Bieg ze Spomlekiem na 110 -Lecie SM Spomlek

Radzyń Podlaski, Polska
29.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Ilona - NW 10 KM / K36 POL Biała Podlaska KB Biała Biega
2. Andrzejczak Alicja - NW 5 KM / K36 POL Radzyń Podlaski brak
3. Uczestnik anonimowy - NW 10 KM / K36 POL Branica Suchowolska Brak
4. Bergiel Agnieszka - NW 5 KM / K36 POL Stara Wieś CHODZĘ z SERcEM

Zapłacone

5. Biegaj Jacek - Bieg 10 KM / M40 POL Lublin Biegam z ABS

Zapłacone

6. Bieniek Justyna - Bieg 5 KM / K30 POL Radzyń Podlaski

Zapłacone

7. Bim-Korczak Jadwiga - NW 5 KM / K60 POL Warszawa kopcie

Zapłacone

8. Blic-Harz Paweł - Bieg 5 KM / M30 POL Radzyń Podlaski

Zapłacone

9. Bliźniak Helena - NW 5 KM / K60 POL Ryki Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki

Zapłacone

10. Bocian Damian - Bieg 10 KM / M15 POL Radzyń Podlaski Bociany
11. Bocian Piotr - Bieg 10 KM / M40 POL Ćmiłów

Zapłacone

12. Bojarczuk Elżbieta - NW 5 KM / K50 POL Radzyń Podlaski CHODZĘ z SERcEM

Zapłacone

13. Bojarski Grzegorz - Bieg 5 KM / M30 POL Piaski WOT

Zapłacone

14. Borkowski Leszek - NW 10 KM / M50 POL Grabianów NoWi Siedlce - NW Wschód

Zapłacone

15. Brodecki Adam - Bieg 5 KM / M15 POL Radzyń Podlaski B Braun

Zapłacone

16. Burczaniuk Agnieszka - NW 10 KM / K36 POL Radzyń Podlaski
17. Burdach Adam - Bieg 5 KM / M40 POL Łuków Jack Team, V-Max Adamów

Zapłacone

18. Burdach Anna - Bieg 5 KM / K40 POL Łuków Jack Team, V-Max Adamów

Zapłacone

19. Burdach Bożena - Bieg 5 KM / K40 POL Adamów V-MAX ADAMÓW

Zapłacone

20. Chmielewski Antoni - NW 10 KM / M60 POL Międzyrzec Podlaski Fundacja W te pędy Międzyrzec Podl.

Zapłacone

21. Chudy Emil - Bieg 5 KM / M30 POL Lublin

Zapłacone

22. Chwedyna Tomasz - Bieg 10 KM / M40 POL Radzyń Podlaski

Zapłacone

23. Cybul Ewa - NW 5 KM / K60 POL Radzyń Podlaski CHODZĘ z SERcEM

Zapłacone

24. Cybulska Ewa - NW 5 KM / K50 POL Radzyń Podlaski CHODZĘ z SERcEM

Zapłacone

25. Czernecki Marek - Bieg 10 KM / M50 POL Łuków Biegacze Pomagacze

Zapłacone

26. Czubacka Agnieszka - 10KM SP / K POL Lubartów SPOMLEK

Zapłacone

27. Danielski Waldemar - NW 10 KM / M50 POL Sokołów Podlaski

Zapłacone

28. Dencikowski Marek - Bieg 10 KM / M40 POL Konstantynów KB Biała Biega
29. Duber Krystyna - NW 5 KM / K60 POL Ryki Nordicowo-Rowerowa grupa RYKI

Zapłacone

30. Duk Marek - Bieg 10 KM / M40 POL Radzyń Podlaski
31. Dylik Jarosław - NW 5 KM - N / M POL Radzyń Podlaski DŚDS

Zapłacone

32. Gadamska Joanna - Bieg 10 KM / K40 POL Zbulitow Duży Bociany

Zapłacone

33. Uczestnik anonimowy - Bieg 5 KM / M30 POL Serokomla Serokomla w biegu

Zapłacone

34. Głowacki Leszek - Bieg 5 KM / M50 POL Lublin

Zapłacone

35. Głuchowska Katarzyna - Bieg 5 KM / K30 POL Biała Podlaska

Zapłacone

36. Górny Przemysław - Bieg 10 KM / M30 POL Stara Wieś Aktywne Borki

Zapłacone

37. Grabczak Monika - NW 5 KM / K36 POL Siedlce
38. Grądek Zbigniew - Bieg 5 KM / M50 POL Snopków Snopków Trail

Zapłacone

39. Grochoła Andrzej - Bieg 10 KM / M30 POL Radzyń Podlaski OSM Piaski
40. Grochowska Anna - NW 5 KM / K50 POL Reszel

Zapłacone

41. Grodzka Ewa - NW 5 KM / K36 POL Radzyń Podlaski

Zapłacone

42. Grzegorzewska Aneta - NW 5 KM / K36 POL Branica Radzyńska CHODZĘ Z SERcem
43. Hajnus Wojciech - NW 10 KM / M50 POL Warszawa

Zapłacone

44. Harasimiuk Piotr - Bieg 10 KM / M30 POL Komarowka Podlaska Bank Spoldzielczy Miedzyrzec Podlaski

Zapłacone

45. Hryciuk Waldemar - NW 10 KM / M60 POL Biała Podlaska TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA

Zapłacone

46. Izdebski Kazimierz - Bieg 10 KM / M50 POL Łuków Biegacze Pomagacze

Zapłacone

47. Jagieła Paweł - NW 5 KM / M0 POL Biała Podlaska TKKF BIAŁA PODLASKA
48. Janik-Tymińska Elżbieta - NW 10 KM / K50 POL Lublin Lublin chodzi z kijkami

Zapłacone

49. Jankiewicz Magdalena - NW 5 KM - N / K POL Radzyń Podlaski DŚDS

Zapłacone

50. Jaroszuk Marek - Bieg 10 KM / M30 POL Łomazy

Zapłacone

51. Jerominek Bożena - NW 10 KM / K50 POL Radzyń Podlaski
52. Kacprzak Henryk - NW 5 KM - N / M POL Łuków niestowarzyszony

Zapłacone

53. Kacprzak Zofia - Bieg 5 KM / K50 POL Łuków niestowarzyszona

Zapłacone

54. Kaliszuk Janusz - NW 5 KM - N / M POL Biała Podlaska Kolegium Sędziów BOZPN

Zapłacone

55. Kałuszyński Paweł - Bieg 10 KM / M40 POL Radzyń Podlaski Orange Polska

Zapłacone

56. Kamela Robert - Bieg 10 KM / M40 POL Radzyń Podlaski

Zapłacone

57. Kamiński Daniel - Bieg 10 KM / M30 POL Siedlce WATAHA

Zapłacone

58. Karczmarz Justyna - Bieg 5 KM / K30 POL Branica Radzyńska

Zapłacone

59. Karczmarz Martyna - Bieg 5 KM / K15 POL Branica Radzyńska

Zapłacone

60. Karwowski Paweł - 5 km SP / M POL Celiny Spomlek

Zapłacone

61. Kawka Małgorzata - Bieg 5 KM / K30 POL Żyrzyn Gloria Victis

Zapłacone

62. Kępka Agata - NW 5 KM / K36 POL Wola Osowińska

Zapłacone

63. Kępka Marcin - Bieg 5 KM / M30 POL Lublin lubelskibiegacz.pl TEAM
64. Kiewel Janina - NW 5 KM / K60 POL Radzyń Podlaski CHODZĘ z SERcEM

Zapłacone

65. Kitka Krzysztof - NW 5 KM / M50 POL Puławy
66. Klewek Irena - NW 5 KM / K60 POL Radzyń Podlaski Chodzę z SERcEM

Zapłacone

67. Klimiuk Przemysław - Bieg 5 KM / M15 POL Komarówka Podlaska Dąbrowski Team

Zapłacone

68. Kocyła-Grabowska Anna - NW 5 KM / K36 POL Radzyń Podlaski

Zapłacone

69. Komar Joanna - Bieg 10 KM / K30 POL Żyrzyn Potrenujemy?
70. Korzeniowska Aldona - NW 5 KM / K50 POL Radzyń Podlaski CHODZĘ z SERcEM

Zapłacone

71. Korzeniowski Dariusz - 5 km SP / M POL Radzyń Podlaski SPOMLEK

Zapłacone

72. Kossakowska Dorota - Bieg 10 KM / K40 POL Węgrów Morsy Węgrów
73. Kowalczyk Daniel - Bieg 5 KM / M30 POL Żyrzyn Gloria Victis

Zapłacone

74. Kowalczyk Katarzyna - Bieg 5 KM / K30 POL Żyrzyn Gloria Victis

Zapłacone

75. Kowalczyk Marcin - Bieg 10 KM / M30 POL Radzyń Podlaski

Zapłacone

76. Kozłowiec Agnieszka - NW 5 KM / K36 POL Łózki

Zapłacone

77. Krasucka Katarzyna - NW 5 KM / K36 POL Wola Osowińska Aktywne Borki
78. Krasuski Jacek - Bieg 10 KM / M40 POL Warszawa PKP GORZELNIA SUCHOWOLA

Zapłacone

79. Kraszewska Katarzyna - Bieg 10 KM / K30 POL Płock
80. Krawczyk Magdalena - Bieg 10 KM / K30 POL Łuków Castorian

Zapłacone

81. Krupa Anna - Bieg 5 KM / K30 POL Wygnanów Bociany

Zapłacone

82. Krupa Łukasz - Bieg 10 KM / M30 POL Czemierniki Bociany

Zapłacone

83. Krupa Sylwia - Bieg 5 KM / K30 POL Czemierniki Bociany

Zapłacone

84. Książek Danuta - NW 5 KM - N / K POL Stara Wieś CHodzę z Sercem Radzyń Podlaski

Zapłacone

85. Kula Monika - NW 5 KM / K36 POL Radzyń Podlaski chodzę z sercem

Zapłacone

86. Kur Mirosława - NW 5 KM / K60 POL Radzyń Podlaski brak

Zapłacone

87. Kurdybacha Danuta - NW 5 KM / K50 POL Horyniec-Zdrój Klub Nordic Walking SPRING Horyniec-Zdrój
88. Kuta Aleksandra - NW 5 KM / K0 POL Lublin Potrenujemy?

Zapłacone

89. Kuta Anna - NW 5 KM / K36 POL Puławy

Zapłacone

90. Kuta Rafał - Bieg 10 KM / M40 POL Puławy Potrenujemy?

Zapłacone

91. Kwaśna Małgorzata - NW 5 KM / K50 POL Borki CHODZĘ Z SERcEM

Zapłacone

92. Kwaśny Tomasz - NW 5 KM / M50 POL Borki CHODZĘ Z SERcEM

Zapłacone

93. Lecyk Jadwiga - NW 5 KM / K60 POL Międzyrzec Podlaski CHODZĘ z SERcEM

Zapłacone

94. Lemiecha Ireneusz - 10KM SP / M POL Radzyń Podlaski SPOMLEK

Zapłacone

95. Lisiecki Mariusz - Bieg 10 KM / M40 POL Parczew
96. Lugowska Agnieszka - NW 5 KM / K60 POL Kopcie kopcie

Zapłacone

97. Uczestnik anonimowy - Bieg 5 KM / M15 POL Przegaliny Duże

Zapłacone

98. Mackiewicz Dariusz - NW 10 KM / M36 POL Kodeń Aktywny Kodeń
99. Madej Monika - NW 5 KM / K50 POL Ryki

Zapłacone

100. Majak Mirosław - NW 5 KM - N / M POL Otwock LOST IN SPORT

Zapłacone

101. Makosz Marek - Bieg 10 KM / M30 POL Radzyń Podlaski Aktywne Borki

Zapłacone

102. Małachowicz Barbara - NW 5 KM / K60 POL Biała Podlaska

Zapłacone

103. Małek Mariusz - Bieg 10 KM / M40 POL Żelechów V Max Adamów

Zapłacone

104. Mandziuk Marek - NW 10 KM / M36 POL Biała Podlaska TKKF Krzna Biała Podlaska
105. Mandziuk Marta - NW 10 KM / K36 POL Biała Podlaska TKKF Krzna Biała Podlaska
106. Mańko Grzegorz - Bieg 10 KM / M30 POL Radzyń Podlaski Heavy Team

Zapłacone

107. Marciniuk Katarzyna - NW 5 KM / K36 POL Radzyń Podlaski Chodzę z SERcem

Zapłacone

108. Markowska Olga - Bieg 5 KM / K15 POL Warszawa

Zapłacone

109. Mazur Barbara - NW 5 KM / K60 POL Stara Wieś CHODZĘ z SERcEM

Zapłacone

110. Mazurek Edyta - NW 5 KM / K36 POL Wola Osowinska
111. Michalak Elżbieta - NW 5 KM / K50 POL Radzyń Podlaski CHODZĘ z SERcEM

Zapłacone

112. Miłosz Robert - 10KM SP / M POL Radzyń Podlaski

Zapłacone

113. Misztal Agnieszka - Bieg 5 KM / K40 POL Skrobów lubelskibiegacz.pl Team
114. Mitura Wojtek - Bieg 10 KM / M40 POL Parczew
115. Uczestnik anonimowy - Bieg 5 KM / K30 POL Skrobów-Kolonia

Zapłacone

116. Niedźwiedź Barbara - Bieg 10 KM / K40 POL Węgrów
117. Niemczuk Elżbieta - NW 5 KM / K36 POL Biała Podlaska

Zapłacone

118. Niemczuk Krzysztof - NW 5 KM / M0 POL Biała Podlaska

Zapłacone

119. Niewęgłowski Tomek - Bieg 5 KM / M30 POL Krasew Aktywne Borki
120. Niewiatowska Jolanta - NW 5 KM / K50 POL Grębków Grebkowianie
121. Obrębska Violetta - NW 5 KM / K36 POL Radzyń Podlaski Chodzę z sercem

Zapłacone

122. Oknińska Paulina - Bieg 5 KM / K30 POL Trzebieszów Grupa biegowa Tabun

Zapłacone

123. Oleszczuk Tomasz - Bieg 5 KM / M30 POL Krasnystaw Lubelskibiegacz.pl Team
124. Olszańska Krystyna - NW 10 KM / K60 POL Biała Podlaska Biała Biega/NoW/Siedlce

Zapłacone

125. Osak Beata - NW 5 KM / K36 POL Radzyń Podlaski Chodzę z Sercem

Zapłacone

126. Pasko Robert - Bieg 5 KM / M40 POL Poscisze
127. Pastuszka Agnieszka - NW 5 KM / K60 POL Radzyń Podlaski CHODZĘ z SERcEM

Zapłacone

128. Patro Adam - NW 5 KM / M60 POL Sędziszów Młp Nordicowo-Rowerowa grupa Ryki

Zapłacone

129. Pietras Urszula - NW 5 KM / K60 POL Radzyn Podlaski Chodzę z ser(c)em

Zapłacone

130. Pióro Jadwiga - NW 5 KM / K60 POL Międzyrzec Podlaski W te pędy

Zapłacone

131. Pod Małgorzata - NW 5 KM / K36 POL Lublin Lublin chodzi z kijami

Zapłacone

132. Popek Małgorzata - NW 5 KM / K60 POL Trzebieszow CHODZĘ z SERCEM

Zapłacone

133. Próchnicka Marianna - NW 5 KM / K60 POL Radzyń Podlaski Chodzę z sercem

Zapłacone

134. Procko Wadim - NW 10 KM / M36 POL Kielce Face Nordic Walking Team
135. Prokopowicz Magdalena - Bieg 5 KM / K30 POL Radzyń Podlaski

Zapłacone

136. Prokopowicz Małgorzata - NW 5 KM - N / K POL Radzyń Podlaski CHODZĘ z SERcEM

Zapłacone

137. Rogala Ewa - Bieg 10 KM / K40 POL Węgrów Morsy Węgrów
138. Rola Agnieszka - Bieg 5 KM / K40 POL Radzyń Podlaski
139. Różycka Beata - NW 5 KM / K36 POL Borki CHODZĘzSERcEM

Zapłacone

140. Różycki Artur - NW 10 KM / M36 POL Rakowiska KB Biała Biega

Zapłacone

141. Rymuszka Marcin - Bieg 10 KM / M40 POL Wierzchowiny Nowe Castorian
142. Sadowy Izabela - Bieg 5 KM / K40 POL Radzyń Podlaski

Zapłacone

143. Sala Andrzej - NW 10 KM / M50 POL Kojszówka Podbabiogórskie Nordic Walking
144. Sałamacha Stanisław - Bieg 10 KM / M50 POL Biała Podlaska Klub Biegacza Biała Biega

Zapłacone

145. Sałamacha Teresa - NW 5 KM / K60 POL Biała Podlaska TKKF

Zapłacone

146. Sasim Renata - NW 5 KM / K50 POL Grębków Grębkowianie
147. Ściechowska Edyta - NW 5 KM / K36 POL Mińsk Mazowiecki RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie
148. Ściechowski Marcin - Bieg 5 KM / M30 POL Mińsk Mazowiecki RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie
149. Serafin Anna - NW 10 KM / K36 POL Gorzyce Face Nordic Walking Team
150. Siemionek Adam - NW 5 KM - N / M POL Łuków

Zapłacone

151. Siemionek Jolanta - NW 5 KM - N / K POL Łuków

Zapłacone

152. Sienicki Marcin - Bieg 10 KM / M30 POL Chełm 8 Ball Cross Gym Chełm
153. Sikora Renata - Bieg 10 KM / K50 POL Leśna Podlaska ZSCKR w Leśnej Podlaskiej
154. Sitko Małgorzata - Bieg 5 KM / K40 POL Kolbuszowa Kolbuszowski Klub Nordic Walking

Zapłacone

155. Sitkowski Paweł - 10KM SP / M POL Kąkolewnica SPOMLEK

Zapłacone

156. Skubisz Marcin - 5 km SP / M POL Radzyń Podlaski SPOMLEK

Zapłacone

157. Sobczak Małgorzata - NW 5 KM / K36 POL Radzyń Podlaski

Zapłacone

158. Sobiczewska Ewa - NW 5 KM / K36 POL Siedlce NoWi Siedlce
159. Sobiesiak Sławomir - Bieg 5 KM / M30 POL Lublin lubeskibiegacz.pl TEAM

Zapłacone

160. Sokólska Małgorzata - NW 5 KM / K50 POL Biała Podlaska TKKF/KBBB
161. Sokulska Stanisława - NW 5 KM / K60 POL Międzyrzec Podlaski fundacja W te pędy
162. Sołowiński Tomasz - Bieg 10 KM / M50 POL Siedlce

Zapłacone

163. Stańczuk Leszek - Bieg 10 KM / M50 POL Chodów Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

164. Stefaniuk Roman - Bieg 10 KM / M50 POL Siedlce

Zapłacone

165. Świć Joanna - NW 5 KM / K36 POL Borki CHODZĘ ZSERcEM

Zapłacone

166. Świrszcz Tomasz - NW 5 KM / M60 POL Świdnik

Zapłacone

167. Uczestnik anonimowy - NW 5 KM / K36 POL Siedlanów
168. Szkolnik Marta - Bieg 5 KM / K40 POL Radzyń Podlaski

Zapłacone

169. Szlachcic Monika - NW 5 KM / K36 POL Ryki Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI

Zapłacone

170. Teresa Teresa - NW 5 KM - N / K POL Kolbuszowa KOLBUSZOWSKI KLUB NW

Zapłacone

171. Tężyk Ksenia - Bieg 10 KM / K40 POL Parczew Castorian

Zapłacone

172. Tokarzewski Jerzy - Bieg 10 KM / M50 POL Puławy
173. Trętowicz Beata - NW 10 KM / K36 POL Kolbuszowa KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING

Zapłacone

174. Trykacz Alicja - Bieg 10 KM / K40 POL Radzyń Podlaski bociany

Zapłacone

175. Trykacz Bartosz - Bieg 10 KM / M15 POL Radzyń Podlaski bociany

Zapłacone

176. Waleszkiewicz Tomasz - Bieg 5 KM / M40 POL Zbulitów Duży bociany
177. Wasilewski Sławomir - NW 5 KM / M60 POL Warszawa PASJA Nordic Walking

Zapłacone

178. Widelska Ewelina - Bieg 5 KM / K30 POL Bełżyce lubelskibiegacz.pl TEAM
179. Więckowska Dorota - NW 5 KM / K50 POL Radzyń Podlaski CHODZEzSERcem

Zapłacone

180. Władyczuk Gosia - Bieg 10 KM / K40 POL Wisznice

Zapłacone

181. Wodyk Barbara - NW 5 KM - N / K POL Łuków niezrzeszona

Zapłacone

182. Wójcik Barbara - NW 10 KM / K60 POL Krzczonów NWPL/LUKI TEAM SIEDLCE
183. Wójcik Mariusz - NW 5 KM / M36 POL Ryki Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI

Zapłacone

184. Wójtowicz Marek - Bieg 5 KM / M40 POL Lublin LUBELSKIBIEGACZ.PL Team

Zapłacone

185. Wysocki Paweł - Bieg 5 KM / M30 POL Lublin lubelskibiegacz.pl TEAM

Zapłacone

186. Wysokiński Stanisław - NW 5 KM / M50 POL Radzyń Podlaski Chodzę z sercem

Zapłacone

187. Zacharczuk Zofia - NW 10 KM / K60 POL Siedlce NoWi Siedlce

Zapłacone

188. Zając Elżbieta - NW 10 KM / K36 POL Radzyń Podlaski

Zapłacone

189. Zdunek Edyta - Bieg 10 KM / K40 POL Wołomin BÓBR TŁUSZCZ

Zapłacone

190. Zdunek Teresa - NW 5 KM - N / K POL Łuków Chodzę z sercem

Zapłacone

191. Zdunek Waldemar - Bieg 10 KM / M50 POL Wołomin BÓBR TŁUSZCZ

Zapłacone

192. Żelazna Beata - NW 5 KM / K50 POL Ryki Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki
193. Zielińska Elżbieta - NW 5 KM / K50 POL Radzyń Podlaski CHODZĘ z SERcEM

Zapłacone

194. Ziemka Jola - Bieg 5 KM / K30 POL Żerdź Gloria Victis
195. Uczestnik anonimowy - Bieg 5 KM / M30 POL Radzyń Podlaski
196. Żytkowski Andrzej - NW 5 KM / M50 POL Biała Podlaska TKKF KRZNA

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU