Bieg o rogatywkę rotmistrza Witolda Pileckiego

Wrząsowice, Polska
09.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Leszek - D1 / M POL Ratajów JW 4686

Niezapłacone

2. Adamek Dariusz 1 D1 / M POL Kraków #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

3. Bachowicz Agnieszka - D1 / K POL Niepołomice FitClub24 Niepołomice

Niezapłacone

4. Bajur Barbara 2 D1 / K POL Kraków

Zapłacone

5. Baster Tomasz 3 D1 / M POL Iwanowice jw4686

Zapłacone

6. Belina Antoni - D3 / M10 POL Wrząsowice

Zapłacone

7. Belina Hanna - D3 / K POL Wrząsowice

Zapłacone

8. Bielańska Karolina - D3 / K POL

Niezapłacone

9. Bielańska Zofia - D3 / K POL

Niezapłacone

10. Bijak Kacper - D3 / M10 POL Wrząsowice

Niezapłacone

11. Bijak Martyna - D3 / K POL Wrząsowice

Niezapłacone

12. Brydak Piotr - D1 / M POL Kraków

Niezapłacone

13. Bryja Hanna - D3 / K POL Kraków

Niezapłacone

14. Bulanda Adrian - D3 / M5 POL Konary

Zapłacone

15. Bulanda Oliwia 101 D2 / K POL Konary

Zapłacone

16. Butanowicz Jarosław - D1 / M POL

Niezapłacone

17. Butanowicz Lena - D3 / K POL

Niezapłacone

18. Butanowicz Leon - D3 / M5 POL

Niezapłacone

19. Chmiel Marcin 4 D1 / M POL Wrząsowice

Zapłacone

20. Chmielewski Marcel - D3 / M10 POL Kraków

Zapłacone

21. Chromniak Agata - D3 / K POL Lusina Lusina projekt

Zapłacone

22. Chromniak Marcin 5 D1 / M POL Lusina Lusina projekt

Zapłacone

23. Cyankiewicz Agnieszka 102 D2 / K POL Kraków Kijanki

Zapłacone

24. Cyankiewicz Anna 103 D2 / K POL Kraków Kijanki

Zapłacone

25. Czyżewicz Paweł 6 D1 / M POL Kraków 11 MBOT

Zapłacone

26. Dutka-Wołoch Nicola - D3 / K POL Skawina UKS Lider

Niezapłacone

27. Dymek Jagoda 104 D2 / POL Niżowa UKS Lider Siercza

Zapłacone

28. Dymek Mirosław 105 D2 / M POL Niżowa

Zapłacone

29. Dziadkowiec Krzysztof - D1 / M POL Niepołomice FitClub24Niepołomice

Niezapłacone

30. Filipek Daniel - D1 / M POL Kraków

Niezapłacone

31. Flis Adam 7 D1 / M POL Janowice

Zapłacone

32. Flis Agata 106 D2 / K POL Janowice

Zapłacone

33. Flis Lenka - D3 / K POL Janowice

Zapłacone

34. Frasik Piotruuś - D1 / M POL Swoszowice

Niezapłacone

35. Gądek Amelia - D3 / K POL

Zapłacone

36. Garzeł Grzegorz - D1 / M POL Kraków ITMBW KRAKÓW

Niezapłacone

37. Gramatyka Andrzej 8 D1 / M POL Kraków

Zapłacone

38. Gródek Ela - D1 / K POL Wrząsowice

Niezapłacone

39. Guśpiel Jan 107 D2 / M POL Kraków

Zapłacone

40. Halota Izabella 108 D2 / K POL Kraków

Zapłacone

41. Imbiorkiewicz Barbara 109 D2 / K POL Wrząsowice Drugony

Zapłacone

42. Imbiorkiewicz Jan - D3 / M5 POL Wrząsowice Akademia Przedszkolaka Wrzasowice

Zapłacone

43. Imbiorkiewicz Marcin 110 D2 / M POL Wrząsowice Drugony

Zapłacone

44. Imbiorkiewicz Michał - D3 / M10 POL Wrząsowice SP Wrząsowice

Zapłacone

45. Uczestnik anonimowy - D3 / M8 POL Kraków

Niezapłacone

46. Uczestnik anonimowy - D3 / K POL Kraków

Niezapłacone

47. Uczestnik anonimowy - D3 / K POL Kraków

Niezapłacone

48. Job Cecylia 9 D1 / K POL Lusina ITMBW Kraków

Zapłacone

49. Jurczak Jakub - D3 / M8 POL Kasina Wielka

Zapłacone

50. Kąś Iwona 10 D1 / K POL

Zapłacone

51. Uczestnik anonimowy - D3 / M10 POL Kraków

Niezapłacone

52. Uczestnik anonimowy - D3 / K POL Kraków

Niezapłacone

53. Kobiałka Antoni - D3 / M10 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

54. Kobiałka Ignacy - D3 / M5 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

55. Kobiałka Malwina - D3 / K POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

56. Kobiałka Paweł 11 D1 / M POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

57. Konieczna Magdalena - D3 / K POL Dobczyce Przedszkole nr 1

Zapłacone

58. Kotarba Aleksandra 12 D1 / K POL Świątniki Górne

Zapłacone

59. Kotarba Krzysztof 13 D1 / M POL

Zapłacone

60. Kotarba Mateusz 111 D2 / M POL Świątniki Górne

Zapłacone

61. Kowalska Ewa - D3 / K POL Libertów 2K

Zapłacone

62. Kowalska Matylda - D3 / K POL Wieliczka UKS Lider

Zapłacone

63. Kowalska Ola - D3 / K POL Libertów 2K

Zapłacone

64. Kowalski Adam - D3 / M10 POL Libertow 2K

Zapłacone

65. Kowalski Hubert 14 D1 / M POL Wieliczka WM Triself

Zapłacone

66. Kowalski Krzysztof 112 D2 / M POL Libertow 2k

Zapłacone

67. Krawczyk Andrzej - D3 / M1 POL Kraków

Niezapłacone

68. Krawczyk Patryk - D3 / M5 POL Kraków

Niezapłacone

69. Kruszec Oliwia - D3 / K POL Lusina

Zapłacone

70. Kuc Anna - D2 / K POL Rzeszotary

Niezapłacone

71. Kuc Małgorzata - D1 / K POL Rzeszotary

Niezapłacone

72. Kurowska Alicja 15 D1 / K POL Rzeszotary

Zapłacone

73. Kwaśniewicz Przemek 16 D1 / M POL Tychy

Zapłacone

74. Laskowska Renata 113 D2 / K POL Mała Wieś Niepołomice Biegają

Zapłacone

75. Laskowski Dariusz 17 D1 / M POL Mala Wieś Niepołomice Biegają

Zapłacone

76. Laskowski Piotr 114 D2 / M POL Mała Wieś Niepołomice Biegają

Zapłacone

77. Luty Karolina 115 D2 / K POL Kraków AZS AWF Kraków

Zapłacone

78. Luzar Mateusz - D3 / M8 POL Wrząsowice

Niezapłacone

79. Łukasik Daniel - D1 / M POL Wrząsowice

Niezapłacone

80. Łukasik Sylwia - D3 / K POL

Niezapłacone

81. Mądra Emilia - D3 / K POL Wrzępia

Zapłacone

82. Majtyka Tomasz - D1 / M POL Kraków Los Trepos Companieros

Niezapłacone

83. Marciniak Łukasz 18 D1 / M POL Łódź Team Soldiers

Zapłacone

84. Maroszek Jacek - D1 / M POL Trzyciąż

Niezapłacone

85. Mika Arkadiusz - D2 / M POL Olszowice

Niezapłacone

86. Mika Marta 19 D1 / K POL

Zapłacone

87. Morawiecka Kinga 116 D2 / K POL Świątniki Górne

Zapłacone

88. Musiał Wojciech - D2 / M POL Wrząsowice

Niezapłacone

89. Nazim Tadeusz 20 D1 / M POL Skawina

Zapłacone

90. Nazimek Natalia 117 D2 / K POL Kraków LPP TEAM

Zapłacone

91. Necel Maciej 21 D1 / M POL Kraków

Zapłacone

92. Necel Magdalena - D3 / K POL Kraków

Zapłacone

93. Necel Mikołaj - D3 / M5 POL Kraków

Zapłacone

94. Niedbalik Grzegorz 118 D2 / M POL Kraków

Zapłacone

95. Niedbalik Krystyna 119 D2 / K POL Kraków

Zapłacone

96. Njako Larry - D3 / M8 POL Kraków KS Kabel Kraków

Zapłacone

97. Njako Samuel - D3 / M1 POL Kraków Akademia Fiesta

Zapłacone

98. Nosowska Kasia - D3 / K POL Kraków

Niezapłacone

99. Nosowski Kamil - D3 / M10 POL Kraków

Niezapłacone

100. Opryszek Bogusław - D1 / M POL Kraków Itmbw Kraków

Niezapłacone

101. Orłowska Nina - D3 / K POL Kraków Trenuj w Krakowie KIDS

Zapłacone

102. Ostafin Szymon 120 D2 / M POL Trzebunia Husaria Race Team

Zapłacone

103. Pabis Piotr 22 D1 / M POL Kraków

Zapłacone

104. Piasecki Leszek 23 D1 / M POL Kraków

Zapłacone

105. Pietrusiński Mariusz 24 D1 / M POL Kraków

Zapłacone

106. Pistelok Justyna - D2 / K POL Kraków Alior Running Team

Niezapłacone

107. Płaziak-Kowalska Magdalena 25 D1 / K POL Libertów 2K

Zapłacone

108. Rapacz Laura - D3 / K POL Mszana Dolna

Niezapłacone

109. Rapacz Marzena - D1 / K POL Mszana D

Niezapłacone

110. Rapacz Zuzanna - D3 / K POL Mszana Dolna

Niezapłacone

111. Rogasch Stanisław - D1 / M POL Kraków

Niezapłacone

112. Rozum Oskar - D3 / M10 POL

Zapłacone

113. Rudzka Ewa - D2 / K POL Kraków Akademia Szybkiego Czytania

Niezapłacone

114. Rudzki Paweł - D1 / M POL Kraków Akademia Szybkiego Czytania

Niezapłacone

115. Ryś Patrycja - D3 / K POL Myśenice Zarabie-Biega

Zapłacone

116. Ryś Wacław 121 D2 / M POL Myślenice Zarabie-Biega

Zapłacone

117. Ryś Wiktoria - D3 / K POL Myślenice Zarabie-Biega

Zapłacone

118. Satoła Dorota 26 D1 / K POL

Zapłacone

119. Sawicki Adam - D3 / M5 POL Kraków

Zapłacone

120. Sawicki Maciej - D3 / M8 POL Kraków

Zapłacone

121. Skowron Przemysław - D3 / K POL Kraków

Zapłacone

122. Słowik Daniel - D1 / M POL Żabno Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

123. Stadnik Matylda - D3 / K POL

Niezapłacone

124. Stadnik Rafał - D1 / M POL Wrząsowice ZŚDW

Niezapłacone

125. Świdowski Tymek - D2 / M POL Świątniki Górne

Niezapłacone

126. Szabat Paweł 27 D1 / M POL Kraków

Zapłacone

127. Szczepański Patryk - D3 / M5 POL Kraków

Zapłacone

128. Szczygieł Dawid - D3 / M8 POL Dobczyce SP nr 2 w Dobczycach

Zapłacone

129. Szczygieł Julia - D3 / K POL Dobczyce PS nr 1

Zapłacone

130. Szczygieł Marian 28 D1 / M POL Krakow niezrzeszony

Zapłacone

131. Szczypka Agnieszka 122 D2 / K POL Kraków Porozmawiajmy o Zdrowiu

Zapłacone

132. Tercjak Małgorzata 29 D1 / K POL

Zapłacone

133. Tercjak Pamela 30 D1 / K POL

Zapłacone

134. Tobiś Wojciech 31 D1 / M POL Kraków

Zapłacone

135. Urbanik Konrad - D1 / M POL Zakliczyn Sieprawska Piątka

Niezapłacone

136. Wędzicha Wiktor - D2 / M POL Kraków AZS AWF KRAKÓW

Niezapłacone

137. Wicherek Maciej 32 D1 / M POL Kraków ITMBW

Zapłacone

138. Wilk Grzegorz 33 D1 / M POL Świątniki Górne

Zapłacone

139. Wiorek Edward 34 D1 / M POL Kraków

Zapłacone

140. Wiorek Rafał 35 D1 / M POL Kraków

Zapłacone

141. Woźniczka Radosław 123 D2 / M POL Kraków JÓZEFIŃSKA TEAM

Zapłacone

142. Wrona Bartek - D1 / M POL

Niezapłacone

143. Zajączkowska-Orłowska Katarzyna 124 D2 / K POL Kraków JJ Fit

Zapłacone

144. Żak Piotr 36 D1 / M POL Kraków

Zapłacone

145. Zarycka Julia 37 D1 / K POL

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU