Bieg Policzna - Czarnolas

Policzna, Polska
23.06.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Anna 2 Bieg / K POL Janów

Zapłacone

2. Adamczyk Łukasz 3 Bieg / M POL Janów Najarani Sportem Janów

Zapłacone

3. Adamiec Maciej 92 Bieg / M gmina
Wygoda

Zapłacone

4. Adamowicz Agnieszka 4 Bieg / K POL Stary Ciepielow Stowarzyszenie Biegowe Zwoleń Biega

Zapłacone

5. Baran Arkadiusz 5 Bieg / M POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

6. Białecki Leszek 6 Bieg / M POL Ryki ---------

Zapłacone

7. Bilska-Zając Ewa 7 Bieg / K POL Puławy Multimedia Runners Puławy

Zapłacone

8. Binięda Mikołaj 8 Bieg / M POL Lipsko Pazerni Na Sport Lipsko

Zapłacone

9. Bochenkiewicz Kamila 9 Bieg / K POL Puławy Multimedia Runners Puławy

Zapłacone

10. Bochenkiewicz Marcin 10 Bieg / M POL Puławy Multimedia Runners

Zapłacone

11. Borkowska Edyta 11 Bieg / K POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

12. Borkowski Tomek 12 Bieg / M POL Radom Zwoleń Biega

Zapłacone

13. Brzoszkiewicz Kinga 13 Bieg / K POL Starachowice Husaria Race Team

Zapłacone

14. Cieślak Marcin 14 Bieg / M POL Klikawa

Zapłacone

15. Ciotucha Paweł 15 Bieg / M POL Końskowola Multimedia Runners Puławy

Zapłacone

16. Cywka Krzysztof 16 Bieg / M POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

17. Czarnota Małgorzata 17 Bieg / K POL Gąsawy Rządowe

Zapłacone

18. Domagała Katarzyna 18 Bieg / K POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

19. Domagała Marcin 19 Bieg / M POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

20. Fiet Anna 1 Bieg / K gmina
POL Chechły Zwoleń Biega

Zapłacone

21. Gawryjołek Dominik 21 Bieg / M gmina
POL Wilczowola

Zapłacone

22. Głogowska Karolina 93 Bieg / K POL Radom Brak

Zapłacone

23. Głowacki Norbert 22 Bieg / M gmina
POL Policzna

Zapłacone

24. Gogacz Mateusz 23 Bieg / M gmina
POL Czarnolas

Zapłacone

25. Gos Maciej 24 Bieg / M POL Grabina Kallipso team

Zapłacone

26. Grabda Karol 25 Bieg / M POL Mireń Biegiem Radom

Zapłacone

27. Grabowski Jarosław 26 Bieg / M POL Dęblin DSS ORLĘTA

Zapłacone

28. Gregorek Edyta 27 Bieg / K POL Zwoleń

Zapłacone

29. Grzeszczyk Katarzyna 28 Bieg / K POL Zwoleń Rebellion of free runners

Zapłacone

30. Jagieło Michał 29 Bieg / M POL Lubienia Husaria Race Team

Zapłacone

31. Janik Paweł 30 Bieg / M POL Ponikwa Plon Garbatka

Zapłacone

32. Jurek Zbigniew 31 Bieg / M POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

33. Kaca Ewelina 32 Bieg / K POL Bartodzieje

Zapłacone

34. Kania Norbert 33 Bieg / M POL Dęblin

Zapłacone

35. Karczmarski Krzysztof 34 Bieg / M POL Kozienice IPA Radom

Zapłacone

36. Kawka Roksana 35 Bieg / K POL Dęblin

Zapłacone

37. Kochanowski Jakub 36 Bieg / M gmina
POL Czarnolas Na mecie po secie:)

Zapłacone

38. Kozakiewicz Aneta 37 Bieg / K POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

39. Krawiec Łukasz 38 Bieg / M POL Strykowice Górne

Zapłacone

40. Kurman Bożena 39 Bieg / K POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

41. Lewikowski Mateusz 40 Bieg / M POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

42. Łysiak Krzysztof 41 Bieg / M POL Kozienice

Zapłacone

43. Majcher Paweł 42 Bieg / M POL Lubartów MATE MOUNTAINS

Zapłacone

44. Marchewka Jarosław 43 Bieg / M POL Ciepielów Zwoleń Biega

Zapłacone

45. Marsula Marcin 44 Bieg / M POL Kazanów

Zapłacone

46. Matysiak Karolina 45 Bieg / K POL Janów

Zapłacone

47. Milczarczyk Dariusz 46 Bieg / M POL Kozienice WKZ KOZIENICE

Zapłacone

48. Molenda Adam 47 Bieg / M POL Kroczów Mniejszy ZSRT Zwoleń

Zapłacone

49. Mróz Kamil 48 Bieg / M POL Chotyze

Zapłacone

50. Nowak Marcin 49 Bieg / M POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

51. Okorska Basia 50 Bieg / K POL Radom

Zapłacone

52. Oleksik Gosia 51 Bieg / K POL Janowiec Multimedia Runners

Zapłacone

53. Orłowski Marcin 52 Bieg / M POL Zwoleń Zwoleń Biega-Organizator

Zapłacone

54. Ostrzyżek-Pryjomska Magdalena 53 Bieg / K POL Ryki Lost In Sport

Zapłacone

55. Perłowska Katarzyna 54 Bieg / K POL Łączany

Zapłacone

56. Pikacz Agata 55 Bieg / K POL Dęblin

Zapłacone

57. Płachta Marcin 56 Bieg / M POL Zwoleń Straż Zwoleń

Zapłacone

58. Podczasi Marcin 57 Bieg / M POL Kozienice WKZ Kozienice

Zapłacone

59. Pryszcz Daniel 58 Bieg / M POL Polesie Zwoleń biega

Zapłacone

60. Pyrka Marcin 90 Bieg / M POL Kopiec

Zapłacone

61. Sadkowski Paweł 59 Bieg / M POL Maków Kallipso Team

Zapłacone

62. Sandomierska Patrycja 60 Bieg / K POL Przyłęk Zwoleń Biega

Zapłacone

63. Siedlecka Aleksandra 61 Bieg / K POL Osuchów

Zapłacone

64. Sitek Tomasz 62 Bieg / M POL Zwoleń

Zapłacone

65. Smolarczyk Krzysztof 63 Bieg / M POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

66. Sobczyk Grzegorz 64 Bieg / M POL Kozienice WKZ Kozienice

Zapłacone

67. Sobieszek Sylwia 65 Bieg / K POL Niwki Zwoleń Biega

Zapłacone

68. Socha Justyna 66 Bieg / K POL Radom

Zapłacone

69. Solecka Magdalena 67 Bieg / K POL Warszawa

Zapłacone

70. Sowa Marcin 68 Bieg / M gmina
POL Kozienice

Zapłacone

71. Stanczyk Andrzej 69 Bieg / M POL Osiny Osiny

Zapłacone

72. Stefański Adrian 94 Bieg / M POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

73. Styczeń Jarosław 70 Bieg / M POL ---------- LENIWI na SpOrT

Zapłacone

74. Suliga Piotr 71 Bieg / M gmina
POL Policzna

Zapłacone

75. Suwała Adam 72 Bieg / M POL Zwoleń

Zapłacone

76. Szczepaniak Joanna 73 Bieg / K POL Kozienice

Zapłacone

77. Tęcza Michał 74 Bieg / M POL Zwoleń

Zapłacone

78. Uzdowska-Pryszcz Katarzyna 75 Bieg / K POL Polesie Zwoleń Biega

Zapłacone

79. Walczyk Kamil 76 Bieg / M POL Maków Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

80. Waśniewska Karolina 77 Bieg / K POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

81. Wawrzak Michał 78 Bieg / M POL Lipsko

Zapłacone

82. Weronowicz Mariusz 79 Bieg / M POL Kozienice Kozienice

Zapłacone

83. Wiech Przemysław 80 Bieg / M POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

84. Wikiera Ala 81 Bieg / K POL Baranów Multimedia Runners

Zapłacone

85. Wikiera Kamil 82 Bieg / M POL Baranów Multimedia Runners

Zapłacone

86. Wilkiewicz Dariusz 83 Bieg / M POL Zwoleń Zwoleń Biega

Zapłacone

87. Wólczyński Krzysztof 84 Bieg / M POL Góra Puławska Multimedia Runners

Zapłacone

88. Wolszczak Małgorzata 85 Bieg / K POL Zwoleń -

Zapłacone

89. Wosk Jacek 86 Bieg / M POL Ryki Biegusiem.pl/lost In Sport/b S W/Potrenujemy

Zapłacone

90. Żuber Dariusz 87 Bieg / M POL Lipsko

Zapłacone

91. Zubrzycki Andrzej 88 Bieg / M POL Zwoleń

Zapłacone

92. Życka Weronika 89 Bieg / K POL Zwoleń LO Zwoleń

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU