
62 Kęty 01:00:07:02
203
LURANC Magdalena
63 Osiek 01:00:10:43
204
MADEJ Marek
Kęckie Harpagany
33 Hecznarowice 01:00:10:55
205
JASINSKI Roman
121 Kety 01:00:10:64
206
SZAFRAN Magdalena
Ca Aktywni Ca Broker
286 Libiąż 01:00:16:91
207
GRYZOWSKI Tomasz
3 Oświęcim 01:00:24:25
208
KOŁOCZEK Agata
Rozbiegamy To Miasto-Czechowice-Dziedzice
21 Czechowice-Dziedzice 01:00:29:45
209
GIBNER Daniela
Strong Side
363 Bielsko-Biała 01:00:29:53
210
LISZEWSKI Tadeusz
49 Oświęcim-Broszkowice 01:00:40:97
211
ZYGMUNT Adam
161 Osiek 01:01:12:75
212
BARTULA Jolanta
117 Grojec 01:01:29:54
213
WAWRZYNIAK Kamil
334 Kęty 01:01:35:41
214
WASZTYL Sylwia
Wapienicki Team
353 Bielsko-Biała 01:01:40:56
215
HAŁATEK Bernadeta
187 Oświęcim-Broszkowice 01:01:50:84
216
ŻAK Joanna
13 Oświęcim-Broszkowice 01:02:09:53
217
SEMIK Mirosław
12 Oświęcim 01:02:21:16
218
GÓRNY Jolanta
Modelarnia Biega
39 Bielsko-Biała 01:02:33:09
219
KOBOSKO Katarzyna
Zadyszka Oświęcim
368 Rajsko 01:02:42:09
220
GAWRON Dorota
192 Kęty 01:02:44:57
221
OTRĘBSKI Tomasz
178 Zaborze 01:03:32:79
222
JUNG Kinga
270 Oświęcim 01:04:22:55
223
KOWALCZYK Paweł
Team Nutrilite Kety
58 Kety 01:04:25:67
224
TRACZ Agnieszka
182 Brzezinka 01:04:35:13
225
MORAWSKI Janusz
169 Pszczyna 01:04:45:43
226
PŁONKA Małgorzata
394 Oświęcim 01:05:17:00
227
PŁONKA Paulina
67 Oświęcim-Broszkowice 01:06:03:71
228
WĘGRZYN Wojciech
376 Grojec 01:06:04:68
229
GAWLIK Grzegorz
Mafia Team Lubliniec
103 Lubliniec 01:06:25:37
230
BIES Sylwia
Kęckie Harpagany
20 Hecznarowice 01:06:26:01
231
JAROMINSKA Angela
19 Hecznarowice 01:06:29:67
232
BIES Tomasz
Kęckie Harpagany
14 Hecznarowice 01:06:31:13
233
GRUSZKA Maciej
Umks Kęczanin
195 Kęty 01:06:42:18
234
DŹWIGOŃ Andrzej
Umks Kęczanin
197 Nowa Wieś 01:06:42:43
235
POCIK Karolina
275 Kobiernice 01:06:53:14
236
GÓRAL Angelika
309 Kęty 01:07:32:22
237
ŻMUDKA Anna
319 Syców 01:08:17:11
238
OCYLOK Dominika
-Niestowarzyszony
216 Oświęcim 01:08:17:16
239
GAJDA Katarzyna
324 Oświęcim 01:08:17:81
240
WALIGÓRA Barbara
Biegacz Indywidualny
59 Gorzów 01:08:19:72
241
ATEMBORDZKI Marcin
101 Sosnowiec 01:08:22:40
242
KCIUK Barbara
281 Oświęcim 01:09:10:17
243
CHOJNA Karolina
185 Kety 01:10:01:61
244
PELKA Ewelina
184 Kęty 01:10:01:66
245
STACHURA Danuta
335 Łazy 01:11:15:24
246
MADEJ Józef
Zadyszka Oświęcim
212 Oświęcim 01:11:15:46
247
PRZESÓR Barbara
265 Brzezinka 01:13:23:81
248
SZYSZKA Maria
18 Oświęcim-Broszkowice 01:14:11:31
249
TRESZCZYŃSKA Marta
166 Osiek 01:14:13:03
250
WĘGRZYN Krzysztof
288 Oświęcim-Broszkowice 01:15:05:97
251
BOCIĄGA Olimpia
Daw Fit Gym
385 Tychy 01:15:06:00
252
SOLARZ Dawid
Daw Fit Gym
175 Tychy 01:15:06:18
253
KOMENDERA Agnieszka
106 Oświęcim-Broszkowice 01:15:06:45
254
KONIOR Joanna
396 Radziechowy 01:15:50:74
255
KORBUT Mirosław
Parkrun Chrzanów
336 Libiąż 01:17:13:18
256
HODUR Jacek
Kkb Dystans Kraków
390 Libiąż 01:17:13:36
257
KLĘCZAR Artur
201 Osiek 01:17:14:55
258
PECYNA Katarzyna
Ca Aktywni / Ca Broker
399 Piasek 01:17:15:11

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU