Bieg Pirata Golden Tulip Międzyzdroje

Szczecin, Polska
25.08.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
- 100 m / K7 POL
Abouqora Anas - 100 m / M8 POL Stobno

Zapłacone

Abouqora Leyla - 100 m / K6 POL Stobno

Zapłacone

Adam Albert - 100 m / M5 POL Goleniow
Adamska Hanna - 100 m / K3 POL Gorzów Wlkp

Zapłacone

Andrych Martyna - 100 m / K8 POL Gryfino

Zapłacone

Andrych Natalia - 100 m / K4 POL Gryfino

Zapłacone

Andrzejak Alan - 100 m / M11 POL Szczecin
Andrzejewski Antoni - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Antkiewicz Amelia - 100 m / K10 POL Bezrzecze
Antkiewicz Natalia - 100 m / K6 POL Bezrzecze
Arczewska Marcjanna - 100 m / K7 POL Szczecin

Zapłacone

Arczewski Leopold - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Aszkiłowicz Lenka - 100 m / K7 POL Warzymice

Zapłacone

Aszkiłowicz Maja - 100 m / K4 POL Warzymice

Zapłacone

Bączyk Alicja - 100 m / K10 POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

Bajuk Sara - 100 m / K5 POL Szczecin

Zapłacone

Balik Krzysztof - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Balik Tomasz - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Barańska Nadia - 100 m / K5 POL Szczecin

Zapłacone

Barczak Aleksandra - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Bartosieiwcz Zuzia - 100 m / K9 POL Szczecin

Zapłacone

Bartosiewicz Artur - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Bartosiewicz Wiktoria - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Baryla Julia - 100 m / K9 POL Szczecin Poland
Bekier Mateusz - 100 m / M10 POL Szczecin Sp24

Zapłacone

Biegun Maria - 100 m / K3 POL Szczecin Biegun TRI

Zapłacone

Bieńkowska Anna - 100 m / K7 POL Szczecin Biedronka i Czarny Kot

Zapłacone

Biernacik Wojtek - 100 m / M4 POL Stargard

Zapłacone

Bigus Basia - 100 m / K4 POL Kunowo
Bigus Michal - 100 m / M8 POL Kunowo
Bikowska Dominika - 100 m / K7 POL Szczecin

Zapłacone

Binerowski Aleksander - 100 m / M2 POL Szczecin

Zapłacone

Bogacz Pola - 100 m / K4 POL Szczecin Bogacze team
Bogdanowicz Amelia - 100 m / K7 POL Szczecin

Zapłacone

Bogusz Jakub - 100 m / M6 POL Kraków

Zapłacone

Boniecka Laura - 100 m / K6 POL Szczecin Laura Team

Zapłacone

Boniecki Dawid - 100 m / M4 POL Szczecin Dawid Team

Zapłacone

Borysiuk Gabriela - 100 m / K4 POL Kamień Pomorski Klub Biegacza Kamień Pomorski

Zapłacone

Braor Katarzyna - 100 m / K7 POL Szczecin

Zapłacone

Bratowski Krzysztof - 100 m / M8 POL Bobolin

Zapłacone

Brzuska Maja - 100 m / K11 POL Szczecin
Budna Hanna - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Budny Antos - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Budzyński Borys - 100 m / M7 POL Szczecin Budzyńscy Team

Zapłacone

Budzyński Mikołaj - 100 m / M4 POL Szczecin Budzyńscy Team

Zapłacone

Bukowska Hanna - 100 m / K5 POL Mierzyn

Zapłacone

Butryn Kacper - 100 m / M11 POL Szczecin

Zapłacone

Butryn Wiktoria - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Butryn Zuzanna - 100 m / K10 POL Babinek

Zapłacone

Cały Klara - 100 m / K2 POL Warzymice kobiece Bieganie

Zapłacone

Chlasta Piotr - 100 m / M4 POL Szczecin NYHA IV Szczecin

Zapłacone

Chłapowski Jan - 100 m / M10 POL Szczecin

Zapłacone

Chmara Krzysztof - 100 m / M11 POL Szczecin
Chmiel Julianna - 100 m / K7 POL Szczecin

Zapłacone

Chojnowska Madzia - 100 m / K9 POL Szczecin OZKB

Zapłacone

Chruściński Mateusz - 100 m / M10 POL Szczecin

Zapłacone

Chwat Anastazja - 100 m / K3 POL Szczecin
Cichocka Michalina - 100 m / K6 POL Szczecin HKS Skaut Szczecin

Zapłacone

Cieplik Mateusz - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Cukrowski Hubert - 100 m / M2 POL Szczecin
Cukrowski Wiktor - 100 m / M7 POL Szczecin
Czapczyk Adrianna - 100 m / K4 POL Poznań

Zapłacone

Czapłowska Liliana - 100 m / K8 POL Szczecin

Zapłacone

Czechowska Wiktoria - 100 m / K5 POL Kobylanka

Zapłacone

Czekoński Karol - 100 m / M10 POL Kobylanka

Zapłacone

Czepielewska Agata - 100 m / K9 POL Szczecin WałekTeamSzczecin

Zapłacone

Czerwińska Maja - 100 m / K7 POL Police

Zapłacone

Czeszyk Karolina - 100 m / K7 POL Szczecin

Zapłacone

Czyż Maja - 100 m / K6 POL Police PP10 Police

Zapłacone

Dąbrowska Anna - 100 m / K3 POL Szczecin

Zapłacone

Darul Natalia - 100 m / K8 POL Stargard

Zapłacone

Deneko Krzysztof - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Deneko Wiktor - 100 m / M7 POL Szczecin

Zapłacone

Dobrzyński Michał - 100 m / M7 POL Szczecin

Zapłacone

Dolot Natalia - 100 m / K9 POL Szczecin
Dołęga Gabriela - 100 m / K8 POL Police
Dołgowski Wiktor - 100 m / M9 POL Przelewice

Zapłacone

Dominiak Hubert - 100 m / M2 POL Szczecin

Zapłacone

Drab Jakub - 100 m / M6 POL Krzyż Wlkp

Zapłacone

Duczyńska Sara - 100 m / K10 POL Szczecin
Duda Oliwier - 100 m / M5 POL Szczecin 12 BZ SZCZECIN

Zapłacone

Dudek Oliwia - 100 m / K11 POL Szczecin

Zapłacone

Dudenko Fabian - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Dul Błażej - 100 m / M6 POL Nowe Czarnowo Przedszkole Nr 1 W Gryfinie

Zapłacone

Dul Dominik - 100 m / M3 POL Nowe Czarnowo

Zapłacone

Dul Liwia - 100 m / K2 POL Stare Czarnowo

Zapłacone

Dul Olivier - 100 m / M6 POL Stare Czarnowo

Zapłacone

Dul Zuzanna - 100 m / K8 POL Stare Czarnowo

Zapłacone

Dunaj Patryk - 100 m / M10 POL Szczecin

Zapłacone

Durda Kacper - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Durkiewicz Pola - 100 m / K1 POL Załom

Zapłacone

Durkiewicz Urszula - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Dużalski Antoni - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Ewert-Krzemieniewska Hanna - 100 m / K6 POL Szczecin PP75

Zapłacone

Ewert-Krzemieniewski Stanisław - 100 m / M4 POL Szczecin PP75

Zapłacone

Fajks-Patrzałek Amelia - 100 m / K7 POL Bezrzecze Córka Virusa

Zapłacone

Fałek Alicja - 100 m / K3 POL Szczecin

Zapłacone

Fiedziuszko Jaśko Robert - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Florczak Przemysław - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Fornal Oliwia - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Franaszczyk Filip - 100 m / M11 POL Sieraków Bucharzewo Team

Zapłacone

Franaszczyk Oskar - 100 m / M10 POL Sieraków Bucharzewo Team

Zapłacone

Gabińska Natasza - 100 m / K9 POL Szczecin

Zapłacone

Gabińska Nina - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Gajdzik Jakub - 100 m / M4 POL Kraków

Zapłacone

Gajdzik Krzysztof - 100 m / M6 POL Kraków

Zapłacone

Gajocha Aleksandra - 100 m / K7 POL Szczecin

Zapłacone

Gajocha Jan - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Gałuszka Livia - 100 m / K11 POL Police

Zapłacone

Gancarz Szymon - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Gawiec Aleksander - 100 m / M6 POL Szczecin
Gierba Gabriela - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Gierba Piotr - 100 m / M7 POL Szczecin

Zapłacone

Giergielewicz Jagoda - 100 m / K10 POL Gryfino
Giergielewicz Krzysztof - 100 m / M7 POL Gryfino
Giermakowski Bartłomiej - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Gładyszak Hanna - 100 m / K4 POL Szczecin Półpyrapółśledź

Zapłacone

Głowacka Maria - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Głowacki Wojciech - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Goc Alicja - 100 m / K5 POL Orzesze Orzesze też biega
Goc Lena - 100 m / K6 POL Orzesze Orzesze też biega
Godlewska Rozalia - 100 m / K8 POL Police Ku Pamięci
Gonet Jaśmina - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Grabiński Oskar - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Grabowska Oliwia - 100 m / K9 POL Szczecin

Zapłacone

Grabsztunowicz Lena - 100 m / K9 POL Szczecin SP 47

Zapłacone

Grendziak Karol - 100 m / M10 POL Szczecin

Zapłacone

Grewling Iza - 100 m / K8 POL Przecław

Zapłacone

Grudowska Oliwia - 100 m / K2 POL Szczecin

Zapłacone

Grugel Filip - 100 m / M7 POL Przelewice

Zapłacone

Grupa Hanna - 100 m / K4 POL Stargard 1982

Zapłacone

Grupa Norbert - 100 m / M6 POL Stargard

Zapłacone

Gugałka Jakub - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Gugałka Krzysztof - 100 m / M10 POL Szczecin

Zapłacone

Hajdukiewicz Mateusz - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Haściło Marcel - 100 m / M6 POL Szczecin Gryfus Szczecin

Zapłacone

Hofman Franciszek - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Hryniewiecka Alicja - 100 m / K9 POL Szczecin

Zapłacone

Hryniewiecki Antoni - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Ignalewski Filip - 100 m / M11 POL Bezrzecze
Ignalewski Leon - 100 m / M5 POL Bezrzecze
Ignaszewski Filip - 100 m / M3 POL Gryfice

Zapłacone

Iskra Lilian - 100 m / K5 POL Szczecin DDB Auto Bogacka

Zapłacone

Iskra Vivien - 100 m / K2 POL Szczecin DDB Auto Bogacka

Zapłacone

Iwankiewicz Aleksander - 100 m / M6 POL Lipiany

Zapłacone

Iwankiewicz Nikodem - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Jabłecka Natasza - 100 m / K5 POL Szczecin Abla Alabla
Jakubowska Hanna - 100 m / K2 POL Szczecin 12 BZ Szczecin

Zapłacone

Jałowiczor Mateusz - 100 m / M7 POL Szczecin

Zapłacone

Jankowiak Paweł - 100 m / M7 POL Kołobrzeg 1980

Zapłacone

Janus Gabi - 100 m / K7 POL Szczecin

Zapłacone

Jaśkiewicz Marcin - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Jaśkiewicz Wojciech - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Jędrzejewska Alicja - 100 m / K2 POL Szczecin

Zapłacone

Jendrzejewski Franciszek - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Jóźwik Kajetan - 100 m / M4 POL Mirowo
Jóźwik Mateusz - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Jóźwik Natasza - 100 m / K3 POL Moryń
Jurczyńska Gabriela - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Jurkowski Mateusz - 100 m / M4 POL Szczecin maluchwpodrozy.pl

Zapłacone

Justyńska Mila - 100 m / K4 POL Szczecin Olimpijska Mila

Zapłacone

Justyński Milan - 100 m / M2 POL Szczecin

Zapłacone

Kaczmarczyk Bartosz - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Kaczmarek Fabian - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Kaleta Stanisław - 100 m / M6 POL Szczecin
Kaleta Zofia - 100 m / K3 POL Szczecin
Kaliciak Patryk - 100 m / M4 POL Gryfino Wieczorne Bieganie w Gryfinie

Zapłacone

Kaliciak Sylwia - 100 m / K9 PCN Gryfino Wieczorne Bieganie w Gryfinie

Zapłacone

Kałużny Bartłomiej - 100 m / M6 POL Łódź Retkinia Run

Zapłacone

Kałużny Dawid - 100 m / M5 POL Łódź Retkinia Run

Zapłacone

Kałwa Jakub - 100 m / M4 POL Szczecin Psi Patrol

Zapłacone

Kamiński Florian - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Karpinska Maja - 100 m / K5 POL Szczecin

Zapłacone

Karska Lena - 100 m / K8 POL Szczecin SP33

Zapłacone

Karwowska Kornelia - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Kasperowicz Sambor - 100 m / M3 POL Kurów

Zapłacone

Kasprzak Patryk - 100 m / M9 POL Mierzyn Run Expert Team

Zapłacone

Kędzielewska Lena - 100 m / K6 POL Szczecin Zawadzkiego Szczecin

Zapłacone

Keelmann Carmen - 100 m / K7 POL Szczecin -

Zapłacone

Kęska Liwia - 100 m / K4 POL Szczecin Wieczorne Bieganie Vege Runners

Zapłacone

Kielsznia Michał - 100 m / M8 POL Mierzyn AP PogoŃ

Zapłacone

Kiraga Borys - 100 m / M4 POL Nowe Warpno

Zapłacone

Kiraga Roksana - 100 m / K10 POL Nowe Warpno

Zapłacone

Kizyma Mateusz - 100 m / M11 POL Szczecin UKS MKL SZCZECIN

Zapłacone

Klich Kacper - 100 m / M8 POL Szczecin Biegohollica

Zapłacone

Klich Tola - 100 m / K2 POL Szczecin Biegohollica

Zapłacone

Klich Tymon - 100 m / M2 POL Szczecin Biegohollica

Zapłacone

Klich Zuzia - 100 m / K6 POL Szczecin Biegohollica

Zapłacone

Kłys Antoś - 100 m / M7 POL Łódź Biegnę dla mamy

Zapłacone

Kobylińska Zofia - 100 m / K9 POL Szczecin

Zapłacone

Kochańska Blanka - 100 m / K9 POL Szczecin

Zapłacone

Kołodziejska Wiktoria - 100 m / K7 POL Szczecin

Zapłacone

Komar Martynka - 100 m / K7 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

Kominek Hania - 100 m / K4 POL Poznań

Zapłacone

Kominek Karol - 100 m / M3 POL Poznań

Zapłacone

Komsta Kacper - 100 m / M7 POL Police

Zapłacone

Konarska Aleksandra - 100 m / K11 POL Szczecin ERAKAWY runners

Zapłacone

Konarska Emilia - 100 m / K6 POL Szczecin ERAKAWY runners

Zapłacone

Kondela Jeremi - 100 m / M8 POL Choszczno

Zapłacone

Konwinski Krzysztof - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Kopaniecki Jonatan - 100 m / M8 POL Mierzyn

Zapłacone

Kornaus Filip - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Kornaus Tomasz - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Kosakowska Julia - 100 m / K5 POL Szczecin

Zapłacone

Kosakowski Przemysław - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Kościuczuk Hanna - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Kościuczuk Szymon - 100 m / M10 POL Szczecin

Zapłacone

Kosmalska Matylda - 100 m / K9 POL Szczecin Sks Husaria

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 100 m / K5 POL Szczecin

Zapłacone

Kowalczyk Bogna - 100 m / K9 POL Szczecin inProjects

Zapłacone

Kowalczyk Michał - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Kowalczyk Nela - 100 m / K9 POL Szczecin

Zapłacone

Kowalczyk Olena - 100 m / K7 POL Szczecin inProjects

Zapłacone

Kowalewska Helena - 100 m / K6 POL Nowe Czarnowo Przedszkole nr 2 w Gryfinie

Zapłacone

Kowalewski Maciej - 100 m / M10 POL Nowe Czarnowo Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryfinie

Zapłacone

Kowalik Hubert - 100 m / M11 POL Szczecin MKP Szczecin

Zapłacone

Kowalik Mateusz - 100 m / M2 POL Szczecin MKP Szczecin

Zapłacone

Kowalska Wiktoria - 100 m / K5 POL Szczecin

Zapłacone

Kowalski Jan - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Kowalski Kacper - 100 m / M7 POL Szczecin

Zapłacone

Kowalski Krzysztof - 100 m / M2 POL Szczecin

Zapłacone

Kowalski Oskar - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Kowalski Wojtek - 100 m / M7 POL Dębno ZmęczonySezonem

Zapłacone

Koziniec Filip - 100 m / M6 POL Szczecin Drużyna Filipa

Zapłacone

Kozłowska Alicja - 100 m / K8 POL Szczecin Uks Mkl Szczecin

Zapłacone

Kozłowska Emilia - 100 m / K7 POL Szczecin PP27

Zapłacone

Kozłowski Rafał - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Krakos Marcelina - 100 m / K6 POL Ostrowice
Krakowiak Jakub - 100 m / M5 POL Niedźwiedź

Zapłacone

Król Julia - 100 m / K3 POL Szczecin
Król Tymon - 100 m / M8 POL Szczecin
Kropiwiec Natalka - 100 m / K9 POL Szczecin

Zapłacone

Kruczkowski Kacper - 100 m / M8 POL Police

Zapłacone

Krupa Karol - 100 m / M7 POL Szczecin
Krysiak Jan - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Krysiński Jakub - 100 m / M7 POL Szczecin Przedszkole przy SP 18

Zapłacone

Kubiak Berenika - 100 m / K3 POL Szczecin

Zapłacone

Kubik Maksymilian - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Kucharski Antoni - 100 m / M10 POL Pyrzyce

Zapłacone

Kujawa Filip - 100 m / M7 POL Nowogard

Zapłacone

Kulig Amelia - 100 m / K3 POL Dołgie modlitwa biegania gryfino

Zapłacone

Kulig Natalia - 100 m / K11 DW
POL Dołgie modlitwa biegania gryfino

Zapłacone

Kupczyk Oksana - 100 m / K7 POL Pucice Puszczyk Bukowy
Kurtiak Amelia - 100 m / K8 POL Mierzyn

Zapłacone

Kuś Maksymilian - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Kuzalski Mikołaj - 100 m / M7 POL Szczecin PRZEDSZKOLE 77

Zapłacone

Kuzalski Mikołaj - 100 m / M7 POL Szczecin Przedszkole 77
Kuźbik Weronika - 100 m / K5 POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

Kuźbik Zuzanna - 100 m / K7 POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

Kwaśniewski Bartosz - 100 m / M8 POL Przecław HUHUŚ

Zapłacone

Lech Remigiusz - 100 m / M11 POL Szczecin Pogoń Prawobrzeże
Lemierz Wiktoria - 100 m / K9 POL Szczecin CMS
Lerczak Zuzanna - 100 m / K6 POL Szczecin Pp Nr 5
Lewak Julia - 100 m / K8 POL Szczecin Lewaczki Team
Lewikowska Karolina - 100 m / K9 POL Szczecin

Zapłacone

Lewikowska Wiktoria - 100 m / K11 POL Szczecin

Zapłacone

Lichtarski Dawid - 100 m / M7 POL Police
Licznerska Urszula - 100 m / K5 POL Szczecin

Zapłacone

Licznerski Bernard - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Ligocki Krzysztof - 100 m / M6 POL Szczecin Bio-Spa

Zapłacone

Lipertowicz Bartosz - 100 m / M11 POL Gryfice Rungryf Gryfice

Zapłacone

Lis Marta - 100 m / K7 POL Szczecin
Lisiecki Krzysztof - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Lizakowska Helena - 100 m / K3 POL Szczecin

Zapłacone

Łapa-Suska Klaudia - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Łapiński Filip - 100 m / M3 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
Łazar Bartosz - 100 m / M10 POL Szczecin

Zapłacone

Łazar Mateusz - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Łocman Joanna - 100 m / K7 POL Szczecin

Zapłacone

Łocman Konrad - 100 m / M9 POL Szczecin

Zapłacone

Łukiewicz Natalia - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Machola Marcin - 100 m / M7 POL Szczecinl MoniaGym

Zapłacone

Machowski Ignacy - 100 m / M7 POL Szczecin

Zapłacone

Maciołek Maria - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Maciołek Mikołaj - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Maćkowiak Aleksander - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Maj Staś - 100 m / M3 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

Majcherek Ryszard - 100 m / M2 POL Szczecin

Zapłacone

Majdanski Borys - 100 m / M11 POL Szczecin

Zapłacone

Maliszewska Alicja - 100 m / K5 POL Szczecin

Zapłacone

Maliszewska Wiktoria - 100 m / K11 POL Szczecin

Zapłacone

Maliszewski Maciej - 100 m / M5 POL Szczecin Ninjago team

Zapłacone

Maluk Hubert - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Marcinek Zofia - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Marciniak Beniamin - 100 m / M4 POL Szczecin
Marciniak Jonatan - 100 m / M7 POL Szczecin
Marmura Mariusz Tomasz - 100 m / M8 POL Stargard Stargard Ja Sie Nie Ścigam

Zapłacone

Masłowska Lena - 100 m / K10 POL Stargard

Zapłacone

Masłowski Michał - 100 m / M10 POL Stargard

Zapłacone

Maszorek Jakub - 100 m / M6 POL Szczecin Sp nr 41

Zapłacone

Matwińska Zofia - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Meller Filip - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Meller Liliana - 100 m / K5 POL Szczecin

Zapłacone

Meller Patryk - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Michalak Paulina - 100 m / K11 POL Szczecin

Zapłacone

Mielniczuk Michał - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Mikuć Alicja - 100 m / K4 POL Poznań

Zapłacone

Mikuć Katarzyna - 100 m / K11 POL Poznań

Zapłacone

Milewski Igor - 100 m / M9 POL Szczecin

Zapłacone

Misiuk Zofia - 100 m / K6 POL Police -

Zapłacone

Miszewski Robert - 100 m / M4 DW
POL Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE

Zapłacone

Młynarczyk Adam - 100 m / M10 POL Szczecin RAZ Szczecin

Zapłacone

Mordak Hanna - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Mordak Hubert - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Mruk Szymon - 100 m / M9 POL Niechorze
Mucha Marta - 100 m / K8 POL Szczecin FizjoKids

Zapłacone

Nabrzewski Filip - 100 m / M10 POL Szczecin

Zapłacone

Nabrzewski Marcel - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Najkowska Hania - 100 m / K7 POL Dębno Mamy-Biegamy KIDS
Naklicka Emilia - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Napiórkowska Aleksandra - 100 m / K3 POL Szczecin
Niedlich Szymon - 100 m / M11 POL Tanowo AKP Junior Police

Zapłacone

Niewadzik Aleksandra - 100 m / K9 POL Szczecin

Zapłacone

Niewadzik Weronika - 100 m / K9 POL Szczecin

Zapłacone

Niewiadomski Dawid - 100 m / M10 POL Dębno AC MILAN

Zapłacone

Niezgoda Ignacy - 100 m / M11 POL Szczecin Chucherko Team

Zapłacone

Nowak Emil - 100 m / M4 POL Mierzyn Ciocia Madzia
Nowak Tymon - 100 m / M7 POL Mierzyn Ciocia Madzia
Nowicki Jan - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Nowicki Rafał - 100 m / M2 POL Szczecin

Zapłacone

Nowosławska Lena - 100 m / K5 POL Szczecin
Nurzyńscy Aleksandra - 100 m / K7 POL Stargard CIACHO CAFFE

Zapłacone

Obielak Lidia - 100 m / K7 POL Szczecin
Ogrodziński Aleksander - 100 m / M7 POL Szczecin

Zapłacone

Ogrodziński Gabriel - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Olechowski Jeremisza - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Olejniczak Filip - 100 m / M7 POL Szczecin

Zapłacone

Olejniczak Gabriel - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Olejnik Filip - 100 m / M9 POL Szczecin

Zapłacone

Olejnik Julia - 100 m / K7 POL Szczecin

Zapłacone

Olejnik Piotr - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Olszewski Aleksander - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Onyszk Kuba - 100 m / M9 POL Szczecin

Zapłacone

Opaluch Zuzanna - 100 m / K7 POL Pyrzyce

Zapłacone

Opolski-Staniak Miłosz - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Orszulak Filip - 100 m / M6 POL Szczecin Toucan Team

Zapłacone

Orzłowska Zuzanna - 100 m / K3 POL Szczecin Orzlowski

Zapłacone

Pacyna Wiktoria - 100 m / K10 POL Kozielice Husaria fight team
Partacz Helena - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Pasek Hania - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Pasek Hubert - 100 m / M1 POL Szczecin

Zapłacone

Pasternak Julia - 100 m / K8 POL Gryfino Hipnosic
Patalas Igor - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Pawelec Borys - 100 m / M5 POL Szczecin NCDC
Perzyńska Hanna - 100 m / K7 POL Szczecin
Piechota Nina - 100 m / K7 POL Pasewalk ZmęczonySezonem

Zapłacone

Piechota Szymon - 100 m / M9 POL Stargard ZmęczonySezonem

Zapłacone

Pierzakowska Lena - 100 m / K7 POL Stargard

Zapłacone

Pietrzkiewicz Antek - 100 m / M5 POL Bezrzecze

Zapłacone

Pietrzkiewicz Mieciu - 100 m / M3 POL Bezrzecze

Zapłacone

Pilarski Aleksander - 100 m / M8 POL Toruń OLEK

Zapłacone

Pindral Paweł - 100 m / M2 POL Szczecin Klub maluszka "MYSZKA"

Zapłacone

Piszczorowicz Dawid - 100 m / M10 POL Szczecin

Zapłacone

Pląsek Karolina - 100 m / K8 POL Police LoveLasy

Zapłacone

Pluto-Prądzyńska Oliwia - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Pociecha Dominik - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Podkrólewicz Joanna - 100 m / K5 POL Szczecin adTAX

Zapłacone

Prokop Barbara - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Prokop Wojciech - 100 m / M7 POL Szczecin

Zapłacone

Prokopiuk Maksymilian - 100 m / M4 POL Szczecin gimnastykadlasmyka

Zapłacone

Prucnal Filip - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Prucnal Szymon - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Przybycińska Kalina - 100 m / M11 POL Szczecin APKLL Team

Zapłacone

Przybyciński Leon - 100 m / M5 POL Szczecin APKLL Team

Zapłacone

Przybyciński Piotr - 100 m / M5 POL Szczecin Apkll Team
Przybyła Julia - 100 m / K11 POL Szczecin

Zapłacone

Przybysz Szymon - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Puchała Karol - 100 m / M5 POL Kobylanka
Puchała Wojciech - 100 m / M9 POL Kobylanka
Pułkowska Antonina - 100 m / K5 POL Warszawa

Zapłacone

Pułkowska Pola - 100 m / K10 POL Warszawa

Zapłacone

Rachuba Robert - 100 m / M2 POL Szczecin
Rafalski Mikołaj - 100 m / M7 POL Bieruń

Zapłacone

Rafalski Patryk - 100 m / M5 POL Bieruń

Zapłacone

Rakoczy Ignacy - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Rakoczy Seweryn - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Ratajczak Asdam - 100 m / M8 POL Słubice

Zapłacone

Ratajczak Filip - 100 m / M6 POL Slubice

Zapłacone

Ratajczak Szymon - 100 m / M2 POL Leszno

Zapłacone

Ratajczyk Hubert - 100 m / M2 POL Police

Zapłacone

Ratajczyk Wojciech - 100 m / M8 POL Police

Zapłacone

Rawska Hanna - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Ręcławowicz Michalina - 100 m / K10 POL Szczecin

Zapłacone

Rogala Kajetan - 100 m / M9 POL Nowogard

Zapłacone

Rokitnicka Marta - 100 m / K11 POL Tatynia

Zapłacone

Rolbiecki Aleksander - 100 m / M3 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

Rolbiecki Mikołaj - 100 m / M7 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

Roman Wiktoria - 100 m / K10 POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

Romek Mariola - 100 m / K9 POL Szczecin Puszczyk Bukowy
Romek Matylda - 100 m / K6 POL Szczecin Puszczyk Bukowy
Rompalska Alicja - 100 m / K3 POL Szczecin PP Jarzębinka

Zapłacone

Rompalski Filip - 100 m / M5 POL Szczecin PP w SP71

Zapłacone

Rostrygin Wiktoria - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Rostrygin Wojciech - 100 m / M9 POL Szczecin

Zapłacone

Różak Michalina - 100 m / K3 POL Szczecin

Zapłacone

Rudnicka Natalia - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Rudnicki Wojciech - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Rumińska Pola - 100 m / K7 POL Szczecin

Zapłacone

Rumiński Tymon - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Rybaczek Marika - 100 m / K8 POL Warzymice

Zapłacone

Rybak Adrianna - 100 m / K6 POL Świnoujście
Rydzewski Bruno - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Rydzewski Mateusz - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Rylska Amelia - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Rylski Maciej - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Rzędzicka Ada - 100 m / K3 POL Szczecin

Zapłacone

Rzędzicki Beniamin - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Sańka Grażyna - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Sańka Weronika - 100 m / K10 POL Szczecin

Zapłacone

Sarzynski Kacper - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Sarzyński Marcel - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Schneider Filip - 100 m / M9 POL Szczecin

Zapłacone

Seńko Oliwier - 100 m / M6 POL Szczecin
Seredyńska Alicja - 100 m / K8 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

Servadio Maja - 100 m / K5 POL Szczecin

Zapłacone

Sicińska Olimpia - 100 m / K9 POL Szczecin Sicińscy Team
Sieczka Tymon - 100 m / K8 POL Miasteczko Krajeńskie

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 100 m / M11 POL Kostrzyn Nad Odrą NBRTeam
Siedlecki Aleksander - 100 m / M4 POL Nowogard

Zapłacone

Sikorska Natalia - 100 m / K11 POL Szczecin

Zapłacone

Sikorski Natan - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Sitek Jakub - 100 m / M11 POL Szczecin OSM
Siwek Aleksandra - 100 m / K2 POL Bezrzecze

Zapłacone

Siwek Patrycja - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Siwicki Filip - 100 m / M7 POL Pyrzyce

Zapłacone

Siwicki Mikołaj - 100 m / M1 POL Pyrzyce

Zapłacone

Siwiec Jarek - 100 m / M3 POL Szczecin
Siwy Franciszek - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Skibińska Barbara - 100 m / K5 POL Mierzyn

Zapłacone

Skibińska Hanna - 100 m / K7 POL Mierzyn

Zapłacone

Skonieczna Aleksander - 100 m / M3 POL Szczecin
Skorupka Jakub - 100 m / M7 POL Szczecin
Ślęzak Jakub - 100 m / M5 POL Dobra

Zapłacone

Słotwińska Anastazja - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Słotwińska Maja - 100 m / K4 POL Szczecin Maja Biega

Zapłacone

Słowik Adam - 100 m / M10 POL Gdynia

Zapłacone

Słowik Tymon - 100 m / M4 POL Gdynia

Zapłacone

Soczyńska Natalia - 100 m / K3 POL Poznań Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

Sokol Filip - 100 m / M7 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie
Sotek Marta - 100 m / K8 POL Szczecin

Zapłacone

Sowiński Jakub - 100 m / M2 POL Szczecin RUNSOWA

Zapłacone

Sowiński Piotr - 100 m / M5 POL Szczecin RUNSOWA

Zapłacone

Sowiński Piotr - 100 m / M5 POL Szczecin Sówki
Spławska Gabriela - 100 m / K2 POL Szczecin

Zapłacone

Sporny Adam - 100 m / M7 POL Szczecin
Sporny Hubert - 100 m / M11 POL Szczecin
Spunda Mikołaj - 100 m / M3 POL Szczecin Drużyna Mikołaja

Zapłacone

Stachecki Stanisław - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Stachów Kazimierz - 100 m / M7 POL Szczecin

Zapłacone

Stachów Ryszard - 100 m / M9 POL Szczecin

Zapłacone

Stachów Władysław - 100 m / M2 POL Szczecin

Zapłacone

Staniak Marceli - 100 m / M10 POL Szczecin

Zapłacone

Stasiowska Klara - 100 m / K7 POL Szczecin

Zapłacone

Staszyk Vanessa - 100 m / K8 POL Police SP8 Police

Zapłacone

Stateczna Zuzanna - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Stateczny Michał - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Stefaniak Aleksander - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Stefaniak Karolina - 100 m / K8 POL Szczecin

Zapłacone

Stefaniak Zuzanna - 100 m / K10 POL Stargard 14bUJ/2bpzmot

Zapłacone

Stefański Franek - 100 m / M7 POL Szczecin Niebko Run Terror

Zapłacone

Stelmach Ada - 100 m / K4 POL Dobra

Zapłacone

Stelmach Iga - 100 m / K2 POL Dobra

Zapłacone

Stolarski Adam - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Stopa Alicja - 100 m / K7 POL Gdańsk

Zapłacone

Stopa Barbara - 100 m / K7 POL Gdańsk

Zapłacone

Strełkowski Wiktor - 100 m / M8 POL Prusim

Zapłacone

Strzałkowski Julian - 100 m / M7 POL Bezrzecze Run For Fun Bezrzecze

Zapłacone

Strzelczyk Jowita - 100 m / K4 POL Stare Objezierze

Zapłacone

Studniarek Kornelia - 100 m / K5 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

Stylska Maria - 100 m / K11 POL Szczecin

Zapłacone

Stylski Franciszek - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Surdacki Jan - 100 m / M5 POL Gryfino

Zapłacone

Swietochowska Nadia - 100 m / K4 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Szakalińska Maja - 100 m / K7 POL Szczecin

Zapłacone

Szary Tymon - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Szczerbiński-Godlewski Paweł - 100 m / M6 POL Gryfino

Zapłacone

Szczęsna Jaśmina - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Szczęsny Tymon - 100 m / M10 POL Szczecin

Zapłacone

Szczygiel Nina - 100 m / K3 POL Warzymice

Zapłacone

Szot Iga - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Szot Paweł - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Szotkowska Ewa - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Szotkowska Julia - 100 m / K10 POL Szczecin

Zapłacone

Szotkowska Paulina - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Szpiganowicz Bartosz - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Szufranowicz Miłosz - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Szymańska Magda - 100 m / K8 POL Szczecin Rodzinne bieganie
Szymańska Zofia - 100 m / K2 POL Szczecin 1981

Zapłacone

Szymański Adam - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Szymański Dawid - 100 m / M6 POL Szczecin Rodzinne bieganie
Szymański Jan - 100 m / M10 POL Szczecin
Szymkowiak Natalia - 100 m / K11 POL Barzkowice Atomówki Stargard
Szymuś Paweł - 100 m / M6 POL Stargard
Szyndlarewicz Aleksandra - 100 m / K4 POL Reptowo

Zapłacone

Talarek Gabriela - 100 m / K8 POL Szczecin Teleranek

Zapłacone

Talarek Zofia - 100 m / K10 POL Szczecin Teleranek

Zapłacone

Tanaś Filip - 100 m / M2 POL Szczecin
Tanaś Mateusz - 100 m / M6 POL Szczecin
Tietz Maja - 100 m / K7 POL Stargard

Zapłacone

Tołkacz Patryk - 100 m / M6 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Tomczak Filip - 100 m / M7 POL Pysząca

Zapłacone

Tomczyk Oskar - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Trzeźwińska Kinga - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Turkiewicz Hubert - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Turkiewicz Nina - 100 m / K8 POL Szczecin

Zapłacone

Tuszkiewicz Hanna - 100 m / K8 POL Szczecin

Zapłacone

Tuszkiewicz Marcel - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Tuzinek Kacper - 100 m / M10 POL Moryń
Ulatowska Zuzanna - 100 m / K5 POL Szczecin

Zapłacone

Ulatowski Mikołaj - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Urbańska Jagoda - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Wajs Agata - 100 m / K1 POL Szczecin Spoceni Warszewo

Zapłacone

Wajs Alicja - 100 m / K5 POL Szczecin PP23

Zapłacone

Walburg Jakub - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Walczyńska Kinga - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Walczyński Rafał - 100 m / M11 POL Szczecin

Zapłacone

Warsiewicz Kordian - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Warysz Hubert - 100 m / M8 POL Gryfice
Wasiluk Joanna - 100 m / K4 POL Szczexin

Zapłacone

Wawrzyniak Antoni - 100 m / M6 POL Nochowo

Zapłacone

Wawrzyniak Mikołaj - 100 m / M9 POL Nochowo

Zapłacone

Wesołowska Martyna - 100 m / K9 POL Szczecin

Zapłacone

Widuch Aniela - 100 m / K3 POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

Wieczorkowska Agnieszka - 100 m / K2 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
Wiktorska Pola - 100 m / K6 POL Skarbimierzyce

Zapłacone

Wiktorzak Igor - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Wilczyński Bartosz - 100 m / M10 POL Bezrzecze

Zapłacone

Wilczynski Jakub - 100 m / M11 POL Bezrzecze

Zapłacone

Wilk Hanna - 100 m / K6 POL Przecław

Zapłacone

Wimonć Igor - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Wirtek Mateusz - 100 m / M5 POL Szczecin
Wiśniewska Ola - 100 m / K7 POL Szczecin
Witan Sandra - 100 m / K6 POL Stargard -----------

Zapłacone

Witek Zuzanna - 100 m / K9 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Witkowska Maja - 100 m / K7 POL Szczecin

Zapłacone

Witkowska Martyna - 100 m / K3 POL Police

Zapłacone

Witkowski Eryk - 100 m / M7 POL Szczecin

Zapłacone

Witkowski Kacper - 100 m / M7 POL Police

Zapłacone

Wlekliński Janek - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Wlekliński Leon - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Wnęk Filip - 100 m / M8 POL Jelenia Góra
Wochowski Jędrzej - 100 m / M11 POL Szczecin Klub biegacza 366 Witunia

Zapłacone

Wodzyński Szymon - 100 m / M6 POL Szczecin www.wodzowie.blogspot.com

Zapłacone

Wojciechowski Bartosz - 100 m / M6 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Wójcik Laura - 100 m / K6 POL Banie

Zapłacone

Wójcik Rozalia - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Wójcik Wojciech - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Wojdak Franciszek - 100 m / M3 POL Police

Zapłacone

Wojdak Mateusz - 100 m / M7 POL Police

Zapłacone

Wolna Amelia - 100 m / K7 POL Stargard

Zapłacone

Wolny Michał - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Wróblewski Patryk - 100 m / K9 POL Wrzosowo Wrzos Wrzosowo

Zapłacone

Wrzeszcz Grzegorz - 100 m / M7 POL Szczecin

Zapłacone

Wrzeszcz Miłosz - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Wyka Aleksander - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Zaborski Filip - 100 m / M1 POL Szczecin

Zapłacone

Zając Kajetan - 100 m / M7 POL Mierzyn
Żak Karolina - 100 m / K5 POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

Zawada Szymon - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Zawadzki Kajetan - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Zaworska Alicja - 100 m / K3 POL Szczecin
Zaworska Ola - 100 m / K5 POL Szczecin
Zelek Damian - 100 m / M11 POL Szczecin

Zapłacone

Zelek Sebastian - 100 m / M10 POL Szczecin

Zapłacone

Zemlik Miłosz - 100 m / M10 POL Szczecin
Żurek Zuzanna - 100 m / K8 POL Warzymice

Zapłacone

Żwirko Julia - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Żwirko Natalia - 100 m / K8 POL Szczecin

Zapłacone

Zyluk Adam - 100 m / M10 POL Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU