Bieg Policz się z cukrzycą 2020

Rodzinny Park Rozrywki „Trzy Wzgórza”, Franciszka Matuszczyka, Wodzisław Śląski, Polska
12.01.2020

Wyniki

Dystans 4km 4 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
DUŹNIAK Dominik
Step-Dance Run
25 POL Gliwice 3:24 17.39 00:13:36.00
2
ZAJĄC Rafał
53 POL Wodzisław Śląski 3:32 16.67 00:14:08.00
3
SZYMURA Grzegorz
112 POL Leszczyny 3:33 16.67 00:14:11.00
4
ZAJĄC Adam
Uks Strzał Wodzisław Śląski
9 POL Wodzisław Śląski 3:37 16.67 00:14:26.00
5
OSETEK Paweł
Radlinioki w Biegu/PWR TEAM
84 POL Pszów 3:39 16.67 00:14:35.00
6
ZAWADZKI Karol
Radlinioki W Biegu
130 POL Radlin 3:49 16.00 00:15:15.00
7
SZEWCZYK Damian
Jejkowice biegają
105 POL Jejkowice 3:53 15.38 00:15:32.00
8
RAJWA Jan
Bziegacze
95 POL Jastrzębie-Zdrój 3:57 15.38 00:15:47.00
9
GATNARCZYK Mateusz
Radlinioki w biegu
34 POL Radlin 3:59 15.38 00:15:52.00
10
ZIMOŃ Dawid
Jadymy Durś
134 POL Rybnik 3:59 14.81 00:15:55.00
11
KAŁUŻA Adam
Uks Strzał Wodzisław Śląski
145 POL Wodzisław Śląski 4:01 14.81 00:16:01.00
12
KUBASA Krzysztof
148 POL Wodzisław Śląski 4:02 14.81 00:16:07.00
13
STRĄCZEK Jan
103 POL Radlin 4:03 14.81 00:16:09.00
14
POŁOMSKI Grzegorz
Połomscy Team
93 POL Rydułtowy 4:03 14.81 00:16:12.00
15
LEŚNIAK Krzysztof
Radlinioki w biegu
63 POL Wodzisław Śląski 4:05 14.81 00:16:20.00
16
JANECKI Mateusz
Bziegacze
41 POL Jastrzębie Zdrój 4:10 14.29 00:16:38.00
17
BUGDOL Zbigniew
12 POL Rybnik 4:12 14.29 00:16:44.00
18
SZUBA Mateusz
Radlinioki w biegu
108 POL Radllin 4:12 14.29 00:16:47.00
19
BRANDYS Michał
Klub Biegacza Fartlek
11 POL Pawłowice 4:14 14.29 00:16:52.00
20
MOCEK Paweł
Bwotr.pl Blog Biegowy
79 POL Pszów 4:19 13.79 00:17:15.00
21
WITEK Oliwia
124 POL Gołkowice 4:20 13.79 00:17:17.00
22
PIETROSZEK Martyna
86 POL Gołkowice 4:20 13.79 00:17:18.00
23
JASIŃSKI Maksymilian
MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY
44 POL Jastrzębie-Zdrój 4:21 13.79 00:17:24.00
24
DZIERŻĘGA Łukasz
Klub Kokosa
26 POL Wodziskaw Śląski 4:23 13.79 00:17:29.00
25
BUGLA Wieslaw
Radlinioki w biegu
13 POL Wodzisław Sląski 4:23 13.79 00:17:30.00
26
DUDEK Maciej
24 POL Rybnik 4:24 13.79 00:17:32.00
27
BŁĘDOWSKI Bogdan
8 POL Rogów 4:24 13.79 00:17:33.00
28
ZUBELEWICZ Maciej
ING Tech Poland
135 POL Wodzisław Śląski 4:29 13.33 00:17:54.00
29
SZUŚCIK Zbigniew
Wataha
109 POL Jastrzębie-Zdrój 4:31 13.33 00:18:01.00
30
BYSTRYKOWSKI Marcin
Klub Biegacza Fartlek
14 POL Jastrzębie-Zdrój 4:31 13.33 00:18:02.00
31
BAŻAN Sylwia
Uks Strzał Wodzisław Śląski
17 POL Wodzisław Śląski 4:31 13.33 00:18:03.00
32
Uczestnik anonimowy
18 POL Wodzisław Śląski 4:36 12.90 00:18:24.00
33
FOKS Marcin
28 POL Pielgrzymowice 4:37 12.90 00:18:27.00
34
KAMYK Wojtek
49 POL Wodzisław Śląski 4:38 12.90 00:18:31.00
35
BAUEREK Marcin
5 POL Rzuchów 4:39 12.90 00:18:34.00
36
KOCUR Otylia
139 POL Wodzisław Śląski 4:39 12.90 00:18:35.00
37
ANTOŃCZYK Przemysław
2 POL Jastrzebie-Zdroj 4:40 12.90 00:18:37.00
38
HASIOR Tomasz
Hasiorki20/10
37 POL Wodzisław Śląski 4:43 12.90 00:18:48.00
39
POŁOMSKA Edyta
Połomscy Team
92 POL Rydułtowy 4:47 12.50 00:19:05.00
40
TATARCZYK Rafał
Brak
115 POL Skrzyszów 4:48 12.50 00:19:10.00
41
TATARCZYK Michał
Brak
114 POL Skrzyszów 4:48 12.50 00:19:12.00
42
NOWAK Patryk
Klub Biegacza Fartlek
81 POL Jastrzębie-Zdrój 4:49 12.50 00:19:13.00
43
LELEK Tomek
61 POL Wodzisław Śląski 4:51 12.50 00:19:22.00
44
FRANEK Agata
29 POL Wodzisław Ślaski 4:51 12.50 00:19:22.00
45
ZDANCEWICZ Wieńczysław
131 POL Wodzisław Śląski 4:51 12.50 00:19:23.00
46
ZDANCEWICZ Wioletta
FitActive
132 POL Wodzisław Śląski 4:51 12.50 00:19:24.00
47
KOWOL Arkadiusz
55 POL Wodzisław Śląski 4:52 12.50 00:19:25.00
48
LASOTA Piotr
60 POL Rybnik 4:54 12.12 00:19:32.00
49
FUNIKOWSKI Michał
Drew Town
31 POL Czyżowice 4:54 12.12 00:19:33.00
50
HOJKA Ewa
FitActive Studio
38 POL Wodzisław Śląski 4:57 12.12 00:19:44.00
51
ORZYSZEK Roksana
Aktywni Rydułtowy
83 POL Rydułtowy 4:58 12.12 00:19:48.00
52
KOWOL Karolina
56 POL Rydułtowy 4:58 12.12 00:19:49.00
53
WALCZAK Marcin
Jejkowice Biegają
122 POL Jejkowice 4:59 12.12 00:19:55.00
54
RATAJ Barbara
Jejkowice biegają
97 POL Jejkowice 4:59 12.12 00:19:56.00
55
TERKA Paweł
143 POL Wodzisław Śląski 4:60 12.12 00:19:57.00
56
WYPYCH Marcin
Fartlek
136 POL Jastrzębie Zdrój 4:60 12.12 00:19:58.00
57
Uczestnik anonimowy
1961
107 POL Rybnik 4:60 12.12 00:19:59.00
58
MENŻYK Adrian
76 POL Wodzisław Śląski 5:00 12.12 00:20:00.00
59
CANIBOŁ Anna
RUNTEAM Pawłowice
15 POL Gołkowice 5:00 12.12 00:20:00.00
60
KOZŁOWSKA Oliwia
Uks Strzał Wodzisław Śląski
149 POL Wodzisław Śląski 5:00 12.12 00:20:00.00
61
KAPTUR Wojciech
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
51 POL Wodzisław Śląski 5:01 12.12 00:20:01.00
62
JASZCZYK Adam
3 POL Jastrzębie Zdrój 5:01 12.12 00:20:02.00
63
MARCINIAK Nikola
Młode Wilczki
73 POL Pielgrzymowice 5:02 12.12 00:20:05.00
64
JASZCZYK Łukasz
7 POL Jastrzębie Zdrój 5:02 12.12 00:20:05.00
65
ŁYSEK Paweł
Bziegacze
68 POL Jastrzębie Zdrój 5:02 11.76 00:20:06.00
66
ŁYSEK Konrad
Wataha
67 POL Jastrzębie Zdrój 5:03 11.76 00:20:11.00
67
SZYMIK Krzysztof
Samotny Wilk1969
111 POL Jastrzębie-Zdrój 5:03 11.76 00:20:12.00
68
KAŁUŻA Gabriela
144 POL Wodzisław Śląski 5:04 11.76 00:20:14.00
69
SZTABLA Liliana
Klub Biegacza Fartlek/ BPG
106 POL Jastrzębie-Zdrój 5:04 11.76 00:20:15.00
70
BRAWAŃSKA Helena
Loczek
138 POL Wodzisław Śląski 5:05 11.76 00:20:17.00
71
SLISZ Maria
Decathlon i Przyjaciele Rybnik
99 POL Rybnik 5:05 11.76 00:20:19.00
72
BAUEREK Nicolle
ZSP Pstrążna/ UKS5plus
6 POL Rzuchów 5:06 11.76 00:20:23.00
73
BRAWAŃSKA Kinga
Loczek
137 POL Wodzisław Śląski 5:07 11.76 00:20:28.00
74
BOBER Wojciech
16 POL Rogów 5:08 11.76 00:20:29.00
75
TERKA Gabriela
142 POL Wodzisław Śląski 5:09 11.76 00:20:34.00
76
SZYSZKA Wojciech
62 POL Jarosławiec 5:10 11.76 00:20:38.00
77
MAROSZEK Szymon
PWR Team
75 POL Rybnik 5:20 11.11 00:21:18.00
78
WITKOWSKA-PASKUDA Aneta
146 POL Wodzisław Śląski 5:20 11.11 00:21:20.00
79
TRYBAŁA Weronika
Wataha
120 POL Pielgrzymowice 5:24 11.11 00:21:35.00
80
JAWOREK Monika
45 POL Rydułtowy 5:25 11.11 00:21:36.00
81
Uczestnik anonimowy
66 POL Bielsko-Biała 5:25 11.11 00:21:38.00
82
WARNICKA Karolina
141 POL Rydułtowy 5:25 11.11 00:21:39.00
83
SZYBIS Łukasz
10 POL Wodzisław Śląski 5:28 11.11 00:21:48.00
84
JANOSZ Alina
42 POL Rydułtowy 5:28 11.11 00:21:51.00
85
WARDENGA Kazimierz
Jejkowice Biegają
123 POL Jejkowice 5:31 10.81 00:22:02.00
86
DREWNIAK Natalia
Mistyrun
20 POL Bielsko-Biała 5:32 10.81 00:22:07.00
87
JANOSZ Karol
43 POL Rybnik 5:33 10.81 00:22:09.00
88
Uczestnik anonimowy
30 POL Rybnik 5:35 10.81 00:22:18.00
89
KOWALONEK Ola
54 POL Turza Śląska 5:36 10.81 00:22:24.00
90
SOBOCIK Jolanta
Jejkowice biegają
101 POL Jejkowice 5:37 10.81 00:22:26.00
91
Uczestnik anonimowy
47 POL Orzysz 5:38 10.53 00:22:31.00
92
SOLICH Marta
102 POL Bełsznica 5:39 10.53 00:22:32.00
93
JAKACKA Agata
40 POL Cieszyn 5:40 10.53 00:22:37.00
94
WALCZAK Katarzyna
Jejkowice Biegają
121 POL Jejkowice 5:41 10.53 00:22:43.00
95
SZCZEPARA Kevin
Zsp Pstrążna
1 POL Bytom 5:43 10.53 00:22:51.00
96
ŁEPEK Bożena
65 POL Wodzisław Sląski 5:46 10.53 00:23:02.00
97
MAC Joanna
69 POL Wodzisław Śląski 5:47 10.53 00:23:05.00
98
RUGOR Wojciech
140 POL Wodzisław Śląski 5:49 10.26 00:23:16.00
99
MARCINIAK Beata
Wataha
72 POL Pielgrzymowice 5:50 10.26 00:23:17.00
100
JĘDRYCH Grzegorz
Klatka
46 POL Wodzisław Śląski 5:50 10.26 00:23:19.00
101
TRYBAŁA Dariusz
Wataha
117 POL Pielgrzymowice 5:55 10.26 00:23:39.00
102
TRYBAŁA Monika
Wataha
119 POL Jastrzębie-Zdrój 6:06 9.76 00:24:21.00
103
KAFARA Joanna
Wataha
48 POL Jastrzębie-Zdrój 6:06 9.76 00:24:23.00
104
Uczestnik anonimowy
71 POL Sosnowiec 6:06 9.76 00:24:24.00
105
TRYBAŁA Danuta
Wataha
116 POL Pielgrzymowice 6:06 9.76 00:24:24.00
106
MATERZOK Magdalena
147 POL Wodzisław Śląski 6:07 9.76 00:24:26.00
107
Uczestnik anonimowy
27 POL Zawada 6:14 9.52 00:24:55.00
108
WOJCIECHOWICZ Magda
Fartlek
126 POL Jastrzębie Zdrój 6:16 9.52 00:25:04.00
109
BARAŃSKI Adam
Radlinioki w biegu
4 POL Radlin 6:17 9.52 00:25:05.00
110
ĆWIERTNIA Monika
19 POL Bielsko-Biała 6:18 9.52 00:25:11.00
111
ZIAJA Weronika
133 POL Koty 6:19 9.52 00:25:15.00
112
KANIA Grażyna
Decathlon Przyjaciele
50 POL Rybnik 6:30 9.30 00:25:58.00
113
PLOCH Bożena
Amator
88 POL Racibórz 6:30 9.30 00:25:59.00
114
PŁAZA Monika
89 POL Jastrzębie Zdrój 6:37 9.09 00:26:27.00
115
REOROWICZ Wiktoria
98 POL Jastrzębie-Zdrój 6:38 9.09 00:26:31.00
116
WYŹNIKIEWICZ Lidia
128 POL Wodzisław Śląski 6:45 8.89 00:27:00.00
117
POCENTAJLO Beata
91 POL Racibórz 6:51 8.70 00:27:23.00
118
GADAJ Grzegorz
Radlinioki W Biegu
32 POL Radlin 7:13 8.33 00:28:49.00
119
GADAJ Iga
Radlinioki W Biegu
33 POL Radlin 7:13 8.33 00:28:50.00
120
PRZYBYŁA Ilona
sciorani na amen
94 POL Laziska 8:09 7.41 00:32:34.00
121
SZYMURA Mirela
113 POL Leszczyny 9:07 6.56 00:36:27.00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU