Bieg w Pogoni za Yeti

Szczecińska Gubałówka, Lisiej Góry, Szczecin, Polska
23.09.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Andrzejak Alan - 100 m / M11 POL Szczecin

Zapłacone

Andrzejewski Antoś - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Andrzejewski Miki - 100 m / M8 POL Mierzyn

Zapłacone

Arczewska Marcjanna - 100 m / K7 POL Szczecin

Zapłacone

Arczewski Leopold - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Aszkiłowicz Lenka - 100 m / K7 POL Warzymice

Zapłacone

Aszkiłowicz Majka - 100 m / K4 POL Warzymice

Zapłacone

Banaś Hania - 100 m / K9 POL Szczecin

Zapłacone

Barański Borys - 100 m / M9 POL Szczecin

Zapłacone

Bartoszewska Kinga - 100 m / K11 POL Szczecin L-Bug Run

Zapłacone

Bekier Mateusz - 100 m / M10 POL Szczecin Sp24

Zapłacone

Biedrzyński Aleksander - 100 m / M3 POL Szczecin Drużyna Marzenki

Zapłacone

Biegun Maria - 100 m / K3 POL Szczecin TRI Maria

Zapłacone

Birger Antek - 100 m / M6 POL Przecław Birgerki

Zapłacone

Blachani Gabriela - 100 m / K8 POL Szczecin

Zapłacone

Bogacz Pola - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Bogusz Jakub - 100 m / M6 POL Kraków

Zapłacone

Boniecka Laura - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Boniecki Dawid - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Borskowicz Antoni - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Borskowicz Franciszek - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Braor Katarzyna - 100 m / K7 POL Szczecin

Zapłacone

Budzowski Ignacy - 100 m / M10 POL Stargard WorldUncovered.com

Zapłacone

Buszkiewicz Maciej - 100 m / M7 POL Szczecin

Niezapłacone

Butryn Kacper - 100 m / M11 POL Szczecin

Zapłacone

Butryn Wiktoria - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Butryn Zuzanna - 100 m / K10 POL Babinek

Zapłacone

Cendrowski Piotr - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Chełminiak Natalia - 100 m / K11 POL Czarna Łąka

Zapłacone

Chełminiak Tomasz - 100 m / M7 POL Czarna Łąka

Zapłacone

Chudzia Jakub - 100 m / M7 POL Szczecin

Zapłacone

Chwat Anastazja - 100 m / K3 POL Szczecin

Zapłacone

Chwat Antonina - 100 m / K2 POL Szczecin

Zapłacone

Cichocka Michalina - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Cichocki Paweł - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Cielniak Maja - 100 m / K7 POL Szczecin

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 100 m / K10 POL Szczecin SP74

Zapłacone

Cukrowski Hubert - 100 m / M2 POL Szczecin

Zapłacone

Cukrowski Wiktor - 100 m / M7 POL Szczecin

Zapłacone

Cybulska Emma - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Cygiel Alicja - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Cygiel Igor - 100 m / M7 POL Szczecin

Zapłacone

Czaplicki Oskar - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Czapłowska Liliana - 100 m / K8 POL Szczecin

Zapłacone

Czerwińska Maja - 100 m / K7 POL Police

Zapłacone

Czeszyk Karolina - 100 m / K7 POL Szczecin

Zapłacone

Czuchan Kacper - 100 m / M3 POL Szczecin TRI Maria

Zapłacone

Czuchan Kuba - 100 m / K6 POL Szczecin Marysia i spolka

Zapłacone

Czyrny Dominik - 100 m / M7 POL Karnice

Zapłacone

Czyrny Tomasz - 100 m / M7 POL Karnice

Zapłacone

Czyż Maja - 100 m / K6 POL Police PP 10 Police

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 100 m / K9 POL Szczecin

Zapłacone

Daleszyński Feliks - 100 m / M6 POL Szczecin Łękno Team

Zapłacone

Daleszyński Tymon - 100 m / M9 POL Szczecin Łękno Team

Zapłacone

Dmytryk Marcelina - 100 m / K6 POL Szczecin

Niezapłacone

Dmytryk Marianna - 100 m / K2 POL Szczecin

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Dołgowski Wiktor - 100 m / M9 POL Przelewice

Zapłacone

Dominiak Hubert - 100 m / M2 POL Szczecin Pogoń Szczecin

Zapłacone

Duda Oliwier - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Dudenko Fabian - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Dul Błażej - 100 m / M6 POL Nowe Czarnowo Przedszkole Nr 1 W Gryfinie

Zapłacone

Dul Dominik - 100 m / M3 POL Nowe Czarnowo Przedszkole Nr 1 w Gryfinie

Zapłacone

Dul Liwia - 100 m / K2 POL Stare Czarnowo

Zapłacone

Dul Olivier - 100 m / M6 POL Stare Czarnowo

Zapłacone

Dul Zuzanna - 100 m / K8 POL Stare Czarnowo

Zapłacone

Dulna Michalina - 100 m / K8 POL Szczecin

Zapłacone

Duma Kacper - 100 m / M10 POL Goleniów

Niezapłacone

Dunaj Patryk - 100 m / M10 POL Szczecin

Zapłacone

Dzbanuszek Krystian - 100 m / M8 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

Fiedziuszko Jaśko Robert - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Figaszewska Aleksandra - 100 m / K3 POL Szczecin

Zapłacone

Finster Antoni - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Finster Filip - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Fornal Oliwia - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Gabińska Natasza - 100 m / K9 POL Szczecin

Zapłacone

Gabińska Nina - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Gancarz Kacper - 100 m / M2 POL Szczecin

Zapłacone

Gancarz Szymon - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Gierba Gabriela - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Gierba Piotr - 100 m / M7 POL Szczecin

Zapłacone

Gładzik Bartosz - 100 m / M6 POL Szczecin Kompas Team

Zapłacone

Głogowski Gustaw - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Głogowski Jerzy - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Gnat Filip - 100 m / M9 POL Mierzyn

Zapłacone

Gnat Zofia - 100 m / K4 POL Mierzyn

Zapłacone

Górska Ola - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Gozdyra Antek - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Grabiński Oskar - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Grędziński Kacper - 100 m / M10 POL Szczecin Kolarze Z Górki Ciśnij Team

Zapłacone

Grugel Filip - 100 m / M7 POL Przelewice

Zapłacone

Grzywacz Roksana - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Hajduk Natalia - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Hajdukiewicz Mateusz - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Harłukowicz Hanna - 100 m / K7 POL Szczecin Kaziki

Zapłacone

Harłukowicz Maja - 100 m / K8 POL Szczecin Kaziki

Zapłacone

Haściło Marcel - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Hołys Sara - 100 m / K6 POL Piaseczno

Zapłacone

Ignaszewski Filip - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Iskra Lilian - 100 m / K5 POL Szczecin DDB Auto Bogacka

Zapłacone

Iskra Vivien - 100 m / K2 POL Szczecin DDB Auto Bogacka

Zapłacone

Jachnik Kuba - 100 m / M6 POL Szczecin SKS Husaria

Zapłacone

Jakubowski Miron - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Jakubowski Tymon - 100 m / M7 POL Szczecin

Zapłacone

Janus Gabriela - 100 m / K7 POL Szczecin

Zapłacone

Janus Urszula - 100 m / K3 POL Szczecin

Zapłacone

Jasińska-Detrois Zuzanna - 100 m / K8 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

Jaworska Zosia - 100 m / K2 POL Szczecin

Zapłacone

Jóźwik Mateusz - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Jurczyńska Gabriela - 100 m / K4 POL Szczecin GALANDIA

Zapłacone

Kaliciak Patryk - 100 m / M4 POL Gryfino

Zapłacone

Kaliciak Sylwia - 100 m / K9 POL Gryfino

Zapłacone

Kalita Kornelia - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Kałwa Jakub - 100 m / M4 POL Szczecin Tom Holownik

Zapłacone

Kaminski Wojciech - 100 m / M5 POL Szczecin Kamiński team

Zapłacone

Karpinska Maja - 100 m / K5 POL Szczecin

Zapłacone

Karska Lena - 100 m / K8 POL Szczecin SP33

Zapłacone

Kasprzak Patryk - 100 m / M9 POL Mierzyn

Niezapłacone

Kasprzak Zofia - 100 m / K2 POL Szczecin

Zapłacone

Kasprzak Zofia - 100 m / K2 POL Szczecin

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 100 m / M8 POL Dobra

Niezapłacone

Kazimierczak Dominik - 100 m / M5 POL Koszalin

Zapłacone

Kazimierczak Fabian - 100 m / M6 POL Koszalin

Zapłacone

Keelmann Carmen - 100 m / K7 POL Szczecin

Zapłacone

Kłys Antoś - 100 m / M7 POL Szczecin

Zapłacone

Kłys Nikodem - 100 m / M9 POL Nowogard

Zapłacone

Kmiecik Milena - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Kołodziejska Wiktoria - 100 m / K5 POL Szczecin

Zapłacone

Konwinski Krzysztof - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Kopyść Maksymilian - 100 m / M4 POL Szczecin

Niezapłacone

Kornaus Filip - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Kornaus Tomasz - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Korzonek Alicja - 100 m / K9 POL Szczecin

Zapłacone

Kosobudzka Helena - 100 m / K10 POL Szczecin

Zapłacone

Kotynia Miłosz - 100 m / M7 POL Statgard

Zapłacone

Kowal Franciszek - 100 m / M10 POL Szczecin Arkonia

Zapłacone

Kowalak Bartłomiej - 100 m / M5 POL Szczecin Gepardy z Osowa

Zapłacone

Kowalak Jakub - 100 m / M11 POL Szczecin Gepardy z Osowa

Zapłacone

Kowalewska Helena - 100 m / K6 POL Nowe Czarnowo

Zapłacone

Kowalewski Maciej - 100 m / M10 POL Nowe Czarnowo

Zapłacone

Kowalik Hubert - 100 m / M11 POL Szczecin MKP Szczecin

Zapłacone

Kowalik Mateusz - 100 m / M2 POL Szczecin MKP Szczecin

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 100 m / K6 POL Gryfino

Zapłacone

Kowalski Kacper - 100 m / M7 POL Szczecin

Zapłacone

Kowalski Oskar - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Koziniec Filip - 100 m / M6 POL Szczecin DRUŻYNA FILIPA

Zapłacone

Kozłowska Alicja - 100 m / K8 POL Szczecin UKS MKL Szczecin

Zapłacone

Kozłowski Marek - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Kruczek Sara - 100 m / K2 POL Pyrzyce Pyrzyce biegają

Zapłacone

Kruczek Tobiasz - 100 m / M11 POL Pyrzyce Pyrzyce biegają

Zapłacone

Krupieńczyk Bartosz - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Krupieńczyk Tomasz - 100 m / M7 POL Szczecin

Zapłacone

Krysiński Jakub - 100 m / M7 POL Szczecin SP 18

Zapłacone

Kubik Maksymilian - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Kuchalska Zosia - 100 m / K3 POL Szczecin

Zapłacone

Kuchalski Piotr - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Kujawa Filip - 100 m / M7 POL Nowogard

Zapłacone

Kujawski Jakub - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Kupczyk Oksana - 100 m / K7 POL Pucice Puszczyk Bukowy

Zapłacone

Kuś Maksynilian - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Kuzalski Mikołaj - 100 m / M7 POL Szczecin szkoła nr 7

Zapłacone

Kuźbik Weronika - 100 m / K5 POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

Kuźbik Zuzanna - 100 m / K7 POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

Kuźma Franek - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Kwiatkowska Hania - 100 m / K9 POL Szczecin ssp.nr2 cks

Zapłacone

Lech Emila - 100 m / K8 POL Szczecin

Zapłacone

Lech Remigiusz - 100 m / M11 POL Szczecin Pogoń Prawobrzeże

Zapłacone

Lechowicz Fifi - 100 m / M10 POL Szczecin Offseason

Zapłacone

Leśniowska-Parfianowicz Milana - 100 m / K5 POL Szczecin

Zapłacone

Lewak Julia - 100 m / K8 POL Szczecin LEWACZKI TEAM

Zapłacone

Lewikowska Karolina - 100 m / K9 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Lewikowska Wiktoria - 100 m / K11 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Licznerski Bernaś - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Licznerski Ula - 100 m / K5 POL Szczecin

Zapłacone

Lisowska Aleksandra - 100 m / K5 POL Szczecin

Zapłacone

Lisowski Jan - 100 m / M7 POL Szczecin

Zapłacone

Łapa-Suska Klaudia - 100 m / K6 POL Szczecin K3

Zapłacone

Łazar Bartosz - 100 m / M10 POL Szczecin

Zapłacone

Łazar Mateusz - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Łazowski Miłosz - 100 m / M11 POL Szczecin

Zapłacone

Łukomski Jan - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Łyp Pola - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Majcherek Ryszard - 100 m / M2 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

Maliszewska Alicja - 100 m / K5 POL Szczecin

Zapłacone

Markanicz Mikołaj - 100 m / M3 POL Moskorzyn Przedszkole Bajkowy Świat Dolice

Zapłacone

Matwińska Zofia - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Mielcarz Kacper - 100 m / M6 POL Warzymice

Zapłacone

Mikołajczak Bianka - 100 m / K1 POL Szczecin

Zapłacone

Mikołajczak Natan - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 100 m / K6 POL Wołczkowo

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 100 m / M9 POL Szczecin

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 100 m / M5 POL Szczecin

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 100 m / K3 POL Nowogard

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 100 m / K10 POL Nowogard

Zapłacone

Misiura-Nowak Zuzanna - 100 m / K4 POL Rzęsin

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 100 m / K10 POL Szczecin MKP Szczecin

Zapłacone

Mleczek Liwia - 100 m / K4 POL Szczecin Babinek Biega

Zapłacone

Mleczek Nela - 100 m / K9 POL Szczecin Babinek Biega

Zapłacone

Modzelewska Laura - 100 m / K9 POL Szczecin

Zapłacone

Morawiak Maksymilian - 100 m / M10 POL Szczecin FASE Szczecin

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Mucha Igor - 100 m / M10 POL Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE

Zapłacone

Mucha Jakub - 100 m / M11 POL Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE

Zapłacone

Mucha Lena - 100 m / K2 POL Szczecin FizjoKIDS

Zapłacone

Mucha Marta - 100 m / K8 POL Szczecin FizjoKIDS

Zapłacone

Nabrzewski Filip - 100 m / M10 POL Szczecin

Zapłacone

Nabrzewski Marcel - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Naklicka Emilia - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Nalewaj Natalia - 100 m / K3 POL Szczecin

Zapłacone

Napiórkowska Aleksanda - 100 m / K3 POL Szczecin

Niezapłacone

Nowaczyk Alicja - 100 m / K4 POL Chojna

Zapłacone

Nowaczyk Izabela - 100 m / K3 POL Szczecin

Zapłacone

Nowaczyk Karol - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Nowaczyk Marysia - 100 m / K2 POL Szczecin

Zapłacone

Nowak Aleksander - 100 m / M10 POL Tanowo

Niezapłacone

Nowak Antoni - 100 m / M1 POL Tanowo

Niezapłacone

Nowak Emil - 100 m / M4 POL Mierzyn

Niezapłacone

Nowak Ignacy - 100 m / M2 POL Tanowo

Niezapłacone

Nowak Tymon - 100 m / M7 POL Mierzyn

Niezapłacone

Nowakescobedo Isabella - 100 m / K6 POL Szczecin Familia Nowak Escobedo

Zapłacone

Nowakescobedo Natalia - 100 m / K10 POL Szczecin Familia Nowak Escobedo

Zapłacone

Nowakescobedo Santiago - 100 m / M1 POL Szczecin Familia Nowak Escobedo

Zapłacone

Nowek Aleksandra - 100 m / K10 POL Warzymice Amigo Fishing

Zapłacone

Nurković Almir - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Nurković Jasmina - 100 m / K11 POL Szczecin

Zapłacone

Obrocki Maciej - 100 m / M10 POL Loecknitz

Zapłacone

Odrzywolska Natalia - 100 m / K2 POL Szczecin

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 100 m / K5 POL Szczecin

Zapłacone

Olchawa Julia - 100 m / K10 POL Szczecin

Zapłacone

Olejnik Piotr - 100 m / M5 POL Szczecin Spider

Zapłacone

Opolskistaniak Miłosz - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Orszulak Filip - 100 m / M6 POL Szczecin Toucan Team

Zapłacone

Oses Matteo - 100 m / M2 POL Szczecin

Zapłacone

Ostrowski Jakub - 100 m / M10 POL Police

Zapłacone

Palma Iga - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Pasternak Julia - 100 m / K8 POL Gryfino Hipnosic

Zapłacone

Pawelec Borys - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Pawłaszek Hanna - 100 m / K11 POL Bezrzecze

Zapłacone

Pawłaszek Julian - 100 m / M3 POL Bezrzecze

Zapłacone

Pawłaszek Katarzyna - 100 m / K7 POL Bezrzecze

Zapłacone

Petelczyc Damian - 100 m / M6 POL Wełtyń

Zapłacone

Piaszczyńska Julia - 100 m / K5 POL Szczecin

Zapłacone

Pietraszkiewicz Marcelina - 100 m / K7 POL Szczecin

Zapłacone

Pietrzkiewicz Antek - 100 m / M5 POL Bezrzecze

Zapłacone

Pietrzkiewicz Mieciu - 100 m / M3 POL Bezrzecze

Zapłacone

Pindral Paweł - 100 m / M2 POL Szczecin Uszatek

Zapłacone

Pinkowski Bartłomiej - 100 m / M7 POLSKA Szczecin

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 100 m / K3 POL Szczecin

Zapłacone

Pluto-Prądzyńska Oliwia - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Polender Jakub - 100 m / M5 POL Goleniów

Zapłacone

Porzych Marcin - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Postawa Antonina - 100 m / K4 POL Stargard

Zapłacone

Pradziadowicz Mikołaj - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Prokop Barbara - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Prokop Wojciech - 100 m / M7 POL Szczecin

Zapłacone

Prokopiuk Aleksander - 100 m / M3 POL Szczecin BSC Szczecin

Zapłacone

Prokopiuk Maksymilian - 100 m / M4 POL Szczecin BBC Szczecin

Zapłacone

Prucnal Filip - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Prucnal Szymon - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Przybysz Aleksander - 100 m / M7 POL Szczecin

Zapłacone

Przybysz Radosław - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Przybysz Szymon - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Przygodzki Jakub - 100 m / M9 POL Pilchowo

Niezapłacone

Radziszewska Julia - 100 m / K8 POL Grzędzice

Niezapłacone

Radziszewska Zuzanna - 100 m / K10 POL Grzędzice

Niezapłacone

Rakoczy Ignacy - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Rakoczy Seweryn - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Ripołowski Jan - 100 m / M2 POL Szczecin

Niezapłacone

Ripołowski Jan - 100 m / M2 POL Szczecin

Zapłacone

Rogala Kajetan - 100 m / M9 POL Nowogard wkurw_team

Zapłacone

Rojewska Julia - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Romek Mariola - 100 m / K9 POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

Romek Matylda - 100 m / K6 POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

Rompalska Alicja - 100 m / K3 POL Szczecin Przedszkole nr 11 " Jarzębinka"

Zapłacone

Rompalski Filip - 100 m / M5 POL Szczecin Punkt Przedszkolny przy SP 71

Zapłacone

Roróg Aleksander - 100 m / M7 POL Pyrzyce

Zapłacone

Roróg Hanna - 100 m / K4 POL Pyrzyce

Zapłacone

Rostrygin Wiktoria - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Rudkowski Michał - 100 m / M10 POL Szczecin

Zapłacone

Rudkowski Piotr - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Rudzińska Magdalena - 100 m / K10 POL Szczecin

Niezapłacone

Rudzińska Małgorzata - 100 m / K8 POL Szczecin

Niezapłacone

Rumowski Norbert - 100 m / M8 POL Dobra

Zapłacone

Rupińska Nadia - 100 m / K8 POL Mierzyn

Niezapłacone

Rusek Aniela - 100 m / K3 POL Szczecin

Zapłacone

Rutkowski Adam - 100 m / M9 POL Police

Zapłacone

Rydzewski Bruno - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Rydzewski Mateusz - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Ryszkowski Filip - 100 m / M6 POL Szczecin Drużyna Filipa

Zapłacone

Rzędzicka Ada - 100 m / K3 POL Szczecin

Zapłacone

Rzędzicki Beniamin - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Sańka Grażyna - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Sańka Weronika - 100 m / K10 POL Szczecin

Zapłacone

Sarzynski Kacper - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Sarzynski Marcel - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Schneider Filip - 100 m / M9 POL Szczecin FIFI RUN

Zapłacone

Sęk Julia - 100 m / K3 POL Szczecin

Zapłacone

Seńko Oliwier - 100 m / M6 POL Szczecin

Niezapłacone

Siedlecki Aleksander - 100 m / M4 POL Nowogard

Zapłacone

Siemiernik Tymoteusz - 100 m / M9 POL Kostrzyn Nad Odrą

Zapłacone

Sikora Alicja - 100 m / K7 POL Szczecin Kompas Team

Zapłacone

Sitek Lena - 100 m / K8 POL Szczecin SKB DZIK

Zapłacone

Siwek Aleksandra - 100 m / K2 POL Bezrzecze

Zapłacone

Siwek Patrycja - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Siwiec Jarek - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Skoneczna Pola - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Skoneczny Kajetan - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Skonieczny Aleksander - 100 m / M3 POL Szczecin

Niezapłacone

Skrzypczak Michał - 100 m / M4 POL Gryfino

Zapłacone

Śliwa Jakub - 100 m / M4 POL Bezrzecze

Niezapłacone

Śliwa Kajetan - 100 m / M6 POL Bezrzecze

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Słotwińska Anastazja - 100 m / K4 POL Szczecin GALANDIA

Zapłacone

Sobolewska Alicja - 100 m / K4 POL Szczecin Sobol team

Zapłacone

Sobolewski-Szwed Wojciech - 100 m / M9 POL Mierzyn

Zapłacone

Sokołowski Tymon - 100 m / M6 POL Szczecin

Zapłacone

Spławska Gabriela - 100 m / K2 POL Szczecin

Zapłacone

Spunda Mikołaj - 100 m / M3 POL Szczecin Drużyna Mikołaja

Zapłacone

Spunda Zuzanna - 100 m / K4 POL Szczecin Drużyna Zuzi

Zapłacone

Stachecki Stanisław - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Stasiowska Klara - 100 m / K7 POL Szczecin

Zapłacone

Strzelczyk Jowita - 100 m / K4 POL Stare Objezierze Drużyna Filipa

Zapłacone

Surdacki Jan - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Swat Lidia - 100 m / K9 POL Stargard

Zapłacone

Swietochowska Nadia - 100 m / K4 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Szczepański Wiktor - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Szczęsna Jaśminka - 100 m / K6 POL Szczecin Ciastek

Zapłacone

Szczęsny Tymon - 100 m / M10 POL Szczecin

Zapłacone

Szpiganowicz Bartosz - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Szpiganowicz Jakub - 100 m / M1 POL Szczecin

Zapłacone

Sztylke Hania - 100 m / K8 POL Gryfino

Zapłacone

Sztylke Wojtek - 100 m / M11 POL Gryfino

Zapłacone

Szyndlarewicz Aleksandra - 100 m / K4 POL Kobylanka

Zapłacone

Tabęcka Nikola - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Tabęcki Patryk - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Tamm Stanisław - 100 m / M4 POL Szczecin

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Turkiewicz Hubert - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Turkiewicz Nina - 100 m / K8 POL Szczecin

Zapłacone

Tuszkiewicz Hanna - 100 m / K8 POL Szczecin

Niezapłacone

Tuszkiewicz Marcel - 100 m / M5 POL Szczecin

Niezapłacone

Ulatowska Zuzanna - 100 m / K5 POL Szczecin

Zapłacone

Ulatowski Mikołaj - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Urbańska Jagoda - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Walburg Jakub - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Waliczek Maksymilian - 100 m / M6 POL Baniewice

Zapłacone

Wawrzyńczyk Hanna - 100 m / K2 POL Radziszewo

Zapłacone

Wawrzyńczyk Zuzanna - 100 m / K4 POL Radziszewo

Zapłacone

Werakso Mikołaj - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Werakso Wiktoria - 100 m / K11 POL Szczecin

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 100 m / M3 POL Szczecin

Zapłacone

Wiedro Nadia - 100 m / K9 POL Szczecin

Zapłacone

Wiedro Nadia - 100 m / K9 POL Szczecin

Niezapłacone

Wiedro Wiktor - 100 m / M7 POL Szczecin

Zapłacone

Wiedro Wiktor - 100 m / M7 POL Szczecin

Niezapłacone

Wierzbicki Wojciech - 100 m / M7 POL Szczecin

Zapłacone

Wiktorska Pola - 100 m / K6 POL Skarbimierzyce

Zapłacone

Wilczewski Jan - 100 m / M2 POL Szczecin

Zapłacone

Winarska Hania - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Wiśniewska Ola - 100 m / K7 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 100 m / K3 POL Szczecin

Niezapłacone

Witkowska Martyna - 100 m / K3 POL Police

Zapłacone

Witkowski Kacper - 100 m / M7 POL Police

Zapłacone

Włodarczyk Aleksander - 100 m / M9 POL Mierzyn

Niezapłacone

Wójcik Karolina - 100 m / K10 POL Gryfino

Zapłacone

Wójcik Laura - 100 m / K6 POL Banie

Zapłacone

Wójcik Rozalia - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Wójcik Wojciech - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Wojszczyk Blanka - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Wojszczyk Julia - 100 m / K9 POL Szczecin

Zapłacone

Wolniak Michał - 100 m / M10 POL Szczecin Cks

Zapłacone

Wolniak Michał - 100 m / M10 POL Szczecin ssp.nr2 cks

Niezapłacone

Wolny Michał - 100 m / M8 POL Szczecin

Zapłacone

Wolski Edward - 100 m / M4 POL Szczecin

Zapłacone

Wozniak Kordian - 100 m / M7 POL Szczecin

Niezapłacone

Zajas Jakub - 100 m / M5 POL Szczecin

Zapłacone

Zamarlik Zosia - 100 m / K7 POL Szczecin RYTM

Zapłacone

Zapała Kacper - 100 m / M7 POL Szczecin

Zapłacone

Żarnicki Karol - 100 m / M9 POL Duniewo

Zapłacone

Zaworska Alicja - 100 m / K3 POL Szczecin

Zapłacone

Zaworska Ola - 100 m / K5 POL Szczecin

Zapłacone

Zdanowska Maja - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Zelek Sebastian - 100 m / M10 POL Szczecin

Zapłacone

Zgórski Adaś - 100 m / M5 POL Mierzyn

Zapłacone

Ziobrowski Damian - 100 m / M9 POL Szczecin

Zapłacone

Żurawska Aleksandra - 100 m / K9 Szczecin

Zapłacone

Żwirko Julia - 100 m / K6 POL Szczecin

Zapłacone

Żwirko Natalia - 100 m / K8 POL Szczecin

Zapłacone

Zygadlik Alicja - 100 m / K6 POL Gryfino

Niezapłacone

Zygadlik Maja - 100 m / K8 POL Gryfino

Niezapłacone

Żyluk Adam - 100 m / M10 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

Żyła Liliana - 100 m / K4 POL Szczecin

Zapłacone

Żyła Malwina - 100 m / K8 POL Szczecin

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU