Bieg Rokity i Marsz Nordic Walking po Diabelskiej Równicy

Ustroń, Polska
21.09.2019

Wyniki

Dystans 14km Bieg 14 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
ANDRZEJEWSKI Piotr
1 Liga Team
120 POL Wisła 01:08:47.00
2
ZAJĄC Paweł
96 POL Ustroń 01:09:29.00
3
KRUPA Przemysław
Biegiem Przez Chybie
54 POL Chybie 01:09:42.00
4
JĘDROS Przemysław
Inżynieria Biegania Team
39 POL Gliwice 01:09:45.00
5
SIKORA Wiesław
Skorpion Team
77 POL Ustroń 01:13:18.00
6
FIRLEJ Marek
PoWoli do celu
17 POL Rychwałdek 01:13:38.00
7
ROGOWSKI Maciej
Fantastic 4/Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
75 POL Tarnowskie Góry 01:13:40.00
8
KARGÓL Rafał
Logtech Team Radzionków / Fantastic 4
43 POL Tarnowskie Góry 01:13:59.00
9
SZATANIK Zbigniew
83 POL Ujsoły 01:14:38.00
10
BOJDA Zdzisław
świrystela
5 POL Pierściec 01:16:42.00
11
MAZGAJ Dawid
Biegiem Przez Chybie
62 POL Chybie 01:16:54.00
12
ADAMCZYK Martyna
107 POL Szydłowiec 01:17:00.00
13
TOKAREWICZ Damian
Zebry
88 POL Zebrzydowice 01:17:33.00
14
ZAWADZKI Karol
Radlinioki W Biegu
98 POL Radlin 01:18:34.00
15
LISZKA Maciej
Li Sport
57 POL Cieszyn 01:18:46.00
16
WASZTYL Tomasz
91 POL Bielsko-Biala 01:18:52.00
17
HARWIG Tomasz
Cidry Lotajom
32 POL Radzionków 01:19:45.00
18
OLEJARZ Piotr
69 POL Tychy 01:20:16.00
19
HECZKO Adam
Tkkf Triathlon Dąbrowa Górnicza
33 POL Pogwizdów 01:20:38.00
20
HAJTO Dominik
113 POL Chybie 01:21:29.00
21
WITALA Tomasz
92 POL Żory 01:22:58.00
22
KAWULOK Arkadiusz
46 POL Ustroń 01:23:35.00
23
GAMZA Mariusz
21 POL Czerwionka-Leszczyny 01:23:45.00
24
HARWIG Michał
Cidry Lotajom
31 POL Radzionków 01:23:49.00
25
ŚLIŻ Adam
116 POL Ustroń 01:23:53.00
26
DUDZIK Zenon
ZEN-TEAM
15 POL Katowice 01:24:08.00
27
SOBOLA Grzegorz
EkoOknaRunners
79 POL Racibórz 01:24:21.00
28
NOGA Angelika
105 POL Kozy 01:25:25.00
29
MASNY Michał
60 POL Rydułtowy 01:25:52.00
30
KOWALSKA Justyna
1979
51 POL Imielin 01:26:21.00
31
KUCZERA Sylwia
55 POL Cieszyn 01:27:40.00
32
ŚWIDER Zbigniew
86 POL Skoczów 01:27:46.00
33
ZIEMIŃSKI Tomasz
118 POL Skoczów 01:28:05.00
34
CHOWANIOK Anna
Fantastic Team
8 POL Ustroń 01:28:18.00
35
BIELOV Yuriy
3 POL Chorzów 01:28:37.00
36
JUZOF Arkadiusz
Fantastic Team
40 POL Pogwizdów 01:28:51.00
37
ZAMARSKI Adam
97 POL Jaworze 01:28:59.00
38
MARZEC Łukasz
59 POL Koszalin 01:29:27.00
39
KRUPA Gabriela
Biegiem Przez Chybie
53 POL Chybie 01:31:31.00
40
JANDA Sebastian
35 POL Bielsko-Biała 01:31:40.00
41
ZORAN Henryk
111 POL Ruda Śląska 01:31:52.00
42
SZALBÓT Adam
110 POL Cieszyn 01:32:00.00
43
TAJAK Tomasz
117 POL Żory 01:32:21.00
44
DACZYŃSKI Michał
Vege Runners
12 POL Gliwice 01:32:24.00
45
STASIK Krzysztof
Logtech Team Radzionków
81 POL Radzionków 01:32:37.00
46
GOMOLA Robert
119 POL Ustroń 01:32:50.00
47
KARPETA Zbyszek
44 POL Zamarski 01:32:59.00
48
HERLICZKA Tomasz
AML FLY TEAM
115 POL Gliwice 01:33:08.00
49
NOGA Łukasz
Zdzieraj Kapcie
66 POL Sosnowiec 01:33:23.00
50
BROLL Rafał
7 POL Chorzów 01:33:45.00
51
SZOLC Sebastian
84 POL Gliwice 01:33:49.00
52
NOWIŃSKI Maciej
109 POL Cieszyn 01:34:56.00
53
SZYMSKI Rafał
Cidry Lotajom
85 POL Radzionków 01:35:08.00
54
CIEŚLAR Marcin
Biegiem Przez Chybie
10 POL Pogwizdów 01:35:24.00
55
GWIAZDOWSKA Joanna
Fantastic team
29 POL Ustron 01:35:25.00
56
KOCHMAN Krzysztof
Harpagan Sosnowiec
48 POL Sosnowiec 01:35:27.00
57
HAJDA Justyna
Fantastic 4 / Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
30 POL Radzionków 01:35:40.00
58
GRUND Marek
Mafia Team Lubliniec
28 POL Strzebiń 01:35:40.00
59
TATAREK-KONIK Agnieszka
87 POL Czeladź 01:35:54.00
60
OCYLOK Adam
Chrono Service
68 POL Oświęcim 01:36:50.00
61
SADOWSKI Tomasz
Czeladzki Duch Harpagana
76 POL Sosnowiec 01:38:10.00
62
GRUDNIEWSKI Rafał
Srebrne Miasto Tarnowskie Góry
27 POL Tarnowskie Góry 01:38:15.00
63
BRACHACZEK Renata
Fantastic Team
6 POL Ustron 01:39:03.00
64
CIESLAR Kasia
Olza Cieszyn
9 POL Ustroń 01:39:45.00
65
LISZKA Piotr
58 POL Bytom 01:41:29.00
66
KONIECZNY Tomasz
50 POL Siemianowice Śląskie 01:41:32.00
67
KARAWACKI Grzegorz
Kęckie Harpagany
42 POL Kęty 01:41:32.00
68
GORCZEWSKA Renata
KS ISKRA RYBARZOWICE
23 POL Rybarzowice 01:42:42.00
69
KLIMOWSKI Daniel
Fantastic Team
47 POL Pierściec 01:42:44.00
70
BOJDA Brygida
Świrystela
4 POL Pierściec 01:42:56.00
71
FOLWARCZNY Marek
18 POL Hażlach 01:43:31.00
72
PIETRYSIAK Stefan
S.a.s Zabrze
71 POL Zabrze 01:44:06.00
73
MATEJA Jacek
61 POL Nakło Śląskie 01:44:09.00
74
GERLICH Ryszard
R.ambo
102 POL Olsztyn 01:44:12.00
75
HOMBEK Maciej
Uzdrowiskowy Team
34 POL Ustroń 01:44:33.00
76
TRELA Mirosław
DB Leszczyny
90 POL Leszczyny 01:44:38.00
77
WOJDAT Robert
Drużyna Szpiku
93 POL Żory 01:45:52.00
78
WISEŁKA Zbigniew
OLZA Cieszyn
100 POL Dębowiec 01:45:55.00
79
JANICKA Alicja
106 POL 01:46:16.00
80
SZESZKO Bartłomiej
112 POL Sosnowiec 01:46:19.00
81
SZCZUCKI Krzysztof
101 POL Żory 01:51:01.00
82
POGORZELSKA Alina
DB Leszczyny
72 POL Czerwionka-Leszczyny 01:51:04.00
83
WŁODARZ Piotr
104 POL Rudzica 01:51:41.00
84
DOMAGAŁA Agnieszka
Olza Cieszyn
14 POL Ustroń 01:52:16.00
85
CZOGAŁA Paweł
EasyRun Racibórz
11 POL Racibórz 01:52:26.00
86
GATNARCZYK Mateusz
22 POL Radlin 01:52:26.00
87
HERLICZKA Renata
AML FLY TEAM
114 POL Gliwice 01:52:55.00
88
KOWOLL Bronisław
52 POL Turze 01:54:46.00
89
FRANICA Krystian
Alcosqad
19 POL Pszow 01:54:46.00
90
BARTŁOMIEJCZYK Sylwia
Socios Silesia
2 POL Gliwice 01:55:36.00
91
GROMMUNT Piotr
26 POL Płock 01:59:58.00
92
TRELA Aniela
DB Leszczyny
89 POL Leszczyny 02:00:21.00
93
Uczestnik anonimowy
63 POL Sosnowiec 02:01:09.00
94
ADAMUS Katarzyna
Fantastic Team / Olza Cieszyn
1 POL Cieszyn 02:02:57.00
95
SYGUŁA Katarzyna
KB MCKIS Jaworzno
82 POL Jaworzno 02:04:13.00
96
MĄDRZYK Ewelina
64 POL Sosnowiec 02:05:20.00
97
WIECIECH Krzysztof
108 POL Pszczyna 02:05:47.00
98
JAGLARZ Magdalena
103 POL Pszczyna 02:07:12.00
99
GAMZA Barbara
PĘDZĄCE ŻÓŁWIE IMI
20 POL Czerwonka Leszczyny 02:09:22.00
100
DIAKONOW Mirela
PĘDZĄCE ŻÓŁWIE IMI
13 POL Czerwionka-Leszczyny 02:09:51.00
101
WROŻYNA Adam
PĘDZĄCE ŻÓŁWIE IMI
94 POL Rybnik 02:09:53.00
102
NOWAK Adam
EasyRun Racibórz
67 POL Elbląg 02:10:08.00
103
PANKIEWICZ Katarzyna
Grupa Cmyki
70 POL Gliwice 02:11:09.00
104
SKOWRON Rafal
skowroniasty.net
78 POL Katowice 02:24:13.00
105
PUKOCZ Katarzyna
74 POL Świętochłowice 02:25:07.00
106
ŻYLIŃSKA Monika
99 DNK Soenderborg 02:31:35.00
107
KOCYAN Małgorzata
Biegaj z trenerami
49 POL Gliwice 02:33:21.00
108
JĘDROS Ewa
Inżynieria Biegania Team
38 POL Gliwice 02:39:15.00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU