Biegiem na Bagry 5!

Zalew Bagry, Kraków, Polska
14.04.2019

Wyniki

Dystans 3km 3 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
KAWALERSKI Kamil
Łukawiec
1066 POL Łukawiec 00:10:16:00
2
KŁECZEK Radosław
Trener Biegania www.radekkleczek.pl
248 POL Tomaszowice 00:10:24:00
3
SUŁKOWSKI Rafał
1154 POL Limanowa 00:10:41:00
4
PIECH Jakub
1235 POL Kraków 00:10:53:00
5
DUDZIAK Tomasz
Polar Team
1036 POL Kraków 00:11:07:00
6
MAJ Paweł
Il Vento
1092 POL Strzelce Małe 00:11:16:00
7
URBAN Mirosław
ITMBW Kraków
1174 POL Kraków 00:11:25:00
8
BARTYZEL Michał
#AdamCzerwinskiTeam
1006 POL Kraków 00:11:28:00
9
CZYŻ Radosław
WKS Wawel Kraków
1032 POL Kraków 00:11:40:00
10
STRĘKOWSKI Paweł
Itmbw Kraków
1153 POL Krakow 00:11:42:00
11
JURA Maciej
ITMBW Kraków
1061 POL Nowy Sącz 00:11:43:00
12
KANIA Tomasz
ITMBW Kraków
1065 POL Kraków 00:11:59:00
13
KRYGIER Marcin
PGB SPORTOWA PACZKA
297 POL Kraków 00:12:00:00
14
TARGOSZ Michał
Itmbw Kraków
1165 POL Kraków / Roma 00:12:01:00
15
NABIELEC Magdalena
ITMBW Kraków
1106 POL Kraków 00:12:04:00
16
SŁOTA Paweł
1150 POL Kraków 00:12:08:00
17
MIODOŃSKI Robert
730 POL Kraków 00:12:13:00
18
PODGÓRSKI Jacek
1134 POL Kraków 00:12:21:00
19
MARSZAŁEK Jerzy
Klub Biegowy Kamionka Wielka
1097 POL Kamionka Mała 00:12:22:00
20
MARSZAŁEK Kamil
Klub Biegowy Kamionka Wielka
1098 POL Kamionka Mała 00:12:25:00
21
NABIELEC Joanna
ITMBW Kraków
1105 POL Kraków 00:12:38:00
22
BARTYZEL Paweł
#AdamCzerwińskiTeam
1007 POL Kraków 00:12:44:00
23
ORŁOWSKI Paweł
1118 POL Kraków 00:12:57:00
24
SZATON Grzegorz
1158 POL Opole 00:12:58:00
25
SZAWUL Piotr
ITMBW Kraków
1159 POL Kraków 00:13:02:00
26
MACH Krzysztof
ZABIERZÓW BIEGA
1087 POL Zabierzów 00:13:06:00
27
DĄMBSKI Piotr
ABB
1234 POL Kraków 00:13:47:00
28
ŁUKASIK Sylwia
1086 POL Kraków 00:13:49:00
29
SUŁKOWSKI Wojciech
1155 POL Limanowa 00:14:06:00
30
MICHAŁOWSKI Maciek
1101 POL Kraków 00:14:19:00
31
BOGUTA Maciej
1014 POL Kraków 00:14:28:00
32
CZADERSKI Bartosz
1029 POL Kraków 00:14:34:00
33
FIGA Mateusz
1042 POL Kraków 00:14:34:00
34
KOKOSIŃSKI Krzysztof
1070 POL Proszowice 00:14:38:00
35
DUDZIAK Dorota
1035 POL Kraków 00:14:39:00
36
KRZYSZKOWSKI Arkadiusz
1075 POL Kraków 00:14:50:00
37
CHYLEWSKA-OLECH Dagmara
BeFit24Team
1026 POL Kraków 00:14:52:00
38
SZARAŃSKI Paweł
1157 POL Krakow 00:14:53:00
39
WŁODARCZYK Michał
1188 POL Piekoszów 00:15:04:00
40
KWIATKOWSKA Marta
Wks Wawel Kraków
1210 POL Ciechanów 00:15:13:00
41
WALCZYK Mariusz
1177 POL Kamionka Mała 00:15:35:00
42
PACZEŚNIAK Jakub
1123 POL Kraków 00:16:01:00
43
Uczestnik anonimowy
1122 POL Kraków 00:16:08:00
44
WASYL Franciszek
Tytus Team
1181 POL Kraków 00:16:12:00
45
WĘGIEL Piotr
1183 POL Kraków 00:16:20:00
46
RAJCZEWSKI Kamil
1139 POL Kraków 00:16:21:00
47
NIEWRZAŁ Bartłomiej
1113 POL Pacanów 00:16:22:00
48
ZAWADA Magdalena
726 POL Kraków 00:16:29:00
49
WOŹNICZKA Radosław
JÓZEFIŃSKA TEAM
1190 POL Kraków 00:16:32:00
50
MACHNIK Karolina
1089 POL Kraków 00:16:44:00
51
TABASZEWSKI Piotr
1233 POL Kraków 00:17:00:00
52
Uczestnik anonimowy
1205 POL Kraków 00:17:03:00
53
RAJTAR Katarzyna
1140 POL Kraków 00:17:04:00
54
JARACZ Krystian
KB ,,Athletic Zręcin
1060 POL Siedliska Żmigrodzkie 00:17:06:00
55
KIERES Krzysztof
ABB
1237 POL Lublin 00:17:07:00
56
GACEK Tadek
Pszczółka
1045 POL Jordanow 00:17:13:00
57
SIWEK Artur
1146 POL Kraków 00:17:16:00
58
JANKOWICZ Agnieszka
1059 POL Mała Wieś 00:17:19:00
59
PACH Anna
1120 POL Kraków 00:17:20:00
60
KURAŚ Magdalena
1077 POL Kraków 00:17:23:00
61
CZECH Marta
ZABIERZÓW BIEGA
1031 POL Balice 00:17:26:00
62
BIALIK-WĄS Katarzyna
1010 POL Kraków 00:17:26:00
63
BAŁABAN Bartłomiej
1202 POL Kraków 00:17:28:00
64
WALIGÓRA Jakub
1178 POL Kraków 00:17:33:00
65
HACZEK Sabina
Wellnessowy Team Biegowy
1052 POL Żywiec 00:17:39:00
66
CZECH Karolina
1030 POL Kraków 00:17:40:00
67
STASZEK Anna
1152 POL Zielonki 00:17:44:00
68
MALINA Grzegorz
1093 POL Kraków 00:17:45:00
69
PIETKIEWICZ Anna
732 POL Kraków 00:17:50:00
70
WIŚNIOWSKA Sabina
LPP TEAM
1187 POL Kraków 00:17:52:00
71
RUDZKA Ewa
Akademia Szybkiego Czytania
1142 POL Kraków 00:17:53:00
72
SKIBA Klaudia
1147 POL Radomyśl Wielki 00:18:08:00
73
TETER Berenika
-
1168 POL Kraków 00:18:14:00
74
KUTYŁA Justyna
1078 POL Wadowice 00:18:16:00
75
TOMALIK Anna
#BBKTS
1170 POL Oświęcim 00:18:17:00
76
FEREK Łukasz
Klub Biegacza Biegun SOPEM
1041 POL Kraków 00:18:18:00
77
OŚWIĘCIMSKA Beata
1119 POL Kraków 00:18:18:00
78
OGRODNIK Kacper
727 POL Kraków 00:18:19:00
79
DZIUBAŃSKA Izabela
1039 POL Kraków 00:18:25:00
80
WĄS Wojciech
1180 POL Kraków 00:18:27:00
81
SZCZĘŚNIAK Jacek
1160 POL Kraków 00:18:29:00
82
FRAN Maciej
Maciejas Franiejas Daremny Lans Team
1043 POL Krakow 00:18:36:00
83
WAGNER Adriana
Niezrzeszona
1216 POL Kraków 00:18:41:00
84
ŻUCHOWSKA Marta
1217 POL Kraków 00:18:43:00
85
KUCAB Anna
1076 POL Kraków 00:18:44:00
86
PAWLIK Beata
1128 POL Szczurowa 00:18:49:00
87
LESKO Przemyslaw
1081 POL Kraków 00:18:54:00
88
MISINIEC Bogdan
Pszczółka Team
1102 POL Zubrzyca Górna 00:18:58:00
89
KREPA Marta
STG-NIEPOŁOMICE
1074 POL Podłęże 00:18:58:00
90
BLAUT Marta
1013 POL Krakow 00:18:58:00
91
MAŁACHOWSKA Edyta
1095 POL Kraków 00:19:02:00
92
MACH Wioleta
ZABIERZÓW BIEGA
1088 POL Zabierzów 00:19:02:00
93
WINIARSKA Magdalena
1186 POL Kraków 00:19:03:00
94
SZWAJA Iwona
1164 POL Kraków 00:19:03:00
95
MROCZEK Katarzyna
1211 POL Brzezie 00:19:06:00
96
Uczestnik anonimowy
1021 POL Krzywaczka 00:19:11:00
97
NIZIOŁ Iwona
1114 POL Kraków 00:19:12:00
98
FRANCUZ Mirosław
Pgb Sportowa Paczka
117 POL Kraków 00:19:13:00
99
PIEKARA Agata
1232 POL Kraków 00:19:14:00
100
LITEWKA-KOZAK Dorota
1084 POL Kraków 00:19:18:00
101
PIASECKA Paulina
Nell
1130 POL Krakow 00:19:26:00
102
ŁEMPICKA Adriana
1085 POL Kraków 00:19:28:00
103
ZAWARTKA Dagmara
1196 POL Proszowice 00:19:29:00
104
BUGAJ Dominika
1020 POL Kraków 00:19:31:00
105
TURLEJ Dominika
Człowiek z Końca
1172 POL Kraków 00:19:31:00
106
BUDEK Krzysztof
FitLarwy
1019 POL Kraków 00:19:32:00
107
ZIENKO Kornelia
1199 POL Wieliczka 00:19:32:00
108
MUNIAK Iga
1104 POL Kraków 00:19:33:00
109
HAJDA Laura
No Trudno
1053 POL Kraków 00:19:35:00
110
Uczestnik anonimowy
1046 POL Kraków 00:19:43:00
111
BACHOWICZ Agnieszka
FitClub24 Niepołomice
1002 POL Niepołomice 00:19:44:00
112
PAŁKA Halina
1124 POL Kraków 00:19:45:00
113
KORDOS Adrian
1207 POL Kraków 00:19:45:00
114
MUNIAK Aldona
1238 POL Kraków 00:19:53:00
115
DZIWIREK Kas
1040 POL Kraków 00:19:53:00
116
URBAŃSKI Tomasz
1175 POL Węgrzce 00:19:56:00
117
TŁUCZEK Ewelina
1169 POL Rzeszów 00:20:06:00
118
GÓRA Magdalena
729 POL Kraków 00:20:07:00
119
BURTAN Anna
1022 POL Lubień 00:20:08:00
120
DZIADCZYK Patrycja
1038 POL Kraków 00:20:08:00
121
TRZYNA Klaudyna
1171 POL Kraków 00:20:09:00
122
OLSZEWSKA Izabela
1117 POL Kraków 00:20:12:00
123
LEPIARZ Katarzyna
1080 POL Krakow 00:20:15:00
124
KOZIK Patrycja
1209 POL Stryszów 00:20:15:00
125
CHACEWICZ Marlena
1023 POL Kraków 00:20:17:00
126
WEPA Hanna
Chełmska Grupa Triathlonu
1184 POL Chełm 00:20:19:00
127
PANAK-WSZELAKA Aleksandra
1126 POL Kraków 00:20:21:00
128
KORDZIKOWSKA Anna
1208 POL Kraków 00:20:24:00
129
BAK Monika
1005 POL Krakow 00:20:25:00
130
GNIADEK Halina
PGB SPORTOWA PACZKA
1047 POL Kraków 00:20:29:00
131
NENKO Wiktor
PGB SPORTOWA PACZKA
1111 POL Kraków 00:20:31:00
132
SZCZUREK Edyta
PGB SPORTOWA PACZKA
1161 POL Kraków 00:20:31:00
133
SYNOWIEC Katarzyna
1156 POL Świątniki Górne 00:20:47:00
134
NAZIMEK Natalia
LPP TEAM
1110 POL Kraków 00:20:48:00
135
LIGĘZA Hanna
Smashing Pąpkins/Unlimited
1082 POL Kraków 00:20:54:00
136
BODZOŃ Weronika
1203 POL Kraków 00:20:54:00
137
VOLOVENKO Viktoriia
1176 POL Kraków 00:20:54:00
138
Uczestnik anonimowy
1121 POL Kraków 00:20:56:00
139
RAJCA Dorota
Ostatni na mecie
1138 POL Kraków 00:20:58:00
140
KŁYŚ Bożena
Reyman
1068 POL Kraków 00:21:22:00
141
Uczestnik anonimowy
1236 POL Kraków 00:21:25:00
142
Uczestnik anonimowy
1033 POL Dębica 00:21:30:00
143
MAŁOZIĘĆ Ewelina
1096 POL Kraków 00:21:30:00
144
ROSALES-PIETRYSZYN Krystyna
1141 POL Krakow 00:21:30:00
145
POPOWICZ Angelika
1212 POL Kraków 00:21:35:00
146
SACHA Paweł
-
1213 POL Kraków 00:21:36:00
147
BĄK Izabela
1201 POL Kraków 00:21:38:00
148
BIAŁEK Wojciech
1012 POL Żywiec 00:21:46:00
149
CHUDZIK Angelika
1025 POL Kraków 00:21:47:00
150
PONTUS Piotr
1135 POL Kraków 00:21:47:00
151
PIOTROWSKI Piotr
1132 POL Kraków 00:21:53:00
152
PIOTROWSKA Anna
1131 POL Kraków 00:21:53:00
153
WOJDAK Rafał
Klub Biegacza Biegun SOPEM
1189 POL Kraków 00:21:53:00
154
ŻABÓWKA Damian
1191 POL Psary 00:21:58:00
155
SOBCZAK-KUPIEC Agnieszka
1151 POL Myślenice 00:22:00:00
156
BUJAS Anna
GREEK TRADE
53 POL Kraków 00:22:02:00
157
WIDŁA Halina
1185 POL Kraków 00:22:04:00
158
BACHLEDA-ŻARSKA Anita
1001 POL Kraków 00:22:08:00
159
NAPIÓRKOWSKA Sabina
LPP TEAM
1109 POL Kraków 00:22:10:00
160
PRACZYŃSKA Iwona
1136 POL Kraków 00:22:12:00
161
KOWALCZYK Aneta
1072 POL Nowy Targ 00:22:16:00
162
ZACHARA Marek
1193 POL Kraków 00:22:19:00
163
ZACHARA Alicja
1192 POL Kraków 00:22:24:00
164
MOLTER Ewa
FitLarwy
1103 POL Niepołomice 00:22:25:00
165
ZEMBACZYŃSKI Zbigniew
Zibi
1197 POL Kraków 00:22:35:00
166
SIEMIŃSKA Beata
BA
1145 POL Kraków 00:22:40:00
167
TEKIELI Adam
BA
1167 POL Niebyła 00:22:40:00
168
LENARTOWICZ-SAAD Gabriela
Biegam bo kocham ten stan
1079 POL Kraków 00:22:42:00
169
MACHOWSKA Joanna
1090 POL Jasło 00:22:48:00
170
CYANKIEWICZ Agnieszka
Kijanki
1027 POL Kraków 00:22:55:00
171
KOBIAŁKA Agata
1069 POL Kraków 00:23:05:00
172
ZYCH Marzena
1200 POL Krakow 00:23:07:00
173
PIASECKA Dagmara
1129 POL Żywiec 00:23:09:00
174
CZERWICKA Paulina
1204 POL Kraków 00:23:12:00
175
KAWKA Ewa
1067 POL Kraków 00:23:13:00
176
BEBAK Paulina
1008 POL Kraków 00:23:13:00
177
BIAŁEK Joanna
1011 POL Żywiec 00:23:14:00
178
BAJON Beata
1003 POL Kraków 00:23:30:00
179
UDAŁA Maja
1173 POL Kraków 00:23:53:00
180
JANICKA Barbara
Poranny Patrol
1058 POL Kraków 00:24:08:00
181
BUBULA Aleksandra
1018 POL Kraków 00:24:11:00
182
BĄK Grzegorz
1004 POL Kraków 00:24:12:00
183
DUDA Renata
Pgb Sportowa Paczka
1034 POL 00:24:17:00
184
FRANCUZ Monika
Pgb Sportowa Paczka
1044 POL Kraków 00:24:17:00
185
KRAWIECKONOPKA Iwona
PGB SPORTOWA PACZKA
1073 POL Kraków 00:24:18:00
186
GROCHOWINA Andrzej
1050 POL Kraków 00:24:21:00
187
KOŁODZIEJ Małgorzata
1071 POL Wieliczka 00:24:28:00
188
SZOSTAK Jolanta
1163 POL Kraków 00:24:57:00
189
HALOTA Izabella
1054 POL Kraków 00:24:59:00
190
ZIAJKO Magdalena
1198 POL Kraków 00:24:59:00
191
NAHIRNY Beata
PGB SPORTOWA PACZKA
1107 POL Kraków 00:25:02:00
192
FRANCUZ Anna
Pgb Sportowa Paczka
116 POL Kraków 00:25:02:00
193
MĄCZKA Małgorzata
1091 POL Kraków 00:25:03:00
194
PRZECHERA Barbara
1137 POL Kraków 00:25:08:00
195
BRAŃSKA Karolina
Jurytek Team
1017 POL Kraków 00:25:10:00
196
NOWAK Natalia
1116 POL Kraków 00:25:40:00
197
NOWAK Ewa
1115 POL Kraków 00:25:40:00
198
CHOJNACKA Małgorzata
SOPEM
1024 POL Sandomierz 00:25:48:00
199
IZDEBSKI Sławomir
Klub Biegacza Biegun SOPEM
1055 POL Kraków 00:25:50:00
200
PARTYKA Kinga
Podróżarnia
1127 POL Kraków 00:26:14:00
201
SZCZYPKA Agnieszka
Porozmawiajmy o Zdrowiu
1214 POL Kraków 00:26:46:00
202
SKUTA Mariusz
PGB SPORTOWA PACZKA
1148 POL Kraków 00:26:58:00
203
PIECHA Aneta
ATENA
456 POL Koszarawa 00:27:31:00
204
KAŁUŻA Urszula
Kijanki
1064 POL Kraków 00:28:00:00
205
CYANKIEWICZ Anna
Kijanki
1028 POL Kraków 00:34:00:00
206
JAMROZIK Kinga
Kijanki
1057 POL Kraków 00:34:43:00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU