Bieg Pirata

Plac Jasne Błonia, Szczecin, Polska
24.08.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamska Ewa - BP / K2 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

2. Adamska Hanna - BP / K4 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

3. Andrzejewski Antoni - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

4. Arczewska Marcjanna - BP / K8 POL Szczecin

Zapłacone

5. Arczewski Leopold - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

6. Bącik Bartosz - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

7. Bajuk Sara - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

8. Bałkowska Lilla - BP / K4 POL Szczecin Sp51

Zapłacone

9. Barczak Ola - BP / K5 POL Szczecin
10. Bartosik Lena - BP / K5 POL Barlinek BBL Barlinek

Zapłacone

11. Bekier Mateusz - BP / M11 POL Szczecin Sp24

Zapłacone

12. Bielecki Damian - BP / M3 POL Szczecin TupTup Team
13. Bielecki Dawid - BP / M7 POL Szczecin TupTup Team
14. Bieniaszewski Mikołaj - BP / M6 POL Szczecin
15. Bigus Basia - BP / K5 POL Kunowo

Zapłacone

16. Bigus Michal - BP / M9 POL Kunowo

Zapłacone

17. Blok Cezary - BP / M9 DEU Locknitz

Zapłacone

18. Blok Natalia - BP / K4 DEU Locknitz

Zapłacone

19. Bogusz Jakub - BP / M7 POL Kraków

Zapłacone

20. Boguszewski Kacper - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

21. Borg Marleen - BP / K4 POL Szczecin Akademia Pana Drozda

Zapłacone

22. Borg Simon - BP / M6 POL Szczecin S.A.I.L.

Zapłacone

23. Borysiuk Gabriela - BP / K5 POL Kamień Pomorski

Zapłacone

24. Bryśkiewicz Ewa - BP / K4 POL Szczecin Szybkie Bryśki Team

Zapłacone

25. Bryśkiewicz Franciszek - BP / M6 POL Szczecin Szybkie Bryśki Team

Zapłacone

26. Bryśkiewicz Gabriela - BP / K6 POL Szczecin Szybkie Bryśki Team

Zapłacone

27. Budna Hanna - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

28. Budny Antoś - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

29. Budzyńska Amelia - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

30. Budzyński Borys - BP / M8 POL Szczecin Budzyńscy Team

Zapłacone

31. Budzyński Mikołaj - BP / M5 POL Szczecin Budzyńscy Team

Zapłacone

32. Budzyński Tymon - BP / M2 POL Szczecin

Zapłacone

33. Bugajski Bartosz - BP / M4 POL Szczecin
34. Butryn Wiktoria - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

35. Butryn Zuzanna - BP / K11 POL Babinek

Zapłacone

36. Cały Klara - BP / K3 POL Warzymice Kobiece Bieganie

Zapłacone

37. Cendrowski Piotr - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

38. Charuk Julia - BP / K9 POL Szczecin

Zapłacone

39. Chmielewski Maciej - BP / M6 POL Police

Zapłacone

40. Chmielewski Tomasz - BP / M10 POL Police

Zapłacone

41. Chutkowska Nadia - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

42. Chutkowski Sebastian - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

43. Chwat Anastazja - BP / K4 POL Szczecin SP 51

Zapłacone

44. Chwat Antonina - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

45. Cichocka Michalina - BP / K7 POL Szczecin HKS Skaut Szczecin

Zapłacone

46. Ciemcioch Klaudia - BP / K2 POL Mierzyn

Zapłacone

47. Ciemcioch Laura - BP / K6 POL Mierzyn

Zapłacone

48. Cukrowski Hubert - BP / M3 POL Szczecin
49. Cukrowski Wiktor - BP / M8 POL Szczecin
50. Cybulska Maja - BP / K1 POL Police Panda i Banda

Zapłacone

51. Cyganowska Magda - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

52. Cyganowski Maciej - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

53. Czapczyk Adrianna - BP / K5 POL Poznań

Zapłacone

54. Czarska Zuzanna - BP / K8 POL Szczecin

Zapłacone

55. Czerkasow Jaś - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

56. Czuchan Jakub - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

57. Czuchan Kacper - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

58. Czyż Helena - BP / K7 POL Police

Zapłacone

59. Czyż Maja - BP / K7 POL Police PP10 Police

Zapłacone

60. Drewla Tosia - BP / K10 POL Stargard

Zapłacone

61. Dudek Oliwia - BP / K11 POL Mierzyn

Zapłacone

62. Dudenko Fabiana - BP / M9 POL Szczecin Bollus

Zapłacone

63. Dul Błażej - BP / M7 POL Nowe Czarnowo Przedszkole Nr 1 W Gryfinie
64. Dul Dominik - BP / M4 POL Nowe Czarnowo Przedszkole Nr 1 w Gryfinie
65. Dul Liwia - BP / K3 POL Stare Czarnowo
66. Dul Olivier - BP / M7 POL Stare Czarnowo
67. Dul Zuzanna - BP / K9 POL Stare Czarnowo
68. Dunaj Patryk - BP / M11 POL Szczecin

Zapłacone

69. Dzbanuszek Aurelia - BP / K6 POL Szczecin Pirata

Zapłacone

70. Dzbanuszek Krystian - BP / M9 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

71. Dzień Krzysztof - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

72. Dzikowska Emilia - BP / K2 POL Szczecin

Zapłacone

73. Dźwigał Mikołaj - BP / M9 POL Szczecin SKS Husaria

Zapłacone

74. Fabiszak Natalia - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

75. Fiedziuszko Jan - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

76. Florczak Przemysław - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

77. Fornal Oliwia - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

78. Futyma Nadia - BP / K8 POL Police

Zapłacone

79. Gabińska Natasza - BP / K10 POL Szczecin

Zapłacone

80. Gabińska Nina - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

81. Gałuszka Livia - BP / K11 POL Police

Zapłacone

82. Gierasimowicz Dominik - BP / M7 POL Szczecin totalsport.pl

Zapłacone

83. Gierasimowicz Laura - BP / K4 POL Szczecin totalsport.pl

Zapłacone

84. Giermakowski Bartłomiej - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

85. Gogosz-Aniszewski Bastian - BP / M2 POL Przecław

Zapłacone

86. Gogosz-Aniszewski Filip - BP / M4 POL Przecław

Zapłacone

87. Górecka-Pawlak Julia - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

88. Gozdyra Antek - BP / M9 POL Szczecin Fizjokids

Zapłacone

89. Graczyk Franek - BP / M3 POL Gryfino

Zapłacone

90. Grugel Filip - BP / M8 POL Przelewice

Zapłacone

91. Grysiewicz Oliwia - BP / K5 POL Szczecin
92. Guz Igor - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

93. Hajdukiewicz Mateusz - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

94. Haściło Marcel - BP / M7 POL Szczecin Gryfus Szczecin

Zapłacone

95. Hołys Sara - BP / K7 POL Piaseczno

Zapłacone

96. Hruszowiec Liliana - BP / K8 POL Świnoujście
97. Hruszowiec Mikołaj - BP / M6 POL Świnoujście
98. Ignaszewski Filip - BP / M4 POL Gryfice

Zapłacone

99. Iskra Lilian - BP / K6 POL Szczecin DDB AUTO BOGACKA

Zapłacone

100. Iskra Vivien - BP / K3 POL Szczecin DDB AUTO BOGACKA

Zapłacone

101. Iwińska Anna - BP / K9 POL Szczecin

Zapłacone

102. Jabłecka Natasza - BP / K6 POL Szczecin AblaAlabla
103. Jakubowska Alexandra - BP / K2 POL Szczecin

Zapłacone

104. Janiak Robert - BP / M4 POL Szczecin Sąsiady

Zapłacone

105. Janiak Weronika - BP / K6 POL Szczecin Sąsiady

Zapłacone

106. Janikowska Kamila - BP / K9 POL Pilchowo

Zapłacone

107. Jankowiak Krzysztof - BP / M3 POL Kołobrzeg
108. Jankowiak Krzysztof - BP / M3 POL Kołobrzeg

Zapłacone

109. Jankowiak Paweł - BP / M8 POL Kołobrzeg
110. Jankowiak Paweł - BP / M8 POL Kołobrzeg

Zapłacone

111. Jankowski Julian - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

112. Jarosz Oskar - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

113. Jasińska-Detrois Zuzanna - BP / K9 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

114. Jaszewska Liliana - BP / K7 POL Stargard

Zapłacone

115. Jawór Blanka - BP / K9 POL Szczecin

Zapłacone

116. Jawór Filip - BP / M11 POL Szczecin

Zapłacone

117. Jaworska Zosia - BP / K3 POL Szczecin RAZ Szczecin

Zapłacone

118. Jędrzejewska Alicja - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

119. Jóźwik Kajetan - BP / M5 POL Mirowo PN Marigold

Zapłacone

120. Jóźwik Natasza - BP / K4 POL Mirowo PN Marigold

Zapłacone

121. Juszczyk Oliwier - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

122. Kaczmarczyk Bartosz - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

123. Kaczmarek Wiktoria - BP / K7 POL Przecław KOBIECE BIEGANIE

Zapłacone

124. Kamińska Hanna - BP / K2 POL Szczecin

Zapłacone

125. Kankowski Szymon - BP / M4 POL Szczecin
126. Kantor Hania - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

127. Kantor Jakub - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

128. Kardziejonek Hanna - BP / K5 POL Szczecin Pp 50

Zapłacone

129. Kardziejonek Leon - BP / M8 POL Szczecin Sp 7 SZczecin

Zapłacone

130. Karpinska Maja - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

131. Karpowicz Igor - BP / M10 POL Święciechowa

Zapłacone

132. Kasperowicz Sambor - BP / M4 POL Kurów

Zapłacone

133. Kasprzak Zofia - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

134. Kijewska Amelia - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

135. Kijewski Artur - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

136. Kłys Antoś - BP / M8 POL Łódź PSG
137. Knych Oskar - BP / M4 POL Brójce

Zapłacone

138. Kolczyńska Eliza - BP / K4 GBR Norwich

Zapłacone

139. Kopaniecki Jonatan - BP / M9 POL Mierzyn ParkRun Szczecin

Zapłacone

140. Kosakowska Julia - BP / K6 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

141. Kosakowski Przemek - BP / M4 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

142. Kościelniak Igor - BP / M4 POL Szczecin Socastos

Zapłacone

143. Kotynia Miłosz - BP / M8 POL Statgard

Zapłacone

144. Kowalewski Maciej - BP / M11 POL Nowe Czarnowo
145. Kowalik Mateusz - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

146. Kowalik Oliwia - BP / K1 POL Szczecin

Zapłacone

147. Kowalska Paulina - BP / K2 POL Pyrzyce

Zapłacone

148. Kowalski Marcel - BP / M6 POL Kościelec

Zapłacone

149. Kozakiewicz Mikołaj - BP / M7 POL Szczecin
150. Koziniec Filip - BP / M8 POL Szczecin Drużyna Filipa

Zapłacone

151. Kozłowska Agnieszka - BP / K11 POL Szczecin
152. Kozłowska Agnieszka - BP / M8 POL Szczecin
153. Kozłowska Alicja - BP / K9 POL Szczecin Uks Mkl Szczecin

Zapłacone

154. Krokos Julia - BP / K7 POL Szczecin
155. Królak Katarzyna - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

156. Kruczkowski Kacper - BP / M9 POL Police

Zapłacone

157. Krysiński Jakub - BP / M8 POL Szczecin UKS MKL SZCZECIN

Zapłacone

158. Krzewicki Dawid - BP / M2 POL Szczecin Sąsiady

Zapłacone

159. Krzewicki Szymon - BP / M4 POL Szczecin Sąsiady

Zapłacone

160. Kubiak Berenika - BP / K4 POL Szczecin
161. Kubiak Berenika - BP / K4 POL Szczecin KochamTate

Zapłacone

162. Kubik Maksymilian - BP / M5 POL Szczecin Obłąkany Biegacz

Zapłacone

163. Kuchalska Zosia - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

164. Kuchalski Piotr - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

165. Kufel Alicja - BP / K6 POL Warzymice

Zapłacone

166. Kujawa Filip - BP / M8 POL Nowogard

Zapłacone

167. Kujawski Jakub - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

168. Kurowski Filip - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

169. Kuś Maksymilian - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

170. Kuzalski Mikołaj - BP / M8 POL Szczecin Szkoła nr 7 Szczecin
171. Kwiatkowska Karolina - BP / K9 POL Szczecin CKS

Zapłacone

172. Kwiatkowski Alan - BP / M3 POL Police

Zapłacone

173. Laskowski Ignacy - BP / M3 POL Stargard

Zapłacone

174. Leimann Mikołaj - BP / M7 POL Komorniki

Zapłacone

175. Leimann Wojchiech - BP / M3 POL Komorniki

Zapłacone

176. Lerczak Zuzanna - BP / K7 POL Szczecin Pp Nr 5 MAGNOLIA

Zapłacone

177. Lesiakowska Basia - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

178. Leśniowska-Parfianowicz Milana - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

179. Lewandowska Hanna - BP / K6 POL Szczecin Lewandowscy Team

Zapłacone

180. Lewandowska Joanna - BP / K4 POL Stargard Lewandowscy Team

Zapłacone

181. Lewandowska Natalia - BP / K5 POL Przecław Tuśka
182. Licznerska Ula - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

183. Licznerski Arek - BP / M1 POL Szczecin

Zapłacone

184. Licznerski Bernaś - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

185. Ligocki Krzysztof - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

186. Luba Tymon - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

187. Łazar Bartosz - BP / M11 POL Stargard

Zapłacone

188. Łazar Mateusz - BP / M6 POL Stargard

Zapłacone

189. Łobos Celina - BP / K2 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
190. Łukasik Katarzyna - BP / K10 POL Szczecin

Zapłacone

191. Łukasik Leszek - BP / M11 POL Szczecin

Zapłacone

192. Łukaszewski Igor - BP / M10 POL Police

Zapłacone

193. Łyp Pola - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

194. Machowski Ignacy - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

195. Majewska Agata - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

196. Majewska Hanna - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

197. Makuch Julia - BP / K4 POL Siadło Dolne Makuszyny

Zapłacone

198. Makuch Martyna - BP / K8 POL Przecław

Zapłacone

199. Malinowski Michał - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

200. Maliszewska Alicja - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

201. Małecki Kamil - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

202. Marchacz Łukasz - BP / M5 POL Świnoujście

Zapłacone

203. Marcinek Zosia - BP / K6 POL Szczecin Cinek
204. Marciniak Beniamin - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

205. Marciniak Jonatan - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

206. Marcinkowska Laura - BP / K2 POL Szczecin

Zapłacone

207. Marczak Aleksander - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

208. Marosik Piotr - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

209. Maszorek Jakub - BP / M7 POL Szczecin Sp. 41

Zapłacone

210. Matulka Karolina - BP / K6 POL Szczecin
211. Matulka Marcel - BP / M11 POL Szczecin
212. Matwińska Zofia - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

213. Maya-Krasicki Marek - BP / M9 DEU Hannover

Zapłacone

214. Maya-Krasicki Max - BP / M2 DEU Hannover

Zapłacone

215. Mendyka Nikola - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

216. Michalski Wojciech - BP / M4 POL Police

Zapłacone

217. Mielniczuk Michał - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

218. Misiuk Zosia - BP / K7 POL Police

Zapłacone

219. Mosiejowska Emilia - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

220. Moskwa Mikołaj - BP / M10 POL Szczecin

Zapłacone

221. Mruk Szymon - BP / M10 POL Niechorze
222. Mucha Marta - BP / K9 POL Szczecin FizjoKIDS

Zapłacone

223. Muszak Patryk - BP / M6 POL Police

Zapłacone

224. Muszyński Szymon - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

225. Nadolska Martyna - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

226. Nadolski Oskar - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

227. Najderek Patrycja - BP / K7 POL Rokietnica

Zapłacone

228. Najkowska Hania - BP / K8 POL Dębno Mamy-Biegamy KIDS
229. Naklicka Emilia - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

230. Niewadzik Ola - BP / K10 POL Szczecin

Zapłacone

231. Niewadzik Stefania - BP / K2 POL Szczecin
232. Niewadzik Weronika - BP / K10 POL Szczecin
233. Nowak Aleksander - BP / M11 POL Tanowo

Zapłacone

234. Nowak Antoni - BP / M2 POL Tanowo

Zapłacone

235. Nowak Ignacy - BP / M3 POL Tanowo

Zapłacone

236. Ogrodziński Aleksander - BP / M8 POL Szczecin
237. Ogrodziński Gabriel - BP / M5 POL Szczecin
238. Okoye Antonia - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

239. Okrągły Michał - BP / M6 POL Bezrzecze

Zapłacone

240. Olchawa Julia - BP / K11 POL Szczecin

Zapłacone

241. Olejnik Piotr - BP / M6 POL Szczecin Spider

Zapłacone

242. Olejnik Wikoria - BP / K2 POL Szczecin Spider

Zapłacone

243. Oleś Bartek - BP / M2 POL Szczecin

Zapłacone

244. Oleś Natalia - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

245. Oleszek Sandra - BP / K10 POL Stargard Stargard Ja Się Nie Ścigam

Zapłacone

246. Olszak Apolonia - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

247. Orecka Kamila - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

248. Orecki Wojciech - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

249. Orszulak Filip - BP / M7 POL Szczecin Toucan Team

Zapłacone

250. Orzłowska Zuzanna - BP / K4 POL Szczecin Ostrowska

Zapłacone

251. Ostaszewska Hanna - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

252. Pankowski Stanisław - BP / M2 POL Szczecin

Zapłacone

253. Partacz Helena - BP / K5 POL Szczecin
254. Pasek Hania - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

255. Pasek Hubert - BP / M2 POL Szczecin
256. Patyk Jan - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

257. Pawlik Marcel - BP / M6 POL Police

Zapłacone

258. Pawlukowicz Maja - BP / K10 POL Szczecin
259. Pawłowski Piotr - BP / M5 POL Kamień Pomorski

Zapłacone

260. Piaszczyńska Julia - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

261. Piątkowski Mateusz - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

262. Piechota Nina - BP / K8 POL Brojce Zmęczona sezonem
263. Piechota Szymon - BP / M10 POL Brojce Zmęczony sezonem
264. Pietrzak Hanna - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

265. Pietrzak Mateusz - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

266. Pietrzkiewicz Antoni - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

267. Pietrzkiewicz Mieciu - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

268. Pląsek Karolina - BP / K9 POL Police

Zapłacone

269. Plażuk Eryk - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

270. Plust Marcel - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

271. Polarczyk Marlena - BP / K8 POL Świnoujście

Zapłacone

272. Polarczyk Szymon - BP / M3 POL Świnoujście

Zapłacone

273. Potkańśka Karolinka - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

274. Potkańska Natalia - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

275. Potkański Cezary - BP / M11 POL Szczecin

Zapłacone

276. Prokopiuk Aleksander - BP / M4 POL Szczecin BSC Szczecin

Zapłacone

277. Prokopiuk Maksymilian - BP / M5 POL Szczecin BSC Szczecin

Zapłacone

278. Prucnal Filip - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

279. Prucnal Szymon - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

280. Ratajczak Adam - BP / M9 POL Słubice Bracia AFS
281. Ratajczak Filip - BP / M7 POL Słubice Bracia AFS
282. Ratajczak Szymon - BP / M3 POL Słubice Bracia AFS
283. Ratajczyk Hubert - BP / M3 POL Police Ul

Zapłacone

284. Ratajczyk Wojtek - BP / M9 POL Police Ul Sp 8

Zapłacone

285. Rewers Ala - BP / K2 POL Stolec Stowarzyszenie Bliżej Siebie

Zapłacone

286. Rewers Ania - BP / K8 POL Stolec Stowarzyszenie Bliżej Siebie

Zapłacone

287. Ripołowski Jan - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

288. Rogala Kajetan - BP / M10 POL Nowogard wkurw_team

Zapłacone

289. Rojewska Julia - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

290. Rojewski Szymon - BP / M2 POL Szczecin

Zapłacone

291. Roman Alicja - BP / K3 POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

292. Roman Wiktoria - BP / K11 POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

293. Rompalska Alicja - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

294. Rompalski Filip - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

295. Rosiak Anna - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

296. Rubaszewski Łukasz - BP / M9 POL Szczecin

Zapłacone

297. Rumińska Pola - BP / K8 POL Szczecin

Zapłacone

298. Rumiński Tymon - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

299. Rusak Mariusz - BP / M7 POL Szczecin
300. Rusak Monika - BP / K5 POL Szczecin
301. Rutkowski Adam - BP / M10 POL Police

Zapłacone

302. Rutkowski Kacper - BP / M11 POL Szczecin

Zapłacone

303. Ryszkowski Filip - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

304. Ryszkowski Kacper - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

305. Rzędzicka Ada - BP / K4 POL Szczecin
306. Sańka Grażyna - BP / K7 POL Szczecin

Zapłacone

307. Sańka Weronika - BP / K11 POL Szczecin

Zapłacone

308. Sanocka Antonina - BP / K8 POL Marianowo

Zapłacone

309. Sarzynski Kacper - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

310. Sarzynski Marcel - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

311. Sędziak Maksymilian - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

312. Sęk Julia - BP / K4 POL Szczecin
313. Selwasiuk Joanna - BP / K10 POL Szczecin SP 47

Zapłacone

314. Sempik Kajetan - BP / M5 POL Szczecin iskierka szczecin

Zapłacone

315. Seredyńska Alicja - BP / K9 POL Gorzów Wielkopolski Parkrun Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

316. Siedlecki Aleksander - BP / M5 POL Nowogard

Zapłacone

317. Siut Julia - BP / K2 POL Kliniska Wielkie

Zapłacone

318. Siwicki Filip - BP / M8 POL Pyrzyce

Zapłacone

319. Siwicki Mikołaj - BP / M2 POL Pyrzyce

Zapłacone

320. Siwy Franciszek - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

321. Skorupka Jakub - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

322. Skrzypkowski Leon - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

323. Skwira Hanna - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

324. Skwira Maja - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

325. Słotwińska Anastazja - BP / K5 POL Szczecin Galandia Team

Zapłacone

326. Sługocki Franciszek - BP / M3 POL Szczecin Team Rubaszny Gentleman- Fanio i Stasiu on tour

Zapłacone

327. Sokołowski Marcin - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

328. Sokołowski Tymon - BP / M7 POL Szczecin
329. Soroka Agata - BP / K11 POL Dąbrówka

Zapłacone

330. Soroka Michalina - BP / K6 POL Dąbrówka

Zapłacone

331. Sowa Emilia - BP / K1 POL Szczecin Drużyna Szpiku

Zapłacone

332. Spławska Gabriela - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

333. Spunda Bruno - BP / M2 POL Szczecin Drużyna Zuzi

Zapłacone

334. Spunda Mikołaj - BP / M4 POL Szczecin Drużyna Mikołaja

Zapłacone

335. Spunda Zuzanna - BP / K5 POL Szczecin Drużyna Zuzi

Zapłacone

336. Sroczyńska Izabela - BP / K6 POL Wołczkowo

Zapłacone

337. Sroczyńska Izabela - BP / K8 POL Wołczkowo

Zapłacone

338. Stachecki Stanisław - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

339. Stefaniak Zuzanna - BP / K11 POL Stargard 14 bUJ/2bpzmot
340. Stefański Franek - BP / M8 POL Goleniów NiebkoRunTerror

Zapłacone

341. Stępniewski Adam - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

342. Stępniewski Artur - BP / M11 POL Szczecin

Zapłacone

343. Strukiel Wiktor - BP / M7 POL Koszalin Przedszkole Nr 13 w Koszalinie

Zapłacone

344. Strukiel Zuzia - BP / K4 POL Koszalin Przedszkole Nr 13 w Koszalinie

Zapłacone

345. Strzelczyk Jowita - BP / K5 POL Stare Objezierze Drużyna Filipa

Zapłacone

346. Strzelecka Jagoda - BP / K4 POL Szczecin Sąsiady

Zapłacone

347. Subda Hanna - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

348. Suchanowska Lidia - BP / K3 POL Szczecin Suchy Team

Zapłacone

349. Suchanowski Witold - BP / M5 POL Szczecin Suchy Team

Zapłacone

350. Surdacki Jan - BP / M6 POL Gryfino Drużyna Szpiku

Zapłacone

351. Świętochowska Nadia - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

352. Szakoła Hanna - BP / K7 POL Mierzyn

Zapłacone

353. Szakoła Natalia - BP / K5 POL Mierzyn

Zapłacone

354. Szczerbiński-Godlewski Paweł - BP / M7 POL Gryfino

Zapłacone

355. Szczypek Maja - BP / K8 POL Szczecin CKS

Zapłacone

356. Szczypek Przemysław - BP / M9 POL Mosty-Osiedle

Zapłacone

357. Szczypek Tosia - BP / K5 POL Szczecin Rozgwiazdki

Zapłacone

358. Szot Iga - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

359. Szot Paweł - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

360. Szot Szymon - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

361. Szufranowicz Miłosz - BP / M9 POL Szczecin szufranowicz team

Zapłacone

362. Szymańska Florentyna - BP / K2 POL Szczecin

Zapłacone

363. Szymańska Zofia - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

364. Szymański Adam - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

365. Szymański Aleksander - BP / M5 POL Śrem

Zapłacone

366. Szymański Iwo - BP / M1 POL Szczecin

Zapłacone

367. Tararum Natalia - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

368. Towarnicka Martyna - BP / K5 POL Szczecin
369. Towarnicki Marcel - BP / M8 POL Szczecin
370. Trąbińska Zofia - BP / K10 POL Zielonki

Zapłacone

371. Traczyk Natalia - BP / K6 POL Szczecin

Zapłacone

372. Tuczkowski Jakub - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

373. Turkiewicz Hubert - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

374. Turkiewicz Nina - BP / K9 POL Szczecin

Zapłacone

375. Tuszkiewicz Hanna - BP / K9 POL Szczecin
376. Tuszkiewicz Marcel - BP / M6 POL Szczecin
377. Ulatowska Zuzanna - BP / K6 POL Szczecin Ulatosie

Zapłacone

378. Ulatowski Mikołaj - BP / M5 POL Szczecin Ulatosie

Zapłacone

379. Ullrich Johannes - BP / M8 DEU Broellin ZV Bröllin

Zapłacone

380. Ullrich Maria - BP / K3 DEU Broellin ZV Broellin

Zapłacone

381. Wajs Agata - BP / K2 POL Szczecin ZEFIREK

Zapłacone

382. Wajs Alicja - BP / K6 POL Szczecin PP23

Zapłacone

383. Waliczek Maksymilian - BP / M7 POL Baniewice Przedszkole w Baniach

Zapłacone

384. Wasiak Oliwier - BP / M10 POL Szczecin

Zapłacone

385. Wasielewska Maria - BP / K11 POL Choszczno

Zapłacone

386. Wasielewski Julian - BP / M1 POL Szczecin

Zapłacone

387. Wasiluk Hanna - BP / K2 POL Szczecin

Zapłacone

388. Wasiluk Joanna - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

389. Wawrzyńczyk Hanna - BP / K3 POL Radziszewo
390. Wawrzyńczyk Zuzanna - BP / K5 POL Radziszewo
391. Widuch Aniela - BP / K4 POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

392. Wiecha Kacper - BP / M7 POL Chudoba

Zapłacone

393. Wiecha Wiktor - BP / M9 POL Chudoba

Zapłacone

394. Wieczorkowska Agnieszka - BP / K3 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
395. Wierzchowska Maja - BP / K11 POL Szczecin Szczecin
396. Wiktorska Pola Łucja - BP / K7 POL Skarbimierzyce

Zapłacone

397. Wiktorzak Igor - BP / M5 POL Szczecin

Zapłacone

398. Wilczewski Jan - BP / M3 POL Szczecin

Zapłacone

399. Winarska Hania - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

400. Wiśniewska Aleksandra - BP / K8 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
401. Witek Zuzanna - BP / K10 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie
402. Włodarczyk Maria - BP / K4 POL Szczecin

Zapłacone

403. Włodarczyk Melania - BP / K3 POL Szczecin

Zapłacone

404. Wodzyński Szymon - BP / M7 POL Szczecin Wodzowie

Zapłacone

405. Wójcik Karolina - BP / K11 POL Szczecin Drużyna Szpiku

Zapłacone

406. Wójcik Laura - BP / K7 POL Banie

Zapłacone

407. Wójcik Rozalia - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

408. Wojnarowska Pola - BP / K2 POL Szczecin

Zapłacone

409. Wolna Amelia - BP / K8 POL Stargard

Zapłacone

410. Wolny Mikołaj - BP / M2 POL Stargard

Zapłacone

411. Woźniak Maksymilian - BP / M2 POL Mierzyn
412. Woźniak Martyna - BP / K7 POL Mierzyn
413. Wrzeszcz Grzegorz - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

414. Wrzeszcz Miłosz - BP / M4 POL Szczecin

Zapłacone

415. Wyka Aleksander - BP / M9 POL Szczecin
416. Wymiatał Adam - BP / M5 POL Police

Zapłacone

417. Wysocka Alicja - BP / K10 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

418. Zajas Jakub - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

419. Zamara Amelia - BP / K8 POL Świnoujście

Zapłacone

420. Zarębski Bartłomiej - BP / M6 POL Szczecin Morsole Szczecin

Zapłacone

421. Zawada Kornelia - BP / K2 POL Szczecin

Zapłacone

422. Zawada Szymon - BP / M6 POL Szczecin

Zapłacone

423. Zborowski Jan - BP / M7 POL Szczecin

Zapłacone

424. Żdżański Maksymilian - BP / M8 POL Szczecin

Zapłacone

425. Zembrzuska Oliwia - BP / K5 POL Szczecin

Zapłacone

426. Zielinska Aleksandra - BP / K7 POL Szczecin SKS Husaria

Zapłacone

427. Zielinska Daria - BP / K4 POL Wolin
428. Żuk-Kuciński Piotruś - BP / M8 POL Stargard

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU