Bieg Pirata

Plac Jasne Błonia, Szczecin, Polska
24.08.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Abouqora Anas - BP / M9 POL Stobno

Zapłacone

2. Abouqora Leyla - BP / K7 POL Stobno

Zapłacone

3. Adam Albert - BP / M3 POL Goleniów

Zapłacone

4. Adam Oliwier - BP / M3 POL Goleniów

Zapłacone

5. Adamczewski Ignacy - BP / M4 POL Bezrzecze

Zapłacone

6. Adamska Ewa - BP / K2 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

7. Adamska Hanna - BP / K4 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

8. Andrych Martyna - BP / K9 POL Gryfino

Zapłacone

9. Andrych Natalia - BP / K5 POL Gryfino

Zapłacone

10. Andrzejczak Julia - BP / K10 POL Szczecin
11. Andrzejewska Anna - BP / K1 POL Świnoujście

Zapłacone

12. Andrzejewski Aleksander - BP / M4 POL Świnoujście

Zapłacone

13. Andrzejewski Antoni - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

14. Antczak Lilianna - BP / K3 POL Warzymice

Zapłacone

15. Arczewska Marcjanna - BP / K8 POL Szczecin

Zapłacone

16. Arczewski Leopold - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

17. Averkin Mykyta - BP / M9 POL Szczecin 13 plus sp zoo

Zapłacone

18. Bącik Bartosz - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

19. Baczulis Alicja - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

20. Bajuk Sara - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

21. Balcerak Adam - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

22. Balcerak Alicja - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

23. Balik Krzysztof - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

24. Balik Tomasz - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

25. Bałkowska Lilla - BP / K4 POL Szczecin Sp51

Zapłacone

26. Bandić Marika - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

27. Bandowski Szymon - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

28. Barczak Ola - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

29. Bareja Jakub - BP / K2 POL Stargard

Zapłacone

30. Bartha Paweł - BP / M9 POL Kołobrzeg SP 5 Kołobrzeg

Zapłacone

31. Bartha Tomasz - BP / M11 POL Kołobrzeg SP 5 Kołobrzeg

Zapłacone

32. Bartosiewicz Artur - BP / M5 POL Szczecin
33. Bartosiewicz Wiktoria - BP / K9 POL Szczecin
34. Bartosiewicz Zuzanna - BP / K10 POL Szczecin
35. Bartosik Lena - BP / K5 POL Barlinek BBL Barlinek

Zapłacone

36. Bartosz Agata - BP / K6 POL Barlinek BBL Barlinek

Zapłacone

37. Bartosz Kacper - BP / M4 POL Barlinek BBL Barlinek

Zapłacone

38. Barycza Alicja - BP / K3 POL Goleniów
39. Batogowski Gustaw - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

40. Bekier Mateusz - BP / M11 POL Szczecin Sp24

Zapłacone

41. Biedrzyński Aleksander - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

42. Biegun Patryk - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

43. Bielan Jakub - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

44. Bielecki Damian - BP / M3 POL Szczecin TupTup Team

Zapłacone

45. Bielecki Dawid - BP / M7 POL Szczecin TupTup Team

Zapłacone

46. Bieniaszewski Mikołaj - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

47. Bieniek Karolina - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

48. Bigus Basia - BP / K5 POL Kunowo

Zapłacone

49. Bigus Michal - BP / M9 POL Kunowo

Zapłacone

50. Bikowska Dominika - BP / K8 POL Szczecin
51. Bil Bartosz - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

52. Binka Andrzej - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

53. Binkowska Emilia - BP / K6 POL Police

Zapłacone

54. Binkowska Lilianna - BP / K11 POL Szczecin

Zapłacone

55. Birger Amelia - BP / K3 POL Przecław Kobiece bieganie

Zapłacone

56. Birger Antek - BP / M7 POL Przecław Birgerki

Zapłacone

57. Blok Cezary - BP / M9 DEU Locknitz

Zapłacone

58. Blok Natalia - BP / K4 DEU Locknitz

Zapłacone

59. Błaziak Borys - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

60. Błogowska Zofia - BP / K3 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

61. Bochnacka Maja - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

62. Bogacki Adam - BP / M2 POL Szczecin

Zapłacone

63. Bogacki Cezary - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

64. Bogacki Jakub - BP / M11 POL Szczecin

Zapłacone

65. Bogucki Bartosz - BP / M8 POL Załom

Zapłacone

66. Bogusz Jakub - BP / M7 POL Kraków

Zapłacone

67. Boguszewski Kacper - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

68. Bondarczuk Irena - BP / K8 POL Szczecin

Zapłacone

69. Bondarczuk Jerzy - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

70. Borejszo Gracjan - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

71. Borg Marleen - BP / K4 POL Szczecin Akademia Pana Drozda

Zapłacone

72. Borg Simon - BP / M6 POL Szczecin S.A.I.L.

Zapłacone

73. Borskowicz Antoni - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

74. Borskowicz Franciszek - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

75. Boruszak Olga - BP / K9 POL Bezrzecze Bezrzecze

Zapłacone

76. Borysiuk Gabriela - BP / K5 POL Kamień Pomorski

Zapłacone

77. Braor Katarzyna - BP / K8 POL Szczecin

Zapłacone

78. Bryśkiewicz Ewa - BP / K4 POL Szczecin Szybkie Bryśki Team

Zapłacone

79. Bryśkiewicz Franciszek - BP / M6 POL Szczecin Szybkie Bryśki Team

Zapłacone

80. Bryśkiewicz Gabriela - BP / K6 POL Szczecin Szybkie Bryśki Team

Zapłacone

81. Budna Hanna - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

82. Budny Antoś - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

83. Budzyńska Amelia - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

84. Budzyński Borys - BP / M8 POL Szczecin Budzyńscy Team

Zapłacone

85. Budzyński Mikołaj - BP / M5 POL Szczecin Budzyńscy Team

Zapłacone

86. Budzyński Tymon - BP / M2 POL Szczecin

Zapłacone

87. Bugajski Bartosz - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

88. Bukowska Hanna - BP / K6 POL Mierzyn

Zapłacone

89. Bulikowska Karolina - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

90. Bulikowski Adam - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

91. Bunikowski Maciej - BP / M9 POL Szczecin SKS HUSARIA

Zapłacone

92. Bury Tymoteusz - BP / M4 POL Stargard

Zapłacone

93. Butryn Wiktoria - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

94. Butryn Zuzanna - BP / K11 POL Babinek

Zapłacone

95. Cały Klara - BP / K3 POL Warzymice Kobiece Bieganie

Zapłacone

96. Cendrowski Piotr - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

97. Chałupnik Helena - BP / K6 POL Szczecin
98. Charuk Julia - BP / K9 POL Szczecin

Zapłacone

99. Chlasta Krzysztof - BP / M2 POL Szczecin Nyha IV

Zapłacone

100. Chlasta Piotr - BP / M5 POL Szczecin NYHA IV

Zapłacone

101. Chłapowski Jan - BP / M11 POL Szczecin

Zapłacone

102. Chmiel Julianna - BP / K8 POL Szczecin

Zapłacone

103. Chmielewska Alicja - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

104. Chmielewski Maciej - BP / M6 POL Police

Zapłacone

105. Chmielewski Tomasz - BP / M10 POL Police

Zapłacone

106. Chmura Stefan - BP / M3 POL Szczecin
107. Chmura Zuzanna - BP / K6 POL Szczecin
108. Chrul Jakub - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

109. Chrul Michał - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

110. Chruściel Abadia Oier - BP / M5 ESP Castelldefels

Zapłacone

111. Chudzia Jakub - BP / M8 POL Szczecin SP27

Zapłacone

112. Chutkowska Nadia - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

113. Chutkowski Sebastian - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

114. Chwat Anastazja - BP / K4 POL Szczecin SP 51

Zapłacone

115. Chwat Antonina - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

116. Ciążela Julia - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

117. Cichocka Michalina - BP / K7 POL Szczecin HKS Skaut Szczecin

Zapłacone

118. Cichocka Pola - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

119. Ciemcioch Klaudia - BP / K2 POL Mierzyn

Zapłacone

120. Ciemcioch Laura - BP / K6 POL Mierzyn

Zapłacone

121. Cieplik Mateusz - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

122. Cieśla Michał - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

123. Cieszyński Bartosz - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

124. Cukrowski Hubert - BP / M3 POL Szczecin
125. Cukrowski Wiktor - BP / M8 POL Szczecin
126. Ćwiklińska Maja - BP / K3 POL Szczecin Wróbelki

Zapłacone

127. Cybulska Maja - BP / K1 POL Police Panda i Banda

Zapłacone

128. Cyganowska Magda - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

129. Cyganowski Maciej - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

130. Cywińska Julia - BP / K10 POL Warszawa
131. Czapczyk Adrianna - BP / K5 POL Poznań

Zapłacone

132. Czaplicki Kacper - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

133. Czaplicki Oskar - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

134. Czapłowska Liliana - BP / K9 POL Szczecin SP 61

Zapłacone

135. Czarska Zuzanna - BP / K8 POL Szczecin

Zapłacone

136. Czepielewska Agata - BP / K10 POL Szczecin WałekTeamSzczecin

Zapłacone

137. Czerkasow Jaś - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

138. Czerwińska Maja - BP / K8 POL Police

Zapłacone

139. Czesnowska Aleksandra - BP / K4 POL Warzymice

Zapłacone

140. Czesnowski Adam - BP / M2 POL Warzymice

Zapłacone

141. Czuchan Jakub - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

142. Czuchan Kacper - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

143. Czyż Helena - BP / K7 POL Police

Zapłacone

144. Czyż Maja - BP / K7 POL Police PP10 Police

Zapłacone

145. Damuć Emilia - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

146. Dłoniak Kaja - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

147. Dłoniak Nina - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

148. Dobies Aleksander - BP / M2 POL Szczecin

Zapłacone

149. Doleżek Antoni - BP / M11 POL Szczecin

Zapłacone

150. Doleżek Liliana - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

151. Doliński Szymon - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

152. Dolot Natalia - BP / K10 POL Szczecin
153. Domian Martyna - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

154. Dominiak Liwia - BP / K4 POL Szczecin
155. Dominiak Nadia - BP / K6 POL Szczecin
156. Drewla Tosia - BP / K10 POL Stargard

Zapłacone

157. Drozd Maja - BP / K10 POL Szczecin

Zapłacone

158. Drozd Marcin - BP / M11 POL Szczecin

Zapłacone

159. Duda Oliwier - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

160. Dudek Oliwia - BP / K11 POL Mierzyn

Zapłacone

161. Dudenko Fabiana - BP / M9 POL Szczecin Bollus

Zapłacone

162. Dudzik Agata - BP / K11 POL Szczecin

Zapłacone

163. Dudzik Piotr - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

164. Dul Błażej - BP / M7 POL Nowe Czarnowo Przedszkole Nr 1 W Gryfinie

Zapłacone

165. Dul Dominik - BP / M4 POL Nowe Czarnowo Przedszkole Nr 1 w Gryfinie

Zapłacone

166. Dul Liwia - BP / K3 POL Stare Czarnowo

Zapłacone

167. Dul Olivier - BP / M7 POL Stare Czarnowo

Zapłacone

168. Dul Zuzanna - BP / K9 POL Stare Czarnowo

Zapłacone

169. Dunaj Patryk - BP / M11 POL Szczecin

Zapłacone

170. Dzbanuszek Aurelia - BP / K6 POL Szczecin Pirata

Zapłacone

171. Dzbanuszek Krystian - BP / M9 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

172. Dzień Krzysztof - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

173. Dzikowska Emilia - BP / K2 POL Szczecin

Zapłacone

174. Dźwigał Mikołaj - BP / M9 POL Szczecin SKS Husaria

Zapłacone

175. Ernest Kajetan - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

176. Fabiszak Natalia - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

177. Fąferek Fabian - BP / M2 POL Wolin

Zapłacone

178. Fedoryszyn Izabela - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

179. Felicka Amelia - BP / K3 POL Szczecin Sąsiady

Zapłacone

180. Felicka Hanna - BP / K6 POL Szczecin Sąsiady

Zapłacone

181. Fiedziuszko Jan - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

182. Filipiak Franciszek - BP / M3 POL Mierzyn

Zapłacone

183. Filipiak Ignacy - BP / M4 POL Mierzyn

Zapłacone

184. Finster Antoni - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

185. Finster Filip - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

186. Florczak Przemysław - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

187. Fornal Oliwia - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

188. Futyma Nadia - BP / K8 POL Police

Zapłacone

189. Gabińska Natasza - BP / K10 POL Szczecin

Zapłacone

190. Gabińska Nina - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

191. Gad Lena - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

192. Gajda Karolina - BP / K10 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

193. Gajda Milena - BP / M4 POL Stargard
194. Gajewski Jakub - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

195. Gałuszka Livia - BP / K11 POL Police

Zapłacone

196. Gancarz Kacper - BP / M3 POL Szczecin Drużyna Gancarz

Zapłacone

197. Gancarz Szymon - BP / M5 POL Szczecin Drużyna Gancarz

Zapłacone

198. Garbowska Maria - BP / K9 POL Przecław

Zapłacone

199. Garbowski Antoni - BP / M5 POL Przecław

Zapłacone

200. Gawinek Hania - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

201. Gawron Maja - BP / K9 POL Trzcianka

Zapłacone

202. Gibuła-Niegrebecka Adrianna - BP / K10 POL Warszawa OSOm! Runners

Zapłacone

203. Gierasimowicz Dominik - BP / M7 POL Szczecin totalsport.pl

Zapłacone

204. Gierasimowicz Laura - BP / K4 POL Szczecin totalsport.pl

Zapłacone

205. Gierasimowicz Natalia - BP / K2 POL Szczecin totalsport.pl

Zapłacone

206. Gierba Gabriela - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

207. Gierba Piotr - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

208. Giermakowski Bartłomiej - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

209. Gindelman Szymon - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

210. Gindelman Wiktoria - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

211. Gładysz Aleksander - BP / M5 POL Szczecin Niezrzeszony

Zapłacone

212. Gładyszak Hanna - BP / K5 POL Szczecin Półpyrapółśledź

Zapłacone

213. Głogowski Gucio - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

214. Głogowski Henio - BP / M1 POL Szczecin

Zapłacone

215. Głogowski Jurek - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

216. Gogarowska Arina - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

217. Gogarowska Eliana - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

218. Gogosz-Aniszewski Bastian - BP / M2 POL Przecław

Zapłacone

219. Gogosz-Aniszewski Filip - BP / M4 POL Przecław

Zapłacone

220. Gołda Maksym - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

221. Gonciarz Borys - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

222. Gonciarz Igor - BP / M2 POL Szczecin

Zapłacone

223. Góralska Malwina - BP / K5 POL Szczecin Przedszkole nr. 62

Zapłacone

224. Góralski Karol - BP / M4 POL Dobra Szczecińska

Zapłacone

225. Górecka-Pawlak Julia - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

226. Górski Mikołaj - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

227. Gozdyra Antek - BP / M9 POL Szczecin Fizjokids

Zapłacone

228. Graczyk Franek - BP / M3 POL Gryfino

Zapłacone

229. Graczykowska Hania - BP / K7 POL Stargard

Zapłacone

230. Grewling Izabela - BP / K9 POL Przecław Gryffindor biega

Zapłacone

231. Grewling Krzysztof - BP / M5 POL Przecław Gryffindor biega

Zapłacone

232. Grochowska Julia - BP / K2 POL Szczecin

Zapłacone

233. Gruba Alan - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

234. Grugel Filip - BP / M8 POL Przelewice

Zapłacone

235. Grysiewicz Oliwia - BP / K5 POL Szczecin
236. Grzesiek Franciszek - BP / M10 POL Ciechocinek

Zapłacone

237. Guz Angelika - BP / K6 POL Rumia

Zapłacone

238. Guz Igor - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

239. Hajduk Natalia - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

240. Hajdukiewicz Mateusz - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

241. Haściło Marcel - BP / M7 POL Szczecin Gryfus Szczecin

Zapłacone

242. Hawryluk Zuzanna - BP / K5 POL Stargard

Zapłacone

243. Hołys Michalina - BP / K5 POL Piaseczno

Zapłacone

244. Hołys Sara - BP / K7 POL Piaseczno

Zapłacone

245. Hruszowiec Liliana - BP / K8 POL Świnoujście

Zapłacone

246. Hruszowiec Mikołaj - BP / M6 POL Świnoujście

Zapłacone

247. Hudecki Bartłomiej - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

248. Hudecki Jakub - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

249. Hukało Oliwier - BP / M5 POL Mierzyn

Zapłacone

250. Iglewski Dorian - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

251. Ignaszewski Filip - BP / M4 POL Gryfice

Zapłacone

252. Iskra Lilian - BP / K6 POL Szczecin DDB AUTO BOGACKA

Zapłacone

253. Iskra Vivien - BP / K3 POL Szczecin DDB AUTO BOGACKA

Zapłacone

254. Iwankiewicz Aleksander - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

255. Iwankiewicz Nikodem - BP / M4 POL Lipiany

Zapłacone

256. Iwanow Igor - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

257. Iwanow Zuzia - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

258. Iwińska Anna - BP / K9 POL Szczecin

Zapłacone

259. Izydorczyk Filip - BP / M2 POL Stargard

Zapłacone

260. Izydorczyk Lena - BP / K8 POL Stargard Stargard Ja Się Nie Scigam

Zapłacone

261. Jabłecka Natasza - BP / K6 POL Szczecin AblaAlabla
262. Jakubowska Alexandra - BP / K2 POL Szczecin

Zapłacone

263. Jakubowski Miron - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

264. Jakubowski Tymon - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

265. Jama Tymon - BP / M2 POL Koniewo

Zapłacone

266. Janas Elena - BP / K2 POL Mierzyn ATE Pszczółka

Zapłacone

267. Janas Laura - BP / K4 POL Mierzyn ATE Pszczółka

Zapłacone

268. Janeczko Stanisław - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

269. Janeczko Zofia - BP / K9 POL Szczecin

Zapłacone

270. Janiak Robert - BP / M4 POL Szczecin Sąsiady

Zapłacone

271. Janiak Weronika - BP / K6 POL Szczecin Sąsiady

Zapłacone

272. Janikowska Kamila - BP / K9 POL Pilchowo

Zapłacone

273. Jankowiak Krzysztof - BP / M3 POL Kołobrzeg
274. Jankowiak Krzysztof - BP / M3 POL Kołobrzeg

Zapłacone

275. Jankowiak Paweł - BP / M8 POL Kołobrzeg
276. Jankowiak Paweł - BP / M8 POL Kołobrzeg

Zapłacone

277. Jankowski Cezary - BP / M5 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

278. Jankowski Julian - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

279. Jarosz Aleksander - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

280. Jarosz Kalina - BP / K9 POL Szczecin

Zapłacone

281. Jarosz Oskar - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

282. Jasik Wiktor - BP / M7 POL Bezrzecze

Zapłacone

283. Jasińska-Detrois Zuzanna - BP / K9 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

284. Jaśkiewicz Marcin - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

285. Jaśkiewicz Wojciech - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

286. Jastrzebski Filip - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

287. Jastrzębski Kacper - BP / K1 POL Szczecin

Zapłacone

288. Jaszewska Liliana - BP / K7 POL Stargard

Zapłacone

289. Jawór Blanka - BP / K9 POL Szczecin

Zapłacone

290. Jawór Filip - BP / M11 POL Szczecin

Zapłacone

291. Jaworska Sonia - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

292. Jaworska Zosia - BP / K3 POL Szczecin RAZ Szczecin

Zapłacone

293. Jędrusik Amelia - BP / K10 POL Szczecin
294. Jędrzejewska Alicja - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

295. Jędrzejewska Julia - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

296. Jendrzejczyk Hubert - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

297. Jendrzejewski Franciszek - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

298. Joanna Joanna - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

299. Jóźwik Kajetan - BP / M5 POL Mirowo PN Marigold

Zapłacone

300. Jóźwik Mateusz - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

301. Jóźwik Natasza - BP / K4 POL Mirowo PN Marigold

Zapłacone

302. Jucz Julia - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

303. Jurczyńska Gabriela - BP / K5 POL Szczecin Galandia Team

Zapłacone

304. Jurkiewicz Michał - BP / M8 POL Choszczno

Zapłacone

305. Jurkowski Mateusz - BP / M5 POL Szczecin maluchwpodrozy.pl

Zapłacone

306. Justyńska Mila - BP / K5 POL Szczecin Olimpijska Mila

Zapłacone

307. Justyński Milan - BP / M3 POL Szczecin AC Milan

Zapłacone

308. Juszczyk Huber - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

309. Juszczyk Oliwier - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

310. Juszczyk Wojciech - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

311. Kaczmarczyk Bartosz - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

312. Kaczmarek Aleksander - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

313. Kaczmarek Jakub - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

314. Kaczmarek Marcel - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

315. Kaczmarek Oliwier - BP / M6 POL Przecław KOBIECE BIEGANIE

Zapłacone

316. Kaczmarek Wiktoria - BP / K7 POL Przecław KOBIECE BIEGANIE

Zapłacone

317. Kąkolewski Maksymilian - BP / M6 POL Świnoujście Biegacze Świnoujście

Zapłacone

318. Kalbarczyk Adam - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

319. Kalbarczyk Emil - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

320. Kaliciak Patryk - BP / M5 POL Gryfino

Zapłacone

321. Kaliciak Sylwia - BP / K10 POL Gryfino

Zapłacone

322. Kalinowski Staś - BP / M2 POL Szczecin

Zapłacone

323. Kaliszewska Amelia - BP / K4 POL Szczecin
324. Kałwa Jakub - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

325. Kałwa Pola - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

326. Kamińska Aleksandra - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

327. Kaminska Anna - BP / K1 POL Szczecin

Zapłacone

328. Kamińska Hanna - BP / K2 POL Szczecin

Zapłacone

329. Kaminski Michal - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

330. Kaminski Szymon - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

331. Kamiński Wojciech - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

332. Kanclerz Julian - BP / M3 POL Szczecin Turbo

Zapłacone

333. Kankowska Natasza - BP / K2 POL Szczecin

Zapłacone

334. Kankowski Szymon - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

335. Kantor Hania - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

336. Kantor Jakub - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

337. Kapłaniak Magdalena - BP / K8 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

338. Karalus Natasza - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

339. Karasiewicz Kaja - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

340. Kardziejonek Hanna - BP / K5 POL Szczecin Pp 50

Zapłacone

341. Kardziejonek Leon - BP / M8 POL Szczecin Sp 7 SZczecin

Zapłacone

342. Karpinska Maja - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

343. Karpowicz Igor - BP / M10 POL Święciechowa

Zapłacone

344. Karpowicz Laura - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

345. Karska Lena - BP / K9 POL Szczecin

Zapłacone

346. Kasperowicz Sambor - BP / M4 POL Kurów

Zapłacone

347. Kasprzak Zofia - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

348. Kątnik Zuzanna - BP / K11 POL Szczecin

Zapłacone

349. Kaźmierski Tomasz - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

350. Kędra Fabian - BP / M1 POL Szczecin

Zapłacone

351. Kieliszek Kasia - BP / K1 POL Szczecin

Zapłacone

352. Kielsznia Michał - BP / M9 POL Mierzyn AP PogoŃ

Zapłacone

353. Kijewska Amelia - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

354. Kijewski Artur - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

355. Kizyma Mateusz - BP / M11 POL Szczecin UKS MKL Szczecin

Zapłacone

356. Klich Kacper - BP / M9 POL Szczecin Biegohollica

Zapłacone

357. Klich Tola - BP / K3 POL Szczecin Biegohollica

Zapłacone

358. Klich Tymon - BP / M3 POL Szczecin Biegohollica

Zapłacone

359. Klich Zuzia - BP / K7 POL Szczecin Biegohollica

Zapłacone

360. Kłys Antoś - BP / M8 POL Łódź PSG

Zapłacone

361. Kmiecik Milena - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

362. Knych Oskar - BP / M4 POL Brójce

Zapłacone

363. Kochańska Blanka - BP / K10 POL Szczecin

Zapłacone

364. Kochelak Kinga - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

365. Kolanek Wojciech - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

366. Kolczyńska Eliza - BP / K4 GBR Norwich

Zapłacone

367. Kolenda Tymon - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

368. Kolman Filip - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

369. Kolman Maja - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

370. Kołakowski Dorian - BP / M6 POL Warzymice

Zapłacone

371. Kołodziejska Wiktoria - BP / K8 POL Szczecin

Zapłacone

372. Kominek Hania - BP / K5 POL Poznań

Zapłacone

373. Kominek Karol - BP / M4 POL Poznań

Zapłacone

374. Komorski Hubert - BP / M7 POL Elbląg

Zapłacone

375. Komsta Kacper - BP / M8 POL Police

Zapłacone

376. Konarski Filip - BP / M7 POL Stargard

Zapłacone

377. Konczalski Wojciech - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

378. Kondela Jeremi - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

379. Konior Agata - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

380. Konior Miłosz - BP / M9 POL Nowogard

Zapłacone

381. Konior Szymon - BP / M9 POL Nowogard

Zapłacone

382. Konior Zofia - BP / K8 POL Szczecin

Zapłacone

383. Konnopke Paul - BP / M11 DW
DEU Cottbus RunReckeRun

Zapłacone

384. Konwinski Krzysztof - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

385. Kopaniecki Jonatan - BP / M9 POL Mierzyn ParkRun Szczecin

Zapłacone

386. Kornaus Filip - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

387. Kornaus Tomadz - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

388. Korsak Martin - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

389. Kosakowska Julia - BP / K6 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

390. Kosakowski Przemek - BP / M4 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

391. Kościelniak Igor - BP / M4 POL Szczecin Socastos

Zapłacone

392. Kościuczuk Hanna - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

393. Kościuczuk Szymon - BP / M11 POL Szczecin

Zapłacone

394. Kosmalska Matylda - BP / K10 POL Szczecin SkS Husaria

Zapłacone

395. Kotarski Leon - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

396. Kotlęga Oliwier - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

397. Kott Karolina - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

398. Kotynia Miłosz - BP / M8 POL Statgard

Zapłacone

399. Kowalewski Maciej - BP / M11 POL Nowe Czarnowo

Zapłacone

400. Kowalik Mateusz - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

401. Kowalik Oliwia - BP / K1 POL Szczecin

Zapłacone

402. Kowalska Paulina - BP / K2 POL Pyrzyce

Zapłacone

403. Kowalska Tosia - BP / K8 POL Szczecin
404. Kowalska Wiktoria - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

405. Kowalski Jan - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

406. Kowalski Krzysztof - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

407. Kowalski Marcel - BP / M6 POL Kościelec

Zapłacone

408. Kowalski Wojtek - BP / M8 POL Boleszkowice Zmęczony Sezonem

Zapłacone

409. Kozakiewicz Mikołaj - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

410. Kozicka Jaśmina - BP / K3 POL Szczecin inProjects

Zapłacone

411. Koziniec Filip - BP / M8 POL Szczecin Drużyna Filipa

Zapłacone

412. Kozłowska Agnieszka - BP / K11 POL Szczecin
413. Kozłowska Agnieszka - BP / M8 POL Szczecin
414. Kozłowska Alicja - BP / K9 POL Szczecin Uks Mkl Szczecin

Zapłacone

415. Kozłowska Emilia - BP / K8 POL Szczecin

Zapłacone

416. Kozłowska Kornelia - BP / K5 POL Gryfino

Zapłacone

417. Kozłowski Maksymilian - BP / M3 POL Szczecin Koziaki Runited

Zapłacone

418. Krokos Julia - BP / K7 POL Szczecin
419. Król Julia - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

420. Król Mikołaj - BP / M5 POL Reptowo

Zapłacone

421. Król Tymon - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

422. Królak Katarzyna - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

423. Kruczkowski Kacper - BP / M9 POL Police

Zapłacone

424. Krupieńczyk Bartosz - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

425. Krupieńczyk Tomasz - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

426. Krupińska Nikola - BP / K11 POL Police Skb dzik

Zapłacone

427. Krupinski Ignacy - BP / M5 POL Police Skb dzik

Zapłacone

428. Krysiński Jakub - BP / M8 POL Szczecin UKS MKL SZCZECIN

Zapłacone

429. Kryszałowicz Jan - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

430. Krzewicki Dawid - BP / M2 POL Szczecin Sąsiady

Zapłacone

431. Krzewicki Szymon - BP / M4 POL Szczecin Sąsiady

Zapłacone

432. Kubiak Berenika - BP / K4 POL Szczecin
433. Kubiak Berenika - BP / K4 POL Szczecin KochamTate

Zapłacone

434. Kubik Maksymilian - BP / M5 POL Szczecin Obłąkany Biegacz

Zapłacone

435. Kuchalska Zosia - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

436. Kuchalski Piotr - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

437. Kucharski Tomasz - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

438. Kucharski Wiktor - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

439. Kufel Alicja - BP / K6 POL Warzymice

Zapłacone

440. Kujawa Filip - BP / M8 POL Nowogard

Zapłacone

441. Kujawa Liliana - BP / K8 POL Szczecin

Zapłacone

442. Kujawa Zuzanna - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

443. Kujawski Jakub - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

444. Kulik Zofia - BP / K6 POL Kalisz Pomorski

Zapłacone

445. Kurek Nadia - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

446. Kuriata Antonina - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

447. Kuriata Jan - BP / M2 POL Szczecin

Zapłacone

448. Kurkowski Antoni - BP / M4 POL Moryn
449. Kurkowski Bartlomiej - BP / M8 POL Moryn
450. Kurowski Filip - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

451. Kurto Dawid - BP / M8 POL Bielsko-Biała bbrunners

Zapłacone

452. Kuś Maksymilian - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

453. Kuzalski Mikołaj - BP / M8 POL Szczecin Szkoła nr 7 Szczecin

Zapłacone

454. Kuźbik Weronika - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

455. Kuźbik Zuzanna - BP / K8 POL Szczecin

Zapłacone

456. Kużel Hania - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

457. Kwasiborski Jan - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

458. Kwaśniewski Bartosz - BP / M9 POL Przecław SOWI PATROL

Zapłacone

459. Kwaśniewski Michał - BP / M1 POL Przecław SOWI PATROL

Zapłacone

460. Kwaśnik Julia - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

461. Kwiatkowska Karolina - BP / K9 POL Szczecin CKS

Zapłacone

462. Kwiatkowska Martyna - BP / K4 POL Szczecin HUSARIA

Zapłacone

463. Kwiatkowska Oliwia - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

464. Kwiatkowski Alan - BP / M3 POL Police

Zapłacone

465. Kwiatkowski Dawid - BP / M9 POL Szczecin HUSARIA

Zapłacone

466. Kwiatkowski Jakub - BP / M11 POL Szczecin

Zapłacone

467. Lachawczak Franek - BP / M4 POL Stargard

Zapłacone

468. Laskowska Hanna - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

469. Laskowski Ignacy - BP / M3 POL Stargard

Zapłacone

470. Leimann Mikołaj - BP / M7 POL Komorniki

Zapłacone

471. Leimann Wojchiech - BP / M3 POL Komorniki

Zapłacone

472. Leppert Mikołaj - BP / M3 POL Szczecin
473. Lerczak Zuzanna - BP / K7 POL Szczecin Pp Nr 5 MAGNOLIA

Zapłacone

474. Lesiakowska Basia - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

475. Leśniowska-Parfianowicz Milana - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

476. Lewandowska Hanna - BP / K6 POL Szczecin Lewandowscy Team

Zapłacone

477. Lewandowska Joanna - BP / K4 POL Stargard Lewandowscy Team

Zapłacone

478. Lewandowska Natalia - BP / K5 POL Przecław Tuśka

Zapłacone

479. Lewandowski Julian - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

480. Lewczuk Nadia - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

481. Lewikowska Karolina - BP / K10 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

482. Licznerska Ula - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

483. Licznerski Arek - BP / M1 POL Szczecin

Zapłacone

484. Licznerski Bernaś - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

485. Ligocki Krzysztof - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

486. Lisiecki Krzysztof - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

487. Lizakowska Helenka - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

488. Luba Tymon - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

489. Lubaczewska Alicja - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

490. Lubaczewska Milena - BP / K11 POL Szczecin

Zapłacone

491. Łakomiec Lena - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

492. Łakomiec Oliwia - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

493. Łapiński Filip - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

494. Łazar Bartosz - BP / M11 POL Stargard

Zapłacone

495. Łazar Mateusz - BP / M6 POL Stargard

Zapłacone

496. Łobos Celina - BP / K2 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

497. Łocman Joanna - BP / K8 POL Szczecin

Zapłacone

498. Łocman Konrad - BP / M10 POL Szczecin

Zapłacone

499. Łoniewska Karolinka - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

500. Łoniewski Borysek - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

501. Łukasik Katarzyna - BP / K10 POL Szczecin

Zapłacone

502. Łukasik Leszek - BP / M11 POL Szczecin

Zapłacone

503. Łukaszewska Kaja - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

504. Łukaszewska Nina - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

505. Łukaszewski Igor - BP / M10 POL Police

Zapłacone

506. Łyp Pola - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

507. Machała Maja - BP / K7 POL Szczecin
508. Machowski Ignacy - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

509. Maćkowiak Aleksander - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

510. Maćkowiak Justyna - BP / M11 POL Tanowo

Zapłacone

511. Maćkowiak Tymona - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

512. Maj Julia - BP / K3 POL Szczecin Maj Team

Zapłacone

513. Maj Karolina - BP / K2 POL Szczecin Maj Team

Zapłacone

514. Maj Staś - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

515. Majcherek Rajmund - BP / M2 POL Szczecin

Zapłacone

516. Majcherek Ryszard - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

517. Majdański Borys - BP / M11 POL Szczecin

Zapłacone

518. Majewska Agata - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

519. Majewska Aleksandra - BP / K8 POL Szczecin

Zapłacone

520. Majewska Hanna - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

521. Majewska Hanna - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

522. Majewski Oliwier - BP / M3 POL Szczecin Żłobek nr 9
523. Mąkosa Natasza - BP / K8 POL Mierzyn PSP Mierzyn

Zapłacone

524. Makowska Julka - BP / K11 POL Pabianice -

Zapłacone

525. Makuch Bronisław - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

526. Makuch Julia - BP / K4 POL Siadło Dolne Makuszyny

Zapłacone

527. Makuch Martyna - BP / K8 POL Przecław

Zapłacone

528. Makuch Włodzimierz - BP / M1 POL Szczecin

Zapłacone

529. Malinowska Zosia - BP / K6 POL Kołbaskowo

Zapłacone

530. Malinowski Franciszek - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

531. Malinowski Michał - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

532. Maliszewska Alicja - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

533. Maliszewski Maciej - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

534. Małecki Kamil - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

535. Marchacz Łukasz - BP / M5 POL Świnoujście

Zapłacone

536. Marcinek Tosia - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

537. Marcinek Zosia - BP / K6 POL Szczecin Cinek

Zapłacone

538. Marciniak Beniamin - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

539. Marciniak Jonatan - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

540. Marcinkowska Laura - BP / K2 POL Szczecin

Zapłacone

541. Marczak Aleksander - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

542. Marosik Piotr - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

543. Maślij Karolina - BP / K7 POL Czaplin Mały

Zapłacone

544. Masłowska Lena - BP / K11 POL Stargard

Zapłacone

545. Masłowski Michał - BP / M11 POL Stargard

Zapłacone

546. Maszorek Jakub - BP / M7 POL Szczecin Sp. 41

Zapłacone

547. Matczuk Brian - BP / M6 POL Szczecin
548. Matczuk Lilli - BP / K4 POL Szczecin
549. Matczuk Rafał - BP / M11 POL Szczecin
550. Matulka Karolina - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

551. Matulka Marcel - BP / M11 POL Szczecin

Zapłacone

552. Matwińska Zofia - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

553. Matyka Antoni - BP / M5 POL Szczecin Akademia Mistrzów Futbolu
554. Matysiak Martynka - BP / K9 POL Szczecin

Zapłacone

555. Maya-Krasicki Marek - BP / M9 DEU Hannover

Zapłacone

556. Maya-Krasicki Max - BP / M2 DEU Hannover

Zapłacone

557. Mazur Antonina - BP / K5 POL Szczecin NCDC
558. Mazur Olaf - BP / M9 POL Insko

Zapłacone

559. Mazur Tymon - BP / M8 POL Szczecin Ncdc
560. Mazurek-Teran Aleksander - BP / M5 POL Stargard

Zapłacone

561. Meller Filip - BP / M4 POL Szczcecin

Zapłacone

562. Meller Liliana - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

563. Meller Patryk - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

564. Mendyka Nikola - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

565. Mętel Martyna - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

566. Mętel Wiktor - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

567. Michalak Ilona - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

568. Michalak Julita - BP / K8 POL Szczecin

Zapłacone

569. Michalczuk Kacper - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

570. Michalski Wojciech - BP / M4 POL Police

Zapłacone

571. Mielczarek Hanna - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

572. Mielniczuk Michał - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

573. Mijal Henryk - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

574. Milanowicz Alicja - BP / K3 POL Wołczkowo

Zapłacone

575. Milanowicz Anna - BP / K7 POL Wołczkowo

Zapłacone

576. Milc Aleksander - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

577. Mimier Hania - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

578. Mingielewicz Filip - BP / M7 POL Szczecin Łowcy kilometrów

Zapłacone

579. Misiuk Zosia - BP / K7 POL Police

Zapłacone

580. Mizielińska Lena - BP / K9 POL Szczecin

Zapłacone

581. Mizielińska Olga - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

582. Morawiak Maja - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

583. Morawiak Maksymilian - BP / M11 POL Szczecin FASE SZCZECIN

Zapłacone

584. Mordak Hanna - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

585. Mordak Hubert - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

586. Morus Barbara - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

587. Morus Hanna - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

588. Mosiejowska Emilia - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

589. Moskwa Mikołaj - BP / M10 POL Szczecin

Zapłacone

590. Mruk Szymon - BP / M10 POL Niechorze

Zapłacone

591. Mucha Marta - BP / K9 POL Szczecin FizjoKIDS

Zapłacone

592. Muraszow Daniel - BP / M1 POL Kamień Pomorski

Zapłacone

593. Murawska Julia - BP / K3 POL Police

Zapłacone

594. Murawski Franciszek - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

595. Muszak Patryk - BP / M6 POL Police

Zapłacone

596. Muszyński Szymon - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

597. Nadolska Martyna - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

598. Nadolski Oskar - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

599. Najderek Patrycja - BP / K7 POL Rokietnica

Zapłacone

600. Najkowska Hania - BP / K8 POL Dębno Mamy-Biegamy KIDS
601. Naklicka Emilia - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

602. Napiórkowska Kaja - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

603. Napiórkowski Kacper - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

604. Nawrocka Matylda - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

605. Nebesio Kaja - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

606. Nebesio Ola - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

607. Niewadzik Ola - BP / K10 POL Szczecin

Zapłacone

608. Niewadzik Stefania - BP / K2 POL Szczecin

Zapłacone

609. Niewadzik Weronika - BP / K10 POL Szczecin

Zapłacone

610. Nowak Aleksander - BP / M11 POL Tanowo

Zapłacone

611. Nowak Antoni - BP / M2 POL Tanowo

Zapłacone

612. Nowak Ignacy - BP / M3 POL Tanowo

Zapłacone

613. Nowak Marta - BP / K10 POL Wełtyń Świetlica W

Zapłacone

614. Nowak Oliwia - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

615. Nowakowska Nadia - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

616. Nowakowski Szymon - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

617. Nowotniak Tomasz - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

618. Nurzyńska Aleksandra - BP / K8 POL Stargard

Zapłacone

619. Nurzyński Jakub - BP / M6 POL Stargard

Zapłacone

620. Ogrodowski Miłosz - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

621. Ogrodziński Aleksander - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

622. Ogrodziński Gabriel - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

623. Okoye Antonia - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

624. Okrągły Michał - BP / M6 POL Bezrzecze

Zapłacone

625. Olchawa Julia - BP / K11 POL Szczecin

Zapłacone

626. Olędzki Maciej - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

627. Olejnik Filip - BP / M10 POL Szczecin

Zapłacone

628. Olejnik Julia - BP / K8 POL Szczecin

Zapłacone

629. Olejnik Piotr - BP / M6 POL Szczecin Spider

Zapłacone

630. Olejnik Wikoria - BP / K2 POL Szczecin Spider

Zapłacone

631. Oleś Bartek - BP / M2 POL Szczecin

Zapłacone

632. Oleś Natalia - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

633. Oleszek Sandra - BP / K10 POL Stargard Stargard Ja Się Nie Ścigam

Zapłacone

634. Olszak Apolonia - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

635. Olszewski Mateusz - BP / M6 POL Warzymice

Zapłacone

636. Opaluch Hanna - BP / K2 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

637. Opaluch Zuzanna - BP / M8 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

638. Orecka Kamila - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

639. Orecki Wojciech - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

640. Orszulak Filip - BP / M7 POL Szczecin Toucan Team

Zapłacone

641. Orzłowska Zuzanna - BP / K4 POL Szczecin Ostrowska

Zapłacone

642. Ostaszewska Hanna - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

643. Ozga Jakub - BP / M4 POL Szczecin
644. Pacyna Wiki - BP / K11 POL Kozielice Kozielice biega
645. Paluch Maria - BP / K8 POL Siedlice

Zapłacone

646. Paluszkiewicz Julka - BP / K5 POL Szczecin Pandzia Team

Zapłacone

647. Pankowski Stanisław - BP / M2 POL Szczecin

Zapłacone

648. Partacz Helena - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

649. Partyka Adam - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

650. Partyka Anna - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

651. Partyka Katarzyna - BP / K2 POL Szczecin

Zapłacone

652. Partyka Maciej - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

653. Pasek Hania - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

654. Pasek Hubert - BP / M2 POL Szczecin
655. Pasik Julia - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

656. Patalas Igor - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

657. Patalas Piotr - BP / M2 POL Szczecin

Zapłacone

658. Patyk Jan - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

659. Pawliczak Maciej - BP / M6 POL Szczecin Pawliczak Team

Zapłacone

660. Pawlik Marcel - BP / M6 POL Police

Zapłacone

661. Pawlonka Milan - BP / M8 POL Warzymice

Zapłacone

662. Pawlukowicz Maja - BP / K10 POL Szczecin
663. Pawłowski Kacper - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

664. Pawłowski Piotr - BP / M5 POL Kamień Pomorski

Zapłacone

665. Peda Wiktoria - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

666. Piaszczyńska Julia - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

667. Piątkowski Mateusz - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

668. Picheta Aleksander - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

669. Picheta Laura - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

670. Piechocki Szymon - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

671. Piechota Nina - BP / K8 POL Brojce Zmęczona sezonem

Zapłacone

672. Piechota Szymon - BP / M10 POL Brojce Zmęczony sezonem

Zapłacone

673. Piecyk Krzysztof - BP / M1 POL Szczecin

Zapłacone

674. Piecyk Magdalena - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

675. Pierzakowska Lenka - BP / K8 POL Stargard

Zapłacone

676. Pietracha Aleksandra - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

677. Pietracha Hanna - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

678. Pietraszkiewicz Marcelina - BP / K8 POL Szczecin

Zapłacone

679. Pietrzak Hanna - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

680. Pietrzak Mateusz - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

681. Pietrzkiewicz Antoni - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

682. Pietrzkiewicz Mieciu - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

683. Pilutin Bartosz - BP / M3 POL Mierzyn

Zapłacone

684. Pilutin Ignacy - BP / M5 POL Mierzyn

Zapłacone

685. Pindral Paweł - BP / M3 POL Szczecin Żłobek Uszatek

Zapłacone

686. Pinkowski Bartłomiej - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

687. Piotrowski Wojciech - BP / M4 POL Szczecin
688. Piwowarczyk Józef - BP / M8 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

689. Piwowarczyk Teresa - BP / K7 POL Dobczyce ROZBIEGANE DOBCZYCE

Zapłacone

690. Pląsek Karolina - BP / K9 POL Police

Zapłacone

691. Plażuk Eryk - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

692. Ploch Jakub - BP / M4 POL Bezrzecze Bezrzecze Promienne

Zapłacone

693. Ploch Maciej - BP / M7 POL Bezrzecze

Zapłacone

694. Plust Marcel - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

695. Pluto-Prądzyńska Oliwia - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

696. Polarczyk Marlena - BP / K8 POL Świnoujście

Zapłacone

697. Polarczyk Szymon - BP / M3 POL Świnoujście

Zapłacone

698. Półtorak Franciszek - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

699. Półtorak Matylda - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

700. Pomorska Anna - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

701. Pomorska Anna - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

702. Pomorska Anna - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

703. Porzych Marcin - BP / M7 POL Szczecin
704. Potkańśka Karolinka - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

705. Potkańska Natalia - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

706. Potkański Cezary - BP / M11 POL Szczecin

Zapłacone

707. Prażucha Franciszek - BP / M11 POL Mierzyn Tarniny.PL

Zapłacone

708. Prażucha Ignacy - BP / M5 POL Mierzyn Tarniny.PL

Zapłacone

709. Prochacka Klaudia - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

710. Prokopiuk Aleksander - BP / M4 POL Szczecin BSC Szczecin

Zapłacone

711. Prokopiuk Maksymilian - BP / M5 POL Szczecin BSC Szczecin

Zapłacone

712. Prucnal Filip - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

713. Prucnal Szymon - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

714. Przeniosło Oskar - BP / M2 POL Szczecin

Zapłacone

715. Przybycińska Lena - BP / K2 POL Szczecin APKLL Team

Zapłacone

716. Przybyciński Leon - BP / M6 POL Szczecin APKLL Team

Zapłacone

717. Przybylska Zofia - BP / K4 POL Lipiany CJS Tłumaczenia

Zapłacone

718. Przybylski Franciszek - BP / M9 POL Lipiany CJS Tłumaczenia

Zapłacone

719. Przydatek Szymon - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

720. Przystupa Jakub - BP / K11 POL Szczecin

Zapłacone

721. Przytuła Lena - BP / K7 POL Warzymice

Zapłacone

722. Purzycki Jakub - BP / M7 POL Szczecin SP35

Zapłacone

723. Pyrek Dominika - BP / K11 POL Bezrzecze

Zapłacone

724. Pyrek Nataniel - BP / M4 POL Bezrzecze

Zapłacone

725. Rak Konstanty - BP / M7 POL Garbatka Grupa Pana Tolka
726. Rasała Kacper - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

727. Ratajczak Adam - BP / M9 POL Słubice Bracia AFS

Zapłacone

728. Ratajczak Filip - BP / M7 POL Słubice Bracia AFS

Zapłacone

729. Ratajczak Szymon - BP / M3 POL Słubice Bracia AFS

Zapłacone

730. Ratajczyk Hubert - BP / M3 POL Police Ul

Zapłacone

731. Ratajczyk Wojtek - BP / M9 POL Police Ul Sp 8

Zapłacone

732. Rekowska Arleta - BP / M5 POL Bezrzecze

Zapłacone

733. Rewers Ala - BP / K2 POL Stolec Stowarzyszenie Bliżej Siebie

Zapłacone

734. Rewers Ania - BP / K8 POL Stolec Stowarzyszenie Bliżej Siebie

Zapłacone

735. Rewucka Rozalia - BP / K4 DEU Potsdam

Zapłacone

736. Ripołowski Jan - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

737. Rogacka Oliwia - BP / K9 POL Szczecin

Zapłacone

738. Rogacki Patryk - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

739. Rogala Kajetan - BP / M10 POL Nowogard wkurw_team

Zapłacone

740. Rojewska Julia - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

741. Rojewski Szymon - BP / M2 POL Szczecin

Zapłacone

742. Rolbiecki Aleksander - BP / M4 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

743. Rolbiecki Mikołaj - BP / M8 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

744. Roman Alicja - BP / K3 POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

745. Roman Wiktoria - BP / K11 POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

746. Rompalska Alicja - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

747. Rompalski Filip - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

748. Roróg Aleksander - BP / M8 POL Pyrzyce

Zapłacone

749. Roróg Hanna - BP / K5 POL Pyrzyce

Zapłacone

750. Rosiak Anna - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

751. Rostrygin Wiktoria - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

752. Rózga Lena - BP / K9 POL Szczecin Viking 88

Zapłacone

753. Rubaszewski Łukasz - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

754. Rudkowski Michał - BP / M11 POL Szczecin

Zapłacone

755. Rudkowski Piotr - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

756. Rudź Anna - BP / K7 POL Police

Zapłacone

757. Rudź Dominika - BP / K11 POL Otok

Zapłacone

758. Rudź Szymon - BP / M6 POL Otok

Zapłacone

759. Rudź Wiktoria - BP / K11 POL Police

Zapłacone

760. Rumińska Pola - BP / K8 POL Szczecin

Zapłacone

761. Rumiński Tymon - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

762. Rumowski Norbert - BP / M9 POL Dobra

Zapłacone

763. Rusak Mariusz - BP / M7 POL Szczecin
764. Rusak Monika - BP / K5 POL Szczecin
765. Rusek Aniela - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

766. Ruszewski Kacper - BP / M11 POL Szczecin

Zapłacone

767. Ruta Hanna - BP / K11 POL Szczecin

Zapłacone

768. Ruta Jan - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

769. Ruta Zofia - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

770. Rutkowska Emilia - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

771. Rutkowski Adam - BP / M10 POL Police

Zapłacone

772. Rutkowski Kacper - BP / M11 POL Szczecin

Zapłacone

773. Rutkowski Marcin - BP / M11 POL Szczecin

Zapłacone

774. Rutkowski Szymon - BP / M11 POL Szczecin

Zapłacone

775. Rybaczek Marika - BP / K9 POL Warzymice Gryffindor biega

Zapłacone

776. Rybaczek Maurycy - BP / M4 POL Warzymice Gryffindor biega

Zapłacone

777. Ryszkowski Filip - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

778. Ryszkowski Kacper - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

779. Rzędzicka Ada - BP / K4 POL Szczecin
780. Sadło Milan - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

781. Samborska Amelia - BP / K11 POL Szczecin

Zapłacone

782. Sanetra Marcel - BP / M3 POL Police UKL ÒSEMKA
783. Sanetra Marcel - BP / M3 POL Police UKL OSEMKA
784. Sańka Grażyna - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

785. Sańka Weronika - BP / K11 POL Szczecin

Zapłacone

786. Sanocka Antonina - BP / K8 POL Marianowo

Zapłacone

787. Sarzynski Kacper - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

788. Sarzynski Marcel - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

789. Sędziak Maksymilian - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

790. Sęk Julia - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

791. Selwasiuk Joanna - BP / K10 POL Szczecin SP 47

Zapłacone

792. Semp Ksawery - BP / M8 POL Stargard

Zapłacone

793. Sempik Kajetan - BP / M5 POL Szczecin iskierka szczecin

Zapłacone

794. Seredyńska Alicja - BP / K9 POL Gorzów Wielkopolski Parkrun Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

795. Serejuk Patrycja - BP / K9 POL Szczecin

Zapłacone

796. Seta Małgosia - BP / K5 POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

797. Seta Piotruś - BP / M3 POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

798. Shulika Władek - BP / M11 POL Szczecin

Zapłacone

799. Sibera Olga - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

800. Sibera Tomasz - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

801. Siedlecka Lilianna - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

802. Siedlecki Aleksander - BP / M5 POL Nowogard

Zapłacone

803. Siewiorek Adrian - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

804. Sitek Lena - BP / K9 POL Szczecin

Zapłacone

805. Siut Julia - BP / K2 POL Kliniska Wielkie

Zapłacone

806. Siwek Aleksandra - BP / K3 POL Bezrzecze

Zapłacone

807. Siwek Patrycja - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

808. Siwicki Filip - BP / M8 POL Pyrzyce

Zapłacone

809. Siwicki Mikołaj - BP / M2 POL Pyrzyce

Zapłacone

810. Siwy Franciszek - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

811. Skiba Martyna - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

812. Skibińska Barbara - BP / K6 POL Mierzyn

Zapłacone

813. Skibińska Hanna - BP / K8 POL Mierzyn

Zapłacone

814. Skirzyński Jakub - BP / M2 POL Stargard

Zapłacone

815. Skoczylas Bruno - BP / M2 POL Stargard Skoczylasy

Zapłacone

816. Skoczylas Filip - BP / M1 POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

817. Skoczylas Jeremi - BP / M5 POL Stargard Skoczylasy

Zapłacone

818. Skorupka Jakub - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

819. Skrzypkowski Leon - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

820. Skwira Hanna - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

821. Skwira Maja - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

822. Ślęzak Jakub - BP / M6 POL Dobra WB Akademia

Zapłacone

823. Słotwińska Anastazja - BP / K5 POL Szczecin Galandia Team

Zapłacone

824. Sługocki Franciszek - BP / M3 POL Szczecin Team Rubaszny Gentleman- Fanio i Stasiu on tour

Zapłacone

825. Śniadek Mikołaj - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

826. Sobczak Bruno - BP / M4 POL Mierzyn

Zapłacone

827. Sobczyk Zuzanna - BP / K11 POL Kołobrzeg Kołobrzeg Biega

Zapłacone

828. Soczawa Iga - BP / K2 POL Szczecin

Zapłacone

829. Sojka Marcin - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

830. Sokołowski Marcin - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

831. Sokołowski Tymon - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

832. Solecki Tymon - BP / M3 POL Dobra

Zapłacone

833. Soroka Agata - BP / K11 POL Dąbrówka

Zapłacone

834. Soroka Michalina - BP / K6 POL Dąbrówka

Zapłacone

835. Sosnowska-Binka Ewa - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

836. Sowa Emilia - BP / K1 POL Szczecin Drużyna Szpiku

Zapłacone

837. Sowiński Jakub - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

838. Sowiński Oskar - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

839. Sowiński Piotr - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

840. Śpiewak Lilianna - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

841. Śpiewak-Eckstein Hugo - BP / M6 DEU Berlin

Zapłacone

842. Śpiewak-Eckstein Laura - BP / K8 DEU Berlin

Zapłacone

843. Śpiewak-Eckstein Oskar - BP / M3 DEU Berlin

Zapłacone

844. Spławska Gabriela - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

845. Sporny Adaś - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

846. Sporny Hubert - BP / M11 POL Szczecin

Zapłacone

847. Spunda Bruno - BP / M2 POL Szczecin Drużyna Zuzi

Zapłacone

848. Spunda Mikołaj - BP / M4 POL Szczecin Drużyna Mikołaja

Zapłacone

849. Spunda Zuzanna - BP / K5 POL Szczecin Drużyna Zuzi

Zapłacone

850. Sroczyńska Izabela - BP / K6 POL Wołczkowo

Zapłacone

851. Sroczyńska Izabela - BP / K8 POL Wołczkowo

Zapłacone

852. Stachecki Stanisław - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

853. Staniszewski Kacper - BP / M5 POL Przecław

Zapłacone

854. Stankowski Kuba - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

855. Staszewska Karina - BP / K9 POL Szczecin

Zapłacone

856. Stefaniak Zuzanna - BP / K11 POL Stargard 14 bUJ/2bpzmot

Zapłacone

857. Stefański Franek - BP / M8 POL Goleniów NiebkoRunTerror

Zapłacone

858. Stelmach Ada - BP / K5 POL Dobra

Zapłacone

859. Stelmach Iga - BP / K3 POL Dobra

Zapłacone

860. Stelnicki Anna - BP / M10 POL Szczecin UKS MKL SZCZECIN

Zapłacone

861. Stępniewski Adam - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

862. Stępniewski Artur - BP / M11 POL Szczecin

Zapłacone

863. Stolarski Adam - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

864. Stolarski Franciszek - BP / M2 POL Szczecin

Zapłacone

865. Stopa Alicja - BP / K8 POL Gdańsk

Zapłacone

866. Stopa Barbara - BP / K8 POL Gdańsk

Zapłacone

867. Strukiel Wiktor - BP / M7 POL Koszalin Przedszkole Nr 13 w Koszalinie

Zapłacone

868. Strukiel Zuzia - BP / K4 POL Koszalin Przedszkole Nr 13 w Koszalinie

Zapłacone

869. Strzałkowski Julian - BP / M8 POL Bezrzecze Run For Fun Bezrzecze

Zapłacone

870. Strzelczyk Jowita - BP / K5 POL Stare Objezierze Drużyna Filipa

Zapłacone

871. Strzelecka Jagoda - BP / K4 POL Szczecin Sąsiady

Zapłacone

872. Subda Hanna - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

873. Suchanowska Lidia - BP / K3 POL Szczecin Suchy Team

Zapłacone

874. Suchanowski Witold - BP / M5 POL Szczecin Suchy Team

Zapłacone

875. Surdacki Jan - BP / M6 POL Gryfino Drużyna Szpiku

Zapłacone

876. Surma Julia - BP / K9 POL Szczecin

Zapłacone

877. Suś Wojtuś - BP / M2 POL Szczecin

Zapłacone

878. Świerzbin Pola - BP / K3 POL Police

Zapłacone

879. Świętochowska Nadia - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

880. Szadokierski Bartosz - BP / M4 POL Szczecin ANAWATOUR

Zapłacone

881. Szadokierski Szymon - BP / M6 POL Szczecin ANAWATOUR

Zapłacone

882. Szajewski Piotr - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

883. Szakalińska Maja - BP / K9 POL Szczecin

Zapłacone

884. Szakoła Hanna - BP / K7 POL Mierzyn

Zapłacone

885. Szakoła Natalia - BP / K5 POL Mierzyn

Zapłacone

886. Szczepański Mateusz - BP / M8 POL Pyrzyce

Zapłacone

887. Szczerbiński-Godlewski Paweł - BP / M7 POL Gryfino

Zapłacone

888. Szczęsna Jaśminka - BP / K7 POL Szczecin Ciastek

Zapłacone

889. Szczygielska Maja - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

890. Szczypek Maja - BP / K8 POL Szczecin CKS

Zapłacone

891. Szczypek Przemysław - BP / M9 POL Mosty-Osiedle

Zapłacone

892. Szczypek Tosia - BP / K5 POL Szczecin Rozgwiazdki

Zapłacone

893. Szczypiński Michał - BP / M9 POL Szczecin
894. Szeląg Pola - BP / K11 POL Warszawa Turbo Jeże

Zapłacone

895. Szelska Aleksandra - BP / K9 POL Elbląg

Zapłacone

896. Szkup Hanna - BP / K2 POL Szczecin

Zapłacone

897. Szlachta Wojtek - BP / M2 POL Szczecin
898. Szmidt Eryk - BP / M5 POL Szczecin Samson

Zapłacone

899. Szmidt Tymon - BP / M8 POL Szczecin Samson

Zapłacone

900. Szmit Antonina - BP / K1 POL Szczecin

Zapłacone

901. Szot Iga - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

902. Szot Paweł - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

903. Szot Szymon - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

904. Szufranowicz Miłosz - BP / M9 POL Szczecin szufranowicz team

Zapłacone

905. Szwarc Izabela - BP / K6 POL Tuchola

Zapłacone

906. Szwarc Oliwia - BP / K2 POL Tuchola

Zapłacone

907. Szwed Nadia - BP / K9 POL Stolec Stowarzyszenie Bliżej Siebie

Zapłacone

908. Szymańska Florentyna - BP / K2 POL Szczecin

Zapłacone

909. Szymańska Zofia - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

910. Szymański Adam - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

911. Szymański Aleksander - BP / M5 POL Śrem

Zapłacone

912. Szymański Iwo - BP / M1 POL Szczecin

Zapłacone

913. Szymkowiak Natalia - BP / K11 POL Barzkowice Atomówki Stargard

Zapłacone

914. Szyndlarewicz Aleksandra - BP / K5 POL Reptowo

Zapłacone

915. Tararum Natalia - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

916. Tomala Nadia - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

917. Tomaszewska Aleksandra - BP / K8 POL Szczecin SP 37

Zapłacone

918. Tomczak Filip - BP / M8 POL Pysząca

Zapłacone

919. Tomczak Kacper - BP / M3 POL Pysząca

Zapłacone

920. Towarnicka Martyna - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

921. Towarnicki Marcel - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

922. Trąbińska Zofia - BP / K10 POL Zielonki

Zapłacone

923. Traczyk Natalia - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

924. Trzciński Franciszek - BP / M2 POL Szczecin

Zapłacone

925. Trzciński Ignacy - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

926. Tuchaj Alan - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

927. Tuchaj Dorian - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

928. Tuczkowski Jakub - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

929. Tudruj Maja - BP / K9 POL Słupsk

Zapłacone

930. Turkiewicz Hubert - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

931. Turkiewicz Nina - BP / K9 POL Szczecin

Zapłacone

932. Tuszkiewicz Hanna - BP / K9 POL Szczecin

Zapłacone

933. Tuszkiewicz Marcel - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

934. Uchacz Magdalena - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

935. Ulatowska Zuzanna - BP / K6 POL Szczecin Ulatosie

Zapłacone

936. Ulatowski Mikołaj - BP / M5 POL Szczecin Ulatosie

Zapłacone

937. Ullrich Johannes - BP / M8 DEU Broellin ZV Bröllin

Zapłacone

938. Ullrich Maria - BP / K3 DEU Broellin ZV Broellin

Zapłacone

939. Urbaniak Kornelia - BP / K6 POL Police

Zapłacone

940. Urbaniak Laura - BP / K4 POL Police

Zapłacone

941. Urbańska Jagoda - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

942. Urbanski Antoni - BP / M7 POL Gryfino

Zapłacone

943. Wadlewska Kaja - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

944. Wajs Agata - BP / K2 POL Szczecin ZEFIREK

Zapłacone

945. Wajs Alicja - BP / K6 POL Szczecin PP23

Zapłacone

946. Walczak Franciszek - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

947. Walczyńska Kinga - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

948. Walczyński Rafał - BP / M11 POL Szczecin Hikokiko2007

Zapłacone

949. Waliczek Karol - BP / M3 POL Baniewice

Zapłacone

950. Waliczek Maksymilian - BP / M7 POL Baniewice Przedszkole w Baniach

Zapłacone

951. Wasiak Oliwier - BP / M10 POL Szczecin

Zapłacone

952. Wasielewska Maria - BP / K11 POL Choszczno

Zapłacone

953. Wasielewski Julian - BP / M1 POL Szczecin

Zapłacone

954. Wasielewski Michał - BP / K6 POL Kobylanka

Zapłacone

955. Wasiluk Hanna - BP / K2 POL Szczecin

Zapłacone

956. Wasiluk Joanna - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

957. Wawrzyńczyk Hanna - BP / K3 POL Radziszewo

Zapłacone

958. Wawrzyńczyk Zuzanna - BP / K5 POL Radziszewo

Zapłacone

959. Widuch Aniela - BP / K4 POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

960. Wiecha Kacper - BP / M7 POL Chudoba

Zapłacone

961. Wiecha Wiktor - BP / M9 POL Chudoba

Zapłacone

962. Wiecław Tymoteusz - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

963. Więcławski-Mikouć Dominik - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

964. Wieczorkowska Agnieszka - BP / K3 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

965. Wierzbicki Wojciech - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

966. Wierzchowska Maja - BP / K11 POL Szczecin Szczecin
967. Wiktorska Pola Łucja - BP / K7 POL Skarbimierzyce

Zapłacone

968. Wiktorzak Igor - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

969. Wilczewski Jan - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

970. Wilczko Michalina - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

971. Wilkiewicz Marcel - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

972. Winarska Hania - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

973. Wirtek Mateusz - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

974. Wiśniewska Aleksandra - BP / K8 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

975. Wiśniewska Małgosia - BP / K8 POL Szczecin
976. Witek Emilia - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

977. Witek Zuzanna - BP / K10 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

978. Witkowska Martyna - BP / K4 POL Police

Zapłacone

979. Witkowski Franciszek - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

980. Witkowski Kacper - BP / M8 POL Police

Zapłacone

981. Wlekliński Janek - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

982. Wlekliński Leon - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

983. Władkowski Aleksander - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

984. Włodarczyk Maria - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

985. Włodarczyk Melania - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

986. Włoszyński Daniel - BP / M9 POL Mierzyn

Zapłacone

987. Wodzyński Szymon - BP / M7 POL Szczecin Wodzowie

Zapłacone

988. Wójciak Nina - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

989. Wójcik Karolina - BP / K11 POL Szczecin Drużyna Szpiku

Zapłacone

990. Wójcik Laura - BP / K7 POL Banie

Zapłacone

991. Wójcik Rozalia - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

992. Wójcik Wojciech - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

993. Wojdak Franciszek - BP / M4 POL Police Monia Gym

Zapłacone

994. Wojdak Mateusz - BP / M8 POL Police Monia Gym

Zapłacone

995. Wojnarowska Pola - BP / K2 POL Szczecin

Zapłacone

996. Wojnowska Emilia - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

997. Wojtczak Martyna - BP / K11 POL Szczecin
998. Wolak Alicja - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

999. Wolak Kornelia - BP / K8 POL Szczecin
1000. Wolna Amelia - BP / K8 POL Stargard

Zapłacone

1001. Wolny Mikołaj - BP / M2 POL Stargard

Zapłacone

1002. Wołowicz Paweł - BP / M1 POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

1003. Woszczak Wiktoria - BP / K9 POL Szczecin

Zapłacone

1004. Woszczak Zofia - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

1005. Woźniak Maksymilian - BP / M2 POL Mierzyn
1006. Woźniak Martyna - BP / K7 POL Mierzyn
1007. Wozniak Piotr - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

1008. Woźniak Szymon - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

1009. Wroński Michał - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

1010. Wrzeszcz Grzegorz - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

1011. Wrzeszcz Miłosz - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

1012. Wyka Aleksander - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

1013. Wymiatał Adam - BP / M5 POL Police

Zapłacone

1014. Wypych Hanna - BP / K6 POL Szczecin Przebiegłe Jenoty

Zapłacone

1015. Wypych Zuzanna - BP / K9 POL Szczecin Przebiegłe Jenoty

Zapłacone

1016. Wysocka Alicja - BP / K10 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

1017. Wysocka Hania - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

1018. Zaborski Filip - BP / M2 POL Szczecin

Zapłacone

1019. Zacharski Antek - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

1020. Zackiewicz Ksawery - BP / M4 POL Szczecin Sp51

Zapłacone

1021. Zając Alicja - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

1022. Zajas Jakub - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

1023. Żak Karolina - BP / K6 POL Szczecin śRUNdunia Szczecin

Zapłacone

1024. Zalewa Martyna - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

1025. Zalewski Aleksander - BP / M10 POL Szczecin

Zapłacone

1026. Zamara Amelia - BP / K8 POL Świnoujście

Zapłacone

1027. Zamożny Aleksander - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

1028. Zamożny Julian - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

1029. Zarębski Bartłomiej - BP / M6 POL Szczecin Morsole Szczecin

Zapłacone

1030. Zarzeczny Jakub - BP / M3 POL Stargard

Zapłacone

1031. Zastawa Jakub - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

1032. Zawada Kornelia - BP / K2 POL Szczecin

Zapłacone

1033. Zawada Szymon - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

1034. Zawierucha Alicja - BP / K4 POL Bezrzecze

Zapłacone

1035. Zaworska Aleksandra - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

1036. Zaworska Alicja - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

1037. Zborowski Jan - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

1038. Zdanowska Maja - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

1039. Żdżański Maksymilian - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

1040. Zembrzuska Oliwia - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

1041. Zgórski Adam - BP / M6 POL Mierzyn

Zapłacone

1042. Zielińska Aleksandra - BP / K5 POL Szsczecin

Zapłacone

1043. Zielinska Aleksandra - BP / K7 POL Szczecin SKS Husaria

Zapłacone

1044. Zielinska Daria - BP / K4 POL Wolin

Zapłacone

1045. Zielińska Małgorzata - BP / K9 POL Szczecin UKS MKL Szczecin

Zapłacone

1046. Zieliński Hubert - BP / M11 POL Szczecin UKS MKL Szczecin

Zapłacone

1047. Zieliński Wojciech - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

1048. Zieliński Wojciech - BP / M7 POL Szczecin UKS MKL Szczecin

Zapłacone

1049. Ziółkowska Hanna - BP / K6 POL Mierzyn

Zapłacone

1050. Ziółkowski Franciszek - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

1051. Złocińska Julia - BP / K11 POL Trzcianka

Zapłacone

1052. Złociński Wojtek - BP / M6 POL Trzcianka

Zapłacone

1053. Żuk-Kuciński Piotruś - BP / M8 POL Stargard
1054. Żurek Matylda - BP / K4 POL Szczecin
1055. Żwirko Julia - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

1056. Żwirko Natalia - BP / K9 POL Szczecin

Zapłacone

1057. Żyliński Franek - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

1058. Żyłka Antonina - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

1059. Żyłka Hanna - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU