Biegiem na Bagry 5!

Zalew Bagry, Kraków, Polska
14.04.2019

Wyniki

Dystans 10km 10 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
WOŹNIAK Jakub
Dotfizjo
1241 POL Kraków 3:10 18.87 00:31:38.00
2
MARMOL Łukasz
KS JEDNOŚĆ NOWY SĄCZ
374 POL Nowy Sącz 3:12 18.87 00:31:52.00
3
VALLEJO Eduardo
JacekBiega Running Team
617 ESP Cadiz 3:23 17.86 00:33:44.00
4
STRĘKOWSKI Paweł
Itmbw Kraków
573 POL Krakow 3:24 17.54 00:33:57.00
5
JAMIOŁ Michał
198 POL Kielce 3:25 17.54 00:34:09.00
6
JACAK Kamil
192 POL Kraków 3:28 17.24 00:34:33.00
7
ORLAK Michał
430 POL Kraków 3:33 16.95 00:35:25.00
8
BARAN Bartłomiej
14 POL Szymbark 3:34 16.95 00:35:33.00
9
PICUR Kamil
Aks Augusta Running Team
455 POL Kraków 3:34 16.95 00:35:37.00
10
PLESNAR Jacek
464 POL Kraków 3:35 16.67 00:35:44.00
11
BIZOŃ Dawid
Andrychów Running
34 POL Andrychów 3:36 16.67 00:35:54.00
12
TARGOSZ Michał
ITMBW Kraków
602 POL Kraków / Roma 3:38 16.67 00:36:17.00
13
GRABOWSKI Mateusz
Eskadra Kraków
161 POL Kraków 3:40 16.39 00:36:40.00
14
DONIEC Dariusz
LACHO TEAM
690 POL Kraków 3:41 16.39 00:36:42.00
15
CHACEWICZ Paweł
54 POL Kraków 3:41 16.39 00:36:43.00
16
CIERPIAŁEK Jakub
UNLIMITED Sport Lifestyle
64 POL Wadowice 3:45 16.13 00:37:29.00
17
WANTULOK Paweł
621 POL Cieszyn 3:46 15.87 00:37:31.00
18
FIJAŁKOWSKI Filip
107 POL Kraków 3:46 15.87 00:37:39.00
19
NABIELEC Magdalena
ITMBW Kraków
706 POL Kraków 3:48 15.87 00:37:53.00
20
KOSTRZEWA Paweł
ITMBW Kraków
697 POL Kraków 3:52 15.63 00:38:32.00
21
KOKOSZKA Marcin
252 POL Bochnia 3:52 15.63 00:38:33.00
22
CIECHANOWSKI Jakub
Nokia Kraków
62 POL Kraków 3:52 15.63 00:38:37.00
23
OPRYSZEK Bogusław
Itmbw Kraków
708 POL Kraków 3:53 15.38 00:38:50.00
24
KUBACKI Krzysztof
Nadleśnictwo Łosie / Ja i Sowa
735 POL Szymbark 3:54 15.38 00:38:53.00
25
SŁOWIKOWSKI Paweł
KOSOVO
550 POL Kraków 3:55 15.38 00:39:02.00
26
BORAWSKI Krzysztof
40 POL Zembrzyce 3:55 15.38 00:39:05.00
27
BASIUK Maciej
22 POL Kraków 3:56 15.38 00:39:15.00
28
GURGUL Sebastian
Aromat Nóg
172 POL Kraków 3:57 15.15 00:39:25.00
29
DRZYZGIEWICZ Przemek
84 POL Kraków 3:58 15.15 00:39:31.00
30
TRACZ Sławomir
Husaria Race Team
609 POL Myślenice 3:58 15.15 00:39:32.00
31
ORDZOWIAŁY Piotr
-MOCNI POMOCNI
429 POL Osielec 3:58 15.15 00:39:35.00
32
KOŻUCH Marcin
287 POL Kraków 3:58 15.15 00:39:36.00
33
MACIOŁ Andrzej
734 POL Kraków 3:58 15.15 00:39:38.00
34
PIĘTKA Arkadiusz
458 POL Krakow 3:59 15.15 00:39:40.00
35
GURGUL Mateusz
Aromat Nóg
171 POL Kraków 3:60 14.93 00:39:54.00
36
ROJEK Maciej
AT
504 POL Kraków 3:60 14.93 00:39:56.00
37
KUZNETSOV Sergei
320 RUS Yaroslavl 4:01 14.93 00:40:09.00
38
SCHACHERER Anthony
PSG
527 POL Kraków 4:02 14.93 00:40:16.00
39
PRYSTACKI Jan
478 POL Kraków 4:03 14.93 00:40:21.00
40
KOSTAŃSKI Maciej
MAMM
270 POL Kraków 4:03 14.93 00:40:21.00
41
PTAK Krzysztof
483 POL Tarnów 4:03 14.93 00:40:22.00
42
KURAŚ Tomek
312 POL Kraków 4:03 14.93 00:40:23.00
43
JABŁOŃSKA Sylwia
191 POL Kraków 4:05 14.71 00:40:46.00
44
ŻOŁNIEREK Robert
Nauka Biega
685 POL Kraków 4:05 14.71 00:40:46.00
45
WRONA Jaroslaw
654 POL Koszyce Wielkie 4:06 14.71 00:40:54.00
46
DULEBA Grzegorz
92 POL Koszyce Wielkie 4:06 14.71 00:40:56.00
47
KOZIEL Aleksander
281 POL Lodz 4:08 14.49 00:41:14.00
48
KOWALCZYK Piotrek
LPP Team
277 POL Kraków 4:08 14.49 00:41:16.00
49
RAJS Michał
498 POL Kraków 4:08 14.49 00:41:16.00
50
BUREK Dawid
ABB BS Running Team
722 POL Kraków 4:08 14.49 00:41:17.00
51
KAPCIA Florian
694 POL Królówka 4:09 14.49 00:41:21.00
52
GRUCA Dariusz
166 POL Kraków 4:09 14.49 00:41:25.00
53
BRZEZIŃSKI Łukasz
LPP Team
46 POL Kraków 4:09 14.49 00:41:27.00
54
DZIÓBEK Andrzej
102 POL Wolbrom 4:09 14.49 00:41:29.00
55
JAROCH Kamil
206 POL Kraków 4:10 14.49 00:41:31.00
56
MAJEWSKI Karol
3:33 TEAM
360 POL Kraków 4:10 14.49 00:41:38.00
57
MAHER Bernadette
Wimbledon Windmilers
355 GBR London 4:11 14.29 00:41:47.00
58
TURLEJ Maciej
SBRT Kraków
612 POL Bochnia 4:12 14.29 00:41:51.00
59
FLOREK Dariusz
112 POL Kraków 4:13 14.29 00:42:00.00
60
SŁOMKA Kevin
True Blues Poland
548 POL Tarnobrzeg 4:13 14.29 00:42:09.00
61
BIERNAT Szymon
30 POL Kraków 4:14 14.29 00:42:12.00
62
MICHAŁEK Łukasz
#crazyteam
386 POL Kraków 4:14 14.29 00:42:17.00
63
KAWALEC Anna
Eskadra Kraków
695 POL Kraków 4:14 14.29 00:42:17.00
64
KOPEĆ Rafał
Pgb Sportowa Paczka
262 POL Kraków 4:15 14.08 00:42:20.00
65
NIEMCZYK Dominik
Euroclear Running Team
415 POL Kraków 4:15 14.08 00:42:24.00
66
GOŁĄB Paweł
Wyprzedzić marzenia!
151 POL Żmiąca 4:15 14.08 00:42:28.00
67
KUTYŁA Adam
Ponar Wadowice
319 POL Wadowice 4:15 14.08 00:42:29.00
68
STASZEK Łukasz
568 POL Zielonki 4:16 14.08 00:42:34.00
69
MROCZKA Paweł
705 POL Gorlice 4:17 14.08 00:42:41.00
70
STĘŻOWSKI Dariusz
Krówka Team
571 POL Kraków 4:17 14.08 00:42:43.00
71
BRODA Wojciech
689 POL Kraków 4:17 14.08 00:42:43.00
72
PIWOWARSKI Maciej
462 POL Kraków 4:18 13.89 00:42:54.00
73
WSZOŁEK Paweł
657 POL Kraków 4:18 13.89 00:42:55.00
74
NECEL Maciej
410 POL Kraków 4:18 13.89 00:42:57.00
75
SUCHOWIEJKO Marek
WEBCON RUNNERS
575 POL Kraków 4:19 13.89 00:43:07.00
76
WĘGRZYŃSKI Paweł
630 POL Kraków 4:19 13.89 00:43:08.00
77
KĘDER Włodzimierz
ITMBW Kraków
239 POL Kraków 4:20 13.89 00:43:14.00
78
DYRDA Rafał
97 POL Kraków 4:20 13.89 00:43:18.00
79
WIECHA Marcin
631 POL Kraków 4:21 13.89 00:43:22.00
80
GACEK Grzegorz
Pszczółka Team
123 POL Jordanów 4:21 13.70 00:43:30.00
81
SPÓRNA Jolanta
560 POL Stróża 4:22 13.70 00:43:33.00
82
PŁAZIAK-KOWALSKA Magdalena
2K
466 POL Libertów 4:22 13.70 00:43:39.00
83
KOWALCZYK Marek
UBS Kraków Running Team.
276 POL Tuchow 4:23 13.70 00:43:44.00
84
KRAUS Marcel
699 POL Jasło 4:23 13.70 00:43:46.00
85
GŁÓWKA Michał
146 POL Kraków 4:23 13.70 00:43:49.00
86
STĘPNIKOWSKI Mateusz
570 POL Kraków 4:24 13.70 00:43:51.00
87
MARYNOWSKI Adam
375 POL Kraków 4:24 13.70 00:43:55.00
88
JAWORSKI Marcin
TTJ (Trzymaj Tempo Jawor)
213 POL Kraków 4:24 13.70 00:43:58.00
89
BUGNO Marcelina
52 POL Skawina 4:25 13.70 00:44:00.00
90
SABIK Antek
517 POL Rzeplin 4:25 13.51 00:44:07.00
91
RYŁKO Agnieszka
ITMBW Kraków
513 POL Kraków 4:25 13.51 00:44:07.00
92
FIEJKA Michał
106 POL Kraków 4:25 13.51 00:44:08.00
93
NASTAŁEK Damian
PIWOSZE
724 POL Brzesko 4:26 13.51 00:44:11.00
94
DRELICHARZ Marek
Zakrzowiec Team Challenge
83 POL Łężkowice 4:26 13.51 00:44:16.00
95
GARSTECKI Michał
SkawinaBiega
132 POL Skawina 4:26 13.51 00:44:17.00
96
AYAPE Aitor
Osasuna
4 POL Kraków 4:27 13.51 00:44:26.00
97
PIOTR Andrzej
Ja
461 POL Kraków 4:27 13.51 00:44:28.00
98
SZOPA Marcin
Sura Team
595 POL Kraków 4:28 13.51 00:44:31.00
99
Uczestnik anonimowy
603 POL Kraków 4:28 13.51 00:44:39.00
100
KLIMEK Piotr
244 POL Nowy Sacz 4:29 13.33 00:44:45.00
101
WALOCHA Marcin
ITMBW Kraków
620 POL Kraków 4:29 13.33 00:44:48.00
102
BILNIK Łukasz
Beskid Run Team
33 POL Zembrzyce 4:29 13.33 00:44:48.00
103
SOJA Łukasz
SOPEM
557 POL Kraków 4:30 13.33 00:44:55.00
104
ZAJĄCZKOWSKA-ORŁOWSKA Katarzyna
WKS Wawel sekcja LA
666 POL Kraków 4:30 13.33 00:44:58.00
105
OCHWAT Piotr
Greek Trade
423 POL Kraków 4:30 13.33 00:44:58.00
106
POLAK Katarzyna
711 POL Brzezie 4:31 13.33 00:45:01.00
107
KOSIŃSKI Konrad
268 POL Nowy Sącz 4:31 13.33 00:45:02.00
108
GRATKA Mirosław
Lux Torpeda Małopolska
163 POL Kojszówka 4:31 13.33 00:45:03.00
109
KOT Mariusz
272 POL Kraków 4:31 13.33 00:45:04.00
110
Uczestnik anonimowy
Eskadra Kraków
331 POL Kraków 4:31 13.33 00:45:07.00
111
KWAK Łukasz
321 POL Stryszawa 4:31 13.33 00:45:08.00
112
WALNIK Rafal
619 POL Kraków 4:31 13.33 00:45:09.00
113
ZIELIŃSKI Marcin
Euroclear Running Team
678 POL Kraków 4:32 13.33 00:45:12.00
114
MLEKO Michal
393 POL Krakow 4:32 13.33 00:45:17.00
115
PAULIK Peter
MARAS team
447 SVK Presov 4:32 13.33 00:45:17.00
116
PIASECKI Leszek
451 POL Kraków 4:32 13.33 00:45:17.00
117
SANKOWSKI Szymon
Zabiegani Mielec
524 POL Mielec 4:33 13.16 00:45:25.00
118
CZYŻYK Marcin
ITMBW Kraków
72 POL Kraków 4:33 13.16 00:45:26.00
119
KALMAN Mateusz
Daleko jeszcze?
227 POL Kraków 4:34 13.16 00:45:31.00
120
DUDZIK Sebastian
RUNBIKE ACTIVLAB
90 POL Wieliczka 4:34 13.16 00:45:37.00
121
DZIADZIO Małgorzata
99 POL Kraków 4:34 13.16 00:45:39.00
122
BAŁUCKI Artur
9 POL Kraków 4:35 13.16 00:45:43.00
123
Uczestnik anonimowy
585 POL Sucha Beskidzka 4:35 13.16 00:45:46.00
124
STACHOWSKI Damian
MOCNI POMOCNI
564 POL Stryszawa 4:35 13.16 00:45:48.00
125
PUSTELNIK Konrad
Nokia
489 POL Kraków 4:36 13.16 00:45:51.00
126
SOLARZ Szymon
ABB BS Running Team
725 POL Kraków 4:36 13.16 00:45:53.00
127
WOŁEK Damian
AKB Cracovia
647 POL Kraków 4:36 12.99 00:45:54.00
128
JASTRZEBSKI Rafal
Sanmargar
211 POL Krakow 4:36 12.99 00:45:54.00
129
MARECKA Zofia
Gang M
372 POL Kraków 4:36 12.99 00:45:56.00
130
SZRENIAWA Waldemar
Woodward Runners
600 POL Niepołonmice 4:36 12.99 00:45:56.00
131
BEDNARZ Wacław
24 POL Jordanów 4:37 12.99 00:46:01.00
132
BAK Krzysztof
6 POL Krakow 4:37 12.99 00:46:03.00
133
ŁYPIK Jakub
344 POL Izdebnik 4:37 12.99 00:46:08.00
134
KLOCEK Marek
247 POL Kraków 4:37 12.99 00:46:10.00
135
GOSTEVS Filips
159 POL Skawina 4:38 12.99 00:46:14.00
136
Uczestnik anonimowy
388 POL Mogilany 4:38 12.99 00:46:15.00
137
PRYMULA Stanisław
477 POL Krościenko Nd 4:38 12.99 00:46:16.00
138
WRÓBEL Piotr
Itmbw Kraków
653 POL Kraków 4:39 12.99 00:46:24.00
139
KOMENZA Marcin
257 POL Kraków 4:39 12.99 00:46:27.00
140
HANUSIAK Leszek
Husaria Race Team
179 POL Kraków 4:39 12.99 00:46:27.00
141
LEWICKI Maksymilian
701 POL Sanok 4:39 12.99 00:46:29.00
142
PŁATEK Paweł
PGB SPORTOWA PACZKA
465 POL Kraków 4:40 12.82 00:46:31.00
143
DZIADUŁA Dariusz
98 POL Kraków 4:40 12.82 00:46:32.00
144
NIECIĄG Sabina
413 POL Śleszowice 4:40 12.82 00:46:33.00
145
KAWA Mariusz
236 POL Szymbark 4:40 12.82 00:46:34.00
146
PUCHALA Łukasz
JSSŻ Kraków
487 POL Kraków 4:40 12.82 00:46:37.00
147
CIAŁOWICZ Filip
Kraków Airport Running Team
60 POL Kraków 4:40 12.82 00:46:37.00
148
HALECKA Frantisek
MARAS team
176 SVK Presov 4:41 12.82 00:46:41.00
149
FLOREK Michał
Jw 6968
728 POL Kraków 4:41 12.82 00:46:44.00
150
CHORĄŻY Michał
57 POL Lachowice 4:42 12.82 00:46:51.00
151
HORODECKI Łukasz
185 POL Kraków 4:42 12.82 00:46:52.00
152
KURELEUS Tomasz
314 POL Kraków 4:42 12.82 00:46:52.00
153
MRUGAŁA Szymon
www.szymonmrugala.pl
400 POL Kraków 4:42 12.82 00:46:56.00
154
BARANEK Wojciech
8 Baza Lotnictwa Transportowego
18 POL Przeginia 4:42 12.82 00:46:56.00
155
CHORĄŻY Marcin
56 POL Kraków 4:43 12.82 00:47:02.00
156
SREBRZYŃSKA Katarzyna
562 POL Kraków 4:43 12.82 00:47:03.00
157
GĄDEK Piotr
126 POL Kraków 4:43 12.82 00:47:05.00
158
CZYŻEWSKA Kasia
Daleko Jeszcze?
71 POL Kraków 4:43 12.66 00:47:08.00
159
WSZELAKI Dominik
656 POL Kraków 4:43 12.66 00:47:09.00
160
BARAN Mariusz
15 POL Łańcut 4:44 12.66 00:47:16.00
161
JANIK Bogdan
nowy targ runners
204 POL Nowy Targ 4:44 12.66 00:47:20.00
162
LEŚNIK Tomasz
332 POL Nowy Sącz 4:45 12.66 00:47:23.00
163
JUDASZ Rafał
220 POL Rudnik 4:45 12.66 00:47:25.00
164
GARSTKA Mariusz
133 POL Kraków 4:45 12.66 00:47:26.00
165
PASEK Rafał
446 POL Kraków 4:45 12.66 00:47:27.00
166
Uczestnik anonimowy
175 POL Kraków 4:46 12.66 00:47:32.00
167
MĘDRALA Ireneusz
382 POL Kraków 4:46 12.66 00:47:33.00
168
MIKA Grzegorz
PKO Bank Polski
390 POL Kraków 4:46 12.66 00:47:34.00
169
DOBEK Marcin
Husaria Race Team
80 POL Kraków 4:46 12.66 00:47:40.00
170
POPEK Dominika
474 POL Kraków 4:47 12.66 00:47:41.00
171
PYPEĆ Bartosz
491 POL Kraków 4:47 12.50 00:47:44.00
172
KOSZUŁAP Bartłomiej
271 POL Kraków 4:47 12.50 00:47:48.00
173
GĄDEK Jakub
125 POL Kraków 4:47 12.50 00:47:49.00
174
KRAWIEC Robert
#crazyteam
291 POL Kraków 4:47 12.50 00:47:50.00
175
SZCZEPAŃSKI Łukasz
ANT
592 POL Skarżysko-Kamienna 4:47 12.50 00:47:50.00
176
JAROSZ Michał
Niedzielny Biegacz
207 POL Sosnowiec 4:48 12.50 00:47:51.00
177
HANASIEWICZ Paweł
178 POL Kraków 4:48 12.50 00:47:51.00
178
SZAJEWSKI Arkadiusz
O tak ło
587 POL Kraków 4:48 12.50 00:47:51.00
179
FILIPOWSKI Daniel
Krakowskie spaślaki
110 POL Kraków 4:48 12.50 00:47:52.00
180
STANEK Wojciech
566 POL Bolesław 4:48 12.50 00:47:52.00
181
POPIOŁEK Krzysztof
Klub Królika Krakersa
475 POL Kraków 4:48 12.50 00:47:53.00
182
KRĘPA Szczepan
HERB OSTOJA
292 POL Padew Narodowa 4:48 12.50 00:47:53.00
183
RUDZKI Paweł
Akademia Szybkiego Czytania
512 POL Kraków 4:48 12.50 00:47:54.00
184
BRAŃSKI Krzysztof
Jurytek Team
42 POL Kraków 4:48 12.50 00:47:54.00
185
ALLAN Andy
Wimbledon windmilers
1 GBR London 4:48 12.50 00:47:57.00
186
SROCZYŃSKI Maciej
563 POL Brzesko 4:48 12.50 00:47:57.00
187
RADWAN Andrzej
Ochotnicza Straż Pożarna Przewóz
496 POL Krakow 4:49 12.50 00:48:04.00
188
KRZAK Wiktor
299 POL Kraków 4:49 12.50 00:48:05.00
189
MOŚCICHOWSKI Marek
397 POL Kraków 4:49 12.50 00:48:06.00
190
KOMKOVA Miriam
MARAS team
258 SVK Presov 4:49 12.50 00:48:07.00
191
WOJNAROWICZ Iza
ITMBW Kraków
642 POL Kraków 4:49 12.50 00:48:08.00
192
KOTLIŃSKI Tadeusz
FAMILY RUNNERS TEAM
273 POL Cianowice 4:49 12.50 00:48:10.00
193
KLIMCZAK Paulina
242 POL Wiczkowice 4:50 12.50 00:48:14.00
194
SKALSKI Paweł
BUDMAX
542 POL Mokrzyska 4:50 12.50 00:48:14.00
195
DUDEK Jarosław
OTCF Team
88 POL Żywiec 4:50 12.50 00:48:17.00
196
RYZNAR Ela
516 POL Wieliczka 4:50 12.50 00:48:17.00
197
ŚMIECH Bartosz
554 POL Kraków 4:50 12.35 00:48:19.00
198
LANGOWSKI Marcin
naRUNbani
328 POL Kraków 4:50 12.35 00:48:19.00
199
SWAKOŃ Rafał
716 POL Kraków 4:51 12.35 00:48:21.00
200
BAŁAMUT Mateusz
Mitsubishi Electric Running Team
8 POL Kraków 4:51 12.35 00:48:22.00
201
ŚWIĘTEK Dominika
AZS UJ
584 POL Kraków 4:51 12.35 00:48:23.00
202
KOŁTON Przemysław
256 POL Donosy 4:51 12.35 00:48:24.00
203
DZIWIREK Adam
6BPD
105 POL Kraków 4:51 12.35 00:48:24.00
204
GORYCKI Dariusz
BĚŽECKÁ SKUPINA V ČESKÉM TĚŠÍNĚ
158 POL Kraków 4:51 12.35 00:48:24.00
205
PILCH Mateusz
460 POL Kraków 4:51 12.35 00:48:25.00
206
KLAJN Marlena
Itmbw Kraków
696 POL Gorlice 4:51 12.35 00:48:25.00
207
Uczestnik anonimowy
395 POL Krakow 4:51 12.35 00:48:27.00
208
STĘPNIEWSKA-WŁOCH Sandra
569 POL Wieliczka 4:51 12.35 00:48:29.00
209
POCIASK Grzegorz
Real Pharm Team
468 POL Dębica 4:51 12.35 00:48:29.00
210
LASOTA Marek
330 POL Kraków 4:52 12.35 00:48:33.00
211
SPYRCZYŃSKI Mateusz
561 POL Kraków 4:52 12.35 00:48:34.00
212
JOB Cecylia
217 POL Lusina 4:52 12.35 00:48:35.00
213
GŁÓWCZYK Rafał
PIWOSZE
145 POL Niepołomice 4:52 12.35 00:48:36.00
214
WARSZAWSKA Agnieszka
Krówka Team
622 POL Kraków 4:52 12.35 00:48:39.00
215
ŚMIECH Mariusz
SHAMROCK BEAVERS ZIELONKI POLAND
555 POL Kraków 4:53 12.35 00:48:42.00
216
DĄBROWSKI Marcin
74 POL Kędzierzyn-Koźle 4:53 12.35 00:48:49.00
217
ZIELIŃSKI Paweł
679 POL Nowy Sącz 4:54 12.20 00:48:55.00
218
OSOBA Magdalena
433 POL Kraków 4:54 12.20 00:48:55.00
219
CICHEWICZ Jakub
61 POL Keaków 4:54 12.20 00:48:56.00
220
ZIELIŃSKI Łukasz
676 POL Kraków 4:55 12.20 00:49:00.00
221
PAMUŁA Wojciech
Woodward Runners
443 POL Kraków 4:55 12.20 00:49:01.00
222
PRZECHERA Łukasz
479 POL Cudzynowice 4:55 12.20 00:49:01.00
223
WOSZTYL Marcin
WKURW_TEAM
648 POL Kraków 4:55 12.20 00:49:02.00
224
ROGÓŻ Monika
502 POL Kraków 4:55 12.20 00:49:04.00
225
Uczestnik anonimowy
437 POL Bochnia 4:55 12.20 00:49:04.00
226
Uczestnik anonimowy
421 POL Kraków 4:55 12.20 00:49:04.00
227
KALARUS Rafał
222 POL Kraków 4:55 12.20 00:49:08.00
228
GOLIŃSKI Michał
148 POL Marcinkowice 4:56 12.20 00:49:11.00
229
PACZYŃSKI Piotr
436 POL Kraków 4:56 12.20 00:49:12.00
230
KWIATKOWSKI Krzysztof
324 POL Kraków 4:56 12.20 00:49:13.00
231
KWIATKOWSKA Agnieszka
322 POL Kraków 4:56 12.20 00:49:14.00
232
SŁOWIK Łukasz
Zajezdnia Autobusowa Wola Duchacka
549 POL Kraków 4:56 12.20 00:49:14.00
233
MORAWIEC Agnieszka
1239 POL Kraków 4:56 12.20 00:49:14.00
234
BARNAŚ Arkadiusz
20 POL Kraków 4:56 12.20 00:49:17.00
235
MALARCZYK Jerzy
#AdamCzerwińskiTeam
364 POL Wieliczka 4:57 12.20 00:49:20.00
236
PAJEK Iwona
439 POL Nowy Sącz 4:57 12.20 00:49:21.00
237
CZYŻEWICZ Paweł
RUD
70 POL Kraków 4:57 12.20 00:49:26.00
238
SKUBIN Masza
544 POL Kraków 4:58 12.05 00:49:30.00
239
FYDRYCH Grzegorz
122 POL Kraków 4:58 12.05 00:49:32.00
240
RYŚ Marzena
Husaria Race Team
515 POL Kraków 4:58 12.05 00:49:33.00
241
CIUŁA Tomasz
Rebellion of Free Runners
66 POL Krakow 4:58 12.05 00:49:33.00
242
FRYC Paweł
120 POL Kamień 4:58 12.05 00:49:34.00
243
GRIMAUD Patrick
165 USA Los Angeles, Ca 4:58 12.05 00:49:34.00
244
RAŚ Agnieszka
HUSARIA RACE TEAM
499 POL Kraków 4:58 12.05 00:49:35.00
245
MALOTA Paweł
Shamrock Beavers Zielonki Poland
367 POL Kraków 4:58 12.05 00:49:35.00
246
BOGUTA Beata
#ADAMCZERWIŃSKITEAM
38 POL Kraków 4:58 12.05 00:49:35.00
247
JANIEC Małgorzata
#AdamCzerwinskiTeam
203 POL Wieliczka 4:58 12.05 00:49:36.00
248
NĘCKA Piotr
Prisjakt
411 POL Kraków 4:58 12.05 00:49:37.00
249
NAWROCKI Marcin
407 POL Kraków 4:58 12.05 00:49:37.00
250
SAMITOWSKA Paulina
523 POL Kraków 4:58 12.05 00:49:38.00
251
JACHIMCZAK Ryszard
MKS Wyzwolenie
193 POL Szarów 4:58 12.05 00:49:39.00
252
BOUFRAHI Rysiek
41 POL Krakow 4:59 12.05 00:49:40.00
253
MAŁEK Urszula
Prisjakt
369 POL Kraków 4:59 12.05 00:49:42.00
254
WĘGRZYN Tomasz
629 POL Kraków 4:59 12.05 00:49:42.00
255
PLESNAR Elżbieta
463 POL Kraków 4:59 12.05 00:49:42.00
256
KOZIOŁ Artur
Koziołki
284 POL Kraków 4:59 12.05 00:49:43.00
257
GÓRNA Anita
LPP TEAM
155 POL Kraków 4:59 12.05 00:49:44.00
258
KOZIOŁ Ewa
Koziołki
285 POL Kraków 4:59 12.05 00:49:46.00
259
ZBOROWSKI Radek
667 POL Kraków 4:59 12.05 00:49:50.00
260
PRZYBYŁO Mieczysław
482 POL Żory 4:59 12.05 00:49:50.00
261
LIS Karolina
BBKTS
336 POL Kraków 4:59 12.05 00:49:50.00
262
JACHIMCZYK Paweł
Zakrzowiec Team Challenge
194 POL Kraków 4:60 12.05 00:49:51.00
263
PTAK Michał
484 POL Rząska 4:60 12.05 00:49:55.00
264
OPALUCH Rafał
428 POL Kraków 5:01 12.05 00:50:02.00
265
BŁĄKAŁA Damian
Husaria Race Team
36 POL Kraków 5:01 12.05 00:50:03.00
266
LASKOWSKI Dariusz
Niepołomice Biegają
329 POL Mała Wieś 5:01 12.05 00:50:04.00
267
SURÓWKA Maciej
Sura Team
714 POL Wilków 5:01 12.05 00:50:04.00
268
MATYSIK Marta
Krakowska Grupa Biegacza
379 POL Nawojowa Góra Krzeszowice 5:01 11.90 00:50:06.00
269
KORNAŚ Krzysztof
Emaus Nowy Sącz
265 POL Nowy Sącz 5:01 11.90 00:50:07.00
270
SMEREKA Krzysztof
551 POL Kraków 5:01 11.90 00:50:10.00
271
GEDLICZKA Tymoteusz
140 POL Kraków 5:02 11.90 00:50:14.00
272
SENDEK Katarzyna
Husaria Race Team
531 POL Klimontów 5:02 11.90 00:50:16.00
273
PUCHAŁA Łukasz
Conti Team
488 POL Oświęcim 5:02 11.90 00:50:16.00
274
KOFIN Maciej
#AdamCzerwińskiTeam
251 POL Ochojno 5:03 11.90 00:50:25.00
275
ROGÓŻ Stanisław
503 POL Wola Kalinowska 5:03 11.90 00:50:29.00
276
KWIECIEŃ Marcin
Mam Na To Wybiegane
325 POL Kraków 5:04 11.90 00:50:31.00
277
KWIATKOWSKI Jakub
Itmbw Kraków
323 POL Kraków 5:04 11.90 00:50:32.00
278
PALIŚ Przemysław
441 POL Kraków 5:04 11.90 00:50:32.00
279
JAKIEL Marcin
195 POL Kraków 5:04 11.90 00:50:32.00
280
ŚLADOWSKI Daniel
Olkuszbiega.pl
545 POL Olkusz 5:04 11.90 00:50:35.00
281
LIS Magdalena
337 POL Kraków 5:04 11.90 00:50:40.00
282
MAJKA Tomasz
362 POL Kraków 5:05 11.90 00:50:41.00
283
DZIEDZIC Paweł
PGB SPORTOWA PACZKA
101 POL Kraków 5:05 11.90 00:50:41.00
284
GĄDEK Agata
124 POL Kraków 5:05 11.76 00:50:42.00
285
OSKWAREK Michał
LGBS Running Team
432 POL Kraków 5:05 11.76 00:50:44.00
286
JĘDRZEJEWSKI Włodek
Cisco Krakow Running Team
216 POL Kraków 5:05 11.76 00:50:48.00
287
PALECZNY Kuba
Ragnarok
440 POL Kraków 5:05 11.76 00:50:49.00
288
WASILEWSKA Diana
624 POL Kraków 5:05 11.76 00:50:50.00
289
MATULLA Sebastian
378 POL Kraków 5:06 11.76 00:50:53.00
290
GAWLIK Łukasz
136 POL Kraków 5:06 11.76 00:50:53.00
291
ZIÓŁEK Karolina
680 POL Sandomierz 5:06 11.76 00:50:54.00
292
KOPEĆ Marta
#siostryKsero
261 POL Proszowice 5:06 11.76 00:50:54.00
293
KRAJŇÁKOVÁ Katarína
MARAS team
290 SVK Prešov 5:06 11.76 00:50:56.00
294
FUNKET Teresa
121 POL Kraków 5:06 11.76 00:50:59.00
295
GIL Marcin
141 POL Cynków 5:07 11.76 00:51:03.00
296
Uczestnik anonimowy
DB
19 POL Rzeszów 5:07 11.76 00:51:07.00
297
GRABOWSKI Mariusz
#AdamCzerwińskiTeam / Woodward Runners
160 POL Niepołomice 5:07 11.76 00:51:07.00
298
KREROWICZ Grzegorz
biegam bo lubie
293 POL Nowy Sacz 5:07 11.76 00:51:10.00
299
GOLONKA Piotr
150 POL Kraków 5:07 11.76 00:51:10.00
300
DOLAŚ Danuta
81 POL Kraków 5:08 11.76 00:51:11.00
301
MAJDA Dominika
PGB SPORTOWA PACZKA
358 POL Kraków 5:08 11.76 00:51:15.00
302
GIRASEK Peter
MARAS team
142 SVK Veľký Šariš 5:08 11.76 00:51:16.00
303
OLSZEWSKI Grzegorz
427 POL Kraków 5:08 11.76 00:51:17.00
304
KUC Stanisław
MKS Wyzwolenie
306 POL Szarów 5:08 11.76 00:51:17.00
305
MACINA Dariusz
351 POL Podłęże 5:08 11.63 00:51:18.00
306
SERAFIN Michał
Czaskawy.pl - sklep z kawą
534 POL Tymbark 5:09 11.63 00:51:20.00
307
MAJ Kinga
Km
356 POL Wieliczka 5:09 11.63 00:51:25.00
308
SUŁKOWSKI Dominik
577 POL Kraków 5:09 11.63 00:51:26.00
309
KUKLEWICZ Barbara
WM Triself
310 POL Kraków 5:09 11.63 00:51:26.00
310
KORYCIŃSKA Izabela
266 POL Kraków 5:09 11.63 00:51:28.00
311
BUCKI Wojciech
48 POL Kraków 5:09 11.63 00:51:29.00
312
MIŚTA Włodzimierz
392 POL Modlniczka 5:10 11.63 00:51:33.00
313
WĄTROBA Jan
718 POL Libiąż 5:10 11.63 00:51:36.00
314
CUDEK Bartek
67 POL Kraków 5:10 11.63 00:51:39.00
315
LIPIEC Kamil
335 POL Krakow 5:11 11.63 00:51:40.00
316
Uczestnik anonimowy
333 POL Kraków 5:11 11.63 00:51:44.00
317
SUS Michał
581 POL Zawiercie 5:11 11.63 00:51:46.00
318
FUCHS Bartek
Husaria Race Team
691 POL Kraków 5:11 11.63 00:51:49.00
319
MĄDRZYK Wiktor
UKS SZKOŁA RAJSKA
354 POL Kraków 5:12 11.63 00:51:53.00
320
FILICIAK Tomasz
109 POL Kraków 5:12 11.49 00:51:54.00
321
BEREŹNICKA Paulina
Złote smerfetki
25 POL Przemyśl 5:12 11.49 00:51:54.00
322
KOŃSKA Stefania
259 POL Kraków 5:12 11.49 00:51:54.00
323
PIASECKI Michał
710 POL Kraków 5:12 11.49 00:51:54.00
324
SAJEK Adrian
Lpp Team
518 POL Kraków 5:12 11.49 00:51:55.00
325
SŁAWIŃSKI Michał
547 POL Kraków 5:12 11.49 00:51:55.00
326
CIENKI Michał
Assiette
63 POL Kraków 5:12 11.49 00:51:59.00
327
KUCZARA Anna
Greek Trade
309 POL Kraków 5:13 11.49 00:52:02.00
328
BIEDRZYCKI Karol
688 POL Kraków 5:13 11.49 00:52:03.00
329
BARAN Monika
16 POL Kraków 5:13 11.49 00:52:05.00
330
MAREK Mateusz
373 POL Kraków 5:13 11.49 00:52:05.00
331
KAZMIERSKI Grzegorz
237 POL Dębica 5:13 11.49 00:52:05.00
332
PAJOR-LESZCZYŃSKA Ola
709 POL Krakow 5:13 11.49 00:52:08.00
333
CHRZĄŚCIK Ewelina
PRO 366
58 POL Kraków 5:13 11.49 00:52:08.00
334
KĘDER Urszula
ITMBW Kraków
238 POL Kraków 5:13 11.49 00:52:09.00
335
MAZUREK Adam
No Trudno
381 POL Kraków 5:13 11.49 00:52:09.00
336
MOCZURAD Małgorzata
Greek Trade
396 POL Kraków 5:14 11.49 00:52:10.00
337
MOCZURAD Piotr
Greek Trade
704 POL Kraków 5:14 11.49 00:52:10.00
338
MRÓZ Teresa
398 POL Krynica-Zdrój 5:14 11.49 00:52:16.00
339
DUDEK Agnieszka
LPP TEAM
87 POL Kraków 5:14 11.49 00:52:18.00
340
GOLIŃSKI Łukasz
147 POL Marcinkowice 5:14 11.49 00:52:18.00
341
DURAŁEK Renata
94 POL Kraków 5:14 11.49 00:52:19.00
342
HAMIK Rafał
Hamster Team
177 POL Chełm Śląski 5:15 11.49 00:52:21.00
343
WYPYCH Paweł
660 POL Jerzmanowice 5:15 11.49 00:52:22.00
344
ANTOSZ-ŚWIERCZEK Agnieszka
2 POL Kraków 5:15 11.49 00:52:22.00
345
KALINOWSKI Łukasz
225 POL Olsztyn 5:15 11.49 00:52:25.00
346
PAŁKA Renata
PRO 366
442 POL Kraków 5:15 11.49 00:52:25.00
347
FLOREK Paweł
113 POL Kraków 5:16 11.36 00:52:32.00
348
KOSMAL Andrzej
SLIM TEAM
269 POL Lraków 5:16 11.36 00:52:34.00
349
POPEK Barbara
sobieski6
473 POL Jastrzębie-Zdrój 5:16 11.36 00:52:36.00
350
DUDA Wojciech
Skawina Biega
86 POL Buków 5:16 11.36 00:52:36.00
351
GUZDEK Sebastian
Hager Sport Team
173 POL Tychy 5:16 11.36 00:52:39.00
352
MARYON Michał
376 POL Bosutów 5:16 11.36 00:52:40.00
353
ZABICIEL Klementyna
662 POL Kraków 5:17 11.36 00:52:41.00
354
ŠEPEĽÁKOVÁ Lucia
MARAS team
533 SVK Prešov 5:17 11.36 00:52:43.00
355
MIHOK Imrich
o5 BK Furča - Košice
389 SVK Bidovce 5:17 11.36 00:52:43.00
356
RABIASZ Jacek
493 POL Krakow 5:17 11.36 00:52:44.00
357
WCISŁO Michał
627 POL Kraków 5:17 11.36 00:52:46.00
358
POLAK Bogusława
472 POL Jawornik 5:17 11.36 00:52:46.00
359
SKAŁKA Adam
Andrzej Tokarz Group
543 POL Nowy Sącz 5:17 11.36 00:52:47.00
360
WEPA Wiesław
Chełmska Grupa Triathlonu
719 POL Chełm 5:17 11.36 00:52:48.00
361
MAJKRZAK Mariusz
Mocni Pomocni
703 POL Sucha Beskidzka 5:18 11.36 00:52:51.00
362
ŻMIJA Jola
Mocni Pomocni
681 POL Zembrzyce 5:18 11.36 00:52:53.00
363
CHOLEWA Adam
55 POL Tarnów 5:18 11.36 00:52:56.00
364
ŚLEMP Sabina
Euroclear Running Team
546 POL Kraków 5:19 11.36 00:53:03.00
365
BROŻEK Jakub
Greek trade
44 POL Wieliczka 5:19 11.36 00:53:03.00
366
SZCZEPAŃSKI Marcin
Zasada
593 POL Rybna 5:19 11.36 00:53:04.00
367
KAMIŃSKI Janusz
229 POL Kraków 5:19 11.24 00:53:06.00
368
KĄŚ Iwona
235 POL Kraków 5:19 11.24 00:53:06.00
369
DZIUBEK Mirosław
103 POL Oświęcim 5:19 11.24 00:53:07.00
370
WOJAS Justyna
Niepłomice Biegają
641 POL Niepołomice 5:19 11.24 00:53:07.00
371
Uczestnik anonimowy
363 POL Kraków 5:19 11.24 00:53:08.00
372
KURSA Łukasz
#AdamCzerwińskiTeam
316 POL Kokotów 5:19 11.24 00:53:09.00
373
ZMUDA Adam
682 POL Skawina 5:20 11.24 00:53:12.00
374
MACHNIK Grzegorz
347 POL Kraków 5:20 11.24 00:53:14.00
375
WOŹNICZKA Filip
651 POL Mogilany 5:20 11.24 00:53:17.00
376
ROMAŃSKA Monika
506 POL Kraków 5:21 11.24 00:53:21.00
377
Uczestnik anonimowy
#crazyteam
68 POL Kraków 5:21 11.24 00:53:24.00
378
STASIK Beata
BeFit24Team
731 POL Kraków 5:21 11.24 00:53:24.00
379
NEVES Luis
MaziRunTeam
707 PRT Krakow 5:21 11.24 00:53:28.00
380
ŚWIĘTEK Andrzej
583 POL Kraków 5:21 11.24 00:53:30.00
381
BIELAWSKA Kamila
27 POL Chrzanów 5:21 11.24 00:53:30.00
382
POKZRYWA Rafal
471 POL Krakow 5:22 11.24 00:53:32.00
383
WICHEREK Maciej
1243 POL Kraków 5:22 11.24 00:53:33.00
384
WOŹNIAK Szymon
650 POL Kraków 5:22 11.24 00:53:36.00
385
SZPURA Kamila
Nowa Huta Team
598 POL Kraków 5:22 11.24 00:53:36.00
386
MAJGIER Marcin
361 POL Kraków 5:22 11.24 00:53:38.00
387
OSTROWSKI Piotr
435 POL Rzeszów 5:22 11.24 00:53:40.00
388
MUNTEAN Andrei
UBS Running Team
403 POL Krakow 5:23 11.11 00:53:44.00
389
WOJTON Malgorzata
643 POL Kraków 5:23 11.11 00:53:45.00
390
WINIARSKI Bartosz
636 POL Krakow 5:23 11.11 00:53:47.00
391
WASILEWSKI Tomasz
Aromat Nóg
625 POL Kraków 5:24 11.11 00:53:51.00
392
GRATKA Beata
Lux Torpeda Małopolska
162 POL Kojszówka 5:24 11.11 00:53:51.00
393
PAŃCZAK Rafał
Tęcza Wysock
444 POL Rzeszów 5:24 11.11 00:53:51.00
394
PELC Krzysztof
449 POL Kraków 5:24 11.11 00:53:52.00
395
WŁODEK-JARZYNA Magdalena
Polskie Kwasy
640 POL Kraków 5:24 11.11 00:53:53.00
396
WOLAŃSKA Anna
PGB SPORTOWA PACZKA
646 POL Kraków 5:24 11.11 00:53:53.00
397
BARAN Aleksandra
13 POL Kraków 5:24 11.11 00:53:57.00
398
PODOLECKA-SERWIN Agnieszka
470 POL Staniątki 5:24 11.11 00:53:57.00
399
KOZIEŃ Ewa
Pysiek
282 POL Masłomiąca 5:24 11.11 00:53:59.00
400
KNAPIK Sławomir
249 POL Wola Filipowska 5:24 11.11 00:53:59.00
401
SZARSZOŃ Elwira
ITMBW Kraków
588 POL Krakow 5:25 11.11 00:54:00.00
402
JAMROZIK Adrian
Husaria Race Team
200 POL Krakow 5:25 11.11 00:54:00.00
403
MAJERNIK Milan
MARAS team
359 SVK Presov 5:25 11.11 00:54:03.00
404
DUDEK Paweł
89 POL Kraków 5:25 11.11 00:54:04.00
405
CHUDY Arkadiusz
59 POL Kraków 5:25 11.11 00:54:06.00
406
KAMIONKA Kamil
231 POL Kraków 5:25 11.11 00:54:08.00
407
KOŁTON Małgorzata
255 POL Donosy 5:26 11.11 00:54:11.00
408
KOŁODZIEJCZYK Łukasz
254 POL Kraków 5:26 11.11 00:54:12.00
409
ŁUCKA Paulina
342 POL Kraków 5:26 11.11 00:54:14.00
410
SENDERSKI Przemysław
532 POL Przytkowice 5:26 11.11 00:54:16.00
411
POCIĘGIEL Grzegorz
AH Hektor
469 POL Kraków 5:27 10.99 00:54:26.00
412
NIEWIADOMSKI Krzysztof
417 POL Kraków 5:27 10.99 00:54:28.00
413
ROŚKOWICZ Paulina
508 POL Kraków 5:28 10.99 00:54:30.00
414
BRZEZIŃSKA Katarzyna
Euroclear Running Team
45 POL Miechów 5:28 10.99 00:54:37.00
415
DUTKA Łukasz
95 POL Kraków 5:28 10.99 00:54:38.00
416
DRABATO Mieczysław
82 POL Wrocław 5:28 10.99 00:54:38.00
417
SUPRANOWICZ Ilona
579 POL Kraków 5:29 10.99 00:54:40.00
418
DYDUCH Dominika
96 POL Chocznia 5:29 10.99 00:54:40.00
419
LACH Andrzej
327 POL Żywiec 5:29 10.99 00:54:44.00
420
BLAUT Marcin
Night Runners
35 POL Kraków 5:29 10.99 00:54:47.00
421
KLISIEWICZ Wojciech
246 POL Kraków 5:30 10.99 00:54:52.00
422
PROKOCKI Janusz
476 POL Głogoczów 5:30 10.99 00:54:52.00
423
SZLACHETKA-PROKOCKA Monika
594 POL Głogoczów 5:30 10.99 00:54:52.00
424
PTASZEK Izabela
Shamrock Beavers Zielonki Poland
485 POL Kraków 5:30 10.99 00:54:52.00
425
KONTUREK Agnieszka
Seshelle running group
260 POL Kraków 5:30 10.87 00:54:58.00
426
WĄSIK Michał
623 POL Czernichów 5:30 10.87 00:54:59.00
427
KACZMAREK Agnieszka
221 POL Kraków 5:30 10.87 00:55:00.00
428
ŻYGADŁO Agnieszka
687 POL Kraków 5:31 10.87 00:55:01.00
429
MACHAJ Marta
346 POL Kraków 5:31 10.87 00:55:01.00
430
KIERCZAK Marcin
240 POL Kraków 5:31 10.87 00:55:09.00
431
TRUCHAN Marta
611 POL Tarnów 5:32 10.87 00:55:11.00
432
FLOREK Daniel
111 POL Kraków 5:32 10.87 00:55:13.00
433
SEDLAK Karolina
528 POL Kraków 5:32 10.87 00:55:13.00
434
GORAJ Tomasz
152 POL Kraków 5:32 10.87 00:55:15.00
435
HOLEWA Karolina
183 POL Kraków 5:33 10.87 00:55:22.00
436
JÓZEFOWSKA Agnieszka
219 POL Kraków 5:33 10.87 00:55:24.00
437
BAŃKA Dominik
12 POL Kraków 5:33 10.87 00:55:24.00
438
RUBIN Natalia
511 POL Kraków 5:33 10.87 00:55:28.00
439
WOJTYNA Adrian
Euroclear Running Team
645 POL Krasnystaw 5:33 10.87 00:55:28.00
440
JAKUBOWSKA-DYRDA Beata
197 POL Kraków 5:33 10.87 00:55:29.00
441
KURSA Agnieszka
#AdamCzerwińskiTeam
315 POL Kokotów 5:33 10.75 00:55:30.00
442
TUROKOVA Lenka
Active life Košice
613 SVK Kosice 5:33 10.75 00:55:30.00
443
KRAJŇÁK Ladislav
MARAS team
289 SVK Presov 5:34 10.75 00:55:32.00
444
ZELENÁK Kamil
Autoservis ERIKA
669 SVK Košice 5:35 10.75 00:55:43.00
445
SURZYN Aleksandra
Mocni Pomocni
580 POL Stryszawa 5:35 10.75 00:55:49.00
446
PETROVÁ Jana
Autoservis ERIKA
450 SVK Košice 5:36 10.75 00:55:55.00
447
SZCZEPAŃSKA Emilia
Akademia Holistyczna
591 POL Skarżysko 5:36 10.75 00:55:55.00
448
MACIĄGA Katarzyna
348 POL Chorzów 5:36 10.75 00:55:59.00
449
SZAFRAŃSKI Tomasz
Nokia
586 POL Florynka 5:36 10.75 00:55:59.00
450
MISIASZEK Aga
391 POL Nowy Sącz 5:36 10.75 00:55:59.00
451
JANIA Iwona
201 POL Rzeszotary 5:36 10.75 00:56:00.00
452
KLIMEK Dorota
243 POL Nowy Sącz 5:37 10.75 00:56:03.00
453
BIELIK Radosław
WKURW_TEAM
28 POL Kraków 5:37 10.75 00:56:03.00
454
GOLONKA Igor
Niedzielny Biegacz
149 POL Sosnowiec 5:37 10.75 00:56:04.00
455
KALISZKA Marcin
Zakrzowiec Team Challenge
226 POL Zakrzowiec 5:37 10.64 00:56:09.00
456
BOGUCKA Izabela
37 POL Kraków 5:38 10.64 00:56:13.00
457
GÓRKA Piotr
154 POL Kraków 5:38 10.64 00:56:14.00
458
MAJCHRZYK-ZACHARA Ewa
357 POL Kraków 5:38 10.64 00:56:18.00
459
KSIĄŻEK Grzegorz
303 POL Kraków 5:38 10.64 00:56:19.00
460
WIECZOREK Magdalena
633 POL Kraków 5:38 10.64 00:56:19.00
461
KUBICA Ula
305 POL Kraków 5:39 10.64 00:56:20.00
462
Uczestnik anonimowy
596 POL Kraków 5:39 10.64 00:56:22.00
463
GYORIOVA Monika
Active life Košice
174 SVK Kosice 5:39 10.64 00:56:23.00
464
KRAJCER Jakub
LPP TEAM
288 POL Kraków 5:39 10.64 00:56:24.00
465
SUKIENNIK Artur
576 POL Kraków 5:39 10.64 00:56:26.00
466
MEDVECKOVA Terezia
MARAS team
384 SVK Presov 5:39 10.64 00:56:27.00
467
WITEK Natalia
639 POL Kraków 5:39 10.64 00:56:28.00
468
NOWAK Marcin
Marcin Nowak
420 POL Krakow 5:39 10.64 00:56:29.00
469
BUGAJSKA Katarzyna
51 POL Kraków 5:40 10.64 00:56:33.00
470
BĄKOWSKA Daria
7 POL Modlniczka 5:40 10.64 00:56:37.00
471
SOLARZ Paulina
558 POL Bielsko-Biała 5:41 10.53 00:56:43.00
472
PAREJKO Magdalena
445 POL Krakow 5:41 10.53 00:56:44.00
473
Uczestnik anonimowy
79 POL Kraków 5:41 10.53 00:56:47.00
474
KUREK Dominika
313 POL Pawlikowice 5:41 10.53 00:56:47.00
475
ZIĘBA Wojciech
674 POL Kraków 5:41 10.53 00:56:47.00
476
ZIELIŃSKI Marcin
677 POL Kraków 5:42 10.53 00:56:50.00
477
ZEMBACZYŃSKA Katarzyna
670 POL Kraków 5:42 10.53 00:56:53.00
478
WRÓBEL Anna
652 POL Kraków 5:42 10.53 00:56:57.00
479
Uczestnik anonimowy
326 ESP Zaragoza 5:42 10.53 00:56:58.00
480
SALA Andrzej
Tyler Durden Team
519 POL Zembrzyce 5:43 10.53 00:57:00.00
481
JARY Kamil
209 POL Kraków 5:43 10.53 00:57:03.00
482
PIETUKHOVA Ielyzaveta
459 POL Kraków 5:43 10.53 00:57:08.00
483
NEPOROZHNII Dmytro
412 POL Krakow 5:44 10.53 00:57:11.00
484
PIĄTEK Elżbieta
452 POL Kraków 5:44 10.53 00:57:15.00
485
WIŚNIOWSKA Agnieszka
637 POL Kraków 5:44 10.42 00:57:18.00
486
SZPYRKA Klaudia
599 POL Kraków 5:44 10.42 00:57:20.00
487
KOZERSKA-STANEK Anna
698 POL Proszowice 5:45 10.42 00:57:22.00
488
WŁODARCZYK Anna
Night Runners
733 POL Wieliczka 5:45 10.42 00:57:23.00
489
ROGALEWSKI Łukasz
501 POL Wadowice 5:45 10.42 00:57:29.00
490
BOJARSKI Arkadiusz
39 POL Kraków 5:46 10.42 00:57:34.00
491
NAWROT Dawid
SRTG NIEPOLOMICE
408 POL Niepołomice 5:46 10.42 00:57:40.00
492
NIEMIEC Marta
416 POL Krynica-Zdrój 5:47 10.42 00:57:46.00
493
SALA Sławomir
520 POL Zembrzyce 5:47 10.42 00:57:48.00
494
GŁOWACKI Mariusz
144 POL Iłża 5:47 10.42 00:57:49.00
495
RADWANEK Rafał
Husaria Race Team
497 POL Brzezie 5:47 10.42 00:57:50.00
496
HOPEK Elżbieta
184 POL Kraków 5:48 10.42 00:57:51.00
497
BARAN Stefan
Visegrad Maraton Rytro
17 POL Nowy Sącz 5:48 10.42 00:57:52.00
498
FRACZEK Kamil
115 POL Tarnów 5:48 10.42 00:57:53.00
499
KOZIKOWSKI Jarosław
283 POL Kraków 5:48 10.31 00:57:59.00
500
RACZYŃSKA Alicja
Ntiative
494 POL Kraków 5:48 10.31 00:57:59.00
501
KALETA Kamil
Euroclear Running Team
224 POL Gdów 5:48 10.31 00:57:59.00
502
ŁYCZAK Wojciech
343 POL Bochnia 5:48 10.31 00:58:00.00
503
GORYCKA Katarzyna
BĚŽECKÁ SKUPINA V ČESKÉM TĚŠÍNĚ
157 POL Kraków 5:49 10.31 00:58:02.00
504
STOCH Anna
572 POL Cieszyn 5:49 10.31 00:58:07.00
505
KRYZIA Seweryn
298 POL Waryś 5:49 10.31 00:58:07.00
506
OLCZAK Janusz
425 POL Warszawa 5:49 10.31 00:58:09.00
507
KARBOWSKA Beata
234 POL Kraków 5:49 10.31 00:58:09.00
508
TRELA Dorota
610 POL Mielec 5:49 10.31 00:58:09.00
509
MACIĄGA Maciej
349 POL Chorzów 5:50 10.31 00:58:11.00
510
ŻACHOWSKA Monika
664 POL Kraków 5:50 10.31 00:58:19.00
511
GAJDA Edyta
692 POL Wegrzce Wielkie 5:51 10.31 00:58:29.00
512
SMETANOVA Adela
Active life Košice
553 SVK Kosice 5:51 10.20 00:58:30.00
513
JOZEFIAK Magda
218 POL Kraków 5:52 10.20 00:58:35.00
514
PRZETACZNIK Ilona
481 POL Wrząsowice 5:52 10.20 00:58:37.00
515
WILKOSZ Jolanta
GREEK TRADE
720 POL Kraków 5:53 10.20 00:58:43.00
516
SERWIN Marian
535 POL Staniątki 5:54 10.20 00:58:51.00
517
ZWAKA Tatiana
686 POL Kraków 5:54 10.20 00:58:52.00
518
KAPUTA Piotr
233 POL Kielce 5:55 10.20 00:59:01.00
519
RYMUT Gabriela
514 POL Dębica 5:55 10.20 00:59:04.00
520
WAWRZEŃCZYK Ilona
626 POL Brzeziny 5:55 10.20 00:59:04.00
521
TYCZYŃSKA Małgorzata
SZYBKIE ŻÓŁWIE
615 POL Pogwizdów 5:55 10.10 00:59:07.00
522
CZECH Łukasz
69 POL Kraków 5:56 10.10 00:59:11.00
523
KORBAS Dawid
263 POL Krakow 5:56 10.10 00:59:15.00
524
Uczestnik anonimowy
Patologia
574 POL Kraków 5:56 10.10 00:59:18.00
525
DANEL Magdalena
Need For Speed
75 POL Kraków 5:57 10.10 00:59:24.00
526
MADEJEWSKA Ewa
352 POL Kraków 5:57 10.10 00:59:26.00
527
TOMASZEWSKA Natalia
604 POL Tymbark 5:58 10.10 00:59:30.00
528
ŻOŁNIEREK Renata
Nauka Biega
684 POL Kraków 5:58 10.10 00:59:31.00
529
LISOWSKA Agnieszka
338 POL Kraków 5:58 10.10 00:59:38.00
530
WYBRANSKA Marta
658 POL Kraków 5:59 10.00 00:59:45.00
531
GLEGOŁA Adrianna
143 POL Kraków 5:59 10.00 00:59:46.00
532
WOŹNIAK Joanna
649 POL Kraków 5:59 10.00 00:59:50.00
533
FRANUS Sebastian
Los Trepos
119 POL Kraków 5:60 10.00 00:59:53.00
534
FRANUS Anna
Los Trepos
118 POL Kraków 5:60 10.00 00:59:54.00
535
IWANIUK Sylwia
-
189 POL Kraków 5:60 10.00 00:59:56.00
536
ŚMISTEK Krzysztof
713 POL Krakow 5:60 10.00 00:59:59.00
537
SIERANT Michał
537 POL Kraków 6:00 10.00 01:00:00.00
538
BIERNAT Magda
29 POL Żywiec 6:01 10.00 01:00:01.00
539
KRÓL Konrad
Eskadra Kraków
294 POL Kraków 6:02 10.00 01:00:11.00
540
SEDLAK Piotr
529 POL Kraków 6:02 10.00 01:00:17.00
541
ASSELMAN Angela
3 NLD Krakow 6:03 9.90 01:00:24.00
542
KOSCIELNA Grażyna
Rincewind
267 POL Kraków 6:03 9.90 01:00:26.00
543
SWAKOŃ Dominika
715 POL Kraków 6:03 9.90 01:00:27.00
544
GRULICH Agnieszka
167 POL Kraków 6:03 9.90 01:00:28.00
545
ZDECHLIKIEWICZ Piotr
668 POL Kraków 6:04 9.90 01:00:34.00
546
BUCZEK Małgorzata
#CałyWyźrałBiega
50 POL Zagacie 6:04 9.90 01:00:35.00
547
MICHAŁOWSKI Robert
387 POL Tarnów 6:04 9.90 01:00:37.00
548
JNK Gosia
1240 POL Bochnia 6:04 9.90 01:00:37.00
549
WALASZEK Patrycja
618 POL Kraków 6:05 9.90 01:00:41.00
550
MUZYK Łukasz
406 POL Kraków 6:05 9.90 01:00:41.00
551
MUSIAŁ Marcelina
405 POL Kraków 6:05 9.90 01:00:48.00
552
RAUER Maciej
REAL PASSION KRAKÓW
500 POL Kraków 6:05 9.90 01:00:49.00
553
PRZESPOLEWSKA Klaudia
480 POL Kraków 6:05 9.90 01:00:49.00
554
GAŹDZICKA Magda
138 POL Kraków 6:05 9.90 01:00:49.00
555
DESPET Lilianna
ITMBW Kraków
78 POL Kraków 6:06 9.90 01:00:53.00
556
DZIURZYŃSKA Ulka
Cross Heroes Ogień!
104 POL Kraków 6:06 9.80 01:00:55.00
557
KUBAS Krystian
304 POL Tarnów 6:06 9.80 01:00:56.00
558
WYKURZ Alicja
659 POL Kraków 6:07 9.80 01:01:03.00
559
FAMULAK Robert
1242 POL Kraków 6:08 9.80 01:01:11.00
560
WĘGRZYN Edyta
628 POL Kraków 6:08 9.80 01:01:17.00
561
KRZYSZEWSKA Agnieszka
301 POL Kraków 6:09 9.80 01:01:21.00
562
GRZYWACZ Paweł
170 POL Sułkowice 6:09 9.80 01:01:22.00
563
SOWA Damian
559 POL Kraków 6:09 9.80 01:01:24.00
564
ISAINOWA-KLIMASINSKA Leila
Skawina Biega
188 POL Gaj 6:09 9.80 01:01:28.00
565
TOMCZAK Renata
605 POL Kielce 6:10 9.71 01:01:30.00
566
BUCZAK Izabela
49 POL Busko Zdrój 6:10 9.71 01:01:30.00
567
KOTRA Aneta
Husaria Race Team
274 POL Kraków 6:10 9.71 01:01:31.00
568
RADO Katarzyna
495 POL Krakow 6:10 9.71 01:01:34.00
569
JANIK Joanna
205 POL Kraków 6:10 9.71 01:01:35.00
570
BAŃKA Aleksandra
11 POL Kraków 6:10 9.71 01:01:37.00
571
Uczestnik anonimowy
43 POL Brzaczowice 6:10 9.71 01:01:37.00
572
SZOSTAK Agnieszka
597 POL Kraków 6:10 9.71 01:01:39.00
573
JAMKA Wiesław
Skawina Biega
199 POL Skawina 6:11 9.71 01:01:42.00
574
WIECHA Paulina
632 POL Kraków 6:11 9.71 01:01:47.00
575
NOGA Kuba
ANT
418 POL Kraków 6:11 9.71 01:01:49.00
576
MALARCZYK Marta
Turbo Pyśki
366 POL Skawica 6:11 9.71 01:01:49.00
577
ROŻDŻYŃSKA Maja
Niedzielny Biegacz
509 POL Niegowoniczki 6:11 9.71 01:01:49.00
578
DZIECHCIARZ Grzegorz
100 POL Kraków 6:12 9.71 01:01:51.00
579
MALARCZYK Katarzyna
TURBO PYŚKI
365 POL Skawica 6:12 9.71 01:01:52.00
580
JABŁOŃSKA Karolina
190 POL Kraków 6:12 9.71 01:01:52.00
581
MACIEJAS Daniel
Husaria Race Team
350 POL Kraków 6:13 9.71 01:02:04.00
582
WÓJTOWICZ Laura
644 POL Kraków 6:13 9.62 01:02:08.00
583
GÓRECKI Patryk
PGFOTO
153 POL Jarosław 6:14 9.62 01:02:10.00
584
JAVAHERI-SZPAK Katarzyna
212 POL Kraków 6:14 9.62 01:02:11.00
585
KOWALSKA Iga
279 POL Kraków 6:14 9.62 01:02:15.00
586
OCZKOWSKA-SŁOWIK Magda
424 POL Kraków 6:14 9.62 01:02:18.00
587
GAJDA Beata
128 POL Kraków 6:14 9.62 01:02:19.00
588
Uczestnik anonimowy
339 POL Kraków 6:15 9.62 01:02:27.00
589
KAMIŃSKI Wiktor
Euroclear Running Team
230 POL Bielsko-Biała 6:15 9.62 01:02:30.00
590
KAPECKA Natalia
232 POL Krakow 6:16 9.62 01:02:35.00
591
Uczestnik anonimowy
SRTG NIEPOŁOMICE
409 POL Niepołomice 6:17 9.52 01:02:46.00
592
MUCHA Aleksandra
#crazyteam
401 POL Kraków 6:18 9.52 01:02:51.00
593
GARZEŁ Grzegorz
Itmbw Kraków
134 POL Kraków 6:18 9.52 01:02:52.00
594
SKALSKA Ela
BUDMAX
541 POL Mokrzyska 6:18 9.52 01:02:56.00
595
ŁACH Anna
340 POL Kraków 6:19 9.52 01:03:09.00
596
ZIAJKO Dorota
672 POL Kraków 6:19 9.52 01:03:09.00
597
SITARZ Barbara
539 POL Kraków 6:20 9.52 01:03:11.00
598
GDOWSKA Barbara
Mocarna Płetwa
139 POL Kraków 6:21 9.43 01:03:22.00
599
KRUSZYNA Agnieszka
#AdamCzerwińskiTeam
295 POL Kraków 6:21 9.43 01:03:22.00
600
KRUSZYNA Michał
296 POL Kraków 6:21 9.43 01:03:23.00
601
SMEREKA Magdalena
552 POL Kraków 6:21 9.43 01:03:25.00
602
MĄDRZYK Marta
UKS SZKOŁA RAJSKA
353 POL Kraków 6:21 9.43 01:03:28.00
603
KLEMOVÁ Tinka
Autoservis ERIKA
241 SVK Košice 6:21 9.43 01:03:28.00
604
JASTRZĘBSKI Adam
210 POL Pękowice 6:21 9.43 01:03:29.00
605
KRZYŻYK Wojciech
302 POL Kraków 6:23 9.43 01:03:42.00
606
SZUKAŁA Adam
601 POL Śrem 6:23 9.43 01:03:43.00
607
OSTAPCZUK Weronika
434 POL Sulechów 6:23 9.43 01:03:44.00
608
ROŚKOWICZ Dawid
507 POL Kraków 6:26 9.35 01:04:15.00
609
HAWRYSZKO Barbara
180 POL Wieliczka 6:27 9.35 01:04:26.00
610
ZIELIŃSKA Katarzyna
675 POL Kraków 6:28 9.26 01:04:32.00
611
PUZIO Karolina
712 POL Sójkowa 6:28 9.26 01:04:35.00
612
KRUK Paulina
Night Runners
700 POL Kraków 6:29 9.26 01:04:46.00
613
KUSA Katarzyna
LPP TEAM
317 POL Kraków 6:29 9.26 01:04:46.00
614
ZHOU Le
671 CHN Cracow 6:29 9.26 01:04:47.00
615
BIGAJ Irek
32 POL Kraków 6:30 9.26 01:04:51.00
616
BIGAJ Anetta
31 POL Kraków 6:30 9.26 01:04:51.00
617
KUCHAR Emil
Active life Košice
308 SVK Kosice 6:30 9.26 01:04:52.00
618
TOTHOVA Evka
MARAS team
607 SVK Roznava 6:30 9.26 01:04:59.00
619
KUTERMAK Mikołaj
318 POL Spytkowice 6:31 9.26 01:05:01.00
620
ORLIŃSKA Joanna
Skawina Biega
431 POL Gaj 6:31 9.26 01:05:02.00
621
ZIARA Michał
673 POL Jasło 6:32 9.17 01:05:14.00
622
GAGATEK Marita
Najgorszy Sort Biegowy
127 POL Warszawa 6:32 9.17 01:05:17.00
623
HOFMAN Mateusz
Najgorszy Sort Biegowy
182 POL Warszawa 6:32 9.17 01:05:18.00
624
KOCANOVA Alena
Active life Košice
250 SVK Kosice 6:33 9.17 01:05:29.00
625
JAWORSKI Andrzej
Cisco Running Team
693 POL Kraków 6:33 9.17 01:05:29.00
626
GRĘBSKA-BODZĘTA Agata
164 POL Trzebinia 6:34 9.17 01:05:38.00
627
MAZIARZ Leszek
GoAptiv!
380 POL Kraków 6:35 9.09 01:05:47.00
628
NOWAK Izabela
419 POL Krakow 6:36 9.09 01:05:55.00
629
HERETYK Magdalena
181 POL Kozy 6:40 9.01 01:06:31.00
630
BARRON Maria
ABB
721 POL Krakow 6:41 9.01 01:06:47.00
631
KUCEL Katarzyna
#siostryKsero
307 POL Kraków 6:42 9.01 01:06:51.00
632
MICHALIK Zygmunt
385 POL Podłęże 6:42 9.01 01:06:53.00
633
Uczestnik anonimowy
245 POL Kraków 6:42 8.93 01:06:54.00
634
BĄCHÓR Marcelina
5 POL Kraków 6:42 8.93 01:06:55.00
635
MARAS Ladislav
MARAS team
370 SVK Presov 6:44 8.93 01:07:11.00
636
SAPALSKA-PIETRZYK Kasia
525 POL Kraków 6:44 8.93 01:07:12.00
637
MROŻEK Zbigniew
Brak
399 POL Dąbrowa Górnicza 6:47 8.85 01:07:42.00
638
DANKOVA Andrea
MARAS team
76 SVK Presov 6:49 8.85 01:08:05.00
639
MEDVECKO Stefan
MARAS team
383 SVK Presov 6:49 8.77 01:08:06.00
640
MARCINIAK Małgorzata
PGB SPORTOWA PACZKA
371 POL Kraków 6:50 8.77 01:08:13.00
641
DUKAŁA Bartłomiej
LPP Team
91 POL Kraków 6:50 8.77 01:08:14.00
642
ŁOPATKA Paweł
341 POL Kraków 6:50 8.77 01:08:18.00
643
SAWICKA Marta
PGB SPORTOWA PACZKA
526 POL Kraków 6:52 8.77 01:08:39.00
644
KORCZYŃSKA Gabriela
Go Aptiv!
264 POL Kraków 6:53 8.70 01:08:44.00
645
DERADA Javier
77 ESP Kraków 6:53 8.70 01:08:45.00
646
ZABÓJ Mateusz
663 POL Kraków 6:53 8.70 01:08:46.00
647
MUSIAL Paula
404 POL Gorlice 6:60 8.55 01:09:55.00
648
POCHODAJ Justyna
467 POL Kraków 6:60 8.55 01:09:57.00
649
IHNATOVÁ Monika
MARAS team
187 SVK Košice 7:02 8.55 01:10:18.00
650
TURSUNKULOVA Madina
614 POL Krakow 7:05 8.47 01:10:47.00
651
TYLISZCZAK Bożena
717 POL Kraków 7:07 8.47 01:11:03.00
652
ŻMUDA Ewelina
683 POL Skawina 7:09 8.40 01:11:22.00
653
NIEDBACH Marek
414 POL Nowe Rybie 7:12 8.33 01:11:52.00
654
HRICOVA Paula
MARAS team
186 SVK Presov 7:13 8.33 01:12:06.00
655
ŠIMKO Radoslav
MARAS team
538 SVK Prešov 7:14 8.33 01:12:10.00
656
SZAWUL Agata
589 POL Kraków 7:18 8.20 01:12:59.00
657
KAMIŃSKA Joanna
Nicht Runners
228 POL Kraków 7:22 8.13 01:13:35.00
658
GÓRSKI Krzysztof
156 POL Kraków 7:29 8.00 01:14:47.00
659
KOWALSKA Magdalena
Crossfood Lovers
280 POL Kraków 8:07 7.41 01:21:04.00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU