Bieg UP na 5

Lublin Ogród Saski Aleje Racławickie
15.05.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Antkowiak Beata 2 Bieg 5 KM / K POL Kościan AZS

Zapłacone

2. Augustyniak Łukasz 109 Bieg 5 KM / M POL Jacków Biegający Świdnik

Zapłacone

3. Banasik Adrian - Bieg 5 KM / M POL Lublin

Niezapłacone

4. Bednarz Bogdan 116 Bieg 5 KM / M Student
POL Lublin

Zapłacone

5. Białas Jacek 3 Bieg 5 KM / M Student
POL Lublin Run4Fun

Zapłacone

6. Bielak Tomasz 4 Bieg 5 KM / M POL Jabłonna

Zapłacone

7. Bielecki Mirmił 5 Bieg 5 KM / M POL Piotrowice Wielkie

Zapłacone

8. Bielecki Tomasz 6 Bieg 5 KM / M POL Lublin

Zapłacone

9. Błażewicz Paweł 7 Bieg 5 KM / M POL Parczew Running Academy Wrocław

Zapłacone

10. Bobrowski Piotr 68 Bieg 5 KM / M Student
POL

Zapłacone

11. Bocian Damian 8 Bieg 5 KM / M POL Radzyń Podlaski Bociany

Zapłacone

12. Bogusz Paweł 9 Bieg 5 KM / M POL Lublin

Zapłacone

13. Bojarski Grzegorz 10 Bieg 5 KM / M POL Piaski

Zapłacone

14. Brodaczewski Piotr - Bieg 5 KM / M POL Lublin

Niezapłacone

15. Brodecki Adam 11 Bieg 5 KM / M POL Radzyń Podlaski

Zapłacone

16. Bucior Łukasz 12 Bieg 5 KM / M Student
POL Franciszków Największa Armia Świata

Zapłacone

17. Budzyński Grzegorz 13 Bieg 5 KM / M POL Lublin Run4Fun

Zapłacone

18. Budzynski Natalia 14 Bieg 5 KM / K POL Lublin Time for Fit

Zapłacone

19. Butryński Paweł 15 Bieg 5 KM / M POL Lublin #konfederacja

Zapłacone

20. Bylina Rafał 16 Bieg 5 KM / M Student
POL Turka

Zapłacone

21. Choma Agnieszka 17 Bieg 5 KM / K POL Janowica Wolność Endorfinom

Zapłacone

22. Chudy Emil 18 Bieg 5 KM / M POL Lublin

Zapłacone

23. Uczestnik anonimowy 19 Bieg 5 KM / K Student
POL Lublin

Zapłacone

24. Chyćko Gosia 110 Bieg 5 KM / K Student
POL Lublin

Zapłacone

25. Cierniak Jarosław - Bieg 5 KM / M POL Lublin AZS UMCS

Niezapłacone

26. Cieślik Joanna 20 Bieg 5 KM / K POL Lublin

Zapłacone

27. Dąbrowska Justyna 21 Bieg 5 KM / K Student
POL Lublin

Zapłacone

28. Dawidek Alina 22 Bieg 5 KM / K POL Łęczna Łęczna biega

Zapłacone

29. Dębicki Michał 23 Bieg 5 KM / M Student
POL Wyżnica-Kolonia Dąbrowski Team

Zapłacone

30. Dec Robert 24 Bieg 5 KM / M Student
POL Majdan Królewski Dzbany z Kany

Zapłacone

31. Dolega Barbara 25 Bieg 5 KM / K Student
POL Lublin

Zapłacone

32. Dorożyńska Beata 26 Bieg 5 KM / K POL Puchaczów Wolność Endorfinom

Zapłacone

33. Dzieńkowska Paulina 27 Bieg 5 KM / K Student
POL Lublin Bełżyce i okolice biegają

Zapłacone

34. Fleszar Wojtek 28 Bieg 5 KM / M Student
POL Lublin

Zapłacone

35. Florczak Bartłomiej - Bieg 5 KM / M POL Puławy

Niezapłacone

36. Foltyn Andrzej 29 Bieg 5 KM / M POL Ludwin Wolność Endorfinom

Zapłacone

37. Foryś Tomasz 30 Bieg 5 KM / M POL Lublin Sii Running Team

Zapłacone

38. Franczyk Monika 111 Bieg 5 KM / K POL Lublin

Zapłacone

39. Gadamska Joanna 117 Bieg 5 KM / K POL Zbulitow Duży Bociany

Zapłacone

40. Uczestnik anonimowy 31 Bieg 5 KM / M Student
POL Bychawa

Zapłacone

41. Garbatowski Dawid 32 Bieg 5 KM / M Student
POL Lublin

Zapłacone

42. Garcia Sonia 33 Bieg 5 KM / K Student
POL Mariana Langiewicza

Zapłacone

43. Uczestnik anonimowy - Bieg 5 KM / K Student
ESP X

Niezapłacone

44. Głowacki Leszek 34 Bieg 5 KM / M POL Lublin

Zapłacone

45. Golonka Przemysław 35 Bieg 5 KM / M Student
POL Lublin Stow. Sędziów Piłki Nożnej Lubelszczyzny

Zapłacone

46. Gorgol Andrzej 36 Bieg 5 KM / M POL Bełżyce Bełżyce i Okolice Biegają

Zapłacone

47. Gruca Łukasz 37 Bieg 5 KM / M POL Lublin Triatlon Lublin TEAM

Zapłacone

48. Uczestnik anonimowy - Bieg 5 KM / K POL Lublin

Niezapłacone

49. Grzegorczyk Zuzanna 38 Bieg 5 KM / K Student
POL Lublin

Zapłacone

50. Guzowski Sebastian 39 Bieg 5 KM / M Student
POL Wieliczka

Zapłacone

51. Jabłoński Marek 40 Bieg 5 KM / M POL Niemce PGB SPORTOWA PACZKA

Zapłacone

52. Jachimowicz Karolina 118 Bieg 5 KM / K Student
POL Lublin

Zapłacone

53. Jagiełło Dawid 41 Bieg 5 KM / M POL Wilkołaz

Zapłacone

54. Jakóbczyk Andrzej 42 Bieg 5 KM / M POL Lublin

Zapłacone

55. Jakóbczyk Sylwia 43 Bieg 5 KM / K Student
POL Lublin

Zapłacone

56. Kamiński Łukasz 44 Bieg 5 KM / M POL Lublin NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA

Zapłacone

57. Kamiński Piotr 45 Bieg 5 KM / M Student
POL Janów Lubelski

Zapłacone

58. Kamiński Przemek 46 Bieg 5 KM / M Student
POL Janów Lubelski

Zapłacone

59. Kaw Ola - Bieg 5 KM / K Student
POL Lublin

Niezapłacone

60. Kaźmierak Weronika 47 Bieg 5 KM / K POL Lublin

Zapłacone

61. Kęsicki Piotr 48 Bieg 5 KM / M POL Lublin

Zapłacone

62. Klimek Mateusz 49 Bieg 5 KM / M Student
POL Mielec

Zapłacone

63. Kluch Karol - Bieg 5 KM / M POL Lublin Największa Armia Świata

Niezapłacone

64. Kłoczek Szymon - Bieg 5 KM / M Student
POL Zamość UKS azymut

Niezapłacone

65. Kołodziej Agata 50 Bieg 5 KM / K POL Nałęczów

Zapłacone

66. Komosa Mateusz 112 Bieg 5 KM / M Student
POL Lublin

Zapłacone

67. Kondas Magdalena 51 Bieg 5 KM / K Student
POL Lublin

Zapłacone

68. Kondrat Ania 52 Bieg 5 KM / K POL Czemierniki

Zapłacone

69. Konopka Piotr - Bieg 5 KM / M POL Lublin Lubelska Grupa Triathlonu

Niezapłacone

70. Kotowoda Marcin 53 Bieg 5 KM / M POL Lublin OŚ AZS WL

Zapłacone

71. Kowalczuk Dariusz 54 Bieg 5 KM / M POL Lublin

Zapłacone

72. Kowalik Agata 55 Bieg 5 KM / K Student
POL Gołąb

Zapłacone

73. Kozłowski Łukasz 56 Bieg 5 KM / M Student
POL Świdnik

Zapłacone

74. Koźmala Jakub - Bieg 5 KM / M Student
POL Lublin

Niezapłacone

75. Kozyra Patryk 57 Bieg 5 KM / M Student
POL Łukowa

Zapłacone

76. Krawczyk Dagmara 58 Bieg 5 KM / K POL Lublin Lubelska grupa triathlonu

Zapłacone

77. Król Ryszard 59 Bieg 5 KM / M POL Lublin Lublin Biega

Zapłacone

78. Krupa Łukasz 119 Bieg 5 KM / M POL Czemierniki Bociany

Zapłacone

79. Krupa Sylwia 120 Bieg 5 KM / K POL Czemierniki Bociany

Zapłacone

80. Uczestnik anonimowy - Bieg 5 KM / K Student
POL Płock

Niezapłacone

81. Kura Karolina Magdalena 60 Bieg 5 KM / K POL Krasnystaw

Zapłacone

82. Kurzyp Marcin - Bieg 5 KM / M Student
POL Nowa Rokitnia

Niezapłacone

83. Kusztykiewicz Marcin 61 Bieg 5 KM / M Student
POL Zamość KUL Running Team

Zapłacone

84. Kuźmiński Krystian - Bieg 5 KM / M POL Włodawa

Niezapłacone

85. Lewandowski Łukasz 62 Bieg 5 KM / M Student
POL Lublin

Zapłacone

86. Liñán Atero Rafael 63 Bieg 5 KM / M Student
ESP Granada

Zapłacone

87. Linowski Janusz 64 Bieg 5 KM / M Student
POL Gózd

Zapłacone

88. Uczestnik anonimowy - Bieg 5 KM / M POL Parczew

Niezapłacone

89. Łomicz Axel 65 Bieg 5 KM / M POL Chodel metrobikes.pl

Zapłacone

90. Łopocki Szymon - Bieg 5 KM / M Student
POL Werbkowice Największa Armia Świata

Niezapłacone

91. Łoza Magdalena - Bieg 5 KM / K POL Siennica Różana

Niezapłacone

92. Łukasiewicz Dominika 66 Bieg 5 KM / K Student
POL Lublin AZS UP Lublin

Zapłacone

93. Łukasiewicz Katarzyna 67 Bieg 5 KM / K Student
POL Lublin

Zapłacone

94. Mamcarz Katarzyna - Bieg 5 KM / K POL Lublin Największa Armia Świata

Niezapłacone

95. Miąc Adam 69 Bieg 5 KM / M Student
POL Lublin

Zapłacone

96. Morales Alberto 70 Bieg 5 KM / M Student
POL Lublin

Zapłacone

97. Mróz Kamil 71 Bieg 5 KM / M Student
POL Ciepielów

Zapłacone

98. Mularczyk Paweł 72 Bieg 5 KM / M POL Lublin

Zapłacone

99. Uczestnik anonimowy - Bieg 5 KM / M Student
POL Chełm

Niezapłacone

100. Nadłonek Kinga 73 Bieg 5 KM / K Student
POL Lublin

Zapłacone

101. Niemierski Artur 74 Bieg 5 KM / M POL Lublin

Zapłacone

102. Uczestnik anonimowy 75 Bieg 5 KM / M POL Lublin

Zapłacone

103. Nowak Karolina 76 Bieg 5 KM / K Student
POL Lublin

Zapłacone

104. Opolska Ola 77 Bieg 5 KM / K Student
POL Markuszy

Zapłacone

105. Orłowski Grzegorz 78 Bieg 5 KM / M Student
POL Lublin

Zapłacone

106. Uczestnik anonimowy 79 Bieg 5 KM / K Student
POL Knurów Cze-Mi

Zapłacone

107. Osiński Daniel 80 Bieg 5 KM / M POL Lublin SĘDZIA

Zapłacone

108. Pałka Magdalena - Bieg 5 KM / K POL Wytyczno Wolność Endorfinom

Niezapłacone

109. Pardyka Aleksandra 81 Bieg 5 KM / K POL Lublin Lublin biega

Zapłacone

110. Pawłowski Kamil 82 Bieg 5 KM / M Student
POL Czeladź

Zapłacone

111. Płonka Angelika 83 Bieg 5 KM / K Student
POL Lublin

Zapłacone

112. Podlodowska Kinga 84 Bieg 5 KM / K POL Łęczna Łęczna Biega

Zapłacone

113. Racines Nicolas 85 Bieg 5 KM / M Student
POL Lublin

Zapłacone

114. Repeć Jarosław 86 Bieg 5 KM / M POL Lublin

Zapłacone

115. Uczestnik anonimowy 87 Bieg 5 KM / M Student
POL Lublin

Zapłacone

116. Roman Karolina 88 Bieg 5 KM / K Student
POL Lublin

Zapłacone

117. Romanowski Sergiusz - Bieg 5 KM / M POL Chodel MKS SYGNAŁ CHODEL

Niezapłacone

118. Różyło Aneta 89 Bieg 5 KM / K POL Lublin

Zapłacone

119. Saba Gosia 90 Bieg 5 KM / K POL Lublin Największa Armia Świata

Zapłacone

120. Sadurski Jan 91 Bieg 5 KM / M Student
POL Puławy

Zapłacone

121. Saj Marcin 92 Bieg 5 KM / M POL Lublin

Zapłacone

122. Uczestnik anonimowy 113 Bieg 5 KM / K Student
POL Katowice

Zapłacone

123. Serwa Tomasz 93 Bieg 5 KM / M POL Łęczna Lubelska Grupa Triathlonu

Zapłacone

124. Sidorczuk Ola 114 Bieg 5 KM / K Student
POL Międzyrzec Podlaski

Zapłacone

125. Uczestnik anonimowy - Bieg 5 KM / M Student
POL Siemiatycze

Niezapłacone

126. Siedlaczek Zbigniew 94 Bieg 5 KM / M POL Lublin Sklep Biegacz Lubin Team

Zapłacone

127. Siedlanowska Paula - Bieg 5 KM / K Student
POL Szóstka

Niezapłacone

128. Sikoń Marek - Bieg 5 KM / M POL Wielka Wieś Biegacz Wyklęty

Niezapłacone

129. Uczestnik anonimowy - Bieg 5 KM / M Student
ESP Lublin

Niezapłacone

130. Szczęsna Adrianna 95 Bieg 5 KM / K Student
POL Lublin

Zapłacone

131. Tkaczyk Przemysław 96 Bieg 5 KM / M POL Lublin PKS Galopująca Soczewica

Zapłacone

132. Trykacz Alicja 97 Bieg 5 KM / K POL Radzyń Podlaski Bociany

Zapłacone

133. Uczestnik anonimowy 98 Bieg 5 KM / M Student
POL Lublin

Zapłacone

134. Uczestnik anonimowy 99 Bieg 5 KM / M POL Lublin AZS UMCS LUBLIN

Zapłacone

135. Waleszkiewicz Tomasz 121 Bieg 5 KM / M POL Zbulitów Duży bociany

Zapłacone

136. Wawrzykowski Jacek 100 Bieg 5 KM / M POL Lublin

Zapłacone

137. Wawrzyniak Klaudia - Bieg 5 KM / K Student
POL Lublin

Niezapłacone

138. Witek-Kondrat Anna 101 Bieg 5 KM / K POL Czemierniki BOCIANY

Zapłacone

139. Wójcik Renata - Bieg 5 KM / K POL Lublin

Niezapłacone

140. Woźniak Katarzyna 102 Bieg 5 KM / K Student
POL Ostrów Lubelski

Zapłacone

141. Woźniak Łukasz 103 Bieg 5 KM / M Student
POL Radom

Zapłacone

142. Woźniak Marek 104 Bieg 5 KM / M POL Lublin UMCS Biega

Zapłacone

143. Wrona Andrzej 105 Bieg 5 KM / M POL Lublin Triathlon Lublin Team

Zapłacone

144. Wrona Magdalena - Bieg 5 KM / K POL Bychawa Bychawa Runners

Niezapłacone

145. Zaborski Łukasz 106 Bieg 5 KM / M POL Lublin LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE

Zapłacone

146. Zarębski Tomasz - Bieg 5 KM / M Student
POL Skierniewice

Niezapłacone

147. Zdun Grzegorz 115 Bieg 5 KM / M POL Lublin

Zapłacone

148. Ziółek Stanisława - Bieg 5 KM / K Student
POL Lublin

Niezapłacone

149. Żuber Dariusz 107 Bieg 5 KM / M Student
POL Lublin

Zapłacone

150. Żurowski Jacek 108 Bieg 5 KM / M POL Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU